Kompletní přehled ze soutěže : RCEV - Letní výškoměry - 19.6.2016 13:03:44

SORG V4 - www.RCSOFTWARE.cz / Aleš Krátký / ales@sgames.cz






Seznam zaregistrovaných soutěžících

# Příjmení, jméno Klub Stát Licence Frekvence 1. Kanál / 2. Kanál Věková kategorie
1 Slezák Petr   CZE  CZE-342-044  2,4 GHz 00(00) Senior 
2 Kičmer Kamil   CZE  CZE-261-261  2,4 GHz 00(00) Senior 
3 Vohralík Martin   CZE  CZE-261-358  2,4 GHz 00(00) Senior 
4 Prašivka Miroslav   CZE  CZE-261-025  2,4 GHz 00(00) Senior 
5 Koláska Petr   CZE  CZE-548-003  2,4 GHz 00(00) Senior 
6 Barč Radim   CZE  CZE-342-001  2,4 GHz 00(00) Senior 
7 Matula Ondra   CZE  CZE-261-242  2,4 GHz 00(00) Senior 
8 Matula Franta   CZE  CZE-261-012  2,4 GHz 00(00) Senior 
9 petr kurán   cze  cze 96 013  2,4 GHz 00(00) Senior 
10 Grümann Petr   CZE  CZE-261-021  2,4 GHz 00(00) Senior 
11 Šmehlík Jaroslav   CZE  CZE-027-005  2,4 GHz 00(00) Senior 
12 Krátký Aleš   CZE  CZE-548-001  2,4 GHz 00(00) Senior 
13 Novotný Radek   CZE  CZE-1528  2,4 GHz 00(00) Senior 
14 Kovář David   CZE  CZE-548-005  2,4 GHz 00(00) Senior 
15 Kristian Libor   CZE  CZE-342-016  2,4 GHz 00(00) Senior 
16 Holešínský František   CZE  CZE-261-411  2,4 GHz 00(00) Senior 
17 Kovařík Pavel   CZE  CZE-537-03  2,4 GHz 00(00) Senior 

^^^


Výpis kanálů

2,4 GHz
Slezák Petr
Kičmer Kamil
Vohralík Martin
Prašivka Miroslav
Koláska Petr
Barč Radim
Matula Ondra
Matula Franta
petr kurán
Grümann Petr
Šmehlík Jaroslav
Krátký Aleš
Novotný Radek
Kovář David
Kristian Libor
Holešínský František
Kovařík Pavel
35 MHz
40 MHz
72 MHz

Kolizní kanály 35 MHz
Kolizní kanály 40 MHz
Kolizní kanály 72 MHz


Počet kolizních kanálů na 35 MHz
Počet kolizních kanálů na 40 MHz
Počet kolizních kanálů na 72 MHz

^^^


Rozlosování

Let č. - 1
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Matula Ondra
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Kovář David
2,4 GHz
Grümann Petr
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
Skupina 2 Vohralík Martin
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Holešínský František
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Šmehlík Jaroslav
2,4 GHz
Skupina 3 - Matula Franta
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Koláska Petr
2,4 GHz
Kovařík Pavel
2,4 GHz
petr kurán
2,4 GHz

Let č. - 2
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Vohralík Martin
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Matula Franta
2,4 GHz
Grümann Petr
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
Skupina 2 Kristian Libor
2,4 GHz
Kovařík Pavel
2,4 GHz
petr kurán
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Skupina 3 Šmehlík Jaroslav
2,4 GHz
Koláska Petr
2,4 GHz
- Kovář David
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
Holešínský František
2,4 GHz

Let č. - 3
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Grümann Petr
2,4 GHz
Matula Franta
2,4 GHz
petr kurán
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
- Slezák Petr
2,4 GHz
Skupina 2 Kristian Libor
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
Kovařík Pavel
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Koláska Petr
2,4 GHz
Skupina 3 Holešínský František
2,4 GHz
Šmehlík Jaroslav
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Kovář David
2,4 GHz

Let č. - 4
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Slezák Petr
2,4 GHz
Koláska Petr
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
petr kurán
2,4 GHz
Grümann Petr
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Skupina 2 Kičmer Kamil
2,4 GHz
Kovařík Pavel
2,4 GHz
Kovář David
2,4 GHz
Šmehlík Jaroslav
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Matula Franta
2,4 GHz
Skupina 3 Vohralík Martin
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
- Holešínský František
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz

Let č. - 5
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Slezák Petr
2,4 GHz
Grümann Petr
2,4 GHz
Šmehlík Jaroslav
2,4 GHz
Kovář David
2,4 GHz
Kovařík Pavel
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Skupina 2 Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
Holešínský František
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
Koláska Petr
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Skupina 3 Kristian Libor
2,4 GHz
- Barč Radim
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
petr kurán
2,4 GHz
Matula Franta
2,4 GHz

