Kompletní přehled ze soutěže : RCEV - Dino 1 - 29.4.2017 20:32:10

SORG V4 - www.RCSOFTWARE.cz / Aleš Krátký / ales@sgames.cz






Seznam zaregistrovaných soutěžících

# Příjmení, jméno Klub Stát Licence Frekvence 1. Kanál / 2. Kanál Věková kategorie
1 Kičmer Kamil   CZE  CZE-261-261  2,4 GHz 00(00) Senior 
2 Krátký Aleš   cze  cze-211-999  2,4 GHz 00(00) Senior 
3 Prašivka Miroslav   CZE  CZE-261-025  2,4 GHz 00(00) Senior 
4 Vohralík Martin   CZE  CZE-261-358  2,4 GHz 00(00) Senior 
5 Koláska Petr   CZE  CZE-211-666  2,4 GHz 00(00) Senior 
6 Barč Radim   CZE  CZE-342-1  2,4 GHz 00(00) Senior 
7 Slezák Petr   CZE  CZE-342-44  2,4 GHz 00(00) Senior 
8 Kristian Libor   CZE  CZE-342-016  2,4 GHz 00(00) Senior 
9 Holešínský František   CZE  CZE-261-411  2,4 GHz 00(00) Senior 
10 Matula Ondra   CZE  CZE-261-242  2,4 GHz 00(00) Senior 
11 Honěk Jan   CZE  CZE-342-04  2,4 GHz 00(00) Senior 
12 Matula František   CZE  CZE-261-012  2,4 GHz 00(00) Senior 
13 Kovařík Pavel   CZE  CZE-261-061  2,4 GHz 00(00) Senior 

^^^


Výpis kanálů

2,4 GHz
Kičmer Kamil
Krátký Aleš
Prašivka Miroslav
Vohralík Martin
Koláska Petr
Barč Radim
Slezák Petr
Kristian Libor
Holešínský František
Matula Ondra
Honěk Jan
Matula František
Kovařík Pavel
35 MHz
40 MHz
72 MHz

Kolizní kanály 35 MHz
Kolizní kanály 40 MHz
Kolizní kanály 72 MHz


Počet kolizních kanálů na 35 MHz
Počet kolizních kanálů na 40 MHz
Počet kolizních kanálů na 72 MHz

^^^


Rozlosování

Let č. - 1
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Kovařík Pavel
2,4 GHz
Honěk Jan
2,4 GHz
- Slezák Petr
2,4 GHz
Skupina 2 Matula Ondra
2,4 GHz
- Koláska Petr
2,4 GHz
Holešínský František
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Skupina 3 Matula František
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz

Let č. - 2
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Slezák Petr
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
Kovařík Pavel
2,4 GHz
Koláska Petr
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Skupina 2 Matula František
2,4 GHz
Holešínský František
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Honěk Jan
2,4 GHz
-
Skupina 3 Vohralík Martin
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
-

Let č. - 3
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Honěk Jan
2,4 GHz
Koláska Petr
2,4 GHz
Holešínský František
2,4 GHz
- Slezák Petr
2,4 GHz
Skupina 2 Kičmer Kamil
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
Matula František
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Skupina 3 Krátký Aleš
2,4 GHz
Kovařík Pavel
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
- Barč Radim
2,4 GHz

Let č. - 4
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Holešínský František
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Honěk Jan
2,4 GHz
Skupina 2 Barč Radim
2,4 GHz
- Matula František
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
Koláska Petr
2,4 GHz
Skupina 3 Slezák Petr
2,4 GHz
- Kristian Libor
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Kovařík Pavel
2,4 GHz

Let č. - 5
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Koláska Petr
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
- Matula František
2,4 GHz
Skupina 2 Kristian Libor
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
- Krátký Aleš
2,4 GHz
Holešínský František
2,4 GHz
Skupina 3 Slezák Petr
2,4 GHz
Honěk Jan
2,4 GHz
Kovařík Pavel
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz

Let č. - 6
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Kristian Libor
2,4 GHz
- Krátký Aleš
2,4 GHz
Holešínský František
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Skupina 2 Vohralík Martin
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Honěk Jan
2,4 GHz
Koláska Petr
2,4 GHz
Skupina 3 Slezák Petr
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
- Matula František
2,4 GHz
Kovařík Pavel
2,4 GHz

^^^


'Kdo s kým'

Kičmer Kamil
Krátký Aleš
Prašivka Miroslav
Vohralík Martin
Koláska Petr
Barč Radim
Slezák Petr
Kristian Libor
Holešínský František
Matula Ondra
Honěk Jan
Matula František
Kovařík Pavel
Kičmer Kamil X 2 2 3 1 1 1 2 1 4 3 2 1
Krátký Aleš 2 X 1 4 1 3 0 3 2 0 0 2 1
Prašivka Miroslav 2 1 X 0 2 1 2 2 2 3 2 2 2
Vohralík Martin 3 4 0 X 1 2 1 3 1 1 1 1 2
Koláska Petr 1 1 2 1 X 3 2 0 2 3 2 2 1
Barč Radim 1 3 1 2 3 X 1 0 1 1 0 3 2
Slezák Petr 1 0 2 1 2 1 X 1 1 2 3 1 5
Kristian Libor 2 3 2 3 0 0 1 X 3 1 1 3 1
Holešínský František 1 2 2 1 2 1 1 3 X 2 3 1 0
Matula Ondra 4 0 3 1 3 1 2 1 2 X 3 1 2
Honěk Jan 3 0 2 1 2 0 3 1 3 3 X 1 2
Matula František 2 2 2 1 2 3 1 3 1 1 1 X 1
Kovařík Pavel 1 1 2 2 1 2 5 1 0 2 2 1 X

