Kompletní přehled ze soutěže : F5J - Polanka n.O. 13.5.2017 - 13.05.2017 17:29:56

SORG V4 - www.RCSOFTWARE.cz / Aleš Krátký / ales@sgames.cz






Seznam zaregistrovaných soutěžících

# Příjmení, jméno Klub Stát Licence Frekvence 1. Kanál / 2. Kanál Věková kategorie
1 Krátký Aleš   cze  cze-211-999  2,4 GHz 00(00) Senior 
2 Nahodil Antonín   CZE  CZE-269-019  2,4 GHz 00(00) Senior 
3 Veleba Martin   CZE  CZE-269-43  2,4 GHz 00(00) Senior 
4 Malčík Petr   CZE  CZE-1430  2,4 GHz 00(00) Senior 
5 Malčík Radek   CZE  CZE-1392  2,4 GHz 00(00) Senior 
6 Malčík Zdeněk   CZE  CZE-1431  2,4 GHz 00(00) Senior 
7 Barč Radim   CZE  CZE-1615  2,4 GHz 00(00) Senior 
8 Nehera Petr   CZE  CZE-1460  2,4 GHz 00(00) Senior 
9 Němec Petr   CZE  CZE-1614  2,4 GHz 00(00) Senior 
10 Kičmer Kamil   CZE  CZE-261-261  2,4 GHz 00(00) Senior 
11 Vohralík Martin   CZE  CZE-261-358  2,4 GHz 00(00) Senior 
12 Prašivka Miroslav   CZE  CZE-261-025  2,4 GHz 00(00) Senior 
13 Slezák Petr   CZE  CZE-1616  2,4 GHz 00(00) Senior 
14 Vojkůvka Zdeněk   CZE  CZE-327 01  2,4 GHz 00(00) Senior 
15 Hlavinka Tomáš   CZE  CZE-270-007  2,4 GHz 00(00) Senior 
16 Petr Loutocký   CZE  CZE-327-009  2,4 GHz 00(00) Senior 
17 Kristian Libor   CZE  CZE-342-016  2,4 GHz 00(00) Senior 
18 petr kurán   cze  cze 96 013  2,4 GHz 00(00) Senior 
19 Odehnal František   CZE  CZE-342-019  2,4 GHz 00(00) Senior 
20 Pavelka Jiří   CZE  CZE-510-12  2,4 GHz 00(00) Senior 
21 Vorálek Petr   CZE  CZE-327-025  2,4 GHz 00(00) Senior 

^^^


Výpis kanálů

2,4 GHz
Krátký Aleš
Nahodil Antonín
Veleba Martin
Malčík Petr
Malčík Radek
Malčík Zdeněk
Barč Radim
Nehera Petr
Němec Petr
Kičmer Kamil
Vohralík Martin
Prašivka Miroslav
Slezák Petr
Vojkůvka Zdeněk
Hlavinka Tomáš
Petr Loutocký
Kristian Libor
petr kurán
Odehnal František
Pavelka Jiří
Vorálek Petr
35 MHz
40 MHz
72 MHz

Kolizní kanály 35 MHz
Kolizní kanály 40 MHz
Kolizní kanály 72 MHz


Počet kolizních kanálů na 35 MHz
Počet kolizních kanálů na 40 MHz
Počet kolizních kanálů na 72 MHz

^^^


Rozlosování

Let č. - 1
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Němec Petr
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Petr Loutocký
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Skupina 2 Kičmer Kamil
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Pavelka Jiří
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
-
Skupina 3 petr kurán
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
-
Skupina 4 Odehnal František
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
Hlavinka Tomáš
2,4 GHz
-

Let č. - 2
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Pavelka Jiří
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
petr kurán
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Němec Petr
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Skupina 2 Vorálek Petr
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Odehnal František
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
-
Skupina 3 Hlavinka Tomáš
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
Petr Loutocký
2,4 GHz
-
Skupina 4 Nahodil Antonín
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
-

Let č. - 3
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Slezák Petr
2,4 GHz
Němec Petr
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
Pavelka Jiří
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Skupina 2 Hlavinka Tomáš
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
-
Skupina 3 petr kurán
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
-
Skupina 4 Veleba Martin
2,4 GHz
Petr Loutocký
2,4 GHz
Odehnal František
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
-

Let č. - 4
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Malčík Radek
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Pavelka Jiří
2,4 GHz
Odehnal František
2,4 GHz
Skupina 2 Petr Loutocký
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Němec Petr
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
-
Skupina 3 Malčík Zdeněk
2,4 GHz
petr kurán
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Hlavinka Tomáš
2,4 GHz
-
Skupina 4 Vohralík Martin
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
-

Let č. - 5
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Němec Petr
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Skupina 2 Nehera Petr
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Hlavinka Tomáš
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
-
Skupina 3 Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
petr kurán
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
-
Skupina 4 Barč Radim
2,4 GHz
Odehnal František
2,4 GHz
Pavelka Jiří
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Petr Loutocký
2,4 GHz
-

^^^


'Kdo s kým'

