Kompletní přehled ze soutěže : RCEV - LMK Polanka 2018 - 02.06.2018 14:32:11

SORG V4 - www.RCSOFTWARE.cz / Aleš Krátký / ales@sgames.cz






Seznam zaregistrovaných soutěžících

# Příjmení, jméno Klub Stát Licence Frekvence 1. Kanál / 2. Kanál Věková kategorie
1 Aleš Krátký   CZE  CZE-211-999  2,4 GHz 00(00) Senior 
2 Petr Slezak   CZE  CZE-342-044  2,4 GHz 00(00) Senior 
3 Pavelka Jiří   CZE  CZE-510-012  2,4 GHz 00(00) Senior 
4 Matula Ondra   CZE  CZE-261-242  2,4 GHz 00(00) Senior 
5 Holešínský František   CZE  CZE-261-411  2,4 GHz 00(00) Senior 
6 Kovařík Pavel   CZE  CZE-261-061  2,4 GHz 00(00) Senior 
7 Kičmer Kamil   CZE  CZE-261-261  2,4 GHz 00(00) Senior 
8 Vohralík Martin   CZE  CZE-261-358  2,4 GHz 00(00) Senior 
9 Prašivka Miroslav   CZE  CZE-261-025  2,4 GHz 00(00) Senior 
10 Kuráň Petr   CZE  CZE 96 013  2,4 GHz 00(00) Senior 
11 Kristian Libor   CZE  CZE-342-16  2,4 GHz 00(00) Senior 
12 Biječek Bohdan   CZE  CZE-332-38  2,4 GHz 00(00) Senior 
13 Matula František   CZE  CZE-261-012  2,4 GHz 00(00) Senior 
14 Barč Radim   CZE  CZE-342-001  2,4 GHz 00(00) Senior 
15 Odehnal František   CZE  CZE-342-019  2,4 GHz 00(00) Senior 
16 Vladimir Hornik   CZE  CZE-42 14  2,4 GHz 00(00) Senior 
17 Honěk Jan   CZE  CZE-342-004  2,4 GHz 00(00) Senior 
18 Kremer Jiří   CZE  CZE-342-037  2,4 GHz 00(00) Senior 
19 Lukáš Grűmann   CZE  CZE-261-020  2,4 GHz 00(00) Junior 
20 Pavel Grűmann   CZE  CZE-261-022  2,4 GHz 00(00) Senior 
21 Petr Grűmann   CZE  CZE-261-021  2,4 GHz 00(00) Senior 
22 Šnyrych Petr   CZE  CZE-114-004  2,4 GHz 00(00) Senior 

^^^


Výpis kanálů

2,4 GHz
Aleš Krátký
Petr Slezak
Pavelka Jiří
Matula Ondra
Holešínský František
Kovařík Pavel
Kičmer Kamil
Vohralík Martin
Prašivka Miroslav
Kuráň Petr
Kristian Libor
Biječek Bohdan
Matula František
Barč Radim
Odehnal František
Vladimir Hornik
Honěk Jan
Kremer Jiří
Lukáš Grűmann
Pavel Grűmann
Petr Grűmann
Šnyrych Petr
35 MHz
40 MHz
72 MHz

Kolizní kanály 35 MHz
Kolizní kanály 40 MHz
Kolizní kanály 72 MHz


Počet kolizních kanálů na 35 MHz
Počet kolizních kanálů na 40 MHz
Počet kolizních kanálů na 72 MHz

^^^


Rozlosování

Let č. - 1
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Kičmer Kamil
2,4 GHz
Aleš Krátký
2,4 GHz
Lukáš Grűmann
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
Biječek Bohdan
2,4 GHz
Petr Slezak
2,4 GHz
Skupina 2 Honěk Jan
2,4 GHz
Kuráň Petr
2,4 GHz
Holešínský František
2,4 GHz
Odehnal František
2,4 GHz
Šnyrych Petr
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Skupina 3 Pavel Grűmann
2,4 GHz
Matula František
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Pavelka Jiří
2,4 GHz
Kremer Jiří
2,4 GHz
-
Skupina 4 Barč Radim
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Vladimir Hornik
2,4 GHz
Petr Grűmann
2,4 GHz
Kovařík Pavel
2,4 GHz
-

Let č. - 2
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Matula Ondra
2,4 GHz
Petr Slezak
2,4 GHz
Pavelka Jiří
2,4 GHz
Aleš Krátký
2,4 GHz
Honěk Jan
2,4 GHz
Šnyrych Petr
2,4 GHz
Skupina 2 Barč Radim
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Pavel Grűmann
2,4 GHz
Kremer Jiří
2,4 GHz
Kuráň Petr
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Skupina 3 Kristian Libor
2,4 GHz
Lukáš Grűmann
2,4 GHz
Odehnal František
2,4 GHz
Matula František
2,4 GHz
Holešínský František
2,4 GHz
-
Skupina 4 Biječek Bohdan
2,4 GHz
Kovařík Pavel
2,4 GHz
Vladimir Hornik
2,4 GHz
Petr Grűmann
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
-