Výsledky základních kol

Kolo - 1 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Prašivka Miroslav

9:57
0
174
Kovařík Pavel

5:19
0
208
Honěk Jan

6:18
0
206
-- Slezák Petr

9:58
45
169
510 195 260 -- 558,5
913,16 349,15 465,53 -- 1000

Kolo - 1 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Matula Ondra

9:54
50
160
-- Koláska Petr

9:55
50
179
Holešínský František

9:55
0
182
Barč Radim

9:54
50
152
564 -- 555,5 504 568
992,96 -- 977,99 887,32 1000

Kolo - 1 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Matula František

9:58
0
168
Kičmer Kamil

8:2
50
190
Vohralík Martin

9:53
45
177
Kristian Libor

9:55
40
170
Krátký Aleš

1:29
50
37
514 437 549,5 550 120,5
934,55 794,55 999,09 1000 219,09

Kolo - 2 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Slezák Petr

9:57
50
183
Matula Ondra

9:57
50
120
Kovařík Pavel

5:38
50
179
Koláska Petr

9:52
45
156
Prašivka Miroslav

7:51
50
115
555,5 587 298,5 559 463,5
946,34 1000 508,52 952,3 789,61

Kolo - 2 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Matula František

5:37
0
162
Holešínský František

9:44
40
230
Kristian Libor

6:31
25
203
Honěk Jan

9:32
45
193
--
256 434 307 520,5 --
491,83 833,81 589,82 1000 --

Kolo - 2 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Vohralík Martin

9:48
50
153
Kičmer Kamil

5:50
40
110
Barč Radim

9:55
50
169
Krátký Aleš

9:57
50
136
--
561,5 335 560,5 579 --
969,78 578,58 968,05 1000 --

Kolo - 3 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Honěk Jan

3:32
0
124
Koláska Petr

7:26
50
167
Holešínský František

7:56
0
179
-- Slezák Petr

5:1
35
141
150 412,5 386,5 -- 265,5
363,64 1000 936,97 -- 643,64

Kolo - 3 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Kičmer Kamil

9:54
50
179
Matula Ondra

9:58
50
151
Matula František

9:43
50
221
Kristian Libor

9:53
35
223
Prašivka Miroslav

9:39
50
176
554,5 572,5 470 459 541
968,56 1000 820,96 801,75 944,98

Kolo - 3 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Krátký Aleš

9:56
50
160
Kovařík Pavel

8:19
0
191
Vohralík Martin

9:51
40
135
-- Barč Radim

9:51
45
173
566 403,5 563,5 -- 549,5
1000 712,9 995,58 -- 970,85

Kolo - 4 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Holešínský František