Let č. - 6
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Šmehlík Jaroslav
2,4 GHz
Koláska Petr
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
Skupina 2 Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Kovář David
2,4 GHz
Matula Franta
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
Skupina 3 Kovařík Pavel
2,4 GHz
petr kurán
2,4 GHz
Holešínský František
2,4 GHz
Grümann Petr
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
-

^^^


'Kdo s kým'

Slezák Petr
Kičmer Kamil
Vohralík Martin
Prašivka Miroslav
Koláska Petr
Barč Radim
Matula Ondra
Matula Franta
petr kurán
Grümann Petr
Šmehlík Jaroslav
Krátký Aleš
Novotný Radek
Kovář David
Kristian Libor
Holešínský František
Kovařík Pavel
Slezák Petr X 3 1 1 2 1 2 1 3 4 2 1 1 2 3 0 2
Kičmer Kamil 3 X 0 2 2 0 2 2 2 1 4 0 2 3 1 1 4
Vohralík Martin 1 0 X 1 0 3 2 3 3 3 1 1 3 0 1 3 1
Prašivka Miroslav 1 2 1 X 2 3 1 2 1 0 2 3 2 2 3 2 3
Koláska Petr 2 2 0 2 X 2 2 1 2 1 2 3 2 1 2 2 2
Barč Radim 1 0 3 3 2 X 1 3 2 2 1 2 2 1 4 1 1
Matula Ondra 2 2 2 1 2 1 X 1 0 2 2 3 5 2 1 3 0
Matula Franta 1 2 3 2 1 3 1 X 3 2 1 1 1 2 2 0 2
petr kurán 3 2 3 1 2 2 0 3 X 3 0 0 0 0 3 1 3
Grümann Petr 4 1 3 0 1 2 2 2 3 X 1 1 1 2 2 1 2
Šmehlík Jaroslav 2 4 1 2 2 1 2 1 0 1 X 1 3 4 0 3 2
Krátký Aleš 1 0 1 3 3 2 3 1 0 1 1 X 2 3 3 3 1
Novotný Radek 1 2 3 2 2 2 5 1 0 1 3 2 X 1 0 4 0
Kovář David 2 3 0 2 1 1 2 2 0 2 4 3 1 X 2 2 2
Kristian Libor 3 1 1 3 2 4 1 2 3 2 0 3 0 2 X 0 2
Holešínský František 0 1 3 2 2 1 3 0 1 1 3 3 4 2 0 X 1
Kovařík Pavel 2 4 1 3 2 1 0 2 3 2 2 1 0 2 2 1 X

Výsledky základních kol

Kolo - 1 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Matula Ondra

6:0
0
172
Slezák Petr

9:21
50
157
Kovář David

0:0
0
0
Grümann Petr

4:51
0
143
Kristian Libor

6:35
40
183
Krátký Aleš

6:57
50
180
274 532,5 0 219,5 343,5 377
514,55 1000 0 412,21 645,07 707,98

Kolo - 1 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Vohralík Martin

4:1
45
178
Novotný Radek

9:57
50
177
Holešínský František

5:4
0
174
Barč Radim

9:58
50
179
Prašivka Miroslav

5:21
45
152
Šmehlík Jaroslav

8:19
50
156
197 558,5 217 558,5 290 471
352,73 1000 388,54 1000 519,25 843,33

Kolo - 1 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
-- Matula Franta

5:13
0
179
Kičmer Kamil

5:3
25
193
Koláska Petr

5:31
50
182
Kovařík Pavel

4:40
0
226
petr kurán

6:25
15
218
-- 223,5 231,5 290 102 246
-- 770,69 798,28 1000 351,72 848,28

Kolo - 2 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Vohralík Martin

6:45
35
164
Novotný Radek

9:56
50
147
Barč Radim

8:58
35
181
Matula Franta

6:13
40
155
Grümann Petr

5:35
0
184
Matula Ondra

7:35
45
159
358 572,5 482,5 335,5 243 420,5
625,33 1000 842,79 586,03 424,45 734,5

Kolo - 2 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Kristian Libor

5:48
10
210
Kovařík Pavel

6:41
15
156
petr kurán

6:31
35
184
Slezák Petr

5:59
45
68
Prašivka Miroslav

9:51
0
200
Kičmer Kamil

7:45
0
151
228 338 334 370 491 389,5
464,36 688,39 680,24 753,56 1000 793,28

Kolo - 2 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Šmehlík Jaroslav

4:57
0
162
Koláska Petr

5:37
40
184
-- Kovář David

0:0
0
0
Krátký Aleš

5:56
50
173
Holešínský František

2:31
0
99
216 285 -- 0 319,5 101,5
676,06 892,02 -- 0 1000 317,68

Kolo - 3 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Grümann Petr

7:11
0
181
Matula Franta

4:50
45
176
petr kurán

5:54
45
199
Vohralík Martin

6:0
0
182
-- Slezák Petr

9:42
50
184
340,5 247 299,5 269 -- 540
630,56 457,41 554,63 498,15 -- 1000

Kolo - 3 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Kristian Libor

5:13
35
104
Krátký Aleš

9:57
45
163
Kovařík Pavel

4:44
50
177
Barč Radim

9:58
50
157
Prašivka Miroslav

5:0
5
89
Koláska Petr

5:0
40
179
296 560,5 245,5 569,5 260,5 250,5
519,75 984,2 431,08 1000 457,42 439,86

