Kompletní přehled ze soutěže : RCEV - LMK Polanka, 30.8.2014 - 30.8.2014 16:03:47

SORG V4 - www.RCSOFTWARE.cz / Aleš Krátký / ales@sgames.cz






Seznam zaregistrovaných soutěžících

# Příjmení, jméno Klub Stát Licence Frekvence 1. Kanál / 2. Kanál Věková kategorie
1 Koláska Petr   CZE  CZE-548-003  2,4 GHz 00(00) Senior 
2 Barč Radim   CZE  CZE-342-001  2,4 GHz 00(00) Senior 
3 Odehnal František   CZE  CZE-342-019  2,4 GHz 00(00) Senior 
4 Slezák Petr   CZE  CZE-342-044  2,4 GHz 00(00) Senior 
5 Honěk Jan   CZE  CZE-537-004  2,4 GHz 00(00) Senior 
6 Prašivka Miroslav   CZE  CZE-261-025  2,4 GHz 00(00) Senior 
7 Vohralík Martin   CZE  CZE-261-358  2,4 GHz 00(00) Senior 
8 Kovář David   CZE  CZE-548-005  2,4 GHz 00(00) Senior 
9 Kristian Libor   CZE  CZE-342-016  2,4 GHz 00(00) Senior 
10 Krátký Aleš   CZE  CZE-548-001  2,4 GHz 00(00) Senior 
11 Kurečka Ivo   CZE  CZE-342-017  2,4 GHz 00(00) Senior 
12 Kremer Jiří   CZE  CZE-342-037  2,4 GHz 00(00) Senior 
13 Matula Ondřej   CZE  CZE-261-242  2,4 GHz 00(00) Senior 
14 Škvor Ladislav   CZE  CZE-261-003  2,4 GHz 00(00) Senior 
15 petr kurán   cze  cze 1487  2,4 GHz 00(00) Senior 
16 Havlík Ivan   CZE  CZE-096-017  2,4 GHz 00(00) Senior 

^^^


Výpis kanálů

2,4 GHz
Koláska Petr
Barč Radim
Odehnal František
Slezák Petr
Honěk Jan
Prašivka Miroslav
Vohralík Martin
Kovář David
Kristian Libor
Krátký Aleš
Kurečka Ivo
Kremer Jiří
Matula Ondřej
Škvor Ladislav
petr kurán
Havlík Ivan
35 MHz
40 MHz
72 MHz

Kolizní kanály 35 MHz
Kolizní kanály 40 MHz
Kolizní kanály 72 MHz


Počet kolizních kanálů na 35 MHz
Počet kolizních kanálů na 40 MHz
Počet kolizních kanálů na 72 MHz

^^^


Rozlosování

Let č. - 1
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Barč Radim
2,4 GHz
Kovář David
2,4 GHz
Koláska Petr
2,4 GHz
Škvor Ladislav
2,4 GHz
Odehnal František
2,4 GHz
Kurečka Ivo
2,4 GHz
Skupina 2 petr kurán
2,4 GHz
Honěk Jan
2,4 GHz
Matula Ondřej
2,4 GHz
Kremer Jiří
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
-
Skupina 3 Kristian Libor
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Havlík Ivan
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
-

Let č. - 2
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Škvor Ladislav
2,4 GHz
Kremer Jiří
2,4 GHz
Matula Ondřej
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Odehnal František
2,4 GHz
petr kurán
2,4 GHz
Skupina 2 Vohralík Martin
2,4 GHz
Kovář David
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
-
Skupina 3 Honěk Jan
2,4 GHz
Kurečka Ivo
2,4 GHz
Koláska Petr
2,4 GHz
Havlík Ivan
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
-

Let č. - 3
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Slezák Petr
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
Honěk Jan
2,4 GHz
Škvor Ladislav
2,4 GHz
Kovář David
2,4 GHz
Matula Ondřej
2,4 GHz
Skupina 2 Kremer Jiří
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Havlík Ivan
2,4 GHz
petr kurán
2,4 GHz
Kurečka Ivo
2,4 GHz
-
Skupina 3 Odehnal František
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Koláska Petr
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
-

