Kompletní přehled ze soutěže : Lánské výškoměry 2016 - 12.8.2016 22:47:54

SORG V4 - www.RCSOFTWARE.cz / Aleš Krátký / ales@sgames.cz






Seznam zaregistrovaných soutěžících

# Příjmení, jméno Klub Stát Licence Frekvence 1. Kanál / 2. Kanál Věková kategorie
1 Hořejší Ivan   CZE  CZE-171-019  35 MHz 63(70) Senior 
2 Krajčovič Ivan   CZE  CZE-069-013  2,4 GHz 00(00) Senior 
3 Kubica Jan   CZE  CZE-395-033  2,4 GHz 00(00) Senior 
4 Micka Jan   CZE  CZE-074-013  2,4 GHz 00(00) Senior 
5 Mrázek Karel Bílá Tremesná KLoM  CZE  CZE-264-027  2,4 GHz 00(00) Senior 
6 Novotný Radek   CZE  CZE-1528  2,4 GHz 00(00) Senior 
7 Hložek Vladimír     CZE-222-010  2,4 GHz 00(00) Žák 
8 Chalupník Milan   CZE  CZE-442-036  2,4 GHz 00(00) Senior 
9 Stanko Josef Praha 4    CZE-7477  2,4 GHz 00(00) Senior 
10 Kopecký Miroslav   CZE  CZE-077-408  2,4 GHz 00(00) Senior 
11 Novotný René LMK Chomutov    CZE-008-133  2,4 GHz 00(00) Žák 
12 Váňa Jiří   CZE  CZE-074-050  2,4 GHz 00(00) Senior 
13 Rada Rudolf   CZE  CZE-071-011  2,4 GHz 00(00) Senior 

^^^


Výpis kanálů

2,4 GHz
Krajčovič Ivan
Kubica Jan
Micka Jan
Mrázek Karel
Novotný Radek
Hložek Vladimír
Chalupník Milan
Stanko Josef
Kopecký Miroslav
Novotný René
Váňa Jiří
Rada Rudolf
35 MHz
Hořejší Ivan - 63
40 MHz
72 MHz

Kolizní kanály 35 MHz
Kolizní kanály 40 MHz
Kolizní kanály 72 MHz


Počet kolizních kanálů na 35 MHz
Počet kolizních kanálů na 40 MHz
Počet kolizních kanálů na 72 MHz

^^^


Rozlosování

Let č. - 1
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Rada Rudolf
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
- Hořejší Ivan
35 MHz(63)
Skupina 2 Hložek Vladimír
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Kopecký Miroslav
2,4 GHz
Váňa Jiří
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Skupina 3 Stanko Josef
2,4 GHz
- Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz

Let č. - 2
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Hořejší Ivan
35 MHz(63)
Novotný Radek
2,4 GHz
Stanko Josef
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Skupina 2 Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
- Kopecký Miroslav
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
Skupina 3 Mrázek Karel
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Váňa Jiří
2,4 GHz
Hložek Vladimír
2,4 GHz
-

Let č. - 3
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Hořejší Ivan
35 MHz(63)
Micka Jan
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Skupina 2 - Novotný Radek
2,4 GHz
- Kubica Jan
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Skupina 3 Chalupník Milan
2,4 GHz
Váňa Jiří
2,4 GHz
Kopecký Miroslav
2,4 GHz
Hložek Vladimír
2,4 GHz
Stanko Josef
2,4 GHz

Let č. - 4
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Novotný Radek
2,4 GHz
Hložek Vladimír
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
-
Skupina 2 Chalupník Milan
2,4 GHz
- Hořejší Ivan
35 MHz(63)
Kubica Jan
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Skupina 3 Stanko Josef
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
Kopecký Miroslav
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Váňa Jiří
2,4 GHz

Let č. - 5
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Micka Jan
2,4 GHz
Hořejší Ivan
35 MHz(63)
- Hložek Vladimír
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Skupina 2 Váňa Jiří
2,4 GHz
Stanko Josef
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Kopecký Miroslav
2,4 GHz
Skupina 3 Kubica Jan
2,4 GHz
- Rada Rudolf
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz

Let č. - 6
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Novotný Radek
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
- Micka Jan
2,4 GHz
Skupina 2 Rada Rudolf
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Váňa Jiří
2,4 GHz
Hořejší Ivan
35 MHz(63)
Chalupník Milan
2,4 GHz
Skupina 3 Hložek Vladimír
2,4 GHz
Stanko Josef
2,4 GHz
- Kubica Jan
2,4 GHz
Kopecký Miroslav
2,4 GHz

Let č. - 7
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Novotný Radek
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
- Hložek Vladimír
2,4 GHz
Skupina 2 Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Stanko Josef
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Hořejší Ivan
35 MHz(63)
Kopecký Miroslav
2,4 GHz
Skupina 3 Kubica Jan
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Váňa Jiří
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
-

^^^


'Kdo s kým'

Hořejší Ivan
Krajčovič Ivan
Kubica Jan
Micka Jan
Mrázek Karel
Novotný Radek
Hložek Vladimír
Chalupník Milan
Stanko Josef
Kopecký Miroslav
Novotný René
Váňa Jiří
Rada Rudolf
Hořejší Ivan X 2 1 3 2 2 1 3 2 1 3 1 4
Krajčovič Ivan 2 X 2 3 2 2 1 1 3 3 2 1 2
Kubica Jan 1 2 X 1 2 1 1 2 2 2 3 1 2
Micka Jan 3 3 1 X 3 3 2 1 1 2 2 1 1
Mrázek Karel 2 2 2 3 X 1 2 2 2 1 2 3 2
Novotný Radek 2 2 1 3 1 X 4 0 1 1 3 1 3
Hložek Vladimír 1 1 1 2 2 4 X 2 2 3 1 3 1
Chalupník Milan 3 1 2 1 2 0 2 X 2 2 2 5 2
Stanko Josef 2 3 2 1 2 1 2 2 X 5 1 3 2
Kopecký Miroslav 1 3 2 2 1 1 3 2 5 X 1 4 1
Novotný René 3 2 3 2 2 3 1 2 1 1 X 2 2
Váňa Jiří 1 1 1 1 3 1 3 5 3 4 2 X 1
Rada Rudolf 4 2 2 1 2 3 1 2 2 1 2 1 X

