Kompletní přehled ze soutěže : Lánské výškoměry 2017 - 20.7.2017 19:01:26

SORG V4 - www.RCSOFTWARE.cz / Aleš Krátký / ales@sgames.cz






Seznam zaregistrovaných soutěžících

# Příjmení, jméno Klub Stát Licence Frekvence 1. Kanál / 2. Kanál Věková kategorie
1 Bartůněk Jaroslav   CZE  CZE-025-074  2,4 GHz 00(00) Senior 
2 Číp Miroslav   CZE  CZE-232-045  2,4 GHz 00(00) Senior 
3 Dušek Petr   CZE  CZE-232-003  2,4 GHz 00(00) Senior 
4 Hořejší Ivan   CZE  CZE-171-019  2,4 GHz 00(00) Senior 
5 Hrubý Tomáš   CZE  CZE-213-039  2,4 GHz 00(00) Senior 
6 Kopecký Miroslav   CZE  CZE-077-408  2,4 GHz 00(00) Senior 
7 Kubica Jan   CZE  CZE-395-033  2,4 GHz 00(00) Senior 
8 Mrázek Karel Bílá Tremesná KLoM  CZE  CZE-264-027  2,4 GHz 00(00) Senior 
9 Novotný Radek   CZE  CZE-008-013  2,4 GHz 00(00) Senior 
10 Rada Rudolf   CZE  CZE-071-011  2,4 GHz 00(00) Senior 
11 Žampach Roman   CZE  CZE-523-001  2,4 GHz 00(00) Senior 
12 Veselý Jiří     CZE-523-005  2,4 GHz 00(00) Senior 
13 Jícha Robert     CZE-171-009  2,4 GHz 00(00) Senior 
14 Holub Jiří     CZE-280-009  2,4 GHz 00(00) Senior 
15 Mihulka Jiří     CZE-110-017  2,4 GHz 00(00) Senior 
16 Novotný René     CZE-1527  2,4 GHz 00(00) Žák 
17 Kamenský Jaromír     CZE-204-040  2,4 GHz 00(00) Senior 
18 Stanko Josef     CZE-074-077  2,4 GHz 00(00) Senior 

^^^


Výpis kanálů

2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
Číp Miroslav
Dušek Petr
Hořejší Ivan
Hrubý Tomáš
Kopecký Miroslav
Kubica Jan
Mrázek Karel
Novotný Radek
Rada Rudolf
Žampach Roman
Veselý Jiří
Jícha Robert
Holub Jiří
Mihulka Jiří
Novotný René
Kamenský Jaromír
Stanko Josef
35 MHz
40 MHz
72 MHz

Kolizní kanály 35 MHz
Kolizní kanály 40 MHz
Kolizní kanály 72 MHz


Počet kolizních kanálů na 35 MHz
Počet kolizních kanálů na 40 MHz
Počet kolizních kanálů na 72 MHz

^^^


Rozlosování

Let č. - 1
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Hořejší Ivan
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Stanko Josef
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Žampach Roman
2,4 GHz
Skupina 2 Kamenský Jaromír
2,4 GHz
Veselý Jiří
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Mihulka Jiří
2,4 GHz
Holub Jiří
2,4 GHz
Jícha Robert
2,4 GHz
Skupina 3 Číp Miroslav
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Kopecký Miroslav
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz

Let č. - 2
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Mihulka Jiří
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Kamenský Jaromír
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Jícha Robert
2,4 GHz
Skupina 2 Kubica Jan
2,4 GHz
Číp Miroslav
2,4 GHz
Holub Jiří
2,4 GHz
Veselý Jiří
2,4 GHz
Žampach Roman
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Skupina 3 Stanko Josef
2,4 GHz
Kopecký Miroslav
2,4 GHz
Hořejší Ivan
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz

Let č. - 3
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Číp Miroslav
2,4 GHz
Veselý Jiří
2,4 GHz
Žampach Roman
2,4 GHz
Mihulka Jiří
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Hořejší Ivan
2,4 GHz
Skupina 2 Kopecký Miroslav
2,4 GHz
Jícha Robert
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Kamenský Jaromír
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Stanko Josef
2,4 GHz
Skupina 3 Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Holub Jiří
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz

Let č. - 4
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Hořejší Ivan
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Číp Miroslav
2,4 GHz
Kamenský Jaromír
2,4 GHz
Stanko Josef
2,4 GHz
Mihulka Jiří
2,4 GHz
Skupina 2 Mrázek Karel
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Holub Jiří
2,4 GHz
Veselý Jiří
2,4 GHz
Kopecký Miroslav
2,4 GHz
Skupina 3 Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Žampach Roman
2,4 GHz
Jícha Robert
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz

Let č. - 5
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Kopecký Miroslav
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Holub Jiří
2,4 GHz
Stanko Josef
2,4 GHz
Hořejší Ivan
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Skupina 2 Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Veselý Jiří
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Mihulka Jiří
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Žampach Roman
2,4 GHz
Skupina 3 Novotný René
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Číp Miroslav
2,4 GHz
Jícha Robert
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Kamenský Jaromír
2,4 GHz

Let č. - 6
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Stanko Josef
2,4 GHz
Mihulka Jiří
2,4 GHz
Kopecký Miroslav
2,4 GHz
Žampach Roman
2,4 GHz
Hořejší Ivan
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Skupina 2 Kamenský Jaromír
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Veselý Jiří
2,4 GHz
Jícha Robert
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Skupina 3 Holub Jiří
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Číp Miroslav
2,4 GHz

