Kompletní přehled ze soutěže : RCEV - Hořice 30.9.2017 - 30.9.2017 21:17:47

SORG V4 - www.RCSOFTWARE.cz / Aleš Krátký / ales@sgames.cz






Seznam zaregistrovaných soutěžících

# Příjmení, jméno Klub Stát Licence Frekvence 1. Kanál / 2. Kanál Věková kategorie
1 Dušek Petr   CZE  CZE-232-003  2,4 GHz 00(00) Senior 
2 Semerák Petr   CZE  CZE-210-088  2,4 GHz 00(00) Senior 
3 Kozel Zdeněk   CZE  CZE-232-028  2,4 GHz 00(00)
4 Tomiška Leoš   CZE  CZE-232-018  2,4 GHz 00(00) Senior 
5 Novotný René   CZE  CZE-1527  2,4 GHz 00(00) Žák 
6 Novotný Radek   CZE  CZE-1528  2,4 GHz 00(00) Senior 
7 Kopecký Miroslav   CZE  CZE-077-408  2,4 GHz 00(00) Senior 
8 Pavlíček Martin   CZE  CZE-069-003  2,4 GHz 00(00) Senior 
9 Janovský Radek   CZE  CZE-232-053  2,4 GHz 00(00) Senior 
10 Krajčovič Ivan   CZE  CZE-069-013  2,4 GHz 00(00) Senior 
11 Bartůněk Jaroslav   CZE  CZE-074-014  2,4 GHz 00(00)
12 Veselovský Jiří   CZE  CZE-213-020  2,4 GHz 00(00)
13 Mrázek Karel   CZE  CZE-264-027  2,4 GHz 00(00)
14 Lhota Jaroslav   CZE  CZE-069-073  2,4 GHz 00(00) Senior 
15 Horák Martin   CZE  CZE-337-010  2,4 GHz 00(00) Senior 
16 Bachtík Lubor   CZE  CZE-069-014  2,4 GHz 00(00) Senior 
17 Čermák Vladimír   CZE  CZE-210-003  2,4 GHz 00(00) Senior 
18 Koros Bedřich   CZE  CZE-058-102  2,4 GHz 00(00)
19 Stanko Josef   CZE  CZE-074-077  2,4 GHz 00(00) Senior 
20 Svoboda Marek   CZE  CZE-232-058  2,4 GHz 00(00) Senior 
21 Mühl Jiří   CZE  CZE-210-013  2,4 GHz 00(00) Senior 
22 Číp Mirek   CZE  CZE-232-045  2,4 GHz 00(00)
23 Jirásko Ladislav   CZE  CZE-210-074  2,4 GHz 00(00) Senior 
24 Jirásko Michal   CZE  CZE-210-081  2,4 GHz 00(00) Senior 
25 Kotula Mirek   CZE  CZE-331-011  2,4 GHz 00(00)

^^^


Výpis kanálů

2,4 GHz
Dušek Petr
Semerák Petr
Kozel Zdeněk
Tomiška Leoš
Novotný René
Novotný Radek
Kopecký Miroslav
Pavlíček Martin
Janovský Radek
Krajčovič Ivan
Bartůněk Jaroslav
Veselovský Jiří
Mrázek Karel
Lhota Jaroslav
Horák Martin
Bachtík Lubor
Čermák Vladimír
Koros Bedřich
Stanko Josef
Svoboda Marek
Mühl Jiří
Číp Mirek
Jirásko Ladislav
Jirásko Michal
Kotula Mirek
35 MHz
40 MHz
72 MHz

Kolizní kanály 35 MHz
Kolizní kanály 40 MHz
Kolizní kanály 72 MHz


Počet kolizních kanálů na 35 MHz
Počet kolizních kanálů na 40 MHz
Počet kolizních kanálů na 72 MHz

^^^


Rozlosování

Let č. - 1
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7
Skupina 1 Pavlíček Martin
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Semerák Petr
2,4 GHz
Horák Martin
2,4 GHz
Kopecký Miroslav
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Stanko Josef
2,4 GHz
Skupina 2 Veselovský Jiří
2,4 GHz
Lhota Jaroslav
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Jirásko Ladislav
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
-
Skupina 3 Mühl Jiří
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Bachtík Lubor
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Svoboda Marek
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
-
Skupina 4 Jirásko Michal
2,4 GHz
Kotula Mirek
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Kozel Zdeněk
2,4 GHz
Čermák Vladimír
2,4 GHz
-

Let č. - 2
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7
Skupina 1 Semerák Petr
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Lhota Jaroslav
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Skupina 2 Tomiška Leoš
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Čermák Vladimír
2,4 GHz
Jirásko Ladislav
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Horák Martin
2,4 GHz
-
Skupina 3 Kotula Mirek
2,4 GHz
Kozel Zdeněk
2,4 GHz
Stanko Josef
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Mühl Jiří
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
-
Skupina 4 Svoboda Marek
2,4 GHz
Bachtík Lubor
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Kopecký Miroslav
2,4 GHz
Jirásko Michal
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
-

Let č. - 3
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7
Skupina 1 Koros Bedřich
2,4 GHz
Kozel Zdeněk
2,4 GHz
Čermák Vladimír
2,4 GHz
- Lhota Jaroslav
2,4 GHz
Horák Martin
2,4 GHz
Kotula Mirek
2,4 GHz
Skupina 2 Semerák Petr
2,4 GHz
Jirásko Ladislav
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Skupina 3 Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Kopecký Miroslav
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Jirásko Michal
2,4 GHz
-
Skupina 4 Stanko Josef
2,4 GHz
Bachtík Lubor
2,4 GHz
Mühl Jiří
2,4 GHz
Svoboda Marek
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
-

Let č. - 4
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7
Skupina 1 Janovský Radek
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Kozel Zdeněk
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Jirásko Michal
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Skupina 2 Novotný Radek
2,4 GHz
Kopecký Miroslav
2,4 GHz
Čermák Vladimír
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Svoboda Marek
2,4 GHz
Kotula Mirek
2,4 GHz
-
Skupina 3 Bachtík Lubor
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Horák Martin
2,4 GHz
Stanko Josef
2,4 GHz
Jirásko Ladislav
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
-
Skupina 4 Koros Bedřich
2,4 GHz
Semerák Petr
2,4 GHz
Mühl Jiří
2,4 GHz
Lhota Jaroslav
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
-

Let č. - 5
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7
Skupina 1 Pavlíček Martin
2,4 GHz
Bachtík Lubor
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Stanko Josef
2,4 GHz
Svoboda Marek
2,4 GHz
Kozel Zdeněk
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Skupina 2 Mühl Jiří
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Semerák Petr
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Kotula Mirek
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
-
Skupina 3 Novotný Radek
2,4 GHz
Jirásko Ladislav
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
-
Skupina 4 Horák Martin
2,4 GHz
Kopecký Miroslav
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Jirásko Michal
2,4 GHz
Lhota Jaroslav
2,4 GHz
Čermák Vladimír
2,4 GHz
-