Let č. - 3
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Aleš Krátký
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
Honěk Jan
2,4 GHz
Kremer Jiří
2,4 GHz
Holešínský František
2,4 GHz
Matula František
2,4 GHz
Skupina 2 Kovařík Pavel
2,4 GHz
Petr Slezak
2,4 GHz
Lukáš Grűmann
2,4 GHz
Šnyrych Petr
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Odehnal František
2,4 GHz
Skupina 3 Pavelka Jiří
2,4 GHz
Kuráň Petr
2,4 GHz
Petr Grűmann
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
-
Skupina 4 Vohralík Martin
2,4 GHz
Pavel Grűmann
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Vladimir Hornik
2,4 GHz
Biječek Bohdan
2,4 GHz
-

Let č. - 4
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Kuráň Petr
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Petr Slezak
2,4 GHz
Kovařík Pavel
2,4 GHz
Aleš Krátký
2,4 GHz
Holešínský František
2,4 GHz
Skupina 2 Odehnal František
2,4 GHz
Petr Grűmann
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
Biječek Bohdan
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Matula František
2,4 GHz
Skupina 3 Honěk Jan
2,4 GHz
Pavel Grűmann
2,4 GHz
Pavelka Jiří
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Vladimir Hornik
2,4 GHz
-
Skupina 4 Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Lukáš Grűmann
2,4 GHz
Kremer Jiří
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Šnyrych Petr
2,4 GHz
-

Let č. - 5
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Vladimir Hornik
2,4 GHz
Matula František
2,4 GHz
Kuráň Petr
2,4 GHz
Honěk Jan
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Aleš Krátký
2,4 GHz
Skupina 2 Odehnal František
2,4 GHz
Pavelka Jiří
2,4 GHz
Šnyrych Petr
2,4 GHz
Kremer Jiří
2,4 GHz
Petr Grűmann
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Skupina 3 Petr Slezak
2,4 GHz
Biječek Bohdan
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Holešínský František
2,4 GHz
Pavel Grűmann
2,4 GHz
-
Skupina 4 Vohralík Martin
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Kovařík Pavel
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
Lukáš Grűmann
2,4 GHz
-

^^^


'Kdo s kým'

Aleš Krátký
Petr Slezak
Pavelka Jiří
Matula Ondra
Holešínský František
Kovařík Pavel
Kičmer Kamil
Vohralík Martin
Prašivka Miroslav
Kuráň Petr
Kristian Libor
Biječek Bohdan
Matula František
Barč Radim
Odehnal František
Vladimir Hornik
Honěk Jan
Kremer Jiří
Lukáš Grűmann
Pavel Grűmann
Petr Grűmann
Šnyrych Petr
Aleš Krátký X 3 1 3 2 1 1 0 0 2 0 1 2 2 0 1 3 1 1 0 0 1
Petr Slezak 3 X 1 2 2 2 1 0 0 1 2 2 0 1 1 0 1 0 2 1 0 2
Pavelka Jiří 1 1 X 1 0 0 2 0 2 1 0 0 1 1 1 1 2 2 0 2 2 2
Matula Ondra 3 2 1 X 1 1 1 2 1 0 0 2 2 0 1 0 2 1 2 0 1 1
Holešínský František 2 2 0 1 X 1 0 1 0 2 2 1 2 1 2 0 2 1 1 1 0 1
Kovařík Pavel 1 2 0 1 1 X 0 1 2 1 2 1 0 2 1 2 0 0 2 0 2 1
Kičmer Kamil 1 1 2 1 0 0 X 2 0 1 0 2 0 1 1 2 1 2 1 3 1 1
Vohralík Martin 0 0 0 2 1 1 2 X 1 2 0 2 1 1 2 1 1 1 1 2 1 1
Prašivka Miroslav 0 0 2 1 0 2 0 1 X 1 1 1 1 1 0 1 0 2 2 1 2 1
Kuráň Petr 2 1 1 0 2 1 1 2 1 X 0 0 1 4 1 1 2 1 0 1 1 1
Kristian Libor 0 2 0 0 2 2 0 0 1 0 X 1 1 1 2 1 0 1 3 1 1 2
Biječek Bohdan 1 2 0 2 1 1 2 2 1 0 1 X 1 0 1 2 0 0 1 2 2 0
Matula František 2 0 1 2 2 0 0 1 1 1 1 1 X 1 2 1 2 2 1 1 1 0
Barč Radim 2 1 1 0 1 2 1 1 1 4 1 0 1 X 0 2 1 1 0 1 2 0
Odehnal František 0 1 1 1 2 1 1 2 0 1 2 1 2 0 X 0 1 1 2 0 2 3
Vladimir Hornik 1 0 1 0 0 2 2 1 1 1 1 2 1 2 0 X 2 0 0 2 2 0
Honěk Jan 3 1 2 2 2 0 1 1 0 2 0 0 2 1 1 2 X 1 0 1 0 2
Kremer Jiří 1 0 2 1 1 0 2 1 2 1 1 0 2 1 1 0 1 X 1 2 1 2
Lukáš Grűmann 1 2 0 2 1 2 1 1 2 0 3 1 1 0 2 0 0 1 X 0 0 2
Pavel Grűmann 0 1 2 0 1 0 3 2 1 1 1 2 1 1 0 2 1 2 0 X 0 0
Petr Grűmann 0 0 2 1 0 2 1 1 2 1 1 2 1 2 2 2 0 1 0 0 X 1
Šnyrych Petr 1 2 2 1 1 1 1 1 1 1 2 0 0 0 3 0 2 2 2 0 1 X

