Kompletní přehled ze soutěže : Lomnice nad Popelkou 679, 31.5.2015 - 31.5.2015 14:17:28

SORG V4 - www.RCSOFTWARE.cz / Aleš Krátký / ales@sgames.cz






Seznam zaregistrovaných soutěžících

# Příjmení, jméno Klub Stát Licence Frekvence 1. Kanál / 2. Kanál Věková kategorie
1 Číp Miroslav   CZE  CZE-232-045  2,4 GHz 00(00) Senior 
2 Dušek Petr   CZE  CZE-232-003  2,4 GHz 00(00) Senior 
3 Horák Martin   CZE  CZE-337-010  35 MHz 61(76) Senior 
4 Horák Štěpán ml. Hořice  ČR  CZE 232-098  35 MHz 61(4) Žák 
5 Chalupník Milan   CZE  CZE-442-036  2,4 GHz 00(00) Senior 
6 Janovský Radek Hořice  ČR   CZE 232053  2,4 GHz 00(00) Senior 
7 Koros Bedřich   CZE  CZE-058-102  2,4 GHz 00(00) Senior 
8 Krajčovič Ivan   CZE  CZE-069-013  2,4 GHz 00(00) Senior 
9 Kubica Jan   CZE  CZE-395-033  2,4 GHz 00(00) Senior 
10 Mrázek Karel Bílá Tremesná KLoM  CZE  CZE-264-027  2,4 GHz 00(00) Senior 
11 Novotný Luděk   CZE  CZE-008-014  2,4 GHz 00(00) Senior 
12 Novotný Radek   CZE  CZE-008-013  2,4 GHz 00(00) Senior 
13 Novotný René Chomutov  ČR  CZE 8-133  2,4 GHz 00(00) Žák 
14 Pavlíček Martin   CZE  CZE-069-003  2,4 GHz 00(00) Senior 
15 Semerák Petr   CZE  CZE-210-088  40 MHz 56(85) Senior 
16 Tomiška Leoš   CZE  CZE-232-018  2,4 GHz 00(00) Senior 
17 Váňa Jiří   CZE  CZE-074-050  2,4 GHz 00(00) Senior 

^^^


Výpis kanálů

2,4 GHz
Číp Miroslav
Dušek Petr
Chalupník Milan
Janovský Radek
Koros Bedřich
Krajčovič Ivan
Kubica Jan
Mrázek Karel
Novotný Luděk
Novotný Radek
Novotný René
Pavlíček Martin
Tomiška Leoš
Váňa Jiří
35 MHz
Horák Martin - 61
Horák Štěpán ml. - 61
40 MHz
Semerák Petr - 56
72 MHz

Kolizní kanály 35 MHz
k.61 u Horák Martin
k.61 u Horák Štěpán ml.
Kolizní kanály 40 MHz
Kolizní kanály 72 MHz


Počet kolizních kanálů na 35 MHz
2x - k.61
Počet kolizních kanálů na 40 MHz
Počet kolizních kanálů na 72 MHz

^^^


Rozlosování

Let č. - 1
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Horák Štěpán ml.
35 MHz(61)
Mrázek Karel
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Semerák Petr
40 MHz(56)
Skupina 2 - Novotný René
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
Horák Martin
35 MHz(61)
Váňa Jiří
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Skupina 3 Janovský Radek
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Číp Miroslav
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz

Let č. - 2
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Horák Martin
35 MHz(61)
Kubica Jan
2,4 GHz
- Novotný Luděk
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Skupina 2 Janovský Radek
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Váňa Jiří
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Horák Štěpán ml.
35 MHz(61)
Skupina 3 Dušek Petr
2,4 GHz
Semerák Petr
40 MHz(56)
Číp Miroslav
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz

Let č. - 3
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Horák Štěpán ml.
35 MHz(61)
Janovský Radek
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Skupina 2 Koros Bedřich
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Číp Miroslav
2,4 GHz
Horák Martin
35 MHz(61)
Dušek Petr
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Skupina 3 Kubica Jan
2,4 GHz
Semerák Petr
40 MHz(56)
Novotný Luděk
2,4 GHz
Váňa Jiří
2,4 GHz
- Chalupník Milan
2,4 GHz

Let č. - 4
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Pavlíček Martin
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Horák Martin
35 MHz(61)
Novotný René
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Skupina 2 Novotný Luděk
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Horák Štěpán ml.
35 MHz(61)
Dušek Petr
2,4 GHz
Semerák Petr
40 MHz(56)
Skupina 3 Kubica Jan
2,4 GHz
Číp Miroslav
2,4 GHz
- Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Váňa Jiří
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz

Let č. - 5
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Janovský Radek
2,4 GHz
Horák Štěpán ml.
35 MHz(61)
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Váňa Jiří
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Skupina 2 Číp Miroslav
2,4 GHz
Semerák Petr
40 MHz(56)
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
- Koros Bedřich
2,4 GHz
Skupina 3 Novotný Luděk
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Horák Martin
35 MHz(61)
Kubica Jan
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz

Let č. - 6
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Mrázek Karel
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Číp Miroslav
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Skupina 2 Novotný Luděk
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Horák Štěpán ml.
35 MHz(61)
Chalupník Milan
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Skupina 3 Tomiška Leoš
2,4 GHz
Váňa Jiří
2,4 GHz
- Horák Martin
35 MHz(61)
Koros Bedřich
2,4 GHz
Semerák Petr
40 MHz(56)

^^^


'Kdo s kým'

Číp Miroslav
Dušek Petr
Horák Martin
Horák Štěpán ml.
Chalupník Milan
Janovský Radek
Koros Bedřich
Krajčovič Ivan
Kubica Jan
Mrázek Karel
Novotný Luděk
Novotný Radek
Novotný René
Pavlíček Martin
Semerák Petr
Tomiška Leoš
Váňa Jiří
Číp Miroslav X 2 1 0 1 2 4 3 1 1 0 4 2 3 2 1 1
Dušek Petr 2 X 2 3 2 1 2 1 3 1 3 2 2 2 3 1 0
Horák Martin 1 2 X 0 0 0 3 1 2 1 3 0 5 3 1 3 2
Horák Štěpán ml. 0 3 0 X 4 4 0 2 2 4 2 2 0 1 2 2 2
Chalupník Milan 1 2 0 4 X 4 1 0 2 2 3 2 0 1 2 2 3
Janovský Radek 2 1 0 4 4 X 1 2 0 4 1 2 1 2 1 3 2
Koros Bedřich 4 2 3 0 1 1 X 1 0 1 0 3 2 3 3 3 1
Krajčovič Ivan 3 1 1 2 0 2 1 X 3 3 1 3 2 1 2 1 1
Kubica Jan 1 3 2 2 2 0 0 3 X 1 4 2 2 0 2 1 2
Mrázek Karel 1 1 1 4 2 4 1 3 1 X 0 1 2 3 1 3 2
Novotný Luděk 0 3 3 2 3 1 0 1 4 0 X 1 3 1 2 1 2
Novotný Radek 4 2 0 2 2 2 3 3 2 1 1 X 0 1 2 2 1
Novotný René 2 2 5 0 0 1 2 2 2 2 3 0 X 4 0 2 1
Pavlíček Martin 3 2 3 1 1 2 3 1 0 3 1 1 4 X 1 1 2
Semerák Petr 2 3 1 2 2 1 3 2 2 1 2 2 0 1 X 1 2
Tomiška Leoš 1 1 3 2 2 3 3 1 1 3 1 2 2 1 1 X 2
Váňa Jiří 1 0 2 2 3 2 1 1 2 2 2 1 1 2 2 2 X

Výsledky základních kol

Kolo - 1 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Horák Štěpán ml.

9:56
30
191
Mrázek Karel

9:59
35
152
Dušek Petr

9:57
45
138
Kubica Jan

9:56
50
96
Krajčovič Ivan

9:10
30
187
Semerák Petr

9:58
50
130
530,5 558 573 598 486,5 583
887,12 933,11 958,19 1000 813,55 974,92

Kolo - 1 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
-- Novotný René

3:25
35
148
Novotný Luděk

9:58
45
99
Horák Martin

4:17
45
120
Váňa Jiří

6:33
0
88
Pavlíček Martin

6:26
45
90
-- 166 593,5 242 349 386
-- 279,7 1000 407,75 588,04 650,38

Kolo - 1 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Janovský Radek

6:4
40
182
Chalupník Milan

6:25
45
72
Novotný Radek

5:29
0
96
Číp Miroslav

4:59
10
126
Koros Bedřich

5:58
40
173
Tomiška Leoš

5:41
35
195
313 394 281 246 311,5 278,5
794,42 1000 713,2 624,37 790,61 706,85

Kolo - 2 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Krajčovič Ivan

9:57
40
150
Horák Martin

7:45
0
188
Kubica Jan

9:59
40
150
-- Novotný Luděk

9:56
50
81
Novotný René

6:5
50
222
562 371 564 -- 605,5 249
928,16 612,72 931,46 -- 1000 411,23

Kolo - 2 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Janovský Radek

0:0
0
0
Mrázek Karel

7:54
35
178
Chalupník Milan

8:45
50
149
Váňa Jiří

9:55
50
177
Tomiška Leoš

6:9
45
180
Horák Štěpán ml.

8:53
30
215
0 420 500,5 556,5 324 418
0 754,72 899,37 1000 582,21 751,12

Kolo - 2 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Dušek Petr

9:55
40
130
Semerák Petr

6:0
50
160
Číp Miroslav

9:51
50
164
Novotný Radek

9:58
45
133
Koros Bedřich

4:26
50
159
Pavlíček Martin

9:59
40
230
570 330 559 576,5 236,5 449
988,73 572,42 969,64 1000 410,23 778,84

Kolo - 3 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Horák Štěpán ml.