Let č. - 6
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7
Skupina 1 Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Kotula Mirek
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Mühl Jiří
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Jirásko Ladislav
2,4 GHz
Svoboda Marek
2,4 GHz
Skupina 2 Dušek Petr
2,4 GHz
Čermák Vladimír
2,4 GHz
Horák Martin
2,4 GHz
Bachtík Lubor
2,4 GHz
Kopecký Miroslav
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
-
Skupina 3 Novotný Radek
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Semerák Petr
2,4 GHz
Jirásko Michal
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
-
Skupina 4 Číp Mirek
2,4 GHz
Kozel Zdeněk
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Lhota Jaroslav
2,4 GHz
Stanko Josef
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
-

^^^


'Kdo s kým'

Dušek Petr
Semerák Petr
Kozel Zdeněk
Tomiška Leoš
Novotný René
Novotný Radek
Kopecký Miroslav
Pavlíček Martin
Janovský Radek
Krajčovič Ivan
Bartůněk Jaroslav
Veselovský Jiří
Mrázek Karel
Lhota Jaroslav
Horák Martin
Bachtík Lubor
Čermák Vladimír
Koros Bedřich
Stanko Josef
Svoboda Marek
Mühl Jiří
Číp Mirek
Jirásko Ladislav
Jirásko Michal
Kotula Mirek
Dušek Petr X 3 0 1 2 1 2 1 2 1 0 2 2 1 1 2 2 2 0 2 2 0 1 0 2
Semerák Petr 3 X 0 2 1 1 1 2 4 0 2 2 2 2 1 0 0 4 1 0 2 0 1 1 1
Kozel Zdeněk 0 0 X 3 1 1 0 3 1 1 0 2 1 2 1 1 2 1 3 1 1 2 0 2 3
Tomiška Leoš 1 2 3 X 1 3 0 3 2 0 1 2 1 0 1 1 2 0 1 1 0 2 2 3 1
Novotný René 2 1 1 1 X 0 2 1 2 0 2 2 0 3 2 2 2 1 1 1 1 2 1 2 0
Novotný Radek 1 1 1 3 0 X 2 0 2 2 2 0 1 0 1 0 3 0 0 1 0 3 2 3 2
Kopecký Miroslav 2 1 0 0 2 2 X 1 2 1 1 0 1 1 3 2 3 1 1 2 0 1 0 3 1
Pavlíček Martin 1 2 3 3 1 0 1 X 2 2 0 2 1 0 1 1 0 2 3 2 2 1 2 1 2
Janovský Radek 2 4 1 2 2 2 2 2 X 1 1 1 0 1 1 0 0 3 1 0 1 2 0 3 1
Krajčovič Ivan 1 0 1 0 0 2 1 2 1 X 1 1 2 0 1 2 0 1 2 2 3 2 3 1 2
Bartůněk Jaroslav 0 2 0 1 2 2 1 0 1 1 X 1 3 2 0 2 0 1 1 2 2 2 2 2 0
Veselovský Jiří 2 2 2 2 2 0 0 2 1 1 1 X 2 3 1 2 0 1 3 1 0 2 3 0 0
Mrázek Karel 2 2 1 1 0 1 1 1 0 2 3 2 X 2 0 2 0 1 1 2 2 2 2 1 0
Lhota Jaroslav 1 2 2 0 3 0 1 0 1 0 2 3 2 X 2 0 2 3 1 0 1 2 1 1 1
Horák Martin 1 1 1 1 2 1 3 1 1 1 0 1 0 2 X 2 4 2 2 0 0 1 2 1 1
Bachtík Lubor 2 0 1 1 2 0 2 1 0 2 2 2 2 0 2 X 1 0 3 4 2 0 1 1 0
Čermák Vladimír 2 0 2 2 2 3 3 0 0 0 0 0 0 2 4 1 X 1 0 1 0 1 1 2 3
Koros Bedřich 2 4 1 0 1 0 1 2 3 1 1 1 1 3 2 0 1 X 1 1 3 0 1 0 3
Stanko Josef 0 1 3 1 1 0 1 3 1 2 1 3 1 1 2 3 0 1 X 2 2 1 1 0 1
Svoboda Marek 2 0 1 1 1 1 2 2 0 2 2 1 2 0 0 4 1 1 2 X 3 0 1 1 2
Mühl Jiří 2 2 1 0 1 0 0 2 1 3 2 0 2 1 0 2 0 3 2 3 X 0 1 0 3
Číp Mirek 0 0 2 2 2 3 1 1 2 2 2 2 2 2 1 0 1 0 1 0 0 X 3 2 0
Jirásko Ladislav 1 1 0 2 1 2 0 2 0 3 2 3 2 1 2 1 1 1 1 1 1 3 X 0 1
Jirásko Michal 0 1 2 3 2 3 3 1 3 1 2 0 1 1 1 1 2 0 0 1 0 2 0 X 1
Kotula Mirek 2 1 3 1 0 2 1 2 1 2 0 0 0 1 1 0 3 3 1 2 3 0 1 1 X

Výsledky základních kol

Kolo - 1 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Pavlíček Martin

9:59
50
245
Janovský Radek

9:18
30
187
Semerák Petr

9:57
50
232
Horák Martin

7:54
45
162
Kopecký Miroslav

0:0
0
0
Koros Bedřich

6:40
25
183
Stanko Josef

7:28
45
171
414 494,5 451 438 0 333,5 407,5
837,21 1000 912,03 885,74 0 674,42 824,06

Kolo - 1 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Veselovský Jiří

6:34
30
176
Lhota Jaroslav

9:28
40
210
Novotný René

4:32
40
169
Číp Mirek

6:59
0
186
Jirásko Ladislav

7:4
45
189
Bartůněk Jaroslav

9:45
40
201
--
336 478 227,5 326 374,5 522 --
643,68 915,71 435,82 624,52 717,43 1000 --

Kolo - 1 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Mühl Jiří

5:42
10
152
Dušek Petr

8:24
50
224
Bachtík Lubor

8:56
0
225
Krajčovič Ivan

6:59
30
205
Svoboda Marek

9:44
40
197
Mrázek Karel

7:7
35
182
--
276 382 361 334 525,5 371 --
525,21 726,93 686,96 635,59 1000 705,99 --

Kolo - 1 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Jirásko Michal

5:31
50
147
Kotula Mirek

9:59
45
237
Tomiška Leoš

9:57
40
224
Novotný Radek

9:58
50
193
Kozel Zdeněk

0:0
0
0
Čermák Vladimír

8:31
50
215
--
307,5 433 465 551,5 0 416 --
557,57 785,13 843,16 1000 0 754,31 --

Kolo - 2 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Semerák Petr

9:58
45
188
Dušek Petr

9:31
50
171
Koros Bedřich

7:57
0
193
Janovský Radek

6:40
40
158
Novotný René

6:40
45
174
Lhota Jaroslav

8:51
45
180
Veselovský Jiří

9:53
45
234
549 535,5 380,5 361 358 486 436
1000 975,41 693,08 657,56 652,09 885,25 794,17

Kolo - 2 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Tomiška Leoš

7:25
50
185
Číp Mirek

9:27
50
191
Čermák Vladimír

7:51
50
212
Jirásko Ladislav

9:58
0
209
Novotný Radek

5:45
15
180
Horák Martin

7:44
0
210
--
402,5 521,5 385 471 270 334 --
771,81 1000 738,26 903,16 517,74 640,46 --