Krátký Aleš
Nahodil Antonín
Veleba Martin
Malčík Petr
Malčík Radek
Malčík Zdeněk
Barč Radim
Nehera Petr
Němec Petr
Kičmer Kamil
Vohralík Martin
Prašivka Miroslav
Slezák Petr
Vojkůvka Zdeněk
Hlavinka Tomáš
Petr Loutocký
Kristian Libor
petr kurán
Odehnal František
Pavelka Jiří
Vorálek Petr
Krátký Aleš X 2 0 1 1 1 2 2 0 0 2 0 1 0 3 1 1 1 0 0 2
Nahodil Antonín 2 X 1 1 1 0 2 2 0 1 1 3 0 1 1 0 1 1 0 1 1
Veleba Martin 0 1 X 2 2 1 0 1 1 1 2 2 0 1 0 2 2 1 2 1 0
Malčík Petr 1 1 2 X 1 0 1 1 1 1 1 2 1 1 1 1 0 1 1 3 1
Malčík Radek 1 1 2 1 X 1 1 1 1 1 1 3 1 1 2 0 0 0 2 1 1
Malčík Zdeněk 1 0 1 0 1 X 1 1 1 1 2 0 1 1 2 2 1 1 2 1 1
Barč Radim 2 2 0 1 1 1 X 0 0 0 1 1 0 2 2 2 0 1 2 1 1
Nehera Petr 2 2 1 1 1 1 0 X 1 0 0 1 3 0 2 0 1 2 0 1 2
Němec Petr 0 0 1 1 1 1 0 1 X 2 2 1 3 1 0 2 3 1 0 2 2
Kičmer Kamil 0 1 1 1 1 1 0 0 2 X 0 2 1 2 0 2 2 0 2 1 2
Vohralík Martin 2 1 2 1 1 2 1 0 2 0 X 0 1 1 1 1 2 2 0 1 1
Prašivka Miroslav 0 3 2 2 3 0 1 1 1 2 0 X 1 1 0 0 0 1 1 2 1
Slezák Petr 1 0 0 1 1 1 0 3 3 1 1 1 X 0 1 0 1 3 0 2 3
Vojkůvka Zdeněk 0 1 1 1 1 1 2 0 1 2 1 1 0 X 1 1 1 2 2 0 1
Hlavinka Tomáš 3 1 0 1 2 2 2 2 0 0 1 0 1 1 X 1 1 1 1 0 0
Petr Loutocký 1 0 2 1 0 2 2 0 2 2 1 0 0 1 1 X 3 0 2 1 0
Kristian Libor 1 1 2 0 0 1 0 1 3 2 2 0 1 1 1 3 X 1 1 1 0
petr kurán 1 1 1 1 0 1 1 2 1 0 2 1 3 2 1 0 1 X 0 1 1
Odehnal František 0 0 2 1 2 2 2 0 0 2 0 1 0 2 1 2 1 0 X 2 1
Pavelka Jiří 0 1 1 3 1 1 1 1 2 1 1 2 2 0 0 1 1 1 2 X 1
Vorálek Petr 2 1 0 1 1 1 1 2 2 2 1 1 3 1 0 0 0 1 1 1 X

Výsledky základních kol

Kolo - 1 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Němec Petr

5:21
30
169
Malčík Zdeněk

9:55
50
144
Vohralík Martin

7:24
30
160
Petr Loutocký

6:59
30
143
Veleba Martin

9:55
50
161
Kristian Libor

5:25
45
158
266,5 573 394 377,5 564,5 291
465,1 1000 687,61 658,81 985,17 507,85

Kolo - 1 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Kičmer Kamil

6:39
40
133
Malčík Petr

9:57
50
127
Prašivka Miroslav

8:24
25
182
Pavelka Jiří

9:48
40
209
Nahodil Antonín

9:54
50
166
--
372,5 583,5 438 501 561 --
638,39 1000 750,64 858,61 961,44 --

Kolo - 1 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
petr kurán

7:44
45
179
Vorálek Petr

9:25
50
156
Krátký Aleš

6:32
0
179
Nehera Petr

6:42
0
122
Slezák Petr

8:25
40
171
--
419,5 537 272,5 341 459,5 --
781,19 1000 507,45 635,01 855,68 --

Kolo - 1 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Odehnal František

7:45
45
187
Barč Radim

6:10
0
167
Malčík Radek

9:15
50
111
Vojkůvka Zdeněk

9:25
45
165
Hlavinka Tomáš

9:48
50
185
--
416,5 286,5 549,5 527,5 545,5 --
757,96 521,38 1000 959,96 992,72 --

Kolo - 2 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Pavelka Jiří

9:58
0
201
Kristian Libor

9:58
30
167
petr kurán

6:52
15
184
Slezák Petr

9:55
40
180
Němec Petr

9:29
45
172
Vohralík Martin

9:53
40
160
495 544,5 335 545 528 553
895,12 984,63 605,79 985,53 954,79 1000

Kolo - 2 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Vorálek Petr

7:22
50
127
Vojkůvka Zdeněk

7:41
45
161
Kičmer Kamil

9:48
45
156
Odehnal František

8:11
40
186
Malčík Zdeněk

8:8
50
133
--
428,5 425,5 555 438 471,5 --
772,07 766,67 1000 789,19 849,55 --

Kolo - 2 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Hlavinka Tomáš

9:46
50
158
Malčík Petr

6:7
35
116
Barč Radim

9:1
45
168
Krátký Aleš

7:54
30
135
Petr Loutocký

9:57
50
157
--
557 344 502 436,5 568,5 --
979,77 605,1 883,03 767,81 1000 --

Kolo - 2 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Nahodil Antonín

9:51
45
195
Nehera Petr

9:56
40
154
Veleba Martin

9:54
45
172
Malčík Radek

9:58
50
128
Prašivka Miroslav

8:8
0
148
--
538,5 559 553 584 414 --
922,09 957,19 946,92 1000 708,9 --

Kolo - 3 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Slezák Petr

9:57
50
172
Němec Petr

5:37
0
175
Malčík Petr

9:59
50
126
Vorálek Petr

5:54
35
148
Pavelka Jiří

5:2
10
158
Nehera Petr

9:55
50
177
561 249,5 586 315 233 556,5
957,34 425,77 1000 537,54 397,61 949,66

Kolo - 3 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Hlavinka Tomáš

9:55
45
181
Malčík Radek

9:58
50
105
Malčík Zdeněk

9:52
50
149
Vohralík Martin

9:51
45
169
Krátký Aleš

9:55
35
156
--
549,5 595,5 567,5 551,5 552 --
922,75 1000 952,98 926,11 926,95 --

