Kompletní přehled ze soutěže : RCEV - Hořice 19.4.2014 - 19.4.2014 22:56:23

SORG V4 - www.RCSOFTWARE.cz / Aleš Krátký / ales@sgames.cz






Seznam zaregistrovaných soutěžících

# Příjmení, jméno Klub Stát Licence Frekvence 1. Kanál / 2. Kanál Věková kategorie
1 Dušek Petr   CZE  CZE-232-003  2,4 GHz 00(00) Senior 
2 Kubica Jan   CZE  CZE-395-033  2,4 GHz 00(00) Senior 
3 Veselovský Jiří   CZE  CZE-213-020  2,4 GHz 00(00) Senior 
4 Váňa Jiří   CZE  CZE-074-050  2,4 GHz 00(00) Senior 
5 Horák Štěpán   CZE  CZE-232-098  35 MHz 61(61) Žák 
6 Horák Martin   CZE  CZE-337-010  35 MHz 61(61) Senior 
7 Bedřich Koros   CZE  CZE-058-102  2,4 GHz 00(00) Senior 
8 Nehera Petr   CZE  CZE-058-023  2,4 GHz 00(00) Senior 
9 Chalupník Milan   CZE  CZE-442-036  2,4 GHz 00(00) Senior 
10 Krátký Aleš   CZE  CZE-548-001  2,4 GHz 00(00) Senior 
11 Koláska Petr   CZE  CZE-548-003  2,4 GHz 00(00) Senior 
12 Kuba Jaroslav   CZ  CZE-232-054  2,4 GHz 00(00) Senior 
13 Krajčovič Ivan   CZE  CZE-069-013  2,4 GHz 00(00) Senior 
14 Čermák Vladimír   CZE  CZE-210-003  2,4 GHz 00(00) Senior 
15 Malčík Zdeněk   CZE  CZE-065-202  2,4 GHz 00(00) Senior 
16 Malčík Petr   CZE  CZE-065-211  2,4 GHz 00(00) Senior 
17 Malčík Radek   CZE  CZE-065-212  2,4 GHz 00(00) Senior 
18 Semerák Petr   CZE  CZE-210-088  2,4 GHz 00(00) Senior 
19 Zemančík Kristián   CZE  CZE-065-207  2,4 GHz 00(00) Senior 
20 Tomiška Leoš   CZE  CZE-232-018  2,4 GHz 00(00) Senior 
21 Číp Mirek   CZE  CZE-232-045  2,4 GHz 00(00) Senior 

^^^


Výpis kanálů

2,4 GHz
Dušek Petr
Kubica Jan
Veselovský Jiří
Váňa Jiří
Bedřich Koros
Nehera Petr
Chalupník Milan
Krátký Aleš
Koláska Petr
Kuba Jaroslav
Krajčovič Ivan
Čermák Vladimír
Malčík Zdeněk
Malčík Petr
Malčík Radek
Semerák Petr
Zemančík Kristián
Tomiška Leoš
Číp Mirek
35 MHz
Horák Štěpán - 61
Horák Martin - 61
40 MHz
72 MHz

Kolizní kanály 35 MHz
k.61 u Horák Martin
k.61 u Horák Štěpán
Kolizní kanály 40 MHz
Kolizní kanály 72 MHz


Počet kolizních kanálů na 35 MHz
2x - k.61
Počet kolizních kanálů na 40 MHz
Počet kolizních kanálů na 72 MHz

^^^


Rozlosování

Let č. - 1
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7
Skupina 1 Kubica Jan
2,4 GHz
Kuba Jaroslav
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Horák Martin
35 MHz(61)
Váňa Jiří
2,4 GHz
Semerák Petr
2,4 GHz
Skupina 2 Nehera Petr
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Bedřich Koros
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Skupina 3 Horák Štěpán
35 MHz(61)
Dušek Petr
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Koláska Petr
2,4 GHz
Čermák Vladimír
2,4 GHz
Zemančík Kristián
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz

Let č. - 2
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7
Skupina 1 Krátký Aleš
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Bedřich Koros
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Skupina 2 Kuba Jaroslav
2,4 GHz
Horák Štěpán
35 MHz(61)
Váňa Jiří
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Čermák Vladimír
2,4 GHz
Skupina 3 Zemančík Kristián
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Semerák Petr
2,4 GHz
Koláska Petr
2,4 GHz
Horák Martin
35 MHz(61)

Let č. - 3
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7
Skupina 1 Chalupník Milan
2,4 GHz
Zemančík Kristián
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Horák Martin
35 MHz(61)
Čermák Vladimír
2,4 GHz
Váňa Jiří
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Skupina 2 Koláska Petr
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Kuba Jaroslav
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Skupina 3 Bedřich Koros
2,4 GHz
Horák Štěpán
35 MHz(61)
Číp Mirek
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
Semerák Petr
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz

Let č. - 4
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7
Skupina 1 Číp Mirek
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Horák Štěpán
35 MHz(61)
Malčík Radek
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Čermák Vladimír
2,4 GHz
Skupina 2 Bedřich Koros
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Váňa Jiří
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Zemančík Kristián
2,4 GHz
Horák Martin
35 MHz(61)
Kuba Jaroslav
2,4 GHz
Skupina 3 Dušek Petr
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Semerák Petr
2,4 GHz
Koláska Petr
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz

Let č. - 5
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7
Skupina 1 Číp Mirek
2,4 GHz
Bedřich Koros
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Skupina 2 Horák Štěpán
35 MHz(61)
Semerák Petr
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Čermák Vladimír
2,4 GHz
Kuba Jaroslav
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Váňa Jiří
2,4 GHz
Skupina 3 Koláska Petr
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Zemančík Kristián
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Horák Martin
35 MHz(61)
Krátký Aleš
2,4 GHz

^^^


'Kdo s kým'

Dušek Petr
Kubica Jan
Veselovský Jiří
Váňa Jiří
Horák Štěpán
Horák Martin
Bedřich Koros
Nehera Petr
Chalupník Milan
Krátký Aleš
Koláska Petr
Kuba Jaroslav
Krajčovič Ivan
Čermák Vladimír
Malčík Zdeněk
Malčík Petr
Malčík Radek
Semerák Petr
Zemančík Kristián
Tomiška Leoš
Číp Mirek
Dušek Petr X 1 1 1 2 0 1 2 0 1 3 2 3 2 1 1 2 1 1 3 2
Kubica Jan 1 X 1 3 1 2 1 1 3 2 1 2 2 2 2 0 1 3 1 1 0
Veselovský Jiří 1 1 X 1 0 2 3 1 2 3 2 2 1 0 1 3 1 0 2 3 1
Váňa Jiří 1 3 1 X 2 3 1 0 2 0 0 4 2 3 1 0 1 2 2 1 1
Horák Štěpán 2 1 0 2 X 0 1 1 1 1 1 2 1 4 4 1 1 2 1 1 3
Horák Martin 0 2 2 3 0 X 1 1 3 1 2 2 1 1 0 2 2 2 4 1 0
Bedřich Koros 1 1 3 1 1 1 X 3 1 3 0 1 2 0 2 1 1 1 1 3 3
Nehera Petr 2 1 1 0 1 1 3 X 0 3 2 0 3 0 1 2 2 3 1 1 3
Chalupník Milan 0 3 2 2 1 3 1 0 X 2 1 1 1 2 2 2 2 1 2 1 1
Krátký Aleš 1 2 3 0 1 1 3 3 2 X 2 0 2 0 2 2 0 2 1 1 2
Koláska Petr 3 1 2 0 1 2 0 2 1 2 X 1 1 1 1 3 2 2 3 2 0
Kuba Jaroslav 2 2 2 4 2 2 1 0 1 0 1 X 1 2 1 1 2 2 1 2 1
Krajčovič Ivan 3 2 1 2 1 1 2 3 1 2 1 1 X 2 0 1 1 1 1 1 3
Čermák Vladimír 2 2 0 3 4 1 0 0 2 0 1 2 2 X 3 1 1 1 2 1 2
Malčík Zdeněk 1 2 1 1 4 0 2 1 2 2 1 1 0 3 X 1 1 2 1 2 2
Malčík Petr 1 0 3 0 1 2 1 2 2 2 3 1 1 1 1 X 3 1 2 1 2
Malčík Radek 2 1 1 1 1 2 1 2 2 0 2 2 1 1 1 3 X 2 1 2 2
Semerák Petr 1 3 0 2 2 2 1 3 1 2 2 2 1 1 2 1 2 X 1 0 1
Zemančík Kristián 1 1 2 2 1 4 1 1 2 1 3 1 1 2 1 2 1 1 X 2 0
Tomiška Leoš 3 1 3 1 1 1 3 1 1 1 2 2 1 1 2 1 2 0 2 X 1
Číp Mirek 2 0 1 1 3 0 3 3 1 2 0 1 3 2 2 2 2 1 0 1 X

Výsledky základních kol

Kolo - 1 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Kubica Jan

4:5
40
136
Kuba Jaroslav

0:0
0
0
Malčík Radek

5:55
50
127
Chalupník Milan

9:43
45
173
Horák Martin

9:34
25
201
Váňa Jiří

9:55
50
137
Semerák Petr

5:57
50
202
217 0 341,5 541,5 496 576,5 301
376,41 0 592,37 939,29 860,36 1000 522,12

Kolo - 1 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Nehera Petr

7:7
0
181
Veselovský Jiří

6:1
0
149
Číp Mirek

5:47
45
146
Krátký Aleš

9:57
50
179
Malčík Petr

4:28
0
118
Bedřich Koros

8:17
35
177
Krajčovič Ivan

9:56
50
207
336,5 286,5 319 557,5 209 443,5 525
603,59 513,9 572,2 1000 374,89 795,52 941,7

Kolo - 1 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Horák Štěpán

0:0
0
0
Dušek Petr

8:30
40
176
Malčík Zdeněk

8:37
25
105
Koláska Petr

5:21
40
120
Čermák Vladimír

5:22
50
125
Zemančík Kristián

5:13
50
101
Tomiška Leoš

5:28
50
205
0 462 489,5 301 309,5 312,5 263
0 943,82 1000 614,91 632,28 638,41 537,28

Kolo - 2 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Krátký Aleš

9:3
50
226
Veselovský Jiří

9:50
50
192
Malčík Zdeněk

9:35
45
248
Bedřich Koros

9:24
40
209
Tomiška Leoš

7:55
5
173
Chalupník Milan

9:49
45
217
Kubica Jan

5:21
50
186
415 544 376 477 393,5 483 278
762,87 1000 691,18 876,84 723,35 887,87 511,03

Kolo - 2 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Kuba Jaroslav

7:39
15
257
Horák Štěpán

7:3
0
204
Váňa Jiří

6:12
0
189
Dušek Petr

9:51
30
213
Číp Mirek

6:10
0
210
Krajčovič Ivan

6:7
0
204
Čermák Vladimír

8:32
0
222
203 311 277,5 482 240 255 346
421,16 645,23 575,73 1000 497,93 529,05 717,84

