Kompletní přehled ze soutěže : RCEV - LMK Horní Branná 8.9.2018 - 8.9.2018 15:57:28

SORG V4 - www.RCSOFTWARE.cz / Aleš Krátký / ales@sgames.cz






Seznam zaregistrovaných soutěžících

# Příjmení, jméno Klub Stát Licence Frekvence 1. Kanál / 2. Kanál Věková kategorie
1 Semerák Petr   CZE  CZE-210-088  2,4 GHz 00(00) Senior 
2 Jirásko Ladislav   CZE  CZE-210-072  2,4 GHz 00(00) Senior 
3 Lhota Jaroslav   CZE  CZE-069-073  2,4 GHz 00(00) Senior 
4 Tomiska Leos   CZE  CZE-232-18  2,4 GHz 00(00) Senior 
5 Koros Bedřich   CZE  CZE-058-102  2,4 GHz 00(00) Senior 
6 Papírník Vladimír   CZE  CZE-211-74  2,4 GHz 00(00) Senior 
7 Mrázek Karel   CZE  CZE-264-027  2,4 GHz 00(00) Senior 
8 Pavlíček Martin   CZE  CZE-069-003  2,4 GHz 00(00) Senior 
9 Kotula Mirek   CZE  CZE-331-011  2,4 GHz 00(00) Senior 
10 Bachtík Lubor   CZE  CZE-069-014  2,4 GHz 00(00) Senior 
11 Janovský Radek   CZE  CZE-232-053  2,4 GHz 00(00) Senior 
12 Zemánek Zdeněk   CZE  CZE-069-008  2,4 GHz 00(00) Senior 
13 Rada Rudolf   CZE  CZE-071-011  2,4 GHz 00(00) Senior 
14 Číp Mirek   CZE  CZE-232-045  2,4 GHz 00(00) Senior 
15 Mihulka Jiří   CZE  CZE-1661  2,4 GHz 00(00) Senior 
16 Kubica Jan   CZE  CZE-232-017  2,4 GHz 00(00) Senior 
17 Hrobař Jiří   CZE  CZE-113-097  2,4 GHz 00(00) Senior 
18 Dušek Petr   CZE  CZE-232-003  2,4 GHz 00(00) Senior 
19 Jirásko Michal Nová Paka LMK  CZE  CZE-210-081  2,4 GHz 00(00) Senior 

^^^


Výpis kanálů

2,4 GHz
Semerák Petr
Jirásko Ladislav
Lhota Jaroslav
Tomiska Leos
Koros Bedřich
Papírník Vladimír
Mrázek Karel
Pavlíček Martin
Kotula Mirek
Bachtík Lubor
Janovský Radek
Zemánek Zdeněk
Rada Rudolf
Číp Mirek
Mihulka Jiří
Kubica Jan
Hrobař Jiří
Dušek Petr
Jirásko Michal
35 MHz
40 MHz
72 MHz

Kolizní kanály 35 MHz
Kolizní kanály 40 MHz
Kolizní kanály 72 MHz


Počet kolizních kanálů na 35 MHz
Počet kolizních kanálů na 40 MHz
Počet kolizních kanálů na 72 MHz

^^^


Rozlosování

Let č. - 1
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Hrobař Jiří
2,4 GHz
Tomiska Leos
2,4 GHz
Mihulka Jiří
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Kotula Mirek
2,4 GHz
Skupina 2 Kubica Jan
2,4 GHz
Semerák Petr
2,4 GHz
- Janovský Radek
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Skupina 3 Jirásko Ladislav
2,4 GHz
Bachtík Lubor
2,4 GHz
Zemánek Zdeněk
2,4 GHz
Lhota Jaroslav
2,4 GHz
Papírník Vladimír
2,4 GHz
Skupina 4 Jirásko Michal
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz

Let č. - 2
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Hrobař Jiří
2,4 GHz
Jirásko Michal
2,4 GHz
Jirásko Ladislav
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Kotula Mirek
2,4 GHz
Skupina 2 Bachtík Lubor
2,4 GHz
Zemánek Zdeněk
2,4 GHz
Semerák Petr
2,4 GHz
Tomiska Leos
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Skupina 3 Číp Mirek
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
- Lhota Jaroslav
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Skupina 4 Mrázek Karel
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Papírník Vladimír
2,4 GHz
Mihulka Jiří
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz

Let č. - 3
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Janovský Radek
2,4 GHz
Zemánek Zdeněk
2,4 GHz
Hrobař Jiří
2,4 GHz
Jirásko Michal
2,4 GHz
Mihulka Jiří
2,4 GHz
Skupina 2 Jirásko Ladislav
2,4 GHz
Semerák Petr
2,4 GHz
Tomiska Leos
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Skupina 3 Bachtík Lubor
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Skupina 4 Papírník Vladimír
2,4 GHz
Kotula Mirek
2,4 GHz
Lhota Jaroslav
2,4 GHz
- Koros Bedřich
2,4 GHz