Kolo - 2 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Kotula Mirek

6:13
50
199
Kozel Zdeněk

0:0
0
0
Stanko Josef

4:4
45
147
Krajčovič Ivan

5:25
45
199
Mühl Jiří

4:23
0
109
Pavlíček Martin

5:15
50
137
--
323,5 0 215,5 270,5 208,5 296,5 --
1000 0 666,15 836,17 644,51 916,54 --

Kolo - 2 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Svoboda Marek

7:17
0
219
Bachtík Lubor

8:34
45
209
Mrázek Karel

9:2
0
207
Kopecký Miroslav

6:40
0
201
Jirásko Michal

7:31
50
206
Bartůněk Jaroslav

8:11
45
218
--
280 432 421 297 383 382 --
648,15 1000 974,54 687,5 886,57 884,26 --

Kolo - 3 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Koros Bedřich

8:11
0
191
Kozel Zdeněk

0:0
0
0
Čermák Vladimír

7:55
5
179
-- Lhota Jaroslav

5:9
50
177
Horák Martin

9:9
50
213
Kotula Mirek

7:39
45
197
395,5 0 390,5 -- 270,5 460 405,5
859,78 0 848,91 -- 588,04 1000 881,52

Kolo - 3 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Semerák Petr

5:39
10
206
Jirásko Ladislav

5:41
40
228
Tomiška Leoš

4:32
35
213
Veselovský Jiří

5:5
50
193
Pavlíček Martin

8:21
50
203
Mrázek Karel

4:43
0
208
Dušek Petr

5:22
0
177
231 197 168 258,5 442 159 233,5
522,62 445,7 380,09 584,84 1000 359,73 528,28

Kolo - 3 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Krajčovič Ivan

6:22
40
189
Novotný Radek

5:46
45
192
Janovský Radek

6:55
25
187
Kopecký Miroslav

6:29
0
215
Číp Mirek

6:48
0
183
Jirásko Michal

7:22
45
202
--
327,5 295 346,5 244 316,5 381 --
859,58 774,28 909,45 640,42 830,71 1000 --

Kolo - 3 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Stanko Josef

5:30
50
151
Bachtík Lubor

6:39
0
206
Mühl Jiří

6:2
0
170
Svoboda Marek

8:17
0
198
Bartůněk Jaroslav

6:0
0
207
Novotný René

6:47
0
225
--
304,5 281 277 398 239 232 --
765,08 706,03 695,98 1000 600,5 582,91 --

Kolo - 4 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Janovský Radek

9:59
0
179
Novotný René

7:5
35
177
Kozel Zdeněk

0:0
0
0
Tomiška Leoš

9:57
15
198
Pavlíček Martin

9:58
45
192
Jirásko Michal

9:59
30
207
Číp Mirek

9:59
0
188
509,5 371,5 0 513 547 508 505
931,44 679,16 0 937,84 1000 928,7 923,22

Kolo - 4 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Novotný Radek

6:4
45
206
Kopecký Miroslav

4:15
0
179
Čermák Vladimír

4:22
45
192
Dušek Petr

5:24
0
159
Svoboda Marek

3:33
0
141
Kotula Mirek

5:20
45
183
--
291 165,5 211 244,5 142,5 273,5 --
1000 568,73 725,09 840,21 489,69 939,86 --

Kolo - 4 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Bachtík Lubor

5:36
45
213
Veselovský Jiří

9:42
35
227
Horák Martin

6:31
0
219
Stanko Josef

5:29
40
204
Jirásko Ladislav

5:3
0
240
Krajčovič Ivan

7:12
50
189
--
242 436 234 257 83 387,5 --
555,05 1000 536,7 589,45 190,37 888,76 --

Kolo - 4 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Koros Bedřich

4:36
15
196
Semerák Petr

6:1
50
180
Mühl Jiří

2:34
40
40
Lhota Jaroslav

5:59
45
173
Bartůněk Jaroslav

7:22
45
194
Mrázek Karel

8:29
10
233
--
193 321 174 317,5 390 320 --
494,87 823,08 446,15 814,1 1000 820,51 --

Kolo - 5 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Pavlíček Martin

9:45
10
176
Bachtík Lubor

9:50
20
230
Veselovský Jiří

9:48
25
199
Stanko Josef

9:48
40
171
Svoboda Marek

9:43
10
215
Kozel Zdeněk

0:0
0
0
Tomiška Leoš

9:57
0
182
507 420 513,5 542,5 448 0 506
934,56 774,19 946,54 1000 825,81 0 932,72

Kolo - 5 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Mühl Jiří

7:55
0
182
Dušek Petr

5:4
50
181
Semerák Petr

5:45
50
193
Janovský Radek

4:59
30
165
Kotula Mirek

7:36
35
203
Koros Bedřich

5:4
15
190
--
384 263,5 298,5 246,5 382 224 --
1000 686,2 777,34 641,93 994,79 583,33 --

Kolo - 5 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Novotný Radek

9:39
45
182
Jirásko Ladislav

9:44
0
251
Číp Mirek

5:6
0
167
Bartůněk Jaroslav

7:56
50
199
Krajčovič Ivan

8:14
0
190
Mrázek Karel

9:56
0
214
--
533 331 222,5 426,5 399 454 --
1000 621,01 417,45 800,19 748,59 851,78 --

Kolo - 5 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Horák Martin

6:16
0
161
Kopecký Miroslav

5:14
0
171
Novotný René

3:30
45
169
Jirásko Michal

4:52
30
180
Lhota Jaroslav

5:10
0
189
Čermák Vladimír

5:3
50
204
--
295,5 228,5 170,5 232 215,5 241 --
1000 773,27 576,99 785,11 729,27 815,57 --

Kolo - 6 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Krajčovič Ivan

8:52
30
208
Kotula Mirek

9:54
45
226
Pavlíček Martin

9:56
30
206
Mühl Jiří

5:53
40
114
Koros Bedřich

5:37
0
201
Jirásko Ladislav

9:44
0
286
Svoboda Marek

9:52
0
214
438 461 508 336 234 226 450
862,2 907,48 1000 661,42 460,63 444,88 885,83

Kolo - 6 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Dušek Petr

5:28
50
175
Čermák Vladimír

5:18
10
217
Horák Martin

5:38
0
181
Bachtík Lubor

5:31
35
207
Kopecký Miroslav

4:28
0
175
Novotný René

5:20
0
193
--
290,5 177 247,5 245 180,5 223,5 --
1000 609,29 851,98 843,37 621,34 769,36 --

Kolo - 6 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Novotný Radek

6:56
40
209
Tomiška Leoš

6:42
40
243
Semerák Petr

7:38
50
223
Jirásko Michal

6:30
50
202
Bartůněk Jaroslav

6:56
15
192
Janovský Radek

5:49
35
189
--
329 213 339 334 335 289,5 --
970,5 628,32 1000 985,25 988,2 853,98 --