Kolo - 2 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Zemančík Kristián

3:19
10
157
Nehera Petr

5:8
5
199
Malčík Radek

3:25
25
101
Malčík Petr

7:13
50
163
Semerák Petr

6:13
50
188
Koláska Petr

5:20
25
196
Horák Martin

4:12
50
127
130,5 213,5 179,5 401,5 329 247 238,5
325,03 531,76 447,07 1000 819,43 615,19 594,02

Kolo - 3 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Chalupník Milan

4:31
0
188
Zemančík Kristián

2:30
50
114
Krajčovič Ivan

7:25
45
182
Horák Martin

0:0
0
0
Čermák Vladimír

6:43
10
200
Váňa Jiří

2:36
50
135
Kubica Jan

3:42
0
170
177 143 399 0 313 138,5 137
443,61 358,4 1000 0 784,46 347,12 343,36

Kolo - 3 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Koláska Petr

7:28
30
213
Malčík Radek

5:25
50
134
Kuba Jaroslav

0:0
0
0
Veselovský Jiří

4:31
50
165
Malčík Petr

6:37
50
141
Dušek Petr

8:36
45
191
Tomiška Leoš

0:0
0
0
339 308 0 238,5 376,5 465,5 0
728,25 661,65 0 512,35 808,81 1000 0

Kolo - 3 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Bedřich Koros

9:5
15
170
Horák Štěpán

5:26
30
188
Číp Mirek

9:59
0
147
Krátký Aleš

9:57
50
216
Semerák Petr

0:31
50
25
Nehera Petr

5:34
0
182
Malčík Zdeněk

9:41
45
173
475 262 525,5 499 68,5 243 539,5
880,44 485,63 974,05 924,93 126,97 450,42 1000

Kolo - 4 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Číp Mirek

0:0
0
0
Malčík Zdeněk

4:7
15
143
Chalupník Milan

8:59
45
193
Horák Štěpán

6:59
45
198
Malčík Radek

4:35
0
194
Malčík Petr

7:44
30
191
Čermák Vladimír

6:7
45
143
0 190,5 487,5 365 178 398,5 340,5
0 390,77 1000 748,72 365,13 817,44 698,46

Kolo - 4 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Bedřich Koros

7:49
10
218
Veselovský Jiří

5:48
50
198
Váňa Jiří

5:21
35
208
Tomiška Leoš

0:0
0
0
Zemančík Kristián

4:4
50
106
Horák Martin

5:19
0
156
Kuba Jaroslav

4:6
0
206
325 299 232 0 241 241 128
1000 920 713,85 0 741,54 741,54 393,85

Kolo - 4 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Dušek Petr

8:55
0
172
Krajčovič Ivan

6:6
0
159
Semerák Petr

6:3
10
179
Koláska Petr

6:11
45
161
Kubica Jan

8:19
40
162
Nehera Petr

9:59
25
171
Krátký Aleš

7:34
50
212
449 286,5 283,5 335,5 458 538,5 368
833,8 532,03 526,46 623,03 850,51 1000 683,38

Kolo - 5 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Číp Mirek

0:0
0
0
Bedřich Koros

2:20
0
84
Malčík Radek

2:6
5
143
Dušek Petr

4:32
0
169
Tomiška Leoš

0:0
0
0
Nehera Petr

2:9
15
208
Krajčovič Ivan

2:58
0
158
0 98 59,5 187,5 0 20 99
0 522,67 317,33 1000 0 106,67 528

Kolo - 5 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Horák Štěpán

4:20
0
182
Semerák Petr

3:16
45
132
Kubica Jan

3:23
15
184
Čermák Vladimír

5:7
25
181
Kuba Jaroslav

0:0
0
0
Malčík Zdeněk

3:33
50
192
Váňa Jiří

3:54
50
150
169 175 126 241,5 0 167 209
699,79 724,64 521,74 1000 0 691,51 865,42

Kolo - 5 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Koláska Petr

2:43
35
166
Chalupník Milan

6:26
10
174
Zemančík Kristián

4:47
45
123
Malčík Petr

6:43
20
162
Veselovský Jiří

3:25
5
156
Horák Martin

2:9
0
133
Krátký Aleš

3:7
50
186
115 309 270,5 342 132 62,5 144
336,26 903,51 790,94 1000 385,96 182,75 421,05

