Kompletní přehled ze soutěže : RCEV - Brdo Stará Paka - 03.05.2018 12:38:38

SORG V4 - www.RCSOFTWARE.cz / Aleš Krátký / ales@sgames.cz






Seznam zaregistrovaných soutěžících

# Příjmení, jméno Klub Stát Licence Frekvence 1. Kanál / 2. Kanál Věková kategorie
1 Tomiska Leos   CZE  CZE-232-18  2,4 GHz 00(00) Senior 
2 Jiri Muhl   CZE  CZE-210-013  2,4 GHz 00(00) Senior 
3 Jirásko Ladislav   CZE  CZE-210-73  2,4 GHz 00(00) Senior 
4 Jirásko Michal   CZE  CZE-210-82  2,4 GHz 00(00) Senior 
5 Veselovský Jiří   CZE  CZE-213-020  2,4 GHz 00(00) Senior 
6 Horák Martin   CZE  CZE-337-10  35 MHz 61(61) Senior 
7 Horák Štěpan   CZE  CZE-232-098  35 MHz 61(61) Junior 
8 Novotný Radek   CZE  CZE-1528  2,4 GHz 00(00) Senior 
9 Novotný René   CZE  CZE-1527  2,4 GHz 00(00) Junior 
10 Rudolf Vybíral   CZE  CZE-213-036  2,4 GHz 00(00) Senior 
11 Dušek Petr   CZE  CZE-232-003  2,4 GHz 00(00) Senior 
12 Kopecký Miroslav   CZE  CZE-077-408  2,4 GHz 00(00) Senior 
13 Kotula Miroslav   CZE  CZE-331-011  2,4 GHz 00(00) Senior 
14 Sedláček Jiří   CZE  CZE-210-098  2,4 GHz 00(00) Senior 
15 Semerák Petr   CZE  CZE-210-088  2,4 GHz 00(00) Senior 
16 Janovský Radek   CZE  CZE-232-053  2,4 GHz 00(00) Senior 
17 Bachtík Lubor   CZE  CZE-069-014  2,4 GHz 00(00) Senior 
18 Pavlíček Martin   CZE  CZE-069-003  2,4 GHz 00(00) Senior 
19 Kozel Zdeněk   CZE  CZE-232-028  2,4 GHz 00(00) Senior 
20 Lešák Petr st. LMK Nová Paka    CZE-210-095  2,4 GHz 00(00) Senior 
21 Číp Miroslav LMK Hořice  CZE  CZE-232-045  2,4 GHz 00(00) Senior 
22 Stamko Josef LMK Praha 4    CZE-074-077  2,4 GHz 00(00) Senior 
23 Zemánek Zdeněk H.Branná    CZE-069-008  2,4 GHz 00(00) Senior 
24 Lhota Jaroslav H.Branná    CZE-069-073  2,4 GHz 00(00) Senior 

^^^


Výpis kanálů

2,4 GHz
Tomiska Leos
Jiri Muhl
Jirásko Ladislav
Jirásko Michal
Veselovský Jiří
Novotný Radek
Novotný René
Rudolf Vybíral
Dušek Petr
Kopecký Miroslav
Kotula Miroslav
Sedláček Jiří
Semerák Petr
Janovský Radek
Bachtík Lubor
Pavlíček Martin
Kozel Zdeněk
Lešák Petr st.
Číp Miroslav
Stamko Josef
Zemánek Zdeněk
Lhota Jaroslav
35 MHz
Horák Martin - 61
Horák Štěpan - 61
40 MHz
72 MHz

Kolizní kanály 35 MHz
k.61 u Horák Martin
k.61 u Horák Štěpan
Kolizní kanály 40 MHz
Kolizní kanály 72 MHz


Počet kolizních kanálů na 35 MHz
2x - k.61
Počet kolizních kanálů na 40 MHz
Počet kolizních kanálů na 72 MHz

^^^


Rozlosování

Let č. - 1
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8
Skupina 1 Kozel Zdeněk
2,4 GHz
Semerák Petr
2,4 GHz
Kopecký Miroslav
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Horák Štěpan
35 MHz(61)
Rudolf Vybíral
2,4 GHz
Skupina 2 Novotný Radek
2,4 GHz
Jirásko Ladislav
2,4 GHz
Jiri Muhl
2,4 GHz
Horák Martin
35 MHz(61)
Lhota Jaroslav
2,4 GHz
Bachtík Lubor
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Stamko Josef
2,4 GHz
Skupina 3 Číp Miroslav
2,4 GHz
Lešák Petr st.
2,4 GHz
Zemánek Zdeněk
2,4 GHz
Tomiska Leos
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Sedláček Jiří
2,4 GHz
Jirásko Michal
2,4 GHz

Let č. - 2
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8
Skupina 1 Veselovský Jiří
2,4 GHz
Jirásko Ladislav
2,4 GHz
Kozel Zdeněk
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Stamko Josef
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Lhota Jaroslav
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Skupina 2 Rudolf Vybíral
2,4 GHz
Číp Miroslav
2,4 GHz
Zemánek Zdeněk
2,4 GHz
Lešák Petr st.
2,4 GHz
Horák Štěpan
35 MHz(61)
Jiri Muhl
2,4 GHz
Semerák Petr
2,4 GHz
Tomiska Leos
2,4 GHz
Skupina 3 Novotný René
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Sedláček Jiří
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Kopecký Miroslav
2,4 GHz
Bachtík Lubor
2,4 GHz
Horák Martin
35 MHz(61)
Jirásko Michal
2,4 GHz

Let č. - 3
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8
Skupina 1 Číp Miroslav
2,4 GHz
Stamko Josef
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Zemánek Zdeněk
2,4 GHz
Kozel Zdeněk
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Lhota Jaroslav
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Skupina 2 Rudolf Vybíral
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Kopecký Miroslav
2,4 GHz
Sedláček Jiří
2,4 GHz
Bachtík Lubor
2,4 GHz
Jirásko Ladislav
2,4 GHz
Horák Martin
35 MHz(61)
Jiri Muhl
2,4 GHz
Skupina 3 Horák Štěpan
35 MHz(61)
Dušek Petr
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Jirásko Michal
2,4 GHz
Lešák Petr st.
2,4 GHz
Tomiska Leos
2,4 GHz
Semerák Petr
2,4 GHz

