Kompletní přehled ze soutěže : RCEV - Hořice 27.9.2014 č.657 - 27.9.2014 17:19:51

SORG V4 - www.RCSOFTWARE.cz / Aleš Krátký / ales@sgames.cz






Seznam zaregistrovaných soutěžících

# Příjmení, jméno Klub Stát Licence Frekvence 1. Kanál / 2. Kanál Věková kategorie
1 Čermák Vladimír   CZE  CZE-210-003  2,4 GHz 00(00) Senior 
2 Veselovský Jiří   CZE  CZE-213-020  2,4 GHz 00(00) Senior 
3 Dušek Petr   CZE  CZE-232-003  2,4 GHz 00(00) Senior 
4 Mrázek Karel   CZE  CZE-264-027  2,4 GHz 00(00) Senior 
5 Krajčovič Ivan   CZE  CZE-069-013  2,4 GHz 00(00) Senior 
6 Tomiška Leoš   CZE  CZE-232-018  2,4 GHz 00(00) Senior 
7 Skoupý Karel   CZE  CZE-250-048  2,4 GHz 00(00) Senior 
8 Novotný Radek   CZE  CZE-008-013  2,4 GHz 00(00) Senior 
9 Semerák Petr   CZE  CZE-210-088  2,4 GHz 00(00) Senior 
10 Hrubý Tomáš   CZE  CZE-213-039  2,4 GHz 00(00) Senior 
11 Koros Bedřich   CZE  CZE-058-102  2,4 GHz 00(00) Senior 
12 Nehera Petr   CZE  CZE-058-023  2,4 GHz 00(00) Senior 
13 Kubica Jan   CZE  CZE-395-033  2,4 GHz 00(00) Senior 
14 Novotný René   CZE  CZE-008-133  2,4 GHz 00(00) Žák 
15 Váňa Jiří   CZE  CZE-074-050  2,4 GHz 00(00) Senior 
16 Plichta Vladislav   CZE  CZE-335-336  2,4 GHz 00(00) Senior 
17 Chalupník Milan   CZE  CZE-442-036  2,4 GHz 00(00) Senior 
18 Micka Jan   CZE  CZE-74-13  2,4 GHz 00(00) Senior 
19 Malčík Zdeněk   CZE  CZE-065-202  2,4 GHz 00(00) Senior 
20 Malčík Radek   CZE  CZE-065-212  2,4 GHz 00(00) Senior 
21 Hanč Petr   CZE  CZE-304-004  2,4 GHz 00(00) Senior 
22 Číp Mirek   CZE  CZE-232-045  2,4 GHz 00(00) Senior 
23 Janovský Radek   CZE  CZE-232-053  2,4 GHz 00(00) Senior 
24 Neherová Martina   CZE  CZE-058-123  2,4 GHz 00(00) Senior 

^^^


Výpis kanálů

2,4 GHz
Čermák Vladimír
Veselovský Jiří
Dušek Petr
Mrázek Karel
Krajčovič Ivan
Tomiška Leoš
Skoupý Karel
Novotný Radek
Semerák Petr
Hrubý Tomáš
Koros Bedřich
Nehera Petr
Kubica Jan
Novotný René
Váňa Jiří
Plichta Vladislav
Chalupník Milan
Micka Jan
Malčík Zdeněk
Malčík Radek
Hanč Petr
Číp Mirek
Janovský Radek
Neherová Martina
35 MHz
40 MHz
72 MHz

Kolizní kanály 35 MHz
Kolizní kanály 40 MHz
Kolizní kanály 72 MHz


Počet kolizních kanálů na 35 MHz
Počet kolizních kanálů na 40 MHz
Počet kolizních kanálů na 72 MHz

^^^


Rozlosování

Let č. - 1
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9
Skupina 1 Váňa Jiří
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Hanč Petr
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Neherová Martina
2,4 GHz
- -
Skupina 2 Chalupník Milan
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Čermák Vladimír
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Skupina 3 Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Semerák Petr
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Plichta Vladislav
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
-

Let č. - 2
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9
Skupina 1 Nehera Petr
2,4 GHz
Váňa Jiří
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Skupina 2 Koros Bedřich
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Plichta Vladislav
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
-
Skupina 3 Dušek Petr
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Hanč Petr
2,4 GHz
Neherová Martina
2,4 GHz
Čermák Vladimír
2,4 GHz
Semerák Petr
2,4 GHz
- -

Let č. - 3
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9
Skupina 1 Hanč Petr
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Semerák Petr
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
Skupina 2 Mrázek Karel
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Váňa Jiří
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Čermák Vladimír
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
-
Skupina 3 Novotný René
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Neherová Martina
2,4 GHz
Plichta Vladislav
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
- -

Let č. - 4
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9
Skupina 1 Nehera Petr
2,4 GHz
Hanč Petr
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Čermák Vladimír
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Váňa Jiří
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Skupina 2 Tomiška Leoš
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
Plichta Vladislav
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
-
Skupina 3 Janovský Radek
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Neherová Martina
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Semerák Petr
2,4 GHz
- -

Let č. - 5
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9
Skupina 1 Nehera Petr
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Neherová Martina
2,4 GHz
Plichta Vladislav
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Skupina 2 Micka Jan
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Hanč Petr
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Váňa Jiří
2,4 GHz
-
Skupina 3 Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Semerák Petr
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Čermák Vladimír
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
- -

Let č. - 6
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9
Skupina 1 Váňa Jiří
2,4 GHz
- Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Plichta Vladislav
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Čermák Vladimír
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Skupina 2 Novotný Radek
2,4 GHz
Semerák Petr
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
-
Skupina 3 Koros Bedřich
2,4 GHz
Hanč Petr
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Neherová Martina
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
-

Let č. - 7
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9
Skupina 1 Semerák Petr
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Hanč Petr
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Čermák Vladimír
2,4 GHz
Skupina 2 Chalupník Milan
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Neherová Martina
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
-
Skupina 3 Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Plichta Vladislav
2,4 GHz
Váňa Jiří
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
- -

^^^


'Kdo s kým'