Kolo - 6 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Číp Mirek

4:37
0
162
Kozel Zdeněk

0:0
0
0
Veselovský Jiří

5:22
50
234
Lhota Jaroslav

5:29
50
214
Stanko Josef

3:40
45
125
Mrázek Karel

5:25
30
183
--
196 0 170 237 202,5 263,5 --
743,83 0 645,16 899,43 768,5 1000 --

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po základních kolech

Zákl. výsledky

poz. Jméno soutěžícího Klub Licence Frekvence Věková kategorie V teamu Stát přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo pen
1 Pavlíček Martin CZE-069-003 2,4 GHz 0 0 CZE 1000 4851,1 837,21
9:59 / 50 / 245
916,54
5:15 / 50 / 137
1000
8:21 / 50 / 203
1000
9:58 / 45 / 192
934,56
9:45 / 10 / 176
1000
9:56 / 30 / 206
0
2 Novotný Radek CZE-1528 2,4 GHz 0 0 CZE 978,08 4744,78 1000
9:58 / 50 / 193
517,74
5:45 / 15 / 180
774,28
5:46 / 45 / 192
1000
6:4 / 45 / 206
1000
9:39 / 45 / 182
970,5
6:56 / 40 / 209
0
3 Kotula Mirek CZE-331-011 2,4 GHz 3 0 CZE 973,73 4723,65 785,13
9:59 / 45 / 237
1000
6:13 / 50 / 199
881,52
7:39 / 45 / 197
939,86
5:20 / 45 / 183
994,79
7:36 / 35 / 203
907,48
9:54 / 45 / 226
0
4 Bartůněk Jaroslav CZE-074-014 2,4 GHz 3 0 CZE 963,21 4672,65 1000
9:45 / 40 / 201
884,26
8:11 / 45 / 218
600,5
6:0 / 0 / 207
1000
7:22 / 45 / 194
800,19
7:56 / 50 / 199
988,2
6:56 / 15 / 192
0
5 Jirásko Michal CZE-210-081 2,4 GHz 0 0 CZE 945,28 4585,63 557,57
5:31 / 50 / 147
886,57
7:31 / 50 / 206
1000
7:22 / 45 / 202
928,7
9:59 / 30 / 207
785,11
4:52 / 30 / 180
985,25
6:30 / 50 / 202
0
6 Semerák Petr CZE-210-088 2,4 GHz 0 0 CZE 930,19 4512,45 912,03
9:57 / 50 / 232
1000
9:58 / 45 / 188
522,62
5:39 / 10 / 206
823,08
6:1 / 50 / 180
777,34
5:45 / 50 / 193
1000
7:38 / 50 / 223
0
7 Horák Martin CZE-337-010 2,4 GHz 0 0 CZE 902,51 4378,18 885,74
7:54 / 45 / 162
640,46
7:44 / 0 / 210
1000
9:9 / 50 / 213
536,7
6:31 / 0 / 219
1000
6:16 / 0 / 161
851,98
5:38 / 0 / 181
0
8 Svoboda Marek CZE-232-058 2,4 GHz 0 0 CZE 898,72 4359,79 1000
9:44 / 40 / 197
648,15
7:17 / 0 / 219
1000
8:17 / 0 / 198
489,69
3:33 / 0 / 141
825,81
9:43 / 10 / 215
885,83
9:52 / 0 / 214
0
9 Mrázek Karel CZE-264-027 2,4 GHz 3 0 CZE 897,29 4352,82 705,99
7:7 / 35 / 182
974,54
9:2 / 0 / 207
359,73
4:43 / 0 / 208
820,51
8:29 / 10 / 233
851,78
9:56 / 0 / 214
1000
5:25 / 30 / 183
0
10 Janovský Radek CZE-232-053 2,4 GHz 0 0 CZE 897,2 4352,43 1000
9:18 / 30 / 187
657,56
6:40 / 40 / 158
909,45
6:55 / 25 / 187
931,44
9:59 / 0 / 179
641,93
4:59 / 30 / 165
853,98
5:49 / 35 / 189
0
11 Lhota Jaroslav CZE-069-073 2,4 GHz 0 0 CZE 874,8 4243,76 915,71
9:28 / 40 / 210
885,25
8:51 / 45 / 180
588,04
5:9 / 50 / 177
814,1
5:59 / 45 / 173
729,27
5:10 / 0 / 189
899,43
5:29 / 50 / 214
0
12 Dušek Petr CZE-232-003 2,4 GHz 0 0 CZE 871,71 4228,75 726,93
8:24 / 50 / 224
975,41
9:31 / 50 / 171
528,28
5:22 / 0 / 177
840,21
5:24 / 0 / 159
686,2
5:4 / 50 / 181
1000
5:28 / 50 / 175
0
13 Krajčovič Ivan CZE-069-013 2,4 GHz 0 0 CZE 864,81 4195,3 635,59
6:59 / 30 / 205
836,17
5:25 / 45 / 199
859,58
6:22 / 40 / 189
888,76
7:12 / 50 / 189
748,59
8:14 / 0 / 190
862,2
8:52 / 30 / 208
0
14 Číp Mirek CZE-232-045 2,4 GHz 3 0 CZE 849,76 4122,28 624,52
6:59 / 0 / 186
1000
9:27 / 50 / 191
830,71
6:48 / 0 / 183
923,22
9:59 / 0 / 188
417,45
5:6 / 0 / 167
743,83
4:37 / 0 / 162
0
15 Tomiška Leoš CZE-232-018 2,4 GHz 0 0 CZE 848,02 4113,85 843,16
9:57 / 40 / 224
771,81
7:25 / 50 / 185
380,09
4:32 / 35 / 213
937,84
9:57 / 15 / 198
932,72
9:57 / 0 / 182
628,32
6:42 / 40 / 243
0
16 Veselovský Jiří CZE-213-020 2,4 GHz 3 0 CZE 830,65 4029,55 643,68
6:34 / 30 / 176
794,17
9:53 / 45 / 234
584,84
5:5 / 50 / 193
1000
9:42 / 35 / 227
946,54
9:48 / 25 / 199
645,16
5:22 / 50 / 234
0
17 Stanko Josef CZE-074-077 2,4 GHz 0 0 CZE 829,46 4023,79 824,06
7:28 / 45 / 171
666,15
4:4 / 45 / 147
765,08
5:30 / 50 / 151
589,45
5:29 / 40 / 204
1000
9:48 / 40 / 171
768,5
3:40 / 45 / 125
0
18 Bachtík Lubor CZE-069-014 2,4 GHz 0 0 CZE 826,73 4010,55 686,96
8:56 / 0 / 225
1000
8:34 / 45 / 209
706,03
6:39 / 0 / 206
555,05
5:36 / 45 / 213
774,19
9:50 / 20 / 230
843,37
5:31 / 35 / 207
0
19 Čermák Vladimír CZE-210-003 2,4 GHz 0 0 CZE 800,26 3882,14 754,31
8:31 / 50 / 215
738,26
7:51 / 50 / 212
848,91
7:55 / 5 / 179
725,09
4:22 / 45 / 192
815,57
5:3 / 50 / 204
609,29
5:18 / 10 / 217
0
20 Mühl Jiří CZE-210-013 2,4 GHz 0 0 CZE 727,08 3527,12 525,21
5:42 / 10 / 152
644,51
4:23 / 0 / 109
695,98
6:2 / 0 / 170
446,15
2:34 / 40 / 40
1000
7:55 / 0 / 182
661,42
5:53 / 40 / 114
0
21 Koros Bedřich CZE-058-102 2,4 GHz 3 0 CZE 681,39 3305,48 674,42
6:40 / 25 / 183
693,08
7:57 / 0 / 193
859,78
8:11 / 0 / 191
494,87
4:36 / 15 / 196
583,33
5:4 / 15 / 190
460,63
5:37 / 0 / 201
0
22 Kopecký Miroslav CZE-077-408 2,4 GHz 0 0 CZE 678,46 3291,26 0
0:0 / 0 / 0
687,5
6:40 / 0 / 201
640,42
6:29 / 0 / 215
568,73
4:15 / 0 / 179
773,27
5:14 / 0 / 171
621,34
4:28 / 0 / 175
0
23 Novotný René CZE-1527 2,4 GHz 2 0 CZE 672,12 3260,51 435,82
4:32 / 40 / 169
652,09
6:40 / 45 / 174
582,91
6:47 / 0 / 225
679,16
7:5 / 35 / 177
576,99
3:30 / 45 / 169
769,36
5:20 / 0 / 193
0
24 Jirásko Ladislav CZE-210-074 2,4 GHz 0 0 CZE 645,66 3132,18 717,43
7:4 / 45 / 189
903,16
9:58 / 0 / 209
445,7
5:41 / 40 / 228
190,37
5:3 / 0 / 240
621,01
9:44 / 0 / 251
444,88
9:44 / 0 / 286
0
25 Kozel Zdeněk CZE-232-028 2,4 GHz 3 0 CZE 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Výsledky finálových kol


OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po finálních kolech

Celkové výsledky
Zakl. pozice Jméno soutěžícího přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo pen
1* Pavlíček Martin 1000 4851,1 837,21
9:59 / 50 / 245
916,54
5:15 / 50 / 137
1000
8:21 / 50 / 203
1000
9:58 / 45 / 192
934,56
9:45 / 10 / 176
1000
9:56 / 30 / 206
0
2* Novotný Radek 978,08 4744,78 1000
9:58 / 50 / 193
517,74
5:45 / 15 / 180
774,28
5:46 / 45 / 192
1000
6:4 / 45 / 206
1000
9:39 / 45 / 182
970,5
6:56 / 40 / 209
0
3* Kotula Mirek 973,73 4723,65 785,13
9:59 / 45 / 237
1000
6:13 / 50 / 199
881,52
7:39 / 45 / 197
939,86
5:20 / 45 / 183
994,79
7:36 / 35 / 203
907,48
9:54 / 45 / 226
0
4* Bartůněk Jaroslav 963,21 4672,65 1000
9:45 / 40 / 201
884,26
8:11 / 45 / 218
600,5
6:0 / 0 / 207
1000
7:22 / 45 / 194
800,19
7:56 / 50 / 199
988,2
6:56 / 15 / 192
0
5* Jirásko Michal 945,28 4585,63 557,57
5:31 / 50 / 147
886,57
7:31 / 50 / 206
1000
7:22 / 45 / 202
928,7
9:59 / 30 / 207
785,11
4:52 / 30 / 180
985,25
6:30 / 50 / 202
0
6* Semerák Petr 930,19 4512,45 912,03
9:57 / 50 / 232
1000
9:58 / 45 / 188
522,62
5:39 / 10 / 206
823,08
6:1 / 50 / 180
777,34
5:45 / 50 / 193
1000
7:38 / 50 / 223
0
7* Horák Martin 902,51 4378,18 885,74
7:54 / 45 / 162
640,46
7:44 / 0 / 210
1000
9:9 / 50 / 213
536,7
6:31 / 0 / 219
1000
6:16 / 0 / 161
851,98
5:38 / 0 / 181
0
8 Svoboda Marek 898,72 4359,79 1000
9:44 / 40 / 197
648,15
7:17 / 0 / 219
1000
8:17 / 0 / 198
489,69
3:33 / 0 / 141
825,81
9:43 / 10 / 215
885,83
9:52 / 0 / 214
0
9 Mrázek Karel 897,29 4352,82 705,99
7:7 / 35 / 182
974,54
9:2 / 0 / 207
359,73
4:43 / 0 / 208
820,51
8:29 / 10 / 233
851,78
9:56 / 0 / 214
1000
5:25 / 30 / 183
0
10 Janovský Radek 897,2 4352,43 1000
9:18 / 30 / 187
657,56
6:40 / 40 / 158
909,45
6:55 / 25 / 187
931,44
9:59 / 0 / 179
641,93
4:59 / 30 / 165
853,98
5:49 / 35 / 189
0
11 Lhota Jaroslav 874,8 4243,76 915,71
9:28 / 40 / 210
885,25
8:51 / 45 / 180
588,04
5:9 / 50 / 177
814,1
5:59 / 45 / 173
729,27
5:10 / 0 / 189
899,43
5:29 / 50 / 214
0
12 Dušek Petr 871,71 4228,75 726,93
8:24 / 50 / 224
975,41
9:31 / 50 / 171
528,28
5:22 / 0 / 177
840,21
5:24 / 0 / 159
686,2
5:4 / 50 / 181
1000
5:28 / 50 / 175
0
13 Krajčovič Ivan 864,81 4195,3 635,59
6:59 / 30 / 205
836,17
5:25 / 45 / 199
859,58
6:22 / 40 / 189
888,76
7:12 / 50 / 189
748,59
8:14 / 0 / 190
862,2
8:52 / 30 / 208
0
14 Číp Mirek 849,76 4122,28 624,52
6:59 / 0 / 186
1000
9:27 / 50 / 191
830,71
6:48 / 0 / 183
923,22
9:59 / 0 / 188
417,45
5:6 / 0 / 167
743,83
4:37 / 0 / 162
0
15 Tomiška Leoš 848,02 4113,85 843,16
9:57 / 40 / 224
771,81
7:25 / 50 / 185
380,09
4:32 / 35 / 213
937,84
9:57 / 15 / 198
932,72
9:57 / 0 / 182
628,32
6:42 / 40 / 243
0
16 Veselovský Jiří 830,65 4029,55 643,68
6:34 / 30 / 176
794,17
9:53 / 45 / 234
584,84
5:5 / 50 / 193
1000
9:42 / 35 / 227
946,54
9:48 / 25 / 199
645,16
5:22 / 50 / 234
0
17 Stanko Josef 829,46 4023,79 824,06
7:28 / 45 / 171
666,15
4:4 / 45 / 147
765,08
5:30 / 50 / 151
589,45
5:29 / 40 / 204
1000
9:48 / 40 / 171
768,5
3:40 / 45 / 125
0
18 Bachtík Lubor 826,73 4010,55 686,96
8:56 / 0 / 225
1000
8:34 / 45 / 209
706,03
6:39 / 0 / 206
555,05
5:36 / 45 / 213
774,19
9:50 / 20 / 230
843,37
5:31 / 35 / 207
0
19 Čermák Vladimír 800,26 3882,14 754,31
8:31 / 50 / 215
738,26
7:51 / 50 / 212
848,91
7:55 / 5 / 179
725,09
4:22 / 45 / 192
815,57
5:3 / 50 / 204
609,29
5:18 / 10 / 217
0
20 Mühl Jiří 727,08 3527,12 525,21
5:42 / 10 / 152
644,51
4:23 / 0 / 109
695,98
6:2 / 0 / 170
446,15
2:34 / 40 / 40
1000
7:55 / 0 / 182
661,42
5:53 / 40 / 114
0
21 Koros Bedřich 681,39 3305,48 674,42
6:40 / 25 / 183
693,08
7:57 / 0 / 193
859,78
8:11 / 0 / 191
494,87
4:36 / 15 / 196
583,33
5:4 / 15 / 190
460,63
5:37 / 0 / 201
0
22 Kopecký Miroslav 678,46 3291,26 0
0:0 / 0 / 0
687,5
6:40 / 0 / 201
640,42
6:29 / 0 / 215
568,73
4:15 / 0 / 179
773,27
5:14 / 0 / 171
621,34
4:28 / 0 / 175
0
23 Novotný René 672,12 3260,51 435,82
4:32 / 40 / 169
652,09
6:40 / 45 / 174
582,91
6:47 / 0 / 225
679,16
7:5 / 35 / 177
576,99
3:30 / 45 / 169
769,36
5:20 / 0 / 193
0
24 Jirásko Ladislav 645,66 3132,18 717,43
7:4 / 45 / 189
903,16
9:58 / 0 / 209
445,7
5:41 / 40 / 228
190,37
5:3 / 0 / 240
621,01
9:44 / 0 / 251
444,88
9:44 / 0 / 286
0
25 Kozel Zdeněk 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Oficiální výsledovka s body



