Kompletní přehled ze soutěže : F5J - Sázava 2018 - 30.05.2018 8:28:22

SORG V4 - www.RCSOFTWARE.cz / Aleš Krátký / ales@sgames.cz






Seznam zaregistrovaných soutěžících

# Příjmení, jméno Klub Stát Licence Frekvence 1. Kanál / 2. Kanál Věková kategorie
1 Skoupý Karel   CZE  CZE -1520  2,4 GHz 00(00) Senior 
2 Vostřel Vlastimil   CZE  CZE 1025  2,4 GHz 00(00) Senior 
3 Perkovič Stanislav   CZE  CZE 1483  2,4 GHz 00(00)
4 Imiolek Jaroslav   CZE  CZE 1531  2,4 GHz 00(00)
5 Kotula Miroslav   CZE  CZE1510  2,4 GHz 00(00)
6 Hrabáček Alois   CZE  CZE1118  2,4 GHz 00(00)
7 Adámek Juraj   SVK  SVK-1074  2,4 GHz 00(00) Senior 
8 Gaĺa Marko   SVK  SVK1238  2,4 GHz 00(00) Senior 
9 Chyba Karol   SVK  SVK-1218  2,4 GHz 00(00) Senior 
10 Tomeček Milan   SVK  SVK-1220  2,4 GHz 00(00) Senior 
11 Kolp Peter   AUT  AUT 42409  2,4 GHz 00(00) Senior 
12 Juun Albers   AUT  AUT 42743  2,4 GHz 00(00)
13 Schuller Walter   AUT  AUT 179964  2,4 GHz 00(00)
14 Hrubý Tomáš   CZE  CZE-1326  2,4 GHz 00(00) Senior 
15 Malčík Zdeněk   CZE  CZE-1431  2,4 GHz 00(00) Senior 
16 Malčík Radek   CZE  CZE-1392  2,4 GHz 00(00) Senior 
17 Malčík Petr   CZE  CZE-1430  2,4 GHz 00(00) Senior 
18 Veleba Martin   CZE  CZE 1524  2,4 GHz 00(00) Senior 
19 Nahodil Antonín   CZE  CZE 1523  2,4 GHz 00(00) Senior 
20 Bruner Tomáš   CZE  CZE-1538  2,4 GHz 00(00) Senior 
21 Bruner Jan   CZE  CZE-1539  2,4 GHz 00(00) Junior 
22 Majercik Bohuslav   SVK  SVK-1244  2,4 GHz 00(00) Senior 
23 Hrusovsky Jozef   SVK  SVK-1243  2,4 GHz 00(00) Senior 
24 Prašivka Miroslav   CZE  CZE-1437  2,4 GHz 00(00)
25 Vohralík Martin   CZE  CZE-1440  2,4 GHz 00(00) Senior 
26 Kičmer Kamil   CZE  CZE-1489  2,4 GHz 00(00) Senior 
27 Loutocký Petr   CZE  CZE-1206  2,4 GHz 00(00) Senior 
28 Svoboda Pavel   CZE  CZE-1121  2,4 GHz 00(00) Senior 
29 Mrázek Karel   CZE  CZE-1588  2,4 GHz 00(00)
30 Bačiak, Juraj   SVK  SVK-1236  2,4 GHz 00(00) Senior 
31 Němec Petr   CZE  CZE-1614  2,4 GHz 00(00)
32 Beseda Martin   CZE  CZE-1534  2,4 GHz 00(00) Senior 
33 Beran Věnek   CZE  CZE-1512  2,4 GHz 00(00) Senior 
34 Manhalter Georg   AUT  AUT-44943  2,4 GHz 00(00) Senior 
35 Hengl, Roland   AUT  AUT-203390  2,4 GHz 00(00) Senior 
36 Karnoš Peter   SVK  SVK 1115  2,4 GHz 00(00) Senior 
37 Pospíšil Luboš jun.   CZE  CZE-1533  2,4 GHz 00(00) Junior 
38 Pospíšil Luboš   CZE  CZE-1120  2,4 GHz 00(00) Senior 
39 Pollack Gerhard   GER  GER-2712  2,4 GHz 00(00)
40 Rúčka Vladimír   SVK  SVK 1280  2,4 GHz 00(00) Senior 
41 Číp Mirek   CZE  CZE-1605  2,4 GHz 00(00)
42 SCHULLER Alfred   AUT  AUT179963  2,4 GHz 00(00)
43 Duchaň Jiří   CZE  CZE-1126  2,4 GHz 00(00) Senior 
44 Štěrba Vítězslav   CZE  CZE-1203  2,4 GHz 00(00) Senior 
45 Janovský Radek   CZE  CZE-1618  2,4 GHz 00(00) Senior 
46 Vácha Jan   CZE  CZE 1146  2,4 GHz 00(00) Senior 
47 Ovečka Adam   Svk  Svk 1030  2,4 GHz 00(00) Senior 
48 Nehera Petr   CZE  CZE 1460  2,4 GHz 00(00) Senior 
49 Novotný Radek   CZE  CZE-1528  2,4 GHz 00(00) Senior 
50 Novotný René   CZE  CZE-1527  2,4 GHz 00(00) Junior 
51 Noessing, Gerhard   AUT  AUT 184329  2,4 GHz 00(00) Senior 
52 Bosch, Hans-Joachim   GER  GER-2487  2,4 GHz 00(00) Senior 
53 Tér Štěpán   CZE  CZE 1400  2,4 GHz 00(00) Senior 
54 Matula Ondra   CZE  CZE 1435  2,4 GHz 00(00)
55 Holešínský František   CZE  CZE-1657  2,4 GHz 00(00) Senior 
56 Piwowarski Konrad   POL  POL 7715  2,4 GHz 00(00) Senior 
57 Rymwid-Mickiewicz T.   POL  POL 7703  2,4 GHz 00(00) Senior 
58 Potoczek Wieslaw   POL  POL 7762  2,4 GHz 00(00)
59 Peter Jurkovic   SVK  SVK 1215  2,4 GHz 00(00) Senior 
60 Peter Jurkovic st.   SVK  SVK 1212  2,4 GHz 00(00)
61 Horejsi Ivan   CZE  CZE-1514  2,4 GHz 00(00)
62 Pavelka Jiří   CZE  CZE-1655  2,4 GHz 00(00) Senior 
63 Haas Hermann   AUT  AUT211471  2,4 GHz 00(00) Senior 
64 Morava Milan   SVK  SVK 1118  2,4 GHz 00(00)
65 Slezák Petr   CZE  CZE-1616  2,4 GHz 00(00) Senior 
66 Tomiska Leos   CZE  CZE 1646  2,4 GHz 00(00) Senior 
67 Prade, Bernhard   GER  GER-3842  2,4 GHz 00(00) Senior 
68 Frak Tomasz   POL  POL 6090  2,4 GHz 00(00) Senior 
69 Dudáš Matúš   SVK  SVK 10 81  2,4 GHz 00(00) Senior 
70 Janzer Josef   GER  GER 4139  2,4 GHz 00(00) Senior 
71 Janzer Anne   GER  GER 4220  2,4 GHz 00(00) Junior 
72 Deuschle,Hans   GER  GER-3465  2,4 GHz 00(00)
73 Novotný Luděk   CZE  CZE 1573  2,4 GHz 00(00) Senior 
74 Prokop Luděk   CZE  CZE-1532  2,4 GHz 00(00) Senior 
75 Koros Bedřich   CZE  CZE-1567  2,4 GHz 00(00) Senior 
76 Chalupník Milan   CZE  CZE-1566  2,4 GHz 00(00) Senior 
77 Vorálek Petr   CZE  CZE-1448  2,4 GHz 00(00) Senior 
78 Barč Radim   CZE  CZE 1615  2,4 GHz 00(00) Senior 
79 Freudenthaler Ruudi   AUT  AUT43007001  2,4 GHz 00(00)
80 Kalivoda Ferdinand   CZE  CZE-1174  2,4 GHz 00(00)
81 Ďurka Zdenko   SVK  SVK-1006  2,4 GHz 00(00)
82 Rižner Primož   SLO  SLO 189,00  2,4 GHz 00(00) Senior 
83 Kristian Libor   CZE  CZE-1530  2,4 GHz 00(00) Senior 
84 Heinrich Petr   CZE  CZE-1664  2,4 GHz 00(00) Senior 
85 Vojkůvka Zdeněk   CZE  CZE-1208  2,4 GHz 00(00)
86 Genkinger Kurt   GER  GER 4004  2,4 GHz 00(00)
87 Liebezeit Andreas   GER  GER 3980  2,4 GHz 00(00) Senior 
88 Jütte Bastian   AUT  AUT-219667  2,4 GHz 00(00) Senior 
89 Žabka Miloš   SVK  SVK 1310  2,4 GHz 00(00) Senior 
90 Hoffmann Peter   A 3  A 320019057  2,4 GHz 00(00) Senior 
91 Valaštiak Július   SVK  SVK 1277  2,4 GHz 00(00) Senior 
92 Jiří Mihulka   CZE  CZE-1661  2,4 GHz 00(00) Senior 

^^^


Výpis kanálů

2,4 GHz
Skoupý Karel
Vostřel Vlastimil
Perkovič Stanislav
Imiolek Jaroslav
Kotula Miroslav
Hrabáček Alois
Adámek Juraj
Gaĺa Marko
Chyba Karol
Tomeček Milan
Kolp Peter
Juun Albers
Schuller Walter
Hrubý Tomáš
Malčík Zdeněk
Malčík Radek
Malčík Petr
Veleba Martin
Nahodil Antonín
Bruner Tomáš
Bruner Jan
Majercik Bohuslav
Hrusovsky Jozef
Prašivka Miroslav
Vohralík Martin
Kičmer Kamil
Loutocký Petr
Svoboda Pavel
Mrázek Karel
Bačiak, Juraj
Němec Petr
Beseda Martin
Beran Věnek
Manhalter Georg
Hengl, Roland
Karnoš Peter
Pospíšil Luboš jun.
Pospíšil Luboš
Pollack Gerhard
Rúčka Vladimír
Číp Mirek
SCHULLER Alfred
Duchaň Jiří
Štěrba Vítězslav
Janovský Radek
Vácha Jan
Ovečka Adam
Nehera Petr
Novotný Radek
Novotný René
Noessing, Gerhard
Bosch, Hans-Joachim
Tér Štěpán
Matula Ondra
Holešínský František
Piwowarski Konrad
Rymwid-Mickiewicz T.
Potoczek Wieslaw
Peter Jurkovic
Peter Jurkovic st.
Horejsi Ivan
Pavelka Jiří
Haas Hermann
Morava Milan
Slezák Petr
Tomiska Leos
Prade, Bernhard
Frak Tomasz
Dudáš Matúš
Janzer Josef
Janzer Anne
Deuschle,Hans
Novotný Luděk
Prokop Luděk
Koros Bedřich
Chalupník Milan
Vorálek Petr
Barč Radim
Freudenthaler Ruudi
Kalivoda Ferdinand
Ďurka Zdenko
Rižner Primož
Kristian Libor
Heinrich Petr
Vojkůvka Zdeněk
Genkinger Kurt
Liebezeit Andreas
Jütte Bastian
Žabka Miloš
Hoffmann Peter
Valaštiak Július
Jiří Mihulka
35 MHz
40 MHz
72 MHz

Kolizní kanály 35 MHz
Kolizní kanály 40 MHz
Kolizní kanály 72 MHz


Počet kolizních kanálů na 35 MHz
Počet kolizních kanálů na 40 MHz
Počet kolizních kanálů na 72 MHz

^^^


Rozlosování

Let č. - 1
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9 Startoviště10 Startoviště11 Startoviště12 Startoviště13 Startoviště14 Startoviště15
Skupina 1 Bruner Tomáš
2,4 GHz
Hengl, Roland
2,4 GHz
Vácha Jan
2,4 GHz
Liebezeit Andreas
2,4 GHz
SCHULLER Alfred
2,4 GHz
Janzer Josef
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Pospíšil Luboš
2,4 GHz
Tomeček Milan
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Hoffmann Peter
2,4 GHz
-
Skupina 2 Schuller Walter
2,4 GHz
Horejsi Ivan
2,4 GHz
- Vohralík Martin
2,4 GHz
Prokop Luděk
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
Rižner Primož
2,4 GHz
- Piwowarski Konrad
2,4 GHz
Pospíšil Luboš jun.
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Valaštiak Július
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Jiří Mihulka
2,4 GHz
Skupina 3 Kristian Libor
2,4 GHz
Morava Milan
2,4 GHz
Pollack Gerhard
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Hrusovsky Jozef
2,4 GHz
Ďurka Zdenko
2,4 GHz
Karnoš Peter
2,4 GHz
- - Mrázek Karel
2,4 GHz
Tomiska Leos
2,4 GHz
Janzer Anne
2,4 GHz
- -
Skupina 4 Bosch, Hans-Joachim
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Kalivoda Ferdinand
2,4 GHz
Freudenthaler Ruudi
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
Štěrba Vítězslav
2,4 GHz
Noessing, Gerhard
2,4 GHz
Prade, Bernhard
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
Beseda Martin
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
Loutocký Petr
2,4 GHz
Ovečka Adam
2,4 GHz
Chyba Karol
2,4 GHz
-
Skupina 5 Rúčka Vladimír
2,4 GHz
Adámek Juraj
2,4 GHz
Peter Jurkovic st.
2,4 GHz
Duchaň Jiří
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Bačiak, Juraj
2,4 GHz
Majercik Bohuslav
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Svoboda Pavel
2,4 GHz
Juun Albers
2,4 GHz
- - Dudáš Matúš
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Pavelka Jiří
2,4 GHz
Skupina 6 Manhalter Georg
2,4 GHz
Frak Tomasz
2,4 GHz
Holešínský František
2,4 GHz
Potoczek Wieslaw
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Deuschle,Hans
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Heinrich Petr
2,4 GHz
Peter Jurkovic
2,4 GHz
Gaĺa Marko
2,4 GHz
Žabka Miloš
2,4 GHz
Haas Hermann
2,4 GHz
Němec Petr
2,4 GHz
-
Skupina 7 Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
Tér Štěpán
2,4 GHz
Kolp Peter
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Vostřel Vlastimil
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
Genkinger Kurt
2,4 GHz
Jütte Bastian
2,4 GHz
- Bruner Jan
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Rymwid-Mickiewicz T.
2,4 GHz
-

Let č. - 2
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9 Startoviště10 Startoviště11 Startoviště12 Startoviště13 Startoviště14 Startoviště15
Skupina 1 Prade, Bernhard
2,4 GHz
Bruner Tomáš
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Morava Milan
2,4 GHz
Tomeček Milan
2,4 GHz
Pospíšil Luboš
2,4 GHz
Němec Petr
2,4 GHz
Schuller Walter
2,4 GHz
Jiří Mihulka
2,4 GHz
- Deuschle,Hans
2,4 GHz
Rižner Primož
2,4 GHz
Majercik Bohuslav
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Skupina 2 Hengl, Roland
2,4 GHz
Pollack Gerhard
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
Tér Štěpán
2,4 GHz
- Horejsi Ivan
2,4 GHz
Adámek Juraj
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Rymwid-Mickiewicz T.
2,4 GHz
- Janzer Anne
2,4 GHz
Bosch, Hans-Joachim
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
Skupina 3 Beseda Martin
2,4 GHz
Svoboda Pavel
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
- Genkinger Kurt
2,4 GHz
Manhalter Georg
2,4 GHz
Freudenthaler Ruudi
2,4 GHz
Piwowarski Konrad
2,4 GHz
Kolp Peter
2,4 GHz
Loutocký Petr
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Vácha Jan
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
-
Skupina 4 Juun Albers
2,4 GHz
Janzer Josef
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Kalivoda Ferdinand
2,4 GHz
Liebezeit Andreas
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Tomiska Leos
2,4 GHz
Heinrich Petr
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
Jütte Bastian
2,4 GHz
Pospíšil Luboš jun.
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Rúčka Vladimír
2,4 GHz
-
Skupina 5 Chalupník Milan
2,4 GHz
Peter Jurkovic st.
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Vostřel Vlastimil
2,4 GHz
Dudáš Matúš
2,4 GHz
Prokop Luděk
2,4 GHz
Hrusovsky Jozef
2,4 GHz
SCHULLER Alfred
2,4 GHz
- Novotný Luděk
2,4 GHz
Holešínský František
2,4 GHz
Gaĺa Marko
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Ovečka Adam
2,4 GHz
-
Skupina 6 Frak Tomasz
2,4 GHz
Chyba Karol
2,4 GHz
Valaštiak Július
2,4 GHz
Štěrba Vítězslav
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Ďurka Zdenko
2,4 GHz
- Bruner Jan
2,4 GHz
Potoczek Wieslaw
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Hoffmann Peter
2,4 GHz
Žabka Miloš
2,4 GHz
Duchaň Jiří
2,4 GHz
-
Skupina 7 Veleba Martin
2,4 GHz
- Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Karnoš Peter
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
Peter Jurkovic
2,4 GHz
- Bačiak, Juraj
2,4 GHz
Noessing, Gerhard
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Haas Hermann
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Pavelka Jiří
2,4 GHz
-

Let č. - 3
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9 Startoviště10 Startoviště11 Startoviště12 Startoviště13 Startoviště14 Startoviště15
Skupina 1 Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Heinrich Petr
2,4 GHz
Piwowarski Konrad
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Schuller Walter
2,4 GHz
Vostřel Vlastimil
2,4 GHz
Freudenthaler Ruudi
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
- Prade, Bernhard
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Hengl, Roland
2,4 GHz
Ďurka Zdenko
2,4 GHz
Kalivoda Ferdinand
2,4 GHz
Skupina 2 Bačiak, Juraj
2,4 GHz
Žabka Miloš
2,4 GHz
Valaštiak Július
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
Pollack Gerhard
2,4 GHz
Bruner Tomáš
2,4 GHz
Peter Jurkovic st.
2,4 GHz
Liebezeit Andreas
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Jiří Mihulka
2,4 GHz
Rymwid-Mickiewicz T.
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
- Kičmer Kamil
2,4 GHz
Svoboda Pavel
2,4 GHz
Skupina 3 Juun Albers
2,4 GHz
Horejsi Ivan
2,4 GHz
Peter Jurkovic
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Kolp Peter
2,4 GHz
Potoczek Wieslaw
2,4 GHz
SCHULLER Alfred
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
- Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Rúčka Vladimír
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Chyba Karol
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
-
Skupina 4 - Karnoš Peter
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Morava Milan
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Gaĺa Marko
2,4 GHz
Bosch, Hans-Joachim
2,4 GHz
Pospíšil Luboš jun.
2,4 GHz
Pavelka Jiří
2,4 GHz
Deuschle,Hans
2,4 GHz
Tér Štěpán
2,4 GHz
- Vácha Jan
2,4 GHz
Janzer Josef
2,4 GHz
Beseda Martin
2,4 GHz
Skupina 5 Nahodil Antonín
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Tomeček Milan
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Loutocký Petr
2,4 GHz
Hoffmann Peter
2,4 GHz
Dudáš Matúš
2,4 GHz
Rižner Primož
2,4 GHz
Janzer Anne
2,4 GHz
Genkinger Kurt
2,4 GHz
Ovečka Adam
2,4 GHz
Adámek Juraj
2,4 GHz
-
Skupina 6 Duchaň Jiří
2,4 GHz
- Štěrba Vítězslav
2,4 GHz
Prokop Luděk
2,4 GHz
Jütte Bastian
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
- Haas Hermann
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Majercik Bohuslav
2,4 GHz
Pospíšil Luboš
2,4 GHz
Frak Tomasz
2,4 GHz
- -
Skupina 7 Noessing, Gerhard
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Bruner Jan
2,4 GHz
Holešínský František
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
Němec Petr
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Manhalter Georg
2,4 GHz
Hrusovsky Jozef
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Tomiska Leos
2,4 GHz
- -

Let č. - 4
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9 Startoviště10 Startoviště11 Startoviště12 Startoviště13 Startoviště14 Startoviště15
Skupina 1 Rymwid-Mickiewicz T.
2,4 GHz
Kalivoda Ferdinand
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Freudenthaler Ruudi
2,4 GHz
Dudáš Matúš
2,4 GHz
Vácha Jan
2,4 GHz
Hoffmann Peter
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
Deuschle,Hans
2,4 GHz
Bačiak, Juraj
2,4 GHz
Potoczek Wieslaw
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Horejsi Ivan
2,4 GHz
Adámek Juraj
2,4 GHz
Skupina 2 Beran Věnek
2,4 GHz
Tér Štěpán
2,4 GHz
Peter Jurkovic
2,4 GHz
Morava Milan
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Piwowarski Konrad
2,4 GHz
Noessing, Gerhard
2,4 GHz
Bruner Jan
2,4 GHz
Prokop Luděk
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Jiří Mihulka
2,4 GHz
-
Skupina 3 - - Juun Albers
2,4 GHz
- Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Tomeček Milan
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Janzer Anne
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Tomiska Leos
2,4 GHz
- Heinrich Petr
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Pollack Gerhard
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
Skupina 4 Skoupý Karel
2,4 GHz
Rúčka Vladimír
2,4 GHz
Bosch, Hans-Joachim
2,4 GHz
Loutocký Petr
2,4 GHz
Štěrba Vítězslav
2,4 GHz
Liebezeit Andreas
2,4 GHz
Kolp Peter
2,4 GHz
Žabka Miloš
2,4 GHz
Prade, Bernhard
2,4 GHz
Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
Rižner Primož
2,4 GHz
- Matula Ondra
2,4 GHz
Hrusovsky Jozef
2,4 GHz
Gaĺa Marko
2,4 GHz
Skupina 5 Novotný René
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
SCHULLER Alfred
2,4 GHz
Frak Tomasz
2,4 GHz
Bruner Tomáš
2,4 GHz
Němec Petr
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Chyba Karol
2,4 GHz
Pospíšil Luboš jun.
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Pavelka Jiří
2,4 GHz
Ďurka Zdenko
2,4 GHz
Genkinger Kurt
2,4 GHz
- -
Skupina 6 Číp Mirek
2,4 GHz
Majercik Bohuslav
2,4 GHz
Janzer Josef
2,4 GHz
Peter Jurkovic st.
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Schuller Walter
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Jütte Bastian
2,4 GHz
Holešínský František
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Beseda Martin
2,4 GHz
- - -
Skupina 7 Ovečka Adam
2,4 GHz
Svoboda Pavel
2,4 GHz
Vostřel Vlastimil
2,4 GHz
Duchaň Jiří
2,4 GHz
Manhalter Georg
2,4 GHz
Haas Hermann
2,4 GHz
Karnoš Peter
2,4 GHz
Valaštiak Július
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
Pospíšil Luboš
2,4 GHz
- Hengl, Roland
2,4 GHz
-

Let č. - 5
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9 Startoviště10 Startoviště11 Startoviště12 Startoviště13 Startoviště14 Startoviště15
Skupina 1 Žabka Miloš
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
SCHULLER Alfred
2,4 GHz
Kolp Peter
2,4 GHz
Rižner Primož
2,4 GHz
Freudenthaler Ruudi
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Genkinger Kurt
2,4 GHz
Hoffmann Peter
2,4 GHz
Juun Albers
2,4 GHz
- Prokop Luděk
2,4 GHz
Tér Štěpán
2,4 GHz
Majercik Bohuslav
2,4 GHz
Rymwid-Mickiewicz T.
2,4 GHz
Skupina 2 Vostřel Vlastimil
2,4 GHz
Janzer Anne
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Svoboda Pavel
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
Frak Tomasz
2,4 GHz
- Chyba Karol
2,4 GHz
Manhalter Georg
2,4 GHz
Bačiak, Juraj
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Kalivoda Ferdinand
2,4 GHz
Loutocký Petr
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Skupina 3 Schuller Walter
2,4 GHz
Pospíšil Luboš
2,4 GHz
Gaĺa Marko
2,4 GHz
Karnoš Peter
2,4 GHz
Pollack Gerhard
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
- Noessing, Gerhard
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Deuschle,Hans
2,4 GHz
Ovečka Adam
2,4 GHz
Janzer Josef
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
-
Skupina 4 Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Beseda Martin
2,4 GHz
Němec Petr
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
Štěrba Vítězslav
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
- Nahodil Antonín
2,4 GHz
Tomiska Leos
2,4 GHz
- Pavelka Jiří
2,4 GHz
Liebezeit Andreas
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
-
Skupina 5 Prade, Bernhard
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Haas Hermann
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Piwowarski Konrad
2,4 GHz
Morava Milan
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Valaštiak Július
2,4 GHz
- Malčík Petr
2,4 GHz
Potoczek Wieslaw
2,4 GHz
- Adámek Juraj
2,4 GHz
-
Skupina 6 Novotný Radek
2,4 GHz
Pospíšil Luboš jun.
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Peter Jurkovic
2,4 GHz
Peter Jurkovic st.
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Bruner Jan
2,4 GHz
Heinrich Petr
2,4 GHz
Bosch, Hans-Joachim
2,4 GHz
Dudáš Matúš
2,4 GHz
- Tomeček Milan
2,4 GHz
Hengl, Roland
2,4 GHz
-
Skupina 7 Ďurka Zdenko
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Rúčka Vladimír
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
Horejsi Ivan
2,4 GHz
Bruner Tomáš
2,4 GHz
Duchaň Jiří
2,4 GHz
Vácha Jan
2,4 GHz
Jiří Mihulka
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
Jütte Bastian
2,4 GHz
Holešínský František
2,4 GHz
Hrusovsky Jozef
2,4 GHz
-

Let č. - 6
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9 Startoviště10 Startoviště11 Startoviště12 Startoviště13 Startoviště14 Startoviště15
Skupina 1 - Genkinger Kurt
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Peter Jurkovic st.
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Tomiska Leos
2,4 GHz
Kalivoda Ferdinand
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
- - Žabka Miloš
2,4 GHz
Pospíšil Luboš
2,4 GHz
Dudáš Matúš
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Skupina 2 Chyba Karol
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Jiří Mihulka
2,4 GHz
Ďurka Zdenko
2,4 GHz
Duchaň Jiří
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
Piwowarski Konrad
2,4 GHz
Freudenthaler Ruudi
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Janzer Anne
2,4 GHz
Gaĺa Marko
2,4 GHz
Němec Petr
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
-
Skupina 3 Noessing, Gerhard
2,4 GHz
Beseda Martin
2,4 GHz
Kolp Peter
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Hoffmann Peter
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Tomeček Milan
2,4 GHz
Heinrich Petr
2,4 GHz
Pavelka Jiří
2,4 GHz
Bruner Jan
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Svoboda Pavel
2,4 GHz
Rúčka Vladimír
2,4 GHz
Prokop Luděk
2,4 GHz
Valaštiak Július
2,4 GHz
Skupina 4 Rymwid-Mickiewicz T.
2,4 GHz
Holešínský František
2,4 GHz
Karnoš Peter
2,4 GHz
- Kristian Libor
2,4 GHz
Štěrba Vítězslav
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Hengl, Roland
2,4 GHz
Frak Tomasz
2,4 GHz
Juun Albers
2,4 GHz
Schuller Walter
2,4 GHz
Loutocký Petr
2,4 GHz
Bruner Tomáš
2,4 GHz
Peter Jurkovic
2,4 GHz
-
Skupina 5 Novotný Luděk
2,4 GHz
- Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Manhalter Georg
2,4 GHz
Rižner Primož
2,4 GHz
Janzer Josef
2,4 GHz
Tér Štěpán
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
Adámek Juraj
2,4 GHz
Prade, Bernhard
2,4 GHz
Jütte Bastian
2,4 GHz
Vácha Jan
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Skupina 6 Liebezeit Andreas
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
- Majercik Bohuslav
2,4 GHz
Deuschle,Hans
2,4 GHz
Vostřel Vlastimil
2,4 GHz
Morava Milan
2,4 GHz
- Potoczek Wieslaw
2,4 GHz
Pollack Gerhard
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Pospíšil Luboš jun.
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
-
Skupina 7 Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
SCHULLER Alfred
2,4 GHz
Bačiak, Juraj
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Haas Hermann
2,4 GHz
Horejsi Ivan
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Hrusovsky Jozef
2,4 GHz
Bosch, Hans-Joachim
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Ovečka Adam
2,4 GHz
- - -

Let č. - 7
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9 Startoviště10 Startoviště11 Startoviště12 Startoviště13 Startoviště14 Startoviště15
Skupina 1 Novotný Radek
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Rymwid-Mickiewicz T.
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Bruner Tomáš
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Deuschle,Hans
2,4 GHz
Pospíšil Luboš
2,4 GHz
Prokop Luděk
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Heinrich Petr
2,4 GHz
Beseda Martin
2,4 GHz
-
Skupina 2 Janovský Radek
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
- Genkinger Kurt
2,4 GHz
Tomeček Milan
2,4 GHz
Gaĺa Marko
2,4 GHz
Vostřel Vlastimil
2,4 GHz
Bosch, Hans-Joachim
2,4 GHz
Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Rúčka Vladimír
2,4 GHz
- Malčík Radek
2,4 GHz
Duchaň Jiří
2,4 GHz
Peter Jurkovic
2,4 GHz
Skupina 3 Bruner Jan
2,4 GHz
Karnoš Peter
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
Bačiak, Juraj
2,4 GHz
Adámek Juraj
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
- Pollack Gerhard
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Schuller Walter
2,4 GHz
SCHULLER Alfred
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Svoboda Pavel
2,4 GHz
Rižner Primož
2,4 GHz
Chyba Karol
2,4 GHz
Skupina 4 Malčík Petr
2,4 GHz
Horejsi Ivan
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Liebezeit Andreas
2,4 GHz
Janzer Josef
2,4 GHz
Pavelka Jiří
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Manhalter Georg
2,4 GHz
Jiří Mihulka
2,4 GHz
Freudenthaler Ruudi
2,4 GHz
Jütte Bastian
2,4 GHz
Janzer Anne
2,4 GHz
Haas Hermann
2,4 GHz
Dudáš Matúš
2,4 GHz
-
Skupina 5 Ďurka Zdenko
2,4 GHz
Peter Jurkovic st.
2,4 GHz
Hengl, Roland
2,4 GHz
Loutocký Petr
2,4 GHz
Noessing, Gerhard
2,4 GHz
Potoczek Wieslaw
2,4 GHz
Majercik Bohuslav
2,4 GHz
Frak Tomasz
2,4 GHz
Tér Štěpán
2,4 GHz
- Štěrba Vítězslav
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
- Beran Věnek
2,4 GHz
-
Skupina 6 Vorálek Petr
2,4 GHz
Prade, Bernhard
2,4 GHz
Žabka Miloš
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Tomiska Leos
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Hoffmann Peter
2,4 GHz
Piwowarski Konrad
2,4 GHz
Hrusovsky Jozef
2,4 GHz
Pospíšil Luboš jun.
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Ovečka Adam
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
-
Skupina 7 Kalivoda Ferdinand
2,4 GHz
- Holešínský František
2,4 GHz
Morava Milan
2,4 GHz
Kolp Peter
2,4 GHz
Valaštiak Július
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Vácha Jan
2,4 GHz
- - Němec Petr
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Juun Albers
2,4 GHz
-

^^^


'Kdo s kým'

