Kompletní přehled ze soutěže : F5J - Přáslavice u Olomouce 20_9_2014 - 20.9.2014 18:43:40

SORG V4 - www.RCSOFTWARE.cz / Aleš Krátký / ales@sgames.cz






Seznam zaregistrovaných soutěžících

# Příjmení, jméno Klub Stát Licence Frekvence 1. Kanál / 2. Kanál Věková kategorie
1 Krátký Aleš   CZE  CZE-548-001  2,4 GHz 00(00) Senior 
2 Hrabáček Alois   CZE  CZE-313-22  2,4 GHz 00(00) Senior 
3 Malčík Zdeněk   CZE  CZE-065-202  2,4 GHz 00(00) Senior 
4 Malčík Petr   CZE  CZE-065-211  2,4 GHz 00(00) Senior 
5 Malčík Radek   CZE  CZE-065-212  2,4 GHz 00(00) Senior 
6 Honěk Jan   CZE  CZE-537-004  2,4 GHz 00(00) Senior 
7 Kičmer Kamil   CZE  CZE-261-261  2,4 GHz 00(00) Senior 
8 Prašivka Miroslav   CZE  CZE-261-025  2,4 GHz 00(00) Senior 
9 Vohralík Martin   CZE  CZE-261-358  2,4 GHz 00(00) Senior 
10 Zdeněk Vojkůvka   CZE  CZE-327-001  2,4 GHz 00(00) Senior 
11 Barč Radim   CZE  CZE-342-001  2,4 GHz 00(00) Senior 
12 Slezák Petr   CZE  CZE-342-044  2,4 GHz 00(00) Senior 
13 Nehera Petr   CZE  CZE-058-023  2,4 GHz 00(00) Senior 
14 Hlavinka Tomáš   CZE  CZE-270-011  2,4 GHz 00(00) Senior 
15 Kremer Jiří   CZE  CZE-342-037  2,4 GHz 00(00) Senior 
16 Gaľa Marko   SVK  SVK-1238  2,4 GHz 00(00) Senior 
17 Kristian Libor   CZE  CZE-342-016  2,4 GHz 00(00) Senior 
18 Skoupý Karel   CZE  CZE-250-048  2,4 GHz 00(00) Senior 
19 Beran Věnek   CZE  CZE-313-027  2,4 GHz 00(00) Senior 
20 Dušek Petr   CZE  CZE-232-003  2,4 GHz 00(00) Senior 
21 Vorálek Petr   CZE  CZE-327-025  2,4 GHz 00(00) Senior 
22 Jareš Ladislav   131  131-025  2,4 GHz 00(00) Senior 
23 VOSTŘEL VLASTIMIL   CZE  CZE-1025  2,4 GHz 00(00) Senior 
24 Zemančík Kristián   CZE  CZE-065-207  2,4 GHz 00(00) Senior 
25 petr kurán   cze  cze 1487  2,4 GHz 00(00) Senior 
26 Svoboda Pavel   CZE  CZE-313-041  2,4 GHz 00(00) Senior 
27 Prokop Luděk   CZE  CZE-313-29  2,4 GHz 00(00) Senior 
28 Luboš Pospíšil ml.   CZE  CZE-313-030  2,4 GHz 00(00) Junior 
29 Luboš Pospíšil   CZE  CZE-313-040  2,4 GHz 00(00) Senior 
30 Číp Mirek   CZE  CZE-232-045  2,4 GHz 00(00) Senior 

^^^


Výpis kanálů

2,4 GHz
Krátký Aleš
Hrabáček Alois
Malčík Zdeněk
Malčík Petr
Malčík Radek
Honěk Jan
Kičmer Kamil
Prašivka Miroslav
Vohralík Martin
Zdeněk Vojkůvka
Barč Radim
Slezák Petr
Nehera Petr
Hlavinka Tomáš
Kremer Jiří
Gaľa Marko
Kristian Libor
Skoupý Karel
Beran Věnek
Dušek Petr
Vorálek Petr
Jareš Ladislav
VOSTŘEL VLASTIMIL
Zemančík Kristián
petr kurán
Svoboda Pavel
Prokop Luděk
Luboš Pospíšil ml.
Luboš Pospíšil
Číp Mirek
35 MHz
40 MHz
72 MHz

Kolizní kanály 35 MHz
Kolizní kanály 40 MHz
Kolizní kanály 72 MHz


Počet kolizních kanálů na 35 MHz
Počet kolizních kanálů na 40 MHz
Počet kolizních kanálů na 72 MHz

^^^


Rozlosování

Let č. - 1
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8
Skupina 1 Beran Věnek
2,4 GHz
Zdeněk Vojkůvka
2,4 GHz
Gaľa Marko
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Prokop Luděk
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Zemančík Kristián
2,4 GHz
Kremer Jiří
2,4 GHz
Skupina 2 Malčík Radek
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Svoboda Pavel
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
petr kurán
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Skupina 3 Jareš Ladislav
2,4 GHz
Honěk Jan
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
-
Skupina 4 Kristian Libor
2,4 GHz
Hlavinka Tomáš
2,4 GHz
Luboš Pospíšil
2,4 GHz
Luboš Pospíšil ml.
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
VOSTŘEL VLASTIMIL
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
-

Let č. - 2
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8
Skupina 1 Malčík Radek
2,4 GHz
Prokop Luděk
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Gaľa Marko
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Jareš Ladislav
2,4 GHz
Skupina 2 VOSTŘEL VLASTIMIL
2,4 GHz
Honěk Jan
2,4 GHz
Zdeněk Vojkůvka
2,4 GHz
Hlavinka Tomáš
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Skupina 3 petr kurán
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
Zemančík Kristián
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Kremer Jiří
2,4 GHz
Luboš Pospíšil
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
-
Skupina 4 Luboš Pospíšil ml.
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
Svoboda Pavel
2,4 GHz
-

Let č. - 3
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8
Skupina 1 Kristian Libor
2,4 GHz
Luboš Pospíšil
2,4 GHz
Kremer Jiří
2,4 GHz
petr kurán
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Honěk Jan
2,4 GHz
VOSTŘEL VLASTIMIL
2,4 GHz
Skupina 2 Malčík Petr
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Prokop Luděk
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Luboš Pospíšil ml.
2,4 GHz
Skupina 3 Dušek Petr
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Hlavinka Tomáš
2,4 GHz
Zemančík Kristián
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
-
Skupina 4 Číp Mirek
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Gaľa Marko
2,4 GHz
Zdeněk Vojkůvka
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Jareš Ladislav
2,4 GHz
Svoboda Pavel
2,4 GHz
-

Let č. - 4
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8
Skupina 1 Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Prokop Luděk
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Skupina 2 Zdeněk Vojkůvka
2,4 GHz
Hlavinka Tomáš
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Gaľa Marko
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Luboš Pospíšil
2,4 GHz
Skupina 3 Kremer Jiří
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
VOSTŘEL VLASTIMIL
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Svoboda Pavel
2,4 GHz
Honěk Jan
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
-
Skupina 4 Slezák Petr
2,4 GHz
petr kurán
2,4 GHz
Jareš Ladislav
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Zemančík Kristián
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Luboš Pospíšil ml.
2,4 GHz
-

Let č. - 5
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8
Skupina 1 Číp Mirek
2,4 GHz
Kremer Jiří
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Hlavinka Tomáš
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Gaľa Marko
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Skupina 2 Dušek Petr
2,4 GHz
Svoboda Pavel
2,4 GHz
VOSTŘEL VLASTIMIL
2,4 GHz
Luboš Pospíšil
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Jareš Ladislav
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
petr kurán
2,4 GHz
Skupina 3 Vohralík Martin
2,4 GHz
Zemančík Kristián
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
Prokop Luděk
2,4 GHz
Honěk Jan
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
-
Skupina 4 Vorálek Petr
2,4 GHz
Zdeněk Vojkůvka
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Luboš Pospíšil ml.
2,4 GHz
-

^^^


'Kdo s kým'

