Kompletní přehled ze soutěže : MČR RCEO 15.08.2015 - 24.8.2015 21:52:50

SORG V4 - www.RCSOFTWARE.cz / Aleš Krátký / ales@sgames.cz






Seznam zaregistrovaných soutěžících

# Příjmení, jméno Klub Stát Licence Frekvence 1. Kanál / 2. Kanál Věková kategorie
1 Drápal Martin Ostrava 1 LMK Ikarus  CZE  CZE-261-011  2,4 GHz 00(00) Senior 
2 Krátký Aleš Dinoklub  CZE  CZE-548-001  2,4 GHz 00(00) Senior 
3 Matula Ondřej Ostrava 1 LMK Ikarus  CZE  CZE-261-242  2,4 GHz 00(00) Senior 
4 Jagoš Dalibor LMK Louka  CZE  CZE-004-078  2,4 GHz 00(00) Senior 
5 Hloušek Pavel LMK Náměšť n. Osl.  CZE  CZE-301-101  2,4 GHz 00(00) Senior 
6 Rišo Miroslav RC LMK Malacky  SVK  SVK-1293  2,4 GHz 00(00) Senior 
7 Pyrochta Pavel LMK Třebíč  CZE  CZE-269-029  2,4 GHz 00(00) Senior 
8 Drštička Viktor LMK Třebíč  CZE  CZE-269-005  2,4 GHz 00(00) Senior 
9 Načas Josef LMK Třebíč  CZE  CZE-269-023  2,4 GHz 00(00) Senior 
10 Culík Kamil LMK Náměšť n. Osl.  CZE  CZE-301-103  2,4 GHz 00(00) Senior 
11 Maňák Pavel LMK Louka  CZE  CZE-425-05  2,4 GHz 00(00) Senior 
12 Bartal Eduard RC LMK Malacky  SVK  SVK-9906  2,4 GHz 00(00) Senior 
13 Nezhyba Jaroslav LMK VUT Brno  CZE  CZE-068-001  2,4 GHz 00(00) Žák 
14 Pekárek Ondřej LMK Třebíč  CZE  CZE-269-060  2,4 GHz 00(00) Senior 
15 Hapal Radovan LMK Náměšť n. Osl.  CZE  CZE-301-102  2,4 GHz 00(00) Senior 
16 Kvapil Petr LMK Štěpánov  CZE  CZE-542-009  2,4 GHz 00(00) Senior 
17 Šnyrych Petr LMK Bohuňovice  CZE  CZE-001-004  2,4 GHz 00(00) Senior 
18 Sedlář Lubomír LMK Štěpánov  CZE  CZE-542-002  2,4 GHz 00(00) Senior 
19 Horník Vladimír LMK Uničov  CZE  CZE-042-014  2,4 GHz 00(00) Senior 
20 Konopka Vladimír LMK Olomouc  CZE  CZE-397-015  2,4 GHz 00(00) Senior 
21 Škopík Jan LMK Louka  CZE  CZE-425-001  2,4 GHz 00(00) Senior 
22 Švec Jiří LMK Lutín  CZE  CZE-461-015  2,4 GHz 00(00) Senior 
23 Faltičko Martn LMK Lutín  CZE  CZE-461-026  2,4 GHz 00(00) Senior 
24 Barbořák Karel LMK Uničov  CZE  CZE-042-026  2,4 GHz 00(00) Senior 
25 Vojkůvka Zdeněk LMK Prostějov  CZE  CZE-327-001  2,4 GHz 00(00) Senior 
26 Bořil Petr LMK Štěpánov  CZE  CZE-542-004  2,4 GHz 00(00) Senior 

^^^


Výpis kanálů

2,4 GHz
Drápal Martin
Krátký Aleš
Matula Ondřej
Jagoš Dalibor
Hloušek Pavel
Rišo Miroslav
Pyrochta Pavel
Drštička Viktor
Načas Josef
Culík Kamil
Maňák Pavel
Bartal Eduard
Nezhyba Jaroslav
Pekárek Ondřej
Hapal Radovan
Kvapil Petr
Šnyrych Petr
Sedlář Lubomír
Horník Vladimír
Konopka Vladimír
Škopík Jan
Švec Jiří
Faltičko Martn
Barbořák Karel
Vojkůvka Zdeněk
Bořil Petr
35 MHz
40 MHz
72 MHz

Kolizní kanály 35 MHz
Kolizní kanály 40 MHz
Kolizní kanály 72 MHz


Počet kolizních kanálů na 35 MHz
Počet kolizních kanálů na 40 MHz
Počet kolizních kanálů na 72 MHz

^^^


Rozlosování

Let č. - 1
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4
Skupina 1 Jagoš Dalibor
2,4 GHz
Hloušek Pavel
2,4 GHz
Rišo Miroslav
2,4 GHz
Pyrochta Pavel
2,4 GHz
Skupina 2 Drštička Viktor
2,4 GHz
Načas Josef
2,4 GHz
- Drápal Martin
2,4 GHz
Skupina 3 Maňák Pavel
2,4 GHz
Culík Kamil
2,4 GHz
Bartal Eduard
2,4 GHz
Nezhyba Jaroslav
2,4 GHz
Skupina 4 Pekárek Ondřej
2,4 GHz
Hapal Radovan
2,4 GHz
Kvapil Petr
2,4 GHz
Šnyrych Petr
2,4 GHz
Skupina 5 Sedlář Lubomír
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
Horník Vladimír
2,4 GHz
Konopka Vladimír
2,4 GHz
Skupina 6 Škopík Jan
2,4 GHz
Matula Ondřej
2,4 GHz
Švec Jiří
2,4 GHz
Faltičko Martn
2,4 GHz
Skupina 7 Barbořák Karel
2,4 GHz
Bořil Petr
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
-