Let č. - 4
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8
Skupina 1 Kozel Zdeněk
2,4 GHz
Číp Miroslav
2,4 GHz
Sedláček Jiří
2,4 GHz
Lhota Jaroslav
2,4 GHz
Jirásko Ladislav
2,4 GHz
Horák Martin
35 MHz(61)
Lešák Petr st.
2,4 GHz
Stamko Josef
2,4 GHz
Skupina 2 Tomiska Leos
2,4 GHz
Kopecký Miroslav
2,4 GHz
Jirásko Michal
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Jiri Muhl
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Skupina 3 Novotný René
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Semerák Petr
2,4 GHz
Horák Štěpan
35 MHz(61)
Zemánek Zdeněk
2,4 GHz
Bachtík Lubor
2,4 GHz
Rudolf Vybíral
2,4 GHz

Let č. - 5
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8
Skupina 1 Janovský Radek
2,4 GHz
Číp Miroslav
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Stamko Josef
2,4 GHz
Lhota Jaroslav
2,4 GHz
Lešák Petr st.
2,4 GHz
Kozel Zdeněk
2,4 GHz
Zemánek Zdeněk
2,4 GHz
Skupina 2 Horák Štěpan
35 MHz(61)
Jirásko Michal
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Tomiska Leos
2,4 GHz
Sedláček Jiří
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Rudolf Vybíral
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Skupina 3 Semerák Petr
2,4 GHz
Kopecký Miroslav
2,4 GHz
Horák Martin
35 MHz(61)
Bachtík Lubor
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Jirásko Ladislav
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Jiri Muhl
2,4 GHz

^^^


'Kdo s kým'

Tomiska Leos
Jiri Muhl
Jirásko Ladislav
Jirásko Michal
Veselovský Jiří
Horák Martin
Horák Štěpan
Novotný Radek
Novotný René
Rudolf Vybíral
Dušek Petr
Kopecký Miroslav
Kotula Miroslav
Sedláček Jiří
Semerák Petr
Janovský Radek
Bachtík Lubor
Pavlíček Martin
Kozel Zdeněk
Lešák Petr st.
Číp Miroslav
Stamko Josef
Zemánek Zdeněk
Lhota Jaroslav
Tomiska Leos X 2 0 4 1 0 3 1 1 2 3 1 2 2 2 2 0 2 0 3 2 0 2 0
Jiri Muhl 2 X 3 1 2 3 1 1 1 2 2 3 1 1 2 1 3 1 0 1 1 1 1 1
Jirásko Ladislav 0 3 X 0 2 4 0 2 1 1 1 2 1 2 1 1 3 1 2 1 1 3 0 3
Jirásko Michal 4 1 0 X 1 1 2 1 2 1 4 2 2 3 1 2 1 3 0 2 1 0 1 0
Veselovský Jiří 1 2 2 1 X 1 0 3 0 0 1 1 3 0 0 3 1 0 3 1 2 4 2 4
Horák Martin 0 3 4 1 1 X 0 1 2 1 2 3 0 3 1 0 4 2 1 1 1 2 0 2
Horák Štěpan 3 1 0 2 0 0 X 2 3 4 1 1 2 1 4 2 1 2 1 2 1 0 2 0
Novotný Radek 1 1 2 1 3 1 2 X 2 2 0 0 3 1 1 1 2 1 2 0 1 3 2 3
Novotný René 1 1 1 2 0 2 3 2 X 4 1 3 2 3 2 1 3 2 1 0 0 0 1 0
Rudolf Vybíral 2 2 1 1 0 1 4 2 4 X 0 2 2 2 3 1 2 1 1 1 1 0 2 0
Dušek Petr 3 2 1 4 1 2 1 0 1 0 X 3 1 2 2 2 2 4 0 2 1 0 1 0
Kopecký Miroslav 1 3 2 2 1 3 1 0 3 2 3 X 2 2 2 2 3 2 1 0 0 0 0 0
Kotula Miroslav 2 1 1 2 3 0 2 3 2 2 1 2 X 1 1 3 0 0 3 0 1 2 1 2
Sedláček Jiří 2 1 2 3 0 3 1 1 3 2 2 2 1 X 0 0 2 2 1 2 2 1 1 1
Semerák Petr 2 2 1 1 0 1 4 1 2 3 2 2 1 0 X 2 2 3 1 2 1 0 2 0
Janovský Radek 2 1 1 2 3 0 2 1 1 1 2 2 3 0 2 X 0 1 3 2 1 2 1 2
Bachtík Lubor 0 3 3 1 1 4 1 2 3 2 2 3 0 2 2 0 X 3 0 0 0 1 1 1
Pavlíček Martin 2 1 1 3 0 2 2 1 2 1 4 2 0 2 3 1 3 X 0 2 1 0 2 0
Kozel Zdeněk 0 0 2 0 3 1 1 2 1 1 0 1 3 1 1 3 0 0 X 2 3 4 2 4
Lešák Petr st. 3 1 1 2 1 1 2 0 0 1 2 0 0 2 2 2 0 2 2 X 4 2 3 2
Číp Miroslav 2 1 1 1 2 1 1 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 1 3 4 X 3 4 3
Stamko Josef 0 1 3 0 4 2 0 3 0 0 0 0 2 1 0 2 1 0 4 2 3 X 2 5
Zemánek Zdeněk 2 1 0 1 2 0 2 2 1 2 1 0 1 1 2 1 1 2 2 3 4 2 X 2
Lhota Jaroslav 0 1 3 0 4 2 0 3 0 0 0 0 2 1 0 2 1 0 4 2 3 5 2 X

Výsledky základních kol

Kolo - 1 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Kozel Zdeněk

0:0
0
0
Semerák Petr

9:54
45
88
Kopecký Miroslav

5:40
0
139
Kotula Miroslav

9:57
25
108
Novotný René

9:59
0
151
Janovský Radek

9:55
50
153
Horák Štěpan

9:59
40
184
Rudolf Vybíral

9:57
45
185
0 595 270,5 568 523,5 568,5 547 549,5
0 1000 454,62 954,62 879,83 955,46 919,33 923,53

Kolo - 1 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Novotný Radek

9:56
50
150
Jirásko Ladislav

6:25
45
247
Jiri Muhl

9:56
50
98
Horák Martin

9:54
50
198
Lhota Jaroslav

9:55
15
177
Bachtík Lubor

5:10
50
212
Veselovský Jiří

9:38
45
169
Stamko Josef

9:59
25
170
571 189 597 545 521,5 224 538,5 539
956,45 316,58 1000 912,9 873,53 375,21 902,01 902,85

Kolo - 1 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Číp Miroslav

6:0
40
172
Lešák Petr st.

