Kompletní přehled ze soutěže : RCEV - Dino 2 - 11.09.2017 15:18:02

SORG V4 - www.RCSOFTWARE.cz / Aleš Krátký / ales@sgames.cz






Seznam zaregistrovaných soutěžících

# Příjmení, jméno Klub Stát Licence Frekvence 1. Kanál / 2. Kanál Věková kategorie
1 Krátký Aleš   CZE  CZE-211-999  2,4 GHz 00(00) Senior 
2 Koláska Petr   CZE  CZE-211-666  2,4 GHz 00(00) Senior 
3 Slezák Petr   CZE  CZE-342-044  2,4 GHz 00(00) Senior 
4 Kičmer Kamil   CZE  CZE-261-261  2,4 GHz 00(00) Senior 
5 Prašivka Miroslav   CZE  CZE-261-025  2,4 GHz 00(00) Senior 
6 Vohralík Martin   CZE  CZE-261-358  2,4 GHz 00(00) Senior 
7 Šmehlik Jaroslav   CZE  CZE-261-005  2,4 GHz 00(00) Senior 
8 Odehnal františek   CZE  CZE-342-019  2,4 GHz 00(00) Senior 
9 petr kuráň   cze  cze 96 013  2,4 GHz 00(00) Senior 
10 Matula Ondra   CZE  CZE-261-242  2,4 GHz 00(00) Senior 
11 Holešínský František   CZE  CZE-261-411  2,4 GHz 00(00) Senior 
12 Kovařík Pavel   CZE  CZE-261-061  2,4 GHz 00(00) Senior 
13 Matula František   CZE  CZE-261-012  2,4 GHz 00(00) Senior 
14 Barč Radim   CZE  CZE-342-001  2,4 GHz 00(00) Senior 
15 Kremer, Jiří   CZE  CZE-342-037  2,4 GHz 00(00) Senior 

^^^


Výpis kanálů

2,4 GHz
Krátký Aleš
Koláska Petr
Slezák Petr
Kičmer Kamil
Prašivka Miroslav
Vohralík Martin
Šmehlik Jaroslav
Odehnal františek
petr kuráň
Matula Ondra
Holešínský František
Kovařík Pavel
Matula František
Barč Radim
Kremer, Jiří
35 MHz
40 MHz
72 MHz

Kolizní kanály 35 MHz
Kolizní kanály 40 MHz
Kolizní kanály 72 MHz


Počet kolizních kanálů na 35 MHz
Počet kolizních kanálů na 40 MHz
Počet kolizních kanálů na 72 MHz

^^^


Rozlosování

Let č. - 1
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Vohralík Martin
2,4 GHz
Kremer, Jiří
2,4 GHz
Šmehlik Jaroslav
2,4 GHz
Odehnal františek
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Skupina 2 Holešínský František
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
petr kuráň
2,4 GHz
Koláska Petr
2,4 GHz
Matula František
2,4 GHz
Skupina 3 Matula Ondra
2,4 GHz
Kovařík Pavel
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz

Let č. - 2
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Odehnal františek
2,4 GHz
Holešínský František
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Koláska Petr
2,4 GHz
Skupina 2 Matula Ondra
2,4 GHz
Kovařík Pavel
2,4 GHz
Kremer, Jiří
2,4 GHz
Matula František
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
Skupina 3 Šmehlik Jaroslav
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
petr kuráň
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz

Let č. - 3
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Kremer, Jiří
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
Matula František
2,4 GHz
Skupina 2 Odehnal františek
2,4 GHz
Šmehlik Jaroslav
2,4 GHz
Koláska Petr
2,4 GHz
Kovařík Pavel
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
Skupina 3 petr kuráň
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Holešínský František
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz

Let č. - 4
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Matula Ondra
2,4 GHz
Šmehlik Jaroslav
2,4 GHz
Odehnal františek
2,4 GHz
Kremer, Jiří
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
Skupina 2 Matula František
2,4 GHz
Holešínský František
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Skupina 3 Koláska Petr
2,4 GHz
petr kuráň
2,4 GHz
Kovařík Pavel
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz

Let č. - 5
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Kičmer Kamil
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Odehnal františek
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
Skupina 2 Koláska Petr
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Matula František
2,4 GHz
Šmehlik Jaroslav
2,4 GHz
Skupina 3 petr kuráň
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Kovařík Pavel
2,4 GHz
Kremer, Jiří
2,4 GHz
Holešínský František
2,4 GHz

Let č. - 6
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Slezák Petr
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Odehnal františek
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
Matula František
2,4 GHz
Skupina 2 Holešínský František
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Kovařík Pavel
2,4 GHz
petr kuráň
2,4 GHz
Skupina 3 Matula Ondra
2,4 GHz
Šmehlik Jaroslav
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Koláska Petr
2,4 GHz
Kremer, Jiří
2,4 GHz

^^^


'Kdo s kým'

Krátký Aleš
Koláska Petr
Slezák Petr
Kičmer Kamil
Prašivka Miroslav
Vohralík Martin
Šmehlik Jaroslav
Odehnal františek
petr kuráň
Matula Ondra
Holešínský František
Kovařík Pavel
Matula František
Barč Radim
Kremer, Jiří
Krátký Aleš X 2 1 2 1 0 2 4 1 3 1 2 3 0 2
Koláska Petr 2 X 1 0 2 2 3 2 2 1 2 2 2 2 1
Slezák Petr 1 1 X 4 1 1 2 1 1 2 1 1 4 3 1
Kičmer Kamil 2 0 4 X 3 0 1 2 2 2 2 1 2 3 0
Prašivka Miroslav 1 2 1 3 X 2 2 3 1 2 3 0 1 1 2
Vohralík Martin 0 2 1 0 2 X 1 2 3 1 3 3 1 2 3
Šmehlik Jaroslav 2 3 2 1 2 1 X 3 1 2 0 1 1 2 3
Odehnal františek 4 2 1 2 3 2 3 X 0 2 1 1 1 0 2
petr kuráň 1 2 1 2 1 3 1 0 X 0 4 3 1 4 1
Matula Ondra 3 1 2 2 2 1 2 2 0 X 0 2 2 1 4
Holešínský František 1 2 1 2 3 3 0 1 4 0 X 2 2 2 1
Kovařík Pavel 2 2 1 1 0 3 1 1 3 2 2 X 1 3 2
Matula František 3 2 4 2 1 1 1 1 1 2 2 1 X 1 2
Barč Radim 0 2 3 3 1 2 2 0 4 1 2 3 1 X 0
Kremer, Jiří 2 1 1 0 2 3 3 2 1 4 1 2 2 0 X

Výsledky základních kol

Kolo - 1 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Vohralík Martin

8:29
50
157
Kremer, Jiří

7:48
50
184
Šmehlik Jaroslav

0:0
0
0
Odehnal františek

7:33
0
198
Prašivka Miroslav

9:38
50
85
480,5 426 0 354 585,5
820,67 727,58 0 604,61 1000

Kolo - 1 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Holešínský František