Kolo - 3 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
petr kurán

9:58
35
183
Vojkůvka Zdeněk

9:55
50
111
Barč Radim

9:56
45
186
Nahodil Antonín

9:49
35
156
Prašivka Miroslav

9:49
30
147
--
541,5 589,5 548 546 545,5 --
918,58 1000 929,6 926,21 925,36 --

Kolo - 3 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Veleba Martin

9:56
35
155
Petr Loutocký

9:57
45
145
Odehnal František

6:9
45
159
Kičmer Kamil

9:54
40
105
Kristian Libor

3:47
0
137
--
553,5 569,5 334,5 581,5 158,5 --
951,85 979,36 575,24 1000 272,57 --

Kolo - 4 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Malčík Radek

9:58
50
119
Prašivka Miroslav

5:26
50
147
Malčík Petr

4:41
25
109
Veleba Martin

7:25
45
154
Pavelka Jiří

6:29
50
180
Odehnal František

6:40
50
188
588,5 302,5 251,5 413 349 356
1000 514,02 427,36 701,78 593,03 604,93

Kolo - 4 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Petr Loutocký

9:53
50
143
Kičmer Kamil

9:54
45
159
Němec Petr

5:17
0
173
Kristian Libor

7:10
50
169
Vojkůvka Zdeněk

9:57
50
166
--
571,5 559,5 230,5 395,5 564 --
1000 979 403,32 692,04 986,88 --

Kolo - 4 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Malčík Zdeněk

9:55
50
151
petr kurán

9:50
45
175
Slezák Petr

9:55
20
179
Nehera Petr

9:54
40
160
Hlavinka Tomáš

9:56
45
150
--
569,5 547,5 525,5 554 566 --
1000 961,37 922,74 972,78 993,85 --

Kolo - 4 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Vohralík Martin

9:44
45
170
Krátký Aleš

9:20
50
133
Vorálek Petr

9:58
45
155
Barč Radim

9:55
45
228
Nahodil Antonín

9:56
45
183
--
544 543,5 565,5 456 549,5 --
961,98 961,1 1000 806,37 971,71 --

Kolo - 5 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Prašivka Miroslav

7:29
0
107
Vorálek Petr

3:10
0
85
Slezák Petr

9:48
40
133
Kičmer Kamil

9:40
30
180
Němec Petr

5:56
25
157
Malčík Radek

9:58
50
41
395,5 147,5 561,5 520 302,5 627,5
630,28 235,06 894,82 828,69 482,07 1000

