Kompletní přehled ze soutěže : RCEN - č.639 Ústecké letní elektry - 25.8.2014 9:00:46

SORG V4 - www.RCSOFTWARE.cz / Aleš Krátký / ales@sgames.cz






Seznam zaregistrovaných soutěžících

# Příjmení, jméno Klub Stát Licence Frekvence 1. Kanál / 2. Kanál Věková kategorie
1 Kopecký Miroslav   CZE  CZE-077-408  2,4 GHz 00(00) Senior 
2 Rada Rudolf   CZE  CZE-071-011  2,4 GHz 00(00) Senior 
3 Veselý Jiří   CZE  CZE-523-5  2,4 GHz 00(00) Senior 
4 Imiolek Jaroslav   CZE  CZE-071-076  2,4 GHz 00(00) Senior 
5 Kamenský Jaromír   CZE  CZE-204-040  2,4 GHz 00(00) Senior 
6 Fiedler Josef   CZE  CZE-204-041  2,4 GHz 00(00) Senior 
7 Kubica Jan   CZE  CZE-395-033  2,4 GHz 00(00) Senior 
8 Žampach Roman   CZE  CZE-523-001  2,4 GHz 00(00) Senior 
9 Krajčovič Ivan   CZE  CZE-069-013  2,4 GHz 00(00) Senior 
10 Beran Petr Severka    CZE-71-02  35 MHz 78(4) Senior 
11 Mihulka Jíří RC Úsí n.L.    CZE-113-017  35 MHz 186(4) Senior 
12 Kadlec Jan Severka       2,4 GHz 00(00) Senior 
13 Jeřábek Karel Severka    CZE-71-13  2,4 GHz 00(00) Senior 
14 Štern Pavel Severka    CZE-71-17  2,4 GHz 00(00) Senior 
15 Vysušil Antonin Točná    CZE 407-10  2,4 GHz 00(00) Senior 
16 Kostříž Václav LMK Kladno    CZE 120-33  2,4 GHz 00(00) Žák 

^^^


Výpis kanálů

2,4 GHz
Kopecký Miroslav
Rada Rudolf
Veselý Jiří
Imiolek Jaroslav
Kamenský Jaromír
Fiedler Josef
Kubica Jan
Žampach Roman
Krajčovič Ivan
Kadlec Jan
Jeřábek Karel
Štern Pavel
Vysušil Antonin
Kostříž Václav
35 MHz
Beran Petr - 78
Mihulka Jíří - 186
40 MHz
72 MHz

Kolizní kanály 35 MHz
Kolizní kanály 40 MHz
Kolizní kanály 72 MHz


Počet kolizních kanálů na 35 MHz
Počet kolizních kanálů na 40 MHz
Počet kolizních kanálů na 72 MHz

^^^


Rozlosování

Let č. - 1
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Jeřábek Karel
2,4 GHz
Kopecký Miroslav
2,4 GHz
Kamenský Jaromír
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Veselý Jiří
2,4 GHz
Skupina 2 Kubica Jan
2,4 GHz
Kadlec Jan
2,4 GHz
Fiedler Josef
2,4 GHz
- Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Skupina 3 Kostříž Václav
2,4 GHz
Mihulka Jíří
35 MHz(186)
Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
- -
Skupina 4 Beran Petr
35 MHz(78)
Vysušil Antonin
2,4 GHz
Štern Pavel
2,4 GHz
Žampach Roman
2,4 GHz
-

Let č. - 2
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Veselý Jiří
2,4 GHz
Jeřábek Karel
2,4 GHz
Kopecký Miroslav
2,4 GHz
Kamenský Jaromír
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Skupina 2 Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Kadlec Jan
2,4 GHz
Fiedler Josef
2,4 GHz
-
Skupina 3 - Kostříž Václav
2,4 GHz
Mihulka Jíří
35 MHz(186)
Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
-
Skupina 4 - Beran Petr
35 MHz(78)
Vysušil Antonin
2,4 GHz
Štern Pavel
2,4 GHz
Žampach Roman
2,4 GHz

Let č. - 3
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Rada Rudolf
2,4 GHz
Veselý Jiří
2,4 GHz
Jeřábek Karel
2,4 GHz
Kopecký Miroslav
2,4 GHz
Kamenský Jaromír
2,4 GHz
Skupina 2 - Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Kadlec Jan
2,4 GHz
Fiedler Josef
2,4 GHz
Skupina 3 - - Kostříž Václav
2,4 GHz
Mihulka Jíří
35 MHz(186)
Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
Skupina 4 Žampach Roman
2,4 GHz
- Beran Petr
35 MHz(78)
Vysušil Antonin
2,4 GHz
Štern Pavel
2,4 GHz

Let č. - 4
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Kamenský Jaromír
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Veselý Jiří
2,4 GHz
Jeřábek Karel
2,4 GHz
Kopecký Miroslav
2,4 GHz
Skupina 2 Fiedler Josef
2,4 GHz
- Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Kadlec Jan
2,4 GHz
Skupina 3 Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
- - Kostříž Václav
2,4 GHz
Mihulka Jíří
35 MHz(186)
Skupina 4 Štern Pavel
2,4 GHz
Žampach Roman
2,4 GHz
- Beran Petr
35 MHz(78)
Vysušil Antonin
2,4 GHz

Let č. - 5
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Kopecký Miroslav
2,4 GHz
Kamenský Jaromír
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Veselý Jiří
2,4 GHz
Jeřábek Karel
2,4 GHz
Skupina 2 Kadlec Jan
2,4 GHz
Fiedler Josef
2,4 GHz
- Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Skupina 3 Mihulka Jíří
35 MHz(186)
Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
- - Kostříž Václav
2,4 GHz
Skupina 4 Vysušil Antonin
2,4 GHz
Štern Pavel
2,4 GHz
Žampach Roman
2,4 GHz
- Beran Petr
35 MHz(78)

Let č. - 6
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Jeřábek Karel
2,4 GHz
Kopecký Miroslav
2,4 GHz
Kamenský Jaromír
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Veselý Jiří
2,4 GHz
Skupina 2 Kubica Jan
2,4 GHz
Kadlec Jan
2,4 GHz
Fiedler Josef
2,4 GHz
- Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Skupina 3 Kostříž Václav
2,4 GHz
Mihulka Jíří
35 MHz(186)
Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
- -
Skupina 4 Beran Petr
35 MHz(78)
Vysušil Antonin
2,4 GHz
Štern Pavel
2,4 GHz
Žampach Roman
2,4 GHz
-

^^^


'Kdo s kým'

Kopecký Miroslav
Rada Rudolf
Veselý Jiří
Imiolek Jaroslav
Kamenský Jaromír
Fiedler Josef
Kubica Jan
Žampach Roman
Krajčovič Ivan
Beran Petr
Mihulka Jíří
Kadlec Jan
Jeřábek Karel
Štern Pavel
Vysušil Antonin
Kostříž Václav
Kopecký Miroslav X 6 6 0 6 0 0 0 0 0 0 0 6 0 0 0
Rada Rudolf 6 X 6 0 6 0 0 0 0 0 0 0 6 0 0 0
Veselý Jiří 6 6 X 0 6 0 0 0 0 0 0 0 6 0 0 0
Imiolek Jaroslav 0 0 0 X 0 0 0 0 0 0 6 0 0 0 0 6
Kamenský Jaromír 6 6 6 0 X 0 0 0 0 0 0 0 6 0 0 0
Fiedler Josef 0 0 0 0 0 X 6 0 6 0 0 6 0 0 0 0
Kubica Jan 0 0 0 0 0 6 X 0 6 0 0 6 0 0 0 0
Žampach Roman 0 0 0 0 0 0 0 X 0 6 0 0 0 6 6 0
Krajčovič Ivan 0 0 0 0 0 6 6 0 X 0 0 6 0 0 0 0
Beran Petr 0 0 0 0 0 0 0 6 0 X 0 0 0 6 6 0
Mihulka Jíří 0 0 0 6 0 0 0 0 0 0 X 0 0 0 0 6
Kadlec Jan 0 0 0 0 0 6 6 0 6 0 0 X 0 0 0 0
Jeřábek Karel 6 6 6 0 6 0 0 0 0 0 0 0 X 0 0 0
Štern Pavel 0 0 0 0 0 0 0 6 0 6 0 0 0 X 6 0
Vysušil Antonin 0 0 0 0 0 0 0 6 0 6 0 0 0 6 X 0
Kostříž Václav 0 0 0 6 0 0 0 0 0 0 6 0 0 0 0 X

Výsledky základních kol

Kolo - 1 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Jeřábek Karel

5:51
13
Kopecký Miroslav

6:3
20
Kamenský Jaromír

6:2
0
Rada Rudolf

5:57
30
Veselý Jiří

6:1
25
364 371 354 387 382
364 371 354 387 382

Kolo - 1 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Kubica Jan

5:42
11
Kadlec Jan

5:58
15
Fiedler Josef

5:55
0
-- Krajčovič Ivan

6:2
20
347,5 373 355 -- 364
347,5 373 355 -- 364

Kolo - 1 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Kostříž Václav

5:59
11
Mihulka Jíří

5:51
0
Imiolek Jaroslav

5:59
20
-- --
364,5 291 379 -- --
364,5 291 379 -- --

Kolo - 1 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Beran Petr

5:56
0
Vysušil Antonin

5:57
15
Štern Pavel

5:53
15
Žampach Roman

5:58
20
--
296 372 368 378 --
296 372 368 378 --

Kolo - 2 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Veselý Jiří

5:54
30
Jeřábek Karel

5:46
0
Kopecký Miroslav

5:53
0
Kamenský Jaromír

5:52
1
Rada Rudolf

6:2
30
384 286 293 352,5 384
384 286 293 352,5 384

Kolo - 2 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Krajčovič Ivan

5:59
25
Kubica Jan

6:0
15
Kadlec Jan

5:55
5
Fiedler Josef

6:6
0
--
384 375 360 282 --
384 375 360 282 --

Kolo - 2 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
-- Kostříž Václav

0:0
0
Mihulka Jíří

0:0
0
Imiolek Jaroslav

6:1
15
--
-- 0 0 372 --
-- 0 0 372 --

Kolo - 2 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
-- Beran Petr

5:49
15
Vysušil Antonin

5:59
8
Štern Pavel

5:55
15
Žampach Roman

5:55
30
-- 364 367 370 370
-- 364 367 370 370

Kolo - 3 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Rada Rudolf

5:59
25
Veselý Jiří

5:59
30
Jeřábek Karel

5:48
13
Kopecký Miroslav

0:0
0
Kamenský Jaromír

5:58
20
384 389 354,5 0 378
384 389 354,5 0 378

Kolo - 3 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
-- Krajčovič Ivan

5:54
20
Kubica Jan

6:0
30
Kadlec Jan

6:0
11
Fiedler Josef

1:45
0
-- 374 390 371 45
-- 374 390 371 45

Kolo - 3 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
-- -- Kostříž Václav

6:5
0
Mihulka Jíří

0:0
0
Imiolek Jaroslav

5:59
30
-- -- 345 0 389
-- -- 345 0 389

Kolo - 3 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Žampach Roman

5:59
13
-- Beran Petr

5:59
20
Vysušil Antonin

6:0
0
Štern Pavel

5:56
30
372 -- 379 300 386
372 -- 379 300 386

Kolo - 4 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Kamenský Jaromír

6:6
15
Rada Rudolf

6:0
20
Veselý Jiří

5:56
20
Jeřábek Karel

5:44
20
Kopecký Miroslav

6:0
0
357 380 376 364 300
357 380 376 364 300

Kolo - 4 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Fiedler Josef

6:1
0
-- Krajčovič Ivan

5:56
13
Kubica Jan

5:59
11
Kadlec Jan

6:2
0
297 -- 362,5 370 354
297 -- 362,5 370 354

Kolo - 4 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Imiolek Jaroslav

6:0
20
-- -- Kostříž Václav

6:2
20
Mihulka Jíří

0:0
0
380 -- -- 364 0
380 -- -- 364 0

Kolo - 4 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Štern Pavel

5:46
30
Žampach Roman

5:59
20
-- Beran Petr

5:58
20
Vysušil Antonin

5:56
13
376 369 -- 378 369
376 369 -- 378 369

Kolo - 5 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Kopecký Miroslav

6:20
0
Kamenský Jaromír

5:55
0
Rada Rudolf

5:56
5
Veselý Jiří

5:56
25
Jeřábek Karel

5:45
0
300 295 358,5 368,5 285
300 295 358,5 368,5 285

Kolo - 5 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Kadlec Jan

6:0
13
Fiedler Josef

3:59
0
-- Krajčovič Ivan

4:55
0
Kubica Jan

0:0
0
373 179 -- 235 0
373 179 -- 235 0

Kolo - 5 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Mihulka Jíří

0:0
0
Imiolek Jaroslav

6:0
11
-- -- Kostříž Václav

0:0
0
0 371 -- -- 0
0 371 -- -- 0

Kolo - 5 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Vysušil Antonin

5:58
30
Štern Pavel

6:0
0
Žampach Roman

6:0
13
-- Beran Petr

5:50
0
388 300 373 -- 350
388 300 373 -- 350

Kolo - 6 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Jeřábek Karel

5:52
0
Kopecký Miroslav

0:0
0
Kamenský Jaromír

6:0
15
Rada Rudolf

6:1
15
Veselý Jiří

6:0
20
292 0 367,5 372 380
292 0 367,5 372 380

Kolo - 6 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Kubica Jan

5:57
25
Kadlec Jan

5:58
25
Fiedler Josef

6:5
13
-- Krajčovič Ivan

5:55
30
382 383 358 -- 385
382 383 358 -- 385

Kolo - 6 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Kostříž Václav

5:57
25
Mihulka Jíří

0:0
0
Imiolek Jaroslav

6:0
30
-- --
382 0 390 -- --
382 0 390 -- --

Kolo - 6 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Beran Petr

5:50
15
Vysušil Antonin

5:56
0
Štern Pavel

5:49
13
Žampach Roman

6:0
20
--
365 296 362 380 --
365 296 362 380 --

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po základních kolech

Zákl. výsledky

poz. Jméno soutěžícího Klub Licence Frekvence Věková kategorie V teamu Stát celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo pen
1 Veselý Jiří CZE-523-5 2,4 GHz 0 3 CZE 1911 382
6:1 / 25
384
5:54 / 30
389
5:59 / 30
376
5:56 / 20
368,5
5:56 / 25
380
6:0 / 20
0
2 Imiolek Jaroslav CZE-071-076 2,4 GHz 0 2 CZE 1910 379
5:59 / 20
372
6:1 / 15
389
5:59 / 30
380
6:0 / 20
371
6:0 / 11
390
6:0 / 30
0
3 Rada Rudolf CZE-071-011 2,4 GHz 0 2 CZE 1907 387
5:57 / 30
384
6:2 / 30
384
5:59 / 25
380
6:0 / 20
358,5
5:56 / 5
372
6:1 / 15
0
4 Žampach Roman CZE-523-001 2,4 GHz 0 3 CZE 1873 378
5:58 / 20
370
5:55 / 30
372
5:59 / 13
369
5:59 / 20
373
6:0 / 13
380
6:0 / 20
0
5 Krajčovič Ivan CZE-069-013 2,4 GHz 0 0 CZE 1869,5 364
6:2 / 20
384
5:59 / 25
374
5:54 / 20
362,5
5:56 / 13
235
4:55 / 0
385
5:55 / 30
0
6 Kubica Jan CZE-395-033 2,4 GHz 0 0 CZE 1864,5 347,5
5:42 / 11
375
6:0 / 15
390
6:0 / 30
370
5:59 / 11
0
0:0 / 0
382
5:57 / 25
0
7 Štern Pavel Severka CZE-71-17 2,4 GHz 0 4 1862 368
5:53 / 15
370
5:55 / 15
386
5:56 / 30
376
5:46 / 30
300
6:0 / 0
362
5:49 / 13
0
8 Kadlec Jan Severka 2,4 GHz 0 5 1860 373
5:58 / 15
360
5:55 / 5
371
6:0 / 11
354
6:2 / 0
373
6:0 / 13
383
5:58 / 25
0
9 Beran Petr Severka CZE-71-02 35 MHz 0 5 1836 296
5:56 / 0
364
5:49 / 15
379
5:59 / 20
378
5:58 / 20
350
5:50 / 0
365
5:50 / 15
0
10 Kamenský Jaromír CZE-204-040 2,4 GHz 0 1 CZE 1809 354
6:2 / 0
352,5
5:52 / 1
378
5:58 / 20
357
6:6 / 15
295
5:55 / 0
367,5
6:0 / 15
0
11 Vysušil Antonin Točná CZE 407-10 2,4 GHz 0 7 1796 372
5:57 / 15
367
5:59 / 8
300
6:0 / 0
369
5:56 / 13
388
5:58 / 30
296
5:56 / 0
0
12 Jeřábek Karel Severka CZE-71-13 2,4 GHz 0 4 1660,5 364
5:51 / 13
286
5:46 / 0
354,5
5:48 / 13
364
5:44 / 20
285
5:45 / 0
292
5:52 / 0
0
13 Fiedler Josef CZE-204-041 2,4 GHz 0 1 CZE 1471 355
5:55 / 0
282
6:6 / 0
45
1:45 / 0
297
6:1 / 0
179
3:59 / 0
358
6:5 / 13
0
14 Kostříž Václav LMK Kladno CZE 120-33 2,4 GHz 2 6 1455,5 364,5
5:59 / 11
0
0:0 / 0
345
6:5 / 0
364
6:2 / 20
0
0:0 / 0
382
5:57 / 25
0
15 Kopecký Miroslav CZE-077-408 2,4 GHz 0 0 CZE 1264 371
6:3 / 20
293
5:53 / 0
0
0:0 / 0
300
6:0 / 0
300
6:20 / 0
0
0:0 / 0
0
16 Mihulka Jíří RC Úsí n.L. CZE-113-017 35 MHz 0 0 291 291
5:51 / 0
0
0:0 / 0
0
0:0 / 0
0
0:0 / 0
0
0:0 / 0
0
0:0 / 0
0

^^^


Výsledky finálových kol


OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po finálních kolech

Celkové výsledky
Zakl. pozice Jméno soutěžícího přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo pen
1* Veselý Jiří 1000 1911 382
6:1 / 25
384
5:54 / 30
389
5:59 / 30
376
5:56 / 20
368,5
5:56 / 25
380
6:0 / 20
0
2* Imiolek Jaroslav 999,48 1910 379
5:59 / 20
372
6:1 / 15
389
5:59 / 30
380
6:0 / 20
371
6:0 / 11
390
6:0 / 30
0
3* Rada Rudolf 997,91 1907 387
5:57 / 30
384
6:2 / 30
384
5:59 / 25
380
6:0 / 20
358,5
5:56 / 5
372
6:1 / 15
0
4* Žampach Roman 980,12 1873 378
5:58 / 20
370
5:55 / 30
372
5:59 / 13
369
5:59 / 20
373
6:0 / 13
380
6:0 / 20
0
5* Krajčovič Ivan 978,28 1869,5 364
6:2 / 20
384
5:59 / 25
374
5:54 / 20
362,5
5:56 / 13
235
4:55 / 0
385
5:55 / 30
0
6* Kubica Jan 975,67 1864,5 347,5
5:42 / 11
375
6:0 / 15
390
6:0 / 30
370
5:59 / 11
0
0:0 / 0
382
5:57 / 25
0
7* Štern Pavel 974,36 1862 368
5:53 / 15
370
5:55 / 15
386
5:56 / 30
376
5:46 / 30
300
6:0 / 0
362
5:49 / 13
0
8* Kadlec Jan 973,31 1860 373
5:58 / 15
360
5:55 / 5
371
6:0 / 11
354
6:2 / 0
373
6:0 / 13
383
5:58 / 25
0
9* Beran Petr 960,75 1836 296
5:56 / 0
364
5:49 / 15
379
5:59 / 20
378
5:58 / 20
350
5:50 / 0
365
5:50 / 15
0
10 Kamenský Jaromír 946,62 1809 354
6:2 / 0
352,5
5:52 / 1
378
5:58 / 20
357
6:6 / 15
295
5:55 / 0
367,5
6:0 / 15
0
11 Vysušil Antonin 939,82 1796 372
5:57 / 15
367
5:59 / 8
300
6:0 / 0
369
5:56 / 13
388
5:58 / 30
296
5:56 / 0
0
12 Jeřábek Karel 868,92 1660,5 364
5:51 / 13
286
5:46 / 0
354,5
5:48 / 13
364
5:44 / 20
285
5:45 / 0
292
5:52 / 0
0
13 Fiedler Josef 769,75 1471 355
5:55 / 0
282
6:6 / 0
45
1:45 / 0
297
6:1 / 0
179
3:59 / 0
358
6:5 / 13
0
14 Kostříž Václav 761,64 1455,5 364,5
5:59 / 11
0
0:0 / 0
345
6:5 / 0
364
6:2 / 20
0
0:0 / 0
382
5:57 / 25
0
15 Kopecký Miroslav 661,43 1264 371
6:3 / 20
293
5:53 / 0
0
0:0 / 0
300
6:0 / 0
300
6:20 / 0
0
0:0 / 0
0
16 Mihulka Jíří 152,28 291 291
5:51 / 0
0
0:0 / 0
0
0:0 / 0
0
0:0 / 0
0
0:0 / 0
0
0:0 / 0
0

^^^


Oficiální výsledovka s body



Výsledky

Kontakt - Jméno :639
Datum konání :23.8.2014
Kategorie :RCEN
Místo konání :Model park Suché
Číslo pořádajícího klubu (např CZE96)CZE123
Kontakt - Jméno :kontakt - jmeno
Kontakt - Adresa :kontakt adresa
Kontakt - Email :kontakt email
Kontakt - Telefon :kontakt - telefon
Pořadatel :MK Severka Chlumec
Ředitel soutěže :Čeňek Šlapák
Hlavní rozhodčí :
Počasí :Polojasno vítr do 5m/s




Pořadí - všichni

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 Let č. 6 body přepoč.
1* Veselý Jiří CZE-523-5 382
6:1 / 25
384
5:54 / 30
389
5:59 / 30
376
5:56 / 20
368,5
5:56 / 25
380
6:0 / 20
1911 1000
2* Imiolek Jaroslav CZE-071-076 379
5:59 / 20
372
6:1 / 15
389
5:59 / 30
380
6:0 / 20
371
6:0 / 11
390
6:0 / 30
1910 999,48
3* Rada Rudolf CZE-071-011 387
5:57 / 30
384
6:2 / 30
384
5:59 / 25
380
6:0 / 20
358,5
5:56 / 5
372
6:1 / 15
1907 997,91
4* Žampach Roman CZE-523-001 378
5:58 / 20
370
5:55 / 30
372
5:59 / 13
369
5:59 / 20
373
6:0 / 13
380
6:0 / 20
1873 980,12
5* Krajčovič Ivan CZE-069-013 364
6:2 / 20
384
5:59 / 25
374
5:54 / 20
362,5
5:56 / 13
235
4:55 / 0
385
5:55 / 30
1869,5 978,28
6* Kubica Jan CZE-395-033 347,5
5:42 / 11
375
6:0 / 15
390
6:0 / 30
370
5:59 / 11
0
0:0 / 0
382
5:57 / 25
1864,5 975,67
7* Štern Pavel Severka CZE-71-17 368
5:53 / 15
370
5:55 / 15
386
5:56 / 30
376
5:46 / 30
300
6:0 / 0
362
5:49 / 13
1862 974,36
8* Kadlec Jan Severka 373
5:58 / 15
360
5:55 / 5
371
6:0 / 11
354
6:2 / 0
373
6:0 / 13
383
5:58 / 25
1860 973,31
9* Beran Petr Severka CZE-71-02 296
5:56 / 0
364
5:49 / 15
379
5:59 / 20
378
5:58 / 20
350
5:50 / 0
365
5:50 / 15
1836 960,75
10 Kamenský Jaromír CZE-204-040 354
6:2 / 0
352,5
5:52 / 1
378
5:58 / 20
357
6:6 / 15
295
5:55 / 0
367,5
6:0 / 15
1809 946,62
11 Vysušil Antonin Točná CZE 407-10 372
5:57 / 15
367
5:59 / 8
300
6:0 / 0
369
5:56 / 13
388
5:58 / 30
296
5:56 / 0
1796 939,82
12 Jeřábek Karel Severka CZE-71-13 364
5:51 / 13
286
5:46 / 0
354,5
5:48 / 13
364
5:44 / 20
285
5:45 / 0
292
5:52 / 0
1660,5 868,92
13 Fiedler Josef CZE-204-041 355
5:55 / 0
282
6:6 / 0
45
1:45 / 0
297
6:1 / 0
179
3:59 / 0
358
6:5 / 13
1471 769,75
14 Kostříž Václav LMK Kladno CZE 120-33 364,5
5:59 / 11
0
0:0 / 0
345
6:5 / 0
364
6:2 / 20
0
0:0 / 0
382
5:57 / 25
1455,5 761,64
15 Kopecký Miroslav CZE-077-408 371
6:3 / 20
293
5:53 / 0
0
0:0 / 0
300
6:0 / 0
300
6:20 / 0
0
0:0 / 0
1264 661,43
16 Mihulka Jíří RC Úsí n.L. CZE-113-017 291
5:51 / 0
0
0:0 / 0
0
0:0 / 0
0
0:0 / 0
0
0:0 / 0
0
0:0 / 0
291 152,28

^^^


Pořadí klubů


Klub Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
Severka 1 Kadlec Jan, 2214 2214
Točná 1 Vysušil Antonin, 2092 2092
Severka 3 Beran Petr, Jeřábek Karel, Štern Pavel, 6239,5 2079,83
LMK Kladno 1 Kostříž Václav, 1455,5 1455,5
RC Úsí n.L. 1 Mihulka Jíří, 291 291

^^^


Pořadí týmů

Týmy Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
Severka 1 2 Rada Rudolf, Imiolek Jaroslav, 4546,5 2273,25
Duchcov 2 Veselý Jiří, Žampach Roman, 4521,5 2260,75
Severka 3 2 Beran Petr, Kadlec Jan, 4346 2173
LMK Točná 1 Vysušil Antonin, 2092 2092
Severka 2 2 Jeřábek Karel, Štern Pavel, 4107,5 2053,75
Roudnice 2 Kamenský Jaromír, Fiedler Josef, 3620 1810
LMK Kladno 1 Kostříž Václav, 1455,5 1455,5
none 4 Kopecký Miroslav, Kubica Jan, Krajčovič Ivan, Mihulka Jíří, 5524 1381

^^^


Přestnost přistání

Příjmení, jméno celkem přistání Součet Průměr
Veselý Jiří 6 25 , 30 , 30 , 20 , 25 , 20 150 25
Imiolek Jaroslav 6 20 , 15 , 30 , 20 , 11 , 30 126 21
Rada Rudolf 6 30 , 30 , 25 , 20 , 5 , 15 125 20,83
Žampach Roman 6 20 , 30 , 13 , 20 , 13 , 20 116 19,33
Kubica Jan 5 11 , 15 , 30 , 11 , 25 92 18,4
Krajčovič Ivan 6 20 , 25 , 20 , 13 , 0 , 30 108 18
Štern Pavel 6 15 , 15 , 30 , 30 , 0 , 13 103 17,17
Beran Petr 6 0 , 15 , 20 , 20 , 0 , 15 70 11,67
Kadlec Jan 6 15 , 5 , 11 , 0 , 13 , 25 69 11,5
Kostříž Václav 5 11 , 0 , 20 , 0 , 25 56 11,2
Vysušil Antonin 6 15 , 8 , 0 , 13 , 30 , 0 66 11
Kamenský Jaromír 6 0 , 1 , 20 , 15 , 0 , 15 51 8,5
Jeřábek Karel 6 13 , 0 , 13 , 20 , 0 , 0 46 7,67
Kopecký Miroslav 5 20 , 0 , 0 , 0 , 0 20 4
Fiedler Josef 6 0 , 0 , 0 , 0 , 0 , 13 13 2,17
Mihulka Jíří 1 0 0 0

^^^


Průměrná doba letu


Příjmení, jméno Počet záznamů Letové časy Celekem vteřin Průměrný letový čas
Imiolek Jaroslav 6 5:59, 6:1, 5:59, 6:0, 6:0, 6:0, 2159 5:59,83
Rada Rudolf 6 5:57, 6:2, 5:59, 6:0, 5:56, 6:1, 2155 5:59,17
Kadlec Jan 6 5:58, 5:55, 6:0, 6:2, 6:0, 5:58, 2153 5:58,83
Kamenský Jaromír 6 6:2, 5:52, 5:58, 6:6, 5:55, 6:0, 2153 5:58,83
Žampach Roman 6 5:58, 5:55, 5:59, 5:59, 6:0, 6:0, 2151 5:58,5
Vysušil Antonin 6 5:57, 5:59, 6:0, 5:56, 5:58, 5:56, 2146 5:57,67
Veselý Jiří 6 6:1, 5:54, 5:59, 5:56, 5:56, 6:0, 2146 5:57,67
Kubica Jan 5 5:42, 6:0, 6:0, 5:59, 5:57, 1778 5:55,6
Beran Petr 6 5:56, 5:49, 5:59, 5:58, 5:50, 5:50, 2122 5:53,67
Štern Pavel 6 5:53, 5:55, 5:56, 5:46, 6:0, 5:49, 2119 5:53,17
Mihulka Jíří 1 5:51, 351 5:51
Jeřábek Karel 6 5:51, 5:46, 5:48, 5:44, 5:45, 5:52, 2086 5:47,67
Krajčovič Ivan 6 6:2, 5:59, 5:54, 5:56, 4:55, 5:55, 2081 5:46,83
Fiedler Josef 6 5:55, 6:6, 1:45, 6:1, 3:59, 6:5, 1791 4:58,5
Kopecký Miroslav 5 6:3, 5:53, 6:0, 6:20, 0:0, 1456 4:51,2
Kostříž Václav 5 5:59, 6:5, 6:2, 0:0, 5:57, 1443 4:48,6

^^^


Průměrná výška


Příjmení, jméno Počet záznamů Průměrná výška Výška celkem Průměrná výška
Kostříž Václav 0 0 0 0
Vysušil Antonin 0 0 0 0
Štern Pavel 0 0 0 0
Jeřábek Karel 0 0 0 0
Kadlec Jan 0 0 0 0
Mihulka Jíří 0 0 0 0
Beran Petr 0 0 0 0
Krajčovič Ivan 0 0 0 0
Žampach Roman 0 0 0 0
Kubica Jan 0 0 0 0
Fiedler Josef 0 0 0 0
Kamenský Jaromír 0 0 0 0
Imiolek Jaroslav 0 0 0 0
Veselý Jiří 0 0 0 0
Rada Rudolf 0 0 0 0
Kopecký Miroslav 0 0 0 0

^^^


Čas vs výška


Příjmení, jméno Letový čas ze 100 metrů Průměrná výška Průměrný letový čas Potřebná výška pro nalétání 10 minut
Kostříž Václav 0:Není číslo Není číslo 4:48,6 Není číslo
Vysušil Antonin 0:Není číslo Není číslo 5:57,67 Není číslo
Štern Pavel 0:Není číslo Není číslo 5:53,17 Není číslo
Jeřábek Karel 0:Není číslo Není číslo 5:47,67 Není číslo
Kadlec Jan 0:Není číslo Není číslo 5:58,83 Není číslo
Mihulka Jíří 0:Není číslo Není číslo 5:51 Není číslo
Beran Petr 0:Není číslo Není číslo 5:53,67 Není číslo
Krajčovič Ivan 0:Není číslo Není číslo 5:46,83 Není číslo
Žampach Roman 0:Není číslo Není číslo 5:58,5 Není číslo
Kubica Jan 0:Není číslo Není číslo 5:55,6 Není číslo
Fiedler Josef 0:Není číslo Není číslo 4:58,5 Není číslo
Kamenský Jaromír 0:Není číslo Není číslo 5:58,83 Není číslo
Imiolek Jaroslav 0:Není číslo Není číslo 5:59,83 Není číslo
Veselý Jiří 0:Není číslo Není číslo 5:57,67 Není číslo
Rada Rudolf 0:Není číslo Není číslo 5:59,17 Není číslo
Kopecký Miroslav 0:Není číslo Není číslo 4:51,2 Není číslo

^^^



Software SORG V4 (c) 2012 - Aleš Krátký / www.RCSOFTWARE.cz / ales@sgames.cz Stoupak.cz - RCEK, RCEJ, RCEN, RCEO, F5J, FXJ, Eurocup ... / www.stoupak.cz