Kompletní přehled ze soutěže : RCEV - 2. Packá Véčka 2018 - 18.08.2018 15:31:29

SORG V4 - www.RCSOFTWARE.cz / Aleš Krátký / ales@sgames.cz






Seznam zaregistrovaných soutěžících

# Příjmení, jméno Klub Stát Licence Frekvence 1. Kanál / 2. Kanál Věková kategorie
1 Semerák Petr   CZE  CZE-210-088  2,4 GHz 00(00) Senior 
2 Lhota Jaroslav   CZE  CZE-069-073  2,4 GHz 00(00) Senior 
3 Pavlíček Martin   CZE  CZE-069-003  2,4 GHz 00(00) Senior 
4 Mrázek Karel   CZE  CZE-264-027  2,4 GHz 00(00) Senior 
5 Janovský Radek   CZE  CZE-232-053  2,4 GHz 00(00) Senior 
6 Marek Svoboda   CZE  CZE-232-058  2,4 GHz 00(00) Senior 
7 Muhl Jiří   CZE  CZE-210-013  2,4 GHz 00(00) Senior 
8 Kotula Mirek   CZE  CZE-331-011  2,4 GHz 00(00) Senior 
9 Koros Bedřich   CZE  CZE-058-102  2,4 GHz 00(00) Senior 
10 Vinklář Ondřej   CZE  CZE-210-082  2,4 GHz 00(00) Senior 
11 Tomiska Leos   CZE  CZE-232-18  2,4 GHz 00(00) Senior 
12 Hloušek Pavel   CZE  CZE-301-101  2,4 GHz 00(00) Senior 
13 Jirásko Ladislav   CZE  CZE-210-73  2,4 GHz 00(00) Senior 
14 Jirásko Michal   CZE  CZE-210-081  2,4 GHz 00(00) Senior 
15 Dušek Petr   CZE  CZE-232-003  2,4 GHz 00(00) Senior 
16 Bachtík Lubor   CZE  CZE-069-014  2,4 GHz 00(00) Senior 
17 Novotný Luděk   CZE  CZE-1573  2,4 GHz 00(00) Senior 
18 Číp Mirek   CZE  CZE-232-045  2,4 GHz 00(00) Senior 
19 Novotný Radek   CZE  CZE-1528  2,4 GHz 00(00) Senior 
20 Rada Rudolf   CZE  CZE-071-011  2,4 GHz 00(00) Senior 
21 Kubica Jan   CZE  CZE-232-017  2,4 GHz 00(00) Senior 
22 Tůma Jiří   CZE  CZE-1089  2,4 GHz 00(00) Senior 
23 Mihulka Jiří   CZE  CZE-1661  2,4 GHz 00(00) Senior 
24 Rezerva       2,4 GHz 00(00) Žák 

^^^


Výpis kanálů

2,4 GHz
Semerák Petr
Lhota Jaroslav
Pavlíček Martin
Mrázek Karel
Janovský Radek
Marek Svoboda
Muhl Jiří
Kotula Mirek
Koros Bedřich
Vinklář Ondřej
Tomiska Leos
Hloušek Pavel
Jirásko Ladislav
Jirásko Michal
Dušek Petr
Bachtík Lubor
Novotný Luděk
Číp Mirek
Novotný Radek
Rada Rudolf
Kubica Jan
Tůma Jiří
Mihulka Jiří
Rezerva
35 MHz
40 MHz
72 MHz

Kolizní kanály 35 MHz
Kolizní kanály 40 MHz
Kolizní kanály 72 MHz


Počet kolizních kanálů na 35 MHz
Počet kolizních kanálů na 40 MHz
Počet kolizních kanálů na 72 MHz

^^^


Rozlosování

Let č. - 1
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8
Skupina 1 Marek Svoboda
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Tomiska Leos
2,4 GHz
Jirásko Ladislav
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Skupina 2 Janovský Radek
2,4 GHz
Hloušek Pavel
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Jirásko Michal
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Vinklář Ondřej
2,4 GHz
Lhota Jaroslav
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Skupina 3 Muhl Jiří
2,4 GHz
Kotula Mirek
2,4 GHz
Rezerva
2,4 GHz
Bachtík Lubor
2,4 GHz
Mihulka Jiří
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Tůma Jiří
2,4 GHz
Semerák Petr
2,4 GHz

Let č. - 2
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8
Skupina 1 Koros Bedřich
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
Tomiska Leos
2,4 GHz
Jirásko Ladislav
2,4 GHz
Jirásko Michal
2,4 GHz
Marek Svoboda
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Hloušek Pavel
2,4 GHz
Skupina 2 Rada Rudolf
2,4 GHz
Kotula Mirek
2,4 GHz
Rezerva
2,4 GHz
Lhota Jaroslav
2,4 GHz
Mihulka Jiří
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Muhl Jiří
2,4 GHz
Skupina 3 Mrázek Karel
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Tůma Jiří
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Vinklář Ondřej
2,4 GHz
Bachtík Lubor
2,4 GHz
Semerák Petr
2,4 GHz

Let č. - 3
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8
Skupina 1 Hloušek Pavel
2,4 GHz
Rezerva
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Lhota Jaroslav
2,4 GHz
Mihulka Jiří
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Skupina 2 Kubica Jan
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
Bachtík Lubor
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Kotula Mirek
2,4 GHz
Marek Svoboda
2,4 GHz
Tůma Jiří
2,4 GHz
Skupina 3 Mrázek Karel
2,4 GHz
Jirásko Michal
2,4 GHz
Jirásko Ladislav
2,4 GHz
Semerák Petr
2,4 GHz
Tomiska Leos
2,4 GHz
Muhl Jiří
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Vinklář Ondřej
2,4 GHz