Výsledky základních kol

Kolo - 1 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Rada Rudolf

9:57
40
218
Micka Jan

6:39
50
176
Chalupník Milan

5:33
50
131
-- Hořejší Ivan

9:41
35
226
483 361 317,5 -- 438
1000 747,41 657,35 -- 906,83

Kolo - 1 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Hložek Vladimír

8:25
0
179
Novotný Radek

9:54
50
125
Kopecký Miroslav

9:17
10
189
Váňa Jiří

9:59
45
113
Novotný René

6:0
30
229
415,5 581,5 472,5 587,5 203
707,23 989,79 804,26 1000 345,53

Kolo - 1 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Stanko Josef

9:57
45
154
-- Krajčovič Ivan

9:53
0
144
Mrázek Karel

9:57
50
181
Kubica Jan

9:57
45
152
565 -- 521 556,5 566
998,23 -- 920,49 983,22 1000

Kolo - 2 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Hořejší Ivan

6:22
0
163
Novotný Radek

9:41
50
174
Stanko Josef

7:41
0
192
Novotný René

7:29
20
264
Rada Rudolf

7:30
25
206
300,5 544 365 177 357
552,39 1000 670,96 325,37 656,25

Kolo - 2 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Krajčovič Ivan

6:26
50
158
Kubica Jan

8:43
45
150
-- Kopecký Miroslav

3:56
0
221
Micka Jan

9:17
35
176
357 493 -- 73 504
708,33 978,17 -- 144,84 1000

Kolo - 2 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Mrázek Karel

9:55
45
174
Chalupník Milan

9:58
50
128
Váňa Jiří

9:10
50
158
Hložek Vladimír

0:0
0
0
--
553 584 521 0 --
946,92 1000 892,12 0 --

Kolo - 3 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Krajčovič Ivan

5:38
50
142
Hořejší Ivan

6:7
0
156
Micka Jan

6:40
0
186
Novotný René

5:33
0
196
Mrázek Karel

6:47
15
181
317 289 307 235 331,5
956,26 871,79 926,09 708,9 1000

Kolo - 3 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
-- Novotný Radek

9:56
50
159
-- Kubica Jan

9:55
40
147
Rada Rudolf

9:54
50
183
-- 566,5 -- 561,5 552,5
-- 1000 -- 991,17 975,29

Kolo - 3 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Chalupník Milan

9:58
35
123
Váňa Jiří

9:59
50
142
Kopecký Miroslav

9:54
25
207
Hložek Vladimír

0:0
0
0
Stanko Josef

9:58
25
154
571,5 578 498 0 546
988,75 1000 861,59 0 944,64

Kolo - 4 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Novotný Radek

9:57
50
152
Hložek Vladimír

0:0
0
0
Krajčovič Ivan

9:58
35
156
Rada Rudolf

9:58
40
171
--
571 0 555 552,5 --
1000 0 971,98 967,6 --

Kolo - 4 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Chalupník Milan

9:57
50
167
-- Hořejší Ivan

5:38
35
166
Kubica Jan

5:57
45
135
Novotný René

0:0
0
0
563,5 -- 290 334,5 0
1000 -- 514,64 593,61 0

Kolo - 4 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Stanko Josef

5:11
30
94
Micka Jan

7:41
45
181
Kopecký Miroslav

3:39
45
140
Mrázek Karel

4:40
40
181
Váňa Jiří

7:26
50
129
294 415,5 194 229,5 431,5
681,34 962,92 449,59 531,87 1000

Kolo - 5 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Micka Jan

9:57
50
160
Hořejší Ivan

4:36
45
121
-- Hložek Vladimír

0:0
0
0
Novotný Radek

9:57
50
133
567 260,5 -- 0 580,5
976,74 448,75 -- 0 1000

Kolo - 5 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Váňa Jiří

5:31
45
138
Stanko Josef

9:13
45
171
Krajčovič Ivan

5:20
50
113
Chalupník Milan

9:53
10
146
Kopecký Miroslav

6:28
0
190
307 512,5 313,5 530 293
579,25 966,98 591,51 1000 552,83

Kolo - 5 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Kubica Jan

5:23
45
140
-- Rada Rudolf

9:23
35
149
Novotný René

0:0
0
0
Mrázek Karel

6:44
45
181
298 -- 523,5 0 358,5
569,25 -- 1000 0 684,81

Kolo - 6 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Novotný Radek

5:4
50
123
Krajčovič Ivan

3:33
45
111
Novotný René

0:0
0
0
-- Micka Jan

5:8
50
140
292,5 202,5 0 -- 288
1000 692,31 0 -- 984,62

Kolo - 6 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Rada Rudolf

7:17
40
216
Mrázek Karel

8:49
40
179
Váňa Jiří

9:57
20
120
Hořejší Ivan

2:16
35
77
Chalupník Milan

4:42
0
154
329 479,5 557 132,5 205