Výsledky základních kol

Kolo - 1 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Kičmer Kamil

9:57
40
177
Aleš Krátký

9:58
50
199
Lukáš Grűmann

0:0
0
0
Matula Ondra

9:12
45
209
Biječek Bohdan

9:47
0
239
Petr Slezak

9:56
50
138
548,5 548,5 0 470 370 577
950,61 950,61 0 814,56 641,25 1000

Kolo - 1 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Honěk Jan

8:51
0
129
Kuráň Petr

9:42
45
175
Holešínský František

9:58
0
181
Odehnal František

9:57
50
170
Šnyrych Petr

5:19
0
107
Vohralík Martin

0:0
0
0
466,5 539,5 507,5 562 265,5 0
830,07 959,96 903,02 1000 472,42 0

Kolo - 1 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Pavel Grűmann

4:18
0
187
Matula František

8:28
20
148
Prašivka Miroslav

5:50
0
75
Pavelka Jiří

7:50
45
104
Kremer Jiří

8:30
45
196
--
164,5 454 312,5 463 457 --
355,29 980,56 674,95 1000 987,04 --

Kolo - 1 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Barč Radim

9:58
45
183
Kristian Libor

9:51
45
190
Vladimir Hornik

9:56
50
185
Petr Grűmann

6:17
45
132
Kovařík Pavel

6:1
40
153
--
551,5 541 553,5 356 324,5 --
996,39 977,42 1000 643,18 586,27 --

Kolo - 2 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Matula Ondra

9:59
0
171
Petr Slezak

9:57
40
145
Pavelka Jiří

9:58
40
181
Aleš Krátký

9:59
50
159
Honěk Jan

9:52
45
169
Šnyrych Petr

6:34
0
88
513,5 564,5 547,5 569,5 552,5 350
901,67 991,22 961,37 1000 970,15 614,57

Kolo - 2 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Barč Radim

9:56
45
154
Kičmer Kamil

8:43
50
146
Pavel Grűmann

5:5
0
197
Kremer Jiří

6:55
50
139
Kuráň Petr

6:56
45
159
Vohralík Martin

4:27
50
107
564 500 206,5 395,5 381,5 263,5
1000 886,52 366,13 701,24 676,42 467,2