Kolo - 3 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Holešínský František

4:1
0
136
Šmehlík Jaroslav

4:25
35
166
Matula Ondra

4:57
45
30
Novotný Radek

6:17
50
134
Kičmer Kamil

5:14
40
119
Kovář David

0:0
0
0
173 217 327 360 294,5 0
480,56 602,78 908,33 1000 818,06 0

Kolo - 4 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Slezák Petr

9:53
50
165
Koláska Petr

9:59
25
198
Barč Radim

9:58
45
194
petr kurán

7:29
0
180
Grümann Petr

7:33
0
170
Kristian Libor

6:36
5
190
560,5 525 546 359 368 306
1000 936,66 974,13 640,5 656,56 545,94

Kolo - 4 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Kičmer Kamil

6:0
45
113
Kovařík Pavel

0:0
0
0
Kovář David

0:0
0
0
Šmehlík Jaroslav

3:56
40
112
Prašivka Miroslav

6:22
35
169
Matula Franta

1:41
0
50
348,5 0 0 220 332,5 76
1000 0 0 631,28 954,09 218,08

Kolo - 4 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Vohralík Martin

5:15
40
184
Novotný Radek

9:55
50
101
-- Holešínský František

9:31
0
243
Krátký Aleš

0:0
0
0
Matula Ondra

9:59
45
185
263 594,5 -- 342 0 551,5
442,39 1000 -- 575,27 0 927,67

Kolo - 5 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Slezák Petr

8:3
50
121
Grümann Petr

9:50
40
154
Šmehlík Jaroslav

9:17
45
178
Kovář David

0:0
0
0
Kovařík Pavel

5:45
20
205
Kičmer Kamil

7:3
45
129
472,5 553 513 0 250 403,5
854,43 1000 927,67 0 452,08 729,66

Kolo - 5 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Prašivka Miroslav

6:5
0
80
Krátký Aleš

7:46
50
52
Holešínský František

2:55
0
159
Matula Ondra

6:18
40
183
Koláska Petr

7:24
0
198
Novotný Radek

9:52
50
85
325 490 95,5 326,5 345 599,5
542,12 817,35 159,3 544,62 575,48 1000

Kolo - 5 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Kristian Libor

5:15
0
167
-- Barč Radim

3:28
45
191
Vohralík Martin

5:39
0
128
petr kurán

6:13
0
187
Matula Franta

5:20
25
90
231,5 -- 157,5 275 279,5 300
771,67 -- 525 916,67 931,67 1000

Kolo - 6 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Šmehlík Jaroslav

5:7
30
151
Koláska Petr

8:45
40
233
Slezák Petr

8:46
20
155
Kičmer Kamil

9:52
50
172
Novotný Radek

8:13
50
35
Matula Ondra

8:33
50
162
261,5 366 468,5 556 525,5 482
470,32 658,27 842,63 1000 945,14 866,91