Let č. - 4
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8
Skupina 1 Novotný Radek
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Rezerva
2,4 GHz
Tůma Jiří
2,4 GHz
Lhota Jaroslav
2,4 GHz
Bachtík Lubor
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
Marek Svoboda
2,4 GHz
Skupina 2 Rada Rudolf
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Jirásko Michal
2,4 GHz
Hloušek Pavel
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Muhl Jiří
2,4 GHz
Skupina 3 Kotula Mirek
2,4 GHz
Semerák Petr
2,4 GHz
Jirásko Ladislav
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Tomiska Leos
2,4 GHz
Vinklář Ondřej
2,4 GHz
Mihulka Jiří
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz

Let č. - 5
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8
Skupina 1 Číp Mirek
2,4 GHz
Rezerva
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Vinklář Ondřej
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Jirásko Michal
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
Skupina 2 Kubica Jan
2,4 GHz
Lhota Jaroslav
2,4 GHz
Kotula Mirek
2,4 GHz
Semerák Petr
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Jirásko Ladislav
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Skupina 3 Mihulka Jiří
2,4 GHz
Marek Svoboda
2,4 GHz
Tomiska Leos
2,4 GHz
Bachtík Lubor
2,4 GHz
Tůma Jiří
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Hloušek Pavel
2,4 GHz
Muhl Jiří
2,4 GHz

^^^


'Kdo s kým'

Semerák Petr
Lhota Jaroslav
Pavlíček Martin
Mrázek Karel
Janovský Radek
Marek Svoboda
Muhl Jiří
Kotula Mirek
Koros Bedřich
Vinklář Ondřej
Tomiska Leos
Hloušek Pavel
Jirásko Ladislav
Jirásko Michal
Dušek Petr
Bachtík Lubor
Novotný Luděk
Číp Mirek
Novotný Radek
Rada Rudolf
Kubica Jan
Tůma Jiří
Mihulka Jiří
Rezerva
Semerák Petr X 1 1 2 2 0 2 3 0 3 2 0 3 1 2 2 0 2 0 1 3 2 2 1
Lhota Jaroslav 1 X 3 1 4 1 1 2 3 1 0 2 1 1 1 1 1 0 2 2 1 1 2 3
Pavlíček Martin 1 3 X 2 3 1 2 3 1 1 0 2 1 2 3 1 1 1 0 2 2 1 1 1
Mrázek Karel 2 1 2 X 1 1 3 0 1 3 2 3 1 3 2 2 0 3 0 1 1 2 1 0
Janovský Radek 2 4 3 1 X 0 1 3 2 2 1 2 2 1 1 0 0 0 1 2 2 0 3 2
Marek Svoboda 0 1 1 1 0 X 1 1 2 0 3 2 2 1 2 3 4 1 3 0 2 3 1 1
Muhl Jiří 2 1 2 3 1 1 X 2 0 1 2 2 1 2 1 2 0 2 0 3 0 2 3 2
Kotula Mirek 3 2 3 0 3 1 2 X 0 1 1 0 2 0 2 2 1 0 0 2 3 2 3 2
Koros Bedřich 0 3 1 1 2 2 0 0 X 2 1 3 1 3 0 1 3 1 4 2 0 1 1 3
Vinklář Ondřej 3 1 1 3 2 0 1 1 2 X 2 1 2 3 1 1 1 3 1 1 2 1 1 1
Tomiska Leos 2 0 0 2 1 3 2 1 1 2 X 2 4 2 1 1 2 2 2 0 2 1 2 0
Hloušek Pavel 0 2 2 3 2 2 2 0 3 1 2 X 1 3 1 1 1 1 2 2 0 1 2 1
Jirásko Ladislav 3 1 1 1 2 2 1 2 1 2 4 1 X 2 2 0 2 2 2 0 3 0 1 0
Jirásko Michal 1 1 2 3 1 1 2 0 3 3 2 3 2 X 1 0 2 3 2 2 0 0 0 1
Dušek Petr 2 1 3 2 1 2 1 2 0 1 1 1 2 1 X 2 2 3 1 1 4 2 0 0
Bachtík Lubor 2 1 1 2 0 3 2 2 1 1 1 1 0 0 2 X 2 1 1 1 2 5 2 2
Novotný Luděk 0 1 1 0 0 4 0 1 3 1 2 1 2 2 2 2 X 2 4 1 2 2 0 2
Číp Mirek 2 0 1 3 0 1 2 0 1 3 2 1 2 3 3 1 2 X 2 2 2 1 0 1
Novotný Radek 0 2 0 0 1 3 0 0 4 1 2 2 2 2 1 1 4 2 X 2 1 1 1 3
Rada Rudolf 1 2 2 1 2 0 3 2 2 1 0 2 0 2 1 1 1 2 2 X 0 1 3 4
Kubica Jan 3 1 2 1 2 2 0 3 0 2 2 0 3 0 4 2 2 2 1 0 X 2 1 0
Tůma Jiří 2 1 1 2 0 3 2 2 1 1 1 1 0 0 2 5 2 1 1 1 2 X 2 2
Mihulka Jiří 2 2 1 1 3 1 3 3 1 1 2 2 1 0 0 2 0 0 1 3 1 2 X 3
Rezerva 1 3 1 0 2 1 2 2 3 1 0 1 0 1 0 2 2 1 3 4 0 2 3 X

Výsledky základních kol

Kolo - 1 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Marek Svoboda

5:49
20
142
Novotný Luděk

9:57
45
114
Kubica Jan

6:15
50
181
Tomiska Leos

7:45
45
142
Jirásko Ladislav

9:26
40
227
Dušek Petr

9:55
50
117
Novotný Radek

9:59
50
127
Číp Mirek

5:13
45
158
298 585 334,5 439 425 586,5 585,5 279
508,1 997,44 570,33 748,51 724,64 1000 998,29 475,7

Kolo - 1 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Janovský Radek

9:58
25
129
Hloušek Pavel

6:27
45
241
Pavlíček Martin

9:56
50
119
Jirásko Michal

9:57
50
173
Mrázek Karel

9:58
35
140
Vinklář Ondřej

0:0
0
0
Lhota Jaroslav

9:59
20
212
Koros Bedřich

4:29
35
130
558,5 209 586,5 560,5 563 0 483 239
952,26 356,35 1000 955,67 959,93 0 823,53 407,5