7:46
40
175
Zemánek Zdeněk

7:54
50
178
Tomiska Leos

7:13
0
156
Pavlíček Martin

9:54
50
79
Dušek Petr

8:49
45
110
Sedláček Jiří

2:3
0
107
Jirásko Michal

8:38
50
174
314 418,5 435 355 604,5 519 69,5 481
519,44 692,31 719,6 587,26 1000 858,56 114,97 795,7

Kolo - 2 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Veselovský Jiří

9:51
50
182
Jirásko Ladislav

4:47
40
199
Kozel Zdeněk

5:40
0
123
Kotula Miroslav

9:51
10
95
Stamko Josef

9:55
45
126
Novotný Radek

7:53
0
111
Lhota Jaroslav

7:15
0
141
Janovský Radek

9:48
45
98
550 227,5 278,5 553,5 577 417,5 364,5 584
941,78 389,55 476,88 947,77 988,01 714,9 624,14 1000

Kolo - 2 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Rudolf Vybíral

5:33
45
128
Číp Miroslav

7:0
45
138
Zemánek Zdeněk

6:26
0
202
Lešák Petr st.

3:22
20
189
Horák Štěpan

7:34
40
225
Jiri Muhl

5:48
15
85
Semerák Petr

5:34
50
196
Tomiska Leos

7:56
50
167
314 396 280 127,5 319 320,5 286 442,5
709,6 894,92 632,77 288,14 720,9 724,29 646,33 1000

Kolo - 2 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Novotný René

9:42
50
206
Pavlíček Martin

9:56
50
139
Sedláček Jiří

2:55
0
180
Dušek Petr

9:52
50
106
Kopecký Miroslav

6:46
45
177
Bachtík Lubor

9:46
50
172
Horák Martin

9:56
50
121
Jirásko Michal

8:1
50
201
514 576,5 85 589 362,5 550 585,5 428
872,67 978,78 144,31 1000 615,45 933,79 994,06 726,66

Kolo - 3 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Číp Miroslav

6:2
45
159
Stamko Josef

5:43
20
130
Veselovský Jiří

9:54
45
172
Zemánek Zdeněk

5:7
45
180
Kozel Zdeněk

5:9
0
201
Novotný Radek

9:57
50
104
Lhota Jaroslav

8:58
50
138
Kotula Miroslav

9:58
35
111
327,5 298 553 262 206 595 519 577,5
550,42 500,84 929,41 440,34 346,22 1000 872,27 970,59

Kolo - 3 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Rudolf Vybíral

5:45
25
184
Novotný René

9:52
50
149
Kopecký Miroslav

2:50
0
154
Sedláček Jiří

4:52
25
206
Bachtík Lubor

8:42
40
177
Jirásko Ladislav

5:4
45
241
Horák Martin

9:53
50
130
Jiri Muhl

9:54
45
142
278 567,5 93 199 473,5 126 578 568
480,97 981,83 160,9 344,29 819,2 217,99 1000 982,7

Kolo - 3 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Horák Štěpan

9:54
25
179
Dušek Petr

9:56
40
127
Pavlíček Martin

9:55
45
105
Janovský Radek

9:53
50
98
Jirásko Michal

9:47
0
171
Lešák Petr st.

7:30
30
186
Tomiska Leos

5:42
45
125
Semerák Petr

9:30
15
143
529,5 572,5 587,5 594 501,5 387 324,5 513,5
891,41 963,8 989,06 1000 844,28 651,52 546,3 864,48

Kolo - 4 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Kozel Zdeněk

0:0
0
0
Číp Miroslav

0:0
0
0
Sedláček Jiří

6:45
0
194
Lhota Jaroslav

4:26
45
174
Jirásko Ladislav

5:24
15
248
Horák Martin

4:50
50
101
Lešák Petr st.

4:50
30
177
Stamko Josef

6:15
0
104
0 0 308 224 95 289,5 231,5 323
0 0 953,56 693,5 294,12 896,28 716,72 1000

Kolo - 4 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Tomiska Leos

9:45
45
156
Kopecký Miroslav

1:42
40
138
Jirásko Michal

5:1
50
60
Veselovský Jiří

2:44,4
10
0
Janovský Radek

0:0
0
0
Jiri Muhl

0:0
0
0
Dušek Petr

7:53
50
118
Kotula Miroslav

7:27
50
141
552 73 321 174,4 0 0 464 426,5
1000 132,25 581,52 315,94 0 0 840,58 772,64

Kolo - 4 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Novotný René

9:45
40
187
Novotný Radek

6:44
50
102
Pavlíček Martin

7:7
45
102
Semerák Petr

4:28
50
141
Horák Štěpan

6:20
40
141
Zemánek Zdeněk

5:59
50
128
Bachtík Lubor

7:24
25
156
Rudolf Vybíral

6:14
40
189
531,5 403 421 247,5 349,5 345 391 319,5
1000 758,23 792,1 465,66 657,57 649,11 735,65 601,13

Kolo - 5 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Janovský Radek

5:25
50
109
Číp Miroslav

8:3
25
165
Veselovský Jiří

7:39
45
166
Stamko Josef

9:52
50
156
Lhota Jaroslav

5:15
20
151
Lešák Petr st.