Let č. - 4
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Krátký Aleš
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Havlík Ivan
2,4 GHz
Odehnal František
2,4 GHz
Kurečka Ivo
2,4 GHz
Kremer Jiří
2,4 GHz
Skupina 2 Honěk Jan
2,4 GHz
Kovář David
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
-
Skupina 3 petr kurán
2,4 GHz
Koláska Petr
2,4 GHz
Škvor Ladislav
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Matula Ondřej
2,4 GHz
-

Let č. - 5
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Kurečka Ivo
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
Honěk Jan
2,4 GHz
Škvor Ladislav
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Matula Ondřej
2,4 GHz
Skupina 2 petr kurán
2,4 GHz
Havlík Ivan
2,4 GHz
Koláska Petr
2,4 GHz
Kovář David
2,4 GHz
Kremer Jiří
2,4 GHz
-
Skupina 3 Odehnal František
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
-

^^^


'Kdo s kým'

Koláska Petr
Barč Radim
Odehnal František
Slezák Petr
Honěk Jan
Prašivka Miroslav
Vohralík Martin
Kovář David
Kristian Libor
Krátký Aleš
Kurečka Ivo
Kremer Jiří
Matula Ondřej
Škvor Ladislav
petr kurán
Havlík Ivan
Koláska Petr X 2 2 0 1 2 0 2 2 0 2 1 1 2 2 2
Barč Radim 2 X 3 0 2 2 1 2 1 1 2 1 2 3 1 0
Odehnal František 2 3 X 2 0 2 1 1 2 1 2 2 1 2 1 1
Slezák Petr 0 0 2 X 2 1 2 2 2 3 1 2 2 1 1 1
Honěk Jan 1 2 0 2 X 2 1 2 0 2 2 1 3 2 1 1
Prašivka Miroslav 2 2 2 1 2 X 3 1 3 1 1 0 0 0 0 2
Vohralík Martin 0 1 1 2 1 3 X 2 3 2 1 1 0 0 1 2
Kovář David 2 2 1 2 2 1 2 X 1 2 1 1 1 2 1 1
Kristian Libor 2 1 2 2 0 3 3 1 X 2 0 0 1 1 1 1
Krátký Aleš 0 1 1 3 2 1 2 2 2 X 2 1 2 2 0 2
Kurečka Ivo 2 2 2 1 2 1 1 1 0 2 X 2 1 2 1 3
Kremer Jiří 1 1 2 2 1 0 1 1 0 1 2 X 2 1 4 3
Matula Ondřej 1 2 1 2 3 0 0 1 1 2 1 2 X 4 3 0
Škvor Ladislav 2 3 2 1 2 0 0 2 1 2 2 1 4 X 2 0
petr kurán 2 1 1 1 1 0 1 1 1 0 1 4 3 2 X 2
Havlík Ivan 2 0 1 1 1 2 2 1 1 2 3 3 0 0 2 X