9:56
15
189
Krátký Aleš

9:54
45
167
petr kuráň

9:51
35
251
Koláska Petr

9:54
50
137
Matula František

3:50
45
140
516,5 555,5 373 575,5 205
897,48 965,25 648,13 1000 356,21

Kolo - 1 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Matula Ondra

9:49
50
181
Kovařík Pavel

4:9
35
155
Kičmer Kamil

3:31
45
158
Barč Radim

7:31
50
184
Slezák Petr

3:34
40
164
548,5 206,5 177 409 172
1000 376,48 322,7 745,67 313,58

Kolo - 2 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Prašivka Miroslav

3:3
25
150
Odehnal františek

8:16
40
198
Holešínský František

8:13
0
211
Vohralík Martin

4:22
10
169
Koláska Petr

4:4
40
164
133 437 360 187,5 202
304,35 1000 823,8 429,06 462,24

Kolo - 2 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Matula Ondra

6:58
45
179
Kovařík Pavel

7:56
0
180
Kremer, Jiří

9:48
20
248
Matula František

9:49
40
187
Krátký Aleš

7:33
50
208
373,5 386 364 535,5 379
697,48 720,82 679,74 1000 707,75

Kolo - 2 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Šmehlik Jaroslav

0:0
0
0
Barč Radim

7:37
0
216
Slezák Petr

7:17
30
201
petr kuráň

7:45
0
195
Kičmer Kamil

0:3
0
3
0 309 364 367,5 1,5
0 840,82 990,48 1000 4,08

Kolo - 3 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Kremer, Jiří

9:52
40
199
Vohralík Martin

9:53
0
212
Slezák Petr

9:44
0
224
Matula Ondra

9:58
45
199
Matula František

9:55
15
200
532,5 457 412 543,5 510
979,76 840,85 758,05 1000 938,36

Kolo - 3 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Odehnal františek

7:3
40
191
Šmehlik Jaroslav

0:0
0
0
Koláska Petr

5:56
35
184
Kovařík Pavel

3:6
0
149
Krátký Aleš

4:45
45
214
367,5 0 299 111,5 188
1000 0 813,61 303,4 511,56

Kolo - 3 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
petr kuráň

0:0
0
0
Kičmer Kamil

5:56
0
188
Holešínský František

5:56
0
187
Prašivka Miroslav

5:46
0
208
Barč Radim

5:40
45
169
0 262 262,5 222 300,5
0 871,88 873,54 738,77 1000

Kolo - 4 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Matula Ondra

4:25
0
152
Šmehlik Jaroslav

0:0
0
0
Odehnal františek

4:25
0
175
Kremer, Jiří

4:26
0
126
Krátký Aleš

0:0
0
0
189 0 177,5 203 0
931,03 0 874,38 1000 0

Kolo - 4 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Matula František

0:0
0
0
Holešínský František

5:9
0
192
Kičmer Kamil

4:11
0
188
Prašivka Miroslav

5:18
0
178
Slezák Petr

5:10
0
189
0 213 157 229 215,5
0 930,13 685,59 1000 941,05

Kolo - 4 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Koláska Petr

8:1
0
182
petr kuráň

0:0
0
0
Kovařík Pavel

7:39
15
236
Vohralík Martin

8:30
0
195
Barč Radim

6:31
45
204
390 0 266 412,5 324
945,45 0 644,85 1000 785,45

Kolo - 5 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Kičmer Kamil

4:55
25
185
Krátký Aleš

0:0
0
0
Prašivka Miroslav

5:2
50
154
Odehnal františek

2:23
20
136
Matula Ondra

0:0
0
0
227,5 0 275 95 0
827,27 0 1000 345,45 0

Kolo - 5 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Koláska Petr

4:35
0
154
Barč Radim

6:10
50
170
Slezák Petr

5:22
20
151
Matula František

4:53
35
166
Šmehlik Jaroslav

0:0
0
0
198 335 266,5 245 0
591,04 1000 795,52 731,34 0

Kolo - 5 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
petr kuráň

0:0
0
0
Vohralík Martin

4:1
35
209
Kovařík Pavel

0:0
0
0
Kremer, Jiří

0:0
0
0
Holešínský František

5:26
0
160
0 149 0 0 246
0 605,69 0 0 1000

Kolo - 6 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Slezák Petr

4:28
0
158
Kičmer Kamil

4:23
0
173
Odehnal františek

4:28
45
189
Krátký Aleš

0:0
0
0
Matula František

6:33
20
150
189 176,5 218,5 0 338
559,17 522,19 646,45 0 1000

Kolo - 6 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Holešínský František

