Kompletní přehled ze soutěže : II. Novopacká F5J 2017 - 25.6.2017 9:26:06

SORG V4 - www.RCSOFTWARE.cz / Aleš Krátký / ales@sgames.cz






Seznam zaregistrovaných soutěžících

# Příjmení, jméno Klub Stát Licence Frekvence 1. Kanál / 2. Kanál Věková kategorie
1 Tomiska Leos   CZE  CZE-232-018  2,4 GHz 00(00) Senior 
2 Semerák Petr   CZE  CZE-210-088  2,4 GHz 00(00) Senior 
3 Skoupý Karel   CZE  CZE 1520  2,4 GHz 00(00) Senior 
4 Čermák Vladimír   CZE  CZE-210-003  2,4 GHz 00(00) Senior 
5 Janovský Radek   CZE  CZE-1618  2,4 GHz 00(00) Senior 
6 Beseda Martin   CZE  CZE-1534  2,4 GHz 00(00) Senior 
7 Krajčovič Ivan   CZE  CZE-1620  2,4 GHz 00(00) Senior 
8 Sedláček Jiří   CZE  CZE-210-098  2,4 GHz 00(00) Senior 
9 Veleba Martin   CZE  CZE-269-43  2,4 GHz 00(00) Senior 
10 Nahodil Antonín   CZE  CZE-269-019  2,4 GHz 00(00) Senior 
11 Novotný Radek   CZE  CZE-1528  2,4 GHz 00(00) Senior 
12 Perkovič Stanislav   CZE  CZE-1483  2,4 GHz 00(00) Senior 
13 Svoboda Marek   CZE  CZE-232-058  2,4 GHz 00(00) Senior 
14 Lubor Bachtík   CZE  CZE-069014  2,4 GHz 00(00) Senior 
15 Hrubý Tomáš   CZE  CZE-213-39  2,4 GHz 00(00) Senior 
16 Eminger Jan   CZE  CZE-069-015  2,4 GHz 00(00) Senior 
17 Malčík Radek   CZE  CZE-1392  2,4 GHz 00(00) Senior 
18 Malčík Zdeněk   CZE  CZE-1431  2,4 GHz 00(00) Senior 
19 Kozel Zdeněk   CZE  CZE-232 28  2,4 GHz 00(00) Senior 
20 Vorálek Petr   CZE  CZE-327-025  2,4 GHz 00(00) Senior 
21 Číp Mirek   CZE  CZE-232-045  2,4 GHz 00(00) Senior 
22 Pavlíček Martin   CZE  CZE-069-003  2,4 GHz 00(00) Senior 
23 Luděk Novotný   CZE  CZE-1573  2,4 GHz 00(00) Senior 
24 Jan Leiner   CZE  CZE-58-67  2,4 GHz 00(00) Senior 
25 Pazderka Lubos 35 MHz 80(80) Senior 
26 Koros Bedřich   CZE  CZE-058-102  2,4 GHz 00(00) Senior 

^^^


Výpis kanálů

2,4 GHz
Tomiska Leos
Semerák Petr
Skoupý Karel
Čermák Vladimír
Janovský Radek
Beseda Martin
Krajčovič Ivan
Sedláček Jiří
Veleba Martin
Nahodil Antonín
Novotný Radek
Perkovič Stanislav
Svoboda Marek
Lubor Bachtík
Hrubý Tomáš
Eminger Jan
Malčík Radek
Malčík Zdeněk
Kozel Zdeněk
Vorálek Petr
Číp Mirek
Pavlíček Martin
Luděk Novotný
Jan Leiner
Koros Bedřich
35 MHz
Pazderka Lubos - 80
40 MHz
72 MHz

Kolizní kanály 35 MHz
Kolizní kanály 40 MHz
Kolizní kanály 72 MHz


Počet kolizních kanálů na 35 MHz
Počet kolizních kanálů na 40 MHz
Počet kolizních kanálů na 72 MHz

^^^


Rozlosování

Let č. - 1
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9
Skupina 1 Svoboda Marek
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Jan Leiner
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
Lubor Bachtík
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Skupina 2 Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Sedláček Jiří
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Semerák Petr
2,4 GHz
Kozel Zdeněk
2,4 GHz
Luděk Novotný
2,4 GHz
- Skoupý Karel
2,4 GHz
Eminger Jan
2,4 GHz
Skupina 3 Pazderka Lubos
35 MHz(80)
Novotný Radek
2,4 GHz
Tomiska Leos
2,4 GHz
Čermák Vladimír
2,4 GHz
Beseda Martin
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz

Let č. - 2
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9
Skupina 1 Nahodil Antonín
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Luděk Novotný
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Svoboda Marek
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Skupina 2 Koros Bedřich
2,4 GHz
Beseda Martin
2,4 GHz
Tomiska Leos
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Eminger Jan
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Kozel Zdeněk
2,4 GHz
Čermák Vladimír
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
Skupina 3 - Lubor Bachtík
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Jan Leiner
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Pazderka Lubos
35 MHz(80)
Semerák Petr
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Sedláček Jiří
2,4 GHz

Let č. - 3
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9
Skupina 1 Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Čermák Vladimír
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Eminger Jan
2,4 GHz
Kozel Zdeněk
2,4 GHz
Svoboda Marek
2,4 GHz
Skupina 2 Číp Mirek
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
Luděk Novotný
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Beseda Martin
2,4 GHz
Lubor Bachtík
2,4 GHz
Semerák Petr
2,4 GHz
Sedláček Jiří
2,4 GHz
Skupina 3 Jan Leiner
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Pazderka Lubos
35 MHz(80)
Janovský Radek
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Tomiska Leos
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
-

Let č. - 4
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9
Skupina 1 Koros Bedřich
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Sedláček Jiří
2,4 GHz
Lubor Bachtík
2,4 GHz
Čermák Vladimír
2,4 GHz
Semerák Petr
2,4 GHz
Eminger Jan
2,4 GHz
Svoboda Marek
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
Skupina 2 Veleba Martin
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Pazderka Lubos
35 MHz(80)
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Luděk Novotný
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Kozel Zdeněk
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Tomiska Leos
2,4 GHz
Skupina 3 Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Jan Leiner
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
- Beseda Martin
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz

Let č. - 5
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9
Skupina 1 Koros Bedřich
2,4 GHz
Pazderka Lubos
35 MHz(80)
Veleba Martin
2,4 GHz
Čermák Vladimír
2,4 GHz
Svoboda Marek
2,4 GHz
Semerák Petr
2,4 GHz
Sedláček Jiří
2,4 GHz
Kozel Zdeněk
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Skupina 2 Vorálek Petr
2,4 GHz
Eminger Jan
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Lubor Bachtík
2,4 GHz
Beseda Martin
2,4 GHz
Jan Leiner
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Skupina 3 - Luděk Novotný
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Tomiska Leos
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz

^^^


'Kdo s kým'