Let č. - 4
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Koros Bedřich
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Tomiska Leos
2,4 GHz
Lhota Jaroslav
2,4 GHz
Jirásko Ladislav
2,4 GHz
Skupina 2 Kubica Jan
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Zemánek Zdeněk
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Jirásko Michal
2,4 GHz
Skupina 3 Pavlíček Martin
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Papírník Vladimír
2,4 GHz
Semerák Petr
2,4 GHz
Hrobař Jiří
2,4 GHz
Skupina 4 Bachtík Lubor
2,4 GHz
Mihulka Jiří
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
- Kotula Mirek
2,4 GHz

Let č. - 5
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Mihulka Jiří
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Jirásko Ladislav
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Skupina 2 Janovský Radek
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Bachtík Lubor
2,4 GHz
Hrobař Jiří
2,4 GHz
Papírník Vladimír
2,4 GHz
Skupina 3 - Mrázek Karel
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Tomiska Leos
2,4 GHz
Lhota Jaroslav
2,4 GHz
Skupina 4 Jirásko Michal
2,4 GHz
Semerák Petr
2,4 GHz
Kotula Mirek
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Zemánek Zdeněk
2,4 GHz

^^^


'Kdo s kým'

Semerák Petr
Jirásko Ladislav
Lhota Jaroslav
Tomiska Leos
Koros Bedřich
Papírník Vladimír
Mrázek Karel
Pavlíček Martin
Kotula Mirek
Bachtík Lubor
Janovský Radek
Zemánek Zdeněk
Rada Rudolf
Číp Mirek
Mihulka Jiří
Kubica Jan
Hrobař Jiří
Dušek Petr
Jirásko Michal
Semerák Petr X 1 0 2 1 1 1 1 1 1 1 2 1 1 0 2 1 1 1
Jirásko Ladislav 1 X 2 2 2 1 1 1 1 1 1 1 0 1 1 1 1 1 1
Lhota Jaroslav 0 2 X 2 2 2 1 0 1 1 2 1 2 1 0 0 0 0 0
Tomiska Leos 2 2 2 X 2 0 2 1 1 1 1 1 1 1 1 0 1 0 0
Koros Bedřich 1 2 2 2 X 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 0 0 1 1
Papírník Vladimír 1 1 2 0 1 X 1 2 1 2 1 1 1 1 1 0 2 1 0
Mrázek Karel 1 1 1 2 1 1 X 1 1 1 0 0 2 2 2 0 0 1 1
Pavlíček Martin 1 1 0 1 1 2 1 X 1 1 0 0 2 0 3 1 2 3 0
Kotula Mirek 1 1 1 1 1 1 1 1 X 1 0 1 0 0 2 2 2 0 2
Bachtík Lubor 1 1 1 1 1 2 1 1 1 X 1 2 1 1 1 1 1 1 0
Janovský Radek 1 1 2 1 1 1 0 0 0 1 X 1 1 2 1 1 2 1 1
Zemánek Zdeněk 2 1 1 1 1 1 0 0 1 2 1 X 0 1 1 2 1 1 3
Rada Rudolf 1 0 2 1 1 1 2 2 0 1 1 0 X 2 0 1 1 1 1
Číp Mirek 1 1 1 1 1 1 2 0 0 1 2 1 2 X 0 1 1 1 2
Mihulka Jiří 0 1 0 1 1 1 2 3 2 1 1 1 0 0 X 0 2 2 1
Kubica Jan 2 1 0 0 0 0 0 1 2 1 1 2 1 1 0 X 1 3 3
Hrobař Jiří 1 1 0 1 0 2 0 2 2 1 2 1 1 1 2 1 X 0 2
Dušek Petr 1 1 0 0 1 1 1 3 0 1 1 1 1 1 2 3 0 X 1
Jirásko Michal 1 1 0 0 1 0 1 0 2 0 1 3 1 2 1 3 2 1 X

