Kompletní přehled ze soutěže : RCEV - LMK 643-19.6.2016 - 19.6.2016 15:17:26

SORG V4 - www.RCSOFTWARE.cz / Aleš Krátký / ales@sgames.cz






Seznam zaregistrovaných soutěžících

# Příjmení, jméno Klub Stát Licence Frekvence 1. Kanál / 2. Kanál Věková kategorie
1 Kotula Miroslav   CZE  CZE-331-011  2,4 GHz 00(00) Senior 
2 Mrázek Karel   CZE  CZE-264-027  2,4 GHz 00(00) Senior 
3 Krajčovič Ivan   CZE  CZE-069-013  2,4 GHz 00(00) Senior 
4 Koros Bedřich   CZE  CZE-058-102  2,4 GHz 00(00) Senior 
5 Novotný Radek   CZE  CZE-1528  2,4 GHz 00(00) Senior 
6 Janovský Radek   CZE  CZE-232-053  2,4 GHz 00(00) Senior 
7 Tomiška Leoš   CZE  CZE-232-018  2,4 GHz 00(00) Senior 
8 Horák Martin   CZE  CZE-337-010  35 MHz 61(61) Senior 
9 Micka Jan   CZE  CZE-074-013  2,4 GHz 00(00) Senior 
10 Veselovský Jiří   CZE  CZE-213-020  2,4 GHz 00(00) Senior 
11 Novotný Luděk   CZE  CZE-008-014  2,4 GHz 00(00) Senior 
12 Chalupník Milan   CZE  CZE-442-036  2,4 GHz 00(00) Senior 
13 Kubica Jan   CZE  CZE-395-033  2,4 GHz 00(00) Senior 
14 Dušek Petr   CZE  CZE-232-003  2,4 GHz 00(00) Senior 
15 Pavlíček Martin   CZE  CZE-069-003  2,4 GHz 00(00) Senior 
16 Žampach Roman   CZE  CZE-523-001  2,4 GHz 00(00) Senior 
17 Rada Rudolf   CZE  CZE-071-011  2,4 GHz 00(00) Senior 
18 Mihulka Jiří   CZE  CZE-110-017  2,4 GHz 00(00) Senior 
19 Kozel Zdeněk   CZE  CZE-232-028  2,4 GHz 00(00) Senior 

^^^


Výpis kanálů

2,4 GHz
Kotula Miroslav
Mrázek Karel
Krajčovič Ivan
Koros Bedřich
Novotný Radek
Janovský Radek
Tomiška Leoš
Micka Jan
Veselovský Jiří
Novotný Luděk
Chalupník Milan
Kubica Jan
Dušek Petr
Pavlíček Martin
Žampach Roman
Rada Rudolf
Mihulka Jiří
Kozel Zdeněk
35 MHz
Horák Martin - 61
40 MHz
72 MHz

Kolizní kanály 35 MHz
Kolizní kanály 40 MHz
Kolizní kanály 72 MHz


Počet kolizních kanálů na 35 MHz
Počet kolizních kanálů na 40 MHz
Počet kolizních kanálů na 72 MHz

^^^


Rozlosování

Let č. - 1
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7
Skupina 1 Pavlíček Martin
2,4 GHz
- Koros Bedřich
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Skupina 2 Kozel Zdeněk
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
-
Skupina 3 Janovský Radek
2,4 GHz
Žampach Roman
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
Mihulka Jiří
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Horák Martin
35 MHz(61)
Kotula Miroslav
2,4 GHz

Let č. - 2
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7
Skupina 1 Mihulka Jiří
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Kozel Zdeněk
2,4 GHz
Skupina 2 Žampach Roman
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
- Veselovský Jiří
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Skupina 3 Tomiška Leoš
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Horák Martin
35 MHz(61)
Koros Bedřich
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
-

Let č. - 3
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7
Skupina 1 Kotula Miroslav
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
- Koros Bedřich
2,4 GHz
Mihulka Jiří
2,4 GHz
Kozel Zdeněk
2,4 GHz
Skupina 2 Micka Jan
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Žampach Roman
2,4 GHz
Skupina 3 Rada Rudolf
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Horák Martin
35 MHz(61)
Janovský Radek
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
-

Let č. - 4
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7
Skupina 1 Novotný Radek
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Kozel Zdeněk
2,4 GHz
Žampach Roman
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Skupina 2 Pavlíček Martin
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Mihulka Jiří
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Skupina 3 Chalupník Milan
2,4 GHz
Horák Martin
35 MHz(61)
Dušek Petr
2,4 GHz
- Tomiška Leoš
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
-

Let č. - 5
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7
Skupina 1 Kozel Zdeněk
2,4 GHz
Žampach Roman
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Mihulka Jiří
2,4 GHz
Skupina 2 Janovský Radek
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
- Rada Rudolf
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Skupina 3 Kotula Miroslav
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Horák Martin
35 MHz(61)
Mrázek Karel
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
-

Let č. - 6
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7
Skupina 1 Novotný Radek
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
- Kozel Zdeněk
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
Horák Martin
35 MHz(61)
-
Skupina 2 Dušek Petr
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Žampach Roman
2,4 GHz
Mihulka Jiří
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Skupina 3 Pavlíček Martin
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz

^^^


'Kdo s kým'