Tomiska Leos
Semerák Petr
Skoupý Karel
Čermák Vladimír
Janovský Radek
Beseda Martin
Krajčovič Ivan
Sedláček Jiří
Veleba Martin
Nahodil Antonín
Novotný Radek
Perkovič Stanislav
Svoboda Marek
Lubor Bachtík
Hrubý Tomáš
Eminger Jan
Malčík Radek
Malčík Zdeněk
Kozel Zdeněk
Vorálek Petr
Číp Mirek
Pavlíček Martin
Luděk Novotný
Jan Leiner
Pazderka Lubos
Koros Bedřich
Tomiska Leos X 0 0 2 3 2 2 0 2 2 3 2 0 0 1 1 2 3 2 1 1 2 2 1 3 1
Semerák Petr 0 X 1 2 0 1 2 5 2 0 1 1 2 3 1 2 2 1 2 2 1 0 2 1 2 2
Skoupý Karel 0 1 X 1 1 2 1 1 2 2 1 2 2 1 4 3 1 1 2 1 2 2 2 2 0 1
Čermák Vladimír 2 2 1 X 0 2 1 2 1 1 4 4 3 1 0 3 1 1 3 2 0 0 0 0 2 4
Janovský Radek 3 0 1 0 X 0 1 0 3 4 1 0 2 1 2 0 1 2 1 1 3 4 3 2 2 1
Beseda Martin 2 1 2 2 0 X 3 1 0 0 2 3 0 2 2 2 3 2 1 3 2 1 1 2 1 1
Krajčovič Ivan 2 2 1 1 1 3 X 2 0 1 1 1 0 2 1 0 5 2 0 1 3 2 2 2 2 0
Sedláček Jiří 0 5 1 2 0 1 2 X 2 0 1 1 2 3 1 2 2 1 2 2 1 0 2 1 2 2
Veleba Martin 2 2 2 1 3 0 0 2 X 2 2 0 2 0 3 1 0 2 3 0 1 2 3 1 3 1
Nahodil Antonín 2 0 2 1 4 0 1 0 2 X 2 1 3 1 1 1 1 1 2 1 3 3 3 1 1 2
Novotný Radek 3 1 1 4 1 2 1 1 2 2 X 3 2 0 0 2 1 2 4 1 0 0 1 0 3 3
Perkovič Stanislav 2 1 2 4 0 3 1 1 0 1 3 X 2 2 1 4 1 2 2 3 0 0 0 1 1 3
Svoboda Marek 0 2 2 3 2 0 0 2 2 3 2 2 X 2 1 2 0 0 2 2 2 2 1 1 1 4
Lubor Bachtík 0 3 1 1 1 2 2 3 0 1 0 2 2 X 1 2 2 2 0 4 2 1 1 3 1 2
Hrubý Tomáš 1 1 4 0 2 2 1 1 3 1 0 1 1 1 X 2 1 2 1 1 2 3 2 3 1 0
Eminger Jan 1 2 3 3 0 2 0 2 1 1 2 4 2 2 2 X 0 1 3 3 0 0 1 1 0 3
Malčík Radek 2 2 1 1 1 3 5 2 0 1 1 1 0 2 1 0 X 2 0 1 3 2 2 2 2 0
Malčík Zdeněk 3 1 1 1 2 2 2 1 2 1 2 2 0 2 2 1 2 X 1 1 0 1 1 3 4 0
Kozel Zdeněk 2 2 2 3 1 1 0 2 3 2 4 2 2 0 1 3 0 1 X 1 0 0 2 0 2 3
Vorálek Petr 1 2 1 2 1 3 1 2 0 1 1 3 2 4 1 3 1 1 1 X 2 1 1 2 0 3
Číp Mirek 1 1 2 0 3 2 3 1 1 3 0 0 2 2 2 0 3 0 0 2 X 4 3 2 0 1
Pavlíček Martin 2 0 2 0 4 1 2 0 2 3 0 0 2 1 3 0 2 1 0 1 4 X 2 3 1 1
Luděk Novotný 2 2 2 0 3 1 2 2 3 3 1 0 1 1 2 1 2 1 2 1 3 2 X 0 1 0
Jan Leiner 1 1 2 0 2 2 2 1 1 1 0 1 1 3 3 1 2 3 0 2 2 3 0 X 2 1
Pazderka Lubos 3 2 0 2 2 1 2 2 3 1 3 1 1 1 1 0 2 4 2 0 0 1 1 2 X 1
Koros Bedřich 1 2 1 4 1 1 0 2 1 2 3 3 4 2 0 3 0 0 3 3 1 1 0 1 1 X

Výsledky základních kol

Kolo - 1 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Svoboda Marek

2:14
0
127
Číp Mirek

0:0
0
0
Koros Bedřich

2:57
0
164
Jan Leiner

9:55
50
145
Nahodil Antonín

5:10
40
165
Vorálek Petr

4:34
0
168
Lubor Bachtík

2:23
30
173
Janovský Radek

9:54
45
208
Pavlíček Martin

5:54
0
128
70,5 0 95 572,5 267,5 190 86,5 515 290
123,14 0 165,94 1000 467,25 331,88 151,09 899,56 506,55

Kolo - 1 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Hrubý Tomáš

2:45
15
83
Sedláček Jiří

2:6
0
103
Veleba Martin

9:50
40
188
Semerák Petr

3:20
40
171
Kozel Zdeněk

3:57
35
215
Luděk Novotný

4:26
5
100
-- Skoupý Karel

3:23
25
175
Eminger Jan

4:19
50
202
138,5 74,5 536 154,5 127 221 -- 140,5 203
258,4 138,99 1000 288,25 236,94 412,31 -- 262,13 378,73

Kolo - 1 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Pazderka Lubos

9:57
40
157
Novotný Radek

3:6
0
74
Tomiska Leos

9:52
35
224
Čermák Vladimír

9:57
50
179
Beseda Martin

9:54
25
139
Malčík Radek

9:52
50
56
Malčík Zdeněk

9:56
50
163
Perkovič Stanislav

9:56
50
128
Krajčovič Ivan

9:53
50
222
558,5 149 455 557,5 549,5 614 564,5 582 477
909,61 242,67 741,04 907,98 894,95 1000 919,38 947,88 776,87

Kolo - 2 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Nahodil Antonín

9:54
50
149
Číp Mirek

9:58
10
120
Luděk Novotný

9:55
50
106
Skoupý Karel

6:22
40
181
Svoboda Marek

9:51
0
180
Pavlíček Martin

0:0
0
0
Veleba Martin

9:50
50
200
Hrubý Tomáš

0:0
0
0
Janovský Radek

9:50
35
223
569,5 548 592 331,5 501 0 540 0 456
961,99 925,68 1000 559,97 846,28 0 912,16 0 770,27

