Kompletní přehled ze soutěže : RCEV - Hořice 1.10.2016 - 1.10.2016 18:05:49

SORG V4 - www.RCSOFTWARE.cz / Aleš Krátký / ales@sgames.cz






Seznam zaregistrovaných soutěžících

# Příjmení, jméno Klub Stát Licence Frekvence 1. Kanál / 2. Kanál Věková kategorie
1 Rada Rudolf   CZE  CZE-071-011  2,4 GHz 00(00) Senior 
2 Krajčovič Ivan   CZE  CZE-069-013  2,4 GHz 00(00) Senior 
3 Dušek Petr   CZE  CZE-232-003  2,4 GHz 00(00) Senior 
4 Chalupník Milan   CZE  CZE-442-036  2,4 GHz 00(00) Senior 
5 Mrázek Karel   CZE  CZE-264-027  2,4 GHz 00(00) Senior 
6 Kopecký Miroslav   CZE  CZE-077-408  2,4 GHz 00(00) Senior 
7 Kotula Miroslav   CZE  CZE-331-011  2,4 GHz 00(00) Senior 
8 Janovský Radek   CZE  CZE-232-053  2,4 GHz 00(00) Senior 
9 Lhota Jaroslav   CZE  CZE-069-073  2,4 GHz 00(00) Senior 
10 Skoupý Karel   CZE  CZE-1520  2,4 GHz 00(00) Senior 
11 Semerák Petr   CZE  CZE-210-088  2,4 GHz 00(00) Senior 
12 Koros Bedřich   CZE  CZE-058-102  2,4 GHz 00(00) Senior 
13 Krátký Aleš   CZE  CZE-548-001  2,4 GHz 00(00) Senior 
14 Micka Jan   CZE  CZE-074-013  2,4 GHz 00(00) Senior 
15 Veselovský Jiří   CZE  CZE-213-020  2,4 GHz 00(00) Senior 
16 Mühl Jiří   CZE  CZE-210-013  2,4 GHz 00(00) Senior 
17 Kubica Jan   CZE  CZE-395-033  2,4 GHz 00(00) Senior 
18 Novotný René   CZE  CZE-008-133  35 MHz 64(64) Žák 
19 Novotný Radek   CZE  CZE-1528  35 MHz 64(64) Senior 
20 Váňa Tomáš   CZE  CZE-074-150  35 MHz 73(0) Žák 
21 Váňa Jiří   CZE  CZE-074-050  35 MHz 73(0) Senior 
22 Horák Martin   CZE  CZE-337-010  35 MHz 61(61) Senior 
23 Horák Štěpán   CZE  CZE-232-098  35 MHz 61(61) Žák 
24 Čermák Vladimír   CZE  CZE-210-003  2,4 GHz 00(00) Senior 
25 Číp Miroslav   CZE  CZE-232-045  2,4 GHz 00(00) Senior 
26 Hrubý Tomáš   CZE  CZE-213-039  2,4 GHz 00(00) Senior 
27 Vinklář Ondřej   CZE  CZE-210-082  2,4 GHz 00(00) Senior 
28 Kristian Libor   CZE  CZE-342-016  2,4 GHz 00(00) Senior 
29 Hrabáček Alois   CZE  CZE-313-22  2,4 GHz 00(00) Senior 
30 Pavlíček Martin   CZE  CZE-069-003  2,4 GHz 00(00) Senior 
31 Stanko Josef   CZE  CZE-074-077  2,4 GHz 00(00) Senior 
32 Jirásko Ladislav   CZE  CZE-210-074  35 MHz 73(61) Senior 
33 Jirásko Michal   CZE  CZE-210-081  35 MHz 66(61) Senior 

^^^


Výpis kanálů

2,4 GHz
Rada Rudolf
Krajčovič Ivan
Dušek Petr
Chalupník Milan
Mrázek Karel
Kopecký Miroslav
Kotula Miroslav
Janovský Radek
Lhota Jaroslav
Skoupý Karel
Semerák Petr
Koros Bedřich
Krátký Aleš
Micka Jan
Veselovský Jiří
Mühl Jiří
Kubica Jan
Čermák Vladimír
Číp Miroslav
Hrubý Tomáš
Vinklář Ondřej
Kristian Libor
Hrabáček Alois
Pavlíček Martin
Stanko Josef
35 MHz
Novotný René - 64
Novotný Radek - 64
Váňa Tomáš - 73
Váňa Jiří - 73
Horák Martin - 61
Horák Štěpán - 61
Jirásko Ladislav - 73
Jirásko Michal - 66
40 MHz
72 MHz

Kolizní kanály 35 MHz
k.61 u Horák Martin
k.61 u Horák Štěpán
k.64 u Novotný Radek
k.64 u Novotný René
k.73 u Jirásko Ladislav
k.73 u Váňa Jiří
k.73 u Váňa Tomáš
Kolizní kanály 40 MHz
Kolizní kanály 72 MHz


Počet kolizních kanálů na 35 MHz
2x - k.61
2x - k.64
3x - k.73
Počet kolizních kanálů na 40 MHz
Počet kolizních kanálů na 72 MHz

^^^


Rozlosování

Let č. - 1
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9
Skupina 1 Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Mühl Jiří
2,4 GHz
Kopecký Miroslav
2,4 GHz
Horák Martin
35 MHz(61)
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Jirásko Ladislav
35 MHz(73)
Rada Rudolf
2,4 GHz
Skupina 2 Hrabáček Alois
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Jirásko Michal
35 MHz(66)
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Váňa Jiří
35 MHz(73)
Novotný René
35 MHz(64)
Mrázek Karel
2,4 GHz
Čermák Vladimír
2,4 GHz
-
Skupina 3 Kubica Jan
2,4 GHz
Číp Miroslav
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Stanko Josef
2,4 GHz
Váňa Tomáš
35 MHz(73)
Janovský Radek
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Novotný Radek
35 MHz(64)
-
Skupina 4 Semerák Petr
2,4 GHz
Vinklář Ondřej
2,4 GHz
Lhota Jaroslav
2,4 GHz
Horák Štěpán
35 MHz(61)
Koros Bedřich
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
-

Let č. - 2
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9
Skupina 1 Váňa Jiří
35 MHz(73)
Horák Martin
35 MHz(61)
Lhota Jaroslav
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Mühl Jiří
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Skupina 2 Skoupý Karel
2,4 GHz
Horák Štěpán
35 MHz(61)
Micka Jan
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Jirásko Ladislav
35 MHz(73)
Číp Miroslav
2,4 GHz
Novotný René
35 MHz(64)
Mrázek Karel
2,4 GHz
-
Skupina 3 Koros Bedřich
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Jirásko Michal
35 MHz(66)
Čermák Vladimír
2,4 GHz
Váňa Tomáš
35 MHz(73)
Novotný Radek
35 MHz(64)
Chalupník Milan
2,4 GHz
-
Skupina 4 Krátký Aleš
2,4 GHz
Kopecký Miroslav
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Vinklář Ondřej
2,4 GHz
Semerák Petr
2,4 GHz
Stanko Josef
2,4 GHz
-

Let č. - 3
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9
Skupina 1 Koros Bedřich
2,4 GHz
Jirásko Ladislav
35 MHz(73)
Číp Miroslav
2,4 GHz
Novotný Radek
35 MHz(64)
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Kopecký Miroslav
2,4 GHz
Horák Štěpán
35 MHz(61)
Kristian Libor
2,4 GHz
Skupina 2 Horák Martin
35 MHz(61)
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Vinklář Ondřej
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Váňa Tomáš
35 MHz(73)
Mühl Jiří
2,4 GHz
-
Skupina 3 Čermák Vladimír
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Lhota Jaroslav
2,4 GHz
Semerák Petr
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Novotný René
35 MHz(64)
-
Skupina 4 Pavlíček Martin
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
Váňa Jiří
35 MHz(73)
Krátký Aleš
2,4 GHz
Stanko Josef
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Jirásko Michal
35 MHz(66)
-

Let č. - 4
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9
Skupina 1 Skoupý Karel
2,4 GHz
Stanko Josef
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Jirásko Michal
35 MHz(66)
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Lhota Jaroslav
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Skupina 2 Čermák Vladimír
2,4 GHz
Novotný René
35 MHz(64)
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Váňa Tomáš
35 MHz(73)
Kristian Libor
2,4 GHz
Horák Martin
35 MHz(61)
Rada Rudolf
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
-
Skupina 3 Váňa Jiří
35 MHz(73)
Horák Štěpán
35 MHz(61)
Krátký Aleš
2,4 GHz
Mühl Jiří
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Číp Miroslav
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Semerák Petr
2,4 GHz
-
Skupina 4 Dušek Petr
2,4 GHz
Jirásko Ladislav
35 MHz(73)
Kopecký Miroslav
2,4 GHz
Novotný Radek
35 MHz(64)
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Vinklář Ondřej
2,4 GHz
-

Let č. - 5
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9
Skupina 1 Číp Miroslav
2,4 GHz
Horák Martin
35 MHz(61)
Kopecký Miroslav
2,4 GHz
Váňa Tomáš
35 MHz(73)
Janovský Radek
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Jirásko Michal
35 MHz(66)
Skupina 2 Stanko Josef
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Semerák Petr
2,4 GHz
Váňa Jiří
35 MHz(73)
Kristian Libor
2,4 GHz
Horák Štěpán
35 MHz(61)
Vinklář Ondřej
2,4 GHz
-
Skupina 3 Pavlíček Martin
2,4 GHz
Mühl Jiří
2,4 GHz
Novotný Radek
35 MHz(64)
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Jirásko Ladislav
35 MHz(73)
Koros Bedřich
2,4 GHz
-
Skupina 4 Chalupník Milan
2,4 GHz
Novotný René
35 MHz(64)
Kubica Jan
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Lhota Jaroslav
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
Čermák Vladimír
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
-

