Kompletní přehled ze soutěže : F5J - Sázava 2018 letní - 13.08.2018 12:16:26

SORG V4 - www.RCSOFTWARE.cz / Aleš Krátký / ales@sgames.cz






Seznam zaregistrovaných soutěžících

# Příjmení, jméno Klub Stát Licence Frekvence 1. Kanál / 2. Kanál Věková kategorie
1 Leiner Jan   CZE  CZE-  2,4 GHz 00(00) Senior 
2 Vojkůvka Zdeněk   CZE  CZE-1208  2,4 GHz 00(00) Senior 
3 Chalupník Milan   CZE  CZE-1566  2,4 GHz 00(00) Senior 
4 Bartůněk Jaroslav   CZE  CZE-074-014  2,4 GHz 00(00) Senior 
5 Mrázek Karel   CZE  CZE-1588  2,4 GHz 00(00) Senior 
6 Veselovský Jiří   CZE  CZE-213-020  2,4 GHz 00(00) Senior 
7 Holešínský František   CZE  CZE-261-411  2,4 GHz 00(00) Senior 
8 Matula Ondra   CZE  CZE-261-242  2,4 GHz 00(00) Senior 
9 Nehera Petr   CZE  CZE-1460  2,4 GHz 00(00) Senior 
10 Vostřel Vlastimil   CZE  CZE1025  2,4 GHz 00(00) Senior 
11 Perkovič Stanislav   CZE  CZE1483  2,4 GHz 00(00) Senior 
12 Imiolek Jaroslav   CZE  CZE1531  2,4 GHz 00(00) Senior 
13 Kotula Miroslav   CZE  CZE1510  2,4 GHz 00(00) Senior 
14 Hrabáček Alois   CZE  CZE1118  2,4 GHz 00(00) Senior 
15 Beran Věnek   CZE  CZE1512  2,4 GHz 00(00) Senior 
16 Prokop Luděk   CZE  CZE1532  2,4 GHz 00(00) Senior 
17 Karnoš Peter   SVK  SVK 1115  2,4 GHz 00(00) Senior 
18 Hlavinka Tomáš   CZE  CZE-1582  2,4 GHz 00(00) Senior 
19 Kičmer Kamil   CZE  CZE-1489  2,4 GHz 00(00) Senior 
20 Prašivka Miroslav   CZE  CZE-1437  2,4 GHz 00(00) Senior 
21 Vohralík Martin   CZE  CZE-1440  2,4 GHz 00(00) Senior 
22 Rúčka Vladimír   SVK  SVK 1280  2,4 GHz 00(00) Senior 
23 Loutocký Petr   CZE  CZE-1206  2,4 GHz 00(00) Senior 
24 Malčík Petr   CZE  CZE-1430  2,4 GHz 00(00) Senior 
25 Malčík Radek   CZE  CZE-1392  2,4 GHz 00(00) Senior 
26 Malčík Zdeněk   CZE  CZE-1431  2,4 GHz 00(00) Senior 
27 Pavelka Jiří   CZE  CZE-1655  2,4 GHz 00(00) Senior 
28 Svoboda Pavel   CZE  CZE-1121  2,4 GHz 00(00) Senior 
29 Mihulka Jiří   CZE  CZE-1661  2,4 GHz 00(00) Senior 
30 Janovský Radek   CZE  CZE-1618  2,4 GHz 00(00) Senior 
31 Kristian Libor   CZE  CZE-1530  2,4 GHz 00(00) Senior 
32 Luděk Novotný   CZE  CZE-1573  2,4 GHz 00(00) Senior 
33 Barč Radim   CZE  CZE 1615  2,4 GHz 00(00) Senior 
34 Slezák Petr   CZE  CZE-1616  2,4 GHz 00(00) Senior 
35 Kadlec Jiří   CZE  CZE 1116  2,4 GHz 00(00) Senior 
36 Vladimir Hornik   CZE  CZE-42 14  2,4 GHz 00(00) Senior 
37 Tomiska Leos   CZE  CZE-1646  2,4 GHz 00(00) Senior 
38 Novotný Radek   CZE  CZE-1528  2,4 GHz 00(00) Senior 
39 Novotný René   CZE  CZE-1527  2,4 GHz 00(00) Junior 
40 Jiří Duchaň   CZE  CZE-1126  2,4 GHz 00(00) Senior 
41 Horák Martin   CZE  CZE-337-10  2,4 GHz 00(00) Senior 
42 Koros Bedřich   CZE  CZE1567  2,4 GHz 00(00) Senior 
43 Kalivoda Ferdinand   CZE  CZE1147  2,4 GHz 00(00) Senior 
44 Dušek Petr   CZE  CZE-232-003  2,4 GHz 00(00) Senior 
45 Svoboda marek   CZE  CZE-232-058  2,4 GHz 00(00) Senior 
46 Rada Rudolf   CZE  CZE-071-011  2,4 GHz 00(00) Senior 
47 Zeman Zdeněk   CZE  CZE-442-16  2,4 GHz 00(00) Senior 
48 Štěrba Vítěslav Heřmanův Městec  ČR  CZE   2,4 GHz 00(00) Senior 
49 Číp Miroslav Hořice  ČR  CZE  2,4 GHz 00(00) Senior 

^^^


Výpis kanálů

2,4 GHz
Leiner Jan
Vojkůvka Zdeněk
Chalupník Milan
Bartůněk Jaroslav
Mrázek Karel
Veselovský Jiří
Holešínský František
Matula Ondra
Nehera Petr
Vostřel Vlastimil
Perkovič Stanislav
Imiolek Jaroslav
Kotula Miroslav
Hrabáček Alois
Beran Věnek
Prokop Luděk
Karnoš Peter
Hlavinka Tomáš
Kičmer Kamil
Prašivka Miroslav
Vohralík Martin
Rúčka Vladimír
Loutocký Petr
Malčík Petr
Malčík Radek
Malčík Zdeněk
Pavelka Jiří
Svoboda Pavel
Mihulka Jiří
Janovský Radek
Kristian Libor
Luděk Novotný
Barč Radim
Slezák Petr
Kadlec Jiří
Vladimir Hornik
Tomiska Leos
Novotný Radek
Novotný René
Jiří Duchaň
Horák Martin
Koros Bedřich
Kalivoda Ferdinand
Dušek Petr
Svoboda marek
Rada Rudolf
Zeman Zdeněk
Štěrba Vítěslav
Číp Miroslav
35 MHz
40 MHz
72 MHz

Kolizní kanály 35 MHz
Kolizní kanály 40 MHz
Kolizní kanály 72 MHz


Počet kolizních kanálů na 35 MHz
Počet kolizních kanálů na 40 MHz
Počet kolizních kanálů na 72 MHz

^^^


Rozlosování

Let č. - 1
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9
Skupina 1 Chalupník Milan
2,4 GHz
Zeman Zdeněk
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Rúčka Vladimír
2,4 GHz
Pavelka Jiří
2,4 GHz
Holešínský František
2,4 GHz
Leiner Jan
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Skupina 2 Kadlec Jiří
2,4 GHz
Prokop Luděk
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
Vostřel Vlastimil
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
- Hlavinka Tomáš
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
Skupina 3 Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Svoboda marek
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
- Číp Miroslav
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Skupina 4 Vladimir Hornik
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Karnoš Peter
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Štěrba Vítěslav
2,4 GHz
Mihulka Jiří
2,4 GHz
Skupina 5 Novotný Radek
2,4 GHz
Luděk Novotný
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Svoboda Pavel
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Loutocký Petr
2,4 GHz
-
Skupina 6 Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
Jiří Duchaň
2,4 GHz
Tomiska Leos
2,4 GHz
Horák Martin
2,4 GHz
- Kalivoda Ferdinand
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
-

Let č. - 2
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9
Skupina 1 Kadlec Jiří
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Zeman Zdeněk
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Pavelka Jiří
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Skupina 2 Svoboda marek
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
- Janovský Radek
2,4 GHz
Leiner Jan
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Skupina 3 Prokop Luděk
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Štěrba Vítěslav
2,4 GHz
Hlavinka Tomáš
2,4 GHz
Mihulka Jiří
2,4 GHz
Rúčka Vladimír
2,4 GHz
Vladimir Hornik
2,4 GHz
Skupina 4 Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Holešínský František
2,4 GHz
Loutocký Petr
2,4 GHz
- Jiří Duchaň
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Luděk Novotný
2,4 GHz
Skupina 5 Slezák Petr
2,4 GHz
- Karnoš Peter
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Číp Miroslav
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
Tomiska Leos
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
-
Skupina 6 Barč Radim
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Vostřel Vlastimil
2,4 GHz
Kalivoda Ferdinand
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Horák Martin
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Svoboda Pavel
2,4 GHz
-

Let č. - 3
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9
Skupina 1 Veselovský Jiří
2,4 GHz
Prokop Luděk
2,4 GHz
Holešínský František
2,4 GHz
Svoboda marek
2,4 GHz
Vladimir Hornik
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
Pavelka Jiří
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
-
Skupina 2 Rúčka Vladimír
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Loutocký Petr
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Skupina 3 Zeman Zdeněk
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
Vostřel Vlastimil
2,4 GHz
Štěrba Vítěslav
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Svoboda Pavel
2,4 GHz
Karnoš Peter
2,4 GHz
Skupina 4 Kičmer Kamil
2,4 GHz
Jiří Duchaň
2,4 GHz
Kalivoda Ferdinand
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Číp Miroslav
2,4 GHz
- Mrázek Karel
2,4 GHz
-
Skupina 5 Kadlec Jiří
2,4 GHz
Leiner Jan
2,4 GHz
Hlavinka Tomáš
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Tomiska Leos
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
- Nehera Petr
2,4 GHz
Skupina 6 Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Mihulka Jiří
2,4 GHz
Luděk Novotný
2,4 GHz
Horák Martin
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
-

Let č. - 4
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9
Skupina 1 Štěrba Vítěslav
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Vostřel Vlastimil
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Rúčka Vladimír
2,4 GHz
Tomiska Leos
2,4 GHz
Skupina 2 Dušek Petr
2,4 GHz
- Novotný Radek
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Jiří Duchaň
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Pavelka Jiří
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Skupina 3 Holešínský František
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Prokop Luděk
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Hlavinka Tomáš
2,4 GHz
Svoboda Pavel
2,4 GHz
Skupina 4 Malčík Radek
2,4 GHz
Číp Miroslav
2,4 GHz
Svoboda marek
2,4 GHz
- Nehera Petr
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Karnoš Peter
2,4 GHz
Loutocký Petr
2,4 GHz
Skupina 5 Kadlec Jiří
2,4 GHz
Vladimir Hornik
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
Kalivoda Ferdinand
2,4 GHz
Mihulka Jiří
2,4 GHz
- Beran Věnek
2,4 GHz
Zeman Zdeněk
2,4 GHz
Luděk Novotný
2,4 GHz
Skupina 6 Leiner Jan
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Horák Martin
2,4 GHz
- -

Let č. - 5
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9
Skupina 1 Mrázek Karel
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Tomiska Leos
2,4 GHz
Číp Miroslav
2,4 GHz
Štěrba Vítěslav
2,4 GHz
Zeman Zdeněk
2,4 GHz
- Svoboda Pavel
2,4 GHz
Skupina 2 Prokop Luděk
2,4 GHz
Vostřel Vlastimil
2,4 GHz
Luděk Novotný
2,4 GHz
Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
Loutocký Petr
2,4 GHz
Leiner Jan
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Vladimir Hornik
2,4 GHz
Pavelka Jiří
2,4 GHz
Skupina 3 Holešínský František
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Karnoš Peter
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Kalivoda Ferdinand
2,4 GHz
Horák Martin
2,4 GHz
Hlavinka Tomáš
2,4 GHz
Skupina 4 Chalupník Milan
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Kadlec Jiří
2,4 GHz
Jiří Duchaň
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Rúčka Vladimír
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Skupina 5 Veselovský Jiří
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
- Kičmer Kamil
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
-
Skupina 6 Mihulka Jiří
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Svoboda marek
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
- -

Let č. - 6
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9
Skupina 1 Vladimir Hornik
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
Vostřel Vlastimil
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Rúčka Vladimír
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
- -
Skupina 2 Loutocký Petr
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Holešínský František
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Svoboda marek
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Pavelka Jiří
2,4 GHz
-
Skupina 3 Novotný René
2,4 GHz
Luděk Novotný
2,4 GHz
Svoboda Pavel
2,4 GHz
Mihulka Jiří
2,4 GHz
Hlavinka Tomáš
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
-
Skupina 4 Kadlec Jiří
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
Tomiska Leos
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Skupina 5 Štěrba Vítěslav
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Kalivoda Ferdinand
2,4 GHz
Číp Miroslav
2,4 GHz
Leiner Jan
2,4 GHz
Skupina 6 Horák Martin
2,4 GHz
Karnoš Peter
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Jiří Duchaň
2,4 GHz
Zeman Zdeněk
2,4 GHz
Prokop Luděk
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
-

Let č. - 7
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9
Skupina 1 Leiner Jan
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Vladimir Hornik
2,4 GHz
Skupina 2 Kičmer Kamil
2,4 GHz
Mihulka Jiří
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
- Jiří Duchaň
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Štěrba Vítěslav
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Skupina 3 Karnoš Peter
2,4 GHz
Vostřel Vlastimil
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
- Prokop Luděk
2,4 GHz
Pavelka Jiří
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
Hlavinka Tomáš
2,4 GHz
Skupina 4 Matula Ondra
2,4 GHz
Svoboda Pavel
2,4 GHz
Kalivoda Ferdinand
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Horák Martin
2,4 GHz
Loutocký Petr
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Skupina 5 Holešínský František
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Tomiska Leos
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
- Číp Miroslav
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Kadlec Jiří
2,4 GHz
-
Skupina 6 Beran Věnek
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Svoboda marek
2,4 GHz
Rúčka Vladimír
2,4 GHz
Zeman Zdeněk
2,4 GHz
Luděk Novotný
2,4 GHz
-

^^^


'Kdo s kým'