Kolo - 1 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Muhl Jiří

6:24
0
82
Kotula Mirek

9:59
40
91
Rezerva

0:0
0
0
Bachtík Lubor

7:11
50
186
Mihulka Jiří

9:57
35
129
Rada Rudolf

9:54
45
124
Tůma Jiří

9:53
50
76
Semerák Petr

9:58
40
94
343 593,5 0 388 567,5 577 605 591
566,94 980,99 0 641,32 938,02 953,72 1000 976,86

Kolo - 2 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Koros Bedřich

9:54
30
140
Novotný Luděk

9:56
50
38
Tomiska Leos

9:52
40
146
Jirásko Ladislav

9:53
40
147
Jirásko Michal

9:47
45
112
Marek Svoboda

7:42
5
154
Novotný Radek

9:57
50
70
Hloušek Pavel

4:36
50
57
554 627 559 559,5 576 390 612 297,5
883,57 1000 891,55 892,34 918,66 622,01 976,08 474,48

Kolo - 2 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Rada Rudolf

9:55
40
139
Kotula Mirek

9:46
45
94
Rezerva

0:0
0
0
Lhota Jaroslav

4:49
10
111
Mihulka Jiří

9:52
45
107
Janovský Radek

0:0
0
0
Pavlíček Martin

9:56
45
79
Muhl Jiří

9:57
45
94
565,5 584 0 243,5 583,5 0 601,5 595
940,15 970,91 0 404,82 970,07 0 1000 989,19

Kolo - 2 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Mrázek Karel

9:54
45
137
Číp Mirek

7:0
45
143
Tůma Jiří

9:57
45
80
Dušek Petr

9:58
40
94
Kubica Jan

9:51
45
101
Vinklář Ondřej

0:0
0
0
Bachtík Lubor

7:20
40
169
Semerák Petr

9:57
45
89
570,5 393,5 602 591 585,5 0 395,5 597,5
947,67 653,65 1000 981,73 972,59 0 656,98 992,52

Kolo - 3 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Hloušek Pavel

9:58
50
109
Rezerva

0:0
0
0
Rada Rudolf

9:48
50
126
Koros Bedřich

5:12
40
158
Lhota Jaroslav

5:16
50
151
Mihulka Jiří

9:50
45
94
Novotný Radek

9:55
45
86
Janovský Radek

0:0
0
0
593,5 0 575 273 290,5 588 597 0
994,14 0 963,15 457,29 486,6 984,92 1000 0

Kolo - 3 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Kubica Jan

7:1
45
144
Novotný Luděk

6:1
45
40
Bachtík Lubor

5:39
0
186
Pavlíček Martin

3:24
0
85
Dušek Petr

9:3
40
83
Kotula Mirek

6:49
40
117
Marek Svoboda

5:39
0
99
Tůma Jiří

6:32
50
99
394 386 246 161,5 541,5 390,5 289,5 392,5
727,61 712,83 454,29 298,25 1000 721,14 534,63 724,84

Kolo - 3 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Mrázek Karel

6:22
45
150
Jirásko Michal

5:6
35
86
Jirásko Ladislav

5:3
30
165
Semerák Petr

6:6
50
179
Tomiska Leos

6:54
0
192
Muhl Jiří

6:6
40
144
Číp Mirek

7:15
40
161
Vinklář Ondřej

0:0
0
0
352 298 250,5 326,5 318 334 394,5 0
892,27 755,39 634,98 827,63 806,08 846,64 1000 0

Kolo - 4 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Novotný Radek

9:55
45
128
Koros Bedřich

0:0
0
0
Rezerva

0:0
0
0
Tůma Jiří

9:57
45
134
Lhota Jaroslav

5:8
45
223
Bachtík Lubor

6:51
50
200
Novotný Luděk

0:0
0
0
Marek Svoboda

0:0
0
0
576 0 0 575 184 361 0 0
1000 0 0 998,26 319,44 626,74 0 0

Kolo - 4 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Rada Rudolf

5:19
45
147
Číp Mirek

5:6
45
104
Dušek Petr

3:27
40
117
Jirásko Michal

3:40
35
111
Hloušek Pavel

6:26
50
154
Mrázek Karel

6:11
45
140
Pavlíček Martin

3:17
0
85
Muhl Jiří

6:5
45
158
290,5 299 188,5 199,5 359 346 154,5 331
809,19 832,87 525,07 555,71 1000 963,79 430,36 922,01

Kolo - 4 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Kotula Mirek

9:54
50
180
Semerák Petr

9:56
50
186
Jirásko Ladislav

7:2
35
211
Janovský Radek

0:0
0
0
Tomiska Leos

9:57
50
233
Vinklář Ondřej

0:0
0
0
Mihulka Jiří

8:45
20
124
Kubica Jan

9:49
50
177
554 553 324 0 448 0 483 550,5
1000 998,19 584,84 0 808,66 0 871,84 993,68

Kolo - 5 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Číp Mirek

9:56
40
133
Rezerva

0:0
0
0
Koros Bedřich

4:47
40
148
Vinklář Ondřej

0:0
0
0
Novotný Radek

4:35
50
121
Rada Rudolf

9:56
45
195
Jirásko Michal

9:54
50
148
Novotný Luděk

8:22
35
129
569,5 0 253 0 264,5 543,5 570 472,5
999,12 0 443,86 0 464,04 953,51 1000 828,95

Kolo - 5 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Kubica Jan

9:51
50
172
Lhota Jaroslav

7:5
30
166
Kotula Mirek

8:14
45
156
Semerák Petr

9:45
50
220
Pavlíček Martin

8:28
45
109
Janovský Radek

0:0
0
0
Jirásko Ladislav

6:38
0
231
Dušek Petr

7:50
50
149
555 372 461 475 498,5 0 205 445,5
1000 670,27 830,63 855,86 898,2 0 369,37 802,7