6:17
40
219
Janovský Radek

3:1
35
128
Krajčovič Ivan

6:13
0
192
Mrázek Karel

4:40
0
178
Novotný Radek

9:57
50
175
Tomiška Leoš

4:59
45
198
260 152 277 191 559,5 245
464,7 271,67 495,08 341,38 1000 437,89

Kolo - 3 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Koros Bedřich

6:8
40
191
Novotný René

5:3
45
206
Číp Miroslav

2:41
15
60
Horák Martin

5:12
0
171
Dušek Petr

0:0
0
0
Pavlíček Martin

5:3
45
152
312,5 230 146 226,5 0 272
1000 736 467,2 724,8 0 870,4

Kolo - 3 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Kubica Jan

0:0
0
0
Semerák Petr

4:49
45
110
Novotný Luděk

9:56
45
87
Váňa Jiří

9:58
40
106
-- Chalupník Milan

5:42
50
163
0 279 597,5 585 -- 310,5
0 466,95 1000 979,08 -- 519,67

Kolo - 4 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Pavlíček Martin

4:48
45
172
Koros Bedřich

4:54
0
201
Horák Martin

0:0
0
0
Novotný René

4:43
45
196
Tomiška Leoš

2:26
25
145
Mrázek Karel

6:13
0
184
247 191 0 230 98,5 281
879 679,72 0 818,51 350,53 1000

Kolo - 4 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Novotný Luděk

9:57
45
156
Chalupník Milan

3:55
0
92
Janovský Radek

6:30
45
177
Horák Štěpán ml.

6:40
0
204
Dušek Petr

9:57
45
106
Semerák Petr

4:5
35
102
564 189 346,5 288 589 229
957,56 320,88 588,29 488,96 1000 388,79

Kolo - 4 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Kubica Jan

5:27
35
98
Číp Miroslav

4:5
0
73
-- Krajčovič Ivan

9:59
50
230
Váňa Jiří

9:9
50
165
Novotný Radek

9:41
50
174
313 208,5 -- 459 516,5 544
575,37 383,27 -- 843,75 949,45 1000

Kolo - 5 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Janovský Radek

9:53
50
210
Horák Štěpán ml.

9:59
0
195
Pavlíček Martin

9:59
25
130
Váňa Jiří

5:26
0
95
Mrázek Karel

5:39
35
134
Chalupník Milan

7:49
50
89
513 501,5 559 278,5 307 474,5
917,71 897,14 1000 498,21 549,19 848,84

Kolo - 5 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Číp Miroslav

4:42
50
91
Semerák Petr

3:40
50
120
Krajčovič Ivan

0:0
0
0
Novotný Radek

5:22
50
98
-- Koros Bedřich

9:25
50
190
286,5 210 0 323 -- 520
550,96 403,85 0 621,15 -- 1000

Kolo - 5 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Novotný Luděk

9:54
40
180
Tomiška Leoš

4:20
30
160
Horák Martin

9:58
45
129
Kubica Jan

5:39
40
181
Dušek Petr

9:15
50
132
Novotný René

7:16
30
159
544 210 578,5 288,5 539 386,5
940,36 363,01 1000 498,7 931,72 668,11

Kolo - 6 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Mrázek Karel

9:48
25
168
Novotný René

4:8
40
190
Pavlíček Martin

9:46
45
182
Číp Miroslav

9:52
45
110
Janovský Radek

6:55
40
202
Krajčovič Ivan

7:14
5
234
529 193 540 582 349 237
908,93 331,62 927,84 1000 599,66 407,22

Kolo - 6 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Novotný Luděk

3:1
35
57
Dušek Petr

5:24
50
161
Horák Štěpán ml.