Skoupý Karel
Vostřel Vlastimil
Perkovič Stanislav
Imiolek Jaroslav
Kotula Miroslav
Hrabáček Alois
Adámek Juraj
Gaĺa Marko
Chyba Karol
Tomeček Milan
Kolp Peter
Juun Albers
Schuller Walter
Hrubý Tomáš
Malčík Zdeněk
Malčík Radek
Malčík Petr
Veleba Martin
Nahodil Antonín
Bruner Tomáš
Bruner Jan
Majercik Bohuslav
Hrusovsky Jozef
Prašivka Miroslav
Vohralík Martin
Kičmer Kamil
Loutocký Petr
Svoboda Pavel
Mrázek Karel
Bačiak, Juraj
Němec Petr
Beseda Martin
Beran Věnek
Manhalter Georg
Hengl, Roland
Karnoš Peter
Pospíšil Luboš jun.
Pospíšil Luboš
Pollack Gerhard
Rúčka Vladimír
Číp Mirek
SCHULLER Alfred
Duchaň Jiří
Štěrba Vítězslav
Janovský Radek
Vácha Jan
Ovečka Adam
Nehera Petr
Novotný Radek
Novotný René
Noessing, Gerhard
Bosch, Hans-Joachim
Tér Štěpán
Matula Ondra
Holešínský František
Piwowarski Konrad
Rymwid-Mickiewicz T.
Potoczek Wieslaw
Peter Jurkovic
Peter Jurkovic st.
Horejsi Ivan
Pavelka Jiří
Haas Hermann
Morava Milan
Slezák Petr
Tomiska Leos
Prade, Bernhard
Frak Tomasz
Dudáš Matúš
Janzer Josef
Janzer Anne
Deuschle,Hans
Novotný Luděk
Prokop Luděk
Koros Bedřich
Chalupník Milan
Vorálek Petr
Barč Radim
Freudenthaler Ruudi
Kalivoda Ferdinand
Ďurka Zdenko
Rižner Primož
Kristian Libor
Heinrich Petr
Vojkůvka Zdeněk
Genkinger Kurt
Liebezeit Andreas
Jütte Bastian
Žabka Miloš
Hoffmann Peter
Valaštiak Július
Jiří Mihulka
Skoupý Karel X 0 2 2 0 0 1 1 0 1 1 0 0 2 1 0 1 3 1 2 1 0 2 2 0 0 1 0 0 1 1 1 1 1 1 1 0 3 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1 3 1 2 1 0 2 1 1 1 1 1 1 0 1 2 1 1 2 2 0 1 1 0 1 0 1 2 1 0 2 0 1 0 1 2 1 0 1 2 0 2 1 1 0
Vostřel Vlastimil 0 X 1 3 1 0 0 2 1 1 1 0 1 1 1 1 1 2 1 0 1 1 1 1 1 2 1 2 1 1 0 0 0 2 2 1 1 1 1 1 1 1 2 0 2 0 2 0 1 1 0 1 1 0 1 1 1 1 1 1 0 0 1 1 1 0 1 1 1 0 1 1 2 1 1 3 1 0 1 2 1 0 0 1 2 2 1 1 0 0 1 0
Perkovič Stanislav 2 1 X 0 2 0 2 1 0 1 0 0 0 1 2 1 0 1 3 2 0 1 1 1 1 1 1 0 0 2 1 1 0 1 0 1 1 1 1 1 1 0 1 0 0 2 1 1 1 2 1 0 0 2 2 0 2 3 2 0 2 1 2 1 1 0 0 1 2 0 1 4 0 1 1 0 1 0 1 1 1 1 0 2 1 1 1 1 1 2 0 1
Imiolek Jaroslav 2 3 0 X 2 1 1 2 1 1 2 0 0 0 0 2 0 3 0 0 2 0 3 1 0 1 2 1 1 2 1 0 1 2 1 0 0 0 1 2 1 1 1 1 1 0 1 0 1 1 1 4 2 1 1 0 2 0 1 0 2 0 1 0 1 1 1 1 0 0 2 0 1 0 0 1 1 1 0 1 0 1 1 0 3 2 1 1 1 0 0 0
Kotula Miroslav 0 1 2 2 X 2 1 0 1 2 1 1 0 0 0 1 0 0 1 1 2 0 3 2 1 1 1 0 2 1 0 0 0 0 0 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 1 3 0 0 2 0 1 1 1 1 1 1 1 0 0 2 0 1 0 2 2 1 1 1 0 2 0 1 0 0 1 2 0 0 0 2 1 1 1 2 2 0 2 2 3 1 1
Hrabáček Alois 0 0 0 1 2 X 0 1 0 0 1 2 1 0 0 1 0 1 1 0 0 2 3 1 1 1 0 0 2 1 0 2 2 0 0 2 3 0 1 1 1 2 0 0 0 1 2 0 1 0 0 2 2 0 1 1 1 0 0 1 1 1 1 2 2 3 1 0 0 3 1 1 0 1 1 1 1 0 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 0 0
Adámek Juraj 1 0 2 1 1 0 X 0 1 1 0 1 1 2 2 0 2 0 1 0 1 1 0 0 1 0 1 2 0 3 0 0 0 1 1 1 0 0 2 1 2 1 1 0 2 2 1 2 1 2 0 1 2 1 0 1 2 2 0 1 2 1 1 1 0 0 2 0 3 1 2 1 1 0 2 0 2 1 1 1 0 3 1 0 2 1 0 1 0 2 1 0
Gaĺa Marko 1 2 1 2 0 1 0 X 1 1 1 0 1 1 1 2 1 1 0 0 0 0 2 1 1 1 1 0 0 0 2 1 1 1 0 2 1 1 1 2 1 1 2 1 2 1 2 0 0 1 1 3 1 2 2 1 0 1 2 1 0 1 1 1 1 0 1 1 1 2 1 3 2 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 2 0 0 1
Chyba Karol 0 1 0 1 1 0 1 1 X 0 1 1 1 2 1 1 1 1 0 1 2 0 0 2 1 0 2 2 2 2 2 1 2 1 0 1 1 0 1 1 1 3 2 2 1 0 1 2 0 1 1 1 0 2 0 1 0 2 1 0 1 1 0 0 2 0 1 3 0 0 2 0 1 0 2 1 2 0 2 2 3 1 0 0 0 1 0 0 1 1 1 1
Tomeček Milan 1 1 1 1 2 0 1 1 0 X 1 1 1 1 0 2 1 1 1 2 2 1 0 1 1 0 1 1 3 0 1 1 0 0 2 0 1 2 1 2 1 1 1 0 1 1 1 1 2 1 1 2 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 0 1 1 1 1 0 2 1 2 1 2 1 1 1 0 1 0 0 0 2 2 3 0 2 1 0 0 3 1 1
Kolp Peter 1 1 0 2 1 1 0 1 1 1 X 3 0 0 1 1 1 0 1 0 2 1 1 0 1 1 2 2 2 0 1 2 1 1 0 0 0 0 0 3 1 2 0 1 0 2 0 1 0 1 1 1 2 1 1 1 2 1 1 0 1 1 0 1 2 0 1 0 0 0 0 0 0 2 2 0 1 1 2 1 0 2 0 1 2 3 1 1 2 2 2 0
Juun Albers 0 0 0 0 1 2 1 0 1 1 3 X 1 1 1 0 1 0 0 1 0 2 0 1 2 1 1 1 2 1 1 0 2 0 1 1 1 0 1 3 0 2 1 1 1 1 0 0 1 0 0 0 1 0 2 0 2 1 2 1 1 1 0 1 1 2 0 1 1 1 1 0 1 1 1 1 1 1 1 2 0 1 2 2 1 1 1 1 1 1 1 0
Schuller Walter 0 1 0 0 0 1 1 1 1 1 0 1 X 2 1 0 0 2 0 2 1 2 0 1 1 1 1 1 1 1 1 1 0 0 2 3 1 2 2 0 3 1 0 1 2 0 1 1 0 1 1 0 0 2 2 2 1 0 1 1 1 0 0 1 1 0 2 1 0 2 0 2 0 1 2 2 0 1 1 1 1 3 2 1 1 0 0 1 0 0 1 2
Hrubý Tomáš 2 1 1 0 0 0 2 1 2 1 0 1 2 X 1 1 3 0 1 3 0 2 0 1 1 0 0 1 1 1 3 1 1 0 1 0 1 2 0 1 1 1 2 0 2 0 0 0 1 1 0 0 0 1 0 3 1 1 0 1 0 2 1 2 1 0 3 1 1 0 1 2 0 1 1 1 0 0 2 1 3 1 2 2 1 1 0 0 0 0 1 2
Malčík Zdeněk 1 1 2 0 0 0 2 1 1 0 1 1 1 1 X 0 1 1 2 1 0 0 1 2 2 0 0 0 1 1 1 2 0 1 0 0 1 1 0 1 1 2 0 1 1 2 1 1 2 1 0 0 1 1 1 1 2 2 1 1 3 1 0 0 1 1 1 0 2 1 0 2 3 3 1 1 2 0 1 1 0 2 0 1 2 0 1 1 0 1 1 1
Malčík Radek 0 1 1 2 1 1 0 2 1 2 1 0 0 1 0 X 1 1 1 2 1 0 1 0 0 1 1 2 0 2 2 1 0 2 1 0 2 0 1 1 1 2 1 0 1 1 1 2 1 1 0 3 0 1 1 1 1 1 3 2 1 1 2 0 1 0 0 2 1 0 0 1 2 0 1 0 0 0 1 0 1 0 0 2 1 3 1 0 2 0 1 1
Malčík Petr 1 1 0 0 0 0 2 1 1 1 1 1 0 3 1 1 X 0 0 1 1 2 1 0 0 1 0 2 1 1 1 1 0 1 0 0 1 1 0 2 1 2 2 1 1 0 1 1 0 1 1 0 0 0 1 1 0 1 0 2 1 4 3 1 0 0 1 2 3 1 1 0 1 3 1 1 0 1 1 0 1 0 2 1 0 1 1 2 0 1 2 1
Veleba Martin 3 2 1 3 0 1 0 1 1 1 0 0 2 0 1 1 0 X 0 0 1 1 1 3 1 0 1 1 1 2 1 1 1 2 0 1 1 1 0 1 1 0 1 0 1 0 0 1 1 1 2 1 0 2 2 1 0 0 2 2 1 1 1 0 2 2 0 1 1 1 1 0 1 1 1 1 0 1 0 2 0 1 1 0 0 2 0 1 1 0 1 1
Nahodil Antonín 1 1 3 0 1 1 1 0 0 1 1 0 0 1 2 1 0 0 X 1 1 1 1 1 2 2 2 1 1 0 1 3 1 1 0 1 1 1 2 0 1 0 0 1 1 1 1 1 1 1 1 0 1 0 0 2 1 1 1 0 0 1 0 3 0 2 0 0 1 0 2 2 1 2 2 1 0 1 1 0 1 1 1 1 1 2 2 0 0 1 0 1
Bruner Tomáš 2 0 2 0 1 0 0 0 1 2 0 1 2 3 1 2 1 0 1 X 0 1 1 1 0 1 1 1 1 1 2 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 2 1 1 0 2 0 0 2 1 0 0 0 2 2 0 3 0 1 1 1 1 0 1 0 0 1 2 0 1 0 2 1 1 1 2 1 1 0 0 2 1 2 1 0 1 2 1 1 1 1 3
Bruner Jan 1 1 0 2 2 0 1 0 2 2 2 0 1 0 0 1 1 1 1 0 X 0 1 1 0 2 0 2 1 1 1 1 2 1 1 1 1 0 1 1 2 1 1 1 2 0 0 2 2 1 3 1 2 1 1 1 1 1 2 1 0 1 0 1 2 1 0 1 1 0 0 0 0 2 1 1 0 1 0 0 1 1 1 2 1 1 0 1 1 2 2 1
Majercik Bohuslav 0 1 1 0 0 2 1 0 0 1 1 2 2 2 0 0 2 1 1 1 0 X 0 0 0 1 1 1 1 1 1 1 2 0 1 0 1 2 1 1 1 1 2 2 1 0 0 1 0 1 1 0 2 0 1 0 1 2 0 3 0 1 1 2 1 0 1 2 1 1 0 2 0 2 2 0 0 1 1 0 1 2 1 0 0 1 1 2 1 1 0 1
Hrusovsky Jozef 2 1 1 3 3 3 0 2 0 0 1 0 0 0 1 1 1 1 1 1 1 0 X 0 0 0 1 0 2 1 1 0 1 1 0 1 1 0 1 2 0 2 1 1 0 1 3 0 1 0 1 2 0 2 3 1 0 0 0 1 2 0 1 1 1 3 2 0 1 0 1 0 1 1 0 2 2 0 0 0 2 1 2 0 1 0 1 1 2 1 0 1
Prašivka Miroslav 2 1 1 1 2 1 0 1 2 1 0 1 1 1 2 0 0 3 1 1 1 0 0 X 1 0 1 1 2 1 0 2 0 1 0 1 2 2 1 0 0 0 1 1 1 1 0 1 1 0 0 1 1 1 0 1 1 1 0 1 1 1 0 1 0 2 0 2 1 1 2 2 1 2 0 1 0 1 0 2 1 1 1 2 0 1 0 0 2 1 2 1
Vohralík Martin 0 1 1 0 1 1 1 1 1 1 1 2 1 1 2 0 0 1 2 0 0 0 0 1 X 1 1 1 0 0 3 1 2 1 1 1 2 1 0 1 1 0 2 1 0 1 2 0 2 1 0 0 0 2 1 2 0 0 0 0 1 1 1 1 1 2 0 0 1 1 2 0 1 1 0 0 1 1 1 2 1 2 0 1 2 1 2 1 0 1 3 2
Kičmer Kamil 0 2 1 1 1 1 0 1 0 0 1 1 1 0 0 1 1 0 2 1 2 1 0 0 1 X 0 1 0 1 0 0 2 1 0 1 2 1 3 1 0 0 0 0 2 0 1 0 1 2 2 0 2 1 0 1 2 1 1 1 1 1 1 2 1 1 0 0 1 3 1 2 1 1 1 1 0 2 1 1 0 0 1 1 1 1 4 3 1 0 1 3
Loutocký Petr 1 1 1 2 1 0 1 1 2 1 2 1 1 0 0 1 0 1 2 1 0 1 1 1 1 0 X 2 1 1 0 2 2 2 2 1 0 0 0 1 0 0 0 4 0 1 2 2 0 2 2 2 1 1 1 1 1 1 1 1 0 0 0 0 0 0 2 3 1 0 2 0 1 0 1 2 1 0 2 2 1 2 1 0 0 2 1 0 1 1 0 0
Svoboda Pavel 0 2 0 1 0 0 2 0 2 1 2 1 1 1 0 2 2 1 1 1 2 1 0 1 1 1 2 X 2 4 0 2 0 3 1 2 0 1 2 2 2 1 2 0 1 1 1 2 1 0 1 0 0 2 0 1 1 0 0 2 0 2 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 1 1 2 1 1 0 1 1 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 3 1
Mrázek Karel 0 1 0 1 2 2 0 0 2 3 2 2 1 1 1 0 1 1 1 1 1 1 2 2 0 0 1 2 X 1 1 1 0 1 0 1 1 1 2 2 1 1 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0 1 1 0 1 1 0 2 2 3 2 1 0 0 3 1 1 1 1 2 2 0 0 1 1 1 3 2 0 0 0 0 1 2 1 1
Bačiak, Juraj 1 1 2 2 1 1 3 0 2 0 0 1 1 1 1 2 1 2 0 1 1 1 1 1 0 1 1 4 1 X 0 0 0 1 0 2 0 0 2 1 1 2 1 0 1 1 1 2 0 1 1 1 0 3 0 0 2 1 1 2 2 2 2 0 1 0 0 1 2 0 1 1 1 0 1 1 0 0 1 2 0 1 0 0 2 0 1 0 1 1 1 1
Němec Petr 1 0 1 1 0 0 0 2 2 1 1 1 1 3 1 2 1 1 1 2 1 1 1 0 3 0 0 0 1 0 X 1 2 2 0 0 1 1 0 0 2 1 1 1 0 1 0 0 1 1 1 0 0 1 3 1 0 1 1 0 0 2 1 2 1 2 1 2 0 0 1 2 1 0 0 0 0 1 1 1 2 1 2 1 2 1 1 0 1 0 1 2
Beseda Martin 1 0 1 0 0 2 0 1 1 1 2 0 1 1 2 1 1 1 3 1 1 1 0 2 1 0 2 2 1 0 1 X 1 1 0 1 1 1 0 1 3 0 0 2 0 2 1 2 1 0 2 2 1 0 1 1 1 0 0 1 0 3 0 1 1 1 1 0 0 2 0 2 2 2 2 0 1 0 2 1 0 0 0 2 1 1 1 1 0 1 1 0
Beran Věnek 1 0 0 1 0 2 0 1 2 0 1 2 0 1 0 0 0 1 1 0 2 2 1 0 2 2 2 0 0 0 2 1 X 1 1 0 1 0 0 1 0 1 1 2 1 0 1 1 2 1 4 1 3 1 1 2 1 1 1 1 0 0 0 1 1 2 1 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 1 3 2 2 1 1 1 0 1 1 1 1 1 0 2
Manhalter Georg 1 2 1 2 0 0 1 1 1 0 1 0 0 0 1 2 1 2 1 0 1 0 1 1 1 1 2 3 1 1 2 1 1 X 1 1 0 1 0 0 1 0 1 0 1 2 1 1 3 1 1 0 1 0 2 1 0 1 1 0 1 1 3 0 0 1 1 2 1 2 2 1 1 0 1 1 2 0 2 1 0 1 2 1 0 1 1 2 1 0 1 1
Hengl, Roland 1 2 0 1 0 0 1 0 0 2 0 1 2 1 0 1 0 0 0 2 1 1 0 0 1 0 2 1 0 0 0 0 1 1 X 2 1 2 1 0 2 1 1 2 1 1 1 1 3 1 1 2 2 0 1 1 2 1 2 2 1 0 1 0 1 0 1 2 1 1 1 0 0 0 1 3 2 2 1 1 2 0 1 2 2 0 1 0 0 1 1 0
Karnoš Peter 1 1 1 0 0 2 1 2 1 0 0 1 3 0 0 0 0 1 1 1 1 0 1 1 1 1 1 2 1 2 0 1 0 1 2 X 1 2 3 0 1 1 1 1 1 1 2 1 1 2 2 1 1 2 1 0 1 0 2 0 0 2 2 2 1 1 0 1 0 2 1 2 0 0 1 1 1 1 0 0 1 1 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0
Pospíšil Luboš jun. 0 1 1 0 1 3 0 1 1 1 0 1 1 1 1 2 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 0 0 1 0 1 1 1 0 1 1 X 0 1 1 0 1 0 0 0 1 1 1 2 1 0 2 1 1 0 2 0 1 1 1 1 2 0 2 2 2 1 1 1 2 0 2 0 1 1 1 1 0 0 1 1 1 0 2 0 1 2 1 1 1 1 1
Pospíšil Luboš 3 1 1 0 0 0 0 1 0 2 0 0 2 2 1 0 1 1 1 3 0 2 0 2 1 1 0 1 1 0 1 1 0 1 2 2 0 X 1 0 0 1 2 1 1 1 2 2 3 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0 2 1 0 1 1 1 1 2 0 3 0 2 1 1 1 4 0 1 0 1 1 1 0 1 1 1 1 1 1 1
Pollack Gerhard 0 1 1 1 1 1 2 1 1 1 0 1 2 0 0 1 0 0 2 1 1 1 1 1 0 3 0 2 2 2 0 0 0 0 1 3 1 1 X 0 2 1 0 0 1 0 1 1 0 1 1 1 1 2 0 0 2 1 0 1 1 0 0 2 0 2 0 0 0 1 3 2 2 0 2 0 1 2 0 0 1 1 2 1 1 0 2 0 1 0 1 1
Rúčka Vladimír 1 1 1 2 1 1 1 2 1 2 3 3 0 1 1 1 2 1 0 1 1 1 2 0 1 1 1 2 2 1 0 1 1 0 0 0 1 0 0 X 1 1 3 1 2 1 0 0 1 0 1 2 0 2 1 0 0 1 2 1 2 2 0 0 1 1 1 0 1 1 0 0 1 1 1 0 2 0 0 1 1 1 0 2 0 1 2 2 1 1 1 1
Číp Mirek 0 1 1 1 0 1 2 1 1 1 1 0 3 1 1 1 1 1 1 0 2 1 0 0 1 0 0 2 1 1 2 3 0 1 2 1 0 0 2 1 X 1 0 1 1 0 0 1 0 0 1 1 1 1 2 1 1 1 1 1 1 2 1 0 1 1 1 1 0 1 1 1 1 1 2 1 1 1 1 1 1 1 0 3 3 0 1 1 1 1 1 0
SCHULLER Alfred 1 1 0 1 1 2 1 1 3 1 2 2 1 1 2 2 2 0 0 2 1 1 2 0 0 0 0 1 1 2 1 0 1 0 1 1 1 1 1 1 1 X 0 0 0 1 2 1 1 1 0 1 1 1 1 0 1 1 1 1 2 1 1 0 1 0 0 1 1 1 0 0 1 2 3 2 1 1 1 0 1 2 0 0 1 2 1 0 1 2 0 0
Duchaň Jiří 0 2 1 1 2 0 1 2 2 1 0 1 0 2 0 1 2 1 0 1 1 2 1 1 2 0 0 2 0 1 1 0 1 1 1 1 0 2 0 3 0 0 X 2 3 1 1 1 1 0 0 1 0 2 1 1 0 1 1 1 1 1 2 0 1 0 0 2 1 0 1 0 1 1 0 0 2 1 1 0 3 0 0 0 0 1 0 2 1 1 2 2
Štěrba Vítězslav 1 0 0 1 1 0 0 1 2 0 1 1 1 0 1 0 1 0 1 1 1 2 1 1 1 0 4 0 0 0 1 2 2 0 2 1 0 1 0 1 1 0 2 X 1 0 1 2 0 1 2 2 1 1 1 0 1 2 1 1 0 1 1 0 0 1 2 4 0 0 0 0 2 1 0 1 1 1 1 1 2 1 1 0 1 0 2 1 2 1 1 0
Janovský Radek 0 2 0 1 1 0 2 2 1 1 0 1 2 2 1 1 1 1 1 0 2 1 0 1 0 2 0 1 0 1 0 0 1 1 1 1 0 1 1 2 1 0 3 1 X 1 1 0 1 2 2 1 2 0 0 2 0 1 2 1 0 1 0 1 0 0 2 1 1 2 0 1 2 1 0 2 1 2 1 1 2 1 0 1 1 1 0 1 1 1 1 1
Vácha Jan 1 0 2 0 1 1 2 1 0 1 2 1 0 0 2 1 0 0 1 2 0 0 1 1 1 0 1 1 0 1 1 2 0 2 1 1 1 1 0 1 0 1 1 0 1 X 0 2 2 1 0 1 2 1 2 1 1 1 0 0 2 1 0 2 0 0 1 0 1 3 0 2 1 0 2 1 2 2 2 2 1 1 0 0 2 1 1 2 0 2 1 1
Ovečka Adam 0 2 1 1 3 2 1 2 1 1 0 0 1 0 1 1 1 0 1 0 0 0 3 0 2 1 2 1 1 1 0 1 1 1 1 2 1 2 1 0 0 2 1 1 1 0 X 1 1 2 2 2 0 0 1 1 0 0 0 1 1 0 2 0 1 1 2 0 2 1 1 1 2 1 0 2 3 1 1 1 0 1 0 0 1 1 0 0 1 2 1 0
Nehera Petr 1 0 1 0 0 0 2 0 2 1 1 0 1 0 1 2 1 1 1 0 2 1 0 1 0 0 2 2 0 2 0 2 1 1 1 1 1 2 1 0 1 1 1 2 0 2 1 X 1 0 1 2 0 1 0 1 1 1 1 2 1 0 1 0 1 1 1 1 3 0 0 1 1 1 2 0 1 2 3 3 0 1 0 1 1 2 0 1 1 1 0 0
Novotný Radek 3 1 1 1 0 1 1 0 0 2 0 1 0 1 2 1 0 1 1 2 2 0 1 1 2 1 0 1 0 0 1 1 2 3 3 1 2 3 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 X 1 1 1 1 0 1 0 1 0 1 1 0 0 1 0 1 2 1 0 1 3 0 1 1 1 1 1 2 1 0 1 0 1 1 3 0 0 2 2 0 1 1 0
Novotný René 1 1 2 1 2 0 2 1 1 1 1 0 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 0 0 1 2 2 0 0 1 1 0 1 1 1 2 1 1 1 0 0 1 0 1 2 1 2 0 1 X 3 0 3 1 0 0 1 1 1 1 0 2 1 0 2 0 1 2 1 2 1 1 1 0 0 0 1 1 0 0 2 2 0 0 1 3 0 2 0 1 0 0
Noessing, Gerhard 2 0 1 1 0 0 0 1 1 1 1 0 1 0 0 0 1 2 1 0 3 1 1 0 0 2 2 1 1 1 1 2 4 1 1 2 0 1 1 1 1 0 0 2 2 0 2 1 1 3 X 1 2 1 1 1 0 1 2 1 0 2 1 1 1 1 1 1 0 1 0 1 1 2 0 1 1 2 1 1 1 0 1 1 0 0 0 0 0 1 1 1
Bosch, Hans-Joachim 1 1 0 4 1 2 1 3 1 2 1 0 0 0 0 3 0 1 0 0 1 0 2 1 0 0 2 0 0 1 0 2 1 0 2 1 2 0 1 2 1 1 1 2 1 1 2 2 1 0 1 X 2 1 0 0 1 0 2 1 2 1 1 1 1 0 2 0 1 1 1 1 2 0 0 0 2 1 1 1 0 1 0 1 2 1 1 0 1 0 0 0
Tér Štěpán 0 1 0 2 1 2 2 1 0 0 2 1 0 0 1 0 0 0 1 0 2 2 0 1 0 2 1 0 0 0 0 1 3 1 2 1 1 0 1 0 1 1 0 1 2 2 0 0 1 3 2 2 X 0 0 1 3 1 1 1 1 1 0 2 1 0 1 1 0 2 1 1 1 2 0 1 2 2 1 0 1 2 0 0 2 2 0 2 1 1 0 1
Matula Ondra 2 0 2 1 1 0 1 2 2 0 1 0 2 1 1 1 0 2 0 2 1 0 2 1 2 1 1 2 0 3 1 0 1 0 0 2 1 0 2 2 1 1 2 1 0 1 0 1 0 1 1 1 0 X 1 2 1 0 1 1 2 1 1 0 2 0 1 0 0 0 1 0 1 1 1 0 1 0 1 0 2 3 0 0 0 0 2 1 2 0 2 4
Holešínský František 1 1 2 1 1 1 0 2 0 0 1 2 2 0 1 1 1 2 0 2 1 1 3 0 1 0 1 0 0 0 3 1 1 2 1 1 0 0 0 1 2 1 1 1 0 2 1 0 1 0 1 0 0 1 X 0 1 1 2 2 1 0 1 1 1 1 0 2 1 1 0 1 1 1 1 2 1 1 0 1 1 0 2 1 1 0 0 2 1 0 1 1
Piwowarski Konrad 1 1 0 0 1 1 1 1 1 0 1 0 2 3 1 1 1 1 2 0 1 0 1 1 2 1 1 1 1 0 1 1 2 1 1 0 2 0 0 0 1 0 1 0 2 1 1 1 0 0 1 0 1 2 0 X 0 1 1 0 1 0 1 2 2 1 3 0 0 0 1 0 0 2 2 3 1 1 3 1 2 1 1 1 1 1 0 0 1 1 2 3
Rymwid-Mickiewicz T. 1 1 2 2 1 1 2 0 0 0 2 2 1 1 2 1 0 0 1 3 1 1 0 1 0 2 1 1 0 2 0 1 1 0 2 1 0 1 2 0 1 1 0 1 0 1 0 1 1 1 0 1 3 1 1 0 X 1 1 1 2 0 0 0 1 0 0 1 1 0 1 2 1 2 0 1 1 1 2 1 0 1 1 1 3 2 1 1 2 2 1 1
Potoczek Wieslaw 1 1 3 0 1 0 2 1 2 0 1 1 0 1 2 1 1 0 1 0 1 2 0 1 0 1 1 0 1 1 1 0 1 1 1 0 1 0 1 1 1 1 1 2 1 1 0 1 0 1 1 0 1 0 1 1 1 X 2 1 2 0 2 2 1 0 1 3 1 0 0 3 0 0 3 0 1 0 1 1 2 0 1 1 1 0 1 0 2 2 2 0
Peter Jurkovic 1 1 2 1 0 0 0 2 1 2 1 2 1 0 1 3 0 2 1 1 2 0 0 0 0 1 1 0 1 1 1 0 1 1 2 2 1 0 0 2 1 1 1 1 2 0 0 1 1 1 2 2 1 1 2 1 1 2 X 1 1 1 2 1 3 0 0 2 1 0 0 1 1 1 1 2 1 1 0 0 0 0 1 2 0 1 0 0 1 0 0 1
Peter Jurkovic st. 1 1 0 0 0 1 1 1 0 1 0 1 1 1 1 2 2 2 0 1 1 3 1 1 0 1 1 2 0 2 0 1 1 0 2 0 1 1 1 1 1 1 1 1 1 0 1 2 1 1 1 1 1 1 2 0 1 1 1 X 0 1 0 0 2 1 0 1 4 1 0 0 2 1 1 1 0 1 0 1 1 0 0 1 0 1 1 1 2 0 1 1
Horejsi Ivan 0 0 2 2 2 1 2 0 1 0 1 1 1 0 3 1 1 1 0 1 0 0 2 1 1 1 0 0 1 2 0 0 0 1 1 0 1 0 1 2 1 2 1 0 0 2 1 1 0 0 0 2 1 2 1 1 2 2 1 0 X 1 2 0 1 0 0 0 2 1 2 1 0 1 1 0 3 1 2 1 1 1 1 0 3 0 1 2 0 1 1 3
Pavelka Jiří 1 0 1 0 0 1 1 1 1 1 1 1 0 2 1 1 4 1 1 1 1 1 0 1 1 1 0 2 1 2 2 3 0 1 0 2 2 0 0 2 2 1 1 1 1 1 0 0 0 2 2 1 1 1 0 0 0 0 1 1 1 X 2 1 1 1 0 1 2 2 1 1 1 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 1 1 2 1 0 1 1 1
Haas Hermann 2 1 2 1 1 1 1 1 0 0 0 0 0 1 0 2 3 1 0 0 0 1 1 0 1 1 0 1 0 2 1 0 0 3 1 2 0 2 0 0 1 1 2 1 0 0 2 1 1 1 1 1 0 1 1 1 0 2 2 0 2 2 X 1 1 0 1 2 1 1 1 1 0 1 1 0 1 1 1 0 0 0 2 1 1 0 1 2 1 0 2 1
Morava Milan 1 1 1 0 0 2 1 1 0 1 1 1 1 2 0 0 1 0 3 1 1 2 1 1 1 2 0 0 2 0 2 1 1 0 0 2 2 1 2 0 0 0 0 0 1 2 0 0 0 0 1 1 2 0 1 2 0 2 1 0 0 1 1 X 0 1 2 0 0 1 1 3 0 1 2 1 0 2 0 1 1 1 3 0 1 0 1 0 0 0 2 2
Slezák Petr 1 1 1 1 2 2 0 1 2 1 2 1 1 1 1 1 0 2 0 0 2 1 1 0 1 1 0 0 2 1 1 1 1 0 1 1 2 0 0 1 1 1 1 0 0 0 1 1 1 2 1 1 1 2 1 2 1 1 3 2 1 1 1 0 X 1 1 0 1 1 1 0 0 0 2 1 2 0 1 0 1 0 0 1 1 1 0 2 1 1 0 1
Tomiska Leos 2 0 0 1 2 3 0 0 0 1 0 2 0 0 1 0 0 2 2 0 1 0 3 2 2 1 0 0 3 0 2 1 2 1 0 1 2 1 2 1 1 0 0 1 0 0 1 1 2 0 1 0 0 0 1 1 0 0 0 1 0 1 0 1 1 X 1 0 1 1 2 0 2 0 0 1 1 1 0 2 1 0 3 2 1 1 2 1 2 1 0 0
Prade, Bernhard 2 1 0 1 1 1 2 1 1 1 1 0 2 3 1 0 1 0 0 1 0 1 2 0 0 0 2 0 2 0 1 1 1 1 1 0 1 1 0 1 1 0 0 2 2 1 2 1 1 1 1 2 1 1 0 3 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 X 0 0 1 0 1 2 0 1 2 3 0 2 2 1 3 2 1 1 0 1 1 2 1 1 1
Frak Tomasz 0 1 1 1 1 0 0 1 3 0 0 1 1 1 0 2 2 1 0 2 1 2 0 2 0 0 3 1 1 1 2 0 1 2 2 1 1 1 0 0 1 1 2 4 1 0 0 1 0 2 1 0 1 0 2 0 1 3 2 1 0 1 2 0 0 0 0 X 0 0 1 1 0 1 0 2 0 1 0 1 3 0 1 1 0 1 0 1 2 1 1 0
Dudáš Matúš 1 1 2 0 1 0 3 1 0 2 0 1 0 1 2 1 3 1 1 0 1 1 1 1 1 1 1 1 0 2 0 0 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1 1 2 3 1 1 0 1 0 0 1 0 1 1 1 4 2 2 1 0 1 1 0 0 X 1 2 1 1 1 0 1 0 1 2 2 0 1 1 1 1 2 1 1 1 2 0 1
Janzer Josef 1 0 0 0 0 3 1 2 0 1 0 1 2 0 1 0 1 1 0 1 0 1 0 1 1 3 0 0 0 0 0 2 1 2 1 2 2 2 1 1 1 1 0 0 2 3 1 0 3 2 1 1 2 0 1 0 0 0 0 1 1 2 1 1 1 1 1 0 1 X 1 2 1 0 2 1 1 2 1 1 0 1 1 1 0 0 3 4 0 1 0 1
Janzer Anne 0 1 1 2 2 1 2 1 2 2 0 1 0 1 0 0 1 1 2 0 0 0 1 2 2 1 2 1 3 1 1 0 1 2 1 1 0 0 3 0 1 0 1 0 0 0 1 0 0 1 0 1 1 1 0 1 1 0 0 0 2 1 1 1 1 2 0 1 2 1 X 0 1 0 0 1 1 1 2 1 2 1 3 1 1 1 1 1 0 1 0 2
Deuschle,Hans 1 1 4 0 0 1 1 3 0 1 0 0 2 2 2 1 0 0 2 2 0 2 0 2 0 2 0 0 1 1 2 2 0 1 0 2 2 3 2 0 1 0 0 0 1 2 1 1 1 1 1 1 1 0 1 0 2 3 1 0 1 1 1 3 0 0 1 1 1 2 0 X 0 1 1 0 0 1 1 1 0 1 1 2 1 0 1 0 1 1 0 1
Novotný Luděk 0 2 0 1 1 0 1 2 1 2 0 1 0 0 3 2 1 1 1 1 0 0 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 1 1 0 0 0 0 2 1 1 1 1 2 2 1 2 1 1 1 1 2 1 1 1 0 1 0 1 2 0 1 0 0 0 2 2 0 1 1 1 0 X 1 0 1 2 0 1 1 0 1 1 1 1 1 2 1 1 0 1 1
Prokop Luděk 1 1 1 0 0 1 0 1 0 1 2 1 1 1 3 0 3 1 2 1 2 2 1 2 1 1 0 1 1 0 0 2 2 0 0 0 1 2 0 1 1 2 1 1 1 0 1 1 1 0 2 0 2 1 1 2 2 0 1 1 1 1 1 1 0 0 0 1 1 0 0 1 1 X 0 2 0 2 1 0 0 2 0 2 0 1 0 1 1 2 2 2
Koros Bedřich 2 1 1 0 0 1 2 0 2 1 2 1 2 1 1 1 1 1 2 1 1 2 0 0 0 1 1 2 1 1 0 2 0 1 1 1 1 1 2 1 2 3 0 0 0 2 0 2 1 0 0 0 0 1 1 2 0 3 1 1 1 0 1 2 2 0 1 0 0 2 0 1 0 0 X 1 1 1 1 0 0 1 1 0 0 1 2 1 0 1 1 0
Chalupník Milan 1 3 0 1 1 1 0 1 1 1 0 1 2 1 1 0 1 1 1 2 1 0 2 1 0 1 2 1 2 1 0 0 1 1 3 1 1 1 0 0 1 2 0 1 2 1 2 0 1 0 1 0 1 0 2 3 1 0 2 1 0 0 0 1 1 1 2 2 1 1 1 0 1 2 1 X 1 2 1 2 1 0 1 1 1 0 1 0 1 2 0 1
Vorálek Petr 0 1 1 1 2 1 2 0 2 0 1 1 0 0 2 0 0 0 0 1 0 0 2 0 1 0 1 1 2 0 0 1 1 2 2 1 1 1 1 2 1 1 2 1 1 2 3 1 2 1 1 2 2 1 1 1 1 1 1 0 3 0 1 0 2 1 3 0 0 1 1 0 2 0 1 1 X 1 1 1 1 1 0 0 1 0 0 2 1 1 1 1
Barč Radim 2 0 0 1 0 0 1 1 0 1 1 1 1 0 0 0 1 1 1 1 1 1 0 1 1 2 0 0 0 0 1 0 1 0 2 1 0 4 2 0 1 1 1 1 2 2 1 2 1 1 2 1 2 0 1 1 1 0 1 1 1 0 1 2 0 1 0 1 1 2 1 1 0 2 1 2 1 X 0 2 0 0 0 0 2 1 1 1 1 1 1 1
Freudenthaler Ruudi 0 1 1 0 0 1 1 1 2 0 2 1 1 2 1 1 1 0 1 0 0 1 0 0 1 1 2 1 0 1 1 2 3 2 1 0 0 0 0 0 1 1 1 1 1 2 1 3 0 0 1 1 1 1 0 3 2 1 0 0 2 1 1 0 1 0 2 0 2 1 2 1 1 1 1 1 1 0 X 3 2 1 1 1 2 2 1 1 1 2 0 2
Kalivoda Ferdinand 1 2 1 1 0 1 1 0 2 0 1 2 1 1 1 0 0 2 0 0 0 0 0 2 2 1 2 1 1 2 1 1 2 1 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 1 2 1 3 1 0 1 1 0 0 1 1 1 1 0 1 1 0 0 1 0 2 2 1 2 1 1 1 1 0 0 2 1 2 3 X 1 0 0 2 3 1 1 1 1 1 1 0
Ďurka Zdenko 0 1 1 0 2 1 0 1 3 0 0 0 1 3 0 1 1 0 1 2 1 1 2 1 1 0 1 0 1 0 2 0 2 0 2 1 1 0 1 1 1 1 3 2 2 1 0 0 0 2 1 0 1 2 1 2 0 2 0 1 1 1 0 1 1 1 1 3 0 0 2 0 0 0 0 1 1 0 2 1 X 0 1 1 1 1 0 1 1 1 1 2
Rižner Primož 1 0 1 1 1 1 3 1 1 2 2 1 3 1 2 0 0 1 1 1 1 2 1 1 2 0 2 1 1 1 1 0 1 1 0 1 1 1 1 1 1 2 0 1 1 1 1 1 1 2 0 1 2 3 0 1 1 0 0 0 1 0 0 1 0 0 3 0 1 1 1 1 1 2 1 0 1 0 1 0 0 X 1 0 0 2 1 1 2 2 1 2
Kristian Libor 2 0 0 1 1 1 1 0 0 2 0 2 2 2 0 0 2 1 1 2 1 1 2 1 0 1 1 0 3 0 2 0 1 2 1 2 0 1 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 2 1 1 1 1 0 1 1 2 3 0 3 2 1 1 1 3 1 1 0 1 1 0 0 1 0 1 1 X 1 0 0 1 1 0 0 1 2
Heinrich Petr 1 1 2 0 1 1 0 1 0 3 1 2 1 2 1 2 1 0 1 1 2 0 0 2 1 1 0 1 2 0 1 2 1 1 2 0 2 1 1 2 3 0 0 0 1 0 0 1 3 0 1 1 0 0 1 1 1 1 2 1 0 1 1 0 1 2 1 1 1 1 1 2 1 2 0 1 0 0 1 2 1 0 1 X 1 0 1 1 1 1 1 0
Vojkůvka Zdeněk 0 2 1 3 2 1 2 0 0 0 2 1 1 1 2 1 0 0 1 0 1 0 1 0 2 1 0 0 0 2 2 1 0 0 2 0 0 0 1 0 3 1 0 1 1 2 1 1 0 1 0 2 2 0 1 1 3 1 0 0 3 1 1 1 1 1 1 0 1 0 1 1 1 0 0 1 1 2 2 3 1 0 0 1 X 1 1 1 0 1 1 0
Genkinger Kurt 1 2 1 2 2 1 1 1 1 2 3 1 0 1 0 3 1 2 2 1 1 1 0 1 1 1 2 1 0 0 1 1 1 1 0 0 1 1 0 1 0 2 1 0 1 1 1 2 0 3 0 1 2 0 0 1 2 0 1 1 0 1 0 0 1 1 0 1 2 0 1 0 1 1 1 0 0 1 2 1 1 2 0 0 1 X 0 1 2 2 0 0
Liebezeit Andreas 2 1 1 1 0 1 0 1 0 1 1 1 0 0 1 1 1 0 2 2 0 1 1 0 2 4 1 1 0 1 1 1 1 1 1 0 2 1 2 2 1 1 0 2 0 1 0 0 2 0 0 1 0 2 0 0 1 1 0 1 1 2 1 1 0 2 1 0 1 3 1 1 2 0 2 1 0 1 1 1 0 1 1 1 1 0 X 2 2 1 1 2
Jütte Bastian 0 1 1 1 2 2 1 0 0 0 1 1 1 0 1 0 2 1 0 1 1 2 1 0 1 3 0 0 0 0 0 1 1 2 0 0 1 1 0 2 1 0 2 1 1 2 0 1 2 2 0 0 2 1 2 0 1 0 0 1 2 1 2 0 2 1 1 1 1 4 1 0 1 1 1 0 2 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 X 0 0 0 2
Žabka Miloš 2 0 1 1 2 2 0 2 1 0 2 1 0 0 0 2 0 1 0 1 1 1 2 2 0 1 1 1 1 1 1 0 1 1 0 0 1 1 1 1 1 1 1 2 1 0 1 1 0 0 0 1 1 2 1 1 2 2 1 2 0 0 1 0 1 2 2 2 1 0 0 1 1 1 0 1 1 1 1 1 1 2 0 1 0 2 2 0 X 3 2 1
Hoffmann Peter 1 0 2 0 3 2 2 0 1 3 2 1 0 0 1 0 1 0 1 1 2 1 1 1 1 0 1 1 2 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1 1 2 1 1 1 2 2 1 1 1 1 0 1 0 0 1 2 2 0 0 1 1 0 0 1 1 1 1 2 1 1 1 0 2 1 2 1 1 2 1 1 2 0 1 1 2 1 0 3 X 2 0
Valaštiak Július 1 1 0 0 1 0 1 0 1 1 2 1 1 1 1 1 2 1 0 1 2 0 0 2 3 1 0 3 1 1 1 1 0 1 1 1 1 1 1 1 1 0 2 1 1 1 1 0 1 0 1 0 0 2 1 2 1 2 0 1 1 1 2 2 0 0 1 1 0 0 0 0 1 2 1 0 1 1 0 1 1 1 1 1 1 0 1 0 2 2 X 2
Jiří Mihulka 0 0 1 0 1 0 0 1 1 1 0 0 2 2 1 1 1 1 1 3 1 1 1 1 2 3 0 1 1 1 2 0 2 1 0 0 1 1 1 1 0 0 2 0 1 1 0 0 0 0 1 0 1 4 1 3 1 0 1 1 3 1 1 2 1 0 1 0 1 1 2 1 1 2 0 1 1 1 2 0 2 2 2 0 0 0 2 2 1 0 2 X

