Kompletní přehled ze soutěže : MČR_RCEO_Uničov_20180901 - 1. 9. 2018 15:06:05

SORG V4 - http://rcsoftware.cz/ / Aleš Krátký / ales@sgames.cz






Seznam zaregistrovaných soutěžících

# Příjmení, jméno Klub Stát Licence Frekvence 1. Kanál / 2. Kanál Věková kategorie
1 Barbořák Karel MK Uničov  CZE  CZE-42-26  2,4 GHz 00(00) Senior 
2 Bořil Petr LMK Litovel  CZE  CZE-270-04  2,4 GHz 00(00) Senior 
3 Faltičko Martin ing. LMK Sigma Lutín  CZE  CZE 461-26  2,4 GHz 00(00) Senior 
4 Hapal Radovan LMK Náměšť nad Osl.  CZE  CZE 301-102  2,4 GHz 00(00) Senior 
5 Hloušek Pavel LMK Náměšť nad Osl.  CZE  CZE 301-101  2,4 GHz 00(00) Senior 
6 Holešínský František Ikarus Ostrava  CZE  CZE-261-411  2,4 GHz 00(00) Senior 
7 Horník Vladimír MK Uničov  CZE  CZE 42-14  2,4 GHz 00(00) Senior 
8 Jagoš Dalibor LMK Louka  CZE  CZE-425-04  2,4 GHz 00(00) Senior 
9 Knobloch Milan LMK Štěpánov  CZE  CZE 542-06  2,4 GHz 00(00) Senior 
10 Konopka Vladimír LMK Olomouc  CZE  CZE 397-15  2,4 GHz 00(00) Senior 
11 Kovařík Pavel Ikarus Ostrava  CZE  CZE-261-69  2,4 GHz 00(00) Senior 
12 Krátký Aleš DINO Klub  CZE  CZE-211-888  2,4 GHz 00(00) Senior 
13 Maňák Pavel LMK Louka  CZE  CZE-425-05  2,4 GHz 00(00) Senior 
14 Matula Ondřej Ikarus Ostrava  CZE  CZE-261-242  2,4 GHz 00(00) Senior 
15 Nečas Josef LMK Třebíč  CZE  CZE 269-23  2,4 GHz 00(00) Senior 
16 Nezhyba Jaroslav dr. LMK VUT Brno  CZE  CZE 68-01  2,4 GHz 00(00) Senior 
17 Pavelka Jiří Nový Jičín  CZE  CZE-510-12  2,4 GHz 00(00) Senior 
18 Škopík Jan LMK Louka  CZE  CZE-425-01  2,4 GHz 00(00) Senior 
19 Šnyrych Petr MMC Bohuňovice  CZE  CZE-114-4  2,4 GHz 00(00) Senior 
20 Vašíček Radek st. MK Uničov  CZE  CZE 42-17  2,4 GHz 00(00) Senior 
21 Ventruba Václav LMK Štěpánov  CZE  CZE-542-12  2,4 GHz 00(00) Senior 
22 Vojkůvka Zdeněk LMK Prostějov  CZE  CZE-327-001  2,4 GHz 00(00) Senior 

^^^


Výpis kanálů

2,4 GHz
Barbořák Karel
Bořil Petr
Faltičko Martin ing.
Hapal Radovan
Hloušek Pavel
Holešínský František
Horník Vladimír
Jagoš Dalibor
Knobloch Milan
Konopka Vladimír
Kovařík Pavel
Krátký Aleš
Maňák Pavel
Matula Ondřej
Nečas Josef
Nezhyba Jaroslav dr.
Pavelka Jiří
Škopík Jan
Šnyrych Petr
Vašíček Radek st.
Ventruba Václav
Vojkůvka Zdeněk
35 MHz
40 MHz
72 MHz

Kolizní kanály 35 MHz
Kolizní kanály 40 MHz
Kolizní kanály 72 MHz


Počet kolizních kanálů na 35 MHz
Počet kolizních kanálů na 40 MHz
Počet kolizních kanálů na 72 MHz

^^^


Rozlosování

Let č. - 1
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Kovařík Pavel
2,4 GHz
Barbořák Karel
2,4 GHz
Faltičko Martin ing.
2,4 GHz
Bořil Petr
2,4 GHz
Nečas Josef
2,4 GHz
Skupina 2 Pavelka Jiří
2,4 GHz
Jagoš Dalibor
2,4 GHz
Hloušek Pavel
2,4 GHz
Konopka Vladimír
2,4 GHz
-
Skupina 3 Matula Ondřej
2,4 GHz
Horník Vladimír
2,4 GHz
Nezhyba Jaroslav dr.
2,4 GHz
Knobloch Milan
2,4 GHz
Vašíček Radek st.
2,4 GHz
Skupina 4 Holešínský František
2,4 GHz
Škopík Jan
2,4 GHz
Hapal Radovan
2,4 GHz
Šnyrych Petr
2,4 GHz
-
Skupina 5 Krátký Aleš
2,4 GHz
- Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
Ventruba Václav
2,4 GHz
Maňák Pavel
2,4 GHz

Let č. - 2
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Kovařík Pavel
2,4 GHz
Barbořák Karel
2,4 GHz
Faltičko Martin ing.
2,4 GHz
Bořil Petr
2,4 GHz
Nečas Josef
2,4 GHz
Skupina 2 Pavelka Jiří
2,4 GHz
Jagoš Dalibor
2,4 GHz
Hloušek Pavel
2,4 GHz
Konopka Vladimír
2,4 GHz
-
Skupina 3 Matula Ondřej
2,4 GHz
Horník Vladimír
2,4 GHz
Nezhyba Jaroslav dr.
2,4 GHz
Knobloch Milan
2,4 GHz
Vašíček Radek st.
2,4 GHz
Skupina 4 Holešínský František
2,4 GHz
Škopík Jan
2,4 GHz
Hapal Radovan
2,4 GHz
Šnyrych Petr
2,4 GHz
-
Skupina 5 Krátký Aleš
2,4 GHz
- Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
Ventruba Václav
2,4 GHz
Maňák Pavel
2,4 GHz

Let č. - 3
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Kovařík Pavel
2,4 GHz
Barbořák Karel
2,4 GHz
Faltičko Martin ing.
2,4 GHz
Bořil Petr
2,4 GHz
Nečas Josef
2,4 GHz
Skupina 2 Pavelka Jiří
2,4 GHz
Jagoš Dalibor
2,4 GHz
Hloušek Pavel
2,4 GHz
Konopka Vladimír
2,4 GHz
-
Skupina 3 Matula Ondřej
2,4 GHz
Horník Vladimír
2,4 GHz
Nezhyba Jaroslav dr.
2,4 GHz
Knobloch Milan
2,4 GHz
Vašíček Radek st.
2,4 GHz
Skupina 4 Holešínský František
2,4 GHz
Škopík Jan
2,4 GHz
Hapal Radovan
2,4 GHz
Šnyrych Petr
2,4 GHz
-
Skupina 5 Krátký Aleš
2,4 GHz
- Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
Ventruba Václav
2,4 GHz
Maňák Pavel
2,4 GHz