Čermák Vladimír
Veselovský Jiří
Dušek Petr
Mrázek Karel
Krajčovič Ivan
Tomiška Leoš
Skoupý Karel
Novotný Radek
Semerák Petr
Hrubý Tomáš
Koros Bedřich
Nehera Petr
Kubica Jan
Novotný René
Váňa Jiří
Plichta Vladislav
Chalupník Milan
Micka Jan
Malčík Zdeněk
Malčík Radek
Hanč Petr
Číp Mirek
Janovský Radek
Neherová Martina
Čermák Vladimír X 3 2 3 4 4 1 1 3 2 1 3 1 2 3 1 4 1 3 2 3 2 0 1
Veselovský Jiří 3 X 1 1 1 4 2 2 3 3 2 3 2 3 3 2 2 3 1 1 3 3 1 1
Dušek Petr 2 1 X 3 1 2 2 3 3 1 4 2 4 1 1 0 2 2 2 2 4 1 2 4
Mrázek Karel 3 1 3 X 2 4 2 1 2 1 4 3 2 0 1 2 2 2 2 3 2 3 3 3
Krajčovič Ivan 4 1 1 2 X 1 3 3 2 2 1 2 0 3 4 4 2 1 4 2 2 0 3 2
Tomiška Leoš 4 4 2 4 1 X 1 1 2 1 3 3 4 1 2 1 4 2 1 3 2 2 2 1
Skoupý Karel 1 2 2 2 3 1 X 3 2 0 2 2 3 3 2 4 2 1 3 0 0 2 5 4
Novotný Radek 1 2 3 1 3 1 3 X 4 2 4 3 2 0 0 3 2 4 2 2 2 1 2 3
Semerák Petr 3 3 3 2 2 2 2 4 X 3 1 3 0 0 0 1 2 4 1 1 3 4 2 2
Hrubý Tomáš 2 3 1 1 2 1 0 2 3 X 2 3 0 3 3 2 3 3 2 3 3 4 1 1
Koros Bedřich 1 2 4 4 1 3 2 4 1 2 X 3 4 0 0 3 2 3 2 3 2 1 2 3
Nehera Petr 3 3 2 3 2 3 2 3 3 3 3 X 2 2 2 1 4 3 1 2 3 2 2 1
Kubica Jan 1 2 4 2 0 4 3 2 0 0 4 2 X 3 2 2 3 2 2 3 2 1 3 3
Novotný René 2 3 1 0 3 1 3 0 0 3 0 2 3 X 6 3 2 1 3 2 3 2 3 2
Váňa Jiří 3 3 1 1 4 2 2 0 0 3 0 2 2 6 X 2 3 1 4 3 3 1 2 1
Plichta Vladislav 1 2 0 2 4 1 4 3 1 2 3 1 2 3 2 X 0 3 3 3 0 2 4 2
Chalupník Milan 4 2 2 2 2 4 2 2 2 3 2 4 3 2 3 0 X 1 3 3 1 2 1 1
Micka Jan 1 3 2 2 1 2 1 4 4 3 3 3 2 1 1 3 1 X 3 4 3 3 1 0
Malčík Zdeněk 3 1 2 2 4 1 3 2 1 2 2 1 2 3 4 3 3 3 X 3 2 1 1 1
Malčík Radek 2 1 2 3 2 3 0 2 1 3 3 2 3 2 3 3 3 4 3 X 1 2 1 0
Hanč Petr 3 3 4 2 2 2 0 2 3 3 2 3 2 3 3 0 1 3 2 1 X 2 1 3
Číp Mirek 2 3 1 3 0 2 2 1 4 4 1 2 1 2 1 2 2 3 1 2 2 X 2 3
Janovský Radek 0 1 2 3 3 2 5 2 2 1 2 2 3 3 2 4 1 1 1 1 1 2 X 4
Neherová Martina 1 1 4 3 2 1 4 3 2 1 3 1 3 2 1 2 1 0 1 0 3 3 4 X

Výsledky základních kol

Kolo - 1 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Váňa Jiří

4:13
50
106
Veselovský Jiří

5:23
45
145
Číp Mirek

7:22
35
188
Hanč Petr

6:41
20
197
Novotný René

5:56
30
191
Hrubý Tomáš

6:24
45
180
Neherová Martina

4:50
0
181
-- --
250 295,5 383 322,5 290,5 339 199,5 -- --
652,74 771,54 1000 842,04 758,49 885,12 520,89 -- --

Kolo - 1 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Chalupník Milan

6:29
50
132
Dušek Petr

6:2
50
168
Čermák Vladimír

9:54
0
243
Koros Bedřich

7:59
35
197
Kubica Jan

7:3
40
151
Nehera Petr

8:26
0
199
Malčík Radek

9:57
50
120
Tomiška Leoš

8:1
0
170
Mrázek Karel

8:1
0
182
373 328 365 415,5 387,5 406,5 587 396 390
635,43 558,77 621,81 707,84 660,14 692,5 1000 674,62 664,4

Kolo - 1 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Malčík Zdeněk

8:1
40
148
Semerák Petr

9:57
50
200
Novotný Radek

9:58
40
201
Plichta Vladislav

0:0
0
0
Krajčovič Ivan

9:54
50
197
Janovský Radek

9:58
35
208
Micka Jan

9:56
50
128
Skoupý Karel

9:43
40
185
--
447 547 535 0 545,5 509 582 530,5 --
768,04 939,86 919,24 0 937,29 874,57 1000 911,51 --

Kolo - 2 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Nehera Petr

7:45
30
184
Váňa Jiří

6:33
50
138
Novotný René

5:3
0
161
Veselovský Jiří

6:48
35
207
Tomiška Leoš

7:55
50
195
Kubica Jan

9:54
50
191
Chalupník Milan

9:57
50
158
Janovský Radek

8:36
45
224
Skoupý Karel

6:19
30
144
403 374 222,5 322 427,5 548,5 568 389 337
709,51 658,45 391,73 566,9 752,64 965,67 1000 684,86 593,31

Kolo - 2 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Koros Bedřich

5:40
40
195
Mrázek Karel

5:26
35
172
Plichta Vladislav

7:5
40
248
Hrubý Tomáš

5:59
20
141
Malčík Radek

6:2
45
139
Micka Jan

0:0
0
0
Malčík Zdeněk

5:36
50
141
Číp Mirek

6:1
30
157
--
282,5 275 221 308,5 337,5 0 315,5 312,5 --
837,04 814,81 654,81 914,07 1000 0 934,81 925,93 --

Kolo - 2 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Dušek Petr

9:57
45
160
Krajčovič Ivan

6:48
50
173
Novotný Radek

9:58
40
166
Hanč Petr

6:11
40
203
Neherová Martina

5:47
40
181
Čermák Vladimír

9:25
50
189
Semerák Petr

6:28
50
195
-- --
562 371,5 555 302 296,5 520,5 340,5 -- --
1000 661,03 987,54 537,37 527,58 926,16 605,87 -- --

Kolo - 3 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Hanč Petr

8:6
10
219
Koros Bedřich

5:38
40
190
Novotný Radek

5:30
0
131
Dušek Petr

4:55
35
175
Semerák Petr

7:26
50
189
Hrubý Tomáš

0:0
0
0
Nehera Petr

6:45
45
164
Veselovský Jiří

5:36
50
203
Micka Jan

7:25
45
172
339 283 264,5 242,5 401,5 0 368 277 404
839,11 700,5 654,7 600,25 993,81 0 910,89 685,64 1000

Kolo - 3 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Mrázek Karel

4:16
0
175
Krajčovič Ivan

3:49
0
120
Malčík Radek

5:46
50
166
Váňa Jiří

5:9
0
164
Tomiška Leoš

4:17
40
155
Chalupník Milan

6:56
50
206
Čermák Vladimír

5:13
50
224
Malčík Zdeněk

4:28
50
171
--
168,5 169 313 227 219,5 348 191 232,5 --
484,2 485,63 899,43 652,3 630,75 1000 548,85 668,1 --

Kolo - 3 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Novotný René

6:49
0
207
Číp Mirek

9:33
0
167
Neherová Martina

4:53
0
160
Plichta Vladislav

6:46
0
177
Janovský Radek

9:53
40
218
Skoupý Karel

9:33
50
172
Kubica Jan

9:58
50
185
-- --
288 489,5 213 317,5 479 537 555,5 -- --
518,45 881,19 383,44 571,56 862,29 966,7 1000 -- --

Kolo - 4 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Nehera Petr

5:48
15
162
Hanč Petr

6:21
0
207
Chalupník Milan

5:56
50
179
Čermák Vladimír

9:7
50
228
Krajčovič Ivan

6:3
0
189
Malčík Zdeněk

6:55
45
179
Hrubý Tomáš

6:12
5
162
Váňa Jiří

6:45
50
191
Novotný René

5:5
30
217
282 260 316,5 413 268,5 370,5 296 359,5 184
682,81 629,54 766,34 1000 650,12 897,09 716,71 870,46 445,52