9:20
0
226
Prašivka Miroslav

9:53
50
146
Matula Ondra

9:57
45
158
Kičmer Kamil

9:56
40
153
Honěk Jan

4:46
15
169
382 570 563 559,5 216,5
670,18 1000 987,72 981,58 379,82

Kolo - 4 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Barč Radim

9:41
50
180
-- Matula František

7:58
5
177
Krátký Aleš

8:47
50
120
Koláska Petr

9:53
50
181
541 -- 394,5 517 552,5
979,19 -- 714,03 935,75 1000

Kolo - 4 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Slezák Petr

9:53
45
187
-- Kristian Libor

9:56
0
179
Vohralík Martin

9:50
45
168
Kovařík Pavel

8:31
35
197
544,5 -- 506,5 551 447,5
988,2 -- 919,24 1000 812,16

Kolo - 5 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Prašivka Miroslav

7:0
50
111
Koláska Petr

9:10
45
167
Barč Radim

5:1
50
166
-- Matula František

6:10
15
207
414,5 511,5 268 -- 264
810,36 1000 523,95 -- 516,13

Kolo - 5 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Kristian Libor

6:32
0
151
Vohralík Martin

9:45
45
141
-- Krátký Aleš

7:47
50
126
Holešínský František

2:35
35
82
316,5 559,5 -- 454 149
565,68 1000 -- 811,44 266,31

Kolo - 5 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Slezák Petr

9:52
35
166
Honěk Jan

6:40
15
246
Kovařík Pavel

9:50
25
201
Matula Ondra

9:56
50
174
Kičmer Kamil

9:48
0
151
544 177 512 559 512,5
973,17 316,64 915,92 1000 916,82

Kolo - 6 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Kristian Libor

9:53
45
180
-- Krátký Aleš

6:26
50
73
Holešínský František

2:27
30
120
Prašivka Miroslav

9:32
40
141
548 -- 399,5 117 541,5
1000 -- 729,01 213,5 988,14

Kolo - 6 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Vohralík Martin

9:55
0
169
Matula Ondra

9:58
50
173
Kičmer Kamil

9:56
25
155
Honěk Jan

6:33
0
127
Koláska Petr

7:12
35
117
510,5 561,5 543,5 329,5 408,5
909,17 1000 967,94 586,82 727,52

Kolo - 6 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Slezák Petr

2:29
50
103
Barč Radim

3:21
50
179
-- Matula František

2:30
5
81
Kovařík Pavel

2:25
0
153
147,5 161,5 -- 114,5 68,5
913,31 1000 -- 708,98 424,15

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po základních kolech

Zákl. výsledky

poz. Jméno soutěžícího Klub Licence Frekvence Věková kategorie V teamu Stát přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo pen
1 Matula Ondra CZE-261-242 2,4 GHz 0 0 CZE 1000 4992,96 992,96
9:54 / 50 / 160
1000
9:57 / 50 / 120
1000
9:58 / 50 / 151
987,72
9:57 / 45 / 158
1000
9:56 / 50 / 174
1000
9:58 / 50 / 173
0
2 Vohralík Martin CZE-261-358 2,4 GHz 0 0 CZE 994,29 4964,45 999,09
9:53 / 45 / 177
969,78
9:48 / 50 / 153
995,58
9:51 / 40 / 135
1000
9:50 / 45 / 168
1000
9:45 / 45 / 141
909,17
9:55 / 0 / 169
0
3 Koláska Petr CZE-211-666 2,4 GHz 0 0 CZE 987,45 4930,29 977,99
9:55 / 50 / 179
952,3
9:52 / 45 / 156
1000
7:26 / 50 / 167
1000
9:53 / 50 / 181
1000
9:10 / 45 / 167
727,52
7:12 / 35 / 117
0
4 Barč Radim CZE-342-1 2,4 GHz 0 0 CZE 985 4918,09 1000
9:54 / 50 / 152
968,05
9:55 / 50 / 169
970,85
9:51 / 45 / 173
979,19
9:41 / 50 / 180
523,95
5:1 / 50 / 166
1000
3:21 / 50 / 179
0
5 Slezák Petr CZE-342-44 2,4 GHz 0 0 CZE 965,56 4821,02 1000
9:58 / 45 / 169
946,34
9:57 / 50 / 183
643,64
5:1 / 35 / 141
988,2
9:53 / 45 / 187
973,17
9:52 / 35 / 166
913,31
2:29 / 50 / 103
0
6 Prašivka Miroslav CZE-261-025 2,4 GHz 0 0 CZE 932,64 4656,64 913,16
9:57 / 0 / 174
789,61
7:51 / 50 / 115
944,98
9:39 / 50 / 176
1000
9:53 / 50 / 146
810,36
7:0 / 50 / 111
988,14
9:32 / 40 / 141
0
7 Kičmer Kamil CZE-261-261 2,4 GHz 0 0 CZE 927,2 4629,45 794,55
8:2 / 50 / 190
578,58
5:50 / 40 / 110
968,56
9:54 / 50 / 179
981,58
9:56 / 40 / 153
916,82
9:48 / 0 / 151
967,94
9:56 / 25 / 155
0
8 Krátký Aleš cze-211-999 2,4 GHz 0 0 cze 896,5 4476,2 219,09
1:29 / 50 / 37
1000
9:57 / 50 / 136
1000
9:56 / 50 / 160
935,75
8:47 / 50 / 120
811,44
7:47 / 50 / 126
729,01
6:26 / 50 / 73
0
9 Kristian Libor CZE-342-016 2,4 GHz 0 0 CZE 863,38 4310,81 1000
9:55 / 40 / 170
589,82
6:31 / 25 / 203
801,75
9:53 / 35 / 223
919,24
9:56 / 0 / 179
565,68
6:32 / 0 / 151
1000
9:53 / 45 / 180
0
10 Matula František CZE-261-012 2,4 GHz 0 0 CZE 739,97 3694,65 934,55
9:58 / 0 / 168
491,83
5:37 / 0 / 162
820,96
9:43 / 50 / 221
714,03
7:58 / 5 / 177
516,13
6:10 / 15 / 207
708,98
2:30 / 5 / 81
0
11 Holešínský František CZE-261-411 2,4 GHz 0 0 CZE 719,93 3594,59 887,32
9:55 / 0 / 182
833,81
9:44 / 40 / 230
936,97
7:56 / 0 / 179
670,18
9:20 / 0 / 226
266,31
2:35 / 35 / 82
213,5
2:27 / 30 / 120
0
12 Kovařík Pavel CZE-261-061 2,4 GHz 0 0 CZE 675,68 3373,65 349,15
5:19 / 0 / 208
508,52
5:38 / 50 / 179
712,9
8:19 / 0 / 191
812,16
8:31 / 35 / 197
915,92
9:50 / 25 / 201
424,15
2:25 / 0 / 153
0
13 Honěk Jan CZE-342-04 2,4 GHz 0 0 CZE 559,95 2795,81 465,53
6:18 / 0 / 206
1000
9:32 / 45 / 193
363,64
3:32 / 0 / 124
379,82
4:46 / 15 / 169
316,64
6:40 / 15 / 246
586,82
6:33 / 0 / 127
0