Let č. - 6
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9
Skupina 1 Micka Jan
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Váňa Tomáš
35 MHz(73)
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Stanko Josef
2,4 GHz
Lhota Jaroslav
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
Číp Miroslav
2,4 GHz
Skupina 2 Kristian Libor
2,4 GHz
Horák Martin
35 MHz(61)
Jirásko Michal
35 MHz(66)
Chalupník Milan
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Novotný Radek
35 MHz(64)
Čermák Vladimír
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
-
Skupina 3 Kotula Miroslav
2,4 GHz
Jirásko Ladislav
35 MHz(73)
Horák Štěpán
35 MHz(61)
Semerák Petr
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Kopecký Miroslav
2,4 GHz
Mühl Jiří
2,4 GHz
-
Skupina 4 Váňa Jiří
35 MHz(73)
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Vinklář Ondřej
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Novotný René
35 MHz(64)
Rada Rudolf
2,4 GHz
-

^^^


'Kdo s kým'

Rada Rudolf
Krajčovič Ivan
Dušek Petr
Chalupník Milan
Mrázek Karel
Kopecký Miroslav
Kotula Miroslav
Janovský Radek
Lhota Jaroslav
Skoupý Karel
Semerák Petr
Koros Bedřich
Krátký Aleš
Micka Jan
Veselovský Jiří
Mühl Jiří
Kubica Jan
Novotný René
Novotný Radek
Váňa Tomáš
Váňa Jiří
Horák Martin
Horák Štěpán
Čermák Vladimír
Číp Miroslav
Hrubý Tomáš
Vinklář Ondřej
Kristian Libor
Hrabáček Alois
Pavlíček Martin
Stanko Josef
Jirásko Ladislav
Jirásko Michal
Rada Rudolf X 1 0 2 0 1 0 1 1 3 1 3 0 1 1 2 1 3 2 2 1 2 0 3 0 0 1 2 2 4 0 2 1
Krajčovič Ivan 1 X 1 3 2 2 2 1 3 2 0 2 1 0 1 2 2 1 2 0 1 3 1 2 1 1 0 2 0 2 1 2 2
Dušek Petr 0 1 X 1 1 2 0 1 0 0 2 0 2 2 2 0 1 1 2 0 3 1 1 2 0 2 3 2 2 1 3 1 3
Chalupník Milan 2 3 1 X 0 1 2 0 1 1 1 1 2 0 1 3 1 1 2 2 1 3 1 3 1 1 1 2 1 1 0 1 2
Mrázek Karel 0 2 1 0 X 2 2 1 2 3 0 2 1 2 3 0 0 2 1 2 1 1 2 1 4 1 0 1 2 0 2 2 3
Kopecký Miroslav 1 2 2 1 2 X 1 3 0 2 2 1 1 1 1 2 1 0 2 1 0 2 2 0 2 1 2 1 2 1 1 4 1
Kotula Miroslav 0 2 0 2 2 1 X 2 2 2 1 1 1 1 2 2 3 2 1 2 0 1 2 1 2 1 1 1 0 0 2 2 1
Janovský Radek 1 1 1 0 1 3 2 X 2 2 2 0 0 1 0 2 3 1 2 2 1 2 1 1 2 2 1 1 2 1 1 2 1
Lhota Jaroslav 1 3 0 1 2 0 2 2 X 2 2 2 3 2 2 1 2 2 0 1 1 1 1 2 1 3 1 0 1 1 2 0 1
Skoupý Karel 3 2 0 1 3 2 2 2 2 X 1 2 0 1 1 1 0 3 0 1 1 2 1 1 2 0 1 0 3 2 1 2 2
Semerák Petr 1 0 2 1 0 2 1 2 2 1 X 1 3 1 1 2 1 1 0 0 2 0 4 1 1 2 3 1 3 0 2 1 0
Koros Bedřich 3 2 0 1 2 1 1 0 2 2 1 X 1 2 2 1 0 1 3 1 1 0 2 1 1 1 2 2 1 2 1 2 2
Krátký Aleš 0 1 2 2 1 1 1 0 3 0 3 1 X 3 2 1 2 1 0 1 2 0 2 1 2 2 2 0 2 1 3 0 1
Micka Jan 1 0 2 0 2 1 1 1 2 1 1 2 3 X 2 1 1 1 2 1 1 0 2 0 2 3 2 0 0 2 2 3 1
Veselovský Jiří 1 1 2 1 3 1 2 0 2 1 1 2 2 2 X 2 0 1 1 2 1 1 0 1 1 2 2 0 2 1 3 1 2
Mühl Jiří 2 2 0 3 0 2 2 2 1 1 2 1 1 1 2 X 2 0 1 1 2 3 2 0 1 2 1 0 1 3 0 3 0
Kubica Jan 1 2 1 1 0 1 3 3 2 0 1 0 2 1 0 2 X 2 1 2 2 2 1 2 1 1 0 2 0 3 2 1 1
Novotný René 3 1 1 1 2 0 2 1 2 3 1 1 1 1 1 0 2 X 0 1 2 1 1 4 1 0 1 1 3 2 0 1 1
Novotný Radek 2 2 2 2 1 2 1 2 0 0 0 3 0 2 1 1 1 0 X 2 0 1 1 2 2 1 1 4 0 1 1 3 2
Váňa Tomáš 2 0 0 2 2 1 2 2 1 1 0 1 1 1 2 1 2 1 2 X 0 3 0 2 3 2 1 3 1 1 2 0 2
Váňa Jiří 1 1 3 1 1 0 0 1 1 1 2 1 2 1 1 2 2 2 0 0 X 1 2 1 1 2 2 1 3 3 2 0 2
Horák Martin 2 3 1 3 1 2 1 2 1 2 0 0 0 0 1 3 2 1 1 3 1 X 0 2 1 2 1 2 1 3 0 1 2
Horák Štěpán 0 1 1 1 2 2 2 1 1 1 4 2 2 2 0 2 1 1 1 0 2 0 X 0 3 2 2 2 1 0 1 3 0
Čermák Vladimír 3 2 2 3 1 0 1 1 2 1 1 1 1 0 1 0 2 4 2 2 1 2 0 X 0 0 0 3 2 1 0 0 3
Číp Miroslav 0 1 0 1 4 2 2 2 1 2 1 1 2 2 1 1 1 1 2 3 1 1 3 0 X 1 0 2 2 0 2 2 1
Hrubý Tomáš 0 1 2 1 1 1 1 2 3 0 2 1 2 3 2 2 1 0 1 2 2 2 2 0 1 X 4 1 0 1 2 1 0
Vinklář Ondřej 1 0 3 1 0 2 1 1 1 1 3 2 2 2 2 1 0 1 1 1 2 1 2 0 0 4 X 1 2 1 2 1 0
Kristian Libor 2 2 2 2 1 1 1 1 0 0 1 2 0 0 0 0 2 1 4 3 1 2 2 3 2 1 1 X 0 1 2 1 2
Hrabáček Alois 2 0 2 1 2 2 0 2 1 3 3 1 2 0 2 1 0 3 0 1 3 1 1 2 2 0 2 0 X 1 1 0 2
Pavlíček Martin 4 2 1 1 0 1 0 1 1 2 0 2 1 2 1 3 3 2 1 1 3 3 0 1 0 1 1 1 1 X 1 2 1
Stanko Josef 0 1 3 0 2 1 2 1 2 1 2 1 3 2 3 0 2 0 1 2 2 0 1 0 2 2 2 2 1 1 X 0 2
Jirásko Ladislav 2 2 1 1 2 4 2 2 0 2 1 2 0 3 1 3 1 1 3 0 0 1 3 0 2 1 1 1 0 2 0 X 0
Jirásko Michal 1 2 3 2 3 1 1 1 1 2 0 2 1 1 2 0 1 1 2 2 2 2 0 3 1 0 0 2 2 1 2 0 X

Výsledky základních kol

Kolo - 1 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Krajčovič Ivan

6:58
50
163
Skoupý Karel

5:15
50
158
Chalupník Milan

7:4
50
171
Mühl Jiří

7:57
50
163
Kopecký Miroslav

7:27
30
219
Horák Martin

7:22
50
168
Pavlíček Martin

7:1
50
188
Jirásko Ladislav

8:16
45
199
Rada Rudolf

5:49
45
140
386,5 286 388,5 445,5 320 408 377 441,5 324
867,56 641,98 872,05 1000 718,29 915,82 846,24 991,02 727,27

Kolo - 1 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Hrabáček Alois

6:10
45
145
Dušek Petr

9:50
45
190
Jirásko Michal

9:0
35
167
Veselovský Jiří

5:58
0
156
Váňa Jiří

6:35
50
165
Novotný René

5:18
35
161
Mrázek Karel

8:50
25
171
Čermák Vladimír

6:16
50
155
--
342,5 540 491,5 280 362,5 272,5 469,5 348,5 --
634,26 1000 910,19 518,52 671,3 504,63 869,44 645,37 --

Kolo - 1 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Kubica Jan

4:50
45
154
Číp Miroslav

8:38
45
200
Kristian Libor

4:47
50
184
Stanko Josef

4:55
0
152
Váňa Tomáš

3:55
50
164
Janovský Radek

8:39
0
211
Kotula Miroslav

9:53
35
183
Novotný Radek

4:37
45
150
--
258 463 245 219 203 386 536,5 247 --
480,89 863 456,66 408,2 378,38 719,48 1000 460,39 --