Kolo - 4 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Tomiška Leoš

9:58
35
251
Micka Jan

8:16
50
168
Plichta Vladislav

6:20
0
178
Novotný Radek

8:51
45
143
Malčík Radek

8:55
50
116
Kubica Jan

8:39
0
131
Koros Bedřich

9:45
45
181
Veselovský Jiří

9:54
50
200
--
380 462 291 504,5 527 453,5 539,5 544 --
698,53 849,26 534,93 927,39 968,75 833,64 991,73 1000 --

Kolo - 4 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Janovský Radek

6:59
40
205
Mrázek Karel

6:35
50
195
Číp Mirek

6:11
0
173
Dušek Petr

4:54
50
133
Neherová Martina

4:30
20
176
Skoupý Karel

5:42
50
143
Semerák Petr

6:44
50
179
-- --
344 347,5 284,5 277,5 202 320,5 364,5 -- --
943,76 953,36 780,52 761,32 554,18 879,29 1000 -- --

Kolo - 5 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Nehera Petr

9:52
40
160
Krajčovič Ivan

6:8
30
133
Novotný Radek

6:7
50
210
Skoupý Karel

6:14
0
146
Neherová Martina

4:59
0
133
Plichta Vladislav

9:2
0
178
Mrázek Karel

8:56
35
184
Janovský Radek

9:59
0
207
Koros Bedřich

9:21
0
211
552 331,5 287 301 232,5 453 479 478 428
1000 600,54 519,93 545,29 421,2 820,65 867,75 865,94 775,36

Kolo - 5 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Micka Jan

9:54
50
209
Kubica Jan

9:54
45
194
Novotný René

9:49
30
202
Dušek Petr

9:39
0
159
Malčík Radek

9:57
50
130
Hanč Petr

9:59
0
202
Malčík Zdeněk

9:56
50
139
Váňa Jiří

9:57
50
193
--
517 542 513 499,5 582 493 576,5 550,5 --
888,32 931,27 881,44 858,25 1000 847,08 990,55 945,88 --

Kolo - 5 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Hrubý Tomáš

6:2
40
164
Semerák Petr

5:34
25
169
Chalupník Milan

6:42
45
204
Číp Mirek

7:43
45
210
Čermák Vladimír

7:43
50
209
Tomiška Leoš

5:55
50
181
Veselovský Jiří

5:13
45
208
-- --
320 274,5 335 378 386 314,5 234 -- --
829,02 711,14 867,88 979,27 1000 814,77 606,22 -- --

Kolo - 6 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Váňa Jiří

6:37
50
165
-- Malčík Zdeněk

5:2
50
169
Novotný René

6:4
0
210
Plichta Vladislav

5:53
40
191
Veselovský Jiří

5:34
40
218
Čermák Vladimír

5:8
45
226
Krajčovič Ivan

5:28
25
201
Skoupý Karel

3:35
0
120
364,5 -- 267,5 234 297,5 220 175 250 155
1000 -- 733,88 641,98 816,19 603,57 480,11 685,87 425,24

Kolo - 6 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Novotný Radek

9:55
50
210
Semerák Petr

9:55
50
222
Chalupník Milan

9:55
35
225
Číp Mirek

9:59
0
213
Malčík Radek

9:59
50
171
Hrubý Tomáš

9:56
35
148
Nehera Petr

9:30
5
175
Micka Jan

9:54
50
199
--
515 479 455 460 563,5 557 487,5 544,5 --
913,93 850,04 807,45 816,33 1000 988,46 865,13 966,28 --

Kolo - 6 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Koros Bedřich

4:51
0
206
Hanč Petr

4:30
0
216
Kubica Jan

3:15
0
172
Neherová Martina

2:13
0
112
Tomiška Leoš

4:25
20
181
Janovský Radek

4:56
0
205
Mrázek Karel

4:48
0
203
Dušek Petr

5:16
45
186
--
173 122 109 77 194,5 181 179 268 --
645,52 455,22 406,72 287,31 725,75 675,37 667,91 1000 --

Kolo - 7 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Semerák Petr

5:8
0
199
Micka Jan

5:48
50
171
Nehera Petr

4:50
20
141
Veselovský Jiří

4:47
40
196
Číp Mirek

5:15
0
197
Mrázek Karel

4:57
0
196
Hanč Petr

4:31
0
197
Tomiška Leoš

4:42
20
194
Čermák Vladimír

5:9
40
225
208,5 312,5 239,5 229 216,5 199 172,5 205 174
667,2 1000 766,4 732,8 692,8 636,8 552 656 556,8

Kolo - 7 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Chalupník Milan

4:32
0
248
Malčík Zdeněk

4:42
45
198
Dušek Petr

5:55
45
185
Novotný Radek

6:11
50
191
Skoupý Karel

6:28
45
164
Neherová Martina

0:0
0
0
Kubica Jan

7:6
45
152
Koros Bedřich

3:36
35
145
--
28 228 307,5 325,5 351 0 395 178,5 --
70,89 577,22 778,48 824,05 888,61 0 1000 451,9 --

Kolo - 7 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Hrubý Tomáš

4:30
35
155
Malčík Radek

9:58
50
150
Janovský Radek

6:28
35
195
Plichta Vladislav

5:58
35
211
Váňa Jiří

9:58
35
168
Novotný René

2:39
0
181
Krajčovič Ivan

6:44
35
170
-- --
227,5 573 325,5 260 549 68,5 354 -- --
397,03 1000 568,06 453,75 958,12 119,55 617,8 -- --

