Kompletní přehled ze soutěže : F5J Polanka nad Odrou, 12.5.18 - 12.05.2018 17:25:18

SORG V4 - www.RCSOFTWARE.cz / Aleš Krátký / ales@sgames.cz






Seznam zaregistrovaných soutěžících

# Příjmení, jméno Klub Stát Licence Frekvence 1. Kanál / 2. Kanál Věková kategorie
1 Barč Radim     CZE 1615  2,4 GHz 00(00) Senior 
2 Hlavinka Tomáš     CZE 270-007  2,4 GHz 00(00) Senior 
3 Hloušek Pavel     CZE 301-101  2,4 GHz 00(00) Senior 
4 Holešínský František     CZE 261-411  2,4 GHz 00(00) Senior 
5 Honěk Jan     CZE 342-004  2,4 GHz 00(00) Senior 
6 Hrabáček Alois     CZE 1118  2,4 GHz 00(00) Senior 
7 Kičmer Kamil     CZE 1489  2,4 GHz 00(00) Senior 
8 Krátký aleš     CZE 211-999  2,4 GHz 00(00) Senior 
9 Kremer Jiří     CZE 342-037  2,4 GHz 00(00) Senior 
10 Kristian Libor     CZE 1530  2,4 GHz 00(00) Senior 
11 Kuráň Petr     CZE 96-013  2,4 GHz 00(00) Senior 
12 Loutocký Petr     CZE 327-009  2,4 GHz 00(00) Senior 
13 Malčík Petr     CZE 1430  2,4 GHz 00(00) Senior 
14 Malčík Radek     CZE 1392  2,4 GHz 00(00) Senior 
15 Malčík Zdeněk     CZE 1431  2,4 GHz 00(00) Senior 
16 Matula František     CZE 261-012  2,4 GHz 00(00) Senior 
17 Matula Ondřej     CZE 261-242  2,4 GHz 00(00) Senior 
18 Nehera P.     CZE 1460  2,4 GHz 00(00) Senior 
19 Němec Petr     CZE 96-1  2,4 GHz 00(00) Senior 
20 Odehnal František     CZE 342-019  2,4 GHz 00(00) Senior 
21 Pavelka Jiří     CZE 510-012  2,4 GHz 00(00) Senior 
22 Prašivka Mirek     CZE 1437  2,4 GHz 00(00) Senior 
23 Skoupý Karel     CZE 1520  2,4 GHz 00(00) Senior 
24 Slezák Petr     CZE 1616  2,4 GHz 00(00) Senior 
25 Vohralík Martin     CZE 1440  2,4 GHz 00(00) Senior 
26 Vojkůvka Zdeněk     CZE 327-01  2,4 GHz 00(00) Senior 
27 Vorálek Petr     CZE 1448  2,4 GHz 00(00) Senior 
28 Kovařík Pavel     CZE 261-061  2,4 GHz 00(00) Senior 

^^^


Výpis kanálů

2,4 GHz
Barč Radim
Hlavinka Tomáš
Hloušek Pavel
Holešínský František
Honěk Jan
Hrabáček Alois
Kičmer Kamil
Krátký aleš
Kremer Jiří
Kristian Libor
Kuráň Petr
Loutocký Petr
Malčík Petr
Malčík Radek
Malčík Zdeněk
Matula František
Matula Ondřej
Nehera P.
Němec Petr
Odehnal František
Pavelka Jiří
Prašivka Mirek
Skoupý Karel
Slezák Petr
Vohralík Martin
Vojkůvka Zdeněk
Vorálek Petr
Kovařík Pavel
35 MHz
40 MHz
72 MHz

Kolizní kanály 35 MHz
Kolizní kanály 40 MHz
Kolizní kanály 72 MHz


Počet kolizních kanálů na 35 MHz
Počet kolizních kanálů na 40 MHz
Počet kolizních kanálů na 72 MHz

^^^


Rozlosování

Let č. - 1
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7
Skupina 1 Holešínský František
2,4 GHz
Nehera P.
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Kuráň Petr
2,4 GHz
Matula Ondřej
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Skupina 2 Hlavinka Tomáš
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Krátký aleš
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
Matula František
2,4 GHz
Němec Petr
2,4 GHz
Loutocký Petr
2,4 GHz
Skupina 3 Honěk Jan
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Prašivka Mirek
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Odehnal František
2,4 GHz
Skupina 4 Hloušek Pavel
2,4 GHz
Kremer Jiří
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Pavelka Jiří
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
Kovařík Pavel
2,4 GHz

Let č. - 2
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7
Skupina 1 Matula František
2,4 GHz
Matula Ondřej
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Holešínský František
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Hlavinka Tomáš
2,4 GHz
Honěk Jan
2,4 GHz
Skupina 2 Malčík Radek
2,4 GHz
Nehera P.
2,4 GHz
Němec Petr
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Hloušek Pavel
2,4 GHz
Kremer Jiří
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Skupina 3 Odehnal František
2,4 GHz
Krátký aleš
2,4 GHz
Loutocký Petr
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Prašivka Mirek
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Skupina 4 Malčík Petr
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Pavelka Jiří
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
Kuráň Petr
2,4 GHz
Kovařík Pavel
2,4 GHz

Let č. - 3
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7
Skupina 1 Malčík Radek
2,4 GHz
Matula František
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Hlavinka Tomáš
2,4 GHz
Odehnal František
2,4 GHz
Hloušek Pavel
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Skupina 2 Vorálek Petr
2,4 GHz
Prašivka Mirek
2,4 GHz
Krátký aleš
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Kremer Jiří
2,4 GHz
Matula Ondřej
2,4 GHz
Skupina 3 Loutocký Petr
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Kuráň Petr
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Nehera P.
2,4 GHz
Skupina 4 Honěk Jan
2,4 GHz
Pavelka Jiří
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Holešínský František
2,4 GHz
Němec Petr
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Kovařík Pavel
2,4 GHz

Let č. - 4
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7
Skupina 1 Hloušek Pavel
2,4 GHz
Loutocký Petr
2,4 GHz
Krátký aleš
2,4 GHz
Matula Ondřej
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Kuráň Petr
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Skupina 2 Matula František
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
Odehnal František
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Holešínský František
2,4 GHz
Němec Petr
2,4 GHz
Kremer Jiří
2,4 GHz
Skupina 3 Skoupý Karel
2,4 GHz
Nehera P.
2,4 GHz
Pavelka Jiří
2,4 GHz
Hlavinka Tomáš
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Honěk Jan
2,4 GHz
Prašivka Mirek
2,4 GHz
Skupina 4 Barč Radim
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Kovařík Pavel
2,4 GHz

Let č. - 5
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7
Skupina 1 Skoupý Karel
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Hlavinka Tomáš
2,4 GHz
Prašivka Mirek
2,4 GHz
Němec Petr
2,4 GHz
Kuráň Petr
2,4 GHz
Hloušek Pavel
2,4 GHz
Skupina 2 Malčík Radek
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Loutocký Petr
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Holešínský František
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
Skupina 3 Nehera P.
2,4 GHz
Honěk Jan
2,4 GHz
Kremer Jiří
2,4 GHz
Matula František
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Krátký aleš
2,4 GHz
Skupina 4 Matula Ondřej
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
Odehnal František
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Pavelka Jiří
2,4 GHz
Kovařík Pavel
2,4 GHz

