Kompletní přehled ze soutěže : F5J Hořice 18.4.2015 - 19.4.2015 10:30:14

SORG V4 - www.RCSOFTWARE.cz / Aleš Krátký / ales@sgames.cz






Seznam zaregistrovaných soutěžících

# Příjmení, jméno Klub Stát Licence Frekvence 1. Kanál / 2. Kanál Věková kategorie
1 Krátký Aleš   CZE  CZE-548-001  2,4 GHz 00(00) Senior 
2 Dušek Petr   CZE  CZE-232-003  2,4 GHz 00(00) Senior 
3 Perkovič Stanislav   CZE  CZE-008-001  2,4 GHz 00(00) Senior 
4 Kubica Jan   CZE  CZE-395-033  2,4 GHz 00(00) Senior 
5 Kotula Miroslav   CZE  CZE-331-011  2,4 GHz 00(00) Senior 
6 Gaľa Marko   SVK  SVK-1238  2,4 GHz 00(00) Senior 
7 Hrabáček Alois   CZE  CZE-313-022  2,4 GHz 00(00) Senior 
8 Vostřel Vlastimil   CZE  CZE-1025  2,4 GHz 00(00) Senior 
9 Skoupý Karel   CZE  CZE-1520  2,4 GHz 00(00) Senior 
10 Beran Věnek   CZE  CZE-313-027  2,4 GHz 00(00) Senior 
11 Svoboda Pavel   CZE  CZE-313-041  2,4 GHz 00(00) Senior 
12 Imiolek Jaroslav   CZE  CZE-071-076  2,4 GHz 00(00) Senior 
13 Micka Jan   CZE  CZE-074-013  2,4 GHz 00(00) Senior 
14 Novotný Radek   CZE  CZE-008-013  2,4 GHz 00(00) Senior 
15 Veselovský Jiří   CZE  CZE-213-020  2,4 GHz 00(00) Senior 
16 Tomiška Leoš   CZE  CZE-232-018  2,4 GHz 00(00) Senior 
17 Leiner Jan   CZE  CZE-058-067  2,4 GHz 00(00) Senior 
18 Číp Mirek   CZE  CZE-232-045  2,4 GHz 00(00) Senior 
19 Strnad Pavel   CZE  CZE-243-019  2,4 GHz 00(00) Senior 
20 Vojkůvka Zdeňek   CZE  CZE-327-001  2,4 GHz 00(00) Senior 
21 Pospíšil Luboš   CZE  CZE-313-040  2,4 GHz 00(00) Senior 
22 Pospíšil Luboš jr.   CZE  CZE-313-030  2,4 GHz 00(00) Junior 
23 Vojtěch Roman   CZE  CZE-043-010  2,4 GHz 00(00) Senior 
24 Prokop Luděk   CZE  CZE-313-029  2,4 GHz 00(00) Senior 
25 Nehera Petr   CZE  CZE-058-023  2,4 GHz 00(00) Senior 
26 Hrubý Tomáš   CZE  CZE-213-039  2,4 GHz 00(00) Senior 
27 Pazderka Luboš   CZE  CZE-058-012  2,4 GHz 00(00) Senior 
28 Vorálek Petr   CZE  CZE-327-025  2,4 GHz 00(00) Senior 
29 Malčík Zdeněk   CZE  CZE-065-202  2,4 GHz 00(00) Senior 
30 Malčík Radek   CZE  CZE-065-212  2,4 GHz 00(00) Senior 
31 Krajčovič Ivan   CZE  CZE-069-013  2,4 GHz 00(00) Senior 
32 Beseda Martin   CZE  CZE-1534  2,4 GHz 00(00) Senior 
33 Horák Martin   CZE  CZE-337-010  2,4 GHz 00(00) Senior 
34 Neherová Martina   CZE  CZE-1529  2,4 GHz 00(00) Senior 
35 Nahodil Antonín   CZE  CZE-269-019  2,4 GHz 00(00) Senior 
36 Veleba Martin   CZE  CZE-269-043  2,4 GHz 00(00) Senior 
37 Janovský Radek   CZE  CZE-232-053  2,4 GHz 00(00) Senior 

^^^


Výpis kanálů

2,4 GHz
Krátký Aleš
Dušek Petr
Perkovič Stanislav
Kubica Jan
Kotula Miroslav
Gaľa Marko
Hrabáček Alois
Vostřel Vlastimil
Skoupý Karel
Beran Věnek
Svoboda Pavel
Imiolek Jaroslav
Micka Jan
Novotný Radek
Veselovský Jiří
Tomiška Leoš
Leiner Jan
Číp Mirek
Strnad Pavel
Vojkůvka Zdeňek
Pospíšil Luboš
Pospíšil Luboš jr.
Vojtěch Roman
Prokop Luděk
Nehera Petr
Hrubý Tomáš
Pazderka Luboš
Vorálek Petr
Malčík Zdeněk
Malčík Radek
Krajčovič Ivan
Beseda Martin
Horák Martin
Neherová Martina
Nahodil Antonín
Veleba Martin
Janovský Radek
35 MHz
40 MHz
72 MHz

Kolizní kanály 35 MHz
Kolizní kanály 40 MHz
Kolizní kanály 72 MHz


Počet kolizních kanálů na 35 MHz
Počet kolizních kanálů na 40 MHz
Počet kolizních kanálů na 72 MHz

^^^


Rozlosování

Let č. - 1
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8
Skupina 1 Kubica Jan
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
Pospíšil Luboš
2,4 GHz
Strnad Pavel
2,4 GHz
Leiner Jan
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Skupina 2 Kotula Miroslav
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
Beseda Martin
2,4 GHz
Horák Martin
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Skupina 3 Číp Mirek
2,4 GHz
Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
Vostřel Vlastimil
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Prokop Luděk
2,4 GHz
Svoboda Pavel
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
-
Skupina 4 Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
Pazderka Luboš
2,4 GHz
Vojtěch Roman
2,4 GHz
Neherová Martina
2,4 GHz
Pospíšil Luboš jr.
2,4 GHz
-
Skupina 5 Veleba Martin
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeňek
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Gaľa Marko
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
-

Let č. - 2
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8
Skupina 1 Tomiška Leoš
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Beseda Martin
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Pospíšil Luboš
2,4 GHz
Svoboda Pavel
2,4 GHz
Skupina 2 Vojtěch Roman
2,4 GHz
Horák Martin
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Skupina 3 Skoupý Karel
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Strnad Pavel
2,4 GHz
Neherová Martina
2,4 GHz
Vostřel Vlastimil
2,4 GHz
-
Skupina 4 Gaľa Marko
2,4 GHz
Leiner Jan
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeňek
2,4 GHz
Pospíšil Luboš jr.
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
-
Skupina 5 Vorálek Petr
2,4 GHz
Prokop Luděk
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Pazderka Luboš
2,4 GHz
-

Let č. - 3
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8
Skupina 1 Krátký Aleš
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Vojtěch Roman
2,4 GHz
Pospíšil Luboš
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Skupina 2 Strnad Pavel
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
Horák Martin
2,4 GHz
Pospíšil Luboš jr.
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Skupina 3 Beran Věnek
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Prokop Luděk
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Gaľa Marko
2,4 GHz
Svoboda Pavel
2,4 GHz
Pazderka Luboš
2,4 GHz
-
Skupina 4 Novotný Radek
2,4 GHz
Neherová Martina
2,4 GHz
Leiner Jan
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
-
Skupina 5 Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeňek
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Vostřel Vlastimil
2,4 GHz
Beseda Martin
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
-

Let č. - 4
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8
Skupina 1 Pospíšil Luboš
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
Pospíšil Luboš jr.
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
Skupina 2 Veleba Martin
2,4 GHz
Prokop Luděk
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Beseda Martin
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeňek
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Skupina 3 Neherová Martina
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Vojtěch Roman
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
-
Skupina 4 Pazderka Luboš
2,4 GHz
Horák Martin
2,4 GHz
Leiner Jan
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Strnad Pavel
2,4 GHz
Svoboda Pavel
2,4 GHz
-
Skupina 5 Janovský Radek
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Vostřel Vlastimil
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Gaľa Marko
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
-

Let č. - 5
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8
Skupina 1 Kotula Miroslav
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeňek
2,4 GHz
Prokop Luděk
2,4 GHz
Strnad Pavel
2,4 GHz
Neherová Martina
2,4 GHz
Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
Horák Martin
2,4 GHz
Pospíšil Luboš
2,4 GHz
Skupina 2 Janovský Radek
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
Beseda Martin
2,4 GHz
Pazderka Luboš
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Skupina 3 Micka Jan
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Pospíšil Luboš jr.
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
-
Skupina 4 Nehera Petr
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Gaľa Marko
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
-
Skupina 5 Leiner Jan
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Vojtěch Roman
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Svoboda Pavel
2,4 GHz
Vostřel Vlastimil
2,4 GHz
-

^^^


'Kdo s kým'