Let č. - 2
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4
Skupina 1 Jagoš Dalibor
2,4 GHz
Hloušek Pavel
2,4 GHz
Rišo Miroslav
2,4 GHz
Pyrochta Pavel
2,4 GHz
Skupina 2 Drštička Viktor
2,4 GHz
Načas Josef
2,4 GHz
- Drápal Martin
2,4 GHz
Skupina 3 Maňák Pavel
2,4 GHz
Culík Kamil
2,4 GHz
Bartal Eduard
2,4 GHz
Nezhyba Jaroslav
2,4 GHz
Skupina 4 Pekárek Ondřej
2,4 GHz
Hapal Radovan
2,4 GHz
Kvapil Petr
2,4 GHz
Šnyrych Petr
2,4 GHz
Skupina 5 Sedlář Lubomír
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
Horník Vladimír
2,4 GHz
Konopka Vladimír
2,4 GHz
Skupina 6 Škopík Jan
2,4 GHz
Matula Ondřej
2,4 GHz
Švec Jiří
2,4 GHz
Faltičko Martn
2,4 GHz
Skupina 7 Barbořák Karel
2,4 GHz
Bořil Petr
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
-

Let č. - 3
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4
Skupina 1 Jagoš Dalibor
2,4 GHz
Hloušek Pavel
2,4 GHz
Rišo Miroslav
2,4 GHz
Pyrochta Pavel
2,4 GHz
Skupina 2 Drštička Viktor
2,4 GHz
Načas Josef
2,4 GHz
- Drápal Martin
2,4 GHz
Skupina 3 Maňák Pavel
2,4 GHz
Culík Kamil
2,4 GHz
Bartal Eduard
2,4 GHz
Nezhyba Jaroslav
2,4 GHz
Skupina 4 Pekárek Ondřej
2,4 GHz
Hapal Radovan
2,4 GHz
Kvapil Petr
2,4 GHz
Šnyrych Petr
2,4 GHz
Skupina 5 Sedlář Lubomír
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
Horník Vladimír
2,4 GHz
Konopka Vladimír
2,4 GHz
Skupina 6 Škopík Jan
2,4 GHz
Matula Ondřej
2,4 GHz
Švec Jiří
2,4 GHz
Faltičko Martn
2,4 GHz
Skupina 7 Barbořák Karel
2,4 GHz
Bořil Petr
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
-

Let č. - 4
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4
Skupina 1 Jagoš Dalibor
2,4 GHz
Hloušek Pavel
2,4 GHz
Rišo Miroslav
2,4 GHz
Pyrochta Pavel
2,4 GHz
Skupina 2 Drštička Viktor
2,4 GHz
Načas Josef
2,4 GHz
- Drápal Martin
2,4 GHz
Skupina 3 Maňák Pavel
2,4 GHz
Culík Kamil
2,4 GHz
Bartal Eduard
2,4 GHz
Nezhyba Jaroslav
2,4 GHz
Skupina 4 Pekárek Ondřej
2,4 GHz
Hapal Radovan
2,4 GHz
Kvapil Petr
2,4 GHz
Šnyrych Petr
2,4 GHz
Skupina 5 Sedlář Lubomír
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
Horník Vladimír
2,4 GHz
Konopka Vladimír
2,4 GHz
Skupina 6 Škopík Jan
2,4 GHz
Matula Ondřej
2,4 GHz
Švec Jiří
2,4 GHz
Faltičko Martn
2,4 GHz
Skupina 7 Barbořák Karel
2,4 GHz
Bořil Petr
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
-

Let č. - 5
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4
Skupina 1 Jagoš Dalibor
2,4 GHz
Hloušek Pavel
2,4 GHz
Rišo Miroslav
2,4 GHz
Pyrochta Pavel
2,4 GHz
Skupina 2 Drštička Viktor
2,4 GHz
Načas Josef
2,4 GHz
- Drápal Martin
2,4 GHz
Skupina 3 Maňák Pavel
2,4 GHz
Culík Kamil
2,4 GHz
Bartal Eduard
2,4 GHz
Nezhyba Jaroslav
2,4 GHz
Skupina 4 Pekárek Ondřej
2,4 GHz
Hapal Radovan
2,4 GHz
Kvapil Petr
2,4 GHz
Šnyrych Petr
2,4 GHz
Skupina 5 Sedlář Lubomír
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
Horník Vladimír
2,4 GHz
Konopka Vladimír
2,4 GHz
Skupina 6 Škopík Jan
2,4 GHz
Matula Ondřej
2,4 GHz
Švec Jiří
2,4 GHz
Faltičko Martn
2,4 GHz
Skupina 7 Barbořák Karel
2,4 GHz
Bořil Petr
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
-

^^^


'Kdo s kým'

Drápal Martin
Krátký Aleš
Matula Ondřej
Jagoš Dalibor
Hloušek Pavel
Rišo Miroslav
Pyrochta Pavel
Drštička Viktor
Načas Josef
Culík Kamil
Maňák Pavel
Bartal Eduard
Nezhyba Jaroslav
Pekárek Ondřej
Hapal Radovan
Kvapil Petr
Šnyrych Petr
Sedlář Lubomír
Horník Vladimír
Konopka Vladimír
Škopík Jan
Švec Jiří
Faltičko Martn
Barbořák Karel
Vojkůvka Zdeněk
Bořil Petr
Drápal Martin X 0 0 0 0 0 0 5 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Krátký Aleš 0 X 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 5 5 0 0 0 0 0 0
Matula Ondřej 0 0 X 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 5 5 0 0 0
Jagoš Dalibor 0 0 0 X 5 5 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Hloušek Pavel 0 0 0 5 X 5 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Rišo Miroslav 0 0 0 5 5 X 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pyrochta Pavel 0 0 0 5 5 5 X 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Drštička Viktor 5 0 0 0 0 0 0 X 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Načas Josef 5 0 0 0 0 0 0 5 X 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Culík Kamil 0 0 0 0 0 0 0 0 0 X 5 5 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Maňák Pavel 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 X 5 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Bartal Eduard 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 5 X 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Nezhyba Jaroslav 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 5 5 X 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pekárek Ondřej 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 X 5 5 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Hapal Radovan 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 X 5 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Kvapil Petr 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 5 X 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Šnyrych Petr 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 5 5 X 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Sedlář Lubomír 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 X 5 5 0 0 0 0 0 0
Horník Vladimír 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 X 5 0 0 0 0 0 0
Konopka Vladimír 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 5 X 0 0 0 0 0 0
Škopík Jan 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 X 5 5 0 0 0
Švec Jiří 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 X 5 0 0 0
Faltičko Martn 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 5 X 0 0 0
Barbořák Karel 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 X 5 5
Vojkůvka Zdeněk 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 X 5
Bořil Petr 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 5 X