Výsledky základních kol

Kolo - 1 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Hrobař Jiří

6:9
45
166
Tomiska Leos

5:57
40
169
Mihulka Jiří

9:51
50
151
Pavlíček Martin

7:12
50
131
Kotula Mirek

6:47
30
130
331 312,5 565,5 416,5 372
585,32 552,61 1000 736,52 657,82

Kolo - 1 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Kubica Jan

8:24
50
165
Semerák Petr

9:56
0
142
-- Janovský Radek

8:37
45
141
Dušek Petr

6:0
40
133
471,5 525 -- 491,5 333,5
898,1 1000 -- 936,19 635,24

Kolo - 1 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Jirásko Ladislav

7:29
0
189
Bachtík Lubor

7:10
0
203
Zemánek Zdeněk

6:33
0
157
Lhota Jaroslav

8:57
0
183
Papírník Vladimír

6:47
0
108
354,5 321 314,5 445,5 353
795,74 720,54 705,95 1000 792,37

Kolo - 1 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Jirásko Michal

4:41
50
166
Rada Rudolf

9:48
45
193
Mrázek Karel

4:40
30
181
Koros Bedřich

5:32
50
129
Číp Mirek

6:35
35
184
248 536,5 219,5 317,5 338
462,26 1000 409,13 591,8 630,01

Kolo - 2 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Hrobař Jiří

8:13
10
172
Jirásko Michal

9:47
45
145
Jirásko Ladislav

9:56
0
182
Kubica Jan

9:55
50
196
Kotula Mirek

9:13
0
165
417 559,5 505 547 470,5
745,31 1000 902,59 977,66 840,93

Kolo - 2 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Bachtík Lubor

5:57
35
185
Zemánek Zdeněk

3:37
40
131
Semerák Petr

6:35
50
124
Tomiska Leos

5:20
45
128
Koros Bedřich

4:58
10
144
299,5 191,5 383 301 236
781,98 500 1000 785,9 616,19

Kolo - 2 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Číp Mirek

3:33
45
133
Rada Rudolf

7:49
15
174
-- Lhota Jaroslav

2:50
40
117
Janovský Radek

6:16
0
185
191,5 397 -- 151,5 283,5
482,37 1000 -- 381,61 714,11

Kolo - 2 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Mrázek Karel

3:24
0
183
Pavlíček Martin

5:41
0
189
Papírník Vladimír

2:29
10
102
Mihulka Jiří

5:42
50
162
Dušek Petr

4:41
15
134
112,5 246,5 108 311 229
361,74 792,6 347,27 1000 736,33

Kolo - 3 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Janovský Radek

3:12
0
110
Zemánek Zdeněk

5:24
40
157
Hrobař Jiří

5:32
0
149
Jirásko Michal

7:26
50
160
Mihulka Jiří

7:14
45
163
137 285,5 257,5 416 397,5
329,33 686,3 618,99 1000 955,53

Kolo - 3 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Jirásko Ladislav

4:50
40
200
Semerák Petr

3:54
40
110
Tomiska Leos

6:6
50
194
Číp Mirek

4:42
45
160
Mrázek Karel

5:49
45
177
230 219 319 247 305,5
721 686,52 1000 774,29 957,68

Kolo - 3 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Bachtík Lubor

9:57
35
229
Kubica Jan

4:22
45
96
Dušek Petr

9:56
45
137
Pavlíček Martin

7:41
50
179
Rada Rudolf

9:52
45
178
445 259 572,5 421,5 548
777,29 452,4 1000 736,24 957,21

Kolo - 3 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Papírník Vladimír

9:56
35
218
Kotula Mirek

9:56
50
216
Lhota Jaroslav

7:13
0
186
-- Koros Bedřich

3:6
0
147
477 498 340 -- 112,5
957,83 1000 682,73 -- 225,9

Kolo - 4 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Koros Bedřich

0:0
0
0
Janovský Radek

6:9
0
196
Tomiska Leos

4:50
50
200
Lhota Jaroslav

8:32
30
173
Jirásko Ladislav

5:17
0
199
0 271 240 455,5 217,5
0 594,95 526,89 1000 477,5

Kolo - 4 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Kubica Jan

8:44
45
189
Dušek Petr

9:55
35
141
Zemánek Zdeněk

8:7
0
203
Číp Mirek

9:52
40
175
Jirásko Michal

9:56
50
177
474,5 559,5 378 544,5 557,5
848,08 1000 675,6 973,19 996,43

Kolo - 4 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Pavlíček Martin

9:55
50
163
Rada Rudolf

8:24
50
187
Papírník Vladimír

9:57
45
166
Semerák Petr

9:56
45
184
Hrobař Jiří

9:51
30
151
563,5 460,5 559 549 545,5
1000 817,21 992,01 974,27 968,06

Kolo - 4 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Bachtík Lubor

6:48
15
207
Mihulka Jiří

8:28
45
169
Mrázek Karel

6:8
45
208
-- Kotula Mirek

7:30
45
231
302 468,5 289 -- 302
644,61 1000 616,86 -- 644,61

Kolo - 5 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Mihulka Jiří

6:27
35
162
Koros Bedřich

0:0
0
0
Jirásko Ladislav

6:45
35
200
Pavlíček Martin

6:17
50
164
Dušek Petr

9:26
50
172
341 0 340 345 530
643,4 0 641,51 650,94 1000

