Kompletní přehled ze soutěže : RCEV - Dino2 - 23.09.2018 11:29:51

SORG V4 - www.RCSOFTWARE.cz / Aleš Krátký / ales@sgames.cz






Seznam zaregistrovaných soutěžících

# Příjmení, jméno Klub Stát Licence Frekvence 1. Kanál / 2. Kanál Věková kategorie
1 Aleš Krátký   CZE  CZE-211-999  2,4 GHz 00(00) Senior 
2 Kuráň Petr   cze  cze 96 013  2,4 GHz 00(00) Senior 
3 Slezák Petr   CZE  CZE-342-044  2,4 GHz 00(00) Senior 
4 Barč Radim   CZE  CZE-342-001  2,4 GHz 00(00) Senior 
5 Biječek Bohdan   CZE  CZE-332-038  2,4 GHz 00(00) Senior 
6 Kristian Libor   CZE  CZE-342-016  2,4 GHz 00(00) Senior 
7 Odehnal František   CZE  CZE-342-019  2,4 GHz 00(00) Senior 
8 Kovařík Pavel   CZE  CZE-261-061  2,4 GHz 00(00) Senior 
9 Kičmer Kamil   CZE  CZE-261-261  2,4 GHz 00(00) Senior 
10 Vohralík Martin   CZE  CZE-261-358  2,4 GHz 00(00) Senior 
11 Prašivka Miroslav   CZE  CZE-261-025  2,4 GHz 00(00) Senior 
12 Matula František   CZE  CZE-261-012  2,4 GHz 00(00) Senior 
13 Honěk Jan   CZE  CZE-342-004  2,4 GHz 00(00) Senior 
14 Jeništa Václav   CZE  CZE-332-020  2,4 GHz 00(00) Senior 
15 Němec Petr   CZE  CZE-96-1  2,4 GHz 00(00) Senior 
16 Petr Koláska   cze  cze-211-666  2,4 GHz 00(00) Senior 

^^^


Výpis kanálů

2,4 GHz
Aleš Krátký
Kuráň Petr
Slezák Petr
Barč Radim
Biječek Bohdan
Kristian Libor
Odehnal František
Kovařík Pavel
Kičmer Kamil
Vohralík Martin
Prašivka Miroslav
Matula František
Honěk Jan
Jeništa Václav
Němec Petr
Petr Koláska
35 MHz
40 MHz
72 MHz

Kolizní kanály 35 MHz
Kolizní kanály 40 MHz
Kolizní kanály 72 MHz


Počet kolizních kanálů na 35 MHz
Počet kolizních kanálů na 40 MHz
Počet kolizních kanálů na 72 MHz

^^^


Rozlosování

Let č. - 1
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Odehnal František
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Biječek Bohdan
2,4 GHz
- Němec Petr
2,4 GHz
Skupina 2 - Vohralík Martin
2,4 GHz
Aleš Krátký
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Honěk Jan
2,4 GHz
Skupina 3 Kovařík Pavel
2,4 GHz
Petr Koláska
2,4 GHz
Kuráň Petr
2,4 GHz
Matula František
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Jeništa Václav
2,4 GHz

Let č. - 2
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Barč Radim
2,4 GHz
Odehnal František
2,4 GHz
Kovařík Pavel
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Biječek Bohdan
2,4 GHz
Matula František
2,4 GHz
Skupina 2 Kičmer Kamil
2,4 GHz
- Aleš Krátký
2,4 GHz
Němec Petr
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Honěk Jan
2,4 GHz
Skupina 3 - Petr Koláska
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Kuráň Petr
2,4 GHz
Jeništa Václav
2,4 GHz

Let č. - 3
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Matula František
2,4 GHz
Aleš Krátký
2,4 GHz
Němec Petr
2,4 GHz
Honěk Jan
2,4 GHz
Biječek Bohdan
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Skupina 2 Kičmer Kamil
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
- Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Kovařík Pavel
2,4 GHz
Skupina 3 Slezák Petr
2,4 GHz
Petr Koláska
2,4 GHz
- Kuráň Petr
2,4 GHz
Jeništa Václav
2,4 GHz
Odehnal František
2,4 GHz

Let č. - 4
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Kristian Libor
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Honěk Jan
2,4 GHz
Biječek Bohdan
2,4 GHz
Matula František
2,4 GHz
-
Skupina 2 Petr Koláska
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Kuráň Petr
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Aleš Krátký
2,4 GHz
Odehnal František
2,4 GHz
Skupina 3 Slezák Petr
2,4 GHz
Němec Petr
2,4 GHz
Jeništa Václav
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
- Kovařík Pavel
2,4 GHz