Krátký Aleš
Dušek Petr
Perkovič Stanislav
Kubica Jan
Kotula Miroslav
Gaľa Marko
Hrabáček Alois
Vostřel Vlastimil
Skoupý Karel
Beran Věnek
Svoboda Pavel
Imiolek Jaroslav
Micka Jan
Novotný Radek
Veselovský Jiří
Tomiška Leoš
Leiner Jan
Číp Mirek
Strnad Pavel
Vojkůvka Zdeňek
Pospíšil Luboš
Pospíšil Luboš jr.
Vojtěch Roman
Prokop Luděk
Nehera Petr
Hrubý Tomáš
Pazderka Luboš
Vorálek Petr
Malčík Zdeněk
Malčík Radek
Krajčovič Ivan
Beseda Martin
Horák Martin
Neherová Martina
Nahodil Antonín
Veleba Martin
Janovský Radek
Krátký Aleš X 0 2 0 1 1 1 0 1 0 0 0 1 0 3 1 1 2 0 1 2 3 2 0 0 1 2 1 1 2 1 1 0 1 0 0 1
Dušek Petr 0 X 2 0 0 2 2 1 0 1 0 1 2 2 0 0 1 1 0 1 0 1 0 1 1 1 1 1 0 1 1 0 0 1 1 2 2
Perkovič Stanislav 2 2 X 0 1 1 1 1 1 1 0 0 2 0 1 1 0 1 1 1 2 2 1 0 0 0 0 1 1 1 1 0 0 1 2 1 2
Kubica Jan 0 0 0 X 0 1 1 0 1 1 2 0 1 2 0 3 2 1 3 0 2 1 0 0 2 1 1 1 2 0 0 1 2 0 1 0 1
Kotula Miroslav 1 0 1 0 X 0 0 0 1 1 0 2 1 0 2 2 0 1 1 2 2 0 2 2 0 1 0 1 1 1 1 2 3 1 1 2 0
Gaľa Marko 1 2 1 1 0 X 1 1 2 1 1 0 0 1 1 1 1 1 0 2 0 1 0 1 1 2 1 0 1 1 1 0 0 0 0 1 2
Hrabáček Alois 1 2 1 1 0 1 X 0 0 1 0 1 0 0 2 0 0 1 1 1 0 1 1 1 2 0 2 2 1 2 0 1 1 1 0 1 3
Vostřel Vlastimil 0 1 1 0 0 1 0 X 1 0 2 1 0 2 0 0 1 2 1 1 0 0 1 1 1 2 0 1 1 0 2 1 0 1 2 1 2
Skoupý Karel 1 0 1 1 1 2 0 1 X 1 1 0 0 0 0 2 0 0 1 1 0 1 1 2 1 2 2 0 1 1 1 1 0 2 1 1 1
Beran Věnek 0 1 1 1 1 1 1 0 1 X 2 1 1 1 2 1 0 1 0 0 1 1 1 1 1 0 1 1 0 2 1 2 1 1 2 0 0
Svoboda Pavel 0 0 0 2 0 1 0 2 1 2 X 1 0 2 0 1 2 2 1 0 1 0 1 2 0 0 2 1 1 1 1 1 1 0 1 1 0
Imiolek Jaroslav 0 1 0 0 2 0 1 1 0 1 1 X 2 1 1 0 1 1 1 1 1 0 2 2 1 1 0 0 2 0 1 0 2 3 0 2 0
Micka Jan 1 2 2 1 1 0 0 0 0 1 0 2 X 2 0 1 2 0 1 0 2 2 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 1 1 1 2 0
Novotný Radek 0 2 0 2 0 1 0 2 0 1 2 1 2 X 0 2 3 2 1 0 2 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 1 0 1 0 2 1
Veselovský Jiří 3 0 1 0 2 1 2 0 0 2 0 1 0 0 X 1 1 2 0 1 1 1 2 0 1 0 1 1 0 2 1 2 1 1 1 0 1
Tomiška Leoš 1 0 1 3 2 1 0 0 2 1 1 0 1 2 1 X 1 2 1 1 3 0 1 1 2 1 0 0 1 0 1 2 0 0 0 1 0
Leiner Jan 1 1 0 2 0 1 0 1 0 0 2 1 2 3 1 1 X 0 2 1 1 1 1 0 1 0 1 1 0 0 1 0 1 1 1 2 0
Číp Mirek 2 1 1 1 1 1 1 2 0 1 2 1 0 2 2 2 0 X 0 0 2 0 1 1 0 1 1 0 1 1 1 2 0 0 0 0 2
Strnad Pavel 0 0 1 3 1 0 1 1 1 0 1 1 1 1 0 1 2 0 X 1 2 1 0 1 1 0 1 1 1 0 0 0 3 2 2 0 2
Vojkůvka Zdeňek 1 1 1 0 2 2 1 1 1 0 0 1 0 0 1 1 1 0 1 X 1 1 0 2 1 1 0 0 0 0 3 2 1 1 1 2 1
Pospíšil Luboš 2 0 2 2 2 0 0 0 0 1 1 1 2 2 1 3 1 2 2 1 X 1 1 1 1 0 0 1 1 1 0 1 1 1 0 0 0
Pospíšil Luboš jr. 3 1 2 1 0 1 1 0 1 1 0 0 2 0 1 0 1 0 1 1 1 X 1 0 0 1 1 2 2 1 2 0 1 1 1 0 1
Vojtěch Roman 2 0 1 0 2 0 1 1 1 1 1 2 1 1 2 1 1 1 0 0 1 1 X 0 1 2 1 1 1 0 0 0 1 2 0 2 0
Prokop Luděk 0 1 0 0 2 1 1 1 2 1 2 2 0 0 0 1 0 1 1 2 1 0 0 X 1 0 2 1 1 2 2 1 1 1 0 1 0
Nehera Petr 0 1 0 2 0 1 2 1 1 1 0 1 1 1 1 2 1 0 1 1 1 0 1 1 X 2 1 1 1 1 1 1 0 1 1 0 0
Hrubý Tomáš 1 1 0 1 1 2 0 2 2 0 0 1 1 1 0 1 0 1 0 1 0 1 2 0 2 X 1 0 2 0 1 1 1 1 1 1 1
Pazderka Luboš 2 1 0 1 0 1 2 0 2 1 2 0 0 0 1 0 1 1 1 0 0 1 1 2 1 1 X 1 0 3 0 1 1 1 1 0 1
Vorálek Petr 1 1 1 1 1 0 2 1 0 1 1 0 1 1 1 0 1 0 1 0 1 2 1 1 1 0 1 X 2 3 0 1 2 0 1 1 1
Malčík Zdeněk 1 0 1 2 1 1 1 1 1 0 1 2 2 0 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 1 2 0 2 X 1 1 0 2 0 0 1 1
Malčík Radek 2 1 1 0 1 1 2 0 1 2 1 0 1 0 2 0 0 1 0 0 1 1 0 2 1 0 3 3 1 X 0 2 1 0 1 0 1
Krajčovič Ivan 1 1 1 0 1 1 0 2 1 1 1 1 1 0 1 1 1 1 0 3 0 2 0 2 1 1 0 0 1 0 X 2 0 0 2 1 0
Beseda Martin 1 0 0 1 2 0 1 1 1 2 1 0 0 1 2 2 0 2 0 2 1 0 0 1 1 1 1 1 0 2 2 X 1 0 2 1 1
Horák Martin 0 0 0 2 3 0 1 0 0 1 1 2 1 0 1 0 1 0 3 1 1 1 1 1 0 1 1 2 2 1 0 1 X 1 2 1 1
Neherová Martina 1 1 1 0 1 0 1 1 2 1 0 3 1 1 1 0 1 0 2 1 1 1 2 1 1 1 1 0 0 0 0 0 1 X 1 1 1
Nahodil Antonín 0 1 2 1 1 0 0 2 1 2 1 0 1 0 1 0 1 0 2 1 0 1 0 0 1 1 1 1 0 1 2 2 2 1 X 0 1
Veleba Martin 0 2 1 0 2 1 1 1 1 0 1 2 2 2 0 1 2 0 0 2 0 0 2 1 0 1 0 1 1 0 1 1 1 1 0 X 1
Janovský Radek 1 2 2 1 0 2 3 2 1 0 0 0 0 1 1 0 0 2 2 1 0 1 0 0 0 1 1 1 1 1 0 1 1 1 1 1 X

Výsledky základních kol

Kolo - 1 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Kubica Jan

4:48
50
248
Tomiška Leoš

3:15
35
200
Micka Jan

3:18
50
195
Pospíšil Luboš

9:56
50
153
Strnad Pavel

4:8
30
251
Leiner Jan

9:56
50
196
Novotný Radek

9:57
30
184
Nehera Petr

7:10
40
172
94 130 150,5 569,5 25 548 535 384
165,06 228,27 264,27 1000 43,9 962,25 939,42 674,28

Kolo - 1 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Kotula Miroslav

9:54
25
181
Malčík Radek

9:58
45
83
Veselovský Jiří

4:31
45
185
Vorálek Petr

5:56
0
243
Beran Věnek

9:58
45
95
Beseda Martin

0:0
0
0
Horák Martin

3:21
30
174
Nahodil Antonín

0:0
0
0
528,5 601,5 223,5 127 595,5 0 144 0
878,64 1000 371,57 211,14 990,02 0 239,4 0

Kolo - 1 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Číp Mirek

9:59
0
153
Imiolek Jaroslav

9:52
45
196
Vostřel Vlastimil

0:0
0
0
Krajčovič Ivan

0:0
0
0
Prokop Luděk

0:0
0
0
Svoboda Pavel

9:57
45
117
Malčík Zdeněk

9:55
50
182
--
522,5 539 0 0 0 583,5 554 --
895,46 923,74 0 0 0 1000 949,44 --

Kolo - 1 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Hrubý Tomáš

8:58
50
176
Skoupý Karel

5:50
0
191
Krátký Aleš

0:0
0
0
Pazderka Luboš

0:0
0
0
Vojtěch Roman

8:35
0
186
Neherová Martina

5:10
0
287
Pospíšil Luboš jr.