9:45
50
174
Chalupník Milan

6:0
15
156
Novotný Radek

2:32
45
92
Kubica Jan

6:18
45
140
187,5 293,5 548 297 151 353
342,15 535,58 1000 541,97 275,55 644,16

Kolo - 6 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Tomiška Leoš

8:13
45
186
Váňa Jiří

9:12
0
168
-- Horák Martin

9:53
50
168
Koros Bedřich

7:55
0
184
Semerák Petr

7:54
45
128
445 468 -- 559 383 455
796,06 837,21 -- 1000 685,15 813,95

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po základních kolech

Zákl. výsledky

poz. Jméno soutěžícího Klub Licence Frekvence Věková kategorie V teamu Stát přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo pen
1 Novotný Luděk CZE-008-014 2,4 GHz 0 0 CZE 1000 4897,92 1000
9:58 / 45 / 99
1000
9:56 / 50 / 81
1000
9:56 / 45 / 87
957,56
9:57 / 45 / 156
940,36
9:54 / 40 / 180
342,15
3:1 / 35 / 57
0
2 Pavlíček Martin CZE-069-003 2,4 GHz 0 0 CZE 909,79 4456,08 650,38
6:26 / 45 / 90
778,84
9:59 / 40 / 230
870,4
5:3 / 45 / 152
879
4:48 / 45 / 172
1000
9:59 / 25 / 130
927,84
9:46 / 45 / 182
0
3 Dušek Petr CZE-232-003 2,4 GHz 0 0 CZE 901,24 4414,22 958,19
9:57 / 45 / 138
988,73
9:55 / 40 / 130
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:57 / 45 / 106
931,72
9:15 / 50 / 132
535,58
5:24 / 50 / 161
0
4 Váňa Jiří CZE-074-050 2,4 GHz 0 0 CZE 888,9 4353,78 588,04
6:33 / 0 / 88
1000
9:55 / 50 / 177
979,08
9:58 / 40 / 106
949,45
9:9 / 50 / 165
498,21
5:26 / 0 / 95
837,21
9:12 / 0 / 168
0
5 Novotný Radek CZE-008-013 2,4 GHz 0 0 CZE 884,94 4334,35 713,2
5:29 / 0 / 96
1000
9:58 / 45 / 133
1000
9:57 / 50 / 175
1000
9:41 / 50 / 174
621,15
5:22 / 50 / 98
275,55
2:32 / 45 / 92
0
6 Koros Bedřich CZE-058-102 2,4 GHz 0 0 CZE 848,42 4155,48 790,61
5:58 / 40 / 173
410,23
4:26 / 50 / 159
1000
6:8 / 40 / 191
679,72
4:54 / 0 / 201
1000
9:25 / 50 / 190
685,15
7:55 / 0 / 184
0
7 Mrázek Karel Bílá Tremesná KLoM CZE-264-027 2,4 GHz 0 0 CZE 846,47 4145,95 933,11
9:59 / 35 / 152
754,72
7:54 / 35 / 178
341,38
4:40 / 0 / 178
1000
6:13 / 0 / 184
549,19
5:39 / 35 / 134
908,93
9:48 / 25 / 168
0
8 Horák Štěpán ml. Hořice CZE 232-098 35 MHz 2 0 ČR 821,64 4024,34 887,12
9:56 / 30 / 191
751,12
8:53 / 30 / 215
464,7
6:17 / 40 / 219
488,96
6:40 / 0 / 204
897,14
9:59 / 0 / 195
1000
9:45 / 50 / 174
0
9 Chalupník Milan CZE-442-036 2,4 GHz 0 0 CZE 777,85 3809,85 1000
6:25 / 45 / 72
899,37
8:45 / 50 / 149
519,67
5:42 / 50 / 163
320,88
3:55 / 0 / 92
848,84
7:49 / 50 / 89
541,97
6:0 / 15 / 156
0
10 Horák Martin CZE-337-010 35 MHz 0 0 CZE 764,67 3745,27 407,75
4:17 / 45 / 120
612,72
7:45 / 0 / 188
724,8
5:12 / 0 / 171
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:58 / 45 / 129
1000
9:53 / 50 / 168
0
11 Kubica Jan CZE-395-033 2,4 GHz 0 0 CZE 745,15 3649,69 1000
9:56 / 50 / 96
931,46
9:59 / 40 / 150
0
0:0 / 0 / 0
575,37
5:27 / 35 / 98
498,7
5:39 / 40 / 181
644,16
6:18 / 45 / 140
0
12 Číp Miroslav CZE-232-045 2,4 GHz 0 0 CZE 737,49 3612,17 624,37
4:59 / 10 / 126
969,64
9:51 / 50 / 164
467,2
2:41 / 15 / 60
383,27
4:5 / 0 / 73
550,96
4:42 / 50 / 91
1000
9:52 / 45 / 110
0
13 Krajčovič Ivan CZE-069-013 2,4 GHz 0 0 CZE 712,09 3487,76 813,55
9:10 / 30 / 187
928,16
9:57 / 40 / 150
495,08
6:13 / 0 / 192
843,75
9:59 / 50 / 230
0
0:0 / 0 / 0
407,22
7:14 / 5 / 234
0
14 Semerák Petr CZE-210-088 40 MHz 0 0 CZE 659,89 3232,09 974,92
9:58 / 50 / 130
572,42
6:0 / 50 / 160
466,95
4:49 / 45 / 110
388,79
4:5 / 35 / 102
403,85
3:40 / 50 / 120
813,95
7:54 / 45 / 128
0
15 Janovský Radek Hořice CZE 232053 2,4 GHz 0 0 ČR 647,57 3171,75 794,42
6:4 / 40 / 182
0
0:0 / 0 / 0
271,67
3:1 / 35 / 128
588,29
6:30 / 45 / 177
917,71
9:53 / 50 / 210
599,66
6:55 / 40 / 202
0
16 Novotný René Chomutov CZE 8-133 2,4 GHz 2 0 ČR 605,45 2965,47 279,7
3:25 / 35 / 148
411,23
6:5 / 50 / 222
736
5:3 / 45 / 206
818,51
4:43 / 45 / 196
668,11
7:16 / 30 / 159
331,62
4:8 / 40 / 190
0
17 Tomiška Leoš CZE-232-018 2,4 GHz 0 0 CZE 589,23 2886,02 706,85
5:41 / 35 / 195
582,21
6:9 / 45 / 180
437,89
4:59 / 45 / 198
350,53
2:26 / 25 / 145
363,01
4:20 / 30 / 160
796,06
8:13 / 45 / 186
0