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po základních kolech

Zákl. výsledky

poz. Jméno soutěžícího Klub Licence Frekvence Věková kategorie V teamu Stát přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo pen
1* Dušek Petr CZE-232-003 2,4 GHz 0 0 CZE 1000 3943,82 943,82
8:30 / 40 / 176
1000
9:51 / 30 / 213
1000
8:36 / 45 / 191
833,8
8:55 / 0 / 172
1000
4:32 / 0 / 169
0
2* Chalupník Milan CZE-442-036 2,4 GHz 0 0 CZE 945,95 3730,67 939,29
9:43 / 45 / 173
887,87
9:49 / 45 / 217
443,61
4:31 / 0 / 188
1000
8:59 / 45 / 193
903,51
6:26 / 10 / 174
0
3* Malčík Petr CZE-065-211 2,4 GHz 0 0 CZE 919,48 3626,25 374,89
4:28 / 0 / 118
1000
7:13 / 50 / 163
808,81
6:37 / 50 / 141
817,44
7:44 / 30 / 191
1000
6:43 / 20 / 162
0
4* Bedřich Koros CZE-058-102 2,4 GHz 0 0 CZE 900,85 3552,8 795,52
8:17 / 35 / 177
876,84
9:24 / 40 / 209
880,44
9:5 / 15 / 170
1000
7:49 / 10 / 218
522,67
2:20 / 0 / 84
0
5* Malčík Zdeněk CZE-065-202 2,4 GHz 0 0 CZE 857,72 3382,69 1000
8:37 / 25 / 105
691,18
9:35 / 45 / 248
1000
9:41 / 45 / 173
390,77
4:7 / 15 / 143
691,51
3:33 / 50 / 192
0
6* Krátký Aleš CZE-548-001 2,4 GHz 0 0 CZE 854,8 3371,18 1000
9:57 / 50 / 179
762,87
9:3 / 50 / 226
924,93
9:57 / 50 / 216
683,38
7:34 / 50 / 212
421,05
3:7 / 50 / 186
0
7* Čermák Vladimír CZE-210-003 2,4 GHz 0 0 CZE 811,59 3200,76 632,28
5:22 / 50 / 125
717,84
8:32 / 0 / 222
784,46
6:43 / 10 / 200
698,46
6:7 / 45 / 143
1000
5:7 / 25 / 181
0
8 Váňa Jiří CZE-074-050 2,4 GHz 0 0 CZE 799,99 3155 1000
9:55 / 50 / 137
575,73
6:12 / 0 / 189
347,12
2:36 / 50 / 135
713,85
5:21 / 35 / 208
865,42
3:54 / 50 / 150
0
9 Krajčovič Ivan CZE-069-013 2,4 GHz 0 0 CZE 761,39 3002,78 941,7
9:56 / 50 / 207
529,05
6:7 / 0 / 204
1000
7:25 / 45 / 182
532,03
6:6 / 0 / 159
528
2:58 / 0 / 158
0
10 Veselovský Jiří CZE-213-020 2,4 GHz 0 0 CZE 747,05 2946,25 513,9
6:1 / 0 / 149
1000
9:50 / 50 / 192
512,35
4:31 / 50 / 165
920
5:48 / 50 / 198
385,96
3:25 / 5 / 156
0
11 Semerák Petr CZE-210-088 2,4 GHz 0 0 CZE 657,4 2592,65 522,12
5:57 / 50 / 202
819,43
6:13 / 50 / 188
126,97
0:31 / 50 / 25
526,46
6:3 / 10 / 179
724,64
3:16 / 45 / 132
0
12 Nehera Petr CZE-058-023 2,4 GHz 0 0 CZE 655,65 2585,77 603,59
7:7 / 0 / 181
531,76
5:8 / 5 / 199
450,42
5:34 / 0 / 182
1000
9:59 / 25 / 171
106,67
2:9 / 15 / 208
0
13 Koláska Petr CZE-548-003 2,4 GHz 0 0 CZE 654,54 2581,38 614,91
5:21 / 40 / 120
615,19
5:20 / 25 / 196
728,25
7:28 / 30 / 213
623,03
6:11 / 45 / 161
336,26
2:43 / 35 / 166
0
14 Horák Štěpán CZE-232-098 35 MHz 2 0 CZE 654,03 2579,37 0
0:0 / 0 / 0
645,23
7:3 / 0 / 204
485,63
5:26 / 30 / 188
748,72
6:59 / 45 / 198
699,79
4:20 / 0 / 182
0
15 Zemančík Kristián CZE-065-207 2,4 GHz 0 0 CZE 641,33 2529,29 638,41
5:13 / 50 / 101
325,03
3:19 / 10 / 157
358,4
2:30 / 50 / 114
741,54
4:4 / 50 / 106
790,94
4:47 / 45 / 123
0
16 Horák Martin CZE-337-010 35 MHz 0 0 CZE 603,14 2378,67 860,36
9:34 / 25 / 201
594,02
4:12 / 50 / 127
0
0:0 / 0 / 0
741,54
5:19 / 0 / 156
182,75
2:9 / 0 / 133
0
17 Kubica Jan CZE-395-033 2,4 GHz 0 0 CZE 572,97 2259,69 376,41
4:5 / 40 / 136
511,03
5:21 / 50 / 186
343,36
3:42 / 0 / 170
850,51
8:19 / 40 / 162
521,74
3:23 / 15 / 184
0
18 Číp Mirek CZE-232-045 2,4 GHz 0 0 CZE 518,32 2044,18 572,2
5:47 / 45 / 146
497,93
6:10 / 0 / 210
974,05
9:59 / 0 / 147
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
19 Malčík Radek CZE-065-212 2,4 GHz 0 0 CZE 498,56 1966,22 592,37
5:55 / 50 / 127
447,07
3:25 / 25 / 101
661,65
5:25 / 50 / 134
365,13
4:35 / 0 / 194
317,33
2:6 / 5 / 143
-100
20 Tomiška Leoš CZE-232-018 2,4 GHz 0 0 CZE 319,65 1260,63 537,28
5:28 / 50 / 205
723,35
7:55 / 5 / 173
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
21 Kuba Jaroslav CZE-232-054 2,4 GHz 0 0 CZ 206,65 815,01 0
0:0 / 0 / 0
421,16
7:39 / 15 / 257
0
0:0 / 0 / 0
393,85
4:6 / 0 / 206
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Výsledky finálových kol

