Kompletní přehled ze soutěže : RCEN soutěž 2.kolo č.658 - 3.5.2015 7:37:15

SORG V4 - www.RCSOFTWARE.cz / Aleš Krátký / ales@sgames.cz






Seznam zaregistrovaných soutěžících

# Příjmení, jméno Klub Stát Licence Frekvence 1. Kanál / 2. Kanál Věková kategorie
1 Kopecký Miroslav RC modely Praha  CZE  CZE-077-408  2,4 GHz 00(00) Senior 
2 Fiedler Josef Roudnice  CZE  CZE-204-041  2,4 GHz 00(00) Senior 
3 Kamenský Jaromír Rodnice  CZE  CZE-204-040  2,4 GHz 00(00) Senior 
4 Novotný René Chomutov  CZE  CZE-008-133  2,4 GHz 00(00) Žák 
5 Novotný Radek Chomutov  CZE  CZE-008-013  2,4 GHz 00(00) Senior 
6 Perkovič Stanislav Chomutov  CZE  CZE-008-001  2,4 GHz 00(00) Senior 
7 Mihulka Jiří LMK Ústí nad Labem  CZE  CZE-113-017  35 MHz 333(333) Senior 
8 Imiollek Jaroslav MK Severka     CZE 71-76  2,4 GHz 00(00) Senior 
9 Micka Jan Praha 4    CZE 74-13  2,4 GHz 00(00) Senior 
10 Krajčovič Ivan Horní Branná    CZE 069-013  2,4 GHz 00(00) Senior 
11 Pavlíček Martin Horní Branná    CZE 069-003  2,4 GHz 00(00) Senior 
12 Vysušil Antonín Točná    CZE 47-10  2,4 GHz 00(00) Senior 
13 Kostříž Václav Kladno    CZE 120-33  2,4 GHz 00(00) Senior 
14 Jeřábek Karel MK Severka    CZE 71-13  2,4 GHz 00(00) Senior 
15 Rada Rudolf MK Severka    CZE 71-11  2,4 GHz 00(00) Senior 
16 Štern Pavel MK Severka    CZ 71-17  2,4 GHz 00(00) Senior 

^^^


Výpis kanálů

2,4 GHz
Kopecký Miroslav
Fiedler Josef
Kamenský Jaromír
Novotný René
Novotný Radek
Perkovič Stanislav
Imiollek Jaroslav
Micka Jan
Krajčovič Ivan
Pavlíček Martin
Vysušil Antonín
Kostříž Václav
Jeřábek Karel
Rada Rudolf
Štern Pavel
35 MHz
Mihulka Jiří - 333
40 MHz
72 MHz

Kolizní kanály 35 MHz
Kolizní kanály 40 MHz
Kolizní kanály 72 MHz


Počet kolizních kanálů na 35 MHz
Počet kolizních kanálů na 40 MHz
Počet kolizních kanálů na 72 MHz

^^^


Rozlosování

Let č. - 1
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 - Kamenský Jaromír
2,4 GHz
Vysušil Antonín
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
-
Skupina 2 Rada Rudolf
2,4 GHz
Jeřábek Karel
2,4 GHz
Mihulka Jiří
35 MHz(333)
Štern Pavel
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Skupina 3 Micka Jan
2,4 GHz
Imiollek Jaroslav
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Fiedler Josef
2,4 GHz
-
Skupina 4 Kopecký Miroslav
2,4 GHz
- Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Kostříž Václav
2,4 GHz

Let č. - 2
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 - - Kamenský Jaromír
2,4 GHz
Vysušil Antonín
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Skupina 2 Štern Pavel
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Jeřábek Karel
2,4 GHz
Mihulka Jiří
35 MHz(333)
Skupina 3 Pavlíček Martin
2,4 GHz
Fiedler Josef
2,4 GHz
- Micka Jan
2,4 GHz
Imiollek Jaroslav
2,4 GHz
Skupina 4 - Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Kostříž Václav
2,4 GHz
Kopecký Miroslav
2,4 GHz

Let č. - 3
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Perkovič Stanislav
2,4 GHz
- - Kamenský Jaromír
2,4 GHz
Vysušil Antonín
2,4 GHz
Skupina 2 Jeřábek Karel
2,4 GHz
Mihulka Jiří
35 MHz(333)
Štern Pavel
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Skupina 3 - Micka Jan
2,4 GHz
Imiollek Jaroslav
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Fiedler Josef
2,4 GHz
Skupina 4 Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Kostříž Václav
2,4 GHz
Kopecký Miroslav
2,4 GHz
-

Let č. - 4
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Vysušil Antonín
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
- - Kamenský Jaromír
2,4 GHz
Skupina 2 Novotný René
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Jeřábek Karel
2,4 GHz
Mihulka Jiří
35 MHz(333)
Štern Pavel
2,4 GHz
Skupina 3 Imiollek Jaroslav
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Fiedler Josef
2,4 GHz
- Micka Jan
2,4 GHz
Skupina 4 Novotný Radek
2,4 GHz
Kostříž Václav
2,4 GHz
Kopecký Miroslav
2,4 GHz
- Krajčovič Ivan
2,4 GHz

Let č. - 5
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Kamenský Jaromír
2,4 GHz
Vysušil Antonín
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
- -
Skupina 2 Mihulka Jiří
35 MHz(333)
Štern Pavel
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Jeřábek Karel
2,4 GHz
Skupina 3 Fiedler Josef
2,4 GHz
- Micka Jan
2,4 GHz
Imiollek Jaroslav
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Skupina 4 Kostříž Václav
2,4 GHz
Kopecký Miroslav
2,4 GHz
- Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz

^^^


'Kdo s kým'

Kopecký Miroslav
Fiedler Josef
Kamenský Jaromír
Novotný René
Novotný Radek
Perkovič Stanislav
Mihulka Jiří
Imiollek Jaroslav
Micka Jan
Krajčovič Ivan
Pavlíček Martin
Vysušil Antonín
Kostříž Václav
Jeřábek Karel
Rada Rudolf
Štern Pavel
Kopecký Miroslav X 0 0 0 5 0 0 0 0 5 0 0 5 0 0 0
Fiedler Josef 0 X 0 0 0 0 0 5 5 0 5 0 0 0 0 0
Kamenský Jaromír 0 0 X 0 0 5 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0
Novotný René 0 0 0 X 0 0 5 0 0 0 0 0 0 5 5 5
Novotný Radek 5 0 0 0 X 0 0 0 0 5 0 0 5 0 0 0
Perkovič Stanislav 0 0 5 0 0 X 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0
Mihulka Jiří 0 0 0 5 0 0 X 0 0 0 0 0 0 5 5 5
Imiollek Jaroslav 0 5 0 0 0 0 0 X 5 0 5 0 0 0 0 0
Micka Jan 0 5 0 0 0 0 0 5 X 0 5 0 0 0 0 0
Krajčovič Ivan 5 0 0 0 5 0 0 0 0 X 0 0 5 0 0 0
Pavlíček Martin 0 5 0 0 0 0 0 5 5 0 X 0 0 0 0 0
Vysušil Antonín 0 0 5 0 0 5 0 0 0 0 0 X 0 0 0 0
Kostříž Václav 5 0 0 0 5 0 0 0 0 5 0 0 X 0 0 0
Jeřábek Karel 0 0 0 5 0 0 5 0 0 0 0 0 0 X 5 5
Rada Rudolf 0 0 0 5 0 0 5 0 0 0 0 0 0 5 X 5
Štern Pavel 0 0 0 5 0 0 5 0 0 0 0 0 0 5 5 X

Výsledky základních kol

Kolo - 1 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
-- Kamenský Jaromír

6:11
11
Vysušil Antonín

6:0
15
Perkovič Stanislav

5:58
30
--
-- 338 375 388 --
-- 338 375 388 --

Kolo - 1 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Rada Rudolf

5:57
5
Jeřábek Karel

5:50
0
Mihulka Jiří

6:8
20
Štern Pavel

5:40
13
Novotný René

5:50
0
362 350 346 346,5 290
362 350 346 346,5 290

Kolo - 1 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Micka Jan

5:55
20
Imiollek Jaroslav

5:56
15
Pavlíček Martin

5:57
15
Fiedler Josef

6:14
0
--
375 371 364,5 258 --
375 371 364,5 258 --

Kolo - 1 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Kopecký Miroslav

3:27
0
-- Krajčovič Ivan

5:54
0
Novotný Radek

6:1
20
Kostříž Václav

6:3
5
147 -- 294 377 356
147 -- 294 377 356

Kolo - 2 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
-- -- Kamenský Jaromír

6:5
0
Vysušil Antonín

5:41
1
Perkovič Stanislav

5:56
15
-- -- 285 342 363,5
-- -- 285 342 363,5

Kolo - 2 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Štern Pavel

5:57
0
Novotný René

5:57
0
Rada Rudolf

5:57
15
Jeřábek Karel

5:45
0
Mihulka Jiří

5:57
13
297 297 372 285 363,5
297 297 372 285 363,5

Kolo - 2 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Pavlíček Martin

5:57
0
Fiedler Josef

6:23
0
-- Micka Jan

5:56
30
Imiollek Jaroslav

5:56
0
297 231 -- 386 296
297 231 -- 386 296

Kolo - 2 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
-- Krajčovič Ivan

5:55
15
Novotný Radek

5:59
30
Kostříž Václav

4:30
15
Kopecký Miroslav

2:53
0
-- 362,5 389 285 113
-- 362,5 389 285 113

Kolo - 3 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Perkovič Stanislav

5:54
15
-- -- Kamenský Jaromír

0:0
0
Vysušil Antonín

6:1
15
369 -- -- 0 372
369 -- -- 0 372

Kolo - 3 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Jeřábek Karel

5:31
0
Mihulka Jiří

5:40
0
Štern Pavel

5:9
15
Novotný René

0:0
0
Rada Rudolf

5:56
2
271 280 324 0 358
271 280 324 0 358

Kolo - 3 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
-- Micka Jan

6:0
25
Imiollek Jaroslav

5:56
30
Pavlíček Martin

5:58
3
Fiedler Josef

5:56
13
-- 385 386 361 362,5
-- 385 386 361 362,5

Kolo - 3 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Krajčovič Ivan

5:58
30
Novotný Radek

6:0
13
Kostříž Václav

5:20
0
Kopecký Miroslav

4:16
0
--
388 373 260 196 --
388 373 260 196 --

Kolo - 4 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Vysušil Antonín

5:55
30
Perkovič Stanislav

5:57
20
-- -- Kamenský Jaromír

0:0
0
385 377 -- -- 0
385 377 -- -- 0

Kolo - 4 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Novotný René

0:0
0
Rada Rudolf

5:55
15
Jeřábek Karel

4:0
30
Mihulka Jiří

5:42
20
Štern Pavel

5:40
5
0 370 270 362 345
0 370 270 362 345

Kolo - 4 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Imiollek Jaroslav

5:57
30
Pavlíček Martin

5:58
0
Fiedler Josef

5:32
20
-- Micka Jan

6:0
30
387 298 352 -- 390
387 298 352 -- 390

Kolo - 4 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Novotný Radek

5:59
25
Kostříž Václav

4:54
0
Kopecký Miroslav

0:0
0
-- Krajčovič Ivan

5:52
15
384 234 0 -- 367
384 234 0 -- 367

Kolo - 5 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Kamenský Jaromír

0:0
0
Vysušil Antonín

5:59
20
Perkovič Stanislav

6:0
20
-- --
0 379 380 -- --
0 379 380 -- --

Kolo - 5 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Mihulka Jiří

6:0
20
Štern Pavel

4:54
1
Novotný René

0:0
0
Rada Rudolf

0:0
0
Jeřábek Karel

3:23
0
380 295 0 0 203
380 295 0 0 203

Kolo - 5 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Fiedler Josef

5:35
13
-- Micka Jan

6:1
8
Imiollek Jaroslav

5:56
13
Pavlíček Martin

5:43
20
348 -- 365 369 363
348 -- 365 369 363

Kolo - 5 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Kostříž Václav

0:0
0
Kopecký Miroslav

0:0
0
-- Krajčovič Ivan

4:55
20
Novotný Radek

0:0
0
0 0 -- 305 0
0 0 -- 305 0

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po základních kolech

Zákl. výsledky

poz. Jméno soutěžícího Klub Licence Frekvence Věková kategorie V teamu Stát celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo pen
1 Micka Jan Praha 4 CZE 74-13 2,4 GHz 0 0 1536 375
5:55 / 20
386
5:56 / 30
385
6:0 / 25
390
6:0 / 30
365
6:1 / 8
0
2 Novotný Radek Chomutov CZE-008-013 2,4 GHz 0 0 CZE 1523 377
6:1 / 20
389
5:59 / 30
373
6:0 / 13
384
5:59 / 25
0
0:0 / 0
0
3 Perkovič Stanislav Chomutov CZE-008-001 2,4 GHz 0 0 CZE 1514 388
5:58 / 30
363,5
5:56 / 15
369
5:54 / 15
377
5:57 / 20
380
6:0 / 20
0
4 Imiollek Jaroslav MK Severka CZE 71-76 2,4 GHz 0 0 1513 371
5:56 / 15
296
5:56 / 0
386
5:56 / 30
387
5:57 / 30
369
5:56 / 13
0
5 Vysušil Antonín Točná CZE 47-10 2,4 GHz 0 0 1511 375
6:0 / 15
342
5:41 / 1
372
6:1 / 15
385
5:55 / 30
379
5:59 / 20
0
6 Rada Rudolf MK Severka CZE 71-11 2,4 GHz 0 0 1462 362
5:57 / 5
372
5:57 / 15
358
5:56 / 2
370
5:55 / 15
0
0:0 / 0
0
7 Mihulka Jiří LMK Ústí nad Labem CZE-113-017 35 MHz 0 0 CZE 1451,5 346
6:8 / 20
363,5
5:57 / 13
280
5:40 / 0
362
5:42 / 20
380
6:0 / 20
0
8 Krajčovič Ivan Horní Branná CZE 069-013 2,4 GHz 0 0 1422,5 294
5:54 / 0
362,5
5:55 / 15
388
5:58 / 30
367
5:52 / 15
305
4:55 / 20
0
9 Pavlíček Martin Horní Branná CZE 069-003 2,4 GHz 0 0 1386,5 364,5
5:57 / 15
297
5:57 / 0
361
5:58 / 3
298
5:58 / 0
363
5:43 / 20
0
10 Fiedler Josef Roudnice CZE-204-041 2,4 GHz 0 0 CZE 1320,5 258
6:14 / 0
231
6:23 / 0
362,5
5:56 / 13
352
5:32 / 20
348
5:35 / 13
0
11 Štern Pavel MK Severka CZ 71-17 2,4 GHz 0 0 1312,5 346,5
5:40 / 13
297
5:57 / 0
324
5:9 / 15
345
5:40 / 5
295
4:54 / 1
0
12 Jeřábek Karel MK Severka CZE 71-13 2,4 GHz 0 0 1176 350
5:50 / 0
285
5:45 / 0
271
5:31 / 0
270
4:0 / 30
203
3:23 / 0
0
13 Kostříž Václav Kladno CZE 120-33 2,4 GHz 0 0 1135 356
6:3 / 5
285
4:30 / 15
260
5:20 / 0
234
4:54 / 0
0
0:0 / 0
0
14 Kamenský Jaromír Rodnice CZE-204-040 2,4 GHz 0 0 CZE 623 338
6:11 / 11
285
6:5 / 0
0
0:0 / 0
0
0:0 / 0
0
0:0 / 0
0
15 Novotný René Chomutov CZE-008-133 2,4 GHz 2 0 CZE 587 290
5:50 / 0
297
5:57 / 0
0
0:0 / 0
0
0:0 / 0
0
0:0 / 0
0
16 Kopecký Miroslav RC modely Praha CZE-077-408 2,4 GHz 0 0 CZE 456 147
3:27 / 0
113
2:53 / 0
196
4:16 / 0
0
0:0 / 0
0
0:0 / 0
0

^^^


Výsledky finálových kol


OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po finálních kolech

Celkové výsledky
Zakl. pozice Jméno soutěžícího přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo pen
1* Micka Jan 1000 1536 375
5:55 / 20
386
5:56 / 30
385
6:0 / 25
390
6:0 / 30
365
6:1 / 8
0
2 Novotný Radek 991,54 1523 377
6:1 / 20
389
5:59 / 30
373
6:0 / 13
384
5:59 / 25
0
0:0 / 0
0
3 Perkovič Stanislav 985,68 1514 388
5:58 / 30
363,5
5:56 / 15
369
5:54 / 15
377
5:57 / 20
380
6:0 / 20
0
4 Imiollek Jaroslav 985,03 1513 371
5:56 / 15
296
5:56 / 0
386
5:56 / 30
387
5:57 / 30
369
5:56 / 13
0
5 Vysušil Antonín 983,72 1511 375
6:0 / 15
342
5:41 / 1
372
6:1 / 15
385
5:55 / 30
379
5:59 / 20
0
6 Rada Rudolf 951,82 1462 362
5:57 / 5
372
5:57 / 15
358
5:56 / 2
370
5:55 / 15
0
0:0 / 0
0
7 Mihulka Jiří 944,99 1451,5 346
6:8 / 20
363,5
5:57 / 13
280
5:40 / 0
362
5:42 / 20
380
6:0 / 20
0
8 Krajčovič Ivan 926,11 1422,5 294
5:54 / 0
362,5
5:55 / 15
388
5:58 / 30
367
5:52 / 15
305
4:55 / 20
0
9 Pavlíček Martin 902,67 1386,5 364,5
5:57 / 15
297
5:57 / 0
361
5:58 / 3
298
5:58 / 0
363
5:43 / 20
0
10 Fiedler Josef 859,7 1320,5 258
6:14 / 0
231
6:23 / 0
362,5
5:56 / 13
352
5:32 / 20
348
5:35 / 13
0
11 Štern Pavel 854,49 1312,5 346,5
5:40 / 13
297
5:57 / 0
324
5:9 / 15
345
5:40 / 5
295
4:54 / 1
0
12 Jeřábek Karel 765,62 1176 350
5:50 / 0
285
5:45 / 0
271
5:31 / 0
270
4:0 / 30
203
3:23 / 0
0
13 Kostříž Václav 738,93 1135 356
6:3 / 5
285
4:30 / 15
260
5:20 / 0
234
4:54 / 0
0
0:0 / 0
0
14 Kamenský Jaromír 405,6 623 338
6:11 / 11
285
6:5 / 0
0
0:0 / 0
0
0:0 / 0
0
0:0 / 0
0
15 Novotný René 382,16 587 290
5:50 / 0
297
5:57 / 0
0
0:0 / 0
0
0:0 / 0
0
0:0 / 0
0
16 Kopecký Miroslav 296,88 456 147
3:27 / 0
113
2:53 / 0
196
4:16 / 0
0
0:0 / 0
0
0:0 / 0
0

^^^


Oficiální výsledovka s body



Výsledky

Kontakt - Jméno :658
Datum konání :5.2.2015
Kategorie :RCEN
Místo konání :Modelpark Suché
Číslo pořádajícího klubu (např CZE96)CZE123
Kontakt - Jméno :kontakt - jmeno
Kontakt - Adresa :kontakt adresa
Kontakt - Email :kontakt email
Kontakt - Telefon :kontakt - telefon
Pořadatel :Mk Severka
Ředitel soutěže :Čeněk Šlapák
Hlavní rozhodčí :Pavel Nisser
Počasí :Slunečno, vítr1-3m/s




Pořadí - všichni

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 body přepoč.
1* Micka Jan Praha 4 CZE 74-13 375
5:55 / 20
386
5:56 / 30
385
6:0 / 25
390
6:0 / 30
365
6:1 / 8
1536 1000
2 Novotný Radek Chomutov CZE-008-013 377
6:1 / 20
389
5:59 / 30
373
6:0 / 13
384
5:59 / 25
0
0:0 / 0
1523 991,54
3 Perkovič Stanislav Chomutov CZE-008-001 388
5:58 / 30
363,5
5:56 / 15
369
5:54 / 15
377
5:57 / 20
380
6:0 / 20
1514 985,68
4 Imiollek Jaroslav MK Severka CZE 71-76 371
5:56 / 15
296
5:56 / 0
386
5:56 / 30
387
5:57 / 30
369
5:56 / 13
1513 985,03
5 Vysušil Antonín Točná CZE 47-10 375
6:0 / 15
342
5:41 / 1
372
6:1 / 15
385
5:55 / 30
379
5:59 / 20
1511 983,72
6 Rada Rudolf MK Severka CZE 71-11 362
5:57 / 5
372
5:57 / 15
358
5:56 / 2
370
5:55 / 15
0
0:0 / 0
1462 951,82
7 Mihulka Jiří LMK Ústí nad Labem CZE-113-017 346
6:8 / 20
363,5
5:57 / 13
280
5:40 / 0
362
5:42 / 20
380
6:0 / 20
1451,5 944,99
8 Krajčovič Ivan Horní Branná CZE 069-013 294
5:54 / 0
362,5
5:55 / 15
388
5:58 / 30
367
5:52 / 15
305
4:55 / 20
1422,5 926,11
9 Pavlíček Martin Horní Branná CZE 069-003 364,5
5:57 / 15
297
5:57 / 0
361
5:58 / 3
298
5:58 / 0
363
5:43 / 20
1386,5 902,67
10 Fiedler Josef Roudnice CZE-204-041 258
6:14 / 0
231
6:23 / 0
362,5
5:56 / 13
352
5:32 / 20
348
5:35 / 13
1320,5 859,7
11 Štern Pavel MK Severka CZ 71-17 346,5
5:40 / 13
297
5:57 / 0
324
5:9 / 15
345
5:40 / 5
295
4:54 / 1
1312,5 854,49
12 Jeřábek Karel MK Severka CZE 71-13 350
5:50 / 0
285
5:45 / 0
271
5:31 / 0
270
4:0 / 30
203
3:23 / 0
1176 765,62
13 Kostříž Václav Kladno CZE 120-33 356
6:3 / 5
285
4:30 / 15
260
5:20 / 0
234
4:54 / 0
0
0:0 / 0
1135 738,93
14 Kamenský Jaromír Rodnice CZE-204-040 338
6:11 / 11
285
6:5 / 0
0
0:0 / 0
0
0:0 / 0
0
0:0 / 0
623 405,6
15 Novotný René Chomutov CZE-008-133 290
5:50 / 0
297
5:57 / 0
0
0:0 / 0
0
0:0 / 0
0
0:0 / 0
587 382,16
16 Kopecký Miroslav RC modely Praha CZE-077-408 147
3:27 / 0
113
2:53 / 0
196
4:16 / 0
0
0:0 / 0
0
0:0 / 0
456 296,88

^^^


Pořadí klubů


Klub Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
Praha 4 1 Micka Jan, 1901 1901
Točná 1 Vysušil Antonín, 1853 1853
MK Severka 1 Imiollek Jaroslav, 1809 1809
LMK Ústí nad Labem 1 Mihulka Jiří, 1731,5 1731,5
Horní Branná 2 Krajčovič Ivan, Pavlíček Martin, 3400 1700
Roudnice 1 Fiedler Josef, 1551,5 1551,5
MK Severka 3 Jeřábek Karel, Rada Rudolf, Štern Pavel, 4448,5 1482,83
Chomutov 3 Novotný René, Novotný Radek, Perkovič Stanislav, 3987,5 1329,17
Kladno 1 Kostříž Václav, 1135 1135
Rodnice 1 Kamenský Jaromír, 623 623
RC modely Praha 1 Kopecký Miroslav, 456 456

^^^


Pořadí týmů

Týmy Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
none 16 Kopecký Miroslav, Fiedler Josef, Kamenský Jaromír, Novotný René, Novotný Radek, Perkovič Stanislav, Mihulka Jiří, Imiollek Jaroslav, Micka Jan, Krajčovič Ivan, Pavlíček Martin, Vysušil Antonín, Kostříž Václav, Jeřábek Karel, Rada Rudolf, Štern Pavel, 22896 1431

^^^


Přestnost přistání

Příjmení, jméno celkem přistání Součet Průměr
Micka Jan 5 20 , 30 , 25 , 30 , 8 113 22,6
Perkovič Stanislav 5 30 , 15 , 15 , 20 , 20 100 20
Imiollek Jaroslav 5 15 , 0 , 30 , 30 , 13 88 17,6
Novotný Radek 5 20 , 30 , 13 , 25 , 0 88 17,6
Vysušil Antonín 5 15 , 1 , 15 , 30 , 20 81 16,2
Krajčovič Ivan 5 0 , 15 , 30 , 15 , 20 80 16
Mihulka Jiří 5 20 , 13 , 0 , 20 , 20 73 14,6
Fiedler Josef 5 0 , 0 , 13 , 20 , 13 46 9,2
Pavlíček Martin 5 15 , 0 , 3 , 0 , 20 38 7,6
Rada Rudolf 5 5 , 15 , 2 , 15 , 0 37 7,4
Štern Pavel 5 13 , 0 , 15 , 5 , 1 34 6,8
Jeřábek Karel 5 0 , 0 , 0 , 30 , 0 30 6
Kostříž Václav 5 5 , 15 , 0 , 0 , 0 20 4
Kamenský Jaromír 5 11 , 0 , 0 , 0 , 0 11 2,2
Novotný René 5 0 , 0 , 0 , 0 , 0 0 0
Kopecký Miroslav 5 0 , 0 , 0 , 0 , 0 0 0

^^^


Průměrná doba letu


Příjmení, jméno Počet záznamů Letové časy Celekem vteřin Průměrný letový čas
Micka Jan 5 5:55,00, 5:56,00, 6:0,00, 6:0,00, 6:1,00, 1792 5:58,4
Perkovič Stanislav 5 5:58,00, 5:56,00, 5:54,00, 5:57,00, 6:0,00, 1785 5:57
Imiollek Jaroslav 5 5:56,00, 5:56,00, 5:56,00, 5:57,00, 5:56,00, 1781 5:56,2
Fiedler Josef 5 6:14,00, 6:23,00, 5:56,00, 5:32,00, 5:35,00, 1780 5:56
Vysušil Antonín 5 6:0,00, 5:41,00, 6:1,00, 5:55,00, 5:59,00, 1776 5:55,2
Pavlíček Martin 5 5:57,00, 5:57,00, 5:58,00, 5:58,00, 5:43,00, 1773 5:54,6
Mihulka Jiří 5 6:8,00, 5:57,00, 5:40,00, 5:42,00, 6:0,00, 1767 5:53,4
Krajčovič Ivan 5 5:54,00, 5:55,00, 5:58,00, 5:52,00, 4:55,00, 1714 5:42,8
Štern Pavel 5 5:40,00, 5:57,00, 5:9,00, 5:40,00, 4:54,00, 1640 5:28
Jeřábek Karel 5 5:50,00, 5:45,00, 5:31,00, 4:0,00, 3:23,00, 1469 4:53,8
Novotný Radek 5 6:1,00, 5:59,00, 6:0,00, 5:59,00, 0:0,00, 1439 4:47,8
Rada Rudolf 5 5:57,00, 5:57,00, 5:56,00, 5:55,00, 0:0,00, 1425 4:45
Kostříž Václav 5 6:3,00, 4:30,00, 5:20,00, 4:54,00, 0:0,00, 1247 4:9,40000000000001
Kamenský Jaromír 5 6:11,00, 6:5,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 736 2:27,2
Novotný René 5 5:50,00, 5:57,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 707 2:21,4
Kopecký Miroslav 5 3:27,00, 2:53,00, 4:16,00, 0:0,00, 0:0,00, 636 2:7,2

^^^


Průměrná výška


Příjmení, jméno Počet záznamů Průměrná výška Výška celkem Průměrná výška
Štern Pavel 0 0 0 0
Rada Rudolf 0 0 0 0
Jeřábek Karel 0 0 0 0
Kostříž Václav 0 0 0 0
Vysušil Antonín 0 0 0 0
Pavlíček Martin 0 0 0 0
Krajčovič Ivan 0 0 0 0
Micka Jan 0 0 0 0
Imiollek Jaroslav 0 0 0 0
Mihulka Jiří 0 0 0 0
Perkovič Stanislav 0 0 0 0
Novotný Radek 0 0 0 0
Novotný René 0 0 0 0
Kamenský Jaromír 0 0 0 0
Fiedler Josef 0 0 0 0
Kopecký Miroslav 0 0 0 0

^^^


Čas vs výška


Příjmení, jméno Letový čas ze 100 metrů Průměrná výška Průměrný letový čas Potřebná výška pro nalétání 10 minut
Štern Pavel 0:Není číslo Není číslo 5:28 Není číslo
Rada Rudolf 0:Není číslo Není číslo 4:45 Není číslo
Jeřábek Karel 0:Není číslo Není číslo 4:53,8 Není číslo
Kostříž Václav 0:Není číslo Není číslo 4:9,40000000000001 Není číslo
Vysušil Antonín 0:Není číslo Není číslo 5:55,2 Není číslo
Pavlíček Martin 0:Není číslo Není číslo 5:54,6 Není číslo
Krajčovič Ivan 0:Není číslo Není číslo 5:42,8 Není číslo
Micka Jan 0:Není číslo Není číslo 5:58,4 Není číslo
Imiollek Jaroslav 0:Není číslo Není číslo 5:56,2 Není číslo
Mihulka Jiří 0:Není číslo Není číslo 5:53,4 Není číslo
Perkovič Stanislav 0:Není číslo Není číslo 5:57 Není číslo
Novotný Radek 0:Není číslo Není číslo 4:47,8 Není číslo
Novotný René 0:Není číslo Není číslo 2:21,4 Není číslo
Kamenský Jaromír 0:Není číslo Není číslo 2:27,2 Není číslo
Fiedler Josef 0:Není číslo Není číslo 5:56 Není číslo
Kopecký Miroslav 0:Není číslo Není číslo 2:7,2 Není číslo

^^^



Software SORG V4 (c) 2012 - Aleš Krátký / www.RCSOFTWARE.cz / ales@sgames.cz Stoupak.cz - RCEK, RCEJ, RCEN, RCEO, F5J, FXJ, Eurocup ... / www.stoupak.cz