Kompletní přehled ze soutěže : RCEV - Dino 2 - 25.6.2016 18:17:06

SORG V4 - www.RCSOFTWARE.cz / Aleš Krátký / ales@sgames.cz






Seznam zaregistrovaných soutěžících

# Příjmení, jméno Klub Stát Licence Frekvence 1. Kanál / 2. Kanál Věková kategorie
1 Krátký Aleš   CZE  CZE-548-001  2,4 GHz 00(00) Senior 
2 Koláska Petr   CZE  CZE-548-003  2,4 GHz 00(00) Senior 
3 Prašivka Miroslav   CZE  CZE-261-025  2,4 GHz 00(00) Senior 
4 Vohralík Martin   CZE  CZE-261-358  2,4 GHz 00(00) Senior 
5 petr kurán   cze  cze 96 013  2,4 GHz 00(00) Senior 
6 Slezák Petr   CZE  CZE-342-044  2,4 GHz 00(00) Senior 
7 Barč Radim   CZE  CZE-342-001  2,4 GHz 00(00) Senior 
8 Kovařík Pavel   CZE  CZE-537-003  2,4 GHz 00(00) Senior 
9 Šmehlík Jaroslav   CZE  CZE-027-005  2,4 GHz 00(00) Senior 
10 Odehnal František   CZE  CZE-342-019  2,4 GHz 00(00) Senior 
11 Honěk Jan   CZE  CZE-537-004  2,4 GHz 00(00) Senior 
12 Kristian Libor   CZE  CZE-342-016  2,4 GHz 00(00) Senior 
13 Matula Ondra   CZE  CZE-261-242  2,4 GHz 00(00) Senior 
14 Matula Franta   CZE  CZE-261-012  2,4 GHz 00(00) Senior 
15 Kurjan Petr   CZE  CZE-548-002  2,4 GHz 00(00) Senior 

^^^


Výpis kanálů

2,4 GHz
Krátký Aleš
Koláska Petr
Prašivka Miroslav
Vohralík Martin
petr kurán
Slezák Petr
Barč Radim
Kovařík Pavel
Šmehlík Jaroslav
Odehnal František
Honěk Jan
Kristian Libor
Matula Ondra
Matula Franta
Kurjan Petr
35 MHz
40 MHz
72 MHz

Kolizní kanály 35 MHz
Kolizní kanály 40 MHz
Kolizní kanály 72 MHz


Počet kolizních kanálů na 35 MHz
Počet kolizních kanálů na 40 MHz
Počet kolizních kanálů na 72 MHz

^^^


Rozlosování

Let č. - 1
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Vohralík Martin
2,4 GHz
Matula Franta
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
-
Skupina 2 Krátký Aleš
2,4 GHz
Odehnal František
2,4 GHz
petr kurán
2,4 GHz
Kurjan Petr
2,4 GHz
Šmehlík Jaroslav
2,4 GHz
-
Skupina 3 Honěk Jan
2,4 GHz
Kovařík Pavel
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Koláska Petr
2,4 GHz
-

Let č. - 2
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Matula Franta
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
petr kurán
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
-
Skupina 2 Kurjan Petr
2,4 GHz
Koláska Petr
2,4 GHz
Honěk Jan
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
-
Skupina 3 Šmehlík Jaroslav
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
Kovařík Pavel
2,4 GHz
Odehnal František
2,4 GHz
-

Let č. - 3
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Slezák Petr
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
Honěk Jan
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
-
Skupina 2 Matula Franta
2,4 GHz
Koláska Petr
2,4 GHz
Šmehlík Jaroslav
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
-
Skupina 3 Odehnal František
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Kovařík Pavel
2,4 GHz
petr kurán
2,4 GHz
Kurjan Petr
2,4 GHz
-

Let č. - 4
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Slezák Petr
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Matula Franta
2,4 GHz
-
Skupina 2 Šmehlík Jaroslav
2,4 GHz
Kovařík Pavel
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
petr kurán
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
-
Skupina 3 Odehnal František
2,4 GHz
Honěk Jan
2,4 GHz
Kurjan Petr
2,4 GHz
Koláska Petr
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
-

Let č. - 5
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Matula Franta
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Kovařík Pavel
2,4 GHz
-
Skupina 2 Kurjan Petr
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
Šmehlík Jaroslav
2,4 GHz
Odehnal František
2,4 GHz
Koláska Petr
2,4 GHz
-
Skupina 3 Honěk Jan
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
petr kurán
2,4 GHz
-