Kotula Miroslav
Mrázek Karel
Krajčovič Ivan
Koros Bedřich
Novotný Radek
Janovský Radek
Tomiška Leoš
Horák Martin
Micka Jan
Veselovský Jiří
Novotný Luděk
Chalupník Milan
Kubica Jan
Dušek Petr
Pavlíček Martin
Žampach Roman
Rada Rudolf
Mihulka Jiří
Kozel Zdeněk
Kotula Miroslav X 3 0 2 1 3 2 2 1 1 2 3 2 1 3 3 0 2 2
Mrázek Karel 3 X 1 1 2 3 2 1 1 2 1 2 2 3 3 2 1 1 3
Krajčovič Ivan 0 1 X 2 2 1 4 3 1 1 2 1 3 2 0 2 2 2 2
Koros Bedřich 2 1 2 X 3 2 2 1 2 1 1 1 1 2 2 2 3 2 2
Novotný Radek 1 2 2 3 X 1 2 2 3 2 2 1 0 2 1 3 1 1 3
Janovský Radek 3 3 1 2 1 X 1 2 2 1 2 3 1 1 2 2 3 2 2
Tomiška Leoš 2 2 4 2 2 1 X 2 1 1 2 2 1 1 2 1 0 2 3
Horák Martin 2 1 3 1 2 2 2 X 3 1 1 2 2 2 1 1 1 1 1
Micka Jan 1 1 1 2 3 2 1 3 X 4 1 3 1 1 1 2 2 2 1
Veselovský Jiří 1 2 1 1 2 1 1 1 4 X 2 3 3 1 1 2 2 1 2
Novotný Luděk 2 1 2 1 2 2 2 1 1 2 X 2 3 1 3 2 3 2 1
Chalupník Milan 3 2 1 1 1 3 2 2 3 3 2 X 1 2 1 3 1 1 0
Kubica Jan 2 2 3 1 0 1 1 2 1 3 3 1 X 2 2 2 3 2 1
Dušek Petr 1 3 2 2 2 1 1 2 1 1 1 2 2 X 3 2 3 2 1
Pavlíček Martin 3 3 0 2 1 2 2 1 1 1 3 1 2 3 X 0 3 3 2
Žampach Roman 3 2 2 2 3 2 1 1 2 2 2 3 2 2 0 X 1 3 2
Rada Rudolf 0 1 2 3 1 3 0 1 2 2 3 1 3 3 3 1 X 3 1
Mihulka Jiří 2 1 2 2 1 2 2 1 2 1 2 1 2 2 3 3 3 X 3
Kozel Zdeněk 2 3 2 2 3 2 3 1 1 2 1 0 1 1 2 2 1 3 X

Výsledky základních kol

Kolo - 1 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Pavlíček Martin

9:53
50
97
-- Koros Bedřich

9:50
40
132
Dušek Petr

9:54
50
134
Novotný Luděk

9:56
25
86
Novotný Radek

9:57
45
111
Rada Rudolf

9:6
45
125
594,5 -- 564 577 578 586,5 528,5
1000 -- 948,7 970,56 972,25 986,54 888,98

Kolo - 1 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Kozel Zdeněk

6:41
45
135
Veselovský Jiří

6:52
40
127
Krajčovič Ivan

6:6
0
144
Mrázek Karel

9:21
40
124
Kubica Jan

6:47
35
161
Tomiška Leoš

5:3
45
128
--
378,5 388,5 294 539 361,5 284 --
702,23 720,78 545,45 1000 670,69 526,9 --

Kolo - 1 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Janovský Radek

9:48
45
159
Žampach Roman

0:0
0
0
Micka Jan

3:58
0
86
Mihulka Jiří

9:58
35
100
Chalupník Milan

9:24
0
82
Horák Martin

9:52
45
95
Kotula Miroslav

9:53
50
113
553,5 0 195 583 523 589,5 586,5
938,93 0 330,79 988,97 887,19 1000 994,91

Kolo - 2 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Mihulka Jiří

9:56
40
126
Mrázek Karel

7:28
35
152
Rada Rudolf

9:58
25
97
Pavlíček Martin

7:58
0
98
Dušek Petr

9:57
50
107
Janovský Radek

8:55
35
167
Kozel Zdeněk

8:30
40
143
573 407 574,5 429 593,5 486,5 478,5
965,46 685,76 967,99 722,83 1000 819,71 806,23

Kolo - 2 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Žampach Roman

0:0
0
0
Kubica Jan

6:32
50
178
Kotula Miroslav

6:10
40
135
-- Veselovský Jiří

6:30
45
179
Novotný Luděk

0:0
0
0
Chalupník Milan

5:2
50
116
0 353 342,5 -- 345,5 0 294
0 1000 970,25 -- 978,75 0 832,86

Kolo - 2 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Tomiška Leoš

6:33
25
170
Novotný Radek

8:22
50
131
Krajčovič Ivan

5:36
45
138
Horák Martin

3:25
45
84
Koros Bedřich

5:51
25
156
Micka Jan

5:27
50
156
--
333 486,5 312 208 298 299 --
684,48 1000 641,32 427,54 612,54 614,59 --

Kolo - 3 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Kotula Miroslav

7:12
45
169
Pavlíček Martin

9:55
45
179
Tomiška Leoš

5:14
50
148
-- Koros Bedřich

6:49
45
196
Mihulka Jiří

5:15
45
132
Kozel Zdeněk

9:44
0
217
392,5 550,5 290 -- 356 294 433
712,99 1000 526,79 -- 646,68 534,06 786,56