Finále1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Dušek Petr

M4:S36
L45
(H184)
Chalupník Milan

M4:S25
L40
(H193)
Malčík Petr

M3:S18
L40
(H204)
Bedřich Koros

M0:S0
L0
(H0)
Malčík Zdeněk

M2:S53
L50
(H172)
Krátký Aleš

M2:S53,0
L0
(H185)
Čermák Vladimír

M3:S51
L0
(H201)
229 208,5 126 0 137 80,5 128
1000 910,48 550,22 0 598,25 351,53 558,95

Finále2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Čermák Vladimír

M2:S33
L5
(H163)
Dušek Petr

M2:S37
L0
(H219)
Chalupník Milan

M1:S58
L0
(H175)
Malčík Petr

M3:S22
L45
(H154)
Bedřich Koros

M0:S0
L0
(H0)
Malčík Zdeněk

M2:S15
L0
(H127)
Krátký Aleš

M2:S2,0
L0
(H143)
76,5 0 30,5 170 0 71,5 50,5
450 0 179,41 1000 0 420,59 297,06

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po finálních kolech

Celkové výsledky
poz. přepoč. celkem F-let 1 F-let 2 pen Zakl. pozice Jméno soutěžícího přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo pen
1 1000 1550,22 550,22
3:18 / 40 / 204
1000
3:22 / 45 / 154
0 3* Malčík Petr 919,48 3626,25 374,89
4:28 / 0 / 118
1000
7:13 / 50 / 163
808,81
6:37 / 50 / 141
817,44
7:44 / 30 / 191
1000
6:43 / 20 / 162
0
2 703,06 1089,89 910,48
4:25 / 40 / 193
179,41
1:58 / 0 / 175
0 2* Chalupník Milan 945,95 3730,67 939,29
9:43 / 45 / 173
887,87
9:49 / 45 / 217
443,61
4:31 / 0 / 188
1000
8:59 / 45 / 193
903,51
6:26 / 10 / 174
0
3 657,22 1018,84 598,25
2:53 / 50 / 172
420,59
2:15 / 0 / 127
0 5* Malčík Zdeněk 857,72 3382,69 1000
8:37 / 25 / 105
691,18
9:35 / 45 / 248
1000
9:41 / 45 / 173
390,77
4:7 / 15 / 143
691,51
3:33 / 50 / 192
0
4 650,84 1008,95 558,95
3:51 / 0 / 201
450
2:33 / 5 / 163
0 7* Čermák Vladimír 811,59 3200,76 632,28
5:22 / 50 / 125
717,84
8:32 / 0 / 222
784,46
6:43 / 10 / 200
698,46
6:7 / 45 / 143
1000
5:7 / 25 / 181
0
5 645,07 1000 1000
4:36 / 45 / 184
0
2:37 / 0 / 219
0 1* Dušek Petr 1000 3943,82 943,82
8:30 / 40 / 176
1000
9:51 / 30 / 213
1000
8:36 / 45 / 191
833,8
8:55 / 0 / 172
1000
4:32 / 0 / 169
0
6 418,39 648,59 351,53
2:53 / 0 / 185
297,06
2:2 / 0 / 143
0 6* Krátký Aleš 854,8 3371,18 1000
9:57 / 50 / 179
762,87
9:3 / 50 / 226
924,93
9:57 / 50 / 216
683,38
7:34 / 50 / 212
421,05
3:7 / 50 / 186
0
7 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0 4* Bedřich Koros 900,85 3552,8 795,52
8:17 / 35 / 177
876,84
9:24 / 40 / 209
880,44
9:5 / 15 / 170
1000
7:49 / 10 / 218
522,67
2:20 / 0 / 84
0
-- -- 8 Váňa Jiří 799,99 3155 1000
9:55 / 50 / 137
575,73
6:12 / 0 / 189
347,12
2:36 / 50 / 135
713,85
5:21 / 35 / 208
865,42
3:54 / 50 / 150
0
-- -- 9 Krajčovič Ivan 761,39 3002,78 941,7
9:56 / 50 / 207
529,05
6:7 / 0 / 204
1000
7:25 / 45 / 182
532,03
6:6 / 0 / 159
528
2:58 / 0 / 158
0
-- -- 10 Veselovský Jiří 747,05 2946,25 513,9
6:1 / 0 / 149
1000
9:50 / 50 / 192
512,35
4:31 / 50 / 165
920
5:48 / 50 / 198
385,96
3:25 / 5 / 156
0
-- -- 11 Semerák Petr 657,4 2592,65 522,12
5:57 / 50 / 202
819,43
6:13 / 50 / 188
126,97
0:31 / 50 / 25
526,46
6:3 / 10 / 179
724,64
3:16 / 45 / 132
0
-- -- 12 Nehera Petr 655,65 2585,77 603,59
7:7 / 0 / 181
531,76
5:8 / 5 / 199
450,42
5:34 / 0 / 182
1000
9:59 / 25 / 171
106,67
2:9 / 15 / 208
0
-- -- 13 Koláska Petr 654,54 2581,38 614,91
5:21 / 40 / 120
615,19
5:20 / 25 / 196
728,25
7:28 / 30 / 213
623,03
6:11 / 45 / 161
336,26
2:43 / 35 / 166
0
-- -- 14 Horák Štěpán 654,03 2579,37 0
0:0 / 0 / 0
645,23
7:3 / 0 / 204
485,63
5:26 / 30 / 188
748,72
6:59 / 45 / 198
699,79
4:20 / 0 / 182
0
-- -- 15 Zemančík Kristián 641,33 2529,29 638,41
5:13 / 50 / 101
325,03
3:19 / 10 / 157
358,4
2:30 / 50 / 114
741,54
4:4 / 50 / 106
790,94
4:47 / 45 / 123
0
-- -- 16 Horák Martin 603,14 2378,67 860,36
9:34 / 25 / 201
594,02
4:12 / 50 / 127
0
0:0 / 0 / 0
741,54
5:19 / 0 / 156
182,75
2:9 / 0 / 133
0
-- -- 17 Kubica Jan 572,97 2259,69 376,41
4:5 / 40 / 136
511,03
5:21 / 50 / 186
343,36
3:42 / 0 / 170
850,51
8:19 / 40 / 162
521,74
3:23 / 15 / 184
0
-- -- 18 Číp Mirek 518,32 2044,18 572,2
5:47 / 45 / 146
497,93
6:10 / 0 / 210
974,05
9:59 / 0 / 147
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 19 Malčík Radek 498,56 1966,22 592,37
5:55 / 50 / 127
447,07
3:25 / 25 / 101
661,65
5:25 / 50 / 134
365,13
4:35 / 0 / 194
317,33
2:6 / 5 / 143
-100
-- -- 20 Tomiška Leoš 319,65 1260,63 537,28
5:28 / 50 / 205
723,35
7:55 / 5 / 173
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 21 Kuba Jaroslav 206,65 815,01 0
0:0 / 0 / 0
421,16
7:39 / 15 / 257
0
0:0 / 0 / 0
393,85
4:6 / 0 / 206
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Oficiální výsledovka s body



