Kompletní přehled ze soutěže : F5J Sázava u Lanškrouna - 30.5.2016 21:08:17

SORG V4 - www.RCSOFTWARE.cz / Aleš Krátký / ales@sgames.cz






Seznam zaregistrovaných soutěžících

# Příjmení, jméno Klub Stát Licence Frekvence 1. Kanál / 2. Kanál Věková kategorie
1 Vostřel Vlastimil   CZE  CZE 1025  2,4 GHz 00(00) Senior 
2 Novotný Radek   CZE  CZE 1528  2,4 GHz 00(00) Senior 
3 Hrabáček Alois   CZE  CZE 1118  2,4 GHz 00(00) Senior 
4 Kotula Miroslav   CZE  CZE 1510  2,4 GHz 00(00) Senior 
5 Imiolek Jaroslav   CZE  CZE 1531  2,4 GHz 00(00) Senior 
6 Vostřel Jaroslav   CZE  CZE 1024  2,4 GHz 00(00) Senior 
7 Karnoš Peter   SVK  SVK 1115  2,4 GHz 00(00) Senior 
8 Morava Milan   SVK  SVK 1118  2,4 GHz 00(00) Senior 
9 Haas Hermann   AUT  AUT 6300360  2,4 GHz 00(00) Senior 
10 Noessing Gerhard   AUT  AUT21007900  2,4 GHz 00(00) Senior 
11 Bosch, Hans-Joachim   GER  GER-2487  2,4 GHz 00(00) Senior 
12 Prade, Bernhard   GER  GER-3842  2,4 GHz 00(00) Senior 
13 Pollack, Gerhard   GER  GER-2712  2,4 GHz 00(00) Senior 
14 Radek Malčík   CZE  CZE 1392  2,4 GHz 00(00) Senior 
15 Petr Malčík   CZE  CZE 1430  2,4 GHz 00(00) Senior 
16 Zdeněk Malčík   CZE  CZE 1431  2,4 GHz 00(00) Senior 
17 Nehera Petr   CZE  CZE-1460  2,4 GHz 00(00) Senior 
18 Hruby Tomas   CZE  CZE-1326  2,4 GHz 00(00) Senior 
19 Karel Skoupý   CZE  CZE-1520  2,4 GHz 00(00) Senior 
20 Rohner Helmut   GER  GER-2501  2,4 GHz 00(00) Senior 
21 SVOBODA PAVEL   CZE-1121  2,4 GHz 00(00) Senior 
22 Genkinger Kurt   GER  GER-4004  2,4 GHz 00(00) Senior 
23 Liebezeit Andreas   GER  GER-3980  2,4 GHz 00(00) Senior 
24 Gaľa, Marko   SVK  SVK-1238  2,4 GHz 00(00) Senior 
25 Věnek Beran   CZE  CZE 1512  2,4 GHz 00(00) Senior 
26 Luboš Pazderka   CZE  CZE 1565  2,4 GHz 00(00) Senior 
27 Pospíšil Luboš j.   CZE  CZE 1533  2,4 GHz 00(00) Junior 
28 Prokop Luděk   CZE  CZE 1532  2,4 GHz 00(00) Senior 
29 Pospíšil Luboš   CZE  CZE 1120  2,4 GHz 00(00) Senior 
30 Vágner Tomáš   CZE  CZE 1388  2,4 GHz 00(00) Senior 
31 Vojkůvka Zdeněk   CZE  CZE-1208  2,4 GHz 00(00) Senior 
32 Leiner Jan   CZE  CZE 1218  2,4 GHz 00(00) Senior 
33 Novotný Luděk   CZE  CZE-1573  2,4 GHz 00(00) Senior 
34 Rúčka Vladimír   SVK  SVK 1280  2,4 GHz 00(00) Senior 
35 Bačiak, Juraj   SVK  SVK-1236  2,4 GHz 00(00) Senior 
36 Chyba Karol   SVK  SVK1218  2,4 GHz 00(00) Senior 
37 Wachtler Oswald   AUT  AUT91001703  2,4 GHz 00(00) Senior 
38 Beseda Martin   CZE  CZE-1534  2,4 GHz 00(00) Senior 
39 Adámek Juraj   SVK  SVK 1074  2,4 GHz 00(00) Senior 
40 Alfred Schuller   AUT  AUT61013200  2,4 GHz 00(00) Senior 
41 Lžíčař Jakub   CZE  CZE 1124  2,4 GHz 00(00) Senior 
42 Ducháň Jiří   CZE  CZE 1126  2,4 GHz 00(00) Senior 
43 Horejsi Ivan   CZE  CZE1514  2,4 GHz 00(00) Senior 
44 Novotny Rene   CZE  CZE-1527  2,4 GHz 00(00) Junior 
45 KOLP, Peter   AUT  AUT12120115  2,4 GHz 00(00) Senior 
46 Vorálek Petr   CZE  CZE-1448  2,4 GHz 00(00) Senior 
47 Matúš Dudáš   SVK  SVK 10 81  2,4 GHz 00(00) Senior 
48 Bohuslav Majercik   SVK  SVK 12 44  2,4 GHz 00(00) Senior 
49 Jozef Hrušovský   SVK  SVK 1243  2,4 GHz 00(00) Senior 
50 Juraj Vecera   SVK  SVK 1247  2,4 GHz 00(00) Senior 
51 Stadtrucker Vladimír   SVK  SVK 1248  2,4 GHz 00(00) Senior 
52 Michálek Ivan   SVK  SVK 1252  2,4 GHz 00(00) Senior 
53 Ovecka Adam   Svk  Svk 1030  2,4 GHz 00(00) Senior 
54 ČÍP MIREK   CZE  CZE-1605  2,4 GHz 00(00) Senior 
55 Jurkovič Peter   SVK  SVK 1215  2,4 GHz 00(00) Senior 
56 Jurkovič Peter sen.   SVK  SVK 1212  2,4 GHz 00(00) Senior 
57 Albers, Juun   AUT  AUT21007900  2,4 GHz 00(00) Senior 
58 Tomecek Milan   SVK  SVK 1220  2,4 GHz 00(00) Senior 
59 Vojtěch Roman   CZE  CZE-1171  2,4 GHz 00(00) Senior 

^^^


Výpis kanálů

2,4 GHz
Vostřel Vlastimil
Novotný Radek
Hrabáček Alois
Kotula Miroslav
Imiolek Jaroslav
Vostřel Jaroslav
Karnoš Peter
Morava Milan
Haas Hermann
Noessing Gerhard
Bosch, Hans-Joachim
Prade, Bernhard
Pollack, Gerhard
Radek Malčík
Petr Malčík
Zdeněk Malčík
Nehera Petr
Hruby Tomas
Karel Skoupý
Rohner Helmut
SVOBODA PAVEL
Genkinger Kurt
Liebezeit Andreas
Gaľa, Marko
Věnek Beran
Luboš Pazderka
Pospíšil Luboš j.
Prokop Luděk
Pospíšil Luboš
Vágner Tomáš
Vojkůvka Zdeněk
Leiner Jan
Novotný Luděk
Rúčka Vladimír
Bačiak, Juraj
Chyba Karol
Wachtler Oswald
Beseda Martin
Adámek Juraj
Alfred Schuller
Lžíčař Jakub
Ducháň Jiří
Horejsi Ivan
Novotny Rene
KOLP, Peter
Vorálek Petr
Matúš Dudáš
Bohuslav Majercik
Jozef Hrušovský
Juraj Vecera
Stadtrucker Vladimír
Michálek Ivan
Ovecka Adam
ČÍP MIREK
Jurkovič Peter
Jurkovič Peter sen.
Albers, Juun
Tomecek Milan
Vojtěch Roman
35 MHz
40 MHz
72 MHz

Kolizní kanály 35 MHz
Kolizní kanály 40 MHz
Kolizní kanály 72 MHz


Počet kolizních kanálů na 35 MHz
Počet kolizních kanálů na 40 MHz
Počet kolizních kanálů na 72 MHz

^^^


Rozlosování

Let č. - 1
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9 Startoviště10 Startoviště11
Skupina 1 Haas Hermann
2,4 GHz
Gaľa, Marko
2,4 GHz
Petr Malčík
2,4 GHz
Genkinger Kurt
2,4 GHz
KOLP, Peter
2,4 GHz
Beseda Martin
2,4 GHz
- Stadtrucker Vladimír
2,4 GHz
- Novotný Radek
2,4 GHz
-
Skupina 2 Adámek Juraj
2,4 GHz
Zdeněk Malčík
2,4 GHz
Pollack, Gerhard
2,4 GHz
Luboš Pazderka
2,4 GHz
Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
Alfred Schuller
2,4 GHz
Vostřel Jaroslav
2,4 GHz
Karnoš Peter
2,4 GHz
Wachtler Oswald
2,4 GHz
Matúš Dudáš
2,4 GHz
-
Skupina 3 Chyba Karol
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
Pospíšil Luboš j.
2,4 GHz
ČÍP MIREK
2,4 GHz
Vostřel Vlastimil
2,4 GHz
Horejsi Ivan
2,4 GHz
Ducháň Jiří
2,4 GHz
Novotny Rene
2,4 GHz
Bosch, Hans-Joachim
2,4 GHz
Vágner Tomáš
2,4 GHz
Prade, Bernhard
2,4 GHz
Skupina 4 Michálek Ivan
2,4 GHz
Hruby Tomas
2,4 GHz
Pospíšil Luboš
2,4 GHz
Jurkovič Peter sen.
2,4 GHz
Rohner Helmut
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
- Radek Malčík
2,4 GHz
SVOBODA PAVEL
2,4 GHz
Věnek Beran
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
Skupina 5 Lžíčař Jakub
2,4 GHz
Rúčka Vladimír
2,4 GHz
Karel Skoupý
2,4 GHz
Noessing Gerhard
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Juraj Vecera
2,4 GHz
Albers, Juun
2,4 GHz
Bohuslav Majercik
2,4 GHz
Ovecka Adam
2,4 GHz
Jozef Hrušovský
2,4 GHz
Tomecek Milan
2,4 GHz
Skupina 6 Bačiak, Juraj
2,4 GHz
Jurkovič Peter
2,4 GHz
- Morava Milan
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Leiner Jan
2,4 GHz
Vojtěch Roman
2,4 GHz
Liebezeit Andreas
2,4 GHz
Prokop Luděk
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
-

Let č. - 2
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9 Startoviště10 Startoviště11
Skupina 1 Haas Hermann
2,4 GHz
Adámek Juraj
2,4 GHz
Jozef Hrušovský
2,4 GHz
KOLP, Peter
2,4 GHz
Petr Malčík
2,4 GHz
- - Rúčka Vladimír
2,4 GHz
Horejsi Ivan
2,4 GHz
Bohuslav Majercik
2,4 GHz
Pospíšil Luboš j.
2,4 GHz
Skupina 2 Michálek Ivan
2,4 GHz
Vostřel Vlastimil
2,4 GHz
Matúš Dudáš
2,4 GHz
Liebezeit Andreas
2,4 GHz
Juraj Vecera
2,4 GHz
Pospíšil Luboš
2,4 GHz
Gaľa, Marko
2,4 GHz
Pollack, Gerhard
2,4 GHz
Vostřel Jaroslav
2,4 GHz
Leiner Jan
2,4 GHz
-
Skupina 3 Lžíčař Jakub
2,4 GHz
Rohner Helmut
2,4 GHz
Ducháň Jiří
2,4 GHz
Luboš Pazderka
2,4 GHz
Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
Noessing Gerhard
2,4 GHz
Radek Malčík
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Bačiak, Juraj
2,4 GHz
Albers, Juun
2,4 GHz
Věnek Beran
2,4 GHz
Skupina 4 Hruby Tomas
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Alfred Schuller
2,4 GHz
Morava Milan
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
Bosch, Hans-Joachim
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
- SVOBODA PAVEL
2,4 GHz
Tomecek Milan
2,4 GHz
Novotny Rene
2,4 GHz
Skupina 5 Ovecka Adam
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Beseda Martin
2,4 GHz
Vágner Tomáš
2,4 GHz
Genkinger Kurt
2,4 GHz
ČÍP MIREK
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
Jurkovič Peter sen.
2,4 GHz
Karnoš Peter
2,4 GHz
- -
Skupina 6 Prade, Bernhard
2,4 GHz
Wachtler Oswald
2,4 GHz
Stadtrucker Vladimír
2,4 GHz
Jurkovič Peter
2,4 GHz
Karel Skoupý
2,4 GHz
Chyba Karol
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Vojtěch Roman
2,4 GHz
Zdeněk Malčík
2,4 GHz
Prokop Luděk
2,4 GHz
-

Let č. - 3
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9 Startoviště10 Startoviště11
Skupina 1 KOLP, Peter
2,4 GHz
- Alfred Schuller
2,4 GHz
Luboš Pazderka
2,4 GHz
Bohuslav Majercik
2,4 GHz
Leiner Jan
2,4 GHz
Morava Milan
2,4 GHz
- Haas Hermann
2,4 GHz
Jozef Hrušovský
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
Skupina 2 Adámek Juraj
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Liebezeit Andreas
2,4 GHz
Genkinger Kurt
2,4 GHz
Tomecek Milan
2,4 GHz
- - Radek Malčík
2,4 GHz
Vostřel Jaroslav
2,4 GHz
Prade, Bernhard
2,4 GHz
Vágner Tomáš
2,4 GHz
Skupina 3 SVOBODA PAVEL
2,4 GHz
Rohner Helmut
2,4 GHz
Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
Michálek Ivan
2,4 GHz
Karnoš Peter
2,4 GHz
Pospíšil Luboš
2,4 GHz
Chyba Karol
2,4 GHz
Karel Skoupý
2,4 GHz
- Gaľa, Marko
2,4 GHz
Pospíšil Luboš j.
2,4 GHz
Skupina 4 Ducháň Jiří
2,4 GHz
Zdeněk Malčík
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Bačiak, Juraj
2,4 GHz
Stadtrucker Vladimír
2,4 GHz
Prokop Luděk
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Pollack, Gerhard
2,4 GHz
Wachtler Oswald
2,4 GHz
Vojtěch Roman
2,4 GHz
-
Skupina 5 ČÍP MIREK
2,4 GHz
Hruby Tomas
2,4 GHz
Vostřel Vlastimil
2,4 GHz
Albers, Juun
2,4 GHz
Petr Malčík
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Jurkovič Peter
2,4 GHz
Noessing Gerhard
2,4 GHz
Juraj Vecera
2,4 GHz
Novotny Rene
2,4 GHz
Beseda Martin
2,4 GHz
Skupina 6 Horejsi Ivan
2,4 GHz
Věnek Beran
2,4 GHz
Jurkovič Peter sen.
2,4 GHz
Lžíčař Jakub
2,4 GHz
Bosch, Hans-Joachim
2,4 GHz
Ovecka Adam
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
- Rúčka Vladimír
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
Matúš Dudáš
2,4 GHz

Let č. - 4
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9 Startoviště10 Startoviště11
Skupina 1 Vágner Tomáš
2,4 GHz
SVOBODA PAVEL
2,4 GHz
Karel Skoupý
2,4 GHz
Vostřel Vlastimil
2,4 GHz
KOLP, Peter
2,4 GHz
Zdeněk Malčík
2,4 GHz
Jozef Hrušovský
2,4 GHz
- Bohuslav Majercik
2,4 GHz
Tomecek Milan
2,4 GHz
Noessing Gerhard
2,4 GHz
Skupina 2 - Novotný Radek
2,4 GHz
Juraj Vecera
2,4 GHz
Alfred Schuller
2,4 GHz
Chyba Karol
2,4 GHz
Bosch, Hans-Joachim
2,4 GHz
Wachtler Oswald
2,4 GHz
Věnek Beran
2,4 GHz
- Haas Hermann
2,4 GHz
Liebezeit Andreas
2,4 GHz
Skupina 3 Vostřel Jaroslav
2,4 GHz
- Nehera Petr
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Bačiak, Juraj
2,4 GHz
Prade, Bernhard
2,4 GHz
Ovecka Adam
2,4 GHz
- Pospíšil Luboš j.
2,4 GHz
Leiner Jan
2,4 GHz
Michálek Ivan
2,4 GHz
Skupina 4 Radek Malčík
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
Ducháň Jiří
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Beseda Martin
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
Petr Malčík
2,4 GHz
Prokop Luděk
2,4 GHz
Karnoš Peter
2,4 GHz
Vojtěch Roman
2,4 GHz
Adámek Juraj
2,4 GHz
Skupina 5 Lžíčař Jakub
2,4 GHz
Morava Milan
2,4 GHz
Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
Rohner Helmut
2,4 GHz
Hruby Tomas
2,4 GHz
Jurkovič Peter sen.
2,4 GHz
Luboš Pazderka
2,4 GHz
Stadtrucker Vladimír
2,4 GHz
Gaľa, Marko
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
Novotny Rene
2,4 GHz
Skupina 6 Pospíšil Luboš
2,4 GHz
Jurkovič Peter
2,4 GHz
Pollack, Gerhard
2,4 GHz
- Albers, Juun
2,4 GHz
Matúš Dudáš
2,4 GHz
ČÍP MIREK
2,4 GHz
Rúčka Vladimír
2,4 GHz
Horejsi Ivan
2,4 GHz
Genkinger Kurt
2,4 GHz
-

Let č. - 5
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9 Startoviště10 Startoviště11
Skupina 1 Rohner Helmut
2,4 GHz
- Michálek Ivan
2,4 GHz
Stadtrucker Vladimír
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Jurkovič Peter
2,4 GHz
Vágner Tomáš
2,4 GHz
Jozef Hrušovský
2,4 GHz
Wachtler Oswald
2,4 GHz
- Novotny Rene
2,4 GHz
Skupina 2 SVOBODA PAVEL
2,4 GHz
Petr Malčík
2,4 GHz
Prokop Luděk
2,4 GHz
Bosch, Hans-Joachim
2,4 GHz
Lžíčař Jakub
2,4 GHz
KOLP, Peter
2,4 GHz
Pollack, Gerhard
2,4 GHz
- Prade, Bernhard
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Bohuslav Majercik
2,4 GHz
Skupina 3 Luboš Pazderka
2,4 GHz
Morava Milan
2,4 GHz
Genkinger Kurt
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
Ducháň Jiří
2,4 GHz
Bačiak, Juraj
2,4 GHz
Chyba Karol
2,4 GHz
Tomecek Milan
2,4 GHz
Karel Skoupý
2,4 GHz
- Ovecka Adam
2,4 GHz
Skupina 4 Liebezeit Andreas
2,4 GHz
Hruby Tomas
2,4 GHz
Beseda Martin
2,4 GHz
Vojtěch Roman
2,4 GHz
Vostřel Vlastimil
2,4 GHz
- Albers, Juun
2,4 GHz
Pospíšil Luboš j.
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
Věnek Beran
2,4 GHz
Matúš Dudáš
2,4 GHz
Skupina 5 Horejsi Ivan
2,4 GHz
Zdeněk Malčík
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
Rúčka Vladimír
2,4 GHz
Radek Malčík
2,4 GHz
Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
Leiner Jan
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Jurkovič Peter sen.
2,4 GHz
Juraj Vecera
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Skupina 6 Alfred Schuller
2,4 GHz
- Karnoš Peter
2,4 GHz
ČÍP MIREK
2,4 GHz
Haas Hermann
2,4 GHz
Noessing Gerhard
2,4 GHz
Adámek Juraj
2,4 GHz
Vostřel Jaroslav
2,4 GHz
Pospíšil Luboš
2,4 GHz
Gaľa, Marko
2,4 GHz
-

Let č. - 6
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9 Startoviště10 Startoviště11
Skupina 1 Albers, Juun
2,4 GHz
Bosch, Hans-Joachim
2,4 GHz
Vojtěch Roman
2,4 GHz
Jurkovič Peter sen.
2,4 GHz
Radek Malčík
2,4 GHz
Tomecek Milan
2,4 GHz
- Pospíšil Luboš j.
2,4 GHz
Luboš Pazderka
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
Karel Skoupý
2,4 GHz
Skupina 2 Vorálek Petr
2,4 GHz
Vostřel Vlastimil
2,4 GHz
Novotny Rene
2,4 GHz
Zdeněk Malčík
2,4 GHz
- Stadtrucker Vladimír
2,4 GHz
Michálek Ivan
2,4 GHz
Noessing Gerhard
2,4 GHz
Jurkovič Peter
2,4 GHz
Haas Hermann
2,4 GHz
Ovecka Adam
2,4 GHz
Skupina 3 Pollack, Gerhard
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
- Kotula Miroslav
2,4 GHz
Ducháň Jiří
2,4 GHz
Juraj Vecera
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Horejsi Ivan
2,4 GHz
- Rohner Helmut
2,4 GHz
Liebezeit Andreas
2,4 GHz
Skupina 4 Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
Alfred Schuller
2,4 GHz
Matúš Dudáš
2,4 GHz
- Bačiak, Juraj
2,4 GHz
Vágner Tomáš
2,4 GHz
Adámek Juraj
2,4 GHz
Chyba Karol
2,4 GHz
Petr Malčík
2,4 GHz
Pospíšil Luboš
2,4 GHz
Hruby Tomas
2,4 GHz
Skupina 5 Karnoš Peter
2,4 GHz
Lžíčař Jakub
2,4 GHz
- Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
KOLP, Peter
2,4 GHz
Genkinger Kurt
2,4 GHz
Prokop Luděk
2,4 GHz
Bohuslav Majercik
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Věnek Beran
2,4 GHz
Jozef Hrušovský
2,4 GHz
Skupina 6 Prade, Bernhard
2,4 GHz
Beseda Martin
2,4 GHz
Vostřel Jaroslav
2,4 GHz
Wachtler Oswald
2,4 GHz
Rúčka Vladimír
2,4 GHz
Morava Milan
2,4 GHz
Leiner Jan
2,4 GHz
ČÍP MIREK
2,4 GHz
Gaľa, Marko
2,4 GHz
SVOBODA PAVEL
2,4 GHz
-