Kolo - 2 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Koros Bedřich

8:29
15
208
Beseda Martin

9:46
10
170
Tomiska Leos

9:56
0
227
Perkovič Stanislav

3:52
30
115
Eminger Jan

3:51
0
153
Novotný Radek

9:55
45
218
Kozel Zdeněk

7:47
50
210
Čermák Vladimír

9:57
50
205
Vorálek Petr

9:57
50
196
400 511 415 204,5 154,5 486 387 532 549
728,6 930,78 755,92 372,5 281,42 885,25 704,92 969,03 1000

Kolo - 2 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
-- Lubor Bachtík

9:49
25
248
Malčík Zdeněk

9:45
40
133
Jan Leiner

9:56
50
95
Krajčovič Ivan

5:36
45
137
Pazderka Lubos

9:55
40
156
Semerák Petr

9:55
40
194
Malčík Radek

9:57
50
99
Sedláček Jiří

4:20
0
189
-- 370 558,5 598,5 312,5 557 538 597,5 165,5
-- 618,21 933,17 1000 522,14 930,66 898,91 998,33 276,52

Kolo - 3 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Perkovič Stanislav

9:57
50
175
Koros Bedřich

0:0
0
0
Nahodil Antonín

8:26
40
179
Čermák Vladimír

7:59
0
185
Novotný Radek

9:57
45
175
Skoupý Karel

4:10
0
158
Eminger Jan

5:28
0
165
Kozel Zdeněk

4:21
0
216
Svoboda Marek

3:58
0
191
559,5 0 456,5 386,5 554,5 171 245,5 113 142,5
1000 0 815,91 690,8 991,06 305,63 438,78 201,97 254,69

Kolo - 3 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Číp Mirek

7:11
0
185
Vorálek Petr

9:53
40
181
Luděk Novotný

0:0
0
0
Krajčovič Ivan

9:39
45
171
Malčík Radek

9:57
50
73
Beseda Martin

9:49
35
167
Lubor Bachtík

9:59
0
205
Semerák Petr

9:55
5
212
Sedláček Jiří

4:43
0
204
338,5 542,5 0 538,5 610,5 540,5 484 464 171
554,46 888,62 0 882,06 1000 885,34 792,79 760,03 280,1

Kolo - 3 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Jan Leiner

4:48
0
134
Pavlíček Martin

0:0
0
0
Pazderka Lubos

9:53
0
161
Janovský Radek

0:0
0
0
Veleba Martin

9:55
0
257
Hrubý Tomáš

9:52
20
158
Tomiska Leos

9:48
0
221
Malčík Zdeněk

9:55
50
136
--
221 0 512,5 0 324 533 425 577 --
383,02 0 888,21 0 561,53 923,74 736,57 1000 --

Kolo - 4 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Koros Bedřich

0:0
0
0
Perkovič Stanislav

9:54
50
172
Sedláček Jiří

0:0
0
0
Lubor Bachtík

10:0
0
222
Čermák Vladimír

9:55
10
199
Semerák Petr

0:0
0
0
Eminger Jan

5:30
0
180
Svoboda Marek

0:0
0
0
Vorálek Petr

9:56
40
205
0 558 0 434 505,5 0 240 0 521
0 1000 0 777,78 905,91 0 430,11 0 933,69

Kolo - 4 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Veleba Martin

4:16
20
163
Nahodil Antonín

5:9
0
154
Pazderka Lubos

6:29
45
189
Malčík Zdeněk

0:0
0
0
Luděk Novotný

0:0
0
0
Janovský Radek

0:0
0
0
Kozel Zdeněk

3:15
40
214
Novotný Radek

3:36
0
178
Tomiska Leos

3:15
0
220
194,5 232 339,5 0 0 0 93 127 35
572,9 683,36 1000 0 0 0 273,93 374,08 103,09

Kolo - 4 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Hrubý Tomáš

0:0
0
0
Pavlíček Martin

0:0
0
0
Jan Leiner

5:28
0
176
Malčík Radek

6:5
0
116
-- Beseda Martin

2:49
20
156
Krajčovič Ivan

3:43
0
187
Skoupý Karel

0:0
0
0
Číp Mirek

3:56
35
155
0 0 240 307 -- 111 129,5 0 193,5
0 0 781,76 1000 -- 361,56 421,82 0 630,29

Kolo - 5 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Koros Bedřich

0:0
0
0
Pazderka Lubos

6:42
5
166
Veleba Martin

0:0
0
0
Čermák Vladimír

5:56
0
187
Svoboda Marek

3:59
0
145
Semerák Petr

3:51
45
188
Sedláček Jiří

0:0
0
0
Kozel Zdeněk

0:0
0
0
Novotný Radek

9:51
40
219
0 324 0 262,5 166,5 182 0 0 474
0 683,54 0 553,8 351,27 383,97 0 0 1000

Kolo - 5 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Vorálek Petr

4:54
45
216
Eminger Jan

0:0
0
0
Hrubý Tomáš

4:6
25
148
Perkovič Stanislav

3:17
20
159
Malčík Zdeněk

3:13
0
134
Lubor Bachtík

3:9
25
161
Beseda Martin

2:41
10
140
Jan Leiner

6:33
50
207
Skoupý Karel

4:50
0
147
191 0 197 137,5 126 133,5 101 322 216,5
593,17 0 611,8 427,02 391,3 414,6 313,66 1000 672,36

Kolo - 5 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
-- Luděk Novotný

0:0
0
0
Janovský Radek

0:0
0
0
Nahodil Antonín

9:55
40
176
Malčík Radek

9:57
50
63
Pavlíček Martin

0:0
0
0
Číp Mirek

9:55
0
162
Tomiska Leos

2:42
5
193
Krajčovič Ivan

9:22
40
181
-- 0 0 547 615,5 0 514 70,5 511,5
-- 0 0 888,71 1000 0 835,09 114,54 831,03