Výsledky základních kol

Kolo - 1 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Jagoš Dalibor

5:4
90
Hloušek Pavel

5:0
70
Rišo Miroslav

5:3
94
Pyrochta Pavel

5:2
90
386 370 391 388
386 370 391 388

Kolo - 1 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Drštička Viktor

4:57
60
Načas Josef

5:0
90
-- Drápal Martin

4:59
80
357 390 -- 379
357 390 -- 379

Kolo - 1 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Maňák Pavel

4:58
30
Culík Kamil

4:54
60
Bartal Eduard

4:56
90
Nezhyba Jaroslav

5:1
91
328 354 386 390
328 354 386 390

Kolo - 1 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Pekárek Ondřej

5:2
70
Hapal Radovan

5:2
60
Kvapil Petr

5:3
80
Šnyrych Petr

5:0
95
368 358 377 395
368 358 377 395

Kolo - 1 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Sedlář Lubomír

5:4
90
Krátký Aleš

5:0
98
Horník Vladimír

4:57
92
Konopka Vladimír

5:0
93
386 398 389 393
386 398 389 393

Kolo - 1 , Skupina 6

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Škopík Jan

3:48
0
Matula Ondřej

4:58
75
Švec Jiří

4:45
0
Faltičko Martn

5:2
98
228 373 285 396
228 373 285 396

Kolo - 1 , Skupina 7

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Barbořák Karel

5:2
70
Bořil Petr

4:59
70
Vojkůvka Zdeněk

4:58
96
--
368 369 394 --
368 369 394 --

Kolo - 2 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Jagoš Dalibor

5:0
85
Hloušek Pavel

5:0
100
Rišo Miroslav

5:0
92
Pyrochta Pavel

5:3
85
385 400 392 382
385 400 392 382

Kolo - 2 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Drštička Viktor

4:45
50
Načas Josef

5:0
80
-- Drápal Martin

4:24
90
335 380 -- 354
335 380 -- 354

Kolo - 2 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Maňák Pavel

5:2
95
Culík Kamil

4:47
70
Bartal Eduard

5:0
93
Nezhyba Jaroslav

4:51
85
393 357 393 376
393 357 393 376

Kolo - 2 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Pekárek Ondřej

5:7
90
Hapal Radovan

4:55
50
Kvapil Petr

5:4
90
Šnyrych Petr

5:0
97
383 345 386 397
383 345 386 397

Kolo - 2 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Sedlář Lubomír

5:0
95
Krátký Aleš

4:59
85
Horník Vladimír

4:59
90
Konopka Vladimír

5:3
94
395 384 389 391
395 384 389 391

Kolo - 2 , Skupina 6

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Škopík Jan

5:8
90
Matula Ondřej

5:1
95
Švec Jiří

4:59
80
Faltičko Martn

5:1
70
382 394 379 369
382 394 379 369

Kolo - 2 , Skupina 7

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Barbořák Karel

5:2
70
Bořil Petr

5:0
65
Vojkůvka Zdeněk

4:59
90
--
368 365 389 --
368 365 389 --

Kolo - 3 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Jagoš Dalibor

5:0
85
Hloušek Pavel

4:57
85
Rišo Miroslav

4:3
85
Pyrochta Pavel

4:6
92
385 382 328 338
385 382 328 338

Kolo - 3 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Drštička Viktor

1:27
0
Načas Josef

5:2
70
-- Drápal Martin

5:0
91
87 368 -- 391
87 368 -- 391

Kolo - 3 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Maňák Pavel

4:59
75
Culík Kamil

5:3
85
Bartal Eduard

4:49
75
Nezhyba Jaroslav

5:1
91
374 382 364 390
374 382 364 390

Kolo - 3 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Pekárek Ondřej

4:48
80
Hapal Radovan

4:56
65
Kvapil Petr

5:7
0
Šnyrych Petr

5:0
99
368 361 293 399
368 361 293 399

Kolo - 3 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Sedlář Lubomír

4:54
95
Krátký Aleš

5:0
97
Horník Vladimír

4:58
97
Konopka Vladimír

5:2
85
389 397 395 383
389 397 395 383

Kolo - 3 , Skupina 6

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Škopík Jan

4:31
70
Matula Ondřej

5:0
90
Švec Jiří

4:41
90
Faltičko Martn

5:0
90
341 390 371 390
341 390 371 390

Kolo - 3 , Skupina 7

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Barbořák Karel

4:59
92
Bořil Petr

5:1
60
Vojkůvka Zdeněk

5:0
96
--
391 359 396 --
391 359 396 --

Kolo - 4 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Jagoš Dalibor

5:1
65
Hloušek Pavel

4:56
40
Rišo Miroslav

4:53
93
Pyrochta Pavel

3:14
85
364 336 386 279
364 336 386 279

Kolo - 4 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Drštička Viktor

0:0
0
Načas Josef

5:2
94
-- Drápal Martin

4:56
91
0 392 -- 387
0 392 -- 387

Kolo - 4 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Maňák Pavel

5:0
90
Culík Kamil

4:57
80
Bartal Eduard

4:51
70
Nezhyba Jaroslav

4:58
90
390 377 361 388
390 377 361 388

Kolo - 4 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Pekárek Ondřej

4:54
80
Hapal Radovan

4:55
80
Kvapil Petr

5:0
70
Šnyrych Petr

5:3
97
374 375 370 394
374 375 370 394

Kolo - 4 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Sedlář Lubomír

5:0
99
Krátký Aleš

5:0
94
Horník Vladimír

5:1
85
Konopka Vladimír

4:43
80
399 394 384 363
399 394 384 363

Kolo - 4 , Skupina 6

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Škopík Jan

4:56
0
Matula Ondřej

5:0
90
Švec Jiří

4:48
60
Faltičko Martn

4:59
80
296 390 348 379
296 390 348 379

Kolo - 4 , Skupina 7

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Barbořák Karel