Kolo - 2 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Kristian Libor

9:49
0
167
Lukáš Grűmann

0:0
0
0
Odehnal František

9:56
50
186
Matula František

9:55
45
159
Holešínský František

9:39
0
165
--
505,5 0 553 560,5 496,5 --
901,87 0 986,62 1000 885,82 --

Kolo - 2 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Biječek Bohdan

9:58
40
202
Kovařík Pavel

6:47
0
141
Vladimir Hornik

8:9
45
160
Petr Grűmann

9:57
0
120
Prašivka Miroslav

7:18
40
87
--
532 336,5 454 537 434,5 --
990,69 626,63 845,44 1000 809,12 --

Kolo - 3 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Aleš Krátký

9:59
50
88
Matula Ondra

9:58
45
136
Honěk Jan

4:52
40
154
Kremer Jiří

8:33
0
216
Holešínský František

9:13
10
137
Matula František

8:54
30
171
605 575 255 365 494,5 478,5
1000 950,41 421,49 603,31 817,36 790,91

Kolo - 3 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Kovařík Pavel

5:56
50
142
Petr Slezak

9:56
50
148
Lukáš Grűmann

0:0
0
0
Šnyrych Petr

5:55
0
129
Kristian Libor

9:51
40
142
Odehnal František

9:53
40
181
335 572 0 290,5 560 542,5
585,66 1000 0 507,87 979,02 948,43

Kolo - 3 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Pavelka Jiří

8:0
45
164
Kuráň Petr

7:49
50
191
Petr Grűmann

9:59
50
160
Prašivka Miroslav

5:45
50
75
Barč Radim

9:56
50
147
--
443 423,5 569 357,5 572,5 --
773,8 739,74 993,89 624,45 1000 --

Kolo - 3 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Vohralík Martin

7:14
45
93
Pavel Grűmann

5:40
0
160
Kičmer Kamil

9:55
50
145
Vladimir Hornik

9:54
50
149
Biječek Bohdan

9:51
45
220
--
432,5 260 572,5 569,5 476 --
755,46 454,15 1000 994,76 831,44 --

Kolo - 4 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Kuráň Petr

0:0
0
0
Barč Radim

0:0
0
0
Petr Slezak

0:0
0
0
Kovařík Pavel

0:0
0
0
Aleš Krátký

0:0
0
0
Holešínský František

0:0
0
0
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0

Kolo - 4 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Odehnal František

0:0
0
0
Petr Grűmann

0:0
0
0
Matula Ondra

0:0
0
0
Biječek Bohdan

0:0
0
0
Vohralík Martin

0:0
0
0
Matula František

0:0
0
0
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0

Kolo - 4 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Honěk Jan

0:0
0
0
Pavel Grűmann

0:0
0
0
Pavelka Jiří

0:0
0
0
Kičmer Kamil

0:0
0
0
Vladimir Hornik

0:0
0
0
--
0 0 0 0 0 --
0 0 0 0 0 --

Kolo - 4 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Prašivka Miroslav

0:0
0
0
Lukáš Grűmann

0:0
0
0
Kremer Jiří

0:0
0
0
Kristian Libor

0:0
0
0
Šnyrych Petr

0:0
0
0
--
0 0 0 0 0 --
0 0 0 0 0 --

Kolo - 5 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Vladimir Hornik

0:0
0
0
Matula František

0:0
0
0
Kuráň Petr

0:0
0
0
Honěk Jan

0:0
0
0
Barč Radim

0:0
0
0
Aleš Krátký

0:0
0
0
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0

Kolo - 5 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Odehnal František

0:0
0
0
Pavelka Jiří

0:0
0
0
Šnyrych Petr

0:0
0
0
Kremer Jiří

0:0
0
0
Petr Grűmann

0:0
0
0
Kičmer Kamil

0:0
0
0
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0

Kolo - 5 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Petr Slezak

0:0
0
0
Biječek Bohdan

0:0
0
0
Kristian Libor

0:0
0
0
Holešínský František

0:0
0
0
Pavel Grűmann

0:0
0
0
--
0 0 0 0 0 --
0 0 0 0 0 --

Kolo - 5 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Vohralík Martin

0:0
0
0
Prašivka Miroslav

0:0
0
0
Kovařík Pavel

0:0
0
0
Matula Ondra

0:0
0
0
Lukáš Grűmann

0:0
0
0
--
0 0 0 0 0 --
0 0 0 0 0 --

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po základních kolech

Zákl. výsledky

poz. Jméno soutěžícího Klub Licence Frekvence Věková kategorie V teamu Stát přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo pen
1 Barč Radim CZE-342-001 2,4 GHz 0 0 CZE 1000 2996,39 996,39
9:58 / 45 / 183
1000
9:56 / 45 / 154
1000
9:56 / 50 / 147
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
2 Petr Slezak CZE-342-044 2,4 GHz 0 0 CZE 998,27 2991,22 1000
9:56 / 50 / 138
991,22
9:57 / 40 / 145
1000
9:56 / 50 / 148
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
3 Aleš Krátký CZE-211-999 2,4 GHz 0 0 CZE 984,72 2950,61 950,61
9:58 / 50 / 199
1000
9:59 / 50 / 159
1000
9:59 / 50 / 88
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
4 Odehnal František CZE-342-019 2,4 GHz 0 0 CZE 979,53 2935,05 1000
9:57 / 50 / 170
986,62
9:56 / 50 / 186
948,43
9:53 / 40 / 181
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
5 Kristian Libor CZE-342-16 2,4 GHz 0 0 CZE 953,92 2858,31 977,42
9:51 / 45 / 190
901,87
9:49 / 0 / 167
979,02
9:51 / 40 / 142
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
6 Vladimir Hornik CZE-42 14 2,4 GHz 0 0 CZE 947,87 2840,2 1000
9:56 / 50 / 185
845,44
8:9 / 45 / 160
994,76
9:54 / 50 / 149
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
7 Kičmer Kamil CZE-261-261 2,4 GHz 0 0 CZE 946,85 2837,13 950,61
9:57 / 40 / 177
886,52
8:43 / 50 / 146
1000
9:55 / 50 / 145
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
8 Matula František CZE-261-012 2,4 GHz 0 0 CZE 924,94 2771,47 980,56
8:28 / 20 / 148
1000
9:55 / 45 / 159
790,91
8:54 / 30 / 171
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
9 Pavelka Jiří CZE-510-012 2,4 GHz 0 0 CZE 912,82 2735,17 1000
7:50 / 45 / 104
961,37
9:58 / 40 / 181
773,8
8:0 / 45 / 164
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
10 Matula Ondra CZE-261-242 2,4 GHz 0 0 CZE 889,95 2666,64 814,56
9:12 / 45 / 209
901,67
9:59 / 0 / 171
950,41
9:58 / 45 / 136
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
11 Petr Grűmann CZE-261-021 2,4 GHz 0 0 CZE 880,08 2637,07 643,18