Výsledky

Kontakt - Jméno :707
Datum konání :30.9.2017
Kategorie :RCEV
Místo konání :Hořice
Číslo pořádajícího klubu (např CZE96)CZE123
Kontakt - Jméno :kontakt - jmeno
Kontakt - Adresa :kontakt adresa
Kontakt - Email :kontakt email
Kontakt - Telefon :kontakt - telefon
Pořadatel :LMK Hořice
Ředitel soutěže :Petr Dušek
Hlavní rozhodčí :Pavel Školník
Počasí :Jasno, 14-18°, JV vítr 4-7 m/s




Pořadí - všichni

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 Let č. 6 body přepoč.
1* Pavlíček Martin CZE-069-003 837,21
9:59 / 50 / 245
916,54
5:15 / 50 / 137
1000
8:21 / 50 / 203
1000
9:58 / 45 / 192
934,56
9:45 / 10 / 176
1000
9:56 / 30 / 206
4851,1 1000
2* Novotný Radek CZE-1528 1000
9:58 / 50 / 193
517,74
5:45 / 15 / 180
774,28
5:46 / 45 / 192
1000
6:4 / 45 / 206
1000
9:39 / 45 / 182
970,5
6:56 / 40 / 209
4744,78 978,08
3* Kotula Mirek CZE-331-011 785,13
9:59 / 45 / 237
1000
6:13 / 50 / 199
881,52
7:39 / 45 / 197
939,86
5:20 / 45 / 183
994,79
7:36 / 35 / 203
907,48
9:54 / 45 / 226
4723,65 973,73
4* Bartůněk Jaroslav CZE-074-014 1000
9:45 / 40 / 201
884,26
8:11 / 45 / 218
600,5
6:0 / 0 / 207
1000
7:22 / 45 / 194
800,19
7:56 / 50 / 199
988,2
6:56 / 15 / 192
4672,65 963,21
5* Jirásko Michal CZE-210-081 557,57
5:31 / 50 / 147
886,57
7:31 / 50 / 206
1000
7:22 / 45 / 202
928,7
9:59 / 30 / 207
785,11
4:52 / 30 / 180
985,25
6:30 / 50 / 202
4585,63 945,28
6* Semerák Petr CZE-210-088 912,03
9:57 / 50 / 232
1000
9:58 / 45 / 188
522,62
5:39 / 10 / 206
823,08
6:1 / 50 / 180
777,34
5:45 / 50 / 193
1000
7:38 / 50 / 223
4512,45 930,19
7* Horák Martin CZE-337-010 885,74
7:54 / 45 / 162
640,46
7:44 / 0 / 210
1000
9:9 / 50 / 213
536,7
6:31 / 0 / 219
1000
6:16 / 0 / 161
851,98
5:38 / 0 / 181
4378,18 902,51
8 Svoboda Marek CZE-232-058 1000
9:44 / 40 / 197
648,15
7:17 / 0 / 219
1000
8:17 / 0 / 198
489,69
3:33 / 0 / 141
825,81
9:43 / 10 / 215
885,83
9:52 / 0 / 214
4359,79 898,72
9 Mrázek Karel CZE-264-027 705,99
7:7 / 35 / 182
974,54
9:2 / 0 / 207
359,73
4:43 / 0 / 208
820,51
8:29 / 10 / 233
851,78
9:56 / 0 / 214
1000
5:25 / 30 / 183
4352,82 897,29
10 Janovský Radek CZE-232-053 1000
9:18 / 30 / 187
657,56
6:40 / 40 / 158
909,45
6:55 / 25 / 187
931,44
9:59 / 0 / 179
641,93
4:59 / 30 / 165
853,98
5:49 / 35 / 189
4352,43 897,2
11 Lhota Jaroslav CZE-069-073 915,71
9:28 / 40 / 210
885,25
8:51 / 45 / 180
588,04
5:9 / 50 / 177
814,1
5:59 / 45 / 173
729,27
5:10 / 0 / 189
899,43
5:29 / 50 / 214
4243,76 874,8
12 Dušek Petr CZE-232-003 726,93
8:24 / 50 / 224
975,41
9:31 / 50 / 171
528,28
5:22 / 0 / 177
840,21
5:24 / 0 / 159
686,2
5:4 / 50 / 181
1000
5:28 / 50 / 175
4228,75 871,71
13 Krajčovič Ivan CZE-069-013 635,59
6:59 / 30 / 205
836,17
5:25 / 45 / 199
859,58
6:22 / 40 / 189
888,76
7:12 / 50 / 189
748,59
8:14 / 0 / 190
862,2
8:52 / 30 / 208
4195,3 864,81
14 Číp Mirek CZE-232-045 624,52
6:59 / 0 / 186
1000
9:27 / 50 / 191
830,71
6:48 / 0 / 183
923,22
9:59 / 0 / 188
417,45
5:6 / 0 / 167
743,83
4:37 / 0 / 162
4122,28 849,76
15 Tomiška Leoš CZE-232-018 843,16
9:57 / 40 / 224
771,81
7:25 / 50 / 185
380,09
4:32 / 35 / 213
937,84
9:57 / 15 / 198
932,72
9:57 / 0 / 182
628,32
6:42 / 40 / 243
4113,85 848,02
16 Veselovský Jiří CZE-213-020 643,68
6:34 / 30 / 176
794,17
9:53 / 45 / 234
584,84
5:5 / 50 / 193
1000
9:42 / 35 / 227
946,54
9:48 / 25 / 199
645,16
5:22 / 50 / 234
4029,55 830,65
17 Stanko Josef CZE-074-077 824,06
7:28 / 45 / 171
666,15
4:4 / 45 / 147
765,08
5:30 / 50 / 151
589,45
5:29 / 40 / 204
1000
9:48 / 40 / 171
768,5
3:40 / 45 / 125
4023,79 829,46
18 Bachtík Lubor CZE-069-014 686,96
8:56 / 0 / 225
1000
8:34 / 45 / 209
706,03
6:39 / 0 / 206
555,05
5:36 / 45 / 213
774,19
9:50 / 20 / 230
843,37
5:31 / 35 / 207
4010,55 826,73
19 Čermák Vladimír CZE-210-003 754,31
8:31 / 50 / 215
738,26
7:51 / 50 / 212
848,91
7:55 / 5 / 179
725,09
4:22 / 45 / 192
815,57
5:3 / 50 / 204
609,29
5:18 / 10 / 217
3882,14 800,26
20 Mühl Jiří CZE-210-013 525,21
5:42 / 10 / 152
644,51
4:23 / 0 / 109
695,98
6:2 / 0 / 170
446,15
2:34 / 40 / 40
1000
7:55 / 0 / 182
661,42
5:53 / 40 / 114
3527,12 727,08
21 Koros Bedřich CZE-058-102 674,42
6:40 / 25 / 183
693,08
7:57 / 0 / 193
859,78
8:11 / 0 / 191
494,87
4:36 / 15 / 196
583,33
5:4 / 15 / 190
460,63
5:37 / 0 / 201
3305,48 681,39
22 Kopecký Miroslav CZE-077-408 0
0:0 / 0 / 0
687,5
6:40 / 0 / 201
640,42
6:29 / 0 / 215
568,73
4:15 / 0 / 179
773,27
5:14 / 0 / 171
621,34
4:28 / 0 / 175
3291,26 678,46
23 Novotný René CZE-1527 435,82
4:32 / 40 / 169
652,09
6:40 / 45 / 174
582,91
6:47 / 0 / 225
679,16
7:5 / 35 / 177
576,99
3:30 / 45 / 169
769,36
5:20 / 0 / 193
3260,51 672,12
24 Jirásko Ladislav CZE-210-074 717,43
7:4 / 45 / 189
903,16
9:58 / 0 / 209
445,7
5:41 / 40 / 228
190,37
5:3 / 0 / 240
621,01
9:44 / 0 / 251
444,88
9:44 / 0 / 286
3132,18 645,66
25 Kozel Zdeněk CZE-232-028 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0 0

