Kompletní přehled ze soutěže : RCEV - Hořice 23.5.2015 - 24.5.2015 7:57:38

SORG V4 - www.RCSOFTWARE.cz / Aleš Krátký / ales@sgames.cz






Seznam zaregistrovaných soutěžících

# Příjmení, jméno Klub Stát Licence Frekvence 1. Kanál / 2. Kanál Věková kategorie
1 Čermák Vladimír   CZE  CZE-210-003  2,4 GHz 00(00) Senior 
2 Dušek Petr   CZE  CZE-232-003  2,4 GHz 00(00) Senior 
3 Veselovský Jiří   CZE  CZE-213-020  2,4 GHz 00(00) Senior 
4 Novotný Radek   CZE  CZE-008-013  2,4 GHz 00(00) Senior 
5 Kotula Miroslav   CZE  CZE-331-011  2,4 GHz 00(00) Senior 
6 Krajčovič Ivan   CZE  CZE-069-013  2,4 GHz 00(00) Senior 
7 Tomiška Leoš   CZE  CZE-232-018  2,4 GHz 00(00) Senior 
8 Koros Bedřich   CZE  CZE-058-102  2,4 GHz 00(00) Senior 
9 Novotný Luděk   CZE  CZE-008-014  2,4 GHz 00(00) Senior 
10 Kubica Jan   CZE  CZE-395-033  2,4 GHz 00(00) Senior 
11 Číp Miroslav   CZE  CZE-232-045  2,4 GHz 00(00) Senior 
12 Novotný René   CZE  CZE-008-133  2,4 GHz 00(00) Žák 
13 Horák Martin   CZE  CZE-337-010  35 MHz 61(61) Senior 
14 Hrobař Jiří   CZE  CZE-070-06  35 MHz 66(66) Senior 
15 Plichta Vladislav   CZE  CZE-335-336  2,4 GHz 00(00) Senior 
16 Malčík Zdeněk   CZE  CZE-065-202  2,4 GHz 00(00) Senior 
17 Malčík Radek   CZE  CZE-065-212  2,4 GHz 00(00) Senior 
18 Neherová Martina   CZE  CZE-065-213  2,4 GHz 00(00) Senior 
19 Nehera Petr   CZE  CZE-058-023  2,4 GHz 00(00) Senior 
20 Janovský Radek Hořice    CZE-232-053  2,4 GHz 00(00) Žák 

^^^


Výpis kanálů

2,4 GHz
Čermák Vladimír
Dušek Petr
Veselovský Jiří
Novotný Radek
Kotula Miroslav
Krajčovič Ivan
Tomiška Leoš
Koros Bedřich
Novotný Luděk
Kubica Jan
Číp Miroslav
Novotný René
Plichta Vladislav
Malčík Zdeněk
Malčík Radek
Neherová Martina
Nehera Petr
Janovský Radek
35 MHz
Horák Martin - 61
Hrobař Jiří - 66
40 MHz
72 MHz

Kolizní kanály 35 MHz
Kolizní kanály 40 MHz
Kolizní kanály 72 MHz


Počet kolizních kanálů na 35 MHz
Počet kolizních kanálů na 40 MHz
Počet kolizních kanálů na 72 MHz

^^^


Rozlosování

Let č. - 1
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7
Skupina 1 Novotný Radek
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Horák Martin
35 MHz(61)
Čermák Vladimír
2,4 GHz
Neherová Martina
2,4 GHz
Skupina 2 Malčík Radek
2,4 GHz
Hrobař Jiří
35 MHz(66)
Koros Bedřich
2,4 GHz
Číp Miroslav
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Skupina 3 Nehera Petr
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
Plichta Vladislav
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
-

Let č. - 2
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7
Skupina 1 Koros Bedřich
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Čermák Vladimír
2,4 GHz
Horák Martin
35 MHz(61)
Neherová Martina
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Skupina 2 Veselovský Jiří
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Plichta Vladislav
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Skupina 3 Novotný René
2,4 GHz
Hrobař Jiří
35 MHz(66)
Číp Miroslav
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
-

Let č. - 3
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7
Skupina 1 Kotula Miroslav
2,4 GHz
Číp Miroslav
2,4 GHz
Čermák Vladimír
2,4 GHz
Plichta Vladislav
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Skupina 2 Horák Martin
35 MHz(61)
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Neherová Martina
2,4 GHz
Hrobař Jiří
35 MHz(66)
Novotný Radek
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Skupina 3 Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
-

Let č. - 4
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7
Skupina 1 Dušek Petr
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Číp Miroslav
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Hrobař Jiří
35 MHz(66)
Koros Bedřich
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Skupina 2 Neherová Martina
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Plichta Vladislav
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Skupina 3 Čermák Vladimír
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Horák Martin
35 MHz(61)
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
-

Let č. - 5
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7
Skupina 1 Kubica Jan
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Číp Miroslav
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Skupina 2 Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Plichta Vladislav
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Horák Martin
35 MHz(61)
Janovský Radek
2,4 GHz
Skupina 3 Novotný René
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Čermák Vladimír
2,4 GHz
Neherová Martina
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Hrobař Jiří
35 MHz(66)
-

Let č. - 6
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7
Skupina 1 Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Plichta Vladislav
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Skupina 2 Novotný René
2,4 GHz
Číp Miroslav
2,4 GHz
Hrobař Jiří
35 MHz(66)
Malčík Radek
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Skupina 3 Nehera Petr
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Neherová Martina
2,4 GHz
Horák Martin
35 MHz(61)
Čermák Vladimír
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
-

^^^


'Kdo s kým'

