Kompletní přehled ze soutěže : RCEV - LMK Polanka 4.6.2016 - 04.06.2016 16:53:04

SORG V4 - www.RCSOFTWARE.cz / Aleš Krátký / ales@sgames.cz






Seznam zaregistrovaných soutěžících

# Příjmení, jméno Klub Stát Licence Frekvence 1. Kanál / 2. Kanál Věková kategorie
1 Krátký Aleš   CZE  CZE-548-001  2,4 GHz 00(00) Senior 
2 Kičmer Kamil   CZE  CZE-261-261  2,4 GHz 00(00) Senior 
3 Vohralík Martin   CZE  CZE-261-358  2,4 GHz 00(00) Senior 
4 Prašivka Miroslav   CZE  CZE-261-025  2,4 GHz 00(00) Senior 
5 Barč Radim   CZE  CZE-342-001  2,4 GHz 00(00) Senior 
6 Slezák Petr   CZE  CZE-342-044  2,4 GHz 00(00) Senior 
7 Šmehlik Jaroslav   CZE  CZE-261-005  2,4 GHz 00(00) Senior 
8 Honěk Jan   CZE  CZE-537-004  2,4 GHz 00(00) Senior 
9 Kovařík Pavel   CZE  CZE-537-03  2,4 GHz 00(00) Senior 
10 Kovář David   CZE  CZE-548-005  2,4 GHz 00(00) Senior 
11 petr kurán   cze  cze 96 013  2,4 GHz 00(00) Senior 
12 Matula František   CZE  CZE-261-012  2,4 GHz 00(00) Senior 
13 Kremer Jiří   CZE  CZE-342-037  2,4 GHz 00(00) Senior 
14 Kurjan Petr   CZE  CZE-548-002  2,4 GHz 00(00) Senior 
15 Kristian Libor   CZE  CZE-342-016  2,4 GHz 00(00) Senior 
16 Matula Ondra   CZE  CZE-261-242  2,4 GHz 00(00) Senior 
17 Odehnal František   CZE  CZE-342-019  2,4 GHz 00(00) Senior 
18 Grümann Petr   CZE  CZE-261-021  2,4 GHz 00(00) Senior 
19 Šnyrych Petr     CZE-114-4  2,4 GHz 00(00) Senior 
20 Zemančík Kristián   CZE  CZE-065-207  2,4 GHz 00(00) Senior 

^^^


Výpis kanálů

2,4 GHz
Krátký Aleš
Kičmer Kamil
Vohralík Martin
Prašivka Miroslav
Barč Radim
Slezák Petr
Šmehlik Jaroslav
Honěk Jan
Kovařík Pavel
Kovář David
petr kurán
Matula František
Kremer Jiří
Kurjan Petr
Kristian Libor
Matula Ondra
Odehnal František
Grümann Petr
Šnyrych Petr
Zemančík Kristián
35 MHz
40 MHz
72 MHz

Kolizní kanály 35 MHz
Kolizní kanály 40 MHz
Kolizní kanály 72 MHz


Počet kolizních kanálů na 35 MHz
Počet kolizních kanálů na 40 MHz
Počet kolizních kanálů na 72 MHz

^^^


Rozlosování

Let č. - 1
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Kovář David
2,4 GHz
Honěk Jan
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Šmehlik Jaroslav
2,4 GHz
Skupina 2 Barč Radim
2,4 GHz
Grümann Petr
2,4 GHz
Šnyrych Petr
2,4 GHz
petr kurán
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
Skupina 3 Kristian Libor
2,4 GHz
Odehnal František
2,4 GHz
Kovařík Pavel
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Matula František
2,4 GHz
Skupina 4 Slezák Petr
2,4 GHz
Kremer Jiří
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
Kurjan Petr
2,4 GHz
Zemančík Kristián
2,4 GHz

Let č. - 2
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Honěk Jan
2,4 GHz
Kovář David
2,4 GHz
Šnyrych Petr
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Skupina 2 Matula František
2,4 GHz
Odehnal František
2,4 GHz
Šmehlik Jaroslav
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Skupina 3 Kičmer Kamil
2,4 GHz
Kremer Jiří
2,4 GHz
Kurjan Petr
2,4 GHz
Kovařík Pavel
2,4 GHz
petr kurán
2,4 GHz
Skupina 4 Grümann Petr
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
Zemančík Kristián
2,4 GHz

Let č. - 3
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Honěk Jan
2,4 GHz
Matula František
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
Šnyrych Petr
2,4 GHz
Skupina 2 Kremer Jiří
2,4 GHz
petr kurán
2,4 GHz
Odehnal František
2,4 GHz
Kovařík Pavel
2,4 GHz
Kovář David
2,4 GHz
Skupina 3 Vohralík Martin
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Kurjan Petr
2,4 GHz
Skupina 4 Grümann Petr
2,4 GHz
Šmehlik Jaroslav
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
Zemančík Kristián
2,4 GHz

Let č. - 4
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Kurjan Petr
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Kremer Jiří
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Skupina 2 Kičmer Kamil
2,4 GHz
Honěk Jan
2,4 GHz
Grümann Petr
2,4 GHz
Odehnal František
2,4 GHz
Šnyrych Petr
2,4 GHz
Skupina 3 Matula František
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
petr kurán
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
Kovář David
2,4 GHz
Skupina 4 Šmehlik Jaroslav
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Kovařík Pavel
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
Zemančík Kristián
2,4 GHz