590,66 860,86 1000 237,88 368,04

Kolo - 6 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Hložek Vladimír

0:0
0
0
Stanko Josef

9:59
0
175
-- Kubica Jan

9:57
45
136
Kopecký Miroslav

9:52
0
242
0 511,5 -- 574 366
0 891,11 -- 1000 637,63

Kolo - 7 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Novotný Radek

9:58
50
103
Mrázek Karel

9:59
20
150
Micka Jan

5:1
40
130
-- Hložek Vladimír

0:0
0
0
596,5 544 276 -- 0
1000 911,99 462,7 -- 0

Kolo - 7 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Krajčovič Ivan

0:0
0
0
Stanko Josef

8:19
25
182
Rada Rudolf

9:51
40
203
Hořejší Ivan

8:0
45
199
Kopecký Miroslav

9:31
5
207
0 433 522 425,5 455
0 829,5 1000 815,13 871,65

Kolo - 7 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Kubica Jan

3:38
0
101
Chalupník Milan

5:40
35
145
Váňa Jiří

1:39
0
103
Novotný René

0:0
0
0
--
167,5 302,5 47,5 0 --
553,72 1000 157,02 0 --

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po základních kolech

Zákl. výsledky

poz. Jméno soutěžícího Klub Licence Frekvence Věková kategorie V teamu Stát přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo 7 Kolo pen
1 Novotný Radek CZE-1528 2,4 GHz 0 0 CZE 1000 6000 989,79
9:54 / 50 / 125
1000
9:41 / 50 / 174
1000
9:56 / 50 / 159
1000
9:57 / 50 / 152
1000
9:57 / 50 / 133
1000
5:4 / 50 / 123
1000
9:58 / 50 / 103
0
2 Chalupník Milan CZE-442-036 2,4 GHz 0 0 CZE 941,02 5646,1 657,35
5:33 / 50 / 131
1000
9:58 / 50 / 128
988,75
9:58 / 35 / 123
1000
9:57 / 50 / 167
1000
9:53 / 10 / 146
368,04
4:42 / 0 / 154
1000
5:40 / 35 / 145
0
3 Rada Rudolf CZE-071-011 2,4 GHz 0 0 CZE 933,19 5599,14 1000
9:57 / 40 / 218
656,25
7:30 / 25 / 206
975,29
9:54 / 50 / 183
967,6
9:58 / 40 / 171
1000
9:23 / 35 / 149
590,66
7:17 / 40 / 216
1000
9:51 / 40 / 203
0
4 Micka Jan CZE-074-013 2,4 GHz 0 0 CZE 932,96 5597,78 747,41
6:39 / 50 / 176
1000
9:17 / 35 / 176
926,09
6:40 / 0 / 186
962,92
7:41 / 45 / 181
976,74
9:57 / 50 / 160
984,62
5:8 / 50 / 140
462,7
5:1 / 40 / 130
0
5 Váňa Jiří CZE-074-050 2,4 GHz 0 0 CZE 911,9 5471,37 1000
9:59 / 45 / 113
892,12
9:10 / 50 / 158
1000
9:59 / 50 / 142
1000
7:26 / 50 / 129
579,25
5:31 / 45 / 138
1000
9:57 / 20 / 120
157,02
1:39 / 0 / 103
0
6 Mrázek Karel Bílá Tremesná KLoM CZE-264-027 2,4 GHz 0 0 CZE 897,97 5387,8 983,22
9:57 / 50 / 181
946,92
9:55 / 45 / 174
1000
6:47 / 15 / 181
531,87
4:40 / 40 / 181
684,81
6:44 / 45 / 181
860,86
8:49 / 40 / 179
911,99
9:59 / 20 / 150
0
7 Stanko Josef Praha 4 CZE-7477 2,4 GHz 0 0 885,3 5311,8 998,23
9:57 / 45 / 154
670,96
7:41 / 0 / 192
944,64
9:58 / 25 / 154
681,34
5:11 / 30 / 94
966,98
9:13 / 45 / 171
891,11
9:59 / 0 / 175
829,5
8:19 / 25 / 182
0
8 Kubica Jan CZE-395-033 2,4 GHz 0 0 CZE 855,37 5132,2 1000
9:57 / 45 / 152
978,17
8:43 / 45 / 150
991,17
9:55 / 40 / 147
593,61
5:57 / 45 / 135
569,25
5:23 / 45 / 140
1000
9:57 / 45 / 136
553,72
3:38 / 0 / 101
0
9 Krajčovič Ivan CZE-069-013 2,4 GHz 0 0 CZE 806,81 4840,88 920,49
9:53 / 0 / 144
708,33
6:26 / 50 / 158
956,26
5:38 / 50 / 142
971,98
9:58 / 35 / 156
591,51
5:20 / 50 / 113
692,31
3:33 / 45 / 111
0
0:0 / 0 / 0
0
10 Kopecký Miroslav CZE-077-408 2,4 GHz 0 0 CZE 696,26 4177,55 804,26
9:17 / 10 / 189
144,84
3:56 / 0 / 221
861,59
9:54 / 25 / 207
449,59
3:39 / 45 / 140
552,83
6:28 / 0 / 190
637,63
9:52 / 0 / 242
871,65
9:31 / 5 / 207
0
11 Hořejší Ivan CZE-171-019 35 MHz 0 0 CZE 684,92 4109,53 906,83
9:41 / 35 / 226
552,39
6:22 / 0 / 163
871,79
6:7 / 0 / 156
514,64
5:38 / 35 / 166
448,75
4:36 / 45 / 121
237,88
2:16 / 35 / 77
815,13
8:0 / 45 / 199
0
12 Novotný René LMK Chomutov CZE-008-133 2,4 GHz 2 0 229,97 1379,8 345,53
6:0 / 30 / 229
325,37
7:29 / 20 / 264
708,9
5:33 / 0 / 196
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
13 Hložek Vladimír CZE-222-010 2,4 GHz 2 0 117,87 707,23 707,23
8:25 / 0 / 179
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Výsledky finálových kol


OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po finálních kolech

Celkové výsledky
Zakl. pozice Jméno soutěžícího přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo 7 Kolo pen
1* Novotný Radek 1000 + 30 = 1030 6000 989,79
9:54 / 50 / 125
1000
9:41 / 50 / 174
1000
9:56 / 50 / 159
1000
9:57 / 50 / 152
1000
9:57 / 50 / 133
1000
5:4 / 50 / 123
1000
9:58 / 50 / 103
0
2* Chalupník Milan 941,02 + 25 = 966,02 5646,1 657,35
5:33 / 50 / 131
1000
9:58 / 50 / 128
988,75
9:58 / 35 / 123
1000
9:57 / 50 / 167
1000
9:53 / 10 / 146
368,04
4:42 / 0 / 154
1000
5:40 / 35 / 145
0
3* Rada Rudolf 933,19 + 20 = 953,19 5599,14 1000
9:57 / 40 / 218
656,25
7:30 / 25 / 206
975,29
9:54 / 50 / 183
967,6
9:58 / 40 / 171
1000
9:23 / 35 / 149
590,66
7:17 / 40 / 216
1000
9:51 / 40 / 203
0
4* Micka Jan 932,96 + 15 = 947,96 5597,78 747,41
6:39 / 50 / 176
1000
9:17 / 35 / 176
926,09
6:40 / 0 / 186
962,92
7:41 / 45 / 181
976,74
9:57 / 50 / 160
984,62
5:8 / 50 / 140
462,7
5:1 / 40 / 130
0
5* Váňa Jiří 911,9 + 10 = 921,9 5471,37 1000
9:59 / 45 / 113
892,12
9:10 / 50 / 158
1000
9:59 / 50 / 142
1000
7:26 / 50 / 129
579,25
5:31 / 45 / 138
1000
9:57 / 20 / 120
157,02
1:39 / 0 / 103
0
6* Mrázek Karel 897,97 + 5 = 902,97 5387,8 983,22
9:57 / 50 / 181
946,92
9:55 / 45 / 174
1000
6:47 / 15 / 181
531,87
4:40 / 40 / 181
684,81
6:44 / 45 / 181
860,86
8:49 / 40 / 179
911,99
9:59 / 20 / 150
0
7* Stanko Josef 885,3 5311,8 998,23
9:57 / 45 / 154
670,96
7:41 / 0 / 192
944,64
9:58 / 25 / 154
681,34
5:11 / 30 / 94
966,98
9:13 / 45 / 171
891,11
9:59 / 0 / 175
829,5
8:19 / 25 / 182
0
8* Kubica Jan 855,37 5132,2 1000
9:57 / 45 / 152
978,17
8:43 / 45 / 150
991,17
9:55 / 40 / 147
593,61
5:57 / 45 / 135
569,25
5:23 / 45 / 140
1000
9:57 / 45 / 136
553,72
3:38 / 0 / 101
0
9* Krajčovič Ivan 806,81 4840,88 920,49
9:53 / 0 / 144
708,33
6:26 / 50 / 158
956,26
5:38 / 50 / 142
971,98
9:58 / 35 / 156
591,51
5:20 / 50 / 113
692,31
3:33 / 45 / 111
0
0:0 / 0 / 0
0
10* Kopecký Miroslav 696,26 4177,55 804,26
9:17 / 10 / 189
144,84
3:56 / 0 / 221
861,59
9:54 / 25 / 207
449,59
3:39 / 45 / 140
552,83
6:28 / 0 / 190
637,63
9:52 / 0 / 242
871,65
9:31 / 5 / 207
0
11 Hořejší Ivan 684,92 4109,53 906,83
9:41 / 35 / 226
552,39
6:22 / 0 / 163
871,79
6:7 / 0 / 156
514,64
5:38 / 35 / 166
448,75
4:36 / 45 / 121
237,88
2:16 / 35 / 77
815,13
8:0 / 45 / 199
0
12 Novotný René 229,97 1379,8 345,53
6:0 / 30 / 229
325,37
7:29 / 20 / 264
708,9
5:33 / 0 / 196
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
13 Hložek Vladimír 117,87 707,23 707,23
8:25 / 0 / 179
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Oficiální výsledovka s body