Výsledky základních kol

Kolo - 1 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Barč Radim

9:41
50
178
Kovář David

9:29
50
179
Koláska Petr

8:53
50
181
Škvor Ladislav

9:41
50
206
Odehnal František

8:23
50
182
Kurečka Ivo

9:1
50
207
542 529,5 492,5 513 462 470
1000 976,94 908,67 946,49 852,4 867,16

Kolo - 1 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
petr kurán

4:21
40
187
Honěk Jan

6:44
45
198
Matula Ondřej

6:13
50
143
Kremer Jiří

8:31
40
193
Slezák Petr

9:52
50
209
--
207,5 350 351,5 454,5 515 --
402,91 679,61 682,52 882,52 1000 --

Kolo - 1 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Kristian Libor

6:9
10
169
Krátký Aleš

6:20
45
154
Prašivka Miroslav

8:9
45
168
Havlík Ivan

6:33
5
167
Vohralík Martin

8:54
45
203
--
294,5 348 450 314,5 470 --
626,6 740,43 957,45 669,15 1000 --

Kolo - 2 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Škvor Ladislav

8:7
0
209
Kremer Jiří

8:13
0
198
Matula Ondřej

6:56
45
131
Barč Radim

9:55
45
177
Odehnal František

9:54
35
202
petr kurán

5:59
35
190
360 394 395,5 551,5 523 299
652,77 714,42 717,14 1000 948,32 542,16

Kolo - 2 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Vohralík Martin

7:20
50
181
Kovář David

9:57
40
199
Kristian Libor

4:45
0
143
Slezák Petr

9:59
50
178
Krátký Aleš

9:57
50
190
--
399,5 537,5 213,5 560 552 --
713,39 959,82 381,25 1000 985,71 --

Kolo - 2 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Honěk Jan

6:34
0
202
Kurečka Ivo

9:55
50
204
Koláska Petr

9:50
45
186
Havlík Ivan

8:59
50
208
Prašivka Miroslav

9:58
0
159
--
288 533 542 465 518,5 --
531,37 983,39 1000 857,93 956,64 --

Kolo - 3 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Slezák Petr

6:55
0
214
Krátký Aleš

9:56
50
177
Honěk Jan

4:0
50
203
Škvor Ladislav

5:33
45
229
Kovář David

7:20
0
194
Matula Ondřej

3:52
45
190
273 557,5 181 191 343 182
489,69 1000 324,66 342,6 615,25 326,46

Kolo - 3 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Kremer Jiří

7:11
45
202
Vohralík Martin

7:58
50
204
Havlík Ivan

7:49
50
210
petr kurán

7:37
45
196
Kurečka Ivo

7:20
0
182
--
370 416 389 404 349 --
889,42 1000 935,1 971,15 838,94 --

Kolo - 3 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Odehnal František

6:9
35
177
Kristian Libor

6:59
45
236
Koláska Petr

6:10
35
171
Barč Radim

9:37
50
194
Prašivka Miroslav

5:40
45
139
--
315,5 256 319,5 530 315,5 --
595,28 483,02 602,83 1000 595,28 --

Kolo - 4 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Krátký Aleš

9:58
45
191
Slezák Petr

9:56
45
226
Havlík Ivan

9:56
50
215
Odehnal František

9:49
50
195
Kurečka Ivo

9:56
45
213
Kremer Jiří

7:34
45
181
547,5 463 501 541,5 502 408,5
1000 845,66 915,07 989,04 916,89 746,12