Let č. - 5
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Petr Koláska
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Biječek Bohdan
2,4 GHz
Matula František
2,4 GHz
Odehnal František
2,4 GHz
-
Skupina 2 Kičmer Kamil
2,4 GHz
Aleš Krátký
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
- Jeništa Václav
2,4 GHz
Skupina 3 Němec Petr
2,4 GHz
Kovařík Pavel
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Honěk Jan
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Kuráň Petr
2,4 GHz

Let č. - 6
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Barč Radim
2,4 GHz
Aleš Krátký
2,4 GHz
- Kičmer Kamil
2,4 GHz
Odehnal František
2,4 GHz
Petr Koláska
2,4 GHz
Skupina 2 Matula František
2,4 GHz
Němec Petr
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Skupina 3 Biječek Bohdan
2,4 GHz
Kuráň Petr
2,4 GHz
Jeništa Václav
2,4 GHz
- Kovařík Pavel
2,4 GHz
Honěk Jan
2,4 GHz

^^^


'Kdo s kým'

Aleš Krátký
Kuráň Petr
Slezák Petr
Barč Radim
Biječek Bohdan
Kristian Libor
Odehnal František
Kovařík Pavel
Kičmer Kamil
Vohralík Martin
Prašivka Miroslav
Matula František
Honěk Jan
Jeništa Václav
Němec Petr
Petr Koláska
Aleš Krátký X 1 1 4 1 1 2 0 3 2 2 1 3 1 2 2
Kuráň Petr 1 X 3 0 1 1 2 3 0 2 2 1 2 4 1 4
Slezák Petr 1 3 X 2 0 1 1 2 0 3 2 1 2 3 3 2
Barč Radim 4 0 2 X 2 0 2 2 2 2 1 2 2 2 2 1
Biječek Bohdan 1 1 0 2 X 2 3 2 2 1 1 4 3 1 2 1
Kristian Libor 1 1 1 0 2 X 1 2 3 2 2 4 2 1 2 2
Odehnal František 2 2 1 2 3 1 X 1 2 2 2 2 0 1 1 4
Kovařík Pavel 0 3 2 2 2 2 1 X 1 3 1 2 2 3 2 1
Kičmer Kamil 3 0 0 2 2 3 2 1 X 1 3 1 2 1 2 1
Vohralík Martin 2 2 3 2 1 2 2 3 1 X 3 2 2 0 2 1
Prašivka Miroslav 2 2 2 1 1 2 2 1 3 3 X 1 0 2 2 2
Matula František 1 1 1 2 4 4 2 2 1 2 1 X 2 1 2 2
Honěk Jan 3 2 2 2 3 2 0 2 2 2 0 2 X 1 3 0
Jeništa Václav 1 4 3 2 1 1 1 3 1 0 2 1 1 X 1 3
Němec Petr 2 1 3 2 2 2 1 2 2 2 2 2 3 1 X 0
Petr Koláska 2 4 2 1 1 2 4 1 1 1 2 2 0 3 0 X

Výsledky základních kol

Kolo - 1 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Odehnal František

7:37
45
182
Kičmer Kamil

8:31
50
189
Prašivka Miroslav

9:37
50
210
Biječek Bohdan

8:10
45
196
-- Němec Petr

0:0
0
0
411 466,5 497 437 -- 0
826,96 938,63 1000 879,28 -- 0

Kolo - 1 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
-- Vohralík Martin

9:43
45
193
Aleš Krátký

9:55
50
186
Slezák Petr

7:40
50
164
Barč Radim

9:57
50
184
Honěk Jan

7:40
45
213
-- 531,5 552 428 555 366
-- 957,66 994,59 771,17 1000 659,46

Kolo - 1 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Kovařík Pavel

7:16
40
201
Petr Koláska

9:17
50
210
Kuráň Petr

6:40
50
177
Matula František

6:58
0
180
Kristian Libor

7:22
40
197
Jeništa Václav

1:58
40
86
373 477 361,5 328 383,5 115
781,97 1000 757,86 687,63 803,98 241,09

Kolo - 2 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Barč Radim

9:56
50
177
Odehnal František

9:54
30
203
Kovařík Pavel

4:59
50
151
Vohralík Martin

6:43
0
97
Biječek Bohdan

9:0
0
163
Matula František

9:58
0
176
557,5 515 273,5 354,5 458,5 510
1000 923,77 490,58 635,87 822,42 914,8

