Kompletní přehled ze soutěže : F5J - Přáslavické F5J 2015 - 17.5.2015 20:06:01

SORG V4 - www.RCSOFTWARE.cz / Aleš Krátký / ales@sgames.cz






Seznam zaregistrovaných soutěžících

# Příjmení, jméno Klub Stát Licence Frekvence 1. Kanál / 2. Kanál Věková kategorie
1 Krátký Aleš   CZE  CZE-548-001  2,4 GHz 00(00) Senior 
2 Koláska Petr   CZE  CZE-548-003  2,4 GHz 00(00) Senior 
3 Skoupý Karel   CZE  CZE-1520  2,4 GHz 00(00) Senior 
4 Nehera Petr   CZE  CZE-058-023  2,4 GHz 00(00) Senior 
5 Hrabáček Alois   CZE  CZE-313-22  2,4 GHz 00(00) Senior 
6 Imiolek Jaroslav   CZE  CZE-071-076  2,4 GHz 00(00) Senior 
7 Honěk Jan   CZE  CZE-537-004  2,4 GHz 00(00) Senior 
8 Kičmer Kamil   CZE  CZE-261-261  2,4 GHz 00(00) Senior 
9 Prašivka Miroslav   CZE  CZE-261-025  2,4 GHz 00(00) Senior 
10 Vohralík Martin   CZE  CZE-261-358  2,4 GHz 00(00) Senior 
11 Gaľa Marko   SVK  SVK-1238  2,4 GHz 00(00) Senior 
12 Perkovič Stanislav   CZE  CZE-008-001  2,4 GHz 00(00) Senior 
13 Kotula Miroslav   CZE  CZE-1510  2,4 GHz 00(00) Senior 
14 Slezák Petr   CZE  CZE-342-044  2,4 GHz 00(00) Senior 
15 Beran Věnek   CZE  CZE-313-027  2,4 GHz 00(00) Senior 
16 Neherová Martina   CZE  CZE-1529  2,4 GHz 00(00) Senior 
17 Malčík Radek   CZE  CZE-065-212  2,4 GHz 00(00) Senior 
18 Malčík Petr   CZE  CZE-065-211  2,4 GHz 00(00) Senior 
19 Svoboda Pavel   CZE  CZE-313-041  2,4 GHz 00(00) Senior 
20 Vostřel Vlastimil   CZE  CZE-1025  2,4 GHz 00(00) Senior 
21 Leiner Jan   CZE  CZE-058-67  2,4 GHz 00(00) Senior 
22 Pazderka Luboš   CZE  CZE-58-12  2,4 GHz 00(00) Senior 
23 Dušek Petr   CZE  CZE-232-003  2,4 GHz 00(00) Senior 
24 Vorálek Petr   CZE  CZE-327-025  2,4 GHz 00(00) Senior 
25 Kremer Jiří   CZE  CZE-342-037  2,4 GHz 00(00) Senior 
26 Nahodil Antonín   CZE  CZE-269-019  2,4 GHz 00(00) Senior 
27 Veleba Martin   CZE  CZE-269-43  2,4 GHz 00(00) Senior 
28 Kristian Libor   CZE  CZE-1530  2,4 GHz 00(00) Senior 
29 Hlavinka Tomáš   CZE  CZE-270-011  2,4 GHz 00(00) Senior 
30 Loutocký Petr   CZE  CZE-327-009  2,4 GHz 00(00) Senior 
31 Luděk Prokop   CZE  CZE-313-29  2,4 GHz 00(00) Senior 
32 Kristián Zemancik   CZE  CZE-065-207  2,4 GHz 00(00) Senior 
33 Číp Miroslav   CZE  CZE-232-045  2,4 GHz 00(00) Senior 
34 Pospíšil Luboš   CZE  CZE-313-040  2,4 GHz 00(00) Senior 
35 Luboš Pospíšil   CZE  CZE-313-30  2,4 GHz 00(00) Junior 

^^^


Výpis kanálů

2,4 GHz
Krátký Aleš
Koláska Petr
Skoupý Karel
Nehera Petr
Hrabáček Alois
Imiolek Jaroslav
Honěk Jan
Kičmer Kamil
Prašivka Miroslav
Vohralík Martin
Gaľa Marko
Perkovič Stanislav
Kotula Miroslav
Slezák Petr
Beran Věnek
Neherová Martina
Malčík Radek
Malčík Petr
Svoboda Pavel
Vostřel Vlastimil
Leiner Jan
Pazderka Luboš
Dušek Petr
Vorálek Petr
Kremer Jiří
Nahodil Antonín
Veleba Martin
Kristian Libor
Hlavinka Tomáš
Loutocký Petr
Luděk Prokop
Kristián Zemancik
Číp Miroslav
Pospíšil Luboš
Luboš Pospíšil
35 MHz
40 MHz
72 MHz

Kolizní kanály 35 MHz
Kolizní kanály 40 MHz
Kolizní kanály 72 MHz


Počet kolizních kanálů na 35 MHz
Počet kolizních kanálů na 40 MHz
Počet kolizních kanálů na 72 MHz

^^^


Rozlosování

Let č. - 1
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9
Skupina 1 Gaľa Marko
2,4 GHz
Honěk Jan
2,4 GHz
Kristián Zemancik
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
Číp Miroslav
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Hlavinka Tomáš
2,4 GHz
Luděk Prokop
2,4 GHz
Skupina 2 Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Pazderka Luboš
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Koláska Petr
2,4 GHz
Luboš Pospíšil
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
Skupina 3 Kremer Jiří
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Vostřel Vlastimil
2,4 GHz
Loutocký Petr
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Skupina 4 Neherová Martina
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Pospíšil Luboš
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Leiner Jan
2,4 GHz
Svoboda Pavel
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
-

Let č. - 2
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9
Skupina 1 Kotula Miroslav
2,4 GHz
Gaľa Marko
2,4 GHz
Luděk Prokop
2,4 GHz
Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
Honěk Jan
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Pazderka Luboš
2,4 GHz
Kremer Jiří
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
Skupina 2 Malčík Radek
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
Leiner Jan
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Číp Miroslav
2,4 GHz
Koláska Petr
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
Skupina 3 Veleba Martin
2,4 GHz
Pospíšil Luboš
2,4 GHz
Loutocký Petr
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Neherová Martina
2,4 GHz
Svoboda Pavel
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Hlavinka Tomáš
2,4 GHz
Kristián Zemancik
2,4 GHz
Skupina 4 Nahodil Antonín
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Vostřel Vlastimil
2,4 GHz
Luboš Pospíšil
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
-

Let č. - 3
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9
Skupina 1 Veleba Martin
2,4 GHz
Honěk Jan
2,4 GHz
Neherová Martina
2,4 GHz
Kristián Zemancik
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Leiner Jan
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Skupina 2 Vohralík Martin
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Gaľa Marko
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Hlavinka Tomáš
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Pospíšil Luboš
2,4 GHz
Skupina 3 Pazderka Luboš
2,4 GHz
Číp Miroslav
2,4 GHz
Luboš Pospíšil
2,4 GHz
Luděk Prokop
2,4 GHz
Loutocký Petr
2,4 GHz
Vostřel Vlastimil
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Svoboda Pavel
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
Skupina 4 Hrabáček Alois
2,4 GHz
Koláska Petr
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
Kremer Jiří
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
-

Let č. - 4
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9
Skupina 1 Veleba Martin
2,4 GHz
Vostřel Vlastimil
2,4 GHz
Pazderka Luboš
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Hlavinka Tomáš
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Svoboda Pavel
2,4 GHz
Skupina 2 Kičmer Kamil
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
Honěk Jan
2,4 GHz
Loutocký Petr
2,4 GHz
Gaľa Marko
2,4 GHz
Koláska Petr
2,4 GHz
Luděk Prokop
2,4 GHz
Skupina 3 Číp Miroslav
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Kremer Jiří
2,4 GHz
Luboš Pospíšil
2,4 GHz
Neherová Martina
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Leiner Jan
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Skupina 4 Pospíšil Luboš
2,4 GHz
Kristián Zemancik
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
-

Let č. - 5
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9
Skupina 1 Kristian Libor
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Gaľa Marko
2,4 GHz
Koláska Petr
2,4 GHz
Luděk Prokop
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Luboš Pospíšil
2,4 GHz
Leiner Jan
2,4 GHz
Skupina 2 Svoboda Pavel
2,4 GHz
Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
Neherová Martina
2,4 GHz
Pospíšil Luboš
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
Vostřel Vlastimil
2,4 GHz
Kremer Jiří
2,4 GHz
Skupina 3 Honěk Jan
2,4 GHz
Číp Miroslav
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Hlavinka Tomáš
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Pazderka Luboš
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Skupina 4 Malčík Radek
2,4 GHz
- Nahodil Antonín
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Kristián Zemancik
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
Loutocký Petr
2,4 GHz

^^^


'Kdo s kým'