Kolo - 4 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Honěk Jan

5:52
50
211
Kovář David

6:2
0
208
Barč Radim

7:36
40
174
Prašivka Miroslav

7:31
0
162
Vohralík Martin

7:55
50
223
--
269 238 409 370 356 --
657,7 581,91 1000 904,65 870,42 --

Kolo - 4 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
petr kurán

9:59
0
195
Koláska Petr

9:58
45
136
Škvor Ladislav

9:51
40
215
Kristian Libor

9:56
20
192
Matula Ondřej

9:56
50
173
--
501,5 575 486 520 559,5 --
872,17 1000 845,22 904,35 973,04 --

Kolo - 5 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Kurečka Ivo

9:32
45
182
Krátký Aleš

8:10
50
196
Honěk Jan

7:25
45
221
Škvor Ladislav

9:56
50
255
Barč Radim

9:49
50
211
Matula Ondřej

6:0
45
168
526 442 327 381 506 321
1000 840,3 621,67 724,33 961,98 610,27

Kolo - 5 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
petr kurán

7:52
35
195
Havlík Ivan

9:55
45
220
Koláska Petr

8:1
0
171
Kovář David

8:39
45
195
Kremer Jiří

7:15
40
112
--
409,5 480 395,5 466,5 419 --
853,12 1000 823,96 971,88 872,92 --

Kolo - 5 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Odehnal František

6:33
50
198
Vohralík Martin

5:39
45
200
Prašivka Miroslav

5:31
35
154
Kristian Libor

6:49
45
231
Slezák Petr

7:7
15
200
--
344 284 289 261 342 --
1000 825,58 840,12 758,72 994,19 --

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po základních kolech

Zákl. výsledky

poz. Jméno soutěžícího Klub Licence Frekvence Věková kategorie V teamu Stát přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo pen
1* Barč Radim CZE-342-001 2,4 GHz 0 0 CZE 1000 4000 1000
9:41 / 50 / 178
1000
9:55 / 45 / 177
1000
9:37 / 50 / 194
1000
7:36 / 40 / 174
961,98
9:49 / 50 / 211
0
2* Slezák Petr CZE-342-044 2,4 GHz 0 0 CZE 959,96 3839,85 1000
9:52 / 50 / 209
1000
9:59 / 50 / 178
489,69
6:55 / 0 / 214
845,66
9:56 / 45 / 226
994,19
7:7 / 15 / 200
0
3* Krátký Aleš CZE-548-001 2,4 GHz 0 0 CZE 956,5 3826,01 740,43
6:20 / 45 / 154
985,71
9:57 / 50 / 190
1000
9:56 / 50 / 177
1000
9:58 / 45 / 191
840,3
8:10 / 50 / 196
0
4* Odehnal František CZE-342-019 2,4 GHz 0 0 CZE 947,44 3789,76 852,4
8:23 / 50 / 182
948,32
9:54 / 35 / 202
595,28
6:9 / 35 / 177
989,04
9:49 / 50 / 195
1000
6:33 / 50 / 198
0
5* Kurečka Ivo CZE-342-017 2,4 GHz 0 0 CZE 941,86 3767,44 867,16
9:1 / 50 / 207
983,39
9:55 / 50 / 204
838,94
7:20 / 0 / 182
916,89
9:56 / 45 / 213
1000
9:32 / 45 / 182
0
6 Koláska Petr CZE-548-003 2,4 GHz 0 0 CZE 933,16 3732,63 908,67
8:53 / 50 / 181
1000
9:50 / 45 / 186
602,83
6:10 / 35 / 171
1000
9:58 / 45 / 136
823,96
8:1 / 0 / 171
0
7 Havlík Ivan CZE-096-017 2,4 GHz 0 0 CZE 927,02 3708,1 669,15
6:33 / 5 / 167
857,93
8:59 / 50 / 208
935,1
7:49 / 50 / 210
915,07
9:56 / 50 / 215
1000
9:55 / 45 / 220
0
8 Vohralík Martin CZE-261-358 2,4 GHz 0 0 CZE 924 3696 1000
8:54 / 45 / 203
713,39
7:20 / 50 / 181
1000
7:58 / 50 / 204
870,42
7:55 / 50 / 223
825,58
5:39 / 45 / 200
0
9 Prašivka Miroslav CZE-261-025 2,4 GHz 0 0 CZE 914,72 3658,86 957,45
8:9 / 45 / 168
956,64
9:58 / 0 / 159
595,28
5:40 / 45 / 139
904,65
7:31 / 0 / 162
840,12
5:31 / 35 / 154
0
10 Kovář David CZE-548-005 2,4 GHz 0 0 CZE 880,97 3523,89 976,94
9:29 / 50 / 179
959,82
9:57 / 40 / 199
615,25
7:20 / 0 / 194
581,91
6:2 / 0 / 208
971,88
8:39 / 45 / 195
0
11 Kremer Jiří CZE-342-037 2,4 GHz 0 0 CZE 847,74 3390,98 882,52
8:31 / 40 / 193
714,42
8:13 / 0 / 198
889,42
7:11 / 45 / 202
746,12
7:34 / 45 / 181
872,92
7:15 / 40 / 112
0
12 petr kurán cze 1487 2,4 GHz 0 0 cze 809,65 3238,6 402,91
4:21 / 40 / 187
542,16
5:59 / 35 / 190
971,15
7:37 / 45 / 196
872,17
9:59 / 0 / 195
853,12
7:52 / 35 / 195
0
13 Škvor Ladislav CZE-261-003 2,4 GHz 0 0 CZE 792,2 3168,81 946,49
9:41 / 50 / 206
652,77
8:7 / 0 / 209
342,6
5:33 / 45 / 229
845,22
9:51 / 40 / 215
724,33
9:56 / 50 / 255
0
14 Matula Ondřej CZE-261-242 2,4 GHz 0 0 CZE 745,74 2982,97 682,52
6:13 / 50 / 143
717,14
6:56 / 45 / 131
326,46
3:52 / 45 / 190
973,04
9:56 / 50 / 173
610,27
6:0 / 45 / 168
0
15 Kristian Libor CZE-342-016 2,4 GHz 0 0 CZE 693,17 2772,69 626,6
6:9 / 10 / 169
381,25
4:45 / 0 / 143
483,02
6:59 / 45 / 236
904,35
9:56 / 20 / 192
758,72
6:49 / 45 / 231
0
16 Honěk Jan CZE-537-004 2,4 GHz 0 0 CZE 622,59 2490,35 679,61
6:44 / 45 / 198
531,37
6:34 / 0 / 202
324,66
4:0 / 50 / 203
657,7
5:52 / 50 / 211
621,67
7:25 / 45 / 221
0