Let č. - 7
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9 Startoviště10 Startoviště11
Skupina 1 Haas Hermann
2,4 GHz
Hruby Tomas
2,4 GHz
Rohner Helmut
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Luboš Pazderka
2,4 GHz
Ducháň Jiří
2,4 GHz
Bohuslav Majercik
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Jurkovič Peter
2,4 GHz
Prade, Bernhard
2,4 GHz
Radek Malčík
2,4 GHz
Skupina 2 Kotula Miroslav
2,4 GHz
Morava Milan
2,4 GHz
Vostřel Vlastimil
2,4 GHz
Juraj Vecera
2,4 GHz
Vostřel Jaroslav
2,4 GHz
Vojtěch Roman
2,4 GHz
Vágner Tomáš
2,4 GHz
Rúčka Vladimír
2,4 GHz
Horejsi Ivan
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
Albers, Juun
2,4 GHz
Skupina 3 Jurkovič Peter sen.
2,4 GHz
ČÍP MIREK
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Karel Skoupý
2,4 GHz
Jozef Hrušovský
2,4 GHz
Karnoš Peter
2,4 GHz
- - Beseda Martin
2,4 GHz
- Pospíšil Luboš j.
2,4 GHz
Skupina 4 Prokop Luděk
2,4 GHz
Věnek Beran
2,4 GHz
Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
Tomecek Milan
2,4 GHz
Pospíšil Luboš
2,4 GHz
KOLP, Peter
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
Matúš Dudáš
2,4 GHz
Wachtler Oswald
2,4 GHz
Novotny Rene
2,4 GHz
Skupina 5 Alfred Schuller
2,4 GHz
- Stadtrucker Vladimír
2,4 GHz
Petr Malčík
2,4 GHz
Genkinger Kurt
2,4 GHz
Liebezeit Andreas
2,4 GHz
Ovecka Adam
2,4 GHz
Leiner Jan
2,4 GHz
Bosch, Hans-Joachim
2,4 GHz
Michálek Ivan
2,4 GHz
-
Skupina 6 Chyba Karol
2,4 GHz
Noessing Gerhard
2,4 GHz
Bačiak, Juraj
2,4 GHz
Lžíčař Jakub
2,4 GHz
Adámek Juraj
2,4 GHz
SVOBODA PAVEL
2,4 GHz
Zdeněk Malčík
2,4 GHz
- - Pollack, Gerhard
2,4 GHz
Gaľa, Marko
2,4 GHz

^^^


'Kdo s kým'

Vostřel Vlastimil
Novotný Radek
Hrabáček Alois
Kotula Miroslav
Imiolek Jaroslav
Vostřel Jaroslav
Karnoš Peter
Morava Milan
Haas Hermann
Noessing Gerhard
Bosch, Hans-Joachim
Prade, Bernhard
Pollack, Gerhard
Radek Malčík
Petr Malčík
Zdeněk Malčík
Nehera Petr
Hruby Tomas
Karel Skoupý
Rohner Helmut
SVOBODA PAVEL
Genkinger Kurt
Liebezeit Andreas
Gaľa, Marko
Věnek Beran
Luboš Pazderka
Pospíšil Luboš j.
Prokop Luděk
Pospíšil Luboš
Vágner Tomáš
Vojkůvka Zdeněk
Leiner Jan
Novotný Luděk
Rúčka Vladimír
Bačiak, Juraj
Chyba Karol
Wachtler Oswald
Beseda Martin
Adámek Juraj
Alfred Schuller
Lžíčař Jakub
Ducháň Jiří
Horejsi Ivan
Novotny Rene
KOLP, Peter
Vorálek Petr
Matúš Dudáš
Bohuslav Majercik
Jozef Hrušovský
Juraj Vecera
Stadtrucker Vladimír
Michálek Ivan
Ovecka Adam
ČÍP MIREK
Jurkovič Peter
Jurkovič Peter sen.
Albers, Juun
Tomecek Milan
Vojtěch Roman
Vostřel Vlastimil X 1 0 1 0 2 0 1 1 3 1 1 1 0 1 2 0 2 1 0 1 0 2 1 1 0 2 0 1 3 1 1 0 1 0 1 0 2 0 0 0 1 2 3 1 3 2 1 1 3 1 2 1 2 2 0 3 1 2
Novotný Radek 1 X 1 1 2 0 0 0 3 2 1 1 1 3 2 1 2 2 0 3 0 1 2 1 2 2 0 0 0 0 0 1 1 1 1 1 1 2 0 1 1 3 2 1 1 0 0 1 0 4 1 0 0 1 2 1 2 0 0
Hrabáček Alois 0 1 X 1 0 1 2 0 0 1 0 1 2 0 0 1 2 0 2 2 0 1 1 0 0 0 2 1 0 2 0 1 0 1 2 0 2 2 0 0 1 2 1 1 0 1 0 1 3 2 2 2 3 2 1 2 1 1 1
Kotula Miroslav 1 1 1 X 0 2 1 3 0 0 2 2 2 2 2 0 1 1 0 1 2 1 3 0 0 0 0 3 0 2 2 1 1 1 1 0 0 1 2 1 1 2 2 1 1 2 0 1 0 2 0 0 0 0 1 0 1 2 3
Imiolek Jaroslav 0 2 0 0 X 1 2 1 0 1 0 0 1 2 1 2 1 2 1 3 1 0 0 2 2 3 1 1 3 1 1 1 3 1 2 2 2 0 2 2 2 1 1 2 1 0 3 0 0 1 1 1 0 0 0 2 1 1 0
Vostřel Jaroslav 2 0 1 2 1 X 2 2 1 1 0 3 2 1 0 1 1 0 0 0 1 1 2 3 0 1 1 0 2 2 0 3 0 2 1 0 2 1 3 2 0 0 1 0 0 1 2 0 0 2 0 2 1 2 0 0 1 1 1
Karnoš Peter 0 0 2 1 2 2 X 0 1 1 0 0 1 1 1 1 1 0 2 1 1 2 0 2 1 1 2 2 2 1 2 0 0 0 0 1 1 3 3 2 1 1 0 0 1 2 1 1 2 0 0 1 1 3 0 2 0 0 1
Morava Milan 1 0 0 3 1 2 0 X 1 0 1 1 0 0 0 0 1 2 1 1 2 1 1 2 0 3 0 1 0 1 2 3 3 2 2 1 1 1 0 2 1 1 1 2 1 1 0 1 1 1 1 0 1 1 1 1 1 2 2
Haas Hermann 1 3 0 0 0 1 1 1 X 2 1 1 0 1 2 1 1 1 0 1 0 1 1 2 1 2 1 0 1 0 0 1 1 1 0 1 1 1 2 3 0 1 1 1 3 1 0 3 2 1 2 1 1 1 2 0 0 0 0
Noessing Gerhard 3 2 1 0 1 1 1 0 2 X 0 0 1 1 1 3 0 1 2 1 2 0 0 2 1 1 0 0 1 1 0 0 0 1 2 1 0 1 2 1 3 1 0 2 1 1 0 2 2 2 1 1 2 2 2 0 3 2 0
Bosch, Hans-Joachim 1 1 0 2 0 0 0 1 1 0 X 2 1 1 2 0 0 1 1 0 2 1 2 0 2 1 2 1 0 1 3 1 2 1 0 2 1 0 0 3 2 1 2 2 1 1 1 1 0 1 1 1 2 1 0 2 1 2 1
Prade, Bernhard 1 1 1 2 0 3 0 1 1 0 2 X 1 2 1 1 3 1 1 1 2 1 1 1 0 1 2 2 0 2 1 2 0 1 1 2 2 1 1 0 1 2 1 1 1 0 0 2 0 0 1 1 1 2 2 0 0 1 1
Pollack, Gerhard 1 1 2 2 1 2 1 0 0 1 1 1 X 0 1 3 1 0 0 1 2 1 2 2 0 1 0 2 2 0 0 1 0 1 2 1 2 0 2 1 2 2 2 0 1 0 3 1 0 2 1 1 0 1 1 0 1 0 1
Radek Malčík 0 3 0 2 2 1 1 0 1 1 1 2 0 X 1 1 2 2 1 3 1 1 1 0 2 3 1 1 1 1 1 1 3 1 1 0 0 1 2 0 1 3 1 0 0 2 0 1 0 1 0 1 0 0 1 3 2 2 2
Petr Malčík 1 2 0 2 1 0 1 0 2 1 2 1 1 1 X 0 0 2 0 0 1 2 1 1 0 0 1 2 1 1 1 1 0 1 1 1 0 3 3 2 1 1 1 1 3 1 1 2 1 1 2 1 1 1 1 0 1 0 1
Zdeněk Malčík 2 1 1 0 2 1 1 0 1 3 0 1 3 1 0 X 3 0 2 0 2 0 0 1 0 1 0 2 0 1 0 1 1 1 2 2 3 0 2 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 3 1 1 0 2 1 0 1 2
Nehera Petr 0 2 2 1 1 1 1 1 1 0 0 3 1 2 0 3 X 1 1 1 0 1 1 0 1 1 1 4 0 0 1 3 1 1 3 1 2 0 0 0 1 2 1 0 1 0 0 2 1 1 2 1 1 0 3 1 0 0 3
Hruby Tomas 2 2 0 1 2 0 0 2 1 1 1 1 0 2 2 0 1 X 0 3 2 0 1 1 2 2 1 0 2 1 1 0 3 0 1 1 0 2 1 2 1 1 0 3 0 2 2 1 0 1 1 1 0 1 2 2 2 1 1
Karel Skoupý 1 0 2 0 1 0 2 1 0 2 1 1 0 1 0 2 1 0 X 1 2 1 0 1 0 2 3 1 1 1 1 0 1 1 1 3 1 1 0 0 1 1 0 0 1 0 0 2 3 1 1 1 2 1 1 2 2 4 2
Rohner Helmut 0 3 2 1 3 0 1 1 1 1 0 1 1 3 0 0 1 3 1 X 2 0 1 2 2 3 1 0 2 1 0 0 2 0 1 1 1 0 0 0 2 3 1 2 0 1 0 1 1 1 2 3 0 0 2 2 1 0 0
SVOBODA PAVEL 1 0 0 2 1 1 1 2 0 2 2 2 2 1 1 2 0 2 2 2 X 0 0 3 1 0 1 1 2 1 1 1 2 1 1 2 1 1 1 1 2 0 0 1 2 1 0 2 1 0 0 2 0 1 0 1 0 2 0
Genkinger Kurt 0 1 1 1 0 1 2 1 1 0 1 1 1 1 2 0 1 0 1 0 0 X 2 1 1 1 0 1 1 2 2 1 0 1 1 1 0 2 1 1 1 1 1 0 2 1 1 1 1 0 2 1 3 2 1 1 1 2 0
Liebezeit Andreas 2 2 1 3 0 2 0 1 1 0 2 1 2 1 1 0 1 1 0 1 0 2 X 1 2 0 1 1 1 1 0 3 0 0 1 1 1 1 1 2 0 1 1 0 0 1 2 0 0 3 1 2 1 0 1 0 1 1 2
Gaľa, Marko 1 1 0 0 2 3 2 2 2 2 0 1 2 0 1 1 0 1 1 2 3 1 1 X 0 1 1 0 3 0 0 2 1 1 1 2 1 2 2 1 2 0 0 1 1 0 1 0 0 1 2 2 0 2 0 1 0 0 0
Věnek Beran 1 2 0 0 2 0 1 0 1 1 2 0 0 2 0 0 1 2 0 2 1 1 2 0 X 1 1 2 2 0 3 0 2 1 1 1 2 1 0 1 3 1 1 1 2 3 3 1 1 1 0 1 1 0 0 2 2 1 1
Luboš Pazderka 0 2 0 0 3 1 1 3 2 1 1 1 1 3 0 1 1 2 2 3 0 1 0 1 1 X 1 0 0 0 1 1 3 0 2 1 1 0 1 2 2 3 0 1 1 0 1 2 1 0 1 0 1 0 1 2 2 2 1
Pospíšil Luboš j. 2 0 2 0 1 1 2 0 1 0 2 2 0 1 1 0 1 1 3 1 1 0 1 1 1 1 X 0 1 1 1 1 1 1 1 2 0 2 1 0 0 1 2 1 1 1 1 1 2 0 0 2 1 2 0 2 2 1 2
Prokop Luděk 0 0 1 3 1 0 2 1 0 0 1 2 2 1 2 2 4 0 1 0 1 1 1 0 2 0 0 X 1 0 3 1 1 0 2 1 3 1 1 0 2 2 0 1 3 1 1 2 1 0 2 0 0 0 2 0 0 1 4
Pospíšil Luboš 1 0 0 0 3 2 2 0 1 1 0 0 2 1 1 0 0 2 1 2 2 1 1 3 2 0 1 1 X 1 1 1 2 1 1 2 1 0 2 2 0 0 1 1 1 1 4 0 0 1 0 3 0 2 1 1 1 1 0
Vágner Tomáš 3 0 2 2 1 2 1 1 0 1 1 2 0 1 1 1 0 1 1 1 1 2 1 0 0 0 1 0 1 X 1 0 0 1 1 2 1 1 2 1 0 1 2 2 1 2 1 1 2 1 1 1 1 2 1 1 1 2 1
Vojkůvka Zdeněk 1 0 0 2 1 0 2 2 0 0 3 1 0 1 1 0 1 1 1 0 1 2 0 0 3 1 1 3 1 1 X 0 2 1 1 2 1 1 1 1 2 3 2 3 2 2 2 1 1 0 0 0 2 1 0 1 0 3 1
Leiner Jan 1 1 1 1 1 3 0 3 1 0 1 2 1 1 1 1 3 0 0 0 1 1 3 2 0 1 1 1 1 0 0 X 2 2 2 0 1 1 0 2 0 0 1 0 1 0 1 1 1 2 1 3 2 1 1 1 0 0 1
Novotný Luděk 0 1 0 1 3 0 0 3 1 0 2 0 0 3 0 1 1 3 1 2 2 0 0 1 2 3 1 1 2 0 2 2 X 1 0 0 1 0 0 2 1 0 1 3 2 1 1 1 1 1 1 1 0 0 0 4 1 3 1
Rúčka Vladimír 1 1 1 1 1 2 0 2 1 1 1 1 1 1 1 1 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 1 2 1 X 0 0 1 1 1 0 2 0 5 0 1 2 2 2 2 3 0 0 2 2 1 2 3 1 1
Bačiak, Juraj 0 1 2 1 2 1 0 2 0 2 0 1 2 1 1 2 3 1 1 1 1 1 1 1 1 2 1 2 1 1 1 2 0 0 X 3 1 0 2 1 2 3 0 0 0 0 1 0 0 0 1 1 2 0 1 0 1 1 2
Chyba Karol 1 1 0 0 2 0 1 1 1 1 2 2 1 0 1 2 1 1 3 1 2 1 1 2 1 1 2 1 2 2 2 0 0 0 3 X 2 0 2 2 1 2 1 1 0 0 1 0 0 1 1 1 1 1 1 0 0 1 1
Wachtler Oswald 0 1 2 0 2 2 1 1 1 0 1 2 2 0 0 3 2 0 1 1 1 0 1 1 2 1 0 3 1 1 1 1 1 1 1 2 X 1 1 2 0 1 0 2 1 0 2 0 1 1 3 1 0 1 2 0 0 1 2
Beseda Martin 2 2 2 1 0 1 3 1 1 1 0 1 0 1 3 0 0 2 1 0 1 2 1 2 1 0 2 1 0 1 1 1 0 1 0 0 1 X 1 0 0 1 0 1 1 3 1 0 1 1 1 0 1 4 1 2 2 0 2
Adámek Juraj 0 0 0 2 2 3 3 0 2 2 0 1 2 2 3 2 0 1 0 0 1 1 1 2 0 1 1 1 2 2 1 0 0 1 2 2 1 1 X 3 1 1 1 0 1 1 2 1 1 0 0 0 0 1 0 0 0 1 1
Alfred Schuller 0 1 0 1 2 2 2 2 3 1 3 0 1 0 2 1 0 2 0 0 1 1 2 1 1 2 0 0 2 1 1 2 2 0 1 2 2 0 3 X 0 0 0 1 1 0 2 1 1 1 1 1 1 1 0 0 0 1 0
Lžíčař Jakub 0 1 1 1 2 0 1 1 0 3 2 1 2 1 1 1 1 1 1 2 2 1 0 2 3 2 0 2 0 0 2 0 1 2 2 1 0 0 1 0 X 1 1 1 2 1 1 3 2 1 1 0 2 0 0 2 2 1 0
Ducháň Jiří 1 3 2 2 1 0 1 1 1 1 1 2 2 3 1 1 2 1 1 3 0 1 1 0 1 3 1 2 0 1 3 0 0 0 3 2 1 1 1 0 1 X 2 1 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 1 0 1 1 2
Horejsi Ivan 2 2 1 2 1 1 0 1 1 0 2 1 2 1 1 1 1 0 0 1 0 1 1 0 1 0 2 0 1 2 2 1 1 5 0 1 0 0 1 0 1 2 X 1 1 2 2 1 1 3 0 0 1 2 1 2 2 0 1
Novotny Rene 3 1 1 1 2 0 0 2 1 2 2 1 0 0 1 1 0 3 0 2 1 0 0 1 1 1 1 1 1 2 3 0 3 0 0 1 2 1 0 1 1 1 1 X 1 1 1 0 1 1 3 2 1 2 3 1 1 2 0
KOLP, Peter 1 1 0 1 1 0 1 1 3 1 1 1 1 0 3 1 1 0 1 0 2 2 0 1 2 1 1 3 1 1 2 1 2 1 0 0 1 1 1 1 2 0 1 1 X 0 1 5 4 0 1 0 0 0 0 0 0 2 0
Vorálek Petr 3 0 1 2 0 1 2 1 1 1 1 0 0 2 1 1 0 2 0 1 1 1 1 0 3 0 1 1 1 2 2 0 1 2 0 0 0 3 1 0 1 1 2 1 0 X 2 0 0 1 1 2 3 1 1 3 2 0 3
Matúš Dudáš 2 0 0 0 3 2 1 0 0 0 1 0 3 0 1 1 0 2 0 0 0 1 2 1 3 1 1 1 4 1 2 1 1 2 1 1 2 1 2 2 1 0 2 1 1 2 X 0 0 1 0 1 1 1 1 1 2 1 1
Bohuslav Majercik 1 1 1 1 0 0 1 1 3 2 1 2 1 1 2 1 2 1 2 1 2 1 0 0 1 2 1 2 0 1 1 1 1 2 0 0 0 0 1 1 3 1 1 0 5 0 0 X 5 1 0 0 1 0 1 0 1 2 0
Jozef Hrušovský 1 0 3 0 0 0 2 1 2 2 0 0 0 0 1 1 1 0 3 1 1 1 0 0 1 1 2 1 0 2 1 1 1 2 0 0 1 1 1 1 2 0 1 1 4 0 0 5 X 1 1 1 1 1 1 1 1 2 0
Juraj Vecera 3 4 2 2 1 2 0 1 1 2 1 0 2 1 1 1 1 1 1 1 0 0 3 1 1 0 0 0 1 1 0 2 1 3 0 1 1 1 0 1 1 1 3 1 0 1 1 1 1 X 0 1 1 1 1 1 3 1 1
Stadtrucker Vladimír 1 1 2 0 1 0 0 1 2 1 1 1 1 0 2 3 2 1 1 2 0 2 1 2 0 1 0 2 0 1 0 1 1 0 1 1 3 1 0 1 1 1 0 3 1 1 0 0 1 0 X 3 2 0 3 1 0 0 2
Michálek Ivan 2 0 2 0 1 2 1 0 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 3 2 1 2 2 1 0 2 0 3 1 0 3 1 0 1 1 1 0 0 1 0 0 0 2 0 2 1 0 1 1 3 X 3 0 2 1 0 0 0
Ovecka Adam 1 0 3 0 0 1 1 1 1 2 2 1 0 0 1 1 1 0 2 0 0 3 1 0 1 1 1 0 0 1 2 2 0 2 2 1 0 1 0 1 2 1 1 1 0 3 1 1 1 1 2 3 X 1 1 2 1 2 0
ČÍP MIREK 2 1 2 0 0 2 3 1 1 2 1 2 1 0 1 0 0 1 1 0 1 2 0 2 0 0 2 0 2 2 1 1 0 2 0 1 1 4 1 1 0 1 2 2 0 1 1 0 1 1 0 0 1 X 2 2 2 0 0
Jurkovič Peter 2 2 1 1 0 0 0 1 2 2 0 2 1 1 1 2 3 2 1 2 0 1 1 0 0 1 0 2 1 1 0 1 0 1 1 1 2 1 0 0 0 1 1 3 0 1 1 1 1 1 3 2 1 2 X 0 2 0 2
Jurkovič Peter sen. 0 1 2 0 2 0 2 1 0 0 2 0 0 3 0 1 1 2 2 2 1 1 0 1 2 2 2 0 1 1 1 1 4 2 0 0 0 2 0 0 2 0 2 1 0 3 1 0 1 1 1 1 2 2 0 X 1 1 1
Albers, Juun 3 2 1 1 1 1 0 1 0 3 1 0 1 2 1 0 0 2 2 1 0 1 1 0 2 2 2 0 1 1 0 0 1 3 1 0 0 2 0 0 2 1 2 1 0 2 2 1 1 3 0 0 1 2 2 1 X 2 3
Tomecek Milan 1 0 1 2 1 1 0 2 0 2 2 1 0 2 0 1 0 1 4 0 2 2 1 0 1 2 1 1 1 2 3 0 3 1 1 1 1 0 1 1 1 1 0 2 2 0 1 2 2 1 0 0 2 0 0 1 2 X 1
Vojtěch Roman 2 0 1 3 0 1 1 2 0 0 1 1 1 2 1 2 3 1 2 0 0 0 2 0 1 1 2 4 0 1 1 1 1 1 2 1 2 2 1 0 0 2 1 0 0 3 1 0 0 1 2 0 0 0 2 1 3 1 X

