Kompletní přehled ze soutěže : RCEV - Lánské výškoměry - 19.7.2015 14:02:39

SORG V4 - www.RCSOFTWARE.cz / Aleš Krátký / ales@sgames.cz






Seznam zaregistrovaných soutěžících

# Příjmení, jméno Klub Stát Licence Frekvence 1. Kanál / 2. Kanál Věková kategorie
1 Mrázek Karel   CZE  CZE-264-027  2,4 GHz 00(00) Senior 
2 Kopecký Miroslav   CZE  CZE-077-408  2,4 GHz 00(00) Senior 
3 Bulín Gustav   CZE  CZE-455-12  2,4 GHz 00(00) Senior 
4 Rada Rudolf   CZE  CZE-071-011  2,4 GHz 00(00) Senior 
5 Žampach Roman   CZE  CZE-523-001  2,4 GHz 00(00) Senior 
6 Novotný René   CZE  CZE-008-133  2,4 GHz 00(00) Žák 
7 Novotný Radek   CZE  CZE-008-013  2,4 GHz 00(00) Senior 
8 Chalupník Milan   CZE  CZE-442-036  2,4 GHz 00(00) Senior 
9 Micka Jan   CZE  CZE-074-013  2,4 GHz 00(00) Senior 
10 Veselý Jiří   CZE  CZE-523-005  2,4 GHz 00(00) Senior 
11 Krajčovič Ivan   CZE  CZE-069-013  2,4 GHz 00(00) Senior 
12 Kubica Jan   CZE  CZE-395-033  2,4 GHz 00(00) Senior 
13 Hrubý Tomáš   CZE  CZE-213-039  2,4 GHz 00(00) Senior 
14 Jiří Mihulka   CZE  CZE-110-017  2,4 GHz 00(00) Senior 
15 Dušek Petr   CZE  CZE-232-003  2,4 GHz 00(00) Senior 

^^^


Výpis kanálů

2,4 GHz
Mrázek Karel
Kopecký Miroslav
Bulín Gustav
Rada Rudolf
Žampach Roman
Novotný René
Novotný Radek
Chalupník Milan
Micka Jan
Veselý Jiří
Krajčovič Ivan
Kubica Jan
Hrubý Tomáš
Jiří Mihulka
Dušek Petr
35 MHz
40 MHz
72 MHz

Kolizní kanály 35 MHz
Kolizní kanály 40 MHz
Kolizní kanály 72 MHz


Počet kolizních kanálů na 35 MHz
Počet kolizních kanálů na 40 MHz
Počet kolizních kanálů na 72 MHz

^^^


Rozlosování

Let č. - 1
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Chalupník Milan
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
Kopecký Miroslav
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Skupina 2 Veselý Jiří
2,4 GHz
Bulín Gustav
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Skupina 3 Žampach Roman
2,4 GHz
Jiří Mihulka
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz

Let č. - 2
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Chalupník Milan
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Kopecký Miroslav
2,4 GHz
Veselý Jiří
2,4 GHz
Skupina 2 Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Žampach Roman
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Bulín Gustav
2,4 GHz
Jiří Mihulka
2,4 GHz
Skupina 3 Mrázek Karel
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz

Let č. - 3
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Novotný René
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Bulín Gustav
2,4 GHz
Kopecký Miroslav
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Skupina 2 Dušek Petr
2,4 GHz
Žampach Roman
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
Skupina 3 Jiří Mihulka
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Veselý Jiří
2,4 GHz

Let č. - 4
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Kopecký Miroslav
2,4 GHz
Žampach Roman
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Veselý Jiří
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Skupina 2 Dušek Petr
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Skupina 3 Jiří Mihulka
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Bulín Gustav
2,4 GHz

^^^


'Kdo s kým'