Krátký Aleš
Hrabáček Alois
Malčík Zdeněk
Malčík Petr
Malčík Radek
Honěk Jan
Kičmer Kamil
Prašivka Miroslav
Vohralík Martin
Zdeněk Vojkůvka
Barč Radim
Slezák Petr
Nehera Petr
Hlavinka Tomáš
Kremer Jiří
Gaľa Marko
Kristian Libor
Skoupý Karel
Beran Věnek
Dušek Petr
Vorálek Petr
Jareš Ladislav
VOSTŘEL VLASTIMIL
Zemančík Kristián
petr kurán
Svoboda Pavel
Prokop Luděk
Luboš Pospíšil ml.
Luboš Pospíšil
Číp Mirek
Krátký Aleš X 1 2 1 1 2 2 2 1 0 1 2 1 1 0 0 1 0 1 2 2 1 0 2 0 1 2 1 0 1
Hrabáček Alois 1 X 3 1 1 1 0 2 0 1 0 1 2 0 1 0 1 1 2 1 2 0 1 0 1 3 1 3 0 2
Malčík Zdeněk 2 3 X 2 1 0 0 3 0 0 1 0 2 0 0 0 1 1 0 3 2 1 1 0 2 3 2 2 1 1
Malčík Petr 1 1 2 X 1 1 1 1 0 0 0 2 3 0 0 1 0 0 1 2 2 4 1 1 2 1 2 2 1 0
Malčík Radek 1 1 1 1 X 2 1 0 2 1 1 0 3 1 1 2 1 2 1 2 0 1 1 1 2 1 2 0 2 0
Honěk Jan 2 1 0 1 2 X 1 0 1 1 2 2 1 1 2 0 2 1 1 0 1 1 3 1 1 1 1 0 1 1
Kičmer Kamil 2 0 0 1 1 1 X 1 2 1 1 2 0 3 2 2 0 2 1 1 2 1 0 2 1 0 0 0 2 1
Prašivka Miroslav 2 2 3 1 0 0 1 X 0 1 3 0 1 1 2 2 1 1 1 1 2 0 0 1 0 1 3 2 0 2
Vohralík Martin 1 0 0 0 2 1 2 0 X 2 0 0 1 2 1 2 1 2 0 0 1 1 1 2 1 1 1 1 3 2
Zdeněk Vojkůvka 0 1 0 0 1 1 1 1 2 X 2 2 0 2 1 3 2 3 2 0 1 1 1 1 0 1 1 1 1 1
Barč Radim 1 0 1 0 1 2 1 3 0 2 X 1 0 2 3 2 3 2 1 1 1 0 2 1 1 0 2 0 1 1
Slezák Petr 2 1 0 2 0 2 2 0 0 2 1 X 1 2 0 0 2 1 2 1 2 2 1 2 1 0 0 2 0 0
Nehera Petr 1 2 2 3 3 1 0 1 1 0 0 1 X 0 0 1 0 1 1 2 1 2 0 2 2 1 3 2 0 0
Hlavinka Tomáš 1 0 0 0 1 1 3 1 2 2 2 2 0 X 1 2 2 3 1 1 0 0 2 1 0 0 0 1 2 2
Kremer Jiří 0 1 0 0 1 2 2 2 1 1 3 0 0 1 X 2 1 1 2 0 1 0 2 2 2 1 1 0 2 2
Gaľa Marko 0 0 0 1 2 0 2 2 2 3 2 0 1 2 2 X 0 3 2 1 0 2 0 1 0 1 2 0 1 2
Kristian Libor 1 1 1 0 1 2 0 1 1 2 3 2 0 2 1 0 X 1 1 1 2 0 3 0 1 0 1 2 2 1
Skoupý Karel 0 1 1 0 2 1 2 1 2 3 2 1 1 3 1 3 1 X 0 1 0 1 1 0 1 2 0 0 1 2
Beran Věnek 1 2 0 1 1 1 1 1 0 2 1 2 1 1 2 2 1 0 X 2 1 1 1 2 0 1 2 1 0 1
Dušek Petr 2 1 3 2 2 0 1 1 0 0 1 1 2 1 0 1 1 1 2 X 1 2 1 1 2 2 2 0 1 0
Vorálek Petr 2 2 2 2 0 1 2 2 1 1 1 2 1 0 1 0 2 0 1 1 X 1 0 1 1 0 2 2 1 0
Jareš Ladislav 1 0 1 4 1 1 1 0 1 1 0 2 2 0 0 2 0 1 1 2 1 X 1 1 2 2 1 1 1 1
VOSTŘEL VLASTIMIL 0 1 1 1 1 3 0 0 1 1 2 1 0 2 2 0 3 1 1 1 0 1 X 0 2 2 0 1 3 2
Zemančík Kristián 2 0 0 1 1 1 2 1 2 1 1 2 2 1 2 1 0 0 2 1 1 1 0 X 2 0 2 1 1 0
petr kurán 0 1 2 2 2 1 1 0 1 0 1 1 2 0 2 0 1 1 0 2 1 2 2 2 X 2 0 1 3 0
Svoboda Pavel 1 3 3 1 1 1 0 1 1 1 0 0 1 0 1 1 0 2 1 2 0 2 2 0 2 X 0 1 1 3
Prokop Luděk 2 1 2 2 2 1 0 3 1 1 2 0 3 0 1 2 1 0 2 2 2 1 0 2 0 0 X 1 0 0
Luboš Pospíšil ml. 1 3 2 2 0 0 0 2 1 1 0 2 2 1 0 0 2 0 1 0 2 1 1 1 1 1 1 X 1 2
Luboš Pospíšil 0 0 1 1 2 1 2 0 3 1 1 0 0 2 2 1 2 1 0 1 1 1 3 1 3 1 0 1 X 1
Číp Mirek 1 2 1 0 0 1 1 2 2 1 1 0 0 2 2 2 1 2 1 0 0 1 2 0 0 3 0 2 1 X

Výsledky základních kol

Kolo - 1 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Beran Věnek

9:36
50
138
Zdeněk Vojkůvka

8:26
40
153
Gaľa Marko

8:57
50
157
Prašivka Miroslav

6:53
50
186
Prokop Luděk

9:51
50
165
Barč Radim

9:29
50
164
Zemančík Kristián

9:57
15
209
Kremer Jiří

7:29
5
148
557 469,5 508,5 370 558,5 537 485 380
997,31 840,64 910,47 662,49 1000 961,5 868,4 680,39

Kolo - 1 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Malčík Radek

9:58
50
92
Nehera Petr

6:7
40
111
Svoboda Pavel

3:20
45
115
Hrabáček Alois

4:20
50
89
Dušek Petr

9:53
45
146
petr kurán

0:0
0
0
Skoupý Karel

5:25
0
155
Malčík Zdeněk

9:58
0
143
602 351,5 187,5 265,5 565 0 247,5 526,5
1000 583,89 311,46 441,03 938,54 0 411,13 874,58

Kolo - 1 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Jareš Ladislav

7:1
30
182
Honěk Jan

9:50
35
230
Vorálek Petr

8:13
45
130
Krátký Aleš

9:57
45
111
Malčík Petr

9:58
40
67
Slezák Petr

9:59
50
191
Kičmer Kamil

9:9
0
212
--
360 435 473 586,5 604,5 553,5 413 --
595,53 719,6 782,46 970,22 1000 915,63 683,21 --

Kolo - 1 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Kristian Libor

6:44
0
166
Hlavinka Tomáš

9:59
50
157
Luboš Pospíšil

9:57
0
126
Luboš Pospíšil ml.