Výsledky základních kol

Kolo - 1 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12 Startoviště : 13 Startoviště : 14 Startoviště : 15
Bruner Tomáš

9:55
40
206
Hengl, Roland

9:56
50
90
Vácha Jan

9:58
50
92
Liebezeit Andreas

9:58
45
68
SCHULLER Alfred

9:55
45
174
Janzer Josef

9:56
0
165
Skoupý Karel

4:20
45
104
Pospíšil Luboš

9:55
50
120
Tomeček Milan

9:53
35
85
Barč Radim

9:51
45
161
Koros Bedřich

9:36
15
170
Novotný Radek

6:37
45
58
Chalupník Milan

9:56
45
113
Hoffmann Peter

9:55
45
118
--
517 601 602 609 553 513,5 253 585 585,5 555,5 506 413 584,5 581 --
848,93 986,86 988,51 1000 908,05 843,19 415,44 960,59 961,41 912,15 830,87 678,16 959,77 954,02 --

Kolo - 1 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12 Startoviště : 13 Startoviště : 14 Startoviště : 15
Schuller Walter

9:31
50
156
Horejsi Ivan

9:55
40
159
-- Vohralík Martin

9:56
45
115
Prokop Luděk

9:23
40
101
Prašivka Miroslav

2:50
15
54
Matula Ondra

4:21
0
118
Rižner Primož

9:57
50
41
-- Piwowarski Konrad

7:16
0
128
Pospíšil Luboš jun.

9:52
50
120
Malčík Zdeněk

4:34
40
69
Valaštiak Július

8:29
45
122
Veleba Martin

9:44
50
160
Jiří Mihulka

9:51
50
147
543 555,5 -- 583,5 552,5 158 202 626,5 -- 372 582 279,5 493 554 567,5
866,72 886,67 -- 931,36 881,88 252,19 322,43 1000 -- 593,77 928,97 446,13 786,91 884,28 905,83

Kolo - 1 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12 Startoviště : 13 Startoviště : 14 Startoviště : 15
Kristian Libor

8:59
40
167
Morava Milan

3:45
0
93
Pollack Gerhard

9:55
45
171
Nahodil Antonín

9:54
45
160
Hrabáček Alois

9:55
50
116
Hrusovsky Jozef

9:52
50
115
Ďurka Zdenko

9:42
50
148
Karnoš Peter

9:53
30
119
-- -- Mrázek Karel

8:56
45
148
Tomiska Leos

9:26
30
170
Janzer Anne

9:45
35
169
-- --
495,5 178,5 554,5 559 587 584,5 558 563,5 -- -- 507 511 535,5 -- --
844,12 304,09 944,63 952,3 1000 995,74 950,6 959,97 -- -- 863,71 870,53 912,27 -- --

Kolo - 1 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12 Startoviště : 13 Startoviště : 14 Startoviště : 15
Bosch, Hans-Joachim

9:54
35
38
Nehera Petr

9:56
35
82
Kalivoda Ferdinand

9:54
45
143
Freudenthaler Ruudi

9:52
40
88
Novotný Luděk

9:52
50
41
Štěrba Vítězslav

9:54
50
85
Noessing, Gerhard

9:52
50
83
Prade, Bernhard

9:53
45
81
Vorálek Petr

9:53
45
78
Beseda Martin

9:56
45
123
Beran Věnek

9:54
50
103
Loutocký Petr

9:55
50
126
Ovečka Adam

9:41
0
111
Chyba Karol

9:56
50
77
--
610 590 567,5 588 621,5 601,5 600,5 597,5 599 579,5 592,5 582 525,5 607,5 --
981,5 949,32 913,11 946,1 1000 967,82 966,21 961,38 963,8 932,42 953,34 936,44 845,53 977,47 --

Kolo - 1 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12 Startoviště : 13 Startoviště : 14 Startoviště : 15
Rúčka Vladimír

9:56
40
184
Adámek Juraj

9:57
50
53
Peter Jurkovic st.

9:55
50
106
Duchaň Jiří

9:58
50
69
Malčík Petr

9:58
45
46
Bačiak, Juraj

9:58
50
100
Majercik Bohuslav

9:56
50
59
Hrubý Tomáš

0:0
0
0
Svoboda Pavel

9:56
45
107
Juun Albers

9:53
50
75
-- -- Dudáš Matúš

9:58
50
61
Janovský Radek

9:55
45
134
Pavelka Jiří

8:21
10
139
544 620,5 592 613,5 620 598 616,5 0 587,5 605,5 -- -- 617,5 573 441,5
876,71 1000 954,07 988,72 999,19 963,74 993,55 0 946,82 975,83 -- -- 995,17 923,45 711,52

Kolo - 1 , Skupina 6

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12 Startoviště : 13 Startoviště : 14 Startoviště : 15
Manhalter Georg

6:12
0
134
Frak Tomasz

9:56
50
36
Holešínský František

4:8
40
183
Potoczek Wieslaw

4:58
40
94
Perkovič Stanislav

9:48
0
61
Deuschle,Hans

8:51
30
112
Číp Mirek

4:54
0
149
Malčík Radek

9:56
50
37
Heinrich Petr

7:5
0
116
Peter Jurkovic

9:57
10
52
Gaĺa Marko

9:59
50
43
Žabka Miloš

7:3
50
77
Haas Hermann

9:58
50
52
Němec Petr

4:43
50
148
--
305 628 196,5 291 557,5 505 219,5 627,5 367 581 627,5 434,5 622 259 --
485,67 1000 312,9 463,38 887,74 804,14 349,52 999,2 584,39 925,16 999,2 691,88 990,45 412,42 --

Kolo - 1 , Skupina 7

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12 Startoviště : 13 Startoviště : 14 Startoviště : 15
Vojkůvka Zdeněk

9:56
50
109
Tér Štěpán

9:55
45
96
Kolp Peter

9:44
50
128
Kičmer Kamil

3:1
50
102
Vostřel Vlastimil

9:57
45
62
Kotula Miroslav

9:50
50
81
Novotný René

9:44
0
155
Imiolek Jaroslav

8:4
50
94
Genkinger Kurt

9:53
45
131
Jütte Bastian

4:24
50
113
-- Bruner Jan

9:56
50
205
Slezák Petr

9:52
50
168
Rymwid-Mickiewicz T.

9:58
40
170
--
591,5 592 570 180 611 599,5 506,5 487 572,5 257,5 -- 531 558 553 --
968,09 968,9 932,9 294,6 1000 981,18 828,97 797,05 936,99 421,44 -- 869,07 913,26 905,07 --

Kolo - 2 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12 Startoviště : 13 Startoviště : 14 Startoviště : 15
Prade, Bernhard

9:53
50
71
Bruner Tomáš

9:57
35
167
Mrázek Karel

9:51
40
108
Morava Milan

9:59
50
84
Tomeček Milan

2:34
0
71
Pospíšil Luboš

9:57
50
100
Němec Petr

9:47
35
232
Schuller Walter

9:53
30
143
Jiří Mihulka

9:50
50
104
-- Deuschle,Hans

9:54
30
133
Rižner Primož

9:55
45
46
Majercik Bohuslav

9:55
45
57
Kristian Libor

4:41
0
163
Hrubý Tomáš

9:55
50
63
607,5 548,5 577 607 118,5 597 426 551,5 588 -- 557,5 617 611,5 199,5 613,5
984,6 888,98 935,17 983,79 192,06 967,59 690,44 893,84 953 -- 903,57 1000 991,09 323,34 994,33

Kolo - 2 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12 Startoviště : 13 Startoviště : 14 Startoviště : 15
Hengl, Roland

6:3
40
58
Pollack Gerhard

9:56
45
125
Vojkůvka Zdeněk

9:56
50
91
Tér Štěpán

9:54
50
138
-- Horejsi Ivan

9:31
0
162
Adámek Juraj

9:55
35
57
Číp Mirek

9:49
50
173
Rymwid-Mickiewicz T.

9:44
0
159
-- Janzer Anne

5:20
30
198
Bosch, Hans-Joachim

9:54
35
46
Barč Radim

9:51
50
139
Imiolek Jaroslav

9:53
50
120
Vorálek Petr

9:50
50
99
374 578,5 600,5 575 -- 490 601,5 552,5 504,5 -- 251 606 571,5 583 590,5
617,16 954,62 990,92 948,84 -- 808,58 992,57 911,72 832,51 -- 414,19 1000 943,07 962,05 974,42

Kolo - 2 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12 Startoviště : 13 Startoviště : 14 Startoviště : 15
Beseda Martin

2:36
0
88
Svoboda Pavel

1:49
40
53
Koros Bedřich

2:7
0
141
Nehera Petr

9:57
50
88
-- Genkinger Kurt

9:53
40
121
Manhalter Georg

9:48
45
184
Freudenthaler Ruudi

9:55
45
115
Piwowarski Konrad

0:0
0
0
Kolp Peter

2:49
40
127
Loutocký Petr

9:58
20
68
Malčík Radek

9:57
45
57
Vácha Jan

9:56
50
64
Nahodil Antonín

5:47
0
92
--
112 122,5 56,5 603 -- 572,5 541 582,5 0 145,5 584 613,5 614 301 --
182,41 199,51 92,02 982,08 -- 932,41 881,11 948,7 0 236,97 951,14 999,19 1000 490,23 --

Kolo - 2 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12 Startoviště : 13 Startoviště : 14 Startoviště : 15
Juun Albers

6:0
0
96
Janzer Josef

9:52
0
148
Hrabáček Alois

9:52
45
82
Kalivoda Ferdinand

9:56
50
117
Liebezeit Andreas

9:54
35
87
Novotný Radek

9:57
45
84
Tomiska Leos

9:47
45
178
Heinrich Petr

9:53
40
147
Vohralík Martin

9:51
45
149
Beran Věnek

9:55
45
85
Jütte Bastian

9:34
40
131
Pospíšil Luboš jun.

9:53
50
98
Kičmer Kamil

9:54
40
120
Rúčka Vladimír

4:57
50
158
--
312 518 596 587,5 585,5 600 543 559,5 561,5 597,5 548,5 594 574 268 --
520 863,33 993,33 979,17 975,83 1000 905 932,5 935,83 995,83 914,17 990 956,67 446,67 --

Kolo - 2 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12 Startoviště : 13 Startoviště : 14 Startoviště : 15
Chalupník Milan

3:23
40
56
Peter Jurkovic st.

2:54
0
110
Malčík Zdeněk

9:56
50
80
Vostřel Vlastimil

9:56
50
41
Dudáš Matúš

9:57
50
66
Prokop Luděk

9:52
50
93
Hrusovsky Jozef

9:52
40
69
SCHULLER Alfred

3:16
0
162
-- Novotný Luděk

9:55
45
41
Holešínský František

2:51
25
175
Gaĺa Marko

9:58
45
61
Malčík Petr

3:29
0
60
Ovečka Adam

3:54
0
112
--
215 119 606 625,5 614 595,5 597,5 115 -- 619,5 108,5 612,5 179 178 --
343,73 190,25 968,82 1000 981,61 952,04 955,24 183,85 -- 990,41 173,46 979,22 286,17 284,57 --

Kolo - 2 , Skupina 6

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12 Startoviště : 13 Startoviště : 14 Startoviště : 15
Frak Tomasz

9:58
45
46
Chyba Karol

9:56
50
52
Valaštiak Július

9:56
40
110
Štěrba Vítězslav

9:54
50
64
Kotula Miroslav

9:49
50
108
Ďurka Zdenko

9:56
45
145
-- Bruner Jan

9:55
45
161
Potoczek Wieslaw

9:41
20
152
Prašivka Miroslav

9:51
50
86
Janovský Radek

9:58
35
163
Hoffmann Peter

9:57
50
81
Žabka Miloš

9:55
25
76
Duchaň Jiří

9:57
45
90
--
620 620 581 612 585 568,5 -- 559,5 525 598 551,5 606,5 582 597 --
1000 1000 937,1 987,1 943,55 916,94 -- 902,42 846,77 964,52 889,52 978,23 938,71 962,9 --

Kolo - 2 , Skupina 7

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12 Startoviště : 13 Startoviště : 14 Startoviště : 15
Veleba Martin

9:37
45
163
-- Perkovič Stanislav

9:52
40
92
Karnoš Peter

2:48
0
76
Matula Ondra

9:52
45
175
Peter Jurkovic

9:58
45
96
-- Bačiak, Juraj

9:50
20
108
Noessing, Gerhard

9:56
50
64
Slezák Petr

9:51
50
110
Haas Hermann

9:54
45
59
Skoupý Karel

9:46
45
106
Novotný René

9:47
20
147
Pavelka Jiří

9:45
45
168
--
540,5 -- 586 130 549,5 595 -- 556 614 586 609,5 578 533,5 546 --
880,29 -- 954,4 211,73 894,95 969,06 -- 905,54 1000 954,4 992,67 941,37 868,89 889,25 --

Kolo - 3 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12 Startoviště : 13 Startoviště : 14 Startoviště : 15
Vojkůvka Zdeněk

9:57
45
117
Číp Mirek

9:56
0
104
Heinrich Petr

9:52
40
132
Piwowarski Konrad

9:36
45
152
Hrubý Tomáš

9:50
45
72
Schuller Walter

9:46
40
138
Vostřel Vlastimil

9:52
50
51
Freudenthaler Ruudi

9:47
50
109
Janovský Radek

9:50
50
165
-- Prade, Bernhard

9:54
50
79
Chalupník Milan

9:56
50
93
Hengl, Roland

9:52
50
94
Ďurka Zdenko

9:56
45
148
Kalivoda Ferdinand

9:55
50
41
583,5 544 566 545 599 557 616,5 582,5 557,5 -- 604,5 599,5 595 567 624,5
934,35 871,1 906,33 872,7 959,17 891,91 987,19 932,75 892,71 -- 967,97 959,97 952,76 907,93 1000

Kolo - 3 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12 Startoviště : 13 Startoviště : 14 Startoviště : 15
Bačiak, Juraj

9:53
40
54
Žabka Miloš

9:51
50
78
Valaštiak Július

9:54
45
67
Matula Ondra

9:50
50
176
Pollack Gerhard

9:59
25
78
Bruner Tomáš

9:58
50
160
Peter Jurkovic st.

9:48
50
119
Liebezeit Andreas

9:58
50
60
Malčík Radek

9:58
45
38
Jiří Mihulka

9:32
45
118
Rymwid-Mickiewicz T.

0:0
0
0
Novotný Luděk

9:56
50
42
-- Kičmer Kamil

9:53
45
137
Svoboda Pavel

9:52
45
55
606 602 605,5 552 585 568 578,5 618 624 558 0 625 -- 569,5 609,5
969,6 963,2 968,8 883,2 936 908,8 925,6 988,8 998,4 892,8 0 1000 -- 911,2 975,2

Kolo - 3 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12 Startoviště : 13 Startoviště : 14 Startoviště : 15
Juun Albers

9:53
45
109
Horejsi Ivan

9:44
45
109
Peter Jurkovic

9:51
45
61
Koros Bedřich

9:13
30
155
Kolp Peter

9:55
45
132
Potoczek Wieslaw

9:40
45
113
SCHULLER Alfred

9:51
50
140
Vorálek Petr

9:53
50
96
-- Malčík Zdeněk

9:54
50
78
Rúčka Vladimír

9:50
50
158
Mrázek Karel

2:40
35
106
Chyba Karol

9:53
45
65
Slezák Petr

9:51
50
93
--
583,5 574,5 605,5 505,5 574 568,5 571 595 -- 605 561 142 605,5 594,5 --
963,67 948,8 1000 834,85 947,98 938,89 943,02 982,66 -- 999,17 926,51 234,52 1000 981,83 --

Kolo - 3 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12 Startoviště : 13 Startoviště : 14 Startoviště : 15
-- Karnoš Peter

9:58
45
129
Prašivka Miroslav

9:52
50
80
Morava Milan

9:59
30
99
Hrabáček Alois

9:58
45
127
Gaĺa Marko

9:56
50
45
Bosch, Hans-Joachim

9:55
40
39
Pospíšil Luboš jun.

9:57
50
89
Pavelka Jiří

9:45
35
172
Deuschle,Hans

9:56
35
93
Tér Štěpán

9:58
40
86
-- Vácha Jan

9:59
45
60
Janzer Josef

9:52
30
103
Beseda Martin

9:56
40
116
-- 578,5 602 579,5 579,5 623,5 615,5 602,5 534 584,5 595 -- 614 570,5 578
-- 927,83 965,52 929,43 929,43 1000 987,17 966,32 856,46 937,45 954,29 -- 984,76 915 927,02

Kolo - 3 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12 Startoviště : 13 Startoviště : 14 Startoviště : 15
Nahodil Antonín

9:58
50
114
Novotný René

9:56
40
103
Tomeček Milan

9:57
40
83
Perkovič Stanislav

9:57
40
58
Vohralík Martin

9:55
45
133
Kotula Miroslav

9:58
45
64
Loutocký Petr

9:59
45
83
Hoffmann Peter

9:58
50
108
Dudáš Matúš

9:57
50
36
Rižner Primož

9:58
50
28
Janzer Anne

9:52
30
148
Genkinger Kurt

9:55
30
127
Ovečka Adam

9:55
40
174
Adámek Juraj

9:58
40
31
--
591 584,5 595,5 608 573,5 611 602,5 594 629 634 548 561,5 548 622,5 --
932,18 921,92 939,27 958,99 904,57 963,72 950,32 936,91 992,11 1000 864,35 885,65 864,35 981,86 --

Kolo - 3 , Skupina 6

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12 Startoviště : 13 Startoviště : 14 Startoviště : 15
Duchaň Jiří

9:58
45
49
-- Štěrba Vítězslav

9:55
45
59
Prokop Luděk

9:57
35
56
Jütte Bastian

9:53
50
74
Malčík Petr

9:57
50
59
Nehera Petr

9:56
0
56
-- Haas Hermann

9:59
50
56
Barč Radim

9:56
40
117
Majercik Bohuslav

9:58
45
51
Pospíšil Luboš

9:57
45
59
Frak Tomasz

9:59
50
44
-- --
618,5 -- 610,5 604 606 617,5 568 -- 621 577,5 617,5 612,5 627 -- --
986,44 -- 973,68 963,32 966,51 984,85 905,9 -- 990,43 921,05 984,85 976,87 1000 -- --

Kolo - 3 , Skupina 7

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12 Startoviště : 13 Startoviště : 14 Startoviště : 15
Noessing, Gerhard

9:58
50
43
Novotný Radek

9:55
50
42
Bruner Jan

9:51
50
84
Holešínský František

9:39
45
151
Beran Věnek

9:56
45
67
Imiolek Jaroslav

9:52
45
66
Němec Petr

3:5
40
121
Kristian Libor

4:39
35
154
Manhalter Georg

9:53
30
176
Hrusovsky Jozef

9:52
20
99
Veleba Martin

9:46
50
115
Skoupý Karel

0:0
0
0
Tomiska Leos

9:50
30
182
-- --
626,5 624 599 548,5 607,5 604 164,5 237 535 562,5 578,5 0 529 -- --
1000 996,01 956,11 875,5 969,67 964,09 262,57 378,29 853,95 897,85 923,38 0 844,37 -- --

Kolo - 4 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12 Startoviště : 13 Startoviště : 14 Startoviště : 15
Rymwid-Mickiewicz T.

9:57
45
174
Kalivoda Ferdinand

9:59
50
90
Perkovič Stanislav

0:0
0
0
Malčík Zdeněk

9:57
50
42
Freudenthaler Ruudi

9:58
20
64
Dudáš Matúš

9:59
45
76
Vácha Jan

9:58
45
35
Hoffmann Peter

9:58
45
60
Vojkůvka Zdeněk

6:26
0
93
Deuschle,Hans

9:50
35
108
Bačiak, Juraj

9:58
45
44
Potoczek Wieslaw

9:56
50
93
Nehera Petr

9:59
0
55
Horejsi Ivan

9:58
25
120
Adámek Juraj

9:56
50
47
555 604 0 626 586 606 625,5 613 339,5 571 621 599,5 571,5 563 622,5
886,58 964,86 0 1000 936,1 968,05 999,2 979,23 542,33 912,14 992,01 957,67 912,94 899,36 994,41

Kolo - 4 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12 Startoviště : 13 Startoviště : 14 Startoviště : 15
Beran Věnek

7:30
0
96
Tér Štěpán

9:53
45
74
Peter Jurkovic

9:58
50
73
Morava Milan

9:58
50
91
Chalupník Milan

9:51
50
85
Janovský Radek

9:53
40
128
Nahodil Antonín

5:3
0
81
Barč Radim

9:46
40
121
Piwowarski Konrad

3:8
25
135
Noessing, Gerhard

9:53
30
64
Bruner Jan

9:43
45
129
Prokop Luděk

2:6
0
46
Kičmer Kamil

9:51
0
114
Jiří Mihulka

9:2
50
135
--
402 601 611,5 602,5 598,5 569 262,5 565,5 145,5 591 563,5 103 534 524,5 --
657,4 982,83 1000 985,28 978,74 930,5 429,27 924,78 237,94 966,48 921,5 168,44 873,26 857,73 --

Kolo - 4 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12 Startoviště : 13 Startoviště : 14 Startoviště : 15
-- -- Juun Albers

9:57
40
94
-- Prašivka Miroslav

7:19
45
187
Tomeček Milan

9:59
25
112
Kotula Miroslav

9:59
25
92
Janzer Anne

6:38
0
156
Mrázek Karel

9:52
0
105
Tomiska Leos

7:44
45
150
-- Heinrich Petr

0:0
0
0
Kristian Libor

3:47
0
168
Pollack Gerhard

4:52
0
105
Novotný Luděk

9:57
50
109
-- -- 590 -- 390,5 568 578 320 539,5 434 -- 0 143 239,5 592,5
-- -- 995,78 -- 659,07 958,65 975,53 540,08 910,55 732,49 -- 0 241,35 404,22 1000

Kolo - 4 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12 Startoviště : 13 Startoviště : 14 Startoviště : 15
Skoupý Karel

3:0
40
126
Rúčka Vladimír

9:57
50
172
Bosch, Hans-Joachim

9:59
50
108
Loutocký Petr

9:59
45
94
Štěrba Vítězslav

9:57
50
96
Liebezeit Andreas

9:53
40
106
Kolp Peter

3:41
45
142
Žabka Miloš

9:57
40
105
Prade, Bernhard

9:57
50
79
Imiolek Jaroslav

9:56
40
99
Rižner Primož

9:59
50
42
-- Matula Ondra

9:55
45
192
Hrusovsky Jozef

9:58
50
84
Gaĺa Marko

9:58
50
51
157 561 545 552 599 580 195 584,5 607,5 586,5 628 -- 544 606 622,5
250 893,31 867,83 878,98 953,82 923,57 310,51 930,73 967,36 933,92 1000 -- 866,24 964,97 991,24

Kolo - 4 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12 Startoviště : 13 Startoviště : 14 Startoviště : 15
Novotný René

5:59
45
169
Malčík Radek

9:59
50
57
SCHULLER Alfred

7:19
45
155
Frak Tomasz

9:58
45
81
Bruner Tomáš

9:59
45
167
Němec Petr

7:13
25
230
Malčík Petr

9:57
50
86
Chyba Karol

9:56
50
100
Pospíšil Luboš jun.