6:17 / 45 / 132
1000
9:57 / 0 / 120
993,89
9:59 / 50 / 160
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
12 Holešínský František CZE-261-411 2,4 GHz 0 0 CZE 869,78 2606,2 903,02
9:58 / 0 / 181
885,82
9:39 / 0 / 165
817,36
9:13 / 10 / 137
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
13 Biječek Bohdan CZE-332-38 2,4 GHz 0 0 CZE 822,12 2463,38 641,25
9:47 / 0 / 239
990,69
9:58 / 40 / 202
831,44
9:51 / 45 / 220
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
14 Kuráň Petr CZE 96 013 2,4 GHz 0 0 CZE 792,99 2376,12 959,96
9:42 / 45 / 175
676,42
6:56 / 45 / 159
739,74
7:49 / 50 / 191
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
15 Kremer Jiří CZE-342-037 2,4 GHz 0 0 CZE 764,78 2291,59 987,04
8:30 / 45 / 196
701,24
6:55 / 50 / 139
603,31
8:33 / 0 / 216
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
16 Honěk Jan CZE-342-004 2,4 GHz 0 0 CZE 741,46 2221,71 830,07
8:51 / 0 / 129
970,15
9:52 / 45 / 169
421,49
4:52 / 40 / 154
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
17 Prašivka Miroslav CZE-261-025 2,4 GHz 0 0 CZE 703,69 2108,52 674,95
5:50 / 0 / 75
809,12
7:18 / 40 / 87
624,45
5:45 / 50 / 75
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
18 Kovařík Pavel CZE-261-061 2,4 GHz 0 0 CZE 600,24 1798,56 586,27
6:1 / 40 / 153
626,63
6:47 / 0 / 141
585,66
5:56 / 50 / 142
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
19 Šnyrych Petr CZE-114-004 2,4 GHz 0 0 CZE 532,26 1594,86 472,42
5:19 / 0 / 107
614,57
6:34 / 0 / 88
507,87
5:55 / 0 / 129
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
20 Vohralík Martin CZE-261-358 2,4 GHz 0 0 CZE 408,04 1222,66 0
0:0 / 0 / 0
467,2
4:27 / 50 / 107
755,46
7:14 / 45 / 93
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
21 Pavel Grűmann CZE-261-022 2,4 GHz 0 0 CZE 392,33 1175,57 355,29
4:18 / 0 / 187
366,13
5:5 / 0 / 197
454,15
5:40 / 0 / 160
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
22 Lukáš Grűmann CZE-261-020 2,4 GHz 1 0 CZE 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Výsledky finálových kol


OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po finálních kolech

Celkové výsledky
Zakl. pozice Jméno soutěžícího přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo pen
1* Barč Radim 1000 + 30 = 1030 2996,39 996,39
9:58 / 45 / 183
1000
9:56 / 45 / 154
1000
9:56 / 50 / 147
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
2* Petr Slezak 998,27 + 25 = 1023,27 2991,22 1000
9:56 / 50 / 138
991,22
9:57 / 40 / 145
1000
9:56 / 50 / 148
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
3* Aleš Krátký 984,72 + 20 = 1004,72 2950,61 950,61
9:58 / 50 / 199
1000
9:59 / 50 / 159
1000
9:59 / 50 / 88
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
4* Odehnal František 979,53 + 15 = 994,53 2935,05 1000
9:57 / 50 / 170
986,62
9:56 / 50 / 186
948,43
9:53 / 40 / 181
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
5* Kristian Libor 953,92 + 10 = 963,92 2858,31 977,42
9:51 / 45 / 190
901,87
9:49 / 0 / 167
979,02
9:51 / 40 / 142
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
6* Vladimir Hornik 947,87 2840,2 1000
9:56 / 50 / 185
845,44
8:9 / 45 / 160
994,76
9:54 / 50 / 149
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
7* Kičmer Kamil 946,85 2837,13 950,61
9:57 / 40 / 177
886,52
8:43 / 50 / 146
1000
9:55 / 50 / 145
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
8* Matula František 924,94 2771,47 980,56
8:28 / 20 / 148
1000
9:55 / 45 / 159
790,91
8:54 / 30 / 171
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
9* Pavelka Jiří 912,82 2735,17 1000
7:50 / 45 / 104
961,37
9:58 / 40 / 181
773,8
8:0 / 45 / 164
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
10* Matula Ondra 889,95 2666,64 814,56
9:12 / 45 / 209
901,67
9:59 / 0 / 171
950,41
9:58 / 45 / 136
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
11 Petr Grűmann 880,08 2637,07 643,18
6:17 / 45 / 132
1000
9:57 / 0 / 120
993,89
9:59 / 50 / 160
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
12 Holešínský František 869,78 2606,2 903,02
9:58 / 0 / 181
885,82
9:39 / 0 / 165
817,36
9:13 / 10 / 137
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
13 Biječek Bohdan 822,12 2463,38 641,25
9:47 / 0 / 239
990,69
9:58 / 40 / 202
831,44
9:51 / 45 / 220
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
14 Kuráň Petr 792,99 2376,12 959,96
9:42 / 45 / 175
676,42
6:56 / 45 / 159
739,74
7:49 / 50 / 191
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
15 Kremer Jiří 764,78 2291,59 987,04
8:30 / 45 / 196
701,24
6:55 / 50 / 139
603,31
8:33 / 0 / 216
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
16 Honěk Jan 741,46 2221,71 830,07
8:51 / 0 / 129
970,15
9:52 / 45 / 169
421,49
4:52 / 40 / 154
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
17 Prašivka Miroslav 703,69 2108,52 674,95
5:50 / 0 / 75
809,12
7:18 / 40 / 87
624,45
5:45 / 50 / 75
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
18 Kovařík Pavel 600,24 1798,56 586,27
6:1 / 40 / 153
626,63
6:47 / 0 / 141
585,66
5:56 / 50 / 142
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
19 Šnyrych Petr 532,26 1594,86 472,42
5:19 / 0 / 107
614,57
6:34 / 0 / 88
507,87
5:55 / 0 / 129
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
20 Vohralík Martin 408,04 1222,66 0
0:0 / 0 / 0
467,2
4:27 / 50 / 107
755,46
7:14 / 45 / 93
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
21 Pavel Grűmann 392,33 1175,57 355,29
4:18 / 0 / 187
366,13
5:5 / 0 / 197
454,15
5:40 / 0 / 160
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
22 Lukáš Grűmann 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Oficiální výsledovka s body