Kolo - 2 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Kičmer Kamil

5:43
50
177
-- Aleš Krátký

9:52
50
199
Němec Petr

0:0
0
0
Kristian Libor

7:18
30
194
Honěk Jan

7:11
45
198
304,5 -- 542,5 0 371 377
561,29 -- 1000 0 683,87 694,93

Kolo - 2 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
-- Petr Koláska

9:56
50
174
Prašivka Miroslav

9:51
25
167
Slezák Petr

9:56
50
179
Kuráň Petr

7:31
45
193
Jeništa Václav

9:58
0
192
-- 559 532,5 556,5 399,5 502
-- 1000 952,59 995,53 714,67 898,03

Kolo - 3 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Matula František

8:0
50
189
Aleš Krátký

9:56
35
192
Němec Petr

7:6
40
193
Honěk Jan

8:57
45
183
Biječek Bohdan

9:50
45
193
Barč Radim

9:57
50
207
435,5 535 369,5 490,5 538,5 526
808,73 993,5 686,17 910,86 1000 976,79

Kolo - 3 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Kičmer Kamil

0:0
0
0
Kristian Libor

9:52
35
200
-- Prašivka Miroslav

0:0
0
0
Vohralík Martin

9:0
50
221
Kovařík Pavel

7:15
0
202
0 527 -- 0 427 329
0 1000 -- 0 810,25 624,29

Kolo - 3 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Slezák Petr

9:54
45
184
Petr Koláska

9:41
40
203
-- Kuráň Petr

9:58
45
183
Jeništa Václav

9:38
35
176
Odehnal František

9:56
50
208
547 512 -- 551,5 525 522
991,84 928,38 -- 1000 951,95 946,51

Kolo - 4 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Kristian Libor

9:49
10
181
Kičmer Kamil

9:55
45
177
Honěk Jan

9:56
25
227
Biječek Bohdan

7:34
40
191
Matula František

9:56
0
176
--
508,5 551,5 440 398,5 508 --
922,03 1000 797,82 722,57 921,12 --

Kolo - 4 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Petr Koláska

9:58
15
211
Vohralík Martin

8:30
40
168
Kuráň Petr

5:30
15
181
Prašivka Miroslav

9:52
35
185
Aleš Krátký

9:57
50
168
Odehnal František

9:55
45
188
480 466 254,5 534,5 563 546
852,58 827,71 452,04 949,38 1000 969,8

Kolo - 4 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Slezák Petr

4:28
0
146
Němec Petr

5:32
30
158
Jeništa Václav

5:41
0
200
Barč Radim

5:16
45
165
-- Kovařík Pavel

4:8
35
166
195 283 241 278,5 -- 200
689,05 1000 851,59 984,1 -- 706,71

Kolo - 5 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Petr Koláska

6:38
0
206
Kristian Libor

6:3
40
173
Biječek Bohdan

7:57
0
183
Matula František

3:23
0
149
Odehnal František

7:56
35
207
--
280 316,5 385,5 128,5 390 --
717,95 811,54 988,46 329,49 1000 --

Kolo - 5 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Kičmer Kamil

7:41
0
173
Aleš Krátký

9:37
40
205
Prašivka Miroslav

8:42
40
160
Barč Radim

8:31
0
181
-- Jeništa Václav

5:40
0
206
374,5 502 482 420,5 -- 222
746,02 1000 960,16 837,65 -- 442,23

Kolo - 5 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Němec Petr

9:42
45
202
Kovařík Pavel

0:0
0
0
Vohralík Martin

9:54
15
195
Honěk Jan

9:57
30
184
Slezák Petr

0:0
0
0
Kuráň Petr

9:53
50
173
521 0 511,5 535 0 556,5
936,21 0 919,14 961,37 0 1000

Kolo - 6 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Barč Radim

5:58
45
175
Aleš Krátký

3:15
0
88
-- Kičmer Kamil

7:39
50
172
Odehnal František

6:54
45
190
Petr Koláska

8:34
50
189
315,5 151 -- 423 364 469,5
671,99 321,62 -- 900,96 775,29 1000

Kolo - 6 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Matula František

4:40
0
174
Němec Petr

4:31
20
181
Slezák Petr

9:52
50
177
Prašivka Miroslav

7:44
45
159
Vohralík Martin

9:56
20
178
Kristian Libor

4:33
0
180
193 200,5 553,5 429,5 527 183
348,69 362,24 1000 775,97 952,12 330,62

Kolo - 6 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Biječek Bohdan

9:28
