Kompletní přehled ze soutěže : První Packá F5J - 3.5.2017 6:54:29

SORG V4 - www.RCSOFTWARE.cz / Aleš Krátký / ales@sgames.cz






Seznam zaregistrovaných soutěžících

# Příjmení, jméno Klub Stát Licence Frekvence 1. Kanál / 2. Kanál Věková kategorie
1 Svoboda Pavel   CZE  CZE-1121  2,4 GHz 00(00) Senior 
2 Čermák Vladimír   CZE  CZE-210-003  2,4 GHz 00(00) Senior 
3 Dušek Petr   CZE  CZE-232-003  2,4 GHz 00(00) Senior 
4 Eminger Jan   CZE  CZE-069-015  35 MHz 76(70) Senior 
5 Hrubý Tomáš   CZE  CZE-213-039  2,4 GHz 00(00) Senior 
6 Imiolek Jaroslav   CZE  CZE-071-076  2,4 GHz 00(00) Senior 
7 Jirásko Ladislav   CZE  CZE-210-074  35 MHz 73(61) Senior 
8 Kotula Miroslav   CZE  CZE-331-011  2,4 GHz 00(00) Senior 
9 Kozel Zdeněk   CZE  CZE-232-028  2,4 GHz 00(00) Senior 
10 Krajčovič Ivan   CZE  CZE-069-013  2,4 GHz 00(00) Senior 
11 Malčík Petr   CZE  CZE-065-211  2,4 GHz 00(00) Senior 
12 Malčík Radek   CZE  CZE-065-212  2,4 GHz 00(00) Senior 
13 Malčík Zdeněk   CZE  CZE-065-202  2,4 GHz 00(00) Senior 
14 Micka Jan   CZE  CZE-074-013  2,4 GHz 00(00) Senior 
15 Mrázek Karel Bílá Tremesná KLoM  CZE  CZE-264-027  2,4 GHz 00(00) Senior 
16 Mühl Jiří   CZE  CZE-210-013  2,4 GHz 00(00) Senior 
17 Novotný Radek   CZE  CZE-008-013  2,4 GHz 00(00) Senior 
18 Pavlíček Martin   CZE  CZE-069-003  2,4 GHz 00(00) Senior 
19 Perkovič Stanislav   CZE  CZE-008-001  2,4 GHz 00(00) Senior 
20 Semerák Petr   CZE  CZE-210-088  40 MHz 56(85) Senior 
21 Tomiška Leoš   CZE  CZE-232-018  2,4 GHz 00(00) Senior 
22 Váňa Jiří   CZE  CZE-074-050  2,4 GHz 00(00) Senior 
23 Vinklář Ondřej   CZE  CZE-210-082  2,4 GHz 00(00) Senior 
24 Sedláček Jiří   CZE  CZE-210-090  2,4 GHz 00(00) Senior 
25 Beseda Martin   CZE  CZE-1534  2,4 GHz 00(00) Senior 
26 Pazderka Luboš   CZE  CZE-1565  2,4 GHz 00(00) Senior 
27 Janovský Radek   CZE  CZE-1618  2,4 GHz 00(00) Senior 
28 Nehera Petr   CZE  CZE-1460  2,4 GHz 00(00) Senior 
29 Bachtík Lubor   CZE  CZE- 069-014  2,4 GHz 00(00) Senior 
30 Leiner Jan   CZE  CZE-058-067  2,4 GHz 00(00) Senior 
31 Nahodil Antonín   CZE  CZE-269-019  2,4 GHz 00(00) Senior 
32 Veleba Martin   CZE  CZE-269-043  2,4 GHz 00(00) Senior 
33 Bednář Ladislav   CZE  CZE-069-002  2,4 GHz 00(00) Senior 

^^^


Výpis kanálů

2,4 GHz
Svoboda Pavel
Čermák Vladimír
Dušek Petr
Hrubý Tomáš
Imiolek Jaroslav
Kotula Miroslav
Kozel Zdeněk
Krajčovič Ivan
Malčík Petr
Malčík Radek
Malčík Zdeněk
Micka Jan
Mrázek Karel
Mühl Jiří
Novotný Radek
Pavlíček Martin
Perkovič Stanislav
Tomiška Leoš
Váňa Jiří
Vinklář Ondřej
Sedláček Jiří
Beseda Martin
Pazderka Luboš
Janovský Radek
Nehera Petr
Bachtík Lubor
Leiner Jan
Nahodil Antonín
Veleba Martin
Bednář Ladislav
35 MHz
Eminger Jan - 76
Jirásko Ladislav - 73
40 MHz
Semerák Petr - 56
72 MHz

Kolizní kanály 35 MHz
Kolizní kanály 40 MHz
Kolizní kanály 72 MHz


Počet kolizních kanálů na 35 MHz
Počet kolizních kanálů na 40 MHz
Počet kolizních kanálů na 72 MHz

^^^


Rozlosování

Let č. - 1
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9 Startoviště10 Startoviště11 Startoviště12
Skupina 1 Tomiška Leoš
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
- Veleba Martin
2,4 GHz
Čermák Vladimír
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Eminger Jan
35 MHz(76)
Váňa Jiří
2,4 GHz
Pazderka Luboš
2,4 GHz
Bednář Ladislav
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Skupina 2 Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Sedláček Jiří
2,4 GHz
Jirásko Ladislav
35 MHz(73)
- Vinklář Ondřej
2,4 GHz
Mühl Jiří
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Bachtík Lubor
2,4 GHz
Skupina 3 Leiner Jan
2,4 GHz
- Semerák Petr
40 MHz(56)
Novotný Radek
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Kozel Zdeněk
2,4 GHz
Svoboda Pavel
2,4 GHz
Beseda Martin
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz

Let č. - 2
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9 Startoviště10 Startoviště11 Startoviště12
Skupina 1 Malčík Radek
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Eminger Jan
35 MHz(76)
Jirásko Ladislav
35 MHz(73)
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Vinklář Ondřej
2,4 GHz
Bednář Ladislav
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
Skupina 2 Janovský Radek
2,4 GHz
Leiner Jan
2,4 GHz
Kozel Zdeněk
2,4 GHz
Semerák Petr
40 MHz(56)
Malčík Petr
2,4 GHz
Váňa Jiří
2,4 GHz
Bachtík Lubor
2,4 GHz
Čermák Vladimír
2,4 GHz
Beseda Martin
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Skupina 3 - Mrázek Karel
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Pazderka Luboš
2,4 GHz
Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
Svoboda Pavel
2,4 GHz
- Novotný Radek
2,4 GHz
- Sedláček Jiří
2,4 GHz
Mühl Jiří
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz

Let č. - 3
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9 Startoviště10 Startoviště11 Startoviště12
Skupina 1 Tomiška Leoš
2,4 GHz
Bachtík Lubor
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Jirásko Ladislav
35 MHz(73)
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Eminger Jan
35 MHz(76)
Micka Jan
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Kozel Zdeněk
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Skupina 2 Čermák Vladimír
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Vinklář Ondřej
2,4 GHz
Leiner Jan
2,4 GHz
Semerák Petr
40 MHz(56)
Sedláček Jiří
2,4 GHz
Svoboda Pavel
2,4 GHz
Bednář Ladislav
2,4 GHz
Mühl Jiří
2,4 GHz
Pazderka Luboš
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
-
Skupina 3 Kotula Miroslav
2,4 GHz
Váňa Jiří
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
- - Nahodil Antonín
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Beseda Martin
2,4 GHz

Let č. - 4
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9 Startoviště10 Startoviště11 Startoviště12
Skupina 1 Jirásko Ladislav
35 MHz(73)
Eminger Jan
35 MHz(76)
Dušek Petr
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Kozel Zdeněk
2,4 GHz
Svoboda Pavel
2,4 GHz
- Pazderka Luboš
2,4 GHz
Bachtík Lubor
2,4 GHz
Semerák Petr
40 MHz(56)
Skupina 2 Leiner Jan
2,4 GHz
Vinklář Ondřej
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
Bednář Ladislav
2,4 GHz
- Malčík Radek
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Sedláček Jiří
2,4 GHz
Skupina 3 - Čermák Vladimír
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Váňa Jiří
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Beseda Martin
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
Mühl Jiří
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz

Let č. - 5
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9 Startoviště10 Startoviště11 Startoviště12
Skupina 1 Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Svoboda Pavel
2,4 GHz
Kozel Zdeněk
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Bachtík Lubor
2,4 GHz
Sedláček Jiří
2,4 GHz
Jirásko Ladislav
35 MHz(73)
Leiner Jan
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
-
Skupina 2 Beseda Martin
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
- Nahodil Antonín
2,4 GHz
Čermák Vladimír
2,4 GHz
Bednář Ladislav
2,4 GHz
Váňa Jiří
2,4 GHz
Vinklář Ondřej
2,4 GHz
Eminger Jan
35 MHz(76)
Novotný Radek
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Skupina 3 Dušek Petr
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Semerák Petr
40 MHz(56)
Kotula Miroslav
2,4 GHz
- Mühl Jiří
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Pazderka Luboš
2,4 GHz
Imiolek Jaroslav
2,4 GHz

