Kompletní přehled ze soutěže : RCEV - Dino1 28.4.2018 - 03.05.2018 22:15:28

SORG V4 - www.RCSOFTWARE.cz / Aleš Krátký / ales@sgames.cz






Seznam zaregistrovaných soutěžících

# Příjmení, jméno Klub Stát Licence Frekvence 1. Kanál / 2. Kanál Věková kategorie
1 Aleš Krátký   CZE  CZE-211-999  2,4 GHz 00(00) Senior 
2 Slezák Petr   CZE  CZE-342-044  2,4 GHz 00(00) Senior 
3 Pavelka Jiří   CZE  CZE-510-012  2,4 GHz 00(00) Senior 
4 Kičmer Kamil   CZE  CZE-261-261  2,4 GHz 00(00) Senior 
5 Prašivka Miroslav   CZE  CZE-261-025  2,4 GHz 00(00) Senior 
6 Vohralík Martin   CZE  CZE-261-358  2,4 GHz 00(00) Senior 
7 petr kuráň   cze  cze 96 013  2,4 GHz 00(00) Senior 
8 Němec Petr   CZE  CZE-96-1  2,4 GHz 00(00)
9 Koláska Petr   CZE  CZE-211-666  2,4 GHz 00(00) Senior 
10 Matula Ondra   CZE  CZE-261-242  2,4 GHz 00(00) Senior 
11 Holešínský František   CZE  CZE-261-411  2,4 GHz 00(00) Senior 
12 Kovařík Pavel   CZE  CZE-261-061  2,4 GHz 00(00) Senior 
13 Odehnal František   CZE  CZE-342-019  2,4 GHz 00(00) Senior 
14 Barč Radim   CZE  CZE-342-001  2,4 GHz 00(00) Senior 
15 Kristian Libor   CZE  CZE-342-016  2,4 GHz 00(00) Senior 
16 František Matula   CZE  CZE-261-012  2,4 GHz 00(00) Senior 
17 Biječek Bohdan   CZE  CZE-332-38  2,4 GHz 00(00) Senior 
18 Malčík Radek   CZE  CZE-270-013  2,4 GHz 00(00) Senior 

^^^


Výpis kanálů

2,4 GHz
Aleš Krátký
Slezák Petr
Pavelka Jiří
Kičmer Kamil
Prašivka Miroslav
Vohralík Martin
petr kuráň
Němec Petr
Koláska Petr
Matula Ondra
Holešínský František
Kovařík Pavel
Odehnal František
Barč Radim
Kristian Libor
František Matula
Biječek Bohdan
Malčík Radek
35 MHz
40 MHz
72 MHz

Kolizní kanály 35 MHz
Kolizní kanály 40 MHz
Kolizní kanály 72 MHz


Počet kolizních kanálů na 35 MHz
Počet kolizních kanálů na 40 MHz
Počet kolizních kanálů na 72 MHz

^^^


Rozlosování

Let č. - 1
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Pavelka Jiří
2,4 GHz
petr kuráň
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Skupina 2 Aleš Krátký
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Němec Petr
2,4 GHz
Kovařík Pavel
2,4 GHz
-
Skupina 3 Matula Ondra
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Koláska Petr
2,4 GHz
Biječek Bohdan
2,4 GHz
Skupina 4 Malčík Radek
2,4 GHz
Odehnal František
2,4 GHz
František Matula
2,4 GHz
Holešínský František
2,4 GHz
-

Let č. - 2
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Matula Ondra
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Biječek Bohdan
2,4 GHz
Aleš Krátký
2,4 GHz
Pavelka Jiří
2,4 GHz
Skupina 2 Odehnal František
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Němec Petr
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
petr kuráň
2,4 GHz
Skupina 3 František Matula
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Kovařík Pavel
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
-
Skupina 4 Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Koláska Petr
2,4 GHz
Holešínský František
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
-

Let č. - 3
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Odehnal František
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Pavelka Jiří
2,4 GHz
Kovařík Pavel
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
Skupina 2 Slezák Petr
2,4 GHz
Koláska Petr
2,4 GHz
František Matula
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
-
Skupina 3 Vohralík Martin
2,4 GHz
Němec Petr
2,4 GHz
Holešínský František
2,4 GHz
Biječek Bohdan
2,4 GHz
petr kuráň
2,4 GHz
Skupina 4 Barč Radim
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Aleš Krátký
2,4 GHz
-

