Kompletní přehled ze soutěže : F5J - Plzeňská jarní F5J - 8. 6. 2015 8:45:02

SORG V4 - www.RCSOFTWARE.cz / Aleš Krátký / ales@sgames.cz






Seznam zaregistrovaných soutěžících

# Příjmení, jméno Klub Stát Licence Frekvence 1. Kanál / 2. Kanál Věková kategorie
1 Bartůněk Jaroslav   CZE  CZE-074-014  2,4 GHz 00(00) Senior 
2 Chalupník Milan   CZE  CZE-442-036  2,4 GHz 00(00) Senior 
3 Micka Jan   CZE  CZE-074-013  2,4 GHz 00(00) Senior 
4 Nehera Petr   CZE  CZE-058-023  2,4 GHz 00(00) Senior 
5 Kotula Miroslav   CZE  CZE-1510  2,4 GHz 00(00) Senior 
6 Hořejší Ivan   CZE  CZE-171-019  2,4 GHz 00(00) Senior 
7 Perkovič Stanislav   CZE  CZE-008-001  2,4 GHz 00(00) Senior 
8 Vlastimil Vostřel   CZE  CZE-1025  2,4 GHz 00(00) Senior 
9 Novotný Radek   CZE  CZE-1528  2,4 GHz 00(00) Senior 
10 Malčík Zdeněk   CZE  CZE-065-202  2,4 GHz 00(00) Senior 
11 Malčík Petr   CZE  CZE-065-211  2,4 GHz 00(00) Senior 
12 Malčík Radek   CZE  CZE-065-212  2,4 GHz 00(00) Senior 
13 Kubica, Vojtěch   CZE  CZE-395-32  2,4 GHz 00(00) Senior 
14 Kubica Jan   CZE  CZE-395-033  2,4 GHz 00(00) Senior 
15 Novotný Luděk   CZE  CZE-008-014  2,4 GHz 00(00) Senior 
16 Neherová Martina   CZE  CZE-065-213  2,4 GHz 00(00) Senior 

^^^


Výpis kanálů

2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
Chalupník Milan
Micka Jan
Nehera Petr
Kotula Miroslav
Hořejší Ivan
Perkovič Stanislav
Vlastimil Vostřel
Novotný Radek
Malčík Zdeněk
Malčík Petr
Malčík Radek
Kubica, Vojtěch
Kubica Jan
Novotný Luděk
Neherová Martina
35 MHz
40 MHz
72 MHz

Kolizní kanály 35 MHz
Kolizní kanály 40 MHz
Kolizní kanály 72 MHz


Počet kolizních kanálů na 35 MHz
Počet kolizních kanálů na 40 MHz
Počet kolizních kanálů na 72 MHz

^^^


Rozlosování

Let č. - 1
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
-
Skupina 2 Chalupník Milan
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Kubica, Vojtěch
2,4 GHz
Neherová Martina
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
Skupina 3 Micka Jan
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Vlastimil Vostřel
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Hořejší Ivan
2,4 GHz
-

Let č. - 2
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Kubica Jan
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
-
Skupina 2 Vlastimil Vostřel
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
-
Skupina 3 Kubica, Vojtěch
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
Neherová Martina
2,4 GHz
Hořejší Ivan
2,4 GHz

Let č. - 3
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Kubica, Vojtěch
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Vlastimil Vostřel
2,4 GHz
-
Skupina 2 Kubica Jan
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
-
Skupina 3 Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Hořejší Ivan
2,4 GHz
Neherová Martina
2,4 GHz

Let č. - 4
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Novotný Luděk
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
-
Skupina 2 Hořejší Ivan
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Kubica, Vojtěch
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Skupina 3 Vlastimil Vostřel
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Neherová Martina
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
-

Let č. - 5
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Kotula Miroslav
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
-
Skupina 2 Kubica Jan
2,4 GHz
Vlastimil Vostřel
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Hořejší Ivan
2,4 GHz
Skupina 3 Neherová Martina
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
Kubica, Vojtěch
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
-

Let č. - 6
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Neherová Martina
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
-
Skupina 2 Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Vlastimil Vostřel
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Kubica, Vojtěch
2,4 GHz
Skupina 3 Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Hořejší Ivan
2,4 GHz
-

Let č. - 7
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Micka Jan
2,4 GHz
Kubica, Vojtěch
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Skupina 2 Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Hořejší Ivan
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
-
Skupina 3 Kubica Jan
2,4 GHz
Vlastimil Vostřel
2,4 GHz
Neherová Martina
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
-

^^^


'Kdo s kým'