9:57
5
195
Číp Mirek

0:0
0
0
VOSTŘEL VLASTIMIL

9:58
45
85
Vohralík Martin

9:8
10
185
--
321 570,5 534 504,5 0 600,5 465,5 --
534,55 950,04 889,26 840,13 0 1000 775,19 --

Kolo - 2 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Malčík Radek

9:58
45
49
Prokop Luděk

9:59
0
133
Dušek Petr

9:52
50
122
Gaľa Marko

9:57
50
54
Nehera Petr

9:57
35
92
Beran Věnek

9:57
45
91
Malčík Petr

9:58
45
42
Jareš Ladislav

0:0
0
0
618,5 532,5 581 620 586 596,5 622 0
994,37 856,11 934,08 996,78 942,12 959 1000 0

Kolo - 2 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
VOSTŘEL VLASTIMIL

9:55
50
41
Honěk Jan

4:1
0
184
Zdeněk Vojkůvka

9:56
45
114
Hlavinka Tomáš

4:58
0
118
Kristian Libor

4:34
50
157
Skoupý Karel

9:23
35
132
Slezák Petr

9:49
50
165
Barč Radim

9:52
50
147
624,5 149 584 239 245,5 532 556,5 568,5
1000 238,59 935,15 382,71 393,11 851,88 891,11 910,33

Kolo - 2 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
petr kurán

0:0
0
0
Vorálek Petr

5:53
45
114
Zemančík Kristián

5:54
0
97
Vohralík Martin

9:59
45
216
Kremer Jiří

9:33
35
176
Luboš Pospíšil

9:59
50
131
Kičmer Kamil

9:52
30
226
--
0 341 305,5 496 520 583,5 444 --
0 584,4 523,56 850,04 891,17 1000 760,93 --

Kolo - 2 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Luboš Pospíšil ml.

5:49
0
157
Hrabáček Alois

9:59
45
166
Malčík Zdeněk

9:56
50
142
Číp Mirek

0:0
0
0
Prašivka Miroslav

6:27
45
176
Krátký Aleš

2:58
50
97
Svoboda Pavel

9:56
50
75
--
270,5 561 575 0 344 179,5 608,5 --
444,54 921,94 944,95 0 565,32 294,99 1000 --

Kolo - 3 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Kristian Libor

6:41
0
194
Luboš Pospíšil

9:56
35
92
Kremer Jiří

9:49
35
199
petr kurán

0:0
0
0
Barč Radim

6:53
0
169
Malčík Radek

9:58
50
51
Honěk Jan

5:38
45
190
VOSTŘEL VLASTIMIL

8:52
0
55
304 585 524,5 0 328,5 622,5 288 504,5
488,35 939,76 842,57 0 527,71 1000 462,65 810,44

Kolo - 3 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Malčík Petr

9:59
40
44
Malčík Zdeněk

0:0
0
0
Vorálek Petr

9:55
10
99
Hrabáček Alois

9:54
50
106
Prašivka Miroslav

9:52
50
170
Prokop Luděk

7:37
0
115
Nehera Petr

10:0
0
39
Luboš Pospíšil ml.

9:30
5
120
617 0 555,5 591 557 399,5 580,5 515
1000 0 900,32 957,86 902,76 647,49 940,84 834,68

Kolo - 3 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Dušek Petr

9:57
50
99
Kičmer Kamil

9:56
35
195
Beran Věnek

9:57
45
90
Slezák Petr

9:53
50
186
Hlavinka Tomáš

9:57
45
144
Zemančík Kristián

5:9
0
124
Krátký Aleš

9:57
50
101
--
597,5 533,5 597 550 570 247 596,5 --
1000 892,89 999,16 920,5 953,97 413,39 998,33 --

Kolo - 3 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Číp Mirek

0:0
0
0
Skoupý Karel

4:3
45
135
Gaľa Marko

9:59
0
141
Zdeněk Vojkůvka

9:55
50
118
Vohralík Martin

8:53
45
166
Jareš Ladislav

4:23
0
108
Svoboda Pavel

9:59
50
118
--
0 220,5 528,5 586 495 209 590 --
0 373,73 895,76 993,22 838,98 354,24 1000 --

Kolo - 4 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Prašivka Miroslav

9:55
45
152
Dušek Petr

9:55
45
132
Malčík Zdeněk

4:43
50
101
Vorálek Petr

5:33
0
138
Krátký Aleš

9:57
45
132
Barč Radim

4:17
0
172
Prokop Luděk

0:0
0
0
Kristian Libor

3:58
45
178
564 574 282,5 264 576 171 0 194
979,17 996,53 490,45 458,33 1000 296,88 0 336,81

Kolo - 4 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Zdeněk Vojkůvka

6:20
40
116
Hlavinka Tomáš

9:58
50
162
Vohralík Martin

9:38
45
227
Kičmer Kamil

9:55
35
198
Malčík Radek

9:56
20
90
Gaľa Marko

9:56
50
81
Skoupý Karel

9:44
40
173
Luboš Pospíšil

9:50
45
128
362 567 442 531 571 605,5 537,5 571
597,85 936,42 729,98 876,96 943,02 1000 887,7 943,02

Kolo - 4 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Kremer Jiří

9:54
25
171
Beran Věnek

9:56
25
93
VOSTŘEL VLASTIMIL

9:58
50
76
Číp Mirek

0:0
0
0
Svoboda Pavel

9:54
50
84
Honěk Jan

5:42
0
189
Hrabáček Alois

9:53
0
146
--
533,5 574,5 610 0 602 247,5 520 --
874,59 941,8 1000 0 986,89 405,74 852,46 --

Kolo - 4 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Slezák Petr

9:54
50
224
petr kurán

0:0
0
0
Jareš Ladislav

4:53
30
125
Malčík Petr

9:57
50
39
Zemančík Kristián

5:31
45
195
Nehera Petr

9:56
35
59
Luboš Pospíšil ml.

9:57
25
199
--
472 0 260,5 627,5 278,5 601,5 522,5 --
752,19 0 415,14 1000 443,82 958,57 832,67 --

Kolo - 5 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Číp Mirek

0:0
0
0
Kremer Jiří

9:52
15
173
Skoupý Karel

9:54
0
119
Prašivka Miroslav

4:39
50
151
Hlavinka Tomáš

9:56
50
131
Kičmer Kamil

5:12
40
193
Gaľa Marko

9:58
50
74
Barč Radim

9:55
50
177
0 520,5 534,5 253,5 580,5 255,5 611 556,5
0 851,88 874,8 414,89 950,08 418,17 1000 910,8

Kolo - 5 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Dušek Petr

9:54
45
103
Svoboda Pavel

9:55
50
60
VOSTŘEL VLASTIMIL

9:55
50
39
Luboš Pospíšil

9:57
45
43
Malčík Zdeněk

0:0
0
0
Jareš Ladislav

8:3
0
103
Malčík Petr

9:58
40
22
petr kurán

0:0
0
0
587,5 615 625,5 620,5 0 431,5 627 0
937 980,86 997,61 989,63 0 688,2 1000 0

Kolo - 5 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Vohralík Martin

9:55
40
182
Zemančík Kristián

2:0
0
209
Nehera Petr

0:0
0
0
Krátký Aleš

9:56
50
87
Prokop Luděk

6:50
0
127
Honěk Jan

9:49
40
173
Malčík Radek

9:58
45
25
--
544 -7 0 602,5 346,5 542,5 630,5 --
862,81 -11,1 0 955,59 549,56 860,43 1000 --

Kolo - 5 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Vorálek Petr

9:39
50
96
Zdeněk Vojkůvka

3:33
50
74
Hrabáček Alois

1:53
10
76
Slezák Petr

9:0
50
168
Beran Věnek

9:54
50
75
Kristian Libor

5:59
50
184
Luboš Pospíšil ml.