Mrázek Karel
Kopecký Miroslav
Bulín Gustav
Rada Rudolf
Žampach Roman
Novotný René
Novotný Radek
Chalupník Milan
Micka Jan
Veselý Jiří
Krajčovič Ivan
Kubica Jan
Hrubý Tomáš
Jiří Mihulka
Dušek Petr
Mrázek Karel X 1 0 2 3 2 0 0 2 1 0 2 0 1 2
Kopecký Miroslav 1 X 1 2 1 1 1 3 1 2 1 0 2 0 0
Bulín Gustav 0 1 X 1 1 2 1 2 1 1 1 0 2 2 1
Rada Rudolf 2 2 1 X 2 0 2 1 1 3 0 0 0 0 2
Žampach Roman 3 1 1 2 X 1 0 0 1 1 1 1 1 2 1
Novotný René 2 1 2 0 1 X 0 2 2 0 0 2 1 2 1
Novotný Radek 0 1 1 2 0 0 X 1 0 3 2 2 1 1 2
Chalupník Milan 0 3 2 1 0 2 1 X 2 1 1 0 2 1 0
Micka Jan 2 1 1 1 1 2 0 2 X 0 1 1 1 1 2
Veselý Jiří 1 2 1 3 1 0 3 1 0 X 1 1 0 1 1
Krajčovič Ivan 0 1 1 0 1 0 2 1 1 1 X 2 3 2 1
Kubica Jan 2 0 0 0 1 2 2 0 1 1 2 X 1 2 2
Hrubý Tomáš 0 2 2 0 1 1 1 2 1 0 3 1 X 1 1
Jiří Mihulka 1 0 2 0 2 2 1 1 1 1 2 2 1 X 0
Dušek Petr 2 0 1 2 1 1 2 0 2 1 1 2 1 0 X

