Kompletní přehled ze soutěže : RCEN - Ústecká elektra 6.5.2017 - 7.5.2017 17:02:10

SORG V4 - www.RCSOFTWARE.cz / Aleš Krátký / ales@sgames.cz






Seznam zaregistrovaných soutěžících

# Příjmení, jméno Klub Stát Licence Frekvence 1. Kanál / 2. Kanál Věková kategorie
1 Kopecký Miroslav   CZE  CZE-077-408  2,4 GHz 00(00) Senior 
2 Kubica Jan   CZE  CZE-395-033  2,4 GHz 00(00) Senior 
3 Micka Jan   CZE  CZE-074-013  2,4 GHz 00(00) Senior 
4 Novotný Radek   CZE  CZE-008-013  2,4 GHz 00(00) Senior 
5 Rada Rudolf   CZE  CZE-071-011  2,4 GHz 00(00) Senior 
6 Veselý Jiří Duchcov  CZE  CZE-523-005  2,4 GHz 00(00) Senior 
7 Žampach Roman   CZE  CZE-523-001  2,4 GHz 00(00) Senior 
8 Hrobař Jiří     CZE-113-097  2,4 GHz 00(00) Senior 
9 Jeřábek Karel     CZE-071-013  2,4 GHz 00(00) Senior 
10 Štern Pavel     CZE-071-017  2,4 GHz 00(00) Senior 
11 Nisser Pavel     CZE-071-007  2,4 GHz 00(00) Senior 
12 Mihulka Jiří     CZE-110-017  2,4 GHz 00(00) Senior 
13 Novotný René     CZE-1527  2,4 GHz 00(00) Junior 
14 Kubica Vojtěch     CZE-232-064  2,4 GHz 00(00) Senior 
15 Kamenský Jaromír     CZE-204-040  2,4 GHz 00(00) Senior 
16 Váňa Tomáš     CZE-074-150  35 MHz 73(4) Žák 
17 Váňa Jiří     CZE-074-050  35 MHz 73(4) Senior 
18 Vysušil Antonín     CZE-407-010  35 MHz 184(4) Senior 

^^^


Výpis kanálů

2,4 GHz
Kopecký Miroslav
Kubica Jan
Micka Jan
Novotný Radek
Rada Rudolf
Veselý Jiří
Žampach Roman
Hrobař Jiří
Jeřábek Karel
Štern Pavel
Nisser Pavel
Mihulka Jiří
Novotný René
Kubica Vojtěch
Kamenský Jaromír
35 MHz
Váňa Tomáš - 73
Váňa Jiří - 73
Vysušil Antonín - 184
40 MHz
72 MHz

Kolizní kanály 35 MHz
k.73 u Váňa Jiří
k.73 u Váňa Tomáš
Kolizní kanály 40 MHz
Kolizní kanály 72 MHz


Počet kolizních kanálů na 35 MHz
2x - k.73
Počet kolizních kanálů na 40 MHz
Počet kolizních kanálů na 72 MHz

^^^


Rozlosování

Let č. - 1
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Novotný Radek
2,4 GHz
Kamenský Jaromír
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
Hrobař Jiří
2,4 GHz
Jeřábek Karel
2,4 GHz
Vysušil Antonín
35 MHz(184)
Skupina 2 Kubica Jan
2,4 GHz
Váňa Jiří
35 MHz(73)
Mihulka Jiří
2,4 GHz
Štern Pavel
2,4 GHz
Nisser Pavel
2,4 GHz
Veselý Jiří
2,4 GHz
Skupina 3 Novotný René
2,4 GHz
Kopecký Miroslav
2,4 GHz
Kubica Vojtěch
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Žampach Roman
2,4 GHz
Váňa Tomáš
35 MHz(73)

Let č. - 2
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Novotný Radek
2,4 GHz
Kamenský Jaromír
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
Hrobař Jiří
2,4 GHz
Jeřábek Karel
2,4 GHz
Vysušil Antonín
35 MHz(184)
Skupina 2 Kubica Jan
2,4 GHz
Váňa Jiří
35 MHz(73)
Mihulka Jiří
2,4 GHz
Štern Pavel
2,4 GHz
Nisser Pavel
2,4 GHz
Veselý Jiří
2,4 GHz
Skupina 3 Novotný René
2,4 GHz
Kopecký Miroslav
2,4 GHz
Kubica Vojtěch
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Žampach Roman
2,4 GHz
Váňa Tomáš
35 MHz(73)

