Kompletní přehled ze soutěže : RCEV - Letní výškoměry 2017 - 18.6.2017 12:56:16

SORG V4 - www.RCSOFTWARE.cz / Aleš Krátký / ales@sgames.cz






Seznam zaregistrovaných soutěžících

# Příjmení, jméno Klub Stát Licence Frekvence 1. Kanál / 2. Kanál Věková kategorie
1 Petr Slezák   CZE  CZE-342-044  2,4 GHz 00(00) Senior 
2 Kovařík Pavel   CZE  CZE-261-061  2,4 GHz 00(00) Senior 
3 Kičmer Kamil   CZE  CZE-261-261  2,4 GHz 00(00) Senior 
4 Prašivka Miroslav   CZE  CZE-261-025  2,4 GHz 00(00) Senior 
5 Vohralík Martin   CZE  CZE-261-358  2,4 GHz 00(00) Senior 
6 Barč Radim   CZE  CZE-342-1  2,4 GHz 00(00) Senior 
7 Matula František   CZE  CZE-261-012  2,4 GHz 00(00) Senior 
8 Odehnal František   CZE  CZE-342-019  2,4 GHz 00(00) Senior 
9 Kristian Libor   CZE  CZE-342-016  2,4 GHz 00(00) Senior 
10 Matula Ondra   CZE  CZE-261-242  2,4 GHz 00(00) Senior 
11 Holešínský František   CZE  CZE-261-411  2,4 GHz 00(00) Senior 
12 petr kuráň   cze  cze 96013  2,4 GHz 00(00) Senior 
13 Aleš Krátký   cze  cze-211-999  2,4 GHz 00(00) Senior 
14 Honěk Jan   CZE  CZE-342-04  2,4 GHz 00(00) Senior 
15 Malčík Radek   CZE  CZE-270-013  2,4 GHz 00(00) Senior 

^^^


Výpis kanálů

2,4 GHz
Petr Slezák
Kovařík Pavel
Kičmer Kamil
Prašivka Miroslav
Vohralík Martin
Barč Radim
Matula František
Odehnal František
Kristian Libor
Matula Ondra
Holešínský František
petr kuráň
Aleš Krátký
Honěk Jan
Malčík Radek
35 MHz
40 MHz
72 MHz

Kolizní kanály 35 MHz
Kolizní kanály 40 MHz
Kolizní kanály 72 MHz


Počet kolizních kanálů na 35 MHz
Počet kolizních kanálů na 40 MHz
Počet kolizních kanálů na 72 MHz

^^^


Rozlosování

Let č. - 1
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Kičmer Kamil
2,4 GHz
Petr Slezák
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Honěk Jan
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Skupina 2 Matula Ondra
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Matula František
2,4 GHz
petr kuráň
2,4 GHz
Odehnal František
2,4 GHz
Skupina 3 Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Kovařík Pavel
2,4 GHz
Holešínský František
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Aleš Krátký
2,4 GHz

Let č. - 2
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Malčík Radek
2,4 GHz
Honěk Jan
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
petr kuráň
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Skupina 2 Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Kovařík Pavel
2,4 GHz
Petr Slezák
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Odehnal František
2,4 GHz
Skupina 3 Aleš Krátký
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Matula František
2,4 GHz
Holešínský František
2,4 GHz

Let č. - 3
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Barč Radim
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
petr kuráň
2,4 GHz
Odehnal František
2,4 GHz
Petr Slezák
2,4 GHz
Skupina 2 Holešínský František
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Honěk Jan
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Aleš Krátký
2,4 GHz
Skupina 3 Matula Ondra
2,4 GHz
Kovařík Pavel
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Matula František
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz

Let č. - 4
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Aleš Krátký
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Honěk Jan
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Skupina 2 Matula Ondra
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Petr Slezák
2,4 GHz
Odehnal František
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Skupina 3 Matula František
2,4 GHz
Holešínský František
2,4 GHz
petr kuráň
2,4 GHz
Kovařík Pavel
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz

Let č. - 5
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Holešínský František
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
Skupina 2 Aleš Krátký
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Odehnal František
2,4 GHz
Kovařík Pavel
2,4 GHz
petr kuráň
2,4 GHz
Skupina 3 Vohralík Martin
2,4 GHz
Honěk Jan
2,4 GHz
Petr Slezák
2,4 GHz
Matula František
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz

Let č. - 6
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Holešínský František
2,4 GHz
petr kuráň
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Odehnal František
2,4 GHz
Skupina 2 Malčík Radek
2,4 GHz
Petr Slezák
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Kovařík Pavel
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Skupina 3 Matula František
2,4 GHz
Honěk Jan
2,4 GHz
Aleš Krátký
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz

^^^


'Kdo s kým'

Petr Slezák
Kovařík Pavel
Kičmer Kamil
Prašivka Miroslav
Vohralík Martin
Barč Radim
Matula František
Odehnal František
Kristian Libor
Matula Ondra
Holešínský František
petr kuráň
Aleš Krátký
Honěk Jan
Malčík Radek
Petr Slezák X 2 2 3 2 3 1 3 3 1 0 1 0 2 1
Kovařík Pavel 2 X 2 2 2 2 2 2 2 1 2 2 2 0 1
Kičmer Kamil 2 2 X 1 1 1 4 0 2 2 1 2 1 4 1
Prašivka Miroslav 3 2 1 X 1 2 1 3 2 2 2 1 2 1 1
Vohralík Martin 2 2 1 1 X 1 2 0 2 0 3 0 4 3 3
Barč Radim 3 2 1 2 1 X 0 4 1 1 1 3 2 2 1
Matula František 1 2 4 1 2 0 X 1 2 2 2 2 2 2 1
Odehnal František 3 2 0 3 0 4 1 X 1 3 1 4 1 0 1
Kristian Libor 3 2 2 2 2 1 2 1 X 3 2 0 1 1 2
Matula Ondra 1 1 2 2 0 1 2 3 3 X 2 3 0 1 3
Holešínský František 0 2 1 2 3 1 2 1 2 2 X 2 3 1 2
petr kuráň 1 2 2 1 0 3 2 4 0 3 2 X 1 1 2
Aleš Krátký 0 2 1 2 4 2 2 1 1 0 3 1 X 3 2
Honěk Jan 2 0 4 1 3 2 2 0 1 1 1 1 3 X 3
Malčík Radek 1 1 1 1 3 1 1 1 2 3 2 2 2 3 X