Výsledky základních kol

Kolo - 1 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Chalupník Milan

7:2
45
94
Krajčovič Ivan

7:37
40
152
Micka Jan

4:10
50
98
Kopecký Miroslav

0:0
0
0
Hrubý Tomáš

1:56
0
68
420 421 251 0 82
997,62 1000 596,2 0 194,77

Kolo - 1 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Veselý Jiří

9:54
30
165
Bulín Gustav

9:57
0
140
Dušek Petr

9:56
35
137
Novotný Radek

4:4
40
112
Rada Rudolf

9:50
35
220
541,5 527 562,5 228 465
962,67 936,89 1000 405,33 826,67

Kolo - 1 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Žampach Roman

4:34
0
117
Jiří Mihulka

9:45
30
142
Mrázek Karel

5:30
15
140
Kubica Jan

5:30
35
141
Novotný René

9:19
45
181
215,5 544 275 294,5 513,5
396,14 1000 505,51 541,36 943,93

Kolo - 2 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Chalupník Milan

9:57
40
124
Rada Rudolf

6:41
0
172
Novotný Radek

9:18
45
169
Kopecký Miroslav

0:0
0
0
Veselý Jiří

9:56
20
187
575 315 518,5 0 522,5
1000 547,83 901,74 0 908,7

Kolo - 2 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Krajčovič Ivan

9:56
50
166
Žampach Roman

9:57
40
216
Hrubý Tomáš

9:53
50
113
Bulín Gustav

9:41
0
139
Jiří Mihulka

9:40
45
165
563 489 586,5 511,5 542,5
959,93 833,76 1000 872,12 924,98

Kolo - 2 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Mrázek Karel

6:32
35
159
Micka Jan

9:51
20
201
Novotný René

7:11
20
177
Dušek Petr

5:42
50
106
Kubica Jan

9:44
45
92
347,5 508 362,5 339 583
596,05 871,36 621,78 581,48 1000

Kolo - 3 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Novotný René

4:27
10
130
Hrubý Tomáš

4:55
30
115
Bulín Gustav

3:59
0
123
Kopecký Miroslav

0:0
0
0
Chalupník Milan

5:3
40
131
212 267,5 177,5 0 277,5
763,96 963,96 639,64 0 1000

Kolo - 3 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Dušek Petr

9:55
20
152
Žampach Roman

9:57
0
220
Rada Rudolf

9:52
35
226
Mrázek Karel

9:53
40
186
Micka Jan

9:52
30
194
539 437 449 540 525
998,15 809,26 831,48 1000 972,22

Kolo - 3 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Jiří Mihulka

9:20
45
97
Novotný Radek

4:39
40
166
Kubica Jan

5:48
45
116
Krajčovič Ivan

8:31
0
169
Veselý Jiří

6:59
0
158
556,5 236 335 426,5 340
1000 424,08 601,98 766,4 610,96

Kolo - 4 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Kopecký Miroslav

5:57
0
170
Žampach Roman

6:12
0
197
Rada Rudolf

9:40
35
173
Veselý Jiří

9:56
50
176
Mrázek Karel

9:31
45
176
272 273,5 528,5 558 528
487,46 490,14 947,13 1000 946,24

Kolo - 4 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Dušek Petr

4:56
45
121
Kubica Jan

1:51
0
97
Krajčovič Ivan

6:20
45
148
Hrubý Tomáš

1:55
15
101
Novotný Radek

2:4
45
83
280,5 62,5 351 79,5 127,5
799,15 178,06 1000 226,5 363,25

Kolo - 4 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Jiří Mihulka

9:37
0
111
Chalupník Milan

9:50
0
173
Micka Jan

3:23
30
112
Novotný René

9:49
20
268
Bulín Gustav

0:0
0
0
521,5 503,5 177 305 0
1000 965,48 339,41 584,85 0

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po základních kolech

Zákl. výsledky

poz. Jméno soutěžícího Klub Licence Frekvence Věková kategorie V teamu Stát přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo pen
1 Chalupník Milan CZE-442-036 2,4 GHz 0 0 CZE 1000 3963,1 997,62
7:2 / 45 / 94
1000
9:57 / 40 / 124
1000
5:3 / 40 / 131
965,48
9:50 / 0 / 173
0
2 Jiří Mihulka CZE-110-017 2,4 GHz 0 0 CZE 990,38 3924,98 1000
9:45 / 30 / 142
924,98
9:40 / 45 / 165
1000
9:20 / 45 / 97
1000
9:37 / 0 / 111
0
3 Krajčovič Ivan CZE-069-013 2,4 GHz 0 0 CZE 940,26 3726,33 1000
7:37 / 40 / 152
959,93
9:56 / 50 / 166
766,4
8:31 / 0 / 169
1000
6:20 / 45 / 148
0
4 Veselý Jiří CZE-523-005 2,4 GHz 0 0 CZE 878,69 3482,33 962,67
9:54 / 30 / 165
908,7
9:56 / 20 / 187
610,96
6:59 / 0 / 158
1000
9:56 / 50 / 176
0
5 Dušek Petr CZE-232-003 2,4 GHz 0 0 CZE 852,56 3378,78 1000
9:56 / 35 / 137
581,48
5:42 / 50 / 106
998,15
9:55 / 20 / 152
799,15
4:56 / 45 / 121
0
6 Rada Rudolf CZE-071-011 2,4 GHz 0 0 CZE 795,62 3153,11 826,67
9:50 / 35 / 220
547,83
6:41 / 0 / 172
831,48
9:52 / 35 / 226
947,13
9:40 / 35 / 173
0
7 Mrázek Karel CZE-264-027 2,4 GHz 0 0 CZE 769,04 3047,8 505,51
5:30 / 15 / 140
596,05
6:32 / 35 / 159
1000
9:53 / 40 / 186
946,24
9:31 / 45 / 176
0
8 Novotný René CZE-008-133 2,4 GHz 2 1 CZE 735,41 2914,52 943,93
9:19 / 45 / 181
621,78
7:11 / 20 / 177
763,96
4:27 / 10 / 130
584,85
9:49 / 20 / 268
0
9 Micka Jan CZE-074-013 2,4 GHz 0 0 CZE 701,27 2779,19 596,2
4:10 / 50 / 98
871,36
9:51 / 20 / 201
972,22
9:52 / 30 / 194
339,41
3:23 / 30 / 112
0
10 Žampach Roman CZE-523-001 2,4 GHz 0 0 CZE 638,21 2529,3 396,14
4:34 / 0 / 117
833,76
9:57 / 40 / 216
809,26
9:57 / 0 / 220
490,14
6:12 / 0 / 197
0
11 Bulín Gustav CZE-455-12 2,4 GHz 0 0 CZE 617,86 2448,65 936,89
9:57 / 0 / 140
872,12
9:41 / 0 / 139
639,64
3:59 / 0 / 123
0
0:0 / 0 / 0
0
12 Hrubý Tomáš CZE-213-039 2,4 GHz 0 0 CZE 601,86 2385,23 194,77
1:56 / 0 / 68
1000
9:53 / 50 / 113
963,96
4:55 / 30 / 115
226,5
1:55 / 15 / 101
0
13 Kubica Jan CZE-395-033 2,4 GHz 0 0 CZE 585,75 2321,4 541,36
5:30 / 35 / 141
1000
9:44 / 45 / 92
601,98
5:48 / 45 / 116
178,06
1:51 / 0 / 97
0
14 Novotný Radek CZE-008-013 2,4 GHz 0 1 CZE 528,48 2094,4 405,33
4:4 / 40 / 112
901,74
9:18 / 45 / 169
424,08
4:39 / 40 / 166
363,25
2:4 / 45 / 83
0
15 Kopecký Miroslav CZE-077-408 2,4 GHz 0 0 CZE 123 487,46 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
487,46
5:57 / 0 / 170
0