Let č. - 7
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Žampach Roman
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Kamenský Jaromír
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Stanko Josef
2,4 GHz
Skupina 2 Dušek Petr
2,4 GHz
Mihulka Jiří
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Jícha Robert
2,4 GHz
Holub Jiří
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Skupina 3 Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Hořejší Ivan
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Číp Miroslav
2,4 GHz
Veselý Jiří
2,4 GHz
Kopecký Miroslav
2,4 GHz

^^^


'Kdo s kým'

Bartůněk Jaroslav
Číp Miroslav
Dušek Petr
Hořejší Ivan
Hrubý Tomáš
Kopecký Miroslav
Kubica Jan
Mrázek Karel
Novotný Radek
Rada Rudolf
Žampach Roman
Veselý Jiří
Jícha Robert
Holub Jiří
Mihulka Jiří
Novotný René
Kamenský Jaromír
Stanko Josef
Bartůněk Jaroslav X 2 2 2 4 1 2 1 3 3 3 2 2 2 2 2 1 1
Číp Miroslav 2 X 1 3 2 2 4 2 1 2 2 3 1 2 2 3 2 1
Dušek Petr 2 1 X 2 2 3 1 3 4 0 0 2 2 6 2 2 1 2
Hořejší Ivan 2 3 2 X 3 4 0 1 2 3 3 2 0 1 3 0 1 5
Hrubý Tomáš 4 2 2 3 X 4 2 3 0 1 3 2 1 1 2 3 0 2
Kopecký Miroslav 1 2 3 4 4 X 2 3 3 0 1 2 1 2 1 1 1 4
Kubica Jan 2 4 1 0 2 2 X 3 2 1 3 1 3 2 0 4 3 2
Mrázek Karel 1 2 3 1 3 3 3 X 1 2 1 2 2 2 0 4 3 2
Novotný Radek 3 1 4 2 0 3 2 1 X 2 1 1 3 4 2 1 2 3
Rada Rudolf 3 2 0 3 1 0 1 2 2 X 4 3 2 0 4 1 4 3
Žampach Roman 3 2 0 3 3 1 3 1 1 4 X 3 1 1 3 2 1 3
Veselý Jiří 2 3 2 2 2 2 1 2 1 3 3 X 2 3 3 2 2 0
Jícha Robert 2 1 2 0 1 1 3 2 3 2 1 2 X 2 3 4 5 1
Holub Jiří 2 2 6 1 1 2 2 2 4 0 1 3 2 X 2 3 1 1
Mihulka Jiří 2 2 2 3 2 1 0 0 2 4 3 3 3 2 X 1 3 2
Novotný René 2 3 2 0 3 1 4 4 1 1 2 2 4 3 1 X 2 0
Kamenský Jaromír 1 2 1 1 0 1 3 3 2 4 1 2 5 1 3 2 X 3
Stanko Josef 1 1 2 5 2 4 2 2 3 3 3 0 1 1 2 0 3 X

Výsledky základních kol

Kolo - 1 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Bartůněk Jaroslav

6:46
30
178
Hořejší Ivan

9:54
35
197
Novotný Radek

9:56
45
130
Stanko Josef

0:0
0
0
Rada Rudolf

8:17
50
154
Žampach Roman

7:40
30
153
347 530,5 576 0 470 413,5
602,43 921,01 1000 0 815,97 717,88

Kolo - 1 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Kamenský Jaromír

9:0
45
153
Veselý Jiří

5:18
0
127
Dušek Petr

9:55
50
108
Mihulka Jiří

9:59
35
118
Holub Jiří

3:35
0
171
Jícha Robert

9:59
0
183
508,5 254,5 591 575 129,5 507,5
860,41 430,63 1000 972,93 219,12 858,71

Kolo - 1 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Číp Miroslav

9:53
30
100
Kubica Jan

9:16
25
47
Hrubý Tomáš

4:7
0
85
Novotný René

4:18
40
165
Kopecký Miroslav

6:30
10
220
Mrázek Karel

9:56
50
153
573 557,5 204,5 215,5 240 569,5
1000 972,95 356,89 376,09 418,85 993,89

Kolo - 2 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Mihulka Jiří

9:48
50
123
Novotný Radek

9:56
50
104
Bartůněk Jaroslav

9:51
25
183
Kamenský Jaromír

7:37
0
142
Rada Rudolf

9:55
45
161
Jícha Robert

9:55
0
203
576,5 594 524,5 386 559,5 486
970,54 1000 883 649,83 941,92 818,18

Kolo - 2 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Kubica Jan

9:54
50
79
Číp Miroslav

6:42
50
145
Holub Jiří

9:49
35
133
Veselý Jiří

9:55
45
154
Žampach Roman

9:56
40
150
Novotný René

9:49
35
200
604,5 379,5 557,5 563 561 524
1000 627,79 922,25 931,35 928,04 866,83

Kolo - 2 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Stanko Josef

9:51
50
153
Kopecký Miroslav

4:43
0
189
Hořejší Ivan

3:28
40
73
Dušek Petr

0:0
0
0
Mrázek Karel

6:51
45
162
Hrubý Tomáš

5:29
0
92
564,5 188,5 211,5 0 375 283
1000 333,92 374,67 0 664,3 501,33

Kolo - 3 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Číp Miroslav

9:51
50
205
Veselý Jiří

5:41
50
125
Žampach Roman

9:59
0
185
Mihulka Jiří

9:46
45
126
Rada Rudolf

6:51
45
133
Hořejší Ivan

9:29
45
131
526 328,5 506,5 568 389,5 548,5
926,06 578,35 891,73 1000 685,74 965,67