4:59
80
Bořil Petr

4:56
90
Vojkůvka Zdeněk

4:59
95
--
379 386 394 --
379 386 394 --

Kolo - 5 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Jagoš Dalibor

5:2
90
Hloušek Pavel

5:1
80
Rišo Miroslav

4:55
97
Pyrochta Pavel

5:6
94
388 379 392 388
388 379 392 388

Kolo - 5 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Drštička Viktor

0:0
0
Načas Josef

5:1
65
-- Drápal Martin

4:57
90
0 364 -- 387
0 364 -- 387

Kolo - 5 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Maňák Pavel

5:3
92
Culík Kamil

5:5
70
Bartal Eduard

4:50
99
Nezhyba Jaroslav

5:5
97
389 365 389 392
389 365 389 392

Kolo - 5 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Pekárek Ondřej

5:5
0
Hapal Radovan

4:58
85
Kvapil Petr

4:58
93
Šnyrych Petr

4:59
90
295 383 391 389
295 383 391 389

Kolo - 5 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Sedlář Lubomír

5:0
60
Krátký Aleš

5:1
91
Horník Vladimír

5:0
90
Konopka Vladimír

3:34
90
360 390 390 304
360 390 390 304

Kolo - 5 , Skupina 6

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Škopík Jan

5:11
70
Matula Ondřej

5:0
75
Švec Jiří

5:3
65
Faltičko Martn

5:3
90
359 375 362 387
359 375 362 387

Kolo - 5 , Skupina 7

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Barbořák Karel

4:57
90
Bořil Petr

5:0
70
Vojkůvka Zdeněk

4:58
90
--
387 370 388 --
387 370 388 --

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po základních kolech

Zákl. výsledky

poz. Jméno soutěžícího Klub Licence Frekvence Věková kategorie V teamu Stát celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo pen
1 Šnyrych Petr LMK Bohuňovice CZE-001-004 2,4 GHz 0 0 CZE 1585 395
5:0 / 95
397
5:0 / 97
399
5:0 / 99
394
5:3 / 97
389
4:59 / 90
0
2 Krátký Aleš Dinoklub CZE-548-001 2,4 GHz 0 0 CZE 1579 398
5:0 / 98
384
4:59 / 85
397
5:0 / 97
394
5:0 / 94
390
5:1 / 91
0
3 Vojkůvka Zdeněk LMK Prostějov CZE-327-001 2,4 GHz 0 0 CZE 1573 394
4:58 / 96
389
4:59 / 90
396
5:0 / 96
394
4:59 / 95
388
4:58 / 90
0
4 Sedlář Lubomír LMK Štěpánov CZE-542-002 2,4 GHz 0 0 CZE 1569 386
5:4 / 90
395
5:0 / 95
389
4:54 / 95
399
5:0 / 99
360
5:0 / 60
0
5 Horník Vladimír LMK Uničov CZE-042-014 2,4 GHz 0 0 CZE 1563 389
4:57 / 92
389
4:59 / 90
395
4:58 / 97
384
5:1 / 85
390
5:0 / 90
0
6 Rišo Miroslav RC LMK Malacky SVK-1293 2,4 GHz 0 0 SVK 1561 391
5:3 / 94
392
5:0 / 92
328
4:3 / 85
386
4:53 / 93
392
4:55 / 97
0
7 Nezhyba Jaroslav LMK VUT Brno CZE-068-001 2,4 GHz 2 0 CZE 1560 390
5:1 / 91
376
4:51 / 85
390
5:1 / 91
388
4:58 / 90
392
5:5 / 97
0
8 Faltičko Martn LMK Lutín CZE-461-026 2,4 GHz 0 0 CZE 1552 396
5:2 / 98
369
5:1 / 70
390
5:0 / 90
379
4:59 / 80
387
5:3 / 90
0
9 Matula Ondřej Ostrava 1 LMK Ikarus CZE-261-242 2,4 GHz 0 0 CZE 1549 373
4:58 / 75
394
5:1 / 95
390
5:0 / 90
390
5:0 / 90
375
5:0 / 75
0
10 Maňák Pavel LMK Louka CZE-425-05 2,4 GHz 0 0 CZE 1546 328
4:58 / 30
393
5:2 / 95
374
4:59 / 75
390
5:0 / 90
389
5:3 / 92
0
11 Jagoš Dalibor LMK Louka CZE-004-078 2,4 GHz 0 0 CZE 1544 386
5:4 / 90
385
5:0 / 85
385
5:0 / 85
364
5:1 / 65
388
5:2 / 90
0
12 Drápal Martin Ostrava 1 LMK Ikarus CZE-261-011 2,4 GHz 0 0 CZE 1544 379
4:59 / 80
354
4:24 / 90
391
5:0 / 91
387
4:56 / 91
387
4:57 / 90
0
13 Bartal Eduard RC LMK Malacky SVK-9906 2,4 GHz 0 0 SVK 1532 386
4:56 / 90
393
5:0 / 93
364
4:49 / 75
361
4:51 / 70
389
4:50 / 99
0
14 Hloušek Pavel LMK Náměšť n. Osl. CZE-301-101 2,4 GHz 0 0 CZE 1531 370
5:0 / 70
400
5:0 / 100
382
4:57 / 85
336
4:56 / 40
379
5:1 / 80
0
15 Načas Josef LMK Třebíč CZE-269-023 2,4 GHz 0 0 CZE 1530 390
5:0 / 90
380
5:0 / 80
368
5:2 / 70
392
5:2 / 94
364
5:1 / 65
0
16 Konopka Vladimír LMK Olomouc CZE-397-015 2,4 GHz 0 0 CZE 1530 393
5:0 / 93
391
5:3 / 94
383
5:2 / 85
363
4:43 / 80
304
3:34 / 90
0
17 Barbořák Karel LMK Uničov CZE-042-026 2,4 GHz 0 0 CZE 1525 368
5:2 / 70
368
5:2 / 70
391
4:59 / 92
379
4:59 / 80
387
4:57 / 90
0
18 Kvapil Petr LMK Štěpánov CZE-542-009 2,4 GHz 0 0 CZE 1524 377
5:3 / 80
386
5:4 / 90
293
5:7 / 0
370
5:0 / 70
391
4:58 / 93
0
19 Pyrochta Pavel LMK Třebíč CZE-269-029 2,4 GHz 0 0 CZE 1496 388
5:2 / 90
382
5:3 / 85
338
4:6 / 92
279
3:14 / 85
388
5:6 / 94
0
20 Pekárek Ondřej LMK Třebíč CZE-269-060 2,4 GHz 0 0 CZE 1493 368
5:2 / 70
383
5:7 / 90
368
4:48 / 80
374
4:54 / 80
295
5:5 / 0
0
21 Bořil Petr LMK Štěpánov CZE-542-004 2,4 GHz 0 0 CZE 1490 369
4:59 / 70
365
5:0 / 65
359
5:1 / 60
386
4:56 / 90
370
5:0 / 70
0
22 Culík Kamil LMK Náměšť n. Osl. CZE-301-103 2,4 GHz 0 0 CZE 1481 354
4:54 / 60
357
4:47 / 70
382
5:3 / 85
377
4:57 / 80
365
5:5 / 70
0
23 Hapal Radovan LMK Náměšť n. Osl. CZE-301-102 2,4 GHz 0 0 CZE 1477 358
5:2 / 60
345
4:55 / 50
361
4:56 / 65
375
4:55 / 80
383
4:58 / 85
0
24 Švec Jiří LMK Lutín CZE-461-015 2,4 GHz 0 0 CZE 1460 285
4:45 / 0
379
4:59 / 80
371
4:41 / 90
348
4:48 / 60
362
5:3 / 65
0
25 Škopík Jan LMK Louka CZE-425-001 2,4 GHz 0 0 CZE 1378 228
3:48 / 0
382
5:8 / 90
341
4:31 / 70
296
4:56 / 0
359
5:11 / 70
0
26 Drštička Viktor LMK Třebíč CZE-269-005 2,4 GHz 0 0 CZE 779 357
4:57 / 60
335
4:45 / 50
87
1:27 / 0
0
0:0 / 0
0
0:0 / 0
0