Výsledky

Kontakt - Jméno :587
Datum konání :19.4.2014
Kategorie :RCEV
Místo konání :Hořice
Číslo pořádajícího klubu (např CZE96)CZE123
Kontakt - Jméno :kontakt - jmeno
Kontakt - Adresa :kontakt adresa
Kontakt - Email :kontakt email
Kontakt - Telefon :kontakt - telefon
Pořadatel :LMK Hořice
Ředitel soutěže :Petr Dušek
Hlavní rozhodčí :Pavel Školník
Počasí :Jasno, 13-19°C, V vítr 5-9m/s




Pořadí - všichni

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 body přepoč.
1* Malčík Petr CZE-065-211 374,89
4:28 / 0 / 118
1000
7:13 / 50 / 163
808,81
6:37 / 50 / 141
817,44
7:44 / 30 / 191
1000
6:43 / 20 / 162
3626,25 919,48
2* Chalupník Milan CZE-442-036 939,29
9:43 / 45 / 173
887,87
9:49 / 45 / 217
443,61
4:31 / 0 / 188
1000
8:59 / 45 / 193
903,51
6:26 / 10 / 174
3730,67 945,95
3* Malčík Zdeněk CZE-065-202 1000
8:37 / 25 / 105
691,18
9:35 / 45 / 248
1000
9:41 / 45 / 173
390,77
4:7 / 15 / 143
691,51
3:33 / 50 / 192
3382,69 857,72
4* Čermák Vladimír CZE-210-003 632,28
5:22 / 50 / 125
717,84
8:32 / 0 / 222
784,46
6:43 / 10 / 200
698,46
6:7 / 45 / 143
1000
5:7 / 25 / 181
3200,76 811,59
5* Dušek Petr CZE-232-003 943,82
8:30 / 40 / 176
1000
9:51 / 30 / 213
1000
8:36 / 45 / 191
833,8
8:55 / 0 / 172
1000
4:32 / 0 / 169
3943,82 1000
6* Krátký Aleš CZE-548-001 1000
9:57 / 50 / 179
762,87
9:3 / 50 / 226
924,93
9:57 / 50 / 216
683,38
7:34 / 50 / 212
421,05
3:7 / 50 / 186
3371,18 854,8
7* Bedřich Koros CZE-058-102 795,52
8:17 / 35 / 177
876,84
9:24 / 40 / 209
880,44
9:5 / 15 / 170
1000
7:49 / 10 / 218
522,67
2:20 / 0 / 84
3552,8 900,85
8 Váňa Jiří CZE-074-050 1000
9:55 / 50 / 137
575,73
6:12 / 0 / 189
347,12
2:36 / 50 / 135
713,85
5:21 / 35 / 208
865,42
3:54 / 50 / 150
3155 799,99
9 Krajčovič Ivan CZE-069-013 941,7
9:56 / 50 / 207
529,05
6:7 / 0 / 204
1000
7:25 / 45 / 182
532,03
6:6 / 0 / 159
528
2:58 / 0 / 158
3002,78 761,39
10 Veselovský Jiří CZE-213-020 513,9
6:1 / 0 / 149
1000
9:50 / 50 / 192
512,35
4:31 / 50 / 165
920
5:48 / 50 / 198
385,96
3:25 / 5 / 156
2946,25 747,05
11 Semerák Petr CZE-210-088 522,12
5:57 / 50 / 202
819,43
6:13 / 50 / 188
126,97
0:31 / 50 / 25
526,46
6:3 / 10 / 179
724,64
3:16 / 45 / 132
2592,65 657,4
12 Nehera Petr CZE-058-023 603,59
7:7 / 0 / 181
531,76
5:8 / 5 / 199
450,42
5:34 / 0 / 182
1000
9:59 / 25 / 171
106,67
2:9 / 15 / 208
2585,77 655,65
13 Koláska Petr CZE-548-003 614,91
5:21 / 40 / 120
615,19
5:20 / 25 / 196
728,25
7:28 / 30 / 213
623,03
6:11 / 45 / 161
336,26
2:43 / 35 / 166
2581,38 654,54
14 Horák Štěpán CZE-232-098 0
0:0 / 0 / 0
645,23
7:3 / 0 / 204
485,63
5:26 / 30 / 188
748,72
6:59 / 45 / 198
699,79
4:20 / 0 / 182
2579,37 654,03
15 Zemančík Kristián CZE-065-207 638,41
5:13 / 50 / 101
325,03
3:19 / 10 / 157
358,4
2:30 / 50 / 114
741,54
4:4 / 50 / 106
790,94
4:47 / 45 / 123
2529,29 641,33
16 Horák Martin CZE-337-010 860,36
9:34 / 25 / 201
594,02
4:12 / 50 / 127
0
0:0 / 0 / 0
741,54
5:19 / 0 / 156
182,75
2:9 / 0 / 133
2378,67 603,14
17 Kubica Jan CZE-395-033 376,41
4:5 / 40 / 136
511,03
5:21 / 50 / 186
343,36
3:42 / 0 / 170
850,51
8:19 / 40 / 162
521,74
3:23 / 15 / 184
2259,69 572,97
18 Číp Mirek CZE-232-045 572,2
5:47 / 45 / 146
497,93
6:10 / 0 / 210
974,05
9:59 / 0 / 147
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
2044,18 518,32
19 Malčík Radek CZE-065-212 592,37
5:55 / 50 / 127
447,07
3:25 / 25 / 101
661,65
5:25 / 50 / 134
365,13
4:35 / 0 / 194
317,33
2:6 / 5 / 143
1966,22 498,56
20 Tomiška Leoš CZE-232-018 537,28
5:28 / 50 / 205
723,35
7:55 / 5 / 173
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
1260,63 319,65
21 Kuba Jaroslav CZE-232-054 0
0:0 / 0 / 0
421,16
7:39 / 15 / 257
0
0:0 / 0 / 0
393,85
4:6 / 0 / 206
0
0:0 / 0 / 0
815,01 206,65