^^^


Výsledky finálových kol


OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po finálních kolech

Celkové výsledky
Zakl. pozice Jméno soutěžícího přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo pen
1* Chalupník Milan 1000 + 30 = 1030 3963,1 997,62
7:2 / 45 / 94
1000
9:57 / 40 / 124
1000
5:3 / 40 / 131
965,48
9:50 / 0 / 173
0
2* Jiří Mihulka 990,38 + 25 = 1015,38 3924,98 1000
9:45 / 30 / 142
924,98
9:40 / 45 / 165
1000
9:20 / 45 / 97
1000
9:37 / 0 / 111
0
3* Krajčovič Ivan 940,26 + 20 = 960,26 3726,33 1000
7:37 / 40 / 152
959,93
9:56 / 50 / 166
766,4
8:31 / 0 / 169
1000
6:20 / 45 / 148
0
4* Veselý Jiří 878,69 + 15 = 893,69 3482,33 962,67
9:54 / 30 / 165
908,7
9:56 / 20 / 187
610,96
6:59 / 0 / 158
1000
9:56 / 50 / 176
0
5* Dušek Petr 852,56 + 10 = 862,56 3378,78 1000
9:56 / 35 / 137
581,48
5:42 / 50 / 106
998,15
9:55 / 20 / 152
799,15
4:56 / 45 / 121
0
6* Rada Rudolf 795,62 + 5 = 800,62 3153,11 826,67
9:50 / 35 / 220
547,83
6:41 / 0 / 172
831,48
9:52 / 35 / 226
947,13
9:40 / 35 / 173
0
7* Mrázek Karel 769,04 3047,8 505,51
5:30 / 15 / 140
596,05
6:32 / 35 / 159
1000
9:53 / 40 / 186
946,24
9:31 / 45 / 176
0
8* Novotný René 735,41 2914,52 943,93
9:19 / 45 / 181
621,78
7:11 / 20 / 177
763,96
4:27 / 10 / 130
584,85
9:49 / 20 / 268
0
9* Micka Jan 701,27 2779,19 596,2
4:10 / 50 / 98
871,36
9:51 / 20 / 201
972,22
9:52 / 30 / 194
339,41
3:23 / 30 / 112
0
10* Žampach Roman 638,21 2529,3 396,14
4:34 / 0 / 117
833,76
9:57 / 40 / 216
809,26
9:57 / 0 / 220
490,14
6:12 / 0 / 197
0
11 Bulín Gustav 617,86 2448,65 936,89
9:57 / 0 / 140
872,12
9:41 / 0 / 139
639,64
3:59 / 0 / 123
0
0:0 / 0 / 0
0
12 Hrubý Tomáš 601,86 2385,23 194,77
1:56 / 0 / 68
1000
9:53 / 50 / 113
963,96
4:55 / 30 / 115
226,5
1:55 / 15 / 101
0
13 Kubica Jan 585,75 2321,4 541,36
5:30 / 35 / 141
1000
9:44 / 45 / 92
601,98
5:48 / 45 / 116
178,06
1:51 / 0 / 97
0
14 Novotný Radek 528,48 2094,4 405,33
4:4 / 40 / 112
901,74
9:18 / 45 / 169
424,08
4:39 / 40 / 166
363,25
2:4 / 45 / 83
0
15 Kopecký Miroslav 123 487,46 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
487,46
5:57 / 0 / 170
0