^^^


Výsledky finálových kol


OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po finálních kolech

Celkové výsledky
Zakl. pozice Jméno soutěžícího přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo pen
1* Šnyrych Petr 990,62 1585 395
5:0 / 95
397
5:0 / 97
399
5:0 / 99
394
5:3 / 97
389
4:59 / 90
0
2* Krátký Aleš 986,88 1579 398
5:0 / 98
384
4:59 / 85
397
5:0 / 97
394
5:0 / 94
390
5:1 / 91
0
3* Vojkůvka Zdeněk 983,12 1573 394
4:58 / 96
389
4:59 / 90
396
5:0 / 96
394
4:59 / 95
388
4:58 / 90
0
4* Sedlář Lubomír 980,62 1569 386
5:4 / 90
395
5:0 / 95
389
4:54 / 95
399
5:0 / 99
360
5:0 / 60
0
5* Horník Vladimír 976,88 1563 389
4:57 / 92
389
4:59 / 90
395
4:58 / 97
384
5:1 / 85
390
5:0 / 90
0
6* Rišo Miroslav 975,62 1561 391
5:3 / 94
392
5:0 / 92
328
4:3 / 85
386
4:53 / 93
392
4:55 / 97
0
7 Nezhyba Jaroslav 975 1560 390
5:1 / 91
376
4:51 / 85
390
5:1 / 91
388
4:58 / 90
392
5:5 / 97
0
8 Faltičko Martn 970 1552 396
5:2 / 98
369
5:1 / 70
390
5:0 / 90
379
4:59 / 80
387
5:3 / 90
0
9 Matula Ondřej 968,12 1549 373
4:58 / 75
394
5:1 / 95
390
5:0 / 90
390
5:0 / 90
375
5:0 / 75
0
10 Maňák Pavel 966,25 1546 328
4:58 / 30
393
5:2 / 95
374
4:59 / 75
390
5:0 / 90
389
5:3 / 92
0
11 Jagoš Dalibor 965 1544 386
5:4 / 90
385
5:0 / 85
385
5:0 / 85
364
5:1 / 65
388
5:2 / 90
0
12 Drápal Martin 965 1544 379
4:59 / 80
354
4:24 / 90
391
5:0 / 91
387
4:56 / 91
387
4:57 / 90
0
13 Bartal Eduard 957,5 1532 386
4:56 / 90
393
5:0 / 93
364
4:49 / 75
361
4:51 / 70
389
4:50 / 99
0
14 Hloušek Pavel 956,88 1531 370
5:0 / 70
400
5:0 / 100
382
4:57 / 85
336
4:56 / 40
379
5:1 / 80
0
15 Načas Josef 956,25 1530 390
5:0 / 90
380
5:0 / 80
368
5:2 / 70
392
5:2 / 94
364
5:1 / 65
0
16 Konopka Vladimír 956,25 1530 393
5:0 / 93
391
5:3 / 94
383
5:2 / 85
363
4:43 / 80
304
3:34 / 90
0
17 Barbořák Karel 953,12 1525 368
5:2 / 70
368
5:2 / 70
391
4:59 / 92
379
4:59 / 80
387
4:57 / 90
0
18 Kvapil Petr 952,5 1524 377
5:3 / 80
386
5:4 / 90
293
5:7 / 0
370
5:0 / 70
391
4:58 / 93
0
19 Pyrochta Pavel 935 1496 388
5:2 / 90
382
5:3 / 85
338
4:6 / 92
279
3:14 / 85
388
5:6 / 94
0
20 Pekárek Ondřej 933,12 1493 368
5:2 / 70
383
5:7 / 90
368
4:48 / 80
374
4:54 / 80
295
5:5 / 0
0
21 Bořil Petr 931,25 1490 369
4:59 / 70
365
5:0 / 65
359
5:1 / 60
386
4:56 / 90
370
5:0 / 70
0
22 Culík Kamil 925,62 1481 354
4:54 / 60
357
4:47 / 70
382
5:3 / 85
377
4:57 / 80
365
5:5 / 70
0
23 Hapal Radovan 923,12 1477 358
5:2 / 60
345
4:55 / 50
361
4:56 / 65
375
4:55 / 80
383
4:58 / 85
0
24 Švec Jiří 912,5 1460 285
4:45 / 0
379
4:59 / 80
371
4:41 / 90
348
4:48 / 60
362
5:3 / 65
0
25 Škopík Jan 861,25 1378 228
3:48 / 0
382
5:8 / 90
341
4:31 / 70
296
4:56 / 0
359
5:11 / 70
0
26 Drštička Viktor 486,88 779 357
4:57 / 60
335
4:45 / 50
87
1:27 / 0
0
0:0 / 0
0
0:0 / 0
0