Let č. - 3
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Novotný Radek
2,4 GHz
Kamenský Jaromír
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
Hrobař Jiří
2,4 GHz
Jeřábek Karel
2,4 GHz
Vysušil Antonín
35 MHz(184)
Skupina 2 Kubica Jan
2,4 GHz
Váňa Jiří
35 MHz(73)
Mihulka Jiří
2,4 GHz
Štern Pavel
2,4 GHz
Nisser Pavel
2,4 GHz
Veselý Jiří
2,4 GHz
Skupina 3 Novotný René
2,4 GHz
Kopecký Miroslav
2,4 GHz
Kubica Vojtěch
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Žampach Roman
2,4 GHz
Váňa Tomáš
35 MHz(73)

Let č. - 4
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Novotný Radek
2,4 GHz
Kamenský Jaromír
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
Hrobař Jiří
2,4 GHz
Jeřábek Karel
2,4 GHz
Vysušil Antonín
35 MHz(184)
Skupina 2 Kubica Jan
2,4 GHz
Váňa Jiří
35 MHz(73)
Mihulka Jiří
2,4 GHz
Štern Pavel
2,4 GHz
Nisser Pavel
2,4 GHz
Veselý Jiří
2,4 GHz
Skupina 3 Novotný René
2,4 GHz
Kopecký Miroslav
2,4 GHz
Kubica Vojtěch
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Žampach Roman
2,4 GHz
Váňa Tomáš
35 MHz(73)

Let č. - 5
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Novotný Radek
2,4 GHz
Kamenský Jaromír
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
Hrobař Jiří
2,4 GHz
Jeřábek Karel
2,4 GHz
Vysušil Antonín
35 MHz(184)
Skupina 2 Kubica Jan
2,4 GHz
Váňa Jiří
35 MHz(73)
Mihulka Jiří
2,4 GHz
Štern Pavel
2,4 GHz
Nisser Pavel
2,4 GHz
Veselý Jiří
2,4 GHz
Skupina 3 Novotný René
2,4 GHz
Kopecký Miroslav
2,4 GHz
Kubica Vojtěch
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Žampach Roman
2,4 GHz
Váňa Tomáš
35 MHz(73)

^^^


'Kdo s kým'

Kopecký Miroslav
Kubica Jan
Micka Jan
Novotný Radek
Rada Rudolf
Veselý Jiří
Žampach Roman
Hrobař Jiří
Jeřábek Karel
Štern Pavel
Nisser Pavel
Mihulka Jiří
Novotný René
Kubica Vojtěch
Kamenský Jaromír
Váňa Tomáš
Váňa Jiří
Vysušil Antonín
Kopecký Miroslav X 0 0 0 5 0 5 0 0 0 0 0 5 5 0 5 0 0
Kubica Jan 0 X 0 0 0 5 0 0 0 5 5 5 0 0 0 0 5 0
Micka Jan 0 0 X 5 0 0 0 5 5 0 0 0 0 0 5 0 0 5
Novotný Radek 0 0 5 X 0 0 0 5 5 0 0 0 0 0 5 0 0 5
Rada Rudolf 5 0 0 0 X 0 5 0 0 0 0 0 5 5 0 5 0 0
Veselý Jiří 0 5 0 0 0 X 0 0 0 5 5 5 0 0 0 0 5 0
Žampach Roman 5 0 0 0 5 0 X 0 0 0 0 0 5 5 0 5 0 0
Hrobař Jiří 0 0 5 5 0 0 0 X 5 0 0 0 0 0 5 0 0 5
Jeřábek Karel 0 0 5 5 0 0 0 5 X 0 0 0 0 0 5 0 0 5
Štern Pavel 0 5 0 0 0 5 0 0 0 X 5 5 0 0 0 0 5 0
Nisser Pavel 0 5 0 0 0 5 0 0 0 5 X 5 0 0 0 0 5 0
Mihulka Jiří 0 5 0 0 0 5 0 0 0 5 5 X 0 0 0 0 5 0
Novotný René 5 0 0 0 5 0 5 0 0 0 0 0 X 5 0 5 0 0
Kubica Vojtěch 5 0 0 0 5 0 5 0 0 0 0 0 5 X 0 5 0 0
Kamenský Jaromír 0 0 5 5 0 0 0 5 5 0 0 0 0 0 X 0 0 5
Váňa Tomáš 5 0 0 0 5 0 5 0 0 0 0 0 5 5 0 X 0 0
Váňa Jiří 0 5 0 0 0 5 0 0 0 5 5 5 0 0 0 0 X 0
Vysušil Antonín 0 0 5 5 0 0 0 5 5 0 0 0 0 0 5 0 0 X