Výsledky základních kol

Kolo - 1 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Haas Hermann

9:56
50
102
Gaľa, Marko

9:58
50
72
Petr Malčík

9:59
45
52
Genkinger Kurt

8:11
50
153
KOLP, Peter

7:4
40
198
Beseda Martin

8:49
15
112
-- Stadtrucker Vladimír

6:41
35
187
-- Novotný Radek

9:58
45
73
--
595 612 618 464,5 365 488 -- 342,5 -- 606,5 --
962,78 990,29 1000 751,62 590,61 789,64 -- 554,21 -- 981,39 --

Kolo - 1 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Adámek Juraj

9:56
50
101
Zdeněk Malčík

8:40
45
109
Pollack, Gerhard

5:11
30
116
Luboš Pazderka

9:57
50
54
Imiolek Jaroslav

4:6
40
137
Alfred Schuller

7:31
45
181
Vostřel Jaroslav

9:56
45
70
Karnoš Peter

4:53
20
124
Wachtler Oswald

6:55
45
172
Matúš Dudáš

3:24
50
82
--
595,5 510,5 283 620 217,5 405,5 606 251 374 213 --
960,48 823,39 456,45 1000 350,81 654,03 977,42 404,84 603,23 343,55 --

Kolo - 1 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Chyba Karol

9:25
50
122
Vojkůvka Zdeněk

6:11
50
125
Pospíšil Luboš j.

6:57
0
175
ČÍP MIREK

2:1
50
138
Vostřel Vlastimil

7:55
50
89
Horejsi Ivan

6:33
35
181
Ducháň Jiří

9:10
45
75
Novotny Rene

6:31
35
141
Bosch, Hans-Joachim

0:0
0
0
Vágner Tomáš

3:24
0
79
Prade, Bernhard

9:38
45
190
554 358,5 329,5 102 480,5 337,5 557,5 355,5 0 164,5 528
993,72 643,05 591,03 182,96 861,88 605,38 1000 637,67 0 295,07 947,09

Kolo - 1 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Michálek Ivan

3:41
0
120
Hruby Tomas

0:0
0
0
Pospíšil Luboš

0:0
0
0
Jurkovič Peter sen.

7:31
45
192
Rohner Helmut

5:50
45
89
Vorálek Petr

5:9
50
97
-- Radek Malčík

0:0
0
0
SVOBODA PAVEL

9:49
50
94
Věnek Beran

8:17
20
92
Novotný Luděk

0:0
0
0
161 0 0 400 350,5 310,5 -- 0 592 471 0
271,96 0 0 675,68 592,06 524,49 -- 0 1000 795,61 0

Kolo - 1 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Lžíčař Jakub

6:42
50
77
Rúčka Vladimír

9:53
45
158
Karel Skoupý

8:53
30
148
Noessing Gerhard

9:58
45
88
Hrabáček Alois

9:53
45
91
Juraj Vecera

7:21
40
155
Albers, Juun

9:51
45
106
Bohuslav Majercik

9:56
50
136
Ovecka Adam

3:22
0
179
Jozef Hrušovský

9:54
45
157
Tomecek Milan

9:53
40
79
413,5 559 489 599 592,5 403,5 583 578 112,5 560,5 593,5
690,32 933,22 816,36 1000 989,15 673,62 973,29 964,94 187,81 935,73 990,82

Kolo - 1 , Skupina 6

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Bačiak, Juraj

9:49
50
132
Jurkovič Peter

7:41
45
65
-- Morava Milan

9:56
45
102
Kotula Miroslav

7:24
50
99
Leiner Jan

9:56
50
90
Vojtěch Roman

8:23
50
91
Liebezeit Andreas

9:50
45
136
Prokop Luděk

7:32
50
95
Nehera Petr

7:33
30
172
--
573 473,5 -- 590 444,5 601 507,5 567 454,5 397 --
953,41 787,85 -- 981,7 739,6 1000 844,43 943,43 756,24 660,57 --

Kolo - 2 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Haas Hermann

9:55
45
73
Adámek Juraj

9:55
50
82
Jozef Hrušovský

9:58
35
132
KOLP, Peter

9:51
30
144
Petr Malčík

9:57
50
70
-- -- Rúčka Vladimír

9:51
40
209
Horejsi Ivan

9:56
0
130
Bohuslav Majercik

9:56
50
104
Pospíšil Luboš j.

9:57
45
138
603,5 604 567 549 612 -- -- 504 531 594 573
986,11 986,93 926,47 897,06 1000 -- -- 823,53 867,65 970,59 936,27

Kolo - 2 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Michálek Ivan

5:31
0
119
Vostřel Vlastimil

9:58
50
104
Matúš Dudáš

3:48
0
121
Liebezeit Andreas

9:53
50
138
Juraj Vecera

9:55
40
143
Pospíšil Luboš

9:58
40
115
Gaľa, Marko

9:57
50
93
Pollack, Gerhard

5:35
0
108
Vostřel Jaroslav

9:54
10
123
Leiner Jan

9:57
0
90
--
271,5 596 167,5 574 563,5 580,5 600,5 281 542,5 552 --
452,12 992,51 278,93 955,87 938,38 966,69 1000 467,94 903,41 919,23 --

Kolo - 2 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Lžíčař Jakub

6:25
50
106
Rohner Helmut

9:52
45
142
Ducháň Jiří

9:57
50
115
Luboš Pazderka

9:59
50
96
Imiolek Jaroslav

9:54
45
81
Noessing Gerhard

9:56
45
103
Radek Malčík

9:56
50
84
Novotný Radek

9:57
45
75
Bačiak, Juraj

9:54
45
82
Albers, Juun

9:54
30
125
Věnek Beran

3:33
45
96
382 566 589,5 601 598,5 589,5 604 604,5 598 561,5 210
631,93 936,31 975,19 994,21 990,07 975,19 999,17 1000 989,25 928,87 347,39

Kolo - 2 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Hruby Tomas

6:59
0
64
Kotula Miroslav

6:9
35
78
Alfred Schuller

6:29
45
185
Morava Milan

3:46
0
86
Vojkůvka Zdeněk

9:53
0
140
Bosch, Hans-Joachim

7:0
0
49
Novotný Luděk

9:51
45
105
-- SVOBODA PAVEL

9:52
50
91
Tomecek Milan

9:53
10
94
Novotny Rene

8:14
35
134
387 365 341,5 183 523 395,5 583,5 -- 596,5 556 462
648,78 611,9 572,51 306,79 876,78 663,03 978,21 -- 1000 932,1 774,52

Kolo - 2 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Ovecka Adam

2:12
45
115
Hrabáček Alois

2:34
45
111
Beseda Martin

6:59
30
149
Vágner Tomáš

9:53
10
190
Genkinger Kurt

4:24
40
154
ČÍP MIREK

2:17
45
98
Vorálek Petr

2:34
45
128
Jurkovič Peter sen.

4:1
45
159
Karnoš Peter

2:9
45
95
-- --
119,5 143,5 374,5 508 227 133 135 206,5 126,5 -- --
235,24 282,48 737,2 1000 446,85 261,81 265,75 406,5 249,02 -- --

Kolo - 2 , Skupina 6

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Prade, Bernhard

9:51
50
165
Wachtler Oswald

9:53
45
169
Stadtrucker Vladimír

9:53
45
152
Jurkovič Peter

9:59
50
121
Karel Skoupý

5:9
45
128
Chyba Karol

9:54
50
113
Nehera Petr

9:55
50
160
Vojtěch Roman

9:52
40
186
Zdeněk Malčík

9:56
50
178
Prokop Luděk

9:55
30
112
--
558,5 553,5 562 588,5 290 587,5 565 539 557 569 --
949,02 940,53 954,97 1000 492,78 998,3 960,07 915,89 946,47 966,86 --

Kolo - 3 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
KOLP, Peter

9:54
45
135
-- Alfred Schuller

9:55
45
171
Luboš Pazderka

9:57
50
134
Bohuslav Majercik

9:56
50
102
Leiner Jan

9:51
45
117
Morava Milan

9:57
40
156
-- Haas Hermann

9:57
50
94
Jozef Hrušovský

9:57
50
195
Novotný Luděk

9:56
45
103
571,5 -- 554,5 580 595 577,5 559 -- 600 549,5 589,5
952,5 -- 924,17 966,67 991,67 962,5 931,67 -- 1000 915,83 982,5

Kolo - 3 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Adámek Juraj

9:57
50
91
Kotula Miroslav

9:44
40
117
Liebezeit Andreas

9:48
40
112
Genkinger Kurt

9:53
50
103
Tomecek Milan

9:53
35
94
-- -- Radek Malčík

9:58
50
88
Vostřel Jaroslav

9:56
50
60
Prade, Bernhard

9:53
50
106
Vágner Tomáš

1:55
45
67
601,5 565,5 572 591,5 581 -- -- 604 616 590 126,5
976,46 918,02 928,57 960,23 943,18 -- -- 980,52 1000 957,79 205,36

Kolo - 3 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
SVOBODA PAVEL

2:43
0
54
Rohner Helmut

4:11
40
108
Imiolek Jaroslav

2:52
40
80
Michálek Ivan

3:11
40
83
Karnoš Peter

2:50
45
110
Pospíšil Luboš

3:9
0
110
Chyba Karol

4:21
50
84
Karel Skoupý

4:33
40
150
-- Gaľa, Marko

9:57
50
78
Pospíšil Luboš j.

3:2
45
91
136 237 172 189,5 160 134 269 238 -- 608 181,5
223,68 389,8 282,89 311,68 263,16 220,39 442,43 391,45 -- 1000 298,52

Kolo - 3 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Ducháň Jiří

9:56
45
57
Zdeněk Malčík

0:0
0
0
Hrabáček Alois

9:55
45
68
Bačiak, Juraj

4:18
45
96
Stadtrucker Vladimír

9:50
40
188
Prokop Luděk

9:54
45
106
Nehera Petr

9:54
40
125
Pollack, Gerhard

9:15
0
154
Wachtler Oswald

4:43
0
172
Vojtěch Roman

4:41
40
123
--
612,5 0 606 255 536 586 571,5 478 197 259,5 --
1000 0 989,39 416,33 875,1 956,73 933,06 780,41 321,63 423,67 --

Kolo - 3 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
ČÍP MIREK

4:28
50
144
Hruby Tomas

0:0
0
0
Vostřel Vlastimil

0:0
0
0
Albers, Juun

9:54
50
129
Petr Malčík

0:0
0
0
Novotný Radek

0:0
0
0
Jurkovič Peter

9:57
45
106
Noessing Gerhard

6:48
50
75
Juraj Vecera

6:1
50
148
Novotny Rene

2:38
40
112
Beseda Martin

2:15
10
88
246 0 0 579,5 0 0 589 420,5 337 142 101
417,66 0 0 983,87 0 0 1000 713,92 572,16 241,09 171,48

Kolo - 3 , Skupina 6

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Horejsi Ivan

9:52
15
112
Věnek Beran

9:55
50
87
Jurkovič Peter sen.

9:54
40
128
Lžíčař Jakub

9:52
45
101
Bosch, Hans-Joachim

9:54
15
58
Ovecka Adam

0:0
0
0
Vojkůvka Zdeněk

9:55
45
139
-- Rúčka Vladimír

9:53
45
116
Vorálek Petr

9:53
50
70
Matúš Dudáš

0:0
0
0
551 601,5 570 586,5 580 0 570,5 -- 580 608 0
906,25 989,31 937,5 964,64 953,95 0 938,32 -- 953,95 1000 0

Kolo - 4 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Vágner Tomáš

9:57
40
154
SVOBODA PAVEL

9:58
35
189
Karel Skoupý

5:23
35
202
Vostřel Vlastimil

9:59
45
185
KOLP, Peter

4:5
45
166
Zdeněk Malčík

6:12
0
137
Jozef Hrušovský

9:56
45
207
-- Bohuslav Majercik

9:56
50
168
Tomecek Milan

9:52
40
136
Noessing Gerhard

9:54
50
168
560 538,5 252 551,5 207 303,5 520 -- 562 564 560
992,91 954,79 446,81 977,84 367,02 538,12 921,99 -- 996,45 1000 992,91

Kolo - 4 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
-- Novotný Radek

6:0
0
208
Juraj Vecera

8:9
35
211
Alfred Schuller

5:27
0
177
Chyba Karol

9:57
40
145
Bosch, Hans-Joachim

9:58
40
112
Wachtler Oswald

4:51
45
189
Věnek Beran

4:20
10
127
-- Haas Hermann

9:57
50
195
Liebezeit Andreas

3:53
15
150
-- 236 391 238,5 564,5 582 241,5 206,5 -- 549,5 173
-- 405,5 671,82 409,79 969,93 1000 414,95 354,81 -- 944,16 297,25

Kolo - 4 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Vostřel Jaroslav

9:57
50
168
-- Nehera Petr

6:34
45
181
Hrabáček Alois

7:2
45
191
Bačiak, Juraj

6:1
45
178
Prade, Bernhard

9:11
50
195
Ovecka Adam

0:0
0
0
-- Pospíšil Luboš j.

9:58
0
225
Leiner Jan

9:58
10
150
Michálek Ivan

4:57
0
180
563 -- 348,5 371,5 317 503,5 0 -- 423 533 207
1000 -- 619,01 659,86 563,06 894,32 0 -- 751,33 946,71 367,67

Kolo - 4 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Radek Malčík

9:57
50
201
Vojkůvka Zdeněk

4:23
5
193
Ducháň Jiří

9:57
50
204
Kotula Miroslav

8:25
35
174
Beseda Martin

6:44
35
180
Vorálek Petr

9:55
50
224
Petr Malčík

9:58
50
168
Prokop Luděk

9:56
40
154
Karnoš Peter

4:0
0
195
Vojtěch Roman

8:49
40
198
Adámek Juraj

9:56
50
185
544 171,5 535 453 349 473 564 559 142,5 470 553,5
964,54 304,08 948,58 803,19 618,79 838,65 1000 991,13 252,66 833,33 981,38

Kolo - 4 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Lžíčař Jakub

2:57
50
127
Morava Milan

5:22
50
142
Imiolek Jaroslav

5:35
50
187
Rohner Helmut

7:7
50
214
Hruby Tomas

4:32
35
170
Jurkovič Peter sen.

4:21
40
186
Luboš Pazderka

8:10
50
180
Stadtrucker Vladimír

4:3
30
203
Gaľa, Marko

7:33
50
155
Novotný Luděk

8:3
10
169
Novotny Rene

3:31
35
162
163,5 301 291,5 335 222 208 450 164 425,5 408,5 165
363,33 668,89 647,78 744,44 493,33 462,22 1000 364,44 945,56 907,78 366,67

Kolo - 4 , Skupina 6

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Pospíšil Luboš

9:41
50
159
Jurkovič Peter

9:59
40
206
Pollack, Gerhard

9:46
45
203
-- Albers, Juun

9:53
45
220
Matúš Dudáš

9:56
45
250
ČÍP MIREK

4:47
40
163
Rúčka Vladimír

8:33
50
204
Horejsi Ivan

9:6
35
193
Genkinger Kurt

6:15
35
167
--
551,5 521 522 -- 478 391 245,5 451 484,5 326,5 --
1000 944,7 946,51 -- 866,73 708,98 445,15 817,77 878,51 592,02 --

Kolo - 5 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Rohner Helmut

9:54
50
175
-- Michálek Ivan

7:39
30
174
Stadtrucker Vladimír

7:27
40
183
Hrabáček Alois

5:57
45
162
Jurkovič Peter

7:26
45
196
Vágner Tomáš

9:51
35
156
Jozef Hrušovský

9:6
45
220
Wachtler Oswald

9:51
20
247
-- Novotny Rene

5:26
50
199
556,5 -- 402 395,5 321 393 548 431 370 -- 276,5
1000 -- 722,37 710,69 576,82 706,2 984,73 774,48 664,87 -- 496,86

Kolo - 5 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
SVOBODA PAVEL

9:16
45
178
Petr Malčík

9:8
50
162
Prokop Luděk

5:2
45
149
Bosch, Hans-Joachim

5:49
45
155
Lžíčař Jakub

1:25
40
27
KOLP, Peter

6:59
45
161
Pollack, Gerhard

7:24
45
193
-- Prade, Bernhard

6:47
50
218
Kotula Miroslav

8:33
50
197
Bohuslav Majercik

7:38
50
152
512 517 272,5 316,5 111,5 383,5 392,5 -- 303 464,5 432
990,33 1000 527,08 612,19 215,67 741,78 759,19 -- 586,07 898,45 835,59

Kolo - 5 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Luboš Pazderka

9:57
50
176
Morava Milan

9:55
50
175
Genkinger Kurt

9:30
45
194
Vojkůvka Zdeněk

9:4
25
165
Ducháň Jiří

9:57
45
150
Bačiak, Juraj

9:54
50
222
Chyba Karol

8:39
50
169
Tomecek Milan

9:51
40
176
Karel Skoupý

8:20
50
197
-- Ovecka Adam

8:15
0
185
559 557,5 518 486,5 567 478 484,5 543 451,5 -- 402,5
985,89 983,25 913,58 858,02 1000 843,03 854,5 957,67 796,3 -- 709,88

Kolo - 5 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Liebezeit Andreas

7:16
0
138
Hruby Tomas

9:12
40
202
Beseda Martin

7:33
45
154
Vojtěch Roman

9:56
40
250
Vostřel Vlastimil

9:57
50
166
-- Albers, Juun

9:54
45
150
Pospíšil Luboš j.

9:56
50
176
Vorálek Petr

9:54
30
191
Věnek Beran

9:58
50
193
Matúš Dudáš

9:57
50
195
367 486 421 386 564 -- 564 558 528,5 551,5 549,5
650,71 861,7 746,45 684,4 1000 -- 1000 989,36 937,06 977,84 974,29

Kolo - 5 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Horejsi Ivan

6:55
30
191
Zdeněk Malčík

9:57
40
191
Novotný Luděk

9:57
45
186
Rúčka Vladimír

9:51
45
202
Radek Malčík

9:59
50
158
Imiolek Jaroslav

9:59
50
215
Leiner Jan

9:58
45
185
Nehera Petr

9:56
45
187
Jurkovič Peter sen.