Let č. - 4
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Slezák Petr
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
Odehnal František
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Koláska Petr
2,4 GHz
Skupina 2 Kičmer Kamil
2,4 GHz
František Matula
2,4 GHz
Němec Petr
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Aleš Krátký
2,4 GHz
Skupina 3 Pavelka Jiří
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Holešínský František
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
-
Skupina 4 Biječek Bohdan
2,4 GHz
petr kuráň
2,4 GHz
Kovařík Pavel
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
-

Let č. - 5
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Holešínský František
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Koláska Petr
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Skupina 2 František Matula
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Kovařík Pavel
2,4 GHz
Němec Petr
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
Skupina 3 Odehnal František
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
petr kuráň
2,4 GHz
- Aleš Krátký
2,4 GHz
Skupina 4 Pavelka Jiří
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Biječek Bohdan
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
-

^^^


'Kdo s kým'

Aleš Krátký
Slezák Petr
Pavelka Jiří
Kičmer Kamil
Prašivka Miroslav
Vohralík Martin
petr kuráň
Němec Petr
Koláska Petr
Matula Ondra
Holešínský František
Kovařík Pavel
Odehnal František
Barč Radim
Kristian Libor
František Matula
Biječek Bohdan
Malčík Radek
Aleš Krátký X 0 1 2 1 0 1 2 0 1 0 1 1 1 2 1 1 2
Slezák Petr 0 X 0 1 1 1 0 0 5 2 2 0 1 2 1 1 1 0
Pavelka Jiří 1 0 X 3 1 2 1 0 0 2 1 1 1 1 1 0 2 1
Kičmer Kamil 2 1 3 X 1 1 1 1 1 2 1 1 1 1 0 1 1 1
Prašivka Miroslav 1 1 1 1 X 1 2 1 1 1 1 2 0 1 0 1 1 1
Vohralík Martin 0 1 2 1 1 X 2 1 1 1 1 1 1 1 0 1 2 1
petr kuráň 1 0 1 1 2 2 X 2 0 0 1 1 2 0 2 0 2 1
Němec Petr 2 0 0 1 1 1 2 X 0 1 1 2 1 0 2 2 1 2
Koláska Petr 0 5 0 1 1 1 0 0 X 2 2 0 1 2 1 1 1 0
Matula Ondra 1 2 2 2 1 1 0 1 2 X 0 2 2 1 0 1 2 0
Holešínský František 0 2 1 1 1 1 1 1 2 0 X 0 1 2 1 1 1 1
Kovařík Pavel 1 0 1 1 2 1 1 2 0 2 0 X 1 1 1 2 1 0
Odehnal František 1 1 1 1 0 1 2 1 1 2 1 1 X 0 2 1 0 2
Barč Radim 1 2 1 1 1 1 0 0 2 1 2 1 0 X 1 1 1 1
Kristian Libor 2 1 1 0 0 0 2 2 1 0 1 1 2 1 X 1 0 1
František Matula 1 1 0 1 1 1 0 2 1 1 1 2 1 1 1 X 0 2
Biječek Bohdan 1 1 2 1 1 2 2 1 1 2 1 1 0 1 0 0 X 1
Malčík Radek 2 0 1 1 1 1 1 2 0 0 1 0 2 1 1 2 1 X