^^^


Výsledky finálových kol


OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po finálních kolech

Celkové výsledky
Zakl. pozice Jméno soutěžícího přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo pen
1* Matula Ondra 1000 + 30 = 1030 4992,96 992,96
9:54 / 50 / 160
1000
9:57 / 50 / 120
1000
9:58 / 50 / 151
987,72
9:57 / 45 / 158
1000
9:56 / 50 / 174
1000
9:58 / 50 / 173
0
2* Vohralík Martin 994,29 + 25 = 1019,29 4964,45 999,09
9:53 / 45 / 177
969,78
9:48 / 50 / 153
995,58
9:51 / 40 / 135
1000
9:50 / 45 / 168
1000
9:45 / 45 / 141
909,17
9:55 / 0 / 169
0
3* Koláska Petr 987,45 + 20 = 1007,45 4930,29 977,99
9:55 / 50 / 179
952,3
9:52 / 45 / 156
1000
7:26 / 50 / 167
1000
9:53 / 50 / 181
1000
9:10 / 45 / 167
727,52
7:12 / 35 / 117
0
4* Barč Radim 985 + 15 = 1000 4918,09 1000
9:54 / 50 / 152
968,05
9:55 / 50 / 169
970,85
9:51 / 45 / 173
979,19
9:41 / 50 / 180
523,95
5:1 / 50 / 166
1000
3:21 / 50 / 179
0
5* Slezák Petr 965,56 + 10 = 975,56 4821,02 1000
9:58 / 45 / 169
946,34
9:57 / 50 / 183
643,64
5:1 / 35 / 141
988,2
9:53 / 45 / 187
973,17
9:52 / 35 / 166
913,31
2:29 / 50 / 103
0
6* Prašivka Miroslav 932,64 4656,64 913,16
9:57 / 0 / 174
789,61
7:51 / 50 / 115
944,98
9:39 / 50 / 176
1000
9:53 / 50 / 146
810,36
7:0 / 50 / 111
988,14
9:32 / 40 / 141
0
7* Kičmer Kamil 927,2 4629,45 794,55
8:2 / 50 / 190
578,58
5:50 / 40 / 110
968,56
9:54 / 50 / 179
981,58
9:56 / 40 / 153
916,82
9:48 / 0 / 151
967,94
9:56 / 25 / 155
0
8* Krátký Aleš 896,5 4476,2 219,09
1:29 / 50 / 37
1000
9:57 / 50 / 136
1000
9:56 / 50 / 160
935,75
8:47 / 50 / 120
811,44
7:47 / 50 / 126
729,01
6:26 / 50 / 73
0
9* Kristian Libor 863,38 4310,81 1000
9:55 / 40 / 170
589,82
6:31 / 25 / 203
801,75
9:53 / 35 / 223
919,24
9:56 / 0 / 179
565,68
6:32 / 0 / 151
1000
9:53 / 45 / 180
0
10* Matula František 739,97 3694,65 934,55
9:58 / 0 / 168
491,83
5:37 / 0 / 162
820,96
9:43 / 50 / 221
714,03
7:58 / 5 / 177
516,13
6:10 / 15 / 207
708,98
2:30 / 5 / 81
0
11 Holešínský František 719,93 3594,59 887,32
9:55 / 0 / 182
833,81
9:44 / 40 / 230
936,97
7:56 / 0 / 179
670,18
9:20 / 0 / 226
266,31
2:35 / 35 / 82
213,5
2:27 / 30 / 120
0
12 Kovařík Pavel 675,68 3373,65 349,15
5:19 / 0 / 208
508,52
5:38 / 50 / 179
712,9
8:19 / 0 / 191
812,16
8:31 / 35 / 197
915,92
9:50 / 25 / 201
424,15
2:25 / 0 / 153
0
13 Honěk Jan 559,95 2795,81 465,53
6:18 / 0 / 206
1000
9:32 / 45 / 193
363,64
3:32 / 0 / 124
379,82
4:46 / 15 / 169
316,64
6:40 / 15 / 246
586,82
6:33 / 0 / 127
0