5:46
35
186
Juraj Vecera

5:48
15
168
Novotný Radek

9:27
50
157
349,5 541,5 549 530 570 504 550,5 547,5 288 279 538,5
613,16 950 963,16 929,82 1000 884,21 965,79 960,53 505,26 489,47 944,74

Kolo - 5 , Skupina 6

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Alfred Schuller

9:53
0
197
-- Karnoš Peter

5:14
35
151
ČÍP MIREK

5:13
40
168
Haas Hermann

9:48
45
169
Noessing Gerhard

0:0
0
0
Adámek Juraj

9:56
45
143
Vostřel Jaroslav

9:51
50
103
Pospíšil Luboš

9:51
40
156
Gaľa, Marko

9:53
50
189
--
494,5 -- 273,5 269 548,5 0 569,5 589,5 553 548,5 --
838,85 -- 463,95 456,32 930,45 0 966,07 1000 938,08 930,45 --

Kolo - 6 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Albers, Juun

9:53
20
177
Bosch, Hans-Joachim

8:54
0
154
Vojtěch Roman

6:56
0
158
Jurkovič Peter sen.

5:27
35
194
Radek Malčík

9:58
50
140
Tomecek Milan

9:49
45
177
-- Pospíšil Luboš j.

9:54
50
171
Luboš Pazderka

7:2
15
176
Novotný Luděk

4:59
20
124
Karel Skoupý

9:59
10
259
524,5 457 337 265 578 545,5 -- 558,5 349 257 332
907,44 790,66 583,04 458,48 1000 943,77 -- 966,26 603,81 444,64 574,39

Kolo - 6 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Vorálek Petr

9:57
40
173
Vostřel Vlastimil

9:56
50
156
Novotny Rene

6:35
45
175
Zdeněk Malčík

9:58
50
183
-- Stadtrucker Vladimír

9:52
20
214
Michálek Ivan

9:51
35
164
Noessing Gerhard

9:54
40
197
Jurkovič Peter

9:55
0
192
Haas Hermann

9:57
35
124
Ovecka Adam

8:0
0
175
550,5 568 352,5 556,5 -- 470 544 535,5 499 570 392,5
965,79 996,49 618,42 976,32 -- 824,56 954,39 939,47 875,44 1000 688,6

Kolo - 6 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Pollack, Gerhard

9:53
20
226
Hrabáček Alois

7:45
0
215
-- Kotula Miroslav

9:54
45
193
Ducháň Jiří

9:57
50
220
Juraj Vecera

9:33
0
180
Novotný Radek

5:7
0
135
Horejsi Ivan

6:48
20
177
-- Rohner Helmut

9:40
50
203
Liebezeit Andreas

9:34
35
179
435 320 -- 542,5 487 483 239,5 339,5 -- 521 519,5
801,84 589,86 -- 1000 897,7 890,32 441,47 625,81 -- 960,37 957,6

Kolo - 6 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Imiolek Jaroslav

8:12
50
209
Alfred Schuller

0:0
0
0
Matúš Dudáš

9:56
20
185
-- Bačiak, Juraj

9:52
50
248
Vágner Tomáš

9:59
0
184
Adámek Juraj

9:53
30
163
Chyba Karol

9:55
50
206
Petr Malčík

9:59
45
190
Pospíšil Luboš

0:0
0
0
Hruby Tomas

8:1
45
188
415 0 523,5 -- 398 507 541,5 527 549 0 432
755,92 0 953,55 -- 724,95 923,5 986,34 959,93 1000 0 786,89

Kolo - 6 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Karnoš Peter

8:32
40
160
Lžíčař Jakub

5:32
45
124
-- Vojkůvka Zdeněk

0:0
0
0
KOLP, Peter

8:15
0
177
Genkinger Kurt

9:51
10
242
Prokop Luděk

9:43
40
164
Bohuslav Majercik

9:52
50
166
Nehera Petr

9:49
0
220
Věnek Beran

3:27
0
174
Jozef Hrušovský

9:54
30
242
472 315 -- 0 406,5 375 541 559 429 120 398
844,36 563,51 -- 0 727,19 670,84 967,8 1000 767,44 214,67 711,99

Kolo - 6 , Skupina 6

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Prade, Bernhard

5:9
0
188
Beseda Martin

4:12
30
167
Vostřel Jaroslav

9:52
25
114
Wachtler Oswald

8:18
40
206
Rúčka Vladimír

9:56
25
189
Morava Milan

0:0
0
0
Leiner Jan

9:13
50
191
ČÍP MIREK

0:0
0
0
Gaľa, Marko

9:58
50
151
SVOBODA PAVEL

7:2
0
227
--
215 198,5 560 420 526,5 0 507,5 0 572,5 241 --
375,55 346,72 978,17 733,62 919,65 0 886,46 0 1000 420,96 --

Kolo - 7 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Haas Hermann

9:56
50
150
Hruby Tomas

9:8
0
190
Rohner Helmut

8:15
45
184
Nehera Petr

9:2
5
198
Luboš Pazderka

9:54
45
159
Ducháň Jiří

9:56
50
176
Bohuslav Majercik

9:54
45
187
Novotný Radek

0:0
0
0
Jurkovič Peter

9:55
45
203
Prade, Bernhard

9:45
40
222
Radek Malčík

9:58
50
209
571 453 448 448 559,5 558 545,5 0 531 459 521
1000 793,35 784,59 784,59 979,86 977,23 955,34 0 929,95 803,85 912,43

Kolo - 7 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Kotula Miroslav

6:53
45
188
Morava Milan

9:18
5
183
Vostřel Vlastimil

9:54
45
211
Juraj Vecera

8:18
10
193
Vostřel Jaroslav

7:0
40
127
Vojtěch Roman

6:20
45
214
Vágner Tomáš

9:52
45
199
Rúčka Vladimír

0:0
0
0
Horejsi Ivan

0:0
0
0
Vorálek Petr

8:18
50
224
Albers, Juun

4:55
0
162
364 471,5 506 411,5 396,5 283 537,5 0 0 376 214
677,21 877,21 941,4 765,58 737,67 526,51 1000 0 0 699,53 398,14

Kolo - 7 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Jurkovič Peter sen.

8:47
0
187
ČÍP MIREK

0:0
0
0
Hrabáček Alois

9:40
45
172
Karel Skoupý

7:16
0
190
Jozef Hrušovský

0:0
0
0
Karnoš Peter

2:9
35
77
-- -- Beseda Martin

3:39
40
145
-- Pospíšil Luboš j.

0:0
0
0
433,5 0 539 341 0 125,5 -- -- 186,5 -- 0
804,27 0 1000 632,65 0 232,84 -- -- 346,01 -- 0

Kolo - 7 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Prokop Luděk

8:22
25
105
Věnek Beran

5:51
0
180
Imiolek Jaroslav

9:28
0
193
Tomecek Milan

9:51
50
153
Pospíšil Luboš

9:55
50
124
KOLP, Peter

5:16
25
169
Novotný Luděk

9:57
50
143
Vojkůvka Zdeněk

0:0
0
0
Matúš Dudáš

8:33
0
160
Wachtler Oswald

4:43
0
185
Novotny Rene

2:35
10
138
474,5 261 471,5 564,5 583 256,5 575,5 0 433 190,5 96
813,89 447,68 808,75 968,27 1000 439,97 987,14 0 742,71 326,76 164,67

Kolo - 7 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Alfred Schuller

7:25
50
199
-- Stadtrucker Vladimír

9:44
40
202
Petr Malčík

9:47
45
163
Genkinger Kurt

9:56
40
153
Liebezeit Andreas

5:44
10
145
Ovecka Adam

9:35
0
212
Leiner Jan

9:54
50
219
Bosch, Hans-Joachim

9:51
45
126
Michálek Ivan

9:55
0
130
--
395,5 -- 518 550,5 559,5 281,5 439 487 573 530 --
690,23 -- 904,01 960,73 976,44 491,27 766,14 849,91 1000 924,96 --

Kolo - 7 , Skupina 6

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Chyba Karol

9:9
25
153
Noessing Gerhard

8:40
50
141
Bačiak, Juraj

6:41
0
174
Lžíčař Jakub

9:58
45
143
Adámek Juraj

9:59
35
98
SVOBODA PAVEL

5:25
40
189
Zdeněk Malčík

0:0
0
0
-- -- Pollack, Gerhard

9:10
50
185
Gaľa, Marko

0:0
0
0
497,5 499,5 314 571,5 585 270,5 0 -- -- 507,5 0
850,43 853,85 536,75 976,92 1000 462,39 0 -- -- 867,52 0

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po základních kolech

Zákl. výsledky

poz. Jméno soutěžícího Klub Licence Frekvence Věková kategorie V teamu Stát přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo 7 Kolo pen
1* Petr Malčík CZE 1430 2,4 GHz 0 0 CZE 1000 5960,73 1000
9:59 / 45 / 52
1000
9:57 / 50 / 70
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:58 / 50 / 168
1000
9:8 / 50 / 162
1000
9:59 / 45 / 190
960,73
9:47 / 45 / 163
0
2* Luboš Pazderka CZE 1565 2,4 GHz 0 0 CZE 994,28 5926,63 1000
9:57 / 50 / 54
994,21
9:59 / 50 / 96
966,67
9:57 / 50 / 134
1000
8:10 / 50 / 180
985,89
9:57 / 50 / 176
603,81
7:2 / 15 / 176
979,86
9:54 / 45 / 159
0
3* Ducháň Jiří CZE 1126 2,4 GHz 0 0 CZE 989,98 5901 1000
9:10 / 45 / 75
975,19
9:57 / 50 / 115
1000
9:56 / 45 / 57
948,58
9:57 / 50 / 204
1000
9:57 / 45 / 150
897,7
9:57 / 50 / 220
977,23
9:56 / 50 / 176
0
4* Adámek Juraj SVK 1074 2,4 GHz 0 0 SVK 989,34 5897,18 960,48
9:56 / 50 / 101
986,93
9:55 / 50 / 82
976,46
9:57 / 50 / 91
981,38
9:56 / 50 / 185
966,07
9:56 / 45 / 143
986,34
9:53 / 30 / 163
1000
9:59 / 35 / 98
0
5* Haas Hermann AUT 6300360 2,4 GHz 0 0 AUT 988,65 5893,05 962,78
9:56 / 50 / 102
986,11
9:55 / 45 / 73
1000
9:57 / 50 / 94
944,16
9:57 / 50 / 195
930,45
9:48 / 45 / 169
1000
9:57 / 35 / 124
1000
9:56 / 50 / 150
0
6* Bohuslav Majercik SVK 12 44 2,4 GHz 0 0 SVK 986,29 5878,99 964,94
9:56 / 50 / 136
970,59
9:56 / 50 / 104
991,67
9:56 / 50 / 102
996,45
9:56 / 50 / 168
835,59
7:38 / 50 / 152
1000
9:52 / 50 / 166
955,34
9:54 / 45 / 187
0
7* Gaľa, Marko SVK-1238 2,4 GHz 0 0 SVK 984,16 5866,3 990,29
9:58 / 50 / 72
1000
9:57 / 50 / 93
1000
9:57 / 50 / 78
945,56
7:33 / 50 / 155
930,45
9:53 / 50 / 189
1000
9:58 / 50 / 151
0
0:0 / 0 / 0
0
8* Vostřel Jaroslav CZE 1024 2,4 GHz 0 0 CZE 982,93 5859 977,42
9:56 / 45 / 70
903,41
9:54 / 10 / 123
1000
9:56 / 50 / 60
1000
9:57 / 50 / 168
1000
9:51 / 50 / 103
978,17
9:52 / 25 / 114
737,67
7:0 / 40 / 127
0
9* Radek Malčík CZE 1392 2,4 GHz 0 0 CZE 982,54 5856,66 0
0:0 / 0 / 0
999,17
9:56 / 50 / 84
980,52
9:58 / 50 / 88
964,54
9:57 / 50 / 201
1000
9:59 / 50 / 158
1000
9:58 / 50 / 140
912,43
9:58 / 50 / 209
0
10* Tomecek Milan SVK 1220 2,4 GHz 0 0 SVK 973,66 5803,71 990,82
9:53 / 40 / 79
932,1
9:53 / 10 / 94
943,18
9:53 / 35 / 94
1000
9:52 / 40 / 136
957,67
9:51 / 40 / 176
943,77
9:49 / 45 / 177
968,27
9:51 / 50 / 153
0
11* Vostřel Vlastimil CZE 1025 2,4 GHz 0 0 CZE 968,02 5770,12 861,88
7:55 / 50 / 89
992,51
9:58 / 50 / 104
0
0:0 / 0 / 0
977,84
9:59 / 45 / 185
1000
9:57 / 50 / 166
996,49
9:56 / 50 / 156
941,4
9:54 / 45 / 211
0
12* Leiner Jan CZE 1218 2,4 GHz 0 0 CZE 953,02 5680,69 1000
9:56 / 50 / 90
919,23
9:57 / 0 / 90
962,5
9:51 / 45 / 117
946,71
9:58 / 10 / 150
965,79
9:58 / 45 / 185
886,46
9:13 / 50 / 191
849,91
9:54 / 50 / 219
0
13* Albers, Juun AUT21007900 2,4 GHz 0 0 AUT 949,58 5660,2 973,29
9:51 / 45 / 106
928,87
9:54 / 30 / 125
983,87
9:54 / 50 / 129
866,73
9:53 / 45 / 220
1000
9:54 / 45 / 150
907,44
9:53 / 20 / 177
398,14
4:55 / 0 / 162
0
14* Chyba Karol SVK1218 2,4 GHz 0 0 SVK 943,98 5626,81 993,72
9:25 / 50 / 122
998,3
9:54 / 50 / 113
442,43
4:21 / 50 / 84
969,93
9:57 / 40 / 145
854,5
8:39 / 50 / 169
959,93
9:55 / 50 / 206
850,43
9:9 / 25 / 153
0
15 Jurkovič Peter SVK 1215 2,4 GHz 0 0 SVK 929,07 5537,94 787,85
7:41 / 45 / 65
1000
9:59 / 50 / 121
1000
9:57 / 45 / 106
944,7
9:59 / 40 / 206
706,2
7:26 / 45 / 196
875,44
9:55 / 0 / 192
929,95
9:55 / 45 / 203
0
16 Noessing Gerhard AUT21007900 2,4 GHz 0 0 AUT 918,57 5475,34 1000
9:58 / 45 / 88
975,19
9:56 / 45 / 103
713,92
6:48 / 50 / 75
992,91
9:54 / 50 / 168
0
0:0 / 0 / 0
939,47
9:54 / 40 / 197
853,85
8:40 / 50 / 141
0
17 Prokop Luděk CZE 1532 2,4 GHz 0 0 CZE 914,76 5452,65 756,24
7:32 / 50 / 95
966,86
9:55 / 30 / 112
956,73
9:54 / 45 / 106
991,13
9:56 / 40 / 154
527,08
5:2 / 45 / 149
967,8
9:43 / 40 / 164
813,89
8:22 / 25 / 105
0
18 Rúčka Vladimír SVK 1280 2,4 GHz 0 0 SVK 902,23 5377,94 933,22
9:53 / 45 / 158
823,53
9:51 / 40 / 209
953,95
9:53 / 45 / 116
817,77
8:33 / 50 / 204
929,82
9:51 / 45 / 202
919,65
9:56 / 25 / 189
0
0:0 / 0 / 0
0
19 Novotný Luděk CZE-1573 2,4 GHz 0 0 CZE 883,02 5263,43 0
0:0 / 0 / 0
978,21
9:51 / 45 / 105
982,5
9:56 / 45 / 103
907,78
8:3 / 10 / 169
963,16
9:57 / 45 / 186
444,64
4:59 / 20 / 124
987,14
9:57 / 50 / 143
0
20 Vágner Tomáš CZE 1388 2,4 GHz 0 0 CZE 871,74 5196,21 295,07
3:24 / 0 / 79
1000
9:53 / 10 / 190
205,36
1:55 / 45 / 67
992,91
9:57 / 40 / 154
984,73
9:51 / 35 / 156
923,5
9:59 / 0 / 184
1000
9:52 / 45 / 199
0
21 Jozef Hrušovský SVK 1243 2,4 GHz 0 0 SVK 870,11 5186,49 935,73
9:54 / 45 / 157
926,47
9:58 / 35 / 132
915,83
9:57 / 50 / 195
921,99
9:56 / 45 / 207
774,48
9:6 / 45 / 220
711,99
9:54 / 30 / 242
0
0:0 / 0 / 0
0
22 Prade, Bernhard GER-3842 2,4 GHz 0 0 GER 862 5138,14 947,09
9:38 / 45 / 190
949,02
9:51 / 50 / 165
957,79
9:53 / 50 / 106
894,32
9:11 / 50 / 195
586,07
6:47 / 50 / 218
375,55
5:9 / 0 / 188
803,85
9:45 / 40 / 222
0
23 Nehera Petr CZE-1460 2,4 GHz 0 0 CZE 849,94 5066,26 660,57
7:33 / 30 / 172
960,07
9:55 / 50 / 160
933,06
9:54 / 40 / 125
619,01
6:34 / 45 / 181
960,53
9:56 / 45 / 187
767,44
9:49 / 0 / 220
784,59
9:2 / 5 / 198
0
24 Kotula Miroslav CZE 1510 2,4 GHz 0 0 CZE 844,94 5036,47 739,6
7:24 / 50 / 99
611,9
6:9 / 35 / 78
918,02
9:44 / 40 / 117
803,19
8:25 / 35 / 174
898,45
8:33 / 50 / 197
1000
9:54 / 45 / 193
677,21
6:53 / 45 / 188
0
25 Bosch, Hans-Joachim GER-2487 2,4 GHz 0 0 GER 842,15 5019,83 0
0:0 / 0 / 0
663,03
7:0 / 0 / 49
953,95
9:54 / 15 / 58
1000
9:58 / 40 / 112
612,19
5:49 / 45 / 155
790,66
8:54 / 0 / 154
1000
9:51 / 45 / 126
0
26 Rohner Helmut GER-2501 2,4 GHz 0 0 GER 841,8 5017,77 592,06
5:50 / 45 / 89
936,31
9:52 / 45 / 142
389,8
4:11 / 40 / 108
744,44
7:7 / 50 / 214
1000
9:54 / 50 / 175
960,37
9:40 / 50 / 203
784,59
8:15 / 45 / 184
0
27 Vorálek Petr CZE-1448 2,4 GHz 0 0 CZE 833,04 4965,52 524,49
5:9 / 50 / 97
265,75
2:34 / 45 / 128
1000
9:53 / 50 / 70
838,65
9:55 / 50 / 224
937,06
9:54 / 30 / 191
965,79
9:57 / 40 / 173
699,53
8:18 / 50 / 224
0
28 Liebezeit Andreas GER-3980 2,4 GHz 0 0 GER 826,65 4927,45 943,43
9:50 / 45 / 136
955,87
9:53 / 50 / 138
928,57
9:48 / 40 / 112
297,25
3:53 / 15 / 150
650,71
7:16 / 0 / 138
957,6
9:34 / 35 / 179
491,27
5:44 / 10 / 145
0
29 Genkinger Kurt GER-4004 2,4 GHz 0 0 GER 816,13 4864,73 751,62
8:11 / 50 / 153
446,85
4:24 / 40 / 154
960,23
9:53 / 50 / 103
592,02
6:15 / 35 / 167
913,58
9:30 / 45 / 194
670,84
9:51 / 10 / 242
976,44
9:56 / 40 / 153
0
30 SVOBODA PAVEL CZE-1121 2,4 GHz 0 0 C 810,05 4828,47 1000
9:49 / 50 / 94
1000
9:52 / 50 / 91
223,68
2:43 / 0 / 54
954,79
9:58 / 35 / 189
990,33
9:16 / 45 / 178
420,96
7:2 / 0 / 227
462,39
5:25 / 40 / 189
0
31 Stadtrucker Vladimír SVK 1248 2,4 GHz 0 0 SVK 809,22 4823,54 554,21
6:41 / 35 / 187
954,97
9:53 / 45 / 152
875,1
9:50 / 40 / 188
364,44
4:3 / 30 / 203
710,69
7:27 / 40 / 183
824,56
9:52 / 20 / 214
904,01
9:44 / 40 / 202
0
32 Hrabáček Alois CZE 1118 2,4 GHz 0 0 CZE 806,12 4805,08 989,15
9:53 / 45 / 91
282,48
2:34 / 45 / 111
989,39
9:55 / 45 / 68
659,86
7:2 / 45 / 191
576,82
5:57 / 45 / 162
589,86
7:45 / 0 / 215
1000
9:40 / 45 / 172
0
33 Morava Milan SVK 1118 2,4 GHz 0 0 SVK 796,8 4749,51 981,7
9:56 / 45 / 102
306,79
3:46 / 0 / 86
931,67
9:57 / 40 / 156
668,89
5:22 / 50 / 142
983,25
9:55 / 50 / 175
0
0:0 / 0 / 0
877,21
9:18 / 5 / 183
0
34 Pollack, Gerhard GER-2712 2,4 GHz 0 0 GER 775,64 4623,41 456,45
5:11 / 30 / 116
467,94
5:35 / 0 / 108
780,41
9:15 / 0 / 154
946,51
9:46 / 45 / 203
759,19
7:24 / 45 / 193
801,84
9:53 / 20 / 226
867,52
9:10 / 50 / 185
0
35 Bačiak, Juraj SVK-1236 2,4 GHz 0 0 SVK 773,47 4610,45 953,41
9:49 / 50 / 132
989,25
9:54 / 45 / 82
416,33
4:18 / 45 / 96
563,06
6:1 / 45 / 178
843,03
9:54 / 50 / 222
724,95
9:52 / 50 / 248
536,75
6:41 / 0 / 174
0
36 Pospíšil Luboš j. CZE 1533 2,4 GHz 1 0 CZE 760,44 4532,77 591,03
6:57 / 0 / 175
936,27
9:57 / 45 / 138
298,52
3:2 / 45 / 91
751,33
9:58 / 0 / 225
989,36
9:56 / 50 / 176
966,26
9:54 / 50 / 171
0
0:0 / 0 / 0
0
37 Juraj Vecera SVK 1247 2,4 GHz 0 0 SVK 756,93 4511,88 673,62
7:21 / 40 / 155
938,38
9:55 / 40 / 143
572,16
6:1 / 50 / 148
671,82
8:9 / 35 / 211
489,47
5:48 / 15 / 168
890,32
9:33 / 0 / 180
765,58
8:18 / 10 / 193
0
38 Horejsi Ivan CZE1514 2,4 GHz 0 0 CZE 754,4 4496,76 605,38
6:33 / 35 / 181
867,65
9:56 / 0 / 130
906,25
9:52 / 15 / 112
878,51
9:6 / 35 / 193
613,16
6:55 / 30 / 191
625,81
6:48 / 20 / 177
0
0:0 / 0 / 0
0
39 Imiolek Jaroslav CZE 1531 2,4 GHz 0 0 CZE 744,46 4437,54 350,81
4:6 / 40 / 137
990,07
9:54 / 45 / 81
282,89
2:52 / 40 / 80
647,78
5:35 / 50 / 187
884,21
9:59 / 50 / 215
755,92
8:12 / 50 / 209
808,75
9:28 / 0 / 193
0
40 Vojtěch Roman CZE-1171 2,4 GHz 0 0 CZE 736,08 4387,6 844,43
8:23 / 50 / 91
915,89
9:52 / 40 / 186
423,67
4:41 / 40 / 123
833,33
8:49 / 40 / 198
684,4
9:56 / 40 / 250
583,04
6:56 / 0 / 158
526,51
6:20 / 45 / 214
0
41 KOLP, Peter AUT12120115 2,4 GHz 0 0 AUT 729,63 4349,11 590,61
7:4 / 40 / 198
897,06
9:51 / 30 / 144
952,5
9:54 / 45 / 135
367,02
4:5 / 45 / 166
741,78
6:59 / 45 / 161
727,19
8:15 / 0 / 177
439,97
5:16 / 25 / 169
0
42 Zdeněk Malčík CZE 1431 2,4 GHz 0 0 CZE 710,37 4234,3 823,39
8:40 / 45 / 109
946,47
9:56 / 50 / 178
0
0:0 / 0 / 0
538,12
6:12 / 0 / 137
950
9:57 / 40 / 191
976,32
9:58 / 50 / 183
0
0:0 / 0 / 0
0
43 Lžíčař Jakub CZE 1124 2,4 GHz 0 0 CZE 703,04 4190,65 690,32
6:42 / 50 / 77
631,93
6:25 / 50 / 106
964,64
9:52 / 45 / 101
363,33
2:57 / 50 / 127
215,67
1:25 / 40 / 27
563,51
5:32 / 45 / 124
976,92
9:58 / 45 / 143
0
44 Pospíšil Luboš CZE 1120 2,4 GHz 0 0 CZE 692,06 4125,16 0
0:0 / 0 / 0
966,69
9:58 / 40 / 115
220,39
3:9 / 0 / 110
1000
9:41 / 50 / 159
938,08
9:51 / 40 / 156
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:55 / 50 / 124
0
45 Alfred Schuller AUT61013200 2,4 GHz 0 0 AUT 686,09 4089,58 654,03
7:31 / 45 / 181
572,51
6:29 / 45 / 185
924,17
9:55 / 45 / 171
409,79
5:27 / 0 / 177
838,85
9:53 / 0 / 197
0
0:0 / 0 / 0
690,23
7:25 / 50 / 199
0
46 Matúš Dudáš SVK 10 81 2,4 GHz 0 0 SVK 671,4 4002,01 343,55
3:24 / 50 / 82
278,93
3:48 / 0 / 121
0
0:0 / 0 / 0
708,98
9:56 / 45 / 250
974,29
9:57 / 50 / 195
953,55
9:56 / 20 / 185
742,71
8:33 / 0 / 160
0
47 Věnek Beran CZE 1512 2,4 GHz 0 0 CZE 656,4 3912,64 795,61
8:17 / 20 / 92
347,39
3:33 / 45 / 96
989,31
9:55 / 50 / 87
354,81
4:20 / 10 / 127
977,84
9:58 / 50 / 193
214,67
3:27 / 0 / 174
447,68
5:51 / 0 / 180
0
48 Jurkovič Peter sen. SVK 1212 2,4 GHz 0 0 SVK 644,79 3843,41 675,68
7:31 / 45 / 192
406,5
4:1 / 45 / 159
937,5
9:54 / 40 / 128
462,22
4:21 / 40 / 186
505,26
5:46 / 35 / 186
458,48
5:27 / 35 / 194
804,27
8:47 / 0 / 187
0
49 Novotný Radek CZE 1528 2,4 GHz 0 0 CZE 632,99 3773,1 981,39
9:58 / 45 / 73
1000
9:57 / 45 / 75
0
0:0 / 0 / 0
405,5
6:0 / 0 / 208
944,74
9:27 / 50 / 157
441,47
5:7 / 0 / 135
0
0:0 / 0 / 0
0
50 Karel Skoupý CZE-1520 2,4 GHz 0 0 CZE 630,68 3759,29 816,36
8:53 / 30 / 148
492,78
5:9 / 45 / 128
391,45
4:33 / 40 / 150
446,81
5:23 / 35 / 202
796,3
8:20 / 50 / 197
574,39
9:59 / 10 / 259
632,65
7:16 / 0 / 190
0
51 Michálek Ivan SVK 1252 2,4 GHz 0 0 SVK 626,3 3733,19 271,96
3:41 / 0 / 120
452,12
5:31 / 0 / 119
311,68
3:11 / 40 / 83
367,67
4:57 / 0 / 180
722,37
7:39 / 30 / 174
954,39
9:51 / 35 / 164
924,96
9:55 / 0 / 130
0
52 Wachtler Oswald AUT91001703 2,4 GHz 0 0 AUT 618,04 3683,96 603,23
6:55 / 45 / 172
940,53
9:53 / 45 / 169
321,63
4:43 / 0 / 172
414,95
4:51 / 45 / 189
664,87
9:51 / 20 / 247
733,62
8:18 / 40 / 206
326,76
4:43 / 0 / 185
0
53 Vojkůvka Zdeněk CZE-1208 2,4 GHz 0 0 CZE 607,35 3620,25 643,05
6:11 / 50 / 125
876,78
9:53 / 0 / 140
938,32
9:55 / 45 / 139
304,08
4:23 / 5 / 193
858,02
9:4 / 25 / 165
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
54 Beseda Martin CZE-1534 2,4 GHz 0 0 CZE 601,4 3584,81 789,64
8:49 / 15 / 112
737,2
6:59 / 30 / 149
171,48
2:15 / 10 / 88
618,79
6:44 / 35 / 180
746,45
7:33 / 45 / 154
346,72
4:12 / 30 / 167
346,01
3:39 / 40 / 145
0
55 Hruby Tomas CZE-1326 2,4 GHz 0 0 CZE 601,28 3584,05 0
0:0 / 0 / 0
648,78
6:59 / 0 / 64
0
0:0 / 0 / 0
493,33
4:32 / 35 / 170
861,7
9:12 / 40 / 202
786,89
8:1 / 45 / 188
793,35
9:8 / 0 / 190
0
56 Novotny Rene CZE-1527 2,4 GHz 1 0 CZE 525,98 3135,23 637,67
6:31 / 35 / 141
774,52
8:14 / 35 / 134
241,09
2:38 / 40 / 112
366,67
3:31 / 35 / 162
496,86
5:26 / 50 / 199
618,42
6:35 / 45 / 175
164,67
2:35 / 10 / 138
0
57 Ovecka Adam Svk 1030 2,4 GHz 0 0 Svk 434,12 2587,67 187,81
3:22 / 0 / 179
235,24
2:12 / 45 / 115
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
709,88
8:15 / 0 / 185
688,6
8:0 / 0 / 175
766,14
9:35 / 0 / 212
0
58 Karnoš Peter SVK 1115 2,4 GHz 0 0 SVK 415,72 2477,99 404,84
4:53 / 20 / 124
249,02
2:9 / 45 / 95
263,16
2:50 / 45 / 110
252,66
4:0 / 0 / 195
463,95
5:14 / 35 / 151
844,36
8:32 / 40 / 160
232,84
2:9 / 35 / 77
0
59 ČÍP MIREK CZE-1605 2,4 GHz 0 0 CZE 295,92 1763,9 182,96
2:1 / 50 / 138
261,81
2:17 / 45 / 98
417,66
4:28 / 50 / 144
445,15
4:47 / 40 / 163
456,32
5:13 / 40 / 168
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Výsledky finálových kol