Let č. - 5
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Kičmer Kamil
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
Kurjan Petr
2,4 GHz
Kovář David
2,4 GHz
Odehnal František
2,4 GHz
Skupina 2 Honěk Jan
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
petr kurán
2,4 GHz
Šmehlik Jaroslav
2,4 GHz
Skupina 3 Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Kovařík Pavel
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Šnyrych Petr
2,4 GHz
Skupina 4 Barč Radim
2,4 GHz
Kremer Jiří
2,4 GHz
Matula František
2,4 GHz
Grümann Petr
2,4 GHz
Zemančík Kristián
2,4 GHz

Let č. - 6
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Slezák Petr
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
petr kurán
2,4 GHz
Honěk Jan
2,4 GHz
Skupina 2 Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Šnyrych Petr
2,4 GHz
Odehnal František
2,4 GHz
Kremer Jiří
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
Skupina 3 Barč Radim
2,4 GHz
Kurjan Petr
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
Grümann Petr
2,4 GHz
Kovařík Pavel
2,4 GHz
Skupina 4 Šmehlik Jaroslav
2,4 GHz
Kovář David
2,4 GHz
Matula František
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Zemančík Kristián
2,4 GHz

^^^


'Kdo s kým'

Krátký Aleš
Kičmer Kamil
Vohralík Martin
Prašivka Miroslav
Barč Radim
Slezák Petr
Šmehlik Jaroslav
Honěk Jan
Kovařík Pavel
Kovář David
petr kurán
Matula František
Kremer Jiří
Kurjan Petr
Kristian Libor
Matula Ondra
Odehnal František
Grümann Petr
Šnyrych Petr
Zemančík Kristián
Krátký Aleš X 0 2 1 2 1 2 2 2 0 1 1 1 2 0 1 0 2 1 3
Kičmer Kamil 0 X 0 1 0 1 2 3 1 2 2 0 1 2 1 2 2 2 1 1
Vohralík Martin 2 0 X 1 1 1 2 1 1 1 1 2 1 2 3 1 1 1 0 2
Prašivka Miroslav 1 1 1 X 0 2 2 2 1 1 0 2 2 1 2 1 2 0 3 0
Barč Radim 2 0 1 0 X 1 1 1 2 1 1 1 1 2 2 1 0 3 2 2
Slezák Petr 1 1 1 2 1 X 1 1 1 1 2 2 1 2 3 1 1 0 1 1
Šmehlik Jaroslav 2 2 2 2 1 1 X 2 1 2 1 2 0 0 0 1 1 1 0 3
Honěk Jan 2 3 1 2 1 1 2 X 0 2 2 1 0 0 2 0 1 1 3 0
Kovařík Pavel 2 1 1 1 2 1 1 0 X 1 2 1 2 2 2 0 2 1 1 1
Kovář David 0 2 1 1 1 1 2 2 1 X 2 2 1 1 1 2 2 0 1 1
petr kurán 1 2 1 0 1 2 1 2 2 2 X 1 2 1 1 2 1 1 1 0
Matula František 1 0 2 2 1 2 2 1 1 2 1 X 1 0 1 1 2 1 1 2
Kremer Jiří 1 1 1 2 1 1 0 0 2 1 2 1 X 3 1 1 2 1 1 2
Kurjan Petr 2 2 2 1 2 2 0 0 2 1 1 0 3 X 2 1 1 1 0 1
Kristian Libor 0 1 3 2 2 3 0 2 2 1 1 1 1 2 X 0 1 0 2 0
Matula Ondra 1 2 1 1 1 1 1 0 0 2 2 1 1 1 0 X 2 3 2 2
Odehnal František 0 2 1 2 0 1 1 1 2 2 1 2 2 1 1 2 X 1 2 0
Grümann Petr 2 2 1 0 3 0 1 1 1 0 1 1 1 1 0 3 1 X 2 3
Šnyrych Petr 1 1 0 3 2 1 0 3 1 1 1 1 1 0 2 2 2 2 X 0
Zemančík Kristián 3 1 2 0 2 1 3 0 1 1 0 2 2 1 0 2 0 3 0 X