^^^


'Kdo s kým'

Svoboda Pavel
Čermák Vladimír
Dušek Petr
Eminger Jan
Hrubý Tomáš
Imiolek Jaroslav
Jirásko Ladislav
Kotula Miroslav
Kozel Zdeněk
Krajčovič Ivan
Malčík Petr
Malčík Radek
Malčík Zdeněk
Micka Jan
Mrázek Karel
Mühl Jiří
Novotný Radek
Pavlíček Martin
Perkovič Stanislav
Semerák Petr
Tomiška Leoš
Váňa Jiří
Vinklář Ondřej
Sedláček Jiří
Beseda Martin
Pazderka Luboš
Janovský Radek
Nehera Petr
Bachtík Lubor
Leiner Jan
Nahodil Antonín
Veleba Martin
Bednář Ladislav
Svoboda Pavel X 1 2 1 0 1 2 0 3 2 0 1 2 0 2 2 2 2 3 3 2 0 1 3 1 3 0 1 2 3 1 1 1
Čermák Vladimír 1 X 1 2 1 1 0 0 1 1 2 0 1 2 0 2 2 2 2 2 1 4 2 1 3 2 4 2 1 2 2 1 3
Dušek Petr 2 1 X 2 2 1 2 1 4 2 2 2 2 1 0 1 1 1 2 4 2 1 0 0 2 2 2 4 3 2 0 1 0
Eminger Jan 1 2 2 X 2 1 3 1 2 0 0 1 4 3 0 0 1 3 0 1 4 2 2 0 1 2 3 1 2 0 2 3 3
Hrubý Tomáš 0 1 2 2 X 1 3 3 1 0 3 2 2 4 1 3 1 2 2 1 2 1 2 1 1 1 2 3 2 0 0 2 1
Imiolek Jaroslav 1 1 1 1 1 X 0 3 0 2 2 3 1 0 3 2 2 0 2 1 1 2 1 2 1 3 1 1 0 1 4 2 2
Jirásko Ladislav 2 0 2 3 3 0 X 2 3 1 1 1 4 3 2 1 0 3 0 1 4 0 2 2 0 1 1 1 4 1 0 3 1
Kotula Miroslav 0 0 1 1 3 3 2 X 0 2 3 4 1 2 3 2 1 2 1 1 1 1 3 2 1 1 0 1 1 1 2 2 2
Kozel Zdeněk 3 1 4 2 1 0 3 0 X 3 1 1 3 1 1 0 1 1 1 3 3 1 0 1 2 1 2 3 4 3 0 2 0
Krajčovič Ivan 2 1 2 0 0 2 1 2 3 X 2 3 1 0 3 0 2 0 1 2 1 2 1 2 3 0 1 2 2 4 2 2 1
Malčík Petr 0 2 2 0 3 2 1 3 1 2 X 2 0 2 2 3 2 1 2 2 0 3 1 1 3 1 2 3 2 1 1 0 0
Malčík Radek 1 0 2 1 2 3 1 4 1 3 2 X 1 1 2 1 2 1 2 2 1 1 2 1 2 1 0 2 0 2 2 2 2
Malčík Zdeněk 2 1 2 4 2 1 4 1 3 1 0 1 X 2 1 0 0 2 0 1 5 1 1 1 0 2 2 1 3 1 1 4 2
Micka Jan 0 2 1 3 4 0 3 2 1 0 2 1 2 X 1 2 2 3 1 0 2 2 3 1 2 0 3 2 2 0 1 2 2
Mrázek Karel 2 0 0 0 1 3 2 3 1 3 2 2 1 1 X 2 2 1 1 0 1 1 2 4 1 1 0 0 2 2 3 2 1
Mühl Jiří 2 2 1 0 3 2 1 2 0 0 3 1 0 2 2 X 2 2 4 2 0 1 2 3 1 3 1 2 1 1 1 0 1
Novotný Radek 2 2 1 1 1 2 0 1 1 2 2 2 0 2 2 2 X 1 3 1 0 3 1 1 4 1 2 2 0 1 3 0 1
Pavlíček Martin 2 2 1 3 2 0 3 2 1 0 1 1 2 3 1 2 1 X 1 2 2 1 4 2 1 2 1 0 2 1 1 1 3
Perkovič Stanislav 3 2 2 0 2 2 0 1 1 1 2 2 0 1 1 4 3 1 X 3 0 1 1 2 2 3 1 3 0 2 1 0 1
Semerák Petr 3 2 4 1 1 1 1 1 3 2 2 2 1 0 0 2 1 2 3 X 1 1 1 1 2 3 1 3 2 3 0 0 1
Tomiška Leoš 2 1 2 4 2 1 4 1 3 1 0 1 5 2 1 0 0 2 0 1 X 1 1 1 0 2 2 1 3 1 1 4 2
Váňa Jiří 0 4 1 2 1 2 0 1 1 2 3 1 1 2 1 1 3 1 1 1 1 X 1 0 4 1 4 2 1 1 3 1 2
Vinklář Ondřej 1 2 0 2 2 1 2 3 0 1 1 2 1 3 2 2 1 4 1 1 1 1 X 3 1 1 1 0 1 2 2 2 4
Sedláček Jiří 3 1 0 0 1 2 2 2 1 2 1 1 1 1 4 3 1 2 2 1 1 0 3 X 0 2 0 0 2 3 2 2 2
Beseda Martin 1 3 2 1 1 1 0 1 2 3 3 2 0 2 1 1 4 1 2 2 0 4 1 0 X 0 3 3 1 2 2 0 1
Pazderka Luboš 3 2 2 2 1 3 1 1 1 0 1 1 2 0 1 3 1 2 3 3 2 1 1 2 0 X 1 1 1 1 2 1 2
Janovský Radek 0 4 2 3 2 1 1 0 2 1 2 0 2 3 0 1 2 1 1 1 2 4 1 0 3 1 X 3 2 1 2 2 2
Nehera Petr 1 2 4 1 3 1 1 1 3 2 3 2 1 2 0 2 2 0 3 3 1 2 0 0 3 1 3 X 2 2 0 1 0
Bachtík Lubor 2 1 3 2 2 0 4 1 4 2 2 0 3 2 2 1 0 2 0 2 3 1 1 2 1 1 2 2 X 2 0 2 0
Leiner Jan 3 2 2 0 0 1 1 1 3 4 1 2 1 0 2 1 1 1 2 3 1 1 2 3 2 1 1 2 2 X 1 2 2
Nahodil Antonín 1 2 0 2 0 4 0 2 0 2 1 2 1 1 3 1 3 1 1 0 1 3 2 2 2 2 2 0 0 1 X 2 3
Veleba Martin 1 1 1 3 2 2 3 2 2 2 0 2 4 2 2 0 0 1 0 0 4 1 2 2 0 1 2 1 2 2 2 X 3
Bednář Ladislav 1 3 0 3 1 2 1 2 0 1 0 2 2 2 1 1 1 3 1 1 2 2 4 2 1 2 2 0 0 2 3 3 X

Výsledky základních kol

Kolo - 1 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12
Tomiška Leoš

6:29
40
164
Malčík Zdeněk

9:58
45
50
Imiolek Jaroslav

2:32
45
71
-- Veleba Martin

7:27
50
140
Čermák Vladimír

5:10
30
124
Nahodil Antonín

0:0
0
0
Eminger Jan

6:56
30
159
Váňa Jiří

2:45
45
43
Pazderka Luboš

9:56
50
48
Bednář Ladislav

9:52
40
115
Janovský Radek

7:43
0
155
347 618 161,5 -- 427 278 0 366,5 188,5 622 574,5 385,5
557,88 993,57 259,65 -- 686,5 446,95 0 589,23 303,05 1000 923,63 619,77

Kolo - 1 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12
Hrubý Tomáš

9:57
50
56
Malčík Petr

0:0
0
0
Sedláček Jiří

5:49
0
170
Jirásko Ladislav

5:48
40
215
-- Vinklář Ondřej

2:22
50
146
Mühl Jiří

2:52
50
80
Micka Jan

1:39
0
139
Pavlíček Martin

4:0
50
95
Mrázek Karel

3:36
40
108
Kotula Miroslav

9:55
40
121
Bachtík Lubor

6:55
0
248
619 0 264 243 -- 119 182 29,5 242,5 202 574,5 171
1000 0 426,49 392,57 -- 192,25 294,02 47,66 391,76 326,33 928,11 276,25

Kolo - 1 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12
Leiner Jan

5:59
35
78
-- Semerák Petr

7:39
50
115
Novotný Radek

6:25
45
88
Nehera Petr

6:25
45
67
Dušek Petr

3:33
0
91
Perkovič Stanislav

4:18
0
81
Malčík Radek

9:58
50
53
Kozel Zdeněk

2:51
0
120
Svoboda Pavel

9:57
50
47
Beseda Martin

4:20
35
145
Krajčovič Ivan

3:53
0
111
355 -- 451,5 386 396,5 167,5 217,5 621,5 111 623,5 222,5 177,5
569,37 -- 724,14 619,09 635,93 268,64 348,84 996,79 178,03 1000 356,86 284,68