Finále1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12 Startoviště : 13 Startoviště : 14
Petr Malčík

M0:S0,00
L0
(H0)
Luboš Pazderka

M9:S35,00
L45
(H174)
Ducháň Jiří

M14:S58,00
L50
(H95)
Adámek Juraj

M13:S12,00
L0
(H95)
Haas Hermann

M14:S56,00
L45
(H114)
Bohuslav Majercik

M14:S57,00
L45
(H105)
Gaľa, Marko

M0:S0,00
L0
(H0)
Vostřel Jaroslav

M14:S56,00
L50
(H125)
Radek Malčík

M0:S0,00
L0
(H0)
Tomecek Milan

M6:S2,00
L0
(H149)
Vostřel Vlastimil

M14:S55,00
L50
(H121)
Leiner Jan

M14:S52,00
L50
(H182)
Albers, Juun

M10:S10,00
L45
(H123)
Chyba Karol

M8:S14,00
L20
(H151)
0 533 900,5 744,5 884 889,5 0 883,5 0 287,5 884,5 851 593,5 438,5
0 591,89 1000 826,76 981,68 987,78 0 981,12 0 319,27 982,23 945,03 659,08 486,95

Finále2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12 Startoviště : 13 Startoviště : 14
Chyba Karol

M4:S48,00
L0
(H170)
Petr Malčík

M8:S47,00
L0
(H99)
Luboš Pazderka

M12:S54,00
L50
(H171)
Ducháň Jiří

M3:S29,00
L0
(H126)
Adámek Juraj

M6:S36,00
L50
(H170)
Haas Hermann

M5:S0,00
L0
(H114)
Bohuslav Majercik

M13:S27,00
L0
(H138)
Gaľa, Marko

M14:S58,00
L45
(H136)
Vostřel Jaroslav

M0:S0,00
L0
(H0)
Radek Malčík

M0:S0,00
L0
(H0)
Tomecek Milan

M14:S19,00
L0
(H148)
Vostřel Vlastimil

M13:S23,00
L40
(H146)
Leiner Jan

M0:S0,00
L0
(H0)
Albers, Juun

M4:S35,00
L45
(H183)
203 477,5 738,5 146 361 243 738 875 0 0 785 770 0 228,5
232 545,71 844 166,86 412,57 277,71 843,43 1000 0 0 897,14 880 0 261,14

Finále3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12 Startoviště : 13 Startoviště : 14
Albers, Juun

M8:S55,00
L0
(H184)
Chyba Karol

M4:S44,00
L50
(H161)
Petr Malčík

M8:S19,00
L10
(H155)
Luboš Pazderka

M2:S54,00
L50
(H152)
Ducháň Jiří

M14:S58,00
L25
(H185)
Adámek Juraj

M13:S5,00
L45
(H187)
Haas Hermann

M14:S10,00
L0
(H151)
Bohuslav Majercik

M13:S24,00
L50
(H172)
Gaľa, Marko

M13:S26,00
L0
(H194)
Vostřel Jaroslav

M11:S42,00
L10
(H189)
Radek Malčík

M5:S35,00
L0
(H89)
Tomecek Milan

M11:S49,00
L0
(H194)
Vostřel Vlastimil

M13:S15,00
L45
(H205)
Leiner Jan

M4:S56,00
L50
(H196)
443 253,5 431,5 148 830,5 736,5 774,5 768 709 617,5 290,5 612 725 248
533,41 305,24 519,57 178,21 1000 886,82 932,57 924,74 853,7 743,53 349,79 736,91 872,97 298,62