9:56
45
101
Hrubý Tomáš

4:58
15
80
Pavelka Jiří

2:50
40
96
Ďurka Zdenko

5:24
50
130
Genkinger Kurt

9:54
40
123
-- --
319,5 620,5 406,5 602,5 560,5 268 604 596 590,5 273 162 309 572,5 -- --
514,91 1000 655,12 970,99 903,3 431,91 973,41 960,52 951,65 439,97 261,08 497,99 922,64 -- --

Kolo - 4 , Skupina 6

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12 Startoviště : 13 Startoviště : 14 Startoviště : 15
Číp Mirek

9:47
50
177
Majercik Bohuslav

9:58
45
71
Janzer Josef

4:30
50
66
Peter Jurkovic st.

9:56
40
107
Hrabáček Alois

9:53
25
116
Schuller Walter

8:54
50
143
Koros Bedřich

5:58
30
164
Veleba Martin

9:50
50
159
Jütte Bastian

9:44
50
102
Holešínský František

8:17
5
181
Slezák Petr

9:54
50
117
Beseda Martin

9:56
50
159
-- -- --
548,5 607,5 287 582,5 560 512,5 306 560,5 583 411,5 585,5 566,5 -- -- --
902,88 1000 472,43 958,85 921,81 843,62 503,7 922,63 959,67 677,37 963,79 932,51 -- -- --

Kolo - 4 , Skupina 7

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12 Startoviště : 13 Startoviště : 14 Startoviště : 15
Ovečka Adam

5:45
40
179
Svoboda Pavel

9:58
40
89
Vostřel Vlastimil

9:58
35
79
Duchaň Jiří

9:58
50
90
Manhalter Georg

0:0
0
0
Haas Hermann

9:58
50
74
Karnoš Peter

0:0
0
0
Valaštiak Július

5:4
50
117
Vohralík Martin

4:51
40
135
Novotný Radek

9:57
50
133
Vorálek Petr

8:35
30
141
Pospíšil Luboš

9:59
45
86
-- Hengl, Roland

5:10
35
124
--
295,5 593,5 593,5 603 0 611 0 295,5 263,5 580,5 474,5 601 -- 283 --
483,63 971,36 971,36 986,91 0 1000 0 483,63 431,26 950,08 776,6 983,63 -- 463,18 --

Kolo - 5 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12 Startoviště : 13 Startoviště : 14 Startoviště : 15
Žabka Miloš

9:54
50
84
Beran Věnek

9:54
50
117
SCHULLER Alfred

9:53
35
176
Kolp Peter

9:56
0
204
Rižner Primož

9:56
45
71
Freudenthaler Ruudi

9:53
50
97
Hrabáček Alois

9:40
40
146
Genkinger Kurt

9:49
50
91
Hoffmann Peter

9:59
45
92
Juun Albers

9:57
50
100
-- Prokop Luděk

9:55
0
106
Tér Štěpán

9:55
45
91
Majercik Bohuslav

9:58
40
92
Rymwid-Mickiewicz T.

9:56
40
190
602 585,5 540 484 605,5 594,5 547 593,5 598 597 -- 542 594,5 592 541
994,22 966,97 891,82 799,34 1000 981,83 903,39 980,18 987,61 985,96 -- 895,13 981,83 977,7 893,48

Kolo - 5 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12 Startoviště : 13 Startoviště : 14 Startoviště : 15
Vostřel Vlastimil

9:59
45
100
Janzer Anne

9:59
0
191
Prašivka Miroslav

9:58
40
150
Svoboda Pavel

9:58
45
105
Mrázek Karel

8:14
45
111
Imiolek Jaroslav

9:50
0
95
Frak Tomasz

9:59
50
54
-- Chyba Karol

9:57
45
67
Manhalter Georg

0:0
0
0
Bačiak, Juraj

8:17
0
71
Veleba Martin

8:29
35
149
Kalivoda Ferdinand

9:57
45
145
Loutocký Petr

9:58
45
81
Chalupník Milan

9:57
45
134
594 503,5 563 590,5 483,5 542,5 622 -- 608,5 0 461,5 469,5 569,5 602,5 575
954,98 809,49 905,14 949,36 777,33 872,19 1000 -- 978,3 0 741,96 754,82 915,59 968,65 924,44

Kolo - 5 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12 Startoviště : 13 Startoviště : 14 Startoviště : 15
Schuller Walter

8:18
45
154
Pospíšil Luboš

9:34
50
88
Gaĺa Marko

9:58
50
76
Karnoš Peter

0:0
0
0
Pollack Gerhard

9:58
45
110
Barč Radim

8:55
50
179
-- Noessing, Gerhard

9:58
50
95
Kičmer Kamil

9:57
35
162
Janovský Radek

9:57
15
141
Deuschle,Hans

5:37
40
115
Ovečka Adam

9:53
45
164
Janzer Josef

7:6
45
91
Novotný René

9:55
50
197
--
466 580 610 0 588 495,5 -- 600,5 551 541,5 319,5 556 425,5 546,5 --
763,93 950,82 1000 0 963,93 812,3 -- 984,43 903,28 887,7 523,77 911,48 697,54 895,9 --

Kolo - 5 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12 Startoviště : 13 Startoviště : 14 Startoviště : 15
Malčík Zdeněk

7:13
50
113
Beseda Martin

8:16
35
155
Němec Petr

8:30
45
179
Vojkůvka Zdeněk

9:58
45
147
Novotný Luděk

9:58
50
111
Štěrba Vítězslav

9:57
50
130
Číp Mirek

9:59
0
139
-- Nahodil Antonín

9:51
50
127
Tomiska Leos

8:20
40
167
-- Pavelka Jiří

8:16
45
191
Liebezeit Andreas

9:10
0
118
Vohralík Martin

8:9
50
164
--
426,5 453,5 465,5 569,5 592,5 582 529,5 -- 577,5 456,5 -- 445,5 491 457 --
719,83 765,4 785,65 961,18 1000 982,28 893,67 -- 974,68 770,46 -- 751,9 828,69 771,31 --

Kolo - 5 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12 Startoviště : 13 Startoviště : 14 Startoviště : 15
Prade, Bernhard

6:38
50
135
Koros Bedřich

9:40
40
164
Haas Hermann

9:57
50
166
Hrubý Tomáš

9:58
50
123
Piwowarski Konrad

9:19
0
190
Morava Milan

9:58
45
144
Skoupý Karel

9:57
0
242
Kristian Libor

7:46
30
178
Valaštiak Július

8:57
50
136
-- Malčík Petr

9:57
50
148
Potoczek Wieslaw

9:52
50
152
-- Adámek Juraj

9:57
50
121
--
380,5 538 564 586,5 464 571 371 407 519 -- 573 566 -- 586,5 --
648,76 917,31 961,64 1000 791,13 973,57 632,57 693,95 884,91 -- 976,98 965,05 -- 1000 --

Kolo - 5 , Skupina 6

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12 Startoviště : 13 Startoviště : 14 Startoviště : 15
Novotný Radek

9:57
45
157
Pospíšil Luboš jun.

9:57
50
168
Slezák Petr

8:42
45
217
Nehera Petr

8:19
50
148
Peter Jurkovic

8:14
50
145
Peter Jurkovic st.

8:55
40
131
Malčík Radek

9:58
45
134
Bruner Jan

9:58
50
210
Heinrich Petr

7:57
50
184
Bosch, Hans-Joachim

9:56
40
189
Dudáš Matúš

9:58
50
158
-- Tomeček Milan

8:5
50
133
Hengl, Roland

5:14
45
117
--
563,5 563 416 475 471,5 509,5 576 518 435 541,5 569 -- 468,5 300,5 --
978,3 977,43 722,22 824,65 818,58 884,55 1000 899,31 755,21 940,1 987,85 -- 813,37 521,7 --

Kolo - 5 , Skupina 7

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12 Startoviště : 13 Startoviště : 14 Startoviště : 15
Ďurka Zdenko

9:31
50
190
Perkovič Stanislav

9:56
40
148
Kotula Miroslav

9:56
45
175
Rúčka Vladimír

8:23
50
166
Vorálek Petr

8:59
50
200
Horejsi Ivan

9:58
0
192
Bruner Tomáš

0:0
0
0
Duchaň Jiří

9:58
50
165
Vácha Jan

9:55
40
170
Jiří Mihulka

7:45
50
144
Matula Ondra

7:49
50
176
Jütte Bastian

9:36
50
186
Holešínský František

5:25
40
156
Hrusovsky Jozef

9:55
50
164
--
526 562 553,5 470 489 502 0 565,5 550 443 431 533 287 563 --
930,15 993,81 978,78 831,12 864,72 887,71 0 1000 972,59 783,38 762,16 942,53 507,52 995,58 --

Kolo - 6 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12 Startoviště : 13 Startoviště : 14 Startoviště : 15
-- Genkinger Kurt

5:58
0
116
Nehera Petr

8:1
0
103
Peter Jurkovic st.

7:51
45
127
Prašivka Miroslav

7:9
50
131
Tomiska Leos

9:52
45
173
Kalivoda Ferdinand

9:14
45
74
Skoupý Karel

9:20
0
124
Veleba Martin

7:54
50
121
-- -- Žabka Miloš

7:17
0
81
Pospíšil Luboš

3:26
0
74
Dudáš Matúš

6:48
0
78
Barč Radim

9:54
50
145
-- 300 429,5 452,5 413,5 550,5 562 498 463,5 -- -- 396,5 169 369 571,5
-- 524,93 751,53 791,78 723,53 963,25 983,38 871,39 811,02 -- -- 693,79 295,71 645,67 1000

Kolo - 6 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12 Startoviště : 13 Startoviště : 14 Startoviště : 15
Chyba Karol

0:0
0
0
Matula Ondra

9:50
45
187
Hrubý Tomáš

8:23
50
97
Jiří Mihulka

9:58
50
164
Ďurka Zdenko

0:0
0
0
Duchaň Jiří

9:58
50
67
Beran Věnek

9:56
50
64
Piwowarski Konrad

6:21
0
120
Freudenthaler Ruudi

9:56
35
116
Vohralík Martin

8:20
45
175
Janzer Anne

8:24
30
216
Gaĺa Marko

9:57
50
44
Němec Petr

0:0
0
0
Slezák Petr

5:31
45
143
--
0 541,5 504,5 566 0 614,5 614 321 573 457,5 386 625 0 304,5 --
0 866,4 807,2 905,6 0 983,2 982,4 513,6 916,8 732 617,6 1000 0 487,2 --

Kolo - 6 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12 Startoviště : 13 Startoviště : 14 Startoviště : 15
Noessing, Gerhard

0:0
0
0
Beseda Martin

9:55
40
146
Kolp Peter

6:58
45
177
Číp Mirek

9:55
30
182
Hoffmann Peter

9:57
45
91
Malčík Petr

7:50
50
44
Tomeček Milan

0:0
0
0
Heinrich Petr

9:49
50
140
Pavelka Jiří

9:45
30
169
Bruner Jan

5:37
50
149
Mrázek Karel

9:56
40
195
Svoboda Pavel

9:51
50
76
Rúčka Vladimír

9:54
0
210
Prokop Luděk

6:43
0
128
Valaštiak Július

9:54
45
99
0 562 374,5 534 596,5 498 0 569 530,5 312,5 538,5 603 464 339 589,5
0 932,01 621,06 885,57 989,22 825,87 0 943,62 879,77 518,24 893,03 1000 769,49 562,19 977,61

Kolo - 6 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12 Startoviště : 13 Startoviště : 14 Startoviště : 15
Rymwid-Mickiewicz T.

0:0
0
0
Holešínský František

6:40
10
207
Karnoš Peter

0:0
0
0
-- Kristian Libor

2:59
0
151
Štěrba Vítězslav

4:46
0
79
Chalupník Milan

0:0
0
0
Hengl, Roland

4:58
40
167
Frak Tomasz

0:0
0
0
Juun Albers

7:21
30
147
Schuller Walter

7:14
50
203
Loutocký Petr

5:19
0
135
Bruner Tomáš

0:0
0
0
Peter Jurkovic

7:22
0
139
--
0 289 0 -- 103,5 246,5 0 254,5 0 397,5 375 251,5 0 372,5 --
0 727,04 0 -- 260,38 620,13 0 640,25 0 1000 943,4 632,7 0 937,11 --

Kolo - 6 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12 Startoviště : 13 Startoviště : 14 Startoviště : 15
Novotný Luděk

5:25
50
152
-- Malčík Zdeněk

5:39
45
141
Novotný René

6:24
35
126
Manhalter Georg

7:40
45
144
Rižner Primož

8:21
40
142
Janzer Josef

6:18
45
189
Tér Štěpán

0:0
0
0
Vorálek Petr

7:18
20
204
Adámek Juraj

9:56
50
123
Prade, Bernhard

8:54
50
200
Jütte Bastian

8:31
50
199
Vácha Jan

6:20
50
134
Janovský Radek

6:42
40
160
Novotný Radek

0:0
0
0
299 -- 313,5 356 433 470 328,5 0 346 584,5 484 461,5 363 362 0
511,55 -- 536,36 609,07 740,8 804,11 562,02 0 591,96 1000 828,06 789,56 621,04 619,33 0

Kolo - 6 , Skupina 6

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12 Startoviště : 13 Startoviště : 14 Startoviště : 15
Liebezeit Andreas

4:42
0
136
Perkovič Stanislav

9:56
50
163
-- Majercik Bohuslav

9:59
45
125
Deuschle,Hans

9:55
50
156
Vostřel Vlastimil

9:55
45
110
Morava Milan

0:0
0
0
-- Potoczek Wieslaw

9:56
45
165
Pollack Gerhard

9:58
45
203
Koros Bedřich

9:53
0
124
Nahodil Antonín

9:54
40
178
Pospíšil Luboš jun.

9:57
50
212
Kičmer Kamil

9:58
40
224
--
214 564,5 -- 581,5 567 585 0 -- 558,5 534 531 545 511 466 --
365,81 964,96 -- 994,02 969,23 1000 0 -- 954,7 912,82 907,69 931,62 873,5 796,58 --

Kolo - 6 , Skupina 7

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12 Startoviště : 13 Startoviště : 14 Startoviště : 15
Imiolek Jaroslav

9:54
45
164
SCHULLER Alfred

9:59
45
192
Bačiak, Juraj

9:54
40
98
Vojkůvka Zdeněk

9:53
50
196
Hrabáček Alois

9:54
50
95
Haas Hermann

9:55
45
121
Horejsi Ivan

9:42
45
139
Kotula Miroslav

0:0
0
0
Hrusovsky Jozef

9:54
45
175
Bosch, Hans-Joachim

9:56
50
35
Malčík Radek

9:59
45
37
Ovečka Adam

9:57
50
136
-- -- --
557 548 585 545 596,5 579,5 557,5 0 551,5 628,5 625,5 579 -- -- --
886,24 871,92 930,79 867,14 949,09 922,04 887,03 0 877,49 1000 995,23 921,24 -- -- --

Kolo - 7 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12 Startoviště : 13 Startoviště : 14 Startoviště : 15
Novotný Radek

9:58
50
81
Malčík Zdeněk

9:57
45
116
Prašivka Miroslav

9:54
40
111
Rymwid-Mickiewicz T.

9:52
0
212
Nahodil Antonín

9:54
45
91
Bruner Tomáš

0:0
0
0
Hrubý Tomáš

9:58
45
48
Perkovič Stanislav

9:54
50
95
Deuschle,Hans

9:56
50
133
Pospíšil Luboš

9:56
50
96
Prokop Luděk

9:57
50
116
Skoupý Karel

9:47
35
140
Heinrich Petr

9:56
40
189
Beseda Martin

9:57
45
137
--
607,5 584 578,5 456 593,5 0 619 596,5 579,5 598 589 552 541,5 573,5 --
981,42 943,46 934,57 736,67 958,8 0 1000 963,65 936,19 966,07 951,53 891,76 874,8 926,49 --

Kolo - 7 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12 Startoviště : 13 Startoviště : 14 Startoviště : 15
Janovský Radek

0:0
0
0
Novotný Luděk

9:56
40
98
-- Genkinger Kurt

9:56
45
79
Tomeček Milan

5:43
0
104
Gaĺa Marko

0:0
0
0
Vostřel Vlastimil

0:0
0
0
Bosch, Hans-Joachim

9:57
50
43
Imiolek Jaroslav

9:55
50
99
Veleba Martin

0:0
0
0
Rúčka Vladimír

9:51
30
108
-- Malčík Radek

9:57
50
14
Duchaň Jiří

9:58
50
76
Peter Jurkovic

9:58
50
57
0 587 -- 601,5 291 0 0 625,5 595,5 0 567 -- 640 610 619,5
0 917,19 -- 939,84 454,69 0 0 977,34 930,47 0 885,94 -- 1000 953,12 967,97

Kolo - 7 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12 Startoviště : 13 Startoviště : 14 Startoviště : 15
Bruner Jan

5:21
50
186
Karnoš Peter

0:0
0
0
Matula Ondra

7:4
50
211
Bačiak, Juraj

7:17
50
137
Adámek Juraj

8:16
0
59
Číp Mirek

3:18
0
146
-- Pollack Gerhard

6:1
0
131
Koros Bedřich

3:12
35
143
Schuller Walter

6:28
40
176
SCHULLER Alfred

7:46
0
150
Nehera Petr

0:0
0
0
Svoboda Pavel

8:0
50
150
Rižner Primož

9:59
50
142
Chyba Karol

0:0
0
0
278 0 341 418,5 466,5 125 -- 295,5 155,5 340 391 0 455 578 0
480,97 0 589,97 724,05 807,09 216,26 -- 511,25 269,03 588,24 676,47 0 787,2 1000 0

Kolo - 7 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12 Startoviště : 13 Startoviště : 14 Startoviště : 15
Malčík Petr

9:57
50
38
Horejsi Ivan

8:35
0
166
Kristian Libor

3:42
45
156
Liebezeit Andreas

9:57
45
76
Janzer Josef

2:47
0
144
Pavelka Jiří

9:42
40
209
Kičmer Kamil

2:44
40
89
Manhalter Georg

9:12
45
193
Jiří Mihulka

8:45
40
150
Freudenthaler Ruudi

9:55
35
119
Jütte Bastian

2:40
50
64
Janzer Anne

4:31
0
225
Haas Hermann

9:57
50
75
Dudáš Matúš

9:59
50
97
--
628 432 189 604 95 495 159,5 500,5 490 570,5 178 96 609,5 600,5 --
1000 687,9 300,96 961,78 151,27 788,22 253,98 796,97 780,25 908,44 283,44 152,87 970,54 956,21 --

Kolo - 7 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12 Startoviště : 13 Startoviště : 14 Startoviště : 15
Ďurka Zdenko

9:58
45
90
Peter Jurkovic st.

9:54
50
104
Hengl, Roland

7:23
0
131
Loutocký Petr

9:58
45
135
Noessing, Gerhard

9:57
40
80
Potoczek Wieslaw

9:49
30
105
Majercik Bohuslav

9:58
50
37
Frak Tomasz

9:58
50
47
Tér Štěpán

9:58
45
95
-- Štěrba Vítězslav

9:56
50
43
Novotný René

9:56
50
116
-- Beran Věnek

9:58
50
69
--
598 592 377,5 575,5 597 566,5 629,5 624,5 595,5 -- 624,5 588 -- 613,5 --
949,96 940,43 599,68 914,22 948,37 899,92 1000 992,06 945,99 -- 992,06 934,07 -- 974,58 --

Kolo - 7 , Skupina 6

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12 Startoviště : 13 Startoviště : 14 Startoviště : 15
Vorálek Petr

9:52
50
81
Prade, Bernhard

9:55
45
117
Žabka Miloš

9:53
45
131
Chalupník Milan

9:56
45
105
Tomiska Leos

9:59
0
179
Slezák Petr

9:53
45
177
Hrabáček Alois

9:47
45
65
Hoffmann Peter

9:57
45
123
Piwowarski Konrad

4:50
25
174
Hrusovsky Jozef

9:52
40
136
Pospíšil Luboš jun.

9:56
45
74
Kotula Miroslav

9:21
35
72
Ovečka Adam

9:26
40
163
Mrázek Karel

9:52
45
160
--
601,5 581,5 572,5 588,5 509,5 549,5 599,5 580,5 228 564 604 560 524,5 557 --
995,86 962,75 947,85 974,34 843,54 909,77 992,55 961,09 377,48 933,77 1000 927,15 868,38 922,19 --

Kolo - 7 , Skupina 7

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12 Startoviště : 13 Startoviště : 14 Startoviště : 15
Kalivoda Ferdinand

9:35
45
98
-- Holešínský František

9:28
0
172
Morava Milan

5:52
0
55
Kolp Peter

5:52
45
144
Valaštiak Július

9:51
50
109
Vojkůvka Zdeněk

9:54
50
210
Vohralík Martin

0:0
0
0
Vácha Jan

9:56
50
51
-- -- Němec Petr

0:0
0
0
Barč Radim

6:4
40
180
Juun Albers

9:57
50
123
--
571 -- 482 324,5 325 586,5 514 0 620,5 -- -- 0 314 585,5 --
920,23 -- 776,79 522,97 523,77 945,21 828,36 0 1000 -- -- 0 506,04 943,59 --