Leiner Jan
Vojkůvka Zdeněk
Chalupník Milan
Bartůněk Jaroslav
Mrázek Karel
Veselovský Jiří
Holešínský František
Matula Ondra
Nehera Petr
Vostřel Vlastimil
Perkovič Stanislav
Imiolek Jaroslav
Kotula Miroslav
Hrabáček Alois
Beran Věnek
Prokop Luděk
Karnoš Peter
Hlavinka Tomáš
Kičmer Kamil
Prašivka Miroslav
Vohralík Martin
Rúčka Vladimír
Loutocký Petr
Malčík Petr
Malčík Radek
Malčík Zdeněk
Pavelka Jiří
Svoboda Pavel
Mihulka Jiří
Janovský Radek
Kristian Libor
Luděk Novotný
Barč Radim
Slezák Petr
Kadlec Jiří
Vladimir Hornik
Tomiska Leos
Novotný Radek
Novotný René
Jiří Duchaň
Horák Martin
Koros Bedřich
Kalivoda Ferdinand
Dušek Petr
Svoboda marek
Rada Rudolf
Zeman Zdeněk
Štěrba Vítěslav
Číp Miroslav
Leiner Jan X 2 1 0 1 1 1 1 2 1 1 2 2 1 2 1 0 1 0 1 2 1 1 2 3 1 2 0 0 2 0 1 1 2 1 2 1 1 0 0 1 0 1 2 1 0 1 1 1
Vojkůvka Zdeněk 2 X 1 1 0 1 1 2 0 2 1 1 1 1 0 4 2 2 1 1 1 1 0 0 1 2 2 0 0 2 2 0 1 0 2 1 0 0 0 2 2 1 0 1 2 1 1 0 0
Chalupník Milan 1 1 X 2 2 2 1 1 1 1 0 1 0 0 0 0 2 1 0 1 0 2 2 1 2 1 2 3 1 2 1 1 0 2 2 0 0 2 3 1 1 0 1 0 1 1 3 1 1
Bartůněk Jaroslav 0 1 2 X 1 0 0 2 2 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 1 3 1 1 1 2 2 1 2 1 2 0 1 2 0 2 0 2 3 1 2 2 0 3 0 1 0
Mrázek Karel 1 0 2 1 X 1 2 1 2 1 1 0 0 1 0 1 0 1 2 1 0 2 0 1 2 1 2 2 1 1 1 0 1 2 1 1 1 0 2 2 0 0 1 1 0 0 3 2 2
Veselovský Jiří 1 1 2 0 1 X 1 1 1 1 0 0 2 2 0 1 0 1 3 2 1 1 0 2 0 0 2 1 1 2 0 1 1 3 1 2 1 1 3 0 0 3 0 0 2 0 1 1 1
Holešínský František 1 1 1 0 2 1 X 0 0 0 3 1 1 2 0 2 1 2 1 0 1 1 2 1 1 1 3 1 0 2 2 1 0 1 1 1 1 0 1 1 1 4 1 0 2 0 1 0 1
Matula Ondra 1 2 1 2 1 1 0 X 1 2 0 0 2 1 1 1 0 1 1 1 0 2 2 0 1 0 0 1 1 1 1 1 2 1 2 2 0 2 1 0 1 1 2 1 1 3 1 0 0
Nehera Petr 2 0 1 2 2 1 0 1 X 2 1 1 1 0 1 0 1 1 0 0 2 1 1 1 1 1 0 2 0 1 0 0 1 2 1 2 3 0 1 1 2 0 2 0 1 1 1 1 2
Vostřel Vlastimil 1 2 1 2 1 1 0 2 2 X 0 2 1 0 0 3 2 2 1 1 0 2 1 0 0 1 2 2 0 1 1 1 1 1 1 2 1 1 0 0 1 1 1 1 0 2 1 2 0
Perkovič Stanislav 1 1 0 0 1 0 3 0 1 0 X 2 2 0 3 2 2 3 2 0 0 1 2 1 0 3 0 2 0 1 1 3 0 0 1 0 1 1 1 2 2 1 1 1 1 0 2 0 0
Imiolek Jaroslav 2 1 1 0 0 0 1 0 1 2 2 X 1 1 1 1 1 0 1 0 2 1 2 0 0 1 1 1 0 1 1 3 2 0 1 1 2 1 0 2 2 1 1 3 1 1 2 1 0
Kotula Miroslav 2 1 0 0 0 2 1 2 1 1 2 1 X 0 1 0 1 1 1 1 1 2 2 2 1 2 0 1 0 2 1 1 2 3 1 1 2 1 2 0 1 1 1 2 1 2 0 1 0
Hrabáček Alois 1 1 0 0 1 2 2 1 0 0 0 1 0 X 0 1 0 1 3 1 2 1 1 0 0 1 1 0 1 2 1 0 2 0 1 1 1 2 1 1 1 3 1 1 2 0 0 1 3
Beran Věnek 2 0 0 0 0 0 0 1 1 0 3 1 1 0 X 0 1 1 0 2 2 1 1 1 2 2 0 1 2 0 1 3 0 1 2 1 2 2 0 0 0 0 2 1 2 1 2 1 2
Prokop Luděk 1 4 0 0 1 1 2 1 0 3 2 1 0 1 0 X 2 4 1 1 0 1 1 0 0 3 3 1 1 1 2 1 0 0 1 3 0 1 0 1 1 1 0 1 1 1 1 1 0
Karnoš Peter 0 2 2 1 0 0 1 0 1 2 2 1 1 0 1 2 X 2 1 1 1 0 1 2 1 1 1 1 1 1 1 0 1 1 0 1 1 1 2 1 2 1 1 1 1 0 2 2 2
Hlavinka Tomáš 1 2 1 0 1 1 2 1 1 2 3 0 1 1 1 4 2 X 0 1 0 1 0 1 0 4 1 2 2 1 2 1 0 1 2 1 1 1 2 0 1 0 1 0 0 1 0 1 0
Kičmer Kamil 0 1 0 0 2 3 1 1 0 1 2 1 1 3 0 1 1 0 X 1 0 1 1 0 1 0 0 0 1 1 0 1 2 1 0 0 1 1 2 4 1 3 1 1 1 0 1 2 2
Prašivka Miroslav 1 1 1 1 1 2 0 1 0 1 0 0 1 1 2 1 1 1 1 X 1 1 1 3 2 1 3 0 1 1 0 0 1 1 1 0 0 2 3 1 0 0 1 1 2 3 1 1 2
Vohralík Martin 2 1 0 1 0 1 1 0 2 0 0 2 1 2 2 0 1 0 0 1 X 0 1 2 2 0 1 0 2 2 2 1 1 2 0 1 2 0 0 1 3 1 1 0 2 1 0 0 1
Rúčka Vladimír 1 1 2 2 2 1 1 2 1 2 1 1 2 1 1 1 0 1 1 1 0 X 1 0 1 2 1 0 1 1 1 1 1 3 1 2 1 1 1 1 0 1 0 1 1 1 2 2 0
Loutocký Petr 1 0 2 1 0 0 2 2 1 1 2 2 2 1 1 1 1 0 1 1 1 1 X 0 1 1 2 2 0 1 0 3 1 1 0 1 0 2 2 1 1 2 1 1 2 2 0 0 1
Malčík Petr 2 0 1 3 1 2 1 0 1 0 1 0 2 0 1 0 2 1 0 3 2 0 0 X 2 0 2 0 2 1 1 1 1 1 1 2 0 2 2 1 2 1 2 2 0 1 1 2 1
Malčík Radek 3 1 2 1 2 0 1 1 1 0 0 0 1 0 2 0 1 0 1 2 2 1 1 2 X 0 1 0 3 1 1 1 1 1 0 0 0 1 2 1 1 0 1 1 3 1 1 2 2
Malčík Zdeněk 1 2 1 1 1 0 1 0 1 1 3 1 2 1 2 3 1 4 0 1 0 2 1 0 0 X 1 2 1 2 3 1 1 0 3 1 2 2 0 1 0 0 0 1 0 1 0 1 0
Pavelka Jiří 2 2 2 1 2 2 3 0 0 2 0 1 0 1 0 3 1 1 0 3 1 1 2 2 1 1 X 0 0 1 0 1 0 1 1 2 0 1 1 1 0 2 0 2 2 1 2 0 0
Svoboda Pavel 0 0 3 2 2 1 1 1 2 2 2 1 1 0 1 1 1 2 0 0 0 0 2 0 0 2 0 X 1 2 1 2 1 2 0 0 1 3 1 0 2 0 2 0 0 2 2 2 1
Mihulka Jiří 0 0 1 2 1 1 0 1 0 0 0 0 0 1 2 1 1 2 1 1 2 1 0 2 3 1 0 1 X 0 1 3 2 1 1 3 0 1 2 1 1 1 1 1 1 1 1 3 0
Janovský Radek 2 2 2 1 1 2 2 1 1 1 1 1 2 2 0 1 1 1 1 1 2 1 1 1 1 2 1 2 0 X 2 0 0 1 1 1 0 1 1 1 0 1 0 1 3 0 1 1 1
Kristian Libor 0 2 1 2 1 0 2 1 0 1 1 1 1 1 1 2 1 2 0 0 2 1 0 1 1 3 0 1 1 2 X 1 1 1 4 0 3 0 0 1 1 1 0 1 0 2 0 0 2
Luděk Novotný 1 0 1 1 0 1 1 1 0 1 3 3 1 0 3 1 0 1 1 0 1 1 3 1 1 1 1 2 3 0 1 X 0 1 1 2 0 1 1 1 1 1 1 2 1 0 2 0 0
Barč Radim 1 1 0 2 1 1 0 2 1 1 0 2 2 2 0 0 1 0 2 1 1 1 1 1 1 1 0 1 2 0 1 0 X 1 1 1 1 1 2 1 2 2 1 2 0 3 0 2 0
Slezák Petr 2 0 2 0 2 3 1 1 2 1 0 0 3 0 1 0 1 1 1 1 2 3 1 1 1 0 1 2 1 1 1 1 1 X 0 1 3 0 2 0 0 1 0 0 0 1 2 2 2
Kadlec Jiří 1 2 2 1 1 1 1 2 1 1 1 1 1 1 2 1 0 2 0 1 0 1 0 1 0 3 1 0 1 1 4 1 1 0 X 1 3 0 1 1 0 1 1 1 0 2 2 0 1
Vladimir Hornik 2 1 0 2 1 2 1 2 2 2 0 1 1 1 1 3 1 1 0 0 1 2 1 2 0 1 2 0 3 1 0 2 1 1 1 X 0 1 0 0 0 2 1 2 1 0 1 2 0
Tomiska Leos 1 0 0 0 1 1 1 0 3 1 1 2 2 1 2 0 1 1 1 0 2 1 0 0 0 2 0 1 0 0 3 0 1 3 3 0 X 0 0 1 1 2 1 1 0 1 1 2 3
Novotný Radek 1 0 2 2 0 1 0 2 0 1 1 1 1 2 2 1 1 1 1 2 0 1 2 2 1 2 1 3 1 1 0 1 1 0 0 1 0 X 0 1 1 1 2 1 0 2 1 3 1
Novotný René 0 0 3 0 2 3 1 1 1 0 1 0 2 1 0 0 2 2 2 3 0 1 2 2 2 0 1 1 2 1 0 1 2 2 1 0 0 0 X 1 1 0 1 0 2 1 1 1 2
Jiří Duchaň 0 2 1 2 2 0 1 0 1 0 2 2 0 1 0 1 1 0 4 1 1 1 1 1 1 1 1 0 1 1 1 1 1 0 1 0 1 1 1 X 2 1 2 2 0 1 1 1 1
Horák Martin 1 2 1 3 0 0 1 1 2 1 2 2 1 1 0 1 2 1 1 0 3 0 1 2 1 0 0 2 1 0 1 1 2 0 0 0 1 1 1 2 X 0 4 0 0 2 1 0 0
Koros Bedřich 0 1 0 1 0 3 4 1 0 1 1 1 1 3 0 1 1 0 3 0 1 1 2 1 0 0 2 0 1 1 1 1 2 1 1 2 2 1 0 1 0 X 0 1 2 0 0 2 1
Kalivoda Ferdinand 1 0 1 2 1 0 1 2 2 1 1 1 1 1 2 0 1 1 1 1 1 0 1 2 1 0 0 2 1 0 0 1 1 0 1 1 1 2 1 2 4 0 X 1 0 2 1 1 2
Dušek Petr 2 1 0 2 1 0 0 1 0 1 1 3 2 1 1 1 1 0 1 1 0 1 1 2 1 1 2 0 1 1 1 2 2 0 1 2 1 1 0 2 0 1 1 X 2 2 1 1 1
Svoboda marek 1 2 1 0 0 2 2 1 1 0 1 1 1 2 2 1 1 0 1 2 2 1 2 0 3 0 2 0 1 3 0 1 0 0 0 1 0 0 2 0 0 2 0 2 X 1 1 0 2
Rada Rudolf 0 1 1 3 0 0 0 3 1 2 0 1 2 0 1 1 0 1 0 3 1 1 2 1 1 1 1 2 1 0 2 0 3 1 2 0 1 2 1 1 2 0 2 2 1 X 0 0 0
Zeman Zdeněk 1 1 3 0 3 1 1 1 1 1 2 2 0 0 2 1 2 0 1 1 0 2 0 1 1 0 2 2 1 1 0 2 0 2 2 1 1 1 1 1 1 0 1 1 1 0 X 2 1
Štěrba Vítěslav 1 0 1 1 2 1 0 0 1 2 0 1 1 1 1 1 2 1 2 1 0 2 0 2 2 1 0 2 3 1 0 0 2 2 0 2 2 3 1 1 0 2 1 1 0 0 2 X 2
Číp Miroslav 1 0 1 0 2 1 1 0 2 0 0 0 0 3 2 0 2 0 2 2 1 0 1 1 2 0 0 1 0 1 2 0 0 2 1 0 3 1 2 1 0 1 2 1 2 0 1 2 X

Výsledky základních kol

Kolo - 1 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Chalupník Milan

9:56
50
79
Zeman Zdeněk

9:55
45
66
Mrázek Karel

9:54
40
124
Malčík Radek

9:58
50
68
Rúčka Vladimír

9:55
45
147
Pavelka Jiří

9:53
45
135
Holešínský František

9:35
0
211
Leiner Jan

9:58
45
76
Slezák Petr

9:50
45
100
606,5 607 572 614 566,5 570,5 442 605 585
987,79 988,6 931,6 1000 922,64 929,15 719,87 985,34 952,77

Kolo - 1 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Kadlec Jiří

9:51
35
94
Prokop Luděk

9:54
45
75
Vojkůvka Zdeněk

9:56
50
91
Vostřel Vlastimil

9:56
50
50
Kristian Libor

9:59
5
150
-- Hlavinka Tomáš

9:59
40
134
Rada Rudolf

9:56
45
127
Matula Ondra

9:56
50
95
579 601,5 600,5 621 529 -- 572 577,5 598,5
932,37 968,6 966,99 1000 851,85 -- 921,1 929,95 963,77

Kolo - 1 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Prašivka Miroslav

9:46
45
84
Novotný René

9:48
45
123
Svoboda marek

9:50
0
111
Hrabáček Alois

9:52
50
68
Kičmer Kamil

9:57
50
130
Veselovský Jiří

9:50
45
121
-- Číp Miroslav

9:50
35
119
Janovský Radek

9:51
45
127
589 571,5 534,5 608 582 574,5 -- 565,5 572,5
968,75 939,97 879,11 1000 957,24 944,9 -- 930,1 941,61

Kolo - 1 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Vladimir Hornik

5:54
50
143
Bartůněk Jaroslav

9:57
40
70
Malčík Petr

9:53
35
43
Koros Bedřich

7:19
0
165
Karnoš Peter

9:53
25
74
Barč Radim

9:54
45
110
Dušek Petr

9:54
40
80
Štěrba Vítěslav

9:56
50
36
Mihulka Jiří

9:52
40
115
332,5 602 606,5 356,5 581 584 594 628 574,5
529,46 958,6 965,76 567,68 925,16 929,94 945,86 1000 914,81

Kolo - 1 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Novotný Radek

9:57
45
74
Luděk Novotný

2:38
0
31
Beran Věnek

3:45
0
40
Perkovič Stanislav

9:56
50
42
Kotula Miroslav

9:50
45
57
Svoboda Pavel

9:56
50
71
Malčík Zdeněk

0:0
0
0
Loutocký Petr

9:56
50
48
--
605 142,5 205 625 606,5 610,5 0 622 --
968 228 328 1000 970,4 976,8 0 995,2 --

Kolo - 1 , Skupina 6

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Imiolek Jaroslav

9:57
50
83
Jiří Duchaň

9:57
50
64
Tomiska Leos

9:55
50
136
Horák Martin

9:55
50
61
-- Kalivoda Ferdinand

9:54
45
74
Vohralík Martin

9:53
50
74
Nehera Petr

9:56
40
84
--
605,5 615 577 614,5 -- 602 606 594 --
984,55 1000 938,21 999,19 -- 978,86 985,37 965,85 --

Kolo - 2 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Kadlec Jiří

9:53
45
72
Prašivka Miroslav

2:23
45
85
Zeman Zdeněk

9:55
50
61
Mrázek Karel

9:55
0
79
Veselovský Jiří

7:30
45
83
Malčík Petr

9:56
50
50
Pavelka Jiří

5:5
40
81
Novotný René

9:50
45
112
Chalupník Milan

9:56
50
73
602 145,5 614,5 555,5 453,5 621 304,5 579 609,5
969,4 234,3 989,53 894,52 730,27 1000 490,34 932,37 981,48

Kolo - 2 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Svoboda marek

3:40
40
86
Kotula Miroslav

4:13
0
69
-- Janovský Radek

9:57
45
113
Leiner Jan

5:32
50
74
Malčík Radek

9:58
50
40
Vojkůvka Zdeněk

3:25
35
73
Matula Ondra

9:57
45
110
Dušek Petr

9:55
45
59
217 218,5 -- 585,5 345 628 203,5 587 610,5
345,54 347,93 -- 932,32 549,36 1000 324,04 934,71 972,13

Kolo - 2 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Prokop Luděk

2:38
0
41
Novotný Radek

9:57
50
56
Hrabáček Alois

9:58
50
82
Malčík Zdeněk

9:58
40
64
Štěrba Vítěslav

2:3
0
31
Hlavinka Tomáš

2:58
40
105
Mihulka Jiří

3:6
35
68
Rúčka Vladimír

1:43
0
95
Vladimir Hornik

5:57
45
173
137,5 619 607 606 107,5 165,5 187 55,5 315,5
222,13 1000 980,61 979 173,67 267,37 302,1 89,66 509,69