Let č. - 4
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Kovařík Pavel
2,4 GHz
Barbořák Karel
2,4 GHz
Faltičko Martin ing.
2,4 GHz
Bořil Petr
2,4 GHz
Nečas Josef
2,4 GHz
Skupina 2 Pavelka Jiří
2,4 GHz
Jagoš Dalibor
2,4 GHz
Hloušek Pavel
2,4 GHz
Konopka Vladimír
2,4 GHz
-
Skupina 3 Matula Ondřej
2,4 GHz
Horník Vladimír
2,4 GHz
Nezhyba Jaroslav dr.
2,4 GHz
Knobloch Milan
2,4 GHz
Vašíček Radek st.
2,4 GHz
Skupina 4 Holešínský František
2,4 GHz
Škopík Jan
2,4 GHz
Hapal Radovan
2,4 GHz
Šnyrych Petr
2,4 GHz
-
Skupina 5 Krátký Aleš
2,4 GHz
- Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
Ventruba Václav
2,4 GHz
Maňák Pavel
2,4 GHz

Let č. - 5
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Kovařík Pavel
2,4 GHz
Barbořák Karel
2,4 GHz
Faltičko Martin ing.
2,4 GHz
Bořil Petr
2,4 GHz
Nečas Josef
2,4 GHz
Skupina 2 Pavelka Jiří
2,4 GHz
Jagoš Dalibor
2,4 GHz
Hloušek Pavel
2,4 GHz
Konopka Vladimír
2,4 GHz
-
Skupina 3 Matula Ondřej
2,4 GHz
Horník Vladimír
2,4 GHz
Nezhyba Jaroslav dr.
2,4 GHz
Knobloch Milan
2,4 GHz
Vašíček Radek st.
2,4 GHz
Skupina 4 Holešínský František
2,4 GHz
Škopík Jan
2,4 GHz
Hapal Radovan
2,4 GHz
Šnyrych Petr
2,4 GHz
-
Skupina 5 Krátký Aleš
2,4 GHz
- Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
Ventruba Václav
2,4 GHz
Maňák Pavel
2,4 GHz

Let č. - 6
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Kovařík Pavel
2,4 GHz
Barbořák Karel
2,4 GHz
Faltičko Martin ing.
2,4 GHz
Bořil Petr
2,4 GHz
Nečas Josef
2,4 GHz
Skupina 2 Pavelka Jiří
2,4 GHz
Jagoš Dalibor
2,4 GHz
Hloušek Pavel
2,4 GHz
Konopka Vladimír
2,4 GHz
-
Skupina 3 Matula Ondřej
2,4 GHz
Horník Vladimír
2,4 GHz
Nezhyba Jaroslav dr.
2,4 GHz
Knobloch Milan
2,4 GHz
Vašíček Radek st.
2,4 GHz
Skupina 4 Holešínský František
2,4 GHz
Škopík Jan
2,4 GHz
Hapal Radovan
2,4 GHz
Šnyrych Petr
2,4 GHz
-
Skupina 5 Krátký Aleš
2,4 GHz
- Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
Ventruba Václav
2,4 GHz
Maňák Pavel
2,4 GHz

Let č. - 7
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Kovařík Pavel
2,4 GHz
Barbořák Karel
2,4 GHz
Faltičko Martin ing.
2,4 GHz
Bořil Petr
2,4 GHz
Nečas Josef
2,4 GHz
Skupina 2 Pavelka Jiří
2,4 GHz
Jagoš Dalibor
2,4 GHz
Hloušek Pavel
2,4 GHz
Konopka Vladimír
2,4 GHz
-
Skupina 3 Matula Ondřej
2,4 GHz
Horník Vladimír
2,4 GHz
Nezhyba Jaroslav dr.
2,4 GHz
Knobloch Milan
2,4 GHz
Vašíček Radek st.
2,4 GHz
Skupina 4 Holešínský František
2,4 GHz
Škopík Jan
2,4 GHz
Hapal Radovan
2,4 GHz
Šnyrych Petr
2,4 GHz
-
Skupina 5 Krátký Aleš
2,4 GHz
- Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
Ventruba Václav
2,4 GHz
Maňák Pavel
2,4 GHz

Let č. - 8
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Kovařík Pavel
2,4 GHz
Barbořák Karel
2,4 GHz
Faltičko Martin ing.
2,4 GHz
Bořil Petr
2,4 GHz
Nečas Josef
2,4 GHz
Skupina 2 Pavelka Jiří
2,4 GHz
Jagoš Dalibor
2,4 GHz
Hloušek Pavel
2,4 GHz
Konopka Vladimír
2,4 GHz
-
Skupina 3 Matula Ondřej
2,4 GHz
Horník Vladimír
2,4 GHz
Nezhyba Jaroslav dr.
2,4 GHz
Knobloch Milan
2,4 GHz
Vašíček Radek st.
2,4 GHz
Skupina 4 Holešínský František
2,4 GHz
Škopík Jan
2,4 GHz
Hapal Radovan
2,4 GHz
Šnyrych Petr
2,4 GHz
-
Skupina 5 Krátký Aleš
2,4 GHz
- Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
Ventruba Václav
2,4 GHz
Maňák Pavel
2,4 GHz

^^^


'Kdo s kým'

Barbořák Karel
Bořil Petr
Faltičko Martin ing.
Hapal Radovan
Hloušek Pavel
Holešínský František
Horník Vladimír
Jagoš Dalibor
Knobloch Milan
Konopka Vladimír
Kovařík Pavel
Krátký Aleš
Maňák Pavel
Matula Ondřej
Nečas Josef
Nezhyba Jaroslav dr.
Pavelka Jiří
Škopík Jan
Šnyrych Petr
Vašíček Radek st.
Ventruba Václav
Vojkůvka Zdeněk
Barbořák Karel X 8 8 0 0 0 0 0 0 0 8 0 0 0 8 0 0 0 0 0 0 0
Bořil Petr 8 X 8 0 0 0 0 0 0 0 8 0 0 0 8 0 0 0 0 0 0 0
Faltičko Martin ing. 8 8 X 0 0 0 0 0 0 0 8 0 0 0 8 0 0 0 0 0 0 0
Hapal Radovan 0 0 0 X 0 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 8 8 0 0 0
Hloušek Pavel 0 0 0 0 X 0 0 8 0 8 0 0 0 0 0 0 8 0 0 0 0 0
Holešínský František 0 0 0 8 0 X 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 8 8 0 0 0
Horník Vladimír 0 0 0 0 0 0 X 0 8 0 0 0 0 8 0 8 0 0 0 8 0 0
Jagoš Dalibor 0 0 0 0 8 0 0 X 0 8 0 0 0 0 0 0 8 0 0 0 0 0
Knobloch Milan 0 0 0 0 0 0 8 0 X 0 0 0 0 8 0 8 0 0 0 8 0 0
Konopka Vladimír 0 0 0 0 8 0 0 8 0 X 0 0 0 0 0 0 8 0 0 0 0 0
Kovařík Pavel 8 8 8 0 0 0 0 0 0 0 X 0 0 0 8 0 0 0 0 0 0 0
Krátký Aleš 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 X 8 0 0 0 0 0 0 0 8 8
Maňák Pavel 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 8 X 0 0 0 0 0 0 0 8 8
Matula Ondřej 0 0 0 0 0 0 8 0 8 0 0 0 0 X 0 8 0 0 0 8 0 0
Nečas Josef 8 8 8 0 0 0 0 0 0 0 8 0 0 0 X 0 0 0 0 0 0 0
Nezhyba Jaroslav dr. 0 0 0 0 0 0 8 0 8 0 0 0 0 8 0 X 0 0 0 8 0 0
Pavelka Jiří 0 0 0 0 8 0 0 8 0 8 0 0 0 0 0 0 X 0 0 0 0 0
Škopík Jan 0 0 0 8 0 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 X 8 0 0 0
Šnyrych Petr 0 0 0 8 0 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 8 X 0 0 0
Vašíček Radek st. 0 0 0 0 0 0 8 0 8 0 0 0 0 8 0 8 0 0 0 X 0 0
Ventruba Václav 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 8 8 0 0 0 0 0 0 0 X 8
Vojkůvka Zdeněk 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 8 8 0 0 0 0 0 0 0 8 X