Krátký Aleš
Koláska Petr
Skoupý Karel
Nehera Petr
Hrabáček Alois
Imiolek Jaroslav
Honěk Jan
Kičmer Kamil
Prašivka Miroslav
Vohralík Martin
Gaľa Marko
Perkovič Stanislav
Kotula Miroslav
Slezák Petr
Beran Věnek
Neherová Martina
Malčík Radek
Malčík Petr
Svoboda Pavel
Vostřel Vlastimil
Leiner Jan
Pazderka Luboš
Dušek Petr
Vorálek Petr
Kremer Jiří
Nahodil Antonín
Veleba Martin
Kristian Libor
Hlavinka Tomáš
Loutocký Petr
Luděk Prokop
Kristián Zemancik
Číp Miroslav
Pospíšil Luboš
Luboš Pospíšil
Krátký Aleš X 1 0 3 2 1 1 2 0 0 0 1 0 1 1 2 2 0 2 3 2 1 0 0 2 2 3 3 1 1 0 1 1 1 0
Koláska Petr 1 X 0 1 1 1 1 3 1 0 2 2 2 0 3 0 2 3 0 0 2 1 1 1 1 0 1 3 0 1 2 0 1 0 2
Skoupý Karel 0 0 X 1 2 1 1 1 3 1 1 1 1 3 1 1 1 2 1 1 1 1 2 1 0 1 0 0 2 0 0 1 1 3 1
Nehera Petr 3 1 1 X 1 0 2 1 1 1 0 2 2 0 1 2 1 0 0 1 3 1 0 0 2 3 2 2 1 1 0 1 3 0 1
Hrabáček Alois 2 1 2 1 X 3 0 1 1 0 0 2 1 1 1 1 0 2 1 3 0 0 2 1 3 2 1 0 0 1 0 1 0 2 1
Imiolek Jaroslav 1 1 1 0 3 X 2 1 2 1 2 1 2 0 1 1 0 1 1 1 0 1 2 2 3 0 0 0 1 0 2 2 1 2 0
Honěk Jan 1 1 1 2 0 2 X 1 2 1 3 2 2 0 1 1 0 1 0 0 1 2 1 1 1 1 1 1 2 1 3 2 2 0 0
Kičmer Kamil 2 3 1 1 1 1 1 X 2 1 2 1 1 1 2 1 3 1 1 1 1 1 0 1 1 0 0 2 1 1 1 0 1 2 1
Prašivka Miroslav 0 1 3 1 1 2 2 2 X 1 2 1 3 1 0 0 2 0 0 0 0 3 1 3 1 0 0 1 2 0 1 1 1 2 1
Vohralík Martin 0 0 1 1 0 1 1 1 1 X 2 1 1 2 1 2 2 0 1 0 1 0 1 1 1 2 1 0 3 2 1 3 2 2 1
Gaľa Marko 0 2 1 0 0 2 3 2 2 2 X 1 1 1 1 0 1 2 0 0 1 1 2 1 1 0 1 1 2 1 4 1 1 1 1
Perkovič Stanislav 1 2 1 2 2 1 2 1 1 1 1 X 2 0 2 1 0 2 1 1 0 1 0 0 2 1 2 0 2 3 1 1 1 1 0
Kotula Miroslav 0 2 1 2 1 2 2 1 3 1 1 2 X 0 1 1 1 1 0 0 1 3 0 2 3 1 0 1 1 0 1 0 2 0 2
Slezák Petr 1 0 3 0 1 0 0 1 1 2 1 0 0 X 2 1 3 2 2 2 1 1 1 1 0 2 1 1 2 1 0 1 0 2 1
Beran Věnek 1 3 1 1 1 1 1 2 0 1 1 2 1 2 X 1 2 3 1 0 2 0 0 1 1 1 0 1 0 2 1 1 1 1 0
Neherová Martina 2 0 1 2 1 1 1 1 0 2 0 1 1 1 1 X 0 1 3 1 3 0 0 0 2 2 2 1 1 1 0 2 1 3 1
Malčík Radek 2 2 1 1 0 0 0 3 2 2 1 0 1 3 2 0 X 0 1 1 1 2 0 2 0 1 1 3 2 1 0 1 1 1 1
Malčík Petr 0 3 2 0 2 1 1 1 0 0 2 2 1 2 3 1 0 X 1 1 2 0 2 0 1 1 1 1 0 1 2 0 0 1 2
Svoboda Pavel 2 0 1 0 1 1 0 1 0 1 0 1 0 2 1 3 1 1 X 3 1 2 1 1 1 0 2 1 2 2 1 1 1 3 1
Vostřel Vlastimil 3 0 1 1 3 1 0 1 0 0 0 1 0 2 0 1 1 1 3 X 0 2 2 1 2 2 2 1 1 2 1 0 1 1 2
Leiner Jan 2 2 1 3 0 0 1 1 0 1 1 0 1 1 2 3 1 2 1 0 X 0 1 0 1 2 2 3 0 0 1 1 2 1 2
Pazderka Luboš 1 1 1 1 0 1 2 1 3 0 1 1 3 1 0 0 2 0 2 2 0 X 1 3 1 0 1 2 2 1 2 0 2 0 2
Dušek Petr 0 1 2 0 2 2 1 0 1 1 2 0 0 1 0 0 0 2 1 2 1 1 X 2 0 1 1 1 1 1 3 2 2 1 3
Vorálek Petr 0 1 1 0 1 2 1 1 3 1 1 0 2 1 1 0 2 0 1 1 0 3 2 X 1 1 0 1 0 2 2 2 1 1 2
Kremer Jiří 2 1 0 2 3 3 1 1 1 1 1 2 3 0 1 2 0 1 1 2 1 1 0 1 X 2 1 0 0 1 1 0 1 1 1
Nahodil Antonín 2 0 1 3 2 0 1 0 0 2 0 1 1 2 1 2 1 1 0 2 2 0 1 1 2 X 2 1 0 2 0 2 1 0 2
Veleba Martin 3 1 0 2 1 0 1 0 0 1 1 2 0 1 0 2 1 1 2 2 2 1 1 0 1 2 X 3 2 2 1 2 0 1 1
Kristian Libor 3 3 0 2 0 0 1 2 1 0 1 0 1 1 1 1 3 1 1 1 3 2 1 1 0 1 3 X 1 0 1 1 1 0 2
Hlavinka Tomáš 1 0 2 1 0 1 2 1 2 3 2 2 1 2 0 1 2 0 2 1 0 2 1 0 0 0 2 1 X 1 1 2 2 2 0
Loutocký Petr 1 1 0 1 1 0 1 1 0 2 1 3 0 1 2 1 1 1 2 2 0 1 1 2 1 2 2 0 1 X 2 2 1 1 1
Luděk Prokop 0 2 0 0 0 2 3 1 1 1 4 1 1 0 1 0 0 2 1 1 1 2 3 2 1 0 1 1 1 2 X 1 2 0 2
Kristián Zemancik 1 0 1 1 1 2 2 0 1 3 1 1 0 1 1 2 1 0 1 0 1 0 2 2 0 2 2 1 2 2 1 X 1 2 0
Číp Miroslav 1 1 1 3 0 1 2 1 1 2 1 1 2 0 1 1 1 0 1 1 2 2 2 1 1 1 0 1 2 1 2 1 X 0 2
Pospíšil Luboš 1 0 3 0 2 2 0 2 2 2 1 1 0 2 1 3 1 1 3 1 1 0 1 1 1 0 1 0 2 1 0 2 0 X 0
Luboš Pospíšil 0 2 1 1 1 0 0 1 1 1 1 0 2 1 0 1 1 2 1 2 2 2 3 2 1 2 1 2 0 1 2 0 2 0 X

Výsledky základních kol

Kolo - 1 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Gaľa Marko

9:53
50
104
Honěk Jan

9:50
35
227
Kristián Zemancik

9:49
35
218
Dušek Petr

9:54
50
174
Imiolek Jaroslav

9:56
50
237
Číp Miroslav

10:0
0
95
Vohralík Martin

9:54
35
179
Hlavinka Tomáš

9:56
45
157
Luděk Prokop

9:56
40
87
591 444 470 557 435 552,5 539,5 562,5 592,5
997,47 749,37 793,25 940,08 734,18 932,49 910,55 949,37 1000

Kolo - 1 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Prašivka Miroslav

7:45
30
95
Kotula Miroslav

9:53
50
121
Pazderka Luboš

9:53
40
96
Malčík Radek

9:58
50
41
Kristian Libor

9:48
35
160
Koláska Petr

9:52
40
129
Luboš Pospíšil

9:54
50
148
Kičmer Kamil

6:28
0
119
Vorálek Petr

9:53
40
105
447,5 582,5 585 627,5 543 567,5 570 328,5 580,5
713,15 928,29 932,27 1000 865,34 904,38 908,37 523,51 925,1

Kolo - 1 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Kremer Jiří

5:47
0
115
Nehera Petr

9:57
25
88
Veleba Martin

9:51
45
109
Nahodil Antonín

9:56
50
93
Krátký Aleš

9:56
50
100
Perkovič Stanislav

9:56
45
68
Vostřel Vlastimil

9:56
45
56
Loutocký Petr

6:37
0
122
Hrabáček Alois

9:56
50
98
289,5 578 581,5 599,5 596 607 613 336 597
472,27 942,9 948,61 977,98 972,27 990,21 1000 548,12 973,9

Kolo - 1 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Neherová Martina

6:12
0
124
Malčík Petr

9:57
50
39
Pospíšil Luboš

9:58
50
52
Skoupý Karel

9:54
0
125
Leiner Jan

9:55
50
83
Svoboda Pavel

1:46
0
42
Slezák Petr

9:57
45
141
Beran Věnek

9:53
30
53
--
310 627,5 622 531,5 603,5 85 571,5 596,5 --
494,02 1000 991,24 847,01 961,75 135,46 910,76 950,6 --

Kolo - 2 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Kotula Miroslav

9:51
40
132
Gaľa Marko

9:55
45
54
Luděk Prokop

9:52
50
74
Imiolek Jaroslav

9:53
40
131
Honěk Jan

5:43
0
169
Prašivka Miroslav

4:22
0
89
Pazderka Luboš

9:54
50
74
Kremer Jiří

9:43
40
154
Vorálek Petr

9:53
50
94
565 613 605 567,5 258,5 217,5 607 546 596
921,7 1000 986,95 925,77 421,7 354,81 990,21 890,7 972,27