^^^


Oficiální výsledovka s body



Výsledky

Kontakt - Jméno :99999
Datum konání :29. 4. 2017
Kategorie :RCEV
Místo konání :Dinoletiště Orlová
Číslo pořádajícího klubu (např CZE96)CZE123
Kontakt - Jméno :kontakt - jmeno
Kontakt - Adresa :kontakt adresa
Kontakt - Email :kontakt email
Kontakt - Telefon :kontakt - telefon
Pořadatel :MK RCmania
Ředitel soutěže :Aleš Krátký
Hlavní rozhodčí :Aleš Krátký
Počasí :Polojasno, 10°C, 3m/s




Pořadí - všichni

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 Let č. 6 body přepoč.
1* Matula Ondra CZE-261-242 992,96
9:54 / 50 / 160
1000
9:57 / 50 / 120
1000
9:58 / 50 / 151
987,72
9:57 / 45 / 158
1000
9:56 / 50 / 174
1000
9:58 / 50 / 173
4992,96 1000 + 30 = 1030
2* Vohralík Martin CZE-261-358 999,09
9:53 / 45 / 177
969,78
9:48 / 50 / 153
995,58
9:51 / 40 / 135
1000
9:50 / 45 / 168
1000
9:45 / 45 / 141
909,17
9:55 / 0 / 169
4964,45 994 + 25 = 1019
3* Koláska Petr CZE-211-666 977,99
9:55 / 50 / 179
952,3
9:52 / 45 / 156
1000
7:26 / 50 / 167
1000
9:53 / 50 / 181
1000
9:10 / 45 / 167
727,52
7:12 / 35 / 117
4930,29 987 + 20 = 1007
4* Barč Radim CZE-342-1 1000
9:54 / 50 / 152
968,05
9:55 / 50 / 169
970,85
9:51 / 45 / 173
979,19
9:41 / 50 / 180
523,95
5:1 / 50 / 166
1000
3:21 / 50 / 179
4918,09 985 + 15 = 1000
5* Slezák Petr CZE-342-44 1000
9:58 / 45 / 169
946,34
9:57 / 50 / 183
643,64
5:1 / 35 / 141
988,2
9:53 / 45 / 187
973,17
9:52 / 35 / 166
913,31
2:29 / 50 / 103
4821,02 965 + 10 = 975
6* Prašivka Miroslav CZE-261-025 913,16
9:57 / 0 / 174
789,61
7:51 / 50 / 115
944,98
9:39 / 50 / 176
1000
9:53 / 50 / 146
810,36
7:0 / 50 / 111
988,14
9:32 / 40 / 141
4656,64 932,64
7* Kičmer Kamil CZE-261-261 794,55
8:2 / 50 / 190
578,58
5:50 / 40 / 110
968,56
9:54 / 50 / 179
981,58
9:56 / 40 / 153
916,82
9:48 / 0 / 151
967,94
9:56 / 25 / 155
4629,45 927,2
8* Krátký Aleš cze-211-999 219,09
1:29 / 50 / 37
1000
9:57 / 50 / 136
1000
9:56 / 50 / 160
935,75
8:47 / 50 / 120
811,44
7:47 / 50 / 126
729,01
6:26 / 50 / 73
4476,2 896,5
9* Kristian Libor CZE-342-016 1000
9:55 / 40 / 170
589,82
6:31 / 25 / 203
801,75
9:53 / 35 / 223
919,24
9:56 / 0 / 179
565,68
6:32 / 0 / 151
1000
9:53 / 45 / 180
4310,81 863,38
10* Matula František CZE-261-012 934,55
9:58 / 0 / 168
491,83
5:37 / 0 / 162
820,96
9:43 / 50 / 221
714,03
7:58 / 5 / 177
516,13
6:10 / 15 / 207
708,98
2:30 / 5 / 81
3694,65 739,97
11 Holešínský František CZE-261-411 887,32
9:55 / 0 / 182
833,81
9:44 / 40 / 230
936,97
7:56 / 0 / 179
670,18
9:20 / 0 / 226
266,31
2:35 / 35 / 82
213,5
2:27 / 30 / 120
3594,59 719,93
12 Kovařík Pavel CZE-261-061 349,15
5:19 / 0 / 208
508,52
5:38 / 50 / 179
712,9
8:19 / 0 / 191
812,16
8:31 / 35 / 197
915,92
9:50 / 25 / 201
424,15
2:25 / 0 / 153
3373,65 675,68
13 Honěk Jan CZE-342-04 465,53
6:18 / 0 / 206
1000
9:32 / 45 / 193
363,64
3:32 / 0 / 124
379,82
4:46 / 15 / 169
316,64
6:40 / 15 / 246
586,82
6:33 / 0 / 127
2795,81 559,95