Kolo - 3 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Kopecký Miroslav

9:49
45
229
Jícha Robert

8:51
30
219
Kubica Jan

9:56
45
77
Kamenský Jaromír

5:31
40
151
Novotný Radek

9:56
50
77
Stanko Josef

9:43
35
159
447 404 602,5 295,5 607,5 538,5
735,8 665,02 991,77 486,42 1000 886,42

Kolo - 3 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Bartůněk Jaroslav

9:59
0
166
Holub Jiří

0:0
0
0
Dušek Petr

9:54
50
102
Hrubý Tomáš

9:54
50
132
Mrázek Karel

4:56
40
187
Novotný René

6:49
50
182
516 0 593 578 242,5 368
870,15 0 1000 974,7 408,94 620,57

Kolo - 4 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Hořejší Ivan

2:54
35
121
Rada Rudolf

9:53
50
180
Číp Miroslav

9:3
10
129
Kamenský Jaromír

3:58
0
184
Stanko Josef

9:38
20
116
Mihulka Jiří

9:41
45
96
148,5 553 488,5 146 540 578
256,92 956,75 845,16 252,6 934,26 1000

Kolo - 4 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Mrázek Karel

9:54
25
150
Dušek Petr

9:55
15
138
Novotný Radek

6:6
50
153
Holub Jiří

0:0
0
0
Veselý Jiří

5:0
40
165
Kopecký Miroslav

4:35
35
196
544 541 339,5 0 257,5 212
1000 994,49 624,08 0 473,35 389,71

Kolo - 4 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Hrubý Tomáš

2:15
0
77
Kubica Jan

9:57
40
118
Bartůněk Jaroslav

5:45
30
185
Žampach Roman

6:14
0
134
Jícha Robert

6:24
35
185
Novotný René

6:34
40
179
96,5 578 282,5 307 326,5 344,5
166,96 1000 488,75 531,14 564,88 596,02

Kolo - 5 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Kopecký Miroslav

9:1
0
253
Dušek Petr

9:51
50
122
Holub Jiří

0:0
0
0
Stanko Josef

9:39
30
111
Hořejší Ivan

9:38
35
184
Novotný Radek

9:56
50
123
282 580 0 553,5 521 584,5
482,46 992,3 0 946,96 891,36 1000

Kolo - 5 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Hrubý Tomáš

0:0
0
0
Veselý Jiří

6:0
50
180
Rada Rudolf

2:58
45
152
Mihulka Jiří

0:0
0
0
Bartůněk Jaroslav

5:55
0
173
Žampach Roman

2:4
0
108
0 320 147 0 268,5 70
0 1000 459,38 0 839,06 218,75

Kolo - 5 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Novotný René

7:36
40
198
Mrázek Karel

3:7
0
124
Číp Miroslav

3:53
50
133
Jícha Robert

2:49
45
152
Kubica Jan

7:3
50
96
Kamenský Jaromír

1:50
5
147
397 125 216,5 138 425 41,5
934,12 294,12 509,41 324,71 1000 97,65

Kolo - 6 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Stanko Josef

9:44
45
110
Mihulka Jiří

0:0
0
0
Kopecký Miroslav

9:55
0
200
Žampach Roman

9:48
35
164
Hořejší Ivan

9:44
45
236
Hrubý Tomáš

9:57
20
94
574 0 495 541 421 570
1000 0 862,37 942,51 733,45 993,03

Kolo - 6 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Kamenský Jaromír

6:3
0
185
Novotný René

6:30
45
180
Veselý Jiří

9:56
30
158
Jícha Robert

7:20
25
186
Mrázek Karel

9:57
25
162
Rada Rudolf

5:11
0
170
270,5 345 547 372 541 226
494,52 630,71 1000 680,07 989,03 413,16

Kolo - 6 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Holub Jiří

0:0
0
0
Kubica Jan

6:35
45
182
Bartůněk Jaroslav

9:54
30
166
Dušek Petr

9:55
40
108
Novotný Radek

9:57
50
112
Číp Miroslav

9:42
35
130
0 349 541 581 591 552
0 590,52 915,4 983,08 1000 934,01

Kolo - 7 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Žampach Roman

5:2
0
165
Kubica Jan

7:40
45
117
Kamenský Jaromír

7:8
15
161
Rada Rudolf

9:56
50
182
Mrázek Karel

6:34
0
172
Stanko Josef

9:49
50
151
219,5 446,5 362,5 555 308 563,5
389,53 792,37 643,3 984,92 546,58 1000