^^^


Pořadí klubů


Klub Členů Příjmení, jméno Součet Průměr

^^^


Pořadí týmů

Týmy Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
none 21 Dušek Petr, Kubica Jan, Veselovský Jiří, Váňa Jiří, Horák Štěpán, Horák Martin, Bedřich Koros, Nehera Petr, Chalupník Milan, Krátký Aleš, Koláska Petr, Kuba Jaroslav, Krajčovič Ivan, Čermák Vladimír, Malčík Zdeněk, Malčík Petr, Malčík Radek, Semerák Petr, Zemančík Kristián, Tomiška Leoš, Číp Mirek, 64040,84 3049,56

^^^


Přestnost přistání

Příjmení, jméno celkem přistání Součet Průměr
Zemančík Kristián 5 50 , 10 , 50 , 50 , 45 205 41
Semerák Petr 5 50 , 50 , 50 , 10 , 45 205 41
Váňa Jiří 5 50 , 0 , 50 , 35 , 50 185 37
Krátký Aleš 7 50 , 50 , 50 , 50 , 50 , 0 , 0 250 35,71
Koláska Petr 5 40 , 25 , 30 , 45 , 35 175 35
Malčík Petr 7 0 , 50 , 50 , 30 , 20 , 40 , 45 235 33,57
Malčík Zdeněk 7 25 , 45 , 45 , 15 , 50 , 50 , 0 230 32,86
Veselovský Jiří 5 0 , 50 , 50 , 50 , 5 155 31
Kubica Jan 5 40 , 50 , 0 , 40 , 15 145 29
Chalupník Milan 7 45 , 45 , 0 , 45 , 10 , 40 , 0 185 26,43
Malčík Radek 5 50 , 25 , 50 , 0 , 5 130 26
Dušek Petr 7 40 , 30 , 45 , 0 , 0 , 45 , 0 160 22,86
Čermák Vladimír 7 50 , 0 , 10 , 45 , 25 , 0 , 5 135 19,29
Krajčovič Ivan 5 50 , 0 , 45 , 0 , 0 95 19
Horák Martin 5 25 , 50 , 0 , 0 , 0 75 15
Horák Štěpán 5 0 , 0 , 30 , 45 , 0 75 15
Bedřich Koros 7 35 , 40 , 15 , 10 , 0 , 0 , 0 100 14,29
Tomiška Leoš 5 50 , 5 , 0 , 0 , 0 55 11
Číp Mirek 5 45 , 0 , 0 , 0 , 0 45 9
Nehera Petr 5 0 , 5 , 0 , 25 , 15 45 9
Kuba Jaroslav 5 0 , 15 , 0 , 0 , 0 15 3