Výsledky základních kol

Kolo - 1 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Pavelka Jiří

9:51
50
165
petr kuráň

9:50
45
202
Vohralík Martin

9:58
40
152
Prašivka Miroslav

9:53
45
158
Kičmer Kamil

9:56
50
184
558,5 529 562 559 554
993,77 941,28 1000 994,66 985,77

Kolo - 1 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Aleš Krátký

8:8
50
132
Kristian Libor

6:4
0
126
Němec Petr

9:46
25
168
Kovařík Pavel

0:0
0
0
--
472 301 527 0 --
895,64 571,16 1000 0 --

Kolo - 1 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Matula Ondra

9:57
50
188
Slezák Petr

9:56
50
178
Barč Radim

9:54
50
162
Koláska Petr

0:0
0
0
Biječek Bohdan

9:57
50
209
553 557 563 0 520
982,24 989,34 1000 0 923,62

Kolo - 1 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Malčík Radek

9:58
50
62
Odehnal František

9:55
40
214
František Matula

9:57
45
173
Holešínský František

7:0
45
190
--
617 493 555,5 370 --
1000 799,03 900,32 599,68 --

Kolo - 2 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Matula Ondra

9:56
50
164
Kičmer Kamil

0:0
0
0
Biječek Bohdan

6:31
0
168
Aleš Krátký

9:56
50
136
Pavelka Jiří

5:55
40
178
564 0 307 578 306
975,78 0 531,14 1000 529,41

Kolo - 2 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Odehnal František

6:56
45
166
Kristian Libor

9:12
0
171
Němec Petr

9:40
50
134
Malčík Radek

7:34
15
35
petr kuráň

9:32
30
210
378 466,5 563 451,5 472
671,4 828,6 1000 801,95 838,37

Kolo - 2 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
František Matula

9:52
45
167
Barč Radim

9:53
50
120
Kovařík Pavel

0:0
0
0
Vohralík Martin

9:51
50
175
--
553,5 583 0 553,5 --
949,4 1000 0 949,4 --

Kolo - 2 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Prašivka Miroslav

9:52
40
91
Koláska Petr

0:0
0
0
Holešínský František

8:12
35
152
Slezák Petr

9:56
50
114
--
586,5 0 451 589 --
995,76 0 765,7 1000 --

Kolo - 3 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Odehnal František

5:54
25
160
Kičmer Kamil

9:48
30
132
Pavelka Jiří

9:25
0
149
Kovařík Pavel

0:0
0
0
Matula Ondra

9:49
45
149
299 552 490,5 0 559,5
534,41 986,6 876,68 0 1000

Kolo - 3 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Slezák Petr

5:7
10
167
Koláska Petr

0:0
0
0
František Matula

4:47
0
158
Kristian Libor

3:49
50
163
--
233,5 0 208 197,5 --
1000 0 890,79 845,82 --

Kolo - 3 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Vohralík Martin

5:51
10
102
Němec Petr

5:41
0
173
Holešínský František

2:42
20
127
Biječek Bohdan

5:53
0
226
petr kuráň

6:30
0
204
310 254,5 118,5 175 278
1000 820,97 382,26 564,52 896,77

Kolo - 3 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Barč Radim

5:36
50
167
Prašivka Miroslav

0:0
0
0
Malčík Radek

0:0
0
0
Aleš Krátký

5:23
30
134
--
302,5 0 0 286 --
1000 0 0 945,45 --

Kolo - 4 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Slezák Petr

3:22
45
120
Matula Ondra

4:7
40
172
Odehnal František

5:12
45
184
Vohralík Martin

5:25
0
143
Koláska Petr

0:0
0
0
187 201 265 253,5 0
705,66 758,49 1000 956,6 0

Kolo - 4 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Kičmer Kamil

6:18
50
174
František Matula

3:37
35
152
Němec Petr

3:15
35
138
Malčík Radek

9:57
50
71
Aleš Krátký

9:56
50
126
341 176 161 611,5 583
557,65 287,82 263,29 1000 953,39

Kolo - 4 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Pavelka Jiří

7:40
20
129
Barč Radim

7:59
50
215
Holešínský František

7:23
30
170
Kristian Libor

7:22
25
187
--
415,5 384 388 373,5 --
1000 924,19 933,81 898,92 --

Kolo - 4 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Biječek Bohdan

6:52
35
206
petr kuráň

8:14
45
197
Kovařík Pavel

0:0
0
0
Prašivka Miroslav

7:0
50
160
--
329 440,5 0 390 --
746,88 1000 0 885,36 --

Kolo - 5 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Holešínský František