Bartůněk Jaroslav
Chalupník Milan
Micka Jan
Nehera Petr
Kotula Miroslav
Hořejší Ivan
Perkovič Stanislav
Vlastimil Vostřel
Novotný Radek
Malčík Zdeněk
Malčík Petr
Malčík Radek
Kubica, Vojtěch
Kubica Jan
Novotný Luděk
Neherová Martina
Bartůněk Jaroslav X 3 1 3 1 3 2 3 3 3 1 3 3 2 1 1
Chalupník Milan 3 X 1 4 1 4 1 1 1 3 2 2 3 1 1 3
Micka Jan 1 1 X 1 3 2 1 1 1 0 6 1 3 1 5 3
Nehera Petr 3 4 1 X 1 3 3 1 0 3 1 3 1 3 2 0
Kotula Miroslav 1 1 3 1 X 0 4 1 1 1 4 2 3 1 5 2
Hořejší Ivan 3 4 2 3 0 X 1 2 3 4 1 2 2 2 1 2
Perkovič Stanislav 2 1 1 3 4 1 X 2 2 3 1 3 2 2 2 0
Vlastimil Vostřel 3 1 1 1 1 2 2 X 5 2 0 5 2 3 0 2
Novotný Radek 3 1 1 0 1 3 2 5 X 4 0 3 1 4 0 3
Malčík Zdeněk 3 3 0 3 1 4 3 2 4 X 0 0 0 5 0 2
Malčík Petr 1 2 6 1 4 1 1 0 0 0 X 0 4 1 6 4
Malčík Radek 3 2 1 3 2 2 3 5 3 0 0 X 3 1 1 1
Kubica, Vojtěch 3 3 3 1 3 2 2 2 1 0 4 3 X 0 3 3
Kubica Jan 2 1 1 3 1 2 2 3 4 5 1 1 0 X 1 2
Novotný Luděk 1 1 5 2 5 1 2 0 0 0 6 1 3 1 X 3
Neherová Martina 1 3 3 0 2 2 0 2 3 2 4 1 3 2 3 X

Výsledky základních kol

Kolo - 1 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Perkovič Stanislav

9:56
45
77
Bartůněk Jaroslav

9:57
0
88
Nehera Petr

9:55
45
92
Malčík Zdeněk

3:57
50
84
Kubica Jan

9:48
45
197
--
702,5 653 694 345 634,5 --
1000 929,54 987,9 491,1 903,2 --

Kolo - 1 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Chalupník Milan

9:54
35
117
Malčík Petr

9:58
50
55
Kotula Miroslav

8:10
15
81
Kubica, Vojtěch

9:52
50
199
Neherová Martina

4:28
20
155
Novotný Luděk

3:19
0
90
670,5 720,5 564,5 642,5 310,5 254
930,6 1000 783,48 891,74 430,95 352,53

Kolo - 1 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Micka Jan

9:31
50
78
Novotný Radek

9:56
50
84
Vlastimil Vostřel

9:58
45
54
Malčík Radek

9:57
50
42
Hořejší Ivan

9:38
35
143
--
682 704 716 726 641,5 --
939,39 969,7 986,23 1000 883,61 --

Kolo - 2 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Kubica Jan

9:53
50
156
Kotula Miroslav

5:6
45
72
Perkovič Stanislav

9:58
45
80
Malčík Zdeněk

9:57
45
100
Novotný Radek

4:30
0
50
--
665 415 703 692 345 --
945,95 590,33 1000 984,35 490,75 --

Kolo - 2 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Vlastimil Vostřel

9:53
45
48
Bartůněk Jaroslav

9:50
35
157
Nehera Petr

6:12
35
87
Malčík Radek

9:56
50
56
Chalupník Milan

9:56
45
109
--
714 646,5 463,5 718 686,5 --
994,43 900,42 645,54 1000 956,13 --

Kolo - 2 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Kubica, Vojtěch

9:54
15
173
Malčík Petr

9:51
50
25
Novotný Luděk

9:55
50
69
Micka Jan

9:53
35
101
Neherová Martina

9:38
45
130
Hořejší Ivan

9:16
5
137
622,5 728,5 710,5 677,5 658 592,5
854,5 1000 975,29 929,99 903,23 813,32