Kolo - 5 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Janovský Radek

5:14
0
184
Číp Mirek

2:36
15
140
Bachtík Lubor

4:23
45
167
Hrobař Jiří

4:13
0
175
Papírník Vladimír

6:11
0
154
222 101 224,5 165,5 294
755,1 343,54 763,61 562,93 1000

Kolo - 5 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
-- Mrázek Karel

4:45
0
190
Rada Rudolf

6:50
0
194
Tomiska Leos

9:58
0
172
Lhota Jaroslav

9:58
20
184
-- 190 313 512 526
-- 361,22 595,06 973,38 1000

Kolo - 5 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Jirásko Michal

6:25
35
152
Semerák Petr

6:48
50
156
Kotula Mirek

5:2
45
174
Kubica Jan

8:4
45
178
Zemánek Zdeněk

6:58
50
216
344 380 260 440 320
781,82 863,64 590,91 1000 727,27

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po základních kolech

Zákl. výsledky

poz. Jméno soutěžícího Klub Licence Frekvence Věková kategorie V teamu Stát přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo pen
1 Mihulka Jiří CZE-1661 2,4 GHz 0 0 CZE 1000 3955,53 1000
9:51 / 50 / 151
1000
5:42 / 50 / 162
955,53
7:14 / 45 / 163
1000
8:28 / 45 / 169
643,4
6:27 / 35 / 162
0
2 Semerák Petr CZE-210-088 2,4 GHz 0 0 CZE 970,26 3837,91 1000
9:56 / 0 / 142
1000
6:35 / 50 / 124
686,52
3:54 / 40 / 110
974,27
9:56 / 45 / 184
863,64
6:48 / 50 / 156
0
3 Jirásko Michal Nová Paka LMK CZE-210-081 2,4 GHz 0 0 CZE 955,18 3778,25 462,26
4:41 / 50 / 166
1000
9:47 / 45 / 145
1000
7:26 / 50 / 160
996,43
9:56 / 50 / 177
781,82
6:25 / 35 / 152
0
4 Rada Rudolf CZE-071-011 2,4 GHz 0 0 CZE 954,21 3774,42 1000
9:48 / 45 / 193
1000
7:49 / 15 / 174
957,21
9:52 / 45 / 178
817,21
8:24 / 50 / 187
595,06
6:50 / 0 / 194
0
5 Papírník Vladimír CZE-211-74 2,4 GHz 0 0 CZE 946,07 3742,21 792,37
6:47 / 0 / 108
347,27
2:29 / 10 / 102
957,83
9:56 / 35 / 218
992,01
9:57 / 45 / 166
1000
6:11 / 0 / 154
0
6 Dušek Petr CZE-232-003 2,4 GHz 0 0 CZE 944,58 3736,33 635,24
6:0 / 40 / 133
736,33
4:41 / 15 / 134
1000
9:56 / 45 / 137
1000
9:55 / 35 / 141
1000
9:26 / 50 / 172
0
7 Kubica Jan CZE-232-017 2,4 GHz 0 0 CZE 941,43 3723,84 898,1
8:24 / 50 / 165
977,66
9:55 / 50 / 196
452,4
4:22 / 45 / 96
848,08
8:44 / 45 / 189
1000
8:4 / 45 / 178
0
8 Lhota Jaroslav CZE-069-073 2,4 GHz 0 0 CZE 931,03 3682,73 1000
8:57 / 0 / 183
381,61
2:50 / 40 / 117
682,73
7:13 / 0 / 186
1000
8:32 / 30 / 173
1000
9:58 / 20 / 184
0
9 Tomiska Leos CZE-232-18 2,4 GHz 0 0 CZE 837,28 3311,89 552,61
5:57 / 40 / 169
785,9
5:20 / 45 / 128
1000
6:6 / 50 / 194
526,89
4:50 / 50 / 200
973,38
9:58 / 0 / 172
0
10 Pavlíček Martin CZE-069-003 2,4 GHz 0 0 CZE 825,52 3265,36 736,52
7:12 / 50 / 131
792,6
5:41 / 0 / 189
736,24
7:41 / 50 / 179
1000
9:55 / 50 / 163
650,94
6:17 / 50 / 164
0
11 Kotula Mirek CZE-331-011 2,4 GHz 0 0 CZE 794,67 3143,36 657,82
6:47 / 30 / 130
840,93
9:13 / 0 / 165
1000
9:56 / 50 / 216
644,61
7:30 / 45 / 231
590,91
5:2 / 45 / 174
0
12 Jirásko Ladislav CZE-210-072 2,4 GHz 0 0 CZE 773,81 3060,84 795,74
7:29 / 0 / 189
902,59
9:56 / 0 / 182
721
4:50 / 40 / 200
477,5
5:17 / 0 / 199
641,51
6:45 / 35 / 200
0
13 Bachtík Lubor CZE-069-014 2,4 GHz 0 0 CZE 769,41 3043,42 720,54
7:10 / 0 / 203
781,98
5:57 / 35 / 185
777,29
9:57 / 35 / 229
644,61
6:48 / 15 / 207
763,61
4:23 / 45 / 167
0
14 Janovský Radek CZE-232-053 2,4 GHz 0 0 CZE 758,52 3000,35 936,19
8:37 / 45 / 141
714,11
6:16 / 0 / 185
329,33
3:12 / 0 / 110
594,95
6:9 / 0 / 196
755,1
5:14 / 0 / 184
0
15 Hrobař Jiří CZE-113-097 2,4 GHz 0 0 CZE 737,62 2917,68 585,32
6:9 / 45 / 166
745,31
8:13 / 10 / 172
618,99
5:32 / 0 / 149
968,06
9:51 / 30 / 151
562,93
4:13 / 0 / 175
0
16 Číp Mirek CZE-232-045 2,4 GHz 0 0 CZE 723 2859,86 630,01
6:35 / 35 / 184
482,37
3:33 / 45 / 133
774,29
4:42 / 45 / 160
973,19
9:52 / 40 / 175
343,54
2:36 / 15 / 140
0
17 Zemánek Zdeněk CZE-069-008 2,4 GHz 0 0 CZE 706,64 2795,12 705,95
6:33 / 0 / 157
500
3:37 / 40 / 131
686,3
5:24 / 40 / 157
675,6
8:7 / 0 / 203
727,27
6:58 / 50 / 216
0
18 Mrázek Karel CZE-264-027 2,4 GHz 0 0 CZE 592,94 2345,41 409,13
4:40 / 30 / 181
361,74
3:24 / 0 / 183
957,68
5:49 / 45 / 177
616,86
6:8 / 45 / 208
361,22
4:45 / 0 / 190
0
19 Koros Bedřich CZE-058-102 2,4 GHz 0 0 CZE 362,5 1433,89 591,8
5:32 / 50 / 129
616,19
4:58 / 10 / 144
225,9
3:6 / 0 / 147
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Výsledky finálových kol


OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po finálních kolech

Celkové výsledky
Zakl. pozice Jméno soutěžícího přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo pen
1* Mihulka Jiří 1000 + 30 = 1030 3955,53 1000
9:51 / 50 / 151
1000
5:42 / 50 / 162
955,53
7:14 / 45 / 163
1000
8:28 / 45 / 169
643,4
6:27 / 35 / 162
0
2* Semerák Petr 970,26 + 25 = 995,26 3837,91 1000
9:56 / 0 / 142
1000
6:35 / 50 / 124
686,52
3:54 / 40 / 110
974,27
9:56 / 45 / 184
863,64
6:48 / 50 / 156
0
3* Jirásko Michal 955,18 + 20 = 975,18 3778,25 462,26
4:41 / 50 / 166
1000
9:47 / 45 / 145
1000
7:26 / 50 / 160
996,43
9:56 / 50 / 177
781,82
6:25 / 35 / 152
0
4* Rada Rudolf 954,21 + 15 = 969,21 3774,42 1000
9:48 / 45 / 193
1000
7:49 / 15 / 174
957,21
9:52 / 45 / 178
817,21
8:24 / 50 / 187
595,06
6:50 / 0 / 194
0
5* Papírník Vladimír 946,07 + 10 = 956,07 3742,21 792,37
6:47 / 0 / 108
347,27
2:29 / 10 / 102
957,83
9:56 / 35 / 218
992,01
9:57 / 45 / 166
1000
6:11 / 0 / 154
0
6* Dušek Petr 944,58 + 5 = 949,58 3736,33 635,24
6:0 / 40 / 133
736,33
4:41 / 15 / 134
1000
9:56 / 45 / 137
1000
9:55 / 35 / 141
1000
9:26 / 50 / 172
0
7 Kubica Jan 941,43 3723,84 898,1
8:24 / 50 / 165
977,66
9:55 / 50 / 196
452,4
4:22 / 45 / 96
848,08
8:44 / 45 / 189
1000
8:4 / 45 / 178
0
8 Lhota Jaroslav 931,03 3682,73 1000
8:57 / 0 / 183
381,61
2:50 / 40 / 117
682,73
7:13 / 0 / 186
1000
8:32 / 30 / 173
1000
9:58 / 20 / 184
0
9 Tomiska Leos 837,28 3311,89 552,61
5:57 / 40 / 169
785,9
5:20 / 45 / 128
1000
6:6 / 50 / 194
526,89
4:50 / 50 / 200
973,38
9:58 / 0 / 172
0
10 Pavlíček Martin 825,52 3265,36 736,52
7:12 / 50 / 131
792,6
5:41 / 0 / 189
736,24
7:41 / 50 / 179
1000
9:55 / 50 / 163
650,94
6:17 / 50 / 164
0
11 Kotula Mirek 794,67 3143,36 657,82
6:47 / 30 / 130
840,93
9:13 / 0 / 165
1000
9:56 / 50 / 216
644,61
7:30 / 45 / 231
590,91
5:2 / 45 / 174
0
12 Jirásko Ladislav 773,81 3060,84 795,74
7:29 / 0 / 189
902,59
9:56 / 0 / 182
721
4:50 / 40 / 200
477,5
5:17 / 0 / 199
641,51
6:45 / 35 / 200
0
13 Bachtík Lubor 769,41 3043,42 720,54
7:10 / 0 / 203
781,98
5:57 / 35 / 185
777,29
9:57 / 35 / 229
644,61
6:48 / 15 / 207
763,61
4:23 / 45 / 167
0
14 Janovský Radek 758,52 3000,35 936,19
8:37 / 45 / 141
714,11
6:16 / 0 / 185
329,33
3:12 / 0 / 110
594,95
6:9 / 0 / 196
755,1
5:14 / 0 / 184
0
15 Hrobař Jiří 737,62 2917,68 585,32
6:9 / 45 / 166
745,31
8:13 / 10 / 172
618,99
5:32 / 0 / 149
968,06
9:51 / 30 / 151
562,93
4:13 / 0 / 175
0
16 Číp Mirek 723 2859,86 630,01
6:35 / 35 / 184
482,37
3:33 / 45 / 133
774,29
4:42 / 45 / 160
973,19
9:52 / 40 / 175
343,54
2:36 / 15 / 140
0
17 Zemánek Zdeněk 706,64 2795,12 705,95
6:33 / 0 / 157
500
3:37 / 40 / 131
686,3
5:24 / 40 / 157
675,6
8:7 / 0 / 203
727,27
6:58 / 50 / 216
0
18 Mrázek Karel 592,94 2345,41 409,13
4:40 / 30 / 181
361,74
3:24 / 0 / 183
957,68
5:49 / 45 / 177
616,86
6:8 / 45 / 208
361,22
4:45 / 0 / 190
0
19 Koros Bedřich 362,5 1433,89 591,8
5:32 / 50 / 129
616,19
4:58 / 10 / 144
225,9
3:6 / 0 / 147
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Oficiální výsledovka s body