Kolo - 2 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12
Malčík Radek

9:59
50
26
Pavlíček Martin

9:58
50
132
Kotula Miroslav

9:56
50
107
Tomiška Leoš

9:41
20
157
Veleba Martin

8:1
45
180
Hrubý Tomáš

9:55
50
59
Eminger Jan

7:50
40
199
Jirásko Ladislav

3:55
20
150
Malčík Zdeněk

9:57
50
56
Vinklář Ondřej

8:3
50
242
Bednář Ladislav

8:13
50
132
Micka Jan

1:30
0
55
636 582 592,5 522,5 436 615,5 410,5 180 619 307 477 62,5
1000 915,09 931,6 821,54 685,53 967,77 645,44 283,02 973,27 482,7 750 98,27

Kolo - 2 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12
Janovský Radek

5:52
15
154
Leiner Jan

9:56
50
83
Kozel Zdeněk

7:59
40
144
Semerák Petr

5:20
50
89
Malčík Petr

9:59
50
69
Váňa Jiří

5:53
50
104
Bachtík Lubor

4:19
45
187
Čermák Vladimír

5:10
45
99
Beseda Martin

3:53
35
149
Nehera Petr

0:0
0
0
Dušek Petr

9:59
45
105
Krajčovič Ivan

2:47
30
136
290 604,5 447 325,5 614,5 351 210,5 305,5 193,5 0 591,5 129
471,93 983,73 727,42 529,7 1000 571,2 342,55 497,15 314,89 0 962,57 209,93

Kolo - 2 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12
-- Mrázek Karel

5:55
35
104
Nahodil Antonín

3:56
0
81
Pazderka Luboš

9:56
50
91
Imiolek Jaroslav

0:0
0
0
Svoboda Pavel

2:49
0
71
-- Novotný Radek

7:15
50
93
-- Sedláček Jiří

3:26
5
122
Mühl Jiří

2:35
50
100
Perkovič Stanislav

9:58
45
94
-- 338 195,5 600,5 0 133,5 -- 438,5 -- 150 155 596
-- 562,86 325,56 1000 0 222,31 -- 730,22 -- 249,79 258,12 992,51

Kolo - 3 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12
Tomiška Leoš

3:44
35
182
Bachtík Lubor

2:25
0
168
Nehera Petr

3:2
45
60
Janovský Radek

8:4
35
189
Jirásko Ladislav

2:44
45
176
Hrubý Tomáš

4:22
50
64
Eminger Jan

4:30
0
196
Micka Jan

2:47
20
115
Malčík Zdeněk

4:28
45
91
Kozel Zdeněk

3:58
15
108
Veleba Martin

0:0
0
0
Dušek Petr

8:8
45
102
168 61 197 424,5 121 280 172 129,5 267,5 199 0 482
348,55 126,56 408,71 880,71 251,04 580,91 356,85 268,67 554,98 412,86 0 1000

Kolo - 3 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12
Čermák Vladimír

0:0
0
0
Pavlíček Martin

9:57
50
188
Vinklář Ondřej

2:9
20
202
Leiner Jan

9:58
45
100
Semerák Petr

9:57
30
197
Sedláček Jiří

2:25
0
162
Svoboda Pavel

9:56
45
104
Bednář Ladislav

9:54
50
130
Mühl Jiří

3:9
50
117
Pazderka Luboš

9:57
50
121
Perkovič Stanislav

9:59
40
116
--
0 553 43 593 528,5 64 589 579 180,5 586,5 581 --
0 932,55 72,51 1000 891,23 107,93 993,25 976,39 304,38 989,04 979,76 --

Kolo - 3 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12
Kotula Miroslav

0:0
0
0
Váňa Jiří

5:2
35
121
Mrázek Karel

5:50
50
161
Krajčovič Ivan

0:0
0
0
-- -- Nahodil Antonín

3:43
45
80
Malčík Petr

0:0
0
0
Imiolek Jaroslav

9:55
5
127
Novotný Radek

0:0
0
0
Malčík Radek

4:40
50
72
Beseda Martin

4:25
35
146
0 276,5 319,5 0 -- -- 228 0 536,5 0 294 227
0 515,38 595,53 0 -- -- 424,98 0 1000 0 548 423,11

Kolo - 4 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12
Jirásko Ladislav

9:59
20
243
Eminger Jan

9:33
0
192
Dušek Petr

7:37
50
163
Malčík Zdeněk

9:59
50
115
Pavlíček Martin

5:31
50
115
Tomiška Leoš

9:58
0
243
Kozel Zdeněk

0:0
0
0
Svoboda Pavel

9:57
45
127
-- Pazderka Luboš

9:56
50
130
Bachtík Lubor

9:59
0
154
Semerák Petr

9:56
0
163
390 477 425,5 591,5 323,5 369 0 578,5 -- 581 522 514,5
659,34 806,42 719,36 1000 546,91 623,84 0 978,02 -- 982,25 882,5 869,82

Kolo - 4 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12
Leiner Jan

9:57
50
84
Vinklář Ondřej

6:51
45
158
Kotula Miroslav

0:0
0
0
Mrázek Karel

9:55
35
143
Krajčovič Ivan

6:37
0
128
Veleba Martin

9:55
45
170
Imiolek Jaroslav

9:55
0
124
Bednář Ladislav

7:58
50
91
-- Malčík Radek

9:57
50
64
Nahodil Antonín

9:58
35
123
Sedláček Jiří

5:16
0
143
605 377 0 558,5 333 555 533 482,5 -- 615 571,5 244,5
983,74 613,01 0 908,13 541,46 902,44 866,67 784,55 -- 1000 929,27 397,56

Kolo - 4 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12
-- Čermák Vladimír

0:0
0
0
Hrubý Tomáš

9:58
45
60
Malčík Petr

0:0
0
0
Novotný Radek

9:26
50
89
Váňa Jiří

9:58
40
109
Janovský Radek

9:48
20
168
Perkovič Stanislav

9:55
50
127
Beseda Martin

9:56
45
129
Micka Jan

9:35
45
198
Mühl Jiří

0:0
0
0
Nehera Petr

0:0
0
0
-- 0 613 0 571,5 583,5 524 581,5 576,5 521 0 0
-- 0 1000 0 932,3 951,88 854,81 948,61 940,46 849,92 0 0

Kolo - 5 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12
Malčík Zdeněk

9:57
45
105
Svoboda Pavel

0:0
0
0
Kozel Zdeněk

0:0
0
0
Tomiška Leoš

8:37
20
210
Mrázek Karel

3:35
30
132
Krajčovič Ivan

5:50
0
177
Bachtík Lubor

3:16
45
154
Sedláček Jiří

4:27
0
181
Jirásko Ladislav

9:55
0
233
Leiner Jan

9:55
45
127
Veleba Martin

9:56
25
177
--
589,5 0 0 407 179 261,5 164 176,5 396 576,5 532,5 --
1000 0 0 690,42 303,65 443,6 278,2 299,41 671,76 977,95 903,31 --

Kolo - 5 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12
Beseda Martin

3:43
40
193
Pavlíček Martin

9:6
0
176
Micka Jan

4:25
0
183
-- Nahodil Antonín

7:8
45
146
Čermák Vladimír

0:0
0
0
Bednář Ladislav

4:50
0
140
Váňa Jiří

9:0
5
137
Vinklář Ondřej

4:19
0
135
Eminger Jan

9:59
0
199
Novotný Radek

9:58
50
197
Janovský Radek

9:25
0
212
166,5 458 173,5 -- 400 0 220 476,5 191,5 499,5 549,5 429
303 833,48 315,74 -- 727,93 0 400,36 867,15 348,5 909,01 1000 780,71

Kolo - 5 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12
Dušek Petr

9:52
45
157
Hrubý Tomáš

6:58
0
81
Nehera Petr

0:0
0
0
Perkovič Stanislav

9:56
45
115
Semerák Petr

9:56
45
162
Kotula Miroslav

0:0
0
0
-- Mühl Jiří

0:0
0
0
Malčík Radek

4:40
10
68
Malčík Petr

0:0
0
0
Pazderka Luboš

5:20
40
117
Imiolek Jaroslav

9:52
50
128
558,5 377,5 0 583,5 560 0 -- 0 256 0 301,5 578
957,16 646,96 0 1000 959,73 0 -- 0 438,73 0 516,71 990,57