Let č. - 6
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Kovařík Pavel
2,4 GHz
Koláska Petr
2,4 GHz
Matula Franta
2,4 GHz
Odehnal František
2,4 GHz
Kurjan Petr
2,4 GHz
-
Skupina 2 petr kurán
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
-
Skupina 3 Honěk Jan
2,4 GHz
Šmehlík Jaroslav
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
-

^^^


'Kdo s kým'

Krátký Aleš
Koláska Petr
Prašivka Miroslav
Vohralík Martin
petr kurán
Slezák Petr
Barč Radim
Kovařík Pavel
Šmehlík Jaroslav
Odehnal František
Honěk Jan
Kristian Libor
Matula Ondra
Matula Franta
Kurjan Petr
Krátký Aleš X 2 3 2 3 1 1 0 2 3 2 1 0 1 3
Koláska Petr 2 X 0 0 0 2 2 2 2 3 3 1 1 2 4
Prašivka Miroslav 3 0 X 4 3 3 2 0 0 0 2 3 1 3 0
Vohralík Martin 2 0 4 X 5 1 0 2 1 1 1 2 2 2 1
petr kurán 3 0 3 5 X 1 0 2 2 2 1 1 1 1 2
Slezák Petr 1 2 3 1 1 X 5 1 1 0 5 1 1 1 1
Barč Radim 1 2 2 0 0 5 X 2 1 0 4 2 2 2 1
Kovařík Pavel 0 2 0 2 2 1 2 X 2 3 1 2 3 2 2
Šmehlík Jaroslav 2 2 0 1 2 1 1 2 X 3 1 2 4 1 2
Odehnal František 3 3 0 1 2 0 0 3 3 X 1 1 1 1 5
Honěk Jan 2 3 2 1 1 5 4 1 1 1 X 0 1 0 2
Kristian Libor 1 1 3 2 1 1 2 2 2 1 0 X 4 4 0
Matula Ondra 0 1 1 2 1 1 2 3 4 1 1 4 X 3 0
Matula Franta 1 2 3 2 1 1 2 2 1 1 0 4 3 X 1
Kurjan Petr 3 4 0 1 2 1 1 2 2 5 2 0 0 1 X

Výsledky základních kol

Kolo - 1 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Vohralík Martin

9:54
35
196
Matula Franta

9:57
0
157
Kristian Libor

9:20
25
171
Prašivka Miroslav

9:54
45
147
Matula Ondra

9:56
50
196
--
531 518,5 499,5 565,5 548 --
938,99 916,89 883,29 1000 969,05 --

Kolo - 1 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Krátký Aleš

9:57
40
108
Odehnal František

9:56
25
185
petr kurán

9:36
35
188
Kurjan Petr

6:25
35
116
Šmehlík Jaroslav

9:45
50
149
--
583 528,5 517 362 560,5 --
1000 906,52 886,79 620,93 961,41 --

Kolo - 1 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Honěk Jan

5:5
25
205
Kovařík Pavel

5:50
0
199
Slezák Petr

6:48
50
158
Barč Radim

5:44
40
196
Koláska Petr

9:53
40
176
--
215 250,5 379 286 545 --
394,5 459,63 695,41 524,77 1000 --

Kolo - 2 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Prašivka Miroslav

7:9
0
167
Matula Franta

7:13
40
155
Krátký Aleš

9:36
40
112
petr kurán

7:53
50
150
Vohralík Martin

6:46
40
172
--
345,5 395,5 560 448 360 --
616,96 706,25 1000 800 642,86 --

Kolo - 2 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Kurjan Petr

6:20
35
145
Koláska Petr

9:49
0
146
Honěk Jan

4:56
0
161
Barč Radim

9:57
0
164
Slezák Petr

9:55
50
119
--
342,5 516 215,5 515 585,5 --
584,97 881,3 368,06 879,59 1000 --

Kolo - 2 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Šmehlík Jaroslav

9:49
25
157
Kristian Libor

7:15
0
167
Matula Ondra

9:58
50
143
Kovařík Pavel

9:45
35
146
Odehnal František

9:54
50
173
--
535,5 351,5 576,5 547 557,5 --
928,88 609,71 1000 948,83 967,04 --