40
211
Kuráň Petr

6:26
0
172
Jeništa Václav

9:18
45
235
-- Kovařík Pavel

7:52
0
212
Honěk Jan

8:22
0
213
475 300 398 -- 336 363
1000 631,58 837,89 -- 707,37 764,21

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po základních kolech

Zákl. výsledky

poz. Jméno soutěžícího Klub Licence Frekvence Věková kategorie V teamu Stát přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo pen
1 Aleš Krátký CZE-211-999 2,4 GHz 0 0 CZE 1000 4988,09 994,59
9:55 / 50 / 186
1000
9:52 / 50 / 199
993,5
9:56 / 35 / 192
1000
9:57 / 50 / 168
1000
9:37 / 40 / 205
321,62
3:15 / 0 / 88
0
2 Barč Radim CZE-342-001 2,4 GHz 0 0 CZE 962 4798,54 1000
9:57 / 50 / 184
1000
9:56 / 50 / 177
976,79
9:57 / 50 / 207
984,1
5:16 / 45 / 165
837,65
8:31 / 0 / 181
671,99
5:58 / 45 / 175
0
3 Petr Koláska cze-211-666 2,4 GHz 0 0 cze 958,48 4780,96 1000
9:17 / 50 / 210
1000
9:56 / 50 / 174
928,38
9:41 / 40 / 203
852,58
9:58 / 15 / 211
717,95
6:38 / 0 / 206
1000
8:34 / 50 / 189
0
4 Biječek Bohdan CZE-332-038 2,4 GHz 0 0 CZE 940,27 4690,16 879,28
8:10 / 45 / 196
822,42
9:0 / 0 / 163
1000
9:50 / 45 / 193
722,57
7:34 / 40 / 191
988,46
7:57 / 0 / 183
1000
9:28 / 40 / 211
0
5 Odehnal František CZE-342-019 2,4 GHz 0 0 CZE 935,64 4667,04 826,96
7:37 / 45 / 182
923,77
9:54 / 30 / 203
946,51
9:56 / 50 / 208
969,8
9:55 / 45 / 188
1000
7:56 / 35 / 207
775,29
6:54 / 45 / 190
0
6 Prašivka Miroslav CZE-261-025 2,4 GHz 0 0 CZE 929,83 4638,1 1000
9:37 / 50 / 210
952,59
9:51 / 25 / 167
0
0:0 / 0 / 0
949,38
9:52 / 35 / 185
960,16
8:42 / 40 / 160
775,97
7:44 / 45 / 159
0
7 Vohralík Martin CZE-261-358 2,4 GHz 0 0 CZE 895,51 4466,88 957,66
9:43 / 45 / 193
635,87
6:43 / 0 / 97
810,25
9:0 / 50 / 221
827,71
8:30 / 40 / 168
919,14
9:54 / 15 / 195
952,12
9:56 / 20 / 178
0
8 Slezák Petr CZE-342-044 2,4 GHz 0 0 CZE 891,64 4447,59 771,17
7:40 / 50 / 164
995,53
9:56 / 50 / 179
991,84
9:54 / 45 / 184
689,05
4:28 / 0 / 146
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:52 / 50 / 177
0
9 Kristian Libor CZE-342-016 2,4 GHz 0 0 CZE 846,3 4221,42 803,98
7:22 / 40 / 197
683,87
7:18 / 30 / 194
1000
9:52 / 35 / 200
922,03
9:49 / 10 / 181
811,54
6:3 / 40 / 173
330,62
4:33 / 0 / 180
0
10 Kičmer Kamil CZE-261-261 2,4 GHz 0 0 CZE 831,36 4146,9 938,63
8:31 / 50 / 189
561,29
5:43 / 50 / 177
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:55 / 45 / 177
746,02
7:41 / 0 / 173
900,96
7:39 / 50 / 172
0
11 Honěk Jan CZE-342-004 2,4 GHz 0 0 CZE 827,81 4129,19 659,46
7:40 / 45 / 213
694,93
7:11 / 45 / 198
910,86
8:57 / 45 / 183
797,82
9:56 / 25 / 227
961,37
9:57 / 30 / 184
764,21
8:22 / 0 / 213
0
12 Kuráň Petr cze 96 013 2,4 GHz 0 0 cze 822,78 4104,11 757,86
6:40 / 50 / 177
714,67
7:31 / 45 / 193
1000
9:58 / 45 / 183
452,04
5:30 / 15 / 181
1000
9:53 / 50 / 173
631,58
6:26 / 0 / 172
0
13 Jeništa Václav CZE-332-020 2,4 GHz 0 0 CZE 798,24 3981,69 241,09
1:58 / 40 / 86
898,03
9:58 / 0 / 192
951,95
9:38 / 35 / 176
851,59
5:41 / 0 / 200
442,23
5:40 / 0 / 206
837,89
9:18 / 45 / 235
0
14 Matula František CZE-261-012 2,4 GHz 0 0 CZE 737,95 3680,97 687,63
6:58 / 0 / 180
914,8
9:58 / 0 / 176
808,73
8:0 / 50 / 189
921,12
9:56 / 0 / 176
329,49
3:23 / 0 / 149
348,69
4:40 / 0 / 174
0
15 Kovařík Pavel CZE-261-061 2,4 GHz 0 0 CZE 663,77 3310,92 781,97
7:16 / 40 / 201
490,58
4:59 / 50 / 151
624,29
7:15 / 0 / 202
706,71
4:8 / 35 / 166
0
0:0 / 0 / 0
707,37
7:52 / 0 / 212
0
16 Němec Petr CZE-96-1 2,4 GHz 0 0 CZE 598,35 2984,62 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
686,17
7:6 / 40 / 193
1000
5:32 / 30 / 158
936,21
9:42 / 45 / 202
362,24
4:31 / 20 / 181
0