Kolo - 3 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Perkovič Stanislav

9:56
45
48
Kotula Miroslav

9:58
40
78
Kubica, Vojtěch

9:55
10
188
Malčík Radek

9:58
45
33
Vlastimil Vostřel

2:26
0
35
--
717 699 611 726,5 228,5 --
986,92 962,15 841,02 1000 314,52 --

Kolo - 3 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Kubica Jan

3:10
50
127
Novotný Luděk

2:24
50
44
Nehera Petr

6:39
0
81
Malčík Petr

8:33
40
31
Micka Jan

9:53
50
83
--
276,5 272 458,5 637,5 701,5 --
394,16 387,74 653,6 908,77 1000 --

Kolo - 3 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Malčík Zdeněk

9:52
50
86
Novotný Radek

9:54
40
122
Bartůněk Jaroslav

2:39
40
78
Chalupník Milan

3:46
30
122
Hořejší Ivan

3:55
40
113
Neherová Martina

4:40
45
119
699 673 260 295 318,5 365,5
1000 962,8 371,96 422,03 455,65 522,89

Kolo - 4 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Novotný Luděk

9:56
50
38
Perkovič Stanislav

9:57
50
50
Kotula Miroslav

9:53
45
113
Micka Jan

9:53
40
84
Malčík Petr

9:55
40
26
--
727 722 681,5 691 722 --
1000 993,12 937,41 950,48 993,12 --

Kolo - 4 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Hořejší Ivan

9:37
45
134
Chalupník Milan

9:52
50
130
Nehera Petr

9:59
30
91
Bartůněk Jaroslav

9:57
35
126
Kubica, Vojtěch

9:58
40
177
Malčík Radek

9:58
50
37
655 677 653,5 669 649,5 729,5
897,88 928,03 895,82 917,07 890,34 1000

Kolo - 4 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Vlastimil Vostřel

2:10
35
50
Kubica Jan

3:56
45
151
Malčík Zdeněk

9:53
45
75
Neherová Martina

9:42
20
86
Novotný Radek

9:55
45
75
--
240 305,5 700,5 659 702,5 --
341,64 434,88 997,15 938,08 1000 --

Kolo - 5 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Kotula Miroslav

9:55
45
125
Nehera Petr

9:55
40
55
Novotný Luděk

9:55
50
42
Malčík Radek

9:58
45
28
Perkovič Stanislav

9:56
45
61
--
677,5 707,5 724 729 710,5 --
929,36 970,51 993,14 1000 974,62 --

Kolo - 5 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Kubica Jan

9:53
45
106
Vlastimil Vostřel

6:35
50
35
Malčík Zdeněk

8:56
0
82
Novotný Radek

9:56
45
101
Bartůněk Jaroslav

9:56
30
85
Hořejší Ivan

3:41
45
122
685 527,5 595 690,5 683,5 305
992,03 763,94 861,69 1000 989,86 441,71

Kolo - 5 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Neherová Martina

8:14
15
107
Micka Jan

5:14
40
78
Kubica, Vojtěch

9:51
45
204
Malčík Petr

9:57
45
57
Chalupník Milan

9:59
40
107
--
555,5 415 624 713,5 645,5 --
778,56 581,64 874,56 1000 904,7 --

Kolo - 6 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Neherová Martina

2:44
20
102
Kotula Miroslav

4:12
45
99
Malčík Petr

0:0
0
0
Micka Jan

3:20
40
136
Novotný Luděk

9:54
50
60
--
233 347,5 100 272 714 --
326,33 486,69 140,06 380,95 1000 --

Kolo - 6 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Bartůněk Jaroslav

2:30
45
95
Vlastimil Vostřel

9:56
45
68
Malčík Radek

1:39
15
24
Novotný Radek

9:58
45
67
Perkovič Stanislav

2:19
50
46
Kubica, Vojtěch

4:24
30
176
247,5 707 202 709,5 266 306
348,84 996,48 284,71 1000 374,91 431,29

Kolo - 6 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Malčík Zdeněk

5:22
10
104
Chalupník Milan

9:56
45
150
Kubica Jan

9:54
50
162
Nehera Petr

8:30
40
108
Hořejší Ivan

2:55
35
113
--
380 666 663 596 253,5 --
570,57 1000 995,5 894,89 380,63 --

Kolo - 7 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Micka Jan

9:56
50
132
Kubica, Vojtěch

9:56
40
219
Novotný Luděk

9:54
35
63
Kotula Miroslav

9:56
45
145
Malčík Petr

9:59
45
47
Bartůněk Jaroslav

9:58
45
107
680 579 697,5 668,5 720,5 689,5
943,79 803,61 968,08 927,83 1000 956,97