Čermák Vladimír
Dušek Petr
Veselovský Jiří
Novotný Radek
Kotula Miroslav
Krajčovič Ivan
Tomiška Leoš
Koros Bedřich
Novotný Luděk
Kubica Jan
Číp Miroslav
Novotný René
Horák Martin
Hrobař Jiří
Plichta Vladislav
Malčík Zdeněk
Malčík Radek
Neherová Martina
Nehera Petr
Janovský Radek
Čermák Vladimír X 1 1 3 2 2 3 2 0 2 1 2 4 1 1 2 0 4 2 0
Dušek Petr 1 X 3 2 4 1 1 4 2 2 3 0 0 1 4 2 2 0 2 1
Veselovský Jiří 1 3 X 1 3 3 1 1 1 1 0 1 3 1 4 2 2 1 2 3
Novotný Radek 3 2 1 X 1 1 2 3 1 3 2 0 4 2 0 1 1 4 3 1
Kotula Miroslav 2 4 3 1 X 1 1 2 3 1 3 2 1 1 3 1 2 0 1 2
Krajčovič Ivan 2 1 3 1 1 X 1 3 1 3 1 3 3 1 2 2 3 1 0 2
Tomiška Leoš 3 1 1 2 1 1 X 0 2 3 0 2 2 1 2 2 2 4 2 2
Koros Bedřich 2 4 1 3 2 3 0 X 1 3 4 1 1 2 2 2 2 1 1 1
Novotný Luděk 0 2 1 1 3 1 2 1 X 3 3 3 0 2 2 2 2 1 2 2
Kubica Jan 2 2 1 3 1 3 3 3 3 X 1 1 2 0 2 3 1 3 0 1
Číp Miroslav 1 3 0 2 3 1 0 4 3 1 X 3 0 4 1 2 3 0 2 2
Novotný René 2 0 1 0 2 3 2 1 3 1 3 X 1 4 0 1 3 1 2 2
Horák Martin 4 0 3 4 1 3 2 1 0 2 0 1 X 1 1 2 1 4 2 2
Hrobař Jiří 1 1 1 2 1 1 1 2 2 0 4 4 1 X 0 1 3 2 4 3
Plichta Vladislav 1 4 4 0 3 2 2 2 2 2 1 0 1 0 X 4 2 1 1 3
Malčík Zdeněk 2 2 2 1 1 2 2 2 2 3 2 1 2 1 4 X 1 2 1 2
Malčík Radek 0 2 2 1 2 3 2 2 2 1 3 3 1 3 2 1 X 0 1 4
Neherová Martina 4 0 1 4 0 1 4 1 1 3 0 1 4 2 1 2 0 X 3 2
Nehera Petr 2 2 2 3 1 0 2 1 2 0 2 2 2 4 1 1 1 3 X 1
Janovský Radek 0 1 3 1 2 2 2 1 2 1 2 2 2 3 3 2 4 2 1 X

Výsledky základních kol

Kolo - 1 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Novotný Radek

9:58
45
222
Kubica Jan

9:44
45
123
Tomiška Leoš

8:33
0
140
Malčík Zdeněk

8:30
0
137
Horák Martin

9:58
40
190
Čermák Vladimír

8:13
15
144
Neherová Martina

7:23
45
155
477 567,5 443 441,5 543 436 410,5
840,53 1000 780,62 777,97 956,83 768,28 723,35

Kolo - 1 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Malčík Radek

7:47
45
154
Hrobař Jiří

4:51
0
137
Koros Bedřich

9:42
0
170
Číp Miroslav

8:19
50
130
Novotný René

6:52
45
197
Krajčovič Ivan

5:28
50
144
Janovský Radek

9:12
0
198
435 222,5 497 484 358,5 306 453
875,25 447,69 1000 973,84 721,33 615,69 911,47

Kolo - 1 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Nehera Petr

4:46
0
182
Kotula Miroslav

5:59
45
202
Veselovský Jiří

7:40
0
184
Novotný Luděk

8:31
40
153
Plichta Vladislav

6:13
5
159
Dušek Petr

5:33
30
139
--
195 298 368 474,5 298,5 293,5 --
410,96 628,03 775,55 1000 629,08 618,55 --

Kolo - 2 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Koros Bedřich

5:40
45
181
Novotný Radek

0:0
0
0
Krajčovič Ivan

5:37
40
184
Čermák Vladimír

4:14
0
187
Horák Martin

0:0
0
0
Neherová Martina

0:0
0
0
Kubica Jan

4:29
50
173
294,5 0 285 160,5 0 0 232,5
1000 0 967,74 544,99 0 0 789,47

Kolo - 2 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Veselovský Jiří

9:42
35
189
Dušek Petr

8:28
0
144
Plichta Vladislav

6:58
40
189
Kotula Miroslav

4:44
20
164
Malčík Radek

0:0
0
0
Tomiška Leoš

3:44
0
183
Janovský Radek

5:59
45
193
522,5 436 363,5 222 0 132,5 307,5
1000 834,45 695,69 424,88 0 253,59 588,52

Kolo - 2 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Novotný René

5:44
30
216
Hrobař Jiří

0:0
0
0
Číp Miroslav

5:47
45
175
Nehera Petr

6:12
30
211
Novotný Luděk

4:57
35
174
Malčík Zdeněk

4:40
35
155
--
226 0 304,5 269 245 237,5 --
742,2 0 1000 883,42 804,6 779,97 --

Kolo - 3 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Kotula Miroslav

4:33
0
188
Číp Miroslav

3:13
50
179
Čermák Vladimír

4:17
25
209
Plichta Vladislav

3:26
0
169
Koros Bedřich

4:40
20
234
Dušek Petr

3:46
0
183
Malčík Zdeněk

3:56
50
186
179 153,5 155 121,5 98 134,5 193
927,46 795,34 803,11 629,53 507,77 696,89 1000