6:48
0
228
--
500 254,5 0 0 422 -51 224 --
1000 509 0 0 844 -102 448 --

Kolo - 1 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Veleba Martin

9:55
50
228
Dušek Petr

8:23
5
187
Perkovič Stanislav

0:0
0
0
Vojkůvka Zdeňek

9:55
45
214
Hrabáček Alois

9:58
45
175
Gaľa Marko

9:58
50
183
Janovský Radek

4:5
0
223
--
461 414,5 0 498 555,5 556,5 76 --
828,39 744,83 0 894,88 998,2 1000 136,57 --

Kolo - 2 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Tomiška Leoš

2:7
30
147
Kubica Jan

3:16
45
160
Beran Věnek

9:54
20
170
Novotný Radek

4:27
0
168
Beseda Martin

3:15
5
221
Číp Mirek

2:40
0
163
Pospíšil Luboš

9:57
50
175
Svoboda Pavel

9:57
50
120
83,5 161 529 183 37 78,5 559,5 587
142,25 274,28 901,19 311,75 63,03 133,73 953,15 1000

Kolo - 2 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Vojtěch Roman

8:4
50
143
Horák Martin

3:27
0
227
Micka Jan

4:24
45
250
Veleba Martin

0:0
0
0
Hrubý Tomáš

3:18
0
153
Malčík Zdeněk

5:22
0
138
Imiolek Jaroslav

4:11
50
190
Kotula Miroslav

4:45
0
148
462,5 26 59 0 121,5 253 206 211
1000 56,22 127,57 0 262,7 547,03 445,41 456,22

Kolo - 2 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Skoupý Karel

5:25
0
217
Perkovič Stanislav

7:39
45
154
Janovský Radek

9:35
0
200
Nahodil Antonín

9:31
40
301
Strnad Pavel

5:59
0
187
Neherová Martina

5:39
30
164
Vostřel Vlastimil

9:53
35
176
--
174 427 475 208 265,5 287 540 --
322,22 790,74 879,63 385,19 491,67 531,48 1000 --

Kolo - 2 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Gaľa Marko

9:59
50
203
Leiner Jan

9:58
45
169
Veselovský Jiří

9:43
35
208
Vojkůvka Zdeňek

9:56
45
169
Pospíšil Luboš jr.

9:56
5
200
Krajčovič Ivan

9:33
45
205
Krátký Aleš

9:57
50
228
--
540 558,5 494 556,5 501 503 463 --
966,88 1000 884,51 996,42 897,05 900,63 829,01 --

Kolo - 2 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Vorálek Petr

9:32
45
190
Prokop Luděk

9:0
0
183
Malčík Radek

9:58
50
114
Dušek Petr

6:12
50
167
Nehera Petr

0:0
0
0
Hrabáček Alois

2:49
50
167
Pazderka Luboš

0:0
0
0
--
522 448,5 591 338,5 0 135,5 0 --
883,25 758,88 1000 572,76 0 229,27 0 --

Kolo - 3 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Krátký Aleš

9:53
50
173
Kotula Miroslav

9:49
40
150
Vojtěch Roman

8:48
45
178
Pospíšil Luboš

9:55
50
140
Číp Mirek

2:36
0
181
Perkovič Stanislav

8:5
0
180
Tomiška Leoš

3:15
35
189
Veselovský Jiří

6:30
50
178
556,5 554 484 575 65,5 395 135,5 351
967,83 963,48 841,74 1000 113,91 686,96 235,65 610,43

Kolo - 3 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Strnad Pavel

9:52
35
246
Hrabáček Alois

9:59
50
197
Janovský Radek

9:58
25
238
Kubica Jan

9:55
50
184
Vorálek Petr

9:53
50
219
Horák Martin

9:54
45
191
Pospíšil Luboš jr.

9:56
0
206
Malčík Zdeněk

9:56
45
173
389 550,5 409 553 486 543,5 478 554,5
701,53 992,79 737,6 997,29 876,47 980,16 862,04 1000

Kolo - 3 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Beran Věnek

0:0
0
0
Malčík Radek

4:51
50
129
Prokop Luděk

5:52
0
142
Skoupý Karel

3:46
0
200
Gaľa Marko

4:30
0
177
Svoboda Pavel

0:0
0
0
Pazderka Luboš

0:0
0
0
--
0 276,5 281 126 181,5 0 0 --
0 983,99 1000 448,4 645,91 0 0 --

Kolo - 3 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Novotný Radek

4:22
0
155
Neherová Martina

2:35
0
148
Leiner Jan

3:47
40
156
Veleba Martin

0:0
0
0
Micka Jan

9:50
30
192
Dušek Petr

4:44
35
164
Imiolek Jaroslav

6:4
45
192
--
184,5 81 189 0 524 237 313 --
352,1 154,58 360,69 0 1000 452,29 597,33 --

Kolo - 3 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Hrubý Tomáš

7:25
0
195
Vojkůvka Zdeňek

7:33
20
180
Nehera Petr

3:8
0
147
Krajčovič Ivan

5:31
20
201
Vostřel Vlastimil

7:17
40
166
Beseda Martin

6:27
0
172
Nahodil Antonín

9:51
35
198
--
347,5 383 114,5 248 394 301 527 --
659,39 726,76 217,27 470,59 747,63 571,16 1000 --

Kolo - 4 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Pospíšil Luboš

7:45
0
173
Krátký Aleš

6:10
50
179
Perkovič Stanislav

5:53
50
179
Malčík Radek

9:58
50
147
Vorálek Petr

5:10
45
185
Pospíšil Luboš jr.

5:45
40
256
Malčík Zdeněk

4:42
40
222
Micka Jan

7:23
10
207
378,5 330,5 313,5 574,5 262,5 117 156 332
658,83 575,28 545,69 1000 456,92 203,66 271,54 577,89

Kolo - 4 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Veleba Martin

8:6
25
214
Prokop Luděk

3:4
45
150
Tomiška Leoš

5:5
50
192
Beseda Martin

5:24
10
160
Krajčovič Ivan

3:45
0
198
Vojkůvka Zdeňek

3:40
45
166
Kotula Miroslav

5:9
50
148
Skoupý Karel

3:23
0
225
369 154 259 254 126 182 285 28
1000 417,34 701,9 688,35 341,46 493,22 772,36 75,88

Kolo - 4 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Neherová Martina

6:23
10
154
Veselovský Jiří

8:13
0
173
Imiolek Jaroslav

9:55
25
177
Beran Věnek

9:58
45
163
Hrabáček Alois

7:48
0
201
Vojtěch Roman

9:54
45
227
Nehera Petr

6:39
10
180
--
316 406,5 531,5 561,5 365 458 319 --
562,78 723,95 946,57 1000 650,04 815,67 568,12 --

Kolo - 4 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Pazderka Luboš

0:0
0
0
Horák Martin

9:56
30
154
Leiner Jan

9:53
45
203
Nahodil Antonín

9:57
0
190
Kubica Jan

9:55
50
186
Strnad Pavel

9:51
25
262
Svoboda Pavel

9:54
40
248
--
0 549 529 502 552 330 390 --
0 994,57 958,33 909,42 1000 597,83 706,52 --

Kolo - 4 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Janovský Radek

3:3
0
222
Dušek Petr

3:34
0
200
Vostřel Vlastimil

9:56
25
195
Číp Mirek

3:12
0
185
Gaľa Marko

9:58
50
215
Novotný Radek

3:16
0
225
Hrubý Tomáš

0:0
0
0
--
17 114 523,5 99,5 503 21 0 --
32,47 217,77 1000 190,07 960,84 40,11 0 --

Kolo - 5 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Kotula Miroslav

9:51
30
189
Vojkůvka Zdeňek

3:53
0
183
Prokop Luděk

2:33
0
145
Strnad Pavel

3:13
0
182
Neherová Martina

3:51
0
217
Imiolek Jaroslav

4:4
0
202
Horák Martin

3:18
0
165
Pospíšil Luboš

0:0
0
0
526,5 141,5 80,5 102 80 138 115,5 0
1000 268,76 152,9 193,73 151,95 262,11 219,37 0

Kolo - 5 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Janovský Radek

3:5
0
175
Krátký Aleš

9:55
50
213
Beseda Martin

8:23
35
210
Pazderka Luboš

0:0
0
0
Hrabáček Alois

5:10
35
176
Číp Mirek

0:0
0
0
Malčík Radek

9:59
50
135
Veselovský Jiří

9:28
25
211
97,5 506 408 0 257 0 581,5 460
167,67 870,16 701,63 0 441,96 0 1000 791,06

Kolo - 5 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Micka Jan

3:55
35
196
Krajčovič Ivan

4:21
0
198
Nahodil Antonín

0:0
0
0
Perkovič Stanislav

4:28
45
195
Pospíšil Luboš jr.