4:40
0
133
--
581 226 85 506 606,5 317 213,5 --
957,96 372,63 140,15 834,3 1000 522,67 352,02 --

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po základních kolech

Zákl. výsledky

poz. Jméno soutěžícího Klub Licence Frekvence Věková kategorie V teamu Stát přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo pen
1* Malčík Petr CZE-065-211 2,4 GHz 0 0 CZE 1000 4000 1000
9:58 / 40 / 67
1000
9:58 / 45 / 42
1000
9:59 / 40 / 44
1000
9:57 / 50 / 39
1000
9:58 / 40 / 22
0
2* VOSTŘEL VLASTIMIL CZE-1025 2,4 GHz 0 0 CZE 999,4 3997,61 1000
9:58 / 45 / 85
1000
9:55 / 50 / 41
810,44
8:52 / 0 / 55
1000
9:58 / 50 / 76
997,61
9:55 / 50 / 39
0
3* Malčík Radek CZE-065-212 2,4 GHz 0 0 CZE 998,59 3994,37 1000
9:58 / 50 / 92
994,37
9:58 / 45 / 49
1000
9:58 / 50 / 51
991,24
9:58 / 50 / 52
1000
9:58 / 45 / 25
0
4* Svoboda Pavel CZE-313-041 2,4 GHz 0 0 CZE 991,94 3967,75 311,46
3:20 / 45 / 115
1000
9:56 / 50 / 75
1000
9:59 / 50 / 118
986,89
9:54 / 50 / 84
980,86
9:55 / 50 / 60
0
5* Beran Věnek CZE-313-027 2,4 GHz 0 0 CZE 988,87 3955,47 997,31
9:36 / 50 / 138
959
9:57 / 45 / 91
999,16
9:57 / 45 / 90
941,8
9:56 / 25 / 93
1000
9:54 / 50 / 75
0
6* Krátký Aleš CZE-548-001 2,4 GHz 0 0 CZE 981,04 3924,14 970,22
9:57 / 45 / 111
294,99
2:58 / 50 / 97
998,33
9:57 / 50 / 101
1000
9:57 / 45 / 132
955,59
9:56 / 50 / 87
0
7* Gaľa Marko SVK-1238 2,4 GHz 0 0 SVK 976,81 3907,25 910,47
8:57 / 50 / 157
996,78
9:57 / 50 / 54
895,76
9:59 / 0 / 141
1000
9:56 / 50 / 81
1000
9:58 / 50 / 74
0
8* Luboš Pospíšil CZE-313-040 2,4 GHz 0 0 CZE 968,1 3872,41 889,26
9:57 / 0 / 126
1000
9:59 / 50 / 131
939,76
9:56 / 35 / 92
943,02
9:50 / 45 / 128
989,63
9:57 / 45 / 43
0
9 Dušek Petr CZE-232-003 2,4 GHz 0 0 CZE 968,02 3872,07 938,54
9:53 / 45 / 146
934,08
9:52 / 50 / 122
1000
9:57 / 50 / 99
996,53
9:55 / 45 / 132
937
9:54 / 45 / 103
0
10 Hlavinka Tomáš CZE-270-011 2,4 GHz 0 0 CZE 922,63 3690,51 950,04
9:59 / 50 / 157
382,71
4:58 / 0 / 118
953,97
9:57 / 45 / 144
936,42
9:58 / 50 / 162
950,08
9:56 / 50 / 131
-100
11 Slezák Petr CZE-342-044 2,4 GHz 0 0 CZE 890,38 3561,54 915,63
9:59 / 50 / 191
891,11
9:49 / 50 / 165
920,5
9:53 / 50 / 186
752,19
9:54 / 50 / 224
834,3
9:0 / 50 / 168
0
12 Kremer Jiří CZE-342-037 2,4 GHz 0 0 CZE 865,05 3460,21 680,39
7:29 / 5 / 148
891,17
9:33 / 35 / 176
842,57
9:49 / 35 / 199
874,59
9:54 / 25 / 171
851,88
9:52 / 15 / 173
0
13 Nehera Petr CZE-058-023 2,4 GHz 0 0 CZE 856,36 3425,42 583,89
6:7 / 40 / 111
942,12
9:57 / 35 / 92
940,84
10:0 / 0 / 39
958,57
9:56 / 35 / 59
0
0:0 / 0 / 0
0
14 Zdeněk Vojkůvka CZE-327-001 2,4 GHz 0 0 CZE 841,72 3366,86 840,64
8:26 / 40 / 153
935,15
9:56 / 45 / 114
993,22
9:55 / 50 / 118
597,85
6:20 / 40 / 116
372,63
3:33 / 50 / 74
0
15 Vohralík Martin CZE-261-358 2,4 GHz 0 0 CZE 831,76 3327,02 775,19
9:8 / 10 / 185
850,04
9:59 / 45 / 216
838,98
8:53 / 45 / 166
729,98
9:38 / 45 / 227
862,81
9:55 / 40 / 182
0
16 Barč Radim CZE-342-001 2,4 GHz 0 0 CZE 827,58 3310,34 961,5
9:29 / 50 / 164
910,33
9:52 / 50 / 147
527,71
6:53 / 0 / 169
296,88
4:17 / 0 / 172
910,8
9:55 / 50 / 177
0
17 Vorálek Petr CZE-327-025 2,4 GHz 0 0 CZE 806,28 3225,14 782,46
8:13 / 45 / 130
584,4
5:53 / 45 / 114
900,32
9:55 / 10 / 99
458,33
5:33 / 0 / 138
957,96
9:39 / 50 / 96
0
18 Kičmer Kamil CZE-261-261 2,4 GHz 0 0 CZE 803,5 3213,99 683,21
9:9 / 0 / 212
760,93
9:52 / 30 / 226
892,89
9:56 / 35 / 195
876,96
9:55 / 35 / 198
418,17
5:12 / 40 / 193
0
19 Hrabáček Alois CZE-313-22 2,4 GHz 0 0 CZE 793,32 3173,29 441,03
4:20 / 50 / 89
921,94
9:59 / 45 / 166
957,86
9:54 / 50 / 106
852,46
9:53 / 0 / 146
140,15
1:53 / 10 / 76
0
20 Prašivka Miroslav CZE-261-025 2,4 GHz 0 0 CZE 777,44 3109,74 662,49
6:53 / 50 / 186
565,32
6:27 / 45 / 176
902,76
9:52 / 50 / 170
979,17
9:55 / 45 / 152
414,89
4:39 / 50 / 151
0
21 Prokop Luděk CZE-313-29 2,4 GHz 0 0 CZE 763,29 3053,16 1000
9:51 / 50 / 165
856,11
9:59 / 0 / 133
647,49
7:37 / 0 / 115
0
0:0 / 0 / 0
549,56
6:50 / 0 / 127
0
22 Skoupý Karel CZE-250-048 2,4 GHz 0 0 CZE 756,38 3025,51 411,13
5:25 / 0 / 155
851,88
9:23 / 35 / 132
373,73
4:3 / 45 / 135
887,7
9:44 / 40 / 173
874,8
9:54 / 0 / 119
0
23 Luboš Pospíšil ml. CZE-313-030 2,4 GHz 1 0 CZE 738 2952,02 840,13
9:57 / 5 / 195
444,54
5:49 / 0 / 157
834,68
9:30 / 5 / 120
832,67
9:57 / 25 / 199
352,02
4:40 / 0 / 133
0
24 Honěk Jan CZE-537-004 2,4 GHz 0 0 CZE 612,1 2448,42 719,6
9:50 / 35 / 230
238,59
4:1 / 0 / 184
462,65
5:38 / 45 / 190
405,74
5:42 / 0 / 189
860,43
9:49 / 40 / 173
0
25 Malčík Zdeněk CZE-065-202 2,4 GHz 0 0 CZE 577,5 2309,98 874,58
9:58 / 0 / 143
944,95
9:56 / 50 / 142
0
0:0 / 0 / 0
490,45
4:43 / 50 / 101
0
0:0 / 0 / 0
0
26 Zemančík Kristián CZE-065-207 2,4 GHz 0 0 CZE 562,29 2249,17 868,4
9:57 / 15 / 209
523,56
5:54 / 0 / 97
413,39
5:9 / 0 / 124
443,82
5:31 / 45 / 195
-11,1
2:0 / 0 / 209
0
27 Jareš Ladislav 131-025 2,4 GHz 0 0 131 513,28 2053,11 595,53
7:1 / 30 / 182
0
0:0 / 0 / 0
354,24
4:23 / 0 / 108
415,14
4:53 / 30 / 125
688,2
8:3 / 0 / 103
0
28 Kristian Libor CZE-342-016 2,4 GHz 0 0 CZE 409,67 1638,68 534,55
6:44 / 0 / 166
393,11
4:34 / 50 / 157
488,35
6:41 / 0 / 194
336,81
3:58 / 45 / 178
522,67
5:59 / 50 / 184
-300
29 petr kurán cze 1487 2,4 GHz 0 0 cze 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
30 Číp Mirek CZE-232-045 2,4 GHz 0 0 CZE 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Výsledky finálových kol