Kolo - 6 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Prašivka Miroslav

7:26
35
32
Kovář David

0:0
0
0
Matula Franta

7:10
50
163
Kristian Libor

3:40
0
156
Barč Radim

9:11
50
188
Krátký Aleš

1:15
0
20
465 0 398,5 142 507 65
917,16 0 786 280,08 1000 128,21

Kolo - 6 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Kovařík Pavel

9:28
40
217
petr kurán

5:0
40
199
Holešínský František

4:9
0
180
Grümann Petr

4:26
45
147
Vohralík Martin

3:39
25
104
--
457 240,5 159 237,5 192 --
1000 526,26 347,92 519,69 420,13 --

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po základních kolech

Zákl. výsledky

poz. Jméno soutěžícího Klub Licence Frekvence Věková kategorie V teamu Stát přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo pen
1 Novotný Radek CZE-1528 2,4 GHz 0 0 CZE 1000 5000 1000
9:57 / 50 / 177
1000
9:56 / 50 / 147
1000
6:17 / 50 / 134
1000
9:55 / 50 / 101
1000
9:52 / 50 / 85
945,14
8:13 / 50 / 35
0
2 Barč Radim CZE-342-001 2,4 GHz 0 0 CZE 963,38 4816,92 1000
9:58 / 50 / 179
842,79
8:58 / 35 / 181
1000
9:58 / 50 / 157
974,13
9:58 / 45 / 194
525
3:28 / 45 / 191
1000
9:11 / 50 / 188
0
3 Slezák Petr CZE-342-044 2,4 GHz 0 0 CZE 939,41 4697,06 1000
9:21 / 50 / 157
753,56
5:59 / 45 / 68
1000
9:42 / 50 / 184
1000
9:53 / 50 / 165
854,43
8:3 / 50 / 121
842,63
8:46 / 20 / 155
0
4 Kičmer Kamil CZE-261-261 2,4 GHz 0 0 CZE 881,92 4409,62 798,28
5:3 / 25 / 193
793,28
7:45 / 0 / 151
818,06
5:14 / 40 / 119
1000
6:0 / 45 / 113
729,66
7:3 / 45 / 129
1000
9:52 / 50 / 172
0
5 Koláska Petr CZE-548-003 2,4 GHz 0 0 CZE 812,49 4062,43 1000
5:31 / 50 / 182
892,02
5:37 / 40 / 184
439,86
5:0 / 40 / 179
936,66
9:59 / 25 / 198
575,48
7:24 / 0 / 198
658,27
8:45 / 40 / 233
0
6 Matula Ondra CZE-261-242 2,4 GHz 0 0 CZE 796,41 3982,03 514,55
6:0 / 0 / 172
734,5
7:35 / 45 / 159
908,33
4:57 / 45 / 30
927,67
9:59 / 45 / 185
544,62
6:18 / 40 / 183
866,91
8:33 / 50 / 162
0
7 Prašivka Miroslav CZE-261-025 2,4 GHz 0 0 CZE 786,52 3932,62 519,25
5:21 / 45 / 152
1000
9:51 / 0 / 200
457,42
5:0 / 5 / 89
954,09
6:22 / 35 / 169
542,12
6:5 / 0 / 80
917,16
7:26 / 35 / 32
0
8 Šmehlík Jaroslav CZE-027-005 2,4 GHz 0 0 CZE 736,22 3681,12 843,33
8:19 / 50 / 156
676,06
4:57 / 0 / 162
602,78
4:25 / 35 / 166
631,28
3:56 / 40 / 112
927,67
9:17 / 45 / 178
470,32
5:7 / 30 / 151
0
9 petr kurán cze 96 013 2,4 GHz 0 0 cze 731,06 3655,32 848,28
6:25 / 15 / 218
680,24
6:31 / 35 / 184
554,63
5:54 / 45 / 199
640,5
7:29 / 0 / 180
931,67
6:13 / 0 / 187
526,26
5:0 / 40 / 199
0
10 Krátký Aleš CZE-548-001 2,4 GHz 0 0 CZE 727,55 3637,74 707,98
6:57 / 50 / 180
1000
5:56 / 50 / 173
984,2
9:57 / 45 / 163
0
0:0 / 0 / 0
817,35
7:46 / 50 / 52
128,21
1:15 / 0 / 20
0
11 Matula Franta CZE-261-012 2,4 GHz 0 0 CZE 720,03 3600,13 770,69
5:13 / 0 / 179
586,03
6:13 / 40 / 155
457,41
4:50 / 45 / 176
218,08
1:41 / 0 / 50
1000
5:20 / 25 / 90
786
7:10 / 50 / 163
0
12 Grümann Petr CZE-261-021 2,4 GHz 0 0 CZE 646,25 3231,26 412,21
4:51 / 0 / 143
424,45
5:35 / 0 / 184
630,56
7:11 / 0 / 181
656,56
7:33 / 0 / 170
1000
9:50 / 40 / 154
519,69
4:26 / 45 / 147
0
13 Kristian Libor CZE-342-016 2,4 GHz 0 0 CZE 589,36 2946,79 645,07
6:35 / 40 / 183
464,36
5:48 / 10 / 210
519,75
5:13 / 35 / 104
545,94
6:36 / 5 / 190
771,67
5:15 / 0 / 167
280,08
3:40 / 0 / 156
0
14 Kovařík Pavel CZE-537-03 2,4 GHz 0 0 CZE 584,65 2923,27 351,72
4:40 / 0 / 226
688,39
6:41 / 15 / 156
431,08
4:44 / 50 / 177
0
0:0 / 0 / 0
452,08
5:45 / 20 / 205
1000
9:28 / 40 / 217
0
15 Vohralík Martin CZE-261-358 2,4 GHz 0 0 CZE 580,53 2902,67 352,73
4:1 / 45 / 178
625,33
6:45 / 35 / 164
498,15
6:0 / 0 / 182
442,39
5:15 / 40 / 184
916,67
5:39 / 0 / 128
420,13
3:39 / 25 / 104
0
16 Holešínský František CZE-261-411 2,4 GHz 0 0 CZE 421,99 2109,97 388,54
5:4 / 0 / 174
317,68
2:31 / 0 / 99
480,56
4:1 / 0 / 136
575,27
9:31 / 0 / 243
159,3
2:55 / 0 / 159
347,92
4:9 / 0 / 180
0
17 Kovář David CZE-548-005 2,4 GHz 0 0 CZE 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Výsledky finálových kol


OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po finálních kolech

Celkové výsledky
Zakl. pozice Jméno soutěžícího přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo pen
1* Novotný Radek 1000 + 30 = 1030 5000 1000
9:57 / 50 / 177
1000
9:56 / 50 / 147
1000
6:17 / 50 / 134
1000
9:55 / 50 / 101
1000
9:52 / 50 / 85
945,14
8:13 / 50 / 35
0
2* Barč Radim 963,38 + 25 = 988,38 4816,92 1000
9:58 / 50 / 179
842,79
8:58 / 35 / 181
1000
9:58 / 50 / 157
974,13
9:58 / 45 / 194
525
3:28 / 45 / 191
1000
9:11 / 50 / 188
0
3* Slezák Petr 939,41 + 20 = 959,41 4697,06 1000
9:21 / 50 / 157
753,56
5:59 / 45 / 68
1000
9:42 / 50 / 184
1000
9:53 / 50 / 165
854,43
8:3 / 50 / 121
842,63
8:46 / 20 / 155
0
4* Kičmer Kamil 881,92 + 15 = 896,92 4409,62 798,28
5:3 / 25 / 193
793,28
7:45 / 0 / 151
818,06
5:14 / 40 / 119
1000
6:0 / 45 / 113
729,66
7:3 / 45 / 129
1000
9:52 / 50 / 172
0
5* Koláska Petr 812,49 + 10 = 822,49 4062,43 1000
5:31 / 50 / 182
892,02
5:37 / 40 / 184
439,86
5:0 / 40 / 179
936,66
9:59 / 25 / 198
575,48
7:24 / 0 / 198
658,27
8:45 / 40 / 233
0
6* Matula Ondra 796,41 + 5 = 801,41 3982,03 514,55
6:0 / 0 / 172
734,5
7:35 / 45 / 159
908,33
4:57 / 45 / 30
927,67
9:59 / 45 / 185
544,62
6:18 / 40 / 183
866,91
8:33 / 50 / 162
0
7* Prašivka Miroslav 786,52 3932,62 519,25
5:21 / 45 / 152
1000
9:51 / 0 / 200
457,42
5:0 / 5 / 89
954,09
6:22 / 35 / 169
542,12
6:5 / 0 / 80
917,16
7:26 / 35 / 32
0
8* Šmehlík Jaroslav 736,22 3681,12 843,33
8:19 / 50 / 156
676,06
4:57 / 0 / 162
602,78
4:25 / 35 / 166
631,28
3:56 / 40 / 112
927,67
9:17 / 45 / 178
470,32
5:7 / 30 / 151
0
9* petr kurán 731,06 3655,32 848,28
6:25 / 15 / 218
680,24
6:31 / 35 / 184
554,63
5:54 / 45 / 199
640,5
7:29 / 0 / 180
931,67
6:13 / 0 / 187
526,26
5:0 / 40 / 199
0
10* Krátký Aleš 727,55 3637,74 707,98
6:57 / 50 / 180
1000
5:56 / 50 / 173
984,2
9:57 / 45 / 163
0
0:0 / 0 / 0
817,35
7:46 / 50 / 52
128,21
1:15 / 0 / 20
0
11 Matula Franta 720,03 3600,13 770,69
5:13 / 0 / 179
586,03
6:13 / 40 / 155
457,41
4:50 / 45 / 176
218,08
1:41 / 0 / 50
1000
5:20 / 25 / 90
786
7:10 / 50 / 163
0
12 Grümann Petr 646,25 3231,26 412,21
4:51 / 0 / 143
424,45
5:35 / 0 / 184
630,56
7:11 / 0 / 181
656,56
7:33 / 0 / 170
1000
9:50 / 40 / 154
519,69
4:26 / 45 / 147
0
13 Kristian Libor 589,36 2946,79 645,07
6:35 / 40 / 183
464,36
5:48 / 10 / 210
519,75
5:13 / 35 / 104
545,94
6:36 / 5 / 190
771,67
5:15 / 0 / 167
280,08
3:40 / 0 / 156
0
14 Kovařík Pavel 584,65 2923,27 351,72
4:40 / 0 / 226
688,39
6:41 / 15 / 156
431,08
4:44 / 50 / 177
0
0:0 / 0 / 0
452,08
5:45 / 20 / 205
1000
9:28 / 40 / 217
0
15 Vohralík Martin 580,53 2902,67 352,73
4:1 / 45 / 178
625,33
6:45 / 35 / 164
498,15
6:0 / 0 / 182
442,39
5:15 / 40 / 184
916,67
5:39 / 0 / 128
420,13
3:39 / 25 / 104
0
16 Holešínský František 421,99 2109,97 388,54
5:4 / 0 / 174
317,68
2:31 / 0 / 99
480,56
4:1 / 0 / 136
575,27
9:31 / 0 / 243
159,3
2:55 / 0 / 159
347,92
4:9 / 0 / 180
0
17 Kovář David 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Oficiální výsledovka s body