5:14
45
205
Dušek Petr

3:53
50
169
Beran Věnek

5:52
25
220
--
172 162 0 215,5 244 198,5 217 --
704,92 663,93 0 883,2 1000 813,52 889,34 --

Kolo - 5 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Nehera Petr

0:0
0
0
Hrubý Tomáš

9:54
50
107
Kubica Jan

9:54
50
146
Malčík Zdeněk

3:59
0
175
Gaľa Marko

9:58
50
173
Skoupý Karel

0:0
0
0
Tomiška Leoš

5:27
30
168
--
0 590,5 571 151,5 561,5 0 273 --
0 1000 966,98 256,56 950,89 0 462,32 --

Kolo - 5 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Leiner Jan

8:41
45
201
Veleba Martin

9:51
35
229
Vojtěch Roman

9:48
50
214
Vorálek Petr

7:31
50
237
Novotný Radek

4:48
0
196
Svoboda Pavel

9:53
45
112
Vostřel Vlastimil

9:54
45
185
--
463 439 496 290 190 582 546,5 --
795,53 754,3 852,23 498,28 326,46 1000 939 --

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po základních kolech

Zákl. výsledky

poz. Jméno soutěžícího Klub Licence Frekvence Věková kategorie V teamu Stát přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo pen
1* Malčík Radek CZE-065-212 2,4 GHz 0 0 CZE 1000 4000 1000
9:58 / 45 / 83
1000
9:58 / 50 / 114
983,99
4:51 / 50 / 129
1000
9:58 / 50 / 147
1000
9:59 / 50 / 135
0
2* Gaľa Marko SVK-1238 2,4 GHz 0 0 SVK 969,65 3878,61 1000
9:58 / 50 / 183
966,88
9:59 / 50 / 203
645,91
4:30 / 0 / 177
960,84
9:58 / 50 / 215
950,89
9:58 / 50 / 173
0
3* Beran Věnek CZE-313-027 2,4 GHz 0 0 CZE 945,14 3780,55 990,02
9:58 / 45 / 95
901,19
9:54 / 20 / 170
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:58 / 45 / 163
889,34
5:52 / 25 / 220
0
4* Leiner Jan CZE-058-067 2,4 GHz 0 0 CZE 929,03 3716,11 962,25
9:56 / 50 / 196
1000
9:58 / 45 / 169
360,69
3:47 / 40 / 156
958,33
9:53 / 45 / 203
795,53
8:41 / 45 / 201
0
5* Svoboda Pavel CZE-313-041 2,4 GHz 0 0 CZE 926,63 3706,52 1000
9:57 / 45 / 117
1000
9:57 / 50 / 120
0
0:0 / 0 / 0
706,52
9:54 / 40 / 248
1000
9:53 / 45 / 112
0
6* Vostřel Vlastimil CZE-1025 2,4 GHz 0 0 CZE 921,66 3686,63 0
0:0 / 0 / 0
1000
9:53 / 35 / 176
747,63
7:17 / 40 / 166
1000
9:56 / 25 / 195
939
9:54 / 45 / 185
0
7* Kotula Miroslav CZE-331-011 2,4 GHz 0 0 CZE 903,62 3614,48 878,64
9:54 / 25 / 181
456,22
4:45 / 0 / 148
963,48
9:49 / 40 / 150
772,36
5:9 / 50 / 148
1000
9:51 / 30 / 189
0
8* Pospíšil Luboš CZE-313-040 2,4 GHz 0 0 CZE 903 3611,98 1000
9:56 / 50 / 153
953,15
9:57 / 50 / 175
1000
9:55 / 50 / 140
658,83
7:45 / 0 / 173
0
0:0 / 0 / 0
0
9* Vojtěch Roman CZE-043-010 2,4 GHz 0 0 CZE 884,49 3537,97 844
8:35 / 0 / 186
1000
8:4 / 50 / 143
841,74
8:48 / 45 / 178
815,67
9:54 / 45 / 227
852,23
9:48 / 50 / 214
0
10 Krátký Aleš CZE-548-001 2,4 GHz 0 0 CZE 810,57 3242,28 0
0:0 / 0 / 0
829,01
9:57 / 50 / 228
967,83
9:53 / 50 / 173
575,28
6:10 / 50 / 179
870,16
9:55 / 50 / 213
0
11 Kubica Jan CZE-395-033 2,4 GHz 0 0 CZE 809,64 3238,55 165,06
4:48 / 50 / 248
274,28
3:16 / 45 / 160
997,29
9:55 / 50 / 184
1000
9:55 / 50 / 186
966,98
9:54 / 50 / 146
0
12 Pospíšil Luboš jr. CZE-313-030 2,4 GHz 1 0 CZE 801,77 3207,09 448
6:48 / 0 / 228
897,05
9:56 / 5 / 200
862,04
9:56 / 0 / 206
203,66
5:45 / 40 / 256
1000
5:14 / 45 / 205
0
13 Vojkůvka Zdeňek CZE-327-001 2,4 GHz 0 0 CZE 777,82 3111,28 894,88
9:55 / 45 / 214
996,42
9:56 / 45 / 169
726,76
7:33 / 20 / 180
493,22
3:40 / 45 / 166
268,76
3:53 / 0 / 183
0
14 Hrabáček Alois CZE-313-022 2,4 GHz 0 0 CZE 770,75 3082,99 998,2
9:58 / 45 / 175
229,27
2:49 / 50 / 167
992,79
9:59 / 50 / 197
650,04
7:48 / 0 / 201
441,96
5:10 / 35 / 176
0
15 Veselovský Jiří CZE-213-020 2,4 GHz 0 0 CZE 752,49 3009,95 371,57
4:31 / 45 / 185
884,51
9:43 / 35 / 208
610,43
6:30 / 50 / 178
723,95
8:13 / 0 / 173
791,06
9:28 / 25 / 211
0
16 Hrubý Tomáš CZE-213-039 2,4 GHz 0 0 CZE 730,52 2922,09 1000
8:58 / 50 / 176
262,7
3:18 / 0 / 153
659,39
7:25 / 0 / 195
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:54 / 50 / 107
0
17 Imiolek Jaroslav CZE-071-076 2,4 GHz 0 0 CZE 728,26 2913,05 923,74
9:52 / 45 / 196
445,41
4:11 / 50 / 190
597,33
6:4 / 45 / 192
946,57
9:55 / 25 / 177
262,11
4:4 / 0 / 202
0
18 Perkovič Stanislav CZE-008-001 2,4 GHz 0 0 CZE 726,65 2906,59 0
0:0 / 0 / 0
790,74
7:39 / 45 / 154
686,96
8:5 / 0 / 180
545,69
5:53 / 50 / 179
883,2
4:28 / 45 / 195
0
19 Malčík Zdeněk CZE-065-202 2,4 GHz 0 0 CZE 692 2768,01 949,44
9:55 / 50 / 182
547,03
5:22 / 0 / 138
1000
9:56 / 45 / 173
271,54
4:42 / 40 / 222
256,56
3:59 / 0 / 175
0
20 Vorálek Petr CZE-327-025 2,4 GHz 0 0 CZE 678,73 2714,92 211,14
5:56 / 0 / 243
883,25
9:32 / 45 / 190
876,47
9:53 / 50 / 219
456,92
5:10 / 45 / 185
498,28
7:31 / 50 / 237
0
21 Dušek Petr CZE-232-003 2,4 GHz 0 0 CZE 645,85 2583,4 744,83
8:23 / 5 / 187
572,76
6:12 / 50 / 167
452,29
4:44 / 35 / 164
217,77
3:34 / 0 / 200
813,52
3:53 / 50 / 169
0
22 Veleba Martin CZE-269-043 2,4 GHz 0 0 CZE 645,67 2582,69 828,39
9:55 / 50 / 228
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
1000
8:6 / 25 / 214
754,3
9:51 / 35 / 229
0
23 Micka Jan CZE-074-013 2,4 GHz 0 0 CZE 636,77 2547,08 264,27
3:18 / 50 / 195
127,57
4:24 / 45 / 250
1000
9:50 / 30 / 192
577,89
7:23 / 10 / 207
704,92
3:55 / 35 / 196
0
24 Horák Martin CZE-337-010 2,4 GHz 0 0 CZE 608,38 2433,5 239,4
3:21 / 30 / 174
56,22
3:27 / 0 / 227
980,16
9:54 / 45 / 191
994,57
9:56 / 30 / 154
219,37
3:18 / 0 / 165
0
25 Krajčovič Ivan CZE-069-013 2,4 GHz 0 0 CZE 594,15 2376,61 0
0:0 / 0 / 0
900,63
9:33 / 45 / 205
470,59
5:31 / 20 / 201
341,46
3:45 / 0 / 198
663,93
4:21 / 0 / 198
0
26 Prokop Luděk CZE-313-029 2,4 GHz 0 0 CZE 582,28 2329,12 0
0:0 / 0 / 0
758,88
9:0 / 0 / 183
1000
5:52 / 0 / 142
417,34
3:4 / 45 / 150
152,9
2:33 / 0 / 145
0
27 Nahodil Antonín CZE-269-019 2,4 GHz 0 0 CZE 573,65 2294,61 0
0:0 / 0 / 0
385,19
9:31 / 40 / 301
1000
9:51 / 35 / 198
909,42
9:57 / 0 / 190
0
0:0 / 0 / 0
0
28 Beseda Martin CZE-1534 2,4 GHz 0 0 CZE 506,04 2024,17 0
0:0 / 0 / 0
63,03
3:15 / 5 / 221
571,16
6:27 / 0 / 172
688,35
5:24 / 10 / 160
701,63
8:23 / 35 / 210
0
29 Strnad Pavel CZE-243-019 2,4 GHz 0 0 CZE 496,19 1984,76 43,9
4:8 / 30 / 251
491,67
5:59 / 0 / 187
701,53
9:52 / 35 / 246
597,83
9:51 / 25 / 262
193,73
3:13 / 0 / 182
0
30 Novotný Radek CZE-008-013 2,4 GHz 0 0 CZE 482,43 1929,73 939,42
9:57 / 30 / 184
311,75
4:27 / 0 / 168
352,1
4:22 / 0 / 155
40,11
3:16 / 0 / 225
326,46
4:48 / 0 / 196
0
31 Janovský Radek CZE-232-053 2,4 GHz 0 0 CZE 480,37 1921,47 136,57
4:5 / 0 / 223
879,63
9:35 / 0 / 200
737,6
9:58 / 25 / 238
32,47
3:3 / 0 / 222
167,67
3:5 / 0 / 175
0
32 Tomiška Leoš CZE-232-018 2,4 GHz 0 0 CZE 407,04 1628,14 228,27
3:15 / 35 / 200
142,25
2:7 / 30 / 147
235,65
3:15 / 35 / 189
701,9
5:5 / 50 / 192
462,32
5:27 / 30 / 168
0
33 Nehera Petr CZE-058-023 2,4 GHz 0 0 CZE 364,92 1459,67 674,28
7:10 / 40 / 172
0
0:0 / 0 / 0
217,27
3:8 / 0 / 147
568,12
6:39 / 10 / 180
0
0:0 / 0 / 0
0
34 Neherová Martina CZE-1529 2,4 GHz 0 0 CZE 350,2 1400,79 -102
5:10 / 0 / 287
531,48
5:39 / 30 / 164
154,58
2:35 / 0 / 148
562,78
6:23 / 10 / 154
151,95
3:51 / 0 / 217
0
35 Skoupý Karel CZE-1520 2,4 GHz 0 0 CZE 338,88 1355,5 509
5:50 / 0 / 191
322,22
5:25 / 0 / 217
448,4
3:46 / 0 / 200
75,88
3:23 / 0 / 225
0
0:0 / 0 / 0
0
36 Číp Mirek CZE-232-045 2,4 GHz 0 0 CZE 333,29 1333,17 895,46
9:59 / 0 / 153
133,73
2:40 / 0 / 163
113,91
2:36 / 0 / 181
190,07
3:12 / 0 / 185
0
0:0 / 0 / 0
0
37 Pazderka Luboš CZE-058-012 2,4 GHz 0 0 CZE 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Výsledky finálových kol