0:0
0
0
Vohralík Martin

9:51
35
210
Barč Radim

9:50
45
182
Kovařík Pavel

0:0
0
0
petr kuráň

0:0
0
0
0 496 544 0 0
0 911,76 1000 0 0

Kolo - 6 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Matula Ondra

7:7
50
167
Šmehlik Jaroslav

0:0
0
0
Prašivka Miroslav

7:24
0
226
Koláska Petr

7:27
0
164
Kremer, Jiří

6:5
0
161
393,5 0 266 365 284,5
1000 0 675,98 927,57 723

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po základních kolech

Zákl. výsledky

poz. Jméno soutěžícího Klub Licence Frekvence Věková kategorie V teamu Stát přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo pen
1 Matula Ondra CZE-261-242 2,4 GHz 0 0 CZE 1000 4628,51 1000
9:49 / 50 / 181
697,48
6:58 / 45 / 179
1000
9:58 / 45 / 199
931,03
4:25 / 0 / 152
0
0:0 / 0 / 0
1000
7:7 / 50 / 167
0
2 Barč Radim CZE-342-001 2,4 GHz 0 0 CZE 999,52 4626,27 745,67
7:31 / 50 / 184
840,82
7:37 / 0 / 216
1000
5:40 / 45 / 169
785,45
6:31 / 45 / 204
1000
6:10 / 50 / 170
1000
9:50 / 45 / 182
0
3 Holešínský František CZE-261-411 2,4 GHz 0 0 CZE 977,63 4524,95 897,48
9:56 / 15 / 189
823,8
8:13 / 0 / 211
873,54
5:56 / 0 / 187
930,13
5:9 / 0 / 192
1000
5:26 / 0 / 160
0
0:0 / 0 / 0
0
4 Prašivka Miroslav CZE-261-025 2,4 GHz 0 0 CZE 953,82 4414,75 1000
9:38 / 50 / 85
304,35
3:3 / 25 / 150
738,77
5:46 / 0 / 208
1000
5:18 / 0 / 178
1000
5:2 / 50 / 154
675,98
7:24 / 0 / 226
0
5 Koláska Petr CZE-211-666 2,4 GHz 0 0 CZE 924,2 4277,67 1000
9:54 / 50 / 137
462,24
4:4 / 40 / 164
813,61
5:56 / 35 / 184
945,45
8:1 / 0 / 182
591,04
4:35 / 0 / 154
927,57
7:27 / 0 / 164
0
6 Vohralík Martin CZE-261-358 2,4 GHz 0 0 CZE 902,88 4178,97 820,67
8:29 / 50 / 157
429,06
4:22 / 10 / 169
840,85
9:53 / 0 / 212
1000
8:30 / 0 / 195
605,69
4:1 / 35 / 209
911,76
9:51 / 35 / 210
0
7 Odehnal františek CZE-342-019 2,4 GHz 0 0 CZE 891,31 4125,44 604,61
7:33 / 0 / 198
1000
8:16 / 40 / 198
1000
7:3 / 40 / 191
874,38
4:25 / 0 / 175
345,45
2:23 / 20 / 136
646,45
4:28 / 45 / 189
0
8 Slezák Petr CZE-342-044 2,4 GHz 0 0 CZE 873,77 4044,27 313,58
3:34 / 40 / 164
990,48
7:17 / 30 / 201
758,05
9:44 / 0 / 224
941,05
5:10 / 0 / 189
795,52
5:22 / 20 / 151
559,17
4:28 / 0 / 158
0
9 Matula František CZE-261-012 2,4 GHz 0 0 CZE 869,81 4025,91 356,21
3:50 / 45 / 140
1000
9:49 / 40 / 187
938,36
9:55 / 15 / 200
0
0:0 / 0 / 0
731,34
4:53 / 35 / 166
1000
6:33 / 20 / 150
0
10 Kremer, Jiří CZE-342-037 2,4 GHz 0 0 CZE 866,39 4010,08 727,58
7:48 / 50 / 184
679,74
9:48 / 20 / 248
979,76
9:52 / 40 / 199
1000
4:26 / 0 / 126
0
0:0 / 0 / 0
723
6:5 / 0 / 161
-100
11 Kičmer Kamil CZE-261-261 2,4 GHz 0 0 CZE 697,77 3229,63 322,7
3:31 / 45 / 158
4,08
0:3 / 0 / 3
871,88
5:56 / 0 / 188
685,59
4:11 / 0 / 188
827,27
4:55 / 25 / 185
522,19
4:23 / 0 / 173
0
12 Krátký Aleš CZE-211-999 2,4 GHz 0 0 CZE 471,98 2184,56 965,25
9:54 / 45 / 167
707,75
7:33 / 50 / 208
511,56
4:45 / 45 / 214
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
13 Kovařík Pavel CZE-261-061 2,4 GHz 0 0 CZE 441,95 2045,55 376,48
4:9 / 35 / 155
720,82
7:56 / 0 / 180
303,4
3:6 / 0 / 149
644,85
7:39 / 15 / 236
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
14 petr kuráň cze 96 013 2,4 GHz 0 0 cze 356,08 1648,13 648,13
9:51 / 35 / 251
1000
7:45 / 0 / 195
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
15 Šmehlik Jaroslav CZE-261-005 2,4 GHz 0 0 CZE 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Výsledky finálových kol


OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po finálních kolech

Celkové výsledky
Zakl. pozice Jméno soutěžícího přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo pen
1* Matula Ondra 1000 + 30 = 1030 4628,51 1000
9:49 / 50 / 181
697,48
6:58 / 45 / 179
1000
9:58 / 45 / 199
931,03
4:25 / 0 / 152
0
0:0 / 0 / 0
1000
7:7 / 50 / 167
0
2* Barč Radim 999,52 + 25 = 1024,52 4626,27 745,67
7:31 / 50 / 184
840,82
7:37 / 0 / 216
1000
5:40 / 45 / 169
785,45
6:31 / 45 / 204
1000
6:10 / 50 / 170
1000
9:50 / 45 / 182
0
3* Holešínský František 977,63 + 20 = 997,63 4524,95 897,48
9:56 / 15 / 189
823,8
8:13 / 0 / 211
873,54
5:56 / 0 / 187
930,13
5:9 / 0 / 192
1000
5:26 / 0 / 160
0
0:0 / 0 / 0
0
4* Prašivka Miroslav 953,82 + 15 = 968,82 4414,75 1000
9:38 / 50 / 85
304,35
3:3 / 25 / 150
738,77
5:46 / 0 / 208
1000
5:18 / 0 / 178
1000
5:2 / 50 / 154
675,98
7:24 / 0 / 226
0
5* Koláska Petr 924,2 + 10 = 934,2 4277,67 1000
9:54 / 50 / 137
462,24
4:4 / 40 / 164
813,61
5:56 / 35 / 184
945,45
8:1 / 0 / 182
591,04
4:35 / 0 / 154
927,57
7:27 / 0 / 164
0
6* Vohralík Martin 902,88 + 5 = 907,88 4178,97 820,67
8:29 / 50 / 157
429,06
4:22 / 10 / 169
840,85
9:53 / 0 / 212
1000
8:30 / 0 / 195
605,69
4:1 / 35 / 209
911,76
9:51 / 35 / 210
0
7* Odehnal františek 891,31 + 0 = 891,31 4125,44 604,61
7:33 / 0 / 198
1000
8:16 / 40 / 198
1000
7:3 / 40 / 191
874,38
4:25 / 0 / 175
345,45
2:23 / 20 / 136
646,45
4:28 / 45 / 189
0
8* Slezák Petr 873,77 4044,27 313,58
3:34 / 40 / 164
990,48
7:17 / 30 / 201
758,05
9:44 / 0 / 224
941,05
5:10 / 0 / 189
795,52
5:22 / 20 / 151
559,17
4:28 / 0 / 158
0
9* Matula František 869,81 4025,91 356,21
3:50 / 45 / 140
1000
9:49 / 40 / 187
938,36
9:55 / 15 / 200
0
0:0 / 0 / 0
731,34
4:53 / 35 / 166
1000
6:33 / 20 / 150
0
10* Kremer, Jiří 866,39 4010,08 727,58
7:48 / 50 / 184
679,74
9:48 / 20 / 248
979,76
9:52 / 40 / 199
1000
4:26 / 0 / 126
0
0:0 / 0 / 0
723
6:5 / 0 / 161
-100
11 Kičmer Kamil 697,77 3229,63 322,7
3:31 / 45 / 158
4,08
0:3 / 0 / 3
871,88
5:56 / 0 / 188
685,59
4:11 / 0 / 188
827,27
4:55 / 25 / 185
522,19
4:23 / 0 / 173
0
12 Krátký Aleš 471,98 2184,56 965,25
9:54 / 45 / 167
707,75
7:33 / 50 / 208
511,56
4:45 / 45 / 214
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
13 Kovařík Pavel 441,95 2045,55 376,48
4:9 / 35 / 155
720,82
7:56 / 0 / 180
303,4
3:6 / 0 / 149
644,85
7:39 / 15 / 236
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
14 petr kuráň 356,08 1648,13 648,13
9:51 / 35 / 251
1000
7:45 / 0 / 195
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
15 Šmehlik Jaroslav 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Oficiální výsledovka s body