^^^


Oficiální výsledovka s body



Výsledky

Kontakt - Jméno :35
Datum konání :15.8.2015
Kategorie :RCEO
Místo konání :Třebíč
Číslo pořádajícího klubu (např CZE96)CZE123
Kontakt - Jméno :kontakt - jmeno
Kontakt - Adresa :kontakt adresa
Kontakt - Email :kontakt email
Kontakt - Telefon :kontakt - telefon
Pořadatel :LMK Třebíč
Ředitel soutěže :Nečas Josef
Hlavní rozhodčí :Sedlák Milan
Počasí :28st, variábl, později cca 4 m/s s lokálními přeháňkami




Pořadí - všichni

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 body přepoč.
1* Šnyrych Petr LMK Bohuňovice CZE-001-004 395
5:0 / 95
397
5:0 / 97
399
5:0 / 99
394
5:3 / 97
389
4:59 / 90
1585 990,62
2* Krátký Aleš Dinoklub CZE-548-001 398
5:0 / 98
384
4:59 / 85
397
5:0 / 97
394
5:0 / 94
390
5:1 / 91
1579 986,88
3* Vojkůvka Zdeněk LMK Prostějov CZE-327-001 394
4:58 / 96
389
4:59 / 90
396
5:0 / 96
394
4:59 / 95
388
4:58 / 90
1573 983,12
4* Sedlář Lubomír LMK Štěpánov CZE-542-002 386
5:4 / 90
395
5:0 / 95
389
4:54 / 95
399
5:0 / 99
360
5:0 / 60
1569 980,62
5* Horník Vladimír LMK Uničov CZE-042-014 389
4:57 / 92
389
4:59 / 90
395
4:58 / 97
384
5:1 / 85
390
5:0 / 90
1563 976,88
6* Rišo Miroslav RC LMK Malacky SVK-1293 391
5:3 / 94
392
5:0 / 92
328
4:3 / 85
386
4:53 / 93
392
4:55 / 97
1561 975,62
7 Nezhyba Jaroslav LMK VUT Brno CZE-068-001 390
5:1 / 91
376
4:51 / 85
390
5:1 / 91
388
4:58 / 90
392
5:5 / 97
1560 975
8 Faltičko Martn LMK Lutín CZE-461-026 396
5:2 / 98
369
5:1 / 70
390
5:0 / 90
379
4:59 / 80
387
5:3 / 90
1552 970
9 Matula Ondřej Ostrava 1 LMK Ikarus CZE-261-242 373
4:58 / 75
394
5:1 / 95
390
5:0 / 90
390
5:0 / 90
375
5:0 / 75
1549 968,12
10 Maňák Pavel LMK Louka CZE-425-05 328
4:58 / 30
393
5:2 / 95
374
4:59 / 75
390
5:0 / 90
389
5:3 / 92
1546 966,25
11 Jagoš Dalibor LMK Louka CZE-004-078 386
5:4 / 90
385
5:0 / 85
385
5:0 / 85
364
5:1 / 65
388
5:2 / 90
1544 965
12 Drápal Martin Ostrava 1 LMK Ikarus CZE-261-011 379
4:59 / 80
354
4:24 / 90
391
5:0 / 91
387
4:56 / 91
387
4:57 / 90
1544 965
13 Bartal Eduard RC LMK Malacky SVK-9906 386
4:56 / 90
393
5:0 / 93
364
4:49 / 75
361
4:51 / 70
389
4:50 / 99
1532 957,5
14 Hloušek Pavel LMK Náměšť n. Osl. CZE-301-101 370
5:0 / 70
400
5:0 / 100
382
4:57 / 85
336
4:56 / 40
379
5:1 / 80
1531 956,88
15 Načas Josef LMK Třebíč CZE-269-023 390
5:0 / 90
380
5:0 / 80
368
5:2 / 70
392
5:2 / 94
364
5:1 / 65
1530 956,25
16 Konopka Vladimír LMK Olomouc CZE-397-015 393
5:0 / 93
391
5:3 / 94
383
5:2 / 85
363
4:43 / 80
304
3:34 / 90
1530 956,25
17 Barbořák Karel LMK Uničov CZE-042-026 368
5:2 / 70
368
5:2 / 70
391
4:59 / 92
379
4:59 / 80
387
4:57 / 90
1525 953,12
18 Kvapil Petr LMK Štěpánov CZE-542-009 377
5:3 / 80
386
5:4 / 90
293
5:7 / 0
370
5:0 / 70
391
4:58 / 93
1524 952,5
19 Pyrochta Pavel LMK Třebíč CZE-269-029 388
5:2 / 90
382
5:3 / 85
338
4:6 / 92
279
3:14 / 85
388
5:6 / 94
1496 935
20 Pekárek Ondřej LMK Třebíč CZE-269-060 368
5:2 / 70
383
5:7 / 90
368
4:48 / 80
374
4:54 / 80
295
5:5 / 0
1493 933,12
21 Bořil Petr LMK Štěpánov CZE-542-004 369
4:59 / 70
365
5:0 / 65
359
5:1 / 60
386
4:56 / 90
370
5:0 / 70
1490 931,25
22 Culík Kamil LMK Náměšť n. Osl. CZE-301-103 354
4:54 / 60
357
4:47 / 70
382
5:3 / 85
377
4:57 / 80
365
5:5 / 70
1481 925,62
23 Hapal Radovan LMK Náměšť n. Osl. CZE-301-102 358
5:2 / 60
345
4:55 / 50
361
4:56 / 65
375
4:55 / 80
383
4:58 / 85
1477 923,12
24 Švec Jiří LMK Lutín CZE-461-015 285
4:45 / 0
379
4:59 / 80
371
4:41 / 90
348
4:48 / 60
362
5:3 / 65
1460 912,5
25 Škopík Jan LMK Louka CZE-425-001 228
3:48 / 0
382
5:8 / 90
341
4:31 / 70
296
4:56 / 0
359
5:11 / 70
1378 861,25
26 Drštička Viktor LMK Třebíč CZE-269-005 357
4:57 / 60
335
4:45 / 50
87
1:27 / 0
0
0:0 / 0
0
0:0 / 0
779 486,88