Finále1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Malčík Radek

M12:S38,00
L50
(H133)
Gaľa Marko

M4:S50,00
L0
(H115)
Beran Věnek

M7:S2,00
L50
(H209)
Leiner Jan

M4:S31,00
L50
(H125)
Svoboda Pavel

M0:S0,00
L0
(H0)
Vostřel Vlastimil

M0:S0,00
L0
(H0)
Kotula Miroslav

M4:S46,00
L45
(H173)
Pospíšil Luboš

M0:S0,00
L0
(H0)
Vojtěch Roman

M5:S10,00
L45
(H141)
741,5 232,5 345 258,5 0 0 244,5 0 284,5
1000 313,55 465,27 348,62 0 0 329,74 0 383,68

Finále2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Vojtěch Roman

M0:S0,00
L0
(H0)
Malčík Radek

M9:S39,00
L50
(H168)
Gaľa Marko

M0:S0,00
L0
(H0)
Beran Věnek

M6:S40,00
L50
(H224)
Leiner Jan

M8:S11,00
L50
(H184)
Svoboda Pavel

M0:S0,00
L0
(H0)
Vostřel Vlastimil

M0:S0,00
L0
(H0)
Kotula Miroslav

M5:S1,00
L25
(H144)
Pospíšil Luboš

M0:S0,00
L0
(H0)
0 545 0 278 449 0 0 254 0
0 1000 0 510,09 823,85 0 0 466,06 0

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po finálních kolech

Celkové výsledky
poz. přepoč. celkem F-let 1 F-let 2 pen Zakl. pozice Jméno soutěžícího přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo pen
1 1000 2000 1000
12:38 / 50 / 133
1000
9:39 / 50 / 168
0 1* Malčík Radek 1000 4000 1000
9:58 / 45 / 83
1000
9:58 / 50 / 114
983,99
4:51 / 50 / 129
1000
9:58 / 50 / 147
1000
9:59 / 50 / 135
0
2 536,24 1072,47 348,62
4:31 / 50 / 125
823,85
8:11 / 50 / 184
-100 4* Leiner Jan 929,03 3716,11 962,25
9:56 / 50 / 196
1000
9:58 / 45 / 169
360,69
3:47 / 40 / 156
958,33
9:53 / 45 / 203
795,53
8:41 / 45 / 201
0
3 487,68 975,36 465,27
7:2 / 50 / 209
510,09
6:40 / 50 / 224
0 3* Beran Věnek 945,14 3780,55 990,02
9:58 / 45 / 95
901,19
9:54 / 20 / 170
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:58 / 45 / 163
889,34
5:52 / 25 / 220
0
4 397,9 795,8 329,74
4:46 / 45 / 173
466,06
5:1 / 25 / 144
0 7* Kotula Miroslav 903,62 3614,48 878,64
9:54 / 25 / 181
456,22
4:45 / 0 / 148
963,48
9:49 / 40 / 150
772,36
5:9 / 50 / 148
1000
9:51 / 30 / 189
0
5 191,84 383,68 383,68
5:10 / 45 / 141
0
0:0 / 0 / 0
0 9* Vojtěch Roman 884,49 3537,97 844
8:35 / 0 / 186
1000
8:4 / 50 / 143
841,74
8:48 / 45 / 178
815,67
9:54 / 45 / 227
852,23
9:48 / 50 / 214
0
6 156,78 313,55 313,55
4:50 / 0 / 115
0
0:0 / 0 / 0
0 2* Gaľa Marko 969,65 3878,61 1000
9:58 / 50 / 183
966,88
9:59 / 50 / 203
645,91
4:30 / 0 / 177
960,84
9:58 / 50 / 215
950,89
9:58 / 50 / 173
0
7 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0 5* Svoboda Pavel 926,63 3706,52 1000
9:57 / 45 / 117
1000
9:57 / 50 / 120
0
0:0 / 0 / 0
706,52
9:54 / 40 / 248
1000
9:53 / 45 / 112
0
8 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0 6* Vostřel Vlastimil 921,66 3686,63 0
0:0 / 0 / 0
1000
9:53 / 35 / 176
747,63
7:17 / 40 / 166
1000
9:56 / 25 / 195
939
9:54 / 45 / 185
0
9 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0 8* Pospíšil Luboš 903 3611,98 1000
9:56 / 50 / 153
953,15
9:57 / 50 / 175
1000
9:55 / 50 / 140
658,83
7:45 / 0 / 173
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 10 Krátký Aleš 810,57 3242,28 0
0:0 / 0 / 0
829,01
9:57 / 50 / 228
967,83
9:53 / 50 / 173
575,28
6:10 / 50 / 179
870,16
9:55 / 50 / 213
0
-- -- 11 Kubica Jan 809,64 3238,55 165,06
4:48 / 50 / 248
274,28
3:16 / 45 / 160
997,29
9:55 / 50 / 184
1000
9:55 / 50 / 186
966,98
9:54 / 50 / 146
0
-- -- 12 Pospíšil Luboš jr. 801,77 3207,09 448
6:48 / 0 / 228
897,05
9:56 / 5 / 200
862,04
9:56 / 0 / 206
203,66
5:45 / 40 / 256
1000
5:14 / 45 / 205
0
-- -- 13 Vojkůvka Zdeňek 777,82 3111,28 894,88
9:55 / 45 / 214
996,42
9:56 / 45 / 169
726,76
7:33 / 20 / 180
493,22
3:40 / 45 / 166
268,76
3:53 / 0 / 183
0
-- -- 14 Hrabáček Alois 770,75 3082,99 998,2
9:58 / 45 / 175
229,27
2:49 / 50 / 167
992,79
9:59 / 50 / 197
650,04
7:48 / 0 / 201
441,96
5:10 / 35 / 176
0
-- -- 15 Veselovský Jiří 752,49 3009,95 371,57
4:31 / 45 / 185
884,51
9:43 / 35 / 208
610,43
6:30 / 50 / 178
723,95
8:13 / 0 / 173
791,06
9:28 / 25 / 211
0
-- -- 16 Hrubý Tomáš 730,52 2922,09 1000
8:58 / 50 / 176
262,7
3:18 / 0 / 153
659,39
7:25 / 0 / 195
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:54 / 50 / 107
0
-- -- 17 Imiolek Jaroslav 728,26 2913,05 923,74
9:52 / 45 / 196
445,41
4:11 / 50 / 190
597,33
6:4 / 45 / 192
946,57
9:55 / 25 / 177
262,11
4:4 / 0 / 202
0
-- -- 18 Perkovič Stanislav 726,65 2906,59 0
0:0 / 0 / 0
790,74
7:39 / 45 / 154
686,96
8:5 / 0 / 180
545,69
5:53 / 50 / 179
883,2
4:28 / 45 / 195
0
-- -- 19 Malčík Zdeněk 692 2768,01 949,44
9:55 / 50 / 182
547,03
5:22 / 0 / 138
1000
9:56 / 45 / 173
271,54
4:42 / 40 / 222
256,56
3:59 / 0 / 175
0
-- -- 20 Vorálek Petr 678,73 2714,92 211,14
5:56 / 0 / 243
883,25
9:32 / 45 / 190
876,47
9:53 / 50 / 219
456,92
5:10 / 45 / 185
498,28
7:31 / 50 / 237
0
-- -- 21 Dušek Petr 645,85 2583,4 744,83
8:23 / 5 / 187
572,76
6:12 / 50 / 167
452,29
4:44 / 35 / 164
217,77
3:34 / 0 / 200
813,52
3:53 / 50 / 169
0
-- -- 22 Veleba Martin 645,67 2582,69 828,39
9:55 / 50 / 228
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
1000
8:6 / 25 / 214
754,3
9:51 / 35 / 229
0
-- -- 23 Micka Jan 636,77 2547,08 264,27
3:18 / 50 / 195
127,57
4:24 / 45 / 250
1000
9:50 / 30 / 192
577,89
7:23 / 10 / 207
704,92
3:55 / 35 / 196
0
-- -- 24 Horák Martin 608,38 2433,5 239,4
3:21 / 30 / 174
56,22
3:27 / 0 / 227
980,16
9:54 / 45 / 191
994,57
9:56 / 30 / 154
219,37
3:18 / 0 / 165
0
-- -- 25 Krajčovič Ivan 594,15 2376,61 0
0:0 / 0 / 0
900,63
9:33 / 45 / 205
470,59
5:31 / 20 / 201
341,46
3:45 / 0 / 198
663,93
4:21 / 0 / 198
0
-- -- 26 Prokop Luděk 582,28 2329,12 0
0:0 / 0 / 0
758,88
9:0 / 0 / 183
1000
5:52 / 0 / 142
417,34
3:4 / 45 / 150
152,9
2:33 / 0 / 145
0
-- -- 27 Nahodil Antonín 573,65 2294,61 0
0:0 / 0 / 0
385,19
9:31 / 40 / 301
1000
9:51 / 35 / 198
909,42
9:57 / 0 / 190
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 28 Beseda Martin 506,04 2024,17 0
0:0 / 0 / 0
63,03
3:15 / 5 / 221
571,16
6:27 / 0 / 172
688,35
5:24 / 10 / 160
701,63
8:23 / 35 / 210
0
-- -- 29 Strnad Pavel 496,19 1984,76 43,9
4:8 / 30 / 251
491,67
5:59 / 0 / 187
701,53
9:52 / 35 / 246
597,83
9:51 / 25 / 262
193,73
3:13 / 0 / 182
0
-- -- 30 Novotný Radek 482,43 1929,73 939,42
9:57 / 30 / 184
311,75
4:27 / 0 / 168
352,1
4:22 / 0 / 155
40,11
3:16 / 0 / 225
326,46
4:48 / 0 / 196
0
-- -- 31 Janovský Radek 480,37 1921,47 136,57
4:5 / 0 / 223
879,63
9:35 / 0 / 200
737,6
9:58 / 25 / 238
32,47
3:3 / 0 / 222
167,67
3:5 / 0 / 175
0
-- -- 32 Tomiška Leoš 407,04 1628,14 228,27
3:15 / 35 / 200
142,25
2:7 / 30 / 147
235,65
3:15 / 35 / 189
701,9
5:5 / 50 / 192
462,32
5:27 / 30 / 168
0
-- -- 33 Nehera Petr 364,92 1459,67 674,28
7:10 / 40 / 172
0
0:0 / 0 / 0
217,27
3:8 / 0 / 147
568,12
6:39 / 10 / 180
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 34 Neherová Martina 350,2 1400,79 -102
5:10 / 0 / 287
531,48
5:39 / 30 / 164
154,58
2:35 / 0 / 148
562,78
6:23 / 10 / 154
151,95
3:51 / 0 / 217
0
-- -- 35 Skoupý Karel 338,88 1355,5 509
5:50 / 0 / 191
322,22
5:25 / 0 / 217
448,4
3:46 / 0 / 200
75,88
3:23 / 0 / 225
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 36 Číp Mirek 333,29 1333,17 895,46
9:59 / 0 / 153
133,73
2:40 / 0 / 163
113,91
2:36 / 0 / 181
190,07
3:12 / 0 / 185
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 37 Pazderka Luboš 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Oficiální výsledovka s body