^^^


Výsledky finálových kol

Finále1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Barč Radim

M14:S57,00
L50
(H222)
Slezák Petr

M14:S57,00
L5
(H266)
Krátký Aleš

M8:S36,00
L0
(H192)
Odehnal František

M9:S29,00
L0
(H189)
Kurečka Ivo

M14:S55,00
L45
(H234)
781 604 420 474,5 738
1000 773,37 537,77 607,55 944,94

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po finálních kolech

Celkové výsledky
poz. přepoč. celkem F-let 1 pen Zakl. pozice Jméno soutěžícího přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo pen
1 1000 1000 1000
14:57 / 50 / 222
0 1* Barč Radim 1000 + 30 = 1030 4000 1000
9:41 / 50 / 178
1000
9:55 / 45 / 177
1000
9:37 / 50 / 194
1000
7:36 / 40 / 174
961,98
9:49 / 50 / 211
0
2 944,94 944,94 944,94
14:55 / 45 / 234
0 5* Kurečka Ivo 941,86 + 20 = 961,86 3767,44 867,16
9:1 / 50 / 207
983,39
9:55 / 50 / 204
838,94
7:20 / 0 / 182
916,89
9:56 / 45 / 213
1000
9:32 / 45 / 182
0
3 773,37 773,37 773,37
14:57 / 5 / 266
0 2* Slezák Petr 959,96 + 10 = 969,96 3839,85 1000
9:52 / 50 / 209
1000
9:59 / 50 / 178
489,69
6:55 / 0 / 214
845,66
9:56 / 45 / 226
994,19
7:7 / 15 / 200
0
4 607,55 607,55 607,55
9:29 / 0 / 189
0 4* Odehnal František 947,44 3789,76 852,4
8:23 / 50 / 182
948,32
9:54 / 35 / 202
595,28
6:9 / 35 / 177
989,04
9:49 / 50 / 195
1000
6:33 / 50 / 198
0
5 537,77 537,77 537,77
8:36 / 0 / 192
0 3* Krátký Aleš 956,5 3826,01 740,43
6:20 / 45 / 154
985,71
9:57 / 50 / 190
1000
9:56 / 50 / 177
1000
9:58 / 45 / 191
840,3
8:10 / 50 / 196
0
-- -- 6 Koláska Petr 933,16 3732,63 908,67
8:53 / 50 / 181
1000
9:50 / 45 / 186
602,83
6:10 / 35 / 171
1000
9:58 / 45 / 136
823,96
8:1 / 0 / 171
0
-- -- 7 Havlík Ivan 927,02 3708,1 669,15
6:33 / 5 / 167
857,93
8:59 / 50 / 208
935,1
7:49 / 50 / 210
915,07
9:56 / 50 / 215
1000
9:55 / 45 / 220
0
-- -- 8 Vohralík Martin 924 3696 1000
8:54 / 45 / 203
713,39
7:20 / 50 / 181
1000
7:58 / 50 / 204
870,42
7:55 / 50 / 223
825,58
5:39 / 45 / 200
0
-- -- 9 Prašivka Miroslav 914,72 3658,86 957,45
8:9 / 45 / 168
956,64
9:58 / 0 / 159
595,28
5:40 / 45 / 139
904,65
7:31 / 0 / 162
840,12
5:31 / 35 / 154
0
-- -- 10 Kovář David 880,97 3523,89 976,94
9:29 / 50 / 179
959,82
9:57 / 40 / 199
615,25
7:20 / 0 / 194
581,91
6:2 / 0 / 208
971,88
8:39 / 45 / 195
0
-- -- 11 Kremer Jiří 847,74 3390,98 882,52
8:31 / 40 / 193
714,42
8:13 / 0 / 198
889,42
7:11 / 45 / 202
746,12
7:34 / 45 / 181
872,92
7:15 / 40 / 112
0
-- -- 12 petr kurán 809,65 3238,6 402,91
4:21 / 40 / 187
542,16
5:59 / 35 / 190
971,15
7:37 / 45 / 196
872,17
9:59 / 0 / 195
853,12
7:52 / 35 / 195
0
-- -- 13 Škvor Ladislav 792,2 3168,81 946,49
9:41 / 50 / 206
652,77
8:7 / 0 / 209
342,6
5:33 / 45 / 229
845,22
9:51 / 40 / 215
724,33
9:56 / 50 / 255
0
-- -- 14 Matula Ondřej 745,74 2982,97 682,52
6:13 / 50 / 143
717,14
6:56 / 45 / 131
326,46
3:52 / 45 / 190
973,04
9:56 / 50 / 173
610,27
6:0 / 45 / 168
0
-- -- 15 Kristian Libor 693,17 2772,69 626,6
6:9 / 10 / 169
381,25
4:45 / 0 / 143
483,02
6:59 / 45 / 236
904,35
9:56 / 20 / 192
758,72
6:49 / 45 / 231
0
-- -- 16 Honěk Jan 622,59 2490,35 679,61
6:44 / 45 / 198
531,37
6:34 / 0 / 202
324,66
4:0 / 50 / 203
657,7
5:52 / 50 / 211
621,67
7:25 / 45 / 221
0