Kolo - 2 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Malčík Radek

0:0
0
0
Nehera Petr

3:35
40
51
Kičmer Kamil

9:51
50
137
Krátký Aleš

3:7
0
73
Leiner Jan

9:52
40
95
Kristian Libor

9:45
45
141
Číp Miroslav

7:10
30
111
Koláska Petr

9:56
45
107
Beran Věnek

9:53
45
42
0 229,5 572,5 150,5 584,5 559,5 404,5 587,5 617
0 371,96 927,88 243,92 947,33 906,81 655,59 952,19 1000

Kolo - 2 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Veleba Martin

9:56
50
78
Pospíšil Luboš

9:57
35
53
Loutocký Petr

9:57
50
82
Vohralík Martin

8:17
45
142
Neherová Martina

4:48
0
99
Svoboda Pavel

0:0
0
0
Perkovič Stanislav

9:57
50
59
Hlavinka Tomáš

9:59
50
109
Kristián Zemancik

3:7
45
124
607 605,5 606 471 238,5 0 617,5 594,5 170
983 980,57 981,38 762,75 386,23 0 1000 962,75 275,3

Kolo - 2 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Nahodil Antonín

9:54
15
93
Dušek Petr

9:57
50
97
Hrabáček Alois

9:59
45
103
Vostřel Vlastimil

9:58
45
43
Luboš Pospíšil

9:56
50
126
Slezák Petr

5:19
40
171
Skoupý Karel

3:31
0
83
Malčík Petr

9:56
45
34
--
562,5 598,5 592,5 621,5 583 273,5 169,5 624 --
901,44 959,13 949,52 995,99 934,29 438,3 271,63 1000 --

Kolo - 3 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Veleba Martin

9:52
45
102
Honěk Jan

10:3
0
156
Neherová Martina

0:0
0
0
Kristián Zemancik

9:54
45
111
Krátký Aleš

9:58
35
90
Kristian Libor

3:5
50
131
Leiner Jan

9:59
0
61
Nehera Petr

9:58
45
66
Nahodil Antonín

9:56
45
84
586 525 0 583,5 588 169,5 568,5 610 599
960,66 860,66 0 956,56 963,93 277,87 931,97 1000 981,97

Kolo - 3 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Vohralík Martin

9:58
0
167
Prašivka Miroslav

10:0
0
96
Kičmer Kamil

0:0
0
0
Gaľa Marko

0:0
0
0
Skoupý Karel

8:25
45
92
Slezák Petr

9:54
50
124
Hlavinka Tomáš

9:57
45
97
Malčík Radek

9:59
45
39
Pospíšil Luboš

9:58
50
38
514,5 552 0 0 504 582 593,5 624,5 629
817,97 877,58 0 0 801,27 925,28 943,56 992,85 1000

Kolo - 3 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Pazderka Luboš

2:23
35
45
Číp Miroslav

2:13
15
75
Luboš Pospíšil

9:56
40
102
Luděk Prokop

9:54
20
59
Loutocký Petr

9:55
45
56
Vostřel Vlastimil

9:55
45
59
Dušek Petr

9:56
45
95
Svoboda Pavel

9:57
45
73
Vorálek Petr

9:57
50
114
155,5 110,5 585 584,5 612 610,5 593,5 605,5 590
254,08 180,56 955,88 955,07 1000 997,55 969,77 989,38 964,05

Kolo - 3 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Hrabáček Alois

3:15
0
87
Koláska Petr

3:20
0
71
Beran Věnek

9:55
45
35
Kremer Jiří

9:50
45
114
Perkovič Stanislav

9:55
50
59
Kotula Miroslav

9:56
45
67
Malčík Petr

9:56
45
38
Imiolek Jaroslav

9:54
45
152
--
151,5 164,5 622,5 578 615,5 607,5 622 563 --
243,37 264,26 1000 928,51 988,76 975,9 999,2 904,42 --

Kolo - 4 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Veleba Martin

9:53
45
81
Vostřel Vlastimil

9:53
40
36
Pazderka Luboš

9:56
50
72
Slezák Petr

9:53
45
127
Krátký Aleš

9:58
50
68
Kristian Libor

9:53
35
134
Hlavinka Tomáš

0:0
0
0
Malčík Radek

9:58
45
43
Svoboda Pavel

9:58
35
64
597,5 615 610 574,5 614 561 0 621,5 601
961,38 989,54 981,5 924,38 987,93 902,65 0 1000 967,02

Kolo - 4 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Kičmer Kamil

9:52
35
98
Perkovič Stanislav

9:56
45
56
Malčík Petr

9:58
50
39
Beran Věnek

9:54
20
44
Honěk Jan

9:43
30
156
Loutocký Petr

9:56
40
52
Gaľa Marko

9:58
50
69
Koláska Petr

9:56
25
115
Luděk Prokop

9:57
45
67
578 613 628,5 592 535 610 613,5 563,5 608,5
919,65 975,34 1000 941,93 851,23 970,56 976,13 896,58 968,18

Kolo - 4 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Číp Miroslav

7:44
0
117
Nahodil Antonín

9:56
45
109
Kremer Jiří

9:50
50
138
Luboš Pospíšil

9:55
40
62
Neherová Martina

9:34
35
141
Kotula Miroslav

9:53
40
110
Vohralík Martin

9:53
15
165
Leiner Jan

9:43
50
61
Nehera Petr

9:56
50
74
405,5 586,5 571 604 538,5 578 525,5 602,5 609
665,85 963,05 937,6 991,79 884,24 949,1 862,89 989,33 1000

Kolo - 4 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Pospíšil Luboš

9:58
50
58
Kristián Zemancik

6:14
0
68
Dušek Petr

9:54
40
90
Hrabáček Alois

9:52
40
77
Vorálek Petr

9:53
40
77
Prašivka Miroslav

9:45
45
103
Skoupý Karel

9:47
0
122
Imiolek Jaroslav

9:52
50
100
--
619 340 589 593,5 594,5 578,5 526 592 --
1000 549,27 951,53 958,8 960,42 934,57 849,76 956,38 --

Kolo - 5 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Kristian Libor

9:47
0
61
Veleba Martin

9:54
20
68
Dušek Petr

9:56
50
76
Gaľa Marko

9:58
50
73
Koláska Petr

9:39
40
118
Luděk Prokop

9:47
30
49
Malčík Petr

9:55
50
30
Luboš Pospíšil

9:57
50
81
Leiner Jan

9:56
45
67
556,5 580 608 611,5 560 592,5 630 606,5 607,5
883,33 920,63 965,08 970,63 888,89 940,48 1000 962,7 964,29

Kolo - 5 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Svoboda Pavel

9:58
45
46
Imiolek Jaroslav

9:57
40
91
Neherová Martina

0:0
0
0
Pospíšil Luboš

9:57
0
22
Hrabáček Alois

10:2
0
109
Kičmer Kamil

2:42
25
89
Krátký Aleš

2:29
10
100
Vostřel Vlastimil

9:58
45
30
Kremer Jiří

4:9
0
124
620 591,5 0 586 547,5 142,5 109 628 187
987,26 941,88 0 933,12 871,82 226,91 173,57 1000 297,77

Kolo - 5 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Honěk Jan

9:47
40
123
Číp Miroslav

0:44
5
25
Skoupý Karel

9:51
50
106
Hlavinka Tomáš

9:45
35
70
Prašivka Miroslav

9:53
50
102
Nehera Petr

9:58
45
77
Pazderka Luboš

9:57
45
43
Kotula Miroslav

9:57
45
57
Perkovič Stanislav

9:58
50
27
565,5 36,5 588 585 592 604,5 620,5 613,5 634,5
891,25 57,53 926,71 921,99 933,02 952,72 977,94 966,9 1000

Kolo - 5 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Malčík Radek

9:58
50
66
-- Nahodil Antonín

9:57
45
64
Slezák Petr

3:25
45
152
Vohralík Martin

4:35
30
137
Kristián Zemancik

2:48
0
90
Beran Věnek

0:0
0
0
Vorálek Petr

2:44
0
69
Loutocký Petr

2:8
0
60
615 -- 610 174 236,5 123 0 129,5 98
1000 -- 991,87 282,93 384,55 200 0 210,57 159,35