Výsledky

Kontakt - Jméno :713
Datum konání :9.9.2017
Kategorie :RCEV
Místo konání :Orlová
Číslo pořádajícího klubu (např CZE96)CZE123
Kontakt - Jméno :kontakt - jmeno
Kontakt - Adresa :kontakt adresa
Kontakt - Email :kontakt email
Kontakt - Telefon :kontakt - telefon
Pořadatel :RCMania.cz
Ředitel soutěže :Krátký Aleš
Hlavní rozhodčí :
Počasí :Slunečno, 25st, vítr cca 7m/s




Pořadí - všichni

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 Let č. 6 body přepoč.
1* Matula Ondra CZE-261-242 1000
9:49 / 50 / 181
697,48
6:58 / 45 / 179
1000
9:58 / 45 / 199
931,03
4:25 / 0 / 152
0
0:0 / 0 / 0
1000
7:7 / 50 / 167
4628,51 1000 + 30 = 1030
2* Barč Radim CZE-342-001 745,67
7:31 / 50 / 184
840,82
7:37 / 0 / 216
1000
5:40 / 45 / 169
785,45
6:31 / 45 / 204
1000
6:10 / 50 / 170
1000
9:50 / 45 / 182
4626,27 999 + 25 = 1024
3* Holešínský František CZE-261-411 897,48
9:56 / 15 / 189
823,8
8:13 / 0 / 211
873,54
5:56 / 0 / 187
930,13
5:9 / 0 / 192
1000
5:26 / 0 / 160
0
0:0 / 0 / 0
4524,95 977 + 20 = 997
4* Prašivka Miroslav CZE-261-025 1000
9:38 / 50 / 85
304,35
3:3 / 25 / 150
738,77
5:46 / 0 / 208
1000
5:18 / 0 / 178
1000
5:2 / 50 / 154
675,98
7:24 / 0 / 226
4414,75 953 + 15 = 968
5* Koláska Petr CZE-211-666 1000
9:54 / 50 / 137
462,24
4:4 / 40 / 164
813,61
5:56 / 35 / 184
945,45
8:1 / 0 / 182
591,04
4:35 / 0 / 154
927,57
7:27 / 0 / 164
4277,67 924 + 10 = 934
6* Vohralík Martin CZE-261-358 820,67
8:29 / 50 / 157
429,06
4:22 / 10 / 169
840,85
9:53 / 0 / 212
1000
8:30 / 0 / 195
605,69
4:1 / 35 / 209
911,76
9:51 / 35 / 210
4178,97 902 + 5 = 907
7* Odehnal františek CZE-342-019 604,61
7:33 / 0 / 198
1000
8:16 / 40 / 198
1000
7:3 / 40 / 191
874,38
4:25 / 0 / 175
345,45
2:23 / 20 / 136
646,45
4:28 / 45 / 189
4125,44 891
8* Slezák Petr CZE-342-044 313,58
3:34 / 40 / 164
990,48
7:17 / 30 / 201
758,05
9:44 / 0 / 224
941,05
5:10 / 0 / 189
795,52
5:22 / 20 / 151
559,17
4:28 / 0 / 158
4044,27 873,77
9* Matula František CZE-261-012 356,21
3:50 / 45 / 140
1000
9:49 / 40 / 187
938,36
9:55 / 15 / 200
0
0:0 / 0 / 0
731,34
4:53 / 35 / 166
1000
6:33 / 20 / 150
4025,91 869,81
10* Kremer, Jiří CZE-342-037 727,58
7:48 / 50 / 184
679,74
9:48 / 20 / 248
979,76
9:52 / 40 / 199
1000
4:26 / 0 / 126
0
0:0 / 0 / 0
723
6:5 / 0 / 161
4010,08 866,39
11 Kičmer Kamil CZE-261-261 322,7
3:31 / 45 / 158
4,08
0:3 / 0 / 3
871,88
5:56 / 0 / 188
685,59
4:11 / 0 / 188
827,27
4:55 / 25 / 185
522,19
4:23 / 0 / 173
3229,63 697,77
12 Krátký Aleš CZE-211-999 965,25
9:54 / 45 / 167
707,75
7:33 / 50 / 208
511,56
4:45 / 45 / 214
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
2184,56 471,98
13 Kovařík Pavel CZE-261-061 376,48
4:9 / 35 / 155
720,82
7:56 / 0 / 180
303,4
3:6 / 0 / 149
644,85
7:39 / 15 / 236
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
2045,55 441,95
14 petr kuráň cze 96 013 648,13
9:51 / 35 / 251
1000
7:45 / 0 / 195
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
1648,13 356,08
15 Šmehlik Jaroslav CZE-261-005 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0 0