Výsledky základních kol

Kolo - 1 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Kovář David

4:53
40
75
Honěk Jan

6:14
35
158
Prašivka Miroslav

9:53
50
148
Kičmer Kamil

4:22
35
115
Šmehlik Jaroslav

0:0
0
0
295,5 330 569 239,5 0
519,33 579,96 1000 420,91 0

Kolo - 1 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Barč Radim

7:59
50
184
Grümann Petr

7:39
40
113
Šnyrych Petr

7:24
40
127
petr kurán

6:0
45
180
Matula Ondra

6:19
50
197
437 442,5 420,5 315 330,5
987,57 1000 950,28 711,86 746,89

Kolo - 1 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Kristian Libor

9:29
45
184
Odehnal František

9:14
45
196
Kovařík Pavel

6:40
0
192
Vohralík Martin

9:53
45
157
Matula František

0:0
0
0
522 501 304 559,5 0
932,98 895,44 543,34 1000 0

Kolo - 1 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Slezák Petr

9:57
40
156
Kremer Jiří

9:57
20
158
Krátký Aleš

9:57
50
126
Kurjan Petr

0:0
0
0
Zemančík Kristián

9:59
25
152
559 538 584 0 548
957,19 921,23 1000 0 938,36

Kolo - 2 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Honěk Jan

5:34
35
154
Kovář David

4:55
0
139
Šnyrych Petr

5:28
0
137
Barč Radim

9:57
50
177
Kristian Libor

5:20
40
190
292 225,5 259,5 558,5 265
522,83 403,76 464,64 1000 474,49

Kolo - 2 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Matula František

9:38
0
206
Odehnal František

9:57
0
151
Šmehlik Jaroslav

0:0
0
0
Slezák Petr

9:49
25
129
Prašivka Miroslav

9:46
45
144
460 521,5 0 549,5 559
822,9 932,92 0 983,01 1000

Kolo - 2 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Kičmer Kamil

9:58
40
183
Kremer Jiří

9:57
45
181
Kurjan Petr

0:0
0
0
Kovařík Pavel

9:58
40
190
petr kurán

7:21
40
153
546,5 551,5 0 543 404,5
990,93 1000 0 984,59 733,45

Kolo - 2 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Grümann Petr

9:58
50
149
Vohralík Martin

9:44
40
171
Krátký Aleš

9:58
50
103
Matula Ondra

9:59
50
183
Zemančík Kristián

9:55
50
149
573,5 538,5 596,5 557,5 570,5
961,44 902,77 1000 934,62 956,41

Kolo - 3 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Prašivka Miroslav

7:36
0
88
Honěk Jan

7:26
40
223
Matula František

10:0
0
224
Krátký Aleš

9:55
50
127
Šnyrych Petr

9:48
50
155
412 317 428 581,5 560,5
708,51 545,14 736,03 1000 963,89

Kolo - 3 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Kremer Jiří

7:1
45
182
petr kurán

4:19
30
176
Odehnal František

7:46
45
185
Kovařík Pavel

3:21
35
160
Kovář David

4:50
40
110
375 201 418,5 156 275
896,06 480,29 1000 372,76 657,11

Kolo - 3 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Vohralík Martin

6:8
50
161
Barč Radim

7:1
50
164
Slezák Petr

3:18
35
66
Kristian Libor

4:49
45
180
Kurjan Petr

0:0
0
0
337,5 389 200 244 0
867,61 1000 514,14 627,25 0

Kolo - 3 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Grümann Petr

8:28
50
130
Šmehlik Jaroslav

0:0
0
0
Kičmer Kamil

5:25
45
187
Matula Ondra

7:40
50
137
Zemančík Kristián

9:54
50
168
493 0 276,5 441,5 560
880,36 0 493,75 788,39 1000

Kolo - 4 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Kurjan Petr

0:0
0
0
Vohralík Martin

7:57
50
150
Prašivka Miroslav

6:29
0
156
Kremer Jiří

7:11
35
169
Kristian Libor

4:28
0
158
0 452 311 381,5 189
0 1000 688,05 844,03 418,14

Kolo - 4 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Kičmer Kamil

5:55
45
163
Honěk Jan

4:58
20
199
Grümann Petr

4:32
0
170
Odehnal František

5:24
40
180
Šnyrych Petr

9:59
50
197
318,5 218,5 187 274 550,5
578,56 396,91 339,69 497,73 1000

Kolo - 4 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Matula František

4:39
0
116
Slezák Petr

7:48
50
98
petr kurán

7:8
45
172
Matula Ondra

6:34
50
109
Kovář David

9:36
15
171
221 469 387 389,5 505,5
437,19 927,79 765,58 770,52 1000

Kolo - 4 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Šmehlik Jaroslav

0:0
0
0
Barč Radim

6:37
45
186
Kovařík Pavel

5:31
0
191
Krátký Aleš

7:4
50
193
Zemančík Kristián

6:9
50
179
0 349 235,5 377,5 329,5
0 924,5 623,84 1000 872,85

Kolo - 5 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Kičmer Kamil

9:53
50
179
Matula Ondra

4:23
50
141
Kurjan Petr

0:0
0
0
Kovář David

4:43
15
108
Odehnal František

6:11
45
186
553,5 242,5 0 244 323
1000 438,12 0 440,83 583,56

Kolo - 5 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Honěk Jan

3:11
45
140
Vohralík Martin

5:42
45
150
Krátký Aleš

2:30
0
56
petr kurán

4:53
10
186
Šmehlik Jaroslav

0:0
0
0
166 312 122 210 0
532,05 1000 391,03 673,08 0

Kolo - 5 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Prašivka Miroslav

4:2
50
45
Kovařík Pavel

4:17
0
180
Slezák Petr

7:37
15
167
Kristian Libor

5:5
0
188
Šnyrych Petr

9:56
50
188
269,5 167 388,5 211 552
488,22 302,54 703,8 382,25 1000

Kolo - 5 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Barč Radim

6:33
50
170
Kremer Jiří

2:59
50
139
Matula František

2:1
45
107
Grümann Petr

3:47
0
152
Zemančík Kristián

3:37
50
181
358 159,5 112,5 151 176,5