Kolo - 3 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Micka Jan

4:41
50
144
Dušek Petr

5:7
45
94
Novotný Radek

8:21
40
111
Veselovský Jiří

4:49
40
152
Chalupník Milan

6:53
50
147
Mrázek Karel

6:29
0
168
Žampach Roman

0:0
0
0
259 305 485,5 253 389,5 305 0
533,47 628,22 1000 521,11 802,27 628,22 0

Kolo - 3 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Rada Rudolf

9:55
50
152
Novotný Luděk

9:56
50
56
Kubica Jan

5:12
45
145
Horák Martin

9:56
50
111
Janovský Radek

9:56
35
171
Krajčovič Ivan

9:55
45
118
--
569 618 284,5 590,5 545,5 581 --
920,71 1000 460,36 955,5 882,69 940,13 --

Kolo - 4 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Novotný Radek

9:56
50
92
Janovský Radek

5:17
0
144
Kotula Miroslav

5:33
50
117
Koros Bedřich

1:59
0
90
Kozel Zdeněk

9:52
40
160
Žampach Roman

0:0
0
0
Mrázek Karel

5:23
35
169
600 245 324,5 74 552 0 273,5
1000 408,33 540,83 123,33 920 0 455,83

Kolo - 4 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Pavlíček Martin

9:56
45
100
Novotný Luděk

9:56
45
109
Veselovský Jiří

4:23
50
120
Kubica Jan

9:57
35
169
Mihulka Jiří

3:10
40
80
Micka Jan

8:23
0
157
Rada Rudolf

5:23
45
97
591 586,5 253 547,5 190 424,5 319,5
1000 992,39 428,09 926,4 321,49 718,27 540,61

Kolo - 4 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Chalupník Milan

9:59
45
116
Horák Martin

6:2
40
117
Dušek Petr

6:53
40
84
-- Tomiška Leoš

5:47
25
174
Krajčovič Ivan

3:51
45
79
--
586 343,5 411 -- 285 236,5 --
1000 586,18 701,37 -- 486,35 403,58 --

Kolo - 5 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Kozel Zdeněk

9:50
50
169
Žampach Roman

0:0
0
0
Novotný Luděk

9:54
50
113
Krajčovič Ivan

9:56
45
162
Tomiška Leoš

8:10
0
161
Novotný Radek

9:56
50
134
Mihulka Jiří

9:58
35
155
555,5 0 587,5 560 409,5 579 555,5
945,53 0 1000 953,19 697,02 985,53 945,53

Kolo - 5 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Janovský Radek

7:44
20
161
Micka Jan

4:51
40
134
Koros Bedřich

3:43
10
147
-- Rada Rudolf

5:19
10
112
Chalupník Milan

6:10
50
136
Veselovský Jiří

6:50
50
186
403,5 264 159,5 -- 273 352 367
1000 654,28 395,29 -- 676,58 872,37 909,54

Kolo - 5 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Kotula Miroslav

9:55
35
164
Pavlíček Martin

9:56
50
210
Dušek Petr

9:57
45
107
Horák Martin

9:51
50
84
Mrázek Karel

8:7
35
150
Kubica Jan

9:54
50
155
--
548 516 588,5 599 447 566,5 --
914,86 861,44 982,47 1000 746,24 945,74 --

Kolo - 6 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Novotný Radek

9:58
45
91
Veselovský Jiří

8:22
30
166
-- Kozel Zdeněk

4:36
45
147
Micka Jan

7:44
50
145
Horák Martin

9:54
50
88
--
597,5 449 -- 247,5 441,5 600 --
995,83 748,33 -- 412,5 735,83 1000 --

Kolo - 6 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Dušek Petr

9:57
50
119
Koros Bedřich

9:51
35
146
Kubica Jan

9:54
50
136
Rada Rudolf

9:52
35
129
Žampach Roman

0:0
0
0
Mihulka Jiří

9:55
40
123
Krajčovič Ivan

8:16
30
112
587,5 553 576 562,5 0 573,5 470
1000 941,28 980,43 957,45 0 976,17 800

Kolo - 6 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Pavlíček Martin

9:55
50
157
Novotný Luděk

9:52
50
100
Janovský Radek

9:53
50
149
Tomiška Leoš

6:23
40
178
Chalupník Milan

9:56
50
49
Kotula Miroslav

9:55
50
130
Mrázek Karel

4:58
45
134
566,5 592 568,5 334 621,5 580 276
911,5 952,53 914,72 537,41 1000 933,23 444,09