Výsledky

Kontakt - Jméno :631
Datum konání :18.6.2016
Kategorie :RCEV
Místo konání :polní letiště Trnávka
Číslo pořádajícího klubu (např CZE96)CZE123
Kontakt - Jméno :kontakt - jmeno
Kontakt - Adresa :kontakt adresa
Kontakt - Email :kontakt email
Kontakt - Telefon :kontakt - telefon
Pořadatel :LMK Ikarus
Ředitel soutěže :Kičmer Kamil
Hlavní rozhodčí :Kičmer Kamil
Počasí :Slunečno, vítr 3-4 m/s




Pořadí - všichni

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 Let č. 6 body přepoč.
1* Novotný Radek CZE-1528 1000
9:57 / 50 / 177
1000
9:56 / 50 / 147
1000
6:17 / 50 / 134
1000
9:55 / 50 / 101
1000
9:52 / 50 / 85
945,14
8:13 / 50 / 35
5000 1000 + 30 = 1030
2* Barč Radim CZE-342-001 1000
9:58 / 50 / 179
842,79
8:58 / 35 / 181
1000
9:58 / 50 / 157
974,13
9:58 / 45 / 194
525
3:28 / 45 / 191
1000
9:11 / 50 / 188
4816,92 963 + 25 = 988
3* Slezák Petr CZE-342-044 1000
9:21 / 50 / 157
753,56
5:59 / 45 / 68
1000
9:42 / 50 / 184
1000
9:53 / 50 / 165
854,43
8:3 / 50 / 121
842,63
8:46 / 20 / 155
4697,06 939 + 20 = 959
4* Kičmer Kamil CZE-261-261 798,28
5:3 / 25 / 193
793,28
7:45 / 0 / 151
818,06
5:14 / 40 / 119
1000
6:0 / 45 / 113
729,66
7:3 / 45 / 129
1000
9:52 / 50 / 172
4409,62 881 + 15 = 896
5* Koláska Petr CZE-548-003 1000
5:31 / 50 / 182
892,02
5:37 / 40 / 184
439,86
5:0 / 40 / 179
936,66
9:59 / 25 / 198
575,48
7:24 / 0 / 198
658,27
8:45 / 40 / 233
4062,43 812 + 10 = 822
6* Matula Ondra CZE-261-242 514,55
6:0 / 0 / 172
734,5
7:35 / 45 / 159
908,33
4:57 / 45 / 30
927,67
9:59 / 45 / 185
544,62
6:18 / 40 / 183
866,91
8:33 / 50 / 162
3982,03 796 + 5 = 801
7* Prašivka Miroslav CZE-261-025 519,25
5:21 / 45 / 152
1000
9:51 / 0 / 200
457,42
5:0 / 5 / 89
954,09
6:22 / 35 / 169
542,12
6:5 / 0 / 80
917,16
7:26 / 35 / 32
3932,62 786,52
8* Šmehlík Jaroslav CZE-027-005 843,33
8:19 / 50 / 156
676,06
4:57 / 0 / 162
602,78
4:25 / 35 / 166
631,28
3:56 / 40 / 112
927,67
9:17 / 45 / 178
470,32
5:7 / 30 / 151
3681,12 736,22
9* petr kurán cze 96 013 848,28
6:25 / 15 / 218
680,24
6:31 / 35 / 184
554,63
5:54 / 45 / 199
640,5
7:29 / 0 / 180
931,67
6:13 / 0 / 187
526,26
5:0 / 40 / 199
3655,32 731,06
10* Krátký Aleš CZE-548-001 707,98
6:57 / 50 / 180
1000
5:56 / 50 / 173
984,2
9:57 / 45 / 163
0
0:0 / 0 / 0
817,35
7:46 / 50 / 52
128,21
1:15 / 0 / 20
3637,74 727,55
11 Matula Franta CZE-261-012 770,69
5:13 / 0 / 179
586,03
6:13 / 40 / 155
457,41
4:50 / 45 / 176
218,08
1:41 / 0 / 50
1000
5:20 / 25 / 90
786
7:10 / 50 / 163
3600,13 720,03
12 Grümann Petr CZE-261-021 412,21
4:51 / 0 / 143
424,45
5:35 / 0 / 184
630,56
7:11 / 0 / 181
656,56
7:33 / 0 / 170
1000
9:50 / 40 / 154
519,69
4:26 / 45 / 147
3231,26 646,25
13 Kristian Libor CZE-342-016 645,07
6:35 / 40 / 183
464,36
5:48 / 10 / 210
519,75
5:13 / 35 / 104
545,94
6:36 / 5 / 190
771,67
5:15 / 0 / 167
280,08
3:40 / 0 / 156
2946,79 589,36
14 Kovařík Pavel CZE-537-03 351,72
4:40 / 0 / 226
688,39
6:41 / 15 / 156
431,08
4:44 / 50 / 177
0
0:0 / 0 / 0
452,08
5:45 / 20 / 205
1000
9:28 / 40 / 217
2923,27 584,65
15 Vohralík Martin CZE-261-358 352,73
4:1 / 45 / 178
625,33
6:45 / 35 / 164
498,15
6:0 / 0 / 182
442,39
5:15 / 40 / 184
916,67
5:39 / 0 / 128
420,13
3:39 / 25 / 104
2902,67 580,53
16 Holešínský František CZE-261-411 388,54
5:4 / 0 / 174
317,68
2:31 / 0 / 99
480,56
4:1 / 0 / 136
575,27
9:31 / 0 / 243
159,3
2:55 / 0 / 159
347,92
4:9 / 0 / 180
2109,97 421,99
17 Kovář David CZE-548-005 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0 0