1000 445,53 314,25 421,79 493,02

Kolo - 6 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Slezák Petr

9:52
50
188
Kristian Libor

8:34
0
212
Kičmer Kamil

6:25
50
148
petr kurán

5:30
50
169
Honěk Jan

7:40
35
226
548 378 361 295,5 317
1000 689,78 658,76 539,23 578,47

Kolo - 6 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Prašivka Miroslav

9:58
40
176
Šnyrych Petr

9:57
50
189
Odehnal František

9:41
0
179
Kremer Jiří

8:45
50
182
Matula Ondra

8:13
0
166
550 552,5 491,5 484 410
995,48 1000 889,59 876,02 742,08

Kolo - 6 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Barč Radim

9:19
50
182
Kurjan Petr

0:0
0
0
Krátký Aleš

6:4
0
171
Grümann Petr

3:58
0
185
Kovařík Pavel

8:9
30
196
518 0 278,5 145,5 421
1000 0 537,64 280,89 812,74

Kolo - 6 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Šmehlik Jaroslav

0:0
0
0
Kovář David

5:15
50
172
Matula František

4:59
15
145
Vohralík Martin

7:37
50
190
Zemančík Kristián

7:24
20
183
0 279 241,5 412 372,5
0 677,18 586,17 1000 904,13

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po základních kolech

Zákl. výsledky

poz. Jméno soutěžícího Klub Licence Frekvence Věková kategorie V teamu Stát přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo pen
1 Barč Radim CZE-342-001 2,4 GHz 0 0 CZE 1000 4987,57 987,57
7:59 / 50 / 184
1000
9:57 / 50 / 177
1000
7:1 / 50 / 164
924,5
6:37 / 45 / 186
1000
6:33 / 50 / 170
1000
9:19 / 50 / 182
0
2 Šnyrych Petr CZE-114-4 2,4 GHz 0 0 985,28 4914,17 950,28
7:24 / 40 / 127
464,64
5:28 / 0 / 137
963,89
9:48 / 50 / 155
1000
9:59 / 50 / 197
1000
9:56 / 50 / 188
1000
9:57 / 50 / 189
0
3 Vohralík Martin CZE-261-358 2,4 GHz 0 0 CZE 983 4902,77 1000
9:53 / 45 / 157
902,77
9:44 / 40 / 171
867,61
6:8 / 50 / 161
1000
7:57 / 50 / 150
1000
5:42 / 45 / 150
1000
7:37 / 50 / 190
0
4 Zemančík Kristián CZE-065-207 2,4 GHz 0 0 CZE 936,68 4671,75 938,36
9:59 / 25 / 152
956,41
9:55 / 50 / 149
1000
9:54 / 50 / 168
872,85
6:9 / 50 / 179
493,02
3:37 / 50 / 181
904,13
7:24 / 20 / 183
0
5 Slezák Petr CZE-342-044 2,4 GHz 0 0 CZE 916,64 4571,79 957,19
9:57 / 40 / 156
983,01
9:49 / 25 / 129
514,14
3:18 / 35 / 66
927,79
7:48 / 50 / 98
703,8
7:37 / 15 / 167
1000
9:52 / 50 / 188
0
6 Krátký Aleš CZE-548-001 2,4 GHz 0 0 CZE 909,79 4537,64 1000
9:57 / 50 / 126
1000
9:58 / 50 / 103
1000
9:55 / 50 / 127
1000
7:4 / 50 / 193
391,03
2:30 / 0 / 56
537,64
6:4 / 0 / 171
0
7 Kremer Jiří CZE-342-037 2,4 GHz 0 0 CZE 909,73 4537,34 921,23
9:57 / 20 / 158
1000
9:57 / 45 / 181
896,06
7:1 / 45 / 182
844,03
7:11 / 35 / 169
445,53
2:59 / 50 / 139
876,02
8:45 / 50 / 182
0
8 Prašivka Miroslav CZE-261-025 2,4 GHz 0 0 CZE 880,6 4392,04 1000
9:53 / 50 / 148
1000
9:46 / 45 / 144
708,51
7:36 / 0 / 88
688,05
6:29 / 0 / 156
488,22
4:2 / 50 / 45
995,48
9:58 / 40 / 176
0
9 Odehnal František CZE-342-019 2,4 GHz 0 0 CZE 862,45 4301,51 895,44
9:14 / 45 / 196
932,92
9:57 / 0 / 151
1000
7:46 / 45 / 185
497,73
5:24 / 40 / 180
583,56
6:11 / 45 / 186
889,59
9:41 / 0 / 179
0
10 Matula Ondra CZE-261-242 2,4 GHz 0 0 CZE 798,49 3982,5 746,89
6:19 / 50 / 197
934,62
9:59 / 50 / 183
788,39
7:40 / 50 / 137
770,52
6:34 / 50 / 109
438,12
4:23 / 50 / 141
742,08
8:13 / 0 / 166
0
11 Kičmer Kamil CZE-261-261 2,4 GHz 0 0 CZE 746,26 3722 420,91
4:22 / 35 / 115
990,93
9:58 / 40 / 183
493,75
5:25 / 45 / 187
578,56
5:55 / 45 / 163
1000
9:53 / 50 / 179
658,76
6:25 / 50 / 148
0
12 Grümann Petr CZE-261-021 2,4 GHz 0 0 CZE 722,45 3603,28 1000
7:39 / 40 / 113
961,44
9:58 / 50 / 149
880,36
8:28 / 50 / 130
339,69
4:32 / 0 / 170
421,79
3:47 / 0 / 152
280,89
3:58 / 0 / 185
0
13 petr kurán cze 96 013 2,4 GHz 0 0 cze 686,35 3423,2 711,86
6:0 / 45 / 180
733,45
7:21 / 40 / 153
480,29
4:19 / 30 / 176
765,58
7:8 / 45 / 172
673,08
4:53 / 10 / 186
539,23
5:30 / 50 / 169
0
14 Kovařík Pavel CZE-537-03 2,4 GHz 0 0 CZE 669,12 3337,27 543,34
6:40 / 0 / 192
984,59
9:58 / 40 / 190
372,76
3:21 / 35 / 160
623,84
5:31 / 0 / 191
302,54
4:17 / 0 / 180
812,74
8:9 / 30 / 196
0
15 Kovář David CZE-548-005 2,4 GHz 0 0 CZE 660,53 3294,45 519,33
4:53 / 40 / 75
403,76
4:55 / 0 / 139
657,11
4:50 / 40 / 110
1000
9:36 / 15 / 171
440,83
4:43 / 15 / 108
677,18
5:15 / 50 / 172
0
16 Kristian Libor CZE-342-016 2,4 GHz 0 0 CZE 630,09 3142,64 932,98
9:29 / 45 / 184
474,49
5:20 / 40 / 190
627,25
4:49 / 45 / 180
418,14
4:28 / 0 / 158
382,25
5:5 / 0 / 188
689,78
8:34 / 0 / 212
0
17 Matula František CZE-261-012 2,4 GHz 0 0 CZE 580,75 2896,54 0
0:0 / 0 / 0
822,9
9:38 / 0 / 206
736,03
10:0 / 0 / 224
437,19
4:39 / 0 / 116
314,25
2:1 / 45 / 107
586,17
4:59 / 15 / 145
0
18 Honěk Jan CZE-537-004 2,4 GHz 0 0 CZE 553,06 2758,45 579,96
6:14 / 35 / 158
522,83
5:34 / 35 / 154
545,14
7:26 / 40 / 223
396,91
4:58 / 20 / 199
532,05
3:11 / 45 / 140
578,47
7:40 / 35 / 226
0
19 Šmehlik Jaroslav CZE-261-005 2,4 GHz 0 0 CZE 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
20 Kurjan Petr CZE-548-002 2,4 GHz 0 0 CZE 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Výsledky finálových kol


OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po finálních kolech

Celkové výsledky
Zakl. pozice Jméno soutěžícího přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo pen
1* Barč Radim 1000 + 30 = 1030 4987,57 987,57
7:59 / 50 / 184
1000
9:57 / 50 / 177
1000
7:1 / 50 / 164
924,5
6:37 / 45 / 186
1000
6:33 / 50 / 170
1000
9:19 / 50 / 182
0
2* Šnyrych Petr 985,28 + 25 = 1010,28 4914,17 950,28
7:24 / 40 / 127
464,64
5:28 / 0 / 137
963,89
9:48 / 50 / 155
1000
9:59 / 50 / 197
1000
9:56 / 50 / 188
1000
9:57 / 50 / 189
0
3* Vohralík Martin 983 + 20 = 1003 4902,77 1000
9:53 / 45 / 157
902,77
9:44 / 40 / 171
867,61
6:8 / 50 / 161
1000
7:57 / 50 / 150
1000
5:42 / 45 / 150
1000
7:37 / 50 / 190
0
4* Zemančík Kristián 936,68 + 15 = 951,68 4671,75 938,36
9:59 / 25 / 152
956,41
9:55 / 50 / 149
1000
9:54 / 50 / 168
872,85
6:9 / 50 / 179
493,02
3:37 / 50 / 181
904,13
7:24 / 20 / 183
0
5* Slezák Petr 916,64 + 10 = 926,64 4571,79 957,19
9:57 / 40 / 156
983,01
9:49 / 25 / 129
514,14
3:18 / 35 / 66
927,79
7:48 / 50 / 98
703,8
7:37 / 15 / 167
1000
9:52 / 50 / 188
0
6* Krátký Aleš 909,79 4537,64 1000
9:57 / 50 / 126
1000
9:58 / 50 / 103
1000
9:55 / 50 / 127
1000
7:4 / 50 / 193
391,03
2:30 / 0 / 56
537,64
6:4 / 0 / 171
0
7* Kremer Jiří 909,73 4537,34 921,23
9:57 / 20 / 158
1000
9:57 / 45 / 181
896,06
7:1 / 45 / 182
844,03
7:11 / 35 / 169
445,53
2:59 / 50 / 139
876,02
8:45 / 50 / 182
0
8* Prašivka Miroslav 880,6 4392,04 1000
9:53 / 50 / 148
1000
9:46 / 45 / 144
708,51
7:36 / 0 / 88
688,05
6:29 / 0 / 156
488,22
4:2 / 50 / 45
995,48
9:58 / 40 / 176
0
9* Odehnal František 862,45 4301,51 895,44
9:14 / 45 / 196
932,92
9:57 / 0 / 151
1000
7:46 / 45 / 185
497,73
5:24 / 40 / 180
583,56
6:11 / 45 / 186
889,59
9:41 / 0 / 179
0
10* Matula Ondra 798,49 3982,5 746,89
6:19 / 50 / 197
934,62
9:59 / 50 / 183
788,39
7:40 / 50 / 137
770,52
6:34 / 50 / 109
438,12
4:23 / 50 / 141
742,08
8:13 / 0 / 166
0
11 Kičmer Kamil 746,26 3722 420,91
4:22 / 35 / 115
990,93
9:58 / 40 / 183
493,75
5:25 / 45 / 187
578,56
5:55 / 45 / 163
1000
9:53 / 50 / 179
658,76
6:25 / 50 / 148
0
12 Grümann Petr 722,45 3603,28 1000
7:39 / 40 / 113
961,44
9:58 / 50 / 149
880,36
8:28 / 50 / 130
339,69
4:32 / 0 / 170
421,79
3:47 / 0 / 152
280,89
3:58 / 0 / 185
0
13 petr kurán 686,35 3423,2 711,86
6:0 / 45 / 180
733,45
7:21 / 40 / 153
480,29
4:19 / 30 / 176
765,58
7:8 / 45 / 172
673,08
4:53 / 10 / 186
539,23
5:30 / 50 / 169
0
14 Kovařík Pavel 669,12 3337,27 543,34
6:40 / 0 / 192
984,59
9:58 / 40 / 190
372,76
3:21 / 35 / 160
623,84
5:31 / 0 / 191
302,54
4:17 / 0 / 180
812,74
8:9 / 30 / 196
0
15 Kovář David 660,53 3294,45 519,33
4:53 / 40 / 75
403,76
4:55 / 0 / 139
657,11
4:50 / 40 / 110
1000
9:36 / 15 / 171
440,83
4:43 / 15 / 108
677,18
5:15 / 50 / 172
0
16 Kristian Libor 630,09 3142,64 932,98
9:29 / 45 / 184
474,49
5:20 / 40 / 190
627,25
4:49 / 45 / 180
418,14
4:28 / 0 / 158
382,25
5:5 / 0 / 188
689,78
8:34 / 0 / 212
0
17 Matula František 580,75 2896,54 0
0:0 / 0 / 0
822,9
9:38 / 0 / 206
736,03
10:0 / 0 / 224
437,19
4:39 / 0 / 116
314,25
2:1 / 45 / 107
586,17
4:59 / 15 / 145
0
18 Honěk Jan 553,06 2758,45 579,96
6:14 / 35 / 158
522,83
5:34 / 35 / 154
545,14
7:26 / 40 / 223
396,91
4:58 / 20 / 199
532,05
3:11 / 45 / 140
578,47
7:40 / 35 / 226
0
19 Šmehlik Jaroslav 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
20 Kurjan Petr 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Oficiální výsledovka s body