^^^


Výsledky finálových kol


OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po finálních kolech

Celkové výsledky
Zakl. pozice Jméno soutěžícího přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo pen
1* Novotný Luděk 1000 + 30 = 1030 4897,92 1000
9:58 / 45 / 99
1000
9:56 / 50 / 81
1000
9:56 / 45 / 87
957,56
9:57 / 45 / 156
940,36
9:54 / 40 / 180
342,15
3:1 / 35 / 57
0
2* Pavlíček Martin 909,79 + 20 = 929,79 4456,08 650,38
6:26 / 45 / 90
778,84
9:59 / 40 / 230
870,4
5:3 / 45 / 152
879
4:48 / 45 / 172
1000
9:59 / 25 / 130
927,84
9:46 / 45 / 182
0
3* Dušek Petr 901,24 + 10 = 911,24 4414,22 958,19
9:57 / 45 / 138
988,73
9:55 / 40 / 130
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:57 / 45 / 106
931,72
9:15 / 50 / 132
535,58
5:24 / 50 / 161
0
4* Váňa Jiří 888,9 4353,78 588,04
6:33 / 0 / 88
1000
9:55 / 50 / 177
979,08
9:58 / 40 / 106
949,45
9:9 / 50 / 165
498,21
5:26 / 0 / 95
837,21
9:12 / 0 / 168
0
5* Novotný Radek 884,94 4334,35 713,2
5:29 / 0 / 96
1000
9:58 / 45 / 133
1000
9:57 / 50 / 175
1000
9:41 / 50 / 174
621,15
5:22 / 50 / 98
275,55
2:32 / 45 / 92
0
6* Koros Bedřich 848,42 4155,48 790,61
5:58 / 40 / 173
410,23
4:26 / 50 / 159
1000
6:8 / 40 / 191
679,72
4:54 / 0 / 201
1000
9:25 / 50 / 190
685,15
7:55 / 0 / 184
0
7* Mrázek Karel 846,47 4145,95 933,11
9:59 / 35 / 152
754,72
7:54 / 35 / 178
341,38
4:40 / 0 / 178
1000
6:13 / 0 / 184
549,19
5:39 / 35 / 134
908,93
9:48 / 25 / 168
0
8* Horák Štěpán ml. 821,64 4024,34 887,12
9:56 / 30 / 191
751,12
8:53 / 30 / 215
464,7
6:17 / 40 / 219
488,96
6:40 / 0 / 204
897,14
9:59 / 0 / 195
1000
9:45 / 50 / 174
0
9* Chalupník Milan 777,85 3809,85 1000
6:25 / 45 / 72
899,37
8:45 / 50 / 149
519,67
5:42 / 50 / 163
320,88
3:55 / 0 / 92
848,84
7:49 / 50 / 89
541,97
6:0 / 15 / 156
0
10* Horák Martin 764,67 3745,27 407,75
4:17 / 45 / 120
612,72
7:45 / 0 / 188
724,8
5:12 / 0 / 171
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:58 / 45 / 129
1000
9:53 / 50 / 168
0
11 Kubica Jan 745,15 3649,69 1000
9:56 / 50 / 96
931,46
9:59 / 40 / 150
0
0:0 / 0 / 0
575,37
5:27 / 35 / 98
498,7
5:39 / 40 / 181
644,16
6:18 / 45 / 140
0
12 Číp Miroslav 737,49 3612,17 624,37
4:59 / 10 / 126
969,64
9:51 / 50 / 164
467,2
2:41 / 15 / 60
383,27
4:5 / 0 / 73
550,96
4:42 / 50 / 91
1000
9:52 / 45 / 110
0
13 Krajčovič Ivan 712,09 3487,76 813,55
9:10 / 30 / 187
928,16
9:57 / 40 / 150
495,08
6:13 / 0 / 192
843,75
9:59 / 50 / 230
0
0:0 / 0 / 0
407,22
7:14 / 5 / 234
0
14 Semerák Petr 659,89 3232,09 974,92
9:58 / 50 / 130
572,42
6:0 / 50 / 160
466,95
4:49 / 45 / 110
388,79
4:5 / 35 / 102
403,85
3:40 / 50 / 120
813,95
7:54 / 45 / 128
0
15 Janovský Radek 647,57 3171,75 794,42
6:4 / 40 / 182
0
0:0 / 0 / 0
271,67
3:1 / 35 / 128
588,29
6:30 / 45 / 177
917,71
9:53 / 50 / 210
599,66
6:55 / 40 / 202
0
16 Novotný René 605,45 2965,47 279,7
3:25 / 35 / 148
411,23
6:5 / 50 / 222
736
5:3 / 45 / 206
818,51
4:43 / 45 / 196
668,11
7:16 / 30 / 159
331,62
4:8 / 40 / 190
0
17 Tomiška Leoš 589,23 2886,02 706,85
5:41 / 35 / 195
582,21
6:9 / 45 / 180
437,89
4:59 / 45 / 198
350,53
2:26 / 25 / 145
363,01
4:20 / 30 / 160
796,06
8:13 / 45 / 186
0