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po základních kolech

Zákl. výsledky

poz. Jméno soutěžícího Klub Licence Frekvence Věková kategorie V teamu Stát přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo pen
1 Novotný Radek CZE-1528 2,4 GHz 0 0 CZE 1000 4982,37 986,54
9:57 / 45 / 111
1000
8:22 / 50 / 131
1000
8:21 / 40 / 111
1000
9:56 / 50 / 92
985,53
9:56 / 50 / 134
995,83
9:58 / 45 / 91
0
2 Novotný Luděk CZE-008-014 2,4 GHz 0 0 CZE 986,91 4917,17 972,25
9:56 / 25 / 86
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:56 / 50 / 56
992,39
9:56 / 45 / 109
1000
9:54 / 50 / 113
952,53
9:52 / 50 / 100
0
3 Pavlíček Martin CZE-069-003 2,4 GHz 0 0 CZE 957,97 4772,94 1000
9:53 / 50 / 97
722,83
7:58 / 0 / 98
1000
9:55 / 45 / 179
1000
9:56 / 45 / 100
861,44
9:56 / 50 / 210
911,5
9:55 / 50 / 157
0
4 Dušek Petr CZE-232-003 2,4 GHz 0 0 CZE 934,17 4654,4 970,56
9:54 / 50 / 134
1000
9:57 / 50 / 107
628,22
5:7 / 45 / 94
701,37
6:53 / 40 / 84
982,47
9:57 / 45 / 107
1000
9:57 / 50 / 119
0
5 Chalupník Milan CZE-442-036 2,4 GHz 0 0 CZE 921,73 4592,42 887,19
9:24 / 0 / 82
832,86
5:2 / 50 / 116
802,27
6:53 / 50 / 147
1000
9:59 / 45 / 116
872,37
6:10 / 50 / 136
1000
9:56 / 50 / 49
0
6 Janovský Radek CZE-232-053 2,4 GHz 0 0 CZE 914,43 4556,05 938,93
9:48 / 45 / 159
819,71
8:55 / 35 / 167
882,69
9:56 / 35 / 171
408,33
5:17 / 0 / 144
1000
7:44 / 20 / 161
914,72
9:53 / 50 / 149
0
7 Horák Martin CZE-337-010 35 MHz 0 0 CZE 911,55 4541,68 1000
9:52 / 45 / 95
427,54
3:25 / 45 / 84
955,5
9:56 / 50 / 111
586,18
6:2 / 40 / 117
1000
9:51 / 50 / 84
1000
9:54 / 50 / 88
0
8 Kotula Miroslav CZE-331-011 2,4 GHz 0 0 CZE 908,45 4526,24 994,91
9:53 / 50 / 113
970,25
6:10 / 40 / 135
712,99
7:12 / 45 / 169
540,83
5:33 / 50 / 117
914,86
9:55 / 35 / 164
933,23
9:55 / 50 / 130
0
9 Kubica Jan CZE-395-033 2,4 GHz 0 0 CZE 907,85 4523,26 670,69
6:47 / 35 / 161
1000
6:32 / 50 / 178
460,36
5:12 / 45 / 145
926,4
9:57 / 35 / 169
945,74
9:54 / 50 / 155
980,43
9:54 / 50 / 136
0
10 Rada Rudolf CZE-071-011 2,4 GHz 0 0 CZE 885,46 4411,71 888,98
9:6 / 45 / 125
967,99
9:58 / 25 / 97
920,71
9:55 / 50 / 152
540,61
5:23 / 45 / 97
676,58
5:19 / 10 / 112
957,45
9:52 / 35 / 129
0
11 Mihulka Jiří CZE-110-017 2,4 GHz 0 0 CZE 885,16 4410,19 988,97
9:58 / 35 / 100
965,46
9:56 / 40 / 126
534,06
5:15 / 45 / 132
321,49
3:10 / 40 / 80
945,53
9:58 / 35 / 155
976,17
9:55 / 40 / 123
0
12 Kozel Zdeněk CZE-232-028 2,4 GHz 0 0 CZE 835,05 4160,55 702,23
6:41 / 45 / 135
806,23
8:30 / 40 / 143
786,56
9:44 / 0 / 217
920
9:52 / 40 / 160
945,53
9:50 / 50 / 169
412,5
4:36 / 45 / 147
0
13 Krajčovič Ivan CZE-069-013 2,4 GHz 0 0 CZE 778,76 3880,09 545,45
6:6 / 0 / 144
641,32
5:36 / 45 / 138
940,13
9:55 / 45 / 118
403,58
3:51 / 45 / 79
953,19
9:56 / 45 / 162
800
8:16 / 30 / 112
0
14 Veselovský Jiří CZE-213-020 2,4 GHz 0 0 CZE 778,45 3878,51 720,78
6:52 / 40 / 127
978,75
6:30 / 45 / 179
521,11
4:49 / 40 / 152
428,09
4:23 / 50 / 120
909,54
6:50 / 50 / 186
748,33
8:22 / 30 / 166
0
15 Koros Bedřich CZE-058-102 2,4 GHz 0 0 CZE 711,41 3544,49 948,7
9:50 / 40 / 132
612,54
5:51 / 25 / 156
646,68
6:49 / 45 / 196
123,33
1:59 / 0 / 90
395,29
3:43 / 10 / 147
941,28
9:51 / 35 / 146
0
16 Mrázek Karel CZE-264-027 2,4 GHz 0 0 CZE 705,7 3516,05 1000
9:21 / 40 / 124
685,76
7:28 / 35 / 152
628,22
6:29 / 0 / 168
455,83
5:23 / 35 / 169
746,24
8:7 / 35 / 150
444,09
4:58 / 45 / 134
0
17 Micka Jan CZE-074-013 2,4 GHz 0 0 CZE 653,59 3256,44 330,79
3:58 / 0 / 86
614,59
5:27 / 50 / 156
533,47
4:41 / 50 / 144
718,27
8:23 / 0 / 157
654,28
4:51 / 40 / 134
735,83
7:44 / 50 / 145
0
18 Tomiška Leoš CZE-232-018 2,4 GHz 0 0 CZE 596,62 2972,6 526,9
5:3 / 45 / 128
684,48
6:33 / 25 / 170
526,79
5:14 / 50 / 148
486,35
5:47 / 25 / 174
697,02
8:10 / 0 / 161
537,41
6:23 / 40 / 178
0
19 Žampach Roman CZE-523-001 2,4 GHz 0 0 CZE 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Výsledky finálových kol


OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po finálních kolech

Celkové výsledky
Zakl. pozice Jméno soutěžícího přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo pen
1* Novotný Radek 1000 + 30 = 1030 4982,37 986,54
9:57 / 45 / 111
1000
8:22 / 50 / 131
1000
8:21 / 40 / 111
1000
9:56 / 50 / 92
985,53
9:56 / 50 / 134
995,83
9:58 / 45 / 91
0
2* Novotný Luděk 986,91 + 25 = 1011,91 4917,17 972,25
9:56 / 25 / 86
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:56 / 50 / 56
992,39
9:56 / 45 / 109
1000
9:54 / 50 / 113
952,53
9:52 / 50 / 100
0
3* Pavlíček Martin 957,97 + 20 = 977,97 4772,94 1000
9:53 / 50 / 97
722,83
7:58 / 0 / 98
1000
9:55 / 45 / 179
1000
9:56 / 45 / 100
861,44
9:56 / 50 / 210
911,5
9:55 / 50 / 157
0
4* Dušek Petr 934,17 + 15 = 949,17 4654,4 970,56
9:54 / 50 / 134
1000
9:57 / 50 / 107
628,22
5:7 / 45 / 94
701,37
6:53 / 40 / 84
982,47
9:57 / 45 / 107
1000
9:57 / 50 / 119
0
5* Chalupník Milan 921,73 + 10 = 931,73 4592,42 887,19
9:24 / 0 / 82
832,86
5:2 / 50 / 116
802,27
6:53 / 50 / 147
1000
9:59 / 45 / 116
872,37
6:10 / 50 / 136
1000
9:56 / 50 / 49
0
6* Janovský Radek 914,43 + 5 = 919,43 4556,05 938,93
9:48 / 45 / 159
819,71
8:55 / 35 / 167
882,69
9:56 / 35 / 171
408,33
5:17 / 0 / 144
1000
7:44 / 20 / 161
914,72
9:53 / 50 / 149
0
7 Horák Martin 911,55 4541,68 1000
9:52 / 45 / 95
427,54
3:25 / 45 / 84
955,5
9:56 / 50 / 111
586,18
6:2 / 40 / 117
1000
9:51 / 50 / 84
1000
9:54 / 50 / 88
0
8 Kotula Miroslav 908,45 4526,24 994,91
9:53 / 50 / 113
970,25
6:10 / 40 / 135
712,99
7:12 / 45 / 169
540,83
5:33 / 50 / 117
914,86
9:55 / 35 / 164
933,23
9:55 / 50 / 130
0
9 Kubica Jan 907,85 4523,26 670,69
6:47 / 35 / 161
1000
6:32 / 50 / 178
460,36
5:12 / 45 / 145
926,4
9:57 / 35 / 169
945,74
9:54 / 50 / 155
980,43
9:54 / 50 / 136
0
10 Rada Rudolf 885,46 4411,71 888,98
9:6 / 45 / 125
967,99
9:58 / 25 / 97
920,71
9:55 / 50 / 152
540,61
5:23 / 45 / 97
676,58
5:19 / 10 / 112
957,45
9:52 / 35 / 129
0
11 Mihulka Jiří 885,16 4410,19 988,97
9:58 / 35 / 100
965,46
9:56 / 40 / 126
534,06
5:15 / 45 / 132
321,49
3:10 / 40 / 80
945,53
9:58 / 35 / 155
976,17
9:55 / 40 / 123
0
12 Kozel Zdeněk 835,05 4160,55 702,23
6:41 / 45 / 135
806,23
8:30 / 40 / 143
786,56
9:44 / 0 / 217
920
9:52 / 40 / 160
945,53
9:50 / 50 / 169
412,5
4:36 / 45 / 147
0
13 Krajčovič Ivan 778,76 3880,09 545,45
6:6 / 0 / 144
641,32
5:36 / 45 / 138
940,13
9:55 / 45 / 118
403,58
3:51 / 45 / 79
953,19
9:56 / 45 / 162
800
8:16 / 30 / 112
0
14 Veselovský Jiří 778,45 3878,51 720,78
6:52 / 40 / 127
978,75
6:30 / 45 / 179
521,11
4:49 / 40 / 152
428,09
4:23 / 50 / 120
909,54
6:50 / 50 / 186
748,33
8:22 / 30 / 166
0
15 Koros Bedřich 711,41 3544,49 948,7
9:50 / 40 / 132
612,54
5:51 / 25 / 156
646,68
6:49 / 45 / 196
123,33
1:59 / 0 / 90
395,29
3:43 / 10 / 147
941,28
9:51 / 35 / 146
0
16 Mrázek Karel 705,7 3516,05 1000
9:21 / 40 / 124
685,76
7:28 / 35 / 152
628,22
6:29 / 0 / 168
455,83
5:23 / 35 / 169
746,24
8:7 / 35 / 150
444,09
4:58 / 45 / 134
0
17 Micka Jan 653,59 3256,44 330,79
3:58 / 0 / 86
614,59
5:27 / 50 / 156
533,47
4:41 / 50 / 144
718,27
8:23 / 0 / 157
654,28
4:51 / 40 / 134
735,83
7:44 / 50 / 145
0
18 Tomiška Leoš 596,62 2972,6 526,9
5:3 / 45 / 128
684,48
6:33 / 25 / 170
526,79
5:14 / 50 / 148
486,35
5:47 / 25 / 174
697,02
8:10 / 0 / 161
537,41
6:23 / 40 / 178
0
19 Žampach Roman 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Oficiální výsledovka s body