4:0
45
184
Kičmer Kamil

7:15
40
179
Koláska Petr

0:0
0
0
Slezák Petr

3:11
50
89
Barč Radim

0:0
0
0
193 385,5 0 196,5 0
500,65 1000 0 509,73 0

Kolo - 5 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
František Matula

4:30
35
159
Prašivka Miroslav

4:40
50
127
Kovařík Pavel

0:0
0
0
Němec Petr

8:54
0
163
Matula Ondra

9:13
0
159
225,5 266,5 0 452,5 473,5
476,24 562,83 0 955,65 1000

Kolo - 5 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Odehnal František

4:45
0
170
Kristian Libor

4:23
0
153
petr kuráň

7:29
35
194
-- Aleš Krátký

4:57
45
102
200 186,5 387 -- 291
516,8 481,91 1000 -- 751,94

Kolo - 5 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Pavelka Jiří

7:54
45
187
Malčík Radek

6:51
50
39
Biječek Bohdan

9:49
50
176
Vohralík Martin

4:43
15
125
--
425,5 441,5 551 235,5 --
772,23 801,27 1000 427,4 --

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po základních kolech

Zákl. výsledky

poz. Jméno soutěžícího Klub Licence Frekvence Věková kategorie V teamu Stát přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo pen
1 Matula Ondra CZE-261-242 2,4 GHz 0 0 CZE 1000 3958,02 982,24
9:57 / 50 / 188
975,78
9:56 / 50 / 164
1000
9:49 / 45 / 149
758,49
4:7 / 40 / 172
1000
9:13 / 0 / 159
0
2 Barč Radim CZE-342-001 2,4 GHz 0 0 CZE 991,45 3924,19 1000
9:54 / 50 / 162
1000
9:53 / 50 / 120
1000
5:36 / 50 / 167
924,19
7:59 / 50 / 215
0
0:0 / 0 / 0
0
3 Vohralík Martin CZE-261-358 2,4 GHz 0 0 CZE 986,86 3906 1000
9:58 / 40 / 152
949,4
9:51 / 50 / 175
1000
5:51 / 10 / 102
956,6
5:25 / 0 / 143
427,4
4:43 / 15 / 125
0
4 petr kuráň cze 96 013 2,4 GHz 0 0 cze 969,69 3838,05 941,28
9:50 / 45 / 202
838,37
9:32 / 30 / 210
896,77
6:30 / 0 / 204
1000
8:14 / 45 / 197
1000
7:29 / 35 / 194
0
5 Aleš Krátký CZE-211-999 2,4 GHz 0 0 CZE 958,68 3794,48 895,64
8:8 / 50 / 132
1000
9:56 / 50 / 136
945,45
5:23 / 30 / 134
953,39
9:56 / 50 / 126
751,94
4:57 / 45 / 102
0
6 Němec Petr CZE-96-1 2,4 GHz 3 0 CZE 954,17 3776,62 1000
9:46 / 25 / 168
1000
9:40 / 50 / 134
820,97
5:41 / 0 / 173
263,29
3:15 / 35 / 138
955,65
8:54 / 0 / 163
0
7 Slezák Petr CZE-342-044 2,4 GHz 0 0 CZE 933,55 3695 989,34
9:56 / 50 / 178
1000
9:56 / 50 / 114
1000
5:7 / 10 / 167
705,66
3:22 / 45 / 120
509,73
3:11 / 50 / 89
0
8 Pavelka Jiří CZE-510-012 2,4 GHz 0 0 CZE 920,33 3642,68 993,77
9:51 / 50 / 165
529,41
5:55 / 40 / 178
876,68
9:25 / 0 / 149
1000
7:40 / 20 / 129
772,23
7:54 / 45 / 187
0
9 Malčík Radek CZE-270-013 2,4 GHz 0 0 CZE 910,36 3603,22 1000
9:58 / 50 / 62
801,95
7:34 / 15 / 35
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:57 / 50 / 71
801,27
6:51 / 50 / 39
0
10 Kičmer Kamil CZE-261-261 2,4 GHz 0 0 CZE 891,87 3530,02 985,77
9:56 / 50 / 184
0
0:0 / 0 / 0
986,6
9:48 / 30 / 132
557,65
6:18 / 50 / 174
1000
7:15 / 40 / 179
0
11 Prašivka Miroslav CZE-261-025 2,4 GHz 0 0 CZE 868,77 3438,61 994,66
9:53 / 45 / 158
995,76
9:52 / 40 / 91
0
0:0 / 0 / 0
885,36
7:0 / 50 / 160
562,83
4:40 / 50 / 127
0
12 Biječek Bohdan CZE-332-38 2,4 GHz 0 0 CZE 817,33 3235,02 923,62
9:57 / 50 / 209
531,14
6:31 / 0 / 168
564,52
5:53 / 0 / 226
746,88
6:52 / 35 / 206
1000
9:49 / 50 / 176
0
13 František Matula CZE-261-012 2,4 GHz 0 0 CZE 812,72 3216,75 900,32
9:57 / 45 / 173
949,4
9:52 / 45 / 167
890,79
4:47 / 0 / 158
287,82
3:37 / 35 / 152
476,24
4:30 / 35 / 159
0
14 Kristian Libor CZE-342-016 2,4 GHz 0 0 CZE 794,46 3144,5 571,16
6:4 / 0 / 126
828,6
9:12 / 0 / 171
845,82
3:49 / 50 / 163
898,92
7:22 / 25 / 187
481,91
4:23 / 0 / 153
0
15 Odehnal František CZE-342-019 2,4 GHz 0 0 CZE 759,18 3004,84 799,03
9:55 / 40 / 214
671,4
6:56 / 45 / 166
534,41
5:54 / 25 / 160
1000
5:12 / 45 / 184
516,8
4:45 / 0 / 170
0
16 Holešínský František CZE-261-411 2,4 GHz 0 0 CZE 707,38 2799,84 599,68
7:0 / 45 / 190
765,7
8:12 / 35 / 152
382,26
2:42 / 20 / 127
933,81
7:23 / 30 / 170
500,65
4:0 / 45 / 184
0
17 Koláska Petr CZE-211-666 2,4 GHz 0 0 CZE 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
18 Kovařík Pavel CZE-261-061 2,4 GHz 0 0 CZE 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Výsledky finálových kol


OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po finálních kolech

Celkové výsledky
Zakl. pozice Jméno soutěžícího přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo pen
1* Matula Ondra 1000 + 30 = 1030 3958,02 982,24
9:57 / 50 / 188
975,78
9:56 / 50 / 164
1000
9:49 / 45 / 149
758,49
4:7 / 40 / 172
1000
9:13 / 0 / 159
0
2* Barč Radim 991,45 + 25 = 1016,45 3924,19 1000
9:54 / 50 / 162
1000
9:53 / 50 / 120
1000
5:36 / 50 / 167
924,19
7:59 / 50 / 215
0
0:0 / 0 / 0
0
3* Vohralík Martin 986,86 + 20 = 1006,86 3906 1000
9:58 / 40 / 152
949,4
9:51 / 50 / 175
1000
5:51 / 10 / 102
956,6
5:25 / 0 / 143
427,4
4:43 / 15 / 125
0
4* petr kuráň 969,69 + 15 = 984,69 3838,05 941,28
9:50 / 45 / 202
838,37
9:32 / 30 / 210
896,77
6:30 / 0 / 204
1000
8:14 / 45 / 197
1000
7:29 / 35 / 194
0
5* Aleš Krátký 958,68 + 10 = 968,68 3794,48 895,64
8:8 / 50 / 132
1000
9:56 / 50 / 136
945,45
5:23 / 30 / 134
953,39
9:56 / 50 / 126
751,94
4:57 / 45 / 102
0
6* Němec Petr 954,17 3776,62 1000
9:46 / 25 / 168
1000
9:40 / 50 / 134
820,97
5:41 / 0 / 173
263,29
3:15 / 35 / 138
955,65
8:54 / 0 / 163
0
7* Slezák Petr 933,55 3695 989,34
9:56 / 50 / 178
1000
9:56 / 50 / 114
1000
5:7 / 10 / 167
705,66
3:22 / 45 / 120
509,73
3:11 / 50 / 89
0
8* Pavelka Jiří 920,33 3642,68 993,77
9:51 / 50 / 165
529,41
5:55 / 40 / 178
876,68
9:25 / 0 / 149
1000
7:40 / 20 / 129
772,23
7:54 / 45 / 187
0
9* Malčík Radek 910,36 3603,22 1000
9:58 / 50 / 62
801,95
7:34 / 15 / 35
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:57 / 50 / 71
801,27
6:51 / 50 / 39
0
10* Kičmer Kamil 891,87 3530,02 985,77
9:56 / 50 / 184
0
0:0 / 0 / 0
986,6
9:48 / 30 / 132
557,65
6:18 / 50 / 174
1000
7:15 / 40 / 179
0
11 Prašivka Miroslav 868,77 3438,61 994,66
9:53 / 45 / 158
995,76
9:52 / 40 / 91
0
0:0 / 0 / 0
885,36
7:0 / 50 / 160
562,83
4:40 / 50 / 127
0
12 Biječek Bohdan 817,33 3235,02 923,62
9:57 / 50 / 209
531,14
6:31 / 0 / 168
564,52
5:53 / 0 / 226
746,88
6:52 / 35 / 206
1000
9:49 / 50 / 176
0
13 František Matula 812,72 3216,75 900,32
9:57 / 45 / 173
949,4
9:52 / 45 / 167
890,79
4:47 / 0 / 158
287,82
3:37 / 35 / 152
476,24
4:30 / 35 / 159
0
14 Kristian Libor 794,46 3144,5 571,16
6:4 / 0 / 126
828,6
9:12 / 0 / 171
845,82
3:49 / 50 / 163
898,92
7:22 / 25 / 187
481,91
4:23 / 0 / 153
0
15 Odehnal František 759,18 3004,84 799,03
9:55 / 40 / 214
671,4
6:56 / 45 / 166
534,41
5:54 / 25 / 160
1000
5:12 / 45 / 184
516,8
4:45 / 0 / 170
0
16 Holešínský František 707,38 2799,84 599,68
7:0 / 45 / 190
765,7
8:12 / 35 / 152
382,26
2:42 / 20 / 127
933,81
7:23 / 30 / 170
500,65
4:0 / 45 / 184
0
17 Koláska Petr 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
18 Kovařík Pavel 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Oficiální výsledovka s body