Kolo - 7 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Perkovič Stanislav

9:56
50
98
Nehera Petr

9:47
50
108
Chalupník Milan

9:56
45
145
Hořejší Ivan

9:46
40
162
Malčík Zdeněk

9:55
35
156
--
697 683 668,5 605 652 --
1000 979,91 959,11 868,01 935,44 --

Kolo - 7 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Kubica Jan

9:9
35
176
Vlastimil Vostřel

8:26
40
41
Neherová Martina

3:39
0
166
Malčík Radek

9:56
50
59
Novotný Radek

3:55
0
100
--
596 625,5 236 716,5 285 --
831,82 872,99 329,38 1000 397,77 --

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po základních kolech

Zákl. výsledky

poz. Jméno soutěžícího Klub Licence Frekvence Věková kategorie V teamu Stát přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo 7 Kolo pen
1 Malčík Radek CZE-065-212 2,4 GHz 0 2 CZE 1000 6000 1000
9:57 / 50 / 42
1000
9:56 / 50 / 56
1000
9:58 / 45 / 33
1000
9:58 / 50 / 37
1000
9:58 / 45 / 28
284,71
1:39 / 15 / 24
1000
9:56 / 50 / 59
0
2 Malčík Petr CZE-065-211 2,4 GHz 0 2 CZE 983,65 5901,89 1000
9:58 / 50 / 55
1000
9:51 / 50 / 25
908,77
8:33 / 40 / 31
993,12
9:55 / 40 / 26
1000
9:57 / 45 / 57
140,06
0:0 / 0 / 0
1000
9:59 / 45 / 47
0
3 Chalupník Milan CZE-442-036 2,4 GHz 0 0 CZE 946,43 5678,57 930,6
9:54 / 35 / 117
956,13
9:56 / 45 / 109
422,03
3:46 / 30 / 122
928,03
9:52 / 50 / 130
904,7
9:59 / 40 / 107
1000
9:56 / 45 / 150
959,11
9:56 / 45 / 145
0
4 Perkovič Stanislav CZE-008-001 2,4 GHz 0 0 CZE 942,44 5654,66 1000
9:56 / 45 / 77
1000
9:58 / 45 / 80
986,92
9:56 / 45 / 48
993,12
9:57 / 50 / 50
974,62
9:56 / 45 / 61
374,91
2:19 / 50 / 46
1000
9:56 / 50 / 98
-300
5 Novotný Radek CZE-1528 2,4 GHz 0 0 CZE 903,88 5423,25 969,7
9:56 / 50 / 84
490,75
4:30 / 0 / 50
962,8
9:54 / 40 / 122
1000
9:55 / 45 / 75
1000
9:56 / 45 / 101
1000
9:58 / 45 / 67
397,77
3:55 / 0 / 100
0
6 Nehera Petr CZE-058-023 2,4 GHz 0 3 CZE 897,1 5382,63 987,9
9:55 / 45 / 92
645,54
6:12 / 35 / 87
653,6
6:39 / 0 / 81
895,82
9:59 / 30 / 91
970,51
9:55 / 40 / 55
894,89
8:30 / 40 / 108
979,91
9:47 / 50 / 108
0
7 Malčík Zdeněk CZE-065-202 2,4 GHz 0 2 CZE 891,53 5349,2 491,1
3:57 / 50 / 84
984,35
9:57 / 45 / 100
1000
9:52 / 50 / 86
997,15
9:53 / 45 / 75
861,69
8:56 / 0 / 82
570,57
5:22 / 10 / 104
935,44
9:55 / 35 / 156
0
8 Micka Jan CZE-074-013 2,4 GHz 0 0 CZE 890,88 5345,29 939,39
9:31 / 50 / 78
929,99
9:53 / 35 / 101
1000
9:53 / 50 / 83
950,48
9:53 / 40 / 84
581,64
5:14 / 40 / 78
380,95
3:20 / 40 / 136
943,79
9:56 / 50 / 132
0
9 Novotný Luděk CZE-008-014 2,4 GHz 0 0 CZE 887,38 5324,25 352,53
3:19 / 0 / 90
975,29
9:55 / 50 / 69
387,74
2:24 / 50 / 44
1000
9:56 / 50 / 38
993,14
9:55 / 50 / 42
1000
9:54 / 50 / 60
968,08
9:54 / 35 / 63
0
10 Kubica, Vojtěch CZE-395-32 2,4 GHz 0 1 CZE 859,3 5155,77 891,74
9:52 / 50 / 199
854,5
9:54 / 15 / 173
841,02
9:55 / 10 / 188
890,34
9:58 / 40 / 177
874,56
9:51 / 45 / 204
431,29
4:24 / 30 / 176
803,61
9:56 / 40 / 219
0
11 Kotula Miroslav CZE-1510 2,4 GHz 0 0 CZE 855,09 5130,56 783,48
8:10 / 15 / 81
590,33
5:6 / 45 / 72
962,15
9:58 / 40 / 78
937,41
9:53 / 45 / 113
929,36
9:55 / 45 / 125
486,69
4:12 / 45 / 99
927,83
9:56 / 45 / 145
0
12 Kubica Jan CZE-395-033 2,4 GHz 0 1 CZE 850,56 5103,38 903,2
9:48 / 45 / 197
945,95
9:53 / 50 / 156
394,16
3:10 / 50 / 127
434,88
3:56 / 45 / 151
992,03
9:53 / 45 / 106
995,5
9:54 / 50 / 162
831,82
9:9 / 35 / 176
0
13 Vlastimil Vostřel CZE-1025 2,4 GHz 0 0 CZE 825,95 4955,71 986,23
9:58 / 45 / 54
994,43
9:53 / 45 / 48
314,52
2:26 / 0 / 35
341,64
2:10 / 35 / 50
763,94
6:35 / 50 / 35
996,48
9:56 / 45 / 68
872,99
8:26 / 40 / 41
0
14 Bartůněk Jaroslav CZE-074-014 2,4 GHz 0 0 CZE 794,3 4765,82 929,54
9:57 / 0 / 88
900,42
9:50 / 35 / 157
371,96
2:39 / 40 / 78
917,07
9:57 / 35 / 126
989,86
9:56 / 30 / 85
348,84
2:30 / 45 / 95
956,97
9:58 / 45 / 107
-300
15 Hořejší Ivan CZE-171-019 2,4 GHz 0 0 CZE 726,7 4360,18 883,61
9:38 / 35 / 143
813,32
9:16 / 5 / 137
455,65
3:55 / 40 / 113
897,88
9:37 / 45 / 134
441,71
3:41 / 45 / 122
380,63
2:55 / 35 / 113
868,01
9:46 / 40 / 162
0
16 Neherová Martina CZE-065-213 2,4 GHz 0 3 CZE 650,52 3903,09 430,95
4:28 / 20 / 155
903,23
9:38 / 45 / 130
522,89
4:40 / 45 / 119
938,08
9:42 / 20 / 86
778,56
8:14 / 15 / 107
326,33
2:44 / 20 / 102
329,38
3:39 / 0 / 166
0