Výsledky základních kol

Kolo - 1 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Novotný Radek

6:1
15
Kamenský Jaromír

5:59
0
Micka Jan

5:54
8
Hrobař Jiří

5:50
0
Jeřábek Karel

5:50
0
Vysušil Antonín

6:13
30
372 299 358 290 290 351
372 299 358 290 290 351

Kolo - 1 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Kubica Jan

5:18
0
Váňa Jiří

6:0
20
Mihulka Jiří

6:0
20
Štern Pavel

6:0
8
Nisser Pavel

6:17
25
Veselý Jiří

5:59
15
258 370 380 368 334 374
258 370 380 368 334 374

Kolo - 1 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Novotný René

6:1
13
Kopecký Miroslav

5:56
11
Kubica Vojtěch

5:57
25
Rada Rudolf

6:0
25
Žampach Roman

5:53
30
Váňa Tomáš

5:56
11
370 367 382 385 383 367
370 367 382 385 383 367

Kolo - 2 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Novotný Radek

6:1
25
Kamenský Jaromír

5:54
13
Micka Jan

5:58
30
Hrobař Jiří

5:50
3
Jeřábek Karel

5:54
30
Vysušil Antonín

6:3
30
382 360,5 388 353 384 381
382 360,5 388 353 384 381

Kolo - 2 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Kubica Jan

5:59
0
Váňa Jiří

4:45
20
Mihulka Jiří

6:1
25
Štern Pavel

5:57
25
Nisser Pavel

6:0
30
Veselý Jiří

5:56
15
299 305 382 382 390 363,5
299 305 382 382 390 363,5

Kolo - 2 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Novotný René

6:5
20
Kopecký Miroslav

6:0
3
Kubica Vojtěch

5:57
30
Rada Rudolf

6:0
8
Žampach Roman

5:56
13
Váňa Tomáš

5:58
8
365 363 387 368 362,5 366
365 363 387 368 362,5 366

Kolo - 3 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Novotný Radek

6:2
20
Kamenský Jaromír

4:29
25
Micka Jan

6:0
25
Hrobař Jiří

5:51
30
Jeřábek Karel

4:20
25
Vysušil Antonín

6:3
11
374 281,5 385 381 285 362
374 281,5 385 381 285 362

Kolo - 3 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Kubica Jan

5:58
30
Váňa Jiří

5:59
30
Mihulka Jiří

5:52
20
Štern Pavel

5:58
20
Nisser Pavel

6:8
15
Veselý Jiří

5:57
30
388 389 372 378 343,5 387
388 389 372 378 343,5 387

Kolo - 3 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Novotný René

6:1
5
Kopecký Miroslav

6:12
0
Kubica Vojtěch

6:0
25
Rada Rudolf

6:0
11
Žampach Roman

5:59
30
Váňa Tomáš

6:0
20
362 264 385 371 389 380
362 264 385 371 389 380

Kolo - 4 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Novotný Radek

6:0
25
Kamenský Jaromír

6:3
20
Micka Jan

5:56
25
Hrobař Jiří

5:48
25
Jeřábek Karel

5:26
11
Vysušil Antonín

4:47
15
385 371 381 373 337 302
385 371 381 373 337 302

Kolo - 4 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Kubica Jan

5:56
30
Váňa Jiří

6:0
25
Mihulka Jiří

6:1
20
Štern Pavel

4:58
3
Nisser Pavel

5:55
30
Veselý Jiří

5:59
20
386 385 377 301 385 379
386 385 377 301 385 379

Kolo - 4 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Novotný René

5:41
11
Kopecký Miroslav

6:3
0
Kubica Vojtěch

5:58
25
Rada Rudolf

5:58
15
Žampach Roman

6:4
15
Váňa Tomáš

5:59
11
352 291 383 373 355,5 370
352 291 383 373 355,5 370

Kolo - 5 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Novotný Radek