Kolo - 3 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Slezák Petr

9:55
50
142
Barč Radim

6:28
40
128
Krátký Aleš

9:56
50
115
Honěk Jan

3:0
40
140
Prašivka Miroslav

5:28
40
87
--
574 364 588,5 150 324,5 --
975,36 618,52 1000 254,89 551,4 --

Kolo - 3 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Matula Franta

4:54
40
135
Koláska Petr

9:43
50
127
Šmehlík Jaroslav

4:30
20
160
Kristian Libor

4:49
0
168
Matula Ondra

8:53
30
134
--
266,5 569,5 210 205 496 --
467,95 1000 368,74 359,96 870,94 --

Kolo - 3 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Odehnal František

9:55
45
153
Vohralík Martin

0:0
0
0
Kovařík Pavel

1:25
35
57
petr kurán

9:45
50
154
Kurjan Petr

9:56
35
154
--
563,5 0 91,5 558 554 --
1000 0 162,38 990,24 983,14 --

Kolo - 4 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Slezák Petr

9:36
0
158
Barč Radim

9:53
50
154
Kristian Libor

7:43
20
180
Prašivka Miroslav

2:30
40
77
Matula Franta

8:46
50
175
--
497 566 393 151,5 488,5 --
878,09 1000 694,35 267,67 863,07 --

Kolo - 4 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Šmehlík Jaroslav

9:49
25
187
Kovařík Pavel

6:38
35
256
Vohralík Martin

0:0
0
0
petr kurán

5:8
0
138
Matula Ondra

9:58
40
150
--
520,5 165 0 239 563 --
924,51 293,07 0 424,51 1000 --

Kolo - 4 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Odehnal František

9:47
50
166
Honěk Jan

4:9
0
159
Kurjan Petr

5:14
50
144
Koláska Petr

9:51
0
157
Krátký Aleš

9:58
45
131
--
554 169,5 292 512,5 577,5 --
959,31 293,51 505,63 887,45 1000 --

Kolo - 5 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Matula Franta

9:54
35
162
Kristian Libor

9:56
45
194
Matula Ondra

9:58
50
198
Barč Radim

9:54
40
139
Kovařík Pavel

3:46
50
173
--
548 544 549 564,5 189,5 --
970,77 963,68 972,54 1000 335,7 --

Kolo - 5 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Kurjan Petr

9:52
25
173
Krátký Aleš

9:51
50
84
Šmehlík Jaroslav

9:49
0
136
Odehnal František

9:50
40
158
Koláska Petr

9:46
45
135
--
530,5 599 521 551 563,5 --
885,64 1000 869,78 919,87 940,73 --

Kolo - 5 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Honěk Jan

5:4
5
192
Prašivka Miroslav

9:50
35
138
Vohralík Martin

0:0
0
0
Slezák Petr

9:45
50
103
petr kurán

4:27
50
160
--
213 556 0 583,5 237 --
365,04 952,87 0 1000 406,17 --

Kolo - 6 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Kovařík Pavel

4:28
0
190
Koláska Petr

9:57
40
140
Matula Franta

8:52
30
135
Odehnal František

4:36
50
177
Kurjan Petr

8:49
0
140
--
173 567 494,5 237,5 459 --
305,11 1000 872,13 418,87 809,52 --

Kolo - 6 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
petr kurán

9:52
45
200
Vohralík Martin

0:0
0
0
Kristian Libor

8:42
10
190
Krátký Aleš

9:53
50
32
Prašivka Miroslav

5:43
45
43
--
537 0 437 627 366,5 --
856,46 0 696,97 1000 584,53 --

Kolo - 6 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Honěk Jan

2:45
0
117
Šmehlík Jaroslav

5:25
0
143
Barč Radim

8:58
45
162
Slezák Petr

8:2
50
112
Matula Ondra

3:50
50
131
--
106,5 253,5 502 476 214,5 --
212,15 504,98 1000 948,21 427,29 --