Kolo - 2 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Imiolek Jaroslav

5:36
50
74
Kičmer Kamil

9:54
45
114
Perkovič Stanislav

9:57
50
88
Holešínský František

9:58
0
134
Loutocký Petr

9:56
45
79
-- Jiří Duchaň

9:58
50
67
Koros Bedřich

3:0
50
153
Luděk Novotný

9:56
50
51
349 582 603 531 601,5 -- 614,5 153,5 620,5
562,45 937,95 971,8 855,76 969,38 -- 990,33 247,38 1000

Kolo - 2 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Slezák Petr

5:47
40
84
-- Karnoš Peter

1:33
0
52
Kristian Libor

3:25
40
111
Číp Miroslav

2:3
0
62
Beran Věnek

3:56
50
61
Tomiska Leos

2:57
50
100
Vohralík Martin

5:10
50
100
--
345 -- 67 189,5 92 255,5 177 310 --
1000 -- 194,2 549,28 266,67 740,58 513,04 898,55 --

Kolo - 2 , Skupina 6

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Barč Radim

4:9
50
120
Rada Rudolf

3:13
0
135
Vostřel Vlastimil

3:43
20
66
Kalivoda Ferdinand

3:38
40
111
Nehera Petr

2:24
0
69
Horák Martin

2:9
35
77
Bartůněk Jaroslav

2:17
45
78
Svoboda Pavel

4:26
45
107
--
239 125,5 210 202,5 109,5 125,5 143 257,5 --
928,16 487,38 815,53 786,41 425,24 487,38 555,34 1000 --

Kolo - 3 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Veselovský Jiří

4:56
35
95
Prokop Luděk

9:55
50
113
Holešínský František

3:54
30
95
Svoboda marek

3:5
35
137
Vladimir Hornik

9:49
45
161
Vojkůvka Zdeněk

6:44
10
103
Pavelka Jiří

9:49
50
122
Koros Bedřich

5:56
45
141
--
283,5 588,5 216,5 151,5 553,5 362,5 578 330,5 --
481,73 1000 367,88 257,43 940,53 615,97 982,16 561,6 --

Kolo - 3 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Rúčka Vladimír

9:57
45
88
Rada Rudolf

9:55
40
193
Matula Ondra

9:54
45
89
Novotný René

9:51
35
155
Barč Radim

9:53
50
181
Prašivka Miroslav

9:53
45
163
Slezák Petr

9:56
50
85
Loutocký Petr

4:14
0
89
Kotula Miroslav

3:2
45
86
598 538,5 594,5 548,5 552,5 556,5 603,5 209,5 184
990,89 892,29 985,09 908,86 915,49 922,12 1000 347,14 304,89

Kolo - 3 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Zeman Zdeněk

9:52
45
72
Janovský Radek

9:54
50
98
Imiolek Jaroslav

9:56
40
155
Vostřel Vlastimil

9:56
50
118
Štěrba Vítěslav

9:56
50
147
Chalupník Milan

9:56
50
138
Novotný Radek

9:57
45
85
Svoboda Pavel

9:56
50
130
Karnoš Peter

9:53
45
130
601 595 558,5 587 572,5 577 599,5 581 573
1000 990,02 929,28 976,71 952,58 960,07 997,5 966,72 953,41

Kolo - 3 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Kičmer Kamil

9:52
40
158
Jiří Duchaň

9:57
50
104
Kalivoda Ferdinand

9:50
45
143
Hrabáček Alois

9:49
50
113
Dušek Petr

9:54
50
77
Číp Miroslav

9:51
40
123
-- Mrázek Karel

9:51
35
130
--
553 595 563,5 582,5 605,5 569,5 -- 561 --
913,29 982,66 930,64 962,01 1000 940,55 -- 926,51 --

Kolo - 3 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Kadlec Jiří

9:55
40
92
Leiner Jan

9:56
45
122
Hlavinka Tomáš

9:57
35
148
Perkovič Stanislav

9:57
50
107
Tomiska Leos

5:33
40
156
Malčík Zdeněk

9:57
50
105
Beran Věnek

9:58
50
114
-- Nehera Petr

9:57
45
132
589 580 558 593,5 295 594,5 591 -- 576
990,75 975,61 938,6 998,32 496,22 1000 994,11 -- 968,88

Kolo - 3 , Skupina 6

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Bartůněk Jaroslav

9:49
40
141
Malčík Petr

9:55
50
67
Mihulka Jiří

9:53
45
101
Luděk Novotný

9:55
50
61
Horák Martin

9:57
45
146
Kristian Libor

9:59
0
158
Malčík Radek

9:59
50
51
Vohralík Martin

9:53
50
147
--
558,5 611,5 587,5 614,5 569 520 623,5 569,5 --
895,75 980,75 942,26 985,57 912,59 834 1000 913,39 --

Kolo - 4 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Štěrba Vítěslav

9:54
45
125
Veselovský Jiří

7:46
50
196
Kotula Miroslav

7:16
40
133
Slezák Petr

9:56
50
143
Vostřel Vlastimil

9:57
50
90
Kičmer Kamil

9:57
45
169
Koros Bedřich

5:10
25
137
Rúčka Vladimír

9:56
20
103
Tomiska Leos

9:54
35
173
576,5 418 409,5 574,5 602 557,5 266,5 564,5 542,5
957,64 694,35 680,23 954,32 1000 926,08 442,69 937,71 901,16

Kolo - 4 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Dušek Petr

9:55
50
100
-- Novotný Radek

9:56
50
69
Bartůněk Jaroslav

9:54
45
115
Jiří Duchaň

9:58
50
90
Rada Rudolf

9:51
50
138
Pavelka Jiří

9:56
5
135
Prašivka Miroslav

8:58
50
148
Malčík Petr

9:57
50
76
595 -- 611,5 581,5 603 572 533,5 514 609
973,02 -- 1000 950,94 986,1 935,4 872,44 840,56 995,91

Kolo - 4 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Holešínský František

9:52
0
123
Janovský Radek

9:52
45
128
Mrázek Karel

9:55
35
125
Malčík Zdeněk

9:55
50
93
Perkovič Stanislav

9:57
50
98
Prokop Luděk

3:44
0
84
Kristian Libor

9:54
20
152
Hlavinka Tomáš

4:36
45
93
Svoboda Pavel

9:55
40
97
530,5 573 567,5 598,5 598 182 538 274,5 586,5
886,38 957,39 948,2 1000 999,16 304,09 898,91 458,65 979,95

Kolo - 4 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Malčík Radek

9:57
50
50
Číp Miroslav

3:37
45
61
Svoboda marek

5:58
0
178
-- Nehera Petr

0:0
0
0
Novotný René

9:43
50
146
Chalupník Milan

9:52
45
129
Karnoš Peter

4:49
0
117
Loutocký Petr

4:12
0
98
622 231,5 269 -- 0 560 572,5 230,5 203
1000 372,19 432,48 -- 0 900,32 920,42 370,58 326,37

Kolo - 4 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Kadlec Jiří

9:54
50
116
Vladimir Hornik

9:48
45
145
Matula Ondra

0:42
10
47
Kalivoda Ferdinand

0:0
0
0
Mihulka Jiří

9:52
40
125
-- Beran Věnek

9:52
50
80
Zeman Zdeněk

9:55
50
76
Luděk Novotný

9:54
50
56
586 560,5 28,5 0 569,5 -- 602 607 616
951,3 909,9 46,27 0 924,51 -- 977,27 985,39 1000

Kolo - 4 , Skupina 6

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Leiner Jan

9:57
45
120
Vojkůvka Zdeněk

9:57
50
181
Barč Radim

9:56
50
157
Imiolek Jaroslav

9:57
45
126
Hrabáček Alois

9:57
50
111
Vohralík Martin

9:56
50
124
Horák Martin

9:56
50
183
-- --
582 556,5 567,5 579 591,5 584 554,5 -- --
983,94 940,83 959,43 978,87 1000 987,32 937,45 -- --

Kolo - 5 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Mrázek Karel

4:53
0
103
Nehera Petr

3:31
50
55
Slezák Petr

7:5
45
145
Tomiska Leos

6:25
40
150
Číp Miroslav

3:41
45
119
Štěrba Vítěslav

9:57
50
83
Zeman Zdeněk

4:50
45
86
-- Svoboda Pavel

9:42
50
85
241,5 233,5 397,5 350 206,5 605,5 292 -- 589,5
398,84 385,63 656,48 578,03 341,04 1000 482,25 -- 973,58

Kolo - 5 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Prokop Luděk

6:4
50
112
Vostřel Vlastimil

9:57
45
83
Luděk Novotný

9:56
50
84
Imiolek Jaroslav

9:55
50
96
Loutocký Petr

6:58
0
142
Leiner Jan

9:58
50
158
Dušek Petr

0:0
0
0
Vladimir Hornik

9:58
50
154
Pavelka Jiří

9:55
25
151
358 600,5 604 597 347 569 0 571 544,5
592,72 994,21 1000 988,41 574,5 942,05 0 945,36 901,49

Kolo - 5 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Holešínský František

9:58
0
159
Perkovič Stanislav

9:56
45
71
Novotný René

9:58
45
156
Karnoš Peter

0:0
0
0
Kotula Miroslav

9:51
40
68
Malčík Petr

9:56
50
74
Kalivoda Ferdinand

9:56
45
119
Horák Martin

9:58
50
185
Hlavinka Tomáš

9:59
35
136
518,5 605,5 565 0 597 609 581,5 555,5 566
851,4 994,25 927,75 0 980,3 1000 954,84 912,15 929,39

Kolo - 5 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Chalupník Milan

9:58
45
85
Malčík Zdeněk

9:57
50
124
Kadlec Jiří

0:0
0
0
Jiří Duchaň

9:57
50
97
Vojkůvka Zdeněk

6:1
50
124
Bartůněk Jaroslav

5:55
50
114
Janovský Radek

9:57
45
142
Rúčka Vladimír

9:28
40
129
Kristian Libor

8:4
40
147
600,5 585 0 598,5 349 348 571 543,5 450,5
1000 974,19 0 996,67 581,18 579,52 950,87 905,08 750,21

Kolo - 5 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Veselovský Jiří

6:44
50
166
Hrabáček Alois

9:36
0
108
Matula Ondra

9:59
45
192
-- Kičmer Kamil

9:56
50
141
Koros Bedřich

5:0
0
136
Novotný Radek

9:58
50
97
Barč Radim

9:55
50
184
--
371 522 548 -- 575,5 232 599,5 553 --
618,85 870,73 914,1 -- 959,97 386,99 1000 922,44 --

Kolo - 5 , Skupina 6

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Mihulka Jiří

5:50
45
129
Malčík Radek

9:58
50
50
Svoboda marek

8:17
50
174
Rada Rudolf

7:7
45
164
Vohralík Martin

9:57
50
170
Beran Věnek

9:56
50
126
Prašivka Miroslav

9:56
20
241
-- --
330,5 623 460 390 562 583 393 -- --
530,5 1000 738,36 626 902,09 935,79 630,82 -- --

Kolo - 6 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Vladimir Hornik

8:20
50
179
Mrázek Karel

5:29
50
142
Matula Ondra

9:57
50
210
Vostřel Vlastimil

9:55
50
124
Bartůněk Jaroslav

7:3
45
133
Rúčka Vladimír

4:41
30
125
Nehera Petr

6:45
0
104
-- --
460,5 308 517 583 401,5 248,5 353 -- --
789,88 528,3 886,79 1000 688,68 426,24 605,49 -- --

Kolo - 6 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Loutocký Petr

7:38
40
211
Janovský Radek

6:34
40
183
Holešínský František

5:29
0
177
Hrabáček Alois

6:54
45
151
Koros Bedřich

5:46
20
196
Svoboda marek

0:0
0
0
Vohralík Martin

7:24
45
176
Pavelka Jiří

4:27
45
145
--
365 342,5 240,5 383,5 268 0 401 239,5 --
910,22 854,11 599,75 956,36 668,33 0 1000 597,26 --

Kolo - 6 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Novotný René

9:51
45
160
Luděk Novotný

9:55
50
109
Svoboda Pavel

9:55
50
104
Mihulka Jiří

9:47
25
211
Hlavinka Tomáš

9:59
50
190
Veselovský Jiří

9:19
50
211
Slezák Petr

9:56
45
184
Chalupník Milan

9:54
50
169
--
556 590,5 593 479 554 476 549 559,5 --
937,61 995,78 1000 807,76 934,23 802,7 925,8 943,51 --

Kolo - 6 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Kadlec Jiří

5:24
45
161
Malčík Zdeněk

9:41
50
123
Imiolek Jaroslav

9:30
45
147
Tomiska Leos

7:44
45
175
Kristian Libor

8:16
35
151
Barč Radim

8:39
45
183
Kotula Miroslav

8:49
20
156
Dušek Petr

9:21
0
173
Rada Rudolf

9:41
50
203
288,5 569,5 541,5 421,5 455,5 472,5 471 474,5 522
506,58 1000 950,83 740,12 799,82 829,68 827,04 833,19 916,59

Kolo - 6 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Štěrba Vítěslav

9:54
50
153
Novotný Radek

9:55
50
123
Beran Věnek

0:0
0
0
Malčík Radek

9:58
50
49
Malčík Petr

9:45
45
78
Prašivka Miroslav

6:43
30
170
Kalivoda Ferdinand

9:58
50
149
Číp Miroslav

6:42
15
164
Leiner Jan

9:43
45
136
567,5 583,5 0 623,5 591 348 573,5 335 560
910,18 935,85 0 1000 947,87 558,14 919,81 537,29 898,16

Kolo - 6 , Skupina 6

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Horák Martin

6:12
50
202
Karnoš Peter

0:0
0
0
Kičmer Kamil

7:43
35
194
Perkovič Stanislav

9:53
50
118
Jiří Duchaň

9:58
50
103
Zeman Zdeněk

9:55
35
112
Prokop Luděk

9:57
30
154
Vojkůvka Zdeněk

0:0
0
0
--
316 0 401 584 596,5 574 550 0 --
529,76 0 672,25 979,04 1000 962,28 922,05 0 --

Kolo - 7 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Leiner Jan

7:57
45
135
Nehera Petr

5:46
45
128
Malčík Petr

6:56
0
54
Veselovský Jiří

7:59
45
180
Janovský Radek

6:13
30
185
Slezák Petr

8:42
50
199
Kotula Miroslav

0:0
0
0
Vohralík Martin

5:47
35
182
Vladimir Hornik

7:13
10
176
454,5 327 389 434 310,5 472,5 0 291 355
961,9 692,06 823,28 918,52 657,14 1000 0 615,87 751,32

Kolo - 7 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Kičmer Kamil

9:54
45
151
Mihulka Jiří

9:52
50
133
Novotný René

9:52
35
85
-- Jiří Duchaň

0:0
0
0
Malčík Radek

9:59
50
45
Mrázek Karel

9:55
40
192
Štěrba Vítěslav

9:55
40
56
Barč Radim

9:55
50
207
563,5 575,5 584,5 -- 0 626,5 539 607 524
899,44 918,6 932,96 -- 0 1000 860,34 968,87 836,39

Kolo - 7 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Karnoš Peter

0:0
0
0
Vostřel Vlastimil

9:57
50
74
Prašivka Miroslav

9:53
40
166
Malčík Zdeněk

9:56
50
141
-- Prokop Luděk

9:54
45
117
Pavelka Jiří

9:52
10
140
Vojkůvka Zdeněk

9:52
45
162
Hlavinka Tomáš

9:57
50
176
0 610 550 575,5 -- 580,5 532 556 559
0 1000 901,64 943,44 -- 951,64 872,13 911,48 916,39

Kolo - 7 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Matula Ondra

9:56
45
129
Svoboda Pavel

3:32
0
96
Kalivoda Ferdinand

9:50
50
131
Chalupník Milan

0:0
0
0
Rada Rudolf

9:56
30
186
Novotný Radek

9:56
50
136
Horák Martin

8:22
50
265
Loutocký Petr

9:58
20
171
Bartůněk Jaroslav

9:55
50
216
576,5 164 574,5 0 533 578 257 532,5 497
997,4 283,74 993,94 0 922,15 1000 444,64 921,28 859,86

Kolo - 7 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Holešínský František