^^^


Pořadí klubů


Klub Členů Příjmení, jméno Součet Průměr

^^^


Pořadí týmů

Týmy Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
none 25 Dušek Petr, Semerák Petr, Kozel Zdeněk, Tomiška Leoš, Novotný René, Novotný Radek, Kopecký Miroslav, Pavlíček Martin, Janovský Radek, Krajčovič Ivan, Bartůněk Jaroslav, Veselovský Jiří, Mrázek Karel, Lhota Jaroslav, Horák Martin, Bachtík Lubor, Čermák Vladimír, Koros Bedřich, Stanko Josef, Svoboda Marek, Mühl Jiří, Číp Mirek, Jirásko Ladislav, Jirásko Michal, Kotula Mirek, 111169,9 4446,8

^^^


Přestnost přistání

Příjmení, jméno celkem přistání Součet Průměr
Kotula Mirek 6 45 , 50 , 45 , 45 , 35 , 45 265 44,17
Stanko Josef 6 45 , 45 , 50 , 40 , 40 , 45 265 44,17
Jirásko Michal 6 50 , 50 , 45 , 30 , 30 , 50 255 42,5
Semerák Petr 6 50 , 45 , 10 , 50 , 50 , 50 255 42,5
Novotný Radek 6 50 , 15 , 45 , 45 , 45 , 40 240 40
Veselovský Jiří 6 30 , 45 , 50 , 35 , 25 , 50 235 39,17
Pavlíček Martin 6 50 , 50 , 50 , 45 , 10 , 30 235 39,17
Lhota Jaroslav 6 40 , 45 , 50 , 45 , 0 , 50 230 38,33
Čermák Vladimír 6 50 , 50 , 5 , 45 , 50 , 10 210 35
Dušek Petr 6 50 , 50 , 0 , 0 , 50 , 50 200 33,33
Bartůněk Jaroslav 6 40 , 45 , 0 , 45 , 50 , 15 195 32,5
Krajčovič Ivan 6 30 , 45 , 40 , 50 , 0 , 30 195 32,5
Tomiška Leoš 6 40 , 50 , 35 , 15 , 0 , 40 180 30
Novotný René 6 40 , 45 , 0 , 35 , 45 , 0 165 27,5
Janovský Radek 6 30 , 40 , 25 , 0 , 30 , 35 160 26,67
Bachtík Lubor 6 0 , 45 , 0 , 45 , 20 , 35 145 24,17
Horák Martin 6 45 , 0 , 50 , 0 , 0 , 0 95 15,83
Mühl Jiří 6 10 , 0 , 0 , 40 , 0 , 40 90 15
Jirásko Ladislav 6 45 , 0 , 40 , 0 , 0 , 0 85 14,17
Mrázek Karel 6 35 , 0 , 0 , 10 , 0 , 30 75 12,5
Koros Bedřich 6 25 , 0 , 0 , 15 , 15 , 0 55 9,17
Číp Mirek 6 0 , 50 , 0 , 0 , 0 , 0 50 8,33
Svoboda Marek 6 40 , 0 , 0 , 0 , 10 , 0 50 8,33
Kopecký Miroslav 6 0 , 0 , 0 , 0 , 0 , 0 0 0
Kozel Zdeněk 6 0 , 0 , 0 , 0 , 0 , 0 0 0