Finále1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Malčík Petr

M2:S36,00
L0
(H22)
VOSTŘEL VLASTIMIL

M14:S56,00
L50
(H33)
Malčík Radek

M14:S57,00
L50
(H30)
Svoboda Pavel

M14:S50,00
L50
(H36)
Beran Věnek

M14:S56,00
L45
(H40)
Krátký Aleš

M14:S56,00
L50
(H62)
Gaľa Marko

M14:S55,00
L50
(H27)
Luboš Pospíšil

M14:S57,00
L50
(H43)
145 929,5 932 922 921 915 931,5 925,5
155,58 997,32 1000 989,27 988,2 981,76 999,46 993,03

Finále2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Luboš Pospíšil

M0:S0,00
L0
(H0)
Malčík Petr

M14:S59,00
L50
(H25)
VOSTŘEL VLASTIMIL

M14:S59,00
L0
(H22)
Malčík Radek

M14:S58,00
L50
(H31)
Svoboda Pavel

M14:S58,00
L50
(H64)
Beran Věnek

M0:S0,00
L0
(H0)
Krátký Aleš

M14:S58,00
L45
(H82)
Gaľa Marko

M0:S0,00
L0
(H0)
0 936,5 888 932,5 916 0 902 0
0 1000 948,21 995,73 978,11 0 963,16 0

Finále3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Gaľa Marko

M0:S0,00
L0
(H0)
Luboš Pospíšil

M14:S56,00
L35
(H60)
Malčík Petr

M14:S19,00
L50
(H20)
VOSTŘEL VLASTIMIL

M14:S57,00
L45
(H16)
Malčík Radek

M0:S0,00
L0
(H0)
Svoboda Pavel

M14:S53,00
L45
(H53)
Beran Věnek

M14:S57,00
L45
(H42)
Krátký Aleš

M14:S56,00
L50
(H85)
0 901 899 934 0 911,5 921 903,5
0 964,67 962,53 1000 0 975,91 986,08 967,34

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po finálních kolech

Celkové výsledky
poz. přepoč. celkem F-let 1 F-let 2 F-let 3 pen Zakl. pozice Jméno soutěžícího přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo pen
1 1000 2945,53 997,32
14:56 / 50 / 33
948,21
14:59 / 0 / 22
1000
14:57 / 45 / 16
0 2* VOSTŘEL VLASTIMIL 999,4 3997,61 1000
9:58 / 45 / 85
1000
9:55 / 50 / 41
810,44
8:52 / 0 / 55
1000
9:58 / 50 / 76
997,61
9:55 / 50 / 39
0
2 999,24 2943,29 989,27
14:50 / 50 / 36
978,11
14:58 / 50 / 64
975,91
14:53 / 45 / 53
0 4* Svoboda Pavel 991,94 3967,75 311,46
3:20 / 45 / 115
1000
9:56 / 50 / 75
1000
9:59 / 50 / 118
986,89
9:54 / 50 / 84
980,86
9:55 / 50 / 60
0
3 988,7 2912,26 981,76
14:56 / 50 / 62
963,16
14:58 / 45 / 82
967,34
14:56 / 50 / 85
0 6* Krátký Aleš 981,04 3924,14 970,22
9:57 / 45 / 111
294,99
2:58 / 50 / 97
998,33
9:57 / 50 / 101
1000
9:57 / 45 / 132
955,59
9:56 / 50 / 87
0
4 719,09 2118,11 155,58
2:36 / 0 / 22
1000
14:59 / 50 / 25
962,53
14:19 / 50 / 20
0 1* Malčík Petr 1000 4000 1000
9:58 / 40 / 67
1000
9:58 / 45 / 42
1000
9:59 / 40 / 44
1000
9:57 / 50 / 39
1000
9:58 / 40 / 22
0
5 677,55 1995,73 1000
14:57 / 50 / 30
995,73
14:58 / 50 / 31
0
0:0 / 0 / 0
0 3* Malčík Radek 998,59 3994,37 1000
9:58 / 50 / 92
994,37
9:58 / 45 / 49
1000
9:58 / 50 / 51
991,24
9:58 / 50 / 52
1000
9:58 / 45 / 25
0
6 670,26 1974,28 988,2
14:56 / 45 / 40
0
0:0 / 0 / 0
986,08
14:57 / 45 / 42
0 5* Beran Věnek 988,87 3955,47 997,31
9:36 / 50 / 138
959
9:57 / 45 / 91
999,16
9:57 / 45 / 90
941,8
9:56 / 25 / 93
1000
9:54 / 50 / 75
0
7 664,63 1957,7 993,03
14:57 / 50 / 43
0
0:0 / 0 / 0
964,67
14:56 / 35 / 60
0 8* Luboš Pospíšil 968,1 3872,41 889,26
9:57 / 0 / 126
1000
9:59 / 50 / 131
939,76
9:56 / 35 / 92
943,02
9:50 / 45 / 128
989,63
9:57 / 45 / 43
0
8 339,31 999,46 999,46
14:55 / 50 / 27
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0 7* Gaľa Marko 976,81 3907,25 910,47
8:57 / 50 / 157
996,78
9:57 / 50 / 54
895,76
9:59 / 0 / 141
1000
9:56 / 50 / 81
1000
9:58 / 50 / 74
0
-- -- 9 Dušek Petr 968,02 3872,07 938,54
9:53 / 45 / 146
934,08
9:52 / 50 / 122
1000
9:57 / 50 / 99
996,53
9:55 / 45 / 132
937
9:54 / 45 / 103
0
-- -- 10 Hlavinka Tomáš 922,63 3690,51 950,04
9:59 / 50 / 157
382,71
4:58 / 0 / 118
953,97
9:57 / 45 / 144
936,42
9:58 / 50 / 162
950,08
9:56 / 50 / 131
-100
-- -- 11 Slezák Petr 890,38 3561,54 915,63
9:59 / 50 / 191
891,11
9:49 / 50 / 165
920,5
9:53 / 50 / 186
752,19
9:54 / 50 / 224
834,3
9:0 / 50 / 168
0
-- -- 12 Kremer Jiří 865,05 3460,21 680,39
7:29 / 5 / 148
891,17
9:33 / 35 / 176
842,57
9:49 / 35 / 199
874,59
9:54 / 25 / 171
851,88
9:52 / 15 / 173
0
-- -- 13 Nehera Petr 856,36 3425,42 583,89
6:7 / 40 / 111
942,12
9:57 / 35 / 92
940,84
10:0 / 0 / 39
958,57
9:56 / 35 / 59
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 14 Zdeněk Vojkůvka 841,72 3366,86 840,64
8:26 / 40 / 153
935,15
9:56 / 45 / 114
993,22
9:55 / 50 / 118
597,85
6:20 / 40 / 116
372,63
3:33 / 50 / 74
0
-- -- 15 Vohralík Martin 831,76 3327,02 775,19
9:8 / 10 / 185
850,04
9:59 / 45 / 216
838,98
8:53 / 45 / 166
729,98
9:38 / 45 / 227
862,81
9:55 / 40 / 182
0
-- -- 16 Barč Radim 827,58 3310,34 961,5
9:29 / 50 / 164
910,33
9:52 / 50 / 147
527,71
6:53 / 0 / 169
296,88
4:17 / 0 / 172
910,8
9:55 / 50 / 177
0
-- -- 17 Vorálek Petr 806,28 3225,14 782,46
8:13 / 45 / 130
584,4
5:53 / 45 / 114
900,32
9:55 / 10 / 99
458,33
5:33 / 0 / 138
957,96
9:39 / 50 / 96
0
-- -- 18 Kičmer Kamil 803,5 3213,99 683,21
9:9 / 0 / 212
760,93
9:52 / 30 / 226
892,89
9:56 / 35 / 195
876,96
9:55 / 35 / 198
418,17
5:12 / 40 / 193
0
-- -- 19 Hrabáček Alois 793,32 3173,29 441,03
4:20 / 50 / 89
921,94
9:59 / 45 / 166
957,86
9:54 / 50 / 106
852,46
9:53 / 0 / 146
140,15
1:53 / 10 / 76
0
-- -- 20 Prašivka Miroslav 777,44 3109,74 662,49
6:53 / 50 / 186
565,32
6:27 / 45 / 176
902,76
9:52 / 50 / 170
979,17
9:55 / 45 / 152
414,89
4:39 / 50 / 151
0
-- -- 21 Prokop Luděk 763,29 3053,16 1000
9:51 / 50 / 165
856,11
9:59 / 0 / 133
647,49
7:37 / 0 / 115
0
0:0 / 0 / 0
549,56
6:50 / 0 / 127
0
-- -- 22 Skoupý Karel 756,38 3025,51 411,13
5:25 / 0 / 155
851,88
9:23 / 35 / 132
373,73
4:3 / 45 / 135
887,7
9:44 / 40 / 173
874,8
9:54 / 0 / 119
0
-- -- 23 Luboš Pospíšil ml. 738 2952,02 840,13
9:57 / 5 / 195
444,54
5:49 / 0 / 157
834,68
9:30 / 5 / 120
832,67
9:57 / 25 / 199
352,02
4:40 / 0 / 133
0
-- -- 24 Honěk Jan 612,1 2448,42 719,6
9:50 / 35 / 230
238,59
4:1 / 0 / 184
462,65
5:38 / 45 / 190
405,74
5:42 / 0 / 189
860,43
9:49 / 40 / 173
0
-- -- 25 Malčík Zdeněk 577,5 2309,98 874,58
9:58 / 0 / 143
944,95
9:56 / 50 / 142
0
0:0 / 0 / 0
490,45
4:43 / 50 / 101
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 26 Zemančík Kristián 562,29 2249,17 868,4
9:57 / 15 / 209
523,56
5:54 / 0 / 97
413,39
5:9 / 0 / 124
443,82
5:31 / 45 / 195
-11,1
2:0 / 0 / 209
0
-- -- 27 Jareš Ladislav 513,28 2053,11 595,53
7:1 / 30 / 182
0
0:0 / 0 / 0
354,24
4:23 / 0 / 108
415,14
4:53 / 30 / 125
688,2
8:3 / 0 / 103
0
-- -- 28 Kristian Libor 409,67 1638,68 534,55
6:44 / 0 / 166
393,11
4:34 / 50 / 157
488,35
6:41 / 0 / 194
336,81
3:58 / 45 / 178
522,67
5:59 / 50 / 184
-300
-- -- 29 petr kurán 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 30 Číp Mirek 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Oficiální výsledovka s body