8:3
30
169
Hrabáček Alois

9:36
50
143
Tomiska Leos

8:46
40
186
Koros Bedřich

8:12
0
205
-- Číp Miroslav

5:27
45
179
Kristian Libor

7:35
20
181
Kadlec Jiří

9:51
25
158
--
428,5 554,5 473 377 -- 282,5 384,5 537 --
772,77 1000 853,02 679,89 -- 509,47 693,42 968,44 --

Kolo - 7 , Skupina 6

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Beran Věnek

9:57
50
81
Perkovič Stanislav

5:50
0
76
Imiolek Jaroslav

9:54
45
108
Dušek Petr

9:56
45
88
Svoboda marek

0:0
0
0
Rúčka Vladimír

9:53
45
179
Zeman Zdeněk

9:55
45
95
Luděk Novotný

9:56
50
98
--
606,5 312 585 597 0 548,5 592,5 597 --
1000 514,43 964,55 984,34 0 904,37 976,92 984,34 --

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po základních kolech

Zákl. výsledky

poz. Jméno soutěžícího Klub Licence Frekvence Věková kategorie V teamu Stát přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo 7 Kolo pen
1* Malčík Radek CZE-1392 2,4 GHz 0 0 CZE 1000 6000 1000
9:58 / 50 / 68
1000
9:58 / 50 / 40
1000
9:59 / 50 / 51
1000
9:57 / 50 / 50
1000
9:58 / 50 / 50
1000
9:58 / 50 / 49
1000
9:59 / 50 / 45
0
2* Vostřel Vlastimil CZE1025 2,4 GHz 0 0 CZE 995,15 5970,92 1000
9:56 / 50 / 50
815,53
3:43 / 20 / 66
976,71
9:56 / 50 / 118
1000
9:57 / 50 / 90
994,21
9:57 / 45 / 83
1000
9:55 / 50 / 124
1000
9:57 / 50 / 74
0
3* Luděk Novotný CZE-1573 2,4 GHz 0 0 CZE 994,28 5965,689 228
2:38 / 0 / 31
1000
9:56 / 50 / 51
985,57
9:55 / 50 / 61
1000
9:54 / 50 / 56
1000
9:56 / 50 / 84
995,78
9:55 / 50 / 109
984,34
9:56 / 50 / 98
0
4* Novotný Radek CZE-1528 2,4 GHz 0 0 CZE 994,25 5965,5 968
9:57 / 45 / 74
1000
9:57 / 50 / 56
997,5
9:57 / 45 / 85
1000
9:56 / 50 / 69
1000
9:58 / 50 / 97
935,85
9:55 / 50 / 123
1000
9:56 / 50 / 136
0
5* Jiří Duchaň CZE-1126 2,4 GHz 0 0 CZE 992,63 5955,76 1000
9:57 / 50 / 64
990,33
9:58 / 50 / 67
982,66
9:57 / 50 / 104
986,1
9:58 / 50 / 90
996,67
9:57 / 50 / 97
1000
9:58 / 50 / 103
0
0:0 / 0 / 0
0
6* Perkovič Stanislav CZE1483 2,4 GHz 0 0 CZE 990,43 5942,57 1000
9:56 / 50 / 42
971,8
9:57 / 50 / 88
998,32
9:57 / 50 / 107
999,16
9:57 / 50 / 98
994,25
9:56 / 45 / 71
979,04
9:53 / 50 / 118
514,43
5:50 / 0 / 76
0
7* Zeman Zdeněk CZE-442-16 2,4 GHz 0 0 CZE 983,79 5902,72 988,6
9:55 / 45 / 66
989,53
9:55 / 50 / 61
1000
9:52 / 45 / 72
985,39
9:55 / 50 / 76
482,25
4:50 / 45 / 86
962,28
9:55 / 35 / 112
976,92
9:55 / 45 / 95
0
8* Hrabáček Alois CZE1118 2,4 GHz 0 0 CZE 983,16 5898,98 1000
9:52 / 50 / 68
980,61
9:58 / 50 / 82
962,01
9:49 / 50 / 113
1000
9:57 / 50 / 111
870,73
9:36 / 0 / 108
956,36
6:54 / 45 / 151
1000
9:36 / 50 / 143
0
9* Svoboda Pavel CZE-1121 2,4 GHz 0 0 CZE 982,84 5897,05 976,8
9:56 / 50 / 71
1000
4:26 / 45 / 107
966,72
9:56 / 50 / 130
979,95
9:55 / 40 / 97
973,58
9:42 / 50 / 85
1000
9:55 / 50 / 104
283,74
3:32 / 0 / 96
0
10* Malčík Zdeněk CZE-1431 2,4 GHz 0 0 CZE 982,77 5896,63 0
0:0 / 0 / 0
979
9:58 / 40 / 64
1000
9:57 / 50 / 105
1000
9:55 / 50 / 93
974,19
9:57 / 50 / 124
1000
9:41 / 50 / 123
943,44
9:56 / 50 / 141
0
11* Malčík Petr CZE-1430 2,4 GHz 0 0 CZE 981,72 5890,29 965,76
9:53 / 35 / 43
1000
9:56 / 50 / 50
980,75
9:55 / 50 / 67
995,91
9:57 / 50 / 76
1000
9:56 / 50 / 74
947,87
9:45 / 45 / 78
823,28
6:56 / 0 / 54
0
12* Slezák Petr CZE-1616 2,4 GHz 0 0 CZE 972,15 5832,89 952,77
9:50 / 45 / 100
1000
5:47 / 40 / 84
1000
9:56 / 50 / 85
954,32
9:56 / 50 / 143
656,48
7:5 / 45 / 145
925,8
9:56 / 45 / 184
1000
8:42 / 50 / 199
0
13 Imiolek Jaroslav CZE1531 2,4 GHz 0 0 CZE 966,08 5796,49 984,55
9:57 / 50 / 83
562,45
5:36 / 50 / 74
929,28
9:56 / 40 / 155
978,87
9:57 / 45 / 126
988,41
9:55 / 50 / 96
950,83
9:30 / 45 / 147
964,55
9:54 / 45 / 108
0
14 Chalupník Milan CZE-1566 2,4 GHz 0 0 CZE 965,54 5793,27 987,79
9:56 / 50 / 79
981,48
9:56 / 50 / 73
960,07
9:56 / 50 / 138
920,42
9:52 / 45 / 129
1000
9:58 / 45 / 85
943,51
9:54 / 50 / 169
0
0:0 / 0 / 0
0
15 Štěrba Vítěslav Heřmanův Městec CZE 2,4 GHz 0 0 ČR 964,88 5789,27 1000
9:56 / 50 / 36
173,67
2:3 / 0 / 31
952,58
9:56 / 50 / 147
957,64
9:54 / 45 / 125
1000
9:57 / 50 / 83
910,18
9:54 / 50 / 153
968,87
9:55 / 40 / 56
0
16 Leiner Jan CZE- 2,4 GHz 0 0 CZE 957,83 5747 985,34
9:58 / 45 / 76
549,36
5:32 / 50 / 74
975,61
9:56 / 45 / 122
983,94
9:57 / 45 / 120
942,05
9:58 / 50 / 158
898,16
9:43 / 45 / 136
961,9
7:57 / 45 / 135
0
17 Dušek Petr CZE-232-003 2,4 GHz 0 0 CZE 951,42 5708,54 945,86
9:54 / 40 / 80
972,13
9:55 / 45 / 59
1000
9:54 / 50 / 77
973,02
9:55 / 50 / 100
0
0:0 / 0 / 0
833,19
9:21 / 0 / 173
984,34
9:56 / 45 / 88
0
18 Vohralík Martin CZE-1440 2,4 GHz 0 0 CZE 947,79 5686,72 985,37
9:53 / 50 / 74
898,55
5:10 / 50 / 100
913,39
9:53 / 50 / 147
987,32
9:56 / 50 / 124
902,09
9:57 / 50 / 170
1000
7:24 / 45 / 176
615,87
5:47 / 35 / 182
0
19 Matula Ondra CZE-261-242 2,4 GHz 0 0 CZE 946,98 5681,86 963,77
9:56 / 50 / 95
934,71
9:57 / 45 / 110
985,09
9:54 / 45 / 89
46,27
0:42 / 10 / 47
914,1
9:59 / 45 / 192
886,79
9:57 / 50 / 210
997,4
9:56 / 45 / 129
0
20 Janovský Radek CZE-1618 2,4 GHz 0 0 CZE 937,72 5626,32 941,61
9:51 / 45 / 127
932,32
9:57 / 45 / 113
990,02
9:54 / 50 / 98
957,39
9:52 / 45 / 128
950,87
9:57 / 45 / 142
854,11
6:34 / 40 / 183
657,14
6:13 / 30 / 185
0
21 Kičmer Kamil CZE-1489 2,4 GHz 0 0 CZE 932,33 5593,97 957,24
9:57 / 50 / 130
937,95
9:54 / 45 / 114
913,29
9:52 / 40 / 158
926,08
9:57 / 45 / 169
959,97
9:56 / 50 / 141
672,25
7:43 / 35 / 194
899,44
9:54 / 45 / 151
0
22 Novotný René CZE-1527 2,4 GHz 1 0 CZE 929,92 5579,52 939,97
9:48 / 45 / 123
932,37
9:50 / 45 / 112
908,86
9:51 / 35 / 155
900,32
9:43 / 50 / 146
927,75
9:58 / 45 / 156
937,61
9:51 / 45 / 160
932,96
9:52 / 35 / 85
0
23 Kalivoda Ferdinand CZE1147 2,4 GHz 0 0 CZE 927,42 5564,5 978,86
9:54 / 45 / 74
786,41
3:38 / 40 / 111
930,64
9:50 / 45 / 143
0
0:0 / 0 / 0
954,84
9:56 / 45 / 119
919,81
9:58 / 50 / 149
993,94
9:50 / 50 / 131
0
24 Barč Radim CZE 1615 2,4 GHz 0 0 CZE 915,31 5491,85 929,94
9:54 / 45 / 110
928,16
4:9 / 50 / 120
915,49
9:53 / 50 / 181
959,43
9:56 / 50 / 157
922,44
9:55 / 50 / 184
829,68
8:39 / 45 / 183
836,39
9:55 / 50 / 207
0
25 Kadlec Jiří CZE 1116 2,4 GHz 0 0 CZE 886,47 5318,84 932,37
9:51 / 35 / 94
969,4
9:53 / 45 / 72
990,75
9:55 / 40 / 92
951,3
9:54 / 50 / 116
0
0:0 / 0 / 0
506,58
5:24 / 45 / 161
968,44
9:51 / 25 / 158
0
26 Rada Rudolf CZE-071-011 2,4 GHz 0 0 CZE 870,4 5222,38 929,95
9:56 / 45 / 127
487,38
3:13 / 0 / 135
892,29
9:55 / 40 / 193
935,4
9:51 / 50 / 138
626
7:7 / 45 / 164
916,59
9:41 / 50 / 203
922,15
9:56 / 30 / 186
0
27 Pavelka Jiří CZE-1655 2,4 GHz 0 0 CZE 859,1 5154,63 929,15
9:53 / 45 / 135
490,34
5:5 / 40 / 81
982,16
9:49 / 50 / 122
872,44
9:56 / 5 / 135
901,49
9:55 / 25 / 151
597,26
4:27 / 45 / 145
872,13
9:52 / 10 / 140
0
28 Hlavinka Tomáš CZE-1582 2,4 GHz 0 0 CZE 849,73 5098,36 921,1
9:59 / 40 / 134
267,37
2:58 / 40 / 105
938,6
9:57 / 35 / 148
458,65
4:36 / 45 / 93
929,39
9:59 / 35 / 136
934,23
9:59 / 50 / 190
916,39
9:57 / 50 / 176
0
29 Mrázek Karel CZE-1588 2,4 GHz 0 0 CZE 848,24 5089,47 931,6
9:54 / 40 / 124
894,52
9:55 / 0 / 79
926,51
9:51 / 35 / 130
948,2
9:55 / 35 / 125
398,84
4:53 / 0 / 103
528,3
5:29 / 50 / 142
860,34
9:55 / 40 / 192
0
30 Rúčka Vladimír SVK 1280 2,4 GHz 0 0 SVK 847,82 5086,93 922,64
9:55 / 45 / 147
89,66
1:43 / 0 / 95
990,89
9:57 / 45 / 88
937,71
9:56 / 20 / 103
905,08
9:28 / 40 / 129
426,24
4:41 / 30 / 125
904,37
9:53 / 45 / 179
0
31 Mihulka Jiří CZE-1661 2,4 GHz 0 0 CZE 839,74 5038,44 914,81
9:52 / 40 / 115
302,1
3:6 / 35 / 68
942,26
9:53 / 45 / 101
924,51
9:52 / 40 / 125
530,5
5:50 / 45 / 129
807,76
9:47 / 25 / 211
918,6
9:52 / 50 / 133
0
32 Beran Věnek CZE1512 2,4 GHz 0 0 CZE 829,29 4975,75 328
3:45 / 0 / 40
740,58
3:56 / 50 / 61
994,11
9:58 / 50 / 114
977,27
9:52 / 50 / 80
935,79
9:56 / 50 / 126
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:57 / 50 / 81
0
33 Bartůněk Jaroslav CZE-074-014 2,4 GHz 0 0 CZE 822,23 4933,35 958,6
9:57 / 40 / 70
555,34
2:17 / 45 / 78
895,75
9:49 / 40 / 141
950,94
9:54 / 45 / 115
579,52
5:55 / 50 / 114
688,68
7:3 / 45 / 133
859,86
9:55 / 50 / 216
0
34 Vladimir Hornik CZE-42 14 2,4 GHz 0 0 CZE 811,08 4866,45 529,46
5:54 / 50 / 143
509,69
5:57 / 45 / 173
940,53
9:49 / 45 / 161
909,9
9:48 / 45 / 145
945,36
9:58 / 50 / 154
789,88
8:20 / 50 / 179
751,32
7:13 / 10 / 176
0
35 Kristian Libor CZE-1530 2,4 GHz 0 0 CZE 804,7 4828,21 851,85
9:59 / 5 / 150
549,28
3:25 / 40 / 111
834
9:59 / 0 / 158
898,91
9:54 / 20 / 152
750,21
8:4 / 40 / 147
799,82
8:16 / 35 / 151
693,42
7:35 / 20 / 181
0
36 Prašivka Miroslav CZE-1437 2,4 GHz 0 0 CZE 803,67 4822,03 968,75
9:46 / 45 / 84
234,3
2:23 / 45 / 85
922,12
9:53 / 45 / 163
840,56
8:58 / 50 / 148
630,82
9:56 / 20 / 241
558,14
6:43 / 30 / 170
901,64
9:53 / 40 / 166
0
37 Horák Martin CZE-337-10 2,4 GHz 0 0 CZE 796,42 4778,52 999,19
9:55 / 50 / 61
487,38
2:9 / 35 / 77
912,59
9:57 / 45 / 146
937,45
9:56 / 50 / 183
912,15
9:58 / 50 / 185
529,76
6:12 / 50 / 202
444,64
8:22 / 50 / 265
0
38 Prokop Luděk CZE1532 2,4 GHz 0 0 CZE 789,85 4739,1 968,6
9:54 / 45 / 75
222,13
2:38 / 0 / 41
1000
9:55 / 50 / 113
304,09
3:44 / 0 / 84
592,72
6:4 / 50 / 112
922,05
9:57 / 30 / 154
951,64
9:54 / 45 / 117
0
39 Loutocký Petr CZE-1206 2,4 GHz 0 0 CZE 786,29 4717,72 995,2
9:56 / 50 / 48
969,38
9:56 / 45 / 79
347,14
4:14 / 0 / 89
326,37
4:12 / 0 / 98
574,5
6:58 / 0 / 142
910,22
7:38 / 40 / 211
921,28
9:58 / 20 / 171
0
40 Veselovský Jiří CZE-213-020 2,4 GHz 0 0 CZE 784,93 4709,59 944,9
9:50 / 45 / 121
730,27
7:30 / 45 / 83
481,73
4:56 / 35 / 95
694,35
7:46 / 50 / 196
618,85
6:44 / 50 / 166
802,7
9:19 / 50 / 211
918,52
7:59 / 45 / 180
0
41 Holešínský František CZE-261-411 2,4 GHz 0 0 CZE 780,99 4685,93 719,87
9:35 / 0 / 211
855,76
9:58 / 0 / 134
367,88
3:54 / 30 / 95
886,38
9:52 / 0 / 123
851,4
9:58 / 0 / 159
599,75
5:29 / 0 / 177
772,77
8:3 / 30 / 169
0
42 Tomiska Leos CZE-1646 2,4 GHz 0 0 CZE 753,93 4523,58 938,21
9:55 / 50 / 136
513,04
2:57 / 50 / 100
496,22
5:33 / 40 / 156
901,16
9:54 / 35 / 173
578,03
6:25 / 40 / 150
740,12
7:44 / 45 / 175
853,02
8:46 / 40 / 186
0
43 Vojkůvka Zdeněk CZE-1208 2,4 GHz 0 0 CZE 723,42 4340,49 966,99
9:56 / 50 / 91
324,04
3:25 / 35 / 73
615,97
6:44 / 10 / 103
940,83
9:57 / 50 / 181
581,18
6:1 / 50 / 124
0
0:0 / 0 / 0
911,48
9:52 / 45 / 162
0
44 Kotula Miroslav CZE1510 2,4 GHz 0 0 CZE 685,13 4110,79 970,4
9:50 / 45 / 57
347,93
4:13 / 0 / 69
304,89
3:2 / 45 / 86
680,23
7:16 / 40 / 133
980,3
9:51 / 40 / 68
827,04
8:49 / 20 / 156
0
0:0 / 0 / 0
0
45 Nehera Petr CZE-1460 2,4 GHz 0 0 CZE 673,86 4043,15 965,85
9:56 / 40 / 84
425,24
2:24 / 0 / 69
968,88
9:57 / 45 / 132
0
0:0 / 0 / 0
385,63
3:31 / 50 / 55
605,49
6:45 / 0 / 104
692,06
5:46 / 45 / 128
0
46 Číp Miroslav Hořice CZE 2,4 GHz 0 0 ČR 605,11 3630,64 930,1
9:50 / 35 / 119
266,67
2:3 / 0 / 62
940,55
9:51 / 40 / 123
372,19
3:37 / 45 / 61
341,04
3:41 / 45 / 119
537,29
6:42 / 15 / 164
509,47
5:27 / 45 / 179
0
47 Koros Bedřich CZE1567 2,4 GHz 0 0 CZE 551,2 3307,18 567,68
7:19 / 0 / 165
247,38
3:0 / 50 / 153
561,6
5:56 / 45 / 141
442,69
5:10 / 25 / 137
386,99
5:0 / 0 / 136
668,33
5:46 / 20 / 196
679,89
8:12 / 0 / 205
0
48 Svoboda marek CZE-232-058 2,4 GHz 0 0 CZE 442,15 2652,92 879,11
9:50 / 0 / 111
345,54
3:40 / 40 / 86
257,43
3:5 / 35 / 137
432,48
5:58 / 0 / 178
738,36
8:17 / 50 / 174
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
49 Karnoš Peter SVK 1115 2,4 GHz 0 0 SVK 407,22 2443,35 925,16
9:53 / 25 / 74
194,2
1:33 / 0 / 52
953,41
9:53 / 45 / 130
370,58
4:49 / 0 / 117
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Výsledky finálových kol