Výsledky

Kontakt - Jméno :741
Datum konání :8.9.2018
Kategorie :RCEV
Místo konání :Horní Branná-Brabenec
Číslo pořádajícího klubu (např CZE96)CZE123
Kontakt - Jméno :kontakt - jmeno
Kontakt - Adresa :kontakt adresa
Kontakt - Email :kontakt email
Kontakt - Telefon :kontakt - telefon
Pořadatel :LMK Horní Branná
Ředitel soutěže :Jaroslav Lhota
Hlavní rozhodčí :Karel Grossmann
Počasí :slunečno 2-4m/s




Pořadí - všichni

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 body přepoč.
1* Mihulka Jiří CZE-1661 1000
9:51 / 50 / 151
1000
5:42 / 50 / 162
955,53
7:14 / 45 / 163
1000
8:28 / 45 / 169
643,4
6:27 / 35 / 162
3955,53 1000 + 30 = 1030
2* Semerák Petr CZE-210-088 1000
9:56 / 0 / 142
1000
6:35 / 50 / 124
686,52
3:54 / 40 / 110
974,27
9:56 / 45 / 184
863,64
6:48 / 50 / 156
3837,91 970 + 25 = 995
3* Jirásko Michal Nová Paka LMK CZE-210-081 462,26
4:41 / 50 / 166
1000
9:47 / 45 / 145
1000
7:26 / 50 / 160
996,43
9:56 / 50 / 177
781,82
6:25 / 35 / 152
3778,25 955 + 20 = 975
4* Rada Rudolf CZE-071-011 1000
9:48 / 45 / 193
1000
7:49 / 15 / 174
957,21
9:52 / 45 / 178
817,21
8:24 / 50 / 187
595,06
6:50 / 0 / 194
3774,42 954 + 15 = 969
5* Papírník Vladimír CZE-211-74 792,37
6:47 / 0 / 108
347,27
2:29 / 10 / 102
957,83
9:56 / 35 / 218
992,01
9:57 / 45 / 166
1000
6:11 / 0 / 154
3742,21 946 + 10 = 956
6* Dušek Petr CZE-232-003 635,24
6:0 / 40 / 133
736,33
4:41 / 15 / 134
1000
9:56 / 45 / 137
1000
9:55 / 35 / 141
1000
9:26 / 50 / 172
3736,33 944 + 5 = 949
7 Kubica Jan CZE-232-017 898,1
8:24 / 50 / 165
977,66
9:55 / 50 / 196
452,4
4:22 / 45 / 96
848,08
8:44 / 45 / 189
1000
8:4 / 45 / 178
3723,84 941,43
8 Lhota Jaroslav CZE-069-073 1000
8:57 / 0 / 183
381,61
2:50 / 40 / 117
682,73
7:13 / 0 / 186
1000
8:32 / 30 / 173
1000
9:58 / 20 / 184
3682,73 931,03
9 Tomiska Leos CZE-232-18 552,61
5:57 / 40 / 169
785,9
5:20 / 45 / 128
1000
6:6 / 50 / 194
526,89
4:50 / 50 / 200
973,38
9:58 / 0 / 172
3311,89 837,28
10 Pavlíček Martin CZE-069-003 736,52
7:12 / 50 / 131
792,6
5:41 / 0 / 189
736,24
7:41 / 50 / 179
1000
9:55 / 50 / 163
650,94
6:17 / 50 / 164
3265,36 825,52
11 Kotula Mirek CZE-331-011 657,82
6:47 / 30 / 130
840,93
9:13 / 0 / 165
1000
9:56 / 50 / 216
644,61
7:30 / 45 / 231
590,91
5:2 / 45 / 174
3143,36 794,67
12 Jirásko Ladislav CZE-210-072 795,74
7:29 / 0 / 189
902,59
9:56 / 0 / 182
721
4:50 / 40 / 200
477,5
5:17 / 0 / 199
641,51
6:45 / 35 / 200
3060,84 773,81
13 Bachtík Lubor CZE-069-014 720,54
7:10 / 0 / 203
781,98
5:57 / 35 / 185
777,29
9:57 / 35 / 229
644,61
6:48 / 15 / 207
763,61
4:23 / 45 / 167
3043,42 769,41
14 Janovský Radek CZE-232-053 936,19
8:37 / 45 / 141
714,11
6:16 / 0 / 185
329,33
3:12 / 0 / 110
594,95
6:9 / 0 / 196
755,1
5:14 / 0 / 184
3000,35 758,52
15 Hrobař Jiří CZE-113-097 585,32
6:9 / 45 / 166
745,31
8:13 / 10 / 172
618,99
5:32 / 0 / 149
968,06
9:51 / 30 / 151
562,93
4:13 / 0 / 175
2917,68 737,62
16 Číp Mirek CZE-232-045 630,01
6:35 / 35 / 184
482,37
3:33 / 45 / 133
774,29
4:42 / 45 / 160
973,19
9:52 / 40 / 175
343,54
2:36 / 15 / 140
2859,86 723
17 Zemánek Zdeněk CZE-069-008 705,95
6:33 / 0 / 157
500
3:37 / 40 / 131
686,3
5:24 / 40 / 157
675,6
8:7 / 0 / 203
727,27
6:58 / 50 / 216
2795,12 706,64
18 Mrázek Karel CZE-264-027 409,13
4:40 / 30 / 181
361,74
3:24 / 0 / 183
957,68
5:49 / 45 / 177
616,86
6:8 / 45 / 208
361,22
4:45 / 0 / 190
2345,41 592,94
19 Koros Bedřich CZE-058-102 591,8
5:32 / 50 / 129
616,19
4:58 / 10 / 144
225,9
3:6 / 0 / 147
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
1433,89 362,5