^^^


Pořadí klubů


Klub Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
LMK Bohuňovice 1 Šnyrych Petr, 1974 1974
Dinoklub 1 Krátký Aleš, 1963 1963
LMK Prostějov 1 Vojkůvka Zdeněk, 1961 1961
LMK VUT Brno 1 Nezhyba Jaroslav, 1936 1936
LMK Uničov 2 Horník Vladimír, Barbořák Karel, 3840 1920
Ostrava 1 LMK Ikarus 2 Drápal Martin, Matula Ondřej, 3820 1910
RC LMK Malacky 2 Rišo Miroslav, Bartal Eduard, 3782 1891
LMK Štěpánov 3 Kvapil Petr, Sedlář Lubomír, Bořil Petr, 5595 1865
LMK Náměšť n. Osl. 3 Hloušek Pavel, Culík Kamil, Hapal Radovan, 5524 1841,33
LMK Olomouc 1 Konopka Vladimír, 1834 1834
LMK Lutín 2 Švec Jiří, Faltičko Martn, 3666 1833
LMK Louka 3 Jagoš Dalibor, Maňák Pavel, Škopík Jan, 5388 1796
LMK Třebíč 4 Pyrochta Pavel, Drštička Viktor, Načas Josef, Pekárek Ondřej, 6236 1559

^^^


Pořadí týmů

Týmy Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
none 26 Drápal Martin, Krátký Aleš, Matula Ondřej, Jagoš Dalibor, Hloušek Pavel, Rišo Miroslav, Pyrochta Pavel, Drštička Viktor, Načas Josef, Culík Kamil, Maňák Pavel, Bartal Eduard, Nezhyba Jaroslav, Pekárek Ondřej, Hapal Radovan, Kvapil Petr, Šnyrych Petr, Sedlář Lubomír, Horník Vladimír, Konopka Vladimír, Škopík Jan, Švec Jiří, Faltičko Martn, Barbořák Karel, Vojkůvka Zdeněk, Bořil Petr, 47519 1827,65

^^^


Přestnost přistání

Příjmení, jméno celkem přistání Součet Průměr
Šnyrych Petr 5 95 , 97 , 99 , 97 , 90 478 95,6
Vojkůvka Zdeněk 5 96 , 90 , 96 , 95 , 90 467 93,4
Krátký Aleš 5 98 , 85 , 97 , 94 , 91 465 93
Rišo Miroslav 5 94 , 92 , 85 , 93 , 97 461 92,2
Horník Vladimír 5 92 , 90 , 97 , 85 , 90 454 90,8
Nezhyba Jaroslav 5 91 , 85 , 91 , 90 , 97 454 90,8
Pyrochta Pavel 5 90 , 85 , 92 , 85 , 94 446 89,2
Konopka Vladimír 5 93 , 94 , 85 , 80 , 90 442 88,4
Drápal Martin 5 80 , 90 , 91 , 91 , 90 442 88,4
Sedlář Lubomír 5 90 , 95 , 95 , 99 , 60 439 87,8
Faltičko Martn 5 98 , 70 , 90 , 80 , 90 428 85,6
Bartal Eduard 5 90 , 93 , 75 , 70 , 99 427 85,4
Matula Ondřej 5 75 , 95 , 90 , 90 , 75 425 85
Jagoš Dalibor 5 90 , 85 , 85 , 65 , 90 415 83
Barbořák Karel 5 70 , 70 , 92 , 80 , 90 402 80,4
Načas Josef 5 90 , 80 , 70 , 94 , 65 399 79,8
Maňák Pavel 5 30 , 95 , 75 , 90 , 92 382 76,4
Hloušek Pavel 5 70 , 100 , 85 , 40 , 80 375 75
Culík Kamil 5 60 , 70 , 85 , 80 , 70 365 73
Bořil Petr 5 70 , 65 , 60 , 90 , 70 355 71
Hapal Radovan 5 60 , 50 , 65 , 80 , 85 340 68
Kvapil Petr 5 80 , 90 , 0 , 70 , 93 333 66,6
Pekárek Ondřej 5 70 , 90 , 80 , 80 , 0 320 64
Švec Jiří 5 0 , 80 , 90 , 60 , 65 295 59
Škopík Jan 5 0 , 90 , 70 , 0 , 70 230 46
Drštička Viktor 5 60 , 50 , 0 , 0 , 0 110 22