Kolo - 3 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Horák Martin

9:50
50
188
Veselovský Jiří

9:5
45
185
Neherová Martina

7:20
0
188
Hrobař Jiří

2:36
35
110
Novotný Radek

9:54
50
204
Nehera Petr

7:25
45
194
Janovský Radek

9:56
0
201
546 497,5 346 136 532 393 493
1000 911,17 633,7 249,08 974,36 719,78 902,93

Kolo - 3 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Krajčovič Ivan

9:45
35
175
Kubica Jan

4:15
0
182
Malčík Radek

7:8
0
161
Tomiška Leoš

5:36
50
189
Novotný René

0:0
0
0
Novotný Luděk

5:53
45
168
--
532,5 164 347,5 291,5 0 314 --
1000 307,98 652,58 547,42 0 589,67 --

Kolo - 4 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Dušek Petr

2:17
25
136
Malčík Radek

9:56
50
126
Číp Miroslav

5:33
45
181
Novotný Radek

6:46
50
181
Hrobař Jiří

1:31
0
84
Koros Bedřich

4:30
40
175
Nehera Petr

2:21
45
168
94 583 287,5 365,5 49 222,5 102
161,23 1000 493,14 626,93 84,05 381,65 174,96

Kolo - 4 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Neherová Martina

6:42
0
189
Novotný Luděk

9:58
0
182
Tomiška Leoš

5:12
10
196
Plichta Vladislav

5:39
25
179
Malčík Zdeněk

9:51
10
168
Kubica Jan

5:56
40
185
Janovský Radek

5:38
5
210
307,5 507 224 274,5 517 303,5 213
594,78 980,66 433,27 530,95 1000 587,04 411,99

Kolo - 4 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Čermák Vladimír

5:21
40
235
Kotula Miroslav

5:21
50
194
Horák Martin

5:8
25
218
Veselovský Jiří

5:22
0
182
Novotný René

3:54
0
183
Krajčovič Ivan

5:6
0
184
--
156 274 179 231 142,5 214 --
569,34 1000 653,28 843,07 520,07 781,02 --

Kolo - 5 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Kubica Jan

9:58
45
193
Novotný Radek

9:59
30
193
Koros Bedřich

9:58
0
220
Číp Miroslav

7:26
35
199
Novotný Luděk

9:58
15
171
Kotula Miroslav

9:56
30
191
Dušek Petr

9:55
30
185
546,5 532,5 438 381,5 527,5 530,5 532,5
1000 974,38 801,46 698,08 965,23 970,72 974,38

Kolo - 5 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Krajčovič Ivan

4:11
10
206
Malčík Zdeněk

6:46
50
128
Plichta Vladislav

3:5
35
140
Veselovský Jiří

5:46
50
166
Malčík Radek

0:0
0
0
Horák Martin

3:4
0
169
Janovský Radek

4:34
0
188
143 392 150 313 0 99,5 180
364,8 1000 382,65 798,47 0 253,83 459,18

Kolo - 5 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Novotný René

3:53
0
154
Nehera Petr

6:5
5
195
Čermák Vladimír

3:37
30
198
Neherová Martina

6:16
40
164
Tomiška Leoš

3:10
0
153
Hrobař Jiří

1:36
5
107
--
156 272,5 148 334 113,5 47,5 --
467,07 815,87 443,11 1000 339,82 142,22 --

Kolo - 6 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Malčík Zdeněk

2:39
50
144
Kubica Jan

3:14
0
212
Veselovský Jiří

2:44
40
174
Koros Bedřich

3:15
0
180
Krajčovič Ivan

3:22
35
177
Plichta Vladislav

2:2
0
120
Dušek Petr

3:5
30
181
137 58 117 105 148,5 62 124,5
922,56 390,57 787,88 707,07 1000 417,51 838,38