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po základních kolech

Zákl. výsledky

poz. Jméno soutěžícího Klub Licence Frekvence Věková kategorie V teamu Stát přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo pen
1 Krátký Aleš CZE-548-001 2,4 GHz 0 0 CZE 1000 5000 1000
9:57 / 40 / 108
1000
9:36 / 40 / 112
1000
9:56 / 50 / 115
1000
9:58 / 45 / 131
1000
9:51 / 50 / 84
1000
9:53 / 50 / 32
0
2 Koláska Petr CZE-548-003 2,4 GHz 0 0 CZE 965,64 4828,18 1000
9:53 / 40 / 176
881,3
9:49 / 0 / 146
1000
9:43 / 50 / 127
887,45
9:51 / 0 / 157
940,73
9:46 / 45 / 135
1000
9:57 / 40 / 140
0
3 Matula Ondra CZE-261-242 2,4 GHz 0 0 CZE 962,51 4812,53 969,05
9:56 / 50 / 196
1000
9:58 / 50 / 143
870,94
8:53 / 30 / 134
1000
9:58 / 40 / 150
972,54
9:58 / 50 / 198
427,29
3:50 / 50 / 131
0
4 Odehnal František CZE-342-019 2,4 GHz 0 0 CZE 950,55 4752,74 906,52
9:56 / 25 / 185
967,04
9:54 / 50 / 173
1000
9:55 / 45 / 153
959,31
9:47 / 50 / 166
919,87
9:50 / 40 / 158
418,87
4:36 / 50 / 177
0
5 Slezák Petr CZE-342-044 2,4 GHz 0 0 CZE 940,33 4701,66 695,41
6:48 / 50 / 158
1000
9:55 / 50 / 119
975,36
9:55 / 50 / 142
878,09
9:36 / 0 / 158
1000
9:45 / 50 / 103
948,21
8:2 / 50 / 112
-100
6 Barč Radim CZE-342-001 2,4 GHz 0 0 CZE 899,62 4498,11 524,77
5:44 / 40 / 196
879,59
9:57 / 0 / 164
618,52
6:28 / 40 / 128
1000
9:53 / 50 / 154
1000
9:54 / 40 / 139
1000
8:58 / 45 / 162
0
7 Matula Franta CZE-261-012 2,4 GHz 0 0 CZE 865,82 4329,11 916,89
9:57 / 0 / 157
706,25
7:13 / 40 / 155
467,95
4:54 / 40 / 135
863,07
8:46 / 50 / 175
970,77
9:54 / 35 / 162
872,13
8:52 / 30 / 135
0
8 Šmehlík Jaroslav CZE-027-005 2,4 GHz 0 0 CZE 837,91 4189,56 961,41
9:45 / 50 / 149
928,88
9:49 / 25 / 157
368,74
4:30 / 20 / 160
924,51
9:49 / 25 / 187
869,78
9:49 / 0 / 136
504,98
5:25 / 0 / 143
0
9 petr kurán cze 96 013 2,4 GHz 0 0 cze 791,6 3958 886,79
9:36 / 35 / 188
800
7:53 / 50 / 150
990,24
9:45 / 50 / 154
424,51
5:8 / 0 / 138
406,17
4:27 / 50 / 160
856,46
9:52 / 45 / 200
0
10 Kurjan Petr CZE-548-002 2,4 GHz 0 0 CZE 776,84 3884,2 620,93
6:25 / 35 / 116
584,97
6:20 / 35 / 145
983,14
9:56 / 35 / 154
505,63
5:14 / 50 / 144
885,64
9:52 / 25 / 173
809,52
8:49 / 0 / 140
0
11 Kristian Libor CZE-342-016 2,4 GHz 0 0 CZE 769,6 3848 883,29
9:20 / 25 / 171
609,71
7:15 / 0 / 167
359,96
4:49 / 0 / 168
694,35
7:43 / 20 / 180
963,68
9:56 / 45 / 194
696,97
8:42 / 10 / 190
0
12 Prašivka Miroslav CZE-261-025 2,4 GHz 0 0 CZE 741,15 3705,76 1000
9:54 / 45 / 147
616,96
7:9 / 0 / 167
551,4
5:28 / 40 / 87
267,67
2:30 / 40 / 77
952,87
9:50 / 35 / 138
584,53
5:43 / 45 / 43
0
13 Kovařík Pavel CZE-537-003 2,4 GHz 0 0 CZE 468,47 2342,34 459,63
5:50 / 0 / 199
948,83
9:45 / 35 / 146
162,38
1:25 / 35 / 57
293,07
6:38 / 35 / 256
335,7
3:46 / 50 / 173
305,11
4:28 / 0 / 190
0
14 Honěk Jan CZE-537-004 2,4 GHz 0 0 CZE 335,2 1676 394,5
5:5 / 25 / 205
368,06
4:56 / 0 / 161
254,89
3:0 / 40 / 140
293,51
4:9 / 0 / 159
365,04
5:4 / 5 / 192
212,15
2:45 / 0 / 117
0
15 Vohralík Martin CZE-261-358 2,4 GHz 0 0 CZE 316,37 1581,85 938,99
9:54 / 35 / 196
642,86
6:46 / 40 / 172
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Výsledky finálových kol


OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po finálních kolech

Celkové výsledky
Zakl. pozice Jméno soutěžícího přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo pen
1* Krátký Aleš 1000 + 30 = 1030 5000 1000
9:57 / 40 / 108
1000
9:36 / 40 / 112
1000
9:56 / 50 / 115
1000
9:58 / 45 / 131
1000
9:51 / 50 / 84
1000
9:53 / 50 / 32
0
2* Koláska Petr 965,64 + 20 = 985,64 4828,18 1000
9:53 / 40 / 176
881,3
9:49 / 0 / 146
1000
9:43 / 50 / 127
887,45
9:51 / 0 / 157
940,73
9:46 / 45 / 135
1000
9:57 / 40 / 140
0
3* Matula Ondra 962,51 + 10 = 972,51 4812,53 969,05
9:56 / 50 / 196
1000
9:58 / 50 / 143
870,94
8:53 / 30 / 134
1000
9:58 / 40 / 150
972,54
9:58 / 50 / 198
427,29
3:50 / 50 / 131
0
4* Odehnal František 950,55 4752,74 906,52
9:56 / 25 / 185
967,04
9:54 / 50 / 173
1000
9:55 / 45 / 153
959,31
9:47 / 50 / 166
919,87
9:50 / 40 / 158
418,87
4:36 / 50 / 177
0
5* Slezák Petr 940,33 4701,66 695,41
6:48 / 50 / 158
1000
9:55 / 50 / 119
975,36
9:55 / 50 / 142
878,09
9:36 / 0 / 158
1000
9:45 / 50 / 103
948,21
8:2 / 50 / 112
-100
6* Barč Radim 899,62 4498,11 524,77
5:44 / 40 / 196
879,59
9:57 / 0 / 164
618,52
6:28 / 40 / 128
1000
9:53 / 50 / 154
1000
9:54 / 40 / 139
1000
8:58 / 45 / 162
0
7* Matula Franta 865,82 4329,11 916,89
9:57 / 0 / 157
706,25
7:13 / 40 / 155
467,95
4:54 / 40 / 135
863,07
8:46 / 50 / 175
970,77
9:54 / 35 / 162
872,13
8:52 / 30 / 135
0
8* Šmehlík Jaroslav 837,91 4189,56 961,41
9:45 / 50 / 149
928,88
9:49 / 25 / 157
368,74
4:30 / 20 / 160
924,51
9:49 / 25 / 187
869,78
9:49 / 0 / 136
504,98
5:25 / 0 / 143
0
9* petr kurán 791,6 3958 886,79
9:36 / 35 / 188
800
7:53 / 50 / 150
990,24
9:45 / 50 / 154
424,51
5:8 / 0 / 138
406,17
4:27 / 50 / 160
856,46
9:52 / 45 / 200
0
10* Kurjan Petr 776,84 3884,2 620,93
6:25 / 35 / 116
584,97
6:20 / 35 / 145
983,14
9:56 / 35 / 154
505,63
5:14 / 50 / 144
885,64
9:52 / 25 / 173
809,52
8:49 / 0 / 140
0
11 Kristian Libor 769,6 3848 883,29
9:20 / 25 / 171
609,71
7:15 / 0 / 167
359,96
4:49 / 0 / 168
694,35
7:43 / 20 / 180
963,68
9:56 / 45 / 194
696,97
8:42 / 10 / 190
0
12 Prašivka Miroslav 741,15 3705,76 1000
9:54 / 45 / 147
616,96
7:9 / 0 / 167
551,4
5:28 / 40 / 87
267,67
2:30 / 40 / 77
952,87
9:50 / 35 / 138
584,53
5:43 / 45 / 43
0
13 Kovařík Pavel 468,47 2342,34 459,63
5:50 / 0 / 199
948,83
9:45 / 35 / 146
162,38
1:25 / 35 / 57
293,07
6:38 / 35 / 256
335,7
3:46 / 50 / 173
305,11
4:28 / 0 / 190
0
14 Honěk Jan 335,2 1676 394,5
5:5 / 25 / 205
368,06
4:56 / 0 / 161
254,89
3:0 / 40 / 140
293,51
4:9 / 0 / 159
365,04
5:4 / 5 / 192
212,15
2:45 / 0 / 117
0
15 Vohralík Martin 316,37 1581,85 938,99
9:54 / 35 / 196
642,86
6:46 / 40 / 172
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Oficiální výsledovka s body