^^^


Oficiální výsledovka s body



Výsledky

Kontakt - Jméno :679
Datum konání :31.5.2015
Kategorie :RCEV
Místo konání :Lomnice nad Popelkou
Číslo pořádajícího klubu (např CZE96)CZE123
Kontakt - Jméno :kontakt - jmeno
Kontakt - Adresa :kontakt adresa
Kontakt - Email :kontakt email
Kontakt - Telefon :kontakt - telefon
Pořadatel :LMK-Lomnice nad Popelkou
Ředitel soutěže :Miloslav Pokorný
Hlavní rozhodčí :Josef Kysela
Počasí :Jasno/jižní vítr 2 až 3 m/s




Pořadí - všichni

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 Let č. 6 body přepoč.
1* Novotný Luděk CZE-008-014 1000
9:58 / 45 / 99
1000
9:56 / 50 / 81
1000
9:56 / 45 / 87
957,56
9:57 / 45 / 156
940,36
9:54 / 40 / 180
342,15
3:1 / 35 / 57
4897,92 1000 + 30 = 1030
2* Pavlíček Martin CZE-069-003 650,38
6:26 / 45 / 90
778,84
9:59 / 40 / 230
870,4
5:3 / 45 / 152
879
4:48 / 45 / 172
1000
9:59 / 25 / 130
927,84
9:46 / 45 / 182
4456,08 909 + 20 = 929
3* Dušek Petr CZE-232-003 958,19
9:57 / 45 / 138
988,73
9:55 / 40 / 130
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:57 / 45 / 106
931,72
9:15 / 50 / 132
535,58
5:24 / 50 / 161
4414,22 901 + 10 = 911
4* Váňa Jiří CZE-074-050 588,04
6:33 / 0 / 88
1000
9:55 / 50 / 177
979,08
9:58 / 40 / 106
949,45
9:9 / 50 / 165
498,21
5:26 / 0 / 95
837,21
9:12 / 0 / 168
4353,78 888,9
5* Novotný Radek CZE-008-013 713,2
5:29 / 0 / 96
1000
9:58 / 45 / 133
1000
9:57 / 50 / 175
1000
9:41 / 50 / 174
621,15
5:22 / 50 / 98
275,55
2:32 / 45 / 92
4334,35 884,94
6* Koros Bedřich CZE-058-102 790,61
5:58 / 40 / 173
410,23
4:26 / 50 / 159
1000
6:8 / 40 / 191
679,72
4:54 / 0 / 201
1000
9:25 / 50 / 190
685,15
7:55 / 0 / 184
4155,48 848,42
7* Mrázek Karel Bílá Tremesná KLoM CZE-264-027 933,11
9:59 / 35 / 152
754,72
7:54 / 35 / 178
341,38
4:40 / 0 / 178
1000
6:13 / 0 / 184
549,19
5:39 / 35 / 134
908,93
9:48 / 25 / 168
4145,95 846,47
8* Horák Štěpán ml. Hořice CZE 232-098 887,12
9:56 / 30 / 191
751,12
8:53 / 30 / 215
464,7
6:17 / 40 / 219
488,96
6:40 / 0 / 204
897,14
9:59 / 0 / 195
1000
9:45 / 50 / 174
4024,34 821,64
9* Chalupník Milan CZE-442-036 1000
6:25 / 45 / 72
899,37
8:45 / 50 / 149
519,67
5:42 / 50 / 163
320,88
3:55 / 0 / 92
848,84
7:49 / 50 / 89
541,97
6:0 / 15 / 156
3809,85 777,85
10* Horák Martin CZE-337-010 407,75
4:17 / 45 / 120
612,72
7:45 / 0 / 188
724,8
5:12 / 0 / 171
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:58 / 45 / 129
1000
9:53 / 50 / 168
3745,27 764,67
11 Kubica Jan CZE-395-033 1000
9:56 / 50 / 96
931,46
9:59 / 40 / 150
0
0:0 / 0 / 0
575,37
5:27 / 35 / 98
498,7
5:39 / 40 / 181
644,16
6:18 / 45 / 140
3649,69 745,15
12 Číp Miroslav CZE-232-045 624,37
4:59 / 10 / 126
969,64
9:51 / 50 / 164
467,2
2:41 / 15 / 60
383,27
4:5 / 0 / 73
550,96
4:42 / 50 / 91
1000
9:52 / 45 / 110
3612,17 737,49
13 Krajčovič Ivan CZE-069-013 813,55
9:10 / 30 / 187
928,16
9:57 / 40 / 150
495,08
6:13 / 0 / 192
843,75
9:59 / 50 / 230
0
0:0 / 0 / 0
407,22
7:14 / 5 / 234
3487,76 712,09
14 Semerák Petr CZE-210-088 974,92
9:58 / 50 / 130
572,42
6:0 / 50 / 160
466,95
4:49 / 45 / 110
388,79
4:5 / 35 / 102
403,85
3:40 / 50 / 120
813,95
7:54 / 45 / 128
3232,09 659,89
15 Janovský Radek Hořice CZE 232053 794,42
6:4 / 40 / 182
0
0:0 / 0 / 0
271,67
3:1 / 35 / 128
588,29
6:30 / 45 / 177
917,71
9:53 / 50 / 210
599,66
6:55 / 40 / 202
3171,75 647,57
16 Novotný René Chomutov CZE 8-133 279,7
3:25 / 35 / 148
411,23
6:5 / 50 / 222
736
5:3 / 45 / 206
818,51
4:43 / 45 / 196
668,11
7:16 / 30 / 159
331,62
4:8 / 40 / 190
2965,47 605,45
17 Tomiška Leoš CZE-232-018 706,85
5:41 / 35 / 195
582,21
6:9 / 45 / 180
437,89
4:59 / 45 / 198
350,53
2:26 / 25 / 145
363,01
4:20 / 30 / 160
796,06
8:13 / 45 / 186
2886,02 589,23