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po základních kolech

Zákl. výsledky

poz. Jméno soutěžícího Klub Licence Frekvence Věková kategorie V teamu Stát přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo pen
1* Pazderka Luboš CZE-1565 2,4 GHz 0 0 CZE 1000 3971,29 1000
9:56 / 50 / 48
1000
9:56 / 50 / 91
989,04
9:57 / 50 / 121
982,25
9:56 / 50 / 130
516,71
5:20 / 40 / 117
0
2* Malčík Zdeněk CZE-065-202 2,4 GHz 0 0 CZE 998,88 3966,84 993,57
9:58 / 45 / 50
973,27
9:57 / 50 / 56
554,98
4:28 / 45 / 91
1000
9:59 / 50 / 115
1000
9:57 / 45 / 105
0
3* Leiner Jan CZE-058-067 2,4 GHz 0 0 CZE 993,49 3945,42 569,37
5:59 / 35 / 78
983,73
9:56 / 50 / 83
1000
9:58 / 45 / 100
983,74
9:57 / 50 / 84
977,95
9:55 / 45 / 127
0
4* Perkovič Stanislav CZE-008-001 2,4 GHz 0 0 CZE 987,31 3920,88 348,84
4:18 / 0 / 81
992,51
9:58 / 45 / 94
979,76
9:59 / 40 / 116
948,61
9:55 / 50 / 127
1000
9:56 / 45 / 115
0
5* Dušek Petr CZE-232-003 2,4 GHz 0 0 CZE 916,35 3639,09 268,64
3:33 / 0 / 91
962,57
9:59 / 45 / 105
1000
8:8 / 45 / 102
719,36
7:37 / 50 / 163
957,16
9:52 / 45 / 157
0
6* Hrubý Tomáš CZE-213-039 2,4 GHz 0 0 CZE 910,22 3614,73 1000
9:57 / 50 / 56
967,77
9:55 / 50 / 59
580,91
4:22 / 50 / 64
1000
9:58 / 45 / 60
646,96
6:58 / 0 / 81
0
7* Malčík Radek CZE-065-212 2,4 GHz 0 0 CZE 892,6 3544,79 996,79
9:58 / 50 / 53
1000
9:59 / 50 / 26
548
4:40 / 50 / 72
1000
9:57 / 50 / 64
438,73
4:40 / 10 / 68
0
8* Semerák Petr CZE-210-088 40 MHz 0 0 CZE 867,46 3444,92 724,14
7:39 / 50 / 115
529,7
5:20 / 50 / 89
891,23
9:57 / 30 / 197
869,82
9:56 / 0 / 163
959,73
9:56 / 45 / 162
0
9* Bednář Ladislav CZE-069-002 2,4 GHz 0 0 CZE 864,85 3434,57 923,63
9:52 / 40 / 115
750
8:13 / 50 / 132
976,39
9:54 / 50 / 130
784,55
7:58 / 50 / 91
400,36
4:50 / 0 / 140
0
10* Novotný Radek CZE-008-013 2,4 GHz 0 0 CZE 826,33 3281,61 619,09
6:25 / 45 / 88
730,22
7:15 / 50 / 93
0
0:0 / 0 / 0
932,3
9:26 / 50 / 89
1000
9:58 / 50 / 197
0
11* Pavlíček Martin CZE-069-003 2,4 GHz 0 0 CZE 812,84 3228,03 391,76
4:0 / 50 / 95
915,09
9:58 / 50 / 132
932,55
9:57 / 50 / 188
546,91
5:31 / 50 / 115
833,48
9:6 / 0 / 176
0
12* Svoboda Pavel CZE-1121 2,4 GHz 0 0 CZE 804,17 3193,58 1000
9:57 / 50 / 47
222,31
2:49 / 0 / 71
993,25
9:56 / 45 / 104
978,02
9:57 / 45 / 127
0
0:0 / 0 / 0
0
13 Veleba Martin CZE-269-043 2,4 GHz 0 0 CZE 800,19 3177,78 686,5
7:27 / 50 / 140
685,53
8:1 / 45 / 180
0
0:0 / 0 / 0
902,44
9:55 / 45 / 170
903,31
9:56 / 25 / 177
0
14 Janovský Radek CZE-1618 2,4 GHz 0 0 CZE 789,67 3136 619,77
7:43 / 0 / 155
471,93
5:52 / 15 / 154
880,71
8:4 / 35 / 189
854,81
9:48 / 20 / 168
780,71
9:25 / 0 / 212
0
15 Imiolek Jaroslav CZE-071-076 2,4 GHz 0 0 CZE 784,86 3116,89 259,65
2:32 / 45 / 71
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:55 / 5 / 127
866,67
9:55 / 0 / 124
990,57
9:52 / 50 / 128
0
16 Eminger Jan CZE-069-015 35 MHz 0 0 CZE 742,86 2950,1 589,23
6:56 / 30 / 159
645,44
7:50 / 40 / 199
356,85
4:30 / 0 / 196
806,42
9:33 / 0 / 192
909,01
9:59 / 0 / 199
0
17 Váňa Jiří CZE-074-050 2,4 GHz 0 0 CZE 731,65 2905,61 303,05
2:45 / 45 / 43
571,2
5:53 / 50 / 104
515,38
5:2 / 35 / 121
951,88
9:58 / 40 / 109
867,15
9:0 / 5 / 137
0
18 Tomiška Leoš CZE-232-018 2,4 GHz 0 0 CZE 678,29 2693,68 557,88
6:29 / 40 / 164
821,54
9:41 / 20 / 157
348,55
3:44 / 35 / 182
623,84
9:58 / 0 / 243
690,42
8:37 / 20 / 210
0
19 Nahodil Antonín CZE-269-019 2,4 GHz 0 0 CZE 606,29 2407,74 0
0:0 / 0 / 0
325,56
3:56 / 0 / 81
424,98
3:43 / 45 / 80
929,27
9:58 / 35 / 123
727,93
7:8 / 45 / 146
0
20 Mrázek Karel Bílá Tremesná KLoM CZE-264-027 2,4 GHz 0 0 CZE 602,54 2392,85 326,33
3:36 / 40 / 108
562,86
5:55 / 35 / 104
595,53
5:50 / 50 / 161
908,13
9:55 / 35 / 143
303,65
3:35 / 30 / 132
0
21 Beseda Martin CZE-1534 2,4 GHz 0 0 CZE 512,51 2035,32 356,86
4:20 / 35 / 145
314,89
3:53 / 35 / 149
423,11
4:25 / 35 / 146
940,46
9:56 / 45 / 129
303
3:43 / 40 / 193
0
22 Jirásko Ladislav CZE-210-074 35 MHz 0 0 CZE 505,3 2006,69 392,57
5:48 / 40 / 215
283,02
3:55 / 20 / 150
251,04
2:44 / 45 / 176
659,34
9:59 / 20 / 243
671,76
9:55 / 0 / 233
0
23 Kotula Miroslav CZE-331-011 2,4 GHz 0 0 CZE 468,29 1859,71 928,11
9:55 / 40 / 121
931,6
9:56 / 50 / 107
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
24 Bachtík Lubor CZE- 069-014 2,4 GHz 0 0 CZE 448,09 1779,5 276,25
6:55 / 0 / 248
342,55
4:19 / 45 / 187
126,56
2:25 / 0 / 168
882,5
9:59 / 0 / 154
278,2
3:16 / 45 / 154
0
25 Vinklář Ondřej CZE-210-082 2,4 GHz 0 0 CZE 412,07 1636,46 192,25
2:22 / 50 / 146
482,7
8:3 / 50 / 242
72,51
2:9 / 20 / 202
613,01
6:51 / 45 / 158
348,5
4:19 / 0 / 135
0
26 Micka Jan CZE-074-013 2,4 GHz 0 0 CZE 385,92 1532,6 47,66
1:39 / 0 / 139
98,27
1:30 / 0 / 55
268,67
2:47 / 20 / 115
849,92
9:35 / 45 / 198
315,74
4:25 / 0 / 183
0
27 Krajčovič Ivan CZE-069-013 2,4 GHz 0 0 CZE 372,59 1479,67 284,68
3:53 / 0 / 111
209,93
2:47 / 30 / 136
0
0:0 / 0 / 0
541,46
6:37 / 0 / 128
443,6
5:50 / 0 / 177
0
28 Sedláček Jiří CZE-210-090 2,4 GHz 0 0 CZE 345,79 1373,25 426,49
5:49 / 0 / 170
249,79
3:26 / 5 / 122
107,93
2:25 / 0 / 162
397,56
5:16 / 0 / 143
299,41
4:27 / 0 / 181
0
29 Kozel Zdeněk CZE-232-028 2,4 GHz 0 0 CZE 331,96 1318,31 178,03
2:51 / 0 / 120
727,42
7:59 / 40 / 144
412,86
3:58 / 15 / 108
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
30 Nehera Petr CZE-1460 2,4 GHz 0 0 CZE 263,05 1044,64 635,93
6:25 / 45 / 67
0
0:0 / 0 / 0
408,71
3:2 / 45 / 60
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
31 Malčík Petr CZE-065-211 2,4 GHz 0 0 CZE 251,81 1000 0
0:0 / 0 / 0
1000
9:59 / 50 / 69
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
32 Čermák Vladimír CZE-210-003 2,4 GHz 0 0 CZE 237,73 944,1 446,95
5:10 / 30 / 124
497,15
5:10 / 45 / 99
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
33 Mühl Jiří CZE-210-013 2,4 GHz 0 0 CZE 215,68 856,52 294,02
2:52 / 50 / 80
258,12
2:35 / 50 / 100
304,38
3:9 / 50 / 117
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Výsledky finálových kol