Kolo - 5 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Mihulka Jiří

9:56
40
172
Marek Svoboda

0:0
0
0
Tomiska Leos

9:58
20
167
Bachtík Lubor

9:51
10
201
Tůma Jiří

4:50
0
128
Mrázek Karel

3:43
35
155
Hloušek Pavel

9:58
50
82
Muhl Jiří

4:41
50
77
550 0 534,5 498 226 180,5 607 292,5
906,1 0 880,56 820,43 372,32 297,36 1000 481,88

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po základních kolech

Zákl. výsledky

poz. Jméno soutěžícího Klub Licence Frekvence Věková kategorie V teamu Stát přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo pen
1 Novotný Radek CZE-1528 2,4 GHz 0 0 CZE 1000 3974,37 998,29
9:59 / 50 / 127
976,08
9:57 / 50 / 70
1000
9:55 / 45 / 86
1000
9:55 / 45 / 128
464,04
4:35 / 50 / 121
0
2 Semerák Petr CZE-210-088 2,4 GHz 0 0 CZE 962,02 3823,43 976,86
9:58 / 40 / 94
992,52
9:57 / 45 / 89
827,63
6:6 / 50 / 179
998,19
9:56 / 50 / 186
855,86
9:45 / 50 / 220
0
3 Rada Rudolf CZE-071-011 2,4 GHz 0 0 CZE 958,78 3810,53 953,72
9:54 / 45 / 124
940,15
9:55 / 40 / 139
963,15
9:48 / 50 / 126
809,19
5:19 / 45 / 147
953,51
9:56 / 45 / 195
0
4 Mihulka Jiří CZE-1661 2,4 GHz 0 0 CZE 955,9 3799,11 938,02
9:57 / 35 / 129
970,07
9:52 / 45 / 107
984,92
9:50 / 45 / 94
871,84
8:45 / 20 / 124
906,1
9:56 / 40 / 172
0
5 Dušek Petr CZE-232-003 2,4 GHz 0 0 CZE 952,21 3784,43 1000
9:55 / 50 / 117
981,73
9:58 / 40 / 94
1000
9:3 / 40 / 83
525,07
3:27 / 40 / 117
802,7
7:50 / 50 / 149
0
6 Kotula Mirek CZE-331-011 2,4 GHz 0 0 CZE 951,73 3782,53 980,99
9:59 / 40 / 91
970,91
9:46 / 45 / 94
721,14
6:49 / 40 / 117
1000
9:54 / 50 / 180
830,63
8:14 / 45 / 156
0
7 Mrázek Karel CZE-264-027 2,4 GHz 0 0 CZE 946,98 3763,66 959,93
9:58 / 35 / 140
947,67
9:54 / 45 / 137
892,27
6:22 / 45 / 150
963,79
6:11 / 45 / 140
297,36
3:43 / 35 / 155
0
8 Tůma Jiří CZE-1089 2,4 GHz 0 0 CZE 936,78 3723,1 1000
9:53 / 50 / 76
1000
9:57 / 45 / 80
724,84
6:32 / 50 / 99
998,26
9:57 / 45 / 134
372,32
4:50 / 0 / 128
0
9 Kubica Jan CZE-232-017 2,4 GHz 0 0 CZE 929,43 3693,88 570,33
6:15 / 50 / 181
972,59
9:51 / 45 / 101
727,61
7:1 / 45 / 144
993,68
9:49 / 50 / 177
1000
9:51 / 50 / 172
0
10 Jirásko Michal CZE-210-081 2,4 GHz 0 0 CZE 913,28 3629,72 955,67
9:57 / 50 / 173
918,66
9:47 / 45 / 112
755,39
5:6 / 35 / 86
555,71
3:40 / 35 / 111
1000
9:54 / 50 / 148
0
11 Novotný Luděk CZE-1573 2,4 GHz 0 0 CZE 890,51 3539,22 997,44
9:57 / 45 / 114
1000
9:56 / 50 / 38
712,83
6:1 / 45 / 40
0
0:0 / 0 / 0
828,95
8:22 / 35 / 129
0
12 Číp Mirek CZE-232-045 2,4 GHz 0 0 CZE 877,03 3485,64 475,7
5:13 / 45 / 158
653,65
7:0 / 45 / 143
1000
7:15 / 40 / 161
832,87
5:6 / 45 / 104
999,12
9:56 / 40 / 133
0
13 Hloušek Pavel CZE-301-101 2,4 GHz 0 0 CZE 872,75 3468,62 356,35
6:27 / 45 / 241
474,48
4:36 / 50 / 57
994,14
9:58 / 50 / 109
1000
6:26 / 50 / 154
1000
9:58 / 50 / 82
0
14 Tomiska Leos CZE-232-18 2,4 GHz 0 0 CZE 852,17 3386,85 748,51
7:45 / 45 / 142
891,55
9:52 / 40 / 146
806,08
6:54 / 0 / 192
808,66
9:57 / 50 / 233
880,56
9:58 / 20 / 167
0
15 Pavlíček Martin CZE-069-003 2,4 GHz 0 0 CZE 837,51 3328,56 1000
9:56 / 50 / 119
1000
9:56 / 45 / 79
298,25
3:24 / 0 / 85
430,36
3:17 / 0 / 85
898,2
8:28 / 45 / 109
0
16 Muhl Jiří CZE-210-013 2,4 GHz 0 0 CZE 836,56 3324,78 566,94
6:24 / 0 / 82
989,19
9:57 / 45 / 94
846,64
6:6 / 40 / 144
922,01
6:5 / 45 / 158
481,88
4:41 / 50 / 77
0
17 Jirásko Ladislav CZE-210-73 2,4 GHz 0 0 CZE 713,77 2836,8 724,64
9:26 / 40 / 227
892,34
9:53 / 40 / 147
634,98
5:3 / 30 / 165
584,84
7:2 / 35 / 211
369,37
6:38 / 0 / 231
0
18 Bachtík Lubor CZE-069-014 2,4 GHz 0 0 CZE 690,79 2745,47 641,32
7:11 / 50 / 186
656,98
7:20 / 40 / 169
454,29
5:39 / 0 / 186
626,74
6:51 / 50 / 200
820,43
9:51 / 10 / 201
0
19 Lhota Jaroslav CZE-069-073 2,4 GHz 0 0 CZE 600,15 2385,22 823,53
9:59 / 20 / 212
404,82
4:49 / 10 / 111
486,6
5:16 / 50 / 151
319,44
5:8 / 45 / 223
670,27
7:5 / 30 / 166
0
20 Koros Bedřich CZE-058-102 2,4 GHz 0 0 CZE 551,59 2192,22 407,5
4:29 / 35 / 130
883,57
9:54 / 30 / 140
457,29
5:12 / 40 / 158
0
0:0 / 0 / 0
443,86
4:47 / 40 / 148
0
21 Marek Svoboda CZE-232-058 2,4 GHz 0 0 CZE 418,87 1664,74 508,1
5:49 / 20 / 142
622,01
7:42 / 5 / 154
534,63
5:39 / 0 / 99
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
22 Janovský Radek CZE-232-053 2,4 GHz 0 0 CZE 239,6 952,26 952,26
9:58 / 25 / 129
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
23 Vinklář Ondřej CZE-210-082 2,4 GHz 0 0 CZE 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
24 Rezerva 2,4 GHz 2 0 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Výsledky finálových kol


OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po finálních kolech

Celkové výsledky
Zakl. pozice Jméno soutěžícího přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo pen
1* Novotný Radek 1000 + 30 = 1030 3974,37 998,29
9:59 / 50 / 127
976,08
9:57 / 50 / 70
1000
9:55 / 45 / 86
1000
9:55 / 45 / 128
464,04
4:35 / 50 / 121
0
2* Semerák Petr 962,02 + 25 = 987,02 3823,43 976,86
9:58 / 40 / 94
992,52
9:57 / 45 / 89
827,63
6:6 / 50 / 179
998,19
9:56 / 50 / 186
855,86
9:45 / 50 / 220
0
3* Rada Rudolf 958,78 + 20 = 978,78 3810,53 953,72
9:54 / 45 / 124
940,15
9:55 / 40 / 139
963,15
9:48 / 50 / 126
809,19
5:19 / 45 / 147
953,51
9:56 / 45 / 195
0
4* Mihulka Jiří 955,9 + 15 = 970,9 3799,11 938,02
9:57 / 35 / 129
970,07
9:52 / 45 / 107
984,92
9:50 / 45 / 94
871,84
8:45 / 20 / 124
906,1
9:56 / 40 / 172
0
5* Dušek Petr 952,21 + 10 = 962,21 3784,43 1000
9:55 / 50 / 117
981,73
9:58 / 40 / 94
1000
9:3 / 40 / 83
525,07
3:27 / 40 / 117
802,7
7:50 / 50 / 149
0
6* Kotula Mirek 951,73 + 5 = 956,73 3782,53 980,99
9:59 / 40 / 91
970,91
9:46 / 45 / 94
721,14
6:49 / 40 / 117
1000
9:54 / 50 / 180
830,63
8:14 / 45 / 156
0
7* Mrázek Karel 946,98 3763,66 959,93
9:58 / 35 / 140
947,67
9:54 / 45 / 137
892,27
6:22 / 45 / 150
963,79
6:11 / 45 / 140
297,36
3:43 / 35 / 155
0
8* Tůma Jiří 936,78 3723,1 1000
9:53 / 50 / 76
1000
9:57 / 45 / 80
724,84
6:32 / 50 / 99
998,26
9:57 / 45 / 134
372,32
4:50 / 0 / 128
0
9* Kubica Jan 929,43 3693,88 570,33
6:15 / 50 / 181
972,59
9:51 / 45 / 101
727,61
7:1 / 45 / 144
993,68
9:49 / 50 / 177
1000
9:51 / 50 / 172
0
10* Jirásko Michal 913,28 3629,72 955,67
9:57 / 50 / 173
918,66
9:47 / 45 / 112
755,39
5:6 / 35 / 86
555,71
3:40 / 35 / 111
1000
9:54 / 50 / 148
0
11 Novotný Luděk 890,51 3539,22 997,44
9:57 / 45 / 114
1000
9:56 / 50 / 38
712,83
6:1 / 45 / 40
0
0:0 / 0 / 0
828,95
8:22 / 35 / 129
0
12 Číp Mirek 877,03 3485,64 475,7
5:13 / 45 / 158
653,65
7:0 / 45 / 143
1000
7:15 / 40 / 161
832,87
5:6 / 45 / 104
999,12
9:56 / 40 / 133
0
13 Hloušek Pavel 872,75 3468,62 356,35
6:27 / 45 / 241
474,48
4:36 / 50 / 57
994,14
9:58 / 50 / 109
1000
6:26 / 50 / 154
1000
9:58 / 50 / 82
0
14 Tomiska Leos 852,17 3386,85 748,51
7:45 / 45 / 142
891,55
9:52 / 40 / 146
806,08
6:54 / 0 / 192
808,66
9:57 / 50 / 233
880,56
9:58 / 20 / 167
0
15 Pavlíček Martin 837,51 3328,56 1000
9:56 / 50 / 119
1000
9:56 / 45 / 79
298,25
3:24 / 0 / 85
430,36
3:17 / 0 / 85
898,2
8:28 / 45 / 109
0
16 Muhl Jiří 836,56 3324,78 566,94
6:24 / 0 / 82
989,19
9:57 / 45 / 94
846,64
6:6 / 40 / 144
922,01
6:5 / 45 / 158
481,88
4:41 / 50 / 77
0
17 Jirásko Ladislav 713,77 2836,8 724,64
9:26 / 40 / 227
892,34
9:53 / 40 / 147
634,98
5:3 / 30 / 165
584,84
7:2 / 35 / 211
369,37
6:38 / 0 / 231
0
18 Bachtík Lubor 690,79 2745,47 641,32
7:11 / 50 / 186
656,98
7:20 / 40 / 169
454,29
5:39 / 0 / 186
626,74
6:51 / 50 / 200
820,43
9:51 / 10 / 201
0
19 Lhota Jaroslav 600,15 2385,22 823,53
9:59 / 20 / 212
404,82
4:49 / 10 / 111
486,6
5:16 / 50 / 151
319,44
5:8 / 45 / 223
670,27
7:5 / 30 / 166
0
20 Koros Bedřich 551,59 2192,22 407,5
4:29 / 35 / 130
883,57
9:54 / 30 / 140
457,29
5:12 / 40 / 158
0
0:0 / 0 / 0
443,86
4:47 / 40 / 148
0
21 Marek Svoboda 418,87 1664,74 508,1
5:49 / 20 / 142
622,01
7:42 / 5 / 154
534,63
5:39 / 0 / 99
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
22 Janovský Radek 239,6 952,26 952,26
9:58 / 25 / 129
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
23 Vinklář Ondřej 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
24 Rezerva 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Oficiální výsledovka s body