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po základních kolech

Zákl. výsledky

poz. Jméno soutěžícího Klub Licence Frekvence Věková kategorie V teamu Stát přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo pen
1* Malčík Petr CZE-065-211 2,4 GHz 0 0 CZE 1000 4000 1000
9:57 / 50 / 39
1000
9:56 / 45 / 34
999,2
9:56 / 45 / 38
1000
9:58 / 50 / 39
1000
9:55 / 50 / 30
0
2* Vostřel Vlastimil CZE-1025 2,4 GHz 0 0 CZE 998,38 3993,54 1000
9:56 / 45 / 56
995,99
9:58 / 45 / 43
997,55
9:55 / 45 / 59
989,54
9:53 / 40 / 36
1000
9:58 / 45 / 30
0
3* Malčík Radek CZE-065-212 2,4 GHz 0 0 CZE 998,21 3992,85 1000
9:58 / 50 / 41
0
0:0 / 0 / 0
992,85
9:59 / 45 / 39
1000
9:58 / 45 / 43
1000
9:58 / 50 / 66
0
4* Perkovič Stanislav CZE-008-001 2,4 GHz 0 0 CZE 994,74 3978,97 990,21
9:56 / 45 / 68
1000
9:57 / 50 / 59
988,76
9:55 / 50 / 59
975,34
9:56 / 45 / 56
1000
9:58 / 50 / 27
0
5* Pospíšil Luboš CZE-313-040 2,4 GHz 0 0 CZE 992,95 3971,81 991,24
9:58 / 50 / 52
980,57
9:57 / 35 / 53
1000
9:58 / 50 / 38
1000
9:58 / 50 / 58
933,12
9:57 / 0 / 22
0
6* Gaľa Marko SVK-1238 2,4 GHz 0 0 SVK 986,06 3944,23 997,47
9:53 / 50 / 104
1000
9:55 / 45 / 54
0
0:0 / 0 / 0
976,13
9:58 / 50 / 69
970,63
9:58 / 50 / 73
0
7* Nahodil Antonín CZE-269-019 2,4 GHz 0 0 CZE 978,72 3914,87 977,98
9:56 / 50 / 93
901,44
9:54 / 15 / 93
981,97
9:56 / 45 / 84
963,05
9:56 / 45 / 109
991,87
9:57 / 45 / 64
0
8* Luděk Prokop CZE-313-29 2,4 GHz 0 0 CZE 977,55 3910,2 1000
9:56 / 40 / 87
986,95
9:52 / 50 / 74
955,07
9:54 / 20 / 59
968,18
9:57 / 45 / 67
940,48
9:47 / 30 / 49
0
9* Nehera Petr CZE-058-023 2,4 GHz 0 0 CZE 973,9 3895,62 942,9
9:57 / 25 / 88
371,96
3:35 / 40 / 51
1000
9:58 / 45 / 66
1000
9:56 / 50 / 74
952,72
9:58 / 45 / 77
0
10 Beran Věnek CZE-313-027 2,4 GHz 0 0 CZE 973,13 3892,53 950,6
9:53 / 30 / 53
1000
9:53 / 45 / 42
1000
9:55 / 45 / 35
941,93
9:54 / 20 / 44
0
0:0 / 0 / 0
0
11 Pazderka Luboš CZE-58-12 2,4 GHz 0 0 CZE 970,48 3881,92 932,27
9:53 / 40 / 96
990,21
9:54 / 50 / 74
254,08
2:23 / 35 / 45
981,5
9:56 / 50 / 72
977,94
9:57 / 45 / 43
0
12 Leiner Jan CZE-058-67 2,4 GHz 0 0 CZE 965,68 3862,7 961,75
9:55 / 50 / 83
947,33
9:52 / 40 / 95
931,97
9:59 / 0 / 61
989,33
9:43 / 50 / 61
964,29
9:56 / 45 / 67
0
13 Veleba Martin CZE-269-43 2,4 GHz 0 0 CZE 963,41 3853,65 948,61
9:51 / 45 / 109
983
9:56 / 50 / 78
960,66
9:52 / 45 / 102
961,38
9:53 / 45 / 81
920,63
9:54 / 20 / 68
0
14 Dušek Petr CZE-232-003 2,4 GHz 0 0 CZE 961,38 3845,51 940,08
9:54 / 50 / 174
959,13
9:57 / 50 / 97
969,77
9:56 / 45 / 95
951,53
9:54 / 40 / 90
965,08
9:56 / 50 / 76
0
15 Luboš Pospíšil CZE-313-30 2,4 GHz 1 0 CZE 961,16 3844,66 908,37
9:54 / 50 / 148
934,29
9:56 / 50 / 126
955,88
9:56 / 40 / 102
991,79
9:55 / 40 / 62
962,7
9:57 / 50 / 81
0
16 Vorálek Petr CZE-327-025 2,4 GHz 0 0 CZE 955,46 3821,84 925,1
9:53 / 40 / 105
972,27
9:53 / 50 / 94
964,05
9:57 / 50 / 114
960,42
9:53 / 40 / 77
210,57
2:44 / 0 / 69
0
17 Kotula Miroslav CZE-1510 2,4 GHz 0 0 CZE 955,05 3820,19 928,29
9:53 / 50 / 121
921,7
9:51 / 40 / 132
975,9
9:56 / 45 / 67
949,1
9:53 / 40 / 110
966,9
9:57 / 45 / 57
0
18 Hlavinka Tomáš CZE-270-011 2,4 GHz 0 0 CZE 944,42 3777,67 949,37
9:56 / 45 / 157
962,75
9:59 / 50 / 109
943,56
9:57 / 45 / 97
0
0:0 / 0 / 0
921,99
9:45 / 35 / 70
0
19 Hrabáček Alois CZE-313-22 2,4 GHz 0 0 CZE 938,51 3754,04 973,9
9:56 / 50 / 98
949,52
9:59 / 45 / 103
243,37
3:15 / 0 / 87
958,8
9:52 / 40 / 77
871,82
10:2 / 0 / 109
0
20 Imiolek Jaroslav CZE-071-076 2,4 GHz 0 0 CZE 932,11 3728,45 734,18
9:56 / 50 / 237
925,77
9:53 / 40 / 131
904,42
9:54 / 45 / 152
956,38
9:52 / 50 / 100
941,88
9:57 / 40 / 91
0
21 Koláska Petr CZE-548-003 2,4 GHz 0 0 CZE 910,51 3642,04 904,38
9:52 / 40 / 129
952,19
9:56 / 45 / 107
264,26
3:20 / 0 / 71
896,58
9:56 / 25 / 115
888,89
9:39 / 40 / 118
0
22 Kristian Libor CZE-1530 2,4 GHz 0 0 CZE 889,53 3558,13 865,34
9:48 / 35 / 160
906,81
9:45 / 45 / 141
277,87
3:5 / 50 / 131
902,65
9:53 / 35 / 134
883,33
9:47 / 0 / 61
0
23 Loutocký Petr CZE-327-009 2,4 GHz 0 0 CZE 875,02 3500,06 548,12
6:37 / 0 / 122
981,38
9:57 / 50 / 82
1000
9:55 / 45 / 56
970,56
9:56 / 40 / 52
159,35
2:8 / 0 / 60
0
24 Prašivka Miroslav CZE-261-025 2,4 GHz 0 0 CZE 864,58 3458,32 713,15
7:45 / 30 / 95
354,81
4:22 / 0 / 89
877,58
10:0 / 0 / 96
934,57
9:45 / 45 / 103
933,02
9:53 / 50 / 102
0
25 Skoupý Karel CZE-1520 2,4 GHz 0 0 CZE 856,19 3424,75 847,01
9:54 / 0 / 125
271,63
3:31 / 0 / 83
801,27
8:25 / 45 / 92
849,76
9:47 / 0 / 122
926,71
9:51 / 50 / 106
0
26 Vohralík Martin CZE-261-358 2,4 GHz 0 0 CZE 838,54 3354,16 910,55
9:54 / 35 / 179
762,75
8:17 / 45 / 142
817,97
9:58 / 0 / 167
862,89
9:53 / 15 / 165
384,55
4:35 / 30 / 137
0
27 Honěk Jan CZE-537-004 2,4 GHz 0 0 CZE 838,13 3352,51 749,37
9:50 / 35 / 227
421,7
5:43 / 0 / 169
860,66
10:3 / 0 / 156
851,23
9:43 / 30 / 156
891,25
9:47 / 40 / 123
0
28 Kremer Jiří CZE-342-037 2,4 GHz 0 0 CZE 807,27 3229,08 472,27
5:47 / 0 / 115
890,7
9:43 / 40 / 154
928,51
9:50 / 45 / 114
937,6
9:50 / 50 / 138
297,77
4:9 / 0 / 124
0
29 Slezák Petr CZE-342-044 2,4 GHz 0 0 CZE 799,68 3198,72 910,76
9:57 / 45 / 141
438,3
5:19 / 40 / 171
925,28
9:54 / 50 / 124
924,38
9:53 / 45 / 127
282,93
3:25 / 45 / 152
0
30 Krátký Aleš CZE-548-001 2,4 GHz 0 0 CZE 792,01 3168,05 972,27
9:56 / 50 / 100
243,92
3:7 / 0 / 73
963,93
9:58 / 35 / 90
987,93
9:58 / 50 / 68
173,57
2:29 / 10 / 100
0
31 Svoboda Pavel CZE-313-041 2,4 GHz 0 0 CZE 769,78 3079,12 135,46
1:46 / 0 / 42
0
0:0 / 0 / 0
989,38
9:57 / 45 / 73
967,02
9:58 / 35 / 64
987,26
9:58 / 45 / 46
0
32 Kičmer Kamil CZE-261-261 2,4 GHz 0 0 CZE 649,49 2597,95 523,51
6:28 / 0 / 119
927,88
9:51 / 50 / 137
0
0:0 / 0 / 0
919,65
9:52 / 35 / 98
226,91
2:42 / 25 / 89
0
33 Kristián Zemancik CZE-065-207 2,4 GHz 0 0 CZE 643,6 2574,38 793,25
9:49 / 35 / 218
275,3
3:7 / 45 / 124
956,56
9:54 / 45 / 111
549,27
6:14 / 0 / 68
200
2:48 / 0 / 90
0
34 Číp Miroslav CZE-232-045 2,4 GHz 0 0 CZE 608,62 2434,49 932,49
10:0 / 0 / 95
655,59
7:10 / 30 / 111
180,56
2:13 / 15 / 75
665,85
7:44 / 0 / 117
57,53
0:44 / 5 / 25
0
35 Neherová Martina CZE-1529 2,4 GHz 0 0 CZE 441,12 1764,49 494,02
6:12 / 0 / 124
386,23
4:48 / 0 / 99
0
0:0 / 0 / 0
884,24
9:34 / 35 / 141
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Výsledky finálových kol