^^^


'Kdo s kým'

Barč Radim
Hlavinka Tomáš
Hloušek Pavel
Holešínský František
Honěk Jan
Hrabáček Alois
Kičmer Kamil
Krátký aleš
Kremer Jiří
Kristian Libor
Kuráň Petr
Loutocký Petr
Malčík Petr
Malčík Radek
Malčík Zdeněk
Matula František
Matula Ondřej
Nehera P.
Němec Petr
Odehnal František
Pavelka Jiří
Prašivka Mirek
Skoupý Karel
Slezák Petr
Vohralík Martin
Vojkůvka Zdeněk
Vorálek Petr
Kovařík Pavel
Barč Radim X 1 0 2 2 1 2 0 0 2 1 2 2 2 0 1 1 1 0 1 0 1 1 2 2 1 1 1
Hlavinka Tomáš 1 X 2 1 2 0 2 1 0 1 1 1 0 1 3 3 1 1 2 1 1 2 2 0 0 1 0 0
Hloušek Pavel 0 2 X 0 0 1 0 1 2 1 2 1 1 3 3 1 1 1 2 1 1 1 2 1 0 0 1 1
Holešínský František 2 1 0 X 2 1 2 0 1 2 1 1 0 1 1 2 2 1 2 1 1 0 0 0 3 0 2 1
Honěk Jan 2 2 0 2 X 2 1 1 1 0 0 0 2 1 1 2 1 2 1 1 2 2 1 1 1 0 0 1
Hrabáček Alois 1 0 1 1 2 X 0 1 2 1 1 0 2 0 0 1 0 1 1 0 3 0 1 1 2 2 2 4
Kičmer Kamil 2 2 0 2 1 0 X 1 1 0 1 2 1 0 0 3 2 1 2 2 1 0 1 1 0 2 1 1
Krátký aleš 0 1 1 0 1 1 1 X 2 1 1 3 2 1 0 2 2 1 1 1 0 2 1 1 1 2 1 0
Kremer Jiří 0 0 2 1 1 2 1 2 X 0 0 0 1 1 1 2 1 2 2 1 1 1 1 2 0 1 3 1
Kristian Libor 2 1 1 2 0 1 0 1 0 X 1 2 0 2 2 1 1 1 0 2 0 1 1 1 4 1 1 1
Kuráň Petr 1 1 2 1 0 1 1 1 0 1 X 2 3 1 2 0 2 2 1 0 1 1 2 0 1 1 1 1
Loutocký Petr 2 1 1 1 0 0 2 3 0 2 2 X 2 2 0 1 1 1 1 1 0 1 2 0 2 1 1 0
Malčík Petr 2 0 1 0 2 2 1 2 1 0 3 2 X 2 0 1 1 2 0 1 1 1 1 1 0 1 1 1
Malčík Radek 2 1 3 1 1 0 0 1 1 2 1 2 2 X 2 1 1 1 1 2 0 1 0 2 1 0 1 0
Malčík Zdeněk 0 3 3 1 1 0 0 0 1 2 2 0 0 2 X 1 1 3 2 1 1 2 2 1 1 0 0 0
Matula František 1 3 1 2 2 1 3 2 2 1 0 1 1 1 1 X 1 1 2 2 0 0 0 0 0 1 1 0
Matula Ondřej 1 1 1 2 1 0 2 2 1 1 2 1 1 1 1 1 X 1 0 1 1 1 0 2 1 2 1 1
Nehera P. 1 1 1 1 2 1 1 1 2 1 2 1 2 1 3 1 1 X 1 0 1 1 2 1 1 0 0 0
Němec Petr 0 2 2 2 1 1 2 1 2 0 1 1 0 1 2 2 0 1 X 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Odehnal František 1 1 1 1 1 0 2 1 1 2 0 1 1 2 1 2 1 0 1 X 1 2 1 2 1 1 1 1
Pavelka Jiří 0 1 1 1 2 3 1 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1 1 1 1 X 1 2 1 1 2 2 4
Prašivka Mirek 1 2 1 0 2 0 0 2 1 1 1 1 1 1 2 0 1 1 1 2 1 X 3 2 1 1 1 0
Skoupý Karel 1 2 2 0 1 1 1 1 1 1 2 2 1 0 2 0 0 2 1 1 2 3 X 0 1 0 1 1
Slezák Petr 2 0 1 0 1 1 1 1 2 1 0 0 1 2 1 0 2 1 1 2 1 2 0 X 1 3 1 2
Vohralík Martin 2 0 0 3 1 2 0 1 0 4 1 2 0 1 1 0 1 1 1 1 1 1 1 1 X 1 1 2
Vojkůvka Zdeněk 1 1 0 0 0 2 2 2 1 1 1 1 1 0 0 1 2 0 1 1 2 1 0 3 1 X 2 3
Vorálek Petr 1 0 1 2 0 2 1 1 3 1 1 1 1 1 0 1 1 0 1 1 2 1 1 1 1 2 X 2
Kovařík Pavel 1 0 1 1 1 4 1 0 1 1 1 0 1 0 0 0 1 0 1 1 4 0 1 2 2 3 2 X

Výsledky základních kol

Kolo - 1 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Holešínský František

9:57
0
152
Nehera P.

9:54
50
162
Vohralík Martin

9:54
40
151
Kuráň Petr

6:8
50
181
Matula Ondřej

9:58
45
184
Malčík Zdeněk

9:56
50
153
Kristian Libor

9:56
40
161
521 563 558,5 327,5 551 569,5 555,5
914,84 988,59 980,68 575,07 967,52 1000 975,42

Kolo - 1 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Hlavinka Tomáš

9:56
40
201
Kičmer Kamil

7:46
0
176
Krátký aleš

0:0
0
0
Vojkůvka Zdeněk

9:17
50
175
Matula František

9:39
45
149
Němec Petr

8:19
45
169
Loutocký Petr

9:58
25
136
533 378 0 519,5 549,5 459,5 555
960,36 681,08 0 936,04 990,09 827,93 1000

Kolo - 1 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Honěk Jan

9:53
30
190
Malčík Radek

9:59
50
49
Prašivka Mirek

9:56
35
161
Malčík Petr

9:57
50
115
Barč Radim

9:58
45
167
Slezák Petr

9:58
45
158
Odehnal František

9:52
45
177
528 624,5 550,5 589,5 559,5 564 548,5
845,48 1000 881,51 943,96 895,92 903,12 878,3

Kolo - 1 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Hloušek Pavel

9:57
40
121
Kremer Jiří

9:56
30
254
Skoupý Karel

4:8
0
38
Pavelka Jiří

9:56
45
172
Hrabáček Alois

9:48
45
129
Vorálek Petr

9:54
45
120
Kovařík Pavel

9:54
45
252
576,5 364 229 555 568,5 579 383
995,68 628,67 395,51 958,55 981,87 1000 661,49

Kolo - 2 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Matula František

6:58
45
176
Matula Ondřej

9:58
45
179
Barč Radim

9:54
50
173
Holešínský František

6:30
40
164
Kičmer Kamil

7:3
5
142
Hlavinka Tomáš

9:57
50
171
Honěk Jan

7:22
35
179
375 553,5 557,5 348 357 561,5 387,5
667,85 985,75 992,88 619,77 635,8 1000 690,12

Kolo - 2 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Malčík Radek

9:58
50
46
Nehera P.