Kolo - 7 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Dušek Petr

3:27
50
148
Mihulka Jiří

9:13
15
156
Novotný Radek

9:56
35
176
Jícha Robert

5:10
20
180
Holub Jiří

0:0
0
0
Novotný René

6:23
45
165
183 490 543 240 0 345,5
337,02 902,39 1000 441,99 0 636,28

Kolo - 7 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Bartůněk Jaroslav

9:54
30
205
Hořejší Ivan

5:47
10
175
Hrubý Tomáš

3:13
45
126
Číp Miroslav

9:51
50
186
Veselý Jiří

4:2
50
170
Kopecký Miroslav

6:4
0
211
509 269,5 175 548 207 231
928,83 491,79 319,34 1000 377,74 421,53

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po základních kolech

Zákl. výsledky

poz. Jméno soutěžícího Klub Licence Frekvence Věková kategorie V teamu Stát přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo 7 Kolo pen
1 Novotný Radek CZE-008-013 2,4 GHz 0 0 CZE 1000 6000 1000
9:56 / 45 / 130
1000
9:56 / 50 / 104
1000
9:56 / 50 / 77
624,08
6:6 / 50 / 153
1000
9:56 / 50 / 123
1000
9:57 / 50 / 112
1000
9:56 / 35 / 176
0
2 Stanko Josef CZE-074-077 2,4 GHz 0 0 961,27 5767,64 0
0:0 / 0 / 0
1000
9:51 / 50 / 153
886,42
9:43 / 35 / 159
934,26
9:38 / 20 / 116
946,96
9:39 / 30 / 111
1000
9:44 / 45 / 110
1000
9:49 / 50 / 151
0
3 Kubica Jan CZE-395-033 2,4 GHz 0 0 CZE 959,52 5757,09 972,95
9:16 / 25 / 47
1000
9:54 / 50 / 79
991,77
9:56 / 45 / 77
1000
9:57 / 40 / 118
1000
7:3 / 50 / 96
590,52
6:35 / 45 / 182
792,37
7:40 / 45 / 117
0
4 Číp Miroslav CZE-232-045 2,4 GHz 0 0 CZE 888,84 5333,02 1000
9:53 / 30 / 100
627,79
6:42 / 50 / 145
926,06
9:51 / 50 / 205
845,16
9:3 / 10 / 129
509,41
3:53 / 50 / 133
934,01
9:42 / 35 / 130
1000
9:51 / 50 / 186
0
5 Dušek Petr CZE-232-003 2,4 GHz 0 0 CZE 884,48 5306,89 1000
9:55 / 50 / 108
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:54 / 50 / 102
994,49
9:55 / 15 / 138
992,3
9:51 / 50 / 122
983,08
9:55 / 40 / 108
337,02
3:27 / 50 / 148
0
6 Bartůněk Jaroslav CZE-025-074 2,4 GHz 0 0 CZE 839,81 5038,87 602,43
6:46 / 30 / 178
883
9:51 / 25 / 183
870,15
9:59 / 0 / 166
488,75
5:45 / 30 / 185
839,06
5:55 / 0 / 173
915,4
9:54 / 30 / 166
928,83
9:54 / 30 / 205
0
7 Mihulka Jiří CZE-110-017 2,4 GHz 0 0 807,64 4845,86 972,93
9:59 / 35 / 118
970,54
9:48 / 50 / 123
1000
9:46 / 45 / 126
1000
9:41 / 45 / 96
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
902,39
9:13 / 15 / 156
0
8 Rada Rudolf CZE-071-011 2,4 GHz 0 0 CZE 807,45 4844,68 815,97
8:17 / 50 / 154
941,92
9:55 / 45 / 161
685,74
6:51 / 45 / 133
956,75
9:53 / 50 / 180
459,38
2:58 / 45 / 152
413,16
5:11 / 0 / 170
984,92
9:56 / 50 / 182
0
9 Mrázek Karel Bílá Tremesná KLoM CZE-264-027 2,4 GHz 0 0 CZE 767,12 4602,74 993,89
9:56 / 50 / 153
664,3
6:51 / 45 / 162
408,94
4:56 / 40 / 187
1000
9:54 / 25 / 150
294,12
3:7 / 0 / 124
989,03
9:57 / 25 / 162
546,58
6:34 / 0 / 172
0
10 Veselý Jiří CZE-523-005 2,4 GHz 0 0 735,61 4413,68 430,63
5:18 / 0 / 127
931,35
9:55 / 45 / 154
578,35
5:41 / 50 / 125
473,35
5:0 / 40 / 165
1000
6:0 / 50 / 180
1000
9:56 / 30 / 158
377,74
4:2 / 50 / 170
0
11 Žampach Roman CZE-523-001 2,4 GHz 0 0 CZE 733,47 4400,83 717,88
7:40 / 30 / 153
928,04
9:56 / 40 / 150
891,73
9:59 / 0 / 185
531,14
6:14 / 0 / 134
218,75
2:4 / 0 / 108
942,51
9:48 / 35 / 164
389,53
5:2 / 0 / 165
0
12 Hořejší Ivan CZE-171-019 2,4 GHz 0 0 CZE 729,66 4377,95 921,01
9:54 / 35 / 197
374,67
3:28 / 40 / 73
965,67
9:29 / 45 / 131
256,92
2:54 / 35 / 121
891,36
9:38 / 35 / 184
733,45
9:44 / 45 / 236
491,79
5:47 / 10 / 175
0
13 Novotný René CZE-1527 2,4 GHz 2 0 714,09 4284,53 376,09
4:18 / 40 / 165
866,83
9:49 / 35 / 200
620,57
6:49 / 50 / 182
596,02
6:34 / 40 / 179
934,12
7:36 / 40 / 198
630,71
6:30 / 45 / 180
636,28
6:23 / 45 / 165
0
14 Jícha Robert CZE-171-009 2,4 GHz 0 0 671,47 4028,85 858,71
9:59 / 0 / 183
818,18
9:55 / 0 / 203
665,02
8:51 / 30 / 219
564,88
6:24 / 35 / 185
324,71
2:49 / 45 / 152
680,07
7:20 / 25 / 186
441,99
5:10 / 20 / 180
0
15 Kamenský Jaromír CZE-204-040 2,4 GHz 0 0 564,51 3387,08 860,41
9:0 / 45 / 153
649,83
7:37 / 0 / 142
486,42
5:31 / 40 / 151
252,6
3:58 / 0 / 184
97,65
1:50 / 5 / 147
494,52
6:3 / 0 / 185
643,3
7:8 / 15 / 161
0
16 Hrubý Tomáš CZE-213-039 2,4 GHz 0 0 CZE 552,04 3312,25 356,89
4:7 / 0 / 85
501,33
5:29 / 0 / 92
974,7
9:54 / 50 / 132
166,96
2:15 / 0 / 77
0
0:0 / 0 / 0
993,03
9:57 / 20 / 94
319,34
3:13 / 45 / 126
0
17 Kopecký Miroslav CZE-077-408 2,4 GHz 0 0 CZE 551,79 3310,72 418,85
6:30 / 10 / 220
333,92
4:43 / 0 / 189
735,8
9:49 / 45 / 229
389,71
4:35 / 35 / 196
482,46
9:1 / 0 / 253
862,37
9:55 / 0 / 200
421,53
6:4 / 0 / 211
0
18 Holub Jiří CZE-280-009 2,4 GHz 0 0 190,23 1141,37 219,12
3:35 / 0 / 171
922,25
9:49 / 35 / 133
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Výsledky finálových kol


OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po finálních kolech

Celkové výsledky
Zakl. pozice Jméno soutěžícího přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo 7 Kolo pen
1* Novotný Radek 1000 + 30 = 1030 6000 1000
9:56 / 45 / 130
1000
9:56 / 50 / 104
1000
9:56 / 50 / 77
624,08
6:6 / 50 / 153
1000
9:56 / 50 / 123
1000
9:57 / 50 / 112
1000
9:56 / 35 / 176
0
2* Stanko Josef 961,27 + 25 = 986,27 5767,64 0
0:0 / 0 / 0
1000
9:51 / 50 / 153
886,42
9:43 / 35 / 159
934,26
9:38 / 20 / 116
946,96
9:39 / 30 / 111
1000
9:44 / 45 / 110
1000
9:49 / 50 / 151
0
3* Kubica Jan 959,52 + 20 = 979,52 5757,09 972,95
9:16 / 25 / 47
1000
9:54 / 50 / 79
991,77
9:56 / 45 / 77
1000
9:57 / 40 / 118
1000
7:3 / 50 / 96
590,52
6:35 / 45 / 182
792,37
7:40 / 45 / 117
0
4* Číp Miroslav 888,84 + 15 = 903,84 5333,02 1000
9:53 / 30 / 100
627,79
6:42 / 50 / 145
926,06
9:51 / 50 / 205
845,16
9:3 / 10 / 129
509,41
3:53 / 50 / 133
934,01
9:42 / 35 / 130
1000
9:51 / 50 / 186
0
5* Dušek Petr 884,48 + 10 = 894,48 5306,89 1000
9:55 / 50 / 108
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:54 / 50 / 102
994,49
9:55 / 15 / 138
992,3
9:51 / 50 / 122
983,08
9:55 / 40 / 108
337,02
3:27 / 50 / 148
0
6* Bartůněk Jaroslav 839,81 + 5 = 844,81 5038,87 602,43
6:46 / 30 / 178
883
9:51 / 25 / 183
870,15
9:59 / 0 / 166
488,75
5:45 / 30 / 185
839,06
5:55 / 0 / 173
915,4
9:54 / 30 / 166
928,83
9:54 / 30 / 205
0
7* Mihulka Jiří 807,64 4845,86 972,93
9:59 / 35 / 118
970,54
9:48 / 50 / 123
1000
9:46 / 45 / 126
1000
9:41 / 45 / 96
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
902,39
9:13 / 15 / 156
0
8* Rada Rudolf 807,45 4844,68 815,97
8:17 / 50 / 154
941,92
9:55 / 45 / 161
685,74
6:51 / 45 / 133
956,75
9:53 / 50 / 180
459,38
2:58 / 45 / 152
413,16
5:11 / 0 / 170
984,92
9:56 / 50 / 182
0
9* Mrázek Karel 767,12 4602,74 993,89
9:56 / 50 / 153
664,3
6:51 / 45 / 162
408,94
4:56 / 40 / 187
1000
9:54 / 25 / 150
294,12
3:7 / 0 / 124
989,03
9:57 / 25 / 162
546,58
6:34 / 0 / 172
0
10* Veselý Jiří 735,61 4413,68 430,63
5:18 / 0 / 127
931,35
9:55 / 45 / 154
578,35
5:41 / 50 / 125
473,35
5:0 / 40 / 165
1000
6:0 / 50 / 180
1000
9:56 / 30 / 158
377,74
4:2 / 50 / 170
0
11 Žampach Roman 733,47 4400,83 717,88
7:40 / 30 / 153
928,04
9:56 / 40 / 150
891,73
9:59 / 0 / 185
531,14
6:14 / 0 / 134
218,75
2:4 / 0 / 108
942,51
9:48 / 35 / 164
389,53
5:2 / 0 / 165
0
12 Hořejší Ivan 729,66 4377,95 921,01
9:54 / 35 / 197
374,67
3:28 / 40 / 73
965,67
9:29 / 45 / 131
256,92
2:54 / 35 / 121
891,36
9:38 / 35 / 184
733,45
9:44 / 45 / 236
491,79
5:47 / 10 / 175
0
13 Novotný René 714,09 4284,53 376,09
4:18 / 40 / 165
866,83
9:49 / 35 / 200
620,57
6:49 / 50 / 182
596,02
6:34 / 40 / 179
934,12
7:36 / 40 / 198
630,71
6:30 / 45 / 180
636,28
6:23 / 45 / 165
0
14 Jícha Robert 671,47 4028,85 858,71
9:59 / 0 / 183
818,18
9:55 / 0 / 203
665,02
8:51 / 30 / 219
564,88
6:24 / 35 / 185
324,71
2:49 / 45 / 152
680,07
7:20 / 25 / 186
441,99
5:10 / 20 / 180
0
15 Kamenský Jaromír 564,51 3387,08 860,41
9:0 / 45 / 153
649,83
7:37 / 0 / 142
486,42
5:31 / 40 / 151
252,6
3:58 / 0 / 184
97,65
1:50 / 5 / 147
494,52
6:3 / 0 / 185
643,3
7:8 / 15 / 161
0
16 Hrubý Tomáš 552,04 3312,25 356,89
4:7 / 0 / 85
501,33
5:29 / 0 / 92
974,7
9:54 / 50 / 132
166,96
2:15 / 0 / 77
0
0:0 / 0 / 0
993,03
9:57 / 20 / 94
319,34
3:13 / 45 / 126
0
17 Kopecký Miroslav 551,79 3310,72 418,85
6:30 / 10 / 220
333,92
4:43 / 0 / 189
735,8
9:49 / 45 / 229
389,71
4:35 / 35 / 196
482,46
9:1 / 0 / 253
862,37
9:55 / 0 / 200
421,53
6:4 / 0 / 211
0
18 Holub Jiří 190,23 1141,37 219,12
3:35 / 0 / 171
922,25
9:49 / 35 / 133
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Oficiální výsledovka s body