Výsledky

Kontakt - Jméno :643
Datum konání :19.6.2016
Kategorie :RCEV
Místo konání :Lomnice nad Popelkou
Číslo pořádajícího klubu (např CZE96)CZE123
Kontakt - Jméno :kontakt - jmeno
Kontakt - Adresa :kontakt adresa
Kontakt - Email :kontakt email
Kontakt - Telefon :kontakt - telefon
Pořadatel :LMK-Lomnice nad Popelkou
Ředitel soutěže :Miloslav Pokorný
Hlavní rozhodčí :Martin Krpata
Počasí :Oblačno




Pořadí - všichni

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 Let č. 6 body přepoč.
1* Novotný Radek CZE-1528 986,54
9:57 / 45 / 111
1000
8:22 / 50 / 131
1000
8:21 / 40 / 111
1000
9:56 / 50 / 92
985,53
9:56 / 50 / 134
995,83
9:58 / 45 / 91
4982,37 1000 + 30 = 1030
2* Novotný Luděk CZE-008-014 972,25
9:56 / 25 / 86
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:56 / 50 / 56
992,39
9:56 / 45 / 109
1000
9:54 / 50 / 113
952,53
9:52 / 50 / 100
4917,17 986 + 25 = 1011
3* Pavlíček Martin CZE-069-003 1000
9:53 / 50 / 97
722,83
7:58 / 0 / 98
1000
9:55 / 45 / 179
1000
9:56 / 45 / 100
861,44
9:56 / 50 / 210
911,5
9:55 / 50 / 157
4772,94 957 + 20 = 977
4* Dušek Petr CZE-232-003 970,56
9:54 / 50 / 134
1000
9:57 / 50 / 107
628,22
5:7 / 45 / 94
701,37
6:53 / 40 / 84
982,47
9:57 / 45 / 107
1000
9:57 / 50 / 119
4654,4 934 + 15 = 949
5* Chalupník Milan CZE-442-036 887,19
9:24 / 0 / 82
832,86
5:2 / 50 / 116
802,27
6:53 / 50 / 147
1000
9:59 / 45 / 116
872,37
6:10 / 50 / 136
1000
9:56 / 50 / 49
4592,42 921 + 10 = 931
6* Janovský Radek CZE-232-053 938,93
9:48 / 45 / 159
819,71
8:55 / 35 / 167
882,69
9:56 / 35 / 171
408,33
5:17 / 0 / 144
1000
7:44 / 20 / 161
914,72
9:53 / 50 / 149
4556,05 914 + 5 = 919
7 Horák Martin CZE-337-010 1000
9:52 / 45 / 95
427,54
3:25 / 45 / 84
955,5
9:56 / 50 / 111
586,18
6:2 / 40 / 117
1000
9:51 / 50 / 84
1000
9:54 / 50 / 88
4541,68 911,55
8 Kotula Miroslav CZE-331-011 994,91
9:53 / 50 / 113
970,25
6:10 / 40 / 135
712,99
7:12 / 45 / 169
540,83
5:33 / 50 / 117
914,86
9:55 / 35 / 164
933,23
9:55 / 50 / 130
4526,24 908,45
9 Kubica Jan CZE-395-033 670,69
6:47 / 35 / 161
1000
6:32 / 50 / 178
460,36
5:12 / 45 / 145
926,4
9:57 / 35 / 169
945,74
9:54 / 50 / 155
980,43
9:54 / 50 / 136
4523,26 907,85
10 Rada Rudolf CZE-071-011 888,98
9:6 / 45 / 125
967,99
9:58 / 25 / 97
920,71
9:55 / 50 / 152
540,61
5:23 / 45 / 97
676,58
5:19 / 10 / 112
957,45
9:52 / 35 / 129
4411,71 885,46
11 Mihulka Jiří CZE-110-017 988,97
9:58 / 35 / 100
965,46
9:56 / 40 / 126
534,06
5:15 / 45 / 132
321,49
3:10 / 40 / 80
945,53
9:58 / 35 / 155
976,17
9:55 / 40 / 123
4410,19 885,16
12 Kozel Zdeněk CZE-232-028 702,23
6:41 / 45 / 135
806,23
8:30 / 40 / 143
786,56
9:44 / 0 / 217
920
9:52 / 40 / 160
945,53
9:50 / 50 / 169
412,5
4:36 / 45 / 147
4160,55 835,05
13 Krajčovič Ivan CZE-069-013 545,45
6:6 / 0 / 144
641,32
5:36 / 45 / 138
940,13
9:55 / 45 / 118
403,58
3:51 / 45 / 79
953,19
9:56 / 45 / 162
800
8:16 / 30 / 112
3880,09 778,76
14 Veselovský Jiří CZE-213-020 720,78
6:52 / 40 / 127
978,75
6:30 / 45 / 179
521,11
4:49 / 40 / 152
428,09
4:23 / 50 / 120
909,54
6:50 / 50 / 186
748,33
8:22 / 30 / 166
3878,51 778,45
15 Koros Bedřich CZE-058-102 948,7
9:50 / 40 / 132
612,54
5:51 / 25 / 156
646,68
6:49 / 45 / 196
123,33
1:59 / 0 / 90
395,29
3:43 / 10 / 147
941,28
9:51 / 35 / 146
3544,49 711,41
16 Mrázek Karel CZE-264-027 1000
9:21 / 40 / 124
685,76
7:28 / 35 / 152
628,22
6:29 / 0 / 168
455,83
5:23 / 35 / 169
746,24
8:7 / 35 / 150
444,09
4:58 / 45 / 134
3516,05 705,7
17 Micka Jan CZE-074-013 330,79
3:58 / 0 / 86
614,59
5:27 / 50 / 156
533,47
4:41 / 50 / 144
718,27
8:23 / 0 / 157
654,28
4:51 / 40 / 134
735,83
7:44 / 50 / 145
3256,44 653,59
18 Tomiška Leoš CZE-232-018 526,9
5:3 / 45 / 128
684,48
6:33 / 25 / 170
526,79
5:14 / 50 / 148
486,35
5:47 / 25 / 174
697,02
8:10 / 0 / 161
537,41
6:23 / 40 / 178
2972,6 596,62
19 Žampach Roman CZE-523-001 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0 0