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po finálních kolech

Celkové výsledky
poz. přepoč. celkem F-let 1 F-let 2 F-let 3 pen Zakl. pozice Jméno soutěžícího přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo 7 Kolo pen
1 1000 2755,95 987,78
14:57 / 45 / 105
843,43
13:27 / 0 / 138
924,74
13:24 / 50 / 172
0 6* Bohuslav Majercik 986,29 5878,99 964,94
9:56 / 50 / 136
970,59
9:56 / 50 / 104
991,67
9:56 / 50 / 102
996,45
9:56 / 50 / 168
835,59
7:38 / 50 / 152
1000
9:52 / 50 / 166
955,34
9:54 / 45 / 187
0
2 992,47 2735,2 982,23
14:55 / 50 / 121
880
13:23 / 40 / 146
872,97
13:15 / 45 / 205
0 11* Vostřel Vlastimil 968,02 5770,12 861,88
7:55 / 50 / 89
992,51
9:58 / 50 / 104
0
0:0 / 0 / 0
977,84
9:59 / 45 / 185
1000
9:57 / 50 / 166
996,49
9:56 / 50 / 156
941,4
9:54 / 45 / 211
0
3 795,36 2191,96 981,68
14:56 / 45 / 114
277,71
5:0 / 0 / 114
932,57
14:10 / 0 / 151
0 5* Haas Hermann 988,65 5893,05 962,78
9:56 / 50 / 102
986,11
9:55 / 45 / 73
1000
9:57 / 50 / 94
944,16
9:57 / 50 / 195
930,45
9:48 / 45 / 169
1000
9:57 / 35 / 124
1000
9:56 / 50 / 150
0
4 786,25 2166,86 1000
14:58 / 50 / 95
166,86
3:29 / 0 / 126
1000
14:58 / 25 / 185
0 3* Ducháň Jiří 989,98 5901 1000
9:10 / 45 / 75
975,19
9:57 / 50 / 115
1000
9:56 / 45 / 57
948,58
9:57 / 50 / 204
1000
9:57 / 45 / 150
897,7
9:57 / 50 / 220
977,23
9:56 / 50 / 176
0
5 771,48 2126,15 826,76
13:12 / 0 / 95
412,57
6:36 / 50 / 170
886,82
13:5 / 45 / 187
0 4* Adámek Juraj 989,34 5897,18 960,48
9:56 / 50 / 101
986,93
9:55 / 50 / 82
976,46
9:57 / 50 / 91
981,38
9:56 / 50 / 185
966,07
9:56 / 45 / 143
986,34
9:53 / 30 / 163
1000
9:59 / 35 / 98
0
6 708,76 1953,32 319,27
6:2 / 0 / 149
897,14
14:19 / 0 / 148
736,91
11:49 / 0 / 194
0 10* Tomecek Milan 973,66 5803,71 990,82
9:53 / 40 / 79
932,1
9:53 / 10 / 94
943,18
9:53 / 35 / 94
1000
9:52 / 40 / 136
957,67
9:51 / 40 / 176
943,77
9:49 / 45 / 177
968,27
9:51 / 50 / 153
0
7 672,62 1853,7 0
0:0 / 0 / 0
1000
14:58 / 45 / 136
853,7
13:26 / 0 / 194
0 7* Gaľa, Marko 984,16 5866,3 990,29
9:58 / 50 / 72
1000
9:57 / 50 / 93
1000
9:57 / 50 / 78
945,56
7:33 / 50 / 155
930,45
9:53 / 50 / 189
1000
9:58 / 50 / 151
0
0:0 / 0 / 0
0
8 625,79 1724,65 981,12
14:56 / 50 / 125
0
0:0 / 0 / 0
743,53
11:42 / 10 / 189
0 8* Vostřel Jaroslav 982,93 5859 977,42
9:56 / 45 / 70
903,41
9:54 / 10 / 123
1000
9:56 / 50 / 60
1000
9:57 / 50 / 168
1000
9:51 / 50 / 103
978,17
9:52 / 25 / 114
737,67
7:0 / 40 / 127
0
9 585,68 1614,1 591,89
9:35 / 45 / 174
844
12:54 / 50 / 171
178,21
2:54 / 50 / 152
0 2* Luboš Pazderka 994,28 5926,63 1000
9:57 / 50 / 54
994,21
9:59 / 50 / 96
966,67
9:57 / 50 / 134
1000
8:10 / 50 / 180
985,89
9:57 / 50 / 176
603,81
7:2 / 15 / 176
979,86
9:54 / 45 / 159
0
10 527,45 1453,63 659,08
10:10 / 45 / 123
261,14
4:35 / 45 / 183
533,41
8:55 / 0 / 184
0 13* Albers, Juun 949,58 5660,2 973,29
9:51 / 45 / 106
928,87
9:54 / 30 / 125
983,87
9:54 / 50 / 129
866,73
9:53 / 45 / 220
1000
9:54 / 45 / 150
907,44
9:53 / 20 / 177
398,14
4:55 / 0 / 162
0
11 451,26 1243,65 945,03
14:52 / 50 / 182
0
0:0 / 0 / 0
298,62
4:56 / 50 / 196
0 12* Leiner Jan 953,02 5680,69 1000
9:56 / 50 / 90
919,23
9:57 / 0 / 90
962,5
9:51 / 45 / 117
946,71
9:58 / 10 / 150
965,79
9:58 / 45 / 185
886,46
9:13 / 50 / 191
849,91
9:54 / 50 / 219
0
12 386,54 1065,28 0
0:0 / 0 / 0
545,71
8:47 / 0 / 99
519,57
8:19 / 10 / 155
0 1* Petr Malčík 1000 5960,73 1000
9:59 / 45 / 52
1000
9:57 / 50 / 70
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:58 / 50 / 168
1000
9:8 / 50 / 162
1000
9:59 / 45 / 190
960,73
9:47 / 45 / 163
0
13 371,63 1024,19 486,95
8:14 / 20 / 151
232
4:48 / 0 / 170
305,24
4:44 / 50 / 161
0 14* Chyba Karol 943,98 5626,81 993,72
9:25 / 50 / 122
998,3
9:54 / 50 / 113
442,43
4:21 / 50 / 84
969,93
9:57 / 40 / 145
854,5
8:39 / 50 / 169
959,93
9:55 / 50 / 206
850,43
9:9 / 25 / 153
0
14 126,92 349,79 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
349,79
5:35 / 0 / 89
0 9* Radek Malčík 982,54 5856,66 0
0:0 / 0 / 0
999,17
9:56 / 50 / 84
980,52
9:58 / 50 / 88
964,54
9:57 / 50 / 201
1000
9:59 / 50 / 158
1000
9:58 / 50 / 140
912,43
9:58 / 50 / 209
0
-- -- 15 Jurkovič Peter 929,07 5537,94 787,85
7:41 / 45 / 65
1000
9:59 / 50 / 121
1000
9:57 / 45 / 106
944,7
9:59 / 40 / 206
706,2
7:26 / 45 / 196
875,44
9:55 / 0 / 192
929,95
9:55 / 45 / 203
0
-- -- 16 Noessing Gerhard 918,57 5475,34 1000
9:58 / 45 / 88
975,19
9:56 / 45 / 103
713,92
6:48 / 50 / 75
992,91
9:54 / 50 / 168
0
0:0 / 0 / 0
939,47
9:54 / 40 / 197
853,85
8:40 / 50 / 141
0
-- -- 17 Prokop Luděk 914,76 5452,65 756,24
7:32 / 50 / 95
966,86
9:55 / 30 / 112
956,73
9:54 / 45 / 106
991,13
9:56 / 40 / 154
527,08
5:2 / 45 / 149
967,8
9:43 / 40 / 164
813,89
8:22 / 25 / 105
0
-- -- 18 Rúčka Vladimír 902,23 5377,94 933,22
9:53 / 45 / 158
823,53
9:51 / 40 / 209
953,95
9:53 / 45 / 116
817,77
8:33 / 50 / 204
929,82
9:51 / 45 / 202
919,65
9:56 / 25 / 189
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 19 Novotný Luděk 883,02 5263,43 0
0:0 / 0 / 0
978,21
9:51 / 45 / 105
982,5
9:56 / 45 / 103
907,78
8:3 / 10 / 169
963,16
9:57 / 45 / 186
444,64
4:59 / 20 / 124
987,14
9:57 / 50 / 143
0
-- -- 20 Vágner Tomáš 871,74 5196,21 295,07
3:24 / 0 / 79
1000
9:53 / 10 / 190
205,36
1:55 / 45 / 67
992,91
9:57 / 40 / 154
984,73
9:51 / 35 / 156
923,5
9:59 / 0 / 184
1000
9:52 / 45 / 199
0
-- -- 21 Jozef Hrušovský 870,11 5186,49 935,73
9:54 / 45 / 157
926,47
9:58 / 35 / 132
915,83
9:57 / 50 / 195
921,99
9:56 / 45 / 207
774,48
9:6 / 45 / 220
711,99
9:54 / 30 / 242
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 22 Prade, Bernhard 862 5138,14 947,09
9:38 / 45 / 190
949,02
9:51 / 50 / 165
957,79
9:53 / 50 / 106
894,32
9:11 / 50 / 195
586,07
6:47 / 50 / 218
375,55
5:9 / 0 / 188
803,85
9:45 / 40 / 222
0
-- -- 23 Nehera Petr 849,94 5066,26 660,57
7:33 / 30 / 172
960,07
9:55 / 50 / 160
933,06
9:54 / 40 / 125
619,01
6:34 / 45 / 181
960,53
9:56 / 45 / 187
767,44
9:49 / 0 / 220
784,59
9:2 / 5 / 198
0
-- -- 24 Kotula Miroslav 844,94 5036,47 739,6
7:24 / 50 / 99
611,9
6:9 / 35 / 78
918,02
9:44 / 40 / 117
803,19
8:25 / 35 / 174
898,45
8:33 / 50 / 197
1000
9:54 / 45 / 193
677,21
6:53 / 45 / 188
0
-- -- 25 Bosch, Hans-Joachim 842,15 5019,83 0
0:0 / 0 / 0
663,03
7:0 / 0 / 49
953,95
9:54 / 15 / 58
1000
9:58 / 40 / 112
612,19
5:49 / 45 / 155
790,66
8:54 / 0 / 154
1000
9:51 / 45 / 126
0
-- -- 26 Rohner Helmut 841,8 5017,77 592,06
5:50 / 45 / 89
936,31
9:52 / 45 / 142
389,8
4:11 / 40 / 108
744,44
7:7 / 50 / 214
1000
9:54 / 50 / 175
960,37
9:40 / 50 / 203
784,59
8:15 / 45 / 184
0
-- -- 27 Vorálek Petr 833,04 4965,52 524,49
5:9 / 50 / 97
265,75
2:34 / 45 / 128
1000
9:53 / 50 / 70
838,65
9:55 / 50 / 224
937,06
9:54 / 30 / 191
965,79
9:57 / 40 / 173
699,53
8:18 / 50 / 224
0
-- -- 28 Liebezeit Andreas 826,65 4927,45 943,43
9:50 / 45 / 136
955,87
9:53 / 50 / 138
928,57
9:48 / 40 / 112
297,25
3:53 / 15 / 150
650,71
7:16 / 0 / 138
957,6
9:34 / 35 / 179
491,27
5:44 / 10 / 145
0
-- -- 29 Genkinger Kurt 816,13 4864,73 751,62
8:11 / 50 / 153
446,85
4:24 / 40 / 154
960,23
9:53 / 50 / 103
592,02
6:15 / 35 / 167
913,58
9:30 / 45 / 194
670,84
9:51 / 10 / 242
976,44
9:56 / 40 / 153
0
-- -- 30 SVOBODA PAVEL 810,05 4828,47 1000
9:49 / 50 / 94
1000
9:52 / 50 / 91
223,68
2:43 / 0 / 54
954,79
9:58 / 35 / 189
990,33
9:16 / 45 / 178
420,96
7:2 / 0 / 227
462,39
5:25 / 40 / 189
0
-- -- 31 Stadtrucker Vladimír 809,22 4823,54 554,21
6:41 / 35 / 187
954,97
9:53 / 45 / 152
875,1
9:50 / 40 / 188
364,44
4:3 / 30 / 203
710,69
7:27 / 40 / 183
824,56
9:52 / 20 / 214
904,01
9:44 / 40 / 202
0
-- -- 32 Hrabáček Alois 806,12 4805,08 989,15
9:53 / 45 / 91
282,48
2:34 / 45 / 111
989,39
9:55 / 45 / 68
659,86
7:2 / 45 / 191
576,82
5:57 / 45 / 162
589,86
7:45 / 0 / 215
1000
9:40 / 45 / 172
0
-- -- 33 Morava Milan 796,8 4749,51 981,7
9:56 / 45 / 102
306,79
3:46 / 0 / 86
931,67
9:57 / 40 / 156
668,89
5:22 / 50 / 142
983,25
9:55 / 50 / 175
0
0:0 / 0 / 0
877,21
9:18 / 5 / 183
0
-- -- 34 Pollack, Gerhard 775,64 4623,41 456,45
5:11 / 30 / 116
467,94
5:35 / 0 / 108
780,41
9:15 / 0 / 154
946,51
9:46 / 45 / 203
759,19
7:24 / 45 / 193
801,84
9:53 / 20 / 226
867,52
9:10 / 50 / 185
0
-- -- 35 Bačiak, Juraj 773,47 4610,45 953,41
9:49 / 50 / 132
989,25
9:54 / 45 / 82
416,33
4:18 / 45 / 96
563,06
6:1 / 45 / 178
843,03
9:54 / 50 / 222
724,95
9:52 / 50 / 248
536,75
6:41 / 0 / 174
0
-- -- 36 Pospíšil Luboš j. 760,44 4532,77 591,03
6:57 / 0 / 175
936,27
9:57 / 45 / 138
298,52
3:2 / 45 / 91
751,33
9:58 / 0 / 225
989,36
9:56 / 50 / 176
966,26
9:54 / 50 / 171
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 37 Juraj Vecera 756,93 4511,88 673,62
7:21 / 40 / 155
938,38
9:55 / 40 / 143
572,16
6:1 / 50 / 148
671,82
8:9 / 35 / 211
489,47
5:48 / 15 / 168
890,32
9:33 / 0 / 180
765,58
8:18 / 10 / 193
0
-- -- 38 Horejsi Ivan 754,4 4496,76 605,38
6:33 / 35 / 181
867,65
9:56 / 0 / 130
906,25
9:52 / 15 / 112
878,51
9:6 / 35 / 193
613,16
6:55 / 30 / 191
625,81
6:48 / 20 / 177
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 39 Imiolek Jaroslav 744,46 4437,54 350,81
4:6 / 40 / 137
990,07
9:54 / 45 / 81
282,89
2:52 / 40 / 80
647,78
5:35 / 50 / 187
884,21
9:59 / 50 / 215
755,92
8:12 / 50 / 209
808,75
9:28 / 0 / 193
0
-- -- 40 Vojtěch Roman 736,08 4387,6 844,43
8:23 / 50 / 91
915,89
9:52 / 40 / 186
423,67
4:41 / 40 / 123
833,33
8:49 / 40 / 198
684,4
9:56 / 40 / 250
583,04
6:56 / 0 / 158
526,51
6:20 / 45 / 214
0
-- -- 41 KOLP, Peter 729,63 4349,11 590,61
7:4 / 40 / 198
897,06
9:51 / 30 / 144
952,5
9:54 / 45 / 135
367,02
4:5 / 45 / 166
741,78
6:59 / 45 / 161
727,19
8:15 / 0 / 177
439,97
5:16 / 25 / 169
0
-- -- 42 Zdeněk Malčík 710,37 4234,3 823,39
8:40 / 45 / 109
946,47
9:56 / 50 / 178
0
0:0 / 0 / 0
538,12
6:12 / 0 / 137
950
9:57 / 40 / 191
976,32
9:58 / 50 / 183
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 43 Lžíčař Jakub 703,04 4190,65 690,32
6:42 / 50 / 77
631,93
6:25 / 50 / 106
964,64
9:52 / 45 / 101
363,33
2:57 / 50 / 127
215,67
1:25 / 40 / 27
563,51
5:32 / 45 / 124
976,92
9:58 / 45 / 143
0
-- -- 44 Pospíšil Luboš 692,06 4125,16 0
0:0 / 0 / 0
966,69
9:58 / 40 / 115
220,39
3:9 / 0 / 110
1000
9:41 / 50 / 159
938,08
9:51 / 40 / 156
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:55 / 50 / 124
0
-- -- 45 Alfred Schuller 686,09 4089,58 654,03
7:31 / 45 / 181
572,51
6:29 / 45 / 185
924,17
9:55 / 45 / 171
409,79
5:27 / 0 / 177
838,85
9:53 / 0 / 197
0
0:0 / 0 / 0
690,23
7:25 / 50 / 199
0
-- -- 46 Matúš Dudáš 671,4 4002,01 343,55
3:24 / 50 / 82
278,93
3:48 / 0 / 121
0
0:0 / 0 / 0
708,98
9:56 / 45 / 250
974,29
9:57 / 50 / 195
953,55
9:56 / 20 / 185
742,71
8:33 / 0 / 160
0
-- -- 47 Věnek Beran 656,4 3912,64 795,61
8:17 / 20 / 92
347,39
3:33 / 45 / 96
989,31
9:55 / 50 / 87
354,81
4:20 / 10 / 127
977,84
9:58 / 50 / 193
214,67
3:27 / 0 / 174
447,68
5:51 / 0 / 180
0
-- -- 48 Jurkovič Peter sen. 644,79 3843,41 675,68
7:31 / 45 / 192
406,5
4:1 / 45 / 159
937,5
9:54 / 40 / 128
462,22
4:21 / 40 / 186
505,26
5:46 / 35 / 186
458,48
5:27 / 35 / 194
804,27
8:47 / 0 / 187
0
-- -- 49 Novotný Radek 632,99 3773,1 981,39
9:58 / 45 / 73
1000
9:57 / 45 / 75
0
0:0 / 0 / 0
405,5
6:0 / 0 / 208
944,74
9:27 / 50 / 157
441,47
5:7 / 0 / 135
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 50 Karel Skoupý 630,68 3759,29 816,36
8:53 / 30 / 148
492,78
5:9 / 45 / 128
391,45
4:33 / 40 / 150
446,81
5:23 / 35 / 202
796,3
8:20 / 50 / 197
574,39
9:59 / 10 / 259
632,65
7:16 / 0 / 190
0
-- -- 51 Michálek Ivan 626,3 3733,19 271,96
3:41 / 0 / 120
452,12
5:31 / 0 / 119
311,68
3:11 / 40 / 83
367,67
4:57 / 0 / 180
722,37
7:39 / 30 / 174
954,39
9:51 / 35 / 164
924,96
9:55 / 0 / 130
0
-- -- 52 Wachtler Oswald 618,04 3683,96 603,23
6:55 / 45 / 172
940,53
9:53 / 45 / 169
321,63
4:43 / 0 / 172
414,95
4:51 / 45 / 189
664,87
9:51 / 20 / 247
733,62
8:18 / 40 / 206
326,76
4:43 / 0 / 185
0
-- -- 53 Vojkůvka Zdeněk 607,35 3620,25 643,05
6:11 / 50 / 125
876,78
9:53 / 0 / 140
938,32
9:55 / 45 / 139
304,08
4:23 / 5 / 193
858,02
9:4 / 25 / 165
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 54 Beseda Martin 601,4 3584,81 789,64
8:49 / 15 / 112
737,2
6:59 / 30 / 149
171,48
2:15 / 10 / 88
618,79
6:44 / 35 / 180
746,45
7:33 / 45 / 154
346,72
4:12 / 30 / 167
346,01
3:39 / 40 / 145
0
-- -- 55 Hruby Tomas 601,28 3584,05 0
0:0 / 0 / 0
648,78
6:59 / 0 / 64
0
0:0 / 0 / 0
493,33
4:32 / 35 / 170
861,7
9:12 / 40 / 202
786,89
8:1 / 45 / 188
793,35
9:8 / 0 / 190
0
-- -- 56 Novotny Rene 525,98 3135,23 637,67
6:31 / 35 / 141
774,52
8:14 / 35 / 134
241,09
2:38 / 40 / 112
366,67
3:31 / 35 / 162
496,86
5:26 / 50 / 199
618,42
6:35 / 45 / 175
164,67
2:35 / 10 / 138
0
-- -- 57 Ovecka Adam 434,12 2587,67 187,81
3:22 / 0 / 179
235,24
2:12 / 45 / 115
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
709,88
8:15 / 0 / 185
688,6
8:0 / 0 / 175
766,14
9:35 / 0 / 212
0
-- -- 58 Karnoš Peter 415,72 2477,99 404,84
4:53 / 20 / 124
249,02
2:9 / 45 / 95
263,16
2:50 / 45 / 110
252,66
4:0 / 0 / 195
463,95
5:14 / 35 / 151
844,36
8:32 / 40 / 160
232,84
2:9 / 35 / 77
0
-- -- 59 ČÍP MIREK 295,92 1763,9 182,96
2:1 / 50 / 138
261,81
2:17 / 45 / 98
417,66
4:28 / 50 / 144
445,15
4:47 / 40 / 163
456,32
5:13 / 40 / 168
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Oficiální výsledovka s body



Výsledky

Kontakt - Jméno :123
Datum konání :28.5.2016
Kategorie :F5J
Místo konání :Lanškroun
Číslo pořádajícího klubu (např CZE96)CZE123
Kontakt - Jméno :kontakt - jmeno
Kontakt - Adresa :kontakt adresa
Kontakt - Email :kontakt email
Kontakt - Telefon :kontakt - telefon
Pořadatel :
Ředitel soutěže :
Hlavní rozhodčí :
Počasí :