Výsledky základních kol

Kolo - 1 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Kovařík Pavel

5:3
90
Barbořák Karel

4:57
93
Faltičko Martin ing.

4:59
96
Bořil Petr

5:2
90
Nečas Josef

5:1
90
387 390 395 388 389
387 390 395 388 389

Kolo - 1 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Pavelka Jiří

4:59
91
Jagoš Dalibor

5:3
94
Hloušek Pavel

5:1
91
Konopka Vladimír

5:3
70
--
390 391 390 367 --
390 391 390 367 --

Kolo - 1 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Matula Ondřej

5:0
100
Horník Vladimír

5:1
93
Nezhyba Jaroslav dr.

5:0
97
Knobloch Milan

4:54
96
Vašíček Radek st.

5:0
93
400 392 397 390 393
400 392 397 390 393

Kolo - 1 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Holešínský František

5:1
85
Škopík Jan

4:59
0
Hapal Radovan

5:0
91
Šnyrych Petr

4:58
99
--
384 299 391 397 --
384 299 391 397 --

Kolo - 1 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Krátký Aleš

5:1
97
-- Vojkůvka Zdeněk

4:58
96
Ventruba Václav

5:3
90
Maňák Pavel

4:57
99
396 -- 394 387 396
396 -- 394 387 396

Kolo - 2 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Kovařík Pavel

4:57
0
Barbořák Karel

4:59
95
Faltičko Martin ing.

4:58
97
Bořil Petr

5:3
80
Nečas Josef

5:3
90
297 394 395 377 387
297 394 395 377 387

Kolo - 2 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Pavelka Jiří

4:58
60
Jagoš Dalibor

5:3
91
Hloušek Pavel

5:1
96
Konopka Vladimír

5:12
85
--
358 388 395 373 --
358 388 395 373 --

Kolo - 2 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Matula Ondřej

5:0
90
Horník Vladimír

5:3
95
Nezhyba Jaroslav dr.

5:2
80
Knobloch Milan

4:49
0
Vašíček Radek st.

5:1
99
390 392 378 289 398
390 392 378 289 398

Kolo - 2 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Holešínský František

4:41
70
Škopík Jan

4:55
75
Hapal Radovan

4:58
75
Šnyrych Petr

5:0
96
--
351 370 373 396 --
351 370 373 396 --

Kolo - 2 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Krátký Aleš

5:1
96
-- Vojkůvka Zdeněk

5:2
90
Ventruba Václav

4:59
85
Maňák Pavel

4:59
85
395 -- 388 384 384
395 -- 388 384 384

Kolo - 3 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Kovařík Pavel

4:49
0
Barbořák Karel

4:55
96
Faltičko Martin ing.

5:0
75
Bořil Petr

5:2
85
Nečas Josef

4:59
93
289 391 375 383 392
289 391 375 383 392

Kolo - 3 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Pavelka Jiří

5:0
80
Jagoš Dalibor

5:12
90
Hloušek Pavel

5:4
65
Konopka Vladimír

5:0
90
--
380 378 361 390 --
380 378 361 390 --

Kolo - 3 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Matula Ondřej

5:0
96
Horník Vladimír

5:1
75
Nezhyba Jaroslav dr.

5:4
90
Knobloch Milan

5:3
85
Vašíček Radek st.

5:0
94
396 374 386 382 394
396 374 386 382 394

Kolo - 3 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Holešínský František

4:58
70
Škopík Jan

4:55
65
Hapal Radovan

5:3
85
Šnyrych Petr

5:1
96
--
368 360 382 395 --
368 360 382 395 --

Kolo - 3 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Krátký Aleš

5:0
90
-- Vojkůvka Zdeněk

5:0
92
Ventruba Václav

5:4
90
Maňák Pavel

5:4
70
390 -- 392 386 366
390 -- 392 386 366

Kolo - 4 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Kovařík Pavel

4:58
60
Barbořák Karel

5:0
97
Faltičko Martin ing.

4:58
97
Bořil Petr

4:51
80
Nečas Josef

5:2
95
358 397 395 371 393
358 397 395 371 393

Kolo - 4 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Pavelka Jiří

4:54
70
Jagoš Dalibor

4:59
85
Hloušek Pavel

4:58
0
Konopka Vladimír

4:57
95
--
364 384 298 392 --
364 384 298 392 --

Kolo - 4 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Matula Ondřej

4:58
95
Horník Vladimír

5:4
0
Nezhyba Jaroslav dr.

5:5
0
Knobloch Milan

5:10
65
Vašíček Radek st.

5:1
85
393 296 295 355 384
393 296 295 355 384

Kolo - 4 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Holešínský František

4:58
0
Škopík Jan

4:52
70
Hapal Radovan

5:11
80
Šnyrych Petr

5:0
92
--
298 362 369 392 --
298 362 369 392 --

Kolo - 4 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Krátký Aleš

4:59
99
-- Vojkůvka Zdeněk

5:1
98
Ventruba Václav

4:30
0
Maňák Pavel

5:0
95
398 -- 397 270 395
398 -- 397 270 395

Kolo - 5 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Kovařík Pavel

4:58
70
Barbořák Karel

5:1
91
Faltičko Martin ing.

0:0
0
Bořil Petr

5:2
75
Nečas Josef

4:58
95
368 390 0 373 393
368 390 0 373 393

Kolo - 5 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Pavelka Jiří

4:57
70
Jagoš Dalibor

5:3
91
Hloušek Pavel

5:1
99
Konopka Vladimír

5:9
90
--
367 388 398 381 --
367 388 398 381 --

Kolo - 5 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Matula Ondřej

5:0
90
Horník Vladimír

5:2
90
Nezhyba Jaroslav dr.

5:2
90
Knobloch Milan

4:59
75
Vašíček Radek st.

5:1
98
390 388 388 374 397
390 388 388 374 397

Kolo - 5 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Holešínský František

5:9
90
Škopík Jan

5:0
20
Hapal Radovan

5:0
90
Šnyrych Petr

5:0
93
--
381 320 390 393 --
381 320 390 393 --

Kolo - 5 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Krátký Aleš

4:59
96
-- Vojkůvka Zdeněk

5:1
85
Ventruba Václav

0:0
0
Maňák Pavel

5:1
90
395 -- 384 0 389
395 -- 384 0 389

Kolo - 6 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Kovařík Pavel

5:7
0
Barbořák Karel

4:58
85
Faltičko Martin ing.