Kolo - 5 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Nehera Petr

9:55
35
74
Krátký Aleš

9:58
45
59
Kristian Libor

5:40
15
161
Hlavinka Tomáš

9:56
50
95
Nahodil Antonín

9:56
40
81
--
593 613,5 274,5 598,5 595,5 --
966,59 1000 447,43 975,55 970,66 --

Kolo - 5 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Vojkůvka Zdeněk

2:9
50
129
Veleba Martin

7:59
0
151
petr kurán

2:30
25
147
Vohralík Martin

9:50
45
130
Malčík Petr

0:0
0
0
--
114,5 403,5 101,5 570 0 --
200,88 707,89 178,07 1000 0 --

Kolo - 5 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Barč Radim

5:15
45
186
Odehnal František

4:46
50
172
Pavelka Jiří

4:32
40
144
Malčík Zdeněk

3:51
40
124
Petr Loutocký

4:9
0
127
--
267 250 240 209 185,5 --
1000 936,33 898,88 782,77 694,76 --

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po základních kolech

Zákl. výsledky

poz. Jméno soutěžícího Klub Licence Frekvence Věková kategorie V teamu Stát přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo pen
1* Malčík Radek CZE-1392 2,4 GHz 0 0 CZE 1000 4000 1000
9:15 / 50 / 111
1000
9:58 / 50 / 128
1000
9:58 / 50 / 105
1000
9:58 / 50 / 119
1000
9:58 / 50 / 41
0
2* Hlavinka Tomáš CZE-270-007 2,4 GHz 0 0 CZE 985,47 3941,89 992,72
9:48 / 50 / 185
979,77
9:46 / 50 / 158
922,75
9:55 / 45 / 181
993,85
9:56 / 45 / 150
975,55
9:56 / 50 / 95
0
3* Vohralík Martin CZE-261-358 2,4 GHz 0 0 CZE 972,02 3888,09 687,61
7:24 / 30 / 160
1000
9:53 / 40 / 160
926,11
9:51 / 45 / 169
961,98
9:44 / 45 / 170
1000
9:50 / 45 / 130
0
4* Nehera Petr CZE-1460 2,4 GHz 0 0 CZE 961,56 3846,22 635,01
6:42 / 0 / 122
957,19
9:56 / 40 / 154
949,66
9:55 / 50 / 177
972,78
9:54 / 40 / 160
966,59
9:55 / 35 / 74
0
5* Nahodil Antonín CZE-269-019 2,4 GHz 0 0 CZE 957,5 3830,02 961,44
9:54 / 50 / 166
922,09
9:51 / 45 / 195
926,21
9:49 / 35 / 156
971,71
9:56 / 45 / 183
970,66
9:56 / 40 / 81
0
6* Kičmer Kamil CZE-261-261 2,4 GHz 0 0 CZE 951,92 3807,69 638,39
6:39 / 40 / 133
1000
9:48 / 45 / 156
1000
9:54 / 40 / 105
979
9:54 / 45 / 159
828,69
9:40 / 30 / 180
0
7* Malčík Zdeněk CZE-1431 2,4 GHz 0 0 CZE 950,63 3802,53 1000
9:55 / 50 / 144
849,55
8:8 / 50 / 133
952,98
9:52 / 50 / 149
1000
9:55 / 50 / 151
782,77
3:51 / 40 / 124
0
8 Slezák Petr CZE-1616 2,4 GHz 0 0 CZE 940,11 3760,43 855,68
8:25 / 40 / 171
985,53
9:55 / 40 / 180
957,34
9:57 / 50 / 172
922,74
9:55 / 20 / 179
894,82
9:48 / 40 / 133
0
9 Vojkůvka Zdeněk CZE-327 01 2,4 GHz 0 0 CZE 928,38 3713,51 959,96
9:25 / 45 / 165
766,67
7:41 / 45 / 161
1000
9:55 / 50 / 111
986,88
9:57 / 50 / 166
200,88
2:9 / 50 / 129
0
10 Petr Loutocký CZE-327-009 2,4 GHz 0 0 CZE 918,53 3674,12 658,81
6:59 / 30 / 143
1000
9:57 / 50 / 157
979,36
9:57 / 45 / 145
1000
9:53 / 50 / 143
694,76
4:9 / 0 / 127
0
11 Krátký Aleš cze-211-999 2,4 GHz 0 0 cze 913,96 3655,86 507,45
6:32 / 0 / 179
767,81
7:54 / 30 / 135
926,95
9:55 / 35 / 156
961,1
9:20 / 50 / 133
1000
9:58 / 45 / 59
0
12 Barč Radim CZE-1615 2,4 GHz 0 0 CZE 904,75 3619 521,38
6:10 / 0 / 167
883,03
9:1 / 45 / 168
929,6
9:56 / 45 / 186
806,37
9:55 / 45 / 228
1000
5:15 / 45 / 186
0
13 Veleba Martin CZE-269-43 2,4 GHz 0 0 CZE 897,96 3591,83 985,17
9:55 / 50 / 161
946,92
9:54 / 45 / 172
951,85
9:56 / 35 / 155
701,78
7:25 / 45 / 154
707,89
7:59 / 0 / 151
0
14 Vorálek Petr CZE-327-025 2,4 GHz 0 0 CZE 827,4 3309,61 1000
9:25 / 50 / 156
772,07
7:22 / 50 / 127
537,54
5:54 / 35 / 148
1000
9:58 / 45 / 155
235,06
3:10 / 0 / 85
0
15 petr kurán cze 96 013 2,4 GHz 0 0 cze 816,73 3266,93 781,19
7:44 / 45 / 179
605,79
6:52 / 15 / 184
918,58
9:58 / 35 / 183
961,37
9:50 / 45 / 175
178,07
2:30 / 25 / 147
0
16 Pavelka Jiří CZE-510-12 2,4 GHz 0 0 CZE 811,41 3245,64 858,61
9:48 / 40 / 209
895,12
9:58 / 0 / 201
397,61
5:2 / 10 / 158
593,03
6:29 / 50 / 180
898,88
4:32 / 40 / 144
0
17 Odehnal František CZE-342-019 2,4 GHz 0 0 CZE 772,1 3088,41 757,96
7:45 / 45 / 187
789,19
8:11 / 40 / 186
575,24
6:9 / 45 / 159
604,93
6:40 / 50 / 188
936,33
4:46 / 50 / 172
0
18 Malčík Petr CZE-1430 2,4 GHz 0 0 CZE 758,12 3032,46 1000
9:57 / 50 / 127
605,1
6:7 / 35 / 116
1000
9:59 / 50 / 126
427,36
4:41 / 25 / 109
0
0:0 / 0 / 0
0
19 Prašivka Miroslav CZE-261-025 2,4 GHz 0 0 CZE 753,8 3015,18 750,64
8:24 / 25 / 182
708,9
8:8 / 0 / 148
925,36
9:49 / 30 / 147
514,02
5:26 / 50 / 147
630,28
7:29 / 0 / 107
0
20 Kristian Libor CZE-342-016 2,4 GHz 0 0 CZE 657,99 2631,95 507,85
5:25 / 45 / 158
984,63
9:58 / 30 / 167
272,57
3:47 / 0 / 137
692,04
7:10 / 50 / 169
447,43
5:40 / 15 / 161
0
21 Němec Petr CZE-1614 2,4 GHz 0 0 CZE 581,93 2327,73 465,1
5:21 / 30 / 169
954,79
9:29 / 45 / 172
425,77
5:37 / 0 / 175
403,32
5:17 / 0 / 173
482,07
5:56 / 25 / 157
0