Finále1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12
Pazderka Luboš

M0:S0,00
L0
(H0)
Malčík Zdeněk

M8:S14,00
L50
(H80)
Leiner Jan

M4:S11,00
L50
(H90)
Perkovič Stanislav

M14:S55,00
L5
(H128)
Dušek Petr

M6:S42,00
L50
(H139)
Hrubý Tomáš

M4:S41,00
L0
(H76)
Malčík Radek

M7:S32,00
L50
(H67)
Semerák Petr

M8:S12,00
L50
(H162)
Bednář Ladislav

M0:S0,00
L0
(H0)
Novotný Radek

M11:S5,00
L50
(H155)
Pavlíček Martin

M6:S6,00
L0
(H180)
Svoboda Pavel

M3:S52,00
L0
(H80)
0 504 256 836 382,5 243 468,5 461 0 637,5 276 192
0 602,87 306,22 1000 457,54 290,67 560,41 551,44 0 762,56 330,14 229,67

Finále2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12
Svoboda Pavel

M10:S15,00
L0
(H114)
Pazderka Luboš

M14:S57,00
L45
(H58)
Malčík Zdeněk

M5:S2,00
L45
(H86)
Leiner Jan

M14:S54,00
L0
(H136)
Perkovič Stanislav

M4:S12,00
L50
(H119)
Dušek Petr

M8:S4,00
L45
(H145)
Hrubý Tomáš

M14:S53,00
L45
(H83)
Malčík Radek

M0:S0,00
L0
(H0)
Semerák Petr

M7:S59,00
L5
(H171)
Bednář Ladislav

M0:S0,00
L0
(H0)
Novotný Radek

M14:S53,00
L40
(H154)
Pavlíček Martin

M10:S28,00
L30
(H159)
558 913 304 826 242,5 456,5 896,5 0 398,5 0 856 578,5
611,17 1000 332,97 904,71 265,61 500 981,93 0 436,47 0 937,57 633,63

Finále3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12
Pavlíček Martin

M8:S43,00
L50
(H158)
Svoboda Pavel

M14:S53,00
L40
(H142)
Pazderka Luboš

M3:S20,00
L0
(H94)
Malčík Zdeněk

M7:S51,00
L0
(H84)
Leiner Jan

M8:S7,00
L50
(H98)
Perkovič Stanislav

M14:S57,00
L40
(H97)
Dušek Petr

M7:S59,00
L35
(H178)
Hrubý Tomáš

M4:S36,00
L0
(H67)
Malčík Radek

M0:S0,00
L0
(H0)
Semerák Petr

M8:S45,00
L50
(H187)
Bednář Ladislav

M0:S0,00
L0
(H0)
Novotný Radek

M14:S46,00
L50
(H150)
494 862 153 429 488 888,5 425 242,5 0 481,5 0 861
555,99 970,17 172,2 482,84 549,24 1000 478,33 272,93 0 541,92 0 969,05

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po finálních kolech

Celkové výsledky
poz. přepoč. celkem F-let 1 F-let 2 F-let 3 pen Zakl. pozice Jméno soutěžícího přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo pen
1 1000 2669,18 762,56
11:5 / 50 / 155
937,57
14:53 / 40 / 154
969,05
14:46 / 50 / 150
0 10* Novotný Radek 826,33 3281,61 619,09
6:25 / 45 / 88
730,22
7:15 / 50 / 93
0
0:0 / 0 / 0
932,3
9:26 / 50 / 89
1000
9:58 / 50 / 197
0
2 848,8 2265,61 1000
14:55 / 5 / 128
265,61
4:12 / 50 / 119
1000
14:57 / 40 / 97
0 4* Perkovič Stanislav 987,31 3920,88 348,84
4:18 / 0 / 81
992,51
9:58 / 45 / 94
979,76
9:59 / 40 / 116
948,61
9:55 / 50 / 127
1000
9:56 / 45 / 115
0
3 678,49 1811,01 229,67
3:52 / 0 / 80
611,17
10:15 / 0 / 114
970,17
14:53 / 40 / 142
0 12* Svoboda Pavel 804,17 3193,58 1000
9:57 / 50 / 47
222,31
2:49 / 0 / 71
993,25
9:56 / 45 / 104
978,02
9:57 / 45 / 127
0
0:0 / 0 / 0
0
4 659,44 1760,17 306,22
4:11 / 50 / 90
904,71
14:54 / 0 / 136
549,24
8:7 / 50 / 98
0 3* Leiner Jan 993,49 3945,42 569,37
5:59 / 35 / 78
983,73
9:56 / 50 / 83
1000
9:58 / 45 / 100
983,74
9:57 / 50 / 84
977,95
9:55 / 45 / 127
0
5 579,03 1545,53 290,67
4:41 / 0 / 76
981,93
14:53 / 45 / 83
272,93
4:36 / 0 / 67
0 6* Hrubý Tomáš 910,22 3614,73 1000
9:57 / 50 / 56
967,77
9:55 / 50 / 59
580,91
4:22 / 50 / 64
1000
9:58 / 45 / 60
646,96
6:58 / 0 / 81
0
6 573,15 1529,83 551,44
8:12 / 50 / 162
436,47
7:59 / 5 / 171
541,92
8:45 / 50 / 187
0 8* Semerák Petr 867,46 3444,92 724,14
7:39 / 50 / 115
529,7
5:20 / 50 / 89
891,23
9:57 / 30 / 197
869,82
9:56 / 0 / 163
959,73
9:56 / 45 / 162
0
7 569,37 1519,76 330,14
6:6 / 0 / 180
633,63
10:28 / 30 / 159
555,99
8:43 / 50 / 158
0 11* Pavlíček Martin 812,84 3228,03 391,76
4:0 / 50 / 95
915,09
9:58 / 50 / 132
932,55
9:57 / 50 / 188
546,91
5:31 / 50 / 115
833,48
9:6 / 0 / 176
0
8 537,94 1435,87 457,54
6:42 / 50 / 139
500
8:4 / 45 / 145
478,33
7:59 / 35 / 178
0 5* Dušek Petr 916,35 3639,09 268,64
3:33 / 0 / 91
962,57
9:59 / 45 / 105
1000
8:8 / 45 / 102
719,36
7:37 / 50 / 163
957,16
9:52 / 45 / 157
0
9 531,5 1418,68 602,87
8:14 / 50 / 80
332,97
5:2 / 45 / 86
482,84
7:51 / 0 / 84
0 2* Malčík Zdeněk 998,88 3966,84 993,57
9:58 / 45 / 50
973,27
9:57 / 50 / 56
554,98
4:28 / 45 / 91
1000
9:59 / 50 / 115
1000
9:57 / 45 / 105
0
10 439,16 1172,2 0
0:0 / 0 / 0
1000
14:57 / 45 / 58
172,2
3:20 / 0 / 94
0 1* Pazderka Luboš 1000 3971,29 1000
9:56 / 50 / 48
1000
9:56 / 50 / 91
989,04
9:57 / 50 / 121
982,25
9:56 / 50 / 130
516,71
5:20 / 40 / 117
0
11 209,96 560,41 560,41
7:32 / 50 / 67
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0 7* Malčík Radek 892,6 3544,79 996,79
9:58 / 50 / 53
1000
9:59 / 50 / 26
548
4:40 / 50 / 72
1000
9:57 / 50 / 64
438,73
4:40 / 10 / 68
0
12 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0 9* Bednář Ladislav 864,85 3434,57 923,63
9:52 / 40 / 115
750
8:13 / 50 / 132
976,39
9:54 / 50 / 130
784,55
7:58 / 50 / 91
400,36
4:50 / 0 / 140
0
-- -- 13 Veleba Martin 800,19 3177,78 686,5
7:27 / 50 / 140
685,53
8:1 / 45 / 180
0
0:0 / 0 / 0
902,44
9:55 / 45 / 170
903,31
9:56 / 25 / 177
0
-- -- 14 Janovský Radek 789,67 3136 619,77
7:43 / 0 / 155
471,93
5:52 / 15 / 154
880,71
8:4 / 35 / 189
854,81
9:48 / 20 / 168
780,71
9:25 / 0 / 212
0
-- -- 15 Imiolek Jaroslav 784,86 3116,89 259,65
2:32 / 45 / 71
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:55 / 5 / 127
866,67
9:55 / 0 / 124
990,57
9:52 / 50 / 128
0
-- -- 16 Eminger Jan 742,86 2950,1 589,23
6:56 / 30 / 159
645,44
7:50 / 40 / 199
356,85
4:30 / 0 / 196
806,42
9:33 / 0 / 192
909,01
9:59 / 0 / 199
0
-- -- 17 Váňa Jiří 731,65 2905,61 303,05
2:45 / 45 / 43
571,2
5:53 / 50 / 104
515,38
5:2 / 35 / 121
951,88
9:58 / 40 / 109
867,15
9:0 / 5 / 137
0
-- -- 18 Tomiška Leoš 678,29 2693,68 557,88
6:29 / 40 / 164
821,54
9:41 / 20 / 157
348,55
3:44 / 35 / 182
623,84
9:58 / 0 / 243
690,42
8:37 / 20 / 210
0
-- -- 19 Nahodil Antonín 606,29 2407,74 0
0:0 / 0 / 0
325,56
3:56 / 0 / 81
424,98
3:43 / 45 / 80
929,27
9:58 / 35 / 123
727,93
7:8 / 45 / 146
0
-- -- 20 Mrázek Karel 602,54 2392,85 326,33
3:36 / 40 / 108
562,86
5:55 / 35 / 104
595,53
5:50 / 50 / 161
908,13
9:55 / 35 / 143
303,65
3:35 / 30 / 132
0
-- -- 21 Beseda Martin 512,51 2035,32 356,86
4:20 / 35 / 145
314,89
3:53 / 35 / 149
423,11
4:25 / 35 / 146
940,46
9:56 / 45 / 129
303
3:43 / 40 / 193
0
-- -- 22 Jirásko Ladislav 505,3 2006,69 392,57
5:48 / 40 / 215
283,02
3:55 / 20 / 150
251,04
2:44 / 45 / 176
659,34
9:59 / 20 / 243
671,76
9:55 / 0 / 233
0
-- -- 23 Kotula Miroslav 468,29 1859,71 928,11
9:55 / 40 / 121
931,6
9:56 / 50 / 107
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 24 Bachtík Lubor 448,09 1779,5 276,25
6:55 / 0 / 248
342,55
4:19 / 45 / 187
126,56
2:25 / 0 / 168
882,5
9:59 / 0 / 154
278,2
3:16 / 45 / 154
0
-- -- 25 Vinklář Ondřej 412,07 1636,46 192,25
2:22 / 50 / 146
482,7
8:3 / 50 / 242
72,51
2:9 / 20 / 202
613,01
6:51 / 45 / 158
348,5
4:19 / 0 / 135
0
-- -- 26 Micka Jan 385,92 1532,6 47,66
1:39 / 0 / 139
98,27
1:30 / 0 / 55
268,67
2:47 / 20 / 115
849,92
9:35 / 45 / 198
315,74
4:25 / 0 / 183
0
-- -- 27 Krajčovič Ivan 372,59 1479,67 284,68
3:53 / 0 / 111
209,93
2:47 / 30 / 136
0
0:0 / 0 / 0
541,46
6:37 / 0 / 128
443,6
5:50 / 0 / 177
0
-- -- 28 Sedláček Jiří 345,79 1373,25 426,49
5:49 / 0 / 170
249,79
3:26 / 5 / 122
107,93
2:25 / 0 / 162
397,56
5:16 / 0 / 143
299,41
4:27 / 0 / 181
0
-- -- 29 Kozel Zdeněk 331,96 1318,31 178,03
2:51 / 0 / 120
727,42
7:59 / 40 / 144
412,86
3:58 / 15 / 108
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 30 Nehera Petr 263,05 1044,64 635,93
6:25 / 45 / 67
0
0:0 / 0 / 0
408,71
3:2 / 45 / 60
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 31 Malčík Petr 251,81 1000 0
0:0 / 0 / 0
1000
9:59 / 50 / 69
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 32 Čermák Vladimír 237,73 944,1 446,95
5:10 / 30 / 124
497,15
5:10 / 45 / 99
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 33 Mühl Jiří 215,68 856,52 294,02
2:52 / 50 / 80
258,12
2:35 / 50 / 100
304,38
3:9 / 50 / 117
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Oficiální výsledovka s body