^^^


Oficiální výsledovka s body



Výsledky

Kontakt - Jméno :695
Datum konání :19.7.2015
Kategorie :RCEV
Místo konání :Lány
Číslo pořádajícího klubu (např CZE96)CZE123
Kontakt - Jméno :kontakt - jmeno
Kontakt - Adresa :kontakt adresa
Kontakt - Email :kontakt email
Kontakt - Telefon :kontakt - telefon
Pořadatel :MK Lány a okolí
Ředitel soutěže :Ing. Karel Mrázek
Hlavní rozhodčí :Hlavní rozhodčí
Počasí :Počasí




Pořadí - všichni

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 body přepoč.
1* Chalupník Milan CZE-442-036 997,62
7:2 / 45 / 94
1000
9:57 / 40 / 124
1000
5:3 / 40 / 131
965,48
9:50 / 0 / 173
3963,1 1000 + 30 = 1030
2* Jiří Mihulka CZE-110-017 1000
9:45 / 30 / 142
924,98
9:40 / 45 / 165
1000
9:20 / 45 / 97
1000
9:37 / 0 / 111
3924,98 990 + 25 = 1015
3* Krajčovič Ivan CZE-069-013 1000
7:37 / 40 / 152
959,93
9:56 / 50 / 166
766,4
8:31 / 0 / 169
1000
6:20 / 45 / 148
3726,33 940 + 20 = 960
4* Veselý Jiří CZE-523-005 962,67
9:54 / 30 / 165
908,7
9:56 / 20 / 187
610,96
6:59 / 0 / 158
1000
9:56 / 50 / 176
3482,33 878 + 15 = 893
5* Dušek Petr CZE-232-003 1000
9:56 / 35 / 137
581,48
5:42 / 50 / 106
998,15
9:55 / 20 / 152
799,15
4:56 / 45 / 121
3378,78 852 + 10 = 862
6* Rada Rudolf CZE-071-011 826,67
9:50 / 35 / 220
547,83
6:41 / 0 / 172
831,48
9:52 / 35 / 226
947,13
9:40 / 35 / 173
3153,11 795 + 5 = 800
7* Mrázek Karel CZE-264-027 505,51
5:30 / 15 / 140
596,05
6:32 / 35 / 159
1000
9:53 / 40 / 186
946,24
9:31 / 45 / 176
3047,8 769,04
8* Novotný René CZE-008-133 943,93
9:19 / 45 / 181
621,78
7:11 / 20 / 177
763,96
4:27 / 10 / 130
584,85
9:49 / 20 / 268
2914,52 735,41
9* Micka Jan CZE-074-013 596,2
4:10 / 50 / 98
871,36
9:51 / 20 / 201
972,22
9:52 / 30 / 194
339,41
3:23 / 30 / 112
2779,19 701,27
10* Žampach Roman CZE-523-001 396,14
4:34 / 0 / 117
833,76
9:57 / 40 / 216
809,26
9:57 / 0 / 220
490,14
6:12 / 0 / 197
2529,3 638,21
11 Bulín Gustav CZE-455-12 936,89
9:57 / 0 / 140
872,12
9:41 / 0 / 139
639,64
3:59 / 0 / 123
0
0:0 / 0 / 0
2448,65 617,86
12 Hrubý Tomáš CZE-213-039 194,77
1:56 / 0 / 68
1000
9:53 / 50 / 113
963,96
4:55 / 30 / 115
226,5
1:55 / 15 / 101
2385,23 601,86
13 Kubica Jan CZE-395-033 541,36
5:30 / 35 / 141
1000
9:44 / 45 / 92
601,98
5:48 / 45 / 116
178,06
1:51 / 0 / 97
2321,4 585,75
14 Novotný Radek CZE-008-013 405,33
4:4 / 40 / 112
901,74
9:18 / 45 / 169
424,08
4:39 / 40 / 166
363,25
2:4 / 45 / 83
2094,4 528,48
15 Kopecký Miroslav CZE-077-408 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
487,46
5:57 / 0 / 170
487,46 123