9:59
50
71
Němec Petr

0:0
0
0
Slezák Petr

9:58
30
143
Hloušek Pavel

9:56
40
114
Kremer Jiří

9:53
50
171
Malčík Zdeněk

9:57
50
70
625 613,5 0 556,5 579 557,5 612
1000 981,6 0 890,4 926,4 892 979,2

Kolo - 2 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Odehnal František

9:51
50
177
Krátký aleš

0:0
0
0
Loutocký Petr

9:53
45
138
Vohralík Martin

9:50
45
156
Skoupý Karel

9:44
50
125
Prašivka Mirek

9:51
45
102
Kristian Libor

9:55
0
151
552,5 0 569 557 571,5 585 519,5
944,44 0 972,65 952,14 976,92 1000 888,03

Kolo - 2 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Malčík Petr

5:11
0
58
Hrabáček Alois

0:0
0
0
Pavelka Jiří

4:50
0
164
Vojkůvka Zdeněk

5:10
0
135
Vorálek Petr

3:17
0
96
Kuráň Petr

5:27
35
197
Kovařík Pavel

5:34
45
207
282 0 208 242,5 149 263,5 258
1000 0 737,59 859,93 528,37 934,4 914,89

Kolo - 3 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Malčík Radek

0:0
0
0
Matula František

4:38
25
166
Malčík Zdeněk

0:0
0
0
Hlavinka Tomáš

0:0
0
0
Odehnal František

4:35
45
180
Hloušek Pavel

3:11
0
83
Kristian Libor

4:47
30
162
0 220 0 0 230 149,5 236
0 932,2 0 0 974,58 633,47 1000

Kolo - 3 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Vorálek Petr

4:26
0
126
Prašivka Mirek

5:30
0
179
Krátký aleš

0:0
0
0
Vojkůvka Zdeněk

6:36
0
206
Slezák Petr

6:24
50
221
Kremer Jiří

6:28
20
202
Matula Ondřej

5:42
45
146
203 240,5 0 278 271 302 314
646,5 765,92 0 885,35 863,06 961,78 1000

Kolo - 3 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Loutocký Petr

5:39
10
110
Skoupý Karel

0:0
0
0
Barč Radim

9:33
0
166
Kuráň Petr

9:44
50
184
Kičmer Kamil

4:51
50
184
Malčík Petr

0:0
0
0
Nehera P.

4:56
50
136
294 0 490 542 249 0 278
542,44 0 904,06 1000 459,41 0 512,92

Kolo - 3 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Honěk Jan

6:15
45
222
Pavelka Jiří

4:36
45
170
Hrabáček Alois

7:4
50
197
Holešínský František

7:59
35
167
Němec Petr

6:10
30
182
Vohralík Martin

9:50
30
187
Kovařík Pavel

8:42
35
237
254 236 375,5 430,5 309 526,5 346
482,43 448,24 713,2 817,66 586,89 1000 657,17

Kolo - 4 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Hloušek Pavel

9:57
50
189
Loutocký Petr

9:56
45
149
Krátký aleš

0:0
0
0
Matula Ondřej

9:59
50
174
Malčík Radek

9:58
50
69
Kuráň Petr

4:53
50
178
Malčík Petr

0:0
0
0
552,5 566,5 0 562 613,5 254 0
900,57 923,39 0 916,06 1000 414,02 0

Kolo - 4 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Matula František

7:10
25
170
Vorálek Petr

9:57
30
162
Odehnal František

9:42
50
189
Kičmer Kamil

9:56
45
157
Holešínský František

7:3
0
153
Němec Petr

7:0
0
176
Kremer Jiří

9:53
45
188
370 546 537,5 562,5 346,5 332 544
657,78 970,67 955,56 1000 616 590,22 967,11

Kolo - 4 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Skoupý Karel

9:37
40
168
Nehera P.

9:56
30
118
Pavelka Jiří

9:52
40
137
Hlavinka Tomáš

9:56
50
155
Malčík Zdeněk

9:57
45
115
Honěk Jan

3:34
45
152
Prašivka Mirek

9:54
50
157
533 567 563,5 568,5 584,5 183 565,5
911,89 970,06 964,07 972,63 1000 313,09 967,49

Kolo - 4 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Barč Radim

9:35
50
188
Hrabáček Alois

5:17
0
135
Slezák Petr

8:19
20
200
Vohralík Martin

6:8
45
122
Vojkůvka Zdeněk

7:11
45
190
Kristian Libor

5:6
40
145
Kovařík Pavel

4:48
20
172
531 249,5 419 352 381 273,5 222
1000 469,87 789,08 662,9 717,51 515,07 418,08

Kolo - 5 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Skoupý Karel

4:23
0
142
Malčík Zdeněk

8:3
50
136
Hlavinka Tomáš

8:43
50
168
Prašivka Mirek

3:40
50
117
Němec Petr

4:11
35
205
Kuráň Petr

4:27
40
201
Hloušek Pavel

5:44
50
141
192 465 489 211,5 171 204 323,5
392,64 950,92 1000 432,52 349,69 417,18 661,55

Kolo - 5 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Malčík Radek

9:59
50
97
Vohralík Martin

9:56
50
176
Loutocký Petr

3:32
40
125
Barč Radim

9:57
50
187
Holešínský František

8:53
35
149
Kristian Libor

4:32
50
156
Vorálek Petr

9:56
50
141
600,5 558 189,5 553,5 493,5 244 575,5
1000 929,23 315,57 921,73 821,82 406,33 958,37

Kolo - 5 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Nehera P.

3:38
0
108
Honěk Jan

4:0
0
172
Kremer Jiří

3:47
40
169
Matula František

4:5
5
153
Hrabáček Alois

9:54
20
132
Malčík Petr

9:56
50
55
Krátký aleš

0:0
0
0
164 154 182,5 173,5 548 618,5 0
265,16 248,99 295,07 280,52 886,01 1000 0

Kolo - 5 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Matula Ondřej

8:25
50
139
Kičmer Kamil

9:55
50
229
Vojkůvka Zdeněk

9:57
50
185
Odehnal František

9:55
50
188
Slezák Petr

9:53
50
216
Pavelka Jiří

9:58
45
185
Kovařík Pavel

9:21
40
176
485,5 458 554,5 551 495 550,5 513
875,56 825,97 1000 993,69 892,7 992,79 925,16