^^^


Pořadí klubů


Klub Členů Příjmení, jméno Součet Průměr

^^^


Pořadí týmů

Týmy Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
none 17 Slezák Petr , Kičmer Kamil, Vohralík Martin, Prašivka Miroslav, Koláska Petr, Barč Radim, Matula Ondra, Matula Franta, petr kurán, Grümann Petr, Šmehlík Jaroslav, Krátký Aleš, Novotný Radek, Kovář David, Kristian Libor, Holešínský František, Kovařík Pavel, 66373,13 3904,3

^^^


Přestnost přistání

Příjmení, jméno celkem přistání Součet Průměr
Novotný Radek 6 50 , 50 , 50 , 50 , 50 , 50 300 50
Barč Radim 6 50 , 35 , 50 , 45 , 45 , 50 275 45,83
Slezák Petr 6 50 , 45 , 50 , 50 , 50 , 20 265 44,17
Krátký Aleš 5 50 , 50 , 45 , 50 , 0 195 39
Matula Ondra 6 0 , 45 , 45 , 45 , 40 , 50 225 37,5
Kičmer Kamil 6 25 , 0 , 40 , 45 , 45 , 50 205 34,17
Šmehlík Jaroslav 6 50 , 0 , 35 , 40 , 45 , 30 200 33,33
Koláska Petr 6 50 , 40 , 40 , 25 , 0 , 40 195 32,5
Matula Franta 6 0 , 40 , 45 , 0 , 25 , 50 160 26,67
Kovařík Pavel 5 0 , 15 , 50 , 20 , 40 125 25
Vohralík Martin 6 45 , 35 , 0 , 40 , 0 , 25 145 24,17
petr kurán 6 15 , 35 , 45 , 0 , 0 , 40 135 22,5
Prašivka Miroslav 6 45 , 0 , 5 , 35 , 0 , 35 120 20
Kristian Libor 6 40 , 10 , 35 , 5 , 0 , 0 90 15
Grümann Petr 6 0 , 0 , 0 , 0 , 40 , 45 85 14,17
Holešínský František 6 0 , 0 , 0 , 0 , 0 , 0 0 0
Kovář David 0 0 0 0