^^^


Oficiální výsledovka s body



Výsledky

Kontakt - Jméno :643
Datum konání :30.8.2014
Kategorie :RCEV
Místo konání :Letiště LMK Polanka
Číslo pořádajícího klubu (např CZE96)CZE123
Kontakt - Jméno :kontakt - jmeno
Kontakt - Adresa :kontakt adresa
Kontakt - Email :kontakt email
Kontakt - Telefon :kontakt - telefon
Pořadatel :LMK Polanka
Ředitel soutěže :R. Barč
Hlavní rozhodčí :Miroslav Stryk
Počasí :Proměnlivé




Pořadí - všichni

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 body přepoč.
1* Barč Radim CZE-342-001 1000
9:41 / 50 / 178
1000
9:55 / 45 / 177
1000
9:37 / 50 / 194
1000
7:36 / 40 / 174
961,98
9:49 / 50 / 211
4000 1000 + 30 = 1030
2* Kurečka Ivo CZE-342-017 867,16
9:1 / 50 / 207
983,39
9:55 / 50 / 204
838,94
7:20 / 0 / 182
916,89
9:56 / 45 / 213
1000
9:32 / 45 / 182
3767,44 941 + 20 = 961
3* Slezák Petr CZE-342-044 1000
9:52 / 50 / 209
1000
9:59 / 50 / 178
489,69
6:55 / 0 / 214
845,66
9:56 / 45 / 226
994,19
7:7 / 15 / 200
3839,85 959 + 10 = 969
4* Odehnal František CZE-342-019 852,4
8:23 / 50 / 182
948,32
9:54 / 35 / 202
595,28
6:9 / 35 / 177
989,04
9:49 / 50 / 195
1000
6:33 / 50 / 198
3789,76 947,44
5* Krátký Aleš CZE-548-001 740,43
6:20 / 45 / 154
985,71
9:57 / 50 / 190
1000
9:56 / 50 / 177
1000
9:58 / 45 / 191
840,3
8:10 / 50 / 196
3826,01 956,5
6 Koláska Petr CZE-548-003 908,67
8:53 / 50 / 181
1000
9:50 / 45 / 186
602,83
6:10 / 35 / 171
1000
9:58 / 45 / 136
823,96
8:1 / 0 / 171
3732,63 933,16
7 Havlík Ivan CZE-096-017 669,15
6:33 / 5 / 167
857,93
8:59 / 50 / 208
935,1
7:49 / 50 / 210
915,07
9:56 / 50 / 215
1000
9:55 / 45 / 220
3708,1 927,02
8 Vohralík Martin CZE-261-358 1000
8:54 / 45 / 203
713,39
7:20 / 50 / 181
1000
7:58 / 50 / 204
870,42
7:55 / 50 / 223
825,58
5:39 / 45 / 200
3696 924
9 Prašivka Miroslav CZE-261-025 957,45
8:9 / 45 / 168
956,64
9:58 / 0 / 159
595,28
5:40 / 45 / 139
904,65
7:31 / 0 / 162
840,12
5:31 / 35 / 154
3658,86 914,72
10 Kovář David CZE-548-005 976,94
9:29 / 50 / 179
959,82
9:57 / 40 / 199
615,25
7:20 / 0 / 194
581,91
6:2 / 0 / 208
971,88
8:39 / 45 / 195
3523,89 880,97
11 Kremer Jiří CZE-342-037 882,52
8:31 / 40 / 193
714,42
8:13 / 0 / 198
889,42
7:11 / 45 / 202
746,12
7:34 / 45 / 181
872,92
7:15 / 40 / 112
3390,98 847,74
12 petr kurán cze 1487 402,91
4:21 / 40 / 187
542,16
5:59 / 35 / 190
971,15
7:37 / 45 / 196
872,17
9:59 / 0 / 195
853,12
7:52 / 35 / 195
3238,6 809,65
13 Škvor Ladislav CZE-261-003 946,49
9:41 / 50 / 206
652,77
8:7 / 0 / 209
342,6
5:33 / 45 / 229
845,22
9:51 / 40 / 215
724,33
9:56 / 50 / 255
3168,81 792,2
14 Matula Ondřej CZE-261-242 682,52
6:13 / 50 / 143
717,14
6:56 / 45 / 131
326,46
3:52 / 45 / 190
973,04
9:56 / 50 / 173
610,27
6:0 / 45 / 168
2982,97 745,74
15 Kristian Libor CZE-342-016 626,6
6:9 / 10 / 169
381,25
4:45 / 0 / 143
483,02
6:59 / 45 / 236
904,35
9:56 / 20 / 192
758,72
6:49 / 45 / 231
2772,69 693,17
16 Honěk Jan CZE-537-004 679,61
6:44 / 45 / 198
531,37
6:34 / 0 / 202
324,66
4:0 / 50 / 203
657,7
5:52 / 50 / 211
621,67
7:25 / 45 / 221
2490,35 622,59