^^^


Pořadí klubů


Klub Členů Příjmení, jméno Součet Průměr

^^^


Pořadí týmů

Týmy Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
none 13 Kičmer Kamil, Krátký Aleš, Prašivka Miroslav, Vohralík Martin, Koláska Petr, Barč Radim, Slezák Petr, Kristian Libor, Holešínský František, Matula Ondra, Honěk Jan, Matula František, Kovařík Pavel, 63474,7 4882,67

^^^


Přestnost přistání

Příjmení, jméno celkem přistání Součet Průměr
Krátký Aleš 6 50 , 50 , 50 , 50 , 50 , 50 300 50
Matula Ondra 6 50 , 50 , 50 , 45 , 50 , 50 295 49,17
Barč Radim 6 50 , 50 , 45 , 50 , 50 , 50 295 49,17
Koláska Petr 6 50 , 45 , 50 , 50 , 45 , 35 275 45,83
Slezák Petr 6 45 , 50 , 35 , 45 , 35 , 50 260 43,33
Prašivka Miroslav 6 0 , 50 , 50 , 50 , 50 , 40 240 40
Vohralík Martin 6 45 , 50 , 40 , 45 , 45 , 0 225 37,5
Kičmer Kamil 6 50 , 40 , 50 , 40 , 0 , 25 205 34,17
Kristian Libor 6 40 , 25 , 35 , 0 , 0 , 45 145 24,17
Kovařík Pavel 6 0 , 50 , 0 , 35 , 25 , 0 110 18,33
Holešínský František 6 0 , 40 , 0 , 0 , 35 , 30 105 17,5
Matula František 6 0 , 0 , 50 , 5 , 15 , 5 75 12,5
Honěk Jan 6 0 , 45 , 0 , 15 , 15 , 0 75 12,5