5:59
15
Kamenský Jaromír

5:57
25
Micka Jan

5:58
25
Hrobař Jiří

5:59
25
Jeřábek Karel

6:0
0
Vysušil Antonín

6:0
30
374 382 383 384 300 390
374 382 383 384 300 390

Kolo - 5 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Kubica Jan

5:52
20
Váňa Jiří

5:59
30
Mihulka Jiří

5:59
0
Štern Pavel

5:59
5
Nisser Pavel

5:54
11
Veselý Jiří

5:50
25
372 374 359 364 365 375
372 374 359 364 365 375

Kolo - 5 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Novotný René

5:55
5
Kopecký Miroslav

6:0
15
Kubica Vojtěch

5:58
25
Rada Rudolf

6:1
25
Žampach Roman

6:4
30
Váňa Tomáš

5:54
20
360 375 383 382 378 374
360 375 383 382 378 374

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po základních kolech

Zákl. výsledky

poz. Jméno soutěžícího Klub Licence Frekvence Věková kategorie V teamu Stát celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo pen
1 Kubica Vojtěch CZE-232-064 2,4 GHz 0 0 1538 382
5:57 / 25
387
5:57 / 30
385
6:0 / 25
383
5:58 / 25
383
5:58 / 25
0
2 Micka Jan CZE-074-013 2,4 GHz 0 0 CZE 1537 358
5:54 / 8
388
5:58 / 30
385
6:0 / 25
381
5:56 / 25
383
5:58 / 25
0
3 Váňa Jiří CZE-074-050 35 MHz 0 0 1518 370
6:0 / 20
305
4:45 / 20
389
5:59 / 30
385
6:0 / 25
374
5:59 / 30
0
4 Novotný Radek CZE-008-013 2,4 GHz 0 0 CZE 1515 372
6:1 / 15
382
6:1 / 25
374
6:2 / 20
385
6:0 / 25
374
5:59 / 15
0
5 Veselý Jiří Duchcov CZE-523-005 2,4 GHz 0 0 CZE 1515 374
5:59 / 15
363,5
5:56 / 15
387
5:57 / 30
379
5:59 / 20
375
5:50 / 25
0
6 Žampach Roman CZE-523-001 2,4 GHz 0 0 CZE 1512,5 383
5:53 / 30
362,5
5:56 / 13
389
5:59 / 30
355,5
6:4 / 15
378
6:4 / 30
0
7 Rada Rudolf CZE-071-011 2,4 GHz 0 0 CZE 1511 385
6:0 / 25
368
6:0 / 8
371
6:0 / 11
373
5:58 / 15
382
6:1 / 25
0
8 Mihulka Jiří CZE-110-017 2,4 GHz 0 0 1511 380
6:0 / 20
382
6:1 / 25
372
5:52 / 20
377
6:1 / 20
359
5:59 / 0
0
9 Štern Pavel CZE-071-017 2,4 GHz 0 0 1492 368
6:0 / 8
382
5:57 / 25
378
5:58 / 20
301
4:58 / 3
364
5:59 / 5
0
10 Váňa Tomáš CZE-074-150 35 MHz 2 0 1491 367
5:56 / 11
366
5:58 / 8
380
6:0 / 20
370
5:59 / 11
374
5:54 / 20
0
11 Hrobař Jiří CZE-113-097 2,4 GHz 0 0 1491 290
5:50 / 0
353
5:50 / 3
381
5:51 / 30
373
5:48 / 25
384
5:59 / 25
0
12 Vysušil Antonín CZE-407-010 35 MHz 0 0 1484 351
6:13 / 30
381
6:3 / 30
362
6:3 / 11
302
4:47 / 15
390
6:0 / 30
0
13 Nisser Pavel CZE-071-007 2,4 GHz 0 0 1483,5 334
6:17 / 25
390
6:0 / 30
343,5
6:8 / 15
385
5:55 / 30
365
5:54 / 11
0
14 Novotný René CZE-1527 2,4 GHz 1 0 1457 370
6:1 / 13
365
6:5 / 20
362
6:1 / 5
352
5:41 / 11
360
5:55 / 5
0
15 Kubica Jan CZE-395-033 2,4 GHz 0 0 CZE 1445 258
5:18 / 0
299
5:59 / 0
388
5:58 / 30
386
5:56 / 30
372
5:52 / 20
0
16 Kamenský Jaromír CZE-204-040 2,4 GHz 0 0 1412,5 299
5:59 / 0
360,5
5:54 / 13
281,5
4:29 / 25
371
6:3 / 20
382
5:57 / 25
0
17 Kopecký Miroslav CZE-077-408 2,4 GHz 0 0 CZE 1396 367
5:56 / 11
363
6:0 / 3
264
6:12 / 0
291
6:3 / 0
375
6:0 / 15
0
18 Jeřábek Karel CZE-071-013 2,4 GHz 0 0 1311 290
5:50 / 0
384
5:54 / 30
285
4:20 / 25
337
5:26 / 11
300
6:0 / 0
0