^^^


Pořadí klubů


Klub Členů Příjmení, jméno Součet Průměr

^^^


Pořadí týmů

Týmy Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
none 16 Koláska Petr, Barč Radim, Odehnal František, Slezák Petr , Honěk Jan, Prašivka Miroslav, Vohralík Martin, Kovář David, Kristian Libor, Krátký Aleš, Kurečka Ivo, Kremer Jiří, Matula Ondřej, Škvor Ladislav, petr kurán, Havlík Ivan, 64868,12 4054,26

^^^


Přestnost přistání

Příjmení, jméno celkem přistání Součet Průměr
Vohralík Martin 5 45 , 50 , 50 , 50 , 45 240 48
Barč Radim 6 50 , 45 , 50 , 40 , 50 , 50 285 47,5
Matula Ondřej 5 50 , 45 , 45 , 50 , 45 235 47
Havlík Ivan 5 5 , 50 , 50 , 50 , 45 200 40
Krátký Aleš 6 45 , 50 , 50 , 45 , 50 , 0 240 40
Kurečka Ivo 6 50 , 50 , 0 , 45 , 45 , 45 235 39,17
Honěk Jan 5 45 , 0 , 50 , 50 , 45 190 38
Škvor Ladislav 5 50 , 0 , 45 , 40 , 50 185 37
Odehnal František 6 50 , 35 , 35 , 50 , 50 , 0 220 36,67
Koláska Petr 5 50 , 45 , 35 , 45 , 0 175 35
Kremer Jiří 5 40 , 0 , 45 , 45 , 40 170 34
petr kurán 5 40 , 35 , 45 , 0 , 35 155 31
Slezák Petr 6 50 , 50 , 0 , 45 , 15 , 5 165 27,5
Kovář David 5 50 , 40 , 0 , 0 , 45 135 27
Prašivka Miroslav 5 45 , 0 , 45 , 0 , 35 125 25
Kristian Libor 5 10 , 0 , 45 , 20 , 45 120 24