^^^


Výsledky finálových kol


OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po finálních kolech

Celkové výsledky
Zakl. pozice Jméno soutěžícího přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo pen
1* Aleš Krátký 1000 + 30 = 1030 4988,09 994,59
9:55 / 50 / 186
1000
9:52 / 50 / 199
993,5
9:56 / 35 / 192
1000
9:57 / 50 / 168
1000
9:37 / 40 / 205
321,62
3:15 / 0 / 88
0
2* Barč Radim 962 + 25 = 987 4798,54 1000
9:57 / 50 / 184
1000
9:56 / 50 / 177
976,79
9:57 / 50 / 207
984,1
5:16 / 45 / 165
837,65
8:31 / 0 / 181
671,99
5:58 / 45 / 175
0
3* Petr Koláska 958,48 + 20 = 978,48 4780,96 1000
9:17 / 50 / 210
1000
9:56 / 50 / 174
928,38
9:41 / 40 / 203
852,58
9:58 / 15 / 211
717,95
6:38 / 0 / 206
1000
8:34 / 50 / 189
0
4* Biječek Bohdan 940,27 + 15 = 955,27 4690,16 879,28
8:10 / 45 / 196
822,42
9:0 / 0 / 163
1000
9:50 / 45 / 193
722,57
7:34 / 40 / 191
988,46
7:57 / 0 / 183
1000
9:28 / 40 / 211
0
5* Odehnal František 935,64 + 10 = 945,64 4667,04 826,96
7:37 / 45 / 182
923,77
9:54 / 30 / 203
946,51
9:56 / 50 / 208
969,8
9:55 / 45 / 188
1000
7:56 / 35 / 207
775,29
6:54 / 45 / 190
0
6* Prašivka Miroslav 929,83 + 5 = 934,83 4638,1 1000
9:37 / 50 / 210
952,59
9:51 / 25 / 167
0
0:0 / 0 / 0
949,38
9:52 / 35 / 185
960,16
8:42 / 40 / 160
775,97
7:44 / 45 / 159
0
7* Vohralík Martin 895,51 4466,88 957,66
9:43 / 45 / 193
635,87
6:43 / 0 / 97
810,25
9:0 / 50 / 221
827,71
8:30 / 40 / 168
919,14
9:54 / 15 / 195
952,12
9:56 / 20 / 178
0
8* Slezák Petr 891,64 4447,59 771,17
7:40 / 50 / 164
995,53
9:56 / 50 / 179
991,84
9:54 / 45 / 184
689,05
4:28 / 0 / 146
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:52 / 50 / 177
0
9* Kristian Libor 846,3 4221,42 803,98
7:22 / 40 / 197
683,87
7:18 / 30 / 194
1000
9:52 / 35 / 200
922,03
9:49 / 10 / 181
811,54
6:3 / 40 / 173
330,62
4:33 / 0 / 180
0
10* Kičmer Kamil 831,36 4146,9 938,63
8:31 / 50 / 189
561,29
5:43 / 50 / 177
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:55 / 45 / 177
746,02
7:41 / 0 / 173
900,96
7:39 / 50 / 172
0
11 Honěk Jan 827,81 4129,19 659,46
7:40 / 45 / 213
694,93
7:11 / 45 / 198
910,86
8:57 / 45 / 183
797,82
9:56 / 25 / 227
961,37
9:57 / 30 / 184
764,21
8:22 / 0 / 213
0
12 Kuráň Petr 822,78 4104,11 757,86
6:40 / 50 / 177
714,67
7:31 / 45 / 193
1000
9:58 / 45 / 183
452,04
5:30 / 15 / 181
1000
9:53 / 50 / 173
631,58
6:26 / 0 / 172
0
13 Jeništa Václav 798,24 3981,69 241,09
1:58 / 40 / 86
898,03
9:58 / 0 / 192
951,95
9:38 / 35 / 176
851,59
5:41 / 0 / 200
442,23
5:40 / 0 / 206
837,89
9:18 / 45 / 235
0
14 Matula František 737,95 3680,97 687,63
6:58 / 0 / 180
914,8
9:58 / 0 / 176
808,73
8:0 / 50 / 189
921,12
9:56 / 0 / 176
329,49
3:23 / 0 / 149
348,69
4:40 / 0 / 174
0
15 Kovařík Pavel 663,77 3310,92 781,97
7:16 / 40 / 201
490,58
4:59 / 50 / 151
624,29
7:15 / 0 / 202
706,71
4:8 / 35 / 166
0
0:0 / 0 / 0
707,37
7:52 / 0 / 212
0
16 Němec Petr 598,35 2984,62 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
686,17
7:6 / 40 / 193
1000
5:32 / 30 / 158
936,21
9:42 / 45 / 202
362,24
4:31 / 20 / 181
0