^^^


Výsledky finálových kol

Finále1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Malčík Radek

M14:S58,00
L50
(H91)
Hlavinka Tomáš

M14:S58,00
L50
(H109)
Vohralík Martin

M14:S55,00
L50
(H129)
Nehera Petr

M14:S59,00
L50
(H117)
Nahodil Antonín

M14:S56,00
L20
(H101)
Kičmer Kamil

M14:S57,00
L50
(H117)
Malčík Zdeněk

M14:S58,00
L50
(H109)
902,5 893,5 880,5 890,5 865,5 888,5 893,5
1000 990,03 975,62 986,7 959 984,49 990,03

Finále2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Malčík Zdeněk

M2:S39,00
L0
(H69)
Malčík Radek

M0:S0,00
L0
(H0)
Hlavinka Tomáš

M0:S0,00
L0
(H0)
Vohralík Martin

M8:S46,00
L45
(H135)
Nehera Petr

M9:S51,00
L45
(H79)
Nahodil Antonín

M0:S0,00
L0
(H0)
Kičmer Kamil

M11:S10,00
L50
(H134)
124,5 0 0 503,5 596,5 0 653
190,66 0 0 771,06 913,48 0 1000

Finále3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Kičmer Kamil

M6:S5,00
L0
(H185)
Malčík Zdeněk

M3:S49,00
L0
(H112)
Malčík Radek

M14:S58,00
L50
(H63)
Hlavinka Tomáš

M0:S0,00
L0
(H0)
Vohralík Martin

M4:S47,00
L25
(H179)
Nehera Petr

M14:S57,00
L45
(H152)
Nahodil Antonín

M4:S23,00
L0
(H160)
272,5 173 916,5 0 222,5 866 183
297,33 188,76 1000 0 242,77 944,9 199,67

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po finálních kolech

Celkové výsledky
poz. přepoč. celkem F-let 1 F-let 2 F-let 3 pen Zakl. pozice Jméno soutěžícího přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo pen
1 1000 2845,08 986,7
14:59 / 50 / 117
913,48
9:51 / 45 / 79
944,9
14:57 / 45 / 152
0 4* Nehera Petr 961,56 3846,22 635,01
6:42 / 0 / 122
957,19
9:56 / 40 / 154
949,66
9:55 / 50 / 177
972,78
9:54 / 40 / 160
966,59
9:55 / 35 / 74
0
2 802,02 2281,82 984,49
14:57 / 50 / 117
1000
11:10 / 50 / 134
297,33
6:5 / 0 / 185
0 6* Kičmer Kamil 951,92 3807,69 638,39
6:39 / 40 / 133
1000
9:48 / 45 / 156
1000
9:54 / 40 / 105
979
9:54 / 45 / 159
828,69
9:40 / 30 / 180
0
3 702,97 2000 1000
14:58 / 50 / 91
0
0:0 / 0 / 0
1000
14:58 / 50 / 63
0 1* Malčík Radek 1000 4000 1000
9:15 / 50 / 111
1000
9:58 / 50 / 128
1000
9:58 / 50 / 105
1000
9:58 / 50 / 119
1000
9:58 / 50 / 41
0
4 699,26 1989,45 975,62
14:55 / 50 / 129
771,06
8:46 / 45 / 135
242,77
4:47 / 25 / 179
0 3* Vohralík Martin 972,02 3888,09 687,61
7:24 / 30 / 160
1000
9:53 / 40 / 160
926,11
9:51 / 45 / 169
961,98
9:44 / 45 / 170
1000
9:50 / 45 / 130
0
5 446,19 1269,45 990,03
14:58 / 50 / 109
190,66
2:39 / 0 / 69
188,76
3:49 / 0 / 112
-100 7* Malčík Zdeněk 950,63 3802,53 1000
9:55 / 50 / 144
849,55
8:8 / 50 / 133
952,98
9:52 / 50 / 149
1000
9:55 / 50 / 151
782,77
3:51 / 40 / 124
0
6 407,25 1158,67 959
14:56 / 20 / 101
0
0:0 / 0 / 0
199,67
4:23 / 0 / 160
0 5* Nahodil Antonín 957,5 3830,02 961,44
9:54 / 50 / 166
922,09
9:51 / 45 / 195
926,21
9:49 / 35 / 156
971,71
9:56 / 45 / 183
970,66
9:56 / 40 / 81
0
7 347,98 990,03 990,03
14:58 / 50 / 109
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0 2* Hlavinka Tomáš 985,47 3941,89 992,72
9:48 / 50 / 185
979,77
9:46 / 50 / 158
922,75
9:55 / 45 / 181
993,85
9:56 / 45 / 150
975,55
9:56 / 50 / 95
0
-- -- 8 Slezák Petr 940,11 3760,43 855,68
8:25 / 40 / 171
985,53
9:55 / 40 / 180
957,34
9:57 / 50 / 172
922,74
9:55 / 20 / 179
894,82
9:48 / 40 / 133
0
-- -- 9 Vojkůvka Zdeněk 928,38 3713,51 959,96
9:25 / 45 / 165
766,67
7:41 / 45 / 161
1000
9:55 / 50 / 111
986,88
9:57 / 50 / 166
200,88
2:9 / 50 / 129
0
-- -- 10 Petr Loutocký 918,53 3674,12 658,81
6:59 / 30 / 143
1000
9:57 / 50 / 157
979,36
9:57 / 45 / 145
1000
9:53 / 50 / 143
694,76
4:9 / 0 / 127
0
-- -- 11 Krátký Aleš 913,96 3655,86 507,45
6:32 / 0 / 179
767,81
7:54 / 30 / 135
926,95
9:55 / 35 / 156
961,1
9:20 / 50 / 133
1000
9:58 / 45 / 59
0
-- -- 12 Barč Radim 904,75 3619 521,38
6:10 / 0 / 167
883,03
9:1 / 45 / 168
929,6
9:56 / 45 / 186
806,37
9:55 / 45 / 228
1000
5:15 / 45 / 186
0
-- -- 13 Veleba Martin 897,96 3591,83 985,17
9:55 / 50 / 161
946,92
9:54 / 45 / 172
951,85
9:56 / 35 / 155
701,78
7:25 / 45 / 154
707,89
7:59 / 0 / 151
0
-- -- 14 Vorálek Petr 827,4 3309,61 1000
9:25 / 50 / 156
772,07
7:22 / 50 / 127
537,54
5:54 / 35 / 148
1000
9:58 / 45 / 155
235,06
3:10 / 0 / 85
0
-- -- 15 petr kurán 816,73 3266,93 781,19
7:44 / 45 / 179
605,79
6:52 / 15 / 184
918,58
9:58 / 35 / 183
961,37
9:50 / 45 / 175
178,07
2:30 / 25 / 147
0
-- -- 16 Pavelka Jiří 811,41 3245,64 858,61
9:48 / 40 / 209
895,12
9:58 / 0 / 201
397,61
5:2 / 10 / 158
593,03
6:29 / 50 / 180
898,88
4:32 / 40 / 144
0
-- -- 17 Odehnal František 772,1 3088,41 757,96
7:45 / 45 / 187
789,19
8:11 / 40 / 186
575,24
6:9 / 45 / 159
604,93
6:40 / 50 / 188
936,33
4:46 / 50 / 172
0
-- -- 18 Malčík Petr 758,12 3032,46 1000
9:57 / 50 / 127
605,1
6:7 / 35 / 116
1000
9:59 / 50 / 126
427,36
4:41 / 25 / 109
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 19 Prašivka Miroslav 753,8 3015,18 750,64
8:24 / 25 / 182
708,9
8:8 / 0 / 148
925,36
9:49 / 30 / 147
514,02
5:26 / 50 / 147
630,28
7:29 / 0 / 107
0
-- -- 20 Kristian Libor 657,99 2631,95 507,85
5:25 / 45 / 158
984,63
9:58 / 30 / 167
272,57
3:47 / 0 / 137
692,04
7:10 / 50 / 169
447,43
5:40 / 15 / 161
0
-- -- 21 Němec Petr 581,93 2327,73 465,1
5:21 / 30 / 169
954,79
9:29 / 45 / 172
425,77
5:37 / 0 / 175
403,32
5:17 / 0 / 173
482,07
5:56 / 25 / 157
0