Výsledky

Kontakt - Jméno :639
Datum konání :16.7.2016
Kategorie :RCEV
Místo konání :Lány
Číslo pořádajícího klubu (např CZE96)CZE123
Kontakt - Jméno :kontakt - jmeno
Kontakt - Adresa :kontakt adresa
Kontakt - Email :kontakt email
Kontakt - Telefon :kontakt - telefon
Pořadatel :MK Lány a okolí
Ředitel soutěže :Karel Mrázek
Hlavní rozhodčí :Hlavní rozhodčí
Počasí :Počasí




Pořadí - všichni

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 Let č. 6 Let č. 7 body přepoč.
1* Novotný Radek CZE-1528 989,79
9:54 / 50 / 125
1000
9:41 / 50 / 174
1000
9:56 / 50 / 159
1000
9:57 / 50 / 152
1000
9:57 / 50 / 133
1000
5:4 / 50 / 123
1000
9:58 / 50 / 103
6000 1000 + 30 = 1030
2* Chalupník Milan CZE-442-036 657,35
5:33 / 50 / 131
1000
9:58 / 50 / 128
988,75
9:58 / 35 / 123
1000
9:57 / 50 / 167
1000
9:53 / 10 / 146
368,04
4:42 / 0 / 154
1000
5:40 / 35 / 145
5646,1 941 + 25 = 966
3* Rada Rudolf CZE-071-011 1000
9:57 / 40 / 218
656,25
7:30 / 25 / 206
975,29
9:54 / 50 / 183
967,6
9:58 / 40 / 171
1000
9:23 / 35 / 149
590,66
7:17 / 40 / 216
1000
9:51 / 40 / 203
5599,14 933 + 20 = 953
4* Micka Jan CZE-074-013 747,41
6:39 / 50 / 176
1000
9:17 / 35 / 176
926,09
6:40 / 0 / 186
962,92
7:41 / 45 / 181
976,74
9:57 / 50 / 160
984,62
5:8 / 50 / 140
462,7
5:1 / 40 / 130
5597,78 932 + 15 = 947
5* Váňa Jiří CZE-074-050 1000
9:59 / 45 / 113
892,12
9:10 / 50 / 158
1000
9:59 / 50 / 142
1000
7:26 / 50 / 129
579,25
5:31 / 45 / 138
1000
9:57 / 20 / 120
157,02
1:39 / 0 / 103
5471,37 911 + 10 = 921
6* Mrázek Karel Bílá Tremesná KLoM CZE-264-027 983,22
9:57 / 50 / 181
946,92
9:55 / 45 / 174
1000
6:47 / 15 / 181
531,87
4:40 / 40 / 181
684,81
6:44 / 45 / 181
860,86
8:49 / 40 / 179
911,99
9:59 / 20 / 150
5387,8 897 + 5 = 902
7* Stanko Josef Praha 4 CZE-7477 998,23
9:57 / 45 / 154
670,96
7:41 / 0 / 192
944,64
9:58 / 25 / 154
681,34
5:11 / 30 / 94
966,98
9:13 / 45 / 171
891,11
9:59 / 0 / 175
829,5
8:19 / 25 / 182
5311,8 885,3
8* Kubica Jan CZE-395-033 1000
9:57 / 45 / 152
978,17
8:43 / 45 / 150
991,17
9:55 / 40 / 147
593,61
5:57 / 45 / 135
569,25
5:23 / 45 / 140
1000
9:57 / 45 / 136
553,72
3:38 / 0 / 101
5132,2 855,37
9* Krajčovič Ivan CZE-069-013 920,49
9:53 / 0 / 144
708,33
6:26 / 50 / 158
956,26
5:38 / 50 / 142
971,98
9:58 / 35 / 156
591,51
5:20 / 50 / 113
692,31
3:33 / 45 / 111
0
0:0 / 0 / 0
4840,88 806,81
10* Kopecký Miroslav CZE-077-408 804,26
9:17 / 10 / 189
144,84
3:56 / 0 / 221
861,59
9:54 / 25 / 207
449,59
3:39 / 45 / 140
552,83
6:28 / 0 / 190
637,63
9:52 / 0 / 242
871,65
9:31 / 5 / 207
4177,55 696,26
11 Hořejší Ivan CZE-171-019 906,83
9:41 / 35 / 226
552,39
6:22 / 0 / 163
871,79
6:7 / 0 / 156
514,64
5:38 / 35 / 166
448,75
4:36 / 45 / 121
237,88
2:16 / 35 / 77
815,13
8:0 / 45 / 199
4109,53 684,92
12 Novotný René LMK Chomutov CZE-008-133 345,53
6:0 / 30 / 229
325,37
7:29 / 20 / 264
708,9
5:33 / 0 / 196
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
1379,8 229,97
13 Hložek Vladimír CZE-222-010 707,23
8:25 / 0 / 179
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
707,23 117,87