^^^


Průměrná doba letu


Příjmení, jméno Počet záznamů Letové časy Celekem vteřin Průměrný letový čas
Novotný Radek 6 9:57,00, 9:56,00, 6:17,00, 9:55,00, 9:52,00, 8:13,00, 3250 9:1,66999999999996
Slezák Petr 6 9:21,00, 5:59,00, 9:42,00, 9:53,00, 8:3,00, 8:46,00, 3104 8:37,33
Barč Radim 6 9:58,00, 8:58,00, 9:58,00, 9:58,00, 3:28,00, 9:11,00, 3091 8:35,17
Matula Ondra 6 6:0,00, 7:35,00, 4:57,00, 9:59,00, 6:18,00, 8:33,00, 2602 7:13,67
Koláska Petr 6 5:31,00, 5:37,00, 5:0,00, 9:59,00, 7:24,00, 8:45,00, 2536 7:2,67000000000002
Kičmer Kamil 6 5:3,00, 7:45,00, 5:14,00, 6:0,00, 7:3,00, 9:52,00, 2457 6:49,5
Prašivka Miroslav 6 5:21,00, 9:51,00, 5:0,00, 6:22,00, 6:5,00, 7:26,00, 2405 6:40,83
Grümann Petr 6 4:51,00, 5:35,00, 7:11,00, 7:33,00, 9:50,00, 4:26,00, 2366 6:34,33
Krátký Aleš 5 6:57,00, 5:56,00, 9:57,00, 7:46,00, 1:15,00, 1911 6:22,2
Kovařík Pavel 5 4:40,00, 6:41,00, 4:44,00, 5:45,00, 9:28,00, 1878 6:15,6
petr kurán 6 6:25,00, 6:31,00, 5:54,00, 7:29,00, 6:13,00, 5:0,00, 2252 6:15,33
Šmehlík Jaroslav 6 8:19,00, 4:57,00, 4:25,00, 3:56,00, 9:17,00, 5:7,00, 2161 6:0,170000000000016
Kristian Libor 6 6:35,00, 5:48,00, 5:13,00, 6:36,00, 5:15,00, 3:40,00, 1987 5:31,17
Vohralík Martin 6 4:1,00, 6:45,00, 6:0,00, 5:15,00, 5:39,00, 3:39,00, 1879 5:13,17
Matula Franta 6 5:13,00, 6:13,00, 4:50,00, 1:41,00, 5:20,00, 7:10,00, 1827 5:4,5
Holešínský František 6 5:4,00, 2:31,00, 4:1,00, 9:31,00, 2:55,00, 4:9,00, 1691 4:41,83
Kovář David 0 0 0 0

^^^


Průměrná výška


Příjmení, jméno Počet záznamů Průměrná výška Výška celkem Průměrná výška
Kovář David 0 0 0 0
Novotný Radek 6 177, 147, 134, 101, 85, 35, 679 113,17
Krátký Aleš 5 180, 173, 163, 52, 20, 588 117,6
Prašivka Miroslav 6 152, 200, 89, 169, 80, 32, 722 120,33
Matula Franta 6 179, 155, 176, 50, 90, 163, 813 135,5
Slezák Petr 6 157, 68, 184, 165, 121, 155, 850 141,67
Kičmer Kamil 6 193, 151, 119, 113, 129, 172, 877 146,17
Matula Ondra 6 172, 159, 30, 185, 183, 162, 891 148,5
Šmehlík Jaroslav 6 156, 162, 166, 112, 178, 151, 925 154,17
Vohralík Martin 6 178, 164, 182, 184, 128, 104, 940 156,67
Grümann Petr 6 143, 184, 181, 170, 154, 147, 979 163,17
Holešínský František 6 174, 99, 136, 243, 159, 180, 991 165,17
Kristian Libor 6 183, 210, 104, 190, 167, 156, 1010 168,33
Barč Radim 6 179, 181, 157, 194, 191, 188, 1090 181,67
petr kurán 6 218, 184, 199, 180, 187, 199, 1167 194,5
Koláska Petr 6 182, 184, 179, 198, 198, 233, 1174 195,67
Kovařík Pavel 5 226, 156, 177, 205, 217, 981 196,2

^^^


Čas vs výška


Příjmení, jméno Letový čas ze 100 metrů Průměrná výška Průměrný letový čas Potřebná výška pro nalétání 10 minut
Novotný Radek 7:58,65 113,17 9:1,66999999999996 125,36
Slezák Petr 6:5,18 141,67 8:37,33 164,31
Prašivka Miroslav 5:33,1 120,33 6:40,83 180,12
Krátký Aleš 5:25 117,6 6:22,2 184,62
Matula Ondra 4:52,03 148,5 7:13,67 205,46
Barč Radim 4:43,58 181,67 8:35,17 211,59
Kičmer Kamil 4:40,16 146,17 6:49,5 214,17
Grümann Petr 4:1,68 163,17 6:34,33 248,27
Šmehlík Jaroslav 3:53,62 154,17 6:0,170000000000016 256,83
Matula Franta 3:44,72 135,5 5:4,5 267
Koláska Petr 3:36,01 195,67 7:2,67000000000002 277,76
Vohralík Martin 3:19,89 156,67 5:13,17 300,17
Kristian Libor 3:16,73 168,33 5:31,17 304,98
petr kurán 3:12,97 194,5 6:15,33 310,92
Kovařík Pavel 3:11,44 196,2 6:15,6 313,42
Holešínský František 2:50,64 165,17 4:41,83 351,63
Kovář David 0:Není číslo Není číslo 0:0 Není číslo

^^^



Software SORG V4 (c) 2012 - Aleš Krátký / www.RCSOFTWARE.cz / ales@sgames.cz Stoupak.cz - RCEK, RCEJ, RCEN, RCEO, F5J, FXJ, Eurocup ... / www.stoupak.cz