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po základních kolech

Zákl. výsledky

poz. Jméno soutěžícího Klub Licence Frekvence Věková kategorie V teamu Stát přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo 7 Kolo pen
1 Malčík Radek CZE-065-212 2,4 GHz 0 0 CZE 1000 5968,75 1000
9:57 / 50 / 120
1000
6:2 / 45 / 139
899,43
5:46 / 50 / 166
968,75
8:55 / 50 / 116
1000
9:57 / 50 / 130
1000
9:59 / 50 / 171
1000
9:58 / 50 / 150
0
2 Micka Jan CZE-74-13 2,4 GHz 0 0 CZE 955,62 5703,86 1000
9:56 / 50 / 128
0
0:0 / 0 / 0
1000
7:25 / 45 / 172
849,26
8:16 / 50 / 168
888,32
9:54 / 50 / 209
966,28
9:54 / 50 / 199
1000
5:48 / 50 / 171
0
3 Kubica Jan CZE-395-033 2,4 GHz 0 0 CZE 903,16 5390,72 660,14
7:3 / 40 / 151
965,67
9:54 / 50 / 191
1000
9:58 / 50 / 185
833,64
8:39 / 0 / 131
931,27
9:54 / 45 / 194
406,72
3:15 / 0 / 172
1000
7:6 / 45 / 152
0
4 Číp Mirek CZE-232-045 2,4 GHz 0 0 CZE 901,9 5383,24 1000
7:22 / 35 / 188
925,93
6:1 / 30 / 157
881,19
9:33 / 0 / 167
780,52
6:11 / 0 / 173
979,27
7:43 / 45 / 210
816,33
9:59 / 0 / 213
692,8
5:15 / 0 / 197
0
5 Novotný Radek CZE-008-013 2,4 GHz 0 0 CZE 875,7 5226,85 919,24
9:58 / 40 / 201
987,54
9:58 / 40 / 166
654,7
5:30 / 0 / 131
927,39
8:51 / 45 / 143
519,93
6:7 / 50 / 210
913,93
9:55 / 50 / 210
824,05
6:11 / 50 / 191
0
6 Semerák Petr CZE-210-088 2,4 GHz 0 0 CZE 864,85 5162,05 939,86
9:57 / 50 / 200
605,87
6:28 / 50 / 195
993,81
7:26 / 50 / 189
1000
6:44 / 50 / 179
711,14
5:34 / 25 / 169
850,04
9:55 / 50 / 222
667,2
5:8 / 0 / 199
0
7 Váňa Jiří CZE-074-050 2,4 GHz 0 0 CZE 852,05 5085,65 652,74
4:13 / 50 / 106
658,45
6:33 / 50 / 138
652,3
5:9 / 0 / 164
870,46
6:45 / 50 / 191
945,88
9:57 / 50 / 193
1000
6:37 / 50 / 165
958,12
9:58 / 35 / 168
0
8 Chalupník Milan CZE-442-036 2,4 GHz 0 0 CZE 850,61 5077,1 635,43
6:29 / 50 / 132
1000
9:57 / 50 / 158
1000
6:56 / 50 / 206
766,34
5:56 / 50 / 179
867,88
6:42 / 45 / 204
807,45
9:55 / 35 / 225
70,89
4:32 / 0 / 248
0
9 Dušek Petr CZE-232-003 2,4 GHz 0 0 CZE 837,41 4998,3 558,77
6:2 / 50 / 168
1000
9:57 / 45 / 160
600,25
4:55 / 35 / 175
761,32
4:54 / 50 / 133
858,25
9:39 / 0 / 159
1000
5:16 / 45 / 186
778,48
5:55 / 45 / 185
0
10 Malčík Zdeněk CZE-065-202 2,4 GHz 0 0 CZE 836,43 4992,47 768,04
8:1 / 40 / 148
934,81
5:36 / 50 / 141
668,1
4:28 / 50 / 171
897,09
6:55 / 45 / 179
990,55
9:56 / 50 / 139
733,88
5:2 / 50 / 169
577,22
4:42 / 45 / 198
0
11 Nehera Petr CZE-058-023 2,4 GHz 0 0 CZE 828,39 4944,43 692,5
8:26 / 0 / 199
709,51
7:45 / 30 / 184
910,89
6:45 / 45 / 164
682,81
5:48 / 15 / 162
1000
9:52 / 40 / 160
865,13
9:30 / 5 / 175
766,4
4:50 / 20 / 141
0
12 Janovský Radek CZE-232-053 2,4 GHz 0 0 CZE 822,08 4906,79 874,57
9:58 / 35 / 208
684,86
8:36 / 45 / 224
862,29
9:53 / 40 / 218
943,76
6:59 / 40 / 205
865,94
9:59 / 0 / 207
675,37
4:56 / 0 / 205
568,06
6:28 / 35 / 195
0
13 Skoupý Karel CZE-250-048 2,4 GHz 0 0 CZE 801,63 4784,71 911,51
9:43 / 40 / 185
593,31
6:19 / 30 / 144
966,7
9:33 / 50 / 172
879,29
5:42 / 50 / 143
545,29
6:14 / 0 / 146
425,24
3:35 / 0 / 120
888,61
6:28 / 45 / 164
0
14 Hrubý Tomáš CZE-213-039 2,4 GHz 0 0 CZE 792,53 4730,41 885,12
6:24 / 45 / 180
914,07
5:59 / 20 / 141
0
0:0 / 0 / 0
716,71
6:12 / 5 / 162
829,02
6:2 / 40 / 164
988,46
9:56 / 35 / 148
397,03
4:30 / 35 / 155
0
15 Koros Bedřich CZE-058-102 2,4 GHz 0 0 CZE 780,4 4657,99 707,84
7:59 / 35 / 197
837,04
5:40 / 40 / 195
700,5
5:38 / 40 / 190
991,73
9:45 / 45 / 181
775,36
9:21 / 0 / 211
645,52
4:51 / 0 / 206
451,9
3:36 / 35 / 145
0
16 Čermák Vladimír CZE-210-003 2,4 GHz 0 0 CZE 779,66 4653,62 621,81
9:54 / 0 / 243
926,16
9:25 / 50 / 189
548,85
5:13 / 50 / 224
1000
9:7 / 50 / 228
1000
7:43 / 50 / 209
480,11
5:8 / 45 / 226
556,8
5:9 / 40 / 225
0
17 Mrázek Karel CZE-264-027 2,4 GHz 0 0 CZE 771,52 4605,03 664,4
8:1 / 0 / 182
814,81
5:26 / 35 / 172
484,2
4:16 / 0 / 175
953,36
6:35 / 50 / 195
867,75
8:56 / 35 / 184
667,91
4:48 / 0 / 203
636,8
4:57 / 0 / 196
0
18 Veselovský Jiří CZE-213-020 2,4 GHz 0 0 CZE 737,13 4399,77 771,54
5:23 / 45 / 145
566,9
6:48 / 35 / 207
685,64
5:36 / 50 / 203
1000
9:54 / 50 / 200
606,22
5:13 / 45 / 208
603,57
5:34 / 40 / 218
732,8
4:47 / 40 / 196
0
19 Tomiška Leoš CZE-232-018 2,4 GHz 0 0 CZE 724,16 4322,31 674,62
8:1 / 0 / 170
752,64
7:55 / 50 / 195
630,75
4:17 / 40 / 155
698,53
9:58 / 35 / 251
814,77
5:55 / 50 / 181
725,75
4:25 / 20 / 181
656
4:42 / 20 / 194
0
20 Hanč Petr CZE-304-004 2,4 GHz 0 0 CZE 711,56 4247,14 842,04
6:41 / 20 / 197
537,37
6:11 / 40 / 203
839,11
8:6 / 10 / 219
629,54
6:21 / 0 / 207
847,08
9:59 / 0 / 202
455,22
4:30 / 0 / 216
552
4:31 / 0 / 197
0
21 Krajčovič Ivan CZE-069-013 2,4 GHz 0 0 CZE 695,73 4152,65 937,29
9:54 / 50 / 197
661,03
6:48 / 50 / 173
485,63
3:49 / 0 / 120
650,12
6:3 / 0 / 189
600,54
6:8 / 30 / 133
685,87
5:28 / 25 / 201
617,8
6:44 / 35 / 170
0
22 Plichta Vladislav CZE-335-336 2,4 GHz 0 0 CZE 645,34 3851,89 0
0:0 / 0 / 0
654,81
7:5 / 40 / 248
571,56
6:46 / 0 / 177
534,93
6:20 / 0 / 178
820,65
9:2 / 0 / 178
816,19
5:53 / 40 / 191
453,75
5:58 / 35 / 211
0
23 Novotný René CZE-008-133 2,4 GHz 2 0 CZE 609,44 3637,61 758,49
5:56 / 30 / 191
391,73
5:3 / 0 / 161
518,45
6:49 / 0 / 207
445,52
5:5 / 30 / 217
881,44
9:49 / 30 / 202
641,98
6:4 / 0 / 210
119,55
2:39 / 0 / 181
0
24 Neherová Martina CZE-058-123 2,4 GHz 0 0 CZE 451,45 2694,6 520,89
4:50 / 0 / 181
527,58
5:47 / 40 / 181
383,44
4:53 / 0 / 160
554,18
4:30 / 20 / 176
421,2
4:59 / 0 / 133
287,31
2:13 / 0 / 112
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Výsledky finálových kol


OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po finálních kolech

Celkové výsledky
Zakl. pozice Jméno soutěžícího přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo 7 Kolo pen
1* Malčík Radek 1000 + 30 = 1030 5968,75 1000
9:57 / 50 / 120
1000
6:2 / 45 / 139
899,43
5:46 / 50 / 166
968,75
8:55 / 50 / 116
1000
9:57 / 50 / 130
1000
9:59 / 50 / 171
1000
9:58 / 50 / 150
0
2* Micka Jan 955,62 + 20 = 975,62 5703,86 1000
9:56 / 50 / 128
0
0:0 / 0 / 0
1000
7:25 / 45 / 172
849,26
8:16 / 50 / 168
888,32
9:54 / 50 / 209
966,28
9:54 / 50 / 199
1000
5:48 / 50 / 171
0
3* Kubica Jan 903,16 + 10 = 913,16 5390,72 660,14
7:3 / 40 / 151
965,67
9:54 / 50 / 191
1000
9:58 / 50 / 185
833,64
8:39 / 0 / 131
931,27
9:54 / 45 / 194
406,72
3:15 / 0 / 172
1000
7:6 / 45 / 152
0
4* Číp Mirek 901,9 5383,24 1000
7:22 / 35 / 188
925,93
6:1 / 30 / 157
881,19
9:33 / 0 / 167
780,52
6:11 / 0 / 173
979,27
7:43 / 45 / 210
816,33
9:59 / 0 / 213
692,8
5:15 / 0 / 197
0
5* Novotný Radek 875,7 5226,85 919,24
9:58 / 40 / 201
987,54
9:58 / 40 / 166
654,7
5:30 / 0 / 131
927,39
8:51 / 45 / 143
519,93
6:7 / 50 / 210
913,93
9:55 / 50 / 210
824,05
6:11 / 50 / 191
0
6* Semerák Petr 864,85 5162,05 939,86
9:57 / 50 / 200
605,87
6:28 / 50 / 195
993,81
7:26 / 50 / 189
1000
6:44 / 50 / 179
711,14
5:34 / 25 / 169
850,04
9:55 / 50 / 222
667,2
5:8 / 0 / 199
0
7* Váňa Jiří 852,05 5085,65 652,74
4:13 / 50 / 106
658,45
6:33 / 50 / 138
652,3
5:9 / 0 / 164
870,46
6:45 / 50 / 191
945,88
9:57 / 50 / 193
1000
6:37 / 50 / 165
958,12
9:58 / 35 / 168
0
8* Chalupník Milan 850,61 5077,1 635,43
6:29 / 50 / 132
1000
9:57 / 50 / 158
1000
6:56 / 50 / 206
766,34
5:56 / 50 / 179
867,88
6:42 / 45 / 204
807,45
9:55 / 35 / 225
70,89
4:32 / 0 / 248
0
9 Dušek Petr 837,41 4998,3 558,77
6:2 / 50 / 168
1000
9:57 / 45 / 160
600,25
4:55 / 35 / 175
761,32
4:54 / 50 / 133
858,25
9:39 / 0 / 159
1000
5:16 / 45 / 186
778,48
5:55 / 45 / 185
0
10 Malčík Zdeněk 836,43 4992,47 768,04
8:1 / 40 / 148
934,81
5:36 / 50 / 141
668,1
4:28 / 50 / 171
897,09
6:55 / 45 / 179
990,55
9:56 / 50 / 139
733,88
5:2 / 50 / 169
577,22
4:42 / 45 / 198
0
11 Nehera Petr 828,39 4944,43 692,5
8:26 / 0 / 199
709,51
7:45 / 30 / 184
910,89
6:45 / 45 / 164
682,81
5:48 / 15 / 162
1000
9:52 / 40 / 160
865,13
9:30 / 5 / 175
766,4
4:50 / 20 / 141
0
12 Janovský Radek 822,08 4906,79 874,57
9:58 / 35 / 208
684,86
8:36 / 45 / 224
862,29
9:53 / 40 / 218
943,76
6:59 / 40 / 205
865,94
9:59 / 0 / 207
675,37
4:56 / 0 / 205
568,06
6:28 / 35 / 195
0
13 Skoupý Karel 801,63 4784,71 911,51
9:43 / 40 / 185
593,31
6:19 / 30 / 144
966,7
9:33 / 50 / 172
879,29
5:42 / 50 / 143
545,29
6:14 / 0 / 146
425,24
3:35 / 0 / 120
888,61
6:28 / 45 / 164
0
14 Hrubý Tomáš 792,53 4730,41 885,12
6:24 / 45 / 180
914,07
5:59 / 20 / 141
0
0:0 / 0 / 0
716,71
6:12 / 5 / 162
829,02
6:2 / 40 / 164
988,46
9:56 / 35 / 148
397,03
4:30 / 35 / 155
0
15 Koros Bedřich 780,4 4657,99 707,84
7:59 / 35 / 197
837,04
5:40 / 40 / 195
700,5
5:38 / 40 / 190
991,73
9:45 / 45 / 181
775,36
9:21 / 0 / 211
645,52
4:51 / 0 / 206
451,9
3:36 / 35 / 145
0
16 Čermák Vladimír 779,66 4653,62 621,81
9:54 / 0 / 243
926,16
9:25 / 50 / 189
548,85
5:13 / 50 / 224
1000
9:7 / 50 / 228
1000
7:43 / 50 / 209
480,11
5:8 / 45 / 226
556,8
5:9 / 40 / 225
0
17 Mrázek Karel 771,52 4605,03 664,4
8:1 / 0 / 182
814,81
5:26 / 35 / 172
484,2
4:16 / 0 / 175
953,36
6:35 / 50 / 195
867,75
8:56 / 35 / 184
667,91
4:48 / 0 / 203
636,8
4:57 / 0 / 196
0
18 Veselovský Jiří 737,13 4399,77 771,54
5:23 / 45 / 145
566,9
6:48 / 35 / 207
685,64
5:36 / 50 / 203
1000
9:54 / 50 / 200
606,22
5:13 / 45 / 208
603,57
5:34 / 40 / 218
732,8
4:47 / 40 / 196
0
19 Tomiška Leoš 724,16 4322,31 674,62
8:1 / 0 / 170
752,64
7:55 / 50 / 195
630,75
4:17 / 40 / 155
698,53
9:58 / 35 / 251
814,77
5:55 / 50 / 181
725,75
4:25 / 20 / 181
656
4:42 / 20 / 194
0
20 Hanč Petr 711,56 4247,14 842,04
6:41 / 20 / 197
537,37
6:11 / 40 / 203
839,11
8:6 / 10 / 219
629,54
6:21 / 0 / 207
847,08
9:59 / 0 / 202
455,22
4:30 / 0 / 216
552
4:31 / 0 / 197
0
21 Krajčovič Ivan 695,73 4152,65 937,29
9:54 / 50 / 197
661,03
6:48 / 50 / 173
485,63
3:49 / 0 / 120
650,12
6:3 / 0 / 189
600,54
6:8 / 30 / 133
685,87
5:28 / 25 / 201
617,8
6:44 / 35 / 170
0
22 Plichta Vladislav 645,34 3851,89 0
0:0 / 0 / 0
654,81
7:5 / 40 / 248
571,56
6:46 / 0 / 177
534,93
6:20 / 0 / 178
820,65
9:2 / 0 / 178
816,19
5:53 / 40 / 191
453,75
5:58 / 35 / 211
0
23 Novotný René 609,44 3637,61 758,49
5:56 / 30 / 191
391,73
5:3 / 0 / 161
518,45
6:49 / 0 / 207
445,52
5:5 / 30 / 217
881,44
9:49 / 30 / 202
641,98
6:4 / 0 / 210
119,55
2:39 / 0 / 181
0
24 Neherová Martina 451,45 2694,6 520,89
4:50 / 0 / 181
527,58
5:47 / 40 / 181
383,44
4:53 / 0 / 160
554,18
4:30 / 20 / 176
421,2
4:59 / 0 / 133
287,31
2:13 / 0 / 112
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Oficiální výsledovka s body