^^^


Výsledky finálových kol


OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po finálních kolech

Celkové výsledky
Zakl. pozice Jméno soutěžícího přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo 7 Kolo pen
1* Malčík Radek 1000 + 30 = 1030 6000 1000
9:57 / 50 / 42
1000
9:56 / 50 / 56
1000
9:58 / 45 / 33
1000
9:58 / 50 / 37
1000
9:58 / 45 / 28
284,71
1:39 / 15 / 24
1000
9:56 / 50 / 59
0
2* Malčík Petr 983,65 + 25 = 1008,65 5901,89 1000
9:58 / 50 / 55
1000
9:51 / 50 / 25
908,77
8:33 / 40 / 31
993,12
9:55 / 40 / 26
1000
9:57 / 45 / 57
140,06
0:0 / 0 / 0
1000
9:59 / 45 / 47
0
3* Chalupník Milan 946,43 + 20 = 966,43 5678,57 930,6
9:54 / 35 / 117
956,13
9:56 / 45 / 109
422,03
3:46 / 30 / 122
928,03
9:52 / 50 / 130
904,7
9:59 / 40 / 107
1000
9:56 / 45 / 150
959,11
9:56 / 45 / 145
0
4* Perkovič Stanislav 942,44 + 15 = 957,44 5654,66 1000
9:56 / 45 / 77
1000
9:58 / 45 / 80
986,92
9:56 / 45 / 48
993,12
9:57 / 50 / 50
974,62
9:56 / 45 / 61
374,91
2:19 / 50 / 46
1000
9:56 / 50 / 98
-300
5* Novotný Radek 903,88 + 10 = 913,88 5423,25 969,7
9:56 / 50 / 84
490,75
4:30 / 0 / 50
962,8
9:54 / 40 / 122
1000
9:55 / 45 / 75
1000
9:56 / 45 / 101
1000
9:58 / 45 / 67
397,77
3:55 / 0 / 100
0
6* Nehera Petr 897,1 + 5 = 902,1 5382,63 987,9
9:55 / 45 / 92
645,54
6:12 / 35 / 87
653,6
6:39 / 0 / 81
895,82
9:59 / 30 / 91
970,51
9:55 / 40 / 55
894,89
8:30 / 40 / 108
979,91
9:47 / 50 / 108
0
7 Malčík Zdeněk 891,53 5349,2 491,1
3:57 / 50 / 84
984,35
9:57 / 45 / 100
1000
9:52 / 50 / 86
997,15
9:53 / 45 / 75
861,69
8:56 / 0 / 82
570,57
5:22 / 10 / 104
935,44
9:55 / 35 / 156
0
8 Micka Jan 890,88 5345,29 939,39
9:31 / 50 / 78
929,99
9:53 / 35 / 101
1000
9:53 / 50 / 83
950,48
9:53 / 40 / 84
581,64
5:14 / 40 / 78
380,95
3:20 / 40 / 136
943,79
9:56 / 50 / 132
0
9 Novotný Luděk 887,38 5324,25 352,53
3:19 / 0 / 90
975,29
9:55 / 50 / 69
387,74
2:24 / 50 / 44
1000
9:56 / 50 / 38
993,14
9:55 / 50 / 42
1000
9:54 / 50 / 60
968,08
9:54 / 35 / 63
0
10 Kubica, Vojtěch 859,3 5155,77 891,74
9:52 / 50 / 199
854,5
9:54 / 15 / 173
841,02
9:55 / 10 / 188
890,34
9:58 / 40 / 177
874,56
9:51 / 45 / 204
431,29
4:24 / 30 / 176
803,61
9:56 / 40 / 219
0
11 Kotula Miroslav 855,09 5130,56 783,48
8:10 / 15 / 81
590,33
5:6 / 45 / 72
962,15
9:58 / 40 / 78
937,41
9:53 / 45 / 113
929,36
9:55 / 45 / 125
486,69
4:12 / 45 / 99
927,83
9:56 / 45 / 145
0
12 Kubica Jan 850,56 5103,38 903,2
9:48 / 45 / 197
945,95
9:53 / 50 / 156
394,16
3:10 / 50 / 127
434,88
3:56 / 45 / 151
992,03
9:53 / 45 / 106
995,5
9:54 / 50 / 162
831,82
9:9 / 35 / 176
0
13 Vlastimil Vostřel 825,95 4955,71 986,23
9:58 / 45 / 54
994,43
9:53 / 45 / 48
314,52
2:26 / 0 / 35
341,64
2:10 / 35 / 50
763,94
6:35 / 50 / 35
996,48
9:56 / 45 / 68
872,99
8:26 / 40 / 41
0
14 Bartůněk Jaroslav 794,3 4765,82 929,54
9:57 / 0 / 88
900,42
9:50 / 35 / 157
371,96
2:39 / 40 / 78
917,07
9:57 / 35 / 126
989,86
9:56 / 30 / 85
348,84
2:30 / 45 / 95
956,97
9:58 / 45 / 107
-300
15 Hořejší Ivan 726,7 4360,18 883,61
9:38 / 35 / 143
813,32
9:16 / 5 / 137
455,65
3:55 / 40 / 113
897,88
9:37 / 45 / 134
441,71
3:41 / 45 / 122
380,63
2:55 / 35 / 113
868,01
9:46 / 40 / 162
0
16 Neherová Martina 650,52 3903,09 430,95
4:28 / 20 / 155
903,23
9:38 / 45 / 130
522,89
4:40 / 45 / 119
938,08
9:42 / 20 / 86
778,56
8:14 / 15 / 107
326,33
2:44 / 20 / 102
329,38
3:39 / 0 / 166
0