Výsledky

Kontakt - Jméno :626
Datum konání :4.6.2016
Kategorie :RCEV
Místo konání :Polanka nad Odrou
Číslo pořádajícího klubu (např CZE96)CZE123
Kontakt - Jméno :kontakt - jmeno
Kontakt - Adresa :kontakt adresa
Kontakt - Email :kontakt email
Kontakt - Telefon :kontakt - telefon
Pořadatel :LMK Polanka
Ředitel soutěže :Radim Barč
Hlavní rozhodčí :Mirek Stryk
Počasí :Polojasno, vítr 2-5m/s




Pořadí - všichni

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 Let č. 6 body přepoč.
1* Barč Radim CZE-342-001 987,57
7:59 / 50 / 184
1000
9:57 / 50 / 177
1000
7:1 / 50 / 164
924,5
6:37 / 45 / 186
1000
6:33 / 50 / 170
1000
9:19 / 50 / 182
4987,57 1000 + 30 = 1030
2* Šnyrych Petr CZE-114-4 950,28
7:24 / 40 / 127
464,64
5:28 / 0 / 137
963,89
9:48 / 50 / 155
1000
9:59 / 50 / 197
1000
9:56 / 50 / 188
1000
9:57 / 50 / 189
4914,17 985 + 25 = 1010
3* Vohralík Martin CZE-261-358 1000
9:53 / 45 / 157
902,77
9:44 / 40 / 171
867,61
6:8 / 50 / 161
1000
7:57 / 50 / 150
1000
5:42 / 45 / 150
1000
7:37 / 50 / 190
4902,77 983 + 20 = 1003
4* Zemančík Kristián CZE-065-207 938,36
9:59 / 25 / 152
956,41
9:55 / 50 / 149
1000
9:54 / 50 / 168
872,85
6:9 / 50 / 179
493,02
3:37 / 50 / 181
904,13
7:24 / 20 / 183
4671,75 936 + 15 = 951
5* Slezák Petr CZE-342-044 957,19
9:57 / 40 / 156
983,01
9:49 / 25 / 129
514,14
3:18 / 35 / 66
927,79
7:48 / 50 / 98
703,8
7:37 / 15 / 167
1000
9:52 / 50 / 188
4571,79 916 + 10 = 926
6* Krátký Aleš CZE-548-001 1000
9:57 / 50 / 126
1000
9:58 / 50 / 103
1000
9:55 / 50 / 127
1000
7:4 / 50 / 193
391,03
2:30 / 0 / 56
537,64
6:4 / 0 / 171
4537,64 909,79
7* Kremer Jiří CZE-342-037 921,23
9:57 / 20 / 158
1000
9:57 / 45 / 181
896,06
7:1 / 45 / 182
844,03
7:11 / 35 / 169
445,53
2:59 / 50 / 139
876,02
8:45 / 50 / 182
4537,34 909,73
8* Prašivka Miroslav CZE-261-025 1000
9:53 / 50 / 148
1000
9:46 / 45 / 144
708,51
7:36 / 0 / 88
688,05
6:29 / 0 / 156
488,22
4:2 / 50 / 45
995,48
9:58 / 40 / 176
4392,04 880,6
9* Odehnal František CZE-342-019 895,44
9:14 / 45 / 196
932,92
9:57 / 0 / 151
1000
7:46 / 45 / 185
497,73
5:24 / 40 / 180
583,56
6:11 / 45 / 186
889,59
9:41 / 0 / 179
4301,51 862,45
10* Matula Ondra CZE-261-242 746,89
6:19 / 50 / 197
934,62
9:59 / 50 / 183
788,39
7:40 / 50 / 137
770,52
6:34 / 50 / 109
438,12
4:23 / 50 / 141
742,08
8:13 / 0 / 166
3982,5 798,49
11 Kičmer Kamil CZE-261-261 420,91
4:22 / 35 / 115
990,93
9:58 / 40 / 183
493,75
5:25 / 45 / 187
578,56
5:55 / 45 / 163
1000
9:53 / 50 / 179
658,76
6:25 / 50 / 148
3722 746,26
12 Grümann Petr CZE-261-021 1000
7:39 / 40 / 113
961,44
9:58 / 50 / 149
880,36
8:28 / 50 / 130
339,69
4:32 / 0 / 170
421,79
3:47 / 0 / 152
280,89
3:58 / 0 / 185
3603,28 722,45
13 petr kurán cze 96 013 711,86
6:0 / 45 / 180
733,45
7:21 / 40 / 153
480,29
4:19 / 30 / 176
765,58
7:8 / 45 / 172
673,08
4:53 / 10 / 186
539,23
5:30 / 50 / 169
3423,2 686,35
14 Kovařík Pavel CZE-537-03 543,34
6:40 / 0 / 192
984,59
9:58 / 40 / 190
372,76
3:21 / 35 / 160
623,84
5:31 / 0 / 191
302,54
4:17 / 0 / 180
812,74
8:9 / 30 / 196
3337,27 669,12
15 Kovář David CZE-548-005 519,33
4:53 / 40 / 75
403,76
4:55 / 0 / 139
657,11
4:50 / 40 / 110
1000
9:36 / 15 / 171
440,83
4:43 / 15 / 108
677,18
5:15 / 50 / 172
3294,45 660,53
16 Kristian Libor CZE-342-016 932,98
9:29 / 45 / 184
474,49
5:20 / 40 / 190
627,25
4:49 / 45 / 180
418,14
4:28 / 0 / 158
382,25
5:5 / 0 / 188
689,78
8:34 / 0 / 212
3142,64 630,09
17 Matula František CZE-261-012 0
0:0 / 0 / 0
822,9
9:38 / 0 / 206
736,03
10:0 / 0 / 224
437,19
4:39 / 0 / 116
314,25
2:1 / 45 / 107
586,17
4:59 / 15 / 145
2896,54 580,75
18 Honěk Jan CZE-537-004 579,96
6:14 / 35 / 158
522,83
5:34 / 35 / 154
545,14
7:26 / 40 / 223
396,91
4:58 / 20 / 199
532,05
3:11 / 45 / 140
578,47
7:40 / 35 / 226
2758,45 553,06
19 Šmehlik Jaroslav CZE-261-005 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0 0
20 Kurjan Petr CZE-548-002 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0 0