Výsledky

Kontakt - Jméno :657
Datum konání :27.9.2014
Kategorie :RCEV
Místo konání :Hořice
Číslo pořádajícího klubu (např CZE96)CZE123
Kontakt - Jméno :kontakt - jmeno
Kontakt - Adresa :kontakt adresa
Kontakt - Email :kontakt email
Kontakt - Telefon :kontakt - telefon
Pořadatel :LMK Hořice
Ředitel soutěže :Petr Dušek
Hlavní rozhodčí :Pavel Školník
Počasí :zataženo, později skoro jasno, 13-20°C, SZ vítr 3-6m/s




Pořadí - všichni

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 Let č. 6 Let č. 7 body přepoč.
1* Malčík Radek CZE-065-212 1000
9:57 / 50 / 120
1000
6:2 / 45 / 139
899,43
5:46 / 50 / 166
968,75
8:55 / 50 / 116
1000
9:57 / 50 / 130
1000
9:59 / 50 / 171
1000
9:58 / 50 / 150
5968,75 1000 + 30 = 1030
2* Micka Jan CZE-74-13 1000
9:56 / 50 / 128
0
0:0 / 0 / 0
1000
7:25 / 45 / 172
849,26
8:16 / 50 / 168
888,32
9:54 / 50 / 209
966,28
9:54 / 50 / 199
1000
5:48 / 50 / 171
5703,86 955 + 20 = 975
3* Kubica Jan CZE-395-033 660,14
7:3 / 40 / 151
965,67
9:54 / 50 / 191
1000
9:58 / 50 / 185
833,64
8:39 / 0 / 131
931,27
9:54 / 45 / 194
406,72
3:15 / 0 / 172
1000
7:6 / 45 / 152
5390,72 903 + 10 = 913
4* Číp Mirek CZE-232-045 1000
7:22 / 35 / 188
925,93
6:1 / 30 / 157
881,19
9:33 / 0 / 167
780,52
6:11 / 0 / 173
979,27
7:43 / 45 / 210
816,33
9:59 / 0 / 213
692,8
5:15 / 0 / 197
5383,24 901,9
5* Novotný Radek CZE-008-013 919,24
9:58 / 40 / 201
987,54
9:58 / 40 / 166
654,7
5:30 / 0 / 131
927,39
8:51 / 45 / 143
519,93
6:7 / 50 / 210
913,93
9:55 / 50 / 210
824,05
6:11 / 50 / 191
5226,85 875,7
6* Semerák Petr CZE-210-088 939,86
9:57 / 50 / 200
605,87
6:28 / 50 / 195
993,81
7:26 / 50 / 189
1000
6:44 / 50 / 179
711,14
5:34 / 25 / 169
850,04
9:55 / 50 / 222
667,2
5:8 / 0 / 199
5162,05 864,85
7* Váňa Jiří CZE-074-050 652,74
4:13 / 50 / 106
658,45
6:33 / 50 / 138
652,3
5:9 / 0 / 164
870,46
6:45 / 50 / 191
945,88
9:57 / 50 / 193
1000
6:37 / 50 / 165
958,12
9:58 / 35 / 168
5085,65 852,05
8* Chalupník Milan CZE-442-036 635,43
6:29 / 50 / 132
1000
9:57 / 50 / 158
1000
6:56 / 50 / 206
766,34
5:56 / 50 / 179
867,88
6:42 / 45 / 204
807,45
9:55 / 35 / 225
70,89
4:32 / 0 / 248
5077,1 850,61
9 Dušek Petr CZE-232-003 558,77
6:2 / 50 / 168
1000
9:57 / 45 / 160
600,25
4:55 / 35 / 175
761,32
4:54 / 50 / 133
858,25
9:39 / 0 / 159
1000
5:16 / 45 / 186
778,48
5:55 / 45 / 185
4998,3 837,41
10 Malčík Zdeněk CZE-065-202 768,04
8:1 / 40 / 148
934,81
5:36 / 50 / 141
668,1
4:28 / 50 / 171
897,09
6:55 / 45 / 179
990,55
9:56 / 50 / 139
733,88
5:2 / 50 / 169
577,22
4:42 / 45 / 198
4992,47 836,43
11 Nehera Petr CZE-058-023 692,5
8:26 / 0 / 199
709,51
7:45 / 30 / 184
910,89
6:45 / 45 / 164
682,81
5:48 / 15 / 162
1000
9:52 / 40 / 160
865,13
9:30 / 5 / 175
766,4
4:50 / 20 / 141
4944,43 828,39
12 Janovský Radek CZE-232-053 874,57
9:58 / 35 / 208
684,86
8:36 / 45 / 224
862,29
9:53 / 40 / 218
943,76
6:59 / 40 / 205
865,94
9:59 / 0 / 207
675,37
4:56 / 0 / 205
568,06
6:28 / 35 / 195
4906,79 822,08
13 Skoupý Karel CZE-250-048 911,51
9:43 / 40 / 185
593,31
6:19 / 30 / 144
966,7
9:33 / 50 / 172
879,29
5:42 / 50 / 143
545,29
6:14 / 0 / 146
425,24
3:35 / 0 / 120
888,61
6:28 / 45 / 164
4784,71 801,63
14 Hrubý Tomáš CZE-213-039 885,12
6:24 / 45 / 180
914,07
5:59 / 20 / 141
0
0:0 / 0 / 0
716,71
6:12 / 5 / 162
829,02
6:2 / 40 / 164
988,46
9:56 / 35 / 148
397,03
4:30 / 35 / 155
4730,41 792,53
15 Koros Bedřich CZE-058-102 707,84
7:59 / 35 / 197
837,04
5:40 / 40 / 195
700,5
5:38 / 40 / 190
991,73
9:45 / 45 / 181
775,36
9:21 / 0 / 211
645,52
4:51 / 0 / 206
451,9
3:36 / 35 / 145
4657,99 780,4
16 Čermák Vladimír CZE-210-003 621,81
9:54 / 0 / 243
926,16
9:25 / 50 / 189
548,85
5:13 / 50 / 224
1000
9:7 / 50 / 228
1000
7:43 / 50 / 209
480,11
5:8 / 45 / 226
556,8
5:9 / 40 / 225
4653,62 779,66
17 Mrázek Karel CZE-264-027 664,4
8:1 / 0 / 182
814,81
5:26 / 35 / 172
484,2
4:16 / 0 / 175
953,36
6:35 / 50 / 195
867,75
8:56 / 35 / 184
667,91
4:48 / 0 / 203
636,8
4:57 / 0 / 196
4605,03 771,52
18 Veselovský Jiří CZE-213-020 771,54
5:23 / 45 / 145
566,9
6:48 / 35 / 207
685,64
5:36 / 50 / 203
1000
9:54 / 50 / 200
606,22
5:13 / 45 / 208
603,57
5:34 / 40 / 218
732,8
4:47 / 40 / 196
4399,77 737,13
19 Tomiška Leoš CZE-232-018 674,62
8:1 / 0 / 170
752,64
7:55 / 50 / 195
630,75
4:17 / 40 / 155
698,53
9:58 / 35 / 251
814,77
5:55 / 50 / 181
725,75
4:25 / 20 / 181
656
4:42 / 20 / 194
4322,31 724,16
20 Hanč Petr CZE-304-004 842,04
6:41 / 20 / 197
537,37
6:11 / 40 / 203
839,11
8:6 / 10 / 219
629,54
6:21 / 0 / 207
847,08
9:59 / 0 / 202
455,22
4:30 / 0 / 216
552
4:31 / 0 / 197
4247,14 711,56
21 Krajčovič Ivan CZE-069-013 937,29
9:54 / 50 / 197
661,03
6:48 / 50 / 173
485,63
3:49 / 0 / 120
650,12
6:3 / 0 / 189
600,54
6:8 / 30 / 133
685,87
5:28 / 25 / 201
617,8
6:44 / 35 / 170
4152,65 695,73
22 Plichta Vladislav CZE-335-336 0
0:0 / 0 / 0
654,81
7:5 / 40 / 248
571,56
6:46 / 0 / 177
534,93
6:20 / 0 / 178
820,65
9:2 / 0 / 178
816,19
5:53 / 40 / 191
453,75
5:58 / 35 / 211
3851,89 645,34
23 Novotný René CZE-008-133 758,49
5:56 / 30 / 191
391,73
5:3 / 0 / 161
518,45
6:49 / 0 / 207
445,52
5:5 / 30 / 217
881,44
9:49 / 30 / 202
641,98
6:4 / 0 / 210
119,55
2:39 / 0 / 181
3637,61 609,44
24 Neherová Martina CZE-058-123 520,89
4:50 / 0 / 181
527,58
5:47 / 40 / 181
383,44
4:53 / 0 / 160
554,18
4:30 / 20 / 176
421,2
4:59 / 0 / 133
287,31
2:13 / 0 / 112
0
0:0 / 0 / 0
2694,6 451,45