Výsledky základních kol

Kolo - 1 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Kičmer Kamil

5:35
45
185
Petr Slezák

5:50
45
165
Kristian Libor

7:32
50
166
Honěk Jan

0:0
0
0
Barč Radim

5:37
45
148
287,5 312,5 419 0 308
686,16 745,82 1000 0 735,08

Kolo - 1 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Matula Ondra

8:38
50
144
Malčík Radek

6:58
50
101
Matula František

6:49
0
162
petr kuráň

8:44
15
194
Odehnal František

8:21
45
154
496 417,5 328 442 469
1000 841,73 661,29 891,13 945,56

Kolo - 1 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Prašivka Miroslav

9:52
45
176
Kovařík Pavel

9:51
45
206
Holešínský František

9:54
15
183
Vohralík Martin

9:55
50
153
Aleš Krátký

4:38
40
160
549 518 517,5 568,5 238
965,7 911,17 910,29 1000 418,65

Kolo - 2 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Malčík Radek

9:58
50
144
Honěk Jan

6:52
35
191
Matula Ondra

9:56
50
163
petr kuráň

8:20
45
192
Kičmer Kamil

5:35
50
154
576 351,5 564,5 449 308
1000 610,24 980,03 779,51 534,72

Kolo - 2 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Prašivka Miroslav

6:59
45
142
Kovařík Pavel

6:11
25
180
Petr Slezák

7:13
50
156
Barč Radim

9:58
45
193
Odehnal František

6:24
50
179
393 306 405 546,5 344,5
719,12 559,93 741,08 1000 630,38

Kolo - 2 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Aleš Krátký

6:27
50
160
Kristian Libor

8:13
45
154
Vohralík Martin

7:20
45
116
Matula František

7:27
40
135
Holešínský František

6:12
20
173
357 461 427 419,5 305,5
774,4 1000 926,25 909,98 662,69

Kolo - 3 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Barč Radim

9:54
50
184
Prašivka Miroslav

8:40
45
77
petr kuráň

5:46
45
186
Odehnal František

6:33
50
185
Petr Slezák

9:57
50
179
552 526,5 298 350,5 557,5
990,13 944,39 534,53 628,7 1000

Kolo - 3 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Holešínský František

6:6
50
166
Malčík Radek

8:38
5
144
Honěk Jan

9:50
35
190
Vohralík Martin

9:58
40
137
Aleš Krátký

9:59
50
116
333 451 530 569,5 591
563,45 763,11 896,79 963,62 1000

Kolo - 3 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Matula Ondra

9:57
45
181
Kovařík Pavel

6:15
40
180
Kristian Libor

7:2
45
167
Matula František

7:1
35
168
Kičmer Kamil

7:40
50
174
551,5 325 383,5 372 423
1000 589,3 695,38 674,52 767

Kolo - 4 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Aleš Krátký

0:0
0
0
Barč Radim

0:0
0
0
Vohralík Martin

0:0
0
0
Honěk Jan

0:0
0
0
Malčík Radek

0:0
0
0
0 0 0 0 0
0 0 0 0 0

Kolo - 4 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Matula Ondra

0:0
0
0
Kristian Libor

0:0
0
0
Petr Slezák

0:0
0
0
Odehnal František

0:0
0
0
Prašivka Miroslav

0:0
0
0
0 0 0 0 0
0 0 0 0 0

Kolo - 4 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Matula František

0:0
0
0
Holešínský František

0:0
0
0
petr kuráň

0:0
0
0
Kovařík Pavel

0:0
0
0
Kičmer Kamil

0:0
0
0
0 0 0 0 0
0 0 0 0 0

Kolo - 5 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Holešínský František

0:0
0
0
Malčík Radek

0:0
0
0
Prašivka Miroslav

0:0
0
0
Kristian Libor

0:0
0
0
Matula Ondra

0:0
0
0
0 0 0 0 0
0 0 0 0 0

Kolo - 5 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Aleš Krátký

0:0
0
0
Barč Radim

0:0
0
0
Odehnal František

0:0
0
0
Kovařík Pavel

0:0
0
0
petr kuráň

0:0
0
0
0 0 0 0 0
0 0 0 0 0

Kolo - 5 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Vohralík Martin

0:0
0
0
Honěk Jan

0:0
0
0
Petr Slezák

0:0
0
0
Matula František

0:0
0
0
Kičmer Kamil

0:0
0
0
0 0 0 0 0
0 0 0 0 0

Kolo - 6 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Holešínský František