Výsledky

Kontakt - Jméno :636
Datum konání :25.6.2016
Kategorie :RCEV
Místo konání :Orlová
Číslo pořádajícího klubu (např CZE96)CZE123
Kontakt - Jméno :kontakt - jmeno
Kontakt - Adresa :kontakt adresa
Kontakt - Email :kontakt email
Kontakt - Telefon :kontakt - telefon
Pořadatel :LMK Dinoklub
Ředitel soutěže :Krátký Aleš
Hlavní rozhodčí :KRátký Aleš
Počasí :Slunečno, 26st, vítr cca 4m/s




Pořadí - všichni

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 Let č. 6 body přepoč.
1* Krátký Aleš CZE-548-001 1000
9:57 / 40 / 108
1000
9:36 / 40 / 112
1000
9:56 / 50 / 115
1000
9:58 / 45 / 131
1000
9:51 / 50 / 84
1000
9:53 / 50 / 32
5000 1000 + 30 = 1030
2* Koláska Petr CZE-548-003 1000
9:53 / 40 / 176
881,3
9:49 / 0 / 146
1000
9:43 / 50 / 127
887,45
9:51 / 0 / 157
940,73
9:46 / 45 / 135
1000
9:57 / 40 / 140
4828,18 965 + 20 = 985
3* Matula Ondra CZE-261-242 969,05
9:56 / 50 / 196
1000
9:58 / 50 / 143
870,94
8:53 / 30 / 134
1000
9:58 / 40 / 150
972,54
9:58 / 50 / 198
427,29
3:50 / 50 / 131
4812,53 962 + 10 = 972
4* Odehnal František CZE-342-019 906,52
9:56 / 25 / 185
967,04
9:54 / 50 / 173
1000
9:55 / 45 / 153
959,31
9:47 / 50 / 166
919,87
9:50 / 40 / 158
418,87
4:36 / 50 / 177
4752,74 950,55
5* Slezák Petr CZE-342-044 695,41
6:48 / 50 / 158
1000
9:55 / 50 / 119
975,36
9:55 / 50 / 142
878,09
9:36 / 0 / 158
1000
9:45 / 50 / 103
948,21
8:2 / 50 / 112
4701,66 940,33
6* Barč Radim CZE-342-001 524,77
5:44 / 40 / 196
879,59
9:57 / 0 / 164
618,52
6:28 / 40 / 128
1000
9:53 / 50 / 154
1000
9:54 / 40 / 139
1000
8:58 / 45 / 162
4498,11 899,62
7* Matula Franta CZE-261-012 916,89
9:57 / 0 / 157
706,25
7:13 / 40 / 155
467,95
4:54 / 40 / 135
863,07
8:46 / 50 / 175
970,77
9:54 / 35 / 162
872,13
8:52 / 30 / 135
4329,11 865,82
8* Šmehlík Jaroslav CZE-027-005 961,41
9:45 / 50 / 149
928,88
9:49 / 25 / 157
368,74
4:30 / 20 / 160
924,51
9:49 / 25 / 187
869,78
9:49 / 0 / 136
504,98
5:25 / 0 / 143
4189,56 837,91
9* petr kurán cze 96 013 886,79
9:36 / 35 / 188
800
7:53 / 50 / 150
990,24
9:45 / 50 / 154
424,51
5:8 / 0 / 138
406,17
4:27 / 50 / 160
856,46
9:52 / 45 / 200
3958 791,6
10* Kurjan Petr CZE-548-002 620,93
6:25 / 35 / 116
584,97
6:20 / 35 / 145
983,14
9:56 / 35 / 154
505,63
5:14 / 50 / 144
885,64
9:52 / 25 / 173
809,52
8:49 / 0 / 140
3884,2 776,84
11 Kristian Libor CZE-342-016 883,29
9:20 / 25 / 171
609,71
7:15 / 0 / 167
359,96
4:49 / 0 / 168
694,35
7:43 / 20 / 180
963,68
9:56 / 45 / 194
696,97
8:42 / 10 / 190
3848 769,6
12 Prašivka Miroslav CZE-261-025 1000
9:54 / 45 / 147
616,96
7:9 / 0 / 167
551,4
5:28 / 40 / 87
267,67
2:30 / 40 / 77
952,87
9:50 / 35 / 138
584,53
5:43 / 45 / 43
3705,76 741,15
13 Kovařík Pavel CZE-537-003 459,63
5:50 / 0 / 199
948,83
9:45 / 35 / 146
162,38
1:25 / 35 / 57
293,07
6:38 / 35 / 256
335,7
3:46 / 50 / 173
305,11
4:28 / 0 / 190
2342,34 468,47
14 Honěk Jan CZE-537-004 394,5
5:5 / 25 / 205
368,06
4:56 / 0 / 161
254,89
3:0 / 40 / 140
293,51
4:9 / 0 / 159
365,04
5:4 / 5 / 192
212,15
2:45 / 0 / 117
1676 335,2
15 Vohralík Martin CZE-261-358 938,99
9:54 / 35 / 196
642,86
6:46 / 40 / 172
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
1581,85 316,37