^^^


Oficiální výsledovka s body



Výsledky

Kontakt - Jméno :668
Datum konání :13.5.2017
Kategorie :F5J
Místo konání :Polanka nad Odrou
Číslo pořádajícího klubu (např CZE96)CZE123
Kontakt - Jméno :kontakt - jmeno
Kontakt - Adresa :kontakt adresa
Kontakt - Email :kontakt email
Kontakt - Telefon :kontakt - telefon
Pořadatel :LMK Polanka p.s.
Ředitel soutěže :Radim Barč
Hlavní rozhodčí :Miroslav Stryk
Počasí :Proměnlivo




Pořadí - všichni

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 body přepoč.
1* Nehera Petr CZE-1460 635,01
6:42 / 0 / 122
957,19
9:56 / 40 / 154
949,66
9:55 / 50 / 177
972,78
9:54 / 40 / 160
966,59
9:55 / 35 / 74
3846,22 961,56
2* Kičmer Kamil CZE-261-261 638,39
6:39 / 40 / 133
1000
9:48 / 45 / 156
1000
9:54 / 40 / 105
979
9:54 / 45 / 159
828,69
9:40 / 30 / 180
3807,69 951,92
3* Malčík Radek CZE-1392 1000
9:15 / 50 / 111
1000
9:58 / 50 / 128
1000
9:58 / 50 / 105
1000
9:58 / 50 / 119
1000
9:58 / 50 / 41
4000 1000
4* Vohralík Martin CZE-261-358 687,61
7:24 / 30 / 160
1000
9:53 / 40 / 160
926,11
9:51 / 45 / 169
961,98
9:44 / 45 / 170
1000
9:50 / 45 / 130
3888,09 972,02
5* Malčík Zdeněk CZE-1431 1000
9:55 / 50 / 144
849,55
8:8 / 50 / 133
952,98
9:52 / 50 / 149
1000
9:55 / 50 / 151
782,77
3:51 / 40 / 124
3802,53 950,63
6* Nahodil Antonín CZE-269-019 961,44
9:54 / 50 / 166
922,09
9:51 / 45 / 195
926,21
9:49 / 35 / 156
971,71
9:56 / 45 / 183
970,66
9:56 / 40 / 81
3830,02 957,5
7* Hlavinka Tomáš CZE-270-007 992,72
9:48 / 50 / 185
979,77
9:46 / 50 / 158
922,75
9:55 / 45 / 181
993,85
9:56 / 45 / 150
975,55
9:56 / 50 / 95
3941,89 985,47
8 Slezák Petr CZE-1616 855,68
8:25 / 40 / 171
985,53
9:55 / 40 / 180
957,34
9:57 / 50 / 172
922,74
9:55 / 20 / 179
894,82
9:48 / 40 / 133
3760,43 940,11
9 Vojkůvka Zdeněk CZE-327 01 959,96
9:25 / 45 / 165
766,67
7:41 / 45 / 161
1000
9:55 / 50 / 111
986,88
9:57 / 50 / 166
200,88
2:9 / 50 / 129
3713,51 928,38
10 Petr Loutocký CZE-327-009 658,81
6:59 / 30 / 143
1000
9:57 / 50 / 157
979,36
9:57 / 45 / 145
1000
9:53 / 50 / 143
694,76
4:9 / 0 / 127
3674,12 918,53
11 Krátký Aleš cze-211-999 507,45
6:32 / 0 / 179
767,81
7:54 / 30 / 135
926,95
9:55 / 35 / 156
961,1
9:20 / 50 / 133
1000
9:58 / 45 / 59
3655,86 913,96
12 Barč Radim CZE-1615 521,38
6:10 / 0 / 167
883,03
9:1 / 45 / 168
929,6
9:56 / 45 / 186
806,37
9:55 / 45 / 228
1000
5:15 / 45 / 186
3619 904,75
13 Veleba Martin CZE-269-43 985,17
9:55 / 50 / 161
946,92
9:54 / 45 / 172
951,85
9:56 / 35 / 155
701,78
7:25 / 45 / 154
707,89
7:59 / 0 / 151
3591,83 897,96
14 Vorálek Petr CZE-327-025 1000
9:25 / 50 / 156
772,07
7:22 / 50 / 127
537,54
5:54 / 35 / 148
1000
9:58 / 45 / 155
235,06
3:10 / 0 / 85
3309,61 827,4
15 petr kurán cze 96 013 781,19
7:44 / 45 / 179
605,79
6:52 / 15 / 184
918,58
9:58 / 35 / 183
961,37
9:50 / 45 / 175
178,07
2:30 / 25 / 147
3266,93 816,73
16 Pavelka Jiří CZE-510-12 858,61
9:48 / 40 / 209
895,12
9:58 / 0 / 201
397,61
5:2 / 10 / 158
593,03
6:29 / 50 / 180
898,88
4:32 / 40 / 144
3245,64 811,41
17 Odehnal František CZE-342-019 757,96
7:45 / 45 / 187
789,19
8:11 / 40 / 186
575,24
6:9 / 45 / 159
604,93
6:40 / 50 / 188
936,33
4:46 / 50 / 172
3088,41 772,1
18 Malčík Petr CZE-1430 1000
9:57 / 50 / 127
605,1
6:7 / 35 / 116
1000
9:59 / 50 / 126
427,36
4:41 / 25 / 109
0
0:0 / 0 / 0
3032,46 758,12
19 Prašivka Miroslav CZE-261-025 750,64
8:24 / 25 / 182
708,9
8:8 / 0 / 148
925,36
9:49 / 30 / 147
514,02
5:26 / 50 / 147
630,28
7:29 / 0 / 107
3015,18 753,8
20 Kristian Libor CZE-342-016 507,85
5:25 / 45 / 158
984,63
9:58 / 30 / 167
272,57
3:47 / 0 / 137
692,04
7:10 / 50 / 169
447,43
5:40 / 15 / 161
2631,95 657,99
21 Němec Petr CZE-1614 465,1
5:21 / 30 / 169
954,79
9:29 / 45 / 172
425,77
5:37 / 0 / 175
403,32
5:17 / 0 / 173
482,07
5:56 / 25 / 157
2327,73 581,93