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po základních kolech

Zákl. výsledky

poz. Jméno soutěžícího Klub Licence Frekvence Věková kategorie V teamu Stát přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo pen
1* Malčík Radek CZE 1392 2,4 GHz 0 0 1000 4000 1000
9:59 / 50 / 49
1000
9:58 / 50 / 46
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:58 / 50 / 69
1000
9:59 / 50 / 97
0
2* Hlavinka Tomáš CZE 270-007 2,4 GHz 0 0 983,25 3932,99 960,36
9:56 / 40 / 201
1000
9:57 / 50 / 171
0
0:0 / 0 / 0
972,63
9:56 / 50 / 155
1000
8:43 / 50 / 168
0
3* Malčík Zdeněk CZE 1431 2,4 GHz 0 0 982,53 3930,12 1000
9:56 / 50 / 153
979,2
9:57 / 50 / 70
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:57 / 45 / 115
950,92
8:3 / 50 / 136
0
4* Matula Ondřej CZE 261-242 2,4 GHz 0 0 967,33 3869,33 967,52
9:58 / 45 / 184
985,75
9:58 / 45 / 179
1000
5:42 / 45 / 146
916,06
9:59 / 50 / 174
875,56
8:25 / 50 / 139
0
5* Odehnal František CZE 342-019 2,4 GHz 0 0 967,07 3868,27 878,3
9:52 / 45 / 177
944,44
9:51 / 50 / 177
974,58
4:35 / 45 / 180
955,56
9:42 / 50 / 189
993,69
9:55 / 50 / 188
0
6* Vohralík Martin CZE 1440 2,4 GHz 0 0 965,51 3862,05 980,68
9:54 / 40 / 151
952,14
9:50 / 45 / 156
1000
9:50 / 30 / 187
662,9
6:8 / 45 / 122
929,23
9:56 / 50 / 176
0
7* Barč Radim CZE 1615 2,4 GHz 0 0 954,67 3818,67 895,92
9:58 / 45 / 167
992,88
9:54 / 50 / 173
904,06
9:33 / 0 / 166
1000
9:35 / 50 / 188
921,73
9:57 / 50 / 187
0
8 Vojkůvka Zdeněk CZE 327-01 2,4 GHz 0 0 920,33 3681,32 936,04
9:17 / 50 / 175
859,93
5:10 / 0 / 135
885,35
6:36 / 0 / 206
717,51
7:11 / 45 / 190
1000
9:57 / 50 / 185
0
9 Pavelka Jiří CZE 510-012 2,4 GHz 0 0 913,25 3653 958,55
9:56 / 45 / 172
737,59
4:50 / 0 / 164
448,24
4:36 / 45 / 170
964,07
9:52 / 40 / 137
992,79
9:58 / 45 / 185
0
10 Prašivka Mirek CZE 1437 2,4 GHz 0 0 903,73 3614,92 881,51
9:56 / 35 / 161
1000
9:51 / 45 / 102
765,92
5:30 / 0 / 179
967,49
9:54 / 50 / 157
432,52
3:40 / 50 / 117
0
11 Vorálek Petr CZE 1448 2,4 GHz 0 0 893,88 3575,54 1000
9:54 / 45 / 120
528,37
3:17 / 0 / 96
646,5
4:26 / 0 / 126
970,67
9:57 / 30 / 162
958,37
9:56 / 50 / 141
0
12 Slezák Petr CZE 1616 2,4 GHz 0 0 887,32 3549,28 903,12
9:58 / 45 / 158
890,4
9:58 / 30 / 143
863,06
6:24 / 50 / 221
789,08
8:19 / 20 / 200
892,7
9:53 / 50 / 216
0
13 Hloušek Pavel CZE 301-101 2,4 GHz 0 0 871,05 3484,2 995,68
9:57 / 40 / 121
926,4
9:56 / 40 / 114
633,47
3:11 / 0 / 83
900,57
9:57 / 50 / 189
661,55
5:44 / 50 / 141
0
14 Nehera P. CZE 1460 2,4 GHz 0 0 863,29 3453,17 988,59
9:54 / 50 / 162
981,6
9:59 / 50 / 71
512,92
4:56 / 50 / 136
970,06
9:56 / 30 / 118
265,16
3:38 / 0 / 108
0
15 Kremer Jiří CZE 342-037 2,4 GHz 0 0 862,39 3449,56 628,67
9:56 / 30 / 254
892
9:53 / 50 / 171
961,78
6:28 / 20 / 202
967,11
9:53 / 45 / 188
295,07
3:47 / 40 / 169
0
16 Loutocký Petr CZE 327-009 2,4 GHz 0 0 859,62 3438,48 1000
9:58 / 25 / 136
972,65
9:53 / 45 / 138
542,44
5:39 / 10 / 110
923,39
9:56 / 45 / 149
315,57
3:32 / 40 / 125
0
17 Kristian Libor CZE 1530 2,4 GHz 0 0 844,63 3378,52 975,42
9:56 / 40 / 161
888,03
9:55 / 0 / 151
1000
4:47 / 30 / 162
515,07
5:6 / 40 / 145
406,33
4:32 / 50 / 156
0
18 Matula František CZE 261-012 2,4 GHz 0 0 811,98 3247,92 990,09
9:39 / 45 / 149
667,85
6:58 / 45 / 176
932,2
4:38 / 25 / 166
657,78
7:10 / 25 / 170
280,52
4:5 / 5 / 153
0
19 Holešínský František CZE 261-411 2,4 GHz 0 0 793,52 3174,09 914,84
9:57 / 0 / 152
619,77
6:30 / 40 / 164
817,66
7:59 / 35 / 167
616
7:3 / 0 / 153
821,82
8:53 / 35 / 149
0
20 Kovařík Pavel CZE 261-061 2,4 GHz 0 0 789,68 3158,71 661,49
9:54 / 45 / 252
914,89
5:34 / 45 / 207
657,17
8:42 / 35 / 237
418,08
4:48 / 20 / 172
925,16
9:21 / 40 / 176
0
21 Kičmer Kamil CZE 1489 2,4 GHz 0 0 785,71 3142,85 681,08
7:46 / 0 / 176
635,8
7:3 / 5 / 142
459,41
4:51 / 50 / 184
1000
9:56 / 45 / 157
825,97
9:55 / 50 / 229
0
22 Hrabáček Alois CZE 1118 2,4 GHz 0 0 762,74 3050,95 981,87
9:48 / 45 / 129
0
0:0 / 0 / 0
713,2
7:4 / 50 / 197
469,87
5:17 / 0 / 135
886,01
9:54 / 20 / 132
0
23 Malčík Petr CZE 1430 2,4 GHz 0 0 735,99 2943,96 943,96
9:57 / 50 / 115
1000
5:11 / 0 / 58
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:56 / 50 / 55
0
24 Kuráň Petr CZE 96-013 2,4 GHz 0 0 731,66 2926,65 575,07
6:8 / 50 / 181
934,4
5:27 / 35 / 197
1000
9:44 / 50 / 184
414,02
4:53 / 50 / 178
417,18
4:27 / 40 / 201
0
25 Skoupý Karel CZE 1520 2,4 GHz 0 0 669,24 2676,96 395,51
4:8 / 0 / 38
976,92
9:44 / 50 / 125
0
0:0 / 0 / 0
911,89
9:37 / 40 / 168
392,64
4:23 / 0 / 142
0
26 Němec Petr CZE 96-1 2,4 GHz 0 0 588,68 2354,73 827,93
8:19 / 45 / 169
0
0:0 / 0 / 0
586,89
6:10 / 30 / 182
590,22
7:0 / 0 / 176
349,69
4:11 / 35 / 205
0
27 Honěk Jan CZE 342-004 2,4 GHz 0 0 582,78 2331,12 845,48
9:53 / 30 / 190
690,12
7:22 / 35 / 179
482,43
6:15 / 45 / 222
313,09
3:34 / 45 / 152
248,99
4:0 / 0 / 172
0
28 Krátký aleš CZE 211-999 2,4 GHz 0 0 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Výsledky finálových kol