^^^


Oficiální výsledovka s body



Výsledky

Kontakt - Jméno :674
Datum konání :6.6.2015
Kategorie :F5J
Místo konání :Letiště LMK Plzeň JS
Číslo pořádajícího klubu (např CZE96)CZE123
Kontakt - Jméno :kontakt - jmeno
Kontakt - Adresa :kontakt adresa
Kontakt - Email :kontakt email
Kontakt - Telefon :kontakt - telefon
Pořadatel :LMK Plzeň JS
Ředitel soutěže :Ivan Hořejší
Hlavní rozhodčí :Robert Jícha
Počasí :Jasno, 30st., prom. vitr




Pořadí - všichni

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 Let č. 6 Let č. 7 body přepoč.
1* Malčík Radek CZE-065-212 1000
9:57 / 50 / 42
1000
9:56 / 50 / 56
1000
9:58 / 45 / 33
1000
9:58 / 50 / 37
1000
9:58 / 45 / 28
284,71
1:39 / 15 / 24
1000
9:56 / 50 / 59
6000 1000 + 30 = 1030
2* Malčík Petr CZE-065-211 1000
9:58 / 50 / 55
1000
9:51 / 50 / 25
908,77
8:33 / 40 / 31
993,12
9:55 / 40 / 26
1000
9:57 / 45 / 57
140,06
0:0 / 0 / 0
1000
9:59 / 45 / 47
5901,89 983 + 25 = 1008
3* Chalupník Milan CZE-442-036 930,6
9:54 / 35 / 117
956,13
9:56 / 45 / 109
422,03
3:46 / 30 / 122
928,03
9:52 / 50 / 130
904,7
9:59 / 40 / 107
1000
9:56 / 45 / 150
959,11
9:56 / 45 / 145
5678,57 946 + 20 = 966
4* Perkovič Stanislav CZE-008-001 1000
9:56 / 45 / 77
1000
9:58 / 45 / 80
986,92
9:56 / 45 / 48
993,12
9:57 / 50 / 50
974,62
9:56 / 45 / 61
374,91
2:19 / 50 / 46
1000
9:56 / 50 / 98
5654,66 942 + 15 = 957
5* Novotný Radek CZE-1528 969,7
9:56 / 50 / 84
490,75
4:30 / 0 / 50
962,8
9:54 / 40 / 122
1000
9:55 / 45 / 75
1000
9:56 / 45 / 101
1000
9:58 / 45 / 67
397,77
3:55 / 0 / 100
5423,25 903 + 10 = 913
6* Nehera Petr CZE-058-023 987,9
9:55 / 45 / 92
645,54
6:12 / 35 / 87
653,6
6:39 / 0 / 81
895,82
9:59 / 30 / 91
970,51
9:55 / 40 / 55
894,89
8:30 / 40 / 108
979,91
9:47 / 50 / 108
5382,63 897 + 5 = 902
7 Malčík Zdeněk CZE-065-202 491,1
3:57 / 50 / 84
984,35
9:57 / 45 / 100
1000
9:52 / 50 / 86
997,15
9:53 / 45 / 75
861,69
8:56 / 0 / 82
570,57
5:22 / 10 / 104
935,44
9:55 / 35 / 156
5349,2 891,53
8 Micka Jan CZE-074-013 939,39
9:31 / 50 / 78
929,99
9:53 / 35 / 101
1000
9:53 / 50 / 83
950,48
9:53 / 40 / 84
581,64
5:14 / 40 / 78
380,95
3:20 / 40 / 136
943,79
9:56 / 50 / 132
5345,29 890,88
9 Novotný Luděk CZE-008-014 352,53
3:19 / 0 / 90
975,29
9:55 / 50 / 69
387,74
2:24 / 50 / 44
1000
9:56 / 50 / 38
993,14
9:55 / 50 / 42
1000
9:54 / 50 / 60
968,08
9:54 / 35 / 63
5324,25 887,38
10 Kubica, Vojtěch CZE-395-32 891,74
9:52 / 50 / 199
854,5
9:54 / 15 / 173
841,02
9:55 / 10 / 188
890,34
9:58 / 40 / 177
874,56
9:51 / 45 / 204
431,29
4:24 / 30 / 176
803,61
9:56 / 40 / 219
5155,77 859,3
11 Kotula Miroslav CZE-1510 783,48
8:10 / 15 / 81
590,33
5:6 / 45 / 72
962,15
9:58 / 40 / 78
937,41
9:53 / 45 / 113
929,36
9:55 / 45 / 125
486,69
4:12 / 45 / 99
927,83
9:56 / 45 / 145
5130,56 855,09
12 Kubica Jan CZE-395-033 903,2
9:48 / 45 / 197
945,95
9:53 / 50 / 156
394,16
3:10 / 50 / 127
434,88
3:56 / 45 / 151
992,03
9:53 / 45 / 106
995,5
9:54 / 50 / 162
831,82
9:9 / 35 / 176
5103,38 850,56
13 Vlastimil Vostřel CZE-1025 986,23
9:58 / 45 / 54
994,43
9:53 / 45 / 48
314,52
2:26 / 0 / 35
341,64
2:10 / 35 / 50
763,94
6:35 / 50 / 35
996,48
9:56 / 45 / 68
872,99
8:26 / 40 / 41
4955,71 825,95
14 Bartůněk Jaroslav CZE-074-014 929,54
9:57 / 0 / 88
900,42
9:50 / 35 / 157
371,96
2:39 / 40 / 78
917,07
9:57 / 35 / 126
989,86
9:56 / 30 / 85
348,84
2:30 / 45 / 95
956,97
9:58 / 45 / 107
4765,82 794,3
15 Hořejší Ivan CZE-171-019 883,61
9:38 / 35 / 143
813,32
9:16 / 5 / 137
455,65
3:55 / 40 / 113
897,88
9:37 / 45 / 134
441,71
3:41 / 45 / 122
380,63
2:55 / 35 / 113
868,01
9:46 / 40 / 162
4360,18 726,7
16 Neherová Martina CZE-065-213 430,95
4:28 / 20 / 155
903,23
9:38 / 45 / 130
522,89
4:40 / 45 / 119
938,08
9:42 / 20 / 86
778,56
8:14 / 15 / 107
326,33
2:44 / 20 / 102
329,38
3:39 / 0 / 166
3903,09 650,52