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po základních kolech

Zákl. výsledky

poz. Jméno soutěžícího Klub Licence Frekvence Věková kategorie V teamu Stát přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo pen
1* Malčík Radek CZE-1392 2,4 GHz 0 0 CZE 1000 4000 1000
9:52 / 50 / 56
998,33
9:57 / 50 / 99
1000
9:57 / 50 / 73
1000
6:5 / 0 / 116
1000
9:57 / 50 / 63
0
2* Jan Leiner CZE-58-67 2,4 GHz 0 0 CZE 945,44 3781,76 1000
9:55 / 50 / 145
1000
9:56 / 50 / 95
383,02
4:48 / 0 / 134
781,76
5:28 / 0 / 176
1000
6:33 / 50 / 207
0
3* Pazderka Lubos x 0 35 MHz 0 0 x 932,12 3728,48 909,61
9:57 / 40 / 157
930,66
9:55 / 40 / 156
888,21
9:53 / 0 / 161
1000
6:29 / 45 / 189
683,54
6:42 / 5 / 166
0
4* Čermák Vladimír CZE-210-003 2,4 GHz 0 0 CZE 868,43 3473,72 907,98
9:57 / 50 / 179
969,03
9:57 / 50 / 205
690,8
7:59 / 0 / 185
905,91
9:55 / 10 / 199
553,8
5:56 / 0 / 187
0
5* Vorálek Petr CZE-327-025 2,4 GHz 0 0 CZE 853,87 3415,48 331,88
4:34 / 0 / 168
1000
9:57 / 50 / 196
888,62
9:53 / 40 / 181
933,69
9:56 / 40 / 205
593,17
4:54 / 45 / 216
0
6* Perkovič Stanislav CZE-1483 2,4 GHz 0 0 CZE 843,72 3374,9 947,88
9:56 / 50 / 128
372,5
3:52 / 30 / 115
1000
9:57 / 50 / 175
1000
9:54 / 50 / 172
427,02
3:17 / 20 / 159
0
7* Nahodil Antonín CZE-269-019 2,4 GHz 0 0 CZE 837,49 3349,97 467,25
5:10 / 40 / 165
961,99
9:54 / 50 / 149
815,91
8:26 / 40 / 179
683,36
5:9 / 0 / 154
888,71
9:55 / 40 / 176
0
8* Novotný Radek CZE-1528 2,4 GHz 0 0 CZE 812,6 3250,39 242,67
3:6 / 0 / 74
885,25
9:55 / 45 / 218
991,06
9:57 / 45 / 175
374,08
3:36 / 0 / 178
1000
9:51 / 40 / 219
0
9* Malčík Zdeněk CZE-1431 2,4 GHz 0 0 CZE 810,96 3243,85 919,38
9:56 / 50 / 163
933,17
9:45 / 40 / 133
1000
9:55 / 50 / 136
0
0:0 / 0 / 0
391,3
3:13 / 0 / 134
0
10 Beseda Martin CZE-1534 2,4 GHz 0 0 CZE 768,16 3072,63 894,95
9:54 / 25 / 139
930,78
9:46 / 10 / 170
885,34
9:49 / 35 / 167
361,56
2:49 / 20 / 156
313,66
2:41 / 10 / 140
0
11 Veleba Martin CZE-269-43 2,4 GHz 0 0 CZE 761,65 3046,59 1000
9:50 / 40 / 188
912,16
9:50 / 50 / 200
561,53
9:55 / 0 / 257
572,9
4:16 / 20 / 163
0
0:0 / 0 / 0
0
12 Krajčovič Ivan CZE-1620 2,4 GHz 0 0 CZE 753,02 3012,1 776,87
9:53 / 50 / 222
522,14
5:36 / 45 / 137
882,06
9:39 / 45 / 171
421,82
3:43 / 0 / 187
831,03
9:22 / 40 / 181
0
13 Číp Mirek CZE-232-045 2,4 GHz 0 0 CZE 711,38 2845,52 0
0:0 / 0 / 0
925,68
9:58 / 10 / 120
554,46
7:11 / 0 / 185
630,29
3:56 / 35 / 155
835,09
9:55 / 0 / 162
-100
14 Lubor Bachtík CZE-069014 2,4 GHz 0 0 CZE 650,84 2603,38 151,09
2:23 / 30 / 173
618,21
9:49 / 25 / 248
792,79
9:59 / 0 / 205
777,78
10:0 / 0 / 222
414,6
3:9 / 25 / 161
0
15 Tomiska Leos CZE-232-018 2,4 GHz 0 0 CZE 587,02 2348,07 741,04
9:52 / 35 / 224
755,92
9:56 / 0 / 227
736,57
9:48 / 0 / 221
103,09
3:15 / 0 / 220
114,54
2:42 / 5 / 193
0
16 Semerák Petr CZE-210-088 2,4 GHz 0 0 CZE 582,79 2331,16 288,25
3:20 / 40 / 171
898,91
9:55 / 40 / 194
760,03
9:55 / 5 / 212
0
0:0 / 0 / 0
383,97
3:51 / 45 / 188
0
17 Skoupý Karel CZE 1520 2,4 GHz 0 0 CZE 450,02 1800,09 262,13
3:23 / 25 / 175
559,97
6:22 / 40 / 181
305,63
4:10 / 0 / 158
0
0:0 / 0 / 0
672,36
4:50 / 0 / 147
0
18 Hrubý Tomáš CZE-213-39 2,4 GHz 0 0 CZE 448,48 1793,94 258,4
2:45 / 15 / 83
0
0:0 / 0 / 0
923,74
9:52 / 20 / 158
0
0:0 / 0 / 0
611,8
4:6 / 25 / 148
0
19 Svoboda Marek CZE-232-058 2,4 GHz 0 0 CZE 443,68 1774,72 123,14
2:14 / 0 / 127
846,28
9:51 / 0 / 180
254,69
3:58 / 0 / 191
322,48
2:55 / 0 / 152
351,27
3:59 / 0 / 145
0
20 Janovský Radek CZE-1618 2,4 GHz 0 0 CZE 417,46 1669,83 899,56
9:54 / 45 / 208
770,27
9:50 / 35 / 223
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
21 Eminger Jan CZE-069-015 2,4 GHz 0 0 CZE 382,26 1529,04 378,73
4:19 / 50 / 202
281,42
3:51 / 0 / 153
438,78
5:28 / 0 / 165
430,11
5:30 / 0 / 180
0
0:0 / 0 / 0
0
22 Kozel Zdeněk CZE-232 28 2,4 GHz 0 0 CZE 354,44 1417,76 236,94
3:57 / 35 / 215
704,92
7:47 / 50 / 210
201,97
4:21 / 0 / 216
273,93
3:15 / 40 / 214
0
0:0 / 0 / 0
0
23 Luděk Novotný CZE-1573 2,4 GHz 0 0 CZE 353,08 1412,31 412,31
4:26 / 5 / 100
1000
9:55 / 50 / 106
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
24 Koros Bedřich CZE-058-102 2,4 GHz 0 0 CZE 223,64 894,54 165,94
2:57 / 0 / 164
728,6
8:29 / 15 / 208
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
25 Sedláček Jiří CZE-210-098 2,4 GHz 0 0 CZE 173,9 695,61 138,99
2:6 / 0 / 103
276,52
4:20 / 0 / 189
280,1
4:43 / 0 / 204
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
26 Pavlíček Martin CZE-069-003 2,4 GHz 0 0 CZE 126,64 506,55 506,55
5:54 / 0 / 128
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Výsledky finálových kol