^^^


Průměrná doba letu


Příjmení, jméno Počet záznamů Letové časy Celekem vteřin Průměrný letový čas
Kvapil Petr 5 5:3,00, 5:4,00, 5:7,00, 5:0,00, 4:58,00, 1512 5:2,39999999999998
Jagoš Dalibor 5 5:4,00, 5:0,00, 5:0,00, 5:1,00, 5:2,00, 1507 5:1,39999999999998
Faltičko Martn 5 5:2,00, 5:1,00, 5:0,00, 4:59,00, 5:3,00, 1505 5:1
Načas Josef 5 5:0,00, 5:0,00, 5:2,00, 5:2,00, 5:1,00, 1505 5:1
Šnyrych Petr 5 5:0,00, 5:0,00, 5:0,00, 5:3,00, 4:59,00, 1502 5:0,399999999999977
Maňák Pavel 5 4:58,00, 5:2,00, 4:59,00, 5:0,00, 5:3,00, 1502 5:0,399999999999977
Krátký Aleš 5 5:0,00, 4:59,00, 5:0,00, 5:0,00, 5:1,00, 1500 5:0
Barbořák Karel 5 5:2,00, 5:2,00, 4:59,00, 4:59,00, 4:57,00, 1499 4:59,8
Matula Ondřej 5 4:58,00, 5:1,00, 5:0,00, 5:0,00, 5:0,00, 1499 4:59,8
Sedlář Lubomír 5 5:4,00, 5:0,00, 4:54,00, 5:0,00, 5:0,00, 1498 4:59,6
Bořil Petr 5 4:59,00, 5:0,00, 5:1,00, 4:56,00, 5:0,00, 1496 4:59,2
Pekárek Ondřej 5 5:2,00, 5:7,00, 4:48,00, 4:54,00, 5:5,00, 1496 4:59,2
Nezhyba Jaroslav 5 5:1,00, 4:51,00, 5:1,00, 4:58,00, 5:5,00, 1496 4:59,2
Horník Vladimír 5 4:57,00, 4:59,00, 4:58,00, 5:1,00, 5:0,00, 1495 4:59
Vojkůvka Zdeněk 5 4:58,00, 4:59,00, 5:0,00, 4:59,00, 4:58,00, 1494 4:58,8
Hloušek Pavel 5 5:0,00, 5:0,00, 4:57,00, 4:56,00, 5:1,00, 1494 4:58,8
Hapal Radovan 5 5:2,00, 4:55,00, 4:56,00, 4:55,00, 4:58,00, 1486 4:57,2
Culík Kamil 5 4:54,00, 4:47,00, 5:3,00, 4:57,00, 5:5,00, 1486 4:57,2
Bartal Eduard 5 4:56,00, 5:0,00, 4:49,00, 4:51,00, 4:50,00, 1466 4:53,2
Švec Jiří 5 4:45,00, 4:59,00, 4:41,00, 4:48,00, 5:3,00, 1456 4:51,2
Drápal Martin 5 4:59,00, 4:24,00, 5:0,00, 4:56,00, 4:57,00, 1456 4:51,2
Rišo Miroslav 5 5:3,00, 5:0,00, 4:3,00, 4:53,00, 4:55,00, 1434 4:46,8
Škopík Jan 5 3:48,00, 5:8,00, 4:31,00, 4:56,00, 5:11,00, 1414 4:42,8
Konopka Vladimír 5 5:0,00, 5:3,00, 5:2,00, 4:43,00, 3:34,00, 1402 4:40,4
Pyrochta Pavel 5 5:2,00, 5:3,00, 4:6,00, 3:14,00, 5:6,00, 1351 4:30,2
Drštička Viktor 5 4:57,00, 4:45,00, 1:27,00, 0:0,00, 0:0,00, 669 2:13,8

^^^


Průměrná výška


Příjmení, jméno Počet záznamů Průměrná výška Výška celkem Průměrná výška
Bořil Petr 0 0 0 0
Vojkůvka Zdeněk 0 0 0 0
Barbořák Karel 0 0 0 0
Faltičko Martn 0 0 0 0
Švec Jiří 0 0 0 0
Škopík Jan 0 0 0 0
Konopka Vladimír 0 0 0 0
Horník Vladimír 0 0 0 0
Sedlář Lubomír 0 0 0 0
Šnyrych Petr 0 0 0 0
Kvapil Petr 0 0 0 0
Hapal Radovan 0 0 0 0
Pekárek Ondřej 0 0 0 0
Nezhyba Jaroslav 0 0 0 0
Bartal Eduard 0 0 0 0
Maňák Pavel 0 0 0 0
Culík Kamil 0 0 0 0
Načas Josef 0 0 0 0
Drštička Viktor 0 0 0 0
Pyrochta Pavel 0 0 0 0
Rišo Miroslav 0 0 0 0
Hloušek Pavel 0 0 0 0
Jagoš Dalibor 0 0 0 0
Matula Ondřej 0 0 0 0
Krátký Aleš 0 0 0 0
Drápal Martin 0 0 0 0

^^^


Čas vs výška


Příjmení, jméno Letový čas ze 100 metrů Průměrná výška Průměrný letový čas Potřebná výška pro nalétání 10 minut
Bořil Petr 0:Není číslo Není číslo 4:59,2 Není číslo
Vojkůvka Zdeněk 0:Není číslo Není číslo 4:58,8 Není číslo
Barbořák Karel 0:Není číslo Není číslo 4:59,8 Není číslo
Faltičko Martn 0:Není číslo Není číslo 5:1 Není číslo
Švec Jiří 0:Není číslo Není číslo 4:51,2 Není číslo
Škopík Jan 0:Není číslo Není číslo 4:42,8 Není číslo
Konopka Vladimír 0:Není číslo Není číslo 4:40,4 Není číslo
Horník Vladimír 0:Není číslo Není číslo 4:59 Není číslo
Sedlář Lubomír 0:Není číslo Není číslo 4:59,6 Není číslo
Šnyrych Petr 0:Není číslo Není číslo 5:0,399999999999977 Není číslo
Kvapil Petr 0:Není číslo Není číslo 5:2,39999999999998 Není číslo
Hapal Radovan 0:Není číslo Není číslo 4:57,2 Není číslo
Pekárek Ondřej 0:Není číslo Není číslo 4:59,2 Není číslo
Nezhyba Jaroslav 0:Není číslo Není číslo 4:59,2 Není číslo
Bartal Eduard 0:Není číslo Není číslo 4:53,2 Není číslo
Maňák Pavel 0:Není číslo Není číslo 5:0,399999999999977 Není číslo
Culík Kamil 0:Není číslo Není číslo 4:57,2 Není číslo
Načas Josef 0:Není číslo Není číslo 5:1 Není číslo
Drštička Viktor 0:Není číslo Není číslo 2:13,8 Není číslo
Pyrochta Pavel 0:Není číslo Není číslo 4:30,2 Není číslo
Rišo Miroslav 0:Není číslo Není číslo 4:46,8 Není číslo
Hloušek Pavel 0:Není číslo Není číslo 4:58,8 Není číslo
Jagoš Dalibor 0:Není číslo Není číslo 5:1,39999999999998 Není číslo
Matula Ondřej 0:Není číslo Není číslo 4:59,8 Není číslo
Krátký Aleš 0:Není číslo Není číslo 5:0 Není číslo
Drápal Martin 0:Není číslo Není číslo 4:51,2 Není číslo

^^^



Software SORG V4 (c) 2012 - Aleš Krátký / www.RCSOFTWARE.cz / ales@sgames.cz Stoupak.cz - RCEK, RCEJ, RCEN, RCEO, F5J, FXJ, Eurocup ... / www.stoupak.cz