0:0
0
0
petr kuráň

0:0
0
0
Matula Ondra

0:0
0
0
Barč Radim

0:0
0
0
Odehnal František

0:0
0
0
0 0 0 0 0
0 0 0 0 0

Kolo - 6 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Malčík Radek

0:0
0
0
Petr Slezák

0:0
0
0
Vohralík Martin

0:0
0
0
Kovařík Pavel

0:0
0
0
Kristian Libor

0:0
0
0
0 0 0 0 0
0 0 0 0 0

Kolo - 6 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Matula František

0:0
0
0
Honěk Jan

0:0
0
0
Aleš Krátký

0:0
0
0
Kičmer Kamil

0:0
0
0
Prašivka Miroslav

0:0
0
0
0 0 0 0 0
0 0 0 0 0

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po základních kolech

Zákl. výsledky

poz. Jméno soutěžícího Klub Licence Frekvence Věková kategorie V teamu Stát přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo pen
1 Matula Ondra CZE-261-242 2,4 GHz 0 0 CZE 1000 2980,03 1000
8:38 / 50 / 144
980,03
9:56 / 50 / 163
1000
9:57 / 45 / 181
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
2 Vohralík Martin CZE-261-358 2,4 GHz 0 0 CZE 969,75 2889,87 1000
9:55 / 50 / 153
926,25
7:20 / 45 / 116
963,62
9:58 / 40 / 137
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
3 Barč Radim CZE-342-1 2,4 GHz 0 0 CZE 914,49 2725,21 735,08
5:37 / 45 / 148
1000
9:58 / 45 / 193
990,13
9:54 / 50 / 184
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
4 Kristian Libor CZE-342-016 2,4 GHz 0 0 CZE 904,48 2695,38 1000
7:32 / 50 / 166
1000
8:13 / 45 / 154
695,38
7:2 / 45 / 167
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
5 Prašivka Miroslav CZE-261-025 2,4 GHz 0 0 CZE 882,28 2629,21 965,7
9:52 / 45 / 176
719,12
6:59 / 45 / 142
944,39
8:40 / 45 / 77
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
6 Malčík Radek CZE-270-013 2,4 GHz 0 0 CZE 874,1 2604,84 841,73
6:58 / 50 / 101
1000
9:58 / 50 / 144
763,11
8:38 / 5 / 144
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
7 Petr Slezák CZE-342-044 2,4 GHz 0 0 CZE 834,52 2486,9 745,82
5:50 / 45 / 165
741,08
7:13 / 50 / 156
1000
9:57 / 50 / 179
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
8 Matula František CZE-261-012 2,4 GHz 0 0 CZE 753,61 2245,79 661,29
6:49 / 0 / 162
909,98
7:27 / 40 / 135
674,52
7:1 / 35 / 168
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
9 petr kuráň cze 96013 2,4 GHz 0 0 cze 739,98 2205,17 891,13
8:44 / 15 / 194
779,51
8:20 / 45 / 192
534,53
5:46 / 45 / 186
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
10 Odehnal František CZE-342-019 2,4 GHz 0 0 CZE 739,8 2204,64 945,56
8:21 / 45 / 154
630,38
6:24 / 50 / 179
628,7
6:33 / 50 / 185
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
11 Aleš Krátký cze-211-999 2,4 GHz 0 0 cze 735,92 2193,05 418,65
4:38 / 40 / 160
774,4
6:27 / 50 / 160
1000
9:59 / 50 / 116
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
12 Holešínský František CZE-261-411 2,4 GHz 0 0 CZE 716,92 2136,43 910,29
9:54 / 15 / 183
662,69
6:12 / 20 / 173
563,45
6:6 / 50 / 166
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
13 Kovařík Pavel CZE-261-061 2,4 GHz 0 0 CZE 691,4 2060,4 911,17
9:51 / 45 / 206
559,93
6:11 / 25 / 180
589,3
6:15 / 40 / 180
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
14 Kičmer Kamil CZE-261-261 2,4 GHz 0 0 CZE 667,07 1987,88 686,16
5:35 / 45 / 185
534,72
5:35 / 50 / 154
767
7:40 / 50 / 174
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
15 Honěk Jan CZE-342-04 2,4 GHz 0 0 CZE 505,71 1507,03 0
0:0 / 0 / 0
610,24
6:52 / 35 / 191
896,79
9:50 / 35 / 190
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Výsledky finálových kol


OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po finálních kolech

Celkové výsledky
Zakl. pozice Jméno soutěžícího přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo pen
1* Matula Ondra 1000 + 30 = 1030 2980,03 1000
8:38 / 50 / 144
980,03
9:56 / 50 / 163
1000
9:57 / 45 / 181
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
2* Vohralík Martin 969,75 + 20 = 989,75 2889,87 1000
9:55 / 50 / 153
926,25
7:20 / 45 / 116
963,62
9:58 / 40 / 137
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
3* Barč Radim 914,49 + 10 = 924,49 2725,21 735,08
5:37 / 45 / 148
1000
9:58 / 45 / 193
990,13
9:54 / 50 / 184
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
4* Kristian Libor 904,48 2695,38 1000
7:32 / 50 / 166
1000
8:13 / 45 / 154
695,38
7:2 / 45 / 167
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
5* Prašivka Miroslav 882,28 2629,21 965,7
9:52 / 45 / 176
719,12
6:59 / 45 / 142
944,39
8:40 / 45 / 77
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
6* Malčík Radek 874,1 2604,84 841,73
6:58 / 50 / 101
1000
9:58 / 50 / 144
763,11
8:38 / 5 / 144
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
7* Petr Slezák 834,52 2486,9 745,82
5:50 / 45 / 165
741,08
7:13 / 50 / 156
1000
9:57 / 50 / 179
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
8* Matula František 753,61 2245,79 661,29
6:49 / 0 / 162
909,98
7:27 / 40 / 135
674,52
7:1 / 35 / 168
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
9* petr kuráň 739,98 2205,17 891,13
8:44 / 15 / 194
779,51
8:20 / 45 / 192
534,53
5:46 / 45 / 186
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
10* Odehnal František 739,8 2204,64 945,56
8:21 / 45 / 154
630,38
6:24 / 50 / 179
628,7
6:33 / 50 / 185
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
11 Aleš Krátký 735,92 2193,05 418,65
4:38 / 40 / 160
774,4
6:27 / 50 / 160
1000
9:59 / 50 / 116
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
12 Holešínský František 716,92 2136,43 910,29
9:54 / 15 / 183
662,69
6:12 / 20 / 173
563,45
6:6 / 50 / 166
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
13 Kovařík Pavel 691,4 2060,4 911,17
9:51 / 45 / 206
559,93
6:11 / 25 / 180
589,3
6:15 / 40 / 180
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
14 Kičmer Kamil 667,07 1987,88 686,16
5:35 / 45 / 185
534,72
5:35 / 50 / 154
767
7:40 / 50 / 174
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
15 Honěk Jan 505,71 1507,03 0
0:0 / 0 / 0
610,24
6:52 / 35 / 191
896,79
9:50 / 35 / 190
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Oficiální výsledovka s body



Výsledky

Kontakt - Jméno :682
Datum konání :17.6.2017
Kategorie :RCEV
Místo konání :Trnávka
Číslo pořádajícího klubu (např CZE96)CZE123
Kontakt - Jméno :kontakt - jmeno
Kontakt - Adresa :kontakt adresa
Kontakt - Email :kontakt email
Kontakt - Telefon :kontakt - telefon
Pořadatel :LMK Ikarus
Ředitel soutěže :Kíčmer Kamil
Hlavní rozhodčí :Kičmer Kamil
Počasí :Oblačno