Kolo - 6 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Novotný René

3:43
0
184
Číp Miroslav

5:21
0
143
Hrobař Jiří

0:0
0
0
Malčík Radek

0:0
0
0
Kotula Miroslav

6:38
0
221
Novotný Luděk

2:8
40
109
Janovský Radek

6:13
0
164
131 249,5 0 0 235 113,5 291
450,17 857,39 0 0 807,56 390,03 1000

Kolo - 6 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Nehera Petr

0:0
0
0
Novotný Radek

3:43
45
189
Neherová Martina

2:56
15
197
Horák Martin

3:39
45
158
Čermák Vladimír

2:46
50
160
Tomiška Leoš

3:43
25
164
--
0 173,5 92,5 185 136 166 --
0 937,84 500 1000 735,14 897,3 --

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po základních kolech

Zákl. výsledky

poz. Jméno soutěžícího Klub Licence Frekvence Věková kategorie V teamu Stát přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo pen
1 Kotula Miroslav CZE-331-011 2,4 GHz 0 0 CZE 1000 4705,74 628,03
5:59 / 45 / 202
1000
9:57 / 40 / 188
927,46
4:33 / 0 / 188
1000
5:21 / 50 / 194
970,72
9:56 / 30 / 191
807,56
6:38 / 0 / 221
0
2 Malčík Zdeněk CZE-065-202 2,4 GHz 0 0 CZE 999,32 4702,53 777,97
8:30 / 0 / 137
779,97
4:40 / 35 / 155
1000
3:56 / 50 / 186
1000
9:51 / 10 / 168
1000
6:46 / 50 / 128
922,56
2:39 / 50 / 144
0
3 Novotný Luděk CZE-008-014 2,4 GHz 0 0 CZE 929,79 4375,34 1000
8:31 / 40 / 153
839,78
9:55 / 45 / 228
589,67
5:53 / 45 / 168
980,66
9:58 / 0 / 182
965,23
9:58 / 15 / 171
390,03
2:8 / 40 / 109
0
4 Krajčovič Ivan CZE-069-013 2,4 GHz 0 0 CZE 927,47 4364,45 615,69
5:28 / 50 / 144
967,74
5:37 / 40 / 184
1000
9:45 / 35 / 175
781,02
5:6 / 0 / 184
364,8
4:11 / 10 / 206
1000
3:22 / 35 / 177
0
5 Novotný Radek CZE-008-013 2,4 GHz 0 0 CZE 925,26 4354,04 840,53
9:58 / 45 / 222
0
0:0 / 0 / 0
974,36
9:54 / 50 / 204
626,93
6:46 / 50 / 181
974,38
9:59 / 30 / 193
937,84
3:43 / 45 / 189
0
6 Veselovský Jiří CZE-213-020 2,4 GHz 0 0 CZE 922,4 4340,59 775,55
7:40 / 0 / 184
1000
9:42 / 35 / 189
911,17
9:5 / 45 / 185
843,07
5:22 / 0 / 182
798,47
5:46 / 50 / 166
787,88
2:44 / 40 / 174
0
7 Číp Miroslav CZE-232-045 2,4 GHz 0 0 CZE 919,02 4324,65 973,84
8:19 / 50 / 130
1000
5:47 / 45 / 175
795,34
3:13 / 50 / 179
493,14
5:33 / 45 / 181
698,08
7:26 / 35 / 199
857,39
5:21 / 0 / 143
0
8 Koros Bedřich CZE-058-102 2,4 GHz 0 0 CZE 853,49 4016,3 1000
9:42 / 0 / 170
1000
5:40 / 45 / 181
507,77
4:40 / 20 / 234
381,65
4:30 / 40 / 175
801,46
9:58 / 0 / 220
707,07
3:15 / 0 / 180
0
9 Horák Martin CZE-337-010 35 MHz 0 0 CZE 852,49 4011,58 956,83
9:58 / 40 / 190
401,47
5:12 / 0 / 188
1000
9:50 / 50 / 188
653,28
5:8 / 25 / 218
253,83
3:4 / 0 / 169
1000
3:39 / 45 / 158
0
10 Dušek Petr CZE-232-003 2,4 GHz 0 0 CZE 842,09 3962,65 618,55
5:33 / 30 / 139
834,45
8:28 / 0 / 144
696,89
3:46 / 0 / 183
161,23
2:17 / 25 / 136
974,38
9:55 / 30 / 185
838,38
3:5 / 30 / 181
0
11 Janovský Radek Hořice CZE-232-053 2,4 GHz 2 0 820,72 3862,1 911,47
9:12 / 0 / 198
588,52
5:59 / 45 / 193
902,93
9:56 / 0 / 201
411,99
5:38 / 5 / 210
459,18
4:34 / 0 / 188
1000
6:13 / 0 / 164
0
12 Kubica Jan CZE-395-033 2,4 GHz 0 0 CZE 800,53 3767,08 1000
9:44 / 45 / 123
789,47
4:29 / 50 / 173
307,98
4:15 / 0 / 182
587,04
5:56 / 40 / 185
1000
9:58 / 45 / 193
390,57
3:14 / 0 / 212
0
13 Neherová Martina CZE-065-213 2,4 GHz 0 0 CZE 733,54 3451,83 723,35
7:23 / 45 / 155
255,06
3:24 / 15 / 161
633,7
7:20 / 0 / 188
594,78
6:42 / 0 / 189
1000
6:16 / 40 / 164
500
2:56 / 15 / 197
0
14 Čermák Vladimír CZE-210-003 2,4 GHz 0 0 CZE 726,95 3420,86 768,28
8:13 / 15 / 144
544,99
4:14 / 0 / 187
803,11
4:17 / 25 / 209
569,34
5:21 / 40 / 235
443,11
3:37 / 30 / 198
735,14
2:46 / 50 / 160
0
15 Tomiška Leoš CZE-232-018 2,4 GHz 0 0 CZE 649,11 3054,56 780,62
8:33 / 0 / 140
395,95
4:16 / 45 / 172
547,42
5:36 / 50 / 189
433,27
5:12 / 10 / 196
339,82
3:10 / 0 / 153
897,3
3:43 / 25 / 164
0
16 Nehera Petr CZE-058-023 2,4 GHz 0 0 CZE 638,58 3004,99 410,96
4:46 / 0 / 182
883,42
6:12 / 30 / 211
719,78
7:25 / 45 / 194
174,96
2:21 / 45 / 168
815,87
6:5 / 5 / 195
0
0:0 / 0 / 0
0
17 Plichta Vladislav CZE-335-336 2,4 GHz 0 0 CZE 616,86 2902,76 629,08
6:13 / 5 / 159
695,69
6:58 / 40 / 189
629,53
3:26 / 0 / 169
530,95
5:39 / 25 / 179
382,65
3:5 / 35 / 140
417,51
2:2 / 0 / 120
0
18 Novotný René CZE-008-133 2,4 GHz 2 0 CZE 616,45 2900,84 721,33
6:52 / 45 / 197
742,2
5:44 / 30 / 216
0
0:0 / 0 / 0
520,07
3:54 / 0 / 183
467,07
3:53 / 0 / 154
450,17
3:43 / 0 / 184
0
19 Malčík Radek CZE-065-212 2,4 GHz 0 0 CZE 537,18 2527,83 875,25
7:47 / 45 / 154
0
0:0 / 0 / 0
652,58
7:8 / 0 / 161
1000
9:56 / 50 / 126
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
20 Hrobař Jiří CZE-070-06 35 MHz 0 0 CZE 196,15 923,04 447,69
4:51 / 0 / 137
0
0:0 / 0 / 0
249,08
2:36 / 35 / 110
84,05
1:31 / 0 / 84
142,22
1:36 / 5 / 107
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Výsledky finálových kol


OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po finálních kolech

Celkové výsledky
Zakl. pozice Jméno soutěžícího přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo pen
1* Kotula Miroslav 1000 + 30 = 1030 4705,74 628,03
5:59 / 45 / 202
1000
9:57 / 40 / 188
927,46
4:33 / 0 / 188
1000
5:21 / 50 / 194
970,72
9:56 / 30 / 191
807,56
6:38 / 0 / 221
0
2* Malčík Zdeněk 999,32 + 20 = 1019,32 4702,53 777,97
8:30 / 0 / 137
779,97
4:40 / 35 / 155
1000
3:56 / 50 / 186
1000
9:51 / 10 / 168
1000
6:46 / 50 / 128
922,56
2:39 / 50 / 144
0
3* Novotný Luděk 929,79 + 10 = 939,79 4375,34 1000
8:31 / 40 / 153
839,78
9:55 / 45 / 228
589,67
5:53 / 45 / 168
980,66
9:58 / 0 / 182
965,23
9:58 / 15 / 171
390,03
2:8 / 40 / 109
0
4* Krajčovič Ivan 927,47 4364,45 615,69
5:28 / 50 / 144
967,74
5:37 / 40 / 184
1000
9:45 / 35 / 175
781,02
5:6 / 0 / 184
364,8
4:11 / 10 / 206
1000
3:22 / 35 / 177
0
5* Novotný Radek 925,26 4354,04 840,53
9:58 / 45 / 222
0
0:0 / 0 / 0
974,36
9:54 / 50 / 204
626,93
6:46 / 50 / 181
974,38
9:59 / 30 / 193
937,84
3:43 / 45 / 189
0
6* Veselovský Jiří 922,4 4340,59 775,55
7:40 / 0 / 184
1000
9:42 / 35 / 189
911,17
9:5 / 45 / 185
843,07
5:22 / 0 / 182
798,47
5:46 / 50 / 166
787,88
2:44 / 40 / 174
0
7* Číp Miroslav 919,02 4324,65 973,84
8:19 / 50 / 130
1000
5:47 / 45 / 175
795,34
3:13 / 50 / 179
493,14
5:33 / 45 / 181
698,08
7:26 / 35 / 199
857,39
5:21 / 0 / 143
0
8 Koros Bedřich 853,49 4016,3 1000
9:42 / 0 / 170
1000
5:40 / 45 / 181
507,77
4:40 / 20 / 234
381,65
4:30 / 40 / 175
801,46
9:58 / 0 / 220
707,07
3:15 / 0 / 180
0
9 Horák Martin 852,49 4011,58 956,83
9:58 / 40 / 190
401,47
5:12 / 0 / 188
1000
9:50 / 50 / 188
653,28
5:8 / 25 / 218
253,83
3:4 / 0 / 169
1000
3:39 / 45 / 158
0
10 Dušek Petr 842,09 3962,65 618,55
5:33 / 30 / 139
834,45
8:28 / 0 / 144
696,89
3:46 / 0 / 183
161,23
2:17 / 25 / 136
974,38
9:55 / 30 / 185
838,38
3:5 / 30 / 181
0
11 Janovský Radek 820,72 3862,1 911,47
9:12 / 0 / 198
588,52
5:59 / 45 / 193
902,93
9:56 / 0 / 201
411,99
5:38 / 5 / 210
459,18
4:34 / 0 / 188
1000
6:13 / 0 / 164
0
12 Kubica Jan 800,53 3767,08 1000
9:44 / 45 / 123
789,47
4:29 / 50 / 173
307,98
4:15 / 0 / 182
587,04
5:56 / 40 / 185
1000
9:58 / 45 / 193
390,57
3:14 / 0 / 212
0
13 Neherová Martina 733,54 3451,83 723,35
7:23 / 45 / 155
255,06
3:24 / 15 / 161
633,7
7:20 / 0 / 188
594,78
6:42 / 0 / 189
1000
6:16 / 40 / 164
500
2:56 / 15 / 197
0
14 Čermák Vladimír 726,95 3420,86 768,28
8:13 / 15 / 144
544,99
4:14 / 0 / 187
803,11
4:17 / 25 / 209
569,34
5:21 / 40 / 235
443,11
3:37 / 30 / 198
735,14
2:46 / 50 / 160
0
15 Tomiška Leoš 649,11 3054,56 780,62
8:33 / 0 / 140
395,95
4:16 / 45 / 172
547,42
5:36 / 50 / 189
433,27
5:12 / 10 / 196
339,82
3:10 / 0 / 153
897,3
3:43 / 25 / 164
0
16 Nehera Petr 638,58 3004,99 410,96
4:46 / 0 / 182
883,42
6:12 / 30 / 211
719,78
7:25 / 45 / 194
174,96
2:21 / 45 / 168
815,87
6:5 / 5 / 195
0
0:0 / 0 / 0
0
17 Plichta Vladislav 616,86 2902,76 629,08
6:13 / 5 / 159
695,69
6:58 / 40 / 189
629,53
3:26 / 0 / 169
530,95
5:39 / 25 / 179
382,65
3:5 / 35 / 140
417,51
2:2 / 0 / 120
0
18 Novotný René 616,45 2900,84 721,33
6:52 / 45 / 197
742,2
5:44 / 30 / 216
0
0:0 / 0 / 0
520,07
3:54 / 0 / 183
467,07
3:53 / 0 / 154
450,17
3:43 / 0 / 184
0
19 Malčík Radek 537,18 2527,83 875,25
7:47 / 45 / 154
0
0:0 / 0 / 0
652,58
7:8 / 0 / 161
1000
9:56 / 50 / 126
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
20 Hrobař Jiří 196,15 923,04 447,69
4:51 / 0 / 137
0
0:0 / 0 / 0
249,08
2:36 / 35 / 110
84,05
1:31 / 0 / 84
142,22
1:36 / 5 / 107
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Oficiální výsledovka s body