^^^


Oficiální výsledovka s body



Výsledky

Kontakt - Jméno :743
Datum konání :22.9.2018
Kategorie :RCEV
Místo konání :Orlová
Číslo pořádajícího klubu (např CZE96)CZE123
Kontakt - Jméno :kontakt - jmeno
Kontakt - Adresa :kontakt adresa
Kontakt - Email :kontakt email
Kontakt - Telefon :kontakt - telefon
Pořadatel :MK RCMania.cz
Ředitel soutěže :Aleš Krátký
Hlavní rozhodčí :Petr Koláska
Počasí :Proměnlivo, 3m/s, 15 st




Pořadí - všichni

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 Let č. 6 body přepoč.
1* Aleš Krátký CZE-211-999 994,59
9:55 / 50 / 186
1000
9:52 / 50 / 199
993,5
9:56 / 35 / 192
1000
9:57 / 50 / 168
1000
9:37 / 40 / 205
321,62
3:15 / 0 / 88
4988,09 1000 + 30 = 1030
2* Barč Radim CZE-342-001 1000
9:57 / 50 / 184
1000
9:56 / 50 / 177
976,79
9:57 / 50 / 207
984,1
5:16 / 45 / 165
837,65
8:31 / 0 / 181
671,99
5:58 / 45 / 175
4798,54 962 + 25 = 987
3* Petr Koláska cze-211-666 1000
9:17 / 50 / 210
1000
9:56 / 50 / 174
928,38
9:41 / 40 / 203
852,58
9:58 / 15 / 211
717,95
6:38 / 0 / 206
1000
8:34 / 50 / 189
4780,96 958 + 20 = 978
4* Biječek Bohdan CZE-332-038 879,28
8:10 / 45 / 196
822,42
9:0 / 0 / 163
1000
9:50 / 45 / 193
722,57
7:34 / 40 / 191
988,46
7:57 / 0 / 183
1000
9:28 / 40 / 211
4690,16 940 + 15 = 955
5* Odehnal František CZE-342-019 826,96
7:37 / 45 / 182
923,77
9:54 / 30 / 203
946,51
9:56 / 50 / 208
969,8
9:55 / 45 / 188
1000
7:56 / 35 / 207
775,29
6:54 / 45 / 190
4667,04 935 + 10 = 945
6* Prašivka Miroslav CZE-261-025 1000
9:37 / 50 / 210
952,59
9:51 / 25 / 167
0
0:0 / 0 / 0
949,38
9:52 / 35 / 185
960,16
8:42 / 40 / 160
775,97
7:44 / 45 / 159
4638,1 929 + 5 = 934
7* Vohralík Martin CZE-261-358 957,66
9:43 / 45 / 193
635,87
6:43 / 0 / 97
810,25
9:0 / 50 / 221
827,71
8:30 / 40 / 168
919,14
9:54 / 15 / 195
952,12
9:56 / 20 / 178
4466,88 895,51
8* Slezák Petr CZE-342-044 771,17
7:40 / 50 / 164
995,53
9:56 / 50 / 179
991,84
9:54 / 45 / 184
689,05
4:28 / 0 / 146
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:52 / 50 / 177
4447,59 891,64
9* Kristian Libor CZE-342-016 803,98
7:22 / 40 / 197
683,87
7:18 / 30 / 194
1000
9:52 / 35 / 200
922,03
9:49 / 10 / 181
811,54
6:3 / 40 / 173
330,62
4:33 / 0 / 180
4221,42 846,3
10* Kičmer Kamil CZE-261-261 938,63
8:31 / 50 / 189
561,29
5:43 / 50 / 177
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:55 / 45 / 177
746,02
7:41 / 0 / 173
900,96
7:39 / 50 / 172
4146,9 831,36
11 Honěk Jan CZE-342-004 659,46
7:40 / 45 / 213
694,93
7:11 / 45 / 198
910,86
8:57 / 45 / 183
797,82
9:56 / 25 / 227
961,37
9:57 / 30 / 184
764,21
8:22 / 0 / 213
4129,19 827,81
12 Kuráň Petr cze 96 013 757,86
6:40 / 50 / 177
714,67
7:31 / 45 / 193
1000
9:58 / 45 / 183
452,04
5:30 / 15 / 181
1000
9:53 / 50 / 173
631,58
6:26 / 0 / 172
4104,11 822,78
13 Jeništa Václav CZE-332-020 241,09
1:58 / 40 / 86
898,03
9:58 / 0 / 192
951,95
9:38 / 35 / 176
851,59
5:41 / 0 / 200
442,23
5:40 / 0 / 206
837,89
9:18 / 45 / 235
3981,69 798,24
14 Matula František CZE-261-012 687,63
6:58 / 0 / 180
914,8
9:58 / 0 / 176
808,73
8:0 / 50 / 189
921,12
9:56 / 0 / 176
329,49
3:23 / 0 / 149
348,69
4:40 / 0 / 174
3680,97 737,95
15 Kovařík Pavel CZE-261-061 781,97
7:16 / 40 / 201
490,58
4:59 / 50 / 151
624,29
7:15 / 0 / 202
706,71
4:8 / 35 / 166
0
0:0 / 0 / 0
707,37
7:52 / 0 / 212
3310,92 663,77
16 Němec Petr CZE-96-1 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
686,17
7:6 / 40 / 193
1000
5:32 / 30 / 158
936,21
9:42 / 45 / 202
362,24
4:31 / 20 / 181
2984,62 598,35