Výsledky

Kontakt - Jméno :690
Datum konání :16.7.2017
Kategorie :RCEV
Místo konání :Lány
Číslo pořádajícího klubu (např CZE96)CZE123
Kontakt - Jméno :kontakt - jmeno
Kontakt - Adresa :kontakt adresa
Kontakt - Email :kontakt email
Kontakt - Telefon :kontakt - telefon
Pořadatel :Pořadatel
Ředitel soutěže :Ředitel soutěže
Hlavní rozhodčí :Hlavní rozhodčí
Počasí :Počasí




Pořadí - všichni

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 Let č. 6 Let č. 7 body přepoč.
1* Novotný Radek CZE-008-013 1000
9:56 / 45 / 130
1000
9:56 / 50 / 104
1000
9:56 / 50 / 77
624,08
6:6 / 50 / 153
1000
9:56 / 50 / 123
1000
9:57 / 50 / 112
1000
9:56 / 35 / 176
6000 1000 + 30 = 1030
2* Stanko Josef CZE-074-077 0
0:0 / 0 / 0
1000
9:51 / 50 / 153
886,42
9:43 / 35 / 159
934,26
9:38 / 20 / 116
946,96
9:39 / 30 / 111
1000
9:44 / 45 / 110
1000
9:49 / 50 / 151
5767,64 961 + 25 = 986
3* Kubica Jan CZE-395-033 972,95
9:16 / 25 / 47
1000
9:54 / 50 / 79
991,77
9:56 / 45 / 77
1000
9:57 / 40 / 118
1000
7:3 / 50 / 96
590,52
6:35 / 45 / 182
792,37
7:40 / 45 / 117
5757,09 959 + 20 = 979
4* Číp Miroslav CZE-232-045 1000
9:53 / 30 / 100
627,79
6:42 / 50 / 145
926,06
9:51 / 50 / 205
845,16
9:3 / 10 / 129
509,41
3:53 / 50 / 133
934,01
9:42 / 35 / 130
1000
9:51 / 50 / 186
5333,02 888 + 15 = 903
5* Dušek Petr CZE-232-003 1000
9:55 / 50 / 108
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:54 / 50 / 102
994,49
9:55 / 15 / 138
992,3
9:51 / 50 / 122
983,08
9:55 / 40 / 108
337,02
3:27 / 50 / 148
5306,89 884 + 10 = 894
6* Bartůněk Jaroslav CZE-025-074 602,43
6:46 / 30 / 178
883
9:51 / 25 / 183
870,15
9:59 / 0 / 166
488,75
5:45 / 30 / 185
839,06
5:55 / 0 / 173
915,4
9:54 / 30 / 166
928,83
9:54 / 30 / 205
5038,87 839 + 5 = 844
7* Mihulka Jiří CZE-110-017 972,93
9:59 / 35 / 118
970,54
9:48 / 50 / 123
1000
9:46 / 45 / 126
1000
9:41 / 45 / 96
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
902,39
9:13 / 15 / 156
4845,86 807,64
8* Rada Rudolf CZE-071-011 815,97
8:17 / 50 / 154
941,92
9:55 / 45 / 161
685,74
6:51 / 45 / 133
956,75
9:53 / 50 / 180
459,38
2:58 / 45 / 152
413,16
5:11 / 0 / 170
984,92
9:56 / 50 / 182
4844,68 807,45
9* Mrázek Karel Bílá Tremesná KLoM CZE-264-027 993,89
9:56 / 50 / 153
664,3
6:51 / 45 / 162
408,94
4:56 / 40 / 187
1000
9:54 / 25 / 150
294,12
3:7 / 0 / 124
989,03
9:57 / 25 / 162
546,58
6:34 / 0 / 172
4602,74 767,12
10* Veselý Jiří CZE-523-005 430,63
5:18 / 0 / 127
931,35
9:55 / 45 / 154
578,35
5:41 / 50 / 125
473,35
5:0 / 40 / 165
1000
6:0 / 50 / 180
1000
9:56 / 30 / 158
377,74
4:2 / 50 / 170
4413,68 735,61
11 Žampach Roman CZE-523-001 717,88
7:40 / 30 / 153
928,04
9:56 / 40 / 150
891,73
9:59 / 0 / 185
531,14
6:14 / 0 / 134
218,75
2:4 / 0 / 108
942,51
9:48 / 35 / 164
389,53
5:2 / 0 / 165
4400,83 733,47
12 Hořejší Ivan CZE-171-019 921,01
9:54 / 35 / 197
374,67
3:28 / 40 / 73
965,67
9:29 / 45 / 131
256,92
2:54 / 35 / 121
891,36
9:38 / 35 / 184
733,45
9:44 / 45 / 236
491,79
5:47 / 10 / 175
4377,95 729,66
13 Novotný René CZE-1527 376,09
4:18 / 40 / 165
866,83
9:49 / 35 / 200
620,57
6:49 / 50 / 182
596,02
6:34 / 40 / 179
934,12
7:36 / 40 / 198
630,71
6:30 / 45 / 180
636,28
6:23 / 45 / 165
4284,53 714,09
14 Jícha Robert CZE-171-009 858,71
9:59 / 0 / 183
818,18
9:55 / 0 / 203
665,02
8:51 / 30 / 219
564,88
6:24 / 35 / 185
324,71
2:49 / 45 / 152
680,07
7:20 / 25 / 186
441,99
5:10 / 20 / 180
4028,85 671,47
15 Kamenský Jaromír CZE-204-040 860,41
9:0 / 45 / 153
649,83
7:37 / 0 / 142
486,42
5:31 / 40 / 151
252,6
3:58 / 0 / 184
97,65
1:50 / 5 / 147
494,52
6:3 / 0 / 185
643,3
7:8 / 15 / 161
3387,08 564,51
16 Hrubý Tomáš CZE-213-039 356,89
4:7 / 0 / 85
501,33
5:29 / 0 / 92
974,7
9:54 / 50 / 132
166,96
2:15 / 0 / 77
0
0:0 / 0 / 0
993,03
9:57 / 20 / 94
319,34
3:13 / 45 / 126
3312,25 552,04
17 Kopecký Miroslav CZE-077-408 418,85
6:30 / 10 / 220
333,92
4:43 / 0 / 189
735,8
9:49 / 45 / 229
389,71
4:35 / 35 / 196
482,46
9:1 / 0 / 253
862,37
9:55 / 0 / 200
421,53
6:4 / 0 / 211
3310,72 551,79
18 Holub Jiří CZE-280-009 219,12
3:35 / 0 / 171
922,25
9:49 / 35 / 133
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
1141,37 190,23