^^^


Pořadí klubů


Klub Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
Nová Paka LMK 1 Jirásko Michal, 4240,51 4240,51

^^^


Pořadí týmů

Týmy Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
none 19 Semerák Petr, Jirásko Ladislav, Lhota Jaroslav, Tomiska Leos, Koros Bedřich, Papírník Vladimír, Mrázek Karel, Pavlíček Martin, Kotula Mirek, Bachtík Lubor, Janovský Radek, Zemánek Zdeněk, Rada Rudolf, Číp Mirek, Mihulka Jiří, Kubica Jan, Hrobař Jiří, Dušek Petr, Jirásko Michal, 70600,03 3715,79

^^^


Přestnost přistání

Příjmení, jméno celkem přistání Součet Průměr
Kubica Jan 5 50 , 50 , 45 , 45 , 45 235 47
Jirásko Michal 5 50 , 45 , 50 , 50 , 35 230 46
Mihulka Jiří 5 50 , 50 , 45 , 45 , 35 225 45
Pavlíček Martin 5 50 , 0 , 50 , 50 , 50 200 40
Dušek Petr 5 40 , 15 , 45 , 35 , 50 185 37
Tomiska Leos 5 40 , 45 , 50 , 50 , 0 185 37
Semerák Petr 5 0 , 50 , 40 , 45 , 50 185 37
Číp Mirek 5 35 , 45 , 45 , 40 , 15 180 36
Kotula Mirek 5 30 , 0 , 50 , 45 , 45 170 34
Rada Rudolf 5 45 , 15 , 45 , 50 , 0 155 31
Zemánek Zdeněk 5 0 , 40 , 40 , 0 , 50 130 26
Bachtík Lubor 5 0 , 35 , 35 , 15 , 45 130 26
Mrázek Karel 5 30 , 0 , 45 , 45 , 0 120 24
Papírník Vladimír 5 0 , 10 , 35 , 45 , 0 90 18
Lhota Jaroslav 5 0 , 40 , 0 , 30 , 20 90 18
Hrobař Jiří 5 45 , 10 , 0 , 30 , 0 85 17
Jirásko Ladislav 5 0 , 0 , 40 , 0 , 35 75 15
Koros Bedřich 5 50 , 10 , 0 , 0 , 0 60 12
Janovský Radek 5 45 , 0 , 0 , 0 , 0 45 9