^^^


Pořadí klubů


Klub Členů Příjmení, jméno Součet Průměr

^^^


Pořadí týmů

Týmy Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
none 15 Krátký Aleš, Koláska Petr, Slezák Petr, Kičmer Kamil, Prašivka Miroslav, Vohralík Martin, Šmehlik Jaroslav, Odehnal františek, petr kuráň, Matula Ondra, Holešínský František, Kovařík Pavel, Matula František, Barč Radim, Kremer, Jiří, 54669,13 3644,61

^^^


Přestnost přistání

Příjmení, jméno celkem přistání Součet Průměr
Barč Radim 6 50 , 0 , 45 , 45 , 50 , 45 235 39,17
Matula Ondra 6 50 , 45 , 45 , 0 , 0 , 50 190 31,67
Matula František 6 45 , 40 , 15 , 0 , 35 , 20 155 25,83
Odehnal františek 6 0 , 40 , 40 , 0 , 20 , 45 145 24,17
Krátký Aleš 6 45 , 50 , 45 , 0 , 0 , 0 140 23,33
Vohralík Martin 6 50 , 10 , 0 , 0 , 35 , 35 130 21,67
Prašivka Miroslav 6 50 , 25 , 0 , 0 , 50 , 0 125 20,83
Koláska Petr 6 50 , 40 , 35 , 0 , 0 , 0 125 20,83
Kremer, Jiří 6 50 , 20 , 40 , 0 , 0 , 0 110 18,33
Slezák Petr 6 40 , 30 , 0 , 0 , 20 , 0 90 15
Kičmer Kamil 6 45 , 0 , 0 , 0 , 25 , 0 70 11,67
Kovařík Pavel 6 35 , 0 , 0 , 15 , 0 , 0 50 8,33
petr kuráň 6 35 , 0 , 0 , 0 , 0 , 0 35 5,83
Holešínský František 6 15 , 0 , 0 , 0 , 0 , 0 15 2,5
Šmehlik Jaroslav 6 0 , 0 , 0 , 0 , 0 , 0 0 0