Výsledky

Kontakt - Jméno :655
Datum konání :18.4.2015
Kategorie :F5J
Místo konání :Hořice
Číslo pořádajícího klubu (např CZE96)CZE123
Kontakt - Jméno :kontakt - jmeno
Kontakt - Adresa :kontakt adresa
Kontakt - Email :kontakt email
Kontakt - Telefon :kontakt - telefon
Pořadatel :LMK Hořice
Ředitel soutěže :Petr Dušek
Hlavní rozhodčí :Pavel Školník
Počasí :polojasno, později zataženo; 8-10°C; S vítr 3-8 m/s




Pořadí - všichni

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 body přepoč.
1* Malčík Radek CZE-065-212 1000
9:58 / 45 / 83
1000
9:58 / 50 / 114
983,99
4:51 / 50 / 129
1000
9:58 / 50 / 147
1000
9:59 / 50 / 135
4000 1000
2* Leiner Jan CZE-058-067 962,25
9:56 / 50 / 196
1000
9:58 / 45 / 169
360,69
3:47 / 40 / 156
958,33
9:53 / 45 / 203
795,53
8:41 / 45 / 201
3716,11 929,03
3* Beran Věnek CZE-313-027 990,02
9:58 / 45 / 95
901,19
9:54 / 20 / 170
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:58 / 45 / 163
889,34
5:52 / 25 / 220
3780,55 945,14
4* Kotula Miroslav CZE-331-011 878,64
9:54 / 25 / 181
456,22
4:45 / 0 / 148
963,48
9:49 / 40 / 150
772,36
5:9 / 50 / 148
1000
9:51 / 30 / 189
3614,48 903,62
5* Vojtěch Roman CZE-043-010 844
8:35 / 0 / 186
1000
8:4 / 50 / 143
841,74
8:48 / 45 / 178
815,67
9:54 / 45 / 227
852,23
9:48 / 50 / 214
3537,97 884,49
6* Gaľa Marko SVK-1238 1000
9:58 / 50 / 183
966,88
9:59 / 50 / 203
645,91
4:30 / 0 / 177
960,84
9:58 / 50 / 215
950,89
9:58 / 50 / 173
3878,61 969,65
7* Svoboda Pavel CZE-313-041 1000
9:57 / 45 / 117
1000
9:57 / 50 / 120
0
0:0 / 0 / 0
706,52
9:54 / 40 / 248
1000
9:53 / 45 / 112
3706,52 926,63
8* Vostřel Vlastimil CZE-1025 0
0:0 / 0 / 0
1000
9:53 / 35 / 176
747,63
7:17 / 40 / 166
1000
9:56 / 25 / 195
939
9:54 / 45 / 185
3686,63 921,66
9* Pospíšil Luboš CZE-313-040 1000
9:56 / 50 / 153
953,15
9:57 / 50 / 175
1000
9:55 / 50 / 140
658,83
7:45 / 0 / 173
0
0:0 / 0 / 0
3611,98 903
10 Krátký Aleš CZE-548-001 0
0:0 / 0 / 0
829,01
9:57 / 50 / 228
967,83
9:53 / 50 / 173
575,28
6:10 / 50 / 179
870,16
9:55 / 50 / 213
3242,28 810,57
11 Kubica Jan CZE-395-033 165,06
4:48 / 50 / 248
274,28
3:16 / 45 / 160
997,29
9:55 / 50 / 184
1000
9:55 / 50 / 186
966,98
9:54 / 50 / 146
3238,55 809,64
12 Pospíšil Luboš jr. CZE-313-030 448
6:48 / 0 / 228
897,05
9:56 / 5 / 200
862,04
9:56 / 0 / 206
203,66
5:45 / 40 / 256
1000
5:14 / 45 / 205
3207,09 801,77
13 Vojkůvka Zdeňek CZE-327-001 894,88
9:55 / 45 / 214
996,42
9:56 / 45 / 169
726,76
7:33 / 20 / 180
493,22
3:40 / 45 / 166
268,76
3:53 / 0 / 183
3111,28 777,82
14 Hrabáček Alois CZE-313-022 998,2
9:58 / 45 / 175
229,27
2:49 / 50 / 167
992,79
9:59 / 50 / 197
650,04
7:48 / 0 / 201
441,96
5:10 / 35 / 176
3082,99 770,75
15 Veselovský Jiří CZE-213-020 371,57
4:31 / 45 / 185
884,51
9:43 / 35 / 208
610,43
6:30 / 50 / 178
723,95
8:13 / 0 / 173
791,06
9:28 / 25 / 211
3009,95 752,49
16 Hrubý Tomáš CZE-213-039 1000
8:58 / 50 / 176
262,7
3:18 / 0 / 153
659,39
7:25 / 0 / 195
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:54 / 50 / 107
2922,09 730,52
17 Imiolek Jaroslav CZE-071-076 923,74
9:52 / 45 / 196
445,41
4:11 / 50 / 190
597,33
6:4 / 45 / 192
946,57
9:55 / 25 / 177
262,11
4:4 / 0 / 202
2913,05 728,26
18 Perkovič Stanislav CZE-008-001 0
0:0 / 0 / 0
790,74
7:39 / 45 / 154
686,96
8:5 / 0 / 180
545,69
5:53 / 50 / 179
883,2
4:28 / 45 / 195
2906,59 726,65
19 Malčík Zdeněk CZE-065-202 949,44
9:55 / 50 / 182
547,03
5:22 / 0 / 138
1000
9:56 / 45 / 173
271,54
4:42 / 40 / 222
256,56
3:59 / 0 / 175
2768,01 692
20 Vorálek Petr CZE-327-025 211,14
5:56 / 0 / 243
883,25
9:32 / 45 / 190
876,47
9:53 / 50 / 219
456,92
5:10 / 45 / 185
498,28
7:31 / 50 / 237
2714,92 678,73
21 Dušek Petr CZE-232-003 744,83
8:23 / 5 / 187
572,76
6:12 / 50 / 167
452,29
4:44 / 35 / 164
217,77
3:34 / 0 / 200
813,52
3:53 / 50 / 169
2583,4 645,85
22 Veleba Martin CZE-269-043 828,39
9:55 / 50 / 228
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
1000
8:6 / 25 / 214
754,3
9:51 / 35 / 229
2582,69 645,67
23 Micka Jan CZE-074-013 264,27
3:18 / 50 / 195
127,57
4:24 / 45 / 250
1000
9:50 / 30 / 192
577,89
7:23 / 10 / 207
704,92
3:55 / 35 / 196
2547,08 636,77
24 Horák Martin CZE-337-010 239,4
3:21 / 30 / 174
56,22
3:27 / 0 / 227
980,16
9:54 / 45 / 191
994,57
9:56 / 30 / 154
219,37
3:18 / 0 / 165
2433,5 608,38
25 Krajčovič Ivan CZE-069-013 0
0:0 / 0 / 0
900,63
9:33 / 45 / 205
470,59
5:31 / 20 / 201
341,46
3:45 / 0 / 198
663,93
4:21 / 0 / 198
2376,61 594,15
26 Prokop Luděk CZE-313-029 0
0:0 / 0 / 0
758,88
9:0 / 0 / 183
1000
5:52 / 0 / 142
417,34
3:4 / 45 / 150
152,9
2:33 / 0 / 145
2329,12 582,28
27 Nahodil Antonín CZE-269-019 0
0:0 / 0 / 0
385,19
9:31 / 40 / 301
1000
9:51 / 35 / 198
909,42
9:57 / 0 / 190
0
0:0 / 0 / 0
2294,61 573,65
28 Beseda Martin CZE-1534 0
0:0 / 0 / 0
63,03
3:15 / 5 / 221
571,16
6:27 / 0 / 172
688,35
5:24 / 10 / 160
701,63
8:23 / 35 / 210
2024,17 506,04
29 Strnad Pavel CZE-243-019 43,9
4:8 / 30 / 251
491,67
5:59 / 0 / 187
701,53
9:52 / 35 / 246
597,83
9:51 / 25 / 262
193,73
3:13 / 0 / 182
1984,76 496,19
30 Novotný Radek CZE-008-013 939,42
9:57 / 30 / 184
311,75
4:27 / 0 / 168
352,1
4:22 / 0 / 155
40,11
3:16 / 0 / 225
326,46
4:48 / 0 / 196
1929,73 482,43
31 Janovský Radek CZE-232-053 136,57
4:5 / 0 / 223
879,63
9:35 / 0 / 200
737,6
9:58 / 25 / 238
32,47
3:3 / 0 / 222
167,67
3:5 / 0 / 175
1921,47 480,37
32 Tomiška Leoš CZE-232-018 228,27
3:15 / 35 / 200
142,25
2:7 / 30 / 147
235,65
3:15 / 35 / 189
701,9
5:5 / 50 / 192
462,32
5:27 / 30 / 168
1628,14 407,04
33 Nehera Petr CZE-058-023 674,28
7:10 / 40 / 172
0
0:0 / 0 / 0
217,27
3:8 / 0 / 147
568,12
6:39 / 10 / 180
0
0:0 / 0 / 0
1459,67 364,92
34 Neherová Martina CZE-1529 -102
5:10 / 0 / 287
531,48
5:39 / 30 / 164
154,58
2:35 / 0 / 148
562,78
6:23 / 10 / 154
151,95
3:51 / 0 / 217
1400,79 350,2
35 Skoupý Karel CZE-1520 509
5:50 / 0 / 191
322,22
5:25 / 0 / 217
448,4
3:46 / 0 / 200
75,88
3:23 / 0 / 225
0
0:0 / 0 / 0
1355,5 338,88
36 Číp Mirek CZE-232-045 895,46
9:59 / 0 / 153
133,73
2:40 / 0 / 163
113,91
2:36 / 0 / 181
190,07
3:12 / 0 / 185
0
0:0 / 0 / 0
1333,17 333,29
37 Pazderka Luboš CZE-058-012 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0 0