^^^


Pořadí klubů


Klub Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
Praha 4 1 Stanko Josef, 5982,76 5982,76
Bílá Tremesná KLoM 1 Mrázek Karel, 5919,67 5919,67
LMK Chomutov 1 Novotný René, 1379,8 1379,8

^^^


Pořadí týmů

Týmy Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
none 13 Hořejší Ivan, Krajčovič Ivan, Kubica Jan, Micka Jan, Mrázek Karel, Novotný Radek, Hložek Vladimír, Chalupník Milan, Stanko Josef, Kopecký Miroslav, Novotný René, Váňa Jiří, Rada Rudolf, 64068,66 4928,36

^^^


Přestnost přistání

Příjmení, jméno celkem přistání Součet Průměr
Novotný Radek 7 50 , 50 , 50 , 50 , 50 , 50 , 50 350 50
Rada Rudolf 7 40 , 25 , 50 , 40 , 35 , 40 , 40 270 38,57
Micka Jan 7 50 , 35 , 0 , 45 , 50 , 50 , 40 270 38,57
Kubica Jan 7 45 , 45 , 40 , 45 , 45 , 45 , 0 265 37,86
Váňa Jiří 7 45 , 50 , 50 , 50 , 45 , 20 , 0 260 37,14
Mrázek Karel 7 50 , 45 , 15 , 40 , 45 , 40 , 20 255 36,43
Chalupník Milan 7 50 , 50 , 35 , 50 , 10 , 0 , 35 230 32,86
Krajčovič Ivan 7 0 , 50 , 50 , 35 , 50 , 45 , 0 230 32,86
Hořejší Ivan 7 35 , 0 , 0 , 35 , 45 , 35 , 45 195 27,86
Stanko Josef 7 45 , 0 , 25 , 30 , 45 , 0 , 25 170 24,29
Kopecký Miroslav 7 10 , 0 , 25 , 45 , 0 , 0 , 5 85 12,14
Novotný René 7 30 , 20 , 0 , 0 , 0 , 0 , 0 50 7,14
Hložek Vladimír 7 0 , 0 , 0 , 0 , 0 , 0 , 0 0 0