Finále1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Malčík Radek

M14:S58,00
L50
(H75)
Jan Leiner

M14:S57,00
L50
(H163)
Pazderka Lubos

M14:S33,00
L15
(H123)
Čermák Vladimír

M0:S0,00
L0
(H0)
Vorálek Petr

M6:S53,00
L0
(H197)
Perkovič Stanislav

M14:S57,00
L40
(H149)
Nahodil Antonín

M0:S0,00
L0
(H0)
Novotný Radek

M0:S0,00
L0
(H0)
Malčík Zdeněk

M3:S50,00
L50
(H161)
910,5 865,5 826,5 0 314,5 862,5 0 0 199,5
1000 950,58 907,74 0 345,41 947,28 0 0 219,11

Finále2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Malčík Zdeněk

M6:S50,00
L40
(H174)
Malčík Radek

M13:S51,00
L45
(H103)
Jan Leiner

M12:S44,00
L50
(H230)
Pazderka Lubos

M14:S56,00
L45
(H139)
Čermák Vladimír

M4:S48,00
L35
(H185)
Vorálek Petr

M12:S36,00
L45
(H202)
Perkovič Stanislav

M14:S58,00
L35
(H133)
Nahodil Antonín

M0:S0,00
L0
(H0)
Novotný Radek

M0:S0,00
L0
(H0)
363 824,5 624 871,5 230,5 695 866,5 0 0
416,52 946,07 716,01 1000 264,49 797,48 994,26 0 0

Finále3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Novotný Radek

M0:S0,00
L0
(H0)
Malčík Zdeněk

M8:S58,00
L50
(H190)
Malčík Radek

M0:S0,00
L0
(H0)
Jan Leiner

M0:S0,00
L0
(H0)
Pazderka Lubos

M4:S6,00
L5
(H153)
Čermák Vladimír

M4:S43,00
L45
(H224)
Vorálek Petr

M5:S5,00
L45
(H222)
Perkovič Stanislav

M4:S59,00
L50
(H179)
Nahodil Antonín

M4:S44,00
L45
(H200)
0 493 0 0 174,5 156 184 259,5 229
0 1000 0 0 353,96 316,43 373,23 526,37 464,5

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po finálních kolech

Celkové výsledky
poz. přepoč. celkem F-let 1 F-let 2 F-let 3 pen Zakl. pozice Jméno soutěžícího přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo pen
1 1000 2467,91 947,28
14:57 / 40 / 149
994,26
14:58 / 35 / 133
526,37
4:59 / 50 / 179
0 6* Perkovič Stanislav 843,72 3374,9 947,88
9:56 / 50 / 128
372,5
3:52 / 30 / 115
1000
9:57 / 50 / 175
1000
9:54 / 50 / 172
427,02
3:17 / 20 / 159
0
2 916,44 2261,7 907,74
14:33 / 15 / 123
1000
14:56 / 45 / 139
353,96
4:6 / 5 / 153
0 3* Pazderka Lubos 932,12 3728,48 909,61
9:57 / 40 / 157
930,66
9:55 / 40 / 156
888,21
9:53 / 0 / 161
1000
6:29 / 45 / 189
683,54
6:42 / 5 / 166
0
3 788,55 1946,07 1000
14:58 / 50 / 75
946,07
13:51 / 45 / 103
0
0:0 / 0 / 0
0 1* Malčík Radek 1000 4000 1000
9:52 / 50 / 56
998,33
9:57 / 50 / 99
1000
9:57 / 50 / 73
1000
6:5 / 0 / 116
1000
9:57 / 50 / 63
0
4 675,3 1666,59 950,58
14:57 / 50 / 163
716,01
12:44 / 50 / 230
0
0:0 / 0 / 0
0 2* Jan Leiner 945,44 3781,76 1000
9:55 / 50 / 145
1000
9:56 / 50 / 95
383,02
4:48 / 0 / 134
781,76
5:28 / 0 / 176
1000
6:33 / 50 / 207
0
5 662,76 1635,63 219,11
3:50 / 50 / 161
416,52
6:50 / 40 / 174
1000
8:58 / 50 / 190
0 9* Malčík Zdeněk 810,96 3243,85 919,38
9:56 / 50 / 163
933,17
9:45 / 40 / 133
1000
9:55 / 50 / 136
0
0:0 / 0 / 0
391,3
3:13 / 0 / 134
0
6 614,33 1516,12 345,41
6:53 / 0 / 197
797,48
12:36 / 45 / 202
373,23
5:5 / 45 / 222
0 5* Vorálek Petr 853,87 3415,48 331,88
4:34 / 0 / 168
1000
9:57 / 50 / 196
888,62
9:53 / 40 / 181
933,69
9:56 / 40 / 205
593,17
4:54 / 45 / 216
0
7 235,39 580,92 0
0:0 / 0 / 0
264,49
4:48 / 35 / 185
316,43
4:43 / 45 / 224
0 4* Čermák Vladimír 868,43 3473,72 907,98
9:57 / 50 / 179
969,03
9:57 / 50 / 205
690,8
7:59 / 0 / 185
905,91
9:55 / 10 / 199
553,8
5:56 / 0 / 187
0
8 188,22 464,5 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
464,5
4:44 / 45 / 200
0 7* Nahodil Antonín 837,49 3349,97 467,25
5:10 / 40 / 165
961,99
9:54 / 50 / 149
815,91
8:26 / 40 / 179
683,36
5:9 / 0 / 154
888,71
9:55 / 40 / 176
0
9 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0 8* Novotný Radek 812,6 3250,39 242,67
3:6 / 0 / 74
885,25
9:55 / 45 / 218
991,06
9:57 / 45 / 175
374,08
3:36 / 0 / 178
1000
9:51 / 40 / 219
0
-- -- 10 Beseda Martin 768,16 3072,63 894,95
9:54 / 25 / 139
930,78
9:46 / 10 / 170
885,34
9:49 / 35 / 167
361,56
2:49 / 20 / 156
313,66
2:41 / 10 / 140
0
-- -- 11 Veleba Martin 761,65 3046,59 1000
9:50 / 40 / 188
912,16
9:50 / 50 / 200
561,53
9:55 / 0 / 257
572,9
4:16 / 20 / 163
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 12 Krajčovič Ivan 753,02 3012,1 776,87
9:53 / 50 / 222
522,14
5:36 / 45 / 137
882,06
9:39 / 45 / 171
421,82
3:43 / 0 / 187
831,03
9:22 / 40 / 181
0
-- -- 13 Číp Mirek 711,38 2845,52 0
0:0 / 0 / 0
925,68
9:58 / 10 / 120
554,46
7:11 / 0 / 185
630,29
3:56 / 35 / 155
835,09
9:55 / 0 / 162
-100
-- -- 14 Lubor Bachtík 650,84 2603,38 151,09
2:23 / 30 / 173
618,21
9:49 / 25 / 248
792,79
9:59 / 0 / 205
777,78
10:0 / 0 / 222
414,6
3:9 / 25 / 161
0
-- -- 15 Tomiska Leos 587,02 2348,07 741,04
9:52 / 35 / 224
755,92
9:56 / 0 / 227
736,57
9:48 / 0 / 221
103,09
3:15 / 0 / 220
114,54
2:42 / 5 / 193
0
-- -- 16 Semerák Petr 582,79 2331,16 288,25
3:20 / 40 / 171
898,91
9:55 / 40 / 194
760,03
9:55 / 5 / 212
0
0:0 / 0 / 0
383,97
3:51 / 45 / 188
0
-- -- 17 Skoupý Karel 450,02 1800,09 262,13
3:23 / 25 / 175
559,97
6:22 / 40 / 181
305,63
4:10 / 0 / 158
0
0:0 / 0 / 0
672,36
4:50 / 0 / 147
0
-- -- 18 Hrubý Tomáš 448,48 1793,94 258,4
2:45 / 15 / 83
0
0:0 / 0 / 0
923,74
9:52 / 20 / 158
0
0:0 / 0 / 0
611,8
4:6 / 25 / 148
0
-- -- 19 Svoboda Marek 443,68 1774,72 123,14
2:14 / 0 / 127
846,28
9:51 / 0 / 180
254,69
3:58 / 0 / 191
322,48
2:55 / 0 / 152
351,27
3:59 / 0 / 145
0
-- -- 20 Janovský Radek 417,46 1669,83 899,56
9:54 / 45 / 208
770,27
9:50 / 35 / 223
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 21 Eminger Jan 382,26 1529,04 378,73
4:19 / 50 / 202
281,42
3:51 / 0 / 153
438,78
5:28 / 0 / 165
430,11
5:30 / 0 / 180
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 22 Kozel Zdeněk 354,44 1417,76 236,94
3:57 / 35 / 215
704,92
7:47 / 50 / 210
201,97
4:21 / 0 / 216
273,93
3:15 / 40 / 214
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 23 Luděk Novotný 353,08 1412,31 412,31
4:26 / 5 / 100
1000
9:55 / 50 / 106
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 24 Koros Bedřich 223,64 894,54 165,94
2:57 / 0 / 164
728,6
8:29 / 15 / 208
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 25 Sedláček Jiří 173,9 695,61 138,99
2:6 / 0 / 103
276,52
4:20 / 0 / 189
280,1
4:43 / 0 / 204
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 26 Pavlíček Martin 126,64 506,55 506,55
5:54 / 0 / 128
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Oficiální výsledovka s body