Pořadí - všichni

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 Let č. 6 Let č. 7 body přepoč.
1* Bohuslav Majercik SVK 12 44 964,94
9:56 / 50 / 136
970,59
9:56 / 50 / 104
991,67
9:56 / 50 / 102
996,45
9:56 / 50 / 168
835,59
7:38 / 50 / 152
1000
9:52 / 50 / 166
955,34
9:54 / 45 / 187
5878,99 986,29
2* Vostřel Vlastimil CZE 1025 861,88
7:55 / 50 / 89
992,51
9:58 / 50 / 104
0
0:0 / 0 / 0
977,84
9:59 / 45 / 185
1000
9:57 / 50 / 166
996,49
9:56 / 50 / 156
941,4
9:54 / 45 / 211
5770,12 968,02
3* Haas Hermann AUT 6300360 962,78
9:56 / 50 / 102
986,11
9:55 / 45 / 73
1000
9:57 / 50 / 94
944,16
9:57 / 50 / 195
930,45
9:48 / 45 / 169
1000
9:57 / 35 / 124
1000
9:56 / 50 / 150
5893,05 988,65
4* Ducháň Jiří CZE 1126 1000
9:10 / 45 / 75
975,19
9:57 / 50 / 115
1000
9:56 / 45 / 57
948,58
9:57 / 50 / 204
1000
9:57 / 45 / 150
897,7
9:57 / 50 / 220
977,23
9:56 / 50 / 176
5901 989,98
5* Adámek Juraj SVK 1074 960,48
9:56 / 50 / 101
986,93
9:55 / 50 / 82
976,46
9:57 / 50 / 91
981,38
9:56 / 50 / 185
966,07
9:56 / 45 / 143
986,34
9:53 / 30 / 163
1000
9:59 / 35 / 98
5897,18 989,34
6* Tomecek Milan SVK 1220 990,82
9:53 / 40 / 79
932,1
9:53 / 10 / 94
943,18
9:53 / 35 / 94
1000
9:52 / 40 / 136
957,67
9:51 / 40 / 176
943,77
9:49 / 45 / 177
968,27
9:51 / 50 / 153
5803,71 973,66
7* Gaľa, Marko SVK-1238 990,29
9:58 / 50 / 72
1000
9:57 / 50 / 93
1000
9:57 / 50 / 78
945,56
7:33 / 50 / 155
930,45
9:53 / 50 / 189
1000
9:58 / 50 / 151
0
0:0 / 0 / 0
5866,3 984,16
8* Vostřel Jaroslav CZE 1024 977,42
9:56 / 45 / 70
903,41
9:54 / 10 / 123
1000
9:56 / 50 / 60
1000
9:57 / 50 / 168
1000
9:51 / 50 / 103
978,17
9:52 / 25 / 114
737,67
7:0 / 40 / 127
5859 982,93
9* Luboš Pazderka CZE 1565 1000
9:57 / 50 / 54
994,21
9:59 / 50 / 96
966,67
9:57 / 50 / 134
1000
8:10 / 50 / 180
985,89
9:57 / 50 / 176
603,81
7:2 / 15 / 176
979,86
9:54 / 45 / 159
5926,63 994,28
10* Albers, Juun AUT21007900 973,29
9:51 / 45 / 106
928,87
9:54 / 30 / 125
983,87
9:54 / 50 / 129
866,73
9:53 / 45 / 220
1000
9:54 / 45 / 150
907,44
9:53 / 20 / 177
398,14
4:55 / 0 / 162
5660,2 949,58
11* Leiner Jan CZE 1218 1000
9:56 / 50 / 90
919,23
9:57 / 0 / 90
962,5
9:51 / 45 / 117
946,71
9:58 / 10 / 150
965,79
9:58 / 45 / 185
886,46
9:13 / 50 / 191
849,91
9:54 / 50 / 219
5680,69 953,02
12* Petr Malčík CZE 1430 1000
9:59 / 45 / 52
1000
9:57 / 50 / 70
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:58 / 50 / 168
1000
9:8 / 50 / 162
1000
9:59 / 45 / 190
960,73
9:47 / 45 / 163
5960,73 1000
13* Chyba Karol SVK1218 993,72
9:25 / 50 / 122
998,3
9:54 / 50 / 113
442,43
4:21 / 50 / 84
969,93
9:57 / 40 / 145
854,5
8:39 / 50 / 169
959,93
9:55 / 50 / 206
850,43
9:9 / 25 / 153
5626,81 943,98
14* Radek Malčík CZE 1392 0
0:0 / 0 / 0
999,17
9:56 / 50 / 84
980,52
9:58 / 50 / 88
964,54
9:57 / 50 / 201
1000
9:59 / 50 / 158
1000
9:58 / 50 / 140
912,43
9:58 / 50 / 209
5856,66 982,54
15 Jurkovič Peter SVK 1215 787,85
7:41 / 45 / 65
1000
9:59 / 50 / 121
1000
9:57 / 45 / 106
944,7
9:59 / 40 / 206
706,2
7:26 / 45 / 196
875,44
9:55 / 0 / 192
929,95
9:55 / 45 / 203
5537,94 929,07
16 Noessing Gerhard AUT21007900 1000
9:58 / 45 / 88
975,19
9:56 / 45 / 103
713,92
6:48 / 50 / 75
992,91
9:54 / 50 / 168
0
0:0 / 0 / 0
939,47
9:54 / 40 / 197
853,85
8:40 / 50 / 141
5475,34 918,57
17 Prokop Luděk CZE 1532 756,24
7:32 / 50 / 95
966,86
9:55 / 30 / 112
956,73
9:54 / 45 / 106
991,13
9:56 / 40 / 154
527,08
5:2 / 45 / 149
967,8
9:43 / 40 / 164
813,89
8:22 / 25 / 105
5452,65 914,76
18 Rúčka Vladimír SVK 1280 933,22
9:53 / 45 / 158
823,53
9:51 / 40 / 209
953,95
9:53 / 45 / 116
817,77
8:33 / 50 / 204
929,82
9:51 / 45 / 202
919,65
9:56 / 25 / 189
0
0:0 / 0 / 0
5377,94 902,23
19 Novotný Luděk CZE-1573 0
0:0 / 0 / 0
978,21
9:51 / 45 / 105
982,5
9:56 / 45 / 103
907,78
8:3 / 10 / 169
963,16
9:57 / 45 / 186
444,64
4:59 / 20 / 124
987,14
9:57 / 50 / 143
5263,43 883,02
20 Vágner Tomáš CZE 1388 295,07
3:24 / 0 / 79
1000
9:53 / 10 / 190
205,36
1:55 / 45 / 67
992,91
9:57 / 40 / 154
984,73
9:51 / 35 / 156
923,5
9:59 / 0 / 184
1000
9:52 / 45 / 199
5196,21 871,74
21 Jozef Hrušovský SVK 1243 935,73
9:54 / 45 / 157
926,47
9:58 / 35 / 132
915,83
9:57 / 50 / 195
921,99
9:56 / 45 / 207
774,48
9:6 / 45 / 220
711,99
9:54 / 30 / 242
0
0:0 / 0 / 0
5186,49 870,11
22 Prade, Bernhard GER-3842 947,09
9:38 / 45 / 190
949,02
9:51 / 50 / 165
957,79
9:53 / 50 / 106
894,32
9:11 / 50 / 195
586,07
6:47 / 50 / 218
375,55
5:9 / 0 / 188
803,85
9:45 / 40 / 222
5138,14 862
23 Nehera Petr CZE-1460 660,57
7:33 / 30 / 172
960,07
9:55 / 50 / 160
933,06
9:54 / 40 / 125
619,01
6:34 / 45 / 181
960,53
9:56 / 45 / 187
767,44
9:49 / 0 / 220
784,59
9:2 / 5 / 198
5066,26 849,94
24 Kotula Miroslav CZE 1510 739,6
7:24 / 50 / 99
611,9
6:9 / 35 / 78
918,02
9:44 / 40 / 117
803,19
8:25 / 35 / 174
898,45
8:33 / 50 / 197
1000
9:54 / 45 / 193
677,21
6:53 / 45 / 188
5036,47 844,94
25 Bosch, Hans-Joachim GER-2487 0
0:0 / 0 / 0
663,03
7:0 / 0 / 49
953,95
9:54 / 15 / 58
1000
9:58 / 40 / 112
612,19
5:49 / 45 / 155
790,66
8:54 / 0 / 154
1000
9:51 / 45 / 126
5019,83 842,15
26 Rohner Helmut GER-2501 592,06
5:50 / 45 / 89
936,31
9:52 / 45 / 142
389,8
4:11 / 40 / 108
744,44
7:7 / 50 / 214
1000
9:54 / 50 / 175
960,37
9:40 / 50 / 203
784,59
8:15 / 45 / 184
5017,77 841,8
27 Vorálek Petr CZE-1448 524,49
5:9 / 50 / 97
265,75
2:34 / 45 / 128
1000
9:53 / 50 / 70
838,65
9:55 / 50 / 224
937,06
9:54 / 30 / 191
965,79
9:57 / 40 / 173
699,53
8:18 / 50 / 224
4965,52 833,04
28 Liebezeit Andreas GER-3980 943,43
9:50 / 45 / 136
955,87
9:53 / 50 / 138
928,57
9:48 / 40 / 112
297,25
3:53 / 15 / 150
650,71
7:16 / 0 / 138
957,6
9:34 / 35 / 179
491,27
5:44 / 10 / 145
4927,45 826,65
29 Genkinger Kurt GER-4004 751,62
8:11 / 50 / 153
446,85
4:24 / 40 / 154
960,23
9:53 / 50 / 103
592,02
6:15 / 35 / 167
913,58
9:30 / 45 / 194
670,84
9:51 / 10 / 242
976,44
9:56 / 40 / 153
4864,73 816,13
30 SVOBODA PAVEL CZE-1121 1000
9:49 / 50 / 94
1000
9:52 / 50 / 91
223,68
2:43 / 0 / 54
954,79
9:58 / 35 / 189
990,33
9:16 / 45 / 178
420,96
7:2 / 0 / 227
462,39
5:25 / 40 / 189
4828,47 810,05
31 Stadtrucker Vladimír SVK 1248 554,21
6:41 / 35 / 187
954,97
9:53 / 45 / 152
875,1
9:50 / 40 / 188
364,44
4:3 / 30 / 203
710,69
7:27 / 40 / 183
824,56
9:52 / 20 / 214
904,01
9:44 / 40 / 202
4823,54 809,22
32 Hrabáček Alois CZE 1118 989,15
9:53 / 45 / 91
282,48
2:34 / 45 / 111
989,39
9:55 / 45 / 68
659,86
7:2 / 45 / 191
576,82
5:57 / 45 / 162
589,86
7:45 / 0 / 215
1000
9:40 / 45 / 172
4805,08 806,12
33 Morava Milan SVK 1118 981,7
9:56 / 45 / 102
306,79
3:46 / 0 / 86
931,67
9:57 / 40 / 156
668,89
5:22 / 50 / 142
983,25
9:55 / 50 / 175
0
0:0 / 0 / 0
877,21
9:18 / 5 / 183
4749,51 796,8
34 Pollack, Gerhard GER-2712 456,45
5:11 / 30 / 116
467,94
5:35 / 0 / 108
780,41
9:15 / 0 / 154
946,51
9:46 / 45 / 203
759,19
7:24 / 45 / 193
801,84
9:53 / 20 / 226
867,52
9:10 / 50 / 185
4623,41 775,64
35 Bačiak, Juraj SVK-1236 953,41
9:49 / 50 / 132
989,25
9:54 / 45 / 82
416,33
4:18 / 45 / 96
563,06
6:1 / 45 / 178
843,03
9:54 / 50 / 222
724,95
9:52 / 50 / 248
536,75
6:41 / 0 / 174
4610,45 773,47
36 Pospíšil Luboš j. CZE 1533 591,03
6:57 / 0 / 175
936,27
9:57 / 45 / 138
298,52
3:2 / 45 / 91
751,33
9:58 / 0 / 225
989,36
9:56 / 50 / 176
966,26
9:54 / 50 / 171
0
0:0 / 0 / 0
4532,77 760,44
37 Juraj Vecera SVK 1247 673,62
7:21 / 40 / 155
938,38
9:55 / 40 / 143
572,16
6:1 / 50 / 148
671,82
8:9 / 35 / 211
489,47
5:48 / 15 / 168
890,32
9:33 / 0 / 180
765,58
8:18 / 10 / 193
4511,88 756,93
38 Horejsi Ivan CZE1514 605,38
6:33 / 35 / 181
867,65
9:56 / 0 / 130
906,25
9:52 / 15 / 112
878,51
9:6 / 35 / 193
613,16
6:55 / 30 / 191
625,81
6:48 / 20 / 177
0
0:0 / 0 / 0
4496,76 754,4
39 Imiolek Jaroslav CZE 1531 350,81
4:6 / 40 / 137
990,07
9:54 / 45 / 81
282,89
2:52 / 40 / 80
647,78
5:35 / 50 / 187
884,21
9:59 / 50 / 215
755,92
8:12 / 50 / 209
808,75
9:28 / 0 / 193
4437,54 744,46
40 Vojtěch Roman CZE-1171 844,43
8:23 / 50 / 91
915,89
9:52 / 40 / 186
423,67
4:41 / 40 / 123
833,33
8:49 / 40 / 198
684,4
9:56 / 40 / 250
583,04
6:56 / 0 / 158
526,51
6:20 / 45 / 214
4387,6 736,08
41 KOLP, Peter AUT12120115 590,61
7:4 / 40 / 198
897,06
9:51 / 30 / 144
952,5
9:54 / 45 / 135
367,02
4:5 / 45 / 166
741,78
6:59 / 45 / 161
727,19
8:15 / 0 / 177
439,97
5:16 / 25 / 169
4349,11 729,63
42 Zdeněk Malčík CZE 1431 823,39
8:40 / 45 / 109
946,47
9:56 / 50 / 178
0
0:0 / 0 / 0
538,12
6:12 / 0 / 137
950
9:57 / 40 / 191
976,32
9:58 / 50 / 183
0
0:0 / 0 / 0
4234,3 710,37
43 Lžíčař Jakub CZE 1124 690,32
6:42 / 50 / 77
631,93
6:25 / 50 / 106
964,64
9:52 / 45 / 101
363,33
2:57 / 50 / 127
215,67
1:25 / 40 / 27
563,51
5:32 / 45 / 124
976,92
9:58 / 45 / 143
4190,65 703,04
44 Pospíšil Luboš CZE 1120 0
0:0 / 0 / 0
966,69
9:58 / 40 / 115
220,39
3:9 / 0 / 110
1000
9:41 / 50 / 159
938,08
9:51 / 40 / 156
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:55 / 50 / 124
4125,16 692,06
45 Alfred Schuller AUT61013200 654,03
7:31 / 45 / 181
572,51
6:29 / 45 / 185
924,17
9:55 / 45 / 171
409,79
5:27 / 0 / 177
838,85
9:53 / 0 / 197
0
0:0 / 0 / 0
690,23
7:25 / 50 / 199
4089,58 686,09
46 Matúš Dudáš SVK 10 81 343,55
3:24 / 50 / 82
278,93
3:48 / 0 / 121
0
0:0 / 0 / 0
708,98
9:56 / 45 / 250
974,29
9:57 / 50 / 195
953,55
9:56 / 20 / 185
742,71
8:33 / 0 / 160
4002,01 671,4
47 Věnek Beran CZE 1512 795,61
8:17 / 20 / 92
347,39
3:33 / 45 / 96
989,31
9:55 / 50 / 87
354,81
4:20 / 10 / 127
977,84
9:58 / 50 / 193
214,67
3:27 / 0 / 174
447,68
5:51 / 0 / 180
3912,64 656,4
48 Jurkovič Peter sen. SVK 1212 675,68
7:31 / 45 / 192
406,5
4:1 / 45 / 159
937,5
9:54 / 40 / 128
462,22
4:21 / 40 / 186
505,26
5:46 / 35 / 186
458,48
5:27 / 35 / 194
804,27
8:47 / 0 / 187
3843,41 644,79
49 Novotný Radek CZE 1528 981,39
9:58 / 45 / 73
1000
9:57 / 45 / 75
0
0:0 / 0 / 0
405,5
6:0 / 0 / 208
944,74
9:27 / 50 / 157
441,47
5:7 / 0 / 135
0
0:0 / 0 / 0
3773,1 632,99
50 Karel Skoupý CZE-1520 816,36
8:53 / 30 / 148
492,78
5:9 / 45 / 128
391,45
4:33 / 40 / 150
446,81
5:23 / 35 / 202
796,3
8:20 / 50 / 197
574,39
9:59 / 10 / 259
632,65
7:16 / 0 / 190
3759,29 630,68
51 Michálek Ivan SVK 1252 271,96
3:41 / 0 / 120
452,12
5:31 / 0 / 119
311,68
3:11 / 40 / 83
367,67
4:57 / 0 / 180
722,37
7:39 / 30 / 174
954,39
9:51 / 35 / 164
924,96
9:55 / 0 / 130
3733,19 626,3
52 Wachtler Oswald AUT91001703 603,23
6:55 / 45 / 172
940,53
9:53 / 45 / 169
321,63
4:43 / 0 / 172
414,95
4:51 / 45 / 189
664,87
9:51 / 20 / 247
733,62
8:18 / 40 / 206
326,76
4:43 / 0 / 185
3683,96 618,04
53 Vojkůvka Zdeněk CZE-1208 643,05
6:11 / 50 / 125
876,78
9:53 / 0 / 140
938,32
9:55 / 45 / 139
304,08
4:23 / 5 / 193
858,02
9:4 / 25 / 165
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
3620,25 607,35
54 Beseda Martin CZE-1534 789,64
8:49 / 15 / 112
737,2
6:59 / 30 / 149
171,48
2:15 / 10 / 88
618,79
6:44 / 35 / 180
746,45
7:33 / 45 / 154
346,72
4:12 / 30 / 167
346,01
3:39 / 40 / 145
3584,81 601,4
55 Hruby Tomas CZE-1326 0
0:0 / 0 / 0
648,78
6:59 / 0 / 64
0
0:0 / 0 / 0
493,33
4:32 / 35 / 170
861,7
9:12 / 40 / 202
786,89
8:1 / 45 / 188
793,35
9:8 / 0 / 190
3584,05 601,28
56 Novotny Rene CZE-1527 637,67
6:31 / 35 / 141
774,52
8:14 / 35 / 134
241,09
2:38 / 40 / 112
366,67
3:31 / 35 / 162
496,86
5:26 / 50 / 199
618,42
6:35 / 45 / 175
164,67
2:35 / 10 / 138
3135,23 525,98
57 Ovecka Adam Svk 1030 187,81
3:22 / 0 / 179
235,24
2:12 / 45 / 115
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
709,88
8:15 / 0 / 185
688,6
8:0 / 0 / 175
766,14
9:35 / 0 / 212
2587,67 434,12
58 Karnoš Peter SVK 1115 404,84
4:53 / 20 / 124
249,02
2:9 / 45 / 95
263,16
2:50 / 45 / 110
252,66
4:0 / 0 / 195
463,95
5:14 / 35 / 151
844,36
8:32 / 40 / 160
232,84
2:9 / 35 / 77
2477,99 415,72
59 ČÍP MIREK CZE-1605 182,96
2:1 / 50 / 138
261,81
2:17 / 45 / 98
417,66
4:28 / 50 / 144
445,15
4:47 / 40 / 163
456,32
5:13 / 40 / 168
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
1763,9 295,92

^^^


Pořadí klubů


Klub Členů Příjmení, jméno Součet Průměr

^^^


Pořadí týmů

Týmy Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
none 59 Vostřel Vlastimil, Novotný Radek, Hrabáček Alois, Kotula Miroslav, Imiolek Jaroslav, Vostřel Jaroslav, Karnoš Peter, Morava Milan, Haas Hermann, Noessing Gerhard, Bosch, Hans-Joachim, Prade, Bernhard , Pollack, Gerhard, Radek Malčík, Petr Malčík, Zdeněk Malčík, Nehera Petr, Hruby Tomas, Karel Skoupý, Rohner Helmut, SVOBODA PAVEL, Genkinger Kurt, Liebezeit Andreas, Gaľa, Marko, Věnek Beran, Luboš Pazderka, Pospíšil Luboš j., Prokop Luděk, Pospíšil Luboš , Vágner Tomáš, Vojkůvka Zdeněk, Leiner Jan, Novotný Luděk, Rúčka Vladimír, Bačiak, Juraj, Chyba Karol, Wachtler Oswald, Beseda Martin, Adámek Juraj, Alfred Schuller, Lžíčař Jakub, Ducháň Jiří, Horejsi Ivan, Novotny Rene, KOLP, Peter, Vorálek Petr, Matúš Dudáš, Bohuslav Majercik, Jozef Hrušovský, Juraj Vecera, Stadtrucker Vladimír, Michálek Ivan, Ovecka Adam, ČÍP MIREK, Jurkovič Peter, Jurkovič Peter sen., Albers, Juun, Tomecek Milan, Vojtěch Roman, 296094,9 5018,56

^^^


Přestnost přistání

Příjmení, jméno celkem přistání Součet Průměr
Lžíčař Jakub 7 50 , 50 , 45 , 50 , 40 , 45 , 45 325 46,43
Rohner Helmut 7 45 , 45 , 40 , 50 , 50 , 50 , 45 325 46,43
Luboš Pazderka 10 50 , 50 , 50 , 50 , 50 , 15 , 45 , 45 , 50 , 50 455 45,5
Vorálek Petr 7 50 , 45 , 50 , 50 , 30 , 40 , 50 315 45
Bohuslav Majercik 10 50 , 50 , 50 , 50 , 50 , 50 , 45 , 45 , 0 , 50 440 44
Kotula Miroslav 7 50 , 35 , 40 , 35 , 50 , 45 , 45 300 42,86
Vostřel Vlastimil 10 50 , 50 , 0 , 45 , 50 , 50 , 45 , 50 , 40 , 45 425 42,5
Ducháň Jiří 10 45 , 50 , 45 , 50 , 45 , 50 , 50 , 50 , 0 , 25 410 41
Bačiak, Juraj 7 50 , 45 , 45 , 45 , 50 , 50 , 0 285 40,71
Prade, Bernhard 7 45 , 50 , 50 , 50 , 50 , 0 , 40 285 40,71
Adámek Juraj 10 50 , 50 , 50 , 50 , 45 , 30 , 35 , 0 , 50 , 45 405 40,5
Noessing Gerhard 7 45 , 45 , 50 , 50 , 0 , 40 , 50 280 40
Prokop Luděk 7 50 , 30 , 45 , 40 , 45 , 40 , 25 275 39,29
Imiolek Jaroslav 7 40 , 45 , 40 , 50 , 50 , 50 , 0 275 39,29
Jurkovič Peter 7 45 , 50 , 45 , 40 , 45 , 0 , 45 270 38,57
Genkinger Kurt 7 50 , 40 , 50 , 35 , 45 , 10 , 40 270 38,57
Hrabáček Alois 7 45 , 45 , 45 , 45 , 45 , 0 , 45 270 38,57
Chyba Karol 10 50 , 50 , 50 , 40 , 50 , 50 , 25 , 20 , 0 , 50 385 38,5
Haas Hermann 10 50 , 45 , 50 , 50 , 45 , 35 , 50 , 45 , 0 , 0 370 37
Vojtěch Roman 7 50 , 40 , 40 , 40 , 40 , 0 , 45 255 36,43
Stadtrucker Vladimír 7 35 , 45 , 40 , 30 , 40 , 20 , 40 250 35,71
Jozef Hrušovský 7 45 , 35 , 50 , 45 , 45 , 30 , 0 250 35,71
Novotny Rene 7 35 , 35 , 40 , 35 , 50 , 45 , 10 250 35,71
Rúčka Vladimír 7 45 , 40 , 45 , 50 , 45 , 25 , 0 250 35,71
Leiner Jan 10 50 , 0 , 45 , 10 , 45 , 50 , 50 , 50 , 0 , 50 350 35
Gaľa, Marko 10 50 , 50 , 50 , 50 , 50 , 50 , 0 , 0 , 45 , 0 345 34,5
Jurkovič Peter sen. 7 45 , 45 , 40 , 40 , 35 , 35 , 0 240 34,29
Vostřel Jaroslav 10 45 , 10 , 50 , 50 , 50 , 25 , 40 , 50 , 0 , 10 330 33
KOLP, Peter 7 40 , 30 , 45 , 45 , 45 , 0 , 25 230 32,86
Albers, Juun 10 45 , 30 , 50 , 45 , 45 , 20 , 0 , 45 , 45 , 0 325 32,5
ČÍP MIREK 7 50 , 45 , 50 , 40 , 40 , 0 , 0 225 32,14
SVOBODA PAVEL 7 50 , 50 , 0 , 35 , 45 , 0 , 40 220 31,43
Karnoš Peter 7 20 , 45 , 45 , 0 , 35 , 40 , 35 220 31,43
Novotný Luděk 7 0 , 45 , 45 , 10 , 45 , 20 , 50 215 30,71
Nehera Petr 7 30 , 50 , 40 , 45 , 45 , 0 , 5 215 30,71
Karel Skoupý 7 30 , 45 , 40 , 35 , 50 , 10 , 0 210 30
Radek Malčík 10 0 , 50 , 50 , 50 , 50 , 50 , 50 , 0 , 0 , 0 300 30
Petr Malčík 10 45 , 50 , 0 , 50 , 50 , 45 , 45 , 0 , 0 , 10 295 29,5
Beseda Martin 7 15 , 30 , 10 , 35 , 45 , 30 , 40 205 29,29
Wachtler Oswald 7 45 , 45 , 0 , 45 , 20 , 40 , 0 195 27,86
Liebezeit Andreas 7 45 , 50 , 40 , 15 , 0 , 35 , 10 195 27,86
Juraj Vecera 7 40 , 40 , 50 , 35 , 15 , 0 , 10 190 27,14
Pospíšil Luboš j. 7 0 , 45 , 45 , 0 , 50 , 50 , 0 190 27,14
Pollack, Gerhard 7 30 , 0 , 0 , 45 , 45 , 20 , 50 190 27,14
Morava Milan 7 45 , 0 , 40 , 50 , 50 , 0 , 5 190 27,14
Alfred Schuller 7 45 , 45 , 45 , 0 , 0 , 0 , 50 185 26,43
Zdeněk Malčík 7 45 , 50 , 0 , 0 , 40 , 50 , 0 185 26,43
Tomecek Milan 10 40 , 10 , 35 , 40 , 40 , 45 , 50 , 0 , 0 , 0 260 26
Pospíšil Luboš 7 0 , 40 , 0 , 50 , 40 , 0 , 50 180 25,71
Vágner Tomáš 7 0 , 10 , 45 , 40 , 35 , 0 , 45 175 25
Věnek Beran 7 20 , 45 , 50 , 10 , 50 , 0 , 0 175 25
Matúš Dudáš 7 50 , 0 , 0 , 45 , 50 , 20 , 0 165 23,57
Bosch, Hans-Joachim 7 0 , 0 , 15 , 40 , 45 , 0 , 45 145 20,71
Novotný Radek 7 45 , 45 , 0 , 0 , 50 , 0 , 0 140 20
Horejsi Ivan 7 35 , 0 , 15 , 35 , 30 , 20 , 0 135 19,29
Vojkůvka Zdeněk 7 50 , 0 , 45 , 5 , 25 , 0 , 0 125 17,86
Hruby Tomas 7 0 , 0 , 0 , 35 , 40 , 45 , 0 120 17,14
Michálek Ivan 7 0 , 0 , 40 , 0 , 30 , 35 , 0 105 15
Ovecka Adam 7 0 , 45 , 0 , 0 , 0 , 0 , 0 45 6,43