Výsledky

Kontakt - Jméno :720
Datum konání :2.6.2018
Kategorie :RCEV
Místo konání :Polanka nad Odrou
Číslo pořádajícího klubu (např CZE96)CZE123
Kontakt - Jméno :kontakt - jmeno
Kontakt - Adresa :kontakt adresa
Kontakt - Email :kontakt email
Kontakt - Telefon :kontakt - telefon
Pořadatel :LMK Polanka
Ředitel soutěže :Radim Barč
Hlavní rozhodčí :Mirek Stryk
Počasí :Zataženo, později bouřka




Pořadí - všichni

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 body přepoč.
1* Barč Radim CZE-342-001 996,39
9:58 / 45 / 183
1000
9:56 / 45 / 154
1000
9:56 / 50 / 147
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
2996,39 1000 + 30 = 1030
2* Petr Slezak CZE-342-044 1000
9:56 / 50 / 138
991,22
9:57 / 40 / 145
1000
9:56 / 50 / 148
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
2991,22 998 + 25 = 1023
3* Aleš Krátký CZE-211-999 950,61
9:58 / 50 / 199
1000
9:59 / 50 / 159
1000
9:59 / 50 / 88
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
2950,61 984 + 20 = 1004
4* Odehnal František CZE-342-019 1000
9:57 / 50 / 170
986,62
9:56 / 50 / 186
948,43
9:53 / 40 / 181
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
2935,05 979 + 15 = 994
5* Kristian Libor CZE-342-16 977,42
9:51 / 45 / 190
901,87
9:49 / 0 / 167
979,02
9:51 / 40 / 142
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
2858,31 953 + 10 = 963
6* Vladimir Hornik CZE-42 14 1000
9:56 / 50 / 185
845,44
8:9 / 45 / 160
994,76
9:54 / 50 / 149
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
2840,2 947,87
7* Kičmer Kamil CZE-261-261 950,61
9:57 / 40 / 177
886,52
8:43 / 50 / 146
1000
9:55 / 50 / 145
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
2837,13 946,85
8* Matula František CZE-261-012 980,56
8:28 / 20 / 148
1000
9:55 / 45 / 159
790,91
8:54 / 30 / 171
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
2771,47 924,94
9* Pavelka Jiří CZE-510-012 1000
7:50 / 45 / 104
961,37
9:58 / 40 / 181
773,8
8:0 / 45 / 164
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
2735,17 912,82
10* Matula Ondra CZE-261-242 814,56
9:12 / 45 / 209
901,67
9:59 / 0 / 171
950,41
9:58 / 45 / 136
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
2666,64 889,95
11 Petr Grűmann CZE-261-021 643,18
6:17 / 45 / 132
1000
9:57 / 0 / 120
993,89
9:59 / 50 / 160
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
2637,07 880,08
12 Holešínský František CZE-261-411 903,02
9:58 / 0 / 181
885,82
9:39 / 0 / 165
817,36
9:13 / 10 / 137
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
2606,2 869,78
13 Biječek Bohdan CZE-332-38 641,25
9:47 / 0 / 239
990,69
9:58 / 40 / 202
831,44
9:51 / 45 / 220
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
2463,38 822,12
14 Kuráň Petr CZE 96 013 959,96
9:42 / 45 / 175
676,42
6:56 / 45 / 159
739,74
7:49 / 50 / 191
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
2376,12 792,99
15 Kremer Jiří CZE-342-037 987,04
8:30 / 45 / 196
701,24
6:55 / 50 / 139
603,31
8:33 / 0 / 216
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
2291,59 764,78
16 Honěk Jan CZE-342-004 830,07
8:51 / 0 / 129
970,15
9:52 / 45 / 169
421,49
4:52 / 40 / 154
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
2221,71 741,46
17 Prašivka Miroslav CZE-261-025 674,95
5:50 / 0 / 75
809,12
7:18 / 40 / 87
624,45
5:45 / 50 / 75
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
2108,52 703,69
18 Kovařík Pavel CZE-261-061 586,27
6:1 / 40 / 153
626,63
6:47 / 0 / 141
585,66
5:56 / 50 / 142
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
1798,56 600,24
19 Šnyrych Petr CZE-114-004 472,42
5:19 / 0 / 107
614,57
6:34 / 0 / 88
507,87
5:55 / 0 / 129
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
1594,86 532,26
20 Vohralík Martin CZE-261-358 0
0:0 / 0 / 0
467,2
4:27 / 50 / 107
755,46
7:14 / 45 / 93
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
1222,66 408,04
21 Pavel Grűmann CZE-261-022 355,29
4:18 / 0 / 187
366,13
5:5 / 0 / 197
454,15
5:40 / 0 / 160
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
1175,57 392,33
22 Lukáš Grűmann CZE-261-020 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0 0