^^^


Průměrná doba letu


Příjmení, jméno Počet záznamů Letové časy Celekem vteřin Průměrný letový čas
Novotný Radek 7 9:54,00, 9:41,00, 9:56,00, 9:57,00, 9:57,00, 5:4,00, 9:58,00, 3867 9:12,43
Rada Rudolf 7 9:57,00, 7:30,00, 9:54,00, 9:58,00, 9:23,00, 7:17,00, 9:51,00, 3830 9:7,13999999999999
Stanko Josef 7 9:57,00, 7:41,00, 9:58,00, 5:11,00, 9:13,00, 9:59,00, 8:19,00, 3618 8:36,86
Mrázek Karel 7 9:57,00, 9:55,00, 6:47,00, 4:40,00, 6:44,00, 8:49,00, 9:59,00, 3411 8:7,29000000000002
Chalupník Milan 7 5:33,00, 9:58,00, 9:58,00, 9:57,00, 9:53,00, 4:42,00, 5:40,00, 3341 7:57,29
Váňa Jiří 7 9:59,00, 9:10,00, 9:59,00, 7:26,00, 5:31,00, 9:57,00, 1:39,00, 3221 7:40,14
Kubica Jan 7 9:57,00, 8:43,00, 9:55,00, 5:57,00, 5:23,00, 9:57,00, 3:38,00, 3210 7:38,57
Kopecký Miroslav 7 9:17,00, 3:56,00, 9:54,00, 3:39,00, 6:28,00, 9:52,00, 9:31,00, 3157 7:31
Micka Jan 7 6:39,00, 9:17,00, 6:40,00, 7:41,00, 9:57,00, 5:8,00, 5:1,00, 3023 7:11,86
Hořejší Ivan 7 9:41,00, 6:22,00, 6:7,00, 5:38,00, 4:36,00, 2:16,00, 8:0,00, 2560 6:5,70999999999998
Krajčovič Ivan 7 9:53,00, 6:26,00, 5:38,00, 9:58,00, 5:20,00, 3:33,00, 0:0,00, 2448 5:49,71
Novotný René 7 6:0,00, 7:29,00, 5:33,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 1142 2:43,14
Hložek Vladimír 7 8:25,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 505 1:12,14

^^^


Průměrná výška


Příjmení, jméno Počet záznamů Průměrná výška Výška celkem Průměrná výška
Váňa Jiří 7 113, 158, 142, 129, 138, 120, 103, 903 129
Kubica Jan 7 152, 150, 147, 135, 140, 136, 101, 961 137,29
Krajčovič Ivan 6 144, 158, 142, 156, 113, 111, 0, 824 137,33
Novotný Radek 7 125, 174, 159, 152, 133, 123, 103, 969 138,43
Chalupník Milan 7 131, 128, 123, 167, 146, 154, 145, 994 142
Hořejší Ivan 7 226, 163, 156, 166, 121, 77, 199, 1108 158,29
Stanko Josef 7 154, 192, 154, 94, 171, 175, 182, 1122 160,29
Micka Jan 7 176, 176, 186, 181, 160, 140, 130, 1149 164,14
Mrázek Karel 7 181, 174, 181, 181, 181, 179, 150, 1227 175,29
Hložek Vladimír 1 179, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 179 179
Rada Rudolf 7 218, 206, 183, 171, 149, 216, 203, 1346 192,29
Kopecký Miroslav 7 189, 221, 207, 140, 190, 242, 207, 1396 199,43
Novotný René 3 229, 264, 196, 0, 0, 0, 0, 689 229,67

^^^


Čas vs výška


Příjmení, jméno Letový čas ze 100 metrů Průměrná výška Průměrný letový čas Potřebná výška pro nalétání 10 minut
Novotný Radek 6:39,07 138,43 9:12,43 150,35
Váňa Jiří 5:56,7 129 7:40,14 168,21
Chalupník Milan 5:36,12 142 7:57,29 178,51
Kubica Jan 5:34,03 137,29 7:38,57 179,63
Stanko Josef 5:22,46 160,29 8:36,86 186,07
Rada Rudolf 4:44,55 192,29 9:7,13999999999999 210,87
Mrázek Karel 4:38 175,29 8:7,29000000000002 215,84
Micka Jan 4:23,1 164,14 7:11,86 228,05
Krajčovič Ivan 4:14,65 137,33 5:49,71 235,62
Hořejší Ivan 3:51,05 158,29 6:5,70999999999998 259,69
Kopecký Miroslav 3:46,15 199,43 7:31 265,32
Novotný René 1:11,03 229,67 2:43,14 844,67
Hložek Vladimír 0:40,3 179 1:12,14 1488,71

^^^



Software SORG V4 (c) 2012 - Aleš Krátký / www.RCSOFTWARE.cz / ales@sgames.cz Stoupak.cz - RCEK, RCEJ, RCEN, RCEO, F5J, FXJ, Eurocup ... / www.stoupak.cz