Výsledky

Kontakt - Jméno :686
Datum konání :24.6.2017
Kategorie :F5J
Místo konání :Stará Paka - Brdo
Číslo pořádajícího klubu (např CZE96)CZE123
Kontakt - Jméno :kontakt - jmeno
Kontakt - Adresa :kontakt adresa
Kontakt - Email :kontakt email
Kontakt - Telefon :kontakt - telefon
Pořadatel :LMK Nová Paka
Ředitel soutěže :Michal Jirásko
Hlavní rozhodčí :Ladislav Jirásko
Počasí :Skoro jasno, vítr do 10 m/s




Pořadí - všichni

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 body přepoč.
1* Perkovič Stanislav CZE-1483 947,88
9:56 / 50 / 128
372,5
3:52 / 30 / 115
1000
9:57 / 50 / 175
1000
9:54 / 50 / 172
427,02
3:17 / 20 / 159
3374,9 843,72
2* Pazderka Lubos x 0 909,61
9:57 / 40 / 157
930,66
9:55 / 40 / 156
888,21
9:53 / 0 / 161
1000
6:29 / 45 / 189
683,54
6:42 / 5 / 166
3728,48 932,12
3* Malčík Radek CZE-1392 1000
9:52 / 50 / 56
998,33
9:57 / 50 / 99
1000
9:57 / 50 / 73
1000
6:5 / 0 / 116
1000
9:57 / 50 / 63
4000 1000
4* Jan Leiner CZE-58-67 1000
9:55 / 50 / 145
1000
9:56 / 50 / 95
383,02
4:48 / 0 / 134
781,76
5:28 / 0 / 176
1000
6:33 / 50 / 207
3781,76 945,44
5* Malčík Zdeněk CZE-1431 919,38
9:56 / 50 / 163
933,17
9:45 / 40 / 133
1000
9:55 / 50 / 136
0
0:0 / 0 / 0
391,3
3:13 / 0 / 134
3243,85 810,96
6* Vorálek Petr CZE-327-025 331,88
4:34 / 0 / 168
1000
9:57 / 50 / 196
888,62
9:53 / 40 / 181
933,69
9:56 / 40 / 205
593,17
4:54 / 45 / 216
3415,48 853,87
7* Čermák Vladimír CZE-210-003 907,98
9:57 / 50 / 179
969,03
9:57 / 50 / 205
690,8
7:59 / 0 / 185
905,91
9:55 / 10 / 199
553,8
5:56 / 0 / 187
3473,72 868,43
8* Nahodil Antonín CZE-269-019 467,25
5:10 / 40 / 165
961,99
9:54 / 50 / 149
815,91
8:26 / 40 / 179
683,36
5:9 / 0 / 154
888,71
9:55 / 40 / 176
3349,97 837,49
9* Novotný Radek CZE-1528 242,67
3:6 / 0 / 74
885,25
9:55 / 45 / 218
991,06
9:57 / 45 / 175
374,08
3:36 / 0 / 178
1000
9:51 / 40 / 219
3250,39 812,6
10 Beseda Martin CZE-1534 894,95
9:54 / 25 / 139
930,78
9:46 / 10 / 170
885,34
9:49 / 35 / 167
361,56
2:49 / 20 / 156
313,66
2:41 / 10 / 140
3072,63 768,16
11 Veleba Martin CZE-269-43 1000
9:50 / 40 / 188
912,16
9:50 / 50 / 200
561,53
9:55 / 0 / 257
572,9
4:16 / 20 / 163
0
0:0 / 0 / 0
3046,59 761,65
12 Krajčovič Ivan CZE-1620 776,87
9:53 / 50 / 222
522,14
5:36 / 45 / 137
882,06
9:39 / 45 / 171
421,82
3:43 / 0 / 187
831,03
9:22 / 40 / 181
3012,1 753,02
13 Číp Mirek CZE-232-045 0
0:0 / 0 / 0
925,68
9:58 / 10 / 120
554,46
7:11 / 0 / 185
630,29
3:56 / 35 / 155
835,09
9:55 / 0 / 162
2845,52 711,38
14 Lubor Bachtík CZE-069014 151,09
2:23 / 30 / 173
618,21
9:49 / 25 / 248
792,79
9:59 / 0 / 205
777,78
10:0 / 0 / 222
414,6
3:9 / 25 / 161
2603,38 650,84
15 Tomiska Leos CZE-232-018 741,04
9:52 / 35 / 224
755,92
9:56 / 0 / 227
736,57
9:48 / 0 / 221
103,09
3:15 / 0 / 220
114,54
2:42 / 5 / 193
2348,07 587,02
16 Semerák Petr CZE-210-088 288,25
3:20 / 40 / 171
898,91
9:55 / 40 / 194
760,03
9:55 / 5 / 212
0
0:0 / 0 / 0
383,97
3:51 / 45 / 188
2331,16 582,79
17 Skoupý Karel CZE 1520 262,13
3:23 / 25 / 175
559,97
6:22 / 40 / 181
305,63
4:10 / 0 / 158
0
0:0 / 0 / 0
672,36
4:50 / 0 / 147
1800,09 450,02
18 Hrubý Tomáš CZE-213-39 258,4
2:45 / 15 / 83
0
0:0 / 0 / 0
923,74
9:52 / 20 / 158
0
0:0 / 0 / 0
611,8
4:6 / 25 / 148
1793,94 448,48
19 Svoboda Marek CZE-232-058 123,14
2:14 / 0 / 127
846,28
9:51 / 0 / 180
254,69
3:58 / 0 / 191
322,48
2:55 / 0 / 152
351,27
3:59 / 0 / 145
1774,72 443,68
20 Janovský Radek CZE-1618 899,56
9:54 / 45 / 208
770,27
9:50 / 35 / 223
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
1669,83 417,46
21 Eminger Jan CZE-069-015 378,73
4:19 / 50 / 202
281,42
3:51 / 0 / 153
438,78
5:28 / 0 / 165
430,11
5:30 / 0 / 180
0
0:0 / 0 / 0
1529,04 382,26
22 Kozel Zdeněk CZE-232 28 236,94
3:57 / 35 / 215
704,92
7:47 / 50 / 210
201,97
4:21 / 0 / 216
273,93
3:15 / 40 / 214
0
0:0 / 0 / 0
1417,76 354,44
23 Luděk Novotný CZE-1573 412,31
4:26 / 5 / 100
1000
9:55 / 50 / 106
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
1412,31 353,08
24 Koros Bedřich CZE-058-102 165,94
2:57 / 0 / 164
728,6
8:29 / 15 / 208
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
894,54 223,64
25 Sedláček Jiří CZE-210-098 138,99
2:6 / 0 / 103
276,52
4:20 / 0 / 189
280,1
4:43 / 0 / 204
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
695,61 173,9
26 Pavlíček Martin CZE-069-003 506,55
5:54 / 0 / 128
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
506,55 126,64