Finále1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12
Malčík Radek

M14:S57,00
L45
(H51)
Vostřel Vlastimil

M1:S33,00
L0
(H34)
Luděk Novotný

M14:S58,00
L50
(H63)
Novotný Radek

M2:S55,00
L30
(H63)
Jiří Duchaň

M14:S58,00
L45
(H76)
Perkovič Stanislav

M14:S56,00
L50
(H81)
Zeman Zdeněk

M14:S57,00
L50
(H71)
Hrabáček Alois

M14:S51,00
L45
(H177)
Svoboda Pavel

M0:S0,00
L0
(H0)
Malčík Zdeněk

M14:S56,00
L50
(H65)
Malčík Petr

M14:S59,00
L50
(H42)
Slezák Petr

M14:S52,00
L45
(H120)
916,5 76 916,5 173,5 905 905,5 911,5 847,5 0 913,5 928 877
987,61 81,9 987,61 186,96 975,22 975,75 982,22 913,25 0 984,38 1000 945,04

Finále2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12
Slezák Petr

M14:S55,00
L50
(H112)
Malčík Radek

M14:S56,00
L50
(H31)
Vostřel Vlastimil

M14:S56,00
L50
(H53)
Luděk Novotný

M14:S56,00
L50
(H79)
Novotný Radek

M14:S54,00
L50
(H62)
Jiří Duchaň

M14:S58,00
L45
(H61)
Perkovič Stanislav

M14:S55,00
L45
(H101)
Zeman Zdeněk

M2:S17,00
L0
(H67)
Hrabáček Alois

M13:S21,00
L40
(H113)
Svoboda Pavel

M14:S55,00
L50
(H65)
Malčík Zdeněk

M14:S57,00
L50
(H65)
Malčík Petr

M14:S58,00
L50
(H49)
889 930,5 919,5 906,5 913 912,5 889,5 103,5 784,5 912,5 914,5 923,5
955,4 1000 988,18 974,21 981,19 980,66 955,94 111,23 843,1 980,66 982,8 992,48

Finále3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12
Malčík Petr

M14:S58,00
L50
(H29)
Slezák Petr

M0:S0,00
L0
(H0)
Malčík Radek

M14:S58,00
L50
(H27)
Vostřel Vlastimil

M0:S0,00
L0
(H0)
Luděk Novotný

M14:S58,00
L50
(H57)
Novotný Radek

M14:S57,00
L50
(H48)
Jiří Duchaň

M14:S58,00
L50
(H58)
Perkovič Stanislav

M14:S56,00
L45
(H82)
Zeman Zdeněk

M14:S58,00
L50
(H75)
Hrabáček Alois

M9:S48,00
L35
(H128)
Svoboda Pavel

M0:S0,00
L0
(H0)
Malčík Zdeněk

M0:S0,00
L0
(H0)
933,5 0 934,5 0 919,5 923 919 900 910,5 559 0 0
998,93 0 1000 0 983,95 987,69 983,41 963,08 974,32 598,18 0 0

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po finálních kolech

Celkové výsledky
poz. přepoč. celkem F-let 1 F-let 2 F-let 3 pen Zakl. pozice Jméno soutěžícího přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo 7 Kolo pen
1 1000 2991,41 1000
14:59 / 50 / 42
992,48
14:58 / 50 / 49
998,93
14:58 / 50 / 29
0 11* Malčík Petr 981,72 5890,29 965,76
9:53 / 35 / 43
1000
9:56 / 50 / 50
980,75
9:55 / 50 / 67
995,91
9:57 / 50 / 76
1000
9:56 / 50 / 74
947,87
9:45 / 45 / 78
823,28
6:56 / 0 / 54
0
2 998,73 2987,61 987,61
14:57 / 45 / 51
1000
14:56 / 50 / 31
1000
14:58 / 50 / 27
0 1* Malčík Radek 1000 6000 1000
9:58 / 50 / 68
1000
9:58 / 50 / 40
1000
9:59 / 50 / 51
1000
9:57 / 50 / 50
1000
9:58 / 50 / 50
1000
9:58 / 50 / 49
1000
9:59 / 50 / 45
0
3 990,11 2961,82 987,61
14:58 / 50 / 63
974,21
14:56 / 50 / 79
1000
14:57 / 50 / 22
0 3* Luděk Novotný 994,28 5965,689 228
2:38 / 0 / 31
1000
9:56 / 50 / 51
985,57
9:55 / 50 / 61
1000
9:54 / 50 / 56
1000
9:56 / 50 / 84
995,78
9:55 / 50 / 109
984,34
9:56 / 50 / 98
0
4 987,23 2953,21 975,22
14:58 / 45 / 76
980,66
14:58 / 45 / 61
997,33
14:59 / 50 / 31
0 5* Jiří Duchaň 992,63 5955,76 1000
9:57 / 50 / 64
990,33
9:58 / 50 / 67
982,66
9:57 / 50 / 104
986,1
9:58 / 50 / 90
996,67
9:57 / 50 / 97
1000
9:58 / 50 / 103
0
0:0 / 0 / 0
0
5 982,97 2940,47 984,38
14:56 / 50 / 65
982,8
14:57 / 50 / 65
973,29
14:56 / 50 / 70
0 10* Malčík Zdeněk 982,77 5896,63 0
0:0 / 0 / 0
979
9:58 / 40 / 64
1000
9:57 / 50 / 105
1000
9:55 / 50 / 93
974,19
9:57 / 50 / 124
1000
9:41 / 50 / 123
943,44
9:56 / 50 / 141
0
6 972,18 2908,19 975,75
14:56 / 50 / 81
955,94
14:55 / 45 / 101
976,5
14:58 / 40 / 48
0 6* Perkovič Stanislav 990,43 5942,57 1000
9:56 / 50 / 42
971,8
9:57 / 50 / 88
998,32
9:57 / 50 / 107
999,16
9:57 / 50 / 98
994,25
9:56 / 45 / 71
979,04
9:53 / 50 / 118
514,43
5:50 / 0 / 76
0
7 861,73 2577,79 945,04
14:52 / 45 / 120
955,4
14:55 / 50 / 112
677,35
10:44 / 50 / 120
0 12* Slezák Petr 972,15 5832,89 952,77
9:50 / 45 / 100
1000
5:47 / 40 / 84
1000
9:56 / 50 / 85
954,32
9:56 / 50 / 143
656,48
7:5 / 45 / 145
925,8
9:56 / 45 / 184
1000
8:42 / 50 / 199
0
8 787,1 2354,53 913,25
14:51 / 45 / 177
843,1
13:21 / 40 / 113
598,18
9:48 / 35 / 128
0 8* Hrabáček Alois 983,16 5898,98 1000
9:52 / 50 / 68
980,61
9:58 / 50 / 82
962,01
9:49 / 50 / 113
1000
9:57 / 50 / 111
870,73
9:36 / 0 / 108
956,36
6:54 / 45 / 151
1000
9:36 / 50 / 143
0
9 720,68 2155,84 186,96
2:55 / 30 / 63
981,19
14:54 / 50 / 62
987,69
14:57 / 50 / 48
0 4* Novotný Radek 994,25 5965,5 968
9:57 / 45 / 74
1000
9:57 / 50 / 56
997,5
9:57 / 45 / 85
1000
9:56 / 50 / 69
1000
9:58 / 50 / 97
935,85
9:55 / 50 / 123
1000
9:56 / 50 / 136
0
10 691,24 2067,77 982,22
14:57 / 50 / 71
111,23
2:17 / 0 / 67
974,32
14:58 / 50 / 75
0 7* Zeman Zdeněk 983,79 5902,72 988,6
9:55 / 45 / 66
989,53
9:55 / 50 / 61
1000
9:52 / 45 / 72
985,39
9:55 / 50 / 76
482,25
4:50 / 45 / 86
962,28
9:55 / 35 / 112
976,92
9:55 / 45 / 95
0
11 654,79 1958,76 0
0:0 / 0 / 0
980,66
14:55 / 50 / 65
978,1
14:55 / 50 / 59
0 9* Svoboda Pavel 982,84 5897,05 976,8
9:56 / 50 / 71
1000
4:26 / 45 / 107
966,72
9:56 / 50 / 130
979,95
9:55 / 40 / 97
973,58
9:42 / 50 / 85
1000
9:55 / 50 / 104
283,74
3:32 / 0 / 96
0
12 589,86 1764,52 81,9
1:33 / 0 / 34
988,18
14:56 / 50 / 53
694,44
10:29 / 50 / 58
0 2* Vostřel Vlastimil 995,15 5970,92 1000
9:56 / 50 / 50
815,53
3:43 / 20 / 66
976,71
9:56 / 50 / 118
1000
9:57 / 50 / 90
994,21
9:57 / 45 / 83
1000
9:55 / 50 / 124
1000
9:57 / 50 / 74
0
-- -- 13 Imiolek Jaroslav 966,08 5796,49 984,55
9:57 / 50 / 83
562,45
5:36 / 50 / 74
929,28
9:56 / 40 / 155
978,87
9:57 / 45 / 126
988,41
9:55 / 50 / 96
950,83
9:30 / 45 / 147
964,55
9:54 / 45 / 108
0
-- -- 14 Chalupník Milan 965,54 5793,27 987,79
9:56 / 50 / 79
981,48
9:56 / 50 / 73
960,07
9:56 / 50 / 138
920,42
9:52 / 45 / 129
1000
9:58 / 45 / 85
943,51
9:54 / 50 / 169
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 15 Štěrba Vítěslav 964,88 5789,27 1000
9:56 / 50 / 36
173,67
2:3 / 0 / 31
952,58
9:56 / 50 / 147
957,64
9:54 / 45 / 125
1000
9:57 / 50 / 83
910,18
9:54 / 50 / 153
968,87
9:55 / 40 / 56
0
-- -- 16 Leiner Jan 957,83 5747 985,34
9:58 / 45 / 76
549,36
5:32 / 50 / 74
975,61
9:56 / 45 / 122
983,94
9:57 / 45 / 120
942,05
9:58 / 50 / 158
898,16
9:43 / 45 / 136
961,9
7:57 / 45 / 135
0
-- -- 17 Dušek Petr 951,42 5708,54 945,86
9:54 / 40 / 80
972,13
9:55 / 45 / 59
1000
9:54 / 50 / 77
973,02
9:55 / 50 / 100
0
0:0 / 0 / 0
833,19
9:21 / 0 / 173
984,34
9:56 / 45 / 88
0
-- -- 18 Vohralík Martin 947,79 5686,72 985,37
9:53 / 50 / 74
898,55
5:10 / 50 / 100
913,39
9:53 / 50 / 147
987,32
9:56 / 50 / 124
902,09
9:57 / 50 / 170
1000
7:24 / 45 / 176
615,87
5:47 / 35 / 182
0
-- -- 19 Matula Ondra 946,98 5681,86 963,77
9:56 / 50 / 95
934,71
9:57 / 45 / 110
985,09
9:54 / 45 / 89
46,27
0:42 / 10 / 47
914,1
9:59 / 45 / 192
886,79
9:57 / 50 / 210
997,4
9:56 / 45 / 129
0
-- -- 20 Janovský Radek 937,72 5626,32 941,61
9:51 / 45 / 127
932,32
9:57 / 45 / 113
990,02
9:54 / 50 / 98
957,39
9:52 / 45 / 128
950,87
9:57 / 45 / 142
854,11
6:34 / 40 / 183
657,14
6:13 / 30 / 185
0
-- -- 21 Kičmer Kamil 932,33 5593,97 957,24
9:57 / 50 / 130
937,95
9:54 / 45 / 114
913,29
9:52 / 40 / 158
926,08
9:57 / 45 / 169
959,97
9:56 / 50 / 141
672,25
7:43 / 35 / 194
899,44
9:54 / 45 / 151
0
-- -- 22 Novotný René 929,92 5579,52 939,97
9:48 / 45 / 123
932,37
9:50 / 45 / 112
908,86
9:51 / 35 / 155
900,32
9:43 / 50 / 146
927,75
9:58 / 45 / 156
937,61
9:51 / 45 / 160
932,96
9:52 / 35 / 85
0
-- -- 23 Kalivoda Ferdinand 927,42 5564,5 978,86
9:54 / 45 / 74
786,41
3:38 / 40 / 111
930,64
9:50 / 45 / 143
0
0:0 / 0 / 0
954,84
9:56 / 45 / 119
919,81
9:58 / 50 / 149
993,94
9:50 / 50 / 131
0
-- -- 24 Barč Radim 915,31 5491,85 929,94
9:54 / 45 / 110
928,16
4:9 / 50 / 120
915,49
9:53 / 50 / 181
959,43
9:56 / 50 / 157
922,44
9:55 / 50 / 184
829,68
8:39 / 45 / 183
836,39
9:55 / 50 / 207
0
-- -- 25 Kadlec Jiří 886,47 5318,84 932,37
9:51 / 35 / 94
969,4
9:53 / 45 / 72
990,75
9:55 / 40 / 92
951,3
9:54 / 50 / 116
0
0:0 / 0 / 0
506,58
5:24 / 45 / 161
968,44
9:51 / 25 / 158
0
-- -- 26 Rada Rudolf 870,4 5222,38 929,95
9:56 / 45 / 127
487,38
3:13 / 0 / 135
892,29
9:55 / 40 / 193
935,4
9:51 / 50 / 138
626
7:7 / 45 / 164
916,59
9:41 / 50 / 203
922,15
9:56 / 30 / 186
0
-- -- 27 Pavelka Jiří 859,1 5154,63 929,15
9:53 / 45 / 135
490,34
5:5 / 40 / 81
982,16
9:49 / 50 / 122
872,44
9:56 / 5 / 135
901,49
9:55 / 25 / 151
597,26
4:27 / 45 / 145
872,13
9:52 / 10 / 140
0
-- -- 28 Hlavinka Tomáš 849,73 5098,36 921,1
9:59 / 40 / 134
267,37
2:58 / 40 / 105
938,6
9:57 / 35 / 148
458,65
4:36 / 45 / 93
929,39
9:59 / 35 / 136
934,23
9:59 / 50 / 190
916,39
9:57 / 50 / 176
0
-- -- 29 Mrázek Karel 848,24 5089,47 931,6
9:54 / 40 / 124
894,52
9:55 / 0 / 79
926,51
9:51 / 35 / 130
948,2
9:55 / 35 / 125
398,84
4:53 / 0 / 103
528,3
5:29 / 50 / 142
860,34
9:55 / 40 / 192
0
-- -- 30 Rúčka Vladimír 847,82 5086,93 922,64
9:55 / 45 / 147
89,66
1:43 / 0 / 95
990,89
9:57 / 45 / 88
937,71
9:56 / 20 / 103
905,08
9:28 / 40 / 129
426,24
4:41 / 30 / 125
904,37
9:53 / 45 / 179
0
-- -- 31 Mihulka Jiří 839,74 5038,44 914,81
9:52 / 40 / 115
302,1
3:6 / 35 / 68
942,26
9:53 / 45 / 101
924,51
9:52 / 40 / 125
530,5
5:50 / 45 / 129
807,76
9:47 / 25 / 211
918,6
9:52 / 50 / 133
0
-- -- 32 Beran Věnek 829,29 4975,75 328
3:45 / 0 / 40
740,58
3:56 / 50 / 61
994,11
9:58 / 50 / 114
977,27
9:52 / 50 / 80
935,79
9:56 / 50 / 126
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:57 / 50 / 81
0
-- -- 33 Bartůněk Jaroslav 822,23 4933,35 958,6
9:57 / 40 / 70
555,34
2:17 / 45 / 78
895,75
9:49 / 40 / 141
950,94
9:54 / 45 / 115
579,52
5:55 / 50 / 114
688,68
7:3 / 45 / 133
859,86
9:55 / 50 / 216
0
-- -- 34 Vladimir Hornik 811,08 4866,45 529,46
5:54 / 50 / 143
509,69
5:57 / 45 / 173
940,53
9:49 / 45 / 161
909,9
9:48 / 45 / 145
945,36
9:58 / 50 / 154
789,88
8:20 / 50 / 179
751,32
7:13 / 10 / 176
0
-- -- 35 Kristian Libor 804,7 4828,21 851,85
9:59 / 5 / 150
549,28
3:25 / 40 / 111
834
9:59 / 0 / 158
898,91
9:54 / 20 / 152
750,21
8:4 / 40 / 147
799,82
8:16 / 35 / 151
693,42
7:35 / 20 / 181
0
-- -- 36 Prašivka Miroslav 803,67 4822,03 968,75
9:46 / 45 / 84
234,3
2:23 / 45 / 85
922,12
9:53 / 45 / 163
840,56
8:58 / 50 / 148
630,82
9:56 / 20 / 241
558,14
6:43 / 30 / 170
901,64
9:53 / 40 / 166
0
-- -- 37 Horák Martin 796,42 4778,52 999,19
9:55 / 50 / 61
487,38
2:9 / 35 / 77
912,59
9:57 / 45 / 146
937,45
9:56 / 50 / 183
912,15
9:58 / 50 / 185
529,76
6:12 / 50 / 202
444,64
8:22 / 50 / 265
0
-- -- 38 Prokop Luděk 789,85 4739,1 968,6
9:54 / 45 / 75
222,13
2:38 / 0 / 41
1000
9:55 / 50 / 113
304,09
3:44 / 0 / 84
592,72
6:4 / 50 / 112
922,05
9:57 / 30 / 154
951,64
9:54 / 45 / 117
0
-- -- 39 Loutocký Petr 786,29 4717,72 995,2
9:56 / 50 / 48
969,38
9:56 / 45 / 79
347,14
4:14 / 0 / 89
326,37
4:12 / 0 / 98
574,5
6:58 / 0 / 142
910,22
7:38 / 40 / 211
921,28
9:58 / 20 / 171
0
-- -- 40 Veselovský Jiří 784,93 4709,59 944,9
9:50 / 45 / 121
730,27
7:30 / 45 / 83
481,73
4:56 / 35 / 95
694,35
7:46 / 50 / 196
618,85
6:44 / 50 / 166
802,7
9:19 / 50 / 211
918,52
7:59 / 45 / 180
0
-- -- 41 Holešínský František 780,99 4685,93 719,87
9:35 / 0 / 211
855,76
9:58 / 0 / 134
367,88
3:54 / 30 / 95
886,38
9:52 / 0 / 123
851,4
9:58 / 0 / 159
599,75
5:29 / 0 / 177
772,77
8:3 / 30 / 169
0
-- -- 42 Tomiska Leos 753,93 4523,58 938,21
9:55 / 50 / 136
513,04
2:57 / 50 / 100
496,22
5:33 / 40 / 156
901,16
9:54 / 35 / 173
578,03
6:25 / 40 / 150
740,12
7:44 / 45 / 175
853,02
8:46 / 40 / 186
0
-- -- 43 Vojkůvka Zdeněk 723,42 4340,49 966,99
9:56 / 50 / 91
324,04
3:25 / 35 / 73
615,97
6:44 / 10 / 103
940,83
9:57 / 50 / 181
581,18
6:1 / 50 / 124
0
0:0 / 0 / 0
911,48
9:52 / 45 / 162
0
-- -- 44 Kotula Miroslav 685,13 4110,79 970,4
9:50 / 45 / 57
347,93
4:13 / 0 / 69
304,89
3:2 / 45 / 86
680,23
7:16 / 40 / 133
980,3
9:51 / 40 / 68
827,04
8:49 / 20 / 156
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 45 Nehera Petr 673,86 4043,15 965,85
9:56 / 40 / 84
425,24
2:24 / 0 / 69
968,88
9:57 / 45 / 132
0
0:0 / 0 / 0
385,63
3:31 / 50 / 55
605,49
6:45 / 0 / 104
692,06
5:46 / 45 / 128
0
-- -- 46 Číp Miroslav 605,11 3630,64 930,1
9:50 / 35 / 119
266,67
2:3 / 0 / 62
940,55
9:51 / 40 / 123
372,19
3:37 / 45 / 61
341,04
3:41 / 45 / 119
537,29
6:42 / 15 / 164
509,47
5:27 / 45 / 179
0
-- -- 47 Koros Bedřich 551,2 3307,18 567,68
7:19 / 0 / 165
247,38
3:0 / 50 / 153
561,6
5:56 / 45 / 141
442,69
5:10 / 25 / 137
386,99
5:0 / 0 / 136
668,33
5:46 / 20 / 196
679,89
8:12 / 0 / 205
0
-- -- 48 Svoboda marek 442,15 2652,92 879,11
9:50 / 0 / 111
345,54
3:40 / 40 / 86
257,43
3:5 / 35 / 137
432,48
5:58 / 0 / 178
738,36
8:17 / 50 / 174
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 49 Karnoš Peter 407,22 2443,35 925,16
9:53 / 25 / 74
194,2
1:33 / 0 / 52
953,41
9:53 / 45 / 130
370,58
4:49 / 0 / 117
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Oficiální výsledovka s body