^^^


Pořadí klubů


Klub Členů Příjmení, jméno Součet Průměr

^^^


Pořadí týmů

Týmy Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
none 37 Krátký Aleš, Dušek Petr, Perkovič Stanislav, Kubica Jan, Kotula Miroslav, Gaľa Marko, Hrabáček Alois, Vostřel Vlastimil, Skoupý Karel, Beran Věnek, Svoboda Pavel, Imiolek Jaroslav, Micka Jan, Novotný Radek, Veselovský Jiří, Tomiška Leoš, Leiner Jan, Číp Mirek, Strnad Pavel, Vojkůvka Zdeňek, Pospíšil Luboš, Pospíšil Luboš jr., Vojtěch Roman, Prokop Luděk, Nehera Petr, Hrubý Tomáš, Pazderka Luboš, Vorálek Petr, Malčík Zdeněk, Malčík Radek, Krajčovič Ivan, Beseda Martin, Horák Martin, Neherová Martina, Nahodil Antonín, Veleba Martin, Janovský Radek, 104623 2827,65

^^^


Přestnost přistání

Příjmení, jméno celkem přistání Součet Průměr
Malčík Radek 7 45 , 50 , 50 , 50 , 50 , 50 , 50 345 49,29
Kubica Jan 5 50 , 45 , 50 , 50 , 50 245 49
Leiner Jan 7 50 , 45 , 40 , 45 , 45 , 50 , 50 325 46,43
Krátký Aleš 5 0 , 50 , 50 , 50 , 50 200 40
Vorálek Petr 5 0 , 45 , 50 , 45 , 50 190 38
Tomiška Leoš 5 35 , 30 , 35 , 50 , 30 180 36
Hrabáček Alois 5 45 , 50 , 50 , 0 , 35 180 36
Micka Jan 5 50 , 45 , 30 , 10 , 35 170 34
Vojtěch Roman 7 0 , 50 , 45 , 45 , 50 , 45 , 0 235 33,57
Beran Věnek 7 45 , 20 , 0 , 45 , 25 , 50 , 50 235 33,57
Imiolek Jaroslav 5 45 , 50 , 45 , 25 , 0 165 33
Vojkůvka Zdeňek 5 45 , 45 , 20 , 45 , 0 155 31
Veselovský Jiří 5 45 , 35 , 50 , 0 , 25 155 31
Kotula Miroslav 7 25 , 0 , 40 , 50 , 30 , 45 , 25 215 30,71
Gaľa Marko 7 50 , 50 , 0 , 50 , 50 , 0 , 0 200 28,57
Perkovič Stanislav 5 0 , 45 , 0 , 50 , 45 140 28
Dušek Petr 5 5 , 50 , 35 , 0 , 50 140 28
Malčík Zdeněk 5 50 , 0 , 45 , 40 , 0 135 27
Svoboda Pavel 7 45 , 50 , 0 , 40 , 45 , 0 , 0 180 25,71
Veleba Martin 5 50 , 0 , 0 , 25 , 35 110 22
Pospíšil Luboš 7 50 , 50 , 50 , 0 , 0 , 0 , 0 150 21,43
Horák Martin 5 30 , 0 , 45 , 30 , 0 105 21
Vostřel Vlastimil 7 0 , 35 , 40 , 25 , 45 , 0 , 0 145 20,71
Hrubý Tomáš 5 50 , 0 , 0 , 0 , 50 100 20
Pospíšil Luboš jr. 5 0 , 5 , 0 , 40 , 45 90 18
Strnad Pavel 5 30 , 0 , 35 , 25 , 0 90 18
Nahodil Antonín 5 0 , 40 , 35 , 0 , 0 75 15
Krajčovič Ivan 5 0 , 45 , 20 , 0 , 0 65 13
Beseda Martin 5 0 , 5 , 0 , 10 , 35 50 10
Nehera Petr 5 40 , 0 , 0 , 10 , 0 50 10
Prokop Luděk 5 0 , 0 , 0 , 45 , 0 45 9
Neherová Martina 5 0 , 30 , 0 , 10 , 0 40 8
Novotný Radek 5 30 , 0 , 0 , 0 , 0 30 6
Janovský Radek 5 0 , 0 , 25 , 0 , 0 25 5
Pazderka Luboš 5 0 , 0 , 0 , 0 , 0 0 0
Číp Mirek 5 0 , 0 , 0 , 0 , 0 0 0
Skoupý Karel 5 0 , 0 , 0 , 0 , 0 0 0