^^^


Pořadí klubů


Klub Členů Příjmení, jméno Součet Průměr

^^^


Pořadí týmů

Týmy Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
none 15 Krátký Aleš, Koláska Petr, Prašivka Miroslav, Vohralík Martin, petr kurán, Slezák Petr , Barč Radim, Kovařík Pavel, Šmehlík Jaroslav, Odehnal František, Honěk Jan, Kristian Libor, Matula Ondra, Matula Franta, Kurjan Petr, 64906,33 4327,09

^^^


Přestnost přistání

Příjmení, jméno celkem přistání Součet Průměr
Krátký Aleš 6 40 , 40 , 50 , 45 , 50 , 50 275 45,83
Matula Ondra 6 50 , 50 , 30 , 40 , 50 , 50 270 45
Odehnal František 6 25 , 50 , 45 , 50 , 40 , 50 260 43,33
Slezák Petr 6 50 , 50 , 50 , 0 , 50 , 50 250 41,67
petr kurán 6 35 , 50 , 50 , 0 , 50 , 45 230 38,33
Barč Radim 6 40 , 0 , 40 , 50 , 40 , 45 215 35,83
Prašivka Miroslav 6 45 , 0 , 40 , 40 , 35 , 45 205 34,17
Matula Franta 6 0 , 40 , 40 , 50 , 35 , 30 195 32,5
Kurjan Petr 6 35 , 35 , 35 , 50 , 25 , 0 180 30
Koláska Petr 6 40 , 0 , 50 , 0 , 45 , 40 175 29,17
Kovařík Pavel 6 0 , 35 , 35 , 35 , 50 , 0 155 25,83
Šmehlík Jaroslav 6 50 , 25 , 20 , 25 , 0 , 0 120 20
Kristian Libor 6 25 , 0 , 0 , 20 , 45 , 10 100 16,67
Vohralík Martin 6 35 , 40 , 0 , 0 , 0 , 0 75 12,5
Honěk Jan 6 25 , 0 , 40 , 0 , 5 , 0 70 11,67