^^^


Pořadí klubů


Klub Členů Příjmení, jméno Součet Průměr

^^^


Pořadí týmů

Týmy Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
none 19 Kotula Miroslav, Mrázek Karel, Krajčovič Ivan, Koros Bedřich, Novotný Radek, Janovský Radek, Tomiška Leoš, Horák Martin, Micka Jan, Veselovský Jiří, Novotný Luděk, Chalupník Milan, Kubica Jan, Dušek Petr, Pavlíček Martin, Žampach Roman, Rada Rudolf, Mihulka Jiří, Kozel Zdeněk, 84563,9 4450,73

^^^


Přestnost přistání

Příjmení, jméno celkem přistání Součet Průměr
Dušek Petr 6 50 , 50 , 45 , 40 , 45 , 50 280 46,67
Horák Martin 6 45 , 45 , 50 , 40 , 50 , 50 280 46,67
Novotný Radek 6 45 , 50 , 40 , 50 , 50 , 45 280 46,67
Kotula Miroslav 6 50 , 40 , 45 , 50 , 35 , 50 270 45
Kubica Jan 6 35 , 50 , 45 , 35 , 50 , 50 265 44,17
Veselovský Jiří 6 40 , 45 , 40 , 50 , 50 , 30 255 42,5
Chalupník Milan 6 0 , 50 , 50 , 45 , 50 , 50 245 40,83
Pavlíček Martin 6 50 , 0 , 45 , 45 , 50 , 50 240 40
Mihulka Jiří 6 35 , 40 , 45 , 40 , 35 , 40 235 39,17
Kozel Zdeněk 6 45 , 40 , 0 , 40 , 50 , 45 220 36,67
Novotný Luděk 6 25 , 0 , 50 , 45 , 50 , 50 220 36,67
Rada Rudolf 6 45 , 25 , 50 , 45 , 10 , 35 210 35
Krajčovič Ivan 6 0 , 45 , 45 , 45 , 45 , 30 210 35
Micka Jan 6 0 , 50 , 50 , 0 , 40 , 50 190 31,67
Mrázek Karel 6 40 , 35 , 0 , 35 , 35 , 45 190 31,67
Tomiška Leoš 6 45 , 25 , 50 , 25 , 0 , 40 185 30,83
Janovský Radek 6 45 , 35 , 35 , 0 , 20 , 50 185 30,83
Koros Bedřich 6 40 , 25 , 45 , 0 , 10 , 35 155 25,83
Žampach Roman 6 0 , 0 , 0 , 0 , 0 , 0 0 0