^^^


Výsledky finálových kol


OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po finálních kolech

Celkové výsledky
Zakl. pozice Jméno soutěžícího přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo pen
1* Kubica Vojtěch 1000 1538 382
5:57 / 25
387
5:57 / 30
385
6:0 / 25
383
5:58 / 25
383
5:58 / 25
0
2* Micka Jan 999,35 1537 358
5:54 / 8
388
5:58 / 30
385
6:0 / 25
381
5:56 / 25
383
5:58 / 25
0
3* Váňa Jiří 987 1518 370
6:0 / 20
305
4:45 / 20
389
5:59 / 30
385
6:0 / 25
374
5:59 / 30
0
4* Novotný Radek 985,05 1515 372
6:1 / 15
382
6:1 / 25
374
6:2 / 20
385
6:0 / 25
374
5:59 / 15
0
5* Veselý Jiří 985,05 1515 374
5:59 / 15
363,5
5:56 / 15
387
5:57 / 30
379
5:59 / 20
375
5:50 / 25
0
6* Žampach Roman 983,42 1512,5 383
5:53 / 30
362,5
5:56 / 13
389
5:59 / 30
355,5
6:4 / 15
378
6:4 / 30
0
7 Rada Rudolf 982,44 1511 385
6:0 / 25
368
6:0 / 8
371
6:0 / 11
373
5:58 / 15
382
6:1 / 25
0
8 Mihulka Jiří 982,44 1511 380
6:0 / 20
382
6:1 / 25
372
5:52 / 20
377
6:1 / 20
359
5:59 / 0
0
9 Štern Pavel 970,09 1492 368
6:0 / 8
382
5:57 / 25
378
5:58 / 20
301
4:58 / 3
364
5:59 / 5
0
10 Váňa Tomáš 969,44 1491 367
5:56 / 11
366
5:58 / 8
380
6:0 / 20
370
5:59 / 11
374
5:54 / 20
0
11 Hrobař Jiří 969,44 1491 290
5:50 / 0
353
5:50 / 3
381
5:51 / 30
373
5:48 / 25
384
5:59 / 25
0
12 Vysušil Antonín 964,89 1484 351
6:13 / 30
381
6:3 / 30
362
6:3 / 11
302
4:47 / 15
390
6:0 / 30
0
13 Nisser Pavel 964,56 1483,5 334
6:17 / 25
390
6:0 / 30
343,5
6:8 / 15
385
5:55 / 30
365
5:54 / 11
0
14 Novotný René 947,33 1457 370
6:1 / 13
365
6:5 / 20
362
6:1 / 5
352
5:41 / 11
360
5:55 / 5
0
15 Kubica Jan 939,53 1445 258
5:18 / 0
299
5:59 / 0
388
5:58 / 30
386
5:56 / 30
372
5:52 / 20
0
16 Kamenský Jaromír 918,4 1412,5 299
5:59 / 0
360,5
5:54 / 13
281,5
4:29 / 25
371
6:3 / 20
382
5:57 / 25
0
17 Kopecký Miroslav 907,67 1396 367
5:56 / 11
363
6:0 / 3
264
6:12 / 0
291
6:3 / 0
375
6:0 / 15
0
18 Jeřábek Karel 852,41 1311 290
5:50 / 0
384
5:54 / 30
285
4:20 / 25
337
5:26 / 11
300
6:0 / 0
0