^^^


Pořadí klubů


Klub Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
Bílá Tremesná KLoM 1 Mrázek Karel, 4487,33 4487,33
Hořice 2 Horák Štěpán ml., Janovský Radek, 7660,79 3830,4
Chomutov 1 Novotný René, 3245,17 3245,17

^^^


Pořadí týmů

Týmy Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
none 17 Číp Miroslav, Dušek Petr, Horák Martin, Horák Štěpán ml., Chalupník Milan, Janovský Radek, Koros Bedřich, Krajčovič Ivan, Kubica Jan, Mrázek Karel, Novotný Luděk, Novotný Radek, Novotný René, Pavlíček Martin, Semerák Petr, Tomiška Leoš, Váňa Jiří, 70047,96 4120,47

^^^


Přestnost přistání

Příjmení, jméno celkem přistání Součet Průměr
Semerák Petr 6 50 , 50 , 45 , 35 , 50 , 45 275 45,83
Novotný Luděk 6 45 , 50 , 45 , 45 , 40 , 35 260 43,33
Pavlíček Martin 6 45 , 40 , 45 , 45 , 25 , 45 245 40,83
Novotný René 6 35 , 50 , 45 , 45 , 30 , 40 245 40,83
Novotný Radek 6 0 , 45 , 50 , 50 , 50 , 45 240 40
Dušek Petr 6 45 , 40 , 0 , 45 , 50 , 50 230 38,33
Tomiška Leoš 6 35 , 45 , 45 , 25 , 30 , 45 225 37,5
Kubica Jan 6 50 , 40 , 0 , 35 , 40 , 45 210 35
Janovský Radek 6 40 , 0 , 35 , 45 , 50 , 40 210 35
Chalupník Milan 6 45 , 50 , 50 , 0 , 50 , 15 210 35
Koros Bedřich 6 40 , 50 , 40 , 0 , 50 , 0 180 30
Číp Miroslav 6 10 , 50 , 15 , 0 , 50 , 45 170 28,33
Horák Štěpán ml. 6 30 , 30 , 40 , 0 , 0 , 50 150 25
Váňa Jiří 6 0 , 50 , 40 , 50 , 0 , 0 140 23,33
Horák Martin 6 45 , 0 , 0 , 0 , 45 , 50 140 23,33
Mrázek Karel 6 35 , 35 , 0 , 0 , 35 , 25 130 21,67
Krajčovič Ivan 6 30 , 40 , 0 , 50 , 0 , 5 125 20,83