Finále1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Malčík Radek

M14:S58,00
L50
(H86)
Hlavinka Tomáš

M14:S54,00
L40
(H166)
Malčík Zdeněk

M14:S57,00
L50
(H155)
Matula Ondřej

M6:S19,00
L45
(H209)
Odehnal František

M4:S49,00
L35
(H179)
Vohralík Martin

M14:S51,00
L50
(H196)
Barč Radim

M7:S23,00
L40
(H166)
905 851 869,5 297 234,5 843 400
1000 940,33 960,77 328,18 259,12 931,49 441,99

Finále2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Barč Radim

M14:S54,00
L45
(H195)
Malčík Radek

M0:S0,00
L0
(H0)
Hlavinka Tomáš

M8:S59,00
L50
(H162)
Malčík Zdeněk

M14:S58,00
L45
(H152)
Matula Ondřej

M14:S56,00
L50
(H201)
Odehnal František

M14:S54,00
L50
(H196)
Vohralík Martin

M14:S55,00
L50
(H205)
841,5 0 508 867 843 846 830
970,59 0 585,93 1000 972,32 975,78 957,32

Finále3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Vohralík Martin

M14:S56,00
L50
(H164)
Barč Radim

M14:S56,00
L45
(H179)
Malčík Radek

M14:S59,00
L50
(H43)
Hlavinka Tomáš

M7:S39,00
L45
(H121)
Malčík Zdeněk

M14:S57,00
L45
(H196)
Matula Ondřej

M14:S58,00
L0
(H199)
Odehnal František

M14:S57,00
L40
(H180)
864 851,5 927,5 443,5 844 798,5 847
931,54 918,06 1000 478,17 909,97 860,92 913,21

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po finálních kolech

Celkové výsledky
poz. přepoč. celkem F-let 1 F-let 2 F-let 3 pen Zakl. pozice Jméno soutěžícího přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo pen
1 1000 2870,74 960,77
14:57 / 50 / 155
1000
14:58 / 45 / 152
909,97
14:57 / 45 / 196
0 3* Malčík Zdeněk 982,53 3930,12 1000
9:56 / 50 / 153
979,2
9:57 / 50 / 70
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:57 / 45 / 115
950,92
8:3 / 50 / 136
0
2 982,45 2820,35 931,49
14:51 / 50 / 196
957,32
14:55 / 50 / 205
931,54
14:56 / 50 / 164
0 6* Vohralík Martin 965,51 3862,05 980,68
9:54 / 40 / 151
952,14
9:50 / 45 / 156
1000
9:50 / 30 / 187
662,9
6:8 / 45 / 122
929,23
9:56 / 50 / 176
0
3 811,86 2330,64 441,99
7:23 / 40 / 166
970,59
14:54 / 45 / 195
918,06
14:56 / 45 / 179
0 7* Barč Radim 954,67 3818,67 895,92
9:58 / 45 / 167
992,88
9:54 / 50 / 173
904,06
9:33 / 0 / 166
1000
9:35 / 50 / 188
921,73
9:57 / 50 / 187
0
4 752,91 2161,42 328,18
6:19 / 45 / 209
972,32
14:56 / 50 / 201
860,92
14:58 / 0 / 199
0 4* Matula Ondřej 967,33 3869,33 967,52
9:58 / 45 / 184
985,75
9:58 / 45 / 179
1000
5:42 / 45 / 146
916,06
9:59 / 50 / 174
875,56
8:25 / 50 / 139
0
5 748,28 2148,11 259,12
4:49 / 35 / 179
975,78
14:54 / 50 / 196
913,21
14:57 / 40 / 180
0 5* Odehnal František 967,07 3868,27 878,3
9:52 / 45 / 177
944,44
9:51 / 50 / 177
974,58
4:35 / 45 / 180
955,56
9:42 / 50 / 189
993,69
9:55 / 50 / 188
0
6 698,23 2004,43 940,33
14:54 / 40 / 166
585,93
8:59 / 50 / 162
478,17
7:39 / 45 / 121
0 2* Hlavinka Tomáš 983,25 3932,99 960,36
9:56 / 40 / 201
1000
9:57 / 50 / 171
0
0:0 / 0 / 0
972,63
9:56 / 50 / 155
1000
8:43 / 50 / 168
0
7 696,68 2000 1000
14:58 / 50 / 86
0
0:0 / 0 / 0
1000
14:59 / 50 / 43
0 1* Malčík Radek 1000 4000 1000
9:59 / 50 / 49
1000
9:58 / 50 / 46
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:58 / 50 / 69
1000
9:59 / 50 / 97
0
-- -- 8 Vojkůvka Zdeněk 920,33 3681,32 936,04
9:17 / 50 / 175
859,93
5:10 / 0 / 135
885,35
6:36 / 0 / 206
717,51
7:11 / 45 / 190
1000
9:57 / 50 / 185
0
-- -- 9 Pavelka Jiří 913,25 3653 958,55
9:56 / 45 / 172
737,59
4:50 / 0 / 164
448,24
4:36 / 45 / 170
964,07
9:52 / 40 / 137
992,79
9:58 / 45 / 185
0
-- -- 10 Prašivka Mirek 903,73 3614,92 881,51
9:56 / 35 / 161
1000
9:51 / 45 / 102
765,92
5:30 / 0 / 179
967,49
9:54 / 50 / 157
432,52
3:40 / 50 / 117
0
-- -- 11 Vorálek Petr 893,88 3575,54 1000
9:54 / 45 / 120
528,37
3:17 / 0 / 96
646,5
4:26 / 0 / 126
970,67
9:57 / 30 / 162
958,37
9:56 / 50 / 141
0
-- -- 12 Slezák Petr 887,32 3549,28 903,12
9:58 / 45 / 158
890,4
9:58 / 30 / 143
863,06
6:24 / 50 / 221
789,08
8:19 / 20 / 200
892,7
9:53 / 50 / 216
0
-- -- 13 Hloušek Pavel 871,05 3484,2 995,68
9:57 / 40 / 121
926,4
9:56 / 40 / 114
633,47
3:11 / 0 / 83
900,57
9:57 / 50 / 189
661,55
5:44 / 50 / 141
0
-- -- 14 Nehera P. 863,29 3453,17 988,59
9:54 / 50 / 162
981,6
9:59 / 50 / 71
512,92
4:56 / 50 / 136
970,06
9:56 / 30 / 118
265,16
3:38 / 0 / 108
0
-- -- 15 Kremer Jiří 862,39 3449,56 628,67
9:56 / 30 / 254
892
9:53 / 50 / 171
961,78
6:28 / 20 / 202
967,11
9:53 / 45 / 188
295,07
3:47 / 40 / 169
0
-- -- 16 Loutocký Petr 859,62 3438,48 1000
9:58 / 25 / 136
972,65
9:53 / 45 / 138
542,44
5:39 / 10 / 110
923,39
9:56 / 45 / 149
315,57
3:32 / 40 / 125
0
-- -- 17 Kristian Libor 844,63 3378,52 975,42
9:56 / 40 / 161
888,03
9:55 / 0 / 151
1000
4:47 / 30 / 162
515,07
5:6 / 40 / 145
406,33
4:32 / 50 / 156
0
-- -- 18 Matula František 811,98 3247,92 990,09
9:39 / 45 / 149
667,85
6:58 / 45 / 176
932,2
4:38 / 25 / 166
657,78
7:10 / 25 / 170
280,52
4:5 / 5 / 153
0
-- -- 19 Holešínský František 793,52 3174,09 914,84
9:57 / 0 / 152
619,77
6:30 / 40 / 164
817,66
7:59 / 35 / 167
616
7:3 / 0 / 153
821,82
8:53 / 35 / 149
0
-- -- 20 Kovařík Pavel 789,68 3158,71 661,49
9:54 / 45 / 252
914,89
5:34 / 45 / 207
657,17
8:42 / 35 / 237
418,08
4:48 / 20 / 172
925,16
9:21 / 40 / 176
0
-- -- 21 Kičmer Kamil 785,71 3142,85 681,08
7:46 / 0 / 176
635,8
7:3 / 5 / 142
459,41
4:51 / 50 / 184
1000
9:56 / 45 / 157
825,97
9:55 / 50 / 229
0
-- -- 22 Hrabáček Alois 762,74 3050,95 981,87
9:48 / 45 / 129
0
0:0 / 0 / 0
713,2
7:4 / 50 / 197
469,87
5:17 / 0 / 135
886,01
9:54 / 20 / 132
0
-- -- 23 Malčík Petr 735,99 2943,96 943,96
9:57 / 50 / 115
1000
5:11 / 0 / 58
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:56 / 50 / 55
0
-- -- 24 Kuráň Petr 731,66 2926,65 575,07
6:8 / 50 / 181
934,4
5:27 / 35 / 197
1000
9:44 / 50 / 184
414,02
4:53 / 50 / 178
417,18
4:27 / 40 / 201
0
-- -- 25 Skoupý Karel 669,24 2676,96 395,51
4:8 / 0 / 38
976,92
9:44 / 50 / 125
0
0:0 / 0 / 0
911,89
9:37 / 40 / 168
392,64
4:23 / 0 / 142
0
-- -- 26 Němec Petr 588,68 2354,73 827,93
8:19 / 45 / 169
0
0:0 / 0 / 0
586,89
6:10 / 30 / 182
590,22
7:0 / 0 / 176
349,69
4:11 / 35 / 205
0
-- -- 27 Honěk Jan 582,78 2331,12 845,48
9:53 / 30 / 190
690,12
7:22 / 35 / 179
482,43
6:15 / 45 / 222
313,09
3:34 / 45 / 152
248,99
4:0 / 0 / 172
0
-- -- 28 Krátký aleš 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Oficiální výsledovka s body