^^^


Oficiální výsledovka s body



Výsledky

Kontakt - Jméno :665
Datum konání :6.5.2017
Kategorie :RCEN
Místo konání :RC Modelpark Suché
Číslo pořádajícího klubu (např CZE96)CZE123
Kontakt - Jméno :kontakt - jmeno
Kontakt - Adresa :kontakt adresa
Kontakt - Email :kontakt email
Kontakt - Telefon :kontakt - telefon
Pořadatel :MK Severka Modelpark Suché
Ředitel soutěže :Rudolf Rada
Hlavní rozhodčí :Petr Šulc
Počasí :Zataženo - polojasno, teplota 12 - 17 st., vítr SV 2-4 m/s




Pořadí - všichni

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 body přepoč.
1* Kubica Vojtěch CZE-232-064 382
5:57 / 25
387
5:57 / 30
385
6:0 / 25
383
5:58 / 25
383
5:58 / 25
1538 1000
2* Micka Jan CZE-074-013 358
5:54 / 8
388
5:58 / 30
385
6:0 / 25
381
5:56 / 25
383
5:58 / 25
1537 999,35
3* Váňa Jiří CZE-074-050 370
6:0 / 20
305
4:45 / 20
389
5:59 / 30
385
6:0 / 25
374
5:59 / 30
1518 987
4* Novotný Radek CZE-008-013 372
6:1 / 15
382
6:1 / 25
374
6:2 / 20
385
6:0 / 25
374
5:59 / 15
1515 985,05
5* Veselý Jiří Duchcov CZE-523-005 374
5:59 / 15
363,5
5:56 / 15
387
5:57 / 30
379
5:59 / 20
375
5:50 / 25
1515 985,05
6* Žampach Roman CZE-523-001 383
5:53 / 30
362,5
5:56 / 13
389
5:59 / 30
355,5
6:4 / 15
378
6:4 / 30
1512,5 983,42
7 Rada Rudolf CZE-071-011 385
6:0 / 25
368
6:0 / 8
371
6:0 / 11
373
5:58 / 15
382
6:1 / 25
1511 982,44
8 Mihulka Jiří CZE-110-017 380
6:0 / 20
382
6:1 / 25
372
5:52 / 20
377
6:1 / 20
359
5:59 / 0
1511 982,44
9 Štern Pavel CZE-071-017 368
6:0 / 8
382
5:57 / 25
378
5:58 / 20
301
4:58 / 3
364
5:59 / 5
1492 970,09
10 Váňa Tomáš CZE-074-150 367
5:56 / 11
366
5:58 / 8
380
6:0 / 20
370
5:59 / 11
374
5:54 / 20
1491 969,44
11 Hrobař Jiří CZE-113-097 290
5:50 / 0
353
5:50 / 3
381
5:51 / 30
373
5:48 / 25
384
5:59 / 25
1491 969,44
12 Vysušil Antonín CZE-407-010 351
6:13 / 30
381
6:3 / 30
362
6:3 / 11
302
4:47 / 15
390
6:0 / 30
1484 964,89
13 Nisser Pavel CZE-071-007 334
6:17 / 25
390
6:0 / 30
343,5
6:8 / 15
385
5:55 / 30
365
5:54 / 11
1483,5 964,56
14 Novotný René CZE-1527 370
6:1 / 13
365
6:5 / 20
362
6:1 / 5
352
5:41 / 11
360
5:55 / 5
1457 947,33
15 Kubica Jan CZE-395-033 258
5:18 / 0
299
5:59 / 0
388
5:58 / 30
386
5:56 / 30
372
5:52 / 20
1445 939,53
16 Kamenský Jaromír CZE-204-040 299
5:59 / 0
360,5
5:54 / 13
281,5
4:29 / 25
371
6:3 / 20
382
5:57 / 25
1412,5 918,4
17 Kopecký Miroslav CZE-077-408 367
5:56 / 11
363
6:0 / 3
264
6:12 / 0
291
6:3 / 0
375
6:0 / 15
1396 907,67
18 Jeřábek Karel CZE-071-013 290
5:50 / 0
384
5:54 / 30
285
4:20 / 25
337
5:26 / 11
300
6:0 / 0
1311 852,41

^^^


Pořadí klubů


Klub Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
Duchcov 1 Veselý Jiří, 1878,5 1878,5

^^^


Pořadí týmů

Týmy Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
none 18 Kopecký Miroslav, Kubica Jan, Micka Jan, Novotný Radek, Rada Rudolf, Veselý Jiří, Žampach Roman, Hrobař Jiří, Jeřábek Karel, Štern Pavel, Nisser Pavel, Mihulka Jiří, Novotný René, Kubica Vojtěch, Kamenský Jaromír, Váňa Tomáš, Váňa Jiří, Vysušil Antonín, 32517 1806,5

^^^


Přestnost přistání

Příjmení, jméno celkem přistání Součet Průměr
Kubica Vojtěch 5 25 , 30 , 25 , 25 , 25 130 26
Váňa Jiří 5 20 , 20 , 30 , 25 , 30 125 25
Žampach Roman 5 30 , 13 , 30 , 15 , 30 118 23,6
Vysušil Antonín 5 30 , 30 , 11 , 15 , 30 116 23,2
Micka Jan 5 8 , 30 , 25 , 25 , 25 113 22,6
Nisser Pavel 5 25 , 30 , 15 , 30 , 11 111 22,2
Veselý Jiří 5 15 , 15 , 30 , 20 , 25 105 21
Novotný Radek 5 15 , 25 , 20 , 25 , 15 100 20
Mihulka Jiří 5 20 , 25 , 20 , 20 , 0 85 17
Rada Rudolf 5 25 , 8 , 11 , 15 , 25 84 16,8
Kamenský Jaromír 5 0 , 13 , 25 , 20 , 25 83 16,6
Hrobař Jiří 5 0 , 3 , 30 , 25 , 25 83 16,6
Kubica Jan 5 0 , 0 , 30 , 30 , 20 80 16
Váňa Tomáš 5 11 , 8 , 20 , 11 , 20 70 14
Jeřábek Karel 5 0 , 30 , 25 , 11 , 0 66 13,2
Štern Pavel 5 8 , 25 , 20 , 3 , 5 61 12,2
Novotný René 5 13 , 20 , 5 , 11 , 5 54 10,8
Kopecký Miroslav 5 11 , 3 , 0 , 0 , 15 29 5,8

^^^


Průměrná doba letu


Příjmení, jméno Počet záznamů Letové časy Celekem vteřin Průměrný letový čas
Nisser Pavel 5 6:17,00, 6:0,00, 6:8,00, 5:55,00, 5:54,00, 1814 6:2,80000000000001
Kopecký Miroslav 5 5:56,00, 6:0,00, 6:12,00, 6:3,00, 6:0,00, 1811 6:2,19999999999999
Novotný Radek 5 6:1,00, 6:1,00, 6:2,00, 6:0,00, 5:59,00, 1803 6:0,600000000000023
Rada Rudolf 5 6:0,00, 6:0,00, 6:0,00, 5:58,00, 6:1,00, 1799 5:59,8
Žampach Roman 5 5:53,00, 5:56,00, 5:59,00, 6:4,00, 6:4,00, 1796 5:59,2
Mihulka Jiří 5 6:0,00, 6:1,00, 5:52,00, 6:1,00, 5:59,00, 1793 5:58,6
Kubica Vojtěch 5 5:57,00, 5:57,00, 6:0,00, 5:58,00, 5:58,00, 1790 5:58
Váňa Tomáš 5 5:56,00, 5:58,00, 6:0,00, 5:59,00, 5:54,00, 1787 5:57,4
Micka Jan 5 5:54,00, 5:58,00, 6:0,00, 5:56,00, 5:58,00, 1786 5:57,2
Novotný René 5 6:1,00, 6:5,00, 6:1,00, 5:41,00, 5:55,00, 1783 5:56,6
Veselý Jiří 5 5:59,00, 5:56,00, 5:57,00, 5:59,00, 5:50,00, 1781 5:56,2
Hrobař Jiří 5 5:50,00, 5:50,00, 5:51,00, 5:48,00, 5:59,00, 1758 5:51,6
Vysušil Antonín 5 6:13,00, 6:3,00, 6:3,00, 4:47,00, 6:0,00, 1746 5:49,2
Kubica Jan 5 5:18,00, 5:59,00, 5:58,00, 5:56,00, 5:52,00, 1743 5:48,6
Štern Pavel 5 6:0,00, 5:57,00, 5:58,00, 4:58,00, 5:59,00, 1732 5:46,4
Váňa Jiří 5 6:0,00, 4:45,00, 5:59,00, 6:0,00, 5:59,00, 1723 5:44,6
Kamenský Jaromír 5 5:59,00, 5:54,00, 4:29,00, 6:3,00, 5:57,00, 1702 5:40,4
Jeřábek Karel 5 5:50,00, 5:54,00, 4:20,00, 5:26,00, 6:0,00, 1650 5:30

^^^


Průměrná výška


Příjmení, jméno Počet záznamů Průměrná výška Výška celkem Průměrná výška
Vysušil Antonín 0 0 0 0
Váňa Jiří 0 0 0 0
Váňa Tomáš 0 0 0 0
Kamenský Jaromír 0 0 0 0
Kubica Vojtěch 0 0 0 0
Novotný René 0 0 0 0
Mihulka Jiří 0 0 0 0
Nisser Pavel 0 0 0 0
Štern Pavel 0 0 0 0
Jeřábek Karel 0 0 0 0
Hrobař Jiří 0 0 0 0
Žampach Roman 0 0 0 0
Veselý Jiří 0 0 0 0
Rada Rudolf 0 0 0 0
Novotný Radek 0 0 0 0
Micka Jan 0 0 0 0
Kubica Jan 0 0 0 0
Kopecký Miroslav 0 0 0 0

^^^


Čas vs výška


Příjmení, jméno Letový čas ze 100 metrů Průměrná výška Průměrný letový čas Potřebná výška pro nalétání 10 minut
Vysušil Antonín 0:Není číslo Není číslo 5:49,2 Není číslo
Váňa Jiří 0:Není číslo Není číslo 5:44,6 Není číslo
Váňa Tomáš 0:Není číslo Není číslo 5:57,4 Není číslo
Kamenský Jaromír 0:Není číslo Není číslo 5:40,4 Není číslo
Kubica Vojtěch 0:Není číslo Není číslo 5:58 Není číslo
Novotný René 0:Není číslo Není číslo 5:56,6 Není číslo
Mihulka Jiří 0:Není číslo Není číslo 5:58,6 Není číslo
Nisser Pavel 0:Není číslo Není číslo 6:2,80000000000001 Není číslo
Štern Pavel 0:Není číslo Není číslo 5:46,4 Není číslo
Jeřábek Karel 0:Není číslo Není číslo 5:30 Není číslo
Hrobař Jiří 0:Není číslo Není číslo 5:51,6 Není číslo
Žampach Roman 0:Není číslo Není číslo 5:59,2 Není číslo
Veselý Jiří 0:Není číslo Není číslo 5:56,2 Není číslo
Rada Rudolf 0:Není číslo Není číslo 5:59,8 Není číslo
Novotný Radek 0:Není číslo Není číslo 6:0,600000000000023 Není číslo
Micka Jan 0:Není číslo Není číslo 5:57,2 Není číslo
Kubica Jan 0:Není číslo Není číslo 5:48,6 Není číslo
Kopecký Miroslav 0:Není číslo Není číslo 6:2,19999999999999 Není číslo

^^^



Software SORG V4 (c) 2012 - Aleš Krátký / www.RCSOFTWARE.cz / ales@sgames.cz Stoupak.cz - RCEK, RCEJ, RCEN, RCEO, F5J, FXJ, Eurocup ... / www.stoupak.cz