^^^


Pořadí klubů


Klub Členů Příjmení, jméno Součet Průměr

^^^


Pořadí týmů

Týmy Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
Team 2 3 Malčík Zdeněk, Malčík Petr, Malčík Radek, 18166,96 6055,65
Team 1 2 Kubica, Vojtěch, Kubica Jan, 11084,6 5542,3
Team 3 2 Nehera Petr, Neherová Martina, 10257,59 5128,8
none 9 Bartůněk Jaroslav, Chalupník Milan, Micka Jan, Kotula Miroslav, Hořejší Ivan, Perkovič Stanislav, Vlastimil Vostřel, Novotný Radek, Novotný Luděk, 50697,16 5633,02

^^^


Přestnost přistání

Příjmení, jméno celkem přistání Součet Průměr
Perkovič Stanislav 7 45 , 45 , 45 , 50 , 45 , 50 , 50 330 47,14
Kubica Jan 7 45 , 50 , 50 , 45 , 45 , 50 , 35 320 45,71
Malčík Radek 7 50 , 50 , 45 , 50 , 45 , 15 , 50 305 43,57
Micka Jan 7 50 , 35 , 50 , 40 , 40 , 40 , 50 305 43,57
Chalupník Milan 7 35 , 45 , 30 , 50 , 40 , 45 , 45 290 41,43
Novotný Luděk 7 0 , 50 , 50 , 50 , 50 , 50 , 35 285 40,71
Kotula Miroslav 7 15 , 45 , 40 , 45 , 45 , 45 , 45 280 40
Malčík Petr 7 50 , 50 , 40 , 40 , 45 , 0 , 45 270 38,57
Vlastimil Vostřel 7 45 , 45 , 0 , 35 , 50 , 45 , 40 260 37,14
Hořejší Ivan 7 35 , 5 , 40 , 45 , 45 , 35 , 40 245 35
Nehera Petr 7 45 , 35 , 0 , 30 , 40 , 40 , 50 240 34,29
Malčík Zdeněk 7 50 , 45 , 50 , 45 , 0 , 10 , 35 235 33,57
Kubica, Vojtěch 7 50 , 15 , 10 , 40 , 45 , 30 , 40 230 32,86
Bartůněk Jaroslav 7 0 , 35 , 40 , 35 , 30 , 45 , 45 230 32,86
Novotný Radek 7 50 , 0 , 40 , 45 , 45 , 45 , 0 225 32,14
Neherová Martina 7 20 , 45 , 45 , 20 , 15 , 20 , 0 165 23,57