Pořadí - všichni

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 Let č. 6 body přepoč.
1* Matula Ondra CZE-261-242 1000
8:38 / 50 / 144
980,03
9:56 / 50 / 163
1000
9:57 / 45 / 181
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
2980,03 1000 + 30 = 1030
2* Vohralík Martin CZE-261-358 1000
9:55 / 50 / 153
926,25
7:20 / 45 / 116
963,62
9:58 / 40 / 137
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
2889,87 969 + 20 = 989
3* Barč Radim CZE-342-1 735,08
5:37 / 45 / 148
1000
9:58 / 45 / 193
990,13
9:54 / 50 / 184
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
2725,21 914 + 10 = 924
4* Kristian Libor CZE-342-016 1000
7:32 / 50 / 166
1000
8:13 / 45 / 154
695,38
7:2 / 45 / 167
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
2695,38 904,48
5* Prašivka Miroslav CZE-261-025 965,7
9:52 / 45 / 176
719,12
6:59 / 45 / 142
944,39
8:40 / 45 / 77
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
2629,21 882,28
6* Malčík Radek CZE-270-013 841,73
6:58 / 50 / 101
1000
9:58 / 50 / 144
763,11
8:38 / 5 / 144
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
2604,84 874,1
7* Petr Slezák CZE-342-044 745,82
5:50 / 45 / 165
741,08
7:13 / 50 / 156
1000
9:57 / 50 / 179
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
2486,9 834,52
8* Matula František CZE-261-012 661,29
6:49 / 0 / 162
909,98
7:27 / 40 / 135
674,52
7:1 / 35 / 168
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
2245,79 753,61
9* petr kuráň cze 96013 891,13
8:44 / 15 / 194
779,51
8:20 / 45 / 192
534,53
5:46 / 45 / 186
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
2205,17 739,98
10* Odehnal František CZE-342-019 945,56
8:21 / 45 / 154
630,38
6:24 / 50 / 179
628,7
6:33 / 50 / 185
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
2204,64 739,8
11 Aleš Krátký cze-211-999 418,65
4:38 / 40 / 160
774,4
6:27 / 50 / 160
1000
9:59 / 50 / 116
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
2193,05 735,92
12 Holešínský František CZE-261-411 910,29
9:54 / 15 / 183
662,69
6:12 / 20 / 173
563,45
6:6 / 50 / 166
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
2136,43 716,92
13 Kovařík Pavel CZE-261-061 911,17
9:51 / 45 / 206
559,93
6:11 / 25 / 180
589,3
6:15 / 40 / 180
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
2060,4 691,4
14 Kičmer Kamil CZE-261-261 686,16
5:35 / 45 / 185
534,72
5:35 / 50 / 154
767
7:40 / 50 / 174
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
1987,88 667,07
15 Honěk Jan CZE-342-04 0
0:0 / 0 / 0
610,24
6:52 / 35 / 191
896,79
9:50 / 35 / 190
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
1507,03 505,71

^^^


Pořadí klubů


Klub Členů Příjmení, jméno Součet Průměr

^^^


Pořadí týmů

Týmy Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
none 15 Petr Slezák, Kovařík Pavel, Kičmer Kamil, Prašivka Miroslav, Vohralík Martin, Barč Radim, Matula František, Odehnal František, Kristian Libor, Matula Ondra, Holešínský František, petr kuráň, Aleš Krátký, Honěk Jan, Malčík Radek, 35551,83 2370,12

^^^


Přestnost přistání

Příjmení, jméno celkem přistání Součet Průměr
Matula Ondra 3 50 , 50 , 45 145 48,33
Odehnal František 3 45 , 50 , 50 145 48,33
Kičmer Kamil 3 45 , 50 , 50 145 48,33
Petr Slezák 3 45 , 50 , 50 145 48,33
Aleš Krátký 3 40 , 50 , 50 140 46,67
Kristian Libor 3 50 , 45 , 45 140 46,67
Barč Radim 3 45 , 45 , 50 140 46,67
Vohralík Martin 3 50 , 45 , 40 135 45
Prašivka Miroslav 3 45 , 45 , 45 135 45
Kovařík Pavel 3 45 , 25 , 40 110 36,67
Malčík Radek 3 50 , 50 , 5 105 35
Honěk Jan 2 , 35 , 35 70 35
petr kuráň 3 15 , 45 , 45 105 35
Holešínský František 3 15 , 20 , 50 85 28,33
Matula František 3 0 , 40 , 35 75 25