^^^


Průměrná doba letu


Příjmení, jméno Počet záznamů Letové časy Celekem vteřin Průměrný letový čas
Novotný Luděk 6 9:58,00, 9:56,00, 9:56,00, 9:57,00, 9:54,00, 3:1,00, 3162 8:47
Horák Štěpán ml. 6 9:56,00, 8:53,00, 6:17,00, 6:40,00, 9:59,00, 9:45,00, 3090 8:35
Váňa Jiří 6 6:33,00, 9:55,00, 9:58,00, 9:9,00, 5:26,00, 9:12,00, 3013 8:22,17
Pavlíček Martin 6 6:26,00, 9:59,00, 5:3,00, 4:48,00, 9:59,00, 9:46,00, 2761 7:40,17
Dušek Petr 6 9:57,00, 9:55,00, 0:0,00, 9:57,00, 9:15,00, 5:24,00, 2668 7:24,67
Mrázek Karel 6 9:59,00, 7:54,00, 4:40,00, 6:13,00, 5:39,00, 9:48,00, 2653 7:22,17
Novotný Radek 6 5:29,00, 9:58,00, 9:57,00, 9:41,00, 5:22,00, 2:32,00, 2579 7:9,82999999999998
Krajčovič Ivan 6 9:10,00, 9:57,00, 6:13,00, 9:59,00, 0:0,00, 7:14,00, 2553 7:5,5
Koros Bedřich 6 5:58,00, 4:26,00, 6:8,00, 4:54,00, 9:25,00, 7:55,00, 2326 6:27,67
Chalupník Milan 6 6:25,00, 8:45,00, 5:42,00, 3:55,00, 7:49,00, 6:0,00, 2316 6:26
Kubica Jan 6 9:56,00, 9:59,00, 0:0,00, 5:27,00, 5:39,00, 6:18,00, 2239 6:13,17
Horák Martin 6 4:17,00, 7:45,00, 5:12,00, 0:0,00, 9:58,00, 9:53,00, 2225 6:10,83
Semerák Petr 6 9:58,00, 6:0,00, 4:49,00, 4:5,00, 3:40,00, 7:54,00, 2186 6:4,32999999999998
Číp Miroslav 6 4:59,00, 9:51,00, 2:41,00, 4:5,00, 4:42,00, 9:52,00, 2170 6:1,67000000000002
Janovský Radek 6 6:4,00, 0:0,00, 3:1,00, 6:30,00, 9:53,00, 6:55,00, 1943 5:23,83
Tomiška Leoš 6 5:41,00, 6:9,00, 4:59,00, 2:26,00, 4:20,00, 8:13,00, 1908 5:18
Novotný René 6 3:25,00, 6:5,00, 5:3,00, 4:43,00, 7:16,00, 4:8,00, 1840 5:6,67000000000002

^^^


Průměrná výška


Příjmení, jméno Počet záznamů Průměrná výška Výška celkem Průměrná výška
Číp Miroslav 6 126, 164, 60, 73, 91, 110, 624 104
Novotný Luděk 6 99, 81, 87, 156, 180, 57, 660 110
Chalupník Milan 6 72, 149, 163, 92, 89, 156, 721 120,17
Semerák Petr 6 130, 160, 110, 102, 120, 128, 750 125
Novotný Radek 6 96, 133, 175, 174, 98, 92, 768 128
Kubica Jan 5 96, 150, 0, 98, 181, 140, 665 133
Váňa Jiří 6 88, 177, 106, 165, 95, 168, 799 133,17
Dušek Petr 5 138, 130, 0, 106, 132, 161, 667 133,4
Horák Martin 5 120, 188, 171, 0, 129, 168, 776 155,2
Pavlíček Martin 6 90, 230, 152, 172, 130, 182, 956 159,33
Mrázek Karel 6 152, 178, 178, 184, 134, 168, 994 165,67
Tomiška Leoš 6 195, 180, 198, 145, 160, 186, 1064 177,33
Janovský Radek 5 182, 0, 128, 177, 210, 202, 899 179,8
Koros Bedřich 6 173, 159, 191, 201, 190, 184, 1098 183
Novotný René 6 148, 222, 206, 196, 159, 190, 1121 186,83
Krajčovič Ivan 5 187, 150, 192, 230, 0, 234, 993 198,6
Horák Štěpán ml. 6 191, 215, 219, 204, 195, 174, 1198 199,67

^^^


Čas vs výška


Příjmení, jméno Letový čas ze 100 metrů Průměrná výška Průměrný letový čas Potřebná výška pro nalétání 10 minut
Novotný Luděk 7:59,09 110 8:47 125,24
Váňa Jiří 6:17,1 133,17 8:22,17 159,11
Číp Miroslav 5:47,76 104 6:1,67000000000002 172,53
Novotný Radek 5:35,81 128 7:9,82999999999998 178,67
Dušek Petr 5:33,33 133,4 7:24,67 180
Chalupník Milan 5:21,22 120,17 6:26 186,79
Semerák Petr 4:51,47 125 6:4,32999999999998 205,86
Pavlíček Martin 4:48,81 159,33 7:40,17 207,75
Kubica Jan 4:40,58 133 6:13,17 213,85
Mrázek Karel 4:26,9 165,67 7:22,17 224,81
Horák Štěpán ml. 4:17,93 199,67 8:35 232,63
Horák Martin 3:58,94 155,2 6:10,83 251,11
Krajčovič Ivan 3:34,25 198,6 7:5,5 280,05
Koros Bedřich 3:31,84 183 6:27,67 283,23
Janovský Radek 3:0,11 179,8 5:23,83 333,13
Tomiška Leoš 2:59,32 177,33 5:18 334,58
Novotný René 2:44,14 186,83 5:6,67000000000002 365,54

^^^



Software SORG V4 (c) 2012 - Aleš Krátký / www.RCSOFTWARE.cz / ales@sgames.cz Stoupak.cz - RCEK, RCEJ, RCEN, RCEO, F5J, FXJ, Eurocup ... / www.stoupak.cz