^^^


Průměrná doba letu


Příjmení, jméno Počet záznamů Letové časy Celekem vteřin Průměrný letový čas
Kubica, Vojtěch 7 9:52,00, 9:54,00, 9:55,00, 9:58,00, 9:51,00, 4:24,00, 9:56,00, 3830 9:7,13999999999999
Chalupník Milan 7 9:54,00, 9:56,00, 3:46,00, 9:52,00, 9:59,00, 9:56,00, 9:56,00, 3799 9:2,71000000000004
Perkovič Stanislav 7 9:56,00, 9:58,00, 9:56,00, 9:57,00, 9:56,00, 2:19,00, 9:56,00, 3718 8:51,14
Malčík Radek 7 9:57,00, 9:56,00, 9:58,00, 9:58,00, 9:58,00, 1:39,00, 9:56,00, 3682 8:46
Nehera Petr 7 9:55,00, 6:12,00, 6:39,00, 9:59,00, 9:55,00, 8:30,00, 9:47,00, 3657 8:42,43
Malčík Petr 7 9:58,00, 9:51,00, 8:33,00, 9:55,00, 9:57,00, 0:0,00, 9:59,00, 3493 8:19
Novotný Radek 7 9:56,00, 4:30,00, 9:54,00, 9:55,00, 9:56,00, 9:58,00, 3:55,00, 3484 8:17,71
Malčík Zdeněk 7 3:57,00, 9:57,00, 9:52,00, 9:53,00, 8:56,00, 5:22,00, 9:55,00, 3472 8:16
Micka Jan 7 9:31,00, 9:53,00, 9:53,00, 9:53,00, 5:14,00, 3:20,00, 9:56,00, 3460 8:14,29
Kotula Miroslav 7 8:10,00, 5:6,00, 9:58,00, 9:53,00, 9:55,00, 4:12,00, 9:56,00, 3430 8:10
Kubica Jan 7 9:48,00, 9:53,00, 3:10,00, 3:56,00, 9:53,00, 9:54,00, 9:9,00, 3343 7:57,57
Novotný Luděk 7 3:19,00, 9:55,00, 2:24,00, 9:56,00, 9:55,00, 9:54,00, 9:54,00, 3317 7:53,86
Bartůněk Jaroslav 7 9:57,00, 9:50,00, 2:39,00, 9:57,00, 9:56,00, 2:30,00, 9:58,00, 3287 7:49,57
Vlastimil Vostřel 7 9:58,00, 9:53,00, 2:26,00, 2:10,00, 6:35,00, 9:56,00, 8:26,00, 2964 7:3,43000000000001
Hořejší Ivan 7 9:38,00, 9:16,00, 3:55,00, 9:37,00, 3:41,00, 2:55,00, 9:46,00, 2928 6:58,29
Neherová Martina 7 4:28,00, 9:38,00, 4:40,00, 9:42,00, 8:14,00, 2:44,00, 3:39,00, 2585 6:9,29000000000002

^^^


Průměrná výška


Příjmení, jméno Počet záznamů Průměrná výška Výška celkem Průměrná výška
Malčík Radek 7 42, 56, 33, 37, 28, 24, 59, 279 39,86
Malčík Petr 6 55, 25, 31, 26, 57, 0, 47, 241 40,17
Vlastimil Vostřel 7 54, 48, 35, 50, 35, 68, 41, 331 47,29
Novotný Luděk 7 90, 69, 44, 38, 42, 60, 63, 406 58
Perkovič Stanislav 7 77, 80, 48, 50, 61, 46, 98, 460 65,71
Novotný Radek 7 84, 50, 122, 75, 101, 67, 100, 599 85,57
Nehera Petr 7 92, 87, 81, 91, 55, 108, 108, 622 88,86
Malčík Zdeněk 7 84, 100, 86, 75, 82, 104, 156, 687 98,14
Micka Jan 7 78, 101, 83, 84, 78, 136, 132, 692 98,86
Kotula Miroslav 7 81, 72, 78, 113, 125, 99, 145, 713 101,86
Bartůněk Jaroslav 7 88, 157, 78, 126, 85, 95, 107, 736 105,14
Neherová Martina 7 155, 130, 119, 86, 107, 102, 166, 865 123,57
Chalupník Milan 7 117, 109, 122, 130, 107, 150, 145, 880 125,71
Hořejší Ivan 7 143, 137, 113, 134, 122, 113, 162, 924 132
Kubica Jan 7 197, 156, 127, 151, 106, 162, 176, 1075 153,57
Kubica, Vojtěch 7 199, 173, 188, 177, 204, 176, 219, 1336 190,86

^^^


Čas vs výška


Příjmení, jméno Letový čas ze 100 metrů Průměrná výška Průměrný letový čas Potřebná výška pro nalétání 10 minut
Malčík Radek 21:59,71 39,86 8:46 45,47
Malčík Petr 20:42,32 40,17 8:19 48,3
Vlastimil Vostřel 14:55,47 47,29 7:3,43000000000001 67,01
Novotný Luděk 13:37 58 7:53,86 73,44
Perkovič Stanislav 13:28,26 65,71 8:51,14 74,23
Nehera Petr 9:47,94 88,86 8:42,43 102,05
Novotný Radek 9:41,64 85,57 8:17,71 103,16
Malčík Zdeněk 8:25,39 98,14 8:16 118,72
Micka Jan 8:20 98,86 8:14,29 120
Kotula Miroslav 8:1,07 101,86 8:10 124,73
Bartůněk Jaroslav 7:26,6 105,14 7:49,57 134,34
Chalupník Milan 7:11,7 125,71 9:2,71000000000004 138,98
Hořejší Ivan 5:16,88 132 6:58,29 189,34
Kubica Jan 5:10,98 153,57 7:57,57 192,94
Neherová Martina 4:58,84 123,57 6:9,29000000000002 200,77
Kubica, Vojtěch 4:46,68 190,86 9:7,13999999999999 209,3

^^^



Software SORG V4 (c) 2012 - Aleš Krátký / www.RCSOFTWARE.cz / ales@sgames.cz Stoupak.cz - RCEK, RCEJ, RCEN, RCEO, F5J, FXJ, Eurocup ... / www.stoupak.cz