Výsledky

Kontakt - Jméno :705
Datum konání :28.4.2018
Kategorie :RCEV
Místo konání :Dinoletiště Orlová
Číslo pořádajícího klubu (např CZE96)CZE123
Kontakt - Jméno :kontakt - jmeno
Kontakt - Adresa :kontakt adresa
Kontakt - Email :kontakt email
Kontakt - Telefon :kontakt - telefon
Pořadatel :MK RCMania.cz
Ředitel soutěže :Petr Koláska
Hlavní rozhodčí :Aleš Krátký
Počasí :Slunečno, 23°C, 4m/s




Pořadí - všichni

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 body přepoč.
1* Matula Ondra CZE-261-242 982,24
9:57 / 50 / 188
975,78
9:56 / 50 / 164
1000
9:49 / 45 / 149
758,49
4:7 / 40 / 172
1000
9:13 / 0 / 159
3958,02 1000 + 30 = 1030
2* Barč Radim CZE-342-001 1000
9:54 / 50 / 162
1000
9:53 / 50 / 120
1000
5:36 / 50 / 167
924,19
7:59 / 50 / 215
0
0:0 / 0 / 0
3924,19 991 + 25 = 1016
3* Vohralík Martin CZE-261-358 1000
9:58 / 40 / 152
949,4
9:51 / 50 / 175
1000
5:51 / 10 / 102
956,6
5:25 / 0 / 143
427,4
4:43 / 15 / 125
3906 986 + 20 = 1006
4* petr kuráň cze 96 013 941,28
9:50 / 45 / 202
838,37
9:32 / 30 / 210
896,77
6:30 / 0 / 204
1000
8:14 / 45 / 197
1000
7:29 / 35 / 194
3838,05 969 + 15 = 984
5* Aleš Krátký CZE-211-999 895,64
8:8 / 50 / 132
1000
9:56 / 50 / 136
945,45
5:23 / 30 / 134
953,39
9:56 / 50 / 126
751,94
4:57 / 45 / 102
3794,48 958 + 10 = 968
6* Němec Petr CZE-96-1 1000
9:46 / 25 / 168
1000
9:40 / 50 / 134
820,97
5:41 / 0 / 173
263,29
3:15 / 35 / 138
955,65
8:54 / 0 / 163
3776,62 954,17
7* Slezák Petr CZE-342-044 989,34
9:56 / 50 / 178
1000
9:56 / 50 / 114
1000
5:7 / 10 / 167
705,66
3:22 / 45 / 120
509,73
3:11 / 50 / 89
3695 933,55
8* Pavelka Jiří CZE-510-012 993,77
9:51 / 50 / 165
529,41
5:55 / 40 / 178
876,68
9:25 / 0 / 149
1000
7:40 / 20 / 129
772,23
7:54 / 45 / 187
3642,68 920,33
9* Malčík Radek CZE-270-013 1000
9:58 / 50 / 62
801,95
7:34 / 15 / 35
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:57 / 50 / 71
801,27
6:51 / 50 / 39
3603,22 910,36
10* Kičmer Kamil CZE-261-261 985,77
9:56 / 50 / 184
0
0:0 / 0 / 0
986,6
9:48 / 30 / 132
557,65
6:18 / 50 / 174
1000
7:15 / 40 / 179
3530,02 891,87
11 Prašivka Miroslav CZE-261-025 994,66
9:53 / 45 / 158
995,76
9:52 / 40 / 91
0
0:0 / 0 / 0
885,36
7:0 / 50 / 160
562,83
4:40 / 50 / 127
3438,61 868,77
12 Biječek Bohdan CZE-332-38 923,62
9:57 / 50 / 209
531,14
6:31 / 0 / 168
564,52
5:53 / 0 / 226
746,88
6:52 / 35 / 206
1000
9:49 / 50 / 176
3235,02 817,33
13 František Matula CZE-261-012 900,32
9:57 / 45 / 173
949,4
9:52 / 45 / 167
890,79
4:47 / 0 / 158
287,82
3:37 / 35 / 152
476,24
4:30 / 35 / 159
3216,75 812,72
14 Kristian Libor CZE-342-016 571,16
6:4 / 0 / 126
828,6
9:12 / 0 / 171
845,82
3:49 / 50 / 163
898,92
7:22 / 25 / 187
481,91
4:23 / 0 / 153
3144,5 794,46
15 Odehnal František CZE-342-019 799,03
9:55 / 40 / 214
671,4
6:56 / 45 / 166
534,41
5:54 / 25 / 160
1000
5:12 / 45 / 184
516,8
4:45 / 0 / 170
3004,84 759,18
16 Holešínský František CZE-261-411 599,68
7:0 / 45 / 190
765,7
8:12 / 35 / 152
382,26
2:42 / 20 / 127
933,81
7:23 / 30 / 170
500,65
4:0 / 45 / 184
2799,84 707,38
17 Koláska Petr CZE-211-666 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0 0
18 Kovařík Pavel CZE-261-061 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0 0