^^^


Pořadí klubů


Klub Členů Příjmení, jméno Součet Průměr

^^^


Pořadí týmů

Týmy Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
none 22 Aleš Krátký, Petr Slezak, Pavelka Jiří, Matula Ondra, Holešínský František, Kovařík Pavel, Kičmer Kamil, Vohralík Martin, Prašivka Miroslav, Kuráň Petr, Kristian Libor, Biječek Bohdan, Matula František, Barč Radim, Odehnal František, Vladimir Hornik, Honěk Jan, Kremer Jiří, Lukáš Grűmann, Pavel Grűmann, Petr Grűmann, Šnyrych Petr, 51078,43 2321,75

^^^


Přestnost přistání

Příjmení, jméno celkem přistání Součet Průměr
Aleš Krátký 3 50 , 50 , 50 150 50
Vladimir Hornik 3 50 , 45 , 50 145 48,33
Odehnal František 3 50 , 50 , 40 140 46,67
Barč Radim 3 45 , 45 , 50 140 46,67
Kuráň Petr 3 45 , 45 , 50 140 46,67
Kičmer Kamil 3 40 , 50 , 50 140 46,67
Petr Slezak 3 50 , 40 , 50 140 46,67
Pavelka Jiří 3 45 , 40 , 45 130 43,33
Petr Grűmann 3 45 , 0 , 50 95 31,67
Kremer Jiří 3 45 , 50 , 0 95 31,67
Matula František 3 20 , 45 , 30 95 31,67
Vohralík Martin 3 0 , 50 , 45 95 31,67
Prašivka Miroslav 3 0 , 40 , 50 90 30
Kovařík Pavel 3 40 , 0 , 50 90 30
Matula Ondra 3 45 , 0 , 45 90 30
Honěk Jan 3 0 , 45 , 40 85 28,33
Biječek Bohdan 3 0 , 40 , 45 85 28,33
Kristian Libor 3 45 , 0 , 40 85 28,33
Holešínský František 3 0 , 0 , 10 10 3,33
Šnyrych Petr 3 0 , 0 , 0 0 0
Pavel Grűmann 3 0 , 0 , 0 0 0
Lukáš Grűmann 3 0 , 0 , 0 0 0