^^^


Pořadí klubů


Klub Členů Příjmení, jméno Součet Průměr

^^^


Pořadí týmů

Týmy Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
none 13 Mrázek Karel, Kopecký Miroslav, Bulín Gustav, Rada Rudolf, Žampach Roman, Chalupník Milan, Micka Jan, Veselý Jiří, Krajčovič Ivan, Kubica Jan, Hrubý Tomáš, Jiří Mihulka, Dušek Petr, 37627,66 2894,44
Team 1 2 Novotný René, Novotný Radek, 5008,92 2504,46

^^^


Přestnost přistání

Příjmení, jméno celkem přistání Součet Průměr
Novotný Radek 4 40 , 45 , 40 , 45 170 42,5
Dušek Petr 4 35 , 50 , 20 , 45 150 37,5
Krajčovič Ivan 4 40 , 50 , 0 , 45 135 33,75
Mrázek Karel 4 15 , 35 , 40 , 45 135 33,75
Micka Jan 4 50 , 20 , 30 , 30 130 32,5
Kubica Jan 4 35 , 45 , 45 , 0 125 31,25
Chalupník Milan 4 45 , 40 , 40 , 0 125 31,25
Jiří Mihulka 4 30 , 45 , 45 , 0 120 30
Rada Rudolf 4 35 , 0 , 35 , 35 105 26,25
Veselý Jiří 4 30 , 20 , 0 , 50 100 25
Hrubý Tomáš 4 0 , 50 , 30 , 15 95 23,75
Novotný René 4 45 , 20 , 10 , 20 95 23,75
Žampach Roman 4 0 , 40 , 0 , 0 40 10
Bulín Gustav 5 0 , 0 , 0 , 0 , 0 0 0
Kopecký Miroslav 4 0 , 0 , 0 , 0 0 0