^^^


Pořadí klubů


Klub Členů Příjmení, jméno Součet Průměr

^^^


Pořadí týmů

Týmy Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
none 21 Krátký Aleš, Nahodil Antonín, Veleba Martin, Malčík Petr, Malčík Radek, Malčík Zdeněk, Barč Radim, Nehera Petr, Němec Petr, Kičmer Kamil, Vohralík Martin, Prašivka Miroslav, Slezák Petr, Vojkůvka Zdeněk, Hlavinka Tomáš, Petr Loutocký, Kristian Libor, petr kurán, Odehnal František, Pavelka Jiří, Vorálek Petr, 84659,59 4031,41

^^^


Přestnost přistání

Příjmení, jméno celkem přistání Součet Průměr
Vojkůvka Zdeněk 5 45 , 45 , 50 , 50 , 50 240 48
Odehnal František 5 45 , 40 , 45 , 50 , 50 230 46
Malčík Radek 8 50 , 50 , 50 , 50 , 50 , 50 , 0 , 50 350 43,75
Vohralík Martin 8 30 , 40 , 45 , 45 , 45 , 50 , 45 , 25 325 40,62
Nehera Petr 8 0 , 40 , 50 , 40 , 35 , 50 , 45 , 45 305 38,12
Slezák Petr 5 40 , 40 , 50 , 20 , 40 190 38
Kičmer Kamil 8 40 , 45 , 40 , 45 , 30 , 50 , 50 , 0 300 37,5
Hlavinka Tomáš 8 50 , 50 , 45 , 45 , 50 , 50 , 0 , 0 290 36,25
Malčík Zdeněk 8 50 , 50 , 50 , 50 , 40 , 50 , 0 , 0 290 36,25
Vorálek Petr 5 50 , 50 , 35 , 45 , 0 180 36
Barč Radim 5 0 , 45 , 45 , 45 , 45 180 36
Petr Loutocký 5 30 , 50 , 45 , 50 , 0 175 35
Veleba Martin 5 50 , 45 , 35 , 45 , 0 175 35
petr kurán 5 45 , 15 , 35 , 45 , 25 165 33
Malčík Petr 5 50 , 35 , 50 , 25 , 0 160 32
Krátký Aleš 5 0 , 30 , 35 , 50 , 45 160 32
Nahodil Antonín 8 50 , 45 , 35 , 45 , 40 , 20 , 0 , 0 235 29,38
Pavelka Jiří 5 40 , 0 , 10 , 50 , 40 140 28
Kristian Libor 5 45 , 30 , 0 , 50 , 15 140 28
Prašivka Miroslav 5 25 , 0 , 30 , 50 , 0 105 21
Němec Petr 5 30 , 45 , 0 , 0 , 25 100 20