^^^


Průměrná doba letu


Příjmení, jméno Počet záznamů Letové časy Celekem vteřin Průměrný letový čas
Dušek Petr 5 8:30, 9:51, 8:36, 8:55, 4:32, 2424 8:4,80000000000001
Krátký Aleš 5 9:57, 9:3, 9:57, 7:34, 3:7, 2378 7:55,6
Chalupník Milan 5 9:43, 9:49, 4:31, 8:59, 6:26, 2368 7:53,6
Bedřich Koros 5 8:17, 9:24, 9:5, 7:49, 2:20, 2215 7:23
Malčík Zdeněk 5 8:37, 9:35, 9:41, 4:7, 3:33, 2133 7:6,60000000000002
Malčík Petr 5 4:28, 7:13, 6:37, 7:44, 6:43, 1965 6:33
Krajčovič Ivan 5 9:56, 6:7, 7:25, 6:6, 2:58, 1952 6:30,4
Čermák Vladimír 5 5:22, 8:32, 6:43, 6:7, 5:7, 1911 6:22,2
Nehera Petr 5 7:7, 5:8, 5:34, 9:59, 2:9, 1797 5:59,4
Veselovský Jiří 5 6:1, 9:50, 4:31, 5:48, 3:25, 1775 5:55
Váňa Jiří 5 9:55, 6:12, 2:36, 5:21, 3:54, 1678 5:35,6
Koláska Petr 5 5:21, 5:20, 7:28, 6:11, 2:43, 1623 5:24,6
Kubica Jan 5 4:5, 5:21, 3:42, 8:19, 3:23, 1490 4:58
Horák Štěpán 5 0:0, 7:3, 5:26, 6:59, 4:20, 1428 4:45,6
Semerák Petr 5 5:57, 6:13, 0:31, 6:3, 3:16, 1320 4:24
Číp Mirek 5 5:47, 6:10, 9:59, 0:0, 0:0, 1316 4:23,2
Malčík Radek 5 5:55, 3:25, 5:25, 4:35, 2:6, 1286 4:17,2
Horák Martin 5 9:34, 4:12, 0:0, 5:19, 2:9, 1274 4:14,8
Zemančík Kristián 5 5:13, 3:19, 2:30, 4:4, 4:47, 1193 3:58,6
Tomiška Leoš 5 5:28, 7:55, 0:0, 0:0, 0:0, 803 2:40,6
Kuba Jaroslav 5 0:0, 7:39, 0:0, 4:6, 0:0, 705 2:21

^^^


Průměrná výška


Příjmení, jméno Počet záznamů Průměrná výška Výška celkem Průměrná výška
Zemančík Kristián 5 101, 157, 114, 106, 123, 601 120,2
Malčík Radek 5 127, 101, 134, 194, 143, 699 139,8
Semerák Petr 5 202, 188, 25, 179, 132, 726 145,2
Horák Martin 4 201, 127, 0, 156, 133, 617 154,25
Malčík Petr 7 118, 163, 141, 191, 162, 204, 154, 1133 161,86
Váňa Jiří 5 137, 189, 135, 208, 150, 819 163,8
Malčík Zdeněk 7 105, 248, 173, 143, 192, 172, 127, 1160 165,71
Kubica Jan 5 136, 186, 170, 162, 184, 838 167,6
Číp Mirek 3 146, 210, 147, 0, 0, 503 167,67
Koláska Petr 5 120, 196, 213, 161, 166, 856 171,2
Bedřich Koros 5 177, 209, 170, 218, 84, 0, 0, 858 171,6
Veselovský Jiří 5 149, 192, 165, 198, 156, 860 172
Čermák Vladimír 7 125, 222, 200, 143, 181, 201, 163, 1235 176,43
Krajčovič Ivan 5 207, 204, 182, 159, 158, 910 182
Chalupník Milan 7 173, 217, 188, 193, 174, 193, 175, 1313 187,57
Nehera Petr 5 181, 199, 182, 171, 208, 941 188,2
Tomiška Leoš 2 205, 173, 0, 0, 0, 378 189
Dušek Petr 7 176, 213, 191, 172, 169, 184, 219, 1324 189,14
Krátký Aleš 7 179, 226, 216, 212, 186, 185, 143, 1347 192,43
Horák Štěpán 4 0, 204, 188, 198, 182, 772 193
Kuba Jaroslav 2 0, 257, 0, 206, 0, 463 231,5

^^^


Čas vs výška


Příjmení, jméno Letový čas ze 100 metrů Průměrná výška Průměrný letový čas Potřebná výška pro nalétání 10 minut
Bedřich Koros 4:18,16 171,6 7:23 232,42
Malčík Zdeněk 4:17,43 165,71 7:6,60000000000002 233,07
Dušek Petr 4:16,31 189,14 8:4,80000000000001 234,08
Chalupník Milan 4:12,49 187,57 7:53,6 237,63
Krátký Aleš 4:7,16 192,43 7:55,6 242,76
Malčík Petr 4:2,81 161,86 6:33 247,11
Čermák Vladimír 3:36,63 176,43 6:22,2 276,97
Krajčovič Ivan 3:34,51 182 6:30,4 279,71
Veselovský Jiří 3:26,4 172 5:55 290,7
Váňa Jiří 3:24,88 163,8 5:35,6 292,85
Zemančík Kristián 3:18,5 120,2 3:58,6 302,26
Nehera Petr 3:10,97 188,2 5:59,4 314,19
Koláska Petr 3:9,6 171,2 5:24,6 316,45
Malčík Radek 3:3,98 139,8 4:17,2 326,13
Semerák Petr 3:1,82 145,2 4:24 330
Kubica Jan 2:57,8 167,6 4:58 337,45
Horák Martin 2:45,19 154,25 4:14,8 363,23
Číp Mirek 2:36,98 167,67 4:23,2 382,23
Horák Štěpán 2:27,98 193 4:45,6 405,46
Tomiška Leoš 1:24,97 189 2:40,6 706,1
Kuba Jaroslav 1:0,91 231,5 2:21 985,11

^^^



Software SORG V4 (c) 2012 - Aleš Krátký / www.RCSOFTWARE.cz / ales@sgames.cz Stoupak.cz - RCEK, RCEJ, RCEN, RCEO, F5J, FXJ, Eurocup ... / www.stoupak.cz