^^^


Pořadí klubů


Klub Členů Příjmení, jméno Součet Průměr

^^^


Pořadí týmů

Týmy Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
none 16 Aleš Krátký, Kuráň Petr, Slezák Petr, Barč Radim, Biječek Bohdan, Kristian Libor, Odehnal František, Kovařík Pavel, Kičmer Kamil, Vohralík Martin, Prašivka Miroslav, Matula František, Honěk Jan, Jeništa Václav, Němec Petr, Petr Koláska, 73895,17 4618,45

^^^


Přestnost přistání

Příjmení, jméno celkem přistání Součet Průměr
Odehnal František 6 45 , 30 , 50 , 45 , 35 , 45 250 41,67
Barč Radim 6 50 , 50 , 50 , 45 , 0 , 45 240 40
Aleš Krátký 6 50 , 50 , 35 , 50 , 40 , 0 225 37,5
Petr Koláska 6 50 , 50 , 40 , 15 , 0 , 50 205 34,17
Kuráň Petr 6 50 , 45 , 45 , 15 , 50 , 0 205 34,17
Prašivka Miroslav 6 50 , 25 , 0 , 35 , 40 , 45 195 32,5
Kičmer Kamil 6 50 , 50 , 0 , 45 , 0 , 50 195 32,5
Slezák Petr 6 50 , 50 , 45 , 0 , 0 , 50 195 32,5
Honěk Jan 6 45 , 45 , 45 , 25 , 30 , 0 190 31,67
Vohralík Martin 6 45 , 0 , 50 , 40 , 15 , 20 170 28,33
Biječek Bohdan 6 45 , 0 , 45 , 40 , 0 , 40 170 28,33
Kristian Libor 6 40 , 30 , 35 , 10 , 40 , 0 155 25,83
Němec Petr 6 0 , 0 , 40 , 30 , 45 , 20 135 22,5
Kovařík Pavel 6 40 , 50 , 0 , 35 , 0 , 0 125 20,83
Jeništa Václav 6 40 , 0 , 35 , 0 , 0 , 45 120 20
Matula František 6 0 , 0 , 50 , 0 , 0 , 0 50 8,33