Výsledky

Kontakt - Jméno :732
Datum konání :28.7.2018
Kategorie :F5J
Místo konání :
Číslo pořádajícího klubu (např CZE96)CZE123
Kontakt - Jméno :kontakt - jmeno
Kontakt - Adresa :kontakt adresa
Kontakt - Email :kontakt email
Kontakt - Telefon :kontakt - telefon
Pořadatel :
Ředitel soutěže :
Hlavní rozhodčí :
Počasí :




Pořadí - všichni

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 Let č. 6 Let č. 7 body přepoč.
1* Malčík Petr CZE-1430 965,76
9:53 / 35 / 43
1000
9:56 / 50 / 50
980,75
9:55 / 50 / 67
995,91
9:57 / 50 / 76
1000
9:56 / 50 / 74
947,87
9:45 / 45 / 78
823,28
6:56 / 0 / 54
5890,29 981,72
2* Malčík Radek CZE-1392 1000
9:58 / 50 / 68
1000
9:58 / 50 / 40
1000
9:59 / 50 / 51
1000
9:57 / 50 / 50
1000
9:58 / 50 / 50
1000
9:58 / 50 / 49
1000
9:59 / 50 / 45
6000 1000
3* Luděk Novotný CZE-1573 228
2:38 / 0 / 31
1000
9:56 / 50 / 51
985,57
9:55 / 50 / 61
1000
9:54 / 50 / 56
1000
9:56 / 50 / 84
995,78
9:55 / 50 / 109
984,34
9:56 / 50 / 98
5965,689 994,28
4* Jiří Duchaň CZE-1126 1000
9:57 / 50 / 64
990,33
9:58 / 50 / 67
982,66
9:57 / 50 / 104
986,1
9:58 / 50 / 90
996,67
9:57 / 50 / 97
1000
9:58 / 50 / 103
0
0:0 / 0 / 0
5955,76 992,63
5* Malčík Zdeněk CZE-1431 0
0:0 / 0 / 0
979
9:58 / 40 / 64
1000
9:57 / 50 / 105
1000
9:55 / 50 / 93
974,19
9:57 / 50 / 124
1000
9:41 / 50 / 123
943,44
9:56 / 50 / 141
5896,63 982,77
6* Perkovič Stanislav CZE1483 1000
9:56 / 50 / 42
971,8
9:57 / 50 / 88
998,32
9:57 / 50 / 107
999,16
9:57 / 50 / 98
994,25
9:56 / 45 / 71
979,04
9:53 / 50 / 118
514,43
5:50 / 0 / 76
5942,57 990,43
7* Slezák Petr CZE-1616 952,77
9:50 / 45 / 100
1000
5:47 / 40 / 84
1000
9:56 / 50 / 85
954,32
9:56 / 50 / 143
656,48
7:5 / 45 / 145
925,8
9:56 / 45 / 184
1000
8:42 / 50 / 199
5832,89 972,15
8* Hrabáček Alois CZE1118 1000
9:52 / 50 / 68
980,61
9:58 / 50 / 82
962,01
9:49 / 50 / 113
1000
9:57 / 50 / 111
870,73
9:36 / 0 / 108
956,36
6:54 / 45 / 151
1000
9:36 / 50 / 143
5898,98 983,16
9* Novotný Radek CZE-1528 968
9:57 / 45 / 74
1000
9:57 / 50 / 56
997,5
9:57 / 45 / 85
1000
9:56 / 50 / 69
1000
9:58 / 50 / 97
935,85
9:55 / 50 / 123
1000
9:56 / 50 / 136
5965,5 994,25
10* Zeman Zdeněk CZE-442-16 988,6
9:55 / 45 / 66
989,53
9:55 / 50 / 61
1000
9:52 / 45 / 72
985,39
9:55 / 50 / 76
482,25
4:50 / 45 / 86
962,28
9:55 / 35 / 112
976,92
9:55 / 45 / 95
5902,72 983,79
11* Svoboda Pavel CZE-1121 976,8
9:56 / 50 / 71
1000
4:26 / 45 / 107
966,72
9:56 / 50 / 130
979,95
9:55 / 40 / 97
973,58
9:42 / 50 / 85
1000
9:55 / 50 / 104
283,74
3:32 / 0 / 96
5897,05 982,84
12* Vostřel Vlastimil CZE1025 1000
9:56 / 50 / 50
815,53
3:43 / 20 / 66
976,71
9:56 / 50 / 118
1000
9:57 / 50 / 90
994,21
9:57 / 45 / 83
1000
9:55 / 50 / 124
1000
9:57 / 50 / 74
5970,92 995,15
13 Imiolek Jaroslav CZE1531 984,55
9:57 / 50 / 83
562,45
5:36 / 50 / 74
929,28
9:56 / 40 / 155
978,87
9:57 / 45 / 126
988,41
9:55 / 50 / 96
950,83
9:30 / 45 / 147
964,55
9:54 / 45 / 108
5796,49 966,08
14 Chalupník Milan CZE-1566 987,79
9:56 / 50 / 79
981,48
9:56 / 50 / 73
960,07
9:56 / 50 / 138
920,42
9:52 / 45 / 129
1000
9:58 / 45 / 85
943,51
9:54 / 50 / 169
0
0:0 / 0 / 0
5793,27 965,54
15 Štěrba Vítěslav Heřmanův Městec CZE 1000
9:56 / 50 / 36
173,67
2:3 / 0 / 31
952,58
9:56 / 50 / 147
957,64
9:54 / 45 / 125
1000
9:57 / 50 / 83
910,18
9:54 / 50 / 153
968,87
9:55 / 40 / 56
5789,27 964,88
16 Leiner Jan CZE- 985,34
9:58 / 45 / 76
549,36
5:32 / 50 / 74
975,61
9:56 / 45 / 122
983,94
9:57 / 45 / 120
942,05
9:58 / 50 / 158
898,16
9:43 / 45 / 136
961,9
7:57 / 45 / 135
5747 957,83
17 Dušek Petr CZE-232-003 945,86
9:54 / 40 / 80
972,13
9:55 / 45 / 59
1000
9:54 / 50 / 77
973,02
9:55 / 50 / 100
0
0:0 / 0 / 0
833,19
9:21 / 0 / 173
984,34
9:56 / 45 / 88
5708,54 951,42
18 Vohralík Martin CZE-1440 985,37
9:53 / 50 / 74
898,55
5:10 / 50 / 100
913,39
9:53 / 50 / 147
987,32
9:56 / 50 / 124
902,09
9:57 / 50 / 170
1000
7:24 / 45 / 176
615,87
5:47 / 35 / 182
5686,72 947,79
19 Matula Ondra CZE-261-242 963,77
9:56 / 50 / 95
934,71
9:57 / 45 / 110
985,09
9:54 / 45 / 89
46,27
0:42 / 10 / 47
914,1
9:59 / 45 / 192
886,79
9:57 / 50 / 210
997,4
9:56 / 45 / 129
5681,86 946,98
20 Janovský Radek CZE-1618 941,61
9:51 / 45 / 127
932,32
9:57 / 45 / 113
990,02
9:54 / 50 / 98
957,39
9:52 / 45 / 128
950,87
9:57 / 45 / 142
854,11
6:34 / 40 / 183
657,14
6:13 / 30 / 185
5626,32 937,72
21 Kičmer Kamil CZE-1489 957,24
9:57 / 50 / 130
937,95
9:54 / 45 / 114
913,29
9:52 / 40 / 158
926,08
9:57 / 45 / 169
959,97
9:56 / 50 / 141
672,25
7:43 / 35 / 194
899,44
9:54 / 45 / 151
5593,97 932,33
22 Novotný René CZE-1527 939,97
9:48 / 45 / 123
932,37
9:50 / 45 / 112
908,86
9:51 / 35 / 155
900,32
9:43 / 50 / 146
927,75
9:58 / 45 / 156
937,61
9:51 / 45 / 160
932,96
9:52 / 35 / 85
5579,52 929,92
23 Kalivoda Ferdinand CZE1147 978,86
9:54 / 45 / 74
786,41
3:38 / 40 / 111
930,64
9:50 / 45 / 143
0
0:0 / 0 / 0
954,84
9:56 / 45 / 119
919,81
9:58 / 50 / 149
993,94
9:50 / 50 / 131
5564,5 927,42
24 Barč Radim CZE 1615 929,94
9:54 / 45 / 110
928,16
4:9 / 50 / 120
915,49
9:53 / 50 / 181
959,43
9:56 / 50 / 157
922,44
9:55 / 50 / 184
829,68
8:39 / 45 / 183
836,39
9:55 / 50 / 207
5491,85 915,31
25 Kadlec Jiří CZE 1116 932,37
9:51 / 35 / 94
969,4
9:53 / 45 / 72
990,75
9:55 / 40 / 92
951,3
9:54 / 50 / 116
0
0:0 / 0 / 0
506,58
5:24 / 45 / 161
968,44
9:51 / 25 / 158
5318,84 886,47
26 Rada Rudolf CZE-071-011 929,95
9:56 / 45 / 127
487,38
3:13 / 0 / 135
892,29
9:55 / 40 / 193
935,4
9:51 / 50 / 138
626
7:7 / 45 / 164
916,59
9:41 / 50 / 203
922,15
9:56 / 30 / 186
5222,38 870,4
27 Pavelka Jiří CZE-1655 929,15
9:53 / 45 / 135
490,34
5:5 / 40 / 81
982,16
9:49 / 50 / 122
872,44
9:56 / 5 / 135
901,49
9:55 / 25 / 151
597,26
4:27 / 45 / 145
872,13
9:52 / 10 / 140
5154,63 859,1
28 Hlavinka Tomáš CZE-1582 921,1
9:59 / 40 / 134
267,37
2:58 / 40 / 105
938,6
9:57 / 35 / 148
458,65
4:36 / 45 / 93
929,39
9:59 / 35 / 136
934,23
9:59 / 50 / 190
916,39
9:57 / 50 / 176
5098,36 849,73
29 Mrázek Karel CZE-1588 931,6
9:54 / 40 / 124
894,52
9:55 / 0 / 79
926,51
9:51 / 35 / 130
948,2
9:55 / 35 / 125
398,84
4:53 / 0 / 103
528,3
5:29 / 50 / 142
860,34
9:55 / 40 / 192
5089,47 848,24
30 Rúčka Vladimír SVK 1280 922,64
9:55 / 45 / 147
89,66
1:43 / 0 / 95
990,89
9:57 / 45 / 88
937,71
9:56 / 20 / 103
905,08
9:28 / 40 / 129
426,24
4:41 / 30 / 125
904,37
9:53 / 45 / 179
5086,93 847,82
31 Mihulka Jiří CZE-1661 914,81
9:52 / 40 / 115
302,1
3:6 / 35 / 68
942,26
9:53 / 45 / 101
924,51
9:52 / 40 / 125
530,5
5:50 / 45 / 129
807,76
9:47 / 25 / 211
918,6
9:52 / 50 / 133
5038,44 839,74
32 Beran Věnek CZE1512 328
3:45 / 0 / 40
740,58
3:56 / 50 / 61
994,11
9:58 / 50 / 114
977,27
9:52 / 50 / 80
935,79
9:56 / 50 / 126
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:57 / 50 / 81
4975,75 829,29
33 Bartůněk Jaroslav CZE-074-014 958,6
9:57 / 40 / 70
555,34
2:17 / 45 / 78
895,75
9:49 / 40 / 141
950,94
9:54 / 45 / 115
579,52
5:55 / 50 / 114
688,68
7:3 / 45 / 133
859,86
9:55 / 50 / 216
4933,35 822,23
34 Vladimir Hornik CZE-42 14 529,46
5:54 / 50 / 143
509,69
5:57 / 45 / 173
940,53
9:49 / 45 / 161
909,9
9:48 / 45 / 145
945,36
9:58 / 50 / 154
789,88
8:20 / 50 / 179
751,32
7:13 / 10 / 176
4866,45 811,08