Výsledky

Kontakt - Jméno :671
Datum konání :23.5.2015
Kategorie :RCEV
Místo konání :Hořice
Číslo pořádajícího klubu (např CZE96)CZE123
Kontakt - Jméno :kontakt - jmeno
Kontakt - Adresa :kontakt adresa
Kontakt - Email :kontakt email
Kontakt - Telefon :kontakt - telefon
Pořadatel :LMK Hořice
Ředitel soutěže :Petr Dušek
Hlavní rozhodčí :Pavel Školník
Počasí :Zataženo, SV vítr 4-8 m/s




Pořadí - všichni

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 Let č. 6 body přepoč.
1* Kotula Miroslav CZE-331-011 628,03
5:59 / 45 / 202
1000
9:57 / 40 / 188
927,46
4:33 / 0 / 188
1000
5:21 / 50 / 194
970,72
9:56 / 30 / 191
807,56
6:38 / 0 / 221
4705,74 1000 + 30 = 1030
2* Malčík Zdeněk CZE-065-202 777,97
8:30 / 0 / 137
779,97
4:40 / 35 / 155
1000
3:56 / 50 / 186
1000
9:51 / 10 / 168
1000
6:46 / 50 / 128
922,56
2:39 / 50 / 144
4702,53 999 + 20 = 1019
3* Novotný Luděk CZE-008-014 1000
8:31 / 40 / 153
839,78
9:55 / 45 / 228
589,67
5:53 / 45 / 168
980,66
9:58 / 0 / 182
965,23
9:58 / 15 / 171
390,03
2:8 / 40 / 109
4375,34 929 + 10 = 939
4* Krajčovič Ivan CZE-069-013 615,69
5:28 / 50 / 144
967,74
5:37 / 40 / 184
1000
9:45 / 35 / 175
781,02
5:6 / 0 / 184
364,8
4:11 / 10 / 206
1000
3:22 / 35 / 177
4364,45 927,47
5* Novotný Radek CZE-008-013 840,53
9:58 / 45 / 222
0
0:0 / 0 / 0
974,36
9:54 / 50 / 204
626,93
6:46 / 50 / 181
974,38
9:59 / 30 / 193
937,84
3:43 / 45 / 189
4354,04 925,26
6* Veselovský Jiří CZE-213-020 775,55
7:40 / 0 / 184
1000
9:42 / 35 / 189
911,17
9:5 / 45 / 185
843,07
5:22 / 0 / 182
798,47
5:46 / 50 / 166
787,88
2:44 / 40 / 174
4340,59 922,4
7* Číp Miroslav CZE-232-045 973,84
8:19 / 50 / 130
1000
5:47 / 45 / 175
795,34
3:13 / 50 / 179
493,14
5:33 / 45 / 181
698,08
7:26 / 35 / 199
857,39
5:21 / 0 / 143
4324,65 919,02
8 Koros Bedřich CZE-058-102 1000
9:42 / 0 / 170
1000
5:40 / 45 / 181
507,77
4:40 / 20 / 234
381,65
4:30 / 40 / 175
801,46
9:58 / 0 / 220
707,07
3:15 / 0 / 180
4016,3 853,49
9 Horák Martin CZE-337-010 956,83
9:58 / 40 / 190
401,47
5:12 / 0 / 188
1000
9:50 / 50 / 188
653,28
5:8 / 25 / 218
253,83
3:4 / 0 / 169
1000
3:39 / 45 / 158
4011,58 852,49
10 Dušek Petr CZE-232-003 618,55
5:33 / 30 / 139
834,45
8:28 / 0 / 144
696,89
3:46 / 0 / 183
161,23
2:17 / 25 / 136
974,38
9:55 / 30 / 185
838,38
3:5 / 30 / 181
3962,65 842,09
11 Janovský Radek Hořice CZE-232-053 911,47
9:12 / 0 / 198
588,52
5:59 / 45 / 193
902,93
9:56 / 0 / 201
411,99
5:38 / 5 / 210
459,18
4:34 / 0 / 188
1000
6:13 / 0 / 164
3862,1 820,72
12 Kubica Jan CZE-395-033 1000
9:44 / 45 / 123
789,47
4:29 / 50 / 173
307,98
4:15 / 0 / 182
587,04
5:56 / 40 / 185
1000
9:58 / 45 / 193
390,57
3:14 / 0 / 212
3767,08 800,53
13 Neherová Martina CZE-065-213 723,35
7:23 / 45 / 155
255,06
3:24 / 15 / 161
633,7
7:20 / 0 / 188
594,78
6:42 / 0 / 189
1000
6:16 / 40 / 164
500
2:56 / 15 / 197
3451,83 733,54
14 Čermák Vladimír CZE-210-003 768,28
8:13 / 15 / 144
544,99
4:14 / 0 / 187
803,11
4:17 / 25 / 209
569,34
5:21 / 40 / 235
443,11
3:37 / 30 / 198
735,14
2:46 / 50 / 160
3420,86 726,95
15 Tomiška Leoš CZE-232-018 780,62
8:33 / 0 / 140
395,95
4:16 / 45 / 172
547,42
5:36 / 50 / 189
433,27
5:12 / 10 / 196
339,82
3:10 / 0 / 153
897,3
3:43 / 25 / 164
3054,56 649,11
16 Nehera Petr CZE-058-023 410,96
4:46 / 0 / 182
883,42
6:12 / 30 / 211
719,78
7:25 / 45 / 194
174,96
2:21 / 45 / 168
815,87
6:5 / 5 / 195
0
0:0 / 0 / 0
3004,99 638,58
17 Plichta Vladislav CZE-335-336 629,08
6:13 / 5 / 159
695,69
6:58 / 40 / 189
629,53
3:26 / 0 / 169
530,95
5:39 / 25 / 179
382,65
3:5 / 35 / 140
417,51
2:2 / 0 / 120
2902,76 616,86
18 Novotný René CZE-008-133 721,33
6:52 / 45 / 197
742,2
5:44 / 30 / 216
0
0:0 / 0 / 0
520,07
3:54 / 0 / 183
467,07
3:53 / 0 / 154
450,17
3:43 / 0 / 184
2900,84 616,45
19 Malčík Radek CZE-065-212 875,25
7:47 / 45 / 154
0
0:0 / 0 / 0
652,58
7:8 / 0 / 161
1000
9:56 / 50 / 126
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
2527,83 537,18
20 Hrobař Jiří CZE-070-06 447,69
4:51 / 0 / 137
0
0:0 / 0 / 0
249,08
2:36 / 35 / 110
84,05
1:31 / 0 / 84
142,22
1:36 / 5 / 107
0
0:0 / 0 / 0
923,04 196,15