Finále1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Malčík Petr

M14:S57,00
L40
(H32)
Vostřel Vlastimil

M14:S58,00
L45
(H32)
Malčík Radek

M14:S58,00
L45
(H49)
Perkovič Stanislav

M14:S57,00
L45
(H49)
Pospíšil Luboš

M14:S56,00
L50
(H40)
Gaľa Marko

M14:S58,00
L50
(H41)
Nahodil Antonín

M14:S59,00
L0
(H68)
Luděk Prokop

M0:S0,00
L0
(H0)
Nehera Petr

M14:S58,00
L45
(H76)
921 927 918,5 917,5 926 927,5 865 0 905
992,99 999,46 990,3 989,22 998,38 1000 932,61 0 975,74

Finále2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Nehera Petr

M0:S0,00
L0
(H0)
Malčík Petr

M14:S52,00
L50
(H38)
Vostřel Vlastimil

M14:S57,00
L50
(H31)
Malčík Radek

M14:S59,00
L50
(H26)
Perkovič Stanislav

M2:S27,00
L35
(H52)
Pospíšil Luboš

M14:S58,00
L50
(H29)
Gaľa Marko

M14:S58,00
L50
(H39)
Nahodil Antonín

M14:S59,00
L0
(H51)
Luděk Prokop

M14:S58,00
L45
(H85)
0 923 931,5 936 156 933,5 928,5 873,5 900,5
0 986,11 995,19 1000 166,67 997,33 991,99 933,23 962,07

Finále3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Luděk Prokop

M9:S54,00
L0
(H65)
Nehera Petr

M6:S33,00
L45
(H52)
Malčík Petr

M11:S46,00
L50
(H33)
Vostřel Vlastimil

M14:S58,00
L40
(H41)
Malčík Radek

M0:S0,00
L0
(H0)
Perkovič Stanislav

M14:S58,00
L45
(H76)
Pospíšil Luboš

M14:S58,00
L30
(H34)
Gaľa Marko

M14:S58,00
L50
(H33)
Nahodil Antonín

M14:S58,00
L5
(H59)
561,5 412 739,5 917,5 0 905 911 931,5 873,5
602,79 442,3 793,88 984,97 0 971,55 977,99 1000 937,73

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po finálních kolech

Celkové výsledky
poz. přepoč. celkem F-let 1 F-let 2 F-let 3 pen Zakl. pozice Jméno soutěžícího přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo pen
1 1000 2991,99 1000
14:58 / 50 / 41
991,99
14:58 / 50 / 39
1000
14:58 / 50 / 33
0 6* Gaľa Marko 986,06 + 30 = 1016,06 3944,23 997,47
9:53 / 50 / 104
1000
9:55 / 45 / 54
0
0:0 / 0 / 0
976,13
9:58 / 50 / 69
970,63
9:58 / 50 / 73
0
2 995,87 2979,62 999,46
14:58 / 45 / 32
995,19
14:57 / 50 / 31
984,97
14:58 / 40 / 41
0 2* Vostřel Vlastimil 998,38 + 25 = 1023,38 3993,54 1000
9:56 / 45 / 56
995,99
9:58 / 45 / 43
997,55
9:55 / 45 / 59
989,54
9:53 / 40 / 36
1000
9:58 / 45 / 30
0
3 993,89 2973,7 998,38
14:56 / 50 / 40
997,33
14:58 / 50 / 29
977,99
14:58 / 30 / 34
0 5* Pospíšil Luboš 992,95 + 20 = 1012,95 3971,81 991,24
9:58 / 50 / 52
980,57
9:57 / 35 / 53
1000
9:58 / 50 / 38
1000
9:58 / 50 / 58
933,12
9:57 / 0 / 22
0
4 937,03 2803,57 932,61
14:59 / 0 / 68
933,23
14:59 / 0 / 51
937,73
14:58 / 5 / 59
0 7* Nahodil Antonín 978,72 + 15 = 993,72 3914,87 977,98
9:56 / 50 / 93
901,44
9:54 / 15 / 93
981,97
9:56 / 45 / 84
963,05
9:56 / 45 / 109
991,87
9:57 / 45 / 64
0
5 926,8 2772,98 992,99
14:57 / 40 / 32
986,11
14:52 / 50 / 38
793,88
11:46 / 50 / 33
0 1* Malčík Petr 1000 + 10 = 1010 4000 1000
9:57 / 50 / 39
1000
9:56 / 45 / 34
999,2
9:56 / 45 / 38
1000
9:58 / 50 / 39
1000
9:55 / 50 / 30
0
6 711,05 2127,44 989,22
14:57 / 45 / 49
166,67
2:27 / 35 / 52
971,55
14:58 / 45 / 76
0 4* Perkovič Stanislav 994,74 + 5 = 999,74 3978,97 990,21
9:56 / 45 / 68
1000
9:57 / 50 / 59
988,76
9:55 / 50 / 59
975,34
9:56 / 45 / 56
1000
9:58 / 50 / 27
0
7 665,21 1990,3 990,3
14:58 / 45 / 49
1000
14:59 / 50 / 26
0
0:0 / 0 / 0
0 3* Malčík Radek 998,21 3992,85 1000
9:58 / 50 / 41
0
0:0 / 0 / 0
992,85
9:59 / 45 / 39
1000
9:58 / 45 / 43
1000
9:58 / 50 / 66
0
8 523,02 1564,86 0
0:0 / 0 / 0
962,07
14:58 / 45 / 85
602,79
9:54 / 0 / 65
0 8* Luděk Prokop 977,55 3910,2 1000
9:56 / 40 / 87
986,95
9:52 / 50 / 74
955,07
9:54 / 20 / 59
968,18
9:57 / 45 / 67
940,48
9:47 / 30 / 49
0
9 473,95 1418,04 975,74
14:58 / 45 / 76
0
0:0 / 0 / 0
442,3
6:33 / 45 / 52
0 9* Nehera Petr 973,9 3895,62 942,9
9:57 / 25 / 88
371,96
3:35 / 40 / 51
1000
9:58 / 45 / 66
1000
9:56 / 50 / 74
952,72
9:58 / 45 / 77
0
-- -- 10 Beran Věnek 973,13 3892,53 950,6
9:53 / 30 / 53
1000
9:53 / 45 / 42
1000
9:55 / 45 / 35
941,93
9:54 / 20 / 44
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 11 Pazderka Luboš 970,48 3881,92 932,27
9:53 / 40 / 96
990,21
9:54 / 50 / 74
254,08
2:23 / 35 / 45
981,5
9:56 / 50 / 72
977,94
9:57 / 45 / 43
0
-- -- 12 Leiner Jan 965,68 3862,7 961,75
9:55 / 50 / 83
947,33
9:52 / 40 / 95
931,97
9:59 / 0 / 61
989,33
9:43 / 50 / 61
964,29
9:56 / 45 / 67
0
-- -- 13 Veleba Martin 963,41 3853,65 948,61
9:51 / 45 / 109
983
9:56 / 50 / 78
960,66
9:52 / 45 / 102
961,38
9:53 / 45 / 81
920,63
9:54 / 20 / 68
0
-- -- 14 Dušek Petr 961,38 3845,51 940,08
9:54 / 50 / 174
959,13
9:57 / 50 / 97
969,77
9:56 / 45 / 95
951,53
9:54 / 40 / 90
965,08
9:56 / 50 / 76
0
-- -- 15 Luboš Pospíšil 961,16 3844,66 908,37
9:54 / 50 / 148
934,29
9:56 / 50 / 126
955,88
9:56 / 40 / 102
991,79
9:55 / 40 / 62
962,7
9:57 / 50 / 81
0
-- -- 16 Vorálek Petr 955,46 3821,84 925,1
9:53 / 40 / 105
972,27
9:53 / 50 / 94
964,05
9:57 / 50 / 114
960,42
9:53 / 40 / 77
210,57
2:44 / 0 / 69
0
-- -- 17 Kotula Miroslav 955,05 3820,19 928,29
9:53 / 50 / 121
921,7
9:51 / 40 / 132
975,9
9:56 / 45 / 67
949,1
9:53 / 40 / 110
966,9
9:57 / 45 / 57
0
-- -- 18 Hlavinka Tomáš 944,42 3777,67 949,37
9:56 / 45 / 157
962,75
9:59 / 50 / 109
943,56
9:57 / 45 / 97
0
0:0 / 0 / 0
921,99
9:45 / 35 / 70
0
-- -- 19 Hrabáček Alois 938,51 3754,04 973,9
9:56 / 50 / 98
949,52
9:59 / 45 / 103
243,37
3:15 / 0 / 87
958,8
9:52 / 40 / 77
871,82
10:2 / 0 / 109
0
-- -- 20 Imiolek Jaroslav 932,11 3728,45 734,18
9:56 / 50 / 237
925,77
9:53 / 40 / 131
904,42
9:54 / 45 / 152
956,38
9:52 / 50 / 100
941,88
9:57 / 40 / 91
0
-- -- 21 Koláska Petr 910,51 3642,04 904,38
9:52 / 40 / 129
952,19
9:56 / 45 / 107
264,26
3:20 / 0 / 71
896,58
9:56 / 25 / 115
888,89
9:39 / 40 / 118
0
-- -- 22 Kristian Libor 889,53 3558,13 865,34
9:48 / 35 / 160
906,81
9:45 / 45 / 141
277,87
3:5 / 50 / 131
902,65
9:53 / 35 / 134
883,33
9:47 / 0 / 61
0
-- -- 23 Loutocký Petr 875,02 3500,06 548,12
6:37 / 0 / 122
981,38
9:57 / 50 / 82
1000
9:55 / 45 / 56
970,56
9:56 / 40 / 52
159,35
2:8 / 0 / 60
0
-- -- 24 Prašivka Miroslav 864,58 3458,32 713,15
7:45 / 30 / 95
354,81
4:22 / 0 / 89
877,58
10:0 / 0 / 96
934,57
9:45 / 45 / 103
933,02
9:53 / 50 / 102
0
-- -- 25 Skoupý Karel 856,19 3424,75 847,01
9:54 / 0 / 125
271,63
3:31 / 0 / 83
801,27
8:25 / 45 / 92
849,76
9:47 / 0 / 122
926,71
9:51 / 50 / 106
0
-- -- 26 Vohralík Martin 838,54 3354,16 910,55
9:54 / 35 / 179
762,75
8:17 / 45 / 142
817,97
9:58 / 0 / 167
862,89
9:53 / 15 / 165
384,55
4:35 / 30 / 137
0
-- -- 27 Honěk Jan 838,13 3352,51 749,37
9:50 / 35 / 227
421,7
5:43 / 0 / 169
860,66
10:3 / 0 / 156
851,23
9:43 / 30 / 156
891,25
9:47 / 40 / 123
0
-- -- 28 Kremer Jiří 807,27 3229,08 472,27
5:47 / 0 / 115
890,7
9:43 / 40 / 154
928,51
9:50 / 45 / 114
937,6
9:50 / 50 / 138
297,77
4:9 / 0 / 124
0
-- -- 29 Slezák Petr 799,68 3198,72 910,76
9:57 / 45 / 141
438,3
5:19 / 40 / 171
925,28
9:54 / 50 / 124
924,38
9:53 / 45 / 127
282,93
3:25 / 45 / 152
0
-- -- 30 Krátký Aleš 792,01 3168,05 972,27
9:56 / 50 / 100
243,92
3:7 / 0 / 73
963,93
9:58 / 35 / 90
987,93
9:58 / 50 / 68
173,57
2:29 / 10 / 100
0
-- -- 31 Svoboda Pavel 769,78 3079,12 135,46
1:46 / 0 / 42
0
0:0 / 0 / 0
989,38
9:57 / 45 / 73
967,02
9:58 / 35 / 64
987,26
9:58 / 45 / 46
0
-- -- 32 Kičmer Kamil 649,49 2597,95 523,51
6:28 / 0 / 119
927,88
9:51 / 50 / 137
0
0:0 / 0 / 0
919,65
9:52 / 35 / 98
226,91
2:42 / 25 / 89
0
-- -- 33 Kristián Zemancik 643,6 2574,38 793,25
9:49 / 35 / 218
275,3
3:7 / 45 / 124
956,56
9:54 / 45 / 111
549,27
6:14 / 0 / 68
200
2:48 / 0 / 90
0
-- -- 34 Číp Miroslav 608,62 2434,49 932,49
10:0 / 0 / 95
655,59
7:10 / 30 / 111
180,56
2:13 / 15 / 75
665,85
7:44 / 0 / 117
57,53
0:44 / 5 / 25
0
-- -- 35 Neherová Martina 441,12 1764,49 494,02
6:12 / 0 / 124
386,23
4:48 / 0 / 99
0
0:0 / 0 / 0
884,24
9:34 / 35 / 141
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Oficiální výsledovka s body