^^^


Pořadí klubů


Klub Členů Příjmení, jméno Součet Průměr

^^^


Pořadí týmů

Týmy Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
none 24 Čermák Vladimír, Veselovský Jiří, Dušek Petr, Mrázek Karel, Krajčovič Ivan, Tomiška Leoš, Skoupý Karel, Novotný Radek, Semerák Petr, Hrubý Tomáš, Koros Bedřich, Nehera Petr, Kubica Jan, Novotný René, Váňa Jiří, Plichta Vladislav, Chalupník Milan, Micka Jan, Malčík Zdeněk, Malčík Radek, Hanč Petr, Číp Mirek, Janovský Radek, Neherová Martina, 123912,2 5163,01

^^^


Přestnost přistání

Příjmení, jméno celkem přistání Součet Průměr
Malčík Radek 7 50 , 45 , 50 , 50 , 50 , 50 , 50 345 49,29
Malčík Zdeněk 7 40 , 50 , 50 , 45 , 50 , 50 , 45 330 47,14
Veselovský Jiří 7 45 , 35 , 50 , 50 , 45 , 40 , 40 305 43,57
Micka Jan 7 50 , 0 , 45 , 50 , 50 , 50 , 50 295 42,14
Váňa Jiří 7 50 , 50 , 0 , 50 , 50 , 50 , 35 285 40,71
Čermák Vladimír 7 0 , 50 , 50 , 50 , 50 , 45 , 40 285 40,71
Chalupník Milan 7 50 , 50 , 50 , 50 , 45 , 35 , 0 280 40
Semerák Petr 7 50 , 50 , 50 , 50 , 25 , 50 , 0 275 39,29
Novotný Radek 7 40 , 40 , 0 , 45 , 50 , 50 , 50 275 39,29
Dušek Petr 7 50 , 45 , 35 , 50 , 0 , 45 , 45 270 38,57
Kubica Jan 7 40 , 50 , 50 , 0 , 45 , 0 , 45 230 32,86
Skoupý Karel 7 40 , 30 , 50 , 50 , 0 , 0 , 45 215 30,71
Tomiška Leoš 7 0 , 50 , 40 , 35 , 50 , 20 , 20 215 30,71
Janovský Radek 7 35 , 45 , 40 , 40 , 0 , 0 , 35 195 27,86
Koros Bedřich 7 35 , 40 , 40 , 45 , 0 , 0 , 35 195 27,86
Krajčovič Ivan 7 50 , 50 , 0 , 0 , 30 , 25 , 35 190 27,14
Hrubý Tomáš 7 45 , 20 , 0 , 5 , 40 , 35 , 35 180 25,71
Nehera Petr 7 0 , 30 , 45 , 15 , 40 , 5 , 20 155 22,14
Mrázek Karel 7 0 , 35 , 0 , 50 , 35 , 0 , 0 120 17,14
Plichta Vladislav 7 0 , 40 , 0 , 0 , 0 , 40 , 35 115 16,43
Číp Mirek 7 35 , 30 , 0 , 0 , 45 , 0 , 0 110 15,71
Novotný René 7 30 , 0 , 0 , 30 , 30 , 0 , 0 90 12,86
Hanč Petr 7 20 , 40 , 10 , 0 , 0 , 0 , 0 70 10
Neherová Martina 7 0 , 40 , 0 , 20 , 0 , 0 , 0 60 8,57