7:47
0
186
Kozel Zdeněk

0:0
0
0
Zemánek Zdeněk

9:7
50
202
320,5 425,5 421 564 259,5 374 0 491
568,26 754,43 746,45 1000 460,11 663,12 0 870,57

Kolo - 5 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Horák Štěpan

9:54
50
207
Jirásko Michal

3:0
50
160
Novotný René

5:58
35
187
Tomiska Leos

6:30
50
188
Sedláček Jiří

2:25
25
158
Novotný Radek

9:41
50
209
Rudolf Vybíral

6:0
20
184
Kotula Miroslav

6:8
50
175
523 150 299,5 346 91 504 288 330,5
1000 286,81 572,66 661,57 174 963,67 550,67 631,93

Kolo - 5 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Semerák Petr

9:58
50
76
Kopecký Miroslav

3:47
25
170
Horák Martin

9:54
50
94
Bachtík Lubor

9:57
0
230
Dušek Petr

9:57
45
105
Jirásko Ladislav

9:58
25
186
Pavlíček Martin

9:56
45
133
Jiri Muhl

9:56
35
129
610 167 597 407 589,5 530 574,5 566,5
1000 273,77 978,69 667,21 966,39 868,85 941,8 928,69

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po základních kolech

Zákl. výsledky

poz. Jméno soutěžícího Klub Licence Frekvence Věková kategorie V teamu Stát přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo pen
1 Pavlíček Martin CZE-069-003 2,4 GHz 0 0 CZE 1000 3909,64 1000
9:54 / 50 / 79
978,78
9:56 / 50 / 139
989,06
9:55 / 45 / 105
792,1
7:7 / 45 / 102
941,8
9:56 / 45 / 133
0
2 Stamko Josef LMK Praha 4 CZE-074-077 2,4 GHz 0 0 995,2 3890,86 902,85
9:59 / 25 / 170
988,01
9:55 / 45 / 126
500,84
5:43 / 20 / 130
1000
6:15 / 0 / 104
1000
9:52 / 50 / 156
0
3 Horák Martin CZE-337-10 35 MHz 0 0 CZE 993,86 3885,65 912,9
9:54 / 50 / 198
994,06
9:56 / 50 / 121
1000
9:53 / 50 / 130
896,28
4:50 / 50 / 101
978,69
9:54 / 50 / 94
0
4 Dušek Petr CZE-232-003 2,4 GHz 0 0 CZE 969,08 3788,75 858,56
8:49 / 45 / 110
1000
9:52 / 50 / 106
963,8
9:56 / 40 / 127
840,58
7:53 / 50 / 118
966,39
9:57 / 45 / 105
0
5 Novotný René CZE-1527 2,4 GHz 1 0 CZE 955,16 3734,33 879,83
9:59 / 0 / 151
872,67
9:42 / 50 / 206
981,83
9:52 / 50 / 149
1000
9:45 / 40 / 187
572,66
5:58 / 35 / 187
0
6 Novotný Radek CZE-1528 2,4 GHz 0 0 CZE 940,84 3678,35 956,45
9:56 / 50 / 150
714,9
7:53 / 0 / 111
1000
9:57 / 50 / 104
758,23
6:44 / 50 / 102
963,67
9:41 / 50 / 209
0
7 Kotula Miroslav CZE-331-011 2,4 GHz 0 0 CZE 932,47 3645,62 954,62
9:57 / 25 / 108
947,77
9:51 / 10 / 95
970,59
9:58 / 35 / 111
772,64
7:27 / 50 / 141
631,93
6:8 / 50 / 175
0
8 Jiri Muhl CZE-210-013 2,4 GHz 0 0 CZE 929,93 3635,68 1000
9:56 / 50 / 98
724,29
5:48 / 15 / 85
982,7
9:54 / 45 / 142
0
0:0 / 0 / 0
928,69
9:56 / 35 / 129
0
9 Horák Štěpan CZE-232-098 35 MHz 1 0 CZE 903,32 3531,64 919,33
9:59 / 40 / 184
720,9
7:34 / 40 / 225
891,41
9:54 / 25 / 179
657,57
6:20 / 40 / 141
1000
9:54 / 50 / 207
0
10 Janovský Radek CZE-232-053 2,4 GHz 0 0 CZE 901,29 3523,72 955,46
9:55 / 50 / 153
1000
9:48 / 45 / 98
1000
9:53 / 50 / 98
0
0:0 / 0 / 0
568,26
5:25 / 50 / 109
0
11 Veselovský Jiří CZE-213-020 2,4 GHz 0 0 CZE 900,25 3519,65 902,01
9:38 / 45 / 169
941,78
9:51 / 50 / 182
929,41
9:54 / 45 / 172
315,94
2:44,4 / 10 / 0
746,45
7:39 / 45 / 166
0
12 Semerák Petr CZE-210-088 2,4 GHz 0 0 CZE 897,99 3510,81 1000
9:54 / 45 / 88
646,33
5:34 / 50 / 196
864,48
9:30 / 15 / 143
465,66
4:28 / 50 / 141
1000
9:58 / 50 / 76
0
13 Tomiska Leos CZE-232-18 2,4 GHz 0 0 CZE 830,98 3248,83 587,26
7:13 / 0 / 156
1000
7:56 / 50 / 167
546,3
5:42 / 45 / 125
1000
9:45 / 45 / 156
661,57
6:30 / 50 / 188
0
14 Bachtík Lubor CZE-069-014 2,4 GHz 0 0 CZE 807,2 3155,85 375,21
5:10 / 50 / 212
933,79
9:46 / 50 / 172
819,2
8:42 / 40 / 177
735,65
7:24 / 25 / 156
667,21
9:57 / 0 / 230
0
15 Lhota Jaroslav H.Branná CZE-069-073 2,4 GHz 0 0 783,56 3063,44 873,53
9:55 / 15 / 177
624,14
7:15 / 0 / 141
872,27
8:58 / 50 / 138
693,5
4:26 / 45 / 174
460,11
5:15 / 20 / 151
0
16 Jirásko Michal CZE-210-82 2,4 GHz 0 0 CZE 754,07 2948,16 795,7
8:38 / 50 / 174
726,66
8:1 / 50 / 201
844,28
9:47 / 0 / 171
581,52
5:1 / 50 / 60
286,81
3:0 / 50 / 160
0
17 Zemánek Zdeněk H.Branná CZE-069-008 2,4 GHz 0 0 734,61 2872,05 719,6
7:54 / 50 / 178
632,77
6:26 / 0 / 202
440,34
5:7 / 45 / 180
649,11
5:59 / 50 / 128
870,57
9:7 / 50 / 202
0
18 Rudolf Vybíral CZE-213-036 2,4 GHz 0 0 CZE 712,32 2784,93 923,53
9:57 / 45 / 185
709,6
5:33 / 45 / 128
480,97
5:45 / 25 / 184
601,13
6:14 / 40 / 189
550,67
6:0 / 20 / 184
0
19 Lešák Petr st. LMK Nová Paka CZE-210-095 2,4 GHz 0 0 696,65 2723,67 692,31
7:46 / 40 / 175
288,14
3:22 / 20 / 189
651,52
7:30 / 30 / 186
716,72
4:50 / 30 / 177
663,12
7:47 / 0 / 186
0
20 Číp Miroslav LMK Hořice CZE-232-045 2,4 GHz 0 0 CZE 695,51 2719,21 519,44
6:0 / 40 / 172
894,92
7:0 / 45 / 138
550,42
6:2 / 45 / 159
0
0:0 / 0 / 0
754,43
8:3 / 25 / 165
0
21 Jirásko Ladislav CZE-210-73 2,4 GHz 0 0 CZE 478,07 1869,1 316,58
6:25 / 45 / 247
389,55
4:47 / 40 / 199
217,99
5:4 / 45 / 241
294,12
5:24 / 15 / 248
868,85
9:58 / 25 / 186
0
22 Sedláček Jiří CZE-210-098 2,4 GHz 0 0 CZE 413,38 1616,16 114,97
2:3 / 0 / 107
144,31
2:55 / 0 / 180
344,29
4:52 / 25 / 206
953,56
6:45 / 0 / 194
174
2:25 / 25 / 158
0
23 Kopecký Miroslav CZE-077-408 2,4 GHz 0 0 CZE 384,88 1504,74 454,62
5:40 / 0 / 139
615,45
6:46 / 45 / 177
160,9
2:50 / 0 / 154
132,25
1:42 / 40 / 138
273,77
3:47 / 25 / 170
0
24 Kozel Zdeněk CZE-232-028 2,4 GHz 0 0 CZE 210,53 823,1 0
0:0 / 0 / 0
476,88
5:40 / 0 / 123
346,22
5:9 / 0 / 201
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Výsledky finálových kol


OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po finálních kolech

Celkové výsledky
Zakl. pozice Jméno soutěžícího přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo pen
1* Pavlíček Martin 1000 3909,64 1000
9:54 / 50 / 79
978,78
9:56 / 50 / 139
989,06
9:55 / 45 / 105
792,1
7:7 / 45 / 102
941,8
9:56 / 45 / 133
0
2* Stamko Josef 995,2 3890,86 902,85
9:59 / 25 / 170
988,01
9:55 / 45 / 126
500,84
5:43 / 20 / 130
1000
6:15 / 0 / 104
1000
9:52 / 50 / 156
0
3* Horák Martin 993,86 3885,65 912,9
9:54 / 50 / 198
994,06
9:56 / 50 / 121
1000
9:53 / 50 / 130
896,28
4:50 / 50 / 101
978,69
9:54 / 50 / 94
0
4* Dušek Petr 969,08 3788,75 858,56
8:49 / 45 / 110
1000
9:52 / 50 / 106
963,8
9:56 / 40 / 127
840,58
7:53 / 50 / 118
966,39
9:57 / 45 / 105
0
5* Novotný René 955,16 3734,33 879,83
9:59 / 0 / 151
872,67
9:42 / 50 / 206
981,83
9:52 / 50 / 149
1000
9:45 / 40 / 187
572,66
5:58 / 35 / 187
0
6* Novotný Radek 940,84 3678,35 956,45
9:56 / 50 / 150
714,9
7:53 / 0 / 111
1000
9:57 / 50 / 104
758,23
6:44 / 50 / 102
963,67
9:41 / 50 / 209
0
7 Kotula Miroslav 932,47 3645,62 954,62
9:57 / 25 / 108
947,77
9:51 / 10 / 95
970,59
9:58 / 35 / 111
772,64
7:27 / 50 / 141
631,93
6:8 / 50 / 175
0
8 Jiri Muhl 929,93 3635,68 1000
9:56 / 50 / 98
724,29
5:48 / 15 / 85
982,7
9:54 / 45 / 142
0
0:0 / 0 / 0
928,69
9:56 / 35 / 129
0
9 Horák Štěpan 903,32 3531,64 919,33
9:59 / 40 / 184
720,9
7:34 / 40 / 225
891,41
9:54 / 25 / 179
657,57
6:20 / 40 / 141
1000
9:54 / 50 / 207
0
10 Janovský Radek 901,29 3523,72 955,46
9:55 / 50 / 153
1000
9:48 / 45 / 98
1000
9:53 / 50 / 98
0
0:0 / 0 / 0
568,26
5:25 / 50 / 109
0
11 Veselovský Jiří 900,25 3519,65 902,01
9:38 / 45 / 169
941,78
9:51 / 50 / 182
929,41
9:54 / 45 / 172
315,94
2:44,4 / 10 / 0
746,45
7:39 / 45 / 166
0
12 Semerák Petr 897,99 3510,81 1000
9:54 / 45 / 88
646,33
5:34 / 50 / 196
864,48
9:30 / 15 / 143
465,66
4:28 / 50 / 141
1000
9:58 / 50 / 76
0
13 Tomiska Leos 830,98 3248,83 587,26
7:13 / 0 / 156
1000
7:56 / 50 / 167
546,3
5:42 / 45 / 125
1000
9:45 / 45 / 156
661,57
6:30 / 50 / 188
0
14 Bachtík Lubor 807,2 3155,85 375,21
5:10 / 50 / 212
933,79
9:46 / 50 / 172
819,2
8:42 / 40 / 177
735,65
7:24 / 25 / 156
667,21
9:57 / 0 / 230
0
15 Lhota Jaroslav 783,56 3063,44 873,53
9:55 / 15 / 177
624,14
7:15 / 0 / 141
872,27
8:58 / 50 / 138
693,5
4:26 / 45 / 174
460,11
5:15 / 20 / 151
0
16 Jirásko Michal 754,07 2948,16 795,7
8:38 / 50 / 174
726,66
8:1 / 50 / 201
844,28
9:47 / 0 / 171
581,52
5:1 / 50 / 60
286,81
3:0 / 50 / 160
0
17 Zemánek Zdeněk 734,61 2872,05 719,6
7:54 / 50 / 178
632,77
6:26 / 0 / 202
440,34
5:7 / 45 / 180
649,11
5:59 / 50 / 128
870,57
9:7 / 50 / 202
0
18 Rudolf Vybíral 712,32 2784,93 923,53
9:57 / 45 / 185
709,6
5:33 / 45 / 128
480,97
5:45 / 25 / 184
601,13
6:14 / 40 / 189
550,67
6:0 / 20 / 184
0
19 Lešák Petr st. 696,65 2723,67 692,31
7:46 / 40 / 175
288,14
3:22 / 20 / 189
651,52
7:30 / 30 / 186
716,72
4:50 / 30 / 177
663,12
7:47 / 0 / 186
0
20 Číp Miroslav 695,51 2719,21 519,44
6:0 / 40 / 172
894,92
7:0 / 45 / 138
550,42
6:2 / 45 / 159
0
0:0 / 0 / 0
754,43
8:3 / 25 / 165
0
21 Jirásko Ladislav 478,07 1869,1 316,58
6:25 / 45 / 247
389,55
4:47 / 40 / 199
217,99
5:4 / 45 / 241
294,12
5:24 / 15 / 248
868,85
9:58 / 25 / 186
0
22 Sedláček Jiří 413,38 1616,16 114,97
2:3 / 0 / 107
144,31
2:55 / 0 / 180
344,29
4:52 / 25 / 206
953,56
6:45 / 0 / 194
174
2:25 / 25 / 158
0
23 Kopecký Miroslav 384,88 1504,74 454,62
5:40 / 0 / 139
615,45
6:46 / 45 / 177
160,9
2:50 / 0 / 154
132,25
1:42 / 40 / 138
273,77
3:47 / 25 / 170
0
24 Kozel Zdeněk 210,53 823,1 0
0:0 / 0 / 0
476,88
5:40 / 0 / 123
346,22
5:9 / 0 / 201
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Oficiální výsledovka s body