^^^


Pořadí klubů


Klub Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
Hořice 1 Janovský Radek, 4274,09 4274,09

^^^


Pořadí týmů

Týmy Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
none 20 Čermák Vladimír, Dušek Petr, Veselovský Jiří, Novotný Radek, Kotula Miroslav, Krajčovič Ivan, Tomiška Leoš, Koros Bedřich, Novotný Luděk, Kubica Jan, Číp Miroslav, Novotný René, Horák Martin, Hrobař Jiří, Plichta Vladislav, Malčík Zdeněk, Malčík Radek, Neherová Martina, Nehera Petr, Janovský Radek, 81164,36 4058,22

^^^


Přestnost přistání

Příjmení, jméno celkem přistání Součet Průměr
Číp Miroslav 6 50 , 45 , 50 , 45 , 35 , 0 225 37,5
Novotný Radek 6 45 , 0 , 50 , 50 , 30 , 45 220 36,67
Malčík Zdeněk 6 0 , 35 , 50 , 10 , 50 , 50 195 32,5
Novotný Luděk 7 40 , 35 , 45 , 0 , 15 , 40 , 45 220 31,43
Kubica Jan 6 45 , 50 , 0 , 40 , 45 , 0 180 30
Krajčovič Ivan 6 50 , 40 , 35 , 0 , 10 , 35 170 28,33
Veselovský Jiří 6 0 , 35 , 45 , 0 , 50 , 40 170 28,33
Čermák Vladimír 6 15 , 0 , 25 , 40 , 30 , 50 160 26,67
Kotula Miroslav 7 45 , 20 , 0 , 50 , 30 , 0 , 40 185 26,43
Horák Martin 7 40 , 0 , 50 , 25 , 0 , 45 , 0 160 22,86
Nehera Petr 6 0 , 30 , 45 , 45 , 5 , 0 125 20,83
Dušek Petr 6 30 , 0 , 0 , 25 , 30 , 30 115 19,17
Tomiška Leoš 7 0 , 0 , 50 , 10 , 0 , 25 , 45 130 18,57
Koros Bedřich 6 0 , 45 , 20 , 40 , 0 , 0 105 17,5
Neherová Martina 7 45 , 0 , 0 , 0 , 40 , 15 , 15 115 16,43
Malčík Radek 6 45 , 0 , 0 , 50 , 0 , 0 95 15,83
Plichta Vladislav 7 5 , 40 , 0 , 25 , 35 , 0 , 0 105 15
Novotný René 6 45 , 30 , 0 , 0 , 0 , 0 75 12,5
Janovský Radek 6 0 , 45 , 0 , 5 , 0 , 0 50 8,33
Hrobař Jiří 6 0 , 0 , 35 , 0 , 5 , 0 40 6,67