^^^


Pořadí klubů


Klub Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
x 1 Pazderka Lubos, 4412,02 4412,02

^^^


Pořadí týmů

Týmy Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
none 26 Tomiska Leos, Semerák Petr, Skoupý Karel, Čermák Vladimír, Janovský Radek, Beseda Martin, Krajčovič Ivan, Sedláček Jiří, Veleba Martin, Nahodil Antonín, Novotný Radek, Perkovič Stanislav, Svoboda Marek, Lubor Bachtík, Hrubý Tomáš, Eminger Jan, Malčík Radek, Malčík Zdeněk, Kozel Zdeněk, Vorálek Petr, Číp Mirek, Pavlíček Martin, Luděk Novotný, Jan Leiner, Pazderka Lubos, Koros Bedřich, 69618,18 2677,62

^^^


Přestnost přistání

Příjmení, jméno celkem přistání Součet Průměr
Perkovič Stanislav 8 50 , 30 , 50 , 50 , 20 , 40 , 35 , 50 325 40,62
Malčík Radek 8 50 , 50 , 50 , 0 , 50 , 50 , 45 , 0 295 36,88
Krajčovič Ivan 5 50 , 45 , 45 , 0 , 40 180 36
Malčík Zdeněk 8 50 , 40 , 50 , 0 , 0 , 50 , 40 , 50 280 35
Vorálek Petr 8 0 , 50 , 40 , 40 , 45 , 0 , 45 , 45 265 33,12
Jan Leiner 8 50 , 50 , 0 , 0 , 50 , 50 , 50 , 0 250 31,25
Nahodil Antonín 8 40 , 50 , 40 , 0 , 40 , 0 , 0 , 45 215 26,88
Semerák Petr 5 40 , 40 , 5 , 0 , 45 130 26
Kozel Zdeněk 5 35 , 50 , 0 , 40 , 0 125 25
Pazderka Lubos 8 40 , 40 , 0 , 45 , 5 , 15 , 45 , 5 195 24,38
Čermák Vladimír 8 50 , 50 , 0 , 10 , 0 , 0 , 35 , 45 190 23,75
Veleba Martin 5 40 , 50 , 0 , 20 , 0 110 22
Beseda Martin 5 25 , 10 , 35 , 20 , 10 100 20
Novotný Radek 8 0 , 45 , 45 , 0 , 40 , 0 , 0 , 0 130 16,25
Lubor Bachtík 5 30 , 25 , 0 , 0 , 25 80 16
Janovský Radek 5 45 , 35 , 0 , 0 , 0 80 16
Skoupý Karel 5 25 , 40 , 0 , 0 , 0 65 13
Hrubý Tomáš 5 15 , 0 , 20 , 0 , 25 60 12
Luděk Novotný 5 5 , 50 , 0 , 0 , 0 55 11
Eminger Jan 5 50 , 0 , 0 , 0 , 0 50 10
Číp Mirek 5 0 , 10 , 0 , 35 , 0 45 9
Tomiska Leos 5 35 , 0 , 0 , 0 , 5 40 8
Koros Bedřich 5 0 , 15 , 0 , 0 , 0 15 3
Pavlíček Martin 5 0 , 0 , 0 , 0 , 0 0 0
Svoboda Marek 6 0 , 0 , 0 , 0 , 0 , 0 0 0
Sedláček Jiří 5 0 , 0 , 0 , 0 , 0 0 0