Výsledky

Kontakt - Jméno :713
Datum konání :12.5.2018
Kategorie :F5J
Místo konání :Polanka nad Odrou
Číslo pořádajícího klubu (např CZE96)CZE123
Kontakt - Jméno :kontakt - jmeno
Kontakt - Adresa :kontakt adresa
Kontakt - Email :kontakt email
Kontakt - Telefon :kontakt - telefon
Pořadatel :LMK Polanka
Ředitel soutěže :Radim Barč
Hlavní rozhodčí :Mirek stryk
Počasí :polojasno, vítr 3-5 m/s




Pořadí - všichni

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 body přepoč.
1* Malčík Zdeněk CZE 1431 1000
9:56 / 50 / 153
979,2
9:57 / 50 / 70
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:57 / 45 / 115
950,92
8:3 / 50 / 136
3930,12 982,53
2* Vohralík Martin CZE 1440 980,68
9:54 / 40 / 151
952,14
9:50 / 45 / 156
1000
9:50 / 30 / 187
662,9
6:8 / 45 / 122
929,23
9:56 / 50 / 176
3862,05 965,51
3* Barč Radim CZE 1615 895,92
9:58 / 45 / 167
992,88
9:54 / 50 / 173
904,06
9:33 / 0 / 166
1000
9:35 / 50 / 188
921,73
9:57 / 50 / 187
3818,67 954,67
4* Matula Ondřej CZE 261-242 967,52
9:58 / 45 / 184
985,75
9:58 / 45 / 179
1000
5:42 / 45 / 146
916,06
9:59 / 50 / 174
875,56
8:25 / 50 / 139
3869,33 967,33
5* Odehnal František CZE 342-019 878,3
9:52 / 45 / 177
944,44
9:51 / 50 / 177
974,58
4:35 / 45 / 180
955,56
9:42 / 50 / 189
993,69
9:55 / 50 / 188
3868,27 967,07
6* Hlavinka Tomáš CZE 270-007 960,36
9:56 / 40 / 201
1000
9:57 / 50 / 171
0
0:0 / 0 / 0
972,63
9:56 / 50 / 155
1000
8:43 / 50 / 168
3932,99 983,25
7* Malčík Radek CZE 1392 1000
9:59 / 50 / 49
1000
9:58 / 50 / 46
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:58 / 50 / 69
1000
9:59 / 50 / 97
4000 1000
8 Vojkůvka Zdeněk CZE 327-01 936,04
9:17 / 50 / 175
859,93
5:10 / 0 / 135
885,35
6:36 / 0 / 206
717,51
7:11 / 45 / 190
1000
9:57 / 50 / 185
3681,32 920,33
9 Pavelka Jiří CZE 510-012 958,55
9:56 / 45 / 172
737,59
4:50 / 0 / 164
448,24
4:36 / 45 / 170
964,07
9:52 / 40 / 137
992,79
9:58 / 45 / 185
3653 913,25
10 Prašivka Mirek CZE 1437 881,51
9:56 / 35 / 161
1000
9:51 / 45 / 102
765,92
5:30 / 0 / 179
967,49
9:54 / 50 / 157
432,52
3:40 / 50 / 117
3614,92 903,73
11 Vorálek Petr CZE 1448 1000
9:54 / 45 / 120
528,37
3:17 / 0 / 96
646,5
4:26 / 0 / 126
970,67
9:57 / 30 / 162
958,37
9:56 / 50 / 141
3575,54 893,88
12 Slezák Petr CZE 1616 903,12
9:58 / 45 / 158
890,4
9:58 / 30 / 143
863,06
6:24 / 50 / 221
789,08
8:19 / 20 / 200
892,7
9:53 / 50 / 216
3549,28 887,32
13 Hloušek Pavel CZE 301-101 995,68
9:57 / 40 / 121
926,4
9:56 / 40 / 114
633,47
3:11 / 0 / 83
900,57
9:57 / 50 / 189
661,55
5:44 / 50 / 141
3484,2 871,05
14 Nehera P. CZE 1460 988,59
9:54 / 50 / 162
981,6
9:59 / 50 / 71
512,92
4:56 / 50 / 136
970,06
9:56 / 30 / 118
265,16
3:38 / 0 / 108
3453,17 863,29
15 Kremer Jiří CZE 342-037 628,67
9:56 / 30 / 254
892
9:53 / 50 / 171
961,78
6:28 / 20 / 202
967,11
9:53 / 45 / 188
295,07
3:47 / 40 / 169
3449,56 862,39
16 Loutocký Petr CZE 327-009 1000
9:58 / 25 / 136
972,65
9:53 / 45 / 138
542,44
5:39 / 10 / 110
923,39
9:56 / 45 / 149
315,57
3:32 / 40 / 125
3438,48 859,62
17 Kristian Libor CZE 1530 975,42
9:56 / 40 / 161
888,03
9:55 / 0 / 151
1000
4:47 / 30 / 162
515,07
5:6 / 40 / 145
406,33
4:32 / 50 / 156
3378,52 844,63
18 Matula František CZE 261-012 990,09
9:39 / 45 / 149
667,85
6:58 / 45 / 176
932,2
4:38 / 25 / 166
657,78
7:10 / 25 / 170
280,52
4:5 / 5 / 153
3247,92 811,98
19 Holešínský František CZE 261-411 914,84
9:57 / 0 / 152
619,77
6:30 / 40 / 164
817,66
7:59 / 35 / 167
616
7:3 / 0 / 153
821,82
8:53 / 35 / 149
3174,09 793,52
20 Kovařík Pavel CZE 261-061 661,49
9:54 / 45 / 252
914,89
5:34 / 45 / 207
657,17
8:42 / 35 / 237
418,08
4:48 / 20 / 172
925,16
9:21 / 40 / 176
3158,71 789,68
21 Kičmer Kamil CZE 1489 681,08
7:46 / 0 / 176
635,8
7:3 / 5 / 142
459,41
4:51 / 50 / 184
1000
9:56 / 45 / 157
825,97
9:55 / 50 / 229
3142,85 785,71
22 Hrabáček Alois CZE 1118 981,87
9:48 / 45 / 129
0
0:0 / 0 / 0
713,2
7:4 / 50 / 197
469,87
5:17 / 0 / 135
886,01
9:54 / 20 / 132
3050,95 762,74
23 Malčík Petr CZE 1430 943,96
9:57 / 50 / 115
1000
5:11 / 0 / 58
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:56 / 50 / 55
2943,96 735,99
24 Kuráň Petr CZE 96-013 575,07
6:8 / 50 / 181
934,4
5:27 / 35 / 197
1000
9:44 / 50 / 184
414,02
4:53 / 50 / 178
417,18
4:27 / 40 / 201
2926,65 731,66
25 Skoupý Karel CZE 1520 395,51
4:8 / 0 / 38
976,92
9:44 / 50 / 125
0
0:0 / 0 / 0
911,89
9:37 / 40 / 168
392,64
4:23 / 0 / 142
2676,96 669,24
26 Němec Petr CZE 96-1 827,93
8:19 / 45 / 169
0
0:0 / 0 / 0
586,89
6:10 / 30 / 182
590,22
7:0 / 0 / 176
349,69
4:11 / 35 / 205
2354,73 588,68
27 Honěk Jan CZE 342-004 845,48
9:53 / 30 / 190
690,12
7:22 / 35 / 179
482,43
6:15 / 45 / 222
313,09
3:34 / 45 / 152
248,99
4:0 / 0 / 172
2331,12 582,78
28 Krátký aleš CZE 211-999 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0 0