^^^


Průměrná doba letu


Příjmení, jméno Počet záznamů Letové časy Celekem vteřin Průměrný letový čas
Nahodil Antonín 5 9:54,00, 9:51,00, 9:49,00, 9:56,00, 9:56,00, 2966 9:53,2
Hlavinka Tomáš 5 9:48,00, 9:46,00, 9:55,00, 9:56,00, 9:56,00, 2961 9:52,2
Malčík Radek 5 9:15,00, 9:58,00, 9:58,00, 9:58,00, 9:58,00, 2947 9:49,4
Slezák Petr 5 8:25,00, 9:55,00, 9:57,00, 9:55,00, 9:48,00, 2880 9:36
Vohralík Martin 5 7:24,00, 9:53,00, 9:51,00, 9:44,00, 9:50,00, 2802 9:20,4
Nehera Petr 5 6:42,00, 9:56,00, 9:55,00, 9:54,00, 9:55,00, 2782 9:16,4
Kičmer Kamil 5 6:39,00, 9:48,00, 9:54,00, 9:54,00, 9:40,00, 2755 9:11
Veleba Martin 5 9:55,00, 9:54,00, 9:56,00, 7:25,00, 7:59,00, 2709 9:1,79999999999995
Krátký Aleš 5 6:32,00, 7:54,00, 9:55,00, 9:20,00, 9:58,00, 2619 8:43,8
Malčík Zdeněk 5 9:55,00, 8:8,00, 9:52,00, 9:55,00, 3:51,00, 2501 8:20,2
Petr Loutocký 5 6:59,00, 9:57,00, 9:57,00, 9:53,00, 4:9,00, 2455 8:11
Barč Radim 5 6:10,00, 9:1,00, 9:56,00, 9:55,00, 5:15,00, 2417 8:3,39999999999998
Prašivka Miroslav 5 8:24,00, 8:8,00, 9:49,00, 5:26,00, 7:29,00, 2356 7:51,2
Vojkůvka Zdeněk 5 9:25,00, 7:41,00, 9:55,00, 9:57,00, 2:9,00, 2347 7:49,4
petr kurán 5 7:44,00, 6:52,00, 9:58,00, 9:50,00, 2:30,00, 2214 7:22,8
Vorálek Petr 5 9:25,00, 7:22,00, 5:54,00, 9:58,00, 3:10,00, 2149 7:9,80000000000001
Pavelka Jiří 5 9:48,00, 9:58,00, 5:2,00, 6:29,00, 4:32,00, 2149 7:9,80000000000001
Odehnal František 5 7:45,00, 8:11,00, 6:9,00, 6:40,00, 4:46,00, 2011 6:42,2
Kristian Libor 5 5:25,00, 9:58,00, 3:47,00, 7:10,00, 5:40,00, 1920 6:24
Němec Petr 5 5:21,00, 9:29,00, 5:37,00, 5:17,00, 5:56,00, 1900 6:20
Malčík Petr 5 9:57,00, 6:7,00, 9:59,00, 4:41,00, 0:0,00, 1844 6:8,80000000000001

^^^


Průměrná výška


Příjmení, jméno Počet záznamů Průměrná výška Výška celkem Průměrná výška
Malčík Radek 7 111, 128, 105, 119, 41, 91, 0, 63, 658 94
Malčík Petr 4 127, 116, 126, 109, 0, 478 119,5
Malčík Zdeněk 8 144, 133, 149, 151, 124, 109, 69, 112, 991 123,88
Nehera Petr 8 122, 154, 177, 160, 74, 117, 79, 152, 1035 129,38
Krátký Aleš 5 179, 135, 156, 133, 59, 662 132,4
Vorálek Petr 5 156, 127, 148, 155, 85, 671 134,2
Petr Loutocký 5 143, 157, 145, 143, 127, 715 143
Kičmer Kamil 8 133, 156, 105, 159, 180, 117, 134, 185, 1169 146,12
Prašivka Miroslav 5 182, 148, 147, 147, 107, 731 146,2
Hlavinka Tomáš 6 185, 158, 181, 150, 95, 109, 0, 0, 878 146,33
Vojkůvka Zdeněk 5 165, 161, 111, 166, 129, 732 146,4
Nahodil Antonín 7 166, 195, 156, 183, 81, 101, 0, 160, 1042 148,86
Vohralík Martin 8 160, 160, 169, 170, 130, 129, 135, 179, 1232 154
Kristian Libor 5 158, 167, 137, 169, 161, 792 158,4
Veleba Martin 5 161, 172, 155, 154, 151, 793 158,6
Slezák Petr 5 171, 180, 172, 179, 133, 835 167
Němec Petr 5 169, 172, 175, 173, 157, 846 169,2
petr kurán 5 179, 184, 183, 175, 147, 868 173,6
Pavelka Jiří 5 209, 201, 158, 180, 144, 892 178,4
Odehnal František 5 187, 186, 159, 188, 172, 892 178,4
Barč Radim 5 167, 168, 186, 228, 186, 935 187

^^^


Čas vs výška


Příjmení, jméno Letový čas ze 100 metrů Průměrná výška Průměrný letový čas Potřebná výška pro nalétání 10 minut
Malčík Radek 10:27,02 94 9:49,4 95,69
Nehera Petr 7:10,07 129,38 9:16,4 139,52
Hlavinka Tomáš 6:44,69 146,33 9:52,2 148,26
Malčík Zdeněk 6:43,79 123,88 8:20,2 148,6
Nahodil Antonín 6:38,5 148,86 9:53,2 150,57
Krátký Aleš 6:35,62 132,4 8:43,8 151,66
Kičmer Kamil 6:17,07 146,12 9:11 159,11
Vohralík Martin 6:3,9 154 9:20,4 164,88
Slezák Petr 5:44,91 167 9:36 173,96
Petr Loutocký 5:43,36 143 8:11 174,75
Veleba Martin 5:41,61 158,6 9:1,79999999999995 175,64
Prašivka Miroslav 5:22,3 146,2 7:51,2 186,16
Vojkůvka Zdeněk 5:20,63 146,4 7:49,4 187,13
Vorálek Petr 5:20,27 134,2 7:9,80000000000001 187,34
Malčík Petr 5:8,62 119,5 6:8,80000000000001 194,41
Barč Radim 4:18,5 187 8:3,39999999999998 232,11
petr kurán 4:15,07 173,6 7:22,8 235,23
Kristian Libor 4:2,42 158,4 6:24 247,5
Pavelka Jiří 4:0,92 178,4 7:9,80000000000001 249,05
Odehnal František 3:45,45 178,4 6:42,2 266,14
Němec Petr 3:44,59 169,2 6:20 267,16

^^^



Software SORG V4 (c) 2012 - Aleš Krátký / www.RCSOFTWARE.cz / ales@sgames.cz Stoupak.cz - RCEK, RCEJ, RCEN, RCEO, F5J, FXJ, Eurocup ... / www.stoupak.cz