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po základních kolech

Zákl. výsledky

poz. Jméno soutěžícího Klub Licence Frekvence Věková kategorie V teamu Stát přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo 7 Kolo pen
1* Rižner Primož SLO 189,00 2,4 GHz 0 0 SLO 1000 6000 1000
9:57 / 50 / 41
1000
9:55 / 45 / 46
1000
9:58 / 50 / 28
1000
9:59 / 50 / 42
1000
9:56 / 45 / 71
804,11
8:21 / 40 / 142
1000
9:59 / 50 / 142
0
2* Malčík Radek CZE-1392 2,4 GHz 0 0 CZE 999,46 5996,79 999,2
9:56 / 50 / 37
999,19
9:57 / 45 / 57
998,4
9:58 / 45 / 38
1000
9:59 / 50 / 57
1000
9:58 / 45 / 134
995,23
9:59 / 45 / 37
1000
9:57 / 50 / 14
0
3* Gaĺa Marko SVK1238 2,4 GHz 0 0 SVK 994,94 5969,66 999,2
9:59 / 50 / 43
979,22
9:58 / 45 / 61
1000
9:56 / 50 / 45
991,24
9:58 / 50 / 51
1000
9:58 / 50 / 76
1000
9:57 / 50 / 44
0
0:0 / 0 / 0
0
4* Adámek Juraj SVK-1074 2,4 GHz 0 0 SVK 994,81 5968,84 1000
9:57 / 50 / 53
992,57
9:55 / 35 / 57
981,86
9:58 / 40 / 31
994,41
9:56 / 50 / 47
1000
9:57 / 50 / 121
1000
9:56 / 50 / 123
807,09
8:16 / 0 / 59
0
5* Majercik Bohuslav SVK-1244 2,4 GHz 0 0 SVK 993,92 5963,51 993,55
9:56 / 50 / 59
991,09
9:55 / 45 / 57
984,85
9:58 / 45 / 51
1000
9:58 / 45 / 71
977,7
9:58 / 40 / 92
994,02
9:59 / 45 / 125
1000
9:58 / 50 / 37
0
6* Frak Tomasz POL 6090 2,4 GHz 0 0 POL 993,84 5963,05 1000
9:56 / 50 / 36
1000
9:58 / 45 / 46
1000
9:59 / 50 / 44
970,99
9:58 / 45 / 81
1000
9:59 / 50 / 54
0
0:0 / 0 / 0
992,06
9:58 / 50 / 47
0
7* Vácha Jan CZE 1146 2,4 GHz 0 0 CZE 990,84 5945,06 988,51
9:58 / 50 / 92
1000
9:56 / 50 / 64
984,76
9:59 / 45 / 60
999,2
9:58 / 45 / 35
972,59
9:55 / 40 / 170
621,04
6:20 / 50 / 134
1000
9:56 / 50 / 51
0
8* Vostřel Vlastimil CZE 1025 2,4 GHz 0 1 CZE 985,59 5913,53 1000
9:57 / 45 / 62
1000
9:56 / 50 / 41
987,19
9:52 / 50 / 51
971,36
9:58 / 35 / 79
954,98
9:59 / 45 / 100
1000
9:55 / 45 / 110
0
0:0 / 0 / 0
0
9* Duchaň Jiří CZE-1126 2,4 GHz 0 0 CZE 984,7 5908,17 988,72
9:58 / 50 / 69
962,9
9:57 / 45 / 90
986,44
9:58 / 45 / 49
986,91
9:58 / 50 / 90
1000
9:58 / 50 / 165
983,2
9:58 / 50 / 67
953,12
9:58 / 50 / 76
0
10* Novotný Luděk CZE 1573 2,4 GHz 0 0 CZE 984,6 5907,6 1000
9:52 / 50 / 41
990,41
9:55 / 45 / 41
1000
9:56 / 50 / 42
1000
9:57 / 50 / 109
1000
9:58 / 50 / 111
511,55
5:25 / 50 / 152
917,19
9:56 / 40 / 98
0
11* Haas Hermann AUT211471 2,4 GHz 0 0 AUT 984,29 5905,73 990,45
9:58 / 50 / 52
992,67
9:54 / 45 / 59
990,43
9:59 / 50 / 56
1000
9:58 / 50 / 74
961,64
9:57 / 50 / 166
922,04
9:55 / 45 / 121
970,54
9:57 / 50 / 75
0
12* Bosch, Hans-Joachim GER-2487 2,4 GHz 0 0 GER 981,02 5886,11 981,5
9:54 / 35 / 38
1000
9:54 / 35 / 46
987,17
9:55 / 40 / 39
867,83
9:59 / 50 / 108
940,1
9:56 / 40 / 189
1000
9:56 / 50 / 35
977,34
9:57 / 50 / 43
0
13* Dudáš Matúš SVK 10 81 2,4 GHz 0 0 SVK 980,17 5881 995,17
9:58 / 50 / 61
981,61
9:57 / 50 / 66
992,11
9:57 / 50 / 36
968,05
9:59 / 45 / 76
987,85
9:58 / 50 / 158
645,67
6:48 / 0 / 78
956,21
9:59 / 50 / 97
0
14* Noessing, Gerhard AUT 184329 2,4 GHz 0 0 AUT 977,58 5865,49 966,21
9:52 / 50 / 83
1000
9:56 / 50 / 64
1000
9:58 / 50 / 43
966,48
9:53 / 30 / 64
984,43
9:58 / 50 / 95
0
0:0 / 0 / 0
948,37
9:57 / 40 / 80
0
15 Juun Albers AUT 42743 2,4 GHz 3 0 AUT 977,47 5864,83 975,83
9:53 / 50 / 75
520
6:0 / 0 / 96
963,67
9:53 / 45 / 109
995,78
9:57 / 40 / 94
985,96
9:57 / 50 / 100
1000
7:21 / 30 / 147
943,59
9:57 / 50 / 123
0
16 Štěrba Vítězslav CZE-1203 2,4 GHz 0 0 CZE 976,13 5856,76 967,82
9:54 / 50 / 85
987,1
9:54 / 50 / 64
973,68
9:55 / 45 / 59
953,82
9:57 / 50 / 96
982,28
9:57 / 50 / 130
620,13
4:46 / 0 / 79
992,06
9:56 / 50 / 43
0
17 Hoffmann Peter A 320019057 2,4 GHz 0 0 A 3 974,9 5849,4 954,02
9:55 / 45 / 118
978,23
9:57 / 50 / 81
936,91
9:58 / 50 / 108
979,23
9:58 / 45 / 60
987,61
9:59 / 45 / 92
989,22
9:57 / 45 / 91
961,09
9:57 / 45 / 123
0
18 Beran Věnek CZE-1512 2,4 GHz 0 0 CZE 973,8 5842,79 953,34
9:54 / 50 / 103
995,83
9:55 / 45 / 85
969,67
9:56 / 45 / 67
657,4
7:30 / 0 / 96
966,97
9:54 / 50 / 117
982,4
9:56 / 50 / 64
974,58
9:58 / 50 / 69
0
19 Pospíšil Luboš jun. CZE-1533 2,4 GHz 1 0 CZE 969,06 5814,37 928,97
9:52 / 50 / 120
990
9:53 / 50 / 98
966,32
9:57 / 50 / 89
951,65
9:56 / 45 / 101
977,43
9:57 / 50 / 168
873,5
9:57 / 50 / 212
1000
9:56 / 45 / 74
0
20 Perkovič Stanislav CZE 1483 2,4 GHz 3 1 CZE 968,7 5812,18 887,74
9:48 / 0 / 61
954,4
9:52 / 40 / 92
958,99
9:57 / 40 / 58
976,37
9:55 / 45 / 123
993,81
9:56 / 40 / 148
964,96
9:56 / 50 / 163
963,65
9:54 / 50 / 95
0
21 Pospíšil Luboš CZE-1120 2,4 GHz 0 0 CZE 967,6 5805,57 960,59
9:55 / 50 / 120
967,59
9:57 / 50 / 100
976,87
9:57 / 45 / 59
983,63
9:59 / 45 / 86
950,82
9:34 / 50 / 88
295,71
3:26 / 0 / 74
966,07
9:56 / 50 / 96
0
22 Peter Jurkovic SVK 1215 2,4 GHz 0 0 SVK 966,55 5799,3 925,16
9:57 / 10 / 52
969,06
9:58 / 45 / 96
1000
9:51 / 45 / 61
1000
9:58 / 50 / 73
818,58
8:14 / 50 / 145
937,11
7:22 / 0 / 139
967,97
9:58 / 50 / 57
0
23 Hrabáček Alois CZE1118 2,4 GHz 3 1 CZE 964,37 5786,21 1000
9:55 / 50 / 116
993,33
9:52 / 45 / 82
929,43
9:58 / 45 / 127
921,81
9:53 / 25 / 116
903,39
9:40 / 40 / 146
949,09
9:54 / 50 / 95
992,55
9:47 / 45 / 65
0
24 Tér Štěpán CZE 1400 2,4 GHz 0 0 CZE 963,78 5782,68 968,9
9:55 / 45 / 96
948,84
9:54 / 50 / 138
954,29
9:58 / 40 / 86
982,83
9:53 / 45 / 74
981,83
9:55 / 45 / 91
0
0:0 / 0 / 0
945,99
9:58 / 45 / 95
0
25 Kotula Miroslav CZE1510 2,4 GHz 3 0 CZE 961,65 5769,91 981,18
9:50 / 50 / 81
943,55
9:49 / 50 / 108
963,72
9:58 / 45 / 64
975,53
9:59 / 25 / 92
978,78
9:56 / 45 / 175
0
0:0 / 0 / 0
927,15
9:21 / 35 / 72
0
26 Kalivoda Ferdinand CZE-1174 2,4 GHz 3 0 CZE 960,54 5763,23 913,11
9:54 / 45 / 143
979,17
9:56 / 50 / 117
1000
9:55 / 50 / 41
964,86
9:59 / 50 / 90
915,59
9:57 / 45 / 145
983,38
9:14 / 45 / 74
920,23
9:35 / 45 / 98
0
27 Malčík Petr CZE-1430 2,4 GHz 0 0 CZE 960,05 5760,3 999,19
9:58 / 45 / 46
286,17
3:29 / 0 / 60
984,85
9:57 / 50 / 59
973,41
9:57 / 50 / 86
976,98
9:57 / 50 / 148
825,87
7:50 / 50 / 44
1000
9:57 / 50 / 38
0
28 Hrusovsky Jozef SVK-1243 2,4 GHz 0 0 SVK 957,19 5743,15 995,74
9:52 / 50 / 115
955,24
9:52 / 40 / 69
897,85
9:52 / 20 / 99
964,97
9:58 / 50 / 84
995,58
9:55 / 50 / 164
877,49
9:54 / 45 / 175
933,77
9:52 / 40 / 136
0
29 Liebezeit Andreas GER 3980 2,4 GHz 0 0 GER 946,44 5678,67 1000
9:58 / 45 / 68
975,83
9:54 / 35 / 87
988,8
9:58 / 50 / 60
923,57
9:53 / 40 / 106
828,69
9:10 / 0 / 118
365,81
4:42 / 0 / 136
961,78
9:57 / 45 / 76
0
30 Prade, Bernhard GER-3842 2,4 GHz 0 0 GER 945,35 5672,12 961,38
9:53 / 45 / 81
984,6
9:53 / 50 / 71
967,97
9:54 / 50 / 79
967,36
9:57 / 50 / 79
648,76
6:38 / 50 / 135
828,06
8:54 / 50 / 200
962,75
9:55 / 45 / 117
0
31 Freudenthaler Ruudi AUT43007001 2,4 GHz 3 0 AUT 943,71 5662,28 946,1
9:52 / 40 / 88
948,7
9:55 / 45 / 115
932,75
9:47 / 50 / 109
936,1
9:58 / 20 / 64
981,83
9:53 / 50 / 97
916,8
9:56 / 35 / 116
908,44
9:55 / 35 / 119
0
32 Svoboda Pavel CZE-1121 2,4 GHz 0 0 CZE 938,32 5629,94 946,82
9:56 / 45 / 107
199,51
1:49 / 40 / 53
975,2
9:52 / 45 / 55
971,36
9:58 / 40 / 89
949,36
9:58 / 45 / 105
1000
9:51 / 50 / 76
787,2
8:0 / 50 / 150
0
33 Loutocký Petr CZE-1206 2,4 GHz 0 0 CZE 933,29 5599,75 936,44
9:55 / 50 / 126
951,14
9:58 / 20 / 68
950,32
9:59 / 45 / 83
878,98
9:59 / 45 / 94
968,65
9:58 / 45 / 81
632,7
5:19 / 0 / 135
914,22
9:58 / 45 / 135
0
34 Genkinger Kurt GER 4004 2,4 GHz 3 0 GER 932,95 5597,71 936,99
9:53 / 45 / 131
932,41
9:53 / 40 / 121
885,65
9:55 / 30 / 127
922,64
9:54 / 40 / 123
980,18
9:49 / 50 / 91
524,93
5:58 / 0 / 116
939,84
9:56 / 45 / 79
0
35 Novotný Radek CZE-1528 2,4 GHz 0 0 CZE 930,66 5583,97 678,16
6:37 / 45 / 58
1000
9:57 / 45 / 84
996,01
9:55 / 50 / 42
950,08
9:57 / 50 / 133
978,3
9:57 / 45 / 157
0
0:0 / 0 / 0
981,42
9:58 / 50 / 81
0
36 Potoczek Wieslaw POL 7762 2,4 GHz 3 0 POL 927,17 5563 463,38
4:58 / 40 / 94
846,77
9:41 / 20 / 152
938,89
9:40 / 45 / 113
957,67
9:56 / 50 / 93
965,05
9:52 / 50 / 152
954,7
9:56 / 45 / 165
899,92
9:49 / 30 / 105
0
37 Vorálek Petr CZE-1448 2,4 GHz 0 0 CZE 926,34 5558,06 963,8
9:53 / 45 / 78
974,42
9:50 / 50 / 99
982,66
9:53 / 50 / 96
776,6
8:35 / 30 / 141
864,72
8:59 / 50 / 200
591,96
7:18 / 20 / 204
995,86
9:52 / 50 / 81
0
38 Vojkůvka Zdeněk CZE-1208 2,4 GHz 3 0 CZE 925,01 5550,04 968,09
9:56 / 50 / 109
990,92
9:56 / 50 / 91
934,35
9:57 / 45 / 117
542,33
6:26 / 0 / 93
961,18
9:58 / 45 / 147
867,14
9:53 / 50 / 196
828,36
9:54 / 50 / 210
0
39 Imiolek Jaroslav CZE 1531 2,4 GHz 3 0 CZE 924,83 5548,96 797,05
8:4 / 50 / 94
962,05
9:53 / 50 / 120
964,09
9:52 / 45 / 66
933,92
9:56 / 40 / 99
872,19
9:50 / 0 / 95
886,24
9:54 / 45 / 164
930,47
9:55 / 50 / 99
0
40 Barč Radim CZE 1615 2,4 GHz 0 0 CZE 918,89 5513,35 912,15
9:51 / 45 / 161
943,07
9:51 / 50 / 139
921,05
9:56 / 40 / 117
924,78
9:46 / 40 / 121
812,3
8:55 / 50 / 179
1000
9:54 / 50 / 145
506,04
6:4 / 40 / 180
0
41 Bačiak, Juraj SVK-1236 2,4 GHz 0 0 SVK 917,27 5503,64 963,74
9:58 / 50 / 100
905,54
9:50 / 20 / 108
969,6
9:53 / 40 / 54
992,01
9:58 / 45 / 44
741,96
8:17 / 0 / 71
930,79
9:54 / 40 / 98
724,05
7:17 / 50 / 137
0
42 Valaštiak Július SVK 1277 2,4 GHz 0 0 SVK 916,76 5500,54 786,91
8:29 / 45 / 122
937,1
9:56 / 40 / 110
968,8
9:54 / 45 / 67
483,63
5:4 / 50 / 117
884,91
8:57 / 50 / 136
977,61
9:54 / 45 / 99
945,21
9:51 / 50 / 109
0
43 Žabka Miloš SVK 1310 2,4 GHz 0 0 SVK 911,42 5468,5 691,88
7:3 / 50 / 77
938,71
9:55 / 25 / 76
963,2
9:51 / 50 / 78
930,73
9:57 / 40 / 105
994,22
9:54 / 50 / 84
693,79
7:17 / 0 / 81
947,85
9:53 / 45 / 131
0
44 Deuschle,Hans GER-3465 2,4 GHz 3 0 GER 910,45 5462,72 804,14
8:51 / 30 / 112
903,57
9:54 / 30 / 133
937,45
9:56 / 35 / 93
912,14
9:50 / 35 / 108
523,77
5:37 / 40 / 115
969,23
9:55 / 50 / 156
936,19
9:56 / 50 / 133
0
45 Peter Jurkovic st. SVK 1212 2,4 GHz 3 0 SVK 909,21 5455,28 954,07
9:55 / 50 / 106
190,25
2:54 / 0 / 110
925,6
9:48 / 50 / 119
958,85
9:56 / 40 / 107
884,55
8:55 / 40 / 131
791,78
7:51 / 45 / 127
940,43
9:54 / 50 / 104
0
46 Slezák Petr CZE-1616 2,4 GHz 0 0 CZE 907,54 5445,27 913,26
9:52 / 50 / 168
954,4
9:51 / 50 / 110
981,83
9:51 / 50 / 93
963,79
9:54 / 50 / 117
722,22
8:42 / 45 / 217
487,2
5:31 / 45 / 143
909,77
9:53 / 45 / 177
0
47 Beseda Martin CZE-1534 2,4 GHz 0 0 CZE 902,64 5415,85 932,42
9:56 / 45 / 123
182,41
2:36 / 0 / 88
927,02
9:56 / 40 / 116
932,51
9:56 / 50 / 159
765,4
8:16 / 35 / 155
932,01
9:55 / 40 / 146
926,49
9:57 / 45 / 137
0
48 Nehera Petr CZE 1460 2,4 GHz 0 0 CZE 887,74 5326,42 949,32
9:56 / 35 / 82
982,08
9:57 / 50 / 88
905,9
9:56 / 0 / 56
912,94
9:59 / 0 / 55
824,65
8:19 / 50 / 148
751,53
8:1 / 0 / 103
0
0:0 / 0 / 0
0
49 Horejsi Ivan CZE-1514 2,4 GHz 3 0 CZE 886,36 5318,15 886,67
9:55 / 40 / 159
808,58
9:31 / 0 / 162
948,8
9:44 / 45 / 109
899,36
9:58 / 25 / 120
887,71
9:58 / 0 / 192
887,03
9:42 / 45 / 139
687,9
8:35 / 0 / 166
0
50 Mrázek Karel CZE-1588 2,4 GHz 3 0 CZE 883,66 5301,98 863,71
8:56 / 45 / 148
935,17
9:51 / 40 / 108
234,52
2:40 / 35 / 106
910,55
9:52 / 0 / 105
777,33
8:14 / 45 / 111
893,03
9:56 / 40 / 195
922,19
9:52 / 45 / 160
0
51 Jiří Mihulka CZE-1661 2,4 GHz 0 0 CZE 883,06 5298,34 905,83
9:51 / 50 / 147
953
9:50 / 50 / 104
892,8
9:32 / 45 / 118
857,73
9:2 / 50 / 135
783,38
7:45 / 50 / 144
905,6
9:58 / 50 / 164
780,25
8:45 / 40 / 150
0
52 Pollack Gerhard GER-2712 2,4 GHz 3 0 GER 870,54 5223,25 944,63
9:55 / 45 / 171
954,62
9:56 / 45 / 125
936
9:59 / 25 / 78
404,22
4:52 / 0 / 105
963,93
9:58 / 45 / 110
912,82
9:58 / 45 / 203
511,25
6:1 / 0 / 131
0
53 Prokop Luděk CZE-1532 2,4 GHz 0 0 CZE 867,68 5206,09 881,88
9:23 / 40 / 101
952,04
9:52 / 50 / 93
963,32
9:57 / 35 / 56
168,44
2:6 / 0 / 46
895,13
9:55 / 0 / 106
562,19
6:43 / 0 / 128
951,53
9:57 / 50 / 116
0
54 Schuller Walter AUT 179964 2,4 GHz 3 0 AUT 867,24 5203,42 866,72
9:31 / 50 / 156
893,84
9:53 / 30 / 143
891,91
9:46 / 40 / 138
843,62
8:54 / 50 / 143
763,93
8:18 / 45 / 154
943,4
7:14 / 50 / 203
588,24
6:28 / 40 / 176
0
55 Hrubý Tomáš CZE-1326 2,4 GHz 0 0 CZE 866,78 5200,67 0
0:0 / 0 / 0
994,33
9:55 / 50 / 63
959,17
9:50 / 45 / 72
439,97
4:58 / 15 / 80
1000
9:58 / 50 / 123
807,2
8:23 / 50 / 97
1000
9:58 / 45 / 48
0
56 Tomiska Leos CZE 1646 2,4 GHz 0 0 CZE 866,19 5197,15 870,53
9:26 / 30 / 170
905
9:47 / 45 / 178
844,37
9:50 / 30 / 182
732,49
7:44 / 45 / 150
770,46
8:20 / 40 / 167
963,25
9:52 / 45 / 173
843,54
9:59 / 0 / 179
0
57 Ďurka Zdenko SVK-1006 2,4 GHz 3 0 SVK 864,82 5188,91 950,6
9:42 / 50 / 148
916,94
9:56 / 45 / 145
907,93
9:56 / 45 / 148
497,99
5:24 / 50 / 130
930,15
9:31 / 50 / 190
533,33
6:40 / 50 / 246
949,96
9:58 / 45 / 90
0
58 Rúčka Vladimír SVK 1280 2,4 GHz 0 0 SVK 863,85 5183,08 876,71
9:56 / 40 / 184
446,67
4:57 / 50 / 158
926,51
9:50 / 50 / 158
893,31
9:57 / 50 / 172
831,12
8:23 / 50 / 166
769,49
9:54 / 0 / 210
885,94
9:51 / 30 / 108
0
59 Veleba Martin CZE 1524 2,4 GHz 0 0 CZE 862,74 5176,42 884,28
9:44 / 50 / 160
880,29
9:37 / 45 / 163
923,38
9:46 / 50 / 115
922,63
9:50 / 50 / 159
754,82
8:29 / 35 / 149
811,02
7:54 / 50 / 121
0
0:0 / 0 / 0
0
60 Malčík Zdeněk CZE-1431 2,4 GHz 0 0 CZE 861,27 5167,64 446,13
4:34 / 40 / 69
968,82
9:56 / 50 / 80
999,17
9:54 / 50 / 78
1000
9:57 / 50 / 42
719,83
7:13 / 50 / 113
536,36
5:39 / 45 / 141
943,46
9:57 / 45 / 116
0
61 Prašivka Miroslav CZE-1437 2,4 GHz 3 0 CZE 858,72 5152,35 252,19
2:50 / 15 / 54
964,52
9:51 / 50 / 86
965,52
9:52 / 50 / 80
659,07
7:19 / 45 / 187
905,14
9:58 / 40 / 150
723,53
7:9 / 50 / 131
934,57
9:54 / 40 / 111
0
62 Janovský Radek CZE-1618 2,4 GHz 0 0 CZE 857,2 5143,21 923,45
9:55 / 45 / 134
889,52
9:58 / 35 / 163
892,71
9:50 / 50 / 165
930,5
9:53 / 40 / 128
887,7
9:57 / 15 / 141
619,33
6:42 / 40 / 160
0
0:0 / 0 / 0
0
63 Chalupník Milan CZE-1566 2,4 GHz 0 0 CZE 856,83 5140,99 959,77
9:56 / 45 / 113
343,73
3:23 / 40 / 56
959,97
9:56 / 50 / 93
978,74
9:51 / 50 / 85
924,44
9:57 / 45 / 134
0
0:0 / 0 / 0
974,34
9:56 / 45 / 105
0
64 Bruner Jan CZE-1539 2,4 GHz 1 0 CZE 844,44 5066,65 869,07
9:56 / 50 / 205
902,42
9:55 / 45 / 161
956,11
9:51 / 50 / 84
921,5
9:43 / 45 / 129
899,31
9:58 / 50 / 210
518,24
5:37 / 50 / 149
480,97
5:21 / 50 / 186
0
65 Novotný René CZE-1527 2,4 GHz 1 0 CZE 843,14 5058,82 828,97
9:44 / 0 / 155
868,89
9:47 / 20 / 147
921,92
9:56 / 40 / 103
514,91
5:59 / 45 / 169
895,9
9:55 / 50 / 197
609,07
6:24 / 35 / 126
934,07
9:56 / 50 / 116
0
66 Rymwid-Mickiewicz T. POL 7703 2,4 GHz 0 0 POL 837,34 5024,03 905,07
9:58 / 40 / 170
832,51
9:44 / 0 / 159
769,72
9:59 / 10 / 207
886,58
9:57 / 45 / 174
893,48
9:56 / 40 / 190
0
0:0 / 0 / 0
736,67
9:52 / 0 / 212
0
67 Heinrich Petr CZE-1664 2,4 GHz 0 0 CZE 832,81 4996,85 584,39
7:5 / 0 / 116
932,5
9:53 / 40 / 147
906,33
9:52 / 40 / 132
0
0:0 / 0 / 0
755,21
7:57 / 50 / 184
943,62
9:49 / 50 / 140
874,8
9:56 / 40 / 189
0
68 Jütte Bastian AUT-219667 2,4 GHz 0 0 AUT 832,31 4993,88 421,44
4:24 / 50 / 113
914,17
9:34 / 40 / 131
966,51
9:53 / 50 / 74
959,67
9:44 / 50 / 102
942,53
9:36 / 50 / 186
789,56
8:31 / 50 / 199
283,44
2:40 / 50 / 64
0
69 SCHULLER Alfred AUT179963 2,4 GHz 3 0 AUT 824,4 4946,4 908,05
9:55 / 45 / 174
183,85
3:16 / 0 / 162
943,02
9:51 / 50 / 140
655,12
7:19 / 45 / 155
891,82
9:53 / 35 / 176
871,92
9:59 / 45 / 192
676,47
7:46 / 0 / 150
0
70 Nahodil Antonín CZE 1523 2,4 GHz 0 0 CZE 823,3 4939,81 952,3
9:54 / 45 / 160
490,23
5:47 / 0 / 92
932,18
9:58 / 50 / 114
429,27
5:3 / 0 / 81
974,68
9:51 / 50 / 127
931,62
9:54 / 40 / 178
958,8
9:54 / 45 / 91
-300
71 Chyba Karol SVK-1218 2,4 GHz 0 0 SVK 819,38 4916,29 977,47
9:56 / 50 / 77
1000
9:56 / 50 / 52
1000
9:53 / 45 / 65
960,52
9:56 / 50 / 100
978,3
9:57 / 45 / 67
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
72 Ovečka Adam Svk 1030 2,4 GHz 0 0 Svk 815,77 4894,61 845,53
9:41 / 0 / 111
284,57
3:54 / 0 / 112
864,35
9:55 / 40 / 174
483,63
5:45 / 40 / 179
911,48
9:53 / 45 / 164
921,24
9:57 / 50 / 136
868,38
9:26 / 40 / 163
0
73 Pavelka Jiří CZE-1655 2,4 GHz 0 0 CZE 812,85 4877,12 711,52
8:21 / 10 / 139
889,25
9:45 / 45 / 168
856,46
9:45 / 35 / 172
261,08
2:50 / 40 / 96
751,9
8:16 / 45 / 191
879,77
9:45 / 30 / 169
788,22
9:42 / 40 / 209
0
74 Matula Ondra CZE 1435 2,4 GHz 3 0 CZE 810,49 4862,92 322,43
4:21 / 0 / 118
894,95
9:52 / 45 / 175
883,2
9:50 / 50 / 176
866,24
9:55 / 45 / 192
762,16
7:49 / 50 / 176
866,4
9:50 / 45 / 187
589,97
7:4 / 50 / 211
0
75 Kičmer Kamil CZE-1489 2,4 GHz 0 0 CZE 789,26 4735,59 294,6
3:1 / 50 / 102
956,67
9:54 / 40 / 120
911,2
9:53 / 45 / 137
873,26
9:51 / 0 / 114
903,28
9:57 / 35 / 162
796,58
9:58 / 40 / 224
253,98
2:44 / 40 / 89
0
76 Vohralík Martin CZE-1440 2,4 GHz 0 0 CZE 784,39 4706,33 931,36
9:56 / 45 / 115
935,83
9:51 / 45 / 149
904,57
9:55 / 45 / 133
431,26
4:51 / 40 / 135
771,31
8:9 / 50 / 164
732
8:20 / 45 / 175
0
0:0 / 0 / 0
0
77 Morava Milan SVK 1118 2,4 GHz 3 0 SVK 783,19 4699,13 304,09
3:45 / 0 / 93
983,79
9:59 / 50 / 84
929,43
9:59 / 30 / 99
985,28
9:58 / 50 / 91
973,57
9:58 / 45 / 144
0
0:0 / 0 / 0
522,97
5:52 / 0 / 55
0
78 Číp Mirek CZE-1605 2,4 GHz 3 0 CZE 752,41 4514,46 349,52
4:54 / 0 / 149
911,72
9:49 / 50 / 173
871,1
9:56 / 0 / 104
902,88
9:47 / 50 / 177
893,67
9:59 / 0 / 139
885,57
9:55 / 30 / 182
216,26
3:18 / 0 / 146
-300
79 Janzer Josef GER 4139 2,4 GHz 0 0 GER 725,58 4353,51 843,19
9:56 / 0 / 165
863,33
9:52 / 0 / 148
915
9:52 / 30 / 103
472,43
4:30 / 50 / 66
697,54
7:6 / 45 / 91
562,02
6:18 / 45 / 189
151,27
2:47 / 0 / 144
0
80 Tomeček Milan SVK-1220 2,4 GHz 0 0 SVK 719,91 4319,45 961,41
9:53 / 35 / 85
192,06
2:34 / 0 / 71
939,27
9:57 / 40 / 83
958,65
9:59 / 25 / 112
813,37
8:5 / 50 / 133
0
0:0 / 0 / 0
454,69
5:43 / 0 / 104
0
81 Hengl, Roland AUT-203390 2,4 GHz 0 0 AUT 719,74 4318,41 986,86
9:56 / 50 / 90
617,16
6:3 / 40 / 58
952,76
9:52 / 50 / 94
463,18
5:10 / 35 / 124
521,7
5:14 / 45 / 117
640,25
4:58 / 40 / 167
599,68
7:23 / 0 / 131
0
82 Koros Bedřich CZE-1567 2,4 GHz 0 0 CZE 710,58 4263,45 830,87
9:36 / 15 / 170
92,02
2:7 / 0 / 141
834,85
9:13 / 30 / 155
503,7
5:58 / 30 / 164
917,31
9:40 / 40 / 164
907,69
9:53 / 0 / 124
269,03
3:12 / 35 / 143
0
83 Janzer Anne GER 4220 2,4 GHz 1 0 GER 693 4157,98 912,27
9:45 / 35 / 169
414,19
5:20 / 30 / 198
864,35
9:52 / 30 / 148
540,08
6:38 / 0 / 156
809,49
9:59 / 0 / 191
617,6
8:24 / 30 / 216
152,87
4:31 / 0 / 225
0
84 Kolp Peter AUT 42409 2,4 GHz 0 0 AUT 689,26 4135,56 932,9
9:44 / 50 / 128
236,97
2:49 / 40 / 127
947,98
9:55 / 45 / 132
310,51
3:41 / 45 / 142
799,34
9:56 / 0 / 204
621,06
6:58 / 45 / 177
523,77
5:52 / 45 / 144
0
85 Skoupý Karel CZE -1520 2,4 GHz 0 0 CZE 667,09 4002,53 415,44
4:20 / 45 / 104
941,37
9:46 / 45 / 106
0
0:0 / 0 / 0
250
3:0 / 40 / 126
632,57
9:57 / 0 / 242
871,39
9:20 / 0 / 124
891,76
9:47 / 35 / 140
0
86 Holešínský František CZE-1657 2,4 GHz 0 0 CZE 646,19 3877,12 312,9
4:8 / 40 / 183
173,46
2:51 / 25 / 175
875,5
9:39 / 45 / 151
677,37
8:17 / 5 / 181
507,52
5:25 / 40 / 156
727,04
6:40 / 10 / 207
776,79
9:28 / 0 / 172
0
87 Manhalter Georg AUT-44943 2,4 GHz 0 0 AUT 626,42 3758,5 485,67
6:12 / 0 / 134
881,11
9:48 / 45 / 184
853,95
9:53 / 30 / 176
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
740,8
7:40 / 45 / 144
796,97
9:12 / 45 / 193
0
88 Bruner Tomáš CZE-1538 2,4 GHz 0 0 CZE 591,67 3550,01 848,93
9:55 / 40 / 206
888,98
9:57 / 35 / 167
908,8
9:58 / 50 / 160
903,3
9:59 / 45 / 167
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
89 Piwowarski Konrad POL 7715 2,4 GHz 0 0 POL 564,44 3386,62 593,77
7:16 / 0 / 128
0
0:0 / 0 / 0
872,7
9:36 / 45 / 152
237,94
3:8 / 25 / 135
791,13
9:19 / 0 / 190
513,6
6:21 / 0 / 120
377,48
4:50 / 25 / 174
0
90 Kristian Libor CZE-1530 2,4 GHz 0 0 CZE 466,84 2801,04 844,12
8:59 / 40 / 167
323,34
4:41 / 0 / 163
378,29
4:39 / 35 / 154
241,35
3:47 / 0 / 168
693,95
7:46 / 30 / 178
260,38
2:59 / 0 / 151
300,96
3:42 / 45 / 156
0
91 Němec Petr CZE-1614 2,4 GHz 3 0 CZE 430,5 2582,99 412,42
4:43 / 50 / 148
690,44
9:47 / 35 / 232
262,57
3:5 / 40 / 121
431,91
7:13 / 25 / 230
785,65
8:30 / 45 / 179
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
92 Karnoš Peter SVK 1115 2,4 GHz 0 0 SVK 349,92 2099,53 959,97
9:53 / 30 / 119
211,73
2:48 / 0 / 76
927,83
9:58 / 45 / 129
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Výsledky finálových kol

Finále1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12 Startoviště : 13 Startoviště : 14
Rižner Primož

M14:S54,00
L50
(H20)
Malčík Radek

M14:S56,00
L50
(H33)
Gaĺa Marko

M14:S59,00
L50
(H34)
Adámek Juraj

M14:S58,00
L50
(H43)
Majercik Bohuslav

M14:S53,00
L50
(H44)
Frak Tomasz

M14:S59,00
L50
(H19)
Vácha Jan

M14:S58,00
L50
(H53)
Vostřel Vlastimil

M14:S55,00
L45
(H35)
Duchaň Jiří

M14:S57,00
L50
(H39)
Novotný Luděk

M14:S55,00
L45
(H58)
Haas Hermann

M14:S57,00
L50
(H43)
Bosch, Hans-Joachim

M14:S59,00
L45
(H38)
Dudáš Matúš

M1:S52,00
L45
(H39)
Noessing, Gerhard

M14:S52,00
L40
(H35)
934 929,5 932 926,5 921 939,5 921,5 922,5 927,5 911 925,5 925 137,5 914,5
994,15 989,36 992,02 986,16 980,31 1000 980,84 981,91 987,23 969,66 985,1 984,57 146,35 973,39

Finále2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12 Startoviště : 13 Startoviště : 14
Noessing, Gerhard

M14:S56,00
L45
(H47)
Rižner Primož

M14:S58,00
L50
(H51)
Malčík Radek

M14:S57,00
L50
(H27)
Gaĺa Marko

M0:S0,00
L0
(H0)
Adámek Juraj

M0:S0,00
L0
(H0)
Majercik Bohuslav

M14:S56,00
L50
(H32)
Frak Tomasz

M14:S59,00
L40
(H20)
Vácha Jan

M14:S58,00
L50
(H35)
Vostřel Vlastimil

M14:S56,00
L45
(H50)
Duchaň Jiří

M14:S58,00
L45
(H33)
Novotný Luděk

M14:S58,00
L50
(H54)
Haas Hermann

M0:S0,00
L0
(H0)
Bosch, Hans-Joachim

M0:S0,00
L0
(H0)
Dudáš Matúš

M1:S6,00
L0
(H24)
917,5 922,5 933,5 0 0 930 929 930,5 916 926,5 921 0 0 54
982,86 988,22 1000 0 0 996,25 995,18 996,79 981,25 992,5 986,61 0 0 57,85

Finále3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12 Startoviště : 13 Startoviště : 14
Dudáš Matúš

M14:S58,00
L50
(H42)
Noessing, Gerhard

M7:S34,00
L40
(H46)
Rižner Primož

M0:S0,00
L0
(H0)
Malčík Radek

M14:S58,00
L50
(H30)
Gaĺa Marko

M0:S0,00
L0
(H0)
Adámek Juraj

M14:S58,00
L50
(H57)
Majercik Bohuslav

M14:S55,00
L45
(H44)
Frak Tomasz

M1:S34,00
L0
(H17)
Vácha Jan

M14:S58,00
L45
(H39)
Vostřel Vlastimil

M14:S54,00
L45
(H35)
Duchaň Jiří

M14:S57,00
L40
(H49)
Novotný Luděk

M14:S56,00
L50
(H59)
Haas Hermann

M14:S59,00
L45
(H37)
Bosch, Hans-Joachim

M6:S39,00
L40
(H40)
927 471 0 933 0 919,5 918 85,5 923,5 921,5 912,5 916,5 925,5 419
993,57 504,82 0 1000 0 985,53 983,92 91,64 989,82 987,67 978,03 982,32 991,96 449,09