^^^


Průměrná doba letu


Příjmení, jméno Počet záznamů Letové časy Celekem vteřin Průměrný letový čas
Rada Rudolf 5 9:48,00, 7:49,00, 9:52,00, 8:24,00, 6:50,00, 2563 8:32,6
Dušek Petr 5 6:0,00, 4:41,00, 9:56,00, 9:55,00, 9:26,00, 2398 7:59,6
Kubica Jan 5 8:24,00, 9:55,00, 4:22,00, 8:44,00, 8:4,00, 2369 7:53,8
Kotula Mirek 5 6:47,00, 9:13,00, 9:56,00, 7:30,00, 5:2,00, 2308 7:41,6
Jirásko Michal 5 4:41,00, 9:47,00, 7:26,00, 9:56,00, 6:25,00, 2295 7:39
Mihulka Jiří 5 9:51,00, 5:42,00, 7:14,00, 8:28,00, 6:27,00, 2262 7:32,4
Lhota Jaroslav 5 8:57,00, 2:50,00, 7:13,00, 8:32,00, 9:58,00, 2250 7:30
Semerák Petr 5 9:56,00, 6:35,00, 3:54,00, 9:56,00, 6:48,00, 2229 7:25,8
Pavlíček Martin 5 7:12,00, 5:41,00, 7:41,00, 9:55,00, 6:17,00, 2206 7:21,2
Papírník Vladimír 5 6:47,00, 2:29,00, 9:56,00, 9:57,00, 6:11,00, 2120 7:4
Jirásko Ladislav 5 7:29,00, 9:56,00, 4:50,00, 5:17,00, 6:45,00, 2057 6:51,4
Bachtík Lubor 5 7:10,00, 5:57,00, 9:57,00, 6:48,00, 4:23,00, 2055 6:51
Hrobař Jiří 5 6:9,00, 8:13,00, 5:32,00, 9:51,00, 4:13,00, 2038 6:47,6
Tomiska Leos 5 5:57,00, 5:20,00, 6:6,00, 4:50,00, 9:58,00, 1931 6:26,2
Zemánek Zdeněk 5 6:33,00, 3:37,00, 5:24,00, 8:7,00, 6:58,00, 1839 6:7,80000000000001
Janovský Radek 5 8:37,00, 6:16,00, 3:12,00, 6:9,00, 5:14,00, 1768 5:53,6
Číp Mirek 5 6:35,00, 3:33,00, 4:42,00, 9:52,00, 2:36,00, 1638 5:27,6
Mrázek Karel 5 4:40,00, 3:24,00, 5:49,00, 6:8,00, 4:45,00, 1486 4:57,2
Koros Bedřich 5 5:32,00, 4:58,00, 3:6,00, 0:0,00, 0:0,00, 816 2:43,2

^^^


Průměrná výška


Příjmení, jméno Počet záznamů Průměrná výška Výška celkem Průměrná výška
Koros Bedřich 3 129, 144, 147, 0, 0, 420 140
Semerák Petr 5 142, 124, 110, 184, 156, 716 143,2
Dušek Petr 5 133, 134, 137, 141, 172, 717 143,4
Papírník Vladimír 5 108, 102, 218, 166, 154, 748 149,6
Číp Mirek 5 184, 133, 160, 175, 140, 792 158,4
Jirásko Michal 5 166, 145, 160, 177, 152, 800 160
Mihulka Jiří 5 151, 162, 163, 169, 162, 807 161,4
Hrobař Jiří 5 166, 172, 149, 151, 175, 813 162,6
Janovský Radek 5 141, 185, 110, 196, 184, 816 163,2
Kubica Jan 5 165, 196, 96, 189, 178, 824 164,8
Pavlíček Martin 5 131, 189, 179, 163, 164, 826 165,2
Lhota Jaroslav 5 183, 117, 186, 173, 184, 843 168,6
Tomiska Leos 5 169, 128, 194, 200, 172, 863 172,6
Zemánek Zdeněk 5 157, 131, 157, 203, 216, 864 172,8
Kotula Mirek 5 130, 165, 216, 231, 174, 916 183,2
Rada Rudolf 5 193, 174, 178, 187, 194, 926 185,2
Mrázek Karel 5 181, 183, 177, 208, 190, 939 187,8
Jirásko Ladislav 5 189, 182, 200, 199, 200, 970 194
Bachtík Lubor 5 203, 185, 229, 207, 167, 991 198,2

^^^


Čas vs výška


Příjmení, jméno Letový čas ze 100 metrů Průměrná výška Průměrný letový čas Potřebná výška pro nalétání 10 minut
Dušek Petr 5:34,45 143,4 7:59,6 179,4
Semerák Petr 5:11,31 143,2 7:25,8 192,73
Kubica Jan 4:47,5 164,8 7:53,8 208,7
Jirásko Michal 4:46,88 160 7:39 209,15
Papírník Vladimír 4:43,42 149,6 7:4 211,7
Mihulka Jiří 4:40,3 161,4 7:32,4 214,06
Rada Rudolf 4:36,78 185,2 8:32,6 216,78
Pavlíček Martin 4:27,07 165,2 7:21,2 224,66
Lhota Jaroslav 4:26,9 168,6 7:30 224,8
Kotula Mirek 4:11,97 183,2 7:41,6 238,13
Hrobař Jiří 4:10,68 162,6 6:47,6 239,35
Tomiska Leos 3:43,75 172,6 6:26,2 268,15
Janovský Radek 3:36,67 163,2 5:53,6 276,92
Zemánek Zdeněk 3:32,85 172,8 6:7,80000000000001 281,89
Jirásko Ladislav 3:32,06 194 6:51,4 282,94
Bachtík Lubor 3:27,37 198,2 6:51 289,34
Číp Mirek 3:26,82 158,4 5:27,6 290,11
Mrázek Karel 2:38,25 187,8 4:57,2 379,14
Koros Bedřich 1:56,57 140 2:43,2 514,71

^^^



Software SORG V4 (c) 2012 - Aleš Krátký / www.RCSOFTWARE.cz / ales@sgames.cz Stoupak.cz - RCEK, RCEJ, RCEN, RCEO, F5J, FXJ, Eurocup ... / www.stoupak.cz