^^^


Průměrná doba letu


Příjmení, jméno Počet záznamů Letové časy Celekem vteřin Průměrný letový čas
Novotný Luděk 7 8:31,00, 4:57,00, 5:53,00, 9:58,00, 9:58,00, 2:8,00, 9:55,00, 3080 7:20
Janovský Radek 6 9:12,00, 5:59,00, 9:56,00, 5:38,00, 4:34,00, 6:13,00, 2492 6:55,33
Kotula Miroslav 7 5:59,00, 4:44, 4:33,00, 5:21,00, 9:56,00, 6:38,00, 9:57,00, 2828 6:44
Novotný Radek 6 9:58,00, 0:0,00, 9:54,00, 6:46,00, 9:59,00, 3:43,00, 2420 6:43,33
Veselovský Jiří 6 7:40,00, 9:42,00, 9:5,00, 5:22,00, 5:46,00, 2:44,00, 2419 6:43,17
Koros Bedřich 6 9:42,00, 5:40,00, 4:40,00, 4:30,00, 9:58,00, 3:15,00, 2265 6:17,5
Kubica Jan 6 9:44,00, 4:29,00, 4:15,00, 5:56,00, 9:58,00, 3:14,00, 2256 6:16
Malčík Zdeněk 6 8:30,00, 4:40,00, 3:56,00, 9:51,00, 6:46,00, 2:39,00, 2182 6:3,67000000000002
Číp Miroslav 6 8:19,00, 5:47,00, 3:13,00, 5:33,00, 7:26,00, 5:21,00, 2139 5:56,5
Krajčovič Ivan 6 5:28,00, 5:37,00, 9:45,00, 5:6,00, 4:11,00, 3:22,00, 2009 5:34,83
Dušek Petr 6 5:33,00, 8:28,00, 3:46,00, 2:17,00, 9:55,00, 3:5,00, 1984 5:30,67
Horák Martin 7 9:58,00, 0:0,00, 9:50,00, 5:8,00, 3:4,00, 3:39,00, 5:12,00, 2211 5:15,86
Tomiška Leoš 7 8:33,00, 3:44, 5:36,00, 5:12,00, 3:10,00, 3:43,00, 4:16,00, 2054 4:53,43
Neherová Martina 7 7:23,00, 0:0,00, 7:20,00, 6:42,00, 6:16,00, 2:56,00, 3:24,00, 2041 4:51,57
Čermák Vladimír 6 8:13,00, 4:14,00, 4:17,00, 5:21,00, 3:37,00, 2:46,00, 1708 4:44,67
Plichta Vladislav 7 6:13,00, 6:58, 3:26,00, 5:39,00, 3:5,00, 2:2,00, 4:43,00, 1926 4:35,14
Nehera Petr 6 4:46,00, 6:12,00, 7:25,00, 2:21,00, 6:5,00, 0:0,00, 1609 4:28,17
Malčík Radek 6 7:47,00, 0:0,00, 7:8,00, 9:56,00, 0:0,00, 0:0,00, 1491 4:8,5
Novotný René 6 6:52,00, 5:44,00, 0:0,00, 3:54,00, 3:53,00, 3:43,00, 1446 4:1
Hrobař Jiří 6 4:51,00, 0:0,00, 2:36,00, 1:31,00, 1:36,00, 0:0,00, 634 1:45,67

^^^


Průměrná výška


Příjmení, jméno Počet záznamů Průměrná výška Výška celkem Průměrná výška
Hrobař Jiří 4 137, 0, 110, 84, 107, 0, 438 109,5
Malčík Radek 3 154, 0, 161, 126, 0, 0, 441 147
Malčík Zdeněk 6 137, 155, 186, 168, 128, 144, 918 153
Dušek Petr 6 139, 144, 183, 136, 185, 181, 968 161,33
Plichta Vladislav 7 159, 189, 169, 179, 140, 120, 196, 1152 164,57
Číp Miroslav 6 130, 175, 179, 181, 199, 143, 1007 167,83
Novotný Luděk 7 153, 174, 168, 182, 171, 109, 228, 1185 169,29
Tomiška Leoš 7 140, 183, 189, 196, 153, 164, 172, 1197 171
Neherová Martina 6 155, 0, 188, 189, 164, 197, 161, 1054 175,67
Kubica Jan 6 123, 173, 182, 185, 193, 212, 1068 178
Krajčovič Ivan 6 144, 184, 175, 184, 206, 177, 1070 178,33
Veselovský Jiří 6 184, 189, 185, 182, 166, 174, 1080 180
Horák Martin 6 190, 0, 188, 218, 169, 158, 188, 1111 185,17
Novotný René 5 197, 216, 0, 183, 154, 184, 934 186,8
Čermák Vladimír 6 144, 187, 209, 235, 198, 160, 1133 188,83
Nehera Petr 5 182, 211, 194, 168, 195, 0, 950 190
Janovský Radek 6 198, 193, 201, 210, 188, 164, 1154 192,33
Kotula Miroslav 7 202, 164, 188, 194, 191, 221, 188, 1348 192,57
Koros Bedřich 6 170, 181, 234, 175, 220, 180, 1160 193,33
Novotný Radek 5 222, 0, 204, 181, 193, 189, 989 197,8

^^^


Čas vs výška


Příjmení, jméno Letový čas ze 100 metrů Průměrná výška Průměrný letový čas Potřebná výška pro nalétání 10 minut
Novotný Luděk 4:19,92 169,29 7:20 230,85
Malčík Zdeněk 3:57,69 153 6:3,67000000000002 252,43
Veselovský Jiří 3:43,98 180 6:43,17 267,88
Janovský Radek 3:35,94 192,33 6:55,33 277,84
Číp Miroslav 3:32,41 167,83 5:56,5 282,46
Kubica Jan 3:31,24 178 6:16 284,04
Kotula Miroslav 3:29,79 192,57 6:44 286
Dušek Petr 3:24,96 161,33 5:30,67 292,74
Novotný Radek 3:23,91 197,8 6:43,33 294,25
Koros Bedřich 3:15,26 193,33 6:17,5 307,28
Krajčovič Ivan 3:7,76 178,33 5:34,83 319,56
Tomiška Leoš 2:51,6 171 4:53,43 349,66
Horák Martin 2:50,58 185,17 5:15,86 351,75
Malčík Radek 2:49,05 147 4:8,5 354,93
Plichta Vladislav 2:47,19 164,57 4:35,14 358,88
Neherová Martina 2:45,98 175,67 4:51,57 361,5
Čermák Vladimír 2:30,75 188,83 4:44,67 398
Nehera Petr 2:21,14 190 4:28,17 425,11
Novotný René 2:9,01 186,8 4:1 465,06
Hrobař Jiří 1:36,5 109,5 1:45,67 621,77

^^^



Software SORG V4 (c) 2012 - Aleš Krátký / www.RCSOFTWARE.cz / ales@sgames.cz Stoupak.cz - RCEK, RCEJ, RCEN, RCEO, F5J, FXJ, Eurocup ... / www.stoupak.cz