^^^


Pořadí klubů


Klub Členů Příjmení, jméno Součet Průměr

^^^


Pořadí týmů

Týmy Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
none 18 Aleš Krátký, Slezák Petr, Pavelka Jiří, Kičmer Kamil, Prašivka Miroslav, Vohralík Martin, petr kuráň, Němec Petr, Koláska Petr, Matula Ondra, Holešínský František, Kovařík Pavel, Odehnal František, Barč Radim, Kristian Libor, František Matula, Biječek Bohdan, Malčík Radek, 62786,4 3488,13

^^^


Přestnost přistání

Příjmení, jméno celkem přistání Součet Průměr
Aleš Krátký 5 50 , 50 , 30 , 50 , 45 225 45
Slezák Petr 5 50 , 50 , 10 , 45 , 50 205 41
Barč Radim 5 50 , 50 , 50 , 50 , 0 200 40
Matula Ondra 5 50 , 50 , 45 , 40 , 0 185 37
Prašivka Miroslav 5 45 , 40 , 0 , 50 , 50 185 37
Holešínský František 5 45 , 35 , 20 , 30 , 45 175 35
Kičmer Kamil 5 50 , 0 , 30 , 50 , 40 170 34
Malčík Radek 5 50 , 15 , 0 , 50 , 50 165 33
František Matula 5 45 , 45 , 0 , 35 , 35 160 32
Odehnal František 5 40 , 45 , 25 , 45 , 0 155 31
petr kuráň 5 45 , 30 , 0 , 45 , 35 155 31
Pavelka Jiří 5 50 , 40 , 0 , 20 , 45 155 31
Biječek Bohdan 5 50 , 0 , 0 , 35 , 50 135 27
Vohralík Martin 5 40 , 50 , 10 , 0 , 15 115 23
Němec Petr 5 25 , 50 , 0 , 35 , 0 110 22
Kristian Libor 5 0 , 0 , 50 , 25 , 0 75 15
Kovařík Pavel 5 0 , 0 , 0 , 0 , 0 0 0
Koláska Petr 5 0 , 0 , 0 , 0 , 0 0 0