0:0
0
Bořil Petr

4:58
70
Nečas Josef

4:59
90
293 383 0 368 389
293 383 0 368 389

Kolo - 6 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Pavelka Jiří

4:14
85
Jagoš Dalibor

5:1
90
Hloušek Pavel

5:2
93
Konopka Vladimír

4:56
70
--
339 389 391 366 --
339 389 391 366 --

Kolo - 6 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Matula Ondřej

5:0
95
Horník Vladimír

5:0
95
Nezhyba Jaroslav dr.

5:0
92
Knobloch Milan

5:1
75
Vašíček Radek st.

5:1
90
395 395 392 374 389
395 395 392 374 389

Kolo - 6 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Holešínský František

4:58
80
Škopík Jan

5:5
50
Hapal Radovan

5:4
65
Šnyrych Petr

5:0
98
--
378 345 361 398 --
378 345 361 398 --

Kolo - 6 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Krátký Aleš

4:58
97
-- Vojkůvka Zdeněk

5:0
96
Ventruba Václav

0:0
0
Maňák Pavel

5:2
98
395 -- 396 0 396
395 -- 396 0 396

Kolo - 7 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Kovařík Pavel

4:55
70
Barbořák Karel

4:57
85
Faltičko Martin ing.

0:0
0
Bořil Petr

4:58
95
Nečas Josef

4:58
92
365 382 0 393 390
365 382 0 393 390

Kolo - 7 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Pavelka Jiří

5:1
91
Jagoš Dalibor

4:59
99
Hloušek Pavel

5:2
85
Konopka Vladimír

5:5
85
--
390 398 383 380 --
390 398 383 380 --

Kolo - 7 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Matula Ondřej

4:58
90
Horník Vladimír

5:0
98
Nezhyba Jaroslav dr.

5:1
99
Knobloch Milan

4:54
65
Vašíček Radek st.

5:1
90
388 398 398 359 389
388 398 398 359 389

Kolo - 7 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Holešínský František

4:59
98
Škopík Jan

4:57
65
Hapal Radovan

4:59
90
Šnyrych Petr

5:0
95
--
397 362 389 395 --
397 362 389 395 --

Kolo - 7 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Krátký Aleš

5:0
92
-- Vojkůvka Zdeněk

4:59
91
Ventruba Václav

0:0
0
Maňák Pavel

4:59
99
392 -- 390 0 398
392 -- 390 0 398

Kolo - 8 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Kovařík Pavel

5:4
90
Barbořák Karel

4:56
90
Faltičko Martin ing.

0:0
0
Bořil Petr

5:0
80
Nečas Josef

4:58
97
386 386 0 380 395
386 386 0 380 395

Kolo - 8 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Pavelka Jiří

4:57
94
Jagoš Dalibor

5:2
98
Hloušek Pavel

5:4
85
Konopka Vladimír

5:0
0
--
391 396 381 300 --
391 396 381 300 --

Kolo - 8 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Matula Ondřej

4:58
100
Horník Vladimír

4:59
85
Nezhyba Jaroslav dr.

5:1
98
Knobloch Milan

4:49
98
Vašíček Radek st.

5:0
96
398 384 397 387 396
398 384 397 387 396

Kolo - 8 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Holešínský František