^^^


Průměrná doba letu


Příjmení, jméno Počet záznamů Letové časy Celekem vteřin Průměrný letový čas
Pavlíček Martin 6 9:53,00, 7:58,00, 9:55,00, 9:56,00, 9:56,00, 9:55,00, 3453 9:35,5
Novotný Radek 6 9:57,00, 8:22,00, 8:21,00, 9:56,00, 9:56,00, 9:58,00, 3390 9:25
Dušek Petr 6 9:54,00, 9:57,00, 5:7,00, 6:53,00, 9:57,00, 9:57,00, 3105 8:37,5
Janovský Radek 6 9:48,00, 8:55,00, 9:56,00, 5:17,00, 7:44,00, 9:53,00, 3093 8:35,5
Novotný Luděk 6 9:56,00, 0:0,00, 9:56,00, 9:56,00, 9:54,00, 9:52,00, 2974 8:15,67
Rada Rudolf 6 9:6,00, 9:58,00, 9:55,00, 5:23,00, 5:19,00, 9:52,00, 2973 8:15,5
Kozel Zdeněk 6 6:41,00, 8:30,00, 9:44,00, 9:52,00, 9:50,00, 4:36,00, 2953 8:12,17
Horák Martin 6 9:52,00, 3:25,00, 9:56,00, 6:2,00, 9:51,00, 9:54,00, 2940 8:10
Kotula Miroslav 6 9:53,00, 6:10,00, 7:12,00, 5:33,00, 9:55,00, 9:55,00, 2918 8:6,32999999999998
Kubica Jan 6 6:47,00, 6:32,00, 5:12,00, 9:57,00, 9:54,00, 9:54,00, 2896 8:2,67000000000002
Mihulka Jiří 6 9:58,00, 9:56,00, 5:15,00, 3:10,00, 9:58,00, 9:55,00, 2892 8:2
Chalupník Milan 6 9:24,00, 5:2,00, 6:53,00, 9:59,00, 6:10,00, 9:56,00, 2844 7:54
Krajčovič Ivan 6 6:6,00, 5:36,00, 9:55,00, 3:51,00, 9:56,00, 8:16,00, 2620 7:16,67
Mrázek Karel 6 9:21,00, 7:28,00, 6:29,00, 5:23,00, 8:7,00, 4:58,00, 2506 6:57,67
Koros Bedřich 6 9:50,00, 5:51,00, 6:49,00, 1:59,00, 3:43,00, 9:51,00, 2283 6:20,5
Veselovský Jiří 6 6:52,00, 6:30,00, 4:49,00, 4:23,00, 6:50,00, 8:22,00, 2266 6:17,67
Tomiška Leoš 6 5:3,00, 6:33,00, 5:14,00, 5:47,00, 8:10,00, 6:23,00, 2230 6:11,67
Micka Jan 6 3:58,00, 5:27,00, 4:41,00, 8:23,00, 4:51,00, 7:44,00, 2104 5:50,67
Žampach Roman 6 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0 0:0

^^^


Průměrná výška


Příjmení, jméno Počet záznamů Průměrná výška Výška celkem Průměrná výška
Žampach Roman 0 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0 0
Novotný Luděk 5 86, 0, 56, 109, 113, 100, 464 92,8
Horák Martin 6 95, 84, 111, 117, 84, 88, 579 96,5
Dušek Petr 6 134, 107, 94, 84, 107, 119, 645 107,5
Chalupník Milan 6 82, 116, 147, 116, 136, 49, 646 107,67
Novotný Radek 6 111, 131, 111, 92, 134, 91, 670 111,67
Rada Rudolf 6 125, 97, 152, 97, 112, 129, 712 118,67
Mihulka Jiří 6 100, 126, 132, 80, 155, 123, 716 119,33
Krajčovič Ivan 6 144, 138, 118, 79, 162, 112, 753 125,5
Micka Jan 6 86, 156, 144, 157, 134, 145, 822 137
Kotula Miroslav 6 113, 135, 169, 117, 164, 130, 828 138
Pavlíček Martin 6 97, 98, 179, 100, 210, 157, 841 140,17
Koros Bedřich 6 132, 156, 196, 90, 147, 146, 867 144,5
Mrázek Karel 6 124, 152, 168, 169, 150, 134, 897 149,5
Veselovský Jiří 6 127, 179, 152, 120, 186, 166, 930 155
Kubica Jan 6 161, 178, 145, 169, 155, 136, 944 157,33
Janovský Radek 6 159, 167, 171, 144, 161, 149, 951 158,5
Tomiška Leoš 6 128, 170, 148, 174, 161, 178, 959 159,83
Kozel Zdeněk 6 135, 143, 217, 160, 169, 147, 971 161,83

^^^


Čas vs výška


Příjmení, jméno Letový čas ze 100 metrů Průměrná výška Průměrný letový čas Potřebná výška pro nalétání 10 minut
Novotný Luděk 8:54,12 92,8 8:15,67 112,33
Horák Martin 8:27,77 96,5 8:10 118,16
Novotný Radek 8:25,97 111,67 9:25 118,59
Dušek Petr 8:1,4 107,5 8:37,5 124,64
Chalupník Milan 7:20,25 107,67 7:54 136,29
Rada Rudolf 6:57,56 118,67 8:15,5 143,7
Pavlíček Martin 6:50,58 140,17 9:35,5 146,14
Mihulka Jiří 6:43,91 119,33 8:2 148,54
Kotula Miroslav 5:52,42 138 8:6,32999999999998 170,25
Krajčovič Ivan 5:47,94 125,5 7:16,67 172,44
Janovský Radek 5:25,24 158,5 8:35,5 184,48
Kubica Jan 5:6,78 157,33 8:2,67000000000002 195,58
Kozel Zdeněk 5:4,12 161,83 8:12,17 197,29
Mrázek Karel 4:39,38 149,5 6:57,67 214,76
Koros Bedřich 4:23,32 144,5 6:20,5 227,86
Micka Jan 4:15,96 137 5:50,67 234,41
Veselovský Jiří 4:3,66 155 6:17,67 246,25
Tomiška Leoš 3:52,53 159,83 6:11,67 258,02
Žampach Roman 0:Není číslo Není číslo 0:0 Není číslo

^^^



Software SORG V4 (c) 2012 - Aleš Krátký / www.RCSOFTWARE.cz / ales@sgames.cz Stoupak.cz - RCEK, RCEJ, RCEN, RCEO, F5J, FXJ, Eurocup ... / www.stoupak.cz