Kolo - 1 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Semerák Petr

9:57
50
226
Vinklář Ondřej

0:0
0
0
Lhota Jaroslav

7:36
50
216
Horák Štěpán

6:30
40
158
Koros Bedřich

9:56
0
213
Hrubý Tomáš

9:58
30
117
Krátký Aleš

9:57
50
147
Micka Jan

5:49
50
173
--
469 0 358 351 457 569,5 573,5 312,5 --
817,79 0 624,24 612,03 796,86 993,03 1000 544,9 --

Kolo - 2 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Váňa Jiří

7:28
50
173
Horák Martin

6:20
50
158
Lhota Jaroslav

7:29
45
183
Pavlíček Martin

8:27
45
186
Krajčovič Ivan

6:46
0
181
Mühl Jiří

4:47
45
153
Janovský Radek

8:10
20
174
Kubica Jan

5:29
50
152
Hrubý Tomáš

4:11
45
139
411,5 351 402,5 459 315,5 255,5 423 303 226,5
896,51 764,71 876,91 1000 687,36 556,64 921,57 660,13 493,46

Kolo - 2 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Skoupý Karel

4:40
50
156
Horák Štěpán

6:13
45
209
Micka Jan

9:23
15
195
Kotula Miroslav

7:34
50
174
Jirásko Ladislav

8:52
35
206
Číp Miroslav

5:26
50
187
Novotný René

9:59
0
224
Mrázek Karel

7:50
50
176
--
252 291 480,5 417 449 282,5 427 432 --
524,45 605,62 1000 867,85 934,44 587,93 888,66 899,06 --

Kolo - 2 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Koros Bedřich

5:33
0
192
Kristian Libor

5:24
0
187
Rada Rudolf

6:22
5
87
Jirásko Michal

6:14
50
189
Čermák Vladimír

6:48
30
202
Váňa Tomáš

5:55
50
207
Novotný Radek

5:20
0
69
Chalupník Milan

8:28
45
210
--
237 230,5 343,5 329,5 332 284 285,5 423 --
560,28 544,92 812,06 778,96 784,87 671,39 674,94 1000 --

Kolo - 2 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Krátký Aleš

9:54
50
151
Kopecký Miroslav

6:53
0
207
Veselovský Jiří

9:41
50
174
Dušek Petr

9:56
50
157
Hrabáček Alois

5:43
50
156
Vinklář Ondřej

0:0
0
0
Semerák Petr

9:56
50
220
Stanko Josef

9:38
40
156
--
568,5 292 544 567,5 315 0 486 540 --
1000 513,63 956,9 998,24 554,09 0 854,88 949,87 --

Kolo - 3 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Koros Bedřich

7:32
15
165
Jirásko Ladislav

5:39
30
139
Číp Miroslav

7:31
45
136
Novotný Radek

9:58
50
136
Krajčovič Ivan

9:56
50
148
Mrázek Karel

8:51
40
209
Kopecký Miroslav

5:22
50
203
Horák Štěpán

9:57
40
194
Kristian Libor

0:0
0
0
384,5 299,5 428 580 572 444 263 540 0
662,93 516,38 737,93 1000 986,21 765,52 453,45 931,03 0

Kolo - 3 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Horák Martin

9:57
50
133
Veselovský Jiří

6:12
45
214
Chalupník Milan

9:52
50
185
Vinklář Ondřej

0:0
0
0
Kotula Miroslav

4:25
50
88
Hrubý Tomáš

3:47
0
98
Váňa Tomáš

5:23
45
205
Mühl Jiří

5:4
0
128
--
580,5 275 549,5 0 271 178 253 240 --
1000 473,73 946,6 0 466,84 306,63 435,83 413,44 --

Kolo - 3 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Čermák Vladimír

7:33
45
142
Skoupý Karel

0:0
0
0
Hrabáček Alois

6:3
45
139
Janovský Radek

9:1
45
194
Lhota Jaroslav

9:56
45
130
Semerák Petr

9:11
0
124
Rada Rudolf

9:53
40
171
Novotný René

9:52
45
197
--
427 0 338,5 489 576 489 547,5 538,5 --
741,32 0 587,67 848,96 1000 848,96 950,52 934,9 --

Kolo - 3 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Pavlíček Martin

9:55
0
143
Dušek Petr

9:57
40
126
Micka Jan

9:57
30
168
Váňa Jiří

9:57
45
128
Krátký Aleš

9:57
50
140
Stanko Josef

5:51
40
150
Kubica Jan

9:56
50
144
Jirásko Michal

9:55
50
191
--
523,5 574 543 578 577 316 574 549,5 --
905,71 993,08 939,45 1000 998,27 546,71 993,08 950,69 --

Kolo - 4 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Skoupý Karel

4:51
5
144
Stanko Josef

5:59
45
148
Veselovský Jiří

5:20
45
133
Krajčovič Ivan

7:37
45
131
Mrázek Karel

5:21
50
160
Jirásko Michal

9:49
50
179
Kotula Miroslav

9:55
40
121
Lhota Jaroslav

7:35
0
160
Koros Bedřich

7:30
45
183
224 330 298,5 436,5 291 549,5 574,5 375 403,5
389,9 574,41 519,58 759,79 506,53 956,48 1000 652,74 702,35

Kolo - 4 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Čermák Vladimír

5:12
15
114
Novotný René

4:32
45
187
Pavlíček Martin

6:21
50
146
Váňa Tomáš

2:23
50
137
Kristian Libor

4:56
10
191
Horák Martin

5:15
0
116
Rada Rudolf

5:47
50
176
Kubica Jan

5:20
45
132
--
270 223,5 358 124,5 210,5 257 309 299 --
754,19 624,3 1000 347,77 587,99 717,88 863,13 835,2 --

Kolo - 4 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Váňa Jiří

9:58
50
107
Horák Štěpán

9:55
50
181
Krátký Aleš

9:57
50
159
Mühl Jiří

9:57
45
145
Chalupník Milan

9:58
45
187
Číp Miroslav

9:51
50
202
Hrabáček Alois

7:0
50
123
Semerák Petr

7:58
45
148
--
594,5 554,5 567,5 569,5 549,5 535 408,5 449 --
1000 932,72 954,58 957,95 924,31 899,92 687,13 755,26 --

Kolo - 4 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Dušek Petr

9:56
45
108
Jirásko Ladislav

9:51
40
220
Kopecký Miroslav

9:58
35
231
Novotný Radek

9:58
45
86
Hrubý Tomáš

6:30
15
121
Micka Jan

9:56
50
154
Janovský Radek

9:49
45
189
Vinklář Ondřej

0:0
0
0
--
587 471 440 600 344,5 569 539,5 0 --
978,33 785 733,33 1000 574,17 948,33 899,17 0 --

Kolo - 5 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Číp Miroslav

9:49
50
100
Horák Martin

5:4
45
106
Kopecký Miroslav

5:53
0
195
Váňa Tomáš

5:59
15
207
Janovský Radek

2:32
0
121
Mrázek Karel

6:37
0
180
Hrabáček Alois

6:37
0
171
Skoupý Karel

5:42
15
159
Jirásko Michal

6:38
40
169
589 296 255,5 253 91,5 307 311,5 277,5 353,5
1000 502,55 433,79 429,54 155,35 521,22 528,86 471,14 600,17

Kolo - 5 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Stanko Josef

9:57
50
146
Hrubý Tomáš

8:4
15
129
Dušek Petr

9:54
45
103
Semerák Petr

9:57
45
141
Váňa Jiří

9:7
50
122
Kristian Libor

9:53
25
165
Horák Štěpán

9:59
0
198
Vinklář Ondřej

0:0
0
0
--
574 434,5 587,5 571,5 536 535,5 500 0 --
977,02 739,57 1000 972,77 912,34 911,49 851,06 0 --

Kolo - 5 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Pavlíček Martin

9:56
45
161
Mühl Jiří

9:57
50
145
Novotný Radek

9:58
50
114
Veselovský Jiří

9:53
45
208
Micka Jan

9:49
40
154
Rada Rudolf

5:53
50
209
Jirásko Ladislav

9:56
50
233
Koros Bedřich

9:5
0
203
--
560,5 574,5 591 514 552 276 447 436 --
948,39 972,08 1000 869,71 934,01 467,01 756,35 737,73 --

Kolo - 5 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Chalupník Milan

9:52
50
180
Novotný René

4:55
40
188
Kubica Jan

8:43
0
175
Kotula Miroslav

0:0
0
0
Lhota Jaroslav

9:59
25
196
Krátký Aleš

0:0
0
0
Čermák Vladimír

5:23
35
141
Krajčovič Ivan

5:47
0
143
--
552 241 435,5 0 526 0 287,5 275,5 --
1000 436,59 788,95 0 952,9 0 520,83 499,09 --

Kolo - 6 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Micka Jan

3:45
45
116
Hrubý Tomáš

0:0
0
0
Mrázek Karel

8:5
45
162
Váňa Tomáš

7:43
50
207
Veselovský Jiří

5:34
45
191
Stanko Josef

9:56
30
134
Lhota Jaroslav

9:53
45
142
Krátký Aleš

9:56
50
159
Číp Miroslav

9:45
45
137
212 0 449 392 283,5 559 567 566,5 561,5
373,9 0 791,89 691,36 500 985,89 1000 999,12 990,3

Kolo - 6 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Kristian Libor

9:1
35
146
Horák Martin

5:40
35
59
Jirásko Michal

4:55
45
183
Chalupník Milan

9:26
50
178
Dušek Petr

4:28
50
88
Novotný Radek

5:33
50
162
Čermák Vladimír

6:50
40
124
Krajčovič Ivan

3:23
50
112
--
503 345,5 248,5 527 274 302 388 197 --
954,46 655,6 471,54 1000 519,92 573,06 736,24 373,81 --