Výsledky

Kontakt - Jméno :668
Datum konání :16.5.2015
Kategorie :F5J
Místo konání :Dub nad Moravou
Číslo pořádajícího klubu (např CZE96)CZE123
Kontakt - Jméno :kontakt - jmeno
Kontakt - Adresa :kontakt adresa
Kontakt - Email :kontakt email
Kontakt - Telefon :kontakt - telefon
Pořadatel :MK Moravia
Ředitel soutěže :Zdeněk Malčík
Hlavní rozhodčí :Zdeněk Malčík
Počasí :Jasno, slabý vítr, 20° C




Pořadí - všichni

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 body přepoč.
1* Gaľa Marko SVK-1238 997,47
9:53 / 50 / 104
1000
9:55 / 45 / 54
0
0:0 / 0 / 0
976,13
9:58 / 50 / 69
970,63
9:58 / 50 / 73
3944,23 986 + 30 = 1016
2* Vostřel Vlastimil CZE-1025 1000
9:56 / 45 / 56
995,99
9:58 / 45 / 43
997,55
9:55 / 45 / 59
989,54
9:53 / 40 / 36
1000
9:58 / 45 / 30
3993,54 998 + 25 = 1023
3* Pospíšil Luboš CZE-313-040 991,24
9:58 / 50 / 52
980,57
9:57 / 35 / 53
1000
9:58 / 50 / 38
1000
9:58 / 50 / 58
933,12
9:57 / 0 / 22
3971,81 992 + 20 = 1012
4* Nahodil Antonín CZE-269-019 977,98
9:56 / 50 / 93
901,44
9:54 / 15 / 93
981,97
9:56 / 45 / 84
963,05
9:56 / 45 / 109
991,87
9:57 / 45 / 64
3914,87 978 + 15 = 993
5* Malčík Petr CZE-065-211 1000
9:57 / 50 / 39
1000
9:56 / 45 / 34
999,2
9:56 / 45 / 38
1000
9:58 / 50 / 39
1000
9:55 / 50 / 30
4000 1000 + 10 = 1010
6* Perkovič Stanislav CZE-008-001 990,21
9:56 / 45 / 68
1000
9:57 / 50 / 59
988,76
9:55 / 50 / 59
975,34
9:56 / 45 / 56
1000
9:58 / 50 / 27
3978,97 994 + 5 = 999
7* Malčík Radek CZE-065-212 1000
9:58 / 50 / 41
0
0:0 / 0 / 0
992,85
9:59 / 45 / 39
1000
9:58 / 45 / 43
1000
9:58 / 50 / 66
3992,85 998,21
8* Luděk Prokop CZE-313-29 1000
9:56 / 40 / 87
986,95
9:52 / 50 / 74
955,07
9:54 / 20 / 59
968,18
9:57 / 45 / 67
940,48
9:47 / 30 / 49
3910,2 977,55
9* Nehera Petr CZE-058-023 942,9
9:57 / 25 / 88
371,96
3:35 / 40 / 51
1000
9:58 / 45 / 66
1000
9:56 / 50 / 74
952,72
9:58 / 45 / 77
3895,62 973,9
10 Beran Věnek CZE-313-027 950,6
9:53 / 30 / 53
1000
9:53 / 45 / 42
1000
9:55 / 45 / 35
941,93
9:54 / 20 / 44
0
0:0 / 0 / 0
3892,53 973,13
11 Pazderka Luboš CZE-58-12 932,27
9:53 / 40 / 96
990,21
9:54 / 50 / 74
254,08
2:23 / 35 / 45
981,5
9:56 / 50 / 72
977,94
9:57 / 45 / 43
3881,92 970,48
12 Leiner Jan CZE-058-67 961,75
9:55 / 50 / 83
947,33
9:52 / 40 / 95
931,97
9:59 / 0 / 61
989,33
9:43 / 50 / 61
964,29
9:56 / 45 / 67
3862,7 965,68
13 Veleba Martin CZE-269-43 948,61
9:51 / 45 / 109
983
9:56 / 50 / 78
960,66
9:52 / 45 / 102
961,38
9:53 / 45 / 81
920,63
9:54 / 20 / 68
3853,65 963,41
14 Dušek Petr CZE-232-003 940,08
9:54 / 50 / 174
959,13
9:57 / 50 / 97
969,77
9:56 / 45 / 95
951,53
9:54 / 40 / 90
965,08
9:56 / 50 / 76
3845,51 961,38
15 Luboš Pospíšil CZE-313-30 908,37
9:54 / 50 / 148
934,29
9:56 / 50 / 126
955,88
9:56 / 40 / 102
991,79
9:55 / 40 / 62
962,7
9:57 / 50 / 81
3844,66 961,16
16 Vorálek Petr CZE-327-025 925,1
9:53 / 40 / 105
972,27
9:53 / 50 / 94
964,05
9:57 / 50 / 114
960,42
9:53 / 40 / 77
210,57
2:44 / 0 / 69
3821,84 955,46
17 Kotula Miroslav CZE-1510 928,29
9:53 / 50 / 121
921,7
9:51 / 40 / 132
975,9
9:56 / 45 / 67
949,1
9:53 / 40 / 110
966,9
9:57 / 45 / 57
3820,19 955,05
18 Hlavinka Tomáš CZE-270-011 949,37
9:56 / 45 / 157
962,75
9:59 / 50 / 109
943,56
9:57 / 45 / 97
0
0:0 / 0 / 0
921,99
9:45 / 35 / 70
3777,67 944,42
19 Hrabáček Alois CZE-313-22 973,9
9:56 / 50 / 98
949,52
9:59 / 45 / 103
243,37
3:15 / 0 / 87
958,8
9:52 / 40 / 77
871,82
10:2 / 0 / 109
3754,04 938,51
20 Imiolek Jaroslav CZE-071-076 734,18
9:56 / 50 / 237
925,77
9:53 / 40 / 131
904,42
9:54 / 45 / 152
956,38
9:52 / 50 / 100
941,88
9:57 / 40 / 91
3728,45 932,11
21 Koláska Petr CZE-548-003 904,38
9:52 / 40 / 129
952,19
9:56 / 45 / 107
264,26
3:20 / 0 / 71
896,58
9:56 / 25 / 115
888,89
9:39 / 40 / 118
3642,04 910,51
22 Kristian Libor CZE-1530 865,34
9:48 / 35 / 160
906,81
9:45 / 45 / 141
277,87
3:5 / 50 / 131
902,65
9:53 / 35 / 134
883,33
9:47 / 0 / 61
3558,13 889,53
23 Loutocký Petr CZE-327-009 548,12
6:37 / 0 / 122
981,38
9:57 / 50 / 82
1000
9:55 / 45 / 56
970,56
9:56 / 40 / 52
159,35
2:8 / 0 / 60
3500,06 875,02
24 Prašivka Miroslav CZE-261-025 713,15
7:45 / 30 / 95
354,81
4:22 / 0 / 89
877,58
10:0 / 0 / 96
934,57
9:45 / 45 / 103
933,02
9:53 / 50 / 102
3458,32 864,58
25 Skoupý Karel CZE-1520 847,01
9:54 / 0 / 125
271,63
3:31 / 0 / 83
801,27
8:25 / 45 / 92
849,76
9:47 / 0 / 122
926,71
9:51 / 50 / 106
3424,75 856,19
26 Vohralík Martin CZE-261-358 910,55
9:54 / 35 / 179
762,75
8:17 / 45 / 142
817,97
9:58 / 0 / 167
862,89
9:53 / 15 / 165
384,55
4:35 / 30 / 137
3354,16 838,54
27 Honěk Jan CZE-537-004 749,37
9:50 / 35 / 227
421,7
5:43 / 0 / 169
860,66
10:3 / 0 / 156
851,23
9:43 / 30 / 156
891,25
9:47 / 40 / 123
3352,51 838,13
28 Kremer Jiří CZE-342-037 472,27
5:47 / 0 / 115
890,7
9:43 / 40 / 154
928,51
9:50 / 45 / 114
937,6
9:50 / 50 / 138
297,77
4:9 / 0 / 124
3229,08 807,27
29 Slezák Petr CZE-342-044 910,76
9:57 / 45 / 141
438,3
5:19 / 40 / 171
925,28
9:54 / 50 / 124
924,38
9:53 / 45 / 127
282,93
3:25 / 45 / 152
3198,72 799,68
30 Krátký Aleš CZE-548-001 972,27
9:56 / 50 / 100
243,92
3:7 / 0 / 73
963,93
9:58 / 35 / 90
987,93
9:58 / 50 / 68
173,57
2:29 / 10 / 100
3168,05 792,01
31 Svoboda Pavel CZE-313-041 135,46
1:46 / 0 / 42
0
0:0 / 0 / 0
989,38
9:57 / 45 / 73
967,02
9:58 / 35 / 64
987,26
9:58 / 45 / 46
3079,12 769,78
32 Kičmer Kamil CZE-261-261 523,51
6:28 / 0 / 119
927,88
9:51 / 50 / 137
0
0:0 / 0 / 0
919,65
9:52 / 35 / 98
226,91
2:42 / 25 / 89
2597,95 649,49
33 Kristián Zemancik CZE-065-207 793,25
9:49 / 35 / 218
275,3
3:7 / 45 / 124
956,56
9:54 / 45 / 111
549,27
6:14 / 0 / 68
200
2:48 / 0 / 90
2574,38 643,6
34 Číp Miroslav CZE-232-045 932,49
10:0 / 0 / 95
655,59
7:10 / 30 / 111
180,56
2:13 / 15 / 75
665,85
7:44 / 0 / 117
57,53
0:44 / 5 / 25
2434,49 608,62
35 Neherová Martina CZE-1529 494,02
6:12 / 0 / 124
386,23
4:48 / 0 / 99
0
0:0 / 0 / 0
884,24
9:34 / 35 / 141
0
0:0 / 0 / 0
1764,49 441,12