35 Kristian Libor CZE-1530 851,85
9:59 / 5 / 150
549,28
3:25 / 40 / 111
834
9:59 / 0 / 158
898,91
9:54 / 20 / 152
750,21
8:4 / 40 / 147
799,82
8:16 / 35 / 151
693,42
7:35 / 20 / 181
4828,21 804,7
36 Prašivka Miroslav CZE-1437 968,75
9:46 / 45 / 84
234,3
2:23 / 45 / 85
922,12
9:53 / 45 / 163
840,56
8:58 / 50 / 148
630,82
9:56 / 20 / 241
558,14
6:43 / 30 / 170
901,64
9:53 / 40 / 166
4822,03 803,67
37 Horák Martin CZE-337-10 999,19
9:55 / 50 / 61
487,38
2:9 / 35 / 77
912,59
9:57 / 45 / 146
937,45
9:56 / 50 / 183
912,15
9:58 / 50 / 185
529,76
6:12 / 50 / 202
444,64
8:22 / 50 / 265
4778,52 796,42
38 Prokop Luděk CZE1532 968,6
9:54 / 45 / 75
222,13
2:38 / 0 / 41
1000
9:55 / 50 / 113
304,09
3:44 / 0 / 84
592,72
6:4 / 50 / 112
922,05
9:57 / 30 / 154
951,64
9:54 / 45 / 117
4739,1 789,85
39 Loutocký Petr CZE-1206 995,2
9:56 / 50 / 48
969,38
9:56 / 45 / 79
347,14
4:14 / 0 / 89
326,37
4:12 / 0 / 98
574,5
6:58 / 0 / 142
910,22
7:38 / 40 / 211
921,28
9:58 / 20 / 171
4717,72 786,29
40 Veselovský Jiří CZE-213-020 944,9
9:50 / 45 / 121
730,27
7:30 / 45 / 83
481,73
4:56 / 35 / 95
694,35
7:46 / 50 / 196
618,85
6:44 / 50 / 166
802,7
9:19 / 50 / 211
918,52
7:59 / 45 / 180
4709,59 784,93
41 Holešínský František CZE-261-411 719,87
9:35 / 0 / 211
855,76
9:58 / 0 / 134
367,88
3:54 / 30 / 95
886,38
9:52 / 0 / 123
851,4
9:58 / 0 / 159
599,75
5:29 / 0 / 177
772,77
8:3 / 30 / 169
4685,93 780,99
42 Tomiska Leos CZE-1646 938,21
9:55 / 50 / 136
513,04
2:57 / 50 / 100
496,22
5:33 / 40 / 156
901,16
9:54 / 35 / 173
578,03
6:25 / 40 / 150
740,12
7:44 / 45 / 175
853,02
8:46 / 40 / 186
4523,58 753,93
43 Vojkůvka Zdeněk CZE-1208 966,99
9:56 / 50 / 91
324,04
3:25 / 35 / 73
615,97
6:44 / 10 / 103
940,83
9:57 / 50 / 181
581,18
6:1 / 50 / 124
0
0:0 / 0 / 0
911,48
9:52 / 45 / 162
4340,49 723,42
44 Kotula Miroslav CZE1510 970,4
9:50 / 45 / 57
347,93
4:13 / 0 / 69
304,89
3:2 / 45 / 86
680,23
7:16 / 40 / 133
980,3
9:51 / 40 / 68
827,04
8:49 / 20 / 156
0
0:0 / 0 / 0
4110,79 685,13
45 Nehera Petr CZE-1460 965,85
9:56 / 40 / 84
425,24
2:24 / 0 / 69
968,88
9:57 / 45 / 132
0
0:0 / 0 / 0
385,63
3:31 / 50 / 55
605,49
6:45 / 0 / 104
692,06
5:46 / 45 / 128
4043,15 673,86
46 Číp Miroslav Hořice CZE 930,1
9:50 / 35 / 119
266,67
2:3 / 0 / 62
940,55
9:51 / 40 / 123
372,19
3:37 / 45 / 61
341,04
3:41 / 45 / 119
537,29
6:42 / 15 / 164
509,47
5:27 / 45 / 179
3630,64 605,11
47 Koros Bedřich CZE1567 567,68
7:19 / 0 / 165
247,38
3:0 / 50 / 153
561,6
5:56 / 45 / 141
442,69
5:10 / 25 / 137
386,99
5:0 / 0 / 136
668,33
5:46 / 20 / 196
679,89
8:12 / 0 / 205
3307,18 551,2
48 Svoboda marek CZE-232-058 879,11
9:50 / 0 / 111
345,54
3:40 / 40 / 86
257,43
3:5 / 35 / 137
432,48
5:58 / 0 / 178
738,36
8:17 / 50 / 174
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
2652,92 442,15
49 Karnoš Peter SVK 1115 925,16
9:53 / 25 / 74
194,2
1:33 / 0 / 52
953,41
9:53 / 45 / 130
370,58
4:49 / 0 / 117
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
2443,35 407,22

^^^


Pořadí klubů


Klub Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
Heřmanův Městec 1 Štěrba Vítěslav, 5962,94 5962,94
Hořice 1 Číp Miroslav, 3897,31 3897,31

^^^


Pořadí týmů

Týmy Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
none 49 Leiner Jan, Vojkůvka Zdeněk, Chalupník Milan, Bartůněk Jaroslav, Mrázek Karel, Veselovský Jiří, Holešínský František, Matula Ondra, Nehera Petr, Vostřel Vlastimil, Perkovič Stanislav, Imiolek Jaroslav, Kotula Miroslav, Hrabáček Alois, Beran Věnek, Prokop Luděk, Karnoš Peter, Hlavinka Tomáš, Kičmer Kamil, Prašivka Miroslav, Vohralík Martin, Rúčka Vladimír, Loutocký Petr, Malčík Petr, Malčík Radek, Malčík Zdeněk, Pavelka Jiří, Svoboda Pavel, Mihulka Jiří, Janovský Radek, Kristian Libor, Luděk Novotný, Barč Radim, Slezák Petr, Kadlec Jiří, Vladimir Hornik, Tomiska Leos, Novotný Radek, Novotný René, Jiří Duchaň, Horák Martin, Koros Bedřich, Kalivoda Ferdinand, Dušek Petr, Svoboda marek, Rada Rudolf, Zeman Zdeněk, Štěrba Vítěslav, Číp Miroslav, 270650,8 5523,49

^^^


Přestnost přistání

Příjmení, jméno celkem přistání Součet Průměr
Malčík Radek 10 50 , 50 , 50 , 50 , 50 , 50 , 50 , 45 , 50 , 50 495 49,5
Barč Radim 7 45 , 50 , 50 , 50 , 50 , 45 , 50 340 48,57
Horák Martin 7 50 , 35 , 45 , 50 , 50 , 50 , 50 330 47,14
Vohralík Martin 7 50 , 50 , 50 , 50 , 50 , 45 , 35 330 47,14
Novotný Radek 10 45 , 50 , 45 , 50 , 50 , 50 , 50 , 30 , 50 , 50 470 47
Imiolek Jaroslav 7 50 , 50 , 40 , 45 , 50 , 45 , 45 325 46,43
Leiner Jan 7 45 , 50 , 45 , 45 , 50 , 45 , 45 325 46,43
Veselovský Jiří 7 45 , 45 , 35 , 50 , 50 , 50 , 45 320 45,71
Luděk Novotný 10 0 , 50 , 50 , 50 , 50 , 50 , 50 , 50 , 50 , 50 450 45
Bartůněk Jaroslav 7 40 , 45 , 40 , 45 , 50 , 45 , 50 315 45
Kičmer Kamil 7 50 , 45 , 40 , 45 , 50 , 35 , 45 310 44,29
Jiří Duchaň 10 50 , 50 , 50 , 50 , 50 , 50 , 0 , 45 , 45 , 50 440 44
Perkovič Stanislav 10 50 , 50 , 50 , 50 , 45 , 50 , 0 , 50 , 45 , 45 435 43,5
Malčík Petr 10 35 , 50 , 50 , 50 , 50 , 45 , 0 , 50 , 50 , 50 430 43
Novotný René 7 45 , 45 , 35 , 50 , 45 , 45 , 35 300 42,86
Tomiska Leos 7 50 , 50 , 40 , 35 , 40 , 45 , 40 300 42,86
Janovský Radek 7 45 , 45 , 50 , 45 , 45 , 40 , 30 300 42,86
Vladimir Hornik 7 50 , 45 , 45 , 45 , 50 , 50 , 10 295 42,14
Hlavinka Tomáš 7 40 , 40 , 35 , 45 , 35 , 50 , 50 295 42,14
Slezák Petr 10 45 , 40 , 50 , 50 , 45 , 45 , 50 , 45 , 50 , 0 420 42
Zeman Zdeněk 10 45 , 50 , 45 , 50 , 45 , 35 , 45 , 50 , 0 , 50 415 41,5
Hrabáček Alois 10 50 , 50 , 50 , 50 , 0 , 45 , 50 , 45 , 40 , 35 415 41,5
Matula Ondra 7 50 , 45 , 45 , 10 , 45 , 50 , 45 290 41,43
Chalupník Milan 7 50 , 50 , 50 , 45 , 45 , 50 , 0 290 41,43
Štěrba Vítěslav 7 50 , 0 , 50 , 45 , 50 , 50 , 40 285 40,71
Mihulka Jiří 7 40 , 35 , 45 , 40 , 45 , 25 , 50 280 40
Kalivoda Ferdinand 7 45 , 40 , 45 , 0 , 45 , 50 , 50 275 39,29
Prašivka Miroslav 7 45 , 45 , 45 , 50 , 20 , 30 , 40 275 39,29
Malčík Zdeněk 10 0 , 40 , 50 , 50 , 50 , 50 , 50 , 50 , 50 , 0 390 39
Rada Rudolf 7 45 , 0 , 40 , 50 , 45 , 50 , 30 260 37,14
Vostřel Vlastimil 10 50 , 20 , 50 , 50 , 45 , 50 , 50 , 0 , 50 , 0 365 36,5
Beran Věnek 7 0 , 50 , 50 , 50 , 50 , 0 , 50 250 35,71
Kadlec Jiří 7 35 , 45 , 40 , 50 , 0 , 45 , 25 240 34,29
Vojkůvka Zdeněk 7 50 , 35 , 10 , 50 , 50 , 0 , 45 240 34,29
Svoboda Pavel 10 50 , 45 , 50 , 40 , 50 , 50 , 0 , 0 , 50 , 0 335 33,5
Dušek Petr 7 40 , 45 , 50 , 50 , 0 , 0 , 45 230 32,86
Číp Miroslav 7 35 , 0 , 40 , 45 , 45 , 15 , 45 225 32,14
Rúčka Vladimír 7 45 , 0 , 45 , 20 , 40 , 30 , 45 225 32,14
Pavelka Jiří 7 45 , 40 , 50 , 5 , 25 , 45 , 10 220 31,43
Prokop Luděk 7 45 , 0 , 50 , 0 , 50 , 30 , 45 220 31,43
Mrázek Karel 7 40 , 0 , 35 , 35 , 0 , 50 , 40 200 28,57
Kotula Miroslav 7 45 , 0 , 45 , 40 , 40 , 20 , 0 190 27,14
Nehera Petr 7 40 , 0 , 45 , 0 , 50 , 0 , 45 180 25,71
Kristian Libor 7 5 , 40 , 0 , 20 , 40 , 35 , 20 160 22,86
Loutocký Petr 7 50 , 45 , 0 , 0 , 0 , 40 , 20 155 22,14
Koros Bedřich 7 0 , 50 , 45 , 25 , 0 , 20 , 0 140 20
Svoboda marek 7 0 , 40 , 35 , 0 , 50 , 0 , 0 125 17,86
Karnoš Peter 7 25 , 0 , 45 , 0 , 0 , 0 , 0 70 10
Holešínský František 7 0 , 0 , 30 , 0 , 0 , 0 , 30 60 8,57