Kolo - 6 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Kotula Miroslav

9:55
50
174
Jirásko Ladislav

9:30
30
201
Horák Štěpán

9:57
45
185
Semerák Petr

9:57
45
159
Kubica Jan

9:53
45
157
Janovský Radek

9:51
50
170
Kopecký Miroslav

9:56
0
220
Mühl Jiří

9:52
45
164
--
558 497 549,5 562,5 559,5 556 436 555 --
992 883,56 976,89 1000 994,67 988,44 775,11 986,67 --

Kolo - 6 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Váňa Jiří

5:32
50
100
Hrabáček Alois

9:48
45
181
Skoupý Karel

7:29
0
160
Koros Bedřich

7:1
0
193
Vinklář Ondřej

0:0
0
0
Pavlíček Martin

9:54
45
176
Novotný René

9:17
50
188
Rada Rudolf

9:56
45
177
--
332 542,5 369 324,5 0 551 513 552,5 --
600,9 981,9 667,87 587,33 0 997,29 928,51 1000 --

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po základních kolech

Zákl. výsledky

poz. Jméno soutěžícího Klub Licence Frekvence Věková kategorie V teamu Stát přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo pen
1 Dušek Petr CZE-232-003 2,4 GHz 0 0 CZE 1000 4969,65 1000
9:50 / 45 / 190
998,24
9:56 / 50 / 157
993,08
9:57 / 40 / 126
978,33
9:56 / 45 / 108
1000
9:54 / 45 / 103
519,92
4:28 / 50 / 88
0
2 Krátký Aleš CZE-548-001 2,4 GHz 0 0 CZE 996,44 4951,97 1000
9:57 / 50 / 147
1000
9:54 / 50 / 151
998,27
9:57 / 50 / 140
954,58
9:57 / 50 / 159
0
0:0 / 0 / 0
999,12
9:56 / 50 / 159
0
3 Chalupník Milan CZE-442-036 2,4 GHz 0 0 CZE 980,13 4870,91 872,05
7:4 / 50 / 171
1000
8:28 / 45 / 210
946,6
9:52 / 50 / 185
924,31
9:58 / 45 / 187
1000
9:52 / 50 / 180
1000
9:26 / 50 / 178
0
4 Pavlíček Martin CZE-069-003 2,4 GHz 0 0 CZE 976,2 4851,39 846,24
7:1 / 50 / 188
1000
8:27 / 45 / 186
905,71
9:55 / 0 / 143
1000
6:21 / 50 / 146
948,39
9:56 / 45 / 161
997,29
9:54 / 45 / 176
0
5 Semerák Petr CZE-210-088 2,4 GHz 0 0 CZE 904,37 4494,4 817,79
9:57 / 50 / 226
854,88
9:56 / 50 / 220
848,96
9:11 / 0 / 124
755,26
7:58 / 45 / 148
972,77
9:57 / 45 / 141
1000
9:57 / 45 / 159
0
6 Číp Miroslav CZE-232-045 2,4 GHz 0 0 CZE 903,72 4491,15 863
8:38 / 45 / 200
587,93
5:26 / 50 / 187
737,93
7:31 / 45 / 136
899,92
9:51 / 50 / 202
1000
9:49 / 50 / 100
990,3
9:45 / 45 / 137
0
7 Lhota Jaroslav CZE-069-073 2,4 GHz 0 0 CZE 901,99 4482,55 624,24
7:36 / 50 / 216
876,91
7:29 / 45 / 183
1000
9:56 / 45 / 130
652,74
7:35 / 0 / 160
952,9
9:59 / 25 / 196
1000
9:53 / 45 / 142
0
8 Váňa Jiří CZE-074-050 35 MHz 0 0 CZE 901,5 4480,15 671,3
6:35 / 50 / 165
896,51
7:28 / 50 / 173
1000
9:57 / 45 / 128
1000
9:58 / 50 / 107
912,34
9:7 / 50 / 122
600,9
5:32 / 50 / 100
0
9 Mühl Jiří CZE-210-013 2,4 GHz 0 0 CZE 900,13 4473,34 1000
7:57 / 50 / 163
556,64
4:47 / 45 / 153
413,44
5:4 / 0 / 128
957,95
9:57 / 45 / 145
972,08
9:57 / 50 / 145
986,67
9:52 / 45 / 164
0
10 Janovský Radek CZE-232-053 2,4 GHz 0 0 CZE 880,87 4377,62 719,48
8:39 / 0 / 211
921,57
8:10 / 20 / 174
848,96
9:1 / 45 / 194
899,17
9:49 / 45 / 189
155,35
2:32 / 0 / 121
988,44
9:51 / 50 / 170
0
11 Micka Jan CZE-074-013 2,4 GHz 0 0 CZE 878,67 4366,69 544,9
5:49 / 50 / 173
1000
9:23 / 15 / 195
939,45
9:57 / 30 / 168
948,33
9:56 / 50 / 154
934,01
9:49 / 40 / 154
373,9
3:45 / 45 / 116
0
12 Rada Rudolf CZE-071-011 2,4 GHz 0 0 CZE 875,91 4352,98 727,27
5:49 / 45 / 140
812,06
6:22 / 5 / 87
950,52
9:53 / 40 / 171
863,13
5:47 / 50 / 176
467,01
5:53 / 50 / 209
1000
9:56 / 45 / 177
0
13 Jirásko Ladislav CZE-210-074 35 MHz 0 0 CZE 875,39 4350,37 991,02
8:16 / 45 / 199
934,44
8:52 / 35 / 206
516,38
5:39 / 30 / 139
785
9:51 / 40 / 220
756,35
9:56 / 50 / 233
883,56
9:30 / 30 / 201
0
14 Kotula Miroslav CZE-331-011 2,4 GHz 0 0 CZE 870,62 4326,69 1000
9:53 / 35 / 183
867,85
7:34 / 50 / 174
466,84
4:25 / 50 / 88
1000
9:55 / 40 / 121
0
0:0 / 0 / 0
992
9:55 / 50 / 174
0
15 Horák Štěpán CZE-232-098 35 MHz 2 0 CZE 866 4303,73 612,03
6:30 / 40 / 158
605,62
6:13 / 45 / 209
931,03
9:57 / 40 / 194
932,72
9:55 / 50 / 181
851,06
9:59 / 0 / 198
976,89
9:57 / 45 / 185
0
16 Kubica Jan CZE-395-033 2,4 GHz 0 0 CZE 859,62 4272,03 480,89
4:50 / 45 / 154
660,13
5:29 / 50 / 152
993,08
9:56 / 50 / 144
835,2
5:20 / 45 / 132
788,95
8:43 / 0 / 175
994,67
9:53 / 45 / 157
0
17 Novotný Radek CZE-1528 35 MHz 0 0 CZE 854,79 4248 460,39
4:37 / 45 / 150
674,94
5:20 / 0 / 69
1000
9:58 / 50 / 136
1000
9:58 / 45 / 86
1000
9:58 / 50 / 114
573,06
5:33 / 50 / 162
0
18 Jirásko Michal CZE-210-081 35 MHz 0 0 CZE 844,42 4196,49 910,19
9:0 / 35 / 167
778,96
6:14 / 50 / 189
950,69
9:55 / 50 / 191
956,48
9:49 / 50 / 179
600,17
6:38 / 40 / 169
471,54
4:55 / 45 / 183
0
19 Horák Martin CZE-337-010 35 MHz 0 0 CZE 815,75 4054,01 915,82
7:22 / 50 / 168
764,71
6:20 / 50 / 158
1000
9:57 / 50 / 133
717,88
5:15 / 0 / 116
502,55
5:4 / 45 / 106
655,6
5:40 / 35 / 59
0
20 Stanko Josef CZE-074-077 2,4 GHz 0 0 CZE 811,71 4033,9 408,2
4:55 / 0 / 152
949,87
9:38 / 40 / 156
546,71
5:51 / 40 / 150
574,41
5:59 / 45 / 148
977,02
9:57 / 50 / 146
985,89
9:56 / 30 / 134
0
21 Novotný René CZE-008-133 35 MHz 2 0 CZE 780,94 3881 504,63
5:18 / 35 / 161
888,66
9:59 / 0 / 224
934,9
9:52 / 45 / 197
624,3
4:32 / 45 / 187
436,59
4:55 / 40 / 188
928,51
9:17 / 50 / 188
0
22 Mrázek Karel CZE-264-027 2,4 GHz 0 0 CZE 774,12 3847,13 869,44
8:50 / 25 / 171
899,06
7:50 / 50 / 176
765,52
8:51 / 40 / 209
506,53
5:21 / 50 / 160
521,22
6:37 / 0 / 180
791,89
8:5 / 45 / 162
0
23 Krajčovič Ivan CZE-069-013 2,4 GHz 0 0 CZE 764,64 3800,01 867,56
6:58 / 50 / 163
687,36
6:46 / 0 / 181
986,21
9:56 / 50 / 148
759,79
7:37 / 45 / 131
499,09
5:47 / 0 / 143
373,81
3:23 / 50 / 112
0
24 Čermák Vladimír CZE-210-003 2,4 GHz 0 0 CZE 736,87 3661,99 645,37
6:16 / 50 / 155
784,87
6:48 / 30 / 202
741,32
7:33 / 45 / 142
754,19
5:12 / 15 / 114
520,83
5:23 / 35 / 141
736,24
6:50 / 40 / 124
0
25 Koros Bedřich CZE-058-102 2,4 GHz 0 0 CZE 701,7 3487,2 796,86
9:56 / 0 / 213
560,28
5:33 / 0 / 192
662,93
7:32 / 15 / 165
702,35
7:30 / 45 / 183
737,73
9:5 / 0 / 203
587,33
7:1 / 0 / 193
0
26 Kristian Libor CZE-342-016 2,4 GHz 0 0 CZE 695,32 3455,52 456,66
4:47 / 50 / 184
544,92
5:24 / 0 / 187
0
0:0 / 0 / 0
587,99
4:56 / 10 / 191
911,49
9:53 / 25 / 165
954,46
9:1 / 35 / 146
0
27 Hrabáček Alois CZE-313-22 2,4 GHz 0 0 CZE 693,22 3445,05 634,26
6:10 / 45 / 145
554,09
5:43 / 50 / 156
587,67
6:3 / 45 / 139
687,13
7:0 / 50 / 123
528,86
6:37 / 0 / 171
981,9
9:48 / 45 / 181
0
28 Veselovský Jiří CZE-213-020 2,4 GHz 0 0 CZE 677,05 3364,71 518,52
5:58 / 0 / 156
956,9
9:41 / 50 / 174
473,73
6:12 / 45 / 214
519,58
5:20 / 45 / 133
869,71
9:53 / 45 / 208
500
5:34 / 45 / 191
0
29 Kopecký Miroslav CZE-077-408 2,4 GHz 0 0 CZE 642,66 3193,81 718,29
7:27 / 30 / 219
513,63
6:53 / 0 / 207
453,45
5:22 / 50 / 203
733,33
9:58 / 35 / 231
433,79
5:53 / 0 / 195
775,11
9:56 / 0 / 220
0
30 Hrubý Tomáš CZE-213-039 2,4 GHz 0 0 CZE 625,17 3106,86 993,03
9:58 / 30 / 117
493,46
4:11 / 45 / 139
306,63
3:47 / 0 / 98
574,17
6:30 / 15 / 121
739,57
8:4 / 15 / 129
0
0:0 / 0 / 0
0
31 Skoupý Karel CZE-1520 2,4 GHz 0 0 CZE 542,36 2695,34 641,98
5:15 / 50 / 158
524,45
4:40 / 50 / 156
0
0:0 / 0 / 0
389,9
4:51 / 5 / 144
471,14
5:42 / 15 / 159
667,87
7:29 / 0 / 160
0
32 Váňa Tomáš CZE-074-150 35 MHz 2 0 CZE 524,48 2606,5 378,38
3:55 / 50 / 164
671,39
5:55 / 50 / 207
435,83
5:23 / 45 / 205
347,77
2:23 / 50 / 137
429,54
5:59 / 15 / 207
691,36
7:43 / 50 / 207
0
33 Vinklář Ondřej CZE-210-082 2,4 GHz 0 0 CZE 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Výsledky finálových kol


OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po finálních kolech

Celkové výsledky
Zakl. pozice Jméno soutěžícího přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo pen
1* Dušek Petr 1000 + 30 = 1030 4969,65 1000
9:50 / 45 / 190
998,24
9:56 / 50 / 157
993,08
9:57 / 40 / 126
978,33
9:56 / 45 / 108
1000
9:54 / 45 / 103
519,92
4:28 / 50 / 88
0
2* Krátký Aleš 996,44 + 25 = 1021,44 4951,97 1000
9:57 / 50 / 147
1000
9:54 / 50 / 151
998,27
9:57 / 50 / 140
954,58
9:57 / 50 / 159
0
0:0 / 0 / 0
999,12
9:56 / 50 / 159
0
3* Chalupník Milan 980,13 + 20 = 1000,13 4870,91 872,05
7:4 / 50 / 171
1000
8:28 / 45 / 210
946,6
9:52 / 50 / 185
924,31
9:58 / 45 / 187
1000
9:52 / 50 / 180
1000
9:26 / 50 / 178
0
4* Pavlíček Martin 976,2 + 15 = 991,2 4851,39 846,24
7:1 / 50 / 188
1000
8:27 / 45 / 186
905,71
9:55 / 0 / 143
1000
6:21 / 50 / 146
948,39
9:56 / 45 / 161
997,29
9:54 / 45 / 176
0
5* Semerák Petr 904,37 + 10 = 914,37 4494,4 817,79
9:57 / 50 / 226
854,88
9:56 / 50 / 220
848,96
9:11 / 0 / 124
755,26
7:58 / 45 / 148
972,77
9:57 / 45 / 141
1000
9:57 / 45 / 159
0
6* Číp Miroslav 903,72 + 5 = 908,72 4491,15 863
8:38 / 45 / 200
587,93
5:26 / 50 / 187
737,93
7:31 / 45 / 136
899,92
9:51 / 50 / 202
1000
9:49 / 50 / 100
990,3
9:45 / 45 / 137
0
7* Lhota Jaroslav 901,99 4482,55 624,24
7:36 / 50 / 216
876,91
7:29 / 45 / 183
1000
9:56 / 45 / 130
652,74
7:35 / 0 / 160
952,9
9:59 / 25 / 196
1000
9:53 / 45 / 142
0
8* Váňa Jiří 901,5 4480,15 671,3
6:35 / 50 / 165
896,51
7:28 / 50 / 173
1000
9:57 / 45 / 128
1000
9:58 / 50 / 107
912,34
9:7 / 50 / 122
600,9
5:32 / 50 / 100
0
9* Mühl Jiří 900,13 4473,34 1000
7:57 / 50 / 163
556,64
4:47 / 45 / 153
413,44
5:4 / 0 / 128
957,95
9:57 / 45 / 145
972,08
9:57 / 50 / 145
986,67
9:52 / 45 / 164
0
10 Janovský Radek 880,87 4377,62 719,48
8:39 / 0 / 211
921,57
8:10 / 20 / 174
848,96
9:1 / 45 / 194
899,17
9:49 / 45 / 189
155,35
2:32 / 0 / 121
988,44
9:51 / 50 / 170
0
11 Micka Jan 878,67 4366,69 544,9
5:49 / 50 / 173
1000
9:23 / 15 / 195
939,45
9:57 / 30 / 168
948,33
9:56 / 50 / 154
934,01
9:49 / 40 / 154
373,9
3:45 / 45 / 116
0
12 Rada Rudolf 875,91 4352,98 727,27
5:49 / 45 / 140
812,06
6:22 / 5 / 87
950,52
9:53 / 40 / 171
863,13
5:47 / 50 / 176
467,01
5:53 / 50 / 209
1000
9:56 / 45 / 177
0
13 Jirásko Ladislav 875,39 4350,37 991,02
8:16 / 45 / 199
934,44
8:52 / 35 / 206
516,38
5:39 / 30 / 139
785
9:51 / 40 / 220
756,35
9:56 / 50 / 233
883,56
9:30 / 30 / 201
0
14 Kotula Miroslav 870,62 4326,69 1000
9:53 / 35 / 183
867,85
7:34 / 50 / 174
466,84
4:25 / 50 / 88
1000
9:55 / 40 / 121
0
0:0 / 0 / 0
992
9:55 / 50 / 174
0
15 Horák Štěpán 866 4303,73 612,03
6:30 / 40 / 158
605,62
6:13 / 45 / 209
931,03
9:57 / 40 / 194
932,72
9:55 / 50 / 181
851,06
9:59 / 0 / 198
976,89
9:57 / 45 / 185
0
16 Kubica Jan 859,62 4272,03 480,89
4:50 / 45 / 154
660,13
5:29 / 50 / 152
993,08
9:56 / 50 / 144
835,2
5:20 / 45 / 132
788,95
8:43 / 0 / 175
994,67
9:53 / 45 / 157
0
17 Novotný Radek 854,79 4248 460,39
4:37 / 45 / 150
674,94
5:20 / 0 / 69
1000
9:58 / 50 / 136
1000
9:58 / 45 / 86
1000
9:58 / 50 / 114
573,06
5:33 / 50 / 162
0
18 Jirásko Michal 844,42 4196,49 910,19
9:0 / 35 / 167
778,96
6:14 / 50 / 189
950,69
9:55 / 50 / 191
956,48
9:49 / 50 / 179
600,17
6:38 / 40 / 169
471,54
4:55 / 45 / 183
0
19 Horák Martin 815,75 4054,01 915,82
7:22 / 50 / 168
764,71
6:20 / 50 / 158
1000
9:57 / 50 / 133
717,88
5:15 / 0 / 116
502,55
5:4 / 45 / 106
655,6
5:40 / 35 / 59
0
20 Stanko Josef 811,71 4033,9 408,2
4:55 / 0 / 152
949,87
9:38 / 40 / 156
546,71
5:51 / 40 / 150
574,41
5:59 / 45 / 148
977,02
9:57 / 50 / 146
985,89
9:56 / 30 / 134
0
21 Novotný René 780,94 3881 504,63
5:18 / 35 / 161
888,66
9:59 / 0 / 224
934,9
9:52 / 45 / 197
624,3
4:32 / 45 / 187
436,59
4:55 / 40 / 188
928,51
9:17 / 50 / 188
0
22 Mrázek Karel 774,12 3847,13 869,44
8:50 / 25 / 171
899,06
7:50 / 50 / 176
765,52
8:51 / 40 / 209
506,53
5:21 / 50 / 160
521,22
6:37 / 0 / 180
791,89
8:5 / 45 / 162
0
23 Krajčovič Ivan 764,64 3800,01 867,56
6:58 / 50 / 163
687,36
6:46 / 0 / 181
986,21
9:56 / 50 / 148
759,79
7:37 / 45 / 131
499,09
5:47 / 0 / 143
373,81
3:23 / 50 / 112
0
24 Čermák Vladimír 736,87 3661,99 645,37
6:16 / 50 / 155
784,87
6:48 / 30 / 202
741,32
7:33 / 45 / 142
754,19
5:12 / 15 / 114
520,83
5:23 / 35 / 141
736,24
6:50 / 40 / 124
0
25 Koros Bedřich 701,7 3487,2 796,86
9:56 / 0 / 213
560,28
5:33 / 0 / 192
662,93
7:32 / 15 / 165
702,35
7:30 / 45 / 183
737,73
9:5 / 0 / 203
587,33
7:1 / 0 / 193
0
26 Kristian Libor 695,32 3455,52 456,66
4:47 / 50 / 184
544,92
5:24 / 0 / 187
0
0:0 / 0 / 0
587,99
4:56 / 10 / 191
911,49
9:53 / 25 / 165
954,46
9:1 / 35 / 146
0
27 Hrabáček Alois 693,22 3445,05 634,26
6:10 / 45 / 145
554,09
5:43 / 50 / 156
587,67
6:3 / 45 / 139
687,13
7:0 / 50 / 123
528,86
6:37 / 0 / 171
981,9
9:48 / 45 / 181
0
28 Veselovský Jiří 677,05 3364,71 518,52
5:58 / 0 / 156
956,9
9:41 / 50 / 174
473,73
6:12 / 45 / 214
519,58
5:20 / 45 / 133
869,71
9:53 / 45 / 208
500
5:34 / 45 / 191
0
29 Kopecký Miroslav 642,66 3193,81 718,29
7:27 / 30 / 219
513,63
6:53 / 0 / 207
453,45
5:22 / 50 / 203
733,33
9:58 / 35 / 231
433,79
5:53 / 0 / 195
775,11
9:56 / 0 / 220
0
30 Hrubý Tomáš 625,17 3106,86 993,03
9:58 / 30 / 117
493,46
4:11 / 45 / 139
306,63
3:47 / 0 / 98
574,17
6:30 / 15 / 121
739,57
8:4 / 15 / 129
0
0:0 / 0 / 0
0
31 Skoupý Karel 542,36 2695,34 641,98
5:15 / 50 / 158
524,45
4:40 / 50 / 156
0
0:0 / 0 / 0
389,9
4:51 / 5 / 144
471,14
5:42 / 15 / 159
667,87
7:29 / 0 / 160
0
32 Váňa Tomáš 524,48 2606,5 378,38
3:55 / 50 / 164
671,39
5:55 / 50 / 207
435,83
5:23 / 45 / 205
347,77
2:23 / 50 / 137
429,54
5:59 / 15 / 207
691,36
7:43 / 50 / 207
0
33 Vinklář Ondřej 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Oficiální výsledovka s body