^^^


Průměrná doba letu


Příjmení, jméno Počet záznamů Letové časy Celekem vteřin Průměrný letový čas
Krátký Aleš 6 9:57,00, 9:36,00, 9:56,00, 9:58,00, 9:51,00, 9:53,00, 3551 9:51,83
Koláska Petr 6 9:53,00, 9:49,00, 9:43,00, 9:51,00, 9:46,00, 9:57,00, 3539 9:49,83
Slezák Petr 6 6:48,00, 9:55,00, 9:55,00, 9:36,00, 9:45,00, 8:2,00, 3241 9:0,169999999999959
Odehnal František 6 9:56,00, 9:54,00, 9:55,00, 9:47,00, 9:50,00, 4:36,00, 3238 8:59,67
Matula Ondra 6 9:56,00, 9:58,00, 8:53,00, 9:58,00, 9:58,00, 3:50,00, 3153 8:45,5
Barč Radim 6 5:44,00, 9:57,00, 6:28,00, 9:53,00, 9:54,00, 8:58,00, 3054 8:29
Matula Franta 6 9:57,00, 7:13,00, 4:54,00, 8:46,00, 9:54,00, 8:52,00, 2976 8:16
Šmehlík Jaroslav 6 9:45,00, 9:49,00, 4:30,00, 9:49,00, 9:49,00, 5:25,00, 2947 8:11,17
Kristian Libor 6 9:20,00, 7:15,00, 4:49,00, 7:43,00, 9:56,00, 8:42,00, 2865 7:57,5
petr kurán 6 9:36,00, 7:53,00, 9:45,00, 5:8,00, 4:27,00, 9:52,00, 2801 7:46,83
Kurjan Petr 6 6:25,00, 6:20,00, 9:56,00, 5:14,00, 9:52,00, 8:49,00, 2796 7:46
Prašivka Miroslav 6 9:54,00, 7:9,00, 5:28,00, 2:30,00, 9:50,00, 5:43,00, 2434 6:45,67
Kovařík Pavel 6 5:50,00, 9:45,00, 1:25,00, 6:38,00, 3:46,00, 4:28,00, 1912 5:18,67
Honěk Jan 6 5:5,00, 4:56,00, 3:0,00, 4:9,00, 5:4,00, 2:45,00, 1499 4:9,83000000000001
Vohralík Martin 6 9:54,00, 6:46,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 1000 2:46,67

^^^


Průměrná výška


Příjmení, jméno Počet záznamů Průměrná výška Výška celkem Průměrná výška
Krátký Aleš 6 108, 112, 115, 131, 84, 32, 582 97
Prašivka Miroslav 6 147, 167, 87, 77, 138, 43, 659 109,83
Slezák Petr 6 158, 119, 142, 158, 103, 112, 792 132
Kurjan Petr 6 116, 145, 154, 144, 173, 140, 872 145,33
Koláska Petr 6 176, 146, 127, 157, 135, 140, 881 146,83
Matula Franta 6 157, 155, 135, 175, 162, 135, 919 153,17
Šmehlík Jaroslav 6 149, 157, 160, 187, 136, 143, 932 155,33
Barč Radim 6 196, 164, 128, 154, 139, 162, 943 157,17
Matula Ondra 6 196, 143, 134, 150, 198, 131, 952 158,67
Honěk Jan 6 205, 161, 140, 159, 192, 117, 974 162,33
petr kurán 6 188, 150, 154, 138, 160, 200, 990 165
Odehnal František 6 185, 173, 153, 166, 158, 177, 1012 168,67
Kovařík Pavel 6 199, 146, 57, 256, 173, 190, 1021 170,17
Kristian Libor 6 171, 167, 168, 180, 194, 190, 1070 178,33
Vohralík Martin 2 196, 172, 0, 0, 0, 0, 368 184

^^^


Čas vs výška


Příjmení, jméno Letový čas ze 100 metrů Průměrná výška Průměrný letový čas Potřebná výška pro nalétání 10 minut
Krátký Aleš 10:10,14 97 9:51,83 98,34
Slezák Petr 6:49,22 132 9:0,169999999999959 146,62
Koláska Petr 6:41,7 146,83 9:49,83 149,36
Prašivka Miroslav 6:9,35 109,83 6:45,67 162,44
Matula Ondra 5:31,2 158,67 8:45,5 181,16
Barč Radim 5:23,86 157,17 8:29 185,27
Matula Franta 5:23,83 153,17 8:16 185,29
Kurjan Petr 5:20,64 145,33 7:46 187,12
Odehnal František 5:19,96 168,67 8:59,67 187,53
Šmehlík Jaroslav 5:16,2 155,33 8:11,17 189,75
petr kurán 4:42,93 165 7:46,83 212,07
Kristian Libor 4:27,76 178,33 7:57,5 224,08
Kovařík Pavel 3:7,27 170,17 5:18,67 320,4
Honěk Jan 2:33,9 162,33 4:9,83000000000001 389,85
Vohralík Martin 1:30,58 184 2:46,67 662,4

^^^



Software SORG V4 (c) 2012 - Aleš Krátký / www.RCSOFTWARE.cz / ales@sgames.cz Stoupak.cz - RCEK, RCEJ, RCEN, RCEO, F5J, FXJ, Eurocup ... / www.stoupak.cz