Výsledky

Kontakt - Jméno :611
Datum konání :20.9.2014
Kategorie :F5J
Místo konání :Bud nad Moravou
Číslo pořádajícího klubu (např CZE96)CZE123
Kontakt - Jméno :kontakt - jmeno
Kontakt - Adresa :kontakt adresa
Kontakt - Email :kontakt email
Kontakt - Telefon :kontakt - telefon
Pořadatel :MK MORAVIA Mariánské Údolí
Ředitel soutěže :Malčík Zdeněk
Hlavní rozhodčí :
Počasí :22 st. Variábl, místy slunečno




Pořadí - všichni

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 body přepoč.
1* VOSTŘEL VLASTIMIL CZE-1025 1000
9:58 / 45 / 85
1000
9:55 / 50 / 41
810,44
8:52 / 0 / 55
1000
9:58 / 50 / 76
997,61
9:55 / 50 / 39
3997,61 999,4
2* Svoboda Pavel CZE-313-041 311,46
3:20 / 45 / 115
1000
9:56 / 50 / 75
1000
9:59 / 50 / 118
986,89
9:54 / 50 / 84
980,86
9:55 / 50 / 60
3967,75 991,94
3* Krátký Aleš CZE-548-001 970,22
9:57 / 45 / 111
294,99
2:58 / 50 / 97
998,33
9:57 / 50 / 101
1000
9:57 / 45 / 132
955,59
9:56 / 50 / 87
3924,14 981,04
4* Malčík Petr CZE-065-211 1000
9:58 / 40 / 67
1000
9:58 / 45 / 42
1000
9:59 / 40 / 44
1000
9:57 / 50 / 39
1000
9:58 / 40 / 22
4000 1000
5* Malčík Radek CZE-065-212 1000
9:58 / 50 / 92
994,37
9:58 / 45 / 49
1000
9:58 / 50 / 51
991,24
9:58 / 50 / 52
1000
9:58 / 45 / 25
3994,37 998,59
6* Beran Věnek CZE-313-027 997,31
9:36 / 50 / 138
959
9:57 / 45 / 91
999,16
9:57 / 45 / 90
941,8
9:56 / 25 / 93
1000
9:54 / 50 / 75
3955,47 988,87
7* Luboš Pospíšil CZE-313-040 889,26
9:57 / 0 / 126
1000
9:59 / 50 / 131
939,76
9:56 / 35 / 92
943,02
9:50 / 45 / 128
989,63
9:57 / 45 / 43
3872,41 968,1
8* Gaľa Marko SVK-1238 910,47
8:57 / 50 / 157
996,78
9:57 / 50 / 54
895,76
9:59 / 0 / 141
1000
9:56 / 50 / 81
1000
9:58 / 50 / 74
3907,25 976,81
9 Dušek Petr CZE-232-003 938,54
9:53 / 45 / 146
934,08
9:52 / 50 / 122
1000
9:57 / 50 / 99
996,53
9:55 / 45 / 132
937
9:54 / 45 / 103
3872,07 968,02
10 Hlavinka Tomáš CZE-270-011 950,04
9:59 / 50 / 157
382,71
4:58 / 0 / 118
953,97
9:57 / 45 / 144
936,42
9:58 / 50 / 162
950,08
9:56 / 50 / 131
3690,51 922,63
11 Slezák Petr CZE-342-044 915,63
9:59 / 50 / 191
891,11
9:49 / 50 / 165
920,5
9:53 / 50 / 186
752,19
9:54 / 50 / 224
834,3
9:0 / 50 / 168
3561,54 890,38
12 Kremer Jiří CZE-342-037 680,39
7:29 / 5 / 148
891,17
9:33 / 35 / 176
842,57
9:49 / 35 / 199
874,59
9:54 / 25 / 171
851,88
9:52 / 15 / 173
3460,21 865,05
13 Nehera Petr CZE-058-023 583,89
6:7 / 40 / 111
942,12
9:57 / 35 / 92
940,84
10:0 / 0 / 39
958,57
9:56 / 35 / 59
0
0:0 / 0 / 0
3425,42 856,36
14 Zdeněk Vojkůvka CZE-327-001 840,64
8:26 / 40 / 153
935,15
9:56 / 45 / 114
993,22
9:55 / 50 / 118
597,85
6:20 / 40 / 116
372,63
3:33 / 50 / 74
3366,86 841,72
15 Vohralík Martin CZE-261-358 775,19
9:8 / 10 / 185
850,04
9:59 / 45 / 216
838,98
8:53 / 45 / 166
729,98
9:38 / 45 / 227
862,81
9:55 / 40 / 182
3327,02 831,76
16 Barč Radim CZE-342-001 961,5
9:29 / 50 / 164
910,33
9:52 / 50 / 147
527,71
6:53 / 0 / 169
296,88
4:17 / 0 / 172
910,8
9:55 / 50 / 177
3310,34 827,58
17 Vorálek Petr CZE-327-025 782,46
8:13 / 45 / 130
584,4
5:53 / 45 / 114
900,32
9:55 / 10 / 99
458,33
5:33 / 0 / 138
957,96
9:39 / 50 / 96
3225,14 806,28
18 Kičmer Kamil CZE-261-261 683,21
9:9 / 0 / 212
760,93
9:52 / 30 / 226
892,89
9:56 / 35 / 195
876,96
9:55 / 35 / 198
418,17
5:12 / 40 / 193
3213,99 803,5
19 Hrabáček Alois CZE-313-22 441,03
4:20 / 50 / 89
921,94
9:59 / 45 / 166
957,86
9:54 / 50 / 106
852,46
9:53 / 0 / 146
140,15
1:53 / 10 / 76
3173,29 793,32
20 Prašivka Miroslav CZE-261-025 662,49
6:53 / 50 / 186
565,32
6:27 / 45 / 176
902,76
9:52 / 50 / 170
979,17
9:55 / 45 / 152
414,89
4:39 / 50 / 151
3109,74 777,44
21 Prokop Luděk CZE-313-29 1000
9:51 / 50 / 165
856,11
9:59 / 0 / 133
647,49
7:37 / 0 / 115
0
0:0 / 0 / 0
549,56
6:50 / 0 / 127
3053,16 763,29
22 Skoupý Karel CZE-250-048 411,13
5:25 / 0 / 155
851,88
9:23 / 35 / 132
373,73
4:3 / 45 / 135
887,7
9:44 / 40 / 173
874,8
9:54 / 0 / 119
3025,51 756,38
23 Luboš Pospíšil ml. CZE-313-030 840,13
9:57 / 5 / 195
444,54
5:49 / 0 / 157
834,68
9:30 / 5 / 120
832,67
9:57 / 25 / 199
352,02
4:40 / 0 / 133
2952,02 738
24 Honěk Jan CZE-537-004 719,6
9:50 / 35 / 230
238,59
4:1 / 0 / 184
462,65
5:38 / 45 / 190
405,74
5:42 / 0 / 189
860,43
9:49 / 40 / 173
2448,42 612,1
25 Malčík Zdeněk CZE-065-202 874,58
9:58 / 0 / 143
944,95
9:56 / 50 / 142
0
0:0 / 0 / 0
490,45
4:43 / 50 / 101
0
0:0 / 0 / 0
2309,98 577,5
26 Zemančík Kristián CZE-065-207 868,4
9:57 / 15 / 209
523,56
5:54 / 0 / 97
413,39
5:9 / 0 / 124
443,82
5:31 / 45 / 195
-11,1
2:0 / 0 / 209
2249,17 562,29
27 Jareš Ladislav 131-025 595,53
7:1 / 30 / 182
0
0:0 / 0 / 0
354,24
4:23 / 0 / 108
415,14
4:53 / 30 / 125
688,2
8:3 / 0 / 103
2053,11 513,28
28 Kristian Libor CZE-342-016 534,55
6:44 / 0 / 166
393,11
4:34 / 50 / 157
488,35
6:41 / 0 / 194
336,81
3:58 / 45 / 178
522,67
5:59 / 50 / 184
1638,68 409,67
29 petr kurán cze 1487 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0 0
30 Číp Mirek CZE-232-045 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0 0