^^^


Průměrná doba letu


Příjmení, jméno Počet záznamů Letové časy Celekem vteřin Průměrný letový čas
Matula Ondra 5 9:57,00, 9:56,00, 9:49,00, 4:7,00, 9:13,00, 2582 8:36,4
petr kuráň 5 9:50,00, 9:32,00, 6:30,00, 8:14,00, 7:29,00, 2495 8:19
Pavelka Jiří 5 9:51,00, 5:55,00, 9:25,00, 7:40,00, 7:54,00, 2445 8:9
Biječek Bohdan 5 9:57,00, 6:31,00, 5:53,00, 6:52,00, 9:49,00, 2342 7:48,4
Aleš Krátký 5 8:8,00, 9:56,00, 5:23,00, 9:56,00, 4:57,00, 2300 7:40
Němec Petr 5 9:46,00, 9:40,00, 5:41,00, 3:15,00, 8:54,00, 2236 7:27,2
Vohralík Martin 5 9:58,00, 9:51,00, 5:51,00, 5:25,00, 4:43,00, 2148 7:9,60000000000002
Malčík Radek 5 9:58,00, 7:34,00, 0:0,00, 9:57,00, 6:51,00, 2060 6:52
Barč Radim 5 9:54,00, 9:53,00, 5:36,00, 7:59,00, 0:0,00, 2002 6:40,4
Kičmer Kamil 5 9:56,00, 0:0,00, 9:48,00, 6:18,00, 7:15,00, 1997 6:39,4
František Matula 5 9:57,00, 9:52,00, 4:47,00, 3:37,00, 4:30,00, 1963 6:32,6
Odehnal František 5 9:55,00, 6:56,00, 5:54,00, 5:12,00, 4:45,00, 1962 6:32,4
Slezák Petr 5 9:56,00, 9:56,00, 5:7,00, 3:22,00, 3:11,00, 1892 6:18,4
Prašivka Miroslav 5 9:53,00, 9:52,00, 0:0,00, 7:0,00, 4:40,00, 1885 6:17
Kristian Libor 5 6:4,00, 9:12,00, 3:49,00, 7:22,00, 4:23,00, 1850 6:10
Holešínský František 5 7:0,00, 8:12,00, 2:42,00, 7:23,00, 4:0,00, 1757 5:51,4
Kovařík Pavel 5 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0 0:0
Koláska Petr 5 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0 0:0

^^^


Průměrná výška


Příjmení, jméno Počet záznamů Průměrná výška Výška celkem Průměrná výška
Kovařík Pavel 0 0, 0, 0, 0, 0, 0 0
Koláska Petr 0 0, 0, 0, 0, 0, 0 0
Malčík Radek 4 62, 35, 0, 71, 39, 207 51,75
Aleš Krátký 5 132, 136, 134, 126, 102, 630 126
Slezák Petr 5 178, 114, 167, 120, 89, 668 133,6
Prašivka Miroslav 4 158, 91, 0, 160, 127, 536 134
Vohralík Martin 5 152, 175, 102, 143, 125, 697 139,4
Němec Petr 5 168, 134, 173, 138, 163, 776 155,2
Kristian Libor 5 126, 171, 163, 187, 153, 800 160
Pavelka Jiří 5 165, 178, 149, 129, 187, 808 161,6
František Matula 5 173, 167, 158, 152, 159, 809 161,8
Holešínský František 5 190, 152, 127, 170, 184, 823 164,6
Barč Radim 4 162, 120, 167, 215, 0, 664 166
Matula Ondra 5 188, 164, 149, 172, 159, 832 166,4
Kičmer Kamil 4 184, 0, 132, 174, 179, 669 167,25
Odehnal František 5 214, 166, 160, 184, 170, 894 178,8
Biječek Bohdan 5 209, 168, 226, 206, 176, 985 197
petr kuráň 5 202, 210, 204, 197, 194, 1007 201,4

^^^


Čas vs výška


Příjmení, jméno Letový čas ze 100 metrů Průměrná výška Průměrný letový čas Potřebná výška pro nalétání 10 minut
Malčík Radek 13:16,14 51,75 6:52 75,36
Aleš Krátký 6:5,08 126 7:40 164,35
Matula Ondra 5:10,34 166,4 8:36,4 193,34
Vohralík Martin 5:8,18 139,4 7:9,60000000000002 194,69
Pavelka Jiří 5:2,6 161,6 8:9 198,28
Němec Petr 4:48,14 155,2 7:27,2 208,23
Slezák Petr 4:43,23 133,6 6:18,4 211,84
Prašivka Miroslav 4:41,34 134 6:17 213,26
petr kuráň 4:7,77 201,4 8:19 242,16
František Matula 4:2,65 161,8 6:32,6 247,27
Barč Radim 4:1,2 166 6:40,4 248,75
Kičmer Kamil 3:58,8 167,25 6:39,4 251,25
Biječek Bohdan 3:57,77 197 7:48,4 252,35
Kristian Libor 3:51,25 160 6:10 259,46
Odehnal František 3:39,46 178,8 6:32,4 273,39
Holešínský František 3:33,49 164,6 5:51,4 281,05
Kovařík Pavel 0:NaN NaN 0:0 NaN
Koláska Petr 0:NaN NaN 0:0 NaN

^^^



Software SORG V4 (c) 2012 - Aleš Krátký / www.RCSOFTWARE.cz / ales@sgames.cz Stoupak.cz - RCEK, RCEJ, RCEN, RCEO, F5J, FXJ, Eurocup ... / www.stoupak.cz