^^^


Pořadí klubů


Klub Členů Příjmení, jméno Součet Průměr

^^^


Pořadí týmů

Týmy Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
none 35 Krátký Aleš, Koláska Petr, Skoupý Karel, Nehera Petr, Hrabáček Alois, Imiolek Jaroslav, Honěk Jan, Kičmer Kamil, Prašivka Miroslav, Vohralík Martin, Gaľa Marko, Perkovič Stanislav, Kotula Miroslav, Slezák Petr , Beran Věnek, Neherová Martina, Malčík Radek, Malčík Petr, Svoboda Pavel, Vostřel Vlastimil, Leiner Jan, Pazderka Luboš, Dušek Petr, Vorálek Petr, Kremer Jiří, Nahodil Antonín, Veleba Martin, Kristian Libor, Hlavinka Tomáš, Loutocký Petr, Luděk Prokop, Kristián Zemancik, Číp Miroslav, Pospíšil Luboš, Luboš Pospíšil, 139343,5 3981,24

^^^


Přestnost přistání

Příjmení, jméno celkem přistání Součet Průměr
Malčík Petr 8 50 , 45 , 45 , 50 , 50 , 40 , 50 , 50 380 47,5
Dušek Petr 5 50 , 50 , 45 , 40 , 50 235 47
Luboš Pospíšil 5 50 , 50 , 40 , 40 , 50 230 46
Perkovič Stanislav 8 45 , 50 , 50 , 45 , 50 , 45 , 35 , 45 365 45,62
Slezák Petr 5 45 , 40 , 50 , 45 , 45 225 45
Imiolek Jaroslav 5 50 , 40 , 45 , 50 , 40 225 45
Vostřel Vlastimil 8 45 , 45 , 45 , 40 , 45 , 45 , 50 , 40 355 44,38
Pazderka Luboš 5 40 , 50 , 35 , 50 , 45 220 44
Kotula Miroslav 5 50 , 40 , 45 , 40 , 45 220 44
Gaľa Marko 8 50 , 45 , 0 , 50 , 50 , 50 , 50 , 50 345 43,12
Veleba Martin 5 45 , 50 , 45 , 45 , 20 205 41
Pospíšil Luboš 8 50 , 35 , 50 , 50 , 0 , 50 , 50 , 30 315 39,38
Leiner Jan 5 50 , 40 , 0 , 50 , 45 185 37
Nehera Petr 8 25 , 40 , 45 , 50 , 45 , 45 , 0 , 45 295 36,88
Vorálek Petr 5 40 , 50 , 50 , 40 , 0 180 36
Malčík Radek 8 50 , 0 , 45 , 45 , 50 , 45 , 50 , 0 285 35,62
Hlavinka Tomáš 5 45 , 50 , 45 , 0 , 35 175 35
Kristian Libor 5 35 , 45 , 50 , 35 , 0 165 33
Koláska Petr 5 40 , 45 , 0 , 25 , 40 150 30
Krátký Aleš 5 50 , 0 , 35 , 50 , 10 145 29
Luděk Prokop 8 40 , 50 , 20 , 45 , 30 , 0 , 45 , 0 230 28,75
Beran Věnek 5 30 , 45 , 45 , 20 , 0 140 28
Loutocký Petr 5 0 , 50 , 45 , 40 , 0 135 27
Kremer Jiří 5 0 , 40 , 45 , 50 , 0 135 27
Hrabáček Alois 5 50 , 45 , 0 , 40 , 0 135 27
Nahodil Antonín 8 50 , 15 , 45 , 45 , 45 , 0 , 0 , 5 205 25,62
Kristián Zemancik 5 35 , 45 , 45 , 0 , 0 125 25
Svoboda Pavel 5 0 , 0 , 45 , 35 , 45 125 25
Vohralík Martin 5 35 , 45 , 0 , 15 , 30 125 25
Prašivka Miroslav 5 30 , 0 , 0 , 45 , 50 125 25
Kičmer Kamil 5 0 , 50 , 0 , 35 , 25 110 22
Honěk Jan 5 35 , 0 , 0 , 30 , 40 105 21
Skoupý Karel 5 0 , 0 , 45 , 0 , 50 95 19
Číp Miroslav 5 0 , 30 , 15 , 0 , 5 50 10
Neherová Martina 5 0 , 0 , 0 , 35 , 0 35 7