^^^


Pořadí klubů


Klub Členů Příjmení, jméno Součet Průměr

^^^


Pořadí týmů

Týmy Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
none 20 Krátký Aleš, Kičmer Kamil, Vohralík Martin, Prašivka Miroslav, Barč Radim, Slezák Petr , Šmehlik Jaroslav, Honěk Jan, Kovařík Pavel, Kovář David, petr kurán, Matula František, Kremer Jiří, Kurjan Petr, Kristian Libor, Matula Ondra, Odehnal František, Grümann Petr, Šnyrych Petr, Zemančík Kristián, 80169,01 4008,45

^^^


Přestnost přistání

Příjmení, jméno celkem přistání Součet Průměr
Barč Radim 6 50 , 50 , 50 , 45 , 50 , 50 295 49,17
Vohralík Martin 6 45 , 40 , 50 , 50 , 45 , 50 280 46,67
Kičmer Kamil 6 35 , 40 , 45 , 45 , 50 , 50 265 44,17
Matula Ondra 6 50 , 50 , 50 , 50 , 50 , 0 250 41,67
Zemančík Kristián 6 25 , 50 , 50 , 50 , 50 , 20 245 40,83
Kremer Jiří 6 20 , 45 , 45 , 35 , 50 , 50 245 40,83
Šnyrych Petr 6 40 , 0 , 50 , 50 , 50 , 50 240 40
petr kurán 6 45 , 40 , 30 , 45 , 10 , 50 220 36,67
Slezák Petr 6 40 , 25 , 35 , 50 , 15 , 50 215 35,83
Honěk Jan 6 35 , 35 , 40 , 20 , 45 , 35 210 35
Krátký Aleš 6 50 , 50 , 50 , 50 , 0 , 0 200 33,33
Prašivka Miroslav 6 50 , 45 , 0 , 0 , 50 , 40 185 30,83
Odehnal František 6 45 , 0 , 45 , 40 , 45 , 0 175 29,17
Kovář David 6 40 , 0 , 40 , 15 , 15 , 50 160 26,67
Grümann Petr 6 40 , 50 , 50 , 0 , 0 , 0 140 23,33
Kristian Libor 6 45 , 40 , 45 , 0 , 0 , 0 130 21,67
Kovařík Pavel 6 0 , 40 , 35 , 0 , 0 , 30 105 17,5
Matula František 6 0 , 0 , 0 , 0 , 45 , 15 60 10
Kurjan Petr 6 0 , 0 , 0 , 0 , 0 , 0 0 0
Šmehlik Jaroslav 6 0 , 0 , 0 , 0 , 0 , 0 0 0