Výsledky

Kontakt - Jméno :737
Datum konání :18.8.2018
Kategorie :RCEV
Místo konání :Letiště Stará Paka - Brdo
Číslo pořádajícího klubu (např CZE96)CZE123
Kontakt - Jméno :kontakt - jmeno
Kontakt - Adresa :kontakt adresa
Kontakt - Email :kontakt email
Kontakt - Telefon :kontakt - telefon
Pořadatel :LMK Nová Pak
Ředitel soutěže :Petr Semerák
Hlavní rozhodčí :Pavel Křížek
Počasí : polojasno až oblačno




Pořadí - všichni

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 body přepoč.
1* Novotný Radek CZE-1528 998,29
9:59 / 50 / 127
976,08
9:57 / 50 / 70
1000
9:55 / 45 / 86
1000
9:55 / 45 / 128
464,04
4:35 / 50 / 121
3974,37 1000 + 30 = 1030
2* Semerák Petr CZE-210-088 976,86
9:58 / 40 / 94
992,52
9:57 / 45 / 89
827,63
6:6 / 50 / 179
998,19
9:56 / 50 / 186
855,86
9:45 / 50 / 220
3823,43 962 + 25 = 987
3* Rada Rudolf CZE-071-011 953,72
9:54 / 45 / 124
940,15
9:55 / 40 / 139
963,15
9:48 / 50 / 126
809,19
5:19 / 45 / 147
953,51
9:56 / 45 / 195
3810,53 958 + 20 = 978
4* Mihulka Jiří CZE-1661 938,02
9:57 / 35 / 129
970,07
9:52 / 45 / 107
984,92
9:50 / 45 / 94
871,84
8:45 / 20 / 124
906,1
9:56 / 40 / 172
3799,11 955 + 15 = 970
5* Dušek Petr CZE-232-003 1000
9:55 / 50 / 117
981,73
9:58 / 40 / 94
1000
9:3 / 40 / 83
525,07
3:27 / 40 / 117
802,7
7:50 / 50 / 149
3784,43 952 + 10 = 962
6* Kotula Mirek CZE-331-011 980,99
9:59 / 40 / 91
970,91
9:46 / 45 / 94
721,14
6:49 / 40 / 117
1000
9:54 / 50 / 180
830,63
8:14 / 45 / 156
3782,53 951 + 5 = 956
7* Mrázek Karel CZE-264-027 959,93
9:58 / 35 / 140
947,67
9:54 / 45 / 137
892,27
6:22 / 45 / 150
963,79
6:11 / 45 / 140
297,36
3:43 / 35 / 155
3763,66 946,98
8* Tůma Jiří CZE-1089 1000
9:53 / 50 / 76
1000
9:57 / 45 / 80
724,84
6:32 / 50 / 99
998,26
9:57 / 45 / 134
372,32
4:50 / 0 / 128
3723,1 936,78
9* Kubica Jan CZE-232-017 570,33
6:15 / 50 / 181
972,59
9:51 / 45 / 101
727,61
7:1 / 45 / 144
993,68
9:49 / 50 / 177
1000
9:51 / 50 / 172
3693,88 929,43
10* Jirásko Michal CZE-210-081 955,67
9:57 / 50 / 173
918,66
9:47 / 45 / 112
755,39
5:6 / 35 / 86
555,71
3:40 / 35 / 111
1000
9:54 / 50 / 148
3629,72 913,28
11 Novotný Luděk CZE-1573 997,44
9:57 / 45 / 114
1000
9:56 / 50 / 38
712,83
6:1 / 45 / 40
0
0:0 / 0 / 0
828,95
8:22 / 35 / 129
3539,22 890,51
12 Číp Mirek CZE-232-045 475,7
5:13 / 45 / 158
653,65
7:0 / 45 / 143
1000
7:15 / 40 / 161
832,87
5:6 / 45 / 104
999,12
9:56 / 40 / 133
3485,64 877,03
13 Hloušek Pavel CZE-301-101 356,35
6:27 / 45 / 241
474,48
4:36 / 50 / 57
994,14
9:58 / 50 / 109
1000
6:26 / 50 / 154
1000
9:58 / 50 / 82
3468,62 872,75
14 Tomiska Leos CZE-232-18 748,51
7:45 / 45 / 142
891,55
9:52 / 40 / 146
806,08
6:54 / 0 / 192
808,66
9:57 / 50 / 233
880,56
9:58 / 20 / 167
3386,85 852,17
15 Pavlíček Martin CZE-069-003 1000
9:56 / 50 / 119
1000
9:56 / 45 / 79
298,25
3:24 / 0 / 85
430,36
3:17 / 0 / 85
898,2
8:28 / 45 / 109
3328,56 837,51
16 Muhl Jiří CZE-210-013 566,94
6:24 / 0 / 82
989,19
9:57 / 45 / 94
846,64
6:6 / 40 / 144
922,01
6:5 / 45 / 158
481,88
4:41 / 50 / 77
3324,78 836,56
17 Jirásko Ladislav CZE-210-73 724,64
9:26 / 40 / 227
892,34
9:53 / 40 / 147
634,98
5:3 / 30 / 165
584,84
7:2 / 35 / 211
369,37
6:38 / 0 / 231
2836,8 713,77
18 Bachtík Lubor CZE-069-014 641,32
7:11 / 50 / 186
656,98
7:20 / 40 / 169
454,29
5:39 / 0 / 186
626,74
6:51 / 50 / 200
820,43
9:51 / 10 / 201
2745,47 690,79
19 Lhota Jaroslav CZE-069-073 823,53
9:59 / 20 / 212
404,82
4:49 / 10 / 111
486,6
5:16 / 50 / 151
319,44
5:8 / 45 / 223
670,27
7:5 / 30 / 166
2385,22 600,15
20 Koros Bedřich CZE-058-102 407,5
4:29 / 35 / 130
883,57
9:54 / 30 / 140
457,29
5:12 / 40 / 158
0
0:0 / 0 / 0
443,86
4:47 / 40 / 148
2192,22 551,59
21 Marek Svoboda CZE-232-058 508,1
5:49 / 20 / 142
622,01
7:42 / 5 / 154
534,63
5:39 / 0 / 99
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
1664,74 418,87
22 Janovský Radek CZE-232-053 952,26
9:58 / 25 / 129
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
952,26 239,6
23 Vinklář Ondřej CZE-210-082 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0 0
24 Rezerva 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0 0