^^^


Průměrná doba letu


Příjmení, jméno Počet záznamů Letové časy Celekem vteřin Průměrný letový čas
Malčík Radek 5 9:52,00, 9:57,00, 9:57,00, 6:5,00, 9:57,00, 2748 9:9,60000000000002
Čermák Vladimír 5 9:57,00, 9:57,00, 7:59,00, 9:55,00, 5:56,00, 2624 8:44,8
Pazderka Lubos 5 9:57,00, 9:55,00, 9:53,00, 6:29,00, 6:42,00, 2576 8:35,2
Vorálek Petr 5 4:34,00, 9:57,00, 9:53,00, 9:56,00, 4:54,00, 2354 7:50,8
Nahodil Antonín 5 5:10,00, 9:54,00, 8:26,00, 5:9,00, 9:55,00, 2314 7:42,8
Krajčovič Ivan 5 9:53,00, 5:36,00, 9:39,00, 3:43,00, 9:22,00, 2293 7:38,6
Perkovič Stanislav 5 9:56,00, 3:52,00, 9:57,00, 9:54,00, 3:17,00, 2216 7:23,2
Jan Leiner 5 9:55,00, 9:56,00, 4:48,00, 5:28,00, 6:33,00, 2200 7:20
Novotný Radek 5 3:6,00, 9:55,00, 9:57,00, 3:36,00, 9:51,00, 2185 7:17
Tomiska Leos 5 9:52,00, 9:56,00, 9:48,00, 3:15,00, 2:42,00, 2133 7:6,60000000000002
Lubor Bachtík 5 2:23,00, 9:49,00, 9:59,00, 10:0,00, 3:9,00, 2120 7:4
Beseda Martin 5 9:54,00, 9:46,00, 9:49,00, 2:49,00, 2:41,00, 2099 6:59,8
Veleba Martin 5 9:50,00, 9:50,00, 9:55,00, 4:16,00, 0:0,00, 2031 6:46,2
Malčík Zdeněk 5 9:56,00, 9:45,00, 9:55,00, 0:0,00, 3:13,00, 1969 6:33,8
Číp Mirek 5 0:0,00, 9:58,00, 7:11,00, 3:56,00, 9:55,00, 1860 6:12
Semerák Petr 5 3:20,00, 9:55,00, 9:55,00, 0:0,00, 3:51,00, 1621 5:24,2
Janovský Radek 5 9:54,00, 9:50,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 1184 3:56,8
Kozel Zdeněk 5 3:57,00, 7:47,00, 4:21,00, 3:15,00, 0:0,00, 1160 3:52
Eminger Jan 5 4:19,00, 3:51,00, 5:28,00, 5:30,00, 0:0,00, 1148 3:49,6
Svoboda Marek 6 2:14,00, 9:51,00, 3:58,00, 0:0,00, 3:59,00, 2:55,00, 1377 3:49,5
Skoupý Karel 5 3:23,00, 6:22,00, 4:10,00, 0:0,00, 4:50,00, 1125 3:45
Hrubý Tomáš 5 2:45,00, 0:0,00, 9:52,00, 0:0,00, 4:6,00, 1003 3:20,6
Luděk Novotný 5 4:26,00, 9:55,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 861 2:52,2
Koros Bedřich 5 2:57,00, 8:29,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 686 2:17,2
Sedláček Jiří 5 2:6,00, 4:20,00, 4:43,00, 0:0,00, 0:0,00, 669 2:13,8
Pavlíček Martin 5 5:54,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 354 1:10,8

^^^


Průměrná výška


Příjmení, jméno Počet záznamů Průměrná výška Výška celkem Průměrná výška
Malčík Radek 7 56, 99, 73, 116, 63, 75, 103, 0, 585 83,57
Luděk Novotný 2 100, 106, 0, 0, 0, 206 103
Pavlíček Martin 1 128, 0, 0, 0, 0, 128 128
Hrubý Tomáš 3 83, 0, 158, 0, 148, 389 129,67
Perkovič Stanislav 8 128, 115, 175, 172, 159, 149, 133, 179, 1210 151,25
Beseda Martin 5 139, 170, 167, 156, 140, 772 154,4
Pazderka Lubos 8 157, 156, 161, 189, 166, 123, 139, 153, 1244 155,5
Číp Mirek 4 0, 120, 185, 155, 162, 622 155,5
Malčík Zdeněk 7 163, 133, 136, 0, 134, 161, 174, 190, 1091 155,86
Svoboda Marek 5 127, 180, 191, 0, 145, 152, 795 159
Jan Leiner 7 145, 95, 134, 176, 207, 163, 230, 0, 1150 164,29
Skoupý Karel 4 175, 181, 158, 0, 147, 661 165,25
Sedláček Jiří 3 103, 189, 204, 0, 0, 496 165,33
Nahodil Antonín 6 165, 149, 179, 154, 176, 0, 0, 200, 1023 170,5
Novotný Radek 5 74, 218, 175, 178, 219, 0, 0, 0, 864 172,8
Eminger Jan 4 202, 153, 165, 180, 0, 700 175
Krajčovič Ivan 5 222, 137, 171, 187, 181, 898 179,6
Koros Bedřich 2 164, 208, 0, 0, 0, 372 186
Semerák Petr 4 171, 194, 212, 0, 188, 765 191,25
Čermák Vladimír 7 179, 205, 185, 199, 187, 0, 185, 224, 1364 194,86
Vorálek Petr 8 168, 196, 181, 205, 216, 197, 202, 222, 1587 198,38
Lubor Bachtík 5 173, 248, 205, 222, 161, 1009 201,8
Veleba Martin 4 188, 200, 257, 163, 0, 808 202
Kozel Zdeněk 4 215, 210, 216, 214, 0, 855 213,75
Janovský Radek 2 208, 223, 0, 0, 0, 431 215,5
Tomiska Leos 5 224, 227, 221, 220, 193, 1085 217

^^^


Čas vs výška


Příjmení, jméno Letový čas ze 100 metrů Průměrná výška Průměrný letový čas Potřebná výška pro nalétání 10 minut
Malčík Radek 10:57,64 83,57 9:9,60000000000002 91,23
Pazderka Lubos 5:31,32 155,5 8:35,2 181,09
Perkovič Stanislav 4:53,02 151,25 7:23,2 204,76
Beseda Martin 4:31,89 154,4 6:59,8 220,68
Nahodil Antonín 4:31,44 170,5 7:42,8 221,05
Čermák Vladimír 4:29,33 194,86 8:44,8 222,78
Jan Leiner 4:27,83 164,29 7:20 224,03
Krajčovič Ivan 4:15,35 179,6 7:38,6 234,98
Novotný Radek 4:12,89 172,8 7:17 237,25
Malčík Zdeněk 4:12,67 155,86 6:33,8 237,47
Číp Mirek 3:59,23 155,5 6:12 250,81
Vorálek Petr 3:57,33 198,38 7:50,8 252,82
Lubor Bachtík 3:30,11 201,8 7:4 285,57
Veleba Martin 3:21,09 202 6:46,2 298,38
Tomiska Leos 3:16,59 217 7:6,60000000000002 305,2
Semerák Petr 2:49,52 191,25 5:24,2 353,95
Luděk Novotný 2:47,18 103 2:52,2 358,89
Hrubý Tomáš 2:34,7 129,67 3:20,6 387,85
Svoboda Marek 2:24,34 159 3:49,5 415,69
Skoupý Karel 2:16,16 165,25 3:45 440,67
Eminger Jan 2:11,2 175 3:49,6 457,32
Janovský Radek 1:49,88 215,5 3:56,8 546,03
Kozel Zdeněk 1:48,54 213,75 3:52 552,8
Sedláček Jiří 1:20,93 165,33 2:13,8 741,39
Koros Bedřich 1:13,76 186 2:17,2 813,41
Pavlíček Martin 0:55,31 128 1:10,8 1084,75

^^^



Software SORG V4 (c) 2012 - Aleš Krátký / www.RCSOFTWARE.cz / ales@sgames.cz Stoupak.cz - RCEK, RCEJ, RCEN, RCEO, F5J, FXJ, Eurocup ... / www.stoupak.cz