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po finálních kolech

Celkové výsledky
poz. přepoč. celkem F-let 1 F-let 2 F-let 3 pen Zakl. pozice Jméno soutěžícího přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo 7 Kolo pen
1 1000 2989,36 989,36
14:56 / 50 / 33
1000
14:57 / 50 / 27
1000
14:58 / 50 / 30
0 2* Malčík Radek 999,46 5996,79 999,2
9:56 / 50 / 37
999,19
9:57 / 45 / 57
998,4
9:58 / 45 / 38
1000
9:59 / 50 / 57
1000
9:58 / 45 / 134
995,23
9:59 / 45 / 37
1000
9:57 / 50 / 14
0
2 992,67 2967,45 980,84
14:58 / 50 / 53
996,79
14:58 / 50 / 35
989,82
14:58 / 45 / 39
0 7* Vácha Jan 990,84 5945,06 988,51
9:58 / 50 / 92
1000
9:56 / 50 / 64
984,76
9:59 / 45 / 60
999,2
9:58 / 45 / 35
972,59
9:55 / 40 / 170
621,04
6:20 / 50 / 134
1000
9:56 / 50 / 51
0
3 990,34 2960,48 980,31
14:53 / 50 / 44
996,25
14:56 / 50 / 32
983,92
14:55 / 45 / 44
0 5* Majercik Bohuslav 993,92 5963,51 993,55
9:56 / 50 / 59
991,09
9:55 / 45 / 57
984,85
9:58 / 45 / 51
1000
9:58 / 45 / 71
977,7
9:58 / 40 / 92
994,02
9:59 / 45 / 125
1000
9:58 / 50 / 37
0
4 989,43 2957,76 987,23
14:57 / 50 / 39
992,5
14:58 / 45 / 33
978,03
14:57 / 40 / 49
0 9* Duchaň Jiří 984,7 5908,17 988,72
9:58 / 50 / 69
962,9
9:57 / 45 / 90
986,44
9:58 / 45 / 49
986,91
9:58 / 50 / 90
1000
9:58 / 50 / 165
983,2
9:58 / 50 / 67
953,12
9:58 / 50 / 76
0
5 987,11 2950,83 981,91
14:55 / 45 / 35
981,25
14:56 / 45 / 50
987,67
14:54 / 45 / 35
0 8* Vostřel Vlastimil 985,59 5913,53 1000
9:57 / 45 / 62
1000
9:56 / 50 / 41
987,19
9:52 / 50 / 51
971,36
9:58 / 35 / 79
954,98
9:59 / 45 / 100
1000
9:55 / 45 / 110
0
0:0 / 0 / 0
0
6 983,02 2938,59 969,66
14:55 / 45 / 58
986,61
14:58 / 50 / 54
982,32
14:56 / 50 / 59
0 10* Novotný Luděk 984,6 5907,6 1000
9:52 / 50 / 41
990,41
9:55 / 45 / 41
1000
9:56 / 50 / 42
1000
9:57 / 50 / 109
1000
9:58 / 50 / 111
511,55
5:25 / 50 / 152
917,19
9:56 / 40 / 98
0
7 823,28 2461,07 973,39
14:52 / 40 / 35
982,86
14:56 / 45 / 47
504,82
7:34 / 40 / 46
0 14* Noessing, Gerhard 977,58 5865,49 966,21
9:52 / 50 / 83
1000
9:56 / 50 / 64
1000
9:58 / 50 / 43
966,48
9:53 / 30 / 64
984,43
9:58 / 50 / 95
0
0:0 / 0 / 0
948,37
9:57 / 40 / 80
0
8 698,08 2086,82 1000
14:59 / 50 / 19
995,18
14:59 / 40 / 20
91,64
1:34 / 0 / 17
0 6* Frak Tomasz 993,84 5963,05 1000
9:56 / 50 / 36
1000
9:58 / 45 / 46
1000
9:59 / 50 / 44
970,99
9:58 / 45 / 81
1000
9:59 / 50 / 54
0
0:0 / 0 / 0
992,06
9:58 / 50 / 47
0
9 663,14 1982,37 994,15
14:54 / 50 / 20
988,22
14:58 / 50 / 51
0
0:0 / 0 / 0
0 1* Rižner Primož 1000 6000 1000
9:57 / 50 / 41
1000
9:55 / 45 / 46
1000
9:58 / 50 / 28
1000
9:59 / 50 / 42
1000
9:56 / 45 / 71
804,11
8:21 / 40 / 142
1000
9:59 / 50 / 142
0
10 661,37 1977,06 985,1
14:57 / 50 / 43
0
0:0 / 0 / 0
991,96
14:59 / 45 / 37
0 11* Haas Hermann 984,29 5905,73 990,45
9:58 / 50 / 52
992,67
9:54 / 45 / 59
990,43
9:59 / 50 / 56
1000
9:58 / 50 / 74
961,64
9:57 / 50 / 166
922,04
9:55 / 45 / 121
970,54
9:57 / 50 / 75
0
11 659,57 1971,69 986,16
14:58 / 50 / 43
0
0:0 / 0 / 0
985,53
14:58 / 50 / 57
0 4* Adámek Juraj 994,81 5968,84 1000
9:57 / 50 / 53
992,57
9:55 / 35 / 57
981,86
9:58 / 40 / 31
994,41
9:56 / 50 / 47
1000
9:57 / 50 / 121
1000
9:56 / 50 / 123
807,09
8:16 / 0 / 59
0
12 479,59 1433,66 984,57
14:59 / 45 / 38
0
0:0 / 0 / 0
449,09
6:39 / 40 / 40
0 12* Bosch, Hans-Joachim 981,02 5886,11 981,5
9:54 / 35 / 38
1000
9:54 / 35 / 46
987,17
9:55 / 40 / 39
867,83
9:59 / 50 / 108
940,1
9:56 / 40 / 189
1000
9:56 / 50 / 35
977,34
9:57 / 50 / 43
0
13 400,68 1197,77 146,35
1:52 / 45 / 39
57,85
1:6 / 0 / 24
993,57
14:58 / 50 / 42
0 13* Dudáš Matúš 980,17 5881 995,17
9:58 / 50 / 61
981,61
9:57 / 50 / 66
992,11
9:57 / 50 / 36
968,05
9:59 / 45 / 76
987,85
9:58 / 50 / 158
645,67
6:48 / 0 / 78
956,21
9:59 / 50 / 97
0
14 331,85 992,02 992,02
14:59 / 50 / 34
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0 3* Gaĺa Marko 994,94 5969,66 999,2
9:59 / 50 / 43
979,22
9:58 / 45 / 61
1000
9:56 / 50 / 45
991,24
9:58 / 50 / 51
1000
9:58 / 50 / 76
1000
9:57 / 50 / 44
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 15 Juun Albers 977,47 5864,83 975,83
9:53 / 50 / 75
520
6:0 / 0 / 96
963,67
9:53 / 45 / 109
995,78
9:57 / 40 / 94
985,96
9:57 / 50 / 100
1000
7:21 / 30 / 147
943,59
9:57 / 50 / 123
0
-- -- 16 Štěrba Vítězslav 976,13 5856,76 967,82
9:54 / 50 / 85
987,1
9:54 / 50 / 64
973,68
9:55 / 45 / 59
953,82
9:57 / 50 / 96
982,28
9:57 / 50 / 130
620,13
4:46 / 0 / 79
992,06
9:56 / 50 / 43
0
-- -- 17 Hoffmann Peter 974,9 5849,4 954,02
9:55 / 45 / 118
978,23
9:57 / 50 / 81
936,91
9:58 / 50 / 108
979,23
9:58 / 45 / 60
987,61
9:59 / 45 / 92
989,22
9:57 / 45 / 91
961,09
9:57 / 45 / 123
0
-- -- 18 Beran Věnek 973,8 5842,79 953,34
9:54 / 50 / 103
995,83
9:55 / 45 / 85
969,67
9:56 / 45 / 67
657,4
7:30 / 0 / 96
966,97
9:54 / 50 / 117
982,4
9:56 / 50 / 64
974,58
9:58 / 50 / 69
0
-- -- 19 Pospíšil Luboš jun. 969,06 5814,37 928,97
9:52 / 50 / 120
990
9:53 / 50 / 98
966,32
9:57 / 50 / 89
951,65
9:56 / 45 / 101
977,43
9:57 / 50 / 168
873,5
9:57 / 50 / 212
1000
9:56 / 45 / 74
0
-- -- 20 Perkovič Stanislav 968,7 5812,18 887,74
9:48 / 0 / 61
954,4
9:52 / 40 / 92
958,99
9:57 / 40 / 58
976,37
9:55 / 45 / 123
993,81
9:56 / 40 / 148
964,96
9:56 / 50 / 163
963,65
9:54 / 50 / 95
0
-- -- 21 Pospíšil Luboš 967,6 5805,57 960,59
9:55 / 50 / 120
967,59
9:57 / 50 / 100
976,87
9:57 / 45 / 59
983,63
9:59 / 45 / 86
950,82
9:34 / 50 / 88
295,71
3:26 / 0 / 74
966,07
9:56 / 50 / 96
0
-- -- 22 Peter Jurkovic 966,55 5799,3 925,16
9:57 / 10 / 52
969,06
9:58 / 45 / 96
1000
9:51 / 45 / 61
1000
9:58 / 50 / 73
818,58
8:14 / 50 / 145
937,11
7:22 / 0 / 139
967,97
9:58 / 50 / 57
0
-- -- 23 Hrabáček Alois 964,37 5786,21 1000
9:55 / 50 / 116
993,33
9:52 / 45 / 82
929,43
9:58 / 45 / 127
921,81
9:53 / 25 / 116
903,39
9:40 / 40 / 146
949,09
9:54 / 50 / 95
992,55
9:47 / 45 / 65
0
-- -- 24 Tér Štěpán 963,78 5782,68 968,9
9:55 / 45 / 96
948,84
9:54 / 50 / 138
954,29
9:58 / 40 / 86
982,83
9:53 / 45 / 74
981,83
9:55 / 45 / 91
0
0:0 / 0 / 0
945,99
9:58 / 45 / 95
0
-- -- 25 Kotula Miroslav 961,65 5769,91 981,18
9:50 / 50 / 81
943,55
9:49 / 50 / 108
963,72
9:58 / 45 / 64
975,53
9:59 / 25 / 92
978,78
9:56 / 45 / 175
0
0:0 / 0 / 0
927,15
9:21 / 35 / 72
0
-- -- 26 Kalivoda Ferdinand 960,54 5763,23 913,11
9:54 / 45 / 143
979,17
9:56 / 50 / 117
1000
9:55 / 50 / 41
964,86
9:59 / 50 / 90
915,59
9:57 / 45 / 145
983,38
9:14 / 45 / 74
920,23
9:35 / 45 / 98
0
-- -- 27 Malčík Petr 960,05 5760,3 999,19
9:58 / 45 / 46
286,17
3:29 / 0 / 60
984,85
9:57 / 50 / 59
973,41
9:57 / 50 / 86
976,98
9:57 / 50 / 148
825,87
7:50 / 50 / 44
1000
9:57 / 50 / 38
0
-- -- 28 Hrusovsky Jozef 957,19 5743,15 995,74
9:52 / 50 / 115
955,24
9:52 / 40 / 69
897,85
9:52 / 20 / 99
964,97
9:58 / 50 / 84
995,58
9:55 / 50 / 164
877,49
9:54 / 45 / 175
933,77
9:52 / 40 / 136
0
-- -- 29 Liebezeit Andreas 946,44 5678,67 1000
9:58 / 45 / 68
975,83
9:54 / 35 / 87
988,8
9:58 / 50 / 60
923,57
9:53 / 40 / 106
828,69
9:10 / 0 / 118
365,81
4:42 / 0 / 136
961,78
9:57 / 45 / 76
0
-- -- 30 Prade, Bernhard 945,35 5672,12 961,38
9:53 / 45 / 81
984,6
9:53 / 50 / 71
967,97
9:54 / 50 / 79
967,36
9:57 / 50 / 79
648,76
6:38 / 50 / 135
828,06
8:54 / 50 / 200
962,75
9:55 / 45 / 117
0
-- -- 31 Freudenthaler Ruudi 943,71 5662,28 946,1
9:52 / 40 / 88
948,7
9:55 / 45 / 115
932,75
9:47 / 50 / 109
936,1
9:58 / 20 / 64
981,83
9:53 / 50 / 97
916,8
9:56 / 35 / 116
908,44
9:55 / 35 / 119
0
-- -- 32 Svoboda Pavel 938,32 5629,94 946,82
9:56 / 45 / 107
199,51
1:49 / 40 / 53
975,2
9:52 / 45 / 55
971,36
9:58 / 40 / 89
949,36
9:58 / 45 / 105
1000
9:51 / 50 / 76
787,2
8:0 / 50 / 150
0
-- -- 33 Loutocký Petr 933,29 5599,75 936,44
9:55 / 50 / 126
951,14
9:58 / 20 / 68
950,32
9:59 / 45 / 83
878,98
9:59 / 45 / 94
968,65
9:58 / 45 / 81
632,7
5:19 / 0 / 135
914,22
9:58 / 45 / 135
0
-- -- 34 Genkinger Kurt 932,95 5597,71 936,99
9:53 / 45 / 131
932,41
9:53 / 40 / 121
885,65
9:55 / 30 / 127
922,64
9:54 / 40 / 123
980,18
9:49 / 50 / 91
524,93
5:58 / 0 / 116
939,84
9:56 / 45 / 79
0
-- -- 35 Novotný Radek 930,66 5583,97 678,16
6:37 / 45 / 58
1000
9:57 / 45 / 84
996,01
9:55 / 50 / 42
950,08
9:57 / 50 / 133
978,3
9:57 / 45 / 157
0
0:0 / 0 / 0
981,42
9:58 / 50 / 81
0
-- -- 36 Potoczek Wieslaw 927,17 5563 463,38
4:58 / 40 / 94
846,77
9:41 / 20 / 152
938,89
9:40 / 45 / 113
957,67
9:56 / 50 / 93
965,05
9:52 / 50 / 152
954,7
9:56 / 45 / 165
899,92
9:49 / 30 / 105
0
-- -- 37 Vorálek Petr 926,34 5558,06 963,8
9:53 / 45 / 78
974,42
9:50 / 50 / 99
982,66
9:53 / 50 / 96
776,6
8:35 / 30 / 141
864,72
8:59 / 50 / 200
591,96
7:18 / 20 / 204
995,86
9:52 / 50 / 81
0
-- -- 38 Vojkůvka Zdeněk 925,01 5550,04 968,09
9:56 / 50 / 109
990,92
9:56 / 50 / 91
934,35
9:57 / 45 / 117
542,33
6:26 / 0 / 93
961,18
9:58 / 45 / 147
867,14
9:53 / 50 / 196
828,36
9:54 / 50 / 210
0
-- -- 39 Imiolek Jaroslav 924,83 5548,96 797,05
8:4 / 50 / 94
962,05
9:53 / 50 / 120
964,09
9:52 / 45 / 66
933,92
9:56 / 40 / 99
872,19
9:50 / 0 / 95
886,24
9:54 / 45 / 164
930,47
9:55 / 50 / 99
0
-- -- 40 Barč Radim 918,89 5513,35 912,15
9:51 / 45 / 161
943,07
9:51 / 50 / 139
921,05
9:56 / 40 / 117
924,78
9:46 / 40 / 121
812,3
8:55 / 50 / 179
1000
9:54 / 50 / 145
506,04
6:4 / 40 / 180
0
-- -- 41 Bačiak, Juraj 917,27 5503,64 963,74
9:58 / 50 / 100
905,54
9:50 / 20 / 108
969,6
9:53 / 40 / 54
992,01
9:58 / 45 / 44
741,96
8:17 / 0 / 71
930,79
9:54 / 40 / 98
724,05
7:17 / 50 / 137
0
-- -- 42 Valaštiak Július 916,76 5500,54 786,91
8:29 / 45 / 122
937,1
9:56 / 40 / 110
968,8
9:54 / 45 / 67
483,63
5:4 / 50 / 117
884,91
8:57 / 50 / 136
977,61
9:54 / 45 / 99
945,21
9:51 / 50 / 109
0
-- -- 43 Žabka Miloš 911,42 5468,5 691,88
7:3 / 50 / 77
938,71
9:55 / 25 / 76
963,2
9:51 / 50 / 78
930,73
9:57 / 40 / 105
994,22
9:54 / 50 / 84
693,79
7:17 / 0 / 81
947,85
9:53 / 45 / 131
0
-- -- 44 Deuschle,Hans 910,45 5462,72 804,14
8:51 / 30 / 112
903,57
9:54 / 30 / 133
937,45
9:56 / 35 / 93
912,14
9:50 / 35 / 108
523,77
5:37 / 40 / 115
969,23
9:55 / 50 / 156
936,19
9:56 / 50 / 133
0
-- -- 45 Peter Jurkovic st. 909,21 5455,28 954,07
9:55 / 50 / 106
190,25
2:54 / 0 / 110
925,6
9:48 / 50 / 119
958,85
9:56 / 40 / 107
884,55
8:55 / 40 / 131
791,78
7:51 / 45 / 127
940,43
9:54 / 50 / 104
0
-- -- 46 Slezák Petr 907,54 5445,27 913,26
9:52 / 50 / 168
954,4
9:51 / 50 / 110
981,83
9:51 / 50 / 93
963,79
9:54 / 50 / 117
722,22
8:42 / 45 / 217
487,2
5:31 / 45 / 143
909,77
9:53 / 45 / 177
0
-- -- 47 Beseda Martin 902,64 5415,85 932,42
9:56 / 45 / 123
182,41
2:36 / 0 / 88
927,02
9:56 / 40 / 116
932,51
9:56 / 50 / 159
765,4
8:16 / 35 / 155
932,01
9:55 / 40 / 146
926,49
9:57 / 45 / 137
0
-- -- 48 Nehera Petr 887,74 5326,42 949,32
9:56 / 35 / 82
982,08
9:57 / 50 / 88
905,9
9:56 / 0 / 56
912,94
9:59 / 0 / 55
824,65
8:19 / 50 / 148
751,53
8:1 / 0 / 103
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 49 Horejsi Ivan 886,36 5318,15 886,67
9:55 / 40 / 159
808,58
9:31 / 0 / 162
948,8
9:44 / 45 / 109
899,36
9:58 / 25 / 120
887,71
9:58 / 0 / 192
887,03
9:42 / 45 / 139
687,9
8:35 / 0 / 166
0
-- -- 50 Mrázek Karel 883,66 5301,98 863,71
8:56 / 45 / 148
935,17
9:51 / 40 / 108
234,52
2:40 / 35 / 106
910,55
9:52 / 0 / 105
777,33
8:14 / 45 / 111
893,03
9:56 / 40 / 195
922,19
9:52 / 45 / 160
0
-- -- 51 Jiří Mihulka 883,06 5298,34 905,83
9:51 / 50 / 147
953
9:50 / 50 / 104
892,8
9:32 / 45 / 118
857,73
9:2 / 50 / 135
783,38
7:45 / 50 / 144
905,6
9:58 / 50 / 164
780,25
8:45 / 40 / 150
0
-- -- 52 Pollack Gerhard 870,54 5223,25 944,63
9:55 / 45 / 171
954,62
9:56 / 45 / 125
936
9:59 / 25 / 78
404,22
4:52 / 0 / 105
963,93
9:58 / 45 / 110
912,82
9:58 / 45 / 203
511,25
6:1 / 0 / 131
0
-- -- 53 Prokop Luděk 867,68 5206,09 881,88
9:23 / 40 / 101
952,04
9:52 / 50 / 93
963,32
9:57 / 35 / 56
168,44
2:6 / 0 / 46
895,13
9:55 / 0 / 106
562,19
6:43 / 0 / 128
951,53
9:57 / 50 / 116
0
-- -- 54 Schuller Walter 867,24 5203,42 866,72
9:31 / 50 / 156
893,84
9:53 / 30 / 143
891,91
9:46 / 40 / 138
843,62
8:54 / 50 / 143
763,93
8:18 / 45 / 154
943,4
7:14 / 50 / 203
588,24
6:28 / 40 / 176
0
-- -- 55 Hrubý Tomáš 866,78 5200,67 0
0:0 / 0 / 0
994,33
9:55 / 50 / 63
959,17
9:50 / 45 / 72
439,97
4:58 / 15 / 80
1000
9:58 / 50 / 123
807,2
8:23 / 50 / 97
1000
9:58 / 45 / 48
0
-- -- 56 Tomiska Leos 866,19 5197,15 870,53
9:26 / 30 / 170
905
9:47 / 45 / 178
844,37
9:50 / 30 / 182
732,49
7:44 / 45 / 150
770,46
8:20 / 40 / 167
963,25
9:52 / 45 / 173
843,54
9:59 / 0 / 179
0
-- -- 57 Ďurka Zdenko 864,82 5188,91 950,6
9:42 / 50 / 148
916,94
9:56 / 45 / 145
907,93
9:56 / 45 / 148
497,99
5:24 / 50 / 130
930,15
9:31 / 50 / 190
533,33
6:40 / 50 / 246
949,96
9:58 / 45 / 90
0
-- -- 58 Rúčka Vladimír 863,85 5183,08 876,71
9:56 / 40 / 184
446,67
4:57 / 50 / 158
926,51
9:50 / 50 / 158
893,31
9:57 / 50 / 172
831,12
8:23 / 50 / 166
769,49
9:54 / 0 / 210
885,94
9:51 / 30 / 108
0
-- -- 59 Veleba Martin 862,74 5176,42 884,28
9:44 / 50 / 160
880,29
9:37 / 45 / 163
923,38
9:46 / 50 / 115
922,63
9:50 / 50 / 159
754,82
8:29 / 35 / 149
811,02
7:54 / 50 / 121
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 60 Malčík Zdeněk 861,27 5167,64 446,13
4:34 / 40 / 69
968,82
9:56 / 50 / 80
999,17
9:54 / 50 / 78
1000
9:57 / 50 / 42
719,83
7:13 / 50 / 113
536,36
5:39 / 45 / 141
943,46
9:57 / 45 / 116
0
-- -- 61 Prašivka Miroslav 858,72 5152,35 252,19
2:50 / 15 / 54
964,52
9:51 / 50 / 86
965,52
9:52 / 50 / 80
659,07
7:19 / 45 / 187
905,14
9:58 / 40 / 150
723,53
7:9 / 50 / 131
934,57
9:54 / 40 / 111
0
-- -- 62 Janovský Radek 857,2 5143,21 923,45
9:55 / 45 / 134
889,52
9:58 / 35 / 163
892,71
9:50 / 50 / 165
930,5
9:53 / 40 / 128
887,7
9:57 / 15 / 141
619,33
6:42 / 40 / 160
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 63 Chalupník Milan 856,83 5140,99 959,77
9:56 / 45 / 113
343,73
3:23 / 40 / 56
959,97
9:56 / 50 / 93
978,74
9:51 / 50 / 85
924,44
9:57 / 45 / 134
0
0:0 / 0 / 0
974,34
9:56 / 45 / 105
0
-- -- 64 Bruner Jan 844,44 5066,65 869,07
9:56 / 50 / 205
902,42
9:55 / 45 / 161
956,11
9:51 / 50 / 84
921,5
9:43 / 45 / 129
899,31
9:58 / 50 / 210
518,24
5:37 / 50 / 149
480,97
5:21 / 50 / 186
0
-- -- 65 Novotný René 843,14 5058,82 828,97
9:44 / 0 / 155
868,89
9:47 / 20 / 147
921,92
9:56 / 40 / 103
514,91
5:59 / 45 / 169
895,9
9:55 / 50 / 197
609,07
6:24 / 35 / 126
934,07
9:56 / 50 / 116
0
-- -- 66 Rymwid-Mickiewicz T. 837,34 5024,03 905,07
9:58 / 40 / 170
832,51
9:44 / 0 / 159
769,72
9:59 / 10 / 207
886,58
9:57 / 45 / 174
893,48
9:56 / 40 / 190
0
0:0 / 0 / 0
736,67
9:52 / 0 / 212
0
-- -- 67 Heinrich Petr 832,81 4996,85 584,39
7:5 / 0 / 116
932,5
9:53 / 40 / 147
906,33
9:52 / 40 / 132
0
0:0 / 0 / 0
755,21
7:57 / 50 / 184
943,62
9:49 / 50 / 140
874,8
9:56 / 40 / 189
0
-- -- 68 Jütte Bastian 832,31 4993,88 421,44
4:24 / 50 / 113
914,17
9:34 / 40 / 131
966,51
9:53 / 50 / 74
959,67
9:44 / 50 / 102
942,53
9:36 / 50 / 186
789,56
8:31 / 50 / 199
283,44
2:40 / 50 / 64
0
-- -- 69 SCHULLER Alfred 824,4 4946,4 908,05
9:55 / 45 / 174
183,85
3:16 / 0 / 162
943,02
9:51 / 50 / 140
655,12
7:19 / 45 / 155
891,82
9:53 / 35 / 176
871,92
9:59 / 45 / 192
676,47
7:46 / 0 / 150
0
-- -- 70 Nahodil Antonín 823,3 4939,81 952,3
9:54 / 45 / 160
490,23
5:47 / 0 / 92
932,18
9:58 / 50 / 114
429,27
5:3 / 0 / 81
974,68
9:51 / 50 / 127
931,62
9:54 / 40 / 178
958,8
9:54 / 45 / 91
-300
-- -- 71 Chyba Karol 819,38 4916,29 977,47
9:56 / 50 / 77
1000
9:56 / 50 / 52
1000
9:53 / 45 / 65
960,52
9:56 / 50 / 100
978,3
9:57 / 45 / 67
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 72 Ovečka Adam 815,77 4894,61 845,53
9:41 / 0 / 111
284,57
3:54 / 0 / 112
864,35
9:55 / 40 / 174
483,63
5:45 / 40 / 179
911,48
9:53 / 45 / 164
921,24
9:57 / 50 / 136
868,38
9:26 / 40 / 163
0
-- -- 73 Pavelka Jiří 812,85 4877,12 711,52
8:21 / 10 / 139
889,25
9:45 / 45 / 168
856,46
9:45 / 35 / 172
261,08
2:50 / 40 / 96
751,9
8:16 / 45 / 191
879,77
9:45 / 30 / 169
788,22
9:42 / 40 / 209
0
-- -- 74 Matula Ondra 810,49 4862,92 322,43
4:21 / 0 / 118
894,95
9:52 / 45 / 175
883,2
9:50 / 50 / 176
866,24
9:55 / 45 / 192
762,16
7:49 / 50 / 176
866,4
9:50 / 45 / 187
589,97
7:4 / 50 / 211
0
-- -- 75 Kičmer Kamil 789,26 4735,59 294,6
3:1 / 50 / 102
956,67
9:54 / 40 / 120
911,2
9:53 / 45 / 137
873,26
9:51 / 0 / 114
903,28
9:57 / 35 / 162
796,58
9:58 / 40 / 224
253,98
2:44 / 40 / 89
0
-- -- 76 Vohralík Martin 784,39 4706,33 931,36
9:56 / 45 / 115
935,83
9:51 / 45 / 149
904,57
9:55 / 45 / 133
431,26
4:51 / 40 / 135
771,31
8:9 / 50 / 164
732
8:20 / 45 / 175
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 77 Morava Milan 783,19 4699,13 304,09
3:45 / 0 / 93
983,79
9:59 / 50 / 84
929,43
9:59 / 30 / 99
985,28
9:58 / 50 / 91
973,57
9:58 / 45 / 144
0
0:0 / 0 / 0
522,97
5:52 / 0 / 55
0
-- -- 78 Číp Mirek 752,41 4514,46 349,52
4:54 / 0 / 149
911,72
9:49 / 50 / 173
871,1
9:56 / 0 / 104
902,88
9:47 / 50 / 177
893,67
9:59 / 0 / 139
885,57
9:55 / 30 / 182
216,26
3:18 / 0 / 146
-300
-- -- 79 Janzer Josef 725,58 4353,51 843,19
9:56 / 0 / 165
863,33
9:52 / 0 / 148
915
9:52 / 30 / 103
472,43
4:30 / 50 / 66
697,54
7:6 / 45 / 91
562,02
6:18 / 45 / 189
151,27
2:47 / 0 / 144
0
-- -- 80 Tomeček Milan 719,91 4319,45 961,41
9:53 / 35 / 85
192,06
2:34 / 0 / 71
939,27
9:57 / 40 / 83
958,65
9:59 / 25 / 112
813,37
8:5 / 50 / 133
0
0:0 / 0 / 0
454,69
5:43 / 0 / 104
0
-- -- 81 Hengl, Roland 719,74 4318,41 986,86
9:56 / 50 / 90
617,16
6:3 / 40 / 58
952,76
9:52 / 50 / 94
463,18
5:10 / 35 / 124
521,7
5:14 / 45 / 117
640,25
4:58 / 40 / 167
599,68
7:23 / 0 / 131
0
-- -- 82 Koros Bedřich 710,58 4263,45 830,87
9:36 / 15 / 170
92,02
2:7 / 0 / 141
834,85
9:13 / 30 / 155
503,7
5:58 / 30 / 164
917,31
9:40 / 40 / 164
907,69
9:53 / 0 / 124
269,03
3:12 / 35 / 143
0
-- -- 83 Janzer Anne 693 4157,98 912,27
9:45 / 35 / 169
414,19
5:20 / 30 / 198
864,35
9:52 / 30 / 148
540,08
6:38 / 0 / 156
809,49
9:59 / 0 / 191
617,6
8:24 / 30 / 216
152,87
4:31 / 0 / 225
0
-- -- 84 Kolp Peter 689,26 4135,56 932,9
9:44 / 50 / 128
236,97
2:49 / 40 / 127
947,98
9:55 / 45 / 132
310,51
3:41 / 45 / 142
799,34
9:56 / 0 / 204
621,06
6:58 / 45 / 177
523,77
5:52 / 45 / 144
0
-- -- 85 Skoupý Karel 667,09 4002,53 415,44
4:20 / 45 / 104
941,37
9:46 / 45 / 106
0
0:0 / 0 / 0
250
3:0 / 40 / 126
632,57
9:57 / 0 / 242
871,39
9:20 / 0 / 124
891,76
9:47 / 35 / 140
0
-- -- 86 Holešínský František 646,19 3877,12 312,9
4:8 / 40 / 183
173,46
2:51 / 25 / 175
875,5
9:39 / 45 / 151
677,37
8:17 / 5 / 181
507,52
5:25 / 40 / 156
727,04
6:40 / 10 / 207
776,79
9:28 / 0 / 172
0
-- -- 87 Manhalter Georg 626,42 3758,5 485,67
6:12 / 0 / 134
881,11
9:48 / 45 / 184
853,95
9:53 / 30 / 176
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
740,8
7:40 / 45 / 144
796,97
9:12 / 45 / 193
0
-- -- 88 Bruner Tomáš 591,67 3550,01 848,93
9:55 / 40 / 206
888,98
9:57 / 35 / 167
908,8
9:58 / 50 / 160
903,3
9:59 / 45 / 167
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 89 Piwowarski Konrad 564,44 3386,62 593,77
7:16 / 0 / 128
0
0:0 / 0 / 0
872,7
9:36 / 45 / 152
237,94
3:8 / 25 / 135
791,13
9:19 / 0 / 190
513,6
6:21 / 0 / 120
377,48
4:50 / 25 / 174
0
-- -- 90 Kristian Libor 466,84 2801,04 844,12
8:59 / 40 / 167
323,34
4:41 / 0 / 163
378,29
4:39 / 35 / 154
241,35
3:47 / 0 / 168
693,95
7:46 / 30 / 178
260,38
2:59 / 0 / 151
300,96
3:42 / 45 / 156
0
-- -- 91 Němec Petr 430,5 2582,99 412,42
4:43 / 50 / 148
690,44
9:47 / 35 / 232
262,57
3:5 / 40 / 121
431,91
7:13 / 25 / 230
785,65
8:30 / 45 / 179
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 92 Karnoš Peter 349,92 2099,53 959,97
9:53 / 30 / 119
211,73
2:48 / 0 / 76
927,83
9:58 / 45 / 129
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Oficiální výsledovka s body



Výsledky

Kontakt - Jméno :7
Datum konání :26.5.2018
Kategorie :F5J
Místo konání :Sázava u Lanškrouna
Číslo pořádajícího klubu (např CZE96)CZE123
Kontakt - Jméno :kontakt - jmeno
Kontakt - Adresa :kontakt adresa
Kontakt - Email :kontakt email
Kontakt - Telefon :kontakt - telefon
Pořadatel :LMK Česká Třebová
Ředitel soutěže :Vašek Jeništa
Hlavní rozhodčí :Vašek Jeništa
Počasí :Počasí