Výsledky

Kontakt - Jméno :659
Datum konání :29.4.2017
Kategorie :F5J
Místo konání :Letiště Stará Paka - Brdo
Číslo pořádajícího klubu (např CZE96)CZE123
Kontakt - Jméno :kontakt - jmeno
Kontakt - Adresa :kontakt adresa
Kontakt - Email :kontakt email
Kontakt - Telefon :kontakt - telefon
Pořadatel :LMK Nová Paka
Ředitel soutěže :Ing. Petr Semerák
Hlavní rozhodčí :Milan Čapek
Počasí :Polojasno až zataženo, přeháňky, max 5 m/s




Pořadí - všichni

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 body přepoč.
1* Novotný Radek CZE-008-013 619,09
6:25 / 45 / 88
730,22
7:15 / 50 / 93
0
0:0 / 0 / 0
932,3
9:26 / 50 / 89
1000
9:58 / 50 / 197
3281,61 826,33
2* Perkovič Stanislav CZE-008-001 348,84
4:18 / 0 / 81
992,51
9:58 / 45 / 94
979,76
9:59 / 40 / 116
948,61
9:55 / 50 / 127
1000
9:56 / 45 / 115
3920,88 987,31
3* Svoboda Pavel CZE-1121 1000
9:57 / 50 / 47
222,31
2:49 / 0 / 71
993,25
9:56 / 45 / 104
978,02
9:57 / 45 / 127
0
0:0 / 0 / 0
3193,58 804,17
4* Leiner Jan CZE-058-067 569,37
5:59 / 35 / 78
983,73
9:56 / 50 / 83
1000
9:58 / 45 / 100
983,74
9:57 / 50 / 84
977,95
9:55 / 45 / 127
3945,42 993,49
5* Hrubý Tomáš CZE-213-039 1000
9:57 / 50 / 56
967,77
9:55 / 50 / 59
580,91
4:22 / 50 / 64
1000
9:58 / 45 / 60
646,96
6:58 / 0 / 81
3614,73 910,22
6* Semerák Petr CZE-210-088 724,14
7:39 / 50 / 115
529,7
5:20 / 50 / 89
891,23
9:57 / 30 / 197
869,82
9:56 / 0 / 163
959,73
9:56 / 45 / 162
3444,92 867,46
7* Pavlíček Martin CZE-069-003 391,76
4:0 / 50 / 95
915,09
9:58 / 50 / 132
932,55
9:57 / 50 / 188
546,91
5:31 / 50 / 115
833,48
9:6 / 0 / 176
3228,03 812,84
8* Dušek Petr CZE-232-003 268,64
3:33 / 0 / 91
962,57
9:59 / 45 / 105
1000
8:8 / 45 / 102
719,36
7:37 / 50 / 163
957,16
9:52 / 45 / 157
3639,09 916,35
9* Malčík Zdeněk CZE-065-202 993,57
9:58 / 45 / 50
973,27
9:57 / 50 / 56
554,98
4:28 / 45 / 91
1000
9:59 / 50 / 115
1000
9:57 / 45 / 105
3966,84 998,88
10* Pazderka Luboš CZE-1565 1000
9:56 / 50 / 48
1000
9:56 / 50 / 91
989,04
9:57 / 50 / 121
982,25
9:56 / 50 / 130
516,71
5:20 / 40 / 117
3971,29 1000
11* Malčík Radek CZE-065-212 996,79
9:58 / 50 / 53
1000
9:59 / 50 / 26
548
4:40 / 50 / 72
1000
9:57 / 50 / 64
438,73
4:40 / 10 / 68
3544,79 892,6
12* Bednář Ladislav CZE-069-002 923,63
9:52 / 40 / 115
750
8:13 / 50 / 132
976,39
9:54 / 50 / 130
784,55
7:58 / 50 / 91
400,36
4:50 / 0 / 140
3434,57 864,85
13 Veleba Martin CZE-269-043 686,5
7:27 / 50 / 140
685,53
8:1 / 45 / 180
0
0:0 / 0 / 0
902,44
9:55 / 45 / 170
903,31
9:56 / 25 / 177
3177,78 800,19
14 Janovský Radek CZE-1618 619,77
7:43 / 0 / 155
471,93
5:52 / 15 / 154
880,71
8:4 / 35 / 189
854,81
9:48 / 20 / 168
780,71
9:25 / 0 / 212
3136 789,67
15 Imiolek Jaroslav CZE-071-076 259,65
2:32 / 45 / 71
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:55 / 5 / 127
866,67
9:55 / 0 / 124
990,57
9:52 / 50 / 128
3116,89 784,86
16 Eminger Jan CZE-069-015 589,23
6:56 / 30 / 159
645,44
7:50 / 40 / 199
356,85
4:30 / 0 / 196
806,42
9:33 / 0 / 192
909,01
9:59 / 0 / 199
2950,1 742,86
17 Váňa Jiří CZE-074-050 303,05
2:45 / 45 / 43
571,2
5:53 / 50 / 104
515,38
5:2 / 35 / 121
951,88
9:58 / 40 / 109
867,15
9:0 / 5 / 137
2905,61 731,65
18 Tomiška Leoš CZE-232-018 557,88
6:29 / 40 / 164
821,54
9:41 / 20 / 157
348,55
3:44 / 35 / 182
623,84
9:58 / 0 / 243
690,42
8:37 / 20 / 210
2693,68 678,29
19 Nahodil Antonín CZE-269-019 0
0:0 / 0 / 0
325,56
3:56 / 0 / 81
424,98
3:43 / 45 / 80
929,27
9:58 / 35 / 123
727,93
7:8 / 45 / 146
2407,74 606,29
20 Mrázek Karel Bílá Tremesná KLoM CZE-264-027 326,33
3:36 / 40 / 108
562,86
5:55 / 35 / 104
595,53
5:50 / 50 / 161
908,13
9:55 / 35 / 143
303,65
3:35 / 30 / 132
2392,85 602,54
21 Beseda Martin CZE-1534 356,86
4:20 / 35 / 145
314,89
3:53 / 35 / 149
423,11
4:25 / 35 / 146
940,46
9:56 / 45 / 129
303
3:43 / 40 / 193
2035,32 512,51
22 Jirásko Ladislav CZE-210-074 392,57
5:48 / 40 / 215
283,02
3:55 / 20 / 150
251,04
2:44 / 45 / 176
659,34
9:59 / 20 / 243
671,76
9:55 / 0 / 233
2006,69 505,3
23 Kotula Miroslav CZE-331-011 928,11
9:55 / 40 / 121
931,6
9:56 / 50 / 107
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
1859,71 468,29
24 Bachtík Lubor CZE- 069-014 276,25
6:55 / 0 / 248
342,55
4:19 / 45 / 187
126,56
2:25 / 0 / 168
882,5
9:59 / 0 / 154
278,2
3:16 / 45 / 154
1779,5 448,09
25 Vinklář Ondřej CZE-210-082 192,25
2:22 / 50 / 146
482,7
8:3 / 50 / 242
72,51
2:9 / 20 / 202
613,01
6:51 / 45 / 158
348,5
4:19 / 0 / 135
1636,46 412,07
26 Micka Jan CZE-074-013 47,66
1:39 / 0 / 139
98,27
1:30 / 0 / 55
268,67
2:47 / 20 / 115
849,92
9:35 / 45 / 198
315,74
4:25 / 0 / 183
1532,6 385,92
27 Krajčovič Ivan CZE-069-013 284,68
3:53 / 0 / 111
209,93
2:47 / 30 / 136
0
0:0 / 0 / 0
541,46
6:37 / 0 / 128
443,6
5:50 / 0 / 177
1479,67 372,59
28 Sedláček Jiří CZE-210-090 426,49
5:49 / 0 / 170
249,79
3:26 / 5 / 122
107,93
2:25 / 0 / 162
397,56
5:16 / 0 / 143
299,41
4:27 / 0 / 181
1373,25 345,79
29 Kozel Zdeněk CZE-232-028 178,03
2:51 / 0 / 120
727,42
7:59 / 40 / 144
412,86
3:58 / 15 / 108
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
1318,31 331,96
30 Nehera Petr CZE-1460 635,93
6:25 / 45 / 67
0
0:0 / 0 / 0
408,71
3:2 / 45 / 60
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
1044,64 263,05
31 Malčík Petr CZE-065-211 0
0:0 / 0 / 0
1000
9:59 / 50 / 69
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
1000 251,81
32 Čermák Vladimír CZE-210-003 446,95
5:10 / 30 / 124
497,15
5:10 / 45 / 99
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
944,1 237,73
33 Mühl Jiří CZE-210-013 294,02
2:52 / 50 / 80
258,12
2:35 / 50 / 100
304,38
3:9 / 50 / 117
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
856,52 215,68