Výsledky

Kontakt - Jméno :707
Datum konání :28.4.2018
Kategorie :RCEV
Místo konání :Brdo Stará Paka
Číslo pořádajícího klubu (např CZE96)CZE123
Kontakt - Jméno :kontakt - jmeno
Kontakt - Adresa :kontakt adresa
Kontakt - Email :kontakt email
Kontakt - Telefon :kontakt - telefon
Pořadatel :LMK Nová Paka
Ředitel soutěže :Vladimír Čermák
Hlavní rozhodčí :ing. Pavel Křížek
Počasí :Slunečno 25°C Jvítr do 3 m/s




Pořadí - všichni

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 body přepoč.
1* Pavlíček Martin CZE-069-003 1000
9:54 / 50 / 79
978,78
9:56 / 50 / 139
989,06
9:55 / 45 / 105
792,1
7:7 / 45 / 102
941,8
9:56 / 45 / 133
3909,64 1000
2* Stamko Josef LMK Praha 4 CZE-074-077 902,85
9:59 / 25 / 170
988,01
9:55 / 45 / 126
500,84
5:43 / 20 / 130
1000
6:15 / 0 / 104
1000
9:52 / 50 / 156
3890,86 995,2
3* Horák Martin CZE-337-10 912,9
9:54 / 50 / 198
994,06
9:56 / 50 / 121
1000
9:53 / 50 / 130
896,28
4:50 / 50 / 101
978,69
9:54 / 50 / 94
3885,65 993,86
4* Dušek Petr CZE-232-003 858,56
8:49 / 45 / 110
1000
9:52 / 50 / 106
963,8
9:56 / 40 / 127
840,58
7:53 / 50 / 118
966,39
9:57 / 45 / 105
3788,75 969,08
5* Novotný René CZE-1527 879,83
9:59 / 0 / 151
872,67
9:42 / 50 / 206
981,83
9:52 / 50 / 149
1000
9:45 / 40 / 187
572,66
5:58 / 35 / 187
3734,33 955,16
6* Novotný Radek CZE-1528 956,45
9:56 / 50 / 150
714,9
7:53 / 0 / 111
1000
9:57 / 50 / 104
758,23
6:44 / 50 / 102
963,67
9:41 / 50 / 209
3678,35 940,84
7 Kotula Miroslav CZE-331-011 954,62
9:57 / 25 / 108
947,77
9:51 / 10 / 95
970,59
9:58 / 35 / 111
772,64
7:27 / 50 / 141
631,93
6:8 / 50 / 175
3645,62 932,47
8 Jiri Muhl CZE-210-013 1000
9:56 / 50 / 98
724,29
5:48 / 15 / 85
982,7
9:54 / 45 / 142
0
0:0 / 0 / 0
928,69
9:56 / 35 / 129
3635,68 929,93
9 Horák Štěpan CZE-232-098 919,33
9:59 / 40 / 184
720,9
7:34 / 40 / 225
891,41
9:54 / 25 / 179
657,57
6:20 / 40 / 141
1000
9:54 / 50 / 207
3531,64 903,32
10 Janovský Radek CZE-232-053 955,46
9:55 / 50 / 153
1000
9:48 / 45 / 98
1000
9:53 / 50 / 98
0
0:0 / 0 / 0
568,26
5:25 / 50 / 109
3523,72 901,29
11 Veselovský Jiří CZE-213-020 902,01
9:38 / 45 / 169
941,78
9:51 / 50 / 182
929,41
9:54 / 45 / 172
315,94
2:44,4 / 10 / 0
746,45
7:39 / 45 / 166
3519,65 900,25
12 Semerák Petr CZE-210-088 1000
9:54 / 45 / 88
646,33
5:34 / 50 / 196
864,48
9:30 / 15 / 143
465,66
4:28 / 50 / 141
1000
9:58 / 50 / 76
3510,81 897,99
13 Tomiska Leos CZE-232-18 587,26
7:13 / 0 / 156
1000
7:56 / 50 / 167
546,3
5:42 / 45 / 125
1000
9:45 / 45 / 156
661,57
6:30 / 50 / 188
3248,83 830,98
14 Bachtík Lubor CZE-069-014 375,21
5:10 / 50 / 212
933,79
9:46 / 50 / 172
819,2
8:42 / 40 / 177
735,65
7:24 / 25 / 156
667,21
9:57 / 0 / 230
3155,85 807,2
15 Lhota Jaroslav H.Branná CZE-069-073 873,53
9:55 / 15 / 177
624,14
7:15 / 0 / 141
872,27
8:58 / 50 / 138
693,5
4:26 / 45 / 174
460,11
5:15 / 20 / 151
3063,44 783,56
16 Jirásko Michal CZE-210-82 795,7
8:38 / 50 / 174
726,66
8:1 / 50 / 201
844,28
9:47 / 0 / 171
581,52
5:1 / 50 / 60
286,81
3:0 / 50 / 160
2948,16 754,07
17 Zemánek Zdeněk H.Branná CZE-069-008 719,6
7:54 / 50 / 178
632,77
6:26 / 0 / 202
440,34
5:7 / 45 / 180
649,11
5:59 / 50 / 128
870,57
9:7 / 50 / 202
2872,05 734,61
18 Rudolf Vybíral CZE-213-036 923,53
9:57 / 45 / 185
709,6
5:33 / 45 / 128
480,97
5:45 / 25 / 184
601,13
6:14 / 40 / 189
550,67
6:0 / 20 / 184
2784,93 712,32
19 Lešák Petr st. LMK Nová Paka CZE-210-095 692,31
7:46 / 40 / 175
288,14
3:22 / 20 / 189
651,52
7:30 / 30 / 186
716,72
4:50 / 30 / 177
663,12
7:47 / 0 / 186
2723,67 696,65
20 Číp Miroslav LMK Hořice CZE-232-045 519,44
6:0 / 40 / 172
894,92
7:0 / 45 / 138
550,42
6:2 / 45 / 159
0
0:0 / 0 / 0
754,43
8:3 / 25 / 165
2719,21 695,51
21 Jirásko Ladislav CZE-210-73 316,58
6:25 / 45 / 247
389,55
4:47 / 40 / 199
217,99
5:4 / 45 / 241
294,12
5:24 / 15 / 248
868,85
9:58 / 25 / 186
1869,1 478,07
22 Sedláček Jiří CZE-210-098 114,97
2:3 / 0 / 107
144,31
2:55 / 0 / 180
344,29
4:52 / 25 / 206
953,56
6:45 / 0 / 194
174
2:25 / 25 / 158
1616,16 413,38
23 Kopecký Miroslav CZE-077-408 454,62
5:40 / 0 / 139
615,45
6:46 / 45 / 177
160,9
2:50 / 0 / 154
132,25
1:42 / 40 / 138
273,77
3:47 / 25 / 170
1504,74 384,88
24 Kozel Zdeněk CZE-232-028 0
0:0 / 0 / 0
476,88
5:40 / 0 / 123
346,22
5:9 / 0 / 201
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
823,1 210,53