^^^


Průměrná doba letu


Příjmení, jméno Počet záznamů Letové časy Celekem vteřin Průměrný letový čas
Matula Ondra 6 9:54,00, 9:57,00, 9:58,00, 9:57,00, 9:56,00, 9:58,00, 3580 9:56,67
Vohralík Martin 6 9:53,00, 9:48,00, 9:51,00, 9:50,00, 9:45,00, 9:55,00, 3542 9:50,33
Prašivka Miroslav 6 9:57,00, 7:51,00, 9:39,00, 9:53,00, 7:0,00, 9:32,00, 3232 8:58,67
Koláska Petr 6 9:55,00, 9:52,00, 7:26,00, 9:53,00, 9:10,00, 7:12,00, 3208 8:54,67
Kičmer Kamil 6 8:2,00, 5:50,00, 9:54,00, 9:56,00, 9:48,00, 9:56,00, 3206 8:54,33
Kristian Libor 6 9:55,00, 6:31,00, 9:53,00, 9:56,00, 6:32,00, 9:53,00, 3160 8:46,67
Barč Radim 6 9:54,00, 9:55,00, 9:51,00, 9:41,00, 5:1,00, 3:21,00, 2863 7:57,17
Slezák Petr 6 9:58,00, 9:57,00, 5:1,00, 9:53,00, 9:52,00, 2:29,00, 2830 7:51,67
Krátký Aleš 6 1:29,00, 9:57,00, 9:56,00, 8:47,00, 7:47,00, 6:26,00, 2662 7:23,67
Holešínský František 6 9:55,00, 9:44,00, 7:56,00, 9:20,00, 2:35,00, 2:27,00, 2517 6:59,5
Matula František 6 9:58,00, 5:37,00, 9:43,00, 7:58,00, 6:10,00, 2:30,00, 2516 6:59,33
Kovařík Pavel 6 5:19,00, 5:38,00, 8:19,00, 8:31,00, 9:50,00, 2:25,00, 2402 6:40,33
Honěk Jan 6 6:18,00, 9:32,00, 3:32,00, 4:46,00, 6:40,00, 6:33,00, 2241 6:13,5

^^^


Průměrná výška


Příjmení, jméno Počet záznamů Průměrná výška Výška celkem Průměrná výška
Krátký Aleš 6 37, 136, 160, 120, 126, 73, 652 108,67
Prašivka Miroslav 6 174, 115, 176, 146, 111, 141, 863 143,83
Matula Ondra 6 160, 120, 151, 158, 174, 173, 936 156
Kičmer Kamil 6 190, 110, 179, 153, 151, 155, 938 156,33
Vohralík Martin 6 177, 153, 135, 168, 141, 169, 943 157,17
Slezák Petr 6 169, 183, 141, 187, 166, 103, 949 158,17
Koláska Petr 6 179, 156, 167, 181, 167, 117, 967 161,17
Matula František 6 168, 162, 221, 177, 207, 81, 1016 169,33
Holešínský František 6 182, 230, 179, 226, 82, 120, 1019 169,83
Barč Radim 6 152, 169, 173, 180, 166, 179, 1019 169,83
Honěk Jan 6 206, 193, 124, 169, 246, 127, 1065 177,5
Kristian Libor 6 170, 203, 223, 179, 151, 180, 1106 184,33
Kovařík Pavel 6 208, 179, 191, 197, 201, 153, 1129 188,17

^^^


Čas vs výška


Příjmení, jméno Letový čas ze 100 metrů Průměrná výška Průměrný letový čas Potřebná výška pro nalétání 10 minut
Krátký Aleš 6:48,28 108,67 7:23,67 146,96
Matula Ondra 6:22,48 156 9:56,67 156,87
Vohralík Martin 6:15,61 157,17 9:50,33 159,74
Prašivka Miroslav 6:14,51 143,83 8:58,67 160,21
Kičmer Kamil 5:41,79 156,33 8:54,33 175,54
Koláska Petr 5:31,75 161,17 8:54,67 180,86
Slezák Petr 4:58,21 158,17 7:51,67 201,21
Kristian Libor 4:45,71 184,33 8:46,67 210
Barč Radim 4:40,96 169,83 7:57,17 213,55
Matula František 4:7,64 169,33 6:59,33 242,28
Holešínský František 4:7,01 169,83 6:59,5 242,9
Kovařík Pavel 3:32,75 188,17 6:40,33 282,02
Honěk Jan 3:30,42 177,5 6:13,5 285,14

^^^



Software SORG V4 (c) 2012 - Aleš Krátký / www.RCSOFTWARE.cz / ales@sgames.cz Stoupak.cz - RCEK, RCEJ, RCEN, RCEO, F5J, FXJ, Eurocup ... / www.stoupak.cz