^^^


Průměrná doba letu


Příjmení, jméno Počet záznamů Letové časy Celekem vteřin Průměrný letový čas
Vohralík Martin 6 8:29,00, 4:22,00, 9:53,00, 8:30,00, 4:1,00, 9:51,00, 2706 7:31
Barč Radim 6 7:31,00, 7:37,00, 5:40,00, 6:31,00, 6:10,00, 9:50,00, 2599 7:13,17
Koláska Petr 6 9:54,00, 4:4,00, 5:56,00, 8:1,00, 4:35,00, 7:27,00, 2397 6:39,5
Matula Ondra 6 9:49,00, 6:58,00, 9:58,00, 4:25,00, 0:0,00, 7:7,00, 2297 6:22,83
Kremer, Jiří 6 7:48,00, 9:48,00, 9:52,00, 4:26,00, 0:0,00, 6:5,00, 2279 6:19,83
Prašivka Miroslav 6 9:38,00, 3:3,00, 5:46,00, 5:18,00, 5:2,00, 7:24,00, 2171 6:1,82999999999998
Slezák Petr 6 3:34,00, 7:17,00, 9:44,00, 5:10,00, 5:22,00, 4:28,00, 2135 5:55,83
Matula František 6 3:50,00, 9:49,00, 9:55,00, 0:0,00, 4:53,00, 6:33,00, 2100 5:50
Holešínský František 6 9:56,00, 8:13,00, 5:56,00, 5:9,00, 5:26,00, 0:0,00, 2080 5:46,67
Odehnal františek 6 7:33,00, 8:16,00, 7:3,00, 4:25,00, 2:23,00, 4:28,00, 2048 5:41,33
Kičmer Kamil 6 3:31,00, 0:3,00, 5:56,00, 4:11,00, 4:55,00, 4:23,00, 1379 3:49,83
Kovařík Pavel 6 4:9,00, 7:56,00, 3:6,00, 7:39,00, 0:0,00, 0:0,00, 1370 3:48,33
Krátký Aleš 6 9:54,00, 7:33,00, 4:45,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 1332 3:42
petr kuráň 6 9:51,00, 7:45,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 1056 2:56
Šmehlik Jaroslav 6 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0 0:0

^^^


Průměrná výška


Příjmení, jméno Počet záznamů Průměrná výška Výška celkem Průměrná výška
Šmehlik Jaroslav 0 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0 0
Kičmer Kamil 6 158, 3, 188, 188, 185, 173, 895 149,17
Koláska Petr 6 137, 164, 184, 182, 154, 164, 985 164,17
Prašivka Miroslav 6 85, 150, 208, 178, 154, 226, 1001 166,83
Matula František 5 140, 187, 200, 0, 166, 150, 843 168,6
Matula Ondra 5 181, 179, 199, 152, 0, 167, 878 175,6
Kovařík Pavel 4 155, 180, 149, 236, 0, 0, 720 180
Odehnal františek 6 198, 198, 191, 175, 136, 189, 1087 181,17
Slezák Petr 6 164, 201, 224, 189, 151, 158, 1087 181,17
Kremer, Jiří 5 184, 248, 199, 126, 0, 161, 918 183,6
Barč Radim 6 184, 216, 169, 204, 170, 182, 1125 187,5
Holešínský František 5 189, 211, 187, 192, 160, 0, 939 187,8
Vohralík Martin 6 157, 169, 212, 195, 209, 210, 1152 192
Krátký Aleš 3 167, 208, 214, 0, 0, 0, 589 196,33
petr kuráň 2 251, 195, 0, 0, 0, 0, 446 223

^^^


Čas vs výška


Příjmení, jméno Letový čas ze 100 metrů Průměrná výška Průměrný letový čas Potřebná výška pro nalétání 10 minut
Koláska Petr 4:3,35 164,17 6:39,5 246,56
Vohralík Martin 3:54,9 192 7:31 255,43
Barč Radim 3:51,02 187,5 7:13,17 259,72
Matula Ondra 3:38,01 175,6 6:22,83 275,21
Prašivka Miroslav 3:36,88 166,83 6:1,82999999999998 276,64
Matula František 3:27,59 168,6 5:50 289,03
Kremer, Jiří 3:26,88 183,6 6:19,83 290,02
Slezák Petr 3:16,41 181,17 5:55,83 305,49
Odehnal františek 3:8,41 181,17 5:41,33 318,46
Holešínský František 3:4,59 187,8 5:46,67 325,04
Kičmer Kamil 2:34,08 149,17 3:49,83 389,42
Kovařík Pavel 2:6,85 180 3:48,33 472,99
Krátký Aleš 1:53,07 196,33 3:42 530,62
petr kuráň 1:18,92 223 2:56 760,23
Šmehlik Jaroslav 0:NaN NaN 0:0 NaN

^^^



Software SORG V4 (c) 2012 - Aleš Krátký / www.RCSOFTWARE.cz / ales@sgames.cz Stoupak.cz - RCEK, RCEJ, RCEN, RCEO, F5J, FXJ, Eurocup ... / www.stoupak.cz