^^^


Pořadí klubů


Klub Členů Příjmení, jméno Součet Průměr

^^^


Pořadí týmů

Týmy Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
none 24 Semerák Petr, Lhota Jaroslav, Pavlíček Martin, Mrázek Karel, Janovský Radek, Marek Svoboda, Muhl Jiří , Kotula Mirek, Koros Bedřich, Vinklář Ondřej, Tomiska Leos, Hloušek Pavel , Jirásko Ladislav, Jirásko Michal, Dušek Petr, Bachtík Lubor, Novotný Luděk, Číp Mirek, Novotný Radek, Rada Rudolf, Kubica Jan, Tůma Jiří, Mihulka Jiří, Rezerva, 80613,57 3358,9

^^^


Přestnost přistání

Příjmení, jméno celkem přistání Součet Průměr
Hloušek Pavel 5 45 , 50 , 50 , 50 , 50 245 49
Kubica Jan 5 50 , 45 , 45 , 50 , 50 240 48
Novotný Radek 5 50 , 50 , 45 , 45 , 50 240 48
Semerák Petr 5 40 , 45 , 50 , 50 , 50 235 47
Rada Rudolf 5 45 , 40 , 50 , 45 , 45 225 45
Dušek Petr 5 50 , 40 , 40 , 40 , 50 220 44
Kotula Mirek 5 40 , 45 , 40 , 50 , 45 220 44
Číp Mirek 5 45 , 45 , 40 , 45 , 40 215 43
Jirásko Michal 5 50 , 45 , 35 , 35 , 50 215 43
Mrázek Karel 5 35 , 45 , 45 , 45 , 35 205 41
Tůma Jiří 5 50 , 45 , 50 , 45 , 0 190 38
Mihulka Jiří 5 35 , 45 , 45 , 20 , 40 185 37
Muhl Jiří 5 0 , 45 , 40 , 45 , 50 180 36
Novotný Luděk 5 45 , 50 , 45 , 0 , 35 175 35
Tomiska Leos 5 45 , 40 , 0 , 50 , 20 155 31
Lhota Jaroslav 5 20 , 10 , 50 , 45 , 30 155 31
Bachtík Lubor 5 50 , 40 , 0 , 50 , 10 150 30
Jirásko Ladislav 5 40 , 40 , 30 , 35 , 0 145 29
Koros Bedřich 5 35 , 30 , 40 , 0 , 40 145 29
Pavlíček Martin 5 50 , 45 , 0 , 0 , 45 140 28
Marek Svoboda 5 20 , 5 , 0 , 0 , 0 25 5
Janovský Radek 5 25 , 0 , 0 , 0 , 0 25 5
Rezerva 5 0 , 0 , 0 , 0 , 0 0 0
Vinklář Ondřej 5 0 , 0 , 0 , 0 , 0 0 0