^^^


Průměrná doba letu


Příjmení, jméno Počet záznamů Letové časy Celekem vteřin Průměrný letový čas
Pavlíček Martin 6 9:59,00, 5:15,00, 8:21,00, 9:58,00, 9:45,00, 9:56,00, 3194 8:52,33
Tomiška Leoš 6 9:57,00, 7:25,00, 4:32,00, 9:57,00, 9:57,00, 6:42,00, 2910 8:5
Svoboda Marek 6 9:44,00, 7:17,00, 8:17,00, 3:33,00, 9:43,00, 9:52,00, 2906 8:4,32999999999998
Jirásko Ladislav 6 7:4,00, 9:58,00, 5:41,00, 5:3,00, 9:44,00, 9:44,00, 2834 7:52,33
Kotula Mirek 6 9:59,00, 6:13,00, 7:39,00, 5:20,00, 7:36,00, 9:54,00, 2801 7:46,83
Veselovský Jiří 6 6:34,00, 9:53,00, 5:5,00, 9:42,00, 9:48,00, 5:22,00, 2784 7:44
Bartůněk Jaroslav 6 9:45,00, 8:11,00, 6:0,00, 7:22,00, 7:56,00, 6:56,00, 2770 7:41,67
Bachtík Lubor 6 8:56,00, 8:34,00, 6:39,00, 5:36,00, 9:50,00, 5:31,00, 2706 7:31
Semerák Petr 6 9:57,00, 9:58,00, 5:39,00, 6:1,00, 5:45,00, 7:38,00, 2698 7:29,67
Mrázek Karel 6 7:7,00, 9:2,00, 4:43,00, 8:29,00, 9:56,00, 5:25,00, 2682 7:27
Novotný Radek 6 9:58,00, 5:45,00, 5:46,00, 6:4,00, 9:39,00, 6:56,00, 2648 7:21,33
Janovský Radek 6 9:18,00, 6:40,00, 6:55,00, 9:59,00, 4:59,00, 5:49,00, 2620 7:16,67
Horák Martin 6 7:54,00, 7:44,00, 9:9,00, 6:31,00, 6:16,00, 5:38,00, 2592 7:12
Krajčovič Ivan 6 6:59,00, 5:25,00, 6:22,00, 7:12,00, 8:14,00, 8:52,00, 2584 7:10,67
Číp Mirek 6 6:59,00, 9:27,00, 6:48,00, 9:59,00, 5:6,00, 4:37,00, 2576 7:9,32999999999998
Jirásko Michal 6 5:31,00, 7:31,00, 7:22,00, 9:59,00, 4:52,00, 6:30,00, 2505 6:57,5
Lhota Jaroslav 6 9:28,00, 8:51,00, 5:9,00, 5:59,00, 5:10,00, 5:29,00, 2406 6:41
Dušek Petr 6 8:24,00, 9:31,00, 5:22,00, 5:24,00, 5:4,00, 5:28,00, 2353 6:32,17
Čermák Vladimír 6 8:31,00, 7:51,00, 7:55,00, 4:22,00, 5:3,00, 5:18,00, 2340 6:30
Koros Bedřich 6 6:40,00, 7:57,00, 8:11,00, 4:36,00, 5:4,00, 5:37,00, 2285 6:20,83
Stanko Josef 6 7:28,00, 4:4,00, 5:30,00, 5:29,00, 9:48,00, 3:40,00, 2159 5:59,83
Novotný René 6 4:32,00, 6:40,00, 6:47,00, 7:5,00, 3:30,00, 5:20,00, 2034 5:39
Mühl Jiří 6 5:42,00, 4:23,00, 6:2,00, 2:34,00, 7:55,00, 5:53,00, 1949 5:24,83
Kopecký Miroslav 6 0:0,00, 6:40,00, 6:29,00, 4:15,00, 5:14,00, 4:28,00, 1626 4:31
Kozel Zdeněk 6 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0 0:0

^^^


Průměrná výška


Příjmení, jméno Počet záznamů Průměrná výška Výška celkem Průměrná výška
Kozel Zdeněk 0 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0 0
Mühl Jiří 6 152, 109, 170, 40, 182, 114, 767 127,83
Stanko Josef 6 171, 147, 151, 204, 171, 125, 969 161,5
Janovský Radek 6 187, 158, 187, 179, 165, 189, 1065 177,5
Číp Mirek 6 186, 191, 183, 188, 167, 162, 1077 179,5
Dušek Petr 6 224, 171, 177, 159, 181, 175, 1087 181,17
Novotný René 6 169, 174, 225, 177, 169, 193, 1107 184,5
Kopecký Miroslav 5 0, 201, 215, 179, 171, 175, 941 188,2
Lhota Jaroslav 6 210, 180, 177, 173, 189, 214, 1143 190,5
Jirásko Michal 6 147, 206, 202, 207, 180, 202, 1144 190,67
Horák Martin 6 162, 210, 213, 219, 161, 181, 1146 191
Koros Bedřich 6 183, 193, 191, 196, 190, 201, 1154 192,33
Pavlíček Martin 6 245, 137, 203, 192, 176, 206, 1159 193,17
Novotný Radek 6 193, 180, 192, 206, 182, 209, 1162 193,67
Krajčovič Ivan 6 205, 199, 189, 189, 190, 208, 1180 196,67
Svoboda Marek 6 197, 219, 198, 141, 215, 214, 1184 197,33
Bartůněk Jaroslav 6 201, 218, 207, 194, 199, 192, 1211 201,83
Čermák Vladimír 6 215, 212, 179, 192, 204, 217, 1219 203,17
Semerák Petr 6 232, 188, 206, 180, 193, 223, 1222 203,67
Mrázek Karel 6 182, 207, 208, 233, 214, 183, 1227 204,5
Kotula Mirek 6 237, 199, 197, 183, 203, 226, 1245 207,5
Tomiška Leoš 6 224, 185, 213, 198, 182, 243, 1245 207,5
Veselovský Jiří 6 176, 234, 193, 227, 199, 234, 1263 210,5
Bachtík Lubor 6 225, 209, 206, 213, 230, 207, 1290 215
Jirásko Ladislav 6 189, 209, 228, 240, 251, 286, 1403 233,83

^^^


Čas vs výška


Příjmení, jméno Letový čas ze 100 metrů Průměrná výška Průměrný letový čas Potřebná výška pro nalétání 10 minut
Pavlíček Martin 4:35,58 193,17 8:52,33 217,72
Mühl Jiří 4:14,11 127,83 5:24,83 236,11
Janovský Radek 4:6,01 177,5 7:16,67 243,89
Svoboda Marek 4:5,44 197,33 8:4,32999999999998 244,46
Číp Mirek 3:59,18 179,5 7:9,32999999999998 250,85
Tomiška Leoš 3:53,73 207,5 8:5 256,7
Bartůněk Jaroslav 3:48,74 201,83 7:41,67 262,31
Novotný Radek 3:47,88 193,67 7:21,33 263,3
Horák Martin 3:46,18 191 7:12 265,28
Kotula Mirek 3:44,98 207,5 7:46,83 266,69
Stanko Josef 3:42,81 161,5 5:59,83 269,29
Semerák Petr 3:40,79 203,67 7:29,67 271,76
Veselovský Jiří 3:40,43 210,5 7:44 272,2
Krajčovič Ivan 3:38,98 196,67 7:10,67 274
Jirásko Michal 3:38,97 190,67 6:57,5 274,02
Mrázek Karel 3:38,58 204,5 7:27 274,5
Dušek Petr 3:36,47 181,17 6:32,17 277,18
Lhota Jaroslav 3:30,5 190,5 6:41 285,04
Bachtík Lubor 3:29,77 215 7:31 286,03
Jirásko Ladislav 3:22 233,83 7:52,33 297,03
Koros Bedřich 3:18,01 192,33 6:20,83 303,01
Čermák Vladimír 3:11,96 203,17 6:30 312,57
Novotný René 3:3,74 184,5 5:39 326,55
Kopecký Miroslav 2:24 188,2 4:31 416,68
Kozel Zdeněk 0:Není číslo Není číslo 0:0 Není číslo

^^^



Software SORG V4 (c) 2012 - Aleš Krátký / www.RCSOFTWARE.cz / ales@sgames.cz Stoupak.cz - RCEK, RCEJ, RCEN, RCEO, F5J, FXJ, Eurocup ... / www.stoupak.cz