Kompletní přehled ze soutěže : RCEO Štěpánov září 2015 - 16.9.2015 13:36:55

SORG V4 - www.RCSOFTWARE.cz / Aleš Krátký / ales@sgames.cz






Seznam zaregistrovaných soutěžících

# Příjmení, jméno Klub Stát Licence Frekvence 1. Kanál / 2. Kanál Věková kategorie
1 Hrubý Lukáš LMK Štěpánov  CZ  CZE 542-10  2,4 GHz 00(00) Senior 
2 Bořil Petr LMK Štěpánov  CZ  CZE 542-04  2,4 GHz 00(00) Senior 
3 Nezhyba Jaroslav dr. LMK VUT Brno  CZE  CZE 68-01  2,4 GHz 00(00) Senior 
4 Konopka Vladimír LMK Olomouc  CZE  CZE 397-15  2,4 GHz 00(00) Senior 
5 Maňák Pavel LMK Louka  ČR  CZE-425 05  2,4 GHz 00(00) Žák 
6 Salvet Rostislav MK Uničov  CZE  CZE 42-07  2,4 GHz 00(00) Senior 
7 Horník Vladimír MK Uničov  CZE  CZE 42-14  2,4 GHz 00(00) Senior 
8 Šnyrych Petr LMK Mamba Bohuňovice  ČR  CZE 114-4  2,4 GHz 00(00) Žák 
9 Kvapil Petr LMK Štěpánov  CZE  CZE 542-11  2,4 GHz 00(00) Senior 
10 Knesl Miroslav LMK Litovel  CZE  CZE 270-009  2,4 GHz 00(00) Senior 
11 Vojkůvka Zdeněk LMK Prostějov    CZE 327-001  2,4 GHz 00(00) Žák 
12 Faltičko Martin ing. LMK Sigma Lutín  CZE  CZE 461-26  2,4 GHz 00(00) Senior 

^^^


Výpis kanálů

2,4 GHz
Hrubý Lukáš
Bořil Petr
Nezhyba Jaroslav dr.
Konopka Vladimír
Maňák Pavel
Salvet Rostislav
Horník Vladimír
Šnyrych Petr
Kvapil Petr
Knesl Miroslav
Vojkůvka Zdeněk
Faltičko Martin ing.
35 MHz
40 MHz
72 MHz

Kolizní kanály 35 MHz
Kolizní kanály 40 MHz
Kolizní kanály 72 MHz


Počet kolizních kanálů na 35 MHz
Počet kolizních kanálů na 40 MHz
Počet kolizních kanálů na 72 MHz

^^^


Rozlosování

Let č. - 1
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4
Skupina 1 Maňák Pavel
2,4 GHz
Salvet Rostislav
2,4 GHz
Kvapil Petr
2,4 GHz
Faltičko Martin ing.
2,4 GHz
Skupina 2 Knesl Miroslav
2,4 GHz
Nezhyba Jaroslav dr.
2,4 GHz
Bořil Petr
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
Skupina 3 Horník Vladimír
2,4 GHz
Šnyrych Petr
2,4 GHz
Hrubý Lukáš
2,4 GHz
Konopka Vladimír
2,4 GHz

Let č. - 2
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4
Skupina 1 Maňák Pavel
2,4 GHz
Salvet Rostislav
2,4 GHz
Kvapil Petr
2,4 GHz
Faltičko Martin ing.
2,4 GHz
Skupina 2 Knesl Miroslav
2,4 GHz
Nezhyba Jaroslav dr.
2,4 GHz
Bořil Petr
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
Skupina 3 Horník Vladimír
2,4 GHz
Šnyrych Petr
2,4 GHz
Hrubý Lukáš
2,4 GHz
Konopka Vladimír
2,4 GHz

Let č. - 3
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4
Skupina 1 Maňák Pavel
2,4 GHz
Salvet Rostislav
2,4 GHz
Kvapil Petr
2,4 GHz
Faltičko Martin ing.
2,4 GHz
Skupina 2 Knesl Miroslav
2,4 GHz
Nezhyba Jaroslav dr.
2,4 GHz
Bořil Petr
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
Skupina 3 Horník Vladimír
2,4 GHz
Šnyrych Petr
2,4 GHz
Hrubý Lukáš
2,4 GHz
Konopka Vladimír
2,4 GHz