^^^


Pořadí klubů


Klub Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
LMK Praha 4 1 Stamko Josef, 4391,7 4391,7
H.Branná 2 Zemánek Zdeněk, Lhota Jaroslav, 6835,94 3417,97
LMK Nová Paka 1 Lešák Petr st., 3011,81 3011,81
LMK Hořice 1 Číp Miroslav, 2719,21 2719,21

^^^


Pořadí týmů

Týmy Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
none 24 Tomiska Leos, Jiri Muhl, Jirásko Ladislav, Jirásko Michal, Veselovský Jiří, Horák Martin, Horák Štěpan, Novotný Radek, Novotný René, Rudolf Vybíral, Dušek Petr, Kopecký Miroslav, Kotula Miroslav, Sedláček Jiří, Semerák Petr, Janovský Radek, Bachtík Lubor, Pavlíček Martin, Kozel Zdeněk, Lešák Petr st., Číp Miroslav, Stamko Josef, Zemánek Zdeněk, Lhota Jaroslav, 83315,48 3471,48

^^^


Přestnost přistání

Příjmení, jméno celkem přistání Součet Průměr
Horák Martin 5 50 , 50 , 50 , 50 , 50 250 50
Pavlíček Martin 5 50 , 50 , 45 , 45 , 45 235 47
Dušek Petr 5 45 , 50 , 40 , 50 , 45 230 46
Semerák Petr 5 45 , 50 , 15 , 50 , 50 210 42
Novotný Radek 5 50 , 0 , 50 , 50 , 50 200 40
Jirásko Michal 5 50 , 50 , 0 , 50 , 50 200 40
Zemánek Zdeněk 5 50 , 0 , 45 , 50 , 50 195 39
Janovský Radek 5 50 , 45 , 50 , 0 , 50 195 39
Horák Štěpan 5 40 , 40 , 25 , 40 , 50 195 39
Veselovský Jiří 5 45 , 50 , 45 , 10 , 45 195 39
Tomiska Leos 5 0 , 50 , 45 , 45 , 50 190 38
Rudolf Vybíral 5 45 , 45 , 25 , 40 , 20 175 35
Novotný René 5 0 , 50 , 50 , 40 , 35 175 35
Kotula Miroslav 5 25 , 10 , 35 , 50 , 50 170 34
Jirásko Ladislav 5 45 , 40 , 45 , 15 , 25 170 34
Bachtík Lubor 5 50 , 50 , 40 , 25 , 0 165 33
Číp Miroslav 5 40 , 45 , 45 , 0 , 25 155 31
Jiri Muhl 5 50 , 15 , 45 , 0 , 35 145 29
Stamko Josef 5 25 , 45 , 20 , 0 , 50 140 28
Lhota Jaroslav 5 15 , 0 , 50 , 45 , 20 130 26
Lešák Petr st. 5 40 , 20 , 30 , 30 , 0 120 24
Kopecký Miroslav 5 0 , 45 , 0 , 40 , 25 110 22
Sedláček Jiří 5 0 , 0 , 25 , 0 , 25 50 10
Kozel Zdeněk 5 0 , 0 , 0 , 0 , 0 0 0