^^^


Průměrná doba letu


Příjmení, jméno Počet záznamů Letové časy Celekem vteřin Průměrný letový čas
Šnyrych Petr 6 7:24,00, 5:28,00, 9:48,00, 9:59,00, 9:56,00, 9:57,00, 3152 8:45,33
Slezák Petr 6 9:57,00, 9:49,00, 3:18,00, 7:48,00, 7:37,00, 9:52,00, 2901 8:3,5
Odehnal František 6 9:14,00, 9:57,00, 7:46,00, 5:24,00, 6:11,00, 9:41,00, 2893 8:2,17000000000002
Prašivka Miroslav 6 9:53,00, 9:46,00, 7:36,00, 6:29,00, 4:2,00, 9:58,00, 2864 7:57,33
Barč Radim 6 7:59,00, 9:57,00, 7:1,00, 6:37,00, 6:33,00, 9:19,00, 2846 7:54,33
Vohralík Martin 6 9:53,00, 9:44,00, 6:8,00, 7:57,00, 5:42,00, 7:37,00, 2821 7:50,17
Zemančík Kristián 6 9:59,00, 9:55,00, 9:54,00, 6:9,00, 3:37,00, 7:24,00, 2818 7:49,67
Kremer Jiří 6 9:57,00, 9:57,00, 7:1,00, 7:11,00, 2:59,00, 8:45,00, 2750 7:38,33
Krátký Aleš 6 9:57,00, 9:58,00, 9:55,00, 7:4,00, 2:30,00, 6:4,00, 2728 7:34,67
Matula Ondra 6 6:19,00, 9:59,00, 7:40,00, 6:34,00, 4:23,00, 8:13,00, 2588 7:11,33
Kičmer Kamil 6 4:22,00, 9:58,00, 5:25,00, 5:55,00, 9:53,00, 6:25,00, 2518 6:59,67
Grümann Petr 6 7:39,00, 9:58,00, 8:28,00, 4:32,00, 3:47,00, 3:58,00, 2302 6:23,67
Kovařík Pavel 6 6:40,00, 9:58,00, 3:21,00, 5:31,00, 4:17,00, 8:9,00, 2276 6:19,33
Kristian Libor 6 9:29,00, 5:20,00, 4:49,00, 4:28,00, 5:5,00, 8:34,00, 2265 6:17,5
petr kurán 6 6:0,00, 7:21,00, 4:19,00, 7:8,00, 4:53,00, 5:30,00, 2111 5:51,83
Honěk Jan 6 6:14,00, 5:34,00, 7:26,00, 4:58,00, 3:11,00, 7:40,00, 2103 5:50,5
Kovář David 6 4:53,00, 4:55,00, 4:50,00, 9:36,00, 4:43,00, 5:15,00, 2052 5:42
Matula František 6 0:0,00, 9:38,00, 10:0,00, 4:39,00, 2:1,00, 4:59,00, 1877 5:12,83
Kurjan Petr 6 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0 0:0
Šmehlik Jaroslav 6 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0 0:0

^^^


Průměrná výška


Příjmení, jméno Počet záznamů Průměrná výška Výška celkem Průměrná výška
Kurjan Petr 0 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0 0
Šmehlik Jaroslav 0 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0 0
Prašivka Miroslav 6 148, 144, 88, 156, 45, 176, 757 126,17
Kovář David 6 75, 139, 110, 171, 108, 172, 775 129,17
Krátký Aleš 6 126, 103, 127, 193, 56, 171, 776 129,33
Slezák Petr 6 156, 129, 66, 98, 167, 188, 804 134
Grümann Petr 6 113, 149, 130, 170, 152, 185, 899 149,83
Matula Ondra 6 197, 183, 137, 109, 141, 166, 933 155,5
Matula František 5 0, 206, 224, 116, 107, 145, 798 159,6
Kičmer Kamil 6 115, 183, 187, 163, 179, 148, 975 162,5
Vohralík Martin 6 157, 171, 161, 150, 150, 190, 979 163,17
Šnyrych Petr 6 127, 137, 155, 197, 188, 189, 993 165,5
Kremer Jiří 6 158, 181, 182, 169, 139, 182, 1011 168,5
Zemančík Kristián 6 152, 149, 168, 179, 181, 183, 1012 168,67
petr kurán 6 180, 153, 176, 172, 186, 169, 1036 172,67
Barč Radim 6 184, 177, 164, 186, 170, 182, 1063 177,17
Odehnal František 6 196, 151, 185, 180, 186, 179, 1077 179,5
Honěk Jan 6 158, 154, 223, 199, 140, 226, 1100 183,33
Kovařík Pavel 6 192, 190, 160, 191, 180, 196, 1109 184,83
Kristian Libor 6 184, 190, 180, 158, 188, 212, 1112 185,33

^^^


Čas vs výška


Příjmení, jméno Letový čas ze 100 metrů Průměrná výška Průměrný letový čas Potřebná výška pro nalétání 10 minut
Prašivka Miroslav 6:18,34 126,17 7:57,33 158,59
Slezák Petr 6:0,82 134 8:3,5 166,29
Krátký Aleš 5:51,55 129,33 7:34,67 170,67
Šnyrych Petr 5:17,42 165,5 8:45,33 189,02
Vohralík Martin 4:48,15 163,17 7:50,17 208,23
Zemančík Kristián 4:38,46 168,67 7:49,67 215,48
Matula Ondra 4:37,38 155,5 7:11,33 216,31
Kremer Jiří 4:32,01 168,5 7:38,33 220,58
Odehnal František 4:28,62 179,5 8:2,17000000000002 223,37
Barč Radim 4:27,73 177,17 7:54,33 224,11
Kovář David 4:24,77 129,17 5:42 226,61
Kičmer Kamil 4:18,26 162,5 6:59,67 232,33
Grümann Petr 4:16,06 149,83 6:23,67 234,31
Kovařík Pavel 3:25,23 184,83 6:19,33 292,35
petr kurán 3:23,76 172,67 5:51,83 294,46
Kristian Libor 3:23,69 185,33 6:17,5 294,56
Matula František 3:16,01 159,6 5:12,83 306,11
Honěk Jan 3:11,18 183,33 5:50,5 313,83
Kurjan Petr 0:NaN NaN 0:0 NaN
Šmehlik Jaroslav 0:NaN NaN 0:0 NaN

^^^



Software SORG V4 (c) 2012 - Aleš Krátký / www.RCSOFTWARE.cz / ales@sgames.cz Stoupak.cz - RCEK, RCEJ, RCEN, RCEO, F5J, FXJ, Eurocup ... / www.stoupak.cz