^^^


Pořadí klubů


Klub Členů Příjmení, jméno Součet Průměr

^^^


Pořadí týmů

Týmy Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
none 28 Barč Radim, Hlavinka Tomáš, Hloušek Pavel, Holešínský František, Honěk Jan, Hrabáček Alois, Kičmer Kamil, Krátký aleš, Kremer Jiří, Kristian Libor, Kuráň Petr, Loutocký Petr, Malčík Petr, Malčík Radek, Malčík Zdeněk, Matula František, Matula Ondřej, Nehera P., Němec Petr, Odehnal František, Pavelka Jiří, Prašivka Mirek, Skoupý Karel, Slezák Petr, Vohralík Martin, Vojkůvka Zdeněk, Vorálek Petr, Kovařík Pavel, 102148,4 3648,16

^^^


Přestnost přistání

Příjmení, jméno celkem přistání Součet Průměr
Odehnal František 8 45 , 50 , 45 , 50 , 50 , 35 , 50 , 40 365 45,62
Vohralík Martin 8 40 , 45 , 30 , 45 , 50 , 50 , 50 , 50 360 45
Kuráň Petr 5 50 , 35 , 50 , 50 , 40 225 45
Malčík Zdeněk 8 50 , 50 , 0 , 45 , 50 , 50 , 45 , 45 335 41,88
Matula Ondřej 8 45 , 45 , 45 , 50 , 50 , 45 , 50 , 0 330 41,25
Hlavinka Tomáš 8 40 , 50 , 0 , 50 , 50 , 40 , 50 , 45 325 40,62
Barč Radim 8 45 , 50 , 0 , 50 , 50 , 40 , 45 , 45 325 40,62
Slezák Petr 5 45 , 30 , 50 , 20 , 50 195 39
Malčík Radek 8 50 , 50 , 0 , 50 , 50 , 50 , 0 , 50 300 37,5
Kovařík Pavel 5 45 , 45 , 35 , 20 , 40 185 37
Kremer Jiří 5 30 , 50 , 20 , 45 , 40 185 37
Prašivka Mirek 5 35 , 45 , 0 , 50 , 50 180 36
Nehera P. 5 50 , 50 , 50 , 30 , 0 180 36
Hloušek Pavel 5 40 , 40 , 0 , 50 , 50 180 36
Pavelka Jiří 5 45 , 0 , 45 , 40 , 45 175 35
Loutocký Petr 5 25 , 45 , 10 , 45 , 40 165 33
Kristian Libor 5 40 , 0 , 30 , 40 , 50 160 32
Honěk Jan 5 30 , 35 , 45 , 45 , 0 155 31
Kičmer Kamil 5 0 , 5 , 50 , 45 , 50 150 30
Vojkůvka Zdeněk 5 50 , 0 , 0 , 45 , 50 145 29
Matula František 5 45 , 45 , 25 , 25 , 5 145 29
Vorálek Petr 5 45 , 0 , 0 , 30 , 50 125 25
Hrabáček Alois 5 45 , 0 , 50 , 0 , 20 115 23
Němec Petr 5 45 , 0 , 30 , 0 , 35 110 22
Holešínský František 5 0 , 40 , 35 , 0 , 35 110 22
Malčík Petr 5 50 , 0 , 0 , 0 , 50 100 20
Skoupý Karel 5 0 , 50 , 0 , 40 , 0 90 18
Krátký aleš 5 0 , 0 , 0 , 0 , 0 0 0