^^^


Průměrná doba letu


Příjmení, jméno Počet záznamů Letové časy Celekem vteřin Průměrný letový čas
Pavlíček Martin 5 9:54,00, 9:56,00, 9:55,00, 7:7,00, 9:56,00, 2808 9:21,6
Dušek Petr 5 8:49,00, 9:52,00, 9:56,00, 7:53,00, 9:57,00, 2787 9:17,4
Novotný René 5 9:59,00, 9:42,00, 9:52,00, 9:45,00, 5:58,00, 2716 9:3,20000000000005
Horák Martin 5 9:54,00, 9:56,00, 9:53,00, 4:50,00, 9:54,00, 2667 8:53,4
Novotný Radek 5 9:56,00, 7:53,00, 9:57,00, 6:44,00, 9:41,00, 2651 8:50,2
Horák Štěpan 5 9:59,00, 7:34,00, 9:54,00, 6:20,00, 9:54,00, 2621 8:44,2
Kotula Miroslav 5 9:57,00, 9:51,00, 9:58,00, 7:27,00, 6:8,00, 2601 8:40,2
Stamko Josef 5 9:59,00, 9:55,00, 5:43,00, 6:15,00, 9:52,00, 2504 8:20,8
Bachtík Lubor 5 5:10,00, 9:46,00, 8:42,00, 7:24,00, 9:57,00, 2459 8:11,8
Veselovský Jiří 5 9:38,00, 9:51,00, 9:54,00, 2:44,40, 7:39,00, 2386,4 7:57,28
Semerák Petr 5 9:54,00, 5:34,00, 9:30,00, 4:28,00, 9:58,00, 2364 7:52,8
Tomiska Leos 5 7:13,00, 7:56,00, 5:42,00, 9:45,00, 6:30,00, 2226 7:25,2
Lhota Jaroslav 5 9:55,00, 7:15,00, 8:58,00, 4:26,00, 5:15,00, 2149 7:9,80000000000001
Jiri Muhl 5 9:56,00, 5:48,00, 9:54,00, 0:0,00, 9:56,00, 2134 7:6,80000000000001
Janovský Radek 5 9:55,00, 9:48,00, 9:53,00, 0:0,00, 5:25,00, 2101 7:0,199999999999989
Zemánek Zdeněk 5 7:54,00, 6:26,00, 5:7,00, 5:59,00, 9:7,00, 2073 6:54,6
Jirásko Michal 5 8:38,00, 8:1,00, 9:47,00, 5:1,00, 3:0,00, 2067 6:53,4
Rudolf Vybíral 5 9:57,00, 5:33,00, 5:45,00, 6:14,00, 6:0,00, 2009 6:41,8
Jirásko Ladislav 5 6:25,00, 4:47,00, 5:4,00, 5:24,00, 9:58,00, 1898 6:19,6
Lešák Petr st. 5 7:46,00, 3:22,00, 7:30,00, 4:50,00, 7:47,00, 1875 6:15
Číp Miroslav 5 6:0,00, 7:0,00, 6:2,00, 0:0,00, 8:3,00, 1625 5:25
Kopecký Miroslav 5 5:40,00, 6:46,00, 2:50,00, 1:42,00, 3:47,00, 1245 4:9
Sedláček Jiří 5 2:3,00, 2:55,00, 4:52,00, 6:45,00, 2:25,00, 1140 3:48
Kozel Zdeněk 5 0:0,00, 5:40,00, 5:9,00, 0:0,00, 0:0,00, 649 2:9,80000000000001

^^^


Průměrná výška


Příjmení, jméno Počet záznamů Průměrná výška Výška celkem Průměrná výška
Pavlíček Martin 5 79, 139, 105, 102, 133, 558 111,6
Dušek Petr 5 110, 106, 127, 118, 105, 566 113,2
Jiri Muhl 4 98, 85, 142, 0, 129, 454 113,5
Janovský Radek 4 153, 98, 98, 0, 109, 458 114,5
Kotula Miroslav 5 108, 95, 111, 141, 175, 630 126
Semerák Petr 5 88, 196, 143, 141, 76, 644 128,8
Horák Martin 5 198, 121, 130, 101, 94, 644 128,8
Novotný Radek 5 150, 111, 104, 102, 209, 676 135,2
Stamko Josef 5 170, 126, 130, 104, 156, 686 137,2
Jirásko Michal 5 174, 201, 171, 60, 160, 766 153,2
Kopecký Miroslav 5 139, 177, 154, 138, 170, 778 155,6
Lhota Jaroslav 5 177, 141, 138, 174, 151, 781 156,2
Tomiska Leos 5 156, 167, 125, 156, 188, 792 158,4
Číp Miroslav 4 172, 138, 159, 0, 165, 634 158,5
Kozel Zdeněk 2 0, 123, 201, 0, 0, 324 162
Sedláček Jiří 5 107, 180, 206, 194, 158, 845 169
Veselovský Jiří 4 169, 182, 172, 0, 166, 689 172,25
Rudolf Vybíral 5 185, 128, 184, 189, 184, 870 174
Novotný René 5 151, 206, 149, 187, 187, 880 176
Zemánek Zdeněk 5 178, 202, 180, 128, 202, 890 178
Lešák Petr st. 5 175, 189, 186, 177, 186, 913 182,6
Horák Štěpan 5 184, 225, 179, 141, 207, 936 187,2
Bachtík Lubor 5 212, 172, 177, 156, 230, 947 189,4
Jirásko Ladislav 5 247, 199, 241, 248, 186, 1121 224,2

^^^


Čas vs výška


Příjmení, jméno Letový čas ze 100 metrů Průměrná výška Průměrný letový čas Potřebná výška pro nalétání 10 minut
Pavlíček Martin 8:23,23 111,6 9:21,6 119,23
Dušek Petr 8:12,4 113,2 9:17,4 121,85
Horák Martin 6:54,13 128,8 8:53,4 144,88
Kotula Miroslav 6:52,86 126 8:40,2 145,33
Novotný Radek 6:32,16 135,2 8:50,2 153
Jiri Muhl 6:16,04 113,5 7:6,80000000000001 159,56
Semerák Petr 6:7,08 128,8 7:52,8 163,45
Janovský Radek 6:6,99 114,5 7:0,199999999999989 163,49
Stamko Josef 6:5,01 137,2 8:20,8 164,38
Novotný René 5:8,64 176 9:3,20000000000005 194,4
Tomiska Leos 4:41,06 158,4 7:25,2 213,48
Horák Štěpan 4:40,02 187,2 8:44,2 214,27
Veselovský Jiří 4:37,09 172,25 7:57,28 216,54
Lhota Jaroslav 4:35,16 156,2 7:9,80000000000001 218,05
Jirásko Michal 4:29,84 153,2 6:53,4 222,35
Bachtík Lubor 4:19,66 189,4 8:11,8 231,07
Zemánek Zdeněk 3:52,92 178 6:54,6 257,6
Rudolf Vybíral 3:50,92 174 6:41,8 259,83
Lešák Petr st. 3:25,37 182,6 6:15 292,16
Číp Miroslav 3:25,05 158,5 5:25 292,62
Jirásko Ladislav 2:49,31 224,2 6:19,6 354,37
Kopecký Miroslav 2:40,03 155,6 4:9 374,94
Sedláček Jiří 2:14,91 169 3:48 444,74
Kozel Zdeněk 1:20,12 162 2:9,80000000000001 748,84

^^^



Software SORG V4 (c) 2012 - Aleš Krátký / www.RCSOFTWARE.cz / ales@sgames.cz Stoupak.cz - RCEK, RCEJ, RCEN, RCEO, F5J, FXJ, Eurocup ... / www.stoupak.cz