^^^


Průměrná doba letu


Příjmení, jméno Počet záznamů Letové časy Celekem vteřin Průměrný letový čas
Barč Radim 5 9:41,00, 9:55,00, 9:37,00, 7:36,00, 9:49,00, 2798 9:19,6
Kurečka Ivo 5 9:1,00, 9:55,00, 7:20,00, 9:56,00, 9:32,00, 2744 9:8,79999999999995
Krátký Aleš 5 6:20,00, 9:57,00, 9:56,00, 9:58,00, 8:10,00, 2661 8:52,2
Slezák Petr 5 9:52,00, 9:59,00, 6:55,00, 9:56,00, 7:7,00, 2629 8:45,8
Havlík Ivan 5 6:33,00, 8:59,00, 7:49,00, 9:56,00, 9:55,00, 2592 8:38,4
Škvor Ladislav 5 9:41,00, 8:7,00, 5:33,00, 9:51,00, 9:56,00, 2588 8:37,6
Koláska Petr 5 8:53,00, 9:50,00, 6:10,00, 9:58,00, 8:1,00, 2572 8:34,4
Kovář David 5 9:29,00, 9:57,00, 7:20,00, 6:2,00, 8:39,00, 2487 8:17,4
Odehnal František 5 8:23,00, 9:54,00, 6:9,00, 9:49,00, 6:33,00, 2448 8:9,60000000000002
Kremer Jiří 5 8:31,00, 8:13,00, 7:11,00, 7:34,00, 7:15,00, 2324 7:44,8
Vohralík Martin 5 8:54,00, 7:20,00, 7:58,00, 7:55,00, 5:39,00, 2266 7:33,2
Prašivka Miroslav 5 8:9,00, 9:58,00, 5:40,00, 7:31,00, 5:31,00, 2209 7:21,8
petr kurán 5 4:21,00, 5:59,00, 7:37,00, 9:59,00, 7:52,00, 2148 7:9,60000000000002
Kristian Libor 5 6:9,00, 4:45,00, 6:59,00, 9:56,00, 6:49,00, 2078 6:55,6
Matula Ondřej 5 6:13,00, 6:56,00, 3:52,00, 9:56,00, 6:0,00, 1977 6:35,4
Honěk Jan 5 6:44,00, 6:34,00, 4:0,00, 5:52,00, 7:25,00, 1835 6:7

^^^


Průměrná výška


Příjmení, jméno Počet záznamů Průměrná výška Výška celkem Průměrná výška
Prašivka Miroslav 5 168, 159, 139, 162, 154, 782 156,4
Matula Ondřej 5 143, 131, 190, 173, 168, 805 161
Koláska Petr 5 181, 186, 171, 136, 171, 845 169
Kremer Jiří 5 193, 198, 202, 181, 112, 886 177,2
Krátký Aleš 6 154, 190, 177, 191, 196, 192, 1100 183,33
Odehnal František 6 182, 202, 177, 195, 198, 189, 1143 190,5
petr kurán 5 187, 190, 196, 195, 195, 963 192,6
Barč Radim 6 178, 177, 194, 174, 211, 222, 1156 192,67
Kristian Libor 5 169, 143, 236, 192, 231, 971 194,2
Kovář David 5 179, 199, 194, 208, 195, 975 195
Vohralík Martin 5 203, 181, 204, 223, 200, 1011 202,2
Kurečka Ivo 6 207, 204, 182, 213, 182, 234, 1222 203,67
Havlík Ivan 5 167, 208, 210, 215, 220, 1020 204
Honěk Jan 5 198, 202, 203, 211, 221, 1035 207
Slezák Petr 6 209, 178, 214, 226, 200, 266, 1293 215,5
Škvor Ladislav 5 206, 209, 229, 215, 255, 1114 222,8

^^^


Čas vs výška


Příjmení, jméno Letový čas ze 100 metrů Průměrná výška Průměrný letový čas Potřebná výška pro nalétání 10 minut
Koláska Petr 5:4,38 169 8:34,4 197,12
Barč Radim 4:50,45 192,67 9:19,6 206,58
Krátký Aleš 4:50,29 183,33 8:52,2 206,69
Prašivka Miroslav 4:42,48 156,4 7:21,8 212,4
Kurečka Ivo 4:29,46 203,67 9:8,79999999999995 222,67
Kremer Jiří 4:22,3 177,2 7:44,8 228,74
Odehnal František 4:17,01 190,5 8:9,60000000000002 233,46
Kovář David 4:15,08 195 8:17,4 235,22
Havlík Ivan 4:14,12 204 8:38,4 236,11
Matula Ondřej 4:5,59 161 6:35,4 244,31
Slezák Petr 4:3,99 215,5 8:45,8 245,91
Škvor Ladislav 3:52,32 222,8 8:37,6 258,27
Vohralík Martin 3:44,13 202,2 7:33,2 267,7
petr kurán 3:43,05 192,6 7:9,60000000000002 268,99
Kristian Libor 3:34,01 194,2 6:55,6 280,37
Honěk Jan 2:57,29 207 6:7 338,42

^^^



Software SORG V4 (c) 2012 - Aleš Krátký / www.RCSOFTWARE.cz / ales@sgames.cz Stoupak.cz - RCEK, RCEJ, RCEN, RCEO, F5J, FXJ, Eurocup ... / www.stoupak.cz