^^^


Pořadí klubů


Klub Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
Bílá Tremesná KLoM 1 Mrázek Karel, 4896,86 4896,86

^^^


Pořadí týmů

Týmy Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
none 18 Bartůněk Jaroslav, Číp Miroslav, Dušek Petr, Hořejší Ivan, Hrubý Tomáš, Kopecký Miroslav, Kubica Jan, Mrázek Karel, Novotný Radek, Rada Rudolf, Žampach Roman, Veselý Jiří, Jícha Robert, Holub Jiří, Mihulka Jiří, Novotný René, Kamenský Jaromír, Stanko Josef, 85059,87 4725,55

^^^


Přestnost přistání

Příjmení, jméno celkem přistání Součet Průměr
Novotný Radek 7 45 , 50 , 50 , 50 , 50 , 50 , 35 330 47,14
Kubica Jan 7 25 , 50 , 45 , 40 , 50 , 45 , 45 300 42,86
Novotný René 7 40 , 35 , 50 , 40 , 40 , 45 , 45 295 42,14
Rada Rudolf 7 50 , 45 , 45 , 50 , 45 , 0 , 50 285 40,71
Číp Miroslav 7 30 , 50 , 50 , 10 , 50 , 35 , 50 275 39,29
Veselý Jiří 7 0 , 45 , 50 , 40 , 50 , 30 , 50 265 37,86
Dušek Petr 7 50 , 0 , 50 , 15 , 50 , 40 , 50 255 36,43
Hořejší Ivan 7 35 , 40 , 45 , 35 , 35 , 45 , 10 245 35
Stanko Josef 7 0 , 50 , 35 , 20 , 30 , 45 , 50 230 32,86
Mihulka Jiří 7 35 , 50 , 45 , 45 , 0 , 0 , 15 190 27,14
Mrázek Karel 7 50 , 45 , 40 , 25 , 0 , 25 , 0 185 26,43
Jícha Robert 7 0 , 0 , 30 , 35 , 45 , 25 , 20 155 22,14
Bartůněk Jaroslav 7 30 , 25 , 0 , 30 , 0 , 30 , 30 145 20,71
Hrubý Tomáš 7 0 , 0 , 50 , 0 , 0 , 20 , 45 115 16,43
Kamenský Jaromír 7 45 , 0 , 40 , 0 , 5 , 0 , 15 105 15
Žampach Roman 7 30 , 40 , 0 , 0 , 0 , 35 , 0 105 15
Kopecký Miroslav 7 10 , 0 , 45 , 35 , 0 , 0 , 0 90 12,86
Holub Jiří 7 0 , 35 , 0 , 0 , 0 , 0 , 0 35 5