^^^


Pořadí klubů


Klub Členů Příjmení, jméno Součet Průměr

^^^


Pořadí týmů

Týmy Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
none 30 Krátký Aleš, Hrabáček Alois, Malčík Zdeněk, Malčík Petr, Malčík Radek, Honěk Jan, Kičmer Kamil, Prašivka Miroslav, Vohralík Martin, Zdeněk Vojkůvka, Barč Radim, Slezák Petr , Nehera Petr, Hlavinka Tomáš, Kremer Jiří, Gaľa Marko, Kristian Libor, Skoupý Karel, Beran Věnek, Dušek Petr, Vorálek Petr, Jareš Ladislav, VOSTŘEL VLASTIMIL, Zemančík Kristián, petr kurán, Svoboda Pavel, Prokop Luděk, Luboš Pospíšil ml., Luboš Pospíšil, Číp Mirek, 106433,6 3547,79

^^^


Přestnost přistání

Příjmení, jméno celkem přistání Součet Průměr
Slezák Petr 5 50 , 50 , 50 , 50 , 50 250 50
Svoboda Pavel 8 45 , 50 , 50 , 50 , 50 , 50 , 50 , 45 390 48,75
Krátký Aleš 8 45 , 50 , 50 , 45 , 50 , 50 , 45 , 50 385 48,12
Prašivka Miroslav 5 50 , 45 , 50 , 45 , 50 240 48
Dušek Petr 5 45 , 50 , 50 , 45 , 45 235 47
Zdeněk Vojkůvka 5 40 , 45 , 50 , 40 , 50 225 45
Malčík Radek 9 50 , 45 , 50 , 20 , 45 , 50 , 50 , 50 , 0 360 40
Malčík Petr 8 40 , 45 , 40 , 50 , 40 , 0 , 50 , 50 315 39,38
Hlavinka Tomáš 5 50 , 0 , 45 , 50 , 50 195 39
Beran Věnek 8 50 , 45 , 45 , 25 , 50 , 45 , 0 , 45 305 38,12
Vohralík Martin 5 10 , 45 , 45 , 45 , 40 185 37
VOSTŘEL VLASTIMIL 8 45 , 50 , 0 , 50 , 50 , 50 , 0 , 45 290 36,25
Malčík Zdeněk 3 0 , 50 , 50 100 33,33
Luboš Pospíšil 8 0 , 50 , 35 , 45 , 45 , 50 , 0 , 35 260 32,5
Gaľa Marko 8 50 , 50 , 0 , 50 , 50 , 50 , 0 , 0 250 31,25
Hrabáček Alois 5 50 , 45 , 50 , 0 , 10 155 31
Vorálek Petr 5 45 , 45 , 10 , 0 , 50 150 30
Barč Radim 5 50 , 50 , 0 , 0 , 50 150 30
Kristian Libor 5 0 , 50 , 0 , 45 , 50 145 29
Kičmer Kamil 5 0 , 30 , 35 , 35 , 40 140 28
Nehera Petr 4 40 , 35 , 0 , 35 110 27,5
Skoupý Karel 5 0 , 35 , 45 , 40 , 0 120 24
Honěk Jan 5 35 , 0 , 45 , 0 , 40 120 24
Kremer Jiří 5 5 , 35 , 35 , 25 , 15 115 23
Jareš Ladislav 4 30 , 0 , 30 , 0 60 15
Prokop Luděk 4 50 , 0 , 0 , 0 50 12,5
Zemančík Kristián 5 15 , 0 , 0 , 45 , 0 60 12
Luboš Pospíšil ml. 5 5 , 0 , 5 , 25 , 0 35 7
Číp Mirek 0 0 0 0
petr kurán 0 0 0 0