Výsledky

Kontakt - Jméno :655
Datum konání :1.10.2016
Kategorie :RCEV
Místo konání :Hořice
Číslo pořádajícího klubu (např CZE96)CZE123
Kontakt - Jméno :kontakt - jmeno
Kontakt - Adresa :kontakt adresa
Kontakt - Email :kontakt email
Kontakt - Telefon :kontakt - telefon
Pořadatel :LMK Hořice
Ředitel soutěže :Petr Dušek
Hlavní rozhodčí :Pavel Školník
Počasí :polojasno, 20 - 25°C, JV vítr 2 - 4 m/s




Pořadí - senioři

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 Let č. 6 body přepoč.
1* Dušek Petr CZE-232-003 1000
9:50 / 45 / 190
998,24
9:56 / 50 / 157
993,08
9:57 / 40 / 126
978,33
9:56 / 45 / 108
1000
9:54 / 45 / 103
519,92
4:28 / 50 / 88
4969,65 1000 + 30 = 1030
2* Krátký Aleš CZE-548-001 1000
9:57 / 50 / 147
1000
9:54 / 50 / 151
998,27
9:57 / 50 / 140
954,58
9:57 / 50 / 159
0
0:0 / 0 / 0
999,12
9:56 / 50 / 159
4951,97 996,44 + 25 = 1021,44
3* Chalupník Milan CZE-442-036 872,05
7:4 / 50 / 171
1000
8:28 / 45 / 210
946,6
9:52 / 50 / 185
924,31
9:58 / 45 / 187
1000
9:52 / 50 / 180
1000
9:26 / 50 / 178
4870,91 980,13 + 20 = 1000,13
4* Pavlíček Martin CZE-069-003 846,24
7:1 / 50 / 188
1000
8:27 / 45 / 186
905,71
9:55 / 0 / 143
1000
6:21 / 50 / 146
948,39
9:56 / 45 / 161
997,29
9:54 / 45 / 176
4851,39 976,2 + 15 = 991,2
5* Semerák Petr CZE-210-088 817,79
9:57 / 50 / 226
854,88
9:56 / 50 / 220
848,96
9:11 / 0 / 124
755,26
7:58 / 45 / 148
972,77
9:57 / 45 / 141
1000
9:57 / 45 / 159
4494,4 904,37 + 10 = 914,37
6* Číp Miroslav CZE-232-045 863
8:38 / 45 / 200
587,93
5:26 / 50 / 187
737,93
7:31 / 45 / 136
899,92
9:51 / 50 / 202
1000
9:49 / 50 / 100
990,3
9:45 / 45 / 137
4491,15 903,72 + 5 = 908,72
7* Lhota Jaroslav CZE-069-073 624,24
7:36 / 50 / 216
876,91
7:29 / 45 / 183
1000
9:56 / 45 / 130
652,74
7:35 / 0 / 160
952,9
9:59 / 25 / 196
1000
9:53 / 45 / 142
4482,55 901,99
8* Váňa Jiří CZE-074-050 671,3
6:35 / 50 / 165
896,51
7:28 / 50 / 173
1000
9:57 / 45 / 128
1000
9:58 / 50 / 107
912,34
9:7 / 50 / 122
600,9
5:32 / 50 / 100
4480,15 901,5
9* Mühl Jiří CZE-210-013 1000
7:57 / 50 / 163
556,64
4:47 / 45 / 153
413,44
5:4 / 0 / 128
957,95
9:57 / 45 / 145
972,08
9:57 / 50 / 145
986,67
9:52 / 45 / 164
4473,34 900,13
10 Janovský Radek CZE-232-053 719,48
8:39 / 0 / 211
921,57
8:10 / 20 / 174
848,96
9:1 / 45 / 194
899,17
9:49 / 45 / 189
155,35
2:32 / 0 / 121
988,44
9:51 / 50 / 170
4377,62 880,87
11 Micka Jan CZE-074-013 544,9
5:49 / 50 / 173
1000
9:23 / 15 / 195
939,45
9:57 / 30 / 168
948,33
9:56 / 50 / 154
934,01
9:49 / 40 / 154
373,9
3:45 / 45 / 116
4366,69 878,67
12 Rada Rudolf CZE-071-011 727,27
5:49 / 45 / 140
812,06
6:22 / 5 / 87
950,52
9:53 / 40 / 171
863,13
5:47 / 50 / 176
467,01
5:53 / 50 / 209
1000
9:56 / 45 / 177
4352,98 875,91
13 Jirásko Ladislav CZE-210-074 991,02
8:16 / 45 / 199
934,44
8:52 / 35 / 206
516,38
5:39 / 30 / 139
785
9:51 / 40 / 220
756,35
9:56 / 50 / 233
883,56
9:30 / 30 / 201
4350,37 875,39
14 Kotula Miroslav CZE-331-011 1000
9:53 / 35 / 183
867,85
7:34 / 50 / 174
466,84
4:25 / 50 / 88
1000
9:55 / 40 / 121
0
0:0 / 0 / 0
992
9:55 / 50 / 174
4326,69 870,62
15 Kubica Jan CZE-395-033 480,89
4:50 / 45 / 154
660,13
5:29 / 50 / 152
993,08
9:56 / 50 / 144
835,2
5:20 / 45 / 132
788,95
8:43 / 0 / 175
994,67
9:53 / 45 / 157
4272,03 859,62
16 Novotný Radek CZE-1528 460,39
4:37 / 45 / 150
674,94
5:20 / 0 / 69
1000
9:58 / 50 / 136
1000
9:58 / 45 / 86
1000
9:58 / 50 / 114
573,06
5:33 / 50 / 162
4248 854,79
17 Jirásko Michal CZE-210-081 910,19
9:0 / 35 / 167
778,96
6:14 / 50 / 189
950,69
9:55 / 50 / 191
956,48
9:49 / 50 / 179
600,17
6:38 / 40 / 169
471,54
4:55 / 45 / 183
4196,49 844,42
18 Horák Martin CZE-337-010 915,82
7:22 / 50 / 168
764,71
6:20 / 50 / 158
1000
9:57 / 50 / 133
717,88
5:15 / 0 / 116
502,55
5:4 / 45 / 106
655,6
5:40 / 35 / 59
4054,01 815,75
19 Stanko Josef CZE-074-077 408,2
4:55 / 0 / 152
949,87
9:38 / 40 / 156
546,71
5:51 / 40 / 150
574,41
5:59 / 45 / 148
977,02
9:57 / 50 / 146
985,89
9:56 / 30 / 134
4033,9 811,71
20 Mrázek Karel CZE-264-027 869,44
8:50 / 25 / 171
899,06
7:50 / 50 / 176
765,52
8:51 / 40 / 209
506,53
5:21 / 50 / 160
521,22
6:37 / 0 / 180
791,89
8:5 / 45 / 162
3847,13 774,12
21 Krajčovič Ivan CZE-069-013 867,56
6:58 / 50 / 163
687,36
6:46 / 0 / 181
986,21
9:56 / 50 / 148
759,79
7:37 / 45 / 131
499,09
5:47 / 0 / 143
373,81
3:23 / 50 / 112
3800,01 764,64
22 Čermák Vladimír CZE-210-003 645,37
6:16 / 50 / 155
784,87
6:48 / 30 / 202
741,32
7:33 / 45 / 142
754,19
5:12 / 15 / 114
520,83
5:23 / 35 / 141
736,24
6:50 / 40 / 124
3661,99 736,87
23 Koros Bedřich CZE-058-102 796,86
9:56 / 0 / 213
560,28
5:33 / 0 / 192
662,93
7:32 / 15 / 165
702,35
7:30 / 45 / 183
737,73
9:5 / 0 / 203
587,33
7:1 / 0 / 193
3487,2 701,7
24 Kristian Libor CZE-342-016 456,66
4:47 / 50 / 184
544,92
5:24 / 0 / 187
0
0:0 / 0 / 0
587,99
4:56 / 10 / 191
911,49
9:53 / 25 / 165
954,46
9:1 / 35 / 146
3455,52 695,32
25 Hrabáček Alois CZE-313-22 634,26
6:10 / 45 / 145
554,09
5:43 / 50 / 156
587,67
6:3 / 45 / 139
687,13
7:0 / 50 / 123
528,86
6:37 / 0 / 171
981,9
9:48 / 45 / 181
3445,05 693,22
26 Veselovský Jiří CZE-213-020 518,52
5:58 / 0 / 156
956,9
9:41 / 50 / 174
473,73
6:12 / 45 / 214
519,58
5:20 / 45 / 133
869,71
9:53 / 45 / 208
500
5:34 / 45 / 191
3364,71 677,05
27 Kopecký Miroslav CZE-077-408 718,29
7:27 / 30 / 219
513,63
6:53 / 0 / 207
453,45
5:22 / 50 / 203
733,33
9:58 / 35 / 231
433,79
5:53 / 0 / 195
775,11
9:56 / 0 / 220
3193,81 642,66
28 Hrubý Tomáš CZE-213-039 993,03
9:58 / 30 / 117
493,46
4:11 / 45 / 139
306,63
3:47 / 0 / 98
574,17
6:30 / 15 / 121
739,57
8:4 / 15 / 129
0
0:0 / 0 / 0
3106,86 625,17
29 Skoupý Karel CZE-1520 641,98
5:15 / 50 / 158
524,45
4:40 / 50 / 156
0
0:0 / 0 / 0
389,9
4:51 / 5 / 144
471,14
5:42 / 15 / 159
667,87
7:29 / 0 / 160
2695,34 542,36
30 Vinklář Ondřej CZE-210-082 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0 0