Pořadí - senioři

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 Let č. 6 Let č. 7 body přepoč.
1* Malčík Radek CZE-1392 999,2
9:56 / 50 / 37
999,19
9:57 / 45 / 57
998,4
9:58 / 45 / 38
1000
9:59 / 50 / 57
1000
9:58 / 45 / 134
995,23
9:59 / 45 / 37
1000
9:57 / 50 / 14
5996,79 999,46
2* Vácha Jan CZE 1146 988,51
9:58 / 50 / 92
1000
9:56 / 50 / 64
984,76
9:59 / 45 / 60
999,2
9:58 / 45 / 35
972,59
9:55 / 40 / 170
621,04
6:20 / 50 / 134
1000
9:56 / 50 / 51
5945,06 990,84
3* Majercik Bohuslav SVK-1244 993,55
9:56 / 50 / 59
991,09
9:55 / 45 / 57
984,85
9:58 / 45 / 51
1000
9:58 / 45 / 71
977,7
9:58 / 40 / 92
994,02
9:59 / 45 / 125
1000
9:58 / 50 / 37
5963,51 993,92
4* Duchaň Jiří CZE-1126 988,72
9:58 / 50 / 69
962,9
9:57 / 45 / 90
986,44
9:58 / 45 / 49
986,91
9:58 / 50 / 90
1000
9:58 / 50 / 165
983,2
9:58 / 50 / 67
953,12
9:58 / 50 / 76
5908,17 984,7
5* Vostřel Vlastimil CZE 1025 1000
9:57 / 45 / 62
1000
9:56 / 50 / 41
987,19
9:52 / 50 / 51
971,36
9:58 / 35 / 79
954,98
9:59 / 45 / 100
1000
9:55 / 45 / 110
0
0:0 / 0 / 0
5913,53 985,59
6* Novotný Luděk CZE 1573 1000
9:52 / 50 / 41
990,41
9:55 / 45 / 41
1000
9:56 / 50 / 42
1000
9:57 / 50 / 109
1000
9:58 / 50 / 111
511,55
5:25 / 50 / 152
917,19
9:56 / 40 / 98
5907,6 984,6
7* Noessing, Gerhard AUT 184329 966,21
9:52 / 50 / 83
1000
9:56 / 50 / 64
1000
9:58 / 50 / 43
966,48
9:53 / 30 / 64
984,43
9:58 / 50 / 95
0
0:0 / 0 / 0
948,37
9:57 / 40 / 80
5865,49 977,58
8* Frak Tomasz POL 6090 1000
9:56 / 50 / 36
1000
9:58 / 45 / 46
1000
9:59 / 50 / 44
970,99
9:58 / 45 / 81
1000
9:59 / 50 / 54
0
0:0 / 0 / 0
992,06
9:58 / 50 / 47
5963,05 993,84
9* Rižner Primož SLO 189,00 1000
9:57 / 50 / 41
1000
9:55 / 45 / 46
1000
9:58 / 50 / 28
1000
9:59 / 50 / 42
1000
9:56 / 45 / 71
804,11
8:21 / 40 / 142
1000
9:59 / 50 / 142
6000 1000
10* Haas Hermann AUT211471 990,45
9:58 / 50 / 52
992,67
9:54 / 45 / 59
990,43
9:59 / 50 / 56
1000
9:58 / 50 / 74
961,64
9:57 / 50 / 166
922,04
9:55 / 45 / 121
970,54
9:57 / 50 / 75
5905,73 984,29
11* Adámek Juraj SVK-1074 1000
9:57 / 50 / 53
992,57
9:55 / 35 / 57
981,86
9:58 / 40 / 31
994,41
9:56 / 50 / 47
1000
9:57 / 50 / 121
1000
9:56 / 50 / 123
807,09
8:16 / 0 / 59
5968,84 994,81
12* Bosch, Hans-Joachim GER-2487 981,5
9:54 / 35 / 38
1000
9:54 / 35 / 46
987,17
9:55 / 40 / 39
867,83
9:59 / 50 / 108
940,1
9:56 / 40 / 189
1000
9:56 / 50 / 35
977,34
9:57 / 50 / 43
5886,11 981,02
13* Dudáš Matúš SVK 10 81 995,17
9:58 / 50 / 61
981,61
9:57 / 50 / 66
992,11
9:57 / 50 / 36
968,05
9:59 / 45 / 76
987,85
9:58 / 50 / 158
645,67
6:48 / 0 / 78
956,21
9:59 / 50 / 97
5881 980,17
14* Gaĺa Marko SVK1238 999,2
9:59 / 50 / 43
979,22
9:58 / 45 / 61
1000
9:56 / 50 / 45
991,24
9:58 / 50 / 51
1000
9:58 / 50 / 76
1000
9:57 / 50 / 44
0
0:0 / 0 / 0
5969,66 994,94
15 Štěrba Vítězslav CZE-1203 967,82
9:54 / 50 / 85
987,1
9:54 / 50 / 64
973,68
9:55 / 45 / 59
953,82
9:57 / 50 / 96
982,28
9:57 / 50 / 130
620,13
4:46 / 0 / 79
992,06
9:56 / 50 / 43
5856,76 976,13
16 Hoffmann Peter A 320019057 954,02
9:55 / 45 / 118
978,23
9:57 / 50 / 81
936,91
9:58 / 50 / 108
979,23
9:58 / 45 / 60
987,61
9:59 / 45 / 92
989,22
9:57 / 45 / 91
961,09
9:57 / 45 / 123
5849,4 974,9
17 Beran Věnek CZE-1512 953,34
9:54 / 50 / 103
995,83
9:55 / 45 / 85
969,67
9:56 / 45 / 67
657,4
7:30 / 0 / 96
966,97
9:54 / 50 / 117
982,4
9:56 / 50 / 64
974,58
9:58 / 50 / 69
5842,79 973,8
18 Pospíšil Luboš CZE-1120 960,59
9:55 / 50 / 120
967,59
9:57 / 50 / 100
976,87
9:57 / 45 / 59
983,63
9:59 / 45 / 86
950,82
9:34 / 50 / 88
295,71
3:26 / 0 / 74
966,07
9:56 / 50 / 96
5805,57 967,6
19 Peter Jurkovic SVK 1215 925,16
9:57 / 10 / 52
969,06
9:58 / 45 / 96
1000
9:51 / 45 / 61
1000
9:58 / 50 / 73
818,58
8:14 / 50 / 145
937,11
7:22 / 0 / 139
967,97
9:58 / 50 / 57
5799,3 966,55
20 Tér Štěpán CZE 1400 968,9
9:55 / 45 / 96
948,84
9:54 / 50 / 138
954,29
9:58 / 40 / 86
982,83
9:53 / 45 / 74
981,83
9:55 / 45 / 91
0
0:0 / 0 / 0
945,99
9:58 / 45 / 95
5782,68 963,78
21 Malčík Petr CZE-1430 999,19
9:58 / 45 / 46
286,17
3:29 / 0 / 60
984,85
9:57 / 50 / 59
973,41
9:57 / 50 / 86
976,98
9:57 / 50 / 148
825,87
7:50 / 50 / 44
1000
9:57 / 50 / 38
5760,3 960,05
22 Hrusovsky Jozef SVK-1243 995,74
9:52 / 50 / 115
955,24
9:52 / 40 / 69
897,85
9:52 / 20 / 99
964,97
9:58 / 50 / 84
995,58
9:55 / 50 / 164
877,49
9:54 / 45 / 175
933,77
9:52 / 40 / 136
5743,15 957,19
23 Liebezeit Andreas GER 3980 1000
9:58 / 45 / 68
975,83
9:54 / 35 / 87
988,8
9:58 / 50 / 60
923,57
9:53 / 40 / 106
828,69
9:10 / 0 / 118
365,81
4:42 / 0 / 136
961,78
9:57 / 45 / 76
5678,67 946,44
24 Prade, Bernhard GER-3842 961,38
9:53 / 45 / 81
984,6
9:53 / 50 / 71
967,97
9:54 / 50 / 79
967,36
9:57 / 50 / 79
648,76
6:38 / 50 / 135
828,06
8:54 / 50 / 200
962,75
9:55 / 45 / 117
5672,12 945,35
25 Svoboda Pavel CZE-1121 946,82
9:56 / 45 / 107
199,51
1:49 / 40 / 53
975,2
9:52 / 45 / 55
971,36
9:58 / 40 / 89
949,36
9:58 / 45 / 105
1000
9:51 / 50 / 76
787,2
8:0 / 50 / 150
5629,94 938,32
26 Loutocký Petr CZE-1206 936,44
9:55 / 50 / 126
951,14
9:58 / 20 / 68
950,32
9:59 / 45 / 83
878,98
9:59 / 45 / 94
968,65
9:58 / 45 / 81
632,7
5:19 / 0 / 135
914,22
9:58 / 45 / 135
5599,75 933,29
27 Novotný Radek CZE-1528 678,16
6:37 / 45 / 58
1000
9:57 / 45 / 84
996,01
9:55 / 50 / 42
950,08
9:57 / 50 / 133
978,3
9:57 / 45 / 157
0
0:0 / 0 / 0
981,42
9:58 / 50 / 81
5583,97 930,66
28 Vorálek Petr CZE-1448 963,8
9:53 / 45 / 78
974,42
9:50 / 50 / 99
982,66
9:53 / 50 / 96
776,6
8:35 / 30 / 141
864,72
8:59 / 50 / 200
591,96
7:18 / 20 / 204
995,86
9:52 / 50 / 81
5558,06 926,34
29 Barč Radim CZE 1615 912,15
9:51 / 45 / 161
943,07
9:51 / 50 / 139
921,05
9:56 / 40 / 117
924,78
9:46 / 40 / 121
812,3
8:55 / 50 / 179
1000
9:54 / 50 / 145
506,04
6:4 / 40 / 180
5513,35 918,89
30 Bačiak, Juraj SVK-1236 963,74
9:58 / 50 / 100
905,54
9:50 / 20 / 108
969,6
9:53 / 40 / 54
992,01
9:58 / 45 / 44
741,96
8:17 / 0 / 71
930,79
9:54 / 40 / 98
724,05
7:17 / 50 / 137
5503,64 917,27
31 Valaštiak Július SVK 1277 786,91
8:29 / 45 / 122
937,1
9:56 / 40 / 110
968,8
9:54 / 45 / 67
483,63
5:4 / 50 / 117
884,91
8:57 / 50 / 136
977,61
9:54 / 45 / 99
945,21
9:51 / 50 / 109
5500,54 916,76
32 Žabka Miloš SVK 1310 691,88
7:3 / 50 / 77
938,71
9:55 / 25 / 76
963,2
9:51 / 50 / 78
930,73
9:57 / 40 / 105
994,22
9:54 / 50 / 84
693,79
7:17 / 0 / 81
947,85
9:53 / 45 / 131
5468,5 911,42
33 Slezák Petr CZE-1616 913,26
9:52 / 50 / 168
954,4
9:51 / 50 / 110
981,83
9:51 / 50 / 93
963,79
9:54 / 50 / 117
722,22
8:42 / 45 / 217
487,2
5:31 / 45 / 143
909,77
9:53 / 45 / 177
5445,27 907,54
34 Beseda Martin CZE-1534 932,42
9:56 / 45 / 123
182,41
2:36 / 0 / 88
927,02
9:56 / 40 / 116
932,51
9:56 / 50 / 159
765,4
8:16 / 35 / 155
932,01
9:55 / 40 / 146
926,49
9:57 / 45 / 137
5415,85 902,64
35 Nehera Petr CZE 1460 949,32
9:56 / 35 / 82
982,08
9:57 / 50 / 88
905,9
9:56 / 0 / 56
912,94
9:59 / 0 / 55
824,65
8:19 / 50 / 148
751,53
8:1 / 0 / 103
0
0:0 / 0 / 0
5326,42 887,74
36 Jiří Mihulka CZE-1661 905,83
9:51 / 50 / 147
953
9:50 / 50 / 104
892,8
9:32 / 45 / 118
857,73
9:2 / 50 / 135
783,38
7:45 / 50 / 144
905,6
9:58 / 50 / 164
780,25
8:45 / 40 / 150
5298,34 883,06
37 Prokop Luděk CZE-1532 881,88
9:23 / 40 / 101
952,04
9:52 / 50 / 93
963,32
9:57 / 35 / 56
168,44
2:6 / 0 / 46
895,13
9:55 / 0 / 106
562,19
6:43 / 0 / 128
951,53
9:57 / 50 / 116
5206,09 867,68
38 Hrubý Tomáš CZE-1326 0
0:0 / 0 / 0
994,33
9:55 / 50 / 63
959,17
9:50 / 45 / 72
439,97
4:58 / 15 / 80
1000
9:58 / 50 / 123
807,2
8:23 / 50 / 97
1000
9:58 / 45 / 48
5200,67 866,78
39 Tomiska Leos CZE 1646 870,53
9:26 / 30 / 170
905
9:47 / 45 / 178
844,37
9:50 / 30 / 182
732,49
7:44 / 45 / 150
770,46
8:20 / 40 / 167
963,25
9:52 / 45 / 173
843,54
9:59 / 0 / 179
5197,15 866,19
40 Rúčka Vladimír SVK 1280 876,71
9:56 / 40 / 184
446,67
4:57 / 50 / 158
926,51
9:50 / 50 / 158
893,31
9:57 / 50 / 172
831,12
8:23 / 50 / 166
769,49
9:54 / 0 / 210
885,94
9:51 / 30 / 108
5183,08 863,85
41 Veleba Martin CZE 1524 884,28
9:44 / 50 / 160
880,29
9:37 / 45 / 163
923,38
9:46 / 50 / 115
922,63
9:50 / 50 / 159
754,82
8:29 / 35 / 149
811,02
7:54 / 50 / 121
0
0:0 / 0 / 0
5176,42 862,74
42 Malčík Zdeněk CZE-1431 446,13
4:34 / 40 / 69
968,82
9:56 / 50 / 80
999,17
9:54 / 50 / 78
1000
9:57 / 50 / 42
719,83
7:13 / 50 / 113
536,36
5:39 / 45 / 141
943,46
9:57 / 45 / 116
5167,64 861,27
43 Janovský Radek CZE-1618 923,45
9:55 / 45 / 134
889,52
9:58 / 35 / 163
892,71
9:50 / 50 / 165
930,5
9:53 / 40 / 128
887,7
9:57 / 15 / 141
619,33
6:42 / 40 / 160
0
0:0 / 0 / 0
5143,21 857,2
44 Chalupník Milan CZE-1566 959,77
9:56 / 45 / 113
343,73
3:23 / 40 / 56
959,97
9:56 / 50 / 93
978,74
9:51 / 50 / 85
924,44
9:57 / 45 / 134
0
0:0 / 0 / 0
974,34
9:56 / 45 / 105
5140,99 856,83
45 Rymwid-Mickiewicz T. POL 7703 905,07
9:58 / 40 / 170
832,51
9:44 / 0 / 159
769,72
9:59 / 10 / 207
886,58
9:57 / 45 / 174
893,48
9:56 / 40 / 190
0
0:0 / 0 / 0
736,67
9:52 / 0 / 212
5024,03 837,34
46 Heinrich Petr CZE-1664 584,39
7:5 / 0 / 116
932,5
9:53 / 40 / 147
906,33
9:52 / 40 / 132
0
0:0 / 0 / 0
755,21
7:57 / 50 / 184
943,62
9:49 / 50 / 140
874,8
9:56 / 40 / 189
4996,85 832,81
47 Jütte Bastian AUT-219667 421,44
4:24 / 50 / 113
914,17
9:34 / 40 / 131
966,51
9:53 / 50 / 74
959,67
9:44 / 50 / 102
942,53
9:36 / 50 / 186
789,56
8:31 / 50 / 199
283,44
2:40 / 50 / 64
4993,88 832,31
48 Nahodil Antonín CZE 1523 952,3
9:54 / 45 / 160
490,23
5:47 / 0 / 92
932,18
9:58 / 50 / 114
429,27
5:3 / 0 / 81
974,68
9:51 / 50 / 127
931,62
9:54 / 40 / 178
958,8
9:54 / 45 / 91
4939,81 823,3
49 Chyba Karol SVK-1218 977,47
9:56 / 50 / 77
1000
9:56 / 50 / 52
1000
9:53 / 45 / 65
960,52
9:56 / 50 / 100
978,3
9:57 / 45 / 67
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
4916,29 819,38
50 Ovečka Adam Svk 1030 845,53
9:41 / 0 / 111
284,57
3:54 / 0 / 112
864,35
9:55 / 40 / 174
483,63
5:45 / 40 / 179
911,48
9:53 / 45 / 164
921,24
9:57 / 50 / 136
868,38
9:26 / 40 / 163
4894,61 815,77
51 Pavelka Jiří CZE-1655 711,52
8:21 / 10 / 139
889,25
9:45 / 45 / 168
856,46
9:45 / 35 / 172
261,08
2:50 / 40 / 96
751,9
8:16 / 45 / 191
879,77
9:45 / 30 / 169
788,22
9:42 / 40 / 209
4877,12 812,85
52 Kičmer Kamil CZE-1489 294,6
3:1 / 50 / 102
956,67
9:54 / 40 / 120
911,2
9:53 / 45 / 137
873,26
9:51 / 0 / 114
903,28
9:57 / 35 / 162
796,58
9:58 / 40 / 224
253,98
2:44 / 40 / 89
4735,59 789,26
53 Vohralík Martin CZE-1440 931,36
9:56 / 45 / 115
935,83
9:51 / 45 / 149
904,57
9:55 / 45 / 133
431,26
4:51 / 40 / 135
771,31
8:9 / 50 / 164
732
8:20 / 45 / 175
0
0:0 / 0 / 0
4706,33 784,39
54 Janzer Josef GER 4139 843,19
9:56 / 0 / 165
863,33
9:52 / 0 / 148
915
9:52 / 30 / 103
472,43
4:30 / 50 / 66
697,54
7:6 / 45 / 91
562,02
6:18 / 45 / 189
151,27
2:47 / 0 / 144
4353,51 725,58
55 Tomeček Milan SVK-1220 961,41
9:53 / 35 / 85
192,06
2:34 / 0 / 71
939,27
9:57 / 40 / 83
958,65
9:59 / 25 / 112
813,37
8:5 / 50 / 133
0
0:0 / 0 / 0
454,69
5:43 / 0 / 104
4319,45 719,91
56 Hengl, Roland AUT-203390 986,86
9:56 / 50 / 90
617,16
6:3 / 40 / 58
952,76
9:52 / 50 / 94
463,18
5:10 / 35 / 124
521,7
5:14 / 45 / 117
640,25
4:58 / 40 / 167
599,68
7:23 / 0 / 131
4318,41 719,74
57 Koros Bedřich CZE-1567 830,87
9:36 / 15 / 170
92,02
2:7 / 0 / 141
834,85
9:13 / 30 / 155
503,7
5:58 / 30 / 164
917,31
9:40 / 40 / 164
907,69
9:53 / 0 / 124
269,03
3:12 / 35 / 143
4263,45 710,58
58 Kolp Peter AUT 42409 932,9
9:44 / 50 / 128
236,97
2:49 / 40 / 127
947,98
9:55 / 45 / 132
310,51
3:41 / 45 / 142
799,34
9:56 / 0 / 204
621,06
6:58 / 45 / 177
523,77
5:52 / 45 / 144
4135,56 689,26
59 Skoupý Karel CZE -1520 415,44
4:20 / 45 / 104
941,37
9:46 / 45 / 106
0
0:0 / 0 / 0
250
3:0 / 40 / 126
632,57
9:57 / 0 / 242
871,39
9:20 / 0 / 124
891,76
9:47 / 35 / 140
4002,53 667,09
60 Holešínský František CZE-1657 312,9
4:8 / 40 / 183
173,46
2:51 / 25 / 175
875,5
9:39 / 45 / 151
677,37
8:17 / 5 / 181
507,52
5:25 / 40 / 156
727,04
6:40 / 10 / 207
776,79
9:28 / 0 / 172
3877,12 646,19
61 Manhalter Georg AUT-44943 485,67
6:12 / 0 / 134
881,11
9:48 / 45 / 184
853,95
9:53 / 30 / 176
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
740,8
7:40 / 45 / 144
796,97
9:12 / 45 / 193
3758,5 626,42
62 Bruner Tomáš CZE-1538 848,93
9:55 / 40 / 206
888,98
9:57 / 35 / 167
908,8
9:58 / 50 / 160
903,3
9:59 / 45 / 167
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
3550,01 591,67
63 Piwowarski Konrad POL 7715 593,77
7:16 / 0 / 128
0
0:0 / 0 / 0
872,7
9:36 / 45 / 152
237,94
3:8 / 25 / 135
791,13
9:19 / 0 / 190
513,6
6:21 / 0 / 120
377,48
4:50 / 25 / 174
3386,62 564,44
64 Kristian Libor CZE-1530 844,12
8:59 / 40 / 167
323,34
4:41 / 0 / 163
378,29
4:39 / 35 / 154
241,35
3:47 / 0 / 168
693,95
7:46 / 30 / 178
260,38
2:59 / 0 / 151
300,96
3:42 / 45 / 156
2801,04 466,84
65 Karnoš Peter SVK 1115 959,97
9:53 / 30 / 119
211,73
2:48 / 0 / 76
927,83
9:58 / 45 / 129
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
2099,53 349,92


Pořadí - junioři

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 Let č. 6 Let č. 7 body přepoč.
1* Pospíšil Luboš jun. CZE-1533 928,97
9:52 / 50 / 120
990
9:53 / 50 / 98
966,32
9:57 / 50 / 89
951,65
9:56 / 45 / 101
977,43
9:57 / 50 / 168
873,5
9:57 / 50 / 212
1000
9:56 / 45 / 74
5814,37 969,06
2* Bruner Jan CZE-1539 869,07
9:56 / 50 / 205
902,42
9:55 / 45 / 161
956,11
9:51 / 50 / 84
921,5
9:43 / 45 / 129
899,31
9:58 / 50 / 210
518,24
5:37 / 50 / 149
480,97
5:21 / 50 / 186
5066,65 844,44
3* Novotný René CZE-1527 828,97
9:44 / 0 / 155
868,89
9:47 / 20 / 147
921,92
9:56 / 40 / 103
514,91
5:59 / 45 / 169
895,9
9:55 / 50 / 197
609,07
6:24 / 35 / 126
934,07
9:56 / 50 / 116
5058,82 843,14
4* Janzer Anne GER 4220 912,27
9:45 / 35 / 169
414,19
5:20 / 30 / 198
864,35
9:52 / 30 / 148
540,08
6:38 / 0 / 156
809,49
9:59 / 0 / 191
617,6
8:24 / 30 / 216
152,87
4:31 / 0 / 225
4157,98 693


Pořadí - žáci

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 Let č. 6 Let č. 7 body přepoč.


Pořadí - junioři a žáci

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 Let č. 6 Let č. 7 body přepoč.
1* Pospíšil Luboš jun. CZE-1533 928,97
9:52 / 50 / 120
990
9:53 / 50 / 98
966,32
9:57 / 50 / 89
951,65
9:56 / 45 / 101
977,43
9:57 / 50 / 168
873,5
9:57 / 50 / 212
1000
9:56 / 45 / 74
5814,37 969,06
2* Bruner Jan CZE-1539 869,07
9:56 / 50 / 205
902,42
9:55 / 45 / 161
956,11
9:51 / 50 / 84
921,5
9:43 / 45 / 129
899,31
9:58 / 50 / 210
518,24
5:37 / 50 / 149
480,97
5:21 / 50 / 186
5066,65 844,44
3* Novotný René CZE-1527 828,97
9:44 / 0 / 155
868,89
9:47 / 20 / 147
921,92
9:56 / 40 / 103
514,91
5:59 / 45 / 169
895,9
9:55 / 50 / 197
609,07
6:24 / 35 / 126
934,07
9:56 / 50 / 116
5058,82 843,14
4* Janzer Anne GER 4220 912,27
9:45 / 35 / 169
414,19
5:20 / 30 / 198
864,35
9:52 / 30 / 148
540,08
6:38 / 0 / 156
809,49
9:59 / 0 / 191
617,6
8:24 / 30 / 216
152,87
4:31 / 0 / 225
4157,98 693

^^^


Pořadí klubů


Klub Členů Příjmení, jméno Součet Průměr

^^^


Pořadí týmů

Týmy Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
Team 1 3 Vostřel Vlastimil, Perkovič Stanislav, Hrabáček Alois, 19303,05 6434,35
none 89 Skoupý Karel, Imiolek Jaroslav, Kotula Miroslav, Adámek Juraj, Gaĺa Marko, Chyba Karol, Tomeček Milan, Kolp Peter, Juun Albers, Schuller Walter, Hrubý Tomáš, Malčík Zdeněk, Malčík Radek, Malčík Petr, Veleba Martin, Nahodil Antonín, Bruner Tomáš, Bruner Jan, Majercik Bohuslav, Hrusovsky Jozef, Prašivka Miroslav, Vohralík Martin, Kičmer Kamil, Loutocký Petr, Svoboda Pavel, Mrázek Karel, Bačiak, Juraj, Němec Petr, Beseda Martin, Beran Věnek, Manhalter Georg, Hengl, Roland, Karnoš Peter, Pospíšil Luboš jun., Pospíšil Luboš, Pollack Gerhard, Rúčka Vladimír, Číp Mirek, SCHULLER Alfred, Duchaň Jiří, Štěrba Vítězslav, Janovský Radek, Vácha Jan, Ovečka Adam, Nehera Petr, Novotný Radek, Novotný René, Noessing, Gerhard, Bosch, Hans-Joachim, Tér Štěpán, Matula Ondra, Holešínský František, Piwowarski Konrad, Rymwid-Mickiewicz T., Potoczek Wieslaw, Peter Jurkovic, Peter Jurkovic st., Horejsi Ivan, Pavelka Jiří, Haas Hermann, Morava Milan, Slezák Petr, Tomiska Leos, Prade, Bernhard , Frak Tomasz, Dudáš Matúš, Janzer Josef, Janzer Anne, Deuschle,Hans, Novotný Luděk, Prokop Luděk, Koros Bedřich, Chalupník Milan, Vorálek Petr, Barč Radim, Freudenthaler Ruudi , Kalivoda Ferdinand, Ďurka Zdenko, Rižner Primož, Kristian Libor, Heinrich Petr, Vojkůvka Zdeněk, Genkinger Kurt, Liebezeit Andreas, Jütte Bastian, Žabka Miloš, Hoffmann Peter, Valaštiak Július, Jiří Mihulka, 495440 5566,74

^^^


Přestnost přistání

Příjmení, jméno celkem přistání Součet Průměr
Jütte Bastian 7 50 , 40 , 50 , 50 , 50 , 50 , 50 340 48,57
Prade, Bernhard 7 45 , 50 , 50 , 50 , 50 , 50 , 45 340 48,57
Pospíšil Luboš jun. 7 50 , 50 , 50 , 45 , 50 , 50 , 45 340 48,57
Bruner Jan 7 50 , 45 , 50 , 45 , 50 , 50 , 50 340 48,57
Novotný Luděk 10 50 , 45 , 50 , 50 , 50 , 50 , 40 , 45 , 50 , 50 480 48
Malčík Radek 10 50 , 45 , 45 , 50 , 45 , 45 , 50 , 50 , 50 , 50 480 48
Jiří Mihulka 7 50 , 50 , 45 , 50 , 50 , 50 , 40 335 47,86
Slezák Petr 7 50 , 50 , 50 , 50 , 45 , 45 , 45 335 47,86
Vácha Jan 10 50 , 50 , 45 , 45 , 40 , 50 , 50 , 50 , 50 , 45 475 47,5
Duchaň Jiří 10 50 , 45 , 45 , 50 , 50 , 50 , 50 , 50 , 45 , 40 475 47,5
Kalivoda Ferdinand 7 45 , 50 , 50 , 50 , 45 , 45 , 45 330 47,14
Malčík Zdeněk 7 40 , 50 , 50 , 50 , 50 , 45 , 45 330 47,14
Majercik Bohuslav 10 50 , 45 , 45 , 45 , 40 , 45 , 50 , 50 , 50 , 45 465 46,5
Valaštiak Július 7 45 , 40 , 45 , 50 , 50 , 45 , 50 325 46,43
Hoffmann Peter 7 45 , 50 , 50 , 45 , 45 , 45 , 45 325 46,43
Barč Radim 7 45 , 50 , 40 , 40 , 50 , 50 , 40 315 45
Svoboda Pavel 7 45 , 40 , 45 , 40 , 45 , 50 , 50 315 45
Schuller Walter 7 50 , 30 , 40 , 50 , 45 , 50 , 40 305 43,57
Haas Hermann 10 50 , 45 , 50 , 50 , 50 , 45 , 50 , 50 , 0 , 45 435 43,5
Rižner Primož 10 50 , 45 , 50 , 50 , 45 , 40 , 50 , 50 , 50 , 0 430 43
Hrabáček Alois 7 50 , 45 , 45 , 25 , 40 , 50 , 45 300 42,86
Vorálek Petr 7 45 , 50 , 50 , 30 , 50 , 20 , 50 295 42,14
Štěrba Vítězslav 7 50 , 50 , 45 , 50 , 50 , 0 , 50 295 42,14
Hrusovsky Jozef 7 50 , 40 , 20 , 50 , 50 , 45 , 40 295 42,14
Malčík Petr 7 45 , 0 , 50 , 50 , 50 , 50 , 50 295 42,14
Ďurka Zdenko 8 50 , 45 , 45 , 50 , 50 , 0 , 45 , 50 335 41,88
Vojkůvka Zdeněk 7 50 , 50 , 45 , 0 , 45 , 50 , 50 290 41,43
Pospíšil Luboš 7 50 , 50 , 45 , 45 , 50 , 0 , 50 290 41,43
Beran Věnek 7 50 , 45 , 45 , 0 , 50 , 50 , 50 290 41,43
Prašivka Miroslav 7 15 , 50 , 50 , 45 , 40 , 50 , 40 290 41,43
Matula Ondra 7 0 , 45 , 50 , 45 , 50 , 45 , 50 285 40,71
Novotný Radek 7 45 , 45 , 50 , 50 , 45 , 0 , 50 285 40,71
Vostřel Vlastimil 10 45 , 50 , 50 , 35 , 45 , 45 , 0 , 45 , 45 , 45 405 40,5
Potoczek Wieslaw 7 40 , 20 , 45 , 50 , 50 , 45 , 30 280 40
Veleba Martin 7 50 , 45 , 50 , 50 , 35 , 50 , 0 280 40
Imiolek Jaroslav 7 50 , 50 , 45 , 40 , 0 , 45 , 50 280 40
Noessing, Gerhard 10 50 , 50 , 50 , 30 , 50 , 0 , 40 , 40 , 45 , 40 395 39,5
Freudenthaler Ruudi 7 40 , 45 , 50 , 20 , 50 , 35 , 35 275 39,29
Chalupník Milan 7 45 , 40 , 50 , 50 , 45 , 0 , 45 275 39,29
Peter Jurkovic st. 7 50 , 0 , 50 , 40 , 40 , 45 , 50 275 39,29
Dudáš Matúš 10 50 , 50 , 50 , 45 , 50 , 0 , 50 , 45 , 0 , 50 390 39
Deuschle,Hans 7 30 , 30 , 35 , 35 , 40 , 50 , 50 270 38,57
Tér Štěpán 7 45 , 50 , 40 , 45 , 45 , 0 , 45 270 38,57
Rúčka Vladimír 7 40 , 50 , 50 , 50 , 50 , 0 , 30 270 38,57
Vohralík Martin 7 45 , 45 , 45 , 40 , 50 , 45 , 0 270 38,57
Kolp Peter 7 50 , 40 , 45 , 45 , 0 , 45 , 45 270 38,57
Bosch, Hans-Joachim 10 35 , 35 , 40 , 50 , 40 , 50 , 50 , 45 , 0 , 40 385 38,5
Frak Tomasz 10 50 , 45 , 50 , 45 , 50 , 0 , 50 , 50 , 40 , 0 380 38
Juun Albers 7 50 , 0 , 45 , 40 , 50 , 30 , 50 265 37,86
Adámek Juraj 10 50 , 35 , 40 , 50 , 50 , 50 , 0 , 50 , 0 , 50 375 37,5
Žabka Miloš 7 50 , 25 , 50 , 40 , 50 , 0 , 45 260 37,14
Hengl, Roland 7 50 , 40 , 50 , 35 , 45 , 40 , 0 260 37,14
Beseda Martin 7 45 , 0 , 40 , 50 , 35 , 40 , 45 255 36,43
Genkinger Kurt 7 45 , 40 , 30 , 40 , 50 , 0 , 45 250 35,71
Peter Jurkovic 7 10 , 45 , 45 , 50 , 50 , 0 , 50 250 35,71
Mrázek Karel 7 45 , 40 , 35 , 0 , 45 , 40 , 45 250 35,71
Loutocký Petr 7 50 , 20 , 45 , 45 , 45 , 0 , 45 250 35,71
Kičmer Kamil 7 50 , 40 , 45 , 0 , 35 , 40 , 40 250 35,71
Kotula Miroslav 7 50 , 50 , 45 , 25 , 45 , 0 , 35 250 35,71
Pavelka Jiří 7 10 , 45 , 35 , 40 , 45 , 30 , 40 245 35
Bačiak, Juraj 7 50 , 20 , 40 , 45 , 0 , 40 , 50 245 35
Gaĺa Marko 10 50 , 45 , 50 , 50 , 50 , 50 , 0 , 50 , 0 , 0 345 34,5
Novotný René 7 0 , 20 , 40 , 45 , 50 , 35 , 50 240 34,29
Chyba Karol 7 50 , 50 , 45 , 50 , 45 , 0 , 0 240 34,29
Tomiska Leos 7 30 , 45 , 30 , 45 , 40 , 45 , 0 235 33,57
Perkovič Stanislav 8 0 , 40 , 40 , 0 , 40 , 50 , 50 , 45 265 33,12
Nahodil Antonín 7 45 , 0 , 50 , 0 , 50 , 40 , 45 230 32,86
Janovský Radek 7 45 , 35 , 50 , 40 , 15 , 40 , 0 225 32,14
Hrubý Tomáš 8 0 , 50 , 45 , 15 , 50 , 50 , 45 , 0 255 31,88
Heinrich Petr 7 0 , 40 , 40 , 0 , 50 , 50 , 40 220 31,43
SCHULLER Alfred 7 45 , 0 , 50 , 45 , 35 , 45 , 0 220 31,43
Liebezeit Andreas 7 45 , 35 , 50 , 40 , 0 , 0 , 45 215 30,71
Ovečka Adam 7 0 , 0 , 40 , 40 , 45 , 50 , 40 215 30,71
Pollack Gerhard 7 45 , 45 , 25 , 0 , 45 , 45 , 0 205 29,29
Němec Petr 7 50 , 35 , 40 , 25 , 45 , 0 , 0 195 27,86
Prokop Luděk 7 40 , 50 , 35 , 0 , 0 , 0 , 50 175 25
Morava Milan 7 0 , 50 , 30 , 50 , 45 , 0 , 0 175 25
Janzer Josef 7 0 , 0 , 30 , 50 , 45 , 45 , 0 170 24,29
Bruner Tomáš 7 40 , 35 , 50 , 45 , 0 , 0 , 0 170 24,29
Holešínský František 7 40 , 25 , 45 , 5 , 40 , 10 , 0 165 23,57
Manhalter Georg 7 0 , 45 , 30 , 0 , 0 , 45 , 45 165 23,57
Horejsi Ivan 7 40 , 0 , 45 , 25 , 0 , 45 , 0 155 22,14
Kristian Libor 7 40 , 0 , 35 , 0 , 30 , 0 , 45 150 21,43
Koros Bedřich 7 15 , 0 , 30 , 30 , 40 , 0 , 35 150 21,43
Tomeček Milan 7 35 , 0 , 40 , 25 , 50 , 0 , 0 150 21,43
Skoupý Karel 8 45 , 45 , 0 , 40 , 0 , 0 , 35 , 0 165 20,62
Nehera Petr 7 35 , 50 , 0 , 0 , 50 , 0 , 0 135 19,29
Číp Mirek 7 0 , 50 , 0 , 50 , 0 , 30 , 0 130 18,57
Janzer Anne 7 35 , 30 , 30 , 0 , 0 , 30 , 0 125 17,86
Rymwid-Mickiewicz T. 8 40 , 0 , 0 , 45 , 40 , 0 , 0 , 10 135 16,88
Piwowarski Konrad 7 0 , 0 , 45 , 25 , 0 , 0 , 25 95 13,57
Karnoš Peter 7 30 , 0 , 45 , 0 , 0 , 0 , 0 75 10,71