^^^


Průměrná doba letu


Příjmení, jméno Počet záznamů Letové časy Celekem vteřin Průměrný letový čas
Malčík Petr 5 9:58,00, 9:58,00, 9:59,00, 9:57,00, 9:58,00, 2990 9:58
Malčík Radek 6 9:58,00, 9:58,00, 9:58,00, 9:56,00, 9:58,00, 9:58,00, 3586 9:57,67
Luboš Pospíšil 5 9:57,00, 9:59,00, 9:56,00, 9:50,00, 9:57,00, 2979 9:55,8
Dušek Petr 5 9:53,00, 9:52,00, 9:57,00, 9:55,00, 9:54,00, 2971 9:54,2
Beran Věnek 5 9:36,00, 9:57,00, 9:57,00, 9:56,00, 9:54,00, 2960 9:52
Gaľa Marko 5 8:57,00, 9:57,00, 9:59,00, 9:56,00, 9:58,00, 2927 9:45,4
VOSTŘEL VLASTIMIL 5 9:58,00, 9:55,00, 8:52,00, 9:58,00, 9:55,00, 2918 9:43,6
Slezák Petr 5 9:59,00, 9:49,00, 9:53,00, 9:54,00, 9:0,00, 2915 9:43
Vohralík Martin 5 9:8,00, 9:59,00, 8:53,00, 9:38,00, 9:55,00, 2853 9:30,6
Kremer Jiří 5 7:29,00, 9:33,00, 9:49,00, 9:54,00, 9:52,00, 2797 9:19,4
Nehera Petr 4 6:7,00, 9:57,00, 10:0,00, 9:56,00, 2160 9:0
Hlavinka Tomáš 5 9:59,00, 4:58,00, 9:57,00, 9:58,00, 9:56,00, 2688 8:57,6
Kičmer Kamil 5 9:9,00, 9:52,00, 9:56,00, 9:55,00, 5:12,00, 2644 8:48,8
Svoboda Pavel 5 3:20,00, 9:56,00, 9:59,00, 9:54,00, 9:55,00, 2584 8:36,8
Prokop Luděk 4 9:51,00, 9:59,00, 7:37,00, 6:50,00, 2057 8:34,25
Krátký Aleš 5 9:57,00, 2:58,00, 9:57,00, 9:57,00, 9:56,00, 2565 8:33
Malčík Zdeněk 3 9:58,00, 9:56,00, 4:43,00, 1477 8:12,33
Barč Radim 5 9:29,00, 9:52,00, 6:53,00, 4:17,00, 9:55,00, 2426 8:5,19999999999999
Luboš Pospíšil ml. 5 9:57,00, 5:49,00, 9:30,00, 9:57,00, 4:40,00, 2393 7:58,6
Vorálek Petr 5 8:13,00, 5:53,00, 9:55,00, 5:33,00, 9:39,00, 2353 7:50,6
Skoupý Karel 5 5:25,00, 9:23,00, 4:3,00, 9:44,00, 9:54,00, 2309 7:41,8
Zdeněk Vojkůvka 5 8:26,00, 9:56,00, 9:55,00, 6:20,00, 3:33,00, 2290 7:38
Prašivka Miroslav 5 6:53,00, 6:27,00, 9:52,00, 9:55,00, 4:39,00, 2266 7:33,2
Hrabáček Alois 5 4:20,00, 9:59,00, 9:54,00, 9:53,00, 1:53,00, 2159 7:11,8
Honěk Jan 5 9:50,00, 4:1,00, 5:38,00, 5:42,00, 9:49,00, 2100 7:0
Jareš Ladislav 4 7:1,00, 4:23,00, 4:53,00, 8:3,00, 1460 6:5
Zemančík Kristián 5 9:57,00, 5:54,00, 5:9,00, 5:31,00, 2:0,00, 1711 5:42,2
Kristian Libor 5 6:44,00, 4:34,00, 6:41,00, 3:58,00, 5:59,00, 1676 5:35,2
Číp Mirek 0 0 0 0
petr kurán 0 0 0 0

^^^


Průměrná výška


Příjmení, jméno Počet záznamů Průměrná výška Výška celkem Průměrná výška
Číp Mirek 0 0 0 0
petr kurán 0 0 0 0
Malčík Petr 8 67, 42, 44, 39, 22, 22, 25, 20, 281 35,12
VOSTŘEL VLASTIMIL 8 85, 41, 55, 76, 39, 33, 22, 16, 367 45,88
Malčík Radek 8 92, 49, 51, 90, 25, 52, 30, 31, 0, 420 52,5
Nehera Petr 4 111, 92, 39, 59, 301 75,25
Svoboda Pavel 8 115, 75, 118, 84, 60, 36, 64, 53, 605 75,62
Beran Věnek 7 138, 91, 90, 93, 75, 40, 0, 42, 569 81,29
Luboš Pospíšil 7 126, 131, 92, 128, 43, 43, 0, 60, 623 89
Gaľa Marko 6 157, 54, 141, 81, 74, 27, 0, 0, 534 89
Krátký Aleš 8 111, 97, 101, 132, 87, 62, 82, 85, 757 94,62
Zdeněk Vojkůvka 5 153, 114, 118, 116, 74, 575 115
Vorálek Petr 5 130, 114, 99, 138, 96, 577 115,4
Hrabáček Alois 5 89, 166, 106, 146, 76, 583 116,6
Dušek Petr 5 146, 122, 99, 132, 103, 602 120,4
Malčík Zdeněk 3 143, 142, 101, 386 128,67
Jareš Ladislav 4 182, 108, 125, 103, 518 129,5
Prokop Luděk 4 165, 133, 115, 127, 540 135
Hlavinka Tomáš 5 157, 118, 144, 162, 131, 712 142,4
Skoupý Karel 5 155, 132, 135, 173, 119, 714 142,8
Luboš Pospíšil ml. 5 195, 157, 120, 199, 133, 804 160,8
Barč Radim 5 164, 147, 169, 172, 177, 829 165,8
Zemančík Kristián 5 209, 97, 124, 195, 209, 834 166,8
Prašivka Miroslav 5 186, 176, 170, 152, 151, 835 167
Kremer Jiří 5 148, 176, 199, 171, 173, 867 173,4
Kristian Libor 5 166, 157, 194, 178, 184, 879 175,8
Slezák Petr 5 191, 165, 186, 224, 168, 934 186,8
Honěk Jan 5 230, 184, 190, 189, 173, 966 193,2
Vohralík Martin 5 185, 216, 166, 227, 182, 976 195,2
Kičmer Kamil 5 212, 226, 195, 198, 193, 1024 204,8

^^^


Čas vs výška


Příjmení, jméno Letový čas ze 100 metrů Průměrná výška Průměrný letový čas Potřebná výška pro nalétání 10 minut
Malčík Petr 28:22,49 35,12 9:58 35,24
VOSTŘEL VLASTIMIL 21:12,15 45,88 9:43,6 47,17
Malčík Radek 18:58,41 52,5 9:57,67 52,7
Beran Věnek 12:8,3 81,29 9:52 82,39
Nehera Petr 11:57,61 75,25 9:0 83,61
Svoboda Pavel 11:23,37 75,62 8:36,8 87,79
Luboš Pospíšil 11:9,44 89 9:55,8 89,63
Gaľa Marko 10:57,75 89 9:45,4 91,22
Krátký Aleš 9:2,14 94,62 8:33 110,67
Dušek Petr 8:13,52 120,4 9:54,2 121,58
Vorálek Petr 6:47,8 115,4 7:50,6 147,13
Zdeněk Vojkůvka 6:38,26 115 7:38 150,66
Malčík Zdeněk 6:22,64 128,67 8:12,33 156,81
Prokop Luděk 6:20,93 135 8:34,25 157,51
Hlavinka Tomáš 6:17,53 142,4 8:57,6 158,93
Hrabáček Alois 6:10,33 116,6 7:11,8 162,02
Skoupý Karel 5:23,39 142,8 7:41,8 185,53
Kremer Jiří 5:22,61 173,4 9:19,4 185,98
Slezák Petr 5:12,1 186,8 9:43 192,25
Luboš Pospíšil ml. 4:57,64 160,8 7:58,6 201,59
Barč Radim 4:52,64 165,8 8:5,19999999999999 205,03
Vohralík Martin 4:52,32 195,2 9:30,6 205,26
Jareš Ladislav 4:41,85 129,5 6:5 212,88
Prašivka Miroslav 4:31,38 167 7:33,2 221,09
Kičmer Kamil 4:18,2 204,8 8:48,8 232,38
Honěk Jan 3:37,39 193,2 7:0 276
Zemančík Kristián 3:25,16 166,8 5:42,2 292,46
Kristian Libor 3:10,67 175,8 5:35,2 314,68
Číp Mirek 0:Není číslo Není číslo 0:0 Není číslo
petr kurán 0:Není číslo Není číslo 0:0 Není číslo

^^^



Software SORG V4 (c) 2012 - Aleš Krátký / www.RCSOFTWARE.cz / ales@sgames.cz Stoupak.cz - RCEK, RCEJ, RCEN, RCEO, F5J, FXJ, Eurocup ... / www.stoupak.cz