^^^


Průměrná doba letu


Příjmení, jméno Počet záznamů Letové časy Celekem vteřin Průměrný letový čas
Aleš Krátký 3 9:58,00, 9:59,00, 9:59,00, 1796 9:58,67
Barč Radim 3 9:58,00, 9:56,00, 9:56,00, 1790 9:56,67
Petr Slezak 3 9:56,00, 9:57,00, 9:56,00, 1789 9:56,33
Odehnal František 3 9:57,00, 9:56,00, 9:53,00, 1786 9:55,33
Biječek Bohdan 3 9:47,00, 9:58,00, 9:51,00, 1776 9:52
Kristian Libor 3 9:51,00, 9:49,00, 9:51,00, 1771 9:50,33
Matula Ondra 3 9:12,00, 9:59,00, 9:58,00, 1749 9:43
Holešínský František 3 9:58,00, 9:39,00, 9:13,00, 1730 9:36,67
Kičmer Kamil 3 9:57,00, 8:43,00, 9:55,00, 1715 9:31,67
Vladimir Hornik 3 9:56,00, 8:9,00, 9:54,00, 1679 9:19,67
Matula František 3 8:28,00, 9:55,00, 8:54,00, 1637 9:5,66999999999996
Petr Grűmann 3 6:17,00, 9:57,00, 9:59,00, 1573 8:44,33
Pavelka Jiří 3 7:50,00, 9:58,00, 8:0,00, 1548 8:36
Kuráň Petr 3 9:42,00, 6:56,00, 7:49,00, 1467 8:9
Kremer Jiří 3 8:30,00, 6:55,00, 8:33,00, 1438 7:59,33
Honěk Jan 3 8:51,00, 9:52,00, 4:52,00, 1415 7:51,67
Prašivka Miroslav 3 5:50,00, 7:18,00, 5:45,00, 1133 6:17,67
Kovařík Pavel 3 6:1,00, 6:47,00, 5:56,00, 1124 6:14,67
Šnyrych Petr 3 5:19,00, 6:34,00, 5:55,00, 1068 5:56
Pavel Grűmann 3 4:18,00, 5:5,00, 5:40,00, 903 5:1
Vohralík Martin 3 0:0,00, 4:27,00, 7:14,00, 701 3:53,67
Lukáš Grűmann 3 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0 0:0

^^^


Průměrná výška


Příjmení, jméno Počet záznamů Průměrná výška Výška celkem Průměrná výška
Lukáš Grűmann 0 0, 0, 0, 0 0
Prašivka Miroslav 3 75, 87, 75, 237 79
Vohralík Martin 2 0, 107, 93, 200 100
Šnyrych Petr 3 107, 88, 129, 324 108
Petr Grűmann 3 132, 120, 160, 412 137,33
Petr Slezak 3 138, 145, 148, 431 143,67
Kovařík Pavel 3 153, 141, 142, 436 145,33
Aleš Krátký 3 199, 159, 88, 446 148,67
Pavelka Jiří 3 104, 181, 164, 449 149,67
Honěk Jan 3 129, 169, 154, 452 150,67
Kičmer Kamil 3 177, 146, 145, 468 156
Matula František 3 148, 159, 171, 478 159,33
Holešínský František 3 181, 165, 137, 483 161
Barč Radim 3 183, 154, 147, 484 161,33
Vladimir Hornik 3 185, 160, 149, 494 164,67
Kristian Libor 3 190, 167, 142, 499 166,33
Matula Ondra 3 209, 171, 136, 516 172
Kuráň Petr 3 175, 159, 191, 525 175
Odehnal František 3 170, 186, 181, 537 179
Pavel Grűmann 3 187, 197, 160, 544 181,33
Kremer Jiří 3 196, 139, 216, 551 183,67
Biječek Bohdan 3 239, 202, 220, 661 220,33

^^^


Čas vs výška


Příjmení, jméno Letový čas ze 100 metrů Průměrná výška Průměrný letový čas Potřebná výška pro nalétání 10 minut
Prašivka Miroslav 7:58,06 79 6:17,67 125,51
Petr Slezak 6:55,08 143,67 9:56,33 144,55
Aleš Krátký 6:42,69 148,67 9:58,67 149
Petr Grűmann 6:21,8 137,33 8:44,33 157,15
Barč Radim 6:9,83 161,33 9:56,67 162,23
Kičmer Kamil 6:6,45 156 9:31,67 163,73
Holešínský František 5:58,18 161 9:36,67 167,51
Kristian Libor 5:54,91 166,33 9:50,33 169,05
Pavelka Jiří 5:44,77 149,67 8:36 174,03
Matula František 5:42,47 159,33 9:5,66999999999996 175,19
Vladimir Hornik 5:39,88 164,67 9:19,67 176,54
Matula Ondra 5:38,95 172 9:43 177,02
Odehnal František 5:32,59 179 9:55,33 180,4
Šnyrych Petr 5:29,63 108 5:56 182,02
Honěk Jan 5:13,05 150,67 7:51,67 191,67
Kuráň Petr 4:39,43 175 8:9 214,72
Biječek Bohdan 4:28,68 220,33 9:52 223,31
Kremer Jiří 4:20,98 183,67 7:59,33 229,91
Kovařík Pavel 4:17,8 145,33 6:14,67 232,73
Vohralík Martin 3:53,67 100 3:53,67 256,78
Pavel Grűmann 2:45,99 181,33 5:1 361,46
Lukáš Grűmann 0:NaN NaN 0:0 NaN

^^^



Software SORG V4 (c) 2012 - Aleš Krátký / www.RCSOFTWARE.cz / ales@sgames.cz Stoupak.cz - RCEK, RCEJ, RCEN, RCEO, F5J, FXJ, Eurocup ... / www.stoupak.cz