^^^


Průměrná doba letu


Příjmení, jméno Počet záznamů Letové časy Celekem vteřin Průměrný letový čas
Adámek Juraj 7 9:56,00, 9:55,00, 9:57,00, 9:56,00, 9:56,00, 9:53,00, 9:59,00, 4172 9:56
Haas Hermann 7 9:56,00, 9:55,00, 9:57,00, 9:57,00, 9:48,00, 9:57,00, 9:56,00, 4166 9:55,14
Tomecek Milan 7 9:53,00, 9:53,00, 9:53,00, 9:52,00, 9:51,00, 9:49,00, 9:51,00, 4142 9:51,71
Ducháň Jiří 7 9:10,00, 9:57,00, 9:56,00, 9:57,00, 9:57,00, 9:57,00, 9:56,00, 4130 9:50
Leiner Jan 7 9:56,00, 9:57,00, 9:51,00, 9:58,00, 9:58,00, 9:13,00, 9:54,00, 4127 9:49,5700000000001
Bohuslav Majercik 7 9:56,00, 9:56,00, 9:56,00, 9:56,00, 7:38,00, 9:52,00, 9:54,00, 4028 9:35,43
Vostřel Jaroslav 7 9:56,00, 9:54,00, 9:56,00, 9:57,00, 9:51,00, 9:52,00, 7:0,00, 3986 9:29,43
Luboš Pazderka 7 9:57,00, 9:59,00, 9:57,00, 8:10,00, 9:57,00, 7:2,00, 9:54,00, 3896 9:16,5700000000001
Jurkovič Peter 7 7:41,00, 9:59,00, 9:57,00, 9:59,00, 7:26,00, 9:55,00, 9:55,00, 3892 9:16
Albers, Juun 7 9:51,00, 9:54,00, 9:54,00, 9:53,00, 9:54,00, 9:53,00, 4:55,00, 3854 9:10,5700000000001
Nehera Petr 7 7:33,00, 9:55,00, 9:54,00, 6:34,00, 9:56,00, 9:49,00, 9:2,00, 3763 8:57,5700000000001
Chyba Karol 7 9:25,00, 9:54,00, 4:21,00, 9:57,00, 8:39,00, 9:55,00, 9:9,00, 3680 8:45,71
Prokop Luděk 7 7:32,00, 9:55,00, 9:54,00, 9:56,00, 5:2,00, 9:43,00, 8:22,00, 3624 8:37,71
Prade, Bernhard 7 9:38,00, 9:51,00, 9:53,00, 9:11,00, 6:47,00, 5:9,00, 9:45,00, 3614 8:36,29
Radek Malčík 7 0:0,00, 9:56,00, 9:58,00, 9:57,00, 9:59,00, 9:58,00, 9:58,00, 3586 8:32,29
Petr Malčík 7 9:59,00, 9:57,00, 0:0,00, 9:58,00, 9:8,00, 9:59,00, 9:47,00, 3528 8:24
Jozef Hrušovský 7 9:54,00, 9:58,00, 9:57,00, 9:56,00, 9:6,00, 9:54,00, 0:0,00, 3525 8:23,57
Genkinger Kurt 7 8:11,00, 4:24,00, 9:53,00, 6:15,00, 9:30,00, 9:51,00, 9:56,00, 3480 8:17,14
Rúčka Vladimír 7 9:53,00, 9:51,00, 9:53,00, 8:33,00, 9:51,00, 9:56,00, 0:0,00, 3477 8:16,71
Vostřel Vlastimil 7 7:55,00, 9:58,00, 0:0,00, 9:59,00, 9:57,00, 9:56,00, 9:54,00, 3459 8:14,14
Stadtrucker Vladimír 7 6:41,00, 9:53,00, 9:50,00, 4:3,00, 7:27,00, 9:52,00, 9:44,00, 3450 8:12,86
Gaľa, Marko 7 9:58,00, 9:57,00, 9:57,00, 7:33,00, 9:53,00, 9:58,00, 0:0,00, 3436 8:10,86
Kotula Miroslav 7 7:24,00, 6:9,00, 9:44,00, 8:25,00, 8:33,00, 9:54,00, 6:53,00, 3422 8:8,86000000000001
Bačiak, Juraj 7 9:49,00, 9:54,00, 4:18,00, 6:1,00, 9:54,00, 9:52,00, 6:41,00, 3389 8:4,13999999999999
Pollack, Gerhard 7 5:11,00, 5:35,00, 9:15,00, 9:46,00, 7:24,00, 9:53,00, 9:10,00, 3374 8:2
Liebezeit Andreas 7 9:50,00, 9:53,00, 9:48,00, 3:53,00, 7:16,00, 9:34,00, 5:44,00, 3358 7:59,71
Vorálek Petr 7 5:9,00, 2:34,00, 9:53,00, 9:55,00, 9:54,00, 9:57,00, 8:18,00, 3340 7:57,14
Noessing Gerhard 7 9:58,00, 9:56,00, 6:48,00, 9:54,00, 0:0,00, 9:54,00, 8:40,00, 3310 7:52,86
Juraj Vecera 7 7:21,00, 9:55,00, 6:1,00, 8:9,00, 5:48,00, 9:33,00, 8:18,00, 3305 7:52,14
Vojtěch Roman 7 8:23,00, 9:52,00, 4:41,00, 8:49,00, 9:56,00, 6:56,00, 6:20,00, 3297 7:51
Vágner Tomáš 7 3:24,00, 9:53,00, 1:55,00, 9:57,00, 9:51,00, 9:59,00, 9:52,00, 3291 7:50,14
Rohner Helmut 7 5:50,00, 9:52,00, 4:11,00, 7:7,00, 9:54,00, 9:40,00, 8:15,00, 3289 7:49,86
SVOBODA PAVEL 7 9:49,00, 9:52,00, 2:43,00, 9:58,00, 9:16,00, 7:2,00, 5:25,00, 3245 7:43,57
Hrabáček Alois 7 9:53,00, 2:34,00, 9:55,00, 7:2,00, 5:57,00, 7:45,00, 9:40,00, 3166 7:32,29
Novotný Luděk 7 0:0,00, 9:51,00, 9:56,00, 8:3,00, 9:57,00, 4:59,00, 9:57,00, 3163 7:31,86
Bosch, Hans-Joachim 7 0:0,00, 7:0,00, 9:54,00, 9:58,00, 5:49,00, 8:54,00, 9:51,00, 3086 7:20,86
KOLP, Peter 7 7:4,00, 9:51,00, 9:54,00, 4:5,00, 6:59,00, 8:15,00, 5:16,00, 3084 7:20,57
Imiolek Jaroslav 7 4:6,00, 9:54,00, 2:52,00, 5:35,00, 9:59,00, 8:12,00, 9:28,00, 3006 7:9,43000000000001
Pospíšil Luboš j. 7 6:57,00, 9:57,00, 3:2,00, 9:58,00, 9:56,00, 9:54,00, 0:0,00, 2984 7:6,29000000000002
Karel Skoupý 7 8:53,00, 5:9,00, 4:33,00, 5:23,00, 8:20,00, 9:59,00, 7:16,00, 2973 7:4,70999999999998
Wachtler Oswald 7 6:55,00, 9:53,00, 4:43,00, 4:51,00, 9:51,00, 8:18,00, 4:43,00, 2954 7:2
Horejsi Ivan 7 6:33,00, 9:56,00, 9:52,00, 9:6,00, 6:55,00, 6:48,00, 0:0,00, 2950 7:1,43000000000001
Morava Milan 7 9:56,00, 3:46,00, 9:57,00, 5:22,00, 9:55,00, 0:0,00, 9:18,00, 2894 6:53,43
Alfred Schuller 7 7:31,00, 6:29,00, 9:55,00, 5:27,00, 9:53,00, 0:0,00, 7:25,00, 2800 6:40
Jurkovič Peter sen. 7 7:31,00, 4:1,00, 9:54,00, 4:21,00, 5:46,00, 5:27,00, 8:47,00, 2747 6:32,43
Matúš Dudáš 7 3:24,00, 3:48,00, 0:0,00, 9:56,00, 9:57,00, 9:56,00, 8:33,00, 2734 6:30,57
Věnek Beran 7 8:17,00, 3:33,00, 9:55,00, 4:20,00, 9:58,00, 3:27,00, 5:51,00, 2721 6:28,71
Michálek Ivan 7 3:41,00, 5:31,00, 3:11,00, 4:57,00, 7:39,00, 9:51,00, 9:55,00, 2685 6:23,57
Zdeněk Malčík 7 8:40,00, 9:56,00, 0:0,00, 6:12,00, 9:57,00, 9:58,00, 0:0,00, 2683 6:23,29
Lžíčař Jakub 7 6:42,00, 6:25,00, 9:52,00, 2:57,00, 1:25,00, 5:32,00, 9:58,00, 2571 6:7,29000000000002
Pospíšil Luboš 7 0:0,00, 9:58,00, 3:9,00, 9:41,00, 9:51,00, 0:0,00, 9:55,00, 2554 6:4,86000000000001
Novotný Radek 7 9:58,00, 9:57,00, 0:0,00, 6:0,00, 9:27,00, 5:7,00, 0:0,00, 2429 5:47
Beseda Martin 7 8:49,00, 6:59,00, 2:15,00, 6:44,00, 7:33,00, 4:12,00, 3:39,00, 2411 5:44,43
Vojkůvka Zdeněk 7 6:11,00, 9:53,00, 9:55,00, 4:23,00, 9:4,00, 0:0,00, 0:0,00, 2366 5:38
Hruby Tomas 7 0:0,00, 6:59,00, 0:0,00, 4:32,00, 9:12,00, 8:1,00, 9:8,00, 2272 5:24,57
Novotny Rene 7 6:31,00, 8:14,00, 2:38,00, 3:31,00, 5:26,00, 6:35,00, 2:35,00, 2130 5:4,29000000000002
Ovecka Adam 7 3:22,00, 2:12,00, 0:0,00, 0:0,00, 8:15,00, 8:0,00, 9:35,00, 1884 4:29,14
Karnoš Peter 7 4:53,00, 2:9,00, 2:50,00, 4:0,00, 5:14,00, 8:32,00, 2:9,00, 1787 4:15,29
ČÍP MIREK 7 2:1,00, 2:17,00, 4:28,00, 4:47,00, 5:13,00, 0:0,00, 0:0,00, 1126 2:40,86

^^^


Průměrná výška


Příjmení, jméno Počet záznamů Průměrná výška Výška celkem Průměrná výška
Lžíčař Jakub 7 77, 106, 101, 127, 27, 124, 143, 705 100,71
Bosch, Hans-Joachim 6 0, 49, 58, 112, 155, 154, 126, 654 109
Vostřel Jaroslav 9 70, 123, 60, 168, 103, 114, 127, 125, 0, 189, 1079 119,89
Prokop Luděk 7 95, 112, 106, 154, 149, 164, 105, 885 126,43
Haas Hermann 10 102, 73, 94, 195, 169, 124, 150, 114, 114, 151, 1286 128,6
Noessing Gerhard 6 88, 103, 75, 168, 0, 197, 141, 772 128,67
Novotný Radek 5 73, 75, 0, 208, 157, 135, 0, 648 129,6
Karnoš Peter 7 124, 95, 110, 195, 151, 160, 77, 912 130,29
Adámek Juraj 10 101, 82, 91, 185, 143, 163, 98, 95, 170, 187, 1315 131,5
Petr Malčík 8 52, 70, 0, 168, 162, 190, 163, 0, 99, 155, 1059 132,38
Pospíšil Luboš 5 0, 115, 110, 159, 156, 0, 124, 664 132,8
Gaľa, Marko 8 72, 93, 78, 155, 189, 151, 0, 0, 136, 194, 1068 133,5
Věnek Beran 7 92, 96, 87, 127, 193, 174, 180, 949 135,57
Novotný Luděk 6 0, 105, 103, 169, 186, 124, 143, 830 138,33
Radek Malčík 7 0, 84, 88, 201, 158, 140, 209, 0, 0, 89, 969 138,43
Michálek Ivan 7 120, 119, 83, 180, 174, 164, 130, 970 138,57
Tomecek Milan 10 79, 94, 94, 136, 176, 177, 153, 149, 148, 194, 1400 140
Ducháň Jiří 10 75, 115, 57, 204, 150, 220, 176, 95, 126, 185, 1403 140,3
Morava Milan 6 102, 86, 156, 142, 175, 0, 183, 844 140,67
Beseda Martin 7 112, 149, 88, 180, 154, 167, 145, 995 142,14
ČÍP MIREK 5 138, 98, 144, 163, 168, 0, 0, 711 142,2
Liebezeit Andreas 7 136, 138, 112, 150, 138, 179, 145, 998 142,57
Bohuslav Majercik 10 136, 104, 102, 168, 152, 166, 187, 105, 138, 172, 1430 143
Hrabáček Alois 7 91, 111, 68, 191, 162, 215, 172, 1010 144,29
SVOBODA PAVEL 7 94, 91, 54, 189, 178, 227, 189, 1022 146
Vágner Tomáš 7 79, 190, 67, 154, 156, 184, 199, 1029 147
Luboš Pazderka 10 54, 96, 134, 180, 176, 176, 159, 174, 171, 152, 1472 147,2
Chyba Karol 10 122, 113, 84, 145, 169, 206, 153, 151, 170, 161, 1474 147,4
Kotula Miroslav 7 99, 78, 117, 174, 197, 193, 188, 1046 149,43
Novotny Rene 7 141, 134, 112, 162, 199, 175, 138, 1061 151,57
Vojkůvka Zdeněk 5 125, 140, 139, 193, 165, 0, 0, 762 152,4
Vostřel Vlastimil 9 89, 104, 0, 185, 166, 156, 211, 121, 146, 205, 1383 153,67
Jurkovič Peter 7 65, 121, 106, 206, 196, 192, 203, 1089 155,57
Albers, Juun 10 106, 125, 129, 220, 150, 177, 162, 123, 183, 184, 1559 155,9
Imiolek Jaroslav 7 137, 81, 80, 187, 215, 209, 193, 1102 157,43
Leiner Jan 9 90, 90, 117, 150, 185, 191, 219, 182, 0, 196, 1420 157,78
Vorálek Petr 7 97, 128, 70, 224, 191, 173, 224, 1107 158,14
Rohner Helmut 7 89, 142, 108, 214, 175, 203, 184, 1115 159,29
Zdeněk Malčík 5 109, 178, 0, 137, 191, 183, 0, 798 159,6
Bačiak, Juraj 7 132, 82, 96, 178, 222, 248, 174, 1132 161,71
Pospíšil Luboš j. 6 175, 138, 91, 225, 176, 171, 0, 976 162,67
Hruby Tomas 5 0, 64, 0, 170, 202, 188, 190, 814 162,8
Horejsi Ivan 6 181, 130, 112, 193, 191, 177, 0, 984 164
KOLP, Peter 7 198, 144, 135, 166, 161, 177, 169, 1150 164,29
Matúš Dudáš 6 82, 121, 0, 250, 195, 185, 160, 993 165,5
Genkinger Kurt 7 153, 154, 103, 167, 194, 242, 153, 1166 166,57
Pollack, Gerhard 7 116, 108, 154, 203, 193, 226, 185, 1185 169,29
Juraj Vecera 7 155, 143, 148, 211, 168, 180, 193, 1198 171,14
Ovecka Adam 5 179, 115, 0, 0, 185, 175, 212, 866 173,2
Vojtěch Roman 7 91, 186, 123, 198, 250, 158, 214, 1220 174,29
Jurkovič Peter sen. 7 192, 159, 128, 186, 186, 194, 187, 1232 176
Nehera Petr 7 172, 160, 125, 181, 187, 220, 198, 1243 177,57
Rúčka Vladimír 6 158, 209, 116, 204, 202, 189, 0, 1078 179,67
Karel Skoupý 7 148, 128, 150, 202, 197, 259, 190, 1274 182
Prade, Bernhard 7 190, 165, 106, 195, 218, 188, 222, 1284 183,43
Alfred Schuller 6 181, 185, 171, 177, 197, 0, 199, 1110 185
Stadtrucker Vladimír 7 187, 152, 188, 203, 183, 214, 202, 1329 189,86
Wachtler Oswald 7 172, 169, 172, 189, 247, 206, 185, 1340 191,43
Jozef Hrušovský 6 157, 132, 195, 207, 220, 242, 0, 1153 192,17

^^^


Čas vs výška


Příjmení, jméno Letový čas ze 100 metrů Průměrná výška Průměrný letový čas Potřebná výška pro nalétání 10 minut
Vostřel Jaroslav 7:54,96 119,89 9:29,43 126,33
Haas Hermann 7:42,79 128,6 9:55,14 129,65
Adámek Juraj 7:33,23 131,5 9:56 132,38
Tomecek Milan 7:2,65 140 9:51,71 141,96
Ducháň Jiří 7:0,53 140,3 9:50 142,68
Prokop Luděk 6:49,49 126,43 8:37,71 146,52
Bosch, Hans-Joachim 6:44,46 109 7:20,86 148,35
Bohuslav Majercik 6:42,4 143 9:35,43 149,11
Petr Malčík 6:20,74 132,38 8:24 157,6
Luboš Pazderka 6:18,11 147,2 9:16,5700000000001 158,69
Leiner Jan 6:13,67 157,78 9:49,5700000000001 160,57
Radek Malčík 6:10,07 138,43 8:32,29 162,13
Gaľa, Marko 6:7,68 133,5 8:10,86 163,18
Noessing Gerhard 6:7,51 128,67 7:52,86 163,27
Lžíčař Jakub 6:4,68 100,71 6:7,29000000000002 164,52
Jurkovič Peter 5:57,39 155,57 9:16 167,88
Chyba Karol 5:56,66 147,4 8:45,71 168,23
Albers, Juun 5:53,16 155,9 9:10,5700000000001 169,9
Liebezeit Andreas 5:36,47 142,57 7:59,71 178,32
Kotula Miroslav 5:27,15 149,43 8:8,86000000000001 183,4
Novotný Luděk 5:26,64 138,33 7:31,86 183,68
Vostřel Vlastimil 5:21,57 153,67 8:14,14 186,59
Vágner Tomáš 5:19,83 147 7:50,14 187,6
SVOBODA PAVEL 5:17,51 146 7:43,57 188,97
Hrabáček Alois 5:13,47 144,29 7:32,29 191,41
Nehera Petr 5:2,74 177,57 8:57,5700000000001 198,19
Vorálek Petr 5:1,72 158,14 7:57,14 198,86
Bačiak, Juraj 4:59,38 161,71 8:4,13999999999999 200,41
Genkinger Kurt 4:58,46 166,57 8:17,14 201,03
Rohner Helmut 4:54,98 159,29 7:49,86 203,41
Morava Milan 4:53,91 140,67 6:53,43 204,15
Věnek Beran 4:46,72 135,57 6:28,71 209,26
Pollack, Gerhard 4:44,73 169,29 8:2 210,73
Prade, Bernhard 4:41,46 183,43 8:36,29 213,17
Michálek Ivan 4:36,8 138,57 6:23,57 216,76
Rúčka Vladimír 4:36,46 179,67 8:16,71 217,03
Juraj Vecera 4:35,88 171,14 7:52,14 217,49
Pospíšil Luboš 4:34,74 132,8 6:4,86000000000001 218,39
Imiolek Jaroslav 4:32,78 157,43 7:9,43000000000001 219,96
Vojtěch Roman 4:30,25 174,29 7:51 222,03
KOLP, Peter 4:28,17 164,29 7:20,57 223,74
Novotný Radek 4:27,75 129,6 5:47 224,09
Pospíšil Luboš j. 4:22,06 162,67 7:6,29000000000002 228,96
Jozef Hrušovský 4:22,05 192,17 8:23,57 228,97
Stadtrucker Vladimír 4:19,59 189,86 8:12,86 231,13
Horejsi Ivan 4:16,97 164 7:1,43000000000001 233,49
Beseda Martin 4:2,31 142,14 5:44,43 247,61
Zdeněk Malčík 4:0,15 159,6 6:23,29 249,84
Matúš Dudáš 3:55,99 165,5 6:30,57 254,24
Karel Skoupý 3:53,36 182 7:4,70999999999998 257,11
Jurkovič Peter sen. 3:42,97 176 6:32,43 269,09
Vojkůvka Zdeněk 3:41,78 152,4 5:38 270,53
Wachtler Oswald 3:40,45 191,43 7:2 272,18
Alfred Schuller 3:36,22 185 6:40 277,5
Novotny Rene 3:20,75 151,57 5:4,29000000000002 298,87
Hruby Tomas 3:19,37 162,8 5:24,57 300,95
Karnoš Peter 3:15,94 130,29 4:15,29 306,22
Ovecka Adam 2:35,39 173,2 4:29,14 386,11
ČÍP MIREK 1:53,12 142,2 2:40,86 530,41

^^^



Software SORG V4 (c) 2012 - Aleš Krátký / www.RCSOFTWARE.cz / ales@sgames.cz Stoupak.cz - RCEK, RCEJ, RCEN, RCEO, F5J, FXJ, Eurocup ... / www.stoupak.cz