^^^


Pořadí klubů


Klub Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
Bílá Tremesná KLoM 1 Mrázek Karel, 2696,5 2696,5

^^^


Pořadí týmů

Týmy Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
none 33 Svoboda Pavel, Čermák Vladimír, Dušek Petr, Eminger Jan, Hrubý Tomáš, Imiolek Jaroslav, Jirásko Ladislav, Kotula Miroslav, Kozel Zdeněk, Krajčovič Ivan, Malčík Petr, Malčík Radek, Malčík Zdeněk, Micka Jan, Mrázek Karel, Mühl Jiří, Novotný Radek, Pavlíček Martin, Perkovič Stanislav, Semerák Petr, Tomiška Leoš, Váňa Jiří, Vinklář Ondřej, Sedláček Jiří, Beseda Martin, Pazderka Luboš, Janovský Radek, Nehera Petr, Bachtík Lubor, Leiner Jan, Nahodil Antonín, Veleba Martin, Bednář Ladislav, 92125,91 2791,69

^^^


Přestnost přistání

Příjmení, jméno celkem přistání Součet Průměr
Novotný Radek 8 45 , 50 , 0 , 50 , 50 , 50 , 40 , 50 335 41,88
Malčík Zdeněk 8 45 , 50 , 45 , 50 , 45 , 50 , 45 , 0 330 41,25
Leiner Jan 8 35 , 50 , 45 , 50 , 45 , 50 , 0 , 50 325 40,62
Dušek Petr 8 0 , 45 , 45 , 50 , 45 , 50 , 45 , 35 315 39,38
Beseda Martin 5 35 , 35 , 35 , 45 , 40 190 38
Mrázek Karel 5 40 , 35 , 50 , 35 , 30 190 38
Pazderka Luboš 8 50 , 50 , 50 , 50 , 40 , 0 , 45 , 0 285 35,62
Váňa Jiří 5 45 , 50 , 35 , 40 , 5 175 35
Semerák Petr 8 50 , 50 , 30 , 0 , 45 , 50 , 5 , 50 280 35
Pavlíček Martin 8 50 , 50 , 50 , 50 , 0 , 0 , 30 , 50 280 35
Perkovič Stanislav 8 0 , 45 , 40 , 50 , 45 , 5 , 50 , 40 275 34,38
Veleba Martin 5 50 , 45 , 0 , 45 , 25 165 33
Vinklář Ondřej 5 50 , 50 , 20 , 45 , 0 165 33
Malčík Radek 8 50 , 50 , 50 , 50 , 10 , 50 , 0 , 0 260 32,5
Mühl Jiří 5 50 , 50 , 50 , 0 , 0 150 30
Hrubý Tomáš 8 50 , 50 , 50 , 45 , 0 , 0 , 45 , 0 240 30
Nahodil Antonín 5 0 , 0 , 45 , 35 , 45 125 25
Jirásko Ladislav 5 40 , 20 , 45 , 20 , 0 125 25
Bednář Ladislav 8 40 , 50 , 50 , 50 , 0 , 0 , 0 , 0 190 23,75
Tomiška Leoš 5 40 , 20 , 35 , 0 , 20 115 23
Svoboda Pavel 8 50 , 0 , 45 , 45 , 0 , 0 , 0 , 40 180 22,5
Imiolek Jaroslav 5 45 , 0 , 5 , 0 , 50 100 20
Bachtík Lubor 5 0 , 45 , 0 , 0 , 45 90 18
Nehera Petr 5 45 , 0 , 45 , 0 , 0 90 18
Kotula Miroslav 5 40 , 50 , 0 , 0 , 0 90 18
Čermák Vladimír 5 30 , 45 , 0 , 0 , 0 75 15
Janovský Radek 5 0 , 15 , 35 , 20 , 0 70 14
Eminger Jan 5 30 , 40 , 0 , 0 , 0 70 14
Micka Jan 5 0 , 0 , 20 , 45 , 0 65 13
Kozel Zdeněk 5 0 , 40 , 15 , 0 , 0 55 11
Malčík Petr 5 0 , 50 , 0 , 0 , 0 50 10
Krajčovič Ivan 5 0 , 30 , 0 , 0 , 0 30 6
Sedláček Jiří 5 0 , 5 , 0 , 0 , 0 5 1

