Kompletní přehled ze soutěže : RCEV - MČR - 29.8.2017 8:20:07

SORG V4 - www.RCSOFTWARE.cz / Aleš Krátký / ales@sgames.cz






Seznam zaregistrovaných soutěžících

# Příjmení, jméno Klub Stát Licence Frekvence 1. Kanál / 2. Kanál Věková kategorie
1 Rada Rudolf   CZE  CZE-071-011  2,4 GHz 00(00) Senior 
2 Semerák Petr   CZE  CZE-210-088  2,4 GHz 00(00) Senior 
3 Krajčovič Ivan   CZE  CZE-069-013  2,4 GHz 00(00) Senior 
4 Horejsi Ivan   CZE  CZE-171-019  2,4 GHz 00(00) Senior 
5 Novotný Radek   CZE  CZE-1528  2,4 GHz 00(00) Senior 
6 Jícha Robert   CZE  CZE-171-009  2,4 GHz 00(00) Senior 
7 Pavlíček Martin   CZE  CZE-069-003  2,4 GHz 00(00) Senior 
8 Bachtík Lubor   CZE  CZE-069-014  2,4 GHz 00(00) Senior 
9 Veselovský Jiří   CZE  CZE-213-020  2,4 GHz 00(00) Senior 
10 Janovský Radek   CZE  CZE-232-53  2,4 GHz 00(00) Senior 
11 Lhota Jaroslav   CZE  CZE-069-073  2,4 GHz 00(00) Senior 
12 Číp Mirek   CZE  CZE-232-045  2,4 GHz 00(00) Senior 
13 Prašivka Miroslav   CZE  CZE-261-025  2,4 GHz 00(00) Senior 
14 Kovařík Pavel   CZE  CZE-261-061  2,4 GHz 00(00) Senior 
15 Matula Ondra   CZE  CZE-261-242  2,4 GHz 00(00) Senior 
16 Krátký Aleš   CZE  CZE-211-999  2,4 GHz 00(00) Senior 
17 Šnyrych Per   CZE  CZE-114-004  2,4 GHz 00(00) Senior 
18 Muhl Jiří   CZE  CZE-210-013  2,4 GHz 00(00) Senior 
19 Čermák Vladimír   CZE  CZE-210-003  2,4 GHz 00(00) Senior 
20 Tomiska Leos   CZE  CZE-232-018  2,4 GHz 00(00) Senior 
21 Dušek Petr   CZE  CZE-232-003  2,4 GHz 00(00) Senior 
22 Koros Bedřich   CZE  CZE-058-102  2,4 GHz 00(00) Senior 
23 Kozel Zdeněk   CZE  CZE-232-028  2,4 GHz 00(00) Senior 
24 Holešínský František   CZE  CZE-261-411  2,4 GHz 00(00) Senior 
25 Radek Malčík   CZE  CZE-1392  2,4 GHz 00(00) Senior 
26 Svoboda marek   CZE  CZE-232-058  2,4 GHz 00(00) Senior 
27 Barč Radim   CZE  CZE-342-001  2,4 GHz 00(00) Senior 
28 Jirásko Ladislav   CZE  CZE-210-074  2,4 GHz 00(00) Senior 
29 Jirásko Michal   CZE  CZE-210-081  2,4 GHz 00(00) Senior 
30 Slezák Petr   CZE  CZE-342-044  2,4 GHz 00(00) Senior 
31 Nehera Petr   CZE  CZE-1460  2,4 GHz 00(00) Senior 
32 Kotula Miroslav   CZE  CZE-331-011  2,4 GHz 00(00) Senior 
33 Lešák Petr     CZE-210-095  2,4 GHz 00(00) Senior 

^^^


Výpis kanálů

2,4 GHz
Rada Rudolf
Semerák Petr
Krajčovič Ivan
Horejsi Ivan
Novotný Radek
Jícha Robert
Pavlíček Martin
Bachtík Lubor
Veselovský Jiří
Janovský Radek
Lhota Jaroslav
Číp Mirek
Prašivka Miroslav
Kovařík Pavel
Matula Ondra
Krátký