^^^


Průměrná doba letu


Příjmení, jméno Počet záznamů Letové časy Celekem vteřin Průměrný letový čas
Mihulka Jiří 5 9:57,00, 9:52,00, 9:50,00, 8:45,00, 9:56,00, 2900 9:40
Semerák Petr 5 9:58,00, 9:57,00, 6:6,00, 9:56,00, 9:45,00, 2742 9:8,39999999999998
Rada Rudolf 5 9:54,00, 9:55,00, 9:48,00, 5:19,00, 9:56,00, 2692 8:58,4
Kotula Mirek 5 9:59,00, 9:46,00, 6:49,00, 9:54,00, 8:14,00, 2682 8:56,4
Tomiska Leos 5 7:45,00, 9:52,00, 6:54,00, 9:57,00, 9:58,00, 2666 8:53,2
Novotný Radek 5 9:59,00, 9:57,00, 9:55,00, 9:55,00, 4:35,00, 2661 8:52,2
Kubica Jan 5 6:15,00, 9:51,00, 7:1,00, 9:49,00, 9:51,00, 2567 8:33,4
Tůma Jiří 5 9:53,00, 9:57,00, 6:32,00, 9:57,00, 4:50,00, 2469 8:13,8
Dušek Petr 5 9:55,00, 9:58,00, 9:3,00, 3:27,00, 7:50,00, 2413 8:2,60000000000002
Jirásko Michal 5 9:57,00, 9:47,00, 5:6,00, 3:40,00, 9:54,00, 2304 7:40,8
Jirásko Ladislav 5 9:26,00, 9:53,00, 5:3,00, 7:2,00, 6:38,00, 2282 7:36,4
Hloušek Pavel 5 6:27,00, 4:36,00, 9:58,00, 6:26,00, 9:58,00, 2245 7:29
Bachtík Lubor 5 7:11,00, 7:20,00, 5:39,00, 6:51,00, 9:51,00, 2212 7:22,4
Mrázek Karel 5 9:58,00, 9:54,00, 6:22,00, 6:11,00, 3:43,00, 2168 7:13,6
Pavlíček Martin 5 9:56,00, 9:56,00, 3:24,00, 3:17,00, 8:28,00, 2101 7:0,199999999999989
Číp Mirek 5 5:13,00, 7:0,00, 7:15,00, 5:6,00, 9:56,00, 2070 6:54
Novotný Luděk 5 9:57,00, 9:56,00, 6:1,00, 0:0,00, 8:22,00, 2056 6:51,2
Muhl Jiří 5 6:24,00, 9:57,00, 6:6,00, 6:5,00, 4:41,00, 1993 6:38,6
Lhota Jaroslav 5 9:59,00, 4:49,00, 5:16,00, 5:8,00, 7:5,00, 1937 6:27,4
Koros Bedřich 5 4:29,00, 9:54,00, 5:12,00, 0:0,00, 4:47,00, 1462 4:52,4
Marek Svoboda 5 5:49,00, 7:42,00, 5:39,00, 0:0,00, 0:0,00, 1150 3:50
Janovský Radek 5 9:58,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 598 1:59,6
Rezerva 5 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0 0:0
Vinklář Ondřej 5 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0 0:0

^^^


Průměrná výška


Příjmení, jméno Počet záznamů Průměrná výška Výška celkem Průměrná výška
Rezerva 0 0, 0, 0, 0, 0, 0 0
Vinklář Ondřej 0 0, 0, 0, 0, 0, 0 0
Novotný Luděk 4 114, 38, 40, 0, 129, 321 80,25
Pavlíček Martin 5 119, 79, 85, 85, 109, 477 95,4
Tůma Jiří 5 76, 80, 99, 134, 128, 517 103,4
Novotný Radek 5 127, 70, 86, 128, 121, 532 106,4
Muhl Jiří 5 82, 94, 144, 158, 77, 555 111
Dušek Petr 5 117, 94, 83, 117, 149, 560 112
Mihulka Jiří 5 129, 107, 94, 124, 172, 626 125,2
Jirásko Michal 5 173, 112, 86, 111, 148, 630 126
Kotula Mirek 5 91, 94, 117, 180, 156, 638 127,6
Hloušek Pavel 5 241, 57, 109, 154, 82, 643 128,6
Janovský Radek 1 129, 0, 0, 0, 0, 129 129
Marek Svoboda 3 142, 154, 99, 0, 0, 395 131,67
Číp Mirek 5 158, 143, 161, 104, 133, 699 139,8
Koros Bedřich 4 130, 140, 158, 0, 148, 576 144
Mrázek Karel 5 140, 137, 150, 140, 155, 722 144,4
Rada Rudolf 5 124, 139, 126, 147, 195, 731 146,2
Semerák Petr 5 94, 89, 179, 186, 220, 768 153,6
Kubica Jan 5 181, 101, 144, 177, 172, 775 155
Lhota Jaroslav 5 212, 111, 151, 223, 166, 863 172,6
Tomiska Leos 5 142, 146, 192, 233, 167, 880 176
Bachtík Lubor 5 186, 169, 186, 200, 201, 942 188,4
Jirásko Ladislav 5 227, 147, 165, 211, 231, 981 196,2

^^^


Čas vs výška


Příjmení, jméno Letový čas ze 100 metrů Průměrná výška Průměrný letový čas Potřebná výška pro nalétání 10 minut
Novotný Luděk 8:32,4 80,25 6:51,2 117,1
Novotný Radek 8:20,19 106,4 8:52,2 119,95
Tůma Jiří 7:57,56 103,4 8:13,8 125,64
Mihulka Jiří 7:43,26 125,2 9:40 129,52
Pavlíček Martin 7:20,46 95,4 7:0,199999999999989 136,22
Dušek Petr 7:10,89 112 8:2,60000000000002 139,25
Kotula Mirek 7:0,38 127,6 8:56,4 142,73
Rada Rudolf 6:8,26 146,2 8:58,4 162,93
Jirásko Michal 6:5,71 126 7:40,8 164,06
Muhl Jiří 5:59,1 111 6:38,6 167,08
Semerák Petr 5:57,03 153,6 9:8,39999999999998 168,05
Hloušek Pavel 5:49,14 128,6 7:29 171,85
Kubica Jan 5:31,23 155 8:33,4 181,15
Tomiska Leos 5:2,95 176 8:53,2 198,05
Mrázek Karel 5:0,28 144,4 7:13,6 199,82
Číp Mirek 4:56,14 139,8 6:54 202,61
Bachtík Lubor 3:54,82 188,4 7:22,4 255,52
Jirásko Ladislav 3:52,62 196,2 7:36,4 257,93
Lhota Jaroslav 3:44,45 172,6 6:27,4 267,32
Koros Bedřich 3:23,06 144 4:52,4 295,49
Marek Svoboda 2:54,68 131,67 3:50 343,49
Janovský Radek 1:32,71 129 1:59,6 647,16
Rezerva 0:NaN NaN 0:0 NaN
Vinklář Ondřej 0:NaN NaN 0:0 NaN

^^^



Software SORG V4 (c) 2012 - Aleš Krátký / www.RCSOFTWARE.cz / ales@sgames.cz Stoupak.cz - RCEK, RCEJ, RCEN, RCEO, F5J, FXJ, Eurocup ... / www.stoupak.cz