^^^


Průměrná doba letu


Příjmení, jméno Počet záznamů Letové časy Celekem vteřin Průměrný letový čas
Leiner Jan 5 5:59,00, 9:56,00, 9:58,00, 9:57,00, 9:55,00, 2745 9:9
Pazderka Luboš 5 9:56,00, 9:56,00, 9:57,00, 9:56,00, 5:20,00, 2705 9:1
Malčík Zdeněk 5 9:58,00, 9:57,00, 4:28,00, 9:59,00, 9:57,00, 2659 8:51,8
Perkovič Stanislav 5 4:18,00, 9:58,00, 9:59,00, 9:55,00, 9:56,00, 2646 8:49,2
Semerák Petr 5 7:39,00, 5:20,00, 9:57,00, 9:56,00, 9:56,00, 2568 8:33,6
Hrubý Tomáš 5 9:57,00, 9:55,00, 4:22,00, 9:58,00, 6:58,00, 2470 8:14
Janovský Radek 5 7:43,00, 5:52,00, 8:4,00, 9:48,00, 9:25,00, 2452 8:10,4
Bednář Ladislav 5 9:52,00, 8:13,00, 9:54,00, 7:58,00, 4:50,00, 2447 8:9,39999999999998
Malčík Radek 5 9:58,00, 9:59,00, 4:40,00, 9:57,00, 4:40,00, 2354 7:50,8
Dušek Petr 5 3:33,00, 9:59,00, 8:8,00, 7:37,00, 9:52,00, 2349 7:49,8
Eminger Jan 5 6:56,00, 7:50,00, 4:30,00, 9:33,00, 9:59,00, 2328 7:45,6
Pavlíček Martin 5 4:0,00, 9:58,00, 9:57,00, 5:31,00, 9:6,00, 2312 7:42,4
Tomiška Leoš 5 6:29,00, 9:41,00, 3:44,00, 9:58,00, 8:37,00, 2309 7:41,8
Veleba Martin 5 7:27,00, 8:1,00, 0:0,00, 9:55,00, 9:56,00, 2119 7:3,80000000000001
Novotný Radek 5 6:25,00, 7:15,00, 0:0,00, 9:26,00, 9:58,00, 1984 6:36,8
Svoboda Pavel 5 9:57,00, 2:49,00, 9:56,00, 9:57,00, 0:0,00, 1959 6:31,8
Váňa Jiří 5 2:45,00, 5:53,00, 5:2,00, 9:58,00, 9:0,00, 1958 6:31,6
Jirásko Ladislav 5 5:48,00, 3:55,00, 2:44,00, 9:59,00, 9:55,00, 1941 6:28,2
Imiolek Jaroslav 5 2:32,00, 0:0,00, 9:55,00, 9:55,00, 9:52,00, 1934 6:26,8
Mrázek Karel 5 3:36,00, 5:55,00, 5:50,00, 9:55,00, 3:35,00, 1731 5:46,2
Bachtík Lubor 5 6:55,00, 4:19,00, 2:25,00, 9:59,00, 3:16,00, 1614 5:22,8
Beseda Martin 5 4:20,00, 3:53,00, 4:25,00, 9:56,00, 3:43,00, 1577 5:15,4
Nahodil Antonín 5 0:0,00, 3:56,00, 3:43,00, 9:58,00, 7:8,00, 1485 4:57
Vinklář Ondřej 5 2:22,00, 8:3,00, 2:9,00, 6:51,00, 4:19,00, 1424 4:44,8
Sedláček Jiří 5 5:49,00, 3:26,00, 2:25,00, 5:16,00, 4:27,00, 1283 4:16,6
Micka Jan 5 1:39,00, 1:30,00, 2:47,00, 9:35,00, 4:25,00, 1196 3:59,2
Kotula Miroslav 5 9:55,00, 9:56,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 1191 3:58,2
Krajčovič Ivan 5 3:53,00, 2:47,00, 0:0,00, 6:37,00, 5:50,00, 1147 3:49,4
Kozel Zdeněk 5 2:51,00, 7:59,00, 3:58,00, 0:0,00, 0:0,00, 888 2:57,6
Čermák Vladimír 5 5:10,00, 5:10,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 620 2:4
Malčík Petr 5 0:0,00, 9:59,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 599 1:59,8
Nehera Petr 5 6:25,00, 0:0,00, 3:2,00, 0:0,00, 0:0,00, 567 1:53,4
Mühl Jiří 5 2:52,00, 2:35,00, 3:9,00, 0:0,00, 0:0,00, 516 1:43,2

^^^


Průměrná výška


Příjmení, jméno Počet záznamů Průměrná výška Výška celkem Průměrná výška
Malčík Radek 6 53, 26, 72, 64, 68, 67, 0, 0, 350 58,33
Nehera Petr 2 67, 0, 60, 0, 0, 127 63,5
Hrubý Tomáš 8 56, 59, 64, 60, 81, 76, 83, 67, 546 68,25
Malčík Petr 1 0, 69, 0, 0, 0, 69 69
Malčík Zdeněk 8 50, 56, 91, 115, 105, 80, 86, 84, 667 83,38
Pazderka Luboš 7 48, 91, 121, 130, 117, 0, 58, 94, 659 94,14
Svoboda Pavel 7 47, 71, 104, 127, 0, 80, 114, 142, 685 97,86
Mühl Jiří 3 80, 100, 117, 0, 0, 297 99
Leiner Jan 8 78, 83, 100, 84, 127, 90, 136, 98, 796 99,5
Váňa Jiří 5 43, 104, 121, 109, 137, 514 102,8
Nahodil Antonín 4 0, 81, 80, 123, 146, 430 107,5
Perkovič Stanislav 8 81, 94, 116, 127, 115, 128, 119, 97, 877 109,62
Čermák Vladimír 2 124, 99, 0, 0, 0, 223 111,5
Imiolek Jaroslav 4 71, 0, 127, 124, 128, 450 112,5
Kotula Miroslav 2 121, 107, 0, 0, 0, 228 114
Bednář Ladislav 5 115, 132, 130, 91, 140, 0, 0, 0, 608 121,6
Kozel Zdeněk 3 120, 144, 108, 0, 0, 372 124
Mrázek Karel 5 108, 104, 161, 143, 132, 648 129,6
Novotný Radek 7 88, 93, 0, 89, 197, 155, 154, 150, 926 132,29
Dušek Petr 8 91, 105, 102, 163, 157, 139, 145, 178, 1080 135
Micka Jan 5 139, 55, 115, 198, 183, 690 138
Krajčovič Ivan 4 111, 136, 0, 128, 177, 552 138
Pavlíček Martin 8 95, 132, 188, 115, 176, 180, 159, 158, 1203 150,38
Beseda Martin 5 145, 149, 146, 129, 193, 762 152,4
Sedláček Jiří 5 170, 122, 162, 143, 181, 778 155,6
Semerák Petr 8 115, 89, 197, 163, 162, 162, 171, 187, 1246 155,75
Veleba Martin 4 140, 180, 0, 170, 177, 667 166,75
Janovský Radek 5 155, 154, 189, 168, 212, 878 175,6
Vinklář Ondřej 5 146, 242, 202, 158, 135, 883 176,6
Bachtík Lubor 5 248, 187, 168, 154, 154, 911 182,2
Eminger Jan 5 159, 199, 196, 192, 199, 945 189
Tomiška Leoš 5 164, 157, 182, 243, 210, 956 191,2
Jirásko Ladislav 5 215, 150, 176, 243, 233, 1017 203,4

^^^


Čas vs výška


Příjmení, jméno Letový čas ze 100 metrů Průměrná výška Průměrný letový čas Potřebná výška pro nalétání 10 minut
Malčík Radek 13:27,09 58,33 7:50,8 74,34
Hrubý Tomáš 12:3,81 68,25 8:14 82,89
Malčík Zdeněk 10:37,84 83,38 8:51,8 94,07
Pazderka Luboš 9:34,66 94,14 9:1 104,41
Leiner Jan 9:11,76 99,5 9:9 108,74
Perkovič Stanislav 8:2,74 109,62 8:49,2 124,29
Bednář Ladislav 6:42,47 121,6 8:9,39999999999998 149,08
Svoboda Pavel 6:40,38 97,86 6:31,8 149,86
Váňa Jiří 6:20,93 102,8 6:31,6 157,51
Dušek Petr 5:48 135 7:49,8 172,41
Imiolek Jaroslav 5:43,82 112,5 6:26,8 174,51
Semerák Petr 5:29,76 155,75 8:33,6 181,95
Pavlíček Martin 5:7,5 150,38 7:42,4 195,13
Novotný Radek 4:59,96 132,29 6:36,8 200,04
Janovský Radek 4:39,27 175,6 8:10,4 214,85
Nahodil Antonín 4:36,28 107,5 4:57 217,17
Mrázek Karel 4:27,13 129,6 5:46,2 224,61
Veleba Martin 4:14,15 166,75 7:3,80000000000001 236,08
Eminger Jan 4:6,35 189 7:45,6 243,56
Tomiška Leoš 4:1,53 191,2 7:41,8 248,42
Kotula Miroslav 3:28,95 114 3:58,2 287,15
Beseda Martin 3:26,96 152,4 5:15,4 289,92
Jirásko Ladislav 3:10,86 203,4 6:28,2 314,37
Nehera Petr 2:58,58 63,5 1:53,4 335,98
Bachtík Lubor 2:57,17 182,2 5:22,8 338,66
Malčík Petr 2:53,62 69 1:59,8 345,58
Micka Jan 2:53,33 138 3:59,2 346,15
Krajčovič Ivan 2:46,23 138 3:49,4 360,94
Sedláček Jiří 2:44,91 155,6 4:16,6 363,83
Vinklář Ondřej 2:41,27 176,6 4:44,8 372,05
Kozel Zdeněk 2:23,23 124 2:57,6 418,92
Čermák Vladimír 1:51,21 111,5 2:4 539,52
Mühl Jiří 1:44,24 99 1:43,2 575,58

^^^



Software SORG V4 (c) 2012 - Aleš Krátký / www.RCSOFTWARE.cz / ales@sgames.cz Stoupak.cz - RCEK, RCEJ, RCEN, RCEO, F5J, FXJ, Eurocup ... / www.stoupak.cz