^^^


Průměrná doba letu


Příjmení, jméno Počet záznamů Letové časy Celekem vteřin Průměrný letový čas
Barč Radim 5 9:58,00, 9:54,00, 9:33,00, 9:35,00, 9:57,00, 2937 9:47,4
Vohralík Martin 5 9:54,00, 9:50,00, 9:50,00, 6:8,00, 9:56,00, 2738 9:7,60000000000002
Slezák Petr 5 9:58,00, 9:58,00, 6:24,00, 8:19,00, 9:53,00, 2672 8:54,4
Matula Ondřej 5 9:58,00, 9:58,00, 5:42,00, 9:59,00, 8:25,00, 2642 8:48,4
Odehnal František 5 9:52,00, 9:51,00, 4:35,00, 9:42,00, 9:55,00, 2635 8:47
Holešínský František 5 9:57,00, 6:30,00, 7:59,00, 7:3,00, 8:53,00, 2422 8:4,39999999999998
Kremer Jiří 5 9:56,00, 9:53,00, 6:28,00, 9:53,00, 3:47,00, 2397 7:59,4
Malčík Radek 5 9:59,00, 9:58,00, 0:0,00, 9:58,00, 9:59,00, 2394 7:58,8
Kičmer Kamil 5 7:46,00, 7:3,00, 4:51,00, 9:56,00, 9:55,00, 2371 7:54,2
Pavelka Jiří 5 9:56,00, 4:50,00, 4:36,00, 9:52,00, 9:58,00, 2352 7:50,4
Loutocký Petr 5 9:58,00, 9:53,00, 5:39,00, 9:56,00, 3:32,00, 2338 7:47,6
Prašivka Mirek 5 9:56,00, 9:51,00, 5:30,00, 9:54,00, 3:40,00, 2331 7:46,2
Hloušek Pavel 5 9:57,00, 9:56,00, 3:11,00, 9:57,00, 5:44,00, 2325 7:45
Hlavinka Tomáš 5 9:56,00, 9:57,00, 0:0,00, 9:56,00, 8:43,00, 2312 7:42,4
Nehera P. 5 9:54,00, 9:59,00, 4:56,00, 9:56,00, 3:38,00, 2303 7:40,6
Kovařík Pavel 5 9:54,00, 5:34,00, 8:42,00, 4:48,00, 9:21,00, 2299 7:39,8
Vojkůvka Zdeněk 5 9:17,00, 5:10,00, 6:36,00, 7:11,00, 9:57,00, 2291 7:38,2
Malčík Zdeněk 5 9:56,00, 9:57,00, 0:0,00, 9:57,00, 8:3,00, 2273 7:34,6
Vorálek Petr 5 9:54,00, 3:17,00, 4:26,00, 9:57,00, 9:56,00, 2250 7:30
Kristian Libor 5 9:56,00, 9:55,00, 4:47,00, 5:6,00, 4:32,00, 2056 6:51,2
Matula František 5 9:39,00, 6:58,00, 4:38,00, 7:10,00, 4:5,00, 1950 6:30
Hrabáček Alois 5 9:48,00, 0:0,00, 7:4,00, 5:17,00, 9:54,00, 1923 6:24,6
Honěk Jan 5 9:53,00, 7:22,00, 6:15,00, 3:34,00, 4:0,00, 1864 6:12,8
Kuráň Petr 5 6:8,00, 5:27,00, 9:44,00, 4:53,00, 4:27,00, 1839 6:7,80000000000001
Skoupý Karel 5 4:8,00, 9:44,00, 0:0,00, 9:37,00, 4:23,00, 1672 5:34,4
Němec Petr 5 8:19,00, 0:0,00, 6:10,00, 7:0,00, 4:11,00, 1540 5:8
Malčík Petr 5 9:57,00, 5:11,00, 0:0,00, 0:0,00, 9:56,00, 1504 5:0,800000000000011
Krátký aleš 5 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0 0:0

^^^


Průměrná výška


Příjmení, jméno Počet záznamů Průměrná výška Výška celkem Průměrná výška
Krátký aleš 0 0, 0, 0, 0, 0, 0 0
Malčík Radek 6 49, 46, 0, 69, 97, 86, 0, 43, 390 65
Malčík Petr 3 115, 58, 0, 0, 55, 228 76
Skoupý Karel 4 38, 125, 0, 168, 142, 473 118,25
Nehera P. 5 162, 71, 136, 118, 108, 595 119
Vorálek Petr 5 120, 96, 126, 162, 141, 645 129
Hloušek Pavel 5 121, 114, 83, 189, 141, 648 129,6
Loutocký Petr 5 136, 138, 110, 149, 125, 658 131,6
Malčík Zdeněk 7 153, 70, 0, 115, 136, 155, 152, 196, 977 139,57
Prašivka Mirek 5 161, 102, 179, 157, 117, 716 143,2
Hrabáček Alois 4 129, 0, 197, 135, 132, 593 148,25
Kristian Libor 5 161, 151, 162, 145, 156, 775 155
Holešínský František 5 152, 164, 167, 153, 149, 785 157
Matula František 5 149, 176, 166, 170, 153, 814 162,8
Hlavinka Tomáš 7 201, 171, 0, 155, 168, 166, 162, 121, 1144 163,43
Pavelka Jiří 5 172, 164, 170, 137, 185, 828 165,6
Vohralík Martin 8 151, 156, 187, 122, 176, 196, 205, 164, 1357 169,62
Kičmer Kamil 5 176, 142, 184, 157, 229, 888 177,6
Barč Radim 8 167, 173, 166, 188, 187, 166, 195, 179, 1421 177,62
Vojkůvka Zdeněk 5 175, 135, 206, 190, 185, 891 178,2
Matula Ondřej 8 184, 179, 146, 174, 139, 209, 201, 199, 1431 178,88
Němec Petr 4 169, 0, 182, 176, 205, 732 183
Honěk Jan 5 190, 179, 222, 152, 172, 915 183
Odehnal František 8 177, 177, 180, 189, 188, 179, 196, 180, 1466 183,25
Slezák Petr 5 158, 143, 221, 200, 216, 938 187,6
Kuráň Petr 5 181, 197, 184, 178, 201, 941 188,2
Kremer Jiří 5 254, 171, 202, 188, 169, 984 196,8
Kovařík Pavel 5 252, 207, 237, 172, 176, 1044 208,8

^^^


Čas vs výška


Příjmení, jméno Letový čas ze 100 metrů Průměrná výška Průměrný letový čas Potřebná výška pro nalétání 10 minut
Malčík Radek 12:16,62 65 7:58,8 81,45
Malčík Petr 6:35,79 76 5:0,800000000000011 151,6
Nehera P. 6:27,06 119 7:40,6 155,02
Hloušek Pavel 5:58,8 129,6 7:45 167,23
Loutocký Petr 5:55,32 131,6 7:47,6 168,86
Vorálek Petr 5:48,84 129 7:30 172
Barč Radim 5:30,7 177,62 9:47,4 181,43
Malčík Zdeněk 5:25,71 139,57 7:34,6 184,21
Prašivka Mirek 5:25,56 143,2 7:46,2 184,3
Vohralík Martin 5:22,83 169,62 9:7,60000000000002 185,85
Holešínský František 5:8,54 157 8:4,39999999999998 194,47
Matula Ondřej 4:55,4 178,88 8:48,4 203,12
Odehnal František 4:47,59 183,25 8:47 208,63
Slezák Petr 4:44,86 187,6 8:54,4 210,63
Pavelka Jiří 4:44,06 165,6 7:50,4 211,22
Hlavinka Tomáš 4:42,94 163,43 7:42,4 212,06
Skoupý Karel 4:42,79 118,25 5:34,4 212,17
Kičmer Kamil 4:27 177,6 7:54,2 224,72
Kristian Libor 4:25,29 155 6:51,2 226,17
Hrabáček Alois 4:19,43 148,25 6:24,6 231,28
Vojkůvka Zdeněk 4:17,13 178,2 7:38,2 233,35
Kremer Jiří 4:3,6 196,8 7:59,4 246,31
Matula František 3:59,56 162,8 6:30 250,46
Kovařík Pavel 3:40,21 208,8 7:39,8 272,47
Honěk Jan 3:23,72 183 6:12,8 294,53
Kuráň Petr 3:15,43 188,2 6:7,80000000000001 307,01
Němec Petr 2:48,31 183 5:8 356,49
Krátký aleš 0:NaN NaN 0:0 NaN

^^^



Software SORG V4 (c) 2012 - Aleš Krátký / www.RCSOFTWARE.cz / ales@sgames.cz Stoupak.cz - RCEK, RCEJ, RCEN, RCEO, F5J, FXJ, Eurocup ... / www.stoupak.cz