^^^


Průměrná doba letu


Příjmení, jméno Počet záznamů Letové časy Celekem vteřin Průměrný letový čas
Matula Ondra 3 8:38,00, 9:56,00, 9:57,00, 1711 9:30,33
Vohralík Martin 3 9:55,00, 7:20,00, 9:58,00, 1633 9:4,33000000000004
Malčík Radek 3 6:58,00, 9:58,00, 8:38,00, 1534 8:31,33
Prašivka Miroslav 3 9:52,00, 6:59,00, 8:40,00, 1531 8:30,33
Barč Radim 3 5:37,00, 9:58,00, 9:54,00, 1529 8:29,67
Honěk Jan 2 6:52,00, 9:50,00, 1002 8:21
Petr Slezák 3 5:50,00, 7:13,00, 9:57,00, 1380 7:40
petr kuráň 3 8:44,00, 8:20,00, 5:46,00, 1370 7:36,67
Kristian Libor 3 7:32,00, 8:13,00, 7:2,00, 1367 7:35,67
Kovařík Pavel 3 9:51,00, 6:11,00, 6:15,00, 1337 7:25,67
Holešínský František 3 9:54,00, 6:12,00, 6:6,00, 1332 7:24
Odehnal František 3 8:21,00, 6:24,00, 6:33,00, 1278 7:6
Matula František 3 6:49,00, 7:27,00, 7:1,00, 1277 7:5,67000000000002
Aleš Krátký 3 4:38,00, 6:27,00, 9:59,00, 1264 7:1,32999999999998
Kičmer Kamil 3 5:35,00, 5:35,00, 7:40,00, 1130 6:16,67

^^^


Průměrná výška


Příjmení, jméno Počet záznamů Průměrná výška Výška celkem Průměrná výška
Malčík Radek 3 101, 144, 144, 389 129,67
Prašivka Miroslav 3 176, 142, 77, 395 131,67
Vohralík Martin 3 153, 116, 137, 406 135,33
Aleš Krátký 3 160, 160, 116, 436 145,33
Matula František 3 162, 135, 168, 465 155
Kristian Libor 3 166, 154, 167, 487 162,33
Matula Ondra 3 144, 163, 181, 488 162,67
Petr Slezák 3 165, 156, 179, 500 166,67
Kičmer Kamil 3 185, 154, 174, 513 171
Odehnal František 3 154, 179, 185, 518 172,67
Holešínský František 3 183, 173, 166, 522 174
Barč Radim 3 148, 193, 184, 525 175
Kovařík Pavel 3 206, 180, 180, 566 188,67
Honěk Jan 2 191, 190, 381 190,5
petr kuráň 3 194, 192, 186, 572 190,67

^^^


Čas vs výška


Příjmení, jméno Letový čas ze 100 metrů Průměrná výška Průměrný letový čas Potřebná výška pro nalétání 10 minut
Vohralík Martin 6:42,22 135,33 9:4,33000000000004 149,17
Malčík Radek 6:34,34 129,67 8:31,33 152,16
Prašivka Miroslav 6:27,59 131,67 8:30,33 154,8
Matula Ondra 5:50,61 162,67 9:30,33 171,13
Barč Radim 4:51,24 175 8:29,67 206,02
Aleš Krátký 4:49,91 145,33 7:1,32999999999998 206,96
Kristian Libor 4:40,7 162,33 7:35,67 213,75
Petr Slezák 4:36 166,67 7:40 217,4
Matula František 4:34,62 155 7:5,67000000000002 218,48
Honěk Jan 4:22,99 190,5 8:21 228,14
Holešínský František 4:15,17 174 7:24 235,14
Odehnal František 4:6,72 172,67 7:6 243,2
petr kuráň 3:59,51 190,67 7:36,67 250,52
Kovařík Pavel 3:56,22 188,67 7:25,67 254,01
Kičmer Kamil 3:40,27 171 6:16,67 272,39

^^^



Software SORG V4 (c) 2012 - Aleš Krátký / www.RCSOFTWARE.cz / ales@sgames.cz Stoupak.cz - RCEK, RCEJ, RCEN, RCEO, F5J, FXJ, Eurocup ... / www.stoupak.cz