^^^


Průměrná doba letu


Příjmení, jméno Počet záznamů Letové časy Celekem vteřin Průměrný letový čas
Novotný Radek 7 9:56,00, 9:56,00, 9:56,00, 6:6,00, 9:56,00, 9:57,00, 9:56,00, 3943 9:23,29
Kubica Jan 7 9:16,00, 9:54,00, 9:56,00, 9:57,00, 7:3,00, 6:35,00, 7:40,00, 3621 8:37,29
Číp Miroslav 7 9:53,00, 6:42,00, 9:51,00, 9:3,00, 3:53,00, 9:42,00, 9:51,00, 3535 8:25
Stanko Josef 7 0:0,00, 9:51,00, 9:43,00, 9:38,00, 9:39,00, 9:44,00, 9:49,00, 3504 8:20,57
Bartůněk Jaroslav 7 6:46,00, 9:51,00, 9:59,00, 5:45,00, 5:55,00, 9:54,00, 9:54,00, 3484 8:17,71
Rada Rudolf 7 8:17,00, 9:55,00, 6:51,00, 9:53,00, 2:58,00, 5:11,00, 9:56,00, 3181 7:34,43
Dušek Petr 7 9:55,00, 0:0,00, 9:54,00, 9:55,00, 9:51,00, 9:55,00, 3:27,00, 3177 7:33,86
Mrázek Karel 7 9:56,00, 6:51,00, 4:56,00, 9:54,00, 3:7,00, 9:57,00, 6:34,00, 3075 7:19,29
Hořejší Ivan 7 9:54,00, 3:28,00, 9:29,00, 2:54,00, 9:38,00, 9:44,00, 5:47,00, 3054 7:16,29
Žampach Roman 7 7:40,00, 9:56,00, 9:59,00, 6:14,00, 2:4,00, 9:48,00, 5:2,00, 3043 7:14,71
Kopecký Miroslav 7 6:30,00, 4:43,00, 9:49,00, 4:35,00, 9:1,00, 9:55,00, 6:4,00, 3037 7:13,86
Jícha Robert 7 9:59,00, 9:55,00, 8:51,00, 6:24,00, 2:49,00, 7:20,00, 5:10,00, 3028 7:12,57
Mihulka Jiří 7 9:59,00, 9:48,00, 9:46,00, 9:41,00, 0:0,00, 0:0,00, 9:13,00, 2907 6:55,29
Novotný René 7 4:18,00, 9:49,00, 6:49,00, 6:34,00, 7:36,00, 6:30,00, 6:23,00, 2879 6:51,29
Veselý Jiří 7 5:18,00, 9:55,00, 5:41,00, 5:0,00, 6:0,00, 9:56,00, 4:2,00, 2752 6:33,14
Kamenský Jaromír 7 9:0,00, 7:37,00, 5:31,00, 3:58,00, 1:50,00, 6:3,00, 7:8,00, 2467 5:52,43
Hrubý Tomáš 7 4:7,00, 5:29,00, 9:54,00, 2:15,00, 0:0,00, 9:57,00, 3:13,00, 2095 4:59,29
Holub Jiří 7 3:35,00, 9:49,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 804 1:54,86

^^^


Průměrná výška


Příjmení, jméno Počet záznamů Průměrná výška Výška celkem Průměrná výška
Hrubý Tomáš 6 85, 92, 132, 77, 0, 94, 126, 606 101
Kubica Jan 7 47, 79, 77, 118, 96, 182, 117, 716 102,29
Dušek Petr 6 108, 0, 102, 138, 122, 108, 148, 726 121
Mihulka Jiří 5 118, 123, 126, 96, 0, 0, 156, 619 123,8
Novotný Radek 7 130, 104, 77, 153, 123, 112, 176, 875 125
Stanko Josef 6 0, 153, 159, 116, 111, 110, 151, 800 133,33
Číp Miroslav 7 100, 145, 205, 129, 133, 130, 186, 1028 146,86
Žampach Roman 7 153, 150, 185, 134, 108, 164, 165, 1059 151,29
Holub Jiří 2 171, 133, 0, 0, 0, 0, 0, 304 152
Veselý Jiří 7 127, 154, 125, 165, 180, 158, 170, 1079 154,14
Mrázek Karel 7 153, 162, 187, 150, 124, 162, 172, 1110 158,57
Hořejší Ivan 7 197, 73, 131, 121, 184, 236, 175, 1117 159,57
Kamenský Jaromír 7 153, 142, 151, 184, 147, 185, 161, 1123 160,43
Rada Rudolf 7 154, 161, 133, 180, 152, 170, 182, 1132 161,71
Bartůněk Jaroslav 7 178, 183, 166, 185, 173, 166, 205, 1256 179,43
Novotný René 7 165, 200, 182, 179, 198, 180, 165, 1269 181,29
Jícha Robert 7 183, 203, 219, 185, 152, 186, 180, 1308 186,86
Kopecký Miroslav 7 220, 189, 229, 196, 253, 200, 211, 1498 214

^^^


Čas vs výška


Příjmení, jméno Letový čas ze 100 metrů Průměrná výška Průměrný letový čas Potřebná výška pro nalétání 10 minut
Kubica Jan 8:25,73 102,29 8:37,29 118,65
Novotný Radek 7:30,63 125 9:23,29 133,15
Stanko Josef 6:15,43 133,33 8:20,57 159,81
Dušek Petr 6:15,09 121 7:33,86 159,96
Číp Miroslav 5:43,87 146,86 8:25 174,49
Mihulka Jiří 5:35,45 123,8 6:55,29 178,86
Hrubý Tomáš 4:56,32 101 4:59,29 202,48
Žampach Roman 4:47,35 151,29 7:14,71 208,81
Rada Rudolf 4:41,01 161,71 7:34,43 213,51
Bartůněk Jaroslav 4:37,39 179,43 8:17,71 216,3
Mrázek Karel 4:37,03 158,57 7:19,29 216,58
Hořejší Ivan 4:33,41 159,57 7:16,29 219,45
Veselý Jiří 4:15,05 154,14 6:33,14 235,24
Jícha Robert 3:51,5 186,86 7:12,57 259,18
Novotný René 3:46,87 181,29 6:51,29 264,47
Kamenský Jaromír 3:39,68 160,43 5:52,43 273,13
Kopecký Miroslav 3:22,74 214 7:13,86 295,95
Holub Jiří 1:15,56 152 1:54,86 794,03

^^^



Software SORG V4 (c) 2012 - Aleš Krátký / www.RCSOFTWARE.cz / ales@sgames.cz Stoupak.cz - RCEK, RCEJ, RCEN, RCEO, F5J, FXJ, Eurocup ... / www.stoupak.cz