Pořadí - junioři

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 Let č. 6 body přepoč.


Pořadí - žáci

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 Let č. 6 body přepoč.
1* Horák Štěpán CZE-232-098 612,03
6:30 / 40 / 158
605,62
6:13 / 45 / 209
931,03
9:57 / 40 / 194
932,72
9:55 / 50 / 181
851,06
9:59 / 0 / 198
976,89
9:57 / 45 / 185
4303,73 866
2* Novotný René CZE-008-133 504,63
5:18 / 35 / 161
888,66
9:59 / 0 / 224
934,9
9:52 / 45 / 197
624,3
4:32 / 45 / 187
436,59
4:55 / 40 / 188
928,51
9:17 / 50 / 188
3881 780,94
3* Váňa Tomáš CZE-074-150 378,38
3:55 / 50 / 164
671,39
5:55 / 50 / 207
435,83
5:23 / 45 / 205
347,77
2:23 / 50 / 137
429,54
5:59 / 15 / 207
691,36
7:43 / 50 / 207
2606,5 524,48


Pořadí - junioři a žáci

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 Let č. 6 body přepoč.
1* Horák Štěpán CZE-232-098 612,03
6:30 / 40 / 158
605,62
6:13 / 45 / 209
931,03
9:57 / 40 / 194
932,72
9:55 / 50 / 181
851,06
9:59 / 0 / 198
976,89
9:57 / 45 / 185
4303,73 866
2* Novotný René CZE-008-133 504,63
5:18 / 35 / 161
888,66
9:59 / 0 / 224
934,9
9:52 / 45 / 197
624,3
4:32 / 45 / 187
436,59
4:55 / 40 / 188
928,51
9:17 / 50 / 188
3881 780,94
3* Váňa Tomáš CZE-074-150 378,38
3:55 / 50 / 164
671,39
5:55 / 50 / 207
435,83
5:23 / 45 / 205
347,77
2:23 / 50 / 137
429,54
5:59 / 15 / 207
691,36
7:43 / 50 / 207
2606,5 524,48

^^^


Pořadí klubů


Klub Členů Příjmení, jméno Součet Průměr

^^^


Pořadí týmů

Týmy Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
none 33 Rada Rudolf, Krajčovič Ivan, Dušek Petr, Chalupník Milan, Mrázek Karel, Kopecký Miroslav, Kotula Miroslav, Janovský Radek, Lhota Jaroslav, Skoupý Karel, Semerák Petr, Koros Bedřich, Krátký Aleš, Micka Jan, Veselovský Jiří, Mühl Jiří, Kubica Jan, Novotný René, Novotný Radek, Váňa Tomáš, Váňa Jiří, Horák Martin, Horák Štěpán, Čermák Vladimír, Číp Miroslav, Hrubý Tomáš, Vinklář Ondřej, Kristian Libor, Hrabáček Alois, Pavlíček Martin, Stanko Josef, Jirásko Ladislav, Jirásko Michal, 143337,1 4343,55

^^^


Přestnost přistání

Příjmení, jméno celkem přistání Součet Průměr
Váňa Jiří 6 50 , 50 , 45 , 50 , 50 , 50 295 49,17
Chalupník Milan 6 50 , 45 , 50 , 45 , 50 , 50 290 48,33
Číp Miroslav 6 45 , 50 , 45 , 50 , 50 , 45 285 47,5
Dušek Petr 6 45 , 50 , 40 , 45 , 45 , 50 275 45,83
Jirásko Michal 6 35 , 50 , 50 , 50 , 40 , 45 270 45
Váňa Tomáš 6 50 , 50 , 45 , 50 , 15 , 50 260 43,33
Krátký Aleš 6 50 , 50 , 50 , 50 , 0 , 50 250 41,67
Novotný Radek 6 45 , 0 , 50 , 45 , 50 , 50 240 40
Pavlíček Martin 6 50 , 45 , 0 , 50 , 45 , 45 235 39,17
Hrabáček Alois 6 45 , 50 , 45 , 50 , 0 , 45 235 39,17
Kubica Jan 6 45 , 50 , 50 , 45 , 0 , 45 235 39,17
Mühl Jiří 6 50 , 45 , 0 , 45 , 50 , 45 235 39,17
Semerák Petr 6 50 , 50 , 0 , 45 , 45 , 45 235 39,17
Rada Rudolf 6 45 , 5 , 40 , 50 , 50 , 45 235 39,17
Jirásko Ladislav 6 45 , 35 , 30 , 40 , 50 , 30 230 38,33
Horák Martin 6 50 , 50 , 50 , 0 , 45 , 35 230 38,33
Veselovský Jiří 6 0 , 50 , 45 , 45 , 45 , 45 230 38,33
Micka Jan 6 50 , 15 , 30 , 50 , 40 , 45 230 38,33
Kotula Miroslav 6 35 , 50 , 50 , 40 , 0 , 50 225 37,5
Horák Štěpán 6 40 , 45 , 40 , 50 , 0 , 45 220 36,67
Čermák Vladimír 6 50 , 30 , 45 , 15 , 35 , 40 215 35,83
Novotný René 6 35 , 0 , 45 , 45 , 40 , 50 215 35,83
Lhota Jaroslav 6 50 , 45 , 45 , 0 , 25 , 45 210 35
Mrázek Karel 6 25 , 50 , 40 , 50 , 0 , 45 210 35
Stanko Josef 6 0 , 40 , 40 , 45 , 50 , 30 205 34,17
Krajčovič Ivan 6 50 , 0 , 50 , 45 , 0 , 50 195 32,5
Janovský Radek 6 0 , 20 , 45 , 45 , 0 , 50 160 26,67
Kristian Libor 6 50 , 0 , 0 , 10 , 25 , 35 120 20
Skoupý Karel 6 50 , 50 , 0 , 5 , 15 , 0 120 20
Kopecký Miroslav 6 30 , 0 , 50 , 35 , 0 , 0 115 19,17
Hrubý Tomáš 6 30 , 45 , 0 , 15 , 15 , 0 105 17,5
Koros Bedřich 6 0 , 0 , 15 , 45 , 0 , 0 60 10
Vinklář Ondřej 6 0 , 0 , 0 , 0 , 0 , 0 0 0