^^^


Průměrná doba letu


Příjmení, jméno Počet záznamů Letové časy Celekem vteřin Průměrný letový čas
Jiří Mihulka 4 9:45,00, 9:40,00, 9:20,00, 9:37,00, 2302 9:35,5
Veselý Jiří 4 9:54,00, 9:56,00, 6:59,00, 9:56,00, 2205 9:11,25
Rada Rudolf 4 9:50,00, 6:41,00, 9:52,00, 9:40,00, 2163 9:0,75
Krajčovič Ivan 4 7:37,00, 9:56,00, 8:31,00, 6:20,00, 1944 8:6
Chalupník Milan 4 7:2,00, 9:57,00, 5:3,00, 9:50,00, 1912 7:58
Mrázek Karel 4 5:30,00, 6:32,00, 9:53,00, 9:31,00, 1886 7:51,5
Novotný René 4 9:19,00, 7:11,00, 4:27,00, 9:49,00, 1846 7:41,5
Žampach Roman 4 4:34,00, 9:57,00, 9:57,00, 6:12,00, 1840 7:40
Dušek Petr 4 9:56,00, 5:42,00, 9:55,00, 4:56,00, 1829 7:37,25
Micka Jan 4 4:10,00, 9:51,00, 9:52,00, 3:23,00, 1636 6:49
Kubica Jan 4 5:30,00, 9:44,00, 5:48,00, 1:51,00, 1373 5:43,25
Novotný Radek 4 4:4,00, 9:18,00, 4:39,00, 2:4,00, 1205 5:1,25
Bulín Gustav 5 9:57,00, 9:41,00, 3:59,00, 0:0,00, 0:0,00, 1417 4:43,4
Hrubý Tomáš 4 1:56,00, 9:53,00, 4:55,00, 1:55,00, 1119 4:39,75
Kopecký Miroslav 4 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 5:57,00, 357 1:29,25

^^^


Průměrná výška


Příjmení, jméno Počet záznamů Průměrná výška Výška celkem Průměrná výška
Hrubý Tomáš 4 68, 113, 115, 101, 397 99,25
Kubica Jan 4 141, 92, 116, 97, 446 111,5
Jiří Mihulka 4 142, 165, 97, 111, 515 128,75
Dušek Petr 4 137, 106, 152, 121, 516 129
Chalupník Milan 4 94, 124, 131, 173, 522 130,5
Novotný Radek 4 112, 169, 166, 83, 530 132,5
Bulín Gustav 3 140, 139, 123, 0, 0, 402 134
Micka Jan 4 98, 201, 194, 112, 605 151,25
Krajčovič Ivan 4 152, 166, 169, 148, 635 158,75
Mrázek Karel 4 140, 159, 186, 176, 661 165,25
Kopecký Miroslav 1 0, 0, 0, 170, 170 170
Veselý Jiří 4 165, 187, 158, 176, 686 171,5
Žampach Roman 4 117, 216, 220, 197, 750 187,5
Novotný René 4 181, 177, 130, 268, 756 189
Rada Rudolf 4 220, 172, 226, 173, 791 197,75

^^^


Čas vs výška


Příjmení, jméno Letový čas ze 100 metrů Průměrná výška Průměrný letový čas Potřebná výška pro nalétání 10 minut
Jiří Mihulka 7:26,99 128,75 9:35,5 134,23
Chalupník Milan 6:6,28 130,5 7:58 163,81
Dušek Petr 5:54,46 129 7:37,25 169,27
Veselý Jiří 5:21,43 171,5 9:11,25 186,67
Kubica Jan 5:7,85 111,5 5:43,25 194,9
Krajčovič Ivan 5:6,14 158,75 8:6 195,99
Mrázek Karel 4:45,33 165,25 7:51,5 210,29
Hrubý Tomáš 4:41,86 99,25 4:39,75 212,87
Rada Rudolf 4:33,45 197,75 9:0,75 219,42
Micka Jan 4:30,41 151,25 6:49 221,88
Žampach Roman 4:5,33 187,5 7:40 244,57
Novotný René 4:4,18 189 7:41,5 245,72
Novotný Radek 3:47,36 132,5 5:1,25 263,9
Bulín Gustav 3:31,49 134 4:43,4 283,7
Kopecký Miroslav 0:52,5 170 1:29,25 1142,86

^^^



Software SORG V4 (c) 2012 - Aleš Krátký / www.RCSOFTWARE.cz / ales@sgames.cz Stoupak.cz - RCEK, RCEJ, RCEN, RCEO, F5J, FXJ, Eurocup ... / www.stoupak.cz