^^^


Průměrná doba letu


Příjmení, jméno Počet záznamů Letové časy Celekem vteřin Průměrný letový čas
Duchaň Jiří 7 9:58,00, 9:57,00, 9:58,00, 9:58,00, 9:58,00, 9:58,00, 9:58,00, 4185 9:57,86
Malčík Radek 7 9:56,00, 9:57,00, 9:58,00, 9:59,00, 9:58,00, 9:59,00, 9:57,00, 4184 9:57,71
Majercik Bohuslav 7 9:56,00, 9:55,00, 9:58,00, 9:58,00, 9:58,00, 9:59,00, 9:58,00, 4182 9:57,43
Hoffmann Peter 7 9:55,00, 9:57,00, 9:58,00, 9:58,00, 9:59,00, 9:57,00, 9:57,00, 4181 9:57,29
Haas Hermann 7 9:58,00, 9:54,00, 9:59,00, 9:58,00, 9:57,00, 9:55,00, 9:57,00, 4178 9:56,86
Bosch, Hans-Joachim 7 9:54,00, 9:54,00, 9:55,00, 9:59,00, 9:56,00, 9:56,00, 9:57,00, 4171 9:55,86
Pospíšil Luboš jun. 7 9:52,00, 9:53,00, 9:57,00, 9:56,00, 9:57,00, 9:57,00, 9:56,00, 4168 9:55,43
Freudenthaler Ruudi 7 9:52,00, 9:55,00, 9:47,00, 9:58,00, 9:53,00, 9:56,00, 9:55,00, 4156 9:53,71
Hrusovsky Jozef 7 9:52,00, 9:52,00, 9:52,00, 9:58,00, 9:55,00, 9:54,00, 9:52,00, 4155 9:53,5700000000001
Hrabáček Alois 7 9:55,00, 9:52,00, 9:58,00, 9:53,00, 9:40,00, 9:54,00, 9:47,00, 4139 9:51,29
Kalivoda Ferdinand 7 9:54,00, 9:56,00, 9:55,00, 9:59,00, 9:57,00, 9:14,00, 9:35,00, 4110 9:47,14
Rižner Primož 7 9:57,00, 9:55,00, 9:58,00, 9:59,00, 9:56,00, 8:21,00, 9:59,00, 4085 9:43,5700000000001
Adámek Juraj 7 9:57,00, 9:55,00, 9:58,00, 9:56,00, 9:57,00, 9:56,00, 8:16,00, 4075 9:42,14
Imiolek Jaroslav 7 8:4,00, 9:53,00, 9:52,00, 9:56,00, 9:50,00, 9:54,00, 9:55,00, 4044 9:37,71
Horejsi Ivan 7 9:55,00, 9:31,00, 9:44,00, 9:58,00, 9:58,00, 9:42,00, 8:35,00, 4043 9:37,5700000000001
Beran Věnek 7 9:54,00, 9:55,00, 9:56,00, 7:30,00, 9:54,00, 9:56,00, 9:58,00, 4023 9:34,71
Dudáš Matúš 7 9:58,00, 9:57,00, 9:57,00, 9:59,00, 9:58,00, 6:48,00, 9:59,00, 3996 9:30,86
Vácha Jan 7 9:58,00, 9:56,00, 9:59,00, 9:58,00, 9:55,00, 6:20,00, 9:56,00, 3962 9:26
Vojkůvka Zdeněk 7 9:56,00, 9:56,00, 9:57,00, 6:26,00, 9:58,00, 9:53,00, 9:54,00, 3960 9:25,71
Genkinger Kurt 7 9:53,00, 9:53,00, 9:55,00, 9:54,00, 9:49,00, 5:58,00, 9:56,00, 3918 9:19,71
Peter Jurkovic 7 9:57,00, 9:58,00, 9:51,00, 9:58,00, 8:14,00, 7:22,00, 9:58,00, 3918 9:19,71
Bačiak, Juraj 7 9:58,00, 9:50,00, 9:53,00, 9:58,00, 8:17,00, 9:54,00, 7:17,00, 3907 9:18,14
Loutocký Petr 7 9:55,00, 9:58,00, 9:59,00, 9:59,00, 9:58,00, 5:19,00, 9:58,00, 3906 9:18
Prade, Bernhard 7 9:53,00, 9:53,00, 9:54,00, 9:57,00, 6:38,00, 8:54,00, 9:55,00, 3904 9:17,71
Novotný Luděk 7 9:52,00, 9:55,00, 9:56,00, 9:57,00, 9:58,00, 5:25,00, 9:56,00, 3899 9:17
Tomiska Leos 7 9:26,00, 9:47,00, 9:50,00, 7:44,00, 8:20,00, 9:52,00, 9:59,00, 3898 9:16,86
Jiří Mihulka 7 9:51,00, 9:50,00, 9:32,00, 9:2,00, 7:45,00, 9:58,00, 8:45,00, 3883 9:14,71
Vorálek Petr 7 9:53,00, 9:50,00, 9:53,00, 8:35,00, 8:59,00, 7:18,00, 9:52,00, 3860 9:11,43
Štěrba Vítězslav 7 9:54,00, 9:54,00, 9:55,00, 9:57,00, 9:57,00, 4:46,00, 9:56,00, 3859 9:11,29
Barč Radim 7 9:51,00, 9:51,00, 9:56,00, 9:46,00, 8:55,00, 9:54,00, 6:4,00, 3857 9:11
Deuschle,Hans 7 8:51,00, 9:54,00, 9:56,00, 9:50,00, 5:37,00, 9:55,00, 9:56,00, 3839 9:8,42999999999995
Potoczek Wieslaw 7 4:58,00, 9:41,00, 9:40,00, 9:56,00, 9:52,00, 9:56,00, 9:49,00, 3832 9:7,42999999999995
Žabka Miloš 7 7:3,00, 9:55,00, 9:51,00, 9:57,00, 9:54,00, 7:17,00, 9:53,00, 3830 9:7,13999999999999
Slezák Petr 7 9:52,00, 9:51,00, 9:51,00, 9:54,00, 8:42,00, 5:31,00, 9:53,00, 3814 9:4,86000000000001
Liebezeit Andreas 7 9:58,00, 9:54,00, 9:58,00, 9:53,00, 9:10,00, 4:42,00, 9:57,00, 3812 9:4,57000000000005
Juun Albers 7 9:53,00, 6:0,00, 9:53,00, 9:57,00, 9:57,00, 7:21,00, 9:57,00, 3778 8:59,71
Rúčka Vladimír 7 9:56,00, 4:57,00, 9:50,00, 9:57,00, 8:23,00, 9:54,00, 9:51,00, 3768 8:58,29
Pospíšil Luboš 7 9:55,00, 9:57,00, 9:57,00, 9:59,00, 9:34,00, 3:26,00, 9:56,00, 3764 8:57,71
Valaštiak Július 7 8:29,00, 9:56,00, 9:54,00, 5:4,00, 8:57,00, 9:54,00, 9:51,00, 3725 8:52,14
Novotný René 7 9:44,00, 9:47,00, 9:56,00, 5:59,00, 9:55,00, 6:24,00, 9:56,00, 3701 8:48,71
Malčík Petr 7 9:58,00, 3:29,00, 9:57,00, 9:57,00, 9:57,00, 7:50,00, 9:57,00, 3665 8:43,5700000000001
Pollack Gerhard 7 9:55,00, 9:56,00, 9:59,00, 4:52,00, 9:58,00, 9:58,00, 6:1,00, 3639 8:39,86
Perkovič Stanislav 8 9:48,00, 9:52,00, 9:57,00, 0:0,00, 9:56,00, 9:56,00, 9:54,00, 9:55,00, 4158 8:39,75
Beseda Martin 7 9:56,00, 2:36,00, 9:56,00, 9:56,00, 8:16,00, 9:55,00, 9:57,00, 3632 8:38,86
Bruner Jan 7 9:56,00, 9:55,00, 9:51,00, 9:43,00, 9:58,00, 5:37,00, 5:21,00, 3621 8:37,29
Nahodil Antonín 7 9:54,00, 5:47,00, 9:58,00, 5:3,00, 9:51,00, 9:54,00, 9:54,00, 3621 8:37,29
Schuller Walter 7 9:31,00, 9:53,00, 9:46,00, 8:54,00, 8:18,00, 7:14,00, 6:28,00, 3604 8:34,86
Frak Tomasz 7 9:56,00, 9:58,00, 9:59,00, 9:58,00, 9:59,00, 0:0,00, 9:58,00, 3588 8:32,5700000000001
Gaĺa Marko 7 9:59,00, 9:58,00, 9:56,00, 9:58,00, 9:58,00, 9:57,00, 0:0,00, 3586 8:32,29
Vostřel Vlastimil 7 9:57,00, 9:56,00, 9:52,00, 9:58,00, 9:59,00, 9:55,00, 0:0,00, 3577 8:31
Noessing, Gerhard 7 9:52,00, 9:56,00, 9:58,00, 9:53,00, 9:58,00, 0:0,00, 9:57,00, 3574 8:30,57
Tér Štěpán 7 9:55,00, 9:54,00, 9:58,00, 9:53,00, 9:55,00, 0:0,00, 9:58,00, 3573 8:30,43
Svoboda Pavel 7 9:56,00, 1:49,00, 9:52,00, 9:58,00, 9:58,00, 9:51,00, 8:0,00, 3564 8:29,14
Mrázek Karel 7 8:56,00, 9:51,00, 2:40,00, 9:52,00, 8:14,00, 9:56,00, 9:52,00, 3561 8:28,71
Peter Jurkovic st. 7 9:55,00, 2:54,00, 9:48,00, 9:56,00, 8:55,00, 7:51,00, 9:54,00, 3553 8:27,57
Kotula Miroslav 7 9:50,00, 9:49,00, 9:58,00, 9:59,00, 9:56,00, 0:0,00, 9:21,00, 3533 8:24,71
Matula Ondra 7 4:21,00, 9:52,00, 9:50,00, 9:55,00, 7:49,00, 9:50,00, 7:4,00, 3521 8:23
Ovečka Adam 7 9:41,00, 3:54,00, 9:55,00, 5:45,00, 9:53,00, 9:57,00, 9:26,00, 3511 8:21,57
Pavelka Jiří 7 8:21,00, 9:45,00, 9:45,00, 2:50,00, 8:16,00, 9:45,00, 9:42,00, 3504 8:20,57
SCHULLER Alfred 7 9:55,00, 3:16,00, 9:51,00, 7:19,00, 9:53,00, 9:59,00, 7:46,00, 3479 8:17
Prokop Luděk 7 9:23,00, 9:52,00, 9:57,00, 2:6,00, 9:55,00, 6:43,00, 9:57,00, 3473 8:16,14
Číp Mirek 7 4:54,00, 9:49,00, 9:56,00, 9:47,00, 9:59,00, 9:55,00, 3:18,00, 3458 8:14
Malčík Zdeněk 7 4:34,00, 9:56,00, 9:54,00, 9:57,00, 7:13,00, 5:39,00, 9:57,00, 3430 8:10
Prašivka Miroslav 7 2:50,00, 9:51,00, 9:52,00, 7:19,00, 9:58,00, 7:9,00, 9:54,00, 3413 8:7,56999999999999
Novotný Radek 7 6:37,00, 9:57,00, 9:55,00, 9:57,00, 9:57,00, 0:0,00, 9:58,00, 3381 8:3
Janovský Radek 7 9:55,00, 9:58,00, 9:50,00, 9:53,00, 9:57,00, 6:42,00, 0:0,00, 3375 8:2,13999999999999
Nehera Petr 7 9:56,00, 9:57,00, 9:56,00, 9:59,00, 8:19,00, 8:1,00, 0:0,00, 3368 8:1,13999999999999
Veleba Martin 7 9:44,00, 9:37,00, 9:46,00, 9:50,00, 8:29,00, 7:54,00, 0:0,00, 3320 7:54,29
Kičmer Kamil 7 3:1,00, 9:54,00, 9:53,00, 9:51,00, 9:57,00, 9:58,00, 2:44,00, 3318 7:54
Heinrich Petr 7 7:5,00, 9:53,00, 9:52,00, 0:0,00, 7:57,00, 9:49,00, 9:56,00, 3272 7:47,43
Janzer Anne 7 9:45,00, 5:20,00, 9:52,00, 6:38,00, 9:59,00, 8:24,00, 4:31,00, 3269 7:47
Jütte Bastian 7 4:24,00, 9:34,00, 9:53,00, 9:44,00, 9:36,00, 8:31,00, 2:40,00, 3262 7:46
Ďurka Zdenko 8 9:42,00, 9:56,00, 9:56,00, 5:24,00, 9:31,00, 0:0,00, 9:58,00, 6:40,00, 3667 7:38,38
Chalupník Milan 7 9:56,00, 3:23,00, 9:56,00, 9:51,00, 9:57,00, 0:0,00, 9:56,00, 3179 7:34,14
Rymwid-Mickiewicz T. 8 9:58,00, 9:44,00, 0:0,00, 9:57,00, 9:56,00, 0:0,00, 9:52,00, 9:59,00, 3566 7:25,75
Vohralík Martin 7 9:56,00, 9:51,00, 9:55,00, 4:51,00, 8:9,00, 8:20,00, 0:0,00, 3062 7:17,43
Janzer Josef 7 9:56,00, 9:52,00, 9:52,00, 4:30,00, 7:6,00, 6:18,00, 2:47,00, 3021 7:11,57
Koros Bedřich 7 9:36,00, 2:7,00, 9:13,00, 5:58,00, 9:40,00, 9:53,00, 3:12,00, 2979 7:5,56999999999999
Chyba Karol 7 9:56,00, 9:56,00, 9:53,00, 9:56,00, 9:57,00, 0:0,00, 0:0,00, 2978 7:5,43000000000001
Morava Milan 7 3:45,00, 9:59,00, 9:59,00, 9:58,00, 9:58,00, 0:0,00, 5:52,00, 2971 7:4,43000000000001
Kolp Peter 7 9:44,00, 2:49,00, 9:55,00, 3:41,00, 9:56,00, 6:58,00, 5:52,00, 2935 6:59,29
Hengl, Roland 7 9:56,00, 6:3,00, 9:52,00, 5:10,00, 5:14,00, 4:58,00, 7:23,00, 2916 6:56,57
Holešínský František 7 4:8,00, 2:51,00, 9:39,00, 8:17,00, 5:25,00, 6:40,00, 9:28,00, 2788 6:38,29
Hrubý Tomáš 8 0:0,00, 9:55,00, 9:50,00, 4:58,00, 9:58,00, 8:23,00, 9:58,00, 0:0,00, 3182 6:37,75
Tomeček Milan 7 9:53,00, 2:34,00, 9:57,00, 9:59,00, 8:5,00, 0:0,00, 5:43,00, 2771 6:35,86
Manhalter Georg 7 6:12,00, 9:48,00, 9:53,00, 0:0,00, 0:0,00, 7:40,00, 9:12,00, 2565 6:6,43000000000001
Piwowarski Konrad 7 7:16,00, 0:0,00, 9:36,00, 3:8,00, 9:19,00, 6:21,00, 4:50,00, 2430 5:47,14
Skoupý Karel 8 4:20,00, 9:46,00, 0:0,00, 3:0,00, 9:57,00, 9:20,00, 9:47,00, 0:0,00, 2770 5:46,25
Bruner Tomáš 7 9:55,00, 9:57,00, 9:58,00, 9:59,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 2389 5:41,29
Kristian Libor 7 8:59,00, 4:41,00, 4:39,00, 3:47,00, 7:46,00, 2:59,00, 3:42,00, 2193 5:13,29
Němec Petr 7 4:43,00, 9:47,00, 3:5,00, 7:13,00, 8:30,00, 0:0,00, 0:0,00, 1998 4:45,43
Karnoš Peter 7 9:53,00, 2:48,00, 9:58,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 1359 3:14,14

^^^


Průměrná výška


Příjmení, jméno Počet záznamů Průměrná výška Výška celkem Průměrná výška
Frak Tomasz 9 36, 46, 44, 81, 54, 0, 47, 19, 20, 17, 364 40,44
Malčík Radek 10 37, 57, 38, 57, 134, 37, 14, 33, 27, 30, 464 46,4
Gaĺa Marko 7 43, 61, 45, 51, 76, 44, 0, 34, 0, 0, 354 50,57
Majercik Bohuslav 10 59, 57, 51, 71, 92, 125, 37, 44, 32, 44, 612 61,2
Noessing, Gerhard 9 83, 64, 43, 64, 95, 0, 80, 35, 47, 46, 557 61,89
Vostřel Vlastimil 9 62, 41, 51, 79, 100, 110, 0, 35, 50, 35, 563 62,56
Bosch, Hans-Joachim 9 38, 46, 39, 108, 189, 35, 43, 38, 0, 40, 576 64
Rižner Primož 9 41, 46, 28, 42, 71, 142, 142, 20, 51, 0, 583 64,78
Adámek Juraj 9 53, 57, 31, 47, 121, 123, 59, 43, 0, 57, 591 65,67
Dudáš Matúš 10 61, 66, 36, 76, 158, 78, 97, 39, 24, 42, 677 67,7
Malčík Petr 7 46, 60, 59, 86, 148, 44, 38, 481 68,71
Chyba Karol 5 77, 52, 65, 100, 67, 0, 0, 361 72,2
Duchaň Jiří 10 69, 90, 49, 90, 165, 67, 76, 39, 33, 49, 727 72,7
Vácha Jan 10 92, 64, 60, 35, 170, 134, 51, 53, 35, 39, 733 73,3
Haas Hermann 9 52, 59, 56, 74, 166, 121, 75, 43, 0, 37, 683 75,89
Novotný Luděk 10 41, 41, 42, 109, 111, 152, 98, 58, 54, 59, 765 76,5
Štěrba Vítězslav 7 85, 64, 59, 96, 130, 79, 43, 556 79,43
Hrubý Tomáš 6 0, 63, 72, 80, 123, 97, 48, 0, 483 80,5
Beran Věnek 7 103, 85, 67, 96, 117, 64, 69, 601 85,86
Bačiak, Juraj 7 100, 108, 54, 44, 71, 98, 137, 612 87,43
Nehera Petr 6 82, 88, 56, 55, 148, 103, 0, 532 88,67
Peter Jurkovic 7 52, 96, 61, 73, 145, 139, 57, 623 89
Pospíšil Luboš 7 120, 100, 59, 86, 88, 74, 96, 623 89
Žabka Miloš 7 77, 76, 78, 105, 84, 81, 131, 632 90,29
Svoboda Pavel 7 107, 53, 55, 89, 105, 76, 150, 635 90,71
Malčík Zdeněk 7 69, 80, 78, 42, 113, 141, 116, 639 91,29
Prokop Luděk 7 101, 93, 56, 46, 106, 128, 116, 646 92,29
Novotný Radek 6 58, 84, 42, 133, 157, 0, 81, 555 92,5
Liebezeit Andreas 7 68, 87, 60, 106, 118, 136, 76, 651 93
Morava Milan 6 93, 84, 99, 91, 144, 0, 55, 566 94,33
Hoffmann Peter 7 118, 81, 108, 60, 92, 91, 123, 673 96,14
Tér Štěpán 6 96, 138, 86, 74, 91, 0, 95, 580 96,67
Chalupník Milan 6 113, 56, 93, 85, 134, 0, 105, 586 97,67
Tomeček Milan 6 85, 71, 83, 112, 133, 0, 104, 588 98
Kotula Miroslav 6 81, 108, 64, 92, 175, 0, 72, 592 98,67
Kalivoda Ferdinand 7 143, 117, 41, 90, 145, 74, 98, 708 101,14
Freudenthaler Ruudi 7 88, 115, 109, 64, 97, 116, 119, 708 101,14
Loutocký Petr 7 126, 68, 83, 94, 81, 135, 135, 722 103,14
Imiolek Jaroslav 7 94, 120, 66, 99, 95, 164, 99, 737 105,29
Perkovič Stanislav 7 61, 92, 58, 0, 148, 163, 95, 123, 740 105,71
Juun Albers 7 75, 96, 109, 94, 100, 147, 123, 744 106,29
Hrabáček Alois 7 116, 82, 127, 116, 146, 95, 65, 747 106,71
Karnoš Peter 3 119, 76, 129, 0, 0, 0, 0, 324 108
Valaštiak Július 7 122, 110, 67, 117, 136, 99, 109, 760 108,57
Prade, Bernhard 7 81, 71, 79, 79, 135, 200, 117, 762 108,86
Hengl, Roland 7 90, 58, 94, 124, 117, 167, 131, 781 111,57
Genkinger Kurt 7 131, 121, 127, 123, 91, 116, 79, 788 112,57
Prašivka Miroslav 7 54, 86, 80, 187, 150, 131, 111, 799 114,14
Peter Jurkovic st. 7 106, 110, 119, 107, 131, 127, 104, 804 114,86
Hrusovsky Jozef 7 115, 69, 99, 84, 164, 175, 136, 842 120,29
Nahodil Antonín 7 160, 92, 114, 81, 127, 178, 91, 843 120,43
Deuschle,Hans 7 112, 133, 93, 108, 115, 156, 133, 850 121,43
Pospíšil Luboš jun. 7 120, 98, 89, 101, 168, 212, 74, 862 123,14
Jütte Bastian 7 113, 131, 74, 102, 186, 199, 64, 869 124,14
Potoczek Wieslaw 7 94, 152, 113, 93, 152, 165, 105, 874 124,86
Vorálek Petr 7 78, 99, 96, 141, 200, 204, 81, 899 128,43
Janzer Josef 7 165, 148, 103, 66, 91, 189, 144, 906 129,43
Pollack Gerhard 7 171, 125, 78, 105, 110, 203, 131, 923 131,86
Beseda Martin 7 123, 88, 116, 159, 155, 146, 137, 924 132
Mrázek Karel 7 148, 108, 106, 105, 111, 195, 160, 933 133,29
Kičmer Kamil 7 102, 120, 137, 114, 162, 224, 89, 948 135,43
Jiří Mihulka 7 147, 104, 118, 135, 144, 164, 150, 962 137,43
Vojkůvka Zdeněk 7 109, 91, 117, 93, 147, 196, 210, 963 137,57
Skoupý Karel 6 104, 106, 0, 126, 242, 124, 140, 0, 842 140,33
Veleba Martin 6 160, 163, 115, 159, 149, 121, 0, 867 144,5
Novotný René 7 155, 147, 103, 169, 197, 126, 116, 1013 144,71
Vohralík Martin 6 115, 149, 133, 135, 164, 175, 0, 871 145,17
Slezák Petr 7 168, 110, 93, 117, 217, 143, 177, 1025 146,43
Ovečka Adam 7 111, 112, 174, 179, 164, 136, 163, 1039 148,43
Janovský Radek 6 134, 163, 165, 128, 141, 160, 0, 891 148,5
Barč Radim 7 161, 139, 117, 121, 179, 145, 180, 1042 148,86
Horejsi Ivan 7 159, 162, 109, 120, 192, 139, 166, 1047 149,57
Piwowarski Konrad 6 128, 0, 152, 135, 190, 120, 174, 899 149,83
Kolp Peter 7 128, 127, 132, 142, 204, 177, 144, 1054 150,57
Heinrich Petr 6 116, 147, 132, 0, 184, 140, 189, 908 151,33
Koros Bedřich 7 170, 141, 155, 164, 164, 124, 143, 1061 151,57
Číp Mirek 7 149, 173, 104, 177, 139, 182, 146, 1070 152,86
Ďurka Zdenko 7 148, 145, 148, 130, 190, 0, 90, 246, 1097 156,71
Schuller Walter 7 156, 143, 138, 143, 154, 203, 176, 1113 159
Bruner Jan 7 205, 161, 84, 129, 210, 149, 186, 1124 160,57
Kristian Libor 7 167, 163, 154, 168, 178, 151, 156, 1137 162,43
Pavelka Jiří 7 139, 168, 172, 96, 191, 169, 209, 1144 163,43
SCHULLER Alfred 7 174, 162, 140, 155, 176, 192, 150, 1149 164,14
Rúčka Vladimír 7 184, 158, 158, 172, 166, 210, 108, 1156 165,14
Manhalter Georg 5 134, 184, 176, 0, 0, 144, 193, 831 166,2
Tomiska Leos 7 170, 178, 182, 150, 167, 173, 179, 1199 171,29
Holešínský František 7 183, 175, 151, 181, 156, 207, 172, 1225 175
Bruner Tomáš 4 206, 167, 160, 167, 0, 0, 0, 700 175
Matula Ondra 7 118, 175, 176, 192, 176, 187, 211, 1235 176,43
Němec Petr 5 148, 232, 121, 230, 179, 0, 0, 910 182
Rymwid-Mickiewicz T. 6 170, 159, 0, 174, 190, 0, 212, 207, 1112 185,33
Janzer Anne 7 169, 198, 148, 156, 191, 216, 225, 1303 186,14

^^^


Čas vs výška


Příjmení, jméno Letový čas ze 100 metrů Průměrná výška Průměrný letový čas Potřebná výška pro nalétání 10 minut
Malčík Radek 21:28,18 46,4 9:57,71 46,58
Frak Tomasz 21:7,35 40,44 8:32,5700000000001 47,34
Gaĺa Marko 16:52,99 50,57 8:32,29 59,23
Majercik Bohuslav 16:16,19 61,2 9:57,43 61,46
Bosch, Hans-Joachim 15:31,03 64 9:55,86 64,44
Rižner Primož 15:0,88 64,78 9:43,5700000000001 66,6
Adámek Juraj 14:46,51 65,67 9:42,14 67,68
Dudáš Matúš 14:3,22 67,7 9:30,86 71,16
Noessing, Gerhard 13:44,98 61,89 8:30,57 72,73
Duchaň Jiří 13:42,36 72,7 9:57,86 72,96
Vostřel Vlastimil 13:36,87 62,56 8:31 73,46
Haas Hermann 13:6,49 75,89 9:56,86 76,29
Vácha Jan 12:52,17 73,3 9:26 77,7
Malčík Petr 12:41,95 68,71 8:43,5700000000001 78,74
Novotný Luděk 12:8,1 76,5 9:17 82,41
Štěrba Vítězslav 11:34,06 79,43 9:11,29 86,45
Beran Věnek 11:9,38 85,86 9:34,71 89,64
Bačiak, Juraj 10:38,4 87,43 9:18,14 93,99
Peter Jurkovic 10:28,89 89 9:19,71 95,41
Hoffmann Peter 10:21,25 96,14 9:57,29 96,58
Žabka Miloš 10:6,01 90,29 9:7,13999999999999 99,01
Pospíšil Luboš 10:4,17 89 8:57,71 99,31
Chyba Karol 9:49,24 72,2 7:5,43000000000001 101,83
Freudenthaler Ruudi 9:47,01 101,14 9:53,71 102,21
Liebezeit Andreas 9:45,56 93 9:4,57000000000005 102,47
Kalivoda Ferdinand 9:40,51 101,14 9:47,14 103,35
Svoboda Pavel 9:21,26 90,71 8:29,14 106,9
Hrabáček Alois 9:14,08 106,71 9:51,29 108,28
Imiolek Jaroslav 9:8,71 105,29 9:37,71 109,35
Nehera Petr 9:2,64 88,67 8:1,13999999999999 110,57
Loutocký Petr 9:1 103,14 9:18 110,9
Prokop Luděk 8:57,62 92,29 8:16,14 111,61
Malčík Zdeněk 8:56,78 91,29 8:10 111,78
Tér Štěpán 8:48,03 96,67 8:30,43 113,63
Novotný Radek 8:42,16 92,5 8:3 114,91
Prade, Bernhard 8:32,34 108,86 9:17,71 117,11
Kotula Miroslav 8:31,53 98,67 8:24,71 117,3
Juun Albers 8:27,8 106,29 8:59,71 118,16
Genkinger Kurt 8:17,21 112,57 9:19,71 120,67
Hrubý Tomáš 8:14,1 80,5 6:37,75 121,43
Hrusovsky Jozef 8:13,47 120,29 9:53,5700000000001 121,59
Perkovič Stanislav 8:11,66 105,71 8:39,75 122,03
Valaštiak Július 8:10,13 108,57 8:52,14 122,41
Pospíšil Luboš jun. 8:3,53 123,14 9:55,43 124,09
Chalupník Milan 7:44,99 97,67 7:34,14 129,04
Deuschle,Hans 7:31,65 121,43 9:8,42999999999995 132,85
Morava Milan 7:29,92 94,33 7:4,43000000000001 133,35
Peter Jurkovic st. 7:21,92 114,86 8:27,57 135,78
Potoczek Wieslaw 7:18,44 124,86 9:7,42999999999995 136,85
Nahodil Antonín 7:9,54 120,43 8:37,29 139,69
Vorálek Petr 7:9,37 128,43 9:11,43 139,74
Prašivka Miroslav 7:7,16 114,14 8:7,56999999999999 140,46
Vojkůvka Zdeněk 6:51,21 137,57 9:25,71 145,91
Tomeček Milan 6:43,94 98 6:35,86 148,54
Jiří Mihulka 6:43,64 137,43 9:14,71 148,65
Pollack Gerhard 6:34,26 131,86 8:39,86 152,19
Beseda Martin 6:33,07 132 8:38,86 152,64
Horejsi Ivan 6:26,15 149,57 9:37,5700000000001 155,38
Mrázek Karel 6:21,67 133,29 8:28,71 157,21
Jütte Bastian 6:15,37 124,14 7:46 159,84
Hengl, Roland 6:13,37 111,57 6:56,57 160,7
Slezák Petr 6:12,1 146,43 9:4,86000000000001 161,25
Barč Radim 6:10,15 148,86 9:11 162,1
Novotný René 6:5,35 144,71 8:48,71 164,22
Kičmer Kamil 5:50 135,43 7:54 171,43
Ovečka Adam 5:37,92 148,43 8:21,57 177,56
Janzer Josef 5:33,44 129,43 7:11,57 179,94
Veleba Martin 5:28,23 144,5 7:54,29 182,8
Rúčka Vladimír 5:25,95 165,14 8:58,29 184,07
Tomiska Leos 5:25,1 171,29 9:16,86 184,56
Janovský Radek 5:24,68 148,5 8:2,13999999999999 184,8
Schuller Walter 5:23,81 159 8:34,86 185,29
Číp Mirek 5:23,18 152,86 8:14 185,66
Bruner Jan 5:22,15 160,57 8:37,29 186,25
Heinrich Petr 5:8,87 151,33 7:47,43 194,25
Pavelka Jiří 5:6,29 163,43 8:20,57 195,89
SCHULLER Alfred 5:2,79 164,14 8:17 198,16
Vohralík Martin 5:1,33 145,17 7:17,43 199,12
Ďurka Zdenko 4:52,49 156,71 7:38,38 205,13
Matula Ondra 4:45,1 176,43 8:23 210,45
Koros Bedřich 4:40,77 151,57 7:5,56999999999999 213,69
Kolp Peter 4:38,46 150,57 6:59,29 215,47
Janzer Anne 4:10,88 186,14 7:47 239,15
Skoupý Karel 4:6,73 140,33 5:46,25 243,17
Rymwid-Mickiewicz T. 4:0,51 185,33 7:25,75 249,46
Piwowarski Konrad 3:51,69 149,83 5:47,14 258,97
Holešínský František 3:47,59 175 6:38,29 263,63
Manhalter Georg 3:40,47 166,2 6:6,43000000000001 272,14
Bruner Tomáš 3:15,02 175 5:41,29 307,66
Kristian Libor 3:12,88 162,43 5:13,29 311,08
Karnoš Peter 2:59,76 108 3:14,14 333,77
Němec Petr 2:36,83 182 4:45,43 382,58

^^^



Software SORG V4 (c) 2012 - Aleš Krátký / www.RCSOFTWARE.cz / ales@sgames.cz Stoupak.cz - RCEK, RCEJ, RCEN, RCEO, F5J, FXJ, Eurocup ... / www.stoupak.cz