^^^


Průměrná doba letu


Příjmení, jméno Počet záznamů Letové časy Celekem vteřin Průměrný letový čas
Malčík Radek 7 9:58,00, 9:58,00, 9:59,00, 9:57,00, 9:58,00, 9:58,00, 9:59,00, 4187 9:58,14
Novotný Radek 7 9:57,00, 9:57,00, 9:57,00, 9:56,00, 9:58,00, 9:55,00, 9:56,00, 4176 9:56,5700000000001
Novotný René 7 9:48,00, 9:50,00, 9:51,00, 9:43,00, 9:58,00, 9:51,00, 9:52,00, 4133 9:50,43
Kičmer Kamil 7 9:57,00, 9:54,00, 9:52,00, 9:57,00, 9:56,00, 7:43,00, 9:54,00, 4033 9:36,14
Malčík Petr 7 9:53,00, 9:56,00, 9:55,00, 9:57,00, 9:56,00, 9:45,00, 6:56,00, 3978 9:28,29
Hrabáček Alois 7 9:52,00, 9:58,00, 9:49,00, 9:57,00, 9:36,00, 6:54,00, 9:36,00, 3942 9:23,14
Perkovič Stanislav 7 9:56,00, 9:57,00, 9:57,00, 9:57,00, 9:56,00, 9:53,00, 5:50,00, 3926 9:20,86
Imiolek Jaroslav 7 9:57,00, 5:36,00, 9:56,00, 9:57,00, 9:55,00, 9:30,00, 9:54,00, 3885 9:15
Zeman Zdeněk 7 9:55,00, 9:55,00, 9:52,00, 9:55,00, 4:50,00, 9:55,00, 9:55,00, 3857 9:11
Vostřel Vlastimil 7 9:56,00, 3:43,00, 9:56,00, 9:57,00, 9:57,00, 9:55,00, 9:57,00, 3801 9:3
Leiner Jan 7 9:58,00, 5:32,00, 9:56,00, 9:57,00, 9:58,00, 9:43,00, 7:57,00, 3781 9:0,139999999999986
Barč Radim 7 9:54,00, 4:9,00, 9:53,00, 9:56,00, 9:55,00, 8:39,00, 9:55,00, 3741 8:54,43
Janovský Radek 7 9:51,00, 9:57,00, 9:54,00, 9:52,00, 9:57,00, 6:34,00, 6:13,00, 3738 8:54
Luděk Novotný 7 2:38,00, 9:56,00, 9:55,00, 9:54,00, 9:56,00, 9:55,00, 9:56,00, 3730 8:52,86
Štěrba Vítěslav 7 9:56,00, 2:3,00, 9:56,00, 9:54,00, 9:57,00, 9:54,00, 9:55,00, 3695 8:47,86
Slezák Petr 7 9:50,00, 5:47,00, 9:56,00, 9:56,00, 7:5,00, 9:56,00, 8:42,00, 3672 8:44,5700000000001
Matula Ondra 7 9:56,00, 9:57,00, 9:54,00, 0:42,00, 9:59,00, 9:57,00, 9:56,00, 3621 8:37,29
Mrázek Karel 7 9:54,00, 9:55,00, 9:51,00, 9:55,00, 4:53,00, 5:29,00, 9:55,00, 3592 8:33,14
Jiří Duchaň 7 9:57,00, 9:58,00, 9:57,00, 9:58,00, 9:57,00, 9:58,00, 0:0,00, 3585 8:32,14
Rada Rudolf 7 9:56,00, 3:13,00, 9:55,00, 9:51,00, 7:7,00, 9:41,00, 9:56,00, 3579 8:31,29
Chalupník Milan 7 9:56,00, 9:56,00, 9:56,00, 9:52,00, 9:58,00, 9:54,00, 0:0,00, 3572 8:30,29
Malčík Zdeněk 7 0:0,00, 9:58,00, 9:57,00, 9:55,00, 9:57,00, 9:41,00, 9:56,00, 3564 8:29,14
Pavelka Jiří 7 9:53,00, 5:5,00, 9:49,00, 9:56,00, 9:55,00, 4:27,00, 9:52,00, 3537 8:25,29
Dušek Petr 7 9:54,00, 9:55,00, 9:54,00, 9:55,00, 0:0,00, 9:21,00, 9:56,00, 3535 8:25
Mihulka Jiří 7 9:52,00, 3:6,00, 9:53,00, 9:52,00, 5:50,00, 9:47,00, 9:52,00, 3492 8:18,86
Vohralík Martin 7 9:53,00, 5:10,00, 9:53,00, 9:56,00, 9:57,00, 7:24,00, 5:47,00, 3480 8:17,14
Prašivka Miroslav 7 9:46,00, 2:23,00, 9:53,00, 8:58,00, 9:56,00, 6:43,00, 9:53,00, 3452 8:13,14
Hlavinka Tomáš 7 9:59,00, 2:58,00, 9:57,00, 4:36,00, 9:59,00, 9:59,00, 9:57,00, 3445 8:12,14
Svoboda Pavel 7 9:56,00, 4:26,00, 9:56,00, 9:55,00, 9:42,00, 9:55,00, 3:32,00, 3442 8:11,71
Kristian Libor 7 9:59,00, 3:25,00, 9:59,00, 9:54,00, 8:4,00, 8:16,00, 7:35,00, 3432 8:10,29
Vladimir Hornik 7 5:54,00, 5:57,00, 9:49,00, 9:48,00, 9:58,00, 8:20,00, 7:13,00, 3419 8:8,43000000000001
Holešínský František 7 9:35,00, 9:58,00, 3:54,00, 9:52,00, 9:58,00, 5:29,00, 8:3,00, 3409 8:7
Horák Martin 7 9:55,00, 2:9,00, 9:57,00, 9:56,00, 9:58,00, 6:12,00, 8:22,00, 3389 8:4,13999999999999
Rúčka Vladimír 7 9:55,00, 1:43,00, 9:57,00, 9:56,00, 9:28,00, 4:41,00, 9:53,00, 3333 7:56,14
Bartůněk Jaroslav 7 9:57,00, 2:17,00, 9:49,00, 9:54,00, 5:55,00, 7:3,00, 9:55,00, 3290 7:50
Kadlec Jiří 7 9:51,00, 9:53,00, 9:55,00, 9:54,00, 0:0,00, 5:24,00, 9:51,00, 3288 7:49,71
Veselovský Jiří 7 9:50,00, 7:30,00, 4:56,00, 7:46,00, 6:44,00, 9:19,00, 7:59,00, 3244 7:43,43
Kalivoda Ferdinand 7 9:54,00, 3:38,00, 9:50,00, 0:0,00, 9:56,00, 9:58,00, 9:50,00, 3186 7:35,14
Loutocký Petr 7 9:56,00, 9:56,00, 4:14,00, 4:12,00, 6:58,00, 7:38,00, 9:58,00, 3172 7:33,14
Prokop Luděk 7 9:54,00, 2:38,00, 9:55,00, 3:44,00, 6:4,00, 9:57,00, 9:54,00, 3126 7:26,57
Tomiska Leos 7 9:55,00, 2:57,00, 5:33,00, 9:54,00, 6:25,00, 7:44,00, 8:46,00, 3074 7:19,14
Beran Věnek 7 3:45,00, 3:56,00, 9:58,00, 9:52,00, 9:56,00, 0:0,00, 9:57,00, 2844 6:46,29
Vojkůvka Zdeněk 7 9:56,00, 3:25,00, 6:44,00, 9:57,00, 6:1,00, 0:0,00, 9:52,00, 2755 6:33,57
Kotula Miroslav 7 9:50,00, 4:13,00, 3:2,00, 7:16,00, 9:51,00, 8:49,00, 0:0,00, 2581 6:8,70999999999998
Číp Miroslav 7 9:50,00, 2:3,00, 9:51,00, 3:37,00, 3:41,00, 6:42,00, 5:27,00, 2471 5:53
Koros Bedřich 7 7:19,00, 3:0,00, 5:56,00, 5:10,00, 5:0,00, 5:46,00, 8:12,00, 2423 5:46,14
Nehera Petr 7 9:56,00, 2:24,00, 9:57,00, 0:0,00, 3:31,00, 6:45,00, 5:46,00, 2299 5:28,43
Svoboda marek 7 9:50,00, 3:40,00, 3:5,00, 5:58,00, 8:17,00, 0:0,00, 0:0,00, 1850 4:24,29
Karnoš Peter 7 9:53,00, 1:33,00, 9:53,00, 4:49,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 1568 3:44

^^^


Průměrná výška


Příjmení, jméno Počet záznamů Průměrná výška Výška celkem Průměrná výška
Malčík Radek 10 68, 40, 51, 50, 50, 49, 45, 51, 31, 27, 462 46,2
Malčík Petr 10 43, 50, 67, 76, 74, 78, 54, 42, 49, 29, 562 56,2
Luděk Novotný 10 31, 51, 61, 56, 84, 109, 98, 63, 79, 57, 689 68,9
Vostřel Vlastimil 9 50, 66, 118, 90, 83, 124, 74, 34, 53, 0, 692 76,89
Zeman Zdeněk 10 66, 61, 72, 76, 86, 112, 95, 71, 67, 75, 781 78,1
Jiří Duchaň 9 64, 67, 104, 90, 97, 103, 0, 76, 61, 58, 720 80
Novotný Radek 10 74, 56, 85, 69, 97, 123, 136, 63, 62, 48, 813 81,3
Beran Věnek 6 40, 61, 114, 80, 126, 0, 81, 502 83,67
Perkovič Stanislav 10 42, 88, 107, 98, 71, 118, 76, 81, 101, 82, 864 86,4
Štěrba Vítěslav 7 36, 31, 147, 125, 83, 153, 56, 631 90,14
Karnoš Peter 4 74, 52, 130, 117, 0, 0, 0, 373 93,25
Svoboda Pavel 8 71, 107, 130, 97, 85, 104, 96, 0, 65, 0, 755 94,38
Kotula Miroslav 6 57, 69, 86, 133, 68, 156, 0, 569 94,83
Nehera Petr 6 84, 69, 132, 0, 55, 104, 128, 572 95,33
Dušek Petr 6 80, 59, 77, 100, 0, 173, 88, 577 96,17
Malčík Zdeněk 8 0, 64, 105, 93, 124, 123, 141, 65, 65, 0, 780 97,5
Prokop Luděk 7 75, 41, 113, 84, 112, 154, 117, 696 99,43
Chalupník Milan 6 79, 73, 138, 129, 85, 169, 0, 673 112,17
Imiolek Jaroslav 7 83, 74, 155, 126, 96, 147, 108, 789 112,71
Kadlec Jiří 6 94, 72, 92, 116, 0, 161, 158, 693 115,5
Leiner Jan 7 76, 74, 122, 120, 158, 136, 135, 821 117,29
Číp Miroslav 7 119, 62, 123, 61, 119, 164, 179, 827 118,14
Hrabáček Alois 10 68, 82, 113, 111, 108, 151, 143, 177, 113, 128, 1194 119,4
Loutocký Petr 7 48, 79, 89, 98, 142, 211, 171, 838 119,71
Kalivoda Ferdinand 6 74, 111, 143, 0, 119, 149, 131, 727 121,17
Vojkůvka Zdeněk 6 91, 73, 103, 181, 124, 0, 162, 734 122,33
Rúčka Vladimír 7 147, 95, 88, 103, 129, 125, 179, 866 123,71
Bartůněk Jaroslav 7 70, 78, 141, 115, 114, 133, 216, 867 123,86
Matula Ondra 7 95, 110, 89, 47, 192, 210, 129, 872 124,57
Mihulka Jiří 7 115, 68, 101, 125, 129, 211, 133, 882 126
Mrázek Karel 7 124, 79, 130, 125, 103, 142, 192, 895 127,86
Pavelka Jiří 7 135, 81, 122, 135, 151, 145, 140, 909 129,86
Slezák Petr 9 100, 84, 85, 143, 145, 184, 199, 120, 112, 0, 1172 130,22
Novotný René 7 123, 112, 155, 146, 156, 160, 85, 937 133,86
Svoboda marek 5 111, 86, 137, 178, 174, 0, 0, 686 137,2
Vohralík Martin 7 74, 100, 147, 124, 170, 176, 182, 973 139
Janovský Radek 7 127, 113, 98, 128, 142, 183, 185, 976 139,43
Hlavinka Tomáš 7 134, 105, 148, 93, 136, 190, 176, 982 140,29
Kristian Libor 7 150, 111, 158, 152, 147, 151, 181, 1050 150
Veselovský Jiří 7 121, 83, 95, 196, 166, 211, 180, 1052 150,29
Prašivka Miroslav 7 84, 85, 163, 148, 241, 170, 166, 1057 151
Kičmer Kamil 7 130, 114, 158, 169, 141, 194, 151, 1057 151
Holešínský František 7 211, 134, 95, 123, 159, 177, 169, 1068 152,57
Tomiska Leos 7 136, 100, 156, 173, 150, 175, 186, 1076 153,71
Horák Martin 7 61, 77, 146, 183, 185, 202, 265, 1119 159,86
Vladimir Hornik 7 143, 173, 161, 145, 154, 179, 176, 1131 161,57
Koros Bedřich 7 165, 153, 141, 137, 136, 196, 205, 1133 161,86
Barč Radim 7 110, 120, 181, 157, 184, 183, 207, 1142 163,14
Rada Rudolf 7 127, 135, 193, 138, 164, 203, 186, 1146 163,71

^^^


Čas vs výška


Příjmení, jméno Letový čas ze 100 metrů Průměrná výška Průměrný letový čas Potřebná výška pro nalétání 10 minut
Malčík Radek 21:34,68 46,2 9:58,14 46,34
Malčík Petr 16:51,18 56,2 9:28,29 59,34
Luděk Novotný 12:53,38 68,9 8:52,86 77,58
Novotný Radek 12:13,79 81,3 9:56,5700000000001 81,77
Vostřel Vlastimil 11:46,21 76,89 9:3 84,96
Zeman Zdeněk 11:45,51 78,1 9:11 85,05
Perkovič Stanislav 10:49,14 86,4 9:20,86 92,43
Jiří Duchaň 10:40,18 80 8:32,14 93,72
Štěrba Vítěslav 9:45,58 90,14 8:47,86 102,46
Dušek Petr 8:45,13 96,17 8:25 114,26
Malčík Zdeněk 8:42,2 97,5 8:29,14 114,9
Svoboda Pavel 8:41,02 94,38 8:11,71 115,16
Imiolek Jaroslav 8:12,4 112,71 9:15 121,85
Beran Věnek 8:5,6 83,67 6:46,29 123,56
Hrabáček Alois 7:51,64 119,4 9:23,14 127,21
Leiner Jan 7:40,54 117,29 9:0,139999999999986 130,29
Chalupník Milan 7:34,94 112,17 8:30,29 131,89
Prokop Luděk 7:29,14 99,43 7:26,57 133,59
Novotný René 7:21,09 133,86 9:50,43 136,03
Matula Ondra 6:55,25 124,57 8:37,29 144,49
Kadlec Jiří 6:46,68 115,5 7:49,71 147,54
Slezák Petr 6:42,83 130,22 8:44,5700000000001 148,94
Mrázek Karel 6:41,34 127,86 8:33,14 149,5
Mihulka Jiří 6:35,92 126 8:18,86 151,55
Pavelka Jiří 6:29,11 129,86 8:25,29 154,2
Kotula Miroslav 6:28,8 94,83 6:8,70999999999998 154,31
Rúčka Vladimír 6:24,87 123,71 7:56,14 155,89
Janovský Radek 6:22,99 139,43 8:54 156,66
Kičmer Kamil 6:21,55 151 9:36,14 157,25
Bartůněk Jaroslav 6:19,47 123,86 7:50 158,12
Loutocký Petr 6:18,52 119,71 7:33,14 158,51
Kalivoda Ferdinand 6:15,63 121,17 7:35,14 159,73
Vohralík Martin 5:57,66 139 8:17,14 167,76
Hlavinka Tomáš 5:50,81 140,29 8:12,14 171,04
Nehera Petr 5:44,51 95,33 5:28,43 174,16
Barč Radim 5:27,58 163,14 8:54,43 183,16
Kristian Libor 5:26,86 150 8:10,29 183,57
Prašivka Miroslav 5:26,58 151 8:13,14 183,72
Vojkůvka Zdeněk 5:21,72 122,33 6:33,57 186,49
Holešínský František 5:19,19 152,57 8:7 187,97
Rada Rudolf 5:12,3 163,71 8:31,29 192,12
Veselovský Jiří 5:8,36 150,29 7:43,43 194,58
Horák Martin 5:2,86 159,86 8:4,13999999999999 198,12
Vladimir Hornik 5:2,3 161,57 8:8,43000000000001 198,48
Číp Miroslav 4:58,79 118,14 5:53 200,8
Tomiska Leos 4:45,69 153,71 7:19,14 210,01
Karnoš Peter 4:0,21 93,25 3:44 249,78
Koros Bedřich 3:33,86 161,86 5:46,14 280,57
Svoboda marek 3:12,63 137,2 4:24,29 311,48

^^^



Software SORG V4 (c) 2012 - Aleš Krátký / www.RCSOFTWARE.cz / ales@sgames.cz Stoupak.cz - RCEK, RCEJ, RCEN, RCEO, F5J, FXJ, Eurocup ... / www.stoupak.cz