^^^


Průměrná doba letu


Příjmení, jméno Počet záznamů Letové časy Celekem vteřin Průměrný letový čas
Pospíšil Luboš 5 9:58,00, 9:57,00, 9:58,00, 9:58,00, 9:57,00, 2988 9:57,6
Malčík Petr 5 9:57,00, 9:56,00, 9:56,00, 9:58,00, 9:55,00, 2982 9:56,4
Perkovič Stanislav 5 9:56,00, 9:57,00, 9:55,00, 9:56,00, 9:58,00, 2982 9:56,4
Vostřel Vlastimil 5 9:56,00, 9:58,00, 9:55,00, 9:53,00, 9:58,00, 2980 9:56
Nahodil Antonín 5 9:56,00, 9:54,00, 9:56,00, 9:56,00, 9:57,00, 2979 9:55,8
Luboš Pospíšil 5 9:54,00, 9:56,00, 9:56,00, 9:55,00, 9:57,00, 2978 9:55,6
Dušek Petr 5 9:54,00, 9:57,00, 9:56,00, 9:54,00, 9:56,00, 2977 9:55,4
Imiolek Jaroslav 5 9:56,00, 9:53,00, 9:54,00, 9:52,00, 9:57,00, 2972 9:54,4
Kotula Miroslav 5 9:53,00, 9:51,00, 9:56,00, 9:53,00, 9:57,00, 2970 9:54
Luděk Prokop 5 9:56,00, 9:52,00, 9:54,00, 9:57,00, 9:47,00, 2966 9:53,2
Veleba Martin 5 9:51,00, 9:56,00, 9:52,00, 9:53,00, 9:54,00, 2966 9:53,2
Leiner Jan 5 9:55,00, 9:52,00, 9:59,00, 9:43,00, 9:56,00, 2965 9:53
Honěk Jan 5 9:50,00, 5:43,00, 10:3,00, 9:43,00, 9:47,00, 2706 9:1,20000000000005
Nehera Petr 5 9:57,00, 3:35,00, 9:58,00, 9:56,00, 9:58,00, 2604 8:40,8
Hrabáček Alois 5 9:56,00, 9:59,00, 3:15,00, 9:52,00, 10:2,00, 2584 8:36,8
Koláska Petr 5 9:52,00, 9:56,00, 3:20,00, 9:56,00, 9:39,00, 2563 8:32,6
Vohralík Martin 5 9:54,00, 8:17,00, 9:58,00, 9:53,00, 4:35,00, 2557 8:31,4
Vorálek Petr 5 9:53,00, 9:53,00, 9:57,00, 9:53,00, 2:44,00, 2540 8:28
Kristian Libor 5 9:48,00, 9:45,00, 3:5,00, 9:53,00, 9:47,00, 2538 8:27,6
Pazderka Luboš 5 9:53,00, 9:54,00, 2:23,00, 9:56,00, 9:57,00, 2523 8:24,6
Prašivka Miroslav 5 7:45,00, 4:22,00, 10:0,00, 9:45,00, 9:53,00, 2505 8:21
Skoupý Karel 5 9:54,00, 3:31,00, 8:25,00, 9:47,00, 9:51,00, 2488 8:17,6
Malčík Radek 5 9:58,00, 0:0,00, 9:59,00, 9:58,00, 9:58,00, 2393 7:58,6
Gaľa Marko 5 9:53,00, 9:55,00, 0:0,00, 9:58,00, 9:58,00, 2384 7:56,8
Hlavinka Tomáš 5 9:56,00, 9:59,00, 9:57,00, 0:0,00, 9:45,00, 2377 7:55,4
Beran Věnek 5 9:53,00, 9:53,00, 9:55,00, 9:54,00, 0:0,00, 2375 7:55
Kremer Jiří 5 5:47,00, 9:43,00, 9:50,00, 9:50,00, 4:9,00, 2359 7:51,8
Loutocký Petr 5 6:37,00, 9:57,00, 9:55,00, 9:56,00, 2:8,00, 2313 7:42,6
Slezák Petr 5 9:57,00, 5:19,00, 9:54,00, 9:53,00, 3:25,00, 2308 7:41,6
Krátký Aleš 5 9:56,00, 3:7,00, 9:58,00, 9:58,00, 2:29,00, 2128 7:5,60000000000002
Kristián Zemancik 5 9:49,00, 3:7,00, 9:54,00, 6:14,00, 2:48,00, 1912 6:22,4
Svoboda Pavel 5 1:46,00, 0:0,00, 9:57,00, 9:58,00, 9:58,00, 1899 6:19,8
Kičmer Kamil 5 6:28,00, 9:51,00, 0:0,00, 9:52,00, 2:42,00, 1733 5:46,6
Číp Miroslav 5 10:0,00, 7:10,00, 2:13,00, 7:44,00, 0:44,00, 1671 5:34,2
Neherová Martina 5 6:12,00, 4:48,00, 0:0,00, 9:34,00, 0:0,00, 1234 4:6,80000000000001

^^^


Průměrná výška


Příjmení, jméno Počet záznamů Průměrná výška Výška celkem Průměrná výška
Malčík Petr 8 39, 34, 38, 39, 30, 32, 38, 33, 283 35,38
Pospíšil Luboš 8 52, 53, 38, 58, 22, 40, 29, 34, 326 40,75
Vostřel Vlastimil 8 56, 43, 59, 36, 30, 32, 31, 41, 328 41
Beran Věnek 4 53, 42, 35, 44, 0, 174 43,5
Malčík Radek 6 41, 0, 39, 43, 66, 49, 26, 0, 264 44
Perkovič Stanislav 8 68, 59, 59, 56, 27, 49, 52, 76, 446 55,75
Svoboda Pavel 4 42, 0, 73, 64, 46, 225 56,25
Gaľa Marko 7 104, 54, 0, 69, 73, 41, 39, 33, 413 59
Pazderka Luboš 5 96, 74, 45, 72, 43, 330 66
Nehera Petr 7 88, 51, 66, 74, 77, 76, 0, 52, 484 69,14
Luděk Prokop 7 87, 74, 59, 67, 49, 0, 85, 65, 486 69,43
Leiner Jan 5 83, 95, 61, 61, 67, 367 73,4
Loutocký Petr 5 122, 82, 56, 52, 60, 372 74,4
Nahodil Antonín 8 93, 93, 84, 109, 64, 68, 51, 59, 621 77,62
Číp Miroslav 5 95, 111, 75, 117, 25, 423 84,6
Krátký Aleš 5 100, 73, 90, 68, 100, 431 86,2
Veleba Martin 5 109, 78, 102, 81, 68, 438 87,6
Vorálek Petr 5 105, 94, 114, 77, 69, 459 91,8
Hrabáček Alois 5 98, 103, 87, 77, 109, 474 94,8
Prašivka Miroslav 5 95, 89, 96, 103, 102, 485 97
Kotula Miroslav 5 121, 132, 67, 110, 57, 487 97,4
Luboš Pospíšil 5 148, 126, 102, 62, 81, 519 103,8
Skoupý Karel 5 125, 83, 92, 122, 106, 528 105,6
Dušek Petr 5 174, 97, 95, 90, 76, 532 106,4
Koláska Petr 5 129, 107, 71, 115, 118, 540 108
Hlavinka Tomáš 4 157, 109, 97, 0, 70, 433 108,25
Kičmer Kamil 4 119, 137, 0, 98, 89, 443 110,75
Neherová Martina 3 124, 99, 0, 141, 0, 364 121,33
Kristián Zemancik 5 218, 124, 111, 68, 90, 611 122,2
Kristian Libor 5 160, 141, 131, 134, 61, 627 125,4
Kremer Jiří 5 115, 154, 114, 138, 124, 645 129
Imiolek Jaroslav 5 237, 131, 152, 100, 91, 711 142,2
Slezák Petr 5 141, 171, 124, 127, 152, 715 143
Vohralík Martin 5 179, 142, 167, 165, 137, 790 158
Honěk Jan 5 227, 169, 156, 156, 123, 831 166,2

^^^


Čas vs výška


Příjmení, jméno Letový čas ze 100 metrů Průměrná výška Průměrný letový čas Potřebná výška pro nalétání 10 minut
Malčík Petr 28:5,94 35,38 9:56,4 35,59
Pospíšil Luboš 24:26,5 40,75 9:57,6 40,91
Vostřel Vlastimil 24:13,66 41 9:56 41,28
Beran Věnek 18:11,95 43,5 7:55 54,95
Malčík Radek 18:7,73 44 7:58,6 55,16
Perkovič Stanislav 17:49,78 55,75 9:56,4 56,09
Luděk Prokop 14:14,4 69,43 9:53,2 70,23
Gaľa Marko 13:28,14 59 7:56,8 74,24
Leiner Jan 13:27,9 73,4 9:53 74,27
Nahodil Antonín 12:47,54 77,62 9:55,8 78,17
Pazderka Luboš 12:44,55 66 8:24,6 78,48
Nehera Petr 12:33,22 69,14 8:40,8 79,65
Veleba Martin 11:17,17 87,6 9:53,2 88,6
Svoboda Pavel 11:15,2 56,25 6:19,8 88,86
Loutocký Petr 10:21,77 74,4 7:42,6 96,5
Kotula Miroslav 10:9,86 97,4 9:54 98,38
Luboš Pospíšil 9:33,8 103,8 9:55,6 104,57
Dušek Petr 9:19,59 106,4 9:55,4 107,22
Vorálek Petr 9:13,38 91,8 8:28 108,43
Hrabáček Alois 9:5,15 94,8 8:36,8 110,06
Prašivka Miroslav 8:36,49 97 8:21 116,17
Krátký Aleš 8:13,74 86,2 7:5,60000000000002 121,52
Koláska Petr 7:54,63 108 8:32,6 126,41
Skoupý Karel 7:51,21 105,6 8:17,6 127,33
Hlavinka Tomáš 7:19,17 108,25 7:55,4 136,62
Imiolek Jaroslav 6:58 142,2 9:54,4 143,54
Kristian Libor 6:44,78 125,4 8:27,6 148,23
Číp Miroslav 6:35,04 84,6 5:34,2 151,89
Kremer Jiří 6:5,74 129 7:51,8 164,05
Honěk Jan 5:25,63 166,2 9:1,20000000000005 184,26
Vohralík Martin 5:23,67 158 8:31,4 185,37
Slezák Petr 5:22,8 143 7:41,6 185,88
Kičmer Kamil 5:12,96 110,75 5:46,6 191,72
Kristián Zemancik 5:12,93 122,2 6:22,4 191,74
Neherová Martina 3:23,41 121,33 4:6,80000000000001 294,97

^^^



Software SORG V4 (c) 2012 - Aleš Krátký / www.RCSOFTWARE.cz / ales@sgames.cz Stoupak.cz - RCEK, RCEJ, RCEN, RCEO, F5J, FXJ, Eurocup ... / www.stoupak.cz