^^^


Průměrná doba letu


Příjmení, jméno Počet záznamů Letové časy Celekem vteřin Průměrný letový čas
Vojtěch Roman 5 8:35,00, 8:4,00, 8:48,00, 9:54,00, 9:48,00, 2709 9:1,79999999999995
Malčík Radek 5 9:58,00, 9:58,00, 4:51,00, 9:58,00, 9:59,00, 2684 8:56,8
Gaľa Marko 5 9:58,00, 9:59,00, 4:30,00, 9:58,00, 9:58,00, 2663 8:52,6
Leiner Jan 5 9:56,00, 9:58,00, 3:47,00, 9:53,00, 8:41,00, 2535 8:27
Svoboda Pavel 5 9:57,00, 9:57,00, 0:0,00, 9:54,00, 9:53,00, 2381 7:56,2
Kotula Miroslav 5 9:54,00, 4:45,00, 9:49,00, 5:9,00, 9:51,00, 2368 7:53,6
Veselovský Jiří 5 4:31,00, 9:43,00, 6:30,00, 8:13,00, 9:28,00, 2305 7:41
Vorálek Petr 5 5:56,00, 9:32,00, 9:53,00, 5:10,00, 7:31,00, 2282 7:36,4
Kubica Jan 5 4:48,00, 3:16,00, 9:55,00, 9:55,00, 9:54,00, 2268 7:33,6
Pospíšil Luboš jr. 5 6:48,00, 9:56,00, 9:56,00, 5:45,00, 5:14,00, 2259 7:31,8
Pospíšil Luboš 5 9:56,00, 9:57,00, 9:55,00, 7:45,00, 0:0,00, 2253 7:30,6
Vostřel Vlastimil 5 0:0,00, 9:53,00, 7:17,00, 9:56,00, 9:54,00, 2220 7:24
Krátký Aleš 5 0:0,00, 9:57,00, 9:53,00, 6:10,00, 9:55,00, 2155 7:11
Hrabáček Alois 5 9:58,00, 2:49,00, 9:59,00, 7:48,00, 5:10,00, 2144 7:8,80000000000001
Beran Věnek 5 9:58,00, 9:54,00, 0:0,00, 9:58,00, 5:52,00, 2142 7:8,39999999999998
Vojkůvka Zdeňek 5 9:55,00, 9:56,00, 7:33,00, 3:40,00, 3:53,00, 2097 6:59,4
Imiolek Jaroslav 5 9:52,00, 4:11,00, 6:4,00, 9:55,00, 4:4,00, 2046 6:49,2
Malčík Zdeněk 5 9:55,00, 5:22,00, 9:56,00, 4:42,00, 3:59,00, 2034 6:46,8
Strnad Pavel 5 4:8,00, 5:59,00, 9:52,00, 9:51,00, 3:13,00, 1983 6:36,6
Horák Martin 5 3:21,00, 3:27,00, 9:54,00, 9:56,00, 3:18,00, 1796 5:59,2
Janovský Radek 5 4:5,00, 9:35,00, 9:58,00, 3:3,00, 3:5,00, 1786 5:57,2
Hrubý Tomáš 5 8:58,00, 3:18,00, 7:25,00, 0:0,00, 9:54,00, 1775 5:55
Nahodil Antonín 5 0:0,00, 9:31,00, 9:51,00, 9:57,00, 0:0,00, 1759 5:51,8
Micka Jan 5 3:18,00, 4:24,00, 9:50,00, 7:23,00, 3:55,00, 1730 5:46
Veleba Martin 5 9:55,00, 0:0,00, 0:0,00, 8:6,00, 9:51,00, 1672 5:34,4
Novotný Radek 5 9:57,00, 4:27,00, 4:22,00, 3:16,00, 4:48,00, 1610 5:22
Dušek Petr 5 8:23,00, 6:12,00, 4:44,00, 3:34,00, 3:53,00, 1606 5:21,2
Perkovič Stanislav 5 0:0,00, 7:39,00, 8:5,00, 5:53,00, 4:28,00, 1565 5:13
Neherová Martina 5 5:10,00, 5:39,00, 2:35,00, 6:23,00, 3:51,00, 1418 4:43,6
Beseda Martin 5 0:0,00, 3:15,00, 6:27,00, 5:24,00, 8:23,00, 1409 4:41,8
Krajčovič Ivan 5 0:0,00, 9:33,00, 5:31,00, 3:45,00, 4:21,00, 1390 4:38
Prokop Luděk 5 0:0,00, 9:0,00, 5:52,00, 3:4,00, 2:33,00, 1229 4:5,80000000000001
Tomiška Leoš 5 3:15,00, 2:7,00, 3:15,00, 5:5,00, 5:27,00, 1149 3:49,8
Číp Mirek 5 9:59,00, 2:40,00, 2:36,00, 3:12,00, 0:0,00, 1107 3:41,4
Skoupý Karel 5 5:50,00, 5:25,00, 3:46,00, 3:23,00, 0:0,00, 1104 3:40,8
Nehera Petr 5 7:10,00, 0:0,00, 3:8,00, 6:39,00, 0:0,00, 1017 3:23,4
Pazderka Luboš 5 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0 0:0

^^^


Průměrná výška


Příjmení, jméno Počet záznamů Průměrná výška Výška celkem Průměrná výška
Pazderka Luboš 0 0, 0, 0, 0, 0, 0 0
Malčík Radek 7 83, 114, 129, 147, 135, 133, 168, 909 129,86
Svoboda Pavel 4 117, 120, 0, 248, 112, 0, 0, 597 149,25
Prokop Luděk 4 0, 183, 142, 150, 145, 620 155
Hrubý Tomáš 4 176, 153, 195, 0, 107, 631 157,75
Pospíšil Luboš 4 153, 175, 140, 173, 0, 0, 0, 641 160,25
Kotula Miroslav 7 181, 148, 150, 148, 189, 173, 144, 1133 161,86
Nehera Petr 3 172, 0, 147, 180, 0, 499 166,33
Číp Mirek 4 153, 163, 181, 185, 0, 682 170,5
Leiner Jan 7 196, 169, 156, 203, 201, 125, 184, 1234 176,29
Perkovič Stanislav 4 0, 154, 180, 179, 195, 708 177
Dušek Petr 5 187, 167, 164, 200, 169, 887 177,4
Gaľa Marko 6 183, 203, 177, 215, 173, 115, 0, 1066 177,67
Malčík Zdeněk 5 182, 138, 173, 222, 175, 890 178
Tomiška Leoš 5 200, 147, 189, 192, 168, 896 179,2
Beran Věnek 6 95, 170, 0, 163, 220, 209, 224, 1081 180,17
Vostřel Vlastimil 4 0, 176, 166, 195, 185, 0, 0, 722 180,5
Vojtěch Roman 6 186, 143, 178, 227, 214, 141, 0, 1089 181,5
Horák Martin 5 174, 227, 191, 154, 165, 911 182,2
Vojkůvka Zdeňek 5 214, 169, 180, 166, 183, 912 182,4
Hrabáček Alois 5 175, 167, 197, 201, 176, 916 183,2
Kubica Jan 5 248, 160, 184, 186, 146, 924 184,8
Novotný Radek 5 184, 168, 155, 225, 196, 928 185,6
Beseda Martin 4 0, 221, 172, 160, 210, 763 190,75
Veselovský Jiří 5 185, 208, 178, 173, 211, 955 191
Imiolek Jaroslav 5 196, 190, 192, 177, 202, 957 191,4
Neherová Martina 5 287, 164, 148, 154, 217, 970 194
Krátký Aleš 4 0, 228, 173, 179, 213, 793 198,25
Krajčovič Ivan 4 0, 205, 201, 198, 198, 802 200,5
Micka Jan 5 195, 250, 192, 207, 196, 1040 208
Skoupý Karel 4 191, 217, 200, 225, 0, 833 208,25
Janovský Radek 5 223, 200, 238, 222, 175, 1058 211,6
Vorálek Petr 5 243, 190, 219, 185, 237, 1074 214,8
Pospíšil Luboš jr. 5 228, 200, 206, 256, 205, 1095 219
Veleba Martin 3 228, 0, 0, 214, 229, 671 223,67
Strnad Pavel 5 251, 187, 246, 262, 182, 1128 225,6
Nahodil Antonín 3 0, 301, 198, 190, 0, 689 229,67

^^^


Čas vs výška


Příjmení, jméno Letový čas ze 100 metrů Průměrná výška Průměrný letový čas Potřebná výška pro nalétání 10 minut
Malčík Radek 6:53,38 129,86 8:56,8 145,15
Svoboda Pavel 5:19,06 149,25 7:56,2 188,05
Gaľa Marko 4:59,77 177,67 8:52,6 200,15
Vojtěch Roman 4:58,51 181,5 9:1,79999999999995 201
Kotula Miroslav 4:52,6 161,86 7:53,6 205,06
Leiner Jan 4:47,6 176,29 8:27 208,63
Pospíšil Luboš 4:41,19 160,25 7:30,6 213,38
Vostřel Vlastimil 4:5,98 180,5 7:24 243,92
Kubica Jan 4:5,45 184,8 7:33,6 244,44
Veselovský Jiří 4:1,36 191 7:41 248,59
Beran Věnek 3:57,78 180,17 7:8,39999999999998 252,34
Hrabáček Alois 3:54,06 183,2 7:8,80000000000001 256,34
Vojkůvka Zdeňek 3:49,93 182,4 6:59,4 260,94
Malčík Zdeněk 3:48,54 178 6:46,8 262,54
Hrubý Tomáš 3:45,04 157,75 5:55 266,62
Krátký Aleš 3:37,4 198,25 7:11 275,99
Imiolek Jaroslav 3:33,79 191,4 6:49,2 280,65
Vorálek Petr 3:32,48 214,8 7:36,4 282,38
Pospíšil Luboš jr. 3:26,3 219 7:31,8 290,84
Horák Martin 3:17,15 182,2 5:59,2 304,34
Dušek Petr 3:1,06 177,4 5:21,2 331,38
Perkovič Stanislav 2:56,84 177 5:13 339,3
Strnad Pavel 2:55,8 225,6 6:36,6 341,3
Novotný Radek 2:53,49 185,6 5:22 345,84
Janovský Radek 2:48,81 211,6 5:57,2 355,43
Micka Jan 2:46,35 208 5:46 360,69
Prokop Luděk 2:38,58 155 4:5,80000000000001 378,36
Nahodil Antonín 2:33,18 229,67 5:51,8 391,71
Veleba Martin 2:29,51 223,67 5:34,4 401,32
Beseda Martin 2:27,73 190,75 4:41,8 406,14
Neherová Martina 2:26,19 194 4:43,6 410,44
Krajčovič Ivan 2:18,65 200,5 4:38 432,73
Číp Mirek 2:9,85 170,5 3:41,4 462,06
Tomiška Leoš 2:8,24 179,2 3:49,8 467,89
Nehera Petr 2:2,28 166,33 3:23,4 490,65
Skoupý Karel 1:46,03 208,25 3:40,8 565,9
Pazderka Luboš 0:Není číslo Není číslo 0:0 Není číslo

^^^



Software SORG V4 (c) 2012 - Aleš Krátký / www.RCSOFTWARE.cz / ales@sgames.cz Stoupak.cz - RCEK, RCEJ, RCEN, RCEO, F5J, FXJ, Eurocup ... / www.stoupak.cz