^^^


Průměrná doba letu


Příjmení, jméno Počet záznamů Letové časy Celekem vteřin Průměrný letový čas
Semerák Petr 6 9:57,00, 9:56,00, 9:11,00, 7:58,00, 9:57,00, 9:57,00, 3416 9:29,33
Chalupník Milan 6 7:4,00, 8:28,00, 9:52,00, 9:58,00, 9:52,00, 9:26,00, 3280 9:6,66999999999996
Dušek Petr 6 9:50,00, 9:56,00, 9:57,00, 9:56,00, 9:54,00, 4:28,00, 3241 9:0,169999999999959
Horák Štěpán 6 6:30,00, 6:13,00, 9:57,00, 9:55,00, 9:59,00, 9:57,00, 3151 8:45,17
Lhota Jaroslav 6 7:36,00, 7:29,00, 9:56,00, 7:35,00, 9:59,00, 9:53,00, 3148 8:44,67
Jirásko Ladislav 6 8:16,00, 8:52,00, 5:39,00, 9:51,00, 9:56,00, 9:30,00, 3124 8:40,67
Pavlíček Martin 6 7:1,00, 8:27,00, 9:55,00, 6:21,00, 9:56,00, 9:54,00, 3094 8:35,67
Číp Miroslav 6 8:38,00, 5:26,00, 7:31,00, 9:51,00, 9:49,00, 9:45,00, 3060 8:30
Krátký Aleš 6 9:57,00, 9:54,00, 9:57,00, 9:57,00, 0:0,00, 9:56,00, 2981 8:16,83
Micka Jan 6 5:49,00, 9:23,00, 9:57,00, 9:56,00, 9:49,00, 3:45,00, 2919 8:6,5
Váňa Jiří 6 6:35,00, 7:28,00, 9:57,00, 9:58,00, 9:7,00, 5:32,00, 2917 8:6,17000000000002
Janovský Radek 6 8:39,00, 8:10,00, 9:1,00, 9:49,00, 2:32,00, 9:51,00, 2882 8:0,329999999999984
Mühl Jiří 6 7:57,00, 4:47,00, 5:4,00, 9:57,00, 9:57,00, 9:52,00, 2854 7:55,67
Koros Bedřich 6 9:56,00, 5:33,00, 7:32,00, 7:30,00, 9:5,00, 7:1,00, 2797 7:46,17
Jirásko Michal 6 9:0,00, 6:14,00, 9:55,00, 9:49,00, 6:38,00, 4:55,00, 2791 7:45,17
Stanko Josef 6 4:55,00, 9:38,00, 5:51,00, 5:59,00, 9:57,00, 9:56,00, 2776 7:42,67
Mrázek Karel 6 8:50,00, 7:50,00, 8:51,00, 5:21,00, 6:37,00, 8:5,00, 2734 7:35,67
Kopecký Miroslav 6 7:27,00, 6:53,00, 5:22,00, 9:58,00, 5:53,00, 9:56,00, 2729 7:34,83
Novotný Radek 6 4:37,00, 5:20,00, 9:58,00, 9:58,00, 9:58,00, 5:33,00, 2724 7:34
Kubica Jan 6 4:50,00, 5:29,00, 9:56,00, 5:20,00, 8:43,00, 9:53,00, 2651 7:21,83
Novotný René 6 5:18,00, 9:59,00, 9:52,00, 4:32,00, 4:55,00, 9:17,00, 2633 7:18,83
Rada Rudolf 6 5:49,00, 6:22,00, 9:53,00, 5:47,00, 5:53,00, 9:56,00, 2620 7:16,67
Veselovský Jiří 6 5:58,00, 9:41,00, 6:12,00, 5:20,00, 9:53,00, 5:34,00, 2558 7:6,32999999999998
Kotula Miroslav 6 9:53,00, 7:34,00, 4:25,00, 9:55,00, 0:0,00, 9:55,00, 2502 6:57
Hrabáček Alois 6 6:10,00, 5:43,00, 6:3,00, 7:0,00, 6:37,00, 9:48,00, 2481 6:53,5
Krajčovič Ivan 6 6:58,00, 6:46,00, 9:56,00, 7:37,00, 5:47,00, 3:23,00, 2427 6:44,5
Horák Martin 6 7:22,00, 6:20,00, 9:57,00, 5:15,00, 5:4,00, 5:40,00, 2378 6:36,33
Čermák Vladimír 6 6:16,00, 6:48,00, 7:33,00, 5:12,00, 5:23,00, 6:50,00, 2282 6:20,33
Kristian Libor 6 4:47,00, 5:24,00, 0:0,00, 4:56,00, 9:53,00, 9:1,00, 2041 5:40,17
Hrubý Tomáš 6 9:58,00, 4:11,00, 3:47,00, 6:30,00, 8:4,00, 0:0,00, 1950 5:25
Váňa Tomáš 6 3:55,00, 5:55,00, 5:23,00, 2:23,00, 5:59,00, 7:43,00, 1878 5:13
Skoupý Karel 6 5:15,00, 4:40,00, 0:0,00, 4:51,00, 5:42,00, 7:29,00, 1677 4:39,5
Vinklář Ondřej 6 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0 0:0

^^^


Průměrná výška


Příjmení, jméno Počet záznamů Průměrná výška Výška celkem Průměrná výška
Vinklář Ondřej 0 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0 0
Novotný Radek 6 150, 69, 136, 86, 114, 162, 717 119,5
Hrubý Tomáš 5 117, 139, 98, 121, 129, 0, 604 120,8
Horák Martin 6 168, 158, 133, 116, 106, 59, 740 123,33
Dušek Petr 6 190, 157, 126, 108, 103, 88, 772 128,67
Váňa Jiří 6 165, 173, 128, 107, 122, 100, 795 132,5
Čermák Vladimír 6 155, 202, 142, 114, 141, 124, 878 146,33
Krajčovič Ivan 6 163, 181, 148, 131, 143, 112, 878 146,33
Stanko Josef 6 152, 156, 150, 148, 146, 134, 886 147,67
Kotula Miroslav 5 183, 174, 88, 121, 0, 174, 740 148
Mühl Jiří 6 163, 153, 128, 145, 145, 164, 898 149,67
Krátký Aleš 5 147, 151, 140, 159, 0, 159, 756 151,2
Kubica Jan 6 154, 152, 144, 132, 175, 157, 914 152,33
Hrabáček Alois 6 145, 156, 139, 123, 171, 181, 915 152,5
Skoupý Karel 5 158, 156, 0, 144, 159, 160, 777 155,4
Micka Jan 6 173, 195, 168, 154, 154, 116, 960 160
Rada Rudolf 6 140, 87, 171, 176, 209, 177, 960 160
Číp Miroslav 6 200, 187, 136, 202, 100, 137, 962 160,33
Pavlíček Martin 6 188, 186, 143, 146, 161, 176, 1000 166,67
Semerák Petr 6 226, 220, 124, 148, 141, 159, 1018 169,67
Lhota Jaroslav 6 216, 183, 130, 160, 196, 142, 1027 171,17
Kristian Libor 5 184, 187, 0, 191, 165, 146, 873 174,6
Mrázek Karel 6 171, 176, 209, 160, 180, 162, 1058 176,33
Janovský Radek 6 211, 174, 194, 189, 121, 170, 1059 176,5
Veselovský Jiří 6 156, 174, 214, 133, 208, 191, 1076 179,33
Jirásko Michal 6 167, 189, 191, 179, 169, 183, 1078 179,67
Chalupník Milan 6 171, 210, 185, 187, 180, 178, 1111 185,17
Horák Štěpán 6 158, 209, 194, 181, 198, 185, 1125 187,5
Váňa Tomáš 6 164, 207, 205, 137, 207, 207, 1127 187,83
Novotný René 6 161, 224, 197, 187, 188, 188, 1145 190,83
Koros Bedřich 6 213, 192, 165, 183, 203, 193, 1149 191,5
Jirásko Ladislav 6 199, 206, 139, 220, 233, 201, 1198 199,67
Kopecký Miroslav 6 219, 207, 203, 231, 195, 220, 1275 212,5

^^^


Čas vs výška


Příjmení, jméno Letový čas ze 100 metrů Průměrná výška Průměrný letový čas Potřebná výška pro nalétání 10 minut
Dušek Petr 6:59,82 128,67 9:0,169999999999959 142,92
Novotný Radek 6:19,92 119,5 7:34 157,93
Váňa Jiří 6:6,92 132,5 8:6,17000000000002 163,52
Semerák Petr 5:35,56 169,67 9:29,33 178,81
Krátký Aleš 5:28,59 151,2 8:16,83 182,6
Horák Martin 5:21,35 123,33 6:36,33 186,71
Číp Miroslav 5:18,09 160,33 8:30 188,62
Mühl Jiří 5:17,82 149,67 7:55,67 188,79
Stanko Josef 5:13,32 147,67 7:42,67 191,5
Pavlíček Martin 5:9,4 166,67 8:35,67 193,93
Lhota Jaroslav 5:6,52 171,17 8:44,67 195,75
Micka Jan 5:4,06 160 8:6,5 197,33
Chalupník Milan 4:55,23 185,17 9:6,66999999999996 203,24
Kubica Jan 4:50,04 152,33 7:21,83 206,86
Kotula Miroslav 4:41,76 148 6:57 212,95
Horák Štěpán 4:40,09 187,5 8:45,17 214,22
Krajčovič Ivan 4:36,42 146,33 6:44,5 217,05
Rada Rudolf 4:32,92 160 7:16,67 219,85
Janovský Radek 4:32,14 176,5 8:0,329999999999984 220,47
Hrabáček Alois 4:31,15 152,5 6:53,5 221,28
Hrubý Tomáš 4:29,04 120,8 5:25 223,02
Jirásko Ladislav 4:20,77 199,67 8:40,67 230,09
Čermák Vladimír 4:19,91 146,33 6:20,33 230,84
Jirásko Michal 4:18,91 179,67 7:45,17 231,75
Mrázek Karel 4:18,41 176,33 7:35,67 232,18
Koros Bedřich 4:3,43 191,5 7:46,17 246,48
Veselovský Jiří 3:57,73 179,33 7:6,32999999999998 252,38
Novotný René 3:49,96 190,83 7:18,83 260,91
Kopecký Miroslav 3:34,04 212,5 7:34,83 280,32
Kristian Libor 3:14,83 174,6 5:40,17 307,97
Skoupý Karel 2:59,86 155,4 4:39,5 333,6
Váňa Tomáš 2:46,64 187,83 5:13 360,06
Vinklář Ondřej 0:Není číslo Není číslo 0:0 Není číslo

^^^



Software SORG V4 (c) 2012 - Aleš Krátký / www.RCSOFTWARE.cz / ales@sgames.cz Stoupak.cz - RCEK, RCEJ, RCEN, RCEO, F5J, FXJ, Eurocup ... / www.stoupak.cz