4:53
0
Škopík Jan

4:59
0
Hapal Radovan

5:2
20
Šnyrych Petr

5:4
99
--
293 299 318 395 --
293 299 318 395 --

Kolo - 8 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Krátký Aleš

5:1
99
-- Vojkůvka Zdeněk

3:26
93
Ventruba Václav

0:0
0
Maňák Pavel

5:1
96
398 -- 299 0 395
398 -- 299 0 395

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po základních kolech

Zákl. výsledky

poz. Jméno soutěžícího Klub Licence Frekvence Věková kategorie V teamu Stát celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo 7 Kolo 8 Kolo pen
1 Šnyrych Petr MMC Bohuňovice CZE-114-4 2,4 GHz 0 0 CZE 2769 397
4:58 / 99
396
5:0 / 96
395
5:1 / 96
392
5:0 / 92
393
5:0 / 93
398
5:0 / 98
395
5:0 / 95
395
5:4 / 99
0
2 Krátký Aleš DINO Klub CZE-211-888 2,4 GHz 0 0 CZE 2769 396
5:1 / 97
395
5:1 / 96
390
5:0 / 90
398
4:59 / 99
395
4:59 / 96
395
4:58 / 97
392
5:0 / 92
398
5:1 / 99
0
3 Matula Ondřej Ikarus Ostrava CZE-261-242 2,4 GHz 0 0 CZE 2762 400
5:0 / 100
390
5:0 / 90
396
5:0 / 96
393
4:58 / 95
390
5:0 / 90
395
5:0 / 95
388
4:58 / 90
398
4:58 / 100
0
4 Vašíček Radek st. MK Uničov CZE 42-17 2,4 GHz 0 0 CZE 2756 393
5:0 / 93
398
5:1 / 99
394
5:0 / 94
384
5:1 / 85
397
5:1 / 98
389
5:1 / 90
389
5:1 / 90
396
5:0 / 96
0
5 Maňák Pavel LMK Louka CZE-425-05 2,4 GHz 0 0 CZE 2753 396
4:57 / 99
384
4:59 / 85
366
5:4 / 70
395
5:0 / 95
389
5:1 / 90
396
5:2 / 98
398
4:59 / 99
395
5:1 / 96
0
6 Nečas Josef LMK Třebíč CZE 269-23 2,4 GHz 0 0 CZE 2741 389
5:1 / 90
387
5:3 / 90
392
4:59 / 93
393
5:2 / 95
393
4:58 / 95
389
4:59 / 90
390
4:58 / 92
395
4:58 / 97
0
7 Vojkůvka Zdeněk LMK Prostějov CZE-327-001 2,4 GHz 0 0 CZE 2741 394
4:58 / 96
388
5:2 / 90
392
5:0 / 92
397
5:1 / 98
384
5:1 / 85
396
5:0 / 96
390
4:59 / 91
299
3:26 / 93
0
8 Nezhyba Jaroslav dr. LMK VUT Brno CZE 68-01 2,4 GHz 0 0 CZE 2736 397
5:0 / 97
378
5:2 / 80
386
5:4 / 90
295
5:5 / 0
388
5:2 / 90
392
5:0 / 92
398
5:1 / 99
397
5:1 / 98
0
9 Jagoš Dalibor LMK Louka CZE-425-04 2,4 GHz 0 0 CZE 2734 391
5:3 / 94
388
5:3 / 91
378
5:12 / 90
384
4:59 / 85
388
5:3 / 91
389
5:1 / 90
398
4:59 / 99
396
5:2 / 98
0
10 Barbořák Karel MK Uničov CZE-42-26 2,4 GHz 0 0 CZE 2731 390
4:57 / 93
394
4:59 / 95
391
4:55 / 96
397
5:0 / 97
390
5:1 / 91
383
4:58 / 85
382
4:57 / 85
386
4:56 / 90
0
11 Horník Vladimír MK Uničov CZE 42-14 2,4 GHz 0 0 CZE 2723 392
5:1 / 93
392
5:3 / 95
374
5:1 / 75
296
5:4 / 0
388
5:2 / 90
395
5:0 / 95
398
5:0 / 98
384
4:59 / 85
0
12 Hloušek Pavel LMK Náměšť nad Osl. CZE 301-101 2,4 GHz 0 0 CZE 2699 390
5:1 / 91
395
5:1 / 96
361
5:4 / 65
298
4:58 / 0
398
5:1 / 99
391
5:2 / 93
383
5:2 / 85
381
5:4 / 85
0
13 Bořil Petr LMK Litovel CZE-270-04 2,4 GHz 0 0 CZE 2665 388
5:2 / 90
377
5:3 / 80
383
5:2 / 85
371
4:51 / 80
373
5:2 / 75
368
4:58 / 70
393
4:58 / 95
380
5:0 / 80
0
14 Hapal Radovan LMK Náměšť nad Osl. CZE 301-102 2,4 GHz 0 0 CZE 2655 391
5:0 / 91
373
4:58 / 75
382
5:3 / 85
369
5:11 / 80
390
5:0 / 90
361
5:4 / 65
389
4:59 / 90
318
5:2 / 20
0
15 Konopka Vladimír LMK Olomouc CZE 397-15 2,4 GHz 0 0 CZE 2649 367
5:3 / 70
373
5:12 / 85
390
5:0 / 90
392
4:57 / 95
381
5:9 / 90
366
4:56 / 70
380
5:5 / 85
300
5:0 / 0
0
16 Pavelka Jiří Nový Jičín CZE-510-12 2,4 GHz 0 0 CZE 2640 390
4:59 / 91
358
4:58 / 60
380
5:0 / 80
364
4:54 / 70
367
4:57 / 70
339
4:14 / 85
390
5:1 / 91
391
4:57 / 94
0
17 Knobloch Milan LMK Štěpánov CZE 542-06 2,4 GHz 0 0 CZE 2621 390
4:54 / 96
289
4:49 / 0
382
5:3 / 85
355
5:10 / 65
374
4:59 / 75
374
5:1 / 75
359
4:54 / 65
387
4:49 / 98
0
18 Holešínský František Ikarus Ostrava CZE-261-411 2,4 GHz 0 0 CZE 2557 384
5:1 / 85
351
4:41 / 70
368
4:58 / 70
298
4:58 / 0
381
5:9 / 90
378
4:58 / 80
397
4:59 / 98
293
4:53 / 0
0
19 Kovařík Pavel Ikarus Ostrava CZE-261-69 2,4 GHz 0 0 CZE 2454 387
5:3 / 90
297
4:57 / 0
289
4:49 / 0
358
4:58 / 60
368
4:58 / 70
293
5:7 / 0
365
4:55 / 70
386
5:4 / 90
0
20 Škopík Jan LMK Louka CZE-425-01 2,4 GHz 0 0 CZE 2418 299
4:59 / 0
370
4:55 / 75
360
4:55 / 65
362
4:52 / 70
320
5:0 / 20
345
5:5 / 50
362
4:57 / 65
299
4:59 / 0
0
21 Faltičko Martin ing. LMK Sigma Lutín CZE 461-26 2,4 GHz 0 0 CZE 1560 395
4:59 / 96
395
4:58 / 97
375
5:0 / 75
395
4:58 / 97
0
0:0 / 0
0
0:0 / 0
0
0:0 / 0
0
0:0 / 0
0
22 Ventruba Václav LMK Štěpánov CZE-542-12 2,4 GHz 0 0 CZE 1427 387
5:3 / 90
384
4:59 / 85
386
5:4 / 90
270
4:30 / 0
0
0:0 / 0
0
0:0 / 0
0
0:0 / 0
0
0:0 / 0
0

^^^


Výsledky finálových kol


OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po finálních kolech

Celkové výsledky
Zakl. pozice Jméno soutěžícího přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo 7 Kolo 8 Kolo pen
1* Šnyrych Petr 988,93 2769 397
4:58 / 99
396
5:0 / 96
395
5:1 / 96
392
5:0 / 92
393
5:0 / 93
398
5:0 / 98
395
5:0 / 95
395
5:4 / 99
0
2 Krátký Aleš 988,93 2769 396
5:1 / 97
395
5:1 / 96
390
5:0 / 90
398
4:59 / 99
395
4:59 / 96
395
4:58 / 97
392
5:0 / 92
398
5:1 / 99
0
3 Matula Ondřej 986,43 2762 400
5:0 / 100
390
5:0 / 90
396
5:0 / 96
393
4:58 / 95
390
5:0 / 90
395
5:0 / 95
388
4:58 / 90
398
4:58 / 100
0
4 Vašíček Radek st. 984,29 2756 393
5:0 / 93
398
5:1 / 99
394
5:0 / 94
384
5:1 / 85
397
5:1 / 98
389
5:1 / 90
389
5:1 / 90
396
5:0 / 96
0
5 Maňák Pavel 983,21 2753 396
4:57 / 99
384
4:59 / 85
366
5:4 / 70
395
5:0 / 95
389
5:1 / 90
396
5:2 / 98
398
4:59 / 99
395
5:1 / 96
0
6 Nečas Josef 978,93 2741 389
5:1 / 90
387
5:3 / 90
392
4:59 / 93
393
5:2 / 95
393
4:58 / 95
389
4:59 / 90
390
4:58 / 92
395
4:58 / 97
0
7 Vojkůvka Zdeněk 978,93 2741 394
4:58 / 96
388
5:2 / 90
392
5:0 / 92
397
5:1 / 98
384
5:1 / 85
396
5:0 / 96
390
4:59 / 91
299
3:26 / 93
0
8 Nezhyba Jaroslav dr. 977,14 2736 397
5:0 / 97
378
5:2 / 80
386
5:4 / 90
295
5:5 / 0
388
5:2 / 90
392
5:0 / 92
398
5:1 / 99
397
5:1 / 98
0
9 Jagoš Dalibor 976,43 2734 391
5:3 / 94
388
5:3 / 91
378
5:12 / 90
384
4:59 / 85
388
5:3 / 91
389
5:1 / 90
398
4:59 / 99
396
5:2 / 98
0
10 Barbořák Karel 975,36 2731 390
4:57 / 93
394
4:59 / 95
391
4:55 / 96
397
5:0 / 97
390
5:1 / 91
383
4:58 / 85
382
4:57 / 85
386
4:56 / 90
0
11 Horník Vladimír 972,5 2723 392
5:1 / 93
392
5:3 / 95
374
5:1 / 75
296
5:4 / 0
388
5:2 / 90
395
5:0 / 95
398
5:0 / 98
384
4:59 / 85
0
12 Hloušek Pavel 963,93 2699 390
5:1 / 91
395
5:1 / 96
361
5:4 / 65
298
4:58 / 0
398
5:1 / 99
391
5:2 / 93
383
5:2 / 85
381
5:4 / 85
0
13 Bořil Petr 951,79 2665 388
5:2 / 90
377
5:3 / 80
383
5:2 / 85
371
4:51 / 80
373
5:2 / 75
368
4:58 / 70
393
4:58 / 95
380
5:0 / 80
0
14 Hapal Radovan 948,21 2655 391
5:0 / 91
373
4:58 / 75
382
5:3 / 85
369
5:11 / 80
390
5:0 / 90
361
5:4 / 65
389
4:59 / 90
318
5:2 / 20
0
15 Konopka Vladimír 946,07 2649 367
5:3 / 70
373
5:12 / 85
390
5:0 / 90
392
4:57 / 95
381
5:9 / 90
366
4:56 / 70
380
5:5 / 85
300
5:0 / 0
0
16 Pavelka Jiří 942,86 2640 390
4:59 / 91
358
4:58 / 60
380
5:0 / 80
364
4:54 / 70
367
4:57 / 70
339
4:14 / 85
390
5:1 / 91
391
4:57 / 94
0
17 Knobloch Milan 936,07 2621 390
4:54 / 96
289
4:49 / 0
382
5:3 / 85
355
5:10 / 65
374
4:59 / 75
374
5:1 / 75
359
4:54 / 65
387
4:49 / 98
0
18 Holešínský František 913,21 2557 384
5:1 / 85
351
4:41 / 70
368
4:58 / 70
298
4:58 / 0
381
5:9 / 90
378
4:58 / 80
397
4:59 / 98
293
4:53 / 0
0
19 Kovařík Pavel 876,43 2454 387
5:3 / 90
297
4:57 / 0
289
4:49 / 0
358
4:58 / 60
368
4:58 / 70
293
5:7 / 0
365
4:55 / 70
386
5:4 / 90
0
20 Škopík Jan 863,57 2418 299
4:59 / 0
370
4:55 / 75
360
4:55 / 65
362
4:52 / 70
320
5:0 / 20
345
5:5 / 50
362
4:57 / 65
299
4:59 / 0
0
21 Faltičko Martin ing. 557,14 1560 395
4:59 / 96
395
4:58 / 97
375
5:0 / 75
395
4:58 / 97
0
0:0 / 0
0
0:0 / 0
0
0:0 / 0
0
0:0 / 0
0
22 Ventruba Václav 509,64 1427 387
5:3 / 90
384
4:59 / 85
386
5:4 / 90
270
4:30 / 0
0
0:0 / 0
0
0:0 / 0
0
0:0 / 0
0
0:0 / 0
0