^^^


Průměrná doba letu


Příjmení, jméno Počet záznamů Letové časy Celekem vteřin Průměrný letový čas
Petr Koláska 6 9:17,00, 9:56,00, 9:41,00, 9:58,00, 6:38,00, 8:34,00, 3244 9:0,669999999999959
Vohralík Martin 6 9:43,00, 6:43,00, 9:0,00, 8:30,00, 9:54,00, 9:56,00, 3226 8:57,67
Aleš Krátký 6 9:55,00, 9:52,00, 9:56,00, 9:57,00, 9:37,00, 3:15,00, 3152 8:45,33
Odehnal František 6 7:37,00, 9:54,00, 9:56,00, 9:55,00, 7:56,00, 6:54,00, 3132 8:42
Honěk Jan 6 7:40,00, 7:11,00, 8:57,00, 9:56,00, 9:57,00, 8:22,00, 3123 8:40,5
Biječek Bohdan 6 8:10,00, 9:0,00, 9:50,00, 7:34,00, 7:57,00, 9:28,00, 3119 8:39,83
Barč Radim 6 9:57,00, 9:56,00, 9:57,00, 5:16,00, 8:31,00, 5:58,00, 2975 8:15,83
Kuráň Petr 6 6:40,00, 7:31,00, 9:58,00, 5:30,00, 9:53,00, 6:26,00, 2758 7:39,67
Prašivka Miroslav 6 9:37,00, 9:51,00, 0:0,00, 9:52,00, 8:42,00, 7:44,00, 2746 7:37,67
Kristian Libor 6 7:22,00, 7:18,00, 9:52,00, 9:49,00, 6:3,00, 4:33,00, 2697 7:29,5
Matula František 6 6:58,00, 9:58,00, 8:0,00, 9:56,00, 3:23,00, 4:40,00, 2575 7:9,17000000000002
Jeništa Václav 6 1:58,00, 9:58,00, 9:38,00, 5:41,00, 5:40,00, 9:18,00, 2533 7:2,17000000000002
Slezák Petr 6 7:40,00, 9:56,00, 9:54,00, 4:28,00, 0:0,00, 9:52,00, 2510 6:58,33
Kičmer Kamil 6 8:31,00, 5:43,00, 0:0,00, 9:55,00, 7:41,00, 7:39,00, 2369 6:34,83
Kovařík Pavel 6 7:16,00, 4:59,00, 7:15,00, 4:8,00, 0:0,00, 7:52,00, 1890 5:15
Němec Petr 6 0:0,00, 0:0,00, 7:6,00, 5:32,00, 9:42,00, 4:31,00, 1611 4:28,5

^^^


Průměrná výška


Příjmení, jméno Počet záznamů Průměrná výška Výška celkem Průměrná výška
Slezák Petr 5 164, 179, 184, 146, 0, 177, 850 170
Aleš Krátký 6 186, 199, 192, 168, 205, 88, 1038 173
Matula František 6 180, 176, 189, 176, 149, 174, 1044 174
Vohralík Martin 6 193, 97, 221, 168, 195, 178, 1052 175,33
Prašivka Miroslav 5 210, 167, 0, 185, 160, 159, 881 176,2
Kičmer Kamil 5 189, 177, 0, 177, 173, 172, 888 177,6
Kuráň Petr 6 177, 193, 183, 181, 173, 172, 1079 179,83
Barč Radim 6 184, 177, 207, 165, 181, 175, 1089 181,5
Jeništa Václav 6 86, 192, 176, 200, 206, 235, 1095 182,5
Němec Petr 4 0, 0, 193, 158, 202, 181, 734 183,5
Kovařík Pavel 5 201, 151, 202, 166, 0, 212, 932 186,4
Kristian Libor 6 197, 194, 200, 181, 173, 180, 1125 187,5
Biječek Bohdan 6 196, 163, 193, 191, 183, 211, 1137 189,5
Odehnal František 6 182, 203, 208, 188, 207, 190, 1178 196,33
Petr Koláska 6 210, 174, 203, 211, 206, 189, 1193 198,83
Honěk Jan 6 213, 198, 183, 227, 184, 213, 1218 203

^^^


Čas vs výška


Příjmení, jméno Letový čas ze 100 metrů Průměrná výška Průměrný letový čas Potřebná výška pro nalétání 10 minut
Vohralík Martin 5:6,65 175,33 8:57,67 195,66
Aleš Krátký 5:3,66 173 8:45,33 197,59
Biječek Bohdan 4:34,32 189,5 8:39,83 218,72
Barč Radim 4:33,19 181,5 8:15,83 219,63
Petr Koláska 4:31,92 198,83 9:0,669999999999959 220,65
Odehnal František 4:25,87 196,33 8:42 225,67
Prašivka Miroslav 4:19,74 176,2 7:37,67 231
Honěk Jan 4:16,4 203 8:40,5 234,01
Kuráň Petr 4:15,61 179,83 7:39,67 234,73
Matula František 4:6,65 174 7:9,17000000000002 243,26
Slezák Petr 4:6,08 170 6:58,33 243,82
Kristian Libor 3:59,73 187,5 7:29,5 250,28
Jeništa Václav 3:51,32 182,5 7:2,17000000000002 259,38
Kičmer Kamil 3:42,32 177,6 6:34,83 269,89
Kovařík Pavel 2:48,99 186,4 5:15 355,05
Němec Petr 2:26,32 183,5 4:28,5 410,06

^^^



Software SORG V4 (c) 2012 - Aleš Krátký / www.RCSOFTWARE.cz / ales@sgames.cz Stoupak.cz - RCEK, RCEJ, RCEN, RCEO, F5J, FXJ, Eurocup ... / www.stoupak.cz