^^^


Průměrná doba letu


Příjmení, jméno Počet záznamů Letové časy Celekem vteřin Průměrný letový čas
Malčík Radek 7 9:57,00, 6:2,00, 5:46,00, 8:55,00, 9:57,00, 9:59,00, 9:58,00, 3634 8:39,14
Janovský Radek 7 9:58,00, 8:36,00, 9:53,00, 6:59,00, 9:59,00, 4:56,00, 6:28,00, 3409 8:7
Novotný Radek 7 9:58,00, 9:58,00, 5:30,00, 8:51,00, 6:7,00, 9:55,00, 6:11,00, 3390 8:4,29000000000002
Kubica Jan 7 7:3,00, 9:54,00, 9:58,00, 8:39,00, 9:54,00, 3:15,00, 7:6,00, 3349 7:58,43
Nehera Petr 7 8:26,00, 7:45,00, 6:45,00, 5:48,00, 9:52,00, 9:30,00, 4:50,00, 3176 7:33,71
Číp Mirek 7 7:22,00, 6:1,00, 9:33,00, 6:11,00, 7:43,00, 9:59,00, 5:15,00, 3124 7:26,29
Čermák Vladimír 7 9:54,00, 9:25,00, 5:13,00, 9:7,00, 7:43,00, 5:8,00, 5:9,00, 3099 7:22,71
Micka Jan 7 9:56,00, 0:0,00, 7:25,00, 8:16,00, 9:54,00, 9:54,00, 5:48,00, 3073 7:19
Semerák Petr 7 9:57,00, 6:28,00, 7:26,00, 6:44,00, 5:34,00, 9:55,00, 5:8,00, 3072 7:18,86
Chalupník Milan 7 6:29,00, 9:57,00, 6:56,00, 5:56,00, 6:42,00, 9:55,00, 4:32,00, 3027 7:12,43
Váňa Jiří 7 4:13,00, 6:33,00, 5:9,00, 6:45,00, 9:57,00, 6:37,00, 9:58,00, 2952 7:1,70999999999998
Skoupý Karel 7 9:43,00, 6:19,00, 9:33,00, 5:42,00, 6:14,00, 3:35,00, 6:28,00, 2854 6:47,71
Koros Bedřich 7 7:59,00, 5:40,00, 5:38,00, 9:45,00, 9:21,00, 4:51,00, 3:36,00, 2810 6:41,43
Dušek Petr 7 6:2,00, 9:57,00, 4:55,00, 4:54,00, 9:39,00, 5:16,00, 5:55,00, 2798 6:39,71
Hanč Petr 7 6:41,00, 6:11,00, 8:6,00, 6:21,00, 9:59,00, 4:30,00, 4:31,00, 2779 6:37
Tomiška Leoš 7 8:1,00, 7:55,00, 4:17,00, 9:58,00, 5:55,00, 4:25,00, 4:42,00, 2713 6:27,57
Krajčovič Ivan 7 9:54,00, 6:48,00, 3:49,00, 6:3,00, 6:8,00, 5:28,00, 6:44,00, 2694 6:24,86
Malčík Zdeněk 7 8:1,00, 5:36,00, 4:28,00, 6:55,00, 9:56,00, 5:2,00, 4:42,00, 2680 6:22,86
Veselovský Jiří 7 5:23,00, 6:48,00, 5:36,00, 9:54,00, 5:13,00, 5:34,00, 4:47,00, 2595 6:10,71
Mrázek Karel 7 8:1,00, 5:26,00, 4:16,00, 6:35,00, 8:56,00, 4:48,00, 4:57,00, 2579 6:8,43000000000001
Novotný René 7 5:56,00, 5:3,00, 6:49,00, 5:5,00, 9:49,00, 6:4,00, 2:39,00, 2485 5:55
Plichta Vladislav 7 0:0,00, 7:5,00, 6:46,00, 6:20,00, 9:2,00, 5:53,00, 5:58,00, 2464 5:52
Hrubý Tomáš 7 6:24,00, 5:59,00, 0:0,00, 6:12,00, 6:2,00, 9:56,00, 4:30,00, 2343 5:34,71
Neherová Martina 7 4:50,00, 5:47,00, 4:53,00, 4:30,00, 4:59,00, 2:13,00, 0:0,00, 1632 3:53,14

^^^


Průměrná výška


Příjmení, jméno Počet záznamů Průměrná výška Výška celkem Průměrná výška
Malčík Radek 7 120, 139, 166, 116, 130, 171, 150, 992 141,71
Skoupý Karel 7 185, 144, 172, 143, 146, 120, 164, 1074 153,43
Neherová Martina 6 181, 181, 160, 176, 133, 112, 0, 943 157,17
Hrubý Tomáš 6 180, 141, 0, 162, 164, 148, 155, 950 158,33
Váňa Jiří 7 106, 138, 164, 191, 193, 165, 168, 1125 160,71
Malčík Zdeněk 7 148, 141, 171, 179, 139, 169, 198, 1145 163,57
Dušek Petr 7 168, 160, 175, 133, 159, 186, 185, 1166 166,57
Kubica Jan 7 151, 191, 185, 131, 194, 172, 152, 1176 168
Krajčovič Ivan 7 197, 173, 120, 189, 133, 201, 170, 1183 169
Nehera Petr 7 199, 184, 164, 162, 160, 175, 141, 1185 169,29
Micka Jan 6 128, 0, 172, 168, 209, 199, 171, 1047 174,5
Novotný Radek 7 201, 166, 131, 143, 210, 210, 191, 1252 178,86
Číp Mirek 7 188, 157, 167, 173, 210, 213, 197, 1305 186,43
Mrázek Karel 7 182, 172, 175, 195, 184, 203, 196, 1307 186,71
Koros Bedřich 7 197, 195, 190, 181, 211, 206, 145, 1325 189,29
Tomiška Leoš 7 170, 195, 155, 251, 181, 181, 194, 1327 189,57
Chalupník Milan 7 132, 158, 206, 179, 204, 225, 248, 1352 193,14
Semerák Petr 7 200, 195, 189, 179, 169, 222, 199, 1353 193,29
Novotný René 7 191, 161, 207, 217, 202, 210, 181, 1369 195,57
Veselovský Jiří 7 145, 207, 203, 200, 208, 218, 196, 1377 196,71
Plichta Vladislav 6 0, 248, 177, 178, 178, 191, 211, 1183 197,17
Hanč Petr 7 197, 203, 219, 207, 202, 216, 197, 1441 205,86
Janovský Radek 7 208, 224, 218, 205, 207, 205, 195, 1462 208,86
Čermák Vladimír 7 243, 189, 224, 228, 209, 226, 225, 1544 220,57

^^^


Čas vs výška


Příjmení, jméno Letový čas ze 100 metrů Průměrná výška Průměrný letový čas Potřebná výška pro nalétání 10 minut
Malčík Radek 6:6,33 141,71 8:39,14 163,78
Kubica Jan 4:44,78 168 7:58,43 210,69
Novotný Radek 4:30,77 178,86 8:4,29000000000002 221,6
Nehera Petr 4:28,02 169,29 7:33,71 223,87
Skoupý Karel 4:25,74 153,43 6:47,71 225,79
Váňa Jiří 4:22,4 160,71 7:1,70999999999998 228,65
Micka Jan 4:11,58 174,5 7:19 238,5
Dušek Petr 3:59,97 166,57 6:39,71 250,03
Číp Mirek 3:59,39 186,43 7:26,29 250,64
Malčík Zdeněk 3:54,06 163,57 6:22,86 256,34
Janovský Radek 3:53,17 208,86 8:7 257,32
Krajčovič Ivan 3:47,73 169 6:24,86 263,47
Semerák Petr 3:47,05 193,29 7:18,86 264,26
Chalupník Milan 3:43,89 193,14 7:12,43 267,98
Koros Bedřich 3:32,08 189,29 6:41,43 282,92
Hrubý Tomáš 3:31,4 158,33 5:34,71 283,82
Tomiška Leoš 3:24,45 189,57 6:27,57 293,47
Čermák Vladimír 3:20,71 220,57 7:22,71 298,93
Mrázek Karel 3:17,32 186,71 6:8,43000000000001 304,06
Hanč Petr 3:12,85 205,86 6:37 311,12
Veselovský Jiří 3:8,45 196,71 6:10,71 318,37
Novotný René 3:1,52 195,57 5:55 330,54
Plichta Vladislav 2:58,53 197,17 5:52 336,09
Neherová Martina 2:28,34 157,17 3:53,14 404,48

^^^



Software SORG V4 (c) 2012 - Aleš Krátký / www.RCSOFTWARE.cz / ales@sgames.cz Stoupak.cz - RCEK, RCEJ, RCEN, RCEO, F5J, FXJ, Eurocup ... / www.stoupak.cz