^^^


Oficiální výsledovka s body



Výsledky

Kontakt - Jméno : 38
Datum konání : 1.9.2018
Kategorie : RCEO
Místo konání : Uničov
Číslo pořádajícího klubu (např CZE96) CZE123
Kontakt - Jméno : kontakt - jmeno
Kontakt - Adresa : kontakt adresa
Kontakt - Email : kontakt email
Kontakt - Telefon : kontakt - telefon
Pořadatel : MK Uničov
Ředitel soutěže : Karel Barbořák
Hlavní rozhodčí : Jaroslav Nezhyba,Martin Faltýčko,Vladimír Konopka.
Počasí : Zataženo 21°stupňů,vítr proměnlivý do 6 metrů za vteřinu.




Pořadí - všichni

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 Let č. 6 Let č. 7 Let č. 8 body přepoč.
1* Šnyrych Petr MMC Bohuňovice CZE-114-4 397
4:58 / 99
396
5:0 / 96
395
5:1 / 96
392
5:0 / 92
393
5:0 / 93
398
5:0 / 98
395
5:0 / 95
395
5:4 / 99
2769 988,93
2 Krátký Aleš DINO Klub CZE-211-888 396
5:1 / 97
395
5:1 / 96
390
5:0 / 90
398
4:59 / 99
395
4:59 / 96
395
4:58 / 97
392
5:0 / 92
398
5:1 / 99
2769 988,93
3 Matula Ondřej Ikarus Ostrava CZE-261-242 400
5:0 / 100
390
5:0 / 90
396
5:0 / 96
393
4:58 / 95
390
5:0 / 90
395
5:0 / 95
388
4:58 / 90
398
4:58 / 100
2762 986,43
4 Vašíček Radek st. MK Uničov CZE 42-17 393
5:0 / 93
398
5:1 / 99
394
5:0 / 94
384
5:1 / 85
397
5:1 / 98
389
5:1 / 90
389
5:1 / 90
396
5:0 / 96
2756 984,29
5 Maňák Pavel LMK Louka CZE-425-05 396
4:57 / 99
384
4:59 / 85
366
5:4 / 70
395
5:0 / 95
389
5:1 / 90
396
5:2 / 98
398
4:59 / 99
395
5:1 / 96
2753 983,21
6 Nečas Josef LMK Třebíč CZE 269-23 389
5:1 / 90
387
5:3 / 90
392
4:59 / 93
393
5:2 / 95
393
4:58 / 95
389
4:59 / 90
390
4:58 / 92
395
4:58 / 97
2741 978,93
7 Vojkůvka Zdeněk LMK Prostějov CZE-327-001 394
4:58 / 96
388
5:2 / 90
392
5:0 / 92
397
5:1 / 98
384
5:1 / 85
396
5:0 / 96
390
4:59 / 91
299
3:26 / 93
2741 978,93
8 Nezhyba Jaroslav dr. LMK VUT Brno CZE 68-01 397
5:0 / 97
378
5:2 / 80
386
5:4 / 90
295
5:5 / 0
388
5:2 / 90
392
5:0 / 92
398
5:1 / 99
397
5:1 / 98
2736 977,14
9 Jagoš Dalibor LMK Louka CZE-425-04 391
5:3 / 94
388
5:3 / 91
378
5:12 / 90
384
4:59 / 85
388
5:3 / 91
389
5:1 / 90
398
4:59 / 99
396
5:2 / 98
2734 976,43
10 Barbořák Karel MK Uničov CZE-42-26 390
4:57 / 93
394
4:59 / 95
391
4:55 / 96
397
5:0 / 97
390
5:1 / 91
383
4:58 / 85
382
4:57 / 85
386
4:56 / 90
2731 975,36
11 Horník Vladimír MK Uničov CZE 42-14 392
5:1 / 93
392
5:3 / 95
374
5:1 / 75
296
5:4 / 0
388
5:2 / 90
395
5:0 / 95
398
5:0 / 98
384
4:59 / 85
2723 972,5
12 Hloušek Pavel LMK Náměšť nad Osl. CZE 301-101 390
5:1 / 91
395
5:1 / 96
361
5:4 / 65
298
4:58 / 0
398
5:1 / 99
391
5:2 / 93
383
5:2 / 85
381
5:4 / 85
2699 963,93
13 Bořil Petr LMK Litovel CZE-270-04 388
5:2 / 90
377
5:3 / 80
383
5:2 / 85
371
4:51 / 80
373
5:2 / 75
368
4:58 / 70
393
4:58 / 95
380
5:0 / 80
2665 951,79
14 Hapal Radovan LMK Náměšť nad Osl. CZE 301-102 391
5:0 / 91
373
4:58 / 75
382
5:3 / 85
369
5:11 / 80
390
5:0 / 90
361
5:4 / 65
389
4:59 / 90
318
5:2 / 20
2655 948,21
15 Konopka Vladimír LMK Olomouc CZE 397-15 367
5:3 / 70
373
5:12 / 85
390
5:0 / 90
392
4:57 / 95
381
5:9 / 90
366
4:56 / 70
380
5:5 / 85
300
5:0 / 0
2649 946,07
16 Pavelka Jiří Nový Jičín CZE-510-12 390
4:59 / 91
358
4:58 / 60
380
5:0 / 80
364
4:54 / 70
367
4:57 / 70
339
4:14 / 85
390
5:1 / 91
391
4:57 / 94
2640 942,86
17 Knobloch Milan LMK Štěpánov CZE 542-06 390
4:54 / 96
289
4:49 / 0
382
5:3 / 85
355
5:10 / 65
374
4:59 / 75
374
5:1 / 75
359
4:54 / 65
387
4:49 / 98
2621 936,07
18 Holešínský František Ikarus Ostrava CZE-261-411 384
5:1 / 85
351
4:41 / 70
368
4:58 / 70
298
4:58 / 0
381
5:9 / 90
378
4:58 / 80
397
4:59 / 98
293
4:53 / 0
2557 913,21
19 Kovařík Pavel Ikarus Ostrava CZE-261-69 387
5:3 / 90
297
4:57 / 0
289
4:49 / 0
358
4:58 / 60
368
4:58 / 70
293
5:7 / 0
365
4:55 / 70
386
5:4 / 90
2454 876,43
20 Škopík Jan LMK Louka CZE-425-01 299
4:59 / 0
370
4:55 / 75
360
4:55 / 65
362
4:52 / 70
320
5:0 / 20
345
5:5 / 50
362
4:57 / 65
299
4:59 / 0
2418 863,57
21 Faltičko Martin ing. LMK Sigma Lutín CZE 461-26 395
4:59 / 96
395
4:58 / 97
375
5:0 / 75
395
4:58 / 97
0
0:0 / 0
0
0:0 / 0
0
0:0 / 0
0
0:0 / 0
1560 557,14
22 Ventruba Václav LMK Štěpánov CZE-542-12 387
5:3 / 90
384
4:59 / 85
386
5:4 / 90
270
4:30 / 0
0
0:0 / 0
0
0:0 / 0
0
0:0 / 0
0
0:0 / 0
1427 509,64

^^^


Pořadí klubů


Klub Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
MMC Bohuňovice 1 Šnyrych Petr, 3161 3161
DINO Klub 1 Krátký Aleš, 3159 3159
LMK Třebíč 1 Nečas Josef, 3128 3128
MK Uničov 3 Barbořák Karel, Horník Vladimír, Vašíček Radek st., 9272 3090,67
LMK Prostějov 1 Vojkůvka Zdeněk, 3040 3040
LMK Litovel 1 Bořil Petr, 3033 3033
LMK VUT Brno 1 Nezhyba Jaroslav dr., 3031 3031
LMK Náměšť nad Osl. 2 Hapal Radovan, Hloušek Pavel, 5970 2985
LMK Louka 3 Jagoš Dalibor, Maňák Pavel, Škopík Jan, 8948 2982,67
Nový Jičín 1 Pavelka Jiří, 2979 2979
LMK Olomouc 1 Konopka Vladimír, 2949 2949
Ikarus Ostrava 3 Holešínský František, Kovařík Pavel, Matula Ondřej, 8743 2914,33
LMK Štěpánov 2 Knobloch Milan, Ventruba Václav, 4337 2168,5
LMK Sigma Lutín 1 Faltičko Martin ing., 1560 1560

^^^


Pořadí týmů

Týmy Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
none 22 Barbořák Karel, Bořil Petr, Faltičko Martin ing., Hapal Radovan, Hloušek Pavel, Holešínský František, Horník Vladimír, Jagoš Dalibor, Knobloch Milan, Konopka Vladimír, Kovařík Pavel, Krátký Aleš, Maňák Pavel, Matula Ondřej, Nečas Josef, Nezhyba Jaroslav dr., Pavelka Jiří, Škopík Jan, Šnyrych Petr, Vašíček Radek st., Ventruba Václav, Vojkůvka Zdeněk, 63310 2877,73

^^^


Přestnost přistání

Příjmení, jméno celkem přistání Součet Průměr
Šnyrych Petr 8 99 , 96 , 96 , 92 , 93 , 98 , 95 , 99 768 96
Krátký Aleš 8 97 , 96 , 90 , 99 , 96 , 97 , 92 , 99 766 95,75
Matula Ondřej 8 100 , 90 , 96 , 95 , 90 , 95 , 90 , 100 756 94,5
Vašíček Radek st. 8 93 , 99 , 94 , 85 , 98 , 90 , 90 , 96 745 93,12
Nečas Josef 8 90 , 90 , 93 , 95 , 95 , 90 , 92 , 97 742 92,75
Vojkůvka Zdeněk 8 96 , 90 , 92 , 98 , 85 , 96 , 91 , 93 741 92,62
Jagoš Dalibor 8 94 , 91 , 90 , 85 , 91 , 90 , 99 , 98 738 92,25
Maňák Pavel 8 99 , 85 , 70 , 95 , 90 , 98 , 99 , 96 732 91,5
Barbořák Karel 8 93 , 95 , 96 , 97 , 91 , 85 , 85 , 90 732 91,5
Bořil Petr 8 90 , 80 , 85 , 80 , 75 , 70 , 95 , 80 655 81,88
Nezhyba Jaroslav dr. 8 97 , 80 , 90 , 0 , 90 , 92 , 99 , 98 646 80,75
Pavelka Jiří 8 91 , 60 , 80 , 70 , 70 , 85 , 91 , 94 641 80,12
Horník Vladimír 8 93 , 95 , 75 , 0 , 90 , 95 , 98 , 85 631 78,88
Hloušek Pavel 8 91 , 96 , 65 , 0 , 99 , 93 , 85 , 85 614 76,75
Hapal Radovan 8 91 , 75 , 85 , 80 , 90 , 65 , 90 , 20 596 74,5
Konopka Vladimír 8 70 , 85 , 90 , 95 , 90 , 70 , 85 , 0 585 73,12
Knobloch Milan 8 96 , 0 , 85 , 65 , 75 , 75 , 65 , 98 559 69,88
Holešínský František 8 85 , 70 , 70 , 0 , 90 , 80 , 98 , 0 493 61,62
Kovařík Pavel 8 90 , 0 , 0 , 60 , 70 , 0 , 70 , 90 380 47,5
Faltičko Martin ing. 8 96 , 97 , 75 , 97 , 0 , 0 , 0 , 0 365 45,62
Škopík Jan 8 0 , 75 , 65 , 70 , 20 , 50 , 65 , 0 345 43,12
Ventruba Václav 8 90 , 85 , 90 , 0 , 0 , 0 , 0 , 0 265 33,12

^^^


Průměrná doba letu


Příjmení, jméno Počet záznamů Letové časy Celekem vteřin Průměrný letový čas
Konopka Vladimír 8 5:3,00, 5:12,00, 5:0,00, 4:57,00, 5:9,00, 4:56,00, 5:5,00, 5:0,00, 2422 5:2,75
Jagoš Dalibor 8 5:3,00, 5:3,00, 5:12,00, 4:59,00, 5:3,00, 5:1,00, 4:59,00, 5:2,00, 2422 5:2,75
Hapal Radovan 8 5:0,00, 4:58,00, 5:3,00, 5:11,00, 5:0,00, 5:4,00, 4:59,00, 5:2,00, 2417 5:2,12
Nezhyba Jaroslav dr. 8 5:0,00, 5:2,00, 5:4,00, 5:5,00, 5:2,00, 5:0,00, 5:1,00, 5:1,00, 2415 5:1,88
Hloušek Pavel 8 5:1,00, 5:1,00, 5:4,00, 4:58,00, 5:1,00, 5:2,00, 5:2,00, 5:4,00, 2413 5:1,62
Horník Vladimír 8 5:1,00, 5:3,00, 5:1,00, 5:4,00, 5:2,00, 5:0,00, 5:0,00, 4:59,00, 2410 5:1,25
Vašíček Radek st. 8 5:0,00, 5:1,00, 5:0,00, 5:1,00, 5:1,00, 5:1,00, 5:1,00, 5:0,00, 2405 5:0,620000000000005
Šnyrych Petr 8 4:58,00, 5:0,00, 5:1,00, 5:0,00, 5:0,00, 5:0,00, 5:0,00, 5:4,00, 2403 5:0,379999999999995
Maňák Pavel 8 4:57,00, 4:59,00, 5:4,00, 5:0,00, 5:1,00, 5:2,00, 4:59,00, 5:1,00, 2403 5:0,379999999999995
Krátký Aleš 8 5:1,00, 5:1,00, 5:0,00, 4:59,00, 4:59,00, 4:58,00, 5:0,00, 5:1,00, 2399 4:59,88
Nečas Josef 8 5:1,00, 5:3,00, 4:59,00, 5:2,00, 4:58,00, 4:59,00, 4:58,00, 4:58,00, 2398 4:59,75
Bořil Petr 8 5:2,00, 5:3,00, 5:2,00, 4:51,00, 5:2,00, 4:58,00, 4:58,00, 5:0,00, 2396 4:59,5
Matula Ondřej 8 5:0,00, 5:0,00, 5:0,00, 4:58,00, 5:0,00, 5:0,00, 4:58,00, 4:58,00, 2394 4:59,25
Kovařík Pavel 8 5:3,00, 4:57,00, 4:49,00, 4:58,00, 4:58,00, 5:7,00, 4:55,00, 5:4,00, 2391 4:58,88
Barbořák Karel 8 4:57,00, 4:59,00, 4:55,00, 5:0,00, 5:1,00, 4:58,00, 4:57,00, 4:56,00, 2383 4:57,88
Škopík Jan 8 4:59,00, 4:55,00, 4:55,00, 4:52,00, 5:0,00, 5:5,00, 4:57,00, 4:59,00, 2382 4:57,75
Knobloch Milan 8 4:54,00, 4:49,00, 5:3,00, 5:10,00, 4:59,00, 5:1,00, 4:54,00, 4:49,00, 2379 4:57,38
Holešínský František 8 5:1,00, 4:41,00, 4:58,00, 4:58,00, 5:9,00, 4:58,00, 4:59,00, 4:53,00, 2377 4:57,12
Pavelka Jiří 8 4:59,00, 4:58,00, 5:0,00, 4:54,00, 4:57,00, 4:14,00, 5:1,00, 4:57,00, 2340 4:52,5
Vojkůvka Zdeněk 8 4:58,00, 5:2,00, 5:0,00, 5:1,00, 5:1,00, 5:0,00, 4:59,00, 3:26,00, 2307 4:48,38
Faltičko Martin ing. 8 4:59,00, 4:58,00, 5:0,00, 4:58,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 1195 2:29,38
Ventruba Václav 8 5:3,00, 4:59,00, 5:4,00, 4:30,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 1176 2:27

^^^


Průměrná výška


Příjmení, jméno Počet záznamů Průměrná výška Výška celkem Průměrná výška
Vojkůvka Zdeněk 0 0 0 0
Ventruba Václav 0 0 0 0
Vašíček Radek st. 0 0 0 0
Šnyrych Petr 0 0 0 0
Škopík Jan 0 0 0 0
Pavelka Jiří 0 0 0 0
Nezhyba Jaroslav dr. 0 0 0 0
Nečas Josef 0 0 0 0
Matula Ondřej 0 0 0 0
Maňák Pavel 0 0 0 0
Krátký Aleš 0 0 0 0
Kovařík Pavel 0 0 0 0
Konopka Vladimír 0 0 0 0
Knobloch Milan 0 0 0 0
Jagoš Dalibor 0 0 0 0
Horník Vladimír 0 0 0 0
Holešínský František 0 0 0 0
Hloušek Pavel 0 0 0 0
Hapal Radovan 0 0 0 0
Faltičko Martin ing. 0 0 0 0
Bořil Petr 0 0 0 0
Barbořák Karel 0 0 0 0

^^^


Čas vs výška


Příjmení, jméno Letový čas ze 100 metrů Průměrná výška Průměrný letový čas Potřebná výška pro nalétání 10 minut
Vojkůvka Zdeněk 0:Není číslo Není číslo 4:48,38 Není číslo
Ventruba Václav 0:Není číslo Není číslo 2:27 Není číslo
Vašíček Radek st. 0:Není číslo Není číslo 5:0,620000000000005 Není číslo
Šnyrych Petr 0:Není číslo Není číslo 5:0,379999999999995 Není číslo
Škopík Jan 0:Není číslo Není číslo 4:57,75 Není číslo
Pavelka Jiří 0:Není číslo Není číslo 4:52,5 Není číslo
Nezhyba Jaroslav dr. 0:Není číslo Není číslo 5:1,88 Není číslo
Nečas Josef 0:Není číslo Není číslo 4:59,75 Není číslo
Matula Ondřej 0:Není číslo Není číslo 4:59,25 Není číslo
Maňák Pavel 0:Není číslo Není číslo 5:0,379999999999995 Není číslo
Krátký Aleš 0:Není číslo Není číslo 4:59,88 Není číslo
Kovařík Pavel 0:Není číslo Není číslo 4:58,88 Není číslo
Konopka Vladimír 0:Není číslo Není číslo 5:2,75 Není číslo
Knobloch Milan 0:Není číslo Není číslo 4:57,38 Není číslo
Jagoš Dalibor 0:Není číslo Není číslo 5:2,75 Není číslo
Horník Vladimír 0:Není číslo Není číslo 5:1,25 Není číslo
Holešínský František 0:Není číslo Není číslo 4:57,12 Není číslo
Hloušek Pavel 0:Není číslo Není číslo 5:1,62 Není číslo
Hapal Radovan 0:Není číslo Není číslo 5:2,12 Není číslo
Faltičko Martin ing. 0:Není číslo Není číslo 2:29,38 Není číslo
Bořil Petr 0:Není číslo Není číslo 4:59,5 Není číslo
Barbořák Karel 0:Není číslo Není číslo 4:57,88 Není číslo

^^^



Software SORG V4 (c) 2012 - Aleš Krátký / http://rcsoftware.cz/ / ales@sgames.cz Stoupak.cz - RCEK, RCEJ, RCEN, RCEO, F5J, FXJ, Eurocup ... / http://stoupak.cz/