Let č. - 4
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4
Skupina 1 Maňák Pavel
2,4 GHz
Salvet Rostislav
2,4 GHz
Kvapil Petr
2,4 GHz
Faltičko Martin ing.
2,4 GHz
Skupina 2 Knesl Miroslav
2,4 GHz
Nezhyba Jaroslav dr.
2,4 GHz
Bořil Petr
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
Skupina 3 Horník Vladimír
2,4 GHz
Šnyrych Petr
2,4 GHz
Hrubý Lukáš
2,4 GHz
Konopka Vladimír
2,4 GHz

Let č. - 5
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4
Skupina 1 Maňák Pavel
2,4 GHz
Salvet Rostislav
2,4 GHz
Kvapil Petr
2,4 GHz
Faltičko Martin ing.
2,4 GHz
Skupina 2 Knesl Miroslav
2,4 GHz
Nezhyba Jaroslav dr.
2,4 GHz
Bořil Petr
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
Skupina 3 Horník Vladimír
2,4 GHz
Šnyrych Petr
2,4 GHz
Hrubý Lukáš
2,4 GHz
Konopka Vladimír
2,4 GHz

^^^


'Kdo s kým'

Hrubý Lukáš
Bořil Petr
Nezhyba Jaroslav dr.
Konopka Vladimír
Maňák Pavel
Salvet Rostislav
Horník Vladimír
Šnyrych Petr
Kvapil Petr
Knesl Miroslav
Vojkůvka Zdeněk
Faltičko Martin ing.
Hrubý Lukáš X 0 0 5 0 0 5 5 0 0 0 0
Bořil Petr 0 X 5 0 0 0 0 0 0 5 5 0
Nezhyba Jaroslav dr. 0 5 X 0 0 0 0 0 0 5 5 0
Konopka Vladimír 5 0 0 X 0 0 5 5 0 0 0 0
Maňák Pavel 0 0 0 0 X 5 0 0 5 0 0 5
Salvet Rostislav 0 0 0 0 5 X 0 0 5 0 0 5
Horník Vladimír 5 0 0 5 0 0 X 5 0 0 0 0
Šnyrych Petr 5 0 0 5 0 0 5 X 0 0 0 0
Kvapil Petr 0 0 0 0 5 5 0 0 X 0 0 5
Knesl Miroslav 0 5 5 0 0 0 0 0 0 X 5 0
Vojkůvka Zdeněk 0 5 5 0 0 0 0 0 0 5 X 0
Faltičko Martin ing. 0 0 0 0 5 5 0 0 5 0 0 X

Výsledky základních kol

Kolo - 1 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Maňák Pavel

4:56
80
Salvet Rostislav

4:57
75
Kvapil Petr

5:4
80
Faltičko Martin ing.

4:58
93
376 372 376 391
376 372 376 391

Kolo - 1 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Knesl Miroslav

4:55
90
Nezhyba Jaroslav dr.

5:6
85
Bořil Petr

4:57
97
Vojkůvka Zdeněk

4:59
98
385 379 394 397
385 379 394 397

Kolo - 1 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Horník Vladimír

5:2
90
Šnyrych Petr

5:1
96
Hrubý Lukáš

5:0
80
Konopka Vladimír

4:53
90
388 395 380 383
388 395 380 383

Kolo - 2 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Maňák Pavel

5:1
85
Salvet Rostislav

4:57
65
Kvapil Petr

5:5
40
Faltičko Martin ing.

4:59
96
384 362 335 395
384 362 335 395

Kolo - 2 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Knesl Miroslav

5:1
85
Nezhyba Jaroslav dr.

5:1
91
Bořil Petr

4:58
97
Vojkůvka Zdeněk

5:0
97
384 390 395 397
384 390 395 397

Kolo - 2 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Horník Vladimír

5:1
94
Šnyrych Petr

5:1
94
Hrubý Lukáš

5:0
99
Konopka Vladimír

4:56
50
393 393 399 346
393 393 399 346

Kolo - 3 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Maňák Pavel

4:59
91
Salvet Rostislav

5:0
65
Kvapil Petr

5:0
92
Faltičko Martin ing.

4:58
97
390 365 392 395
390 365 392 395

Kolo - 3 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Knesl Miroslav

5:0
97
Nezhyba Jaroslav dr.

5:1
99
Bořil Petr

4:55
65
Vojkůvka Zdeněk

5:1
90
397 398 360 389
397 398 360 389

Kolo - 3 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Horník Vladimír

5:1
97
Šnyrych Petr

5:0
95
Hrubý Lukáš

5:1
90
Konopka Vladimír

4:56
75
396 395 389 371
396 395 389 371

Kolo - 4 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Maňák Pavel

5:1
90
Salvet Rostislav

5:3
85
Kvapil Petr

5:2
92
Faltičko Martin ing.

4:58
70
389 382 390 368
389 382 390 368

Kolo - 4 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Knesl Miroslav

5:0
93
Nezhyba Jaroslav dr.

4:58
97
Bořil Petr

5:3
98
Vojkůvka Zdeněk

5:0
94
393 395 395 394
393 395 395 394

Kolo - 4 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Horník Vladimír

5:0
95
Šnyrych Petr

5:1
90
Hrubý Lukáš

5:1
96
Konopka Vladimír

5:0
93
395 389 395 393
395 389 395 393

Kolo - 5 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Maňák Pavel

4:59
90
Salvet Rostislav

5:1
0
Kvapil Petr

5:2
85
Faltičko Martin ing.

4:59
90
389 299 383 389
389 299 383 389

Kolo - 5 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Knesl Miroslav

4:58
97
Nezhyba Jaroslav dr.

4:59
95
Bořil Petr

5:0
85
Vojkůvka Zdeněk

4:59
90
395 394 385 389
395 394 385 389

Kolo - 5 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Horník Vladimír

5:0
95
Šnyrych Petr

5:0
96
Hrubý Lukáš

5:3
91
Konopka Vladimír

5:0
94
395 396 388 394
395 396 388 394

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po základních kolech

Zákl. výsledky

poz. Jméno soutěžícího Klub Licence Frekvence Věková kategorie V teamu Stát celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo pen
1 Šnyrych Petr LMK Mamba Bohuňovice CZE 114-4 2,4 GHz 2 0 ČR 1579 395
5:1 / 96
393
5:1 / 94
395
5:0 / 95
389
5:1 / 90
396
5:0 / 96
0
2 Horník Vladimír MK Uničov CZE 42-14 2,4 GHz 0 0 CZE 1579 388
5:2 / 90
393
5:1 / 94
396
5:1 / 97
395
5:0 / 95
395
5:0 / 95
0
3 Vojkůvka Zdeněk LMK Prostějov CZE 327-001 2,4 GHz 2 0 1577 397
4:59 / 98
397
5:0 / 97
389
5:1 / 90
394
5:0 / 94
389
4:59 / 90
0
4 Nezhyba Jaroslav dr. LMK VUT Brno CZE 68-01 2,4 GHz 0 0 CZE 1577 379
5:6 / 85
390
5:1 / 91
398
5:1 / 99
395
4:58 / 97
394
4:59 / 95
0
5 Hrubý Lukáš LMK Štěpánov CZE 542-10 2,4 GHz 0 0 CZ 1571 380
5:0 / 80
399
5:0 / 99
389
5:1 / 90
395
5:1 / 96
388
5:3 / 91
0
6 Knesl Miroslav LMK Litovel CZE 270-009 2,4 GHz 0 0 CZE 1570 385
4:55 / 90
384
5:1 / 85
397
5:0 / 97
393
5:0 / 93
395
4:58 / 97
0
7 Faltičko Martin ing. LMK Sigma Lutín CZE 461-26 2,4 GHz 0 0 CZE 1570 391
4:58 / 93
395
4:59 / 96
395
4:58 / 97
368
4:58 / 70
389
4:59 / 90
0
8 Bořil Petr LMK Štěpánov CZE 542-04 2,4 GHz 0 0 CZ 1569 394
4:57 / 97
395
4:58 / 97
360
4:55 / 65
395
5:3 / 98
385
5:0 / 85
0
9 Maňák Pavel LMK Louka CZE-425 05 2,4 GHz 2 0 ČR 1552 376
4:56 / 80
384
5:1 / 85
390
4:59 / 91
389
5:1 / 90
389
4:59 / 90
0
10 Konopka Vladimír LMK Olomouc CZE 397-15 2,4 GHz 0 0 CZE 1541 383
4:53 / 90
346
4:56 / 50
371
4:56 / 75
393
5:0 / 93
394
5:0 / 94
0
11 Kvapil Petr LMK Štěpánov CZE 542-11 2,4 GHz 0 0 CZE 1541 376
5:4 / 80
335
5:5 / 40
392
5:0 / 92
390
5:2 / 92
383
5:2 / 85
0
12 Salvet Rostislav MK Uničov CZE 42-07 2,4 GHz 0 0 CZE 1481 372
4:57 / 75
362
4:57 / 65
365
5:0 / 65
382
5:3 / 85
299
5:1 / 0
0

^^^


Výsledky finálových kol


OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po finálních kolech

Celkové výsledky
Zakl. pozice Jméno soutěžícího přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo pen
1* Šnyrych Petr 986,88 1579 395
5:1 / 96
393
5:1 / 94
395
5:0 / 95
389
5:1 / 90
396
5:0 / 96
0
2* Horník Vladimír 986,88 1579 388
5:2 / 90
393
5:1 / 94
396
5:1 / 97
395
5:0 / 95
395
5:0 / 95
0
3* Vojkůvka Zdeněk 985,62 1577 397
4:59 / 98
397
5:0 / 97
389
5:1 / 90
394
5:0 / 94
389
4:59 / 90
0
4* Nezhyba Jaroslav dr. 985,62 1577 379
5:6 / 85
390
5:1 / 91
398
5:1 / 99
395
4:58 / 97
394
4:59 / 95
0
5* Hrubý Lukáš 981,88 1571 380
5:0 / 80
399
5:0 / 99
389
5:1 / 90
395
5:1 / 96
388
5:3 / 91
0
6* Knesl Miroslav 981,25 1570 385
4:55 / 90
384
5:1 / 85
397
5:0 / 97
393
5:0 / 93
395
4:58 / 97
0
7 Faltičko Martin ing. 981,25 1570 391
4:58 / 93
395
4:59 / 96
395
4:58 / 97
368
4:58 / 70
389
4:59 / 90
0
8 Bořil Petr 980,62 1569 394
4:57 / 97
395
4:58 / 97
360
4:55 / 65
395
5:3 / 98
385
5:0 / 85
0
9 Maňák Pavel 970 1552 376
4:56 / 80
384
5:1 / 85
390
4:59 / 91
389
5:1 / 90
389
4:59 / 90
0
10 Konopka Vladimír 963,12 1541 383
4:53 / 90
346
4:56 / 50
371
4:56 / 75
393
5:0 / 93
394
5:0 / 94
0
11 Kvapil Petr 963,12 1541 376
5:4 / 80
335
5:5 / 40
392
5:0 / 92
390
5:2 / 92
383
5:2 / 85
0
12 Salvet Rostislav 925,62 1481 372
4:57 / 75
362
4:57 / 65
365
5:0 / 65
382
5:3 / 85
299
5:1 / 0
0

^^^


Oficiální výsledovka s body



Výsledky

Kontakt - Jméno :709
Datum konání :5.9.2015
Kategorie :RCEO
Místo konání :Dětřichov
Číslo pořádajícího klubu (např CZE96)CZE123
Kontakt - Jméno :kontakt - jmeno
Kontakt - Adresa :kontakt adresa
Kontakt - Email :kontakt email
Kontakt - Telefon :kontakt - telefon
Pořadatel :LMK Štěpánov
Ředitel soutěže :ing. Lubomír Sedlář
Hlavní rozhodčí :Jan Vidlař
Počasí :jasno mírný vítr




Pořadí - senioři

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 body přepoč.
1* Horník Vladimír MK Uničov CZE 42-14 388
5:2 / 90
393
5:1 / 94
396
5:1 / 97
395
5:0 / 95
395
5:0 / 95
1579 986,88
2* Nezhyba Jaroslav dr. LMK VUT Brno CZE 68-01 379
5:6 / 85
390
5:1 / 91
398
5:1 / 99
395
4:58 / 97
394
4:59 / 95
1577 985,62
3* Hrubý Lukáš LMK Štěpánov CZE 542-10 380
5:0 / 80
399
5:0 / 99
389
5:1 / 90
395
5:1 / 96
388
5:3 / 91
1571 981,88
4* Knesl Miroslav LMK Litovel CZE 270-009 385
4:55 / 90
384
5:1 / 85
397
5:0 / 97
393
5:0 / 93
395
4:58 / 97
1570 981,25
5* Faltičko Martin ing. LMK Sigma Lutín CZE 461-26 391
4:58 / 93
395
4:59 / 96
395
4:58 / 97
368
4:58 / 70
389
4:59 / 90
1570 981,25
6* Bořil Petr LMK Štěpánov CZE 542-04 394
4:57 / 97
395
4:58 / 97
360
4:55 / 65
395
5:3 / 98
385
5:0 / 85
1569 980,62
7 Konopka Vladimír LMK Olomouc CZE 397-15 383
4:53 / 90
346
4:56 / 50
371
4:56 / 75
393
5:0 / 93
394
5:0 / 94
1541 963,12
8 Kvapil Petr LMK Štěpánov CZE 542-11 376
5:4 / 80
335
5:5 / 40
392
5:0 / 92
390
5:2 / 92
383
5:2 / 85
1541 963,12
9 Salvet Rostislav MK Uničov CZE 42-07 372
4:57 / 75
362
4:57 / 65
365
5:0 / 65
382
5:3 / 85
299
5:1 / 0
1481 925,62


Pořadí - junioři

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 body přepoč.


Pořadí - žáci

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 body přepoč.
1* Šnyrych Petr LMK Mamba Bohuňovice CZE 114-4 395
5:1 / 96
393
5:1 / 94
395
5:0 / 95
389
5:1 / 90
396
5:0 / 96
1579 986,88
2* Vojkůvka Zdeněk LMK Prostějov CZE 327-001 397
4:59 / 98
397
5:0 / 97
389
5:1 / 90
394
5:0 / 94
389
4:59 / 90
1577 985,62
3* Maňák Pavel LMK Louka CZE-425 05 376
4:56 / 80
384
5:1 / 85
390
4:59 / 91
389
5:1 / 90
389
4:59 / 90
1552 970


Pořadí - junioři a žáci

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 body přepoč.
1* Šnyrych Petr LMK Mamba Bohuňovice CZE 114-4 395
5:1 / 96
393
5:1 / 94
395
5:0 / 95
389
5:1 / 90
396
5:0 / 96
1579 986,88
2* Vojkůvka Zdeněk LMK Prostějov CZE 327-001 397
4:59 / 98
397
5:0 / 97
389
5:1 / 90
394
5:0 / 94
389
4:59 / 90
1577 985,62
3* Maňák Pavel LMK Louka CZE-425 05 376
4:56 / 80
384
5:1 / 85
390
4:59 / 91
389
5:1 / 90
389
4:59 / 90
1552 970

^^^


Pořadí klubů


Klub Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
LMK Mamba Bohuňovice 1 Šnyrych Petr, 1968 1968
LMK Prostějov 1 Vojkůvka Zdeněk, 1966 1966
LMK VUT Brno 1 Nezhyba Jaroslav dr., 1956 1956
LMK Litovel 1 Knesl Miroslav, 1954 1954
LMK Sigma Lutín 1 Faltičko Martin ing., 1938 1938
LMK Louka 1 Maňák Pavel, 1928 1928
LMK Štěpánov 3 Hrubý Lukáš, Bořil Petr, Kvapil Petr, 5756 1918,67
LMK Olomouc 1 Konopka Vladimír, 1887 1887
MK Uničov 2 Salvet Rostislav, Horník Vladimír, 3747 1873,5

^^^


Pořadí týmů

Týmy Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
none 12 Hrubý Lukáš, Bořil Petr, Nezhyba Jaroslav dr., Konopka Vladimír, Maňák Pavel, Salvet Rostislav, Horník Vladimír, Šnyrych Petr, Kvapil Petr, Knesl Miroslav, Vojkůvka Zdeněk, Faltičko Martin ing., 23100 1925

^^^


Přestnost přistání

Příjmení, jméno celkem přistání Součet Průměr
Šnyrych Petr 5 96 , 94 , 95 , 90 , 96 471 94,2
Horník Vladimír 5 90 , 94 , 97 , 95 , 95 471 94,2
Vojkůvka Zdeněk 5 98 , 97 , 90 , 94 , 90 469 93,8
Nezhyba Jaroslav dr. 5 85 , 91 , 99 , 97 , 95 467 93,4
Knesl Miroslav 5 90 , 85 , 97 , 93 , 97 462 92,4
Hrubý Lukáš 5 80 , 99 , 90 , 96 , 91 456 91,2
Faltičko Martin ing. 5 93 , 96 , 97 , 70 , 90 446 89,2
Bořil Petr 5 97 , 97 , 65 , 98 , 85 442 88,4
Maňák Pavel 5 80 , 85 , 91 , 90 , 90 436 87,2
Konopka Vladimír 5 90 , 50 , 75 , 93 , 94 402 80,4
Kvapil Petr 5 80 , 40 , 92 , 92 , 85 389 77,8
Salvet Rostislav 5 75 , 65 , 65 , 85 , 0 290 58

^^^


Průměrná doba letu


Příjmení, jméno Počet záznamů Letové časy Celekem vteřin Průměrný letový čas
Kvapil Petr 5 5:4,00, 5:5,00, 5:0,00, 5:2,00, 5:2,00, 1513 5:2,60000000000002
Nezhyba Jaroslav dr. 5 5:6,00, 5:1,00, 5:1,00, 4:58,00, 4:59,00, 1505 5:1
Hrubý Lukáš 5 5:0,00, 5:0,00, 5:1,00, 5:1,00, 5:3,00, 1505 5:1
Horník Vladimír 5 5:2,00, 5:1,00, 5:1,00, 5:0,00, 5:0,00, 1504 5:0,800000000000011
Šnyrych Petr 5 5:1,00, 5:1,00, 5:0,00, 5:1,00, 5:0,00, 1503 5:0,600000000000023
Vojkůvka Zdeněk 5 4:59,00, 5:0,00, 5:1,00, 5:0,00, 4:59,00, 1499 4:59,8
Salvet Rostislav 5 4:57,00, 4:57,00, 5:0,00, 5:3,00, 5:1,00, 1498 4:59,6
Maňák Pavel 5 4:56,00, 5:1,00, 4:59,00, 5:1,00, 4:59,00, 1496 4:59,2
Knesl Miroslav 5 4:55,00, 5:1,00, 5:0,00, 5:0,00, 4:58,00, 1494 4:58,8
Bořil Petr 5 4:57,00, 4:58,00, 4:55,00, 5:3,00, 5:0,00, 1493 4:58,6
Faltičko Martin ing. 5 4:58,00, 4:59,00, 4:58,00, 4:58,00, 4:59,00, 1492 4:58,4
Konopka Vladimír 5 4:53,00, 4:56,00, 4:56,00, 5:0,00, 5:0,00, 1485 4:57

^^^


Průměrná výška


Příjmení, jméno Počet záznamů Průměrná výška Výška celkem Průměrná výška
Faltičko Martin ing. 0 0 0 0
Vojkůvka Zdeněk 0 0 0 0
Knesl Miroslav 0 0 0 0
Kvapil Petr 0 0 0 0
Šnyrych Petr 0 0 0 0
Horník Vladimír 0 0 0 0
Salvet Rostislav 0 0 0 0
Maňák Pavel 0 0 0 0
Konopka Vladimír 0 0 0 0
Nezhyba Jaroslav dr. 0 0 0 0
Bořil Petr 0 0 0 0
Hrubý Lukáš 0 0 0 0

^^^


Čas vs výška


Příjmení, jméno Letový čas ze 100 metrů Průměrná výška Průměrný letový čas Potřebná výška pro nalétání 10 minut
Faltičko Martin ing. 0:Není číslo Není číslo 4:58,4 Není číslo
Vojkůvka Zdeněk 0:Není číslo Není číslo 4:59,8 Není číslo
Knesl Miroslav 0:Není číslo Není číslo 4:58,8 Není číslo
Kvapil Petr 0:Není číslo Není číslo 5:2,60000000000002 Není číslo
Šnyrych Petr 0:Není číslo Není číslo 5:0,600000000000023 Není číslo
Horník Vladimír 0:Není číslo Není číslo 5:0,800000000000011 Není číslo
Salvet Rostislav 0:Není číslo Není číslo 4:59,6 Není číslo
Maňák Pavel 0:Není číslo Není číslo 4:59,2 Není číslo
Konopka Vladimír 0:Není číslo Není číslo 4:57 Není číslo
Nezhyba Jaroslav dr. 0:Není číslo Není číslo 5:1 Není číslo
Bořil Petr 0:Není číslo Není číslo 4:58,6 Není číslo
Hrubý Lukáš 0:Není číslo Není číslo 5:1 Není číslo

^^^



Software SORG V4 (c) 2012 - Aleš Krátký / www.RCSOFTWARE.cz / ales@sgames.cz Stoupak.cz - RCEK, RCEJ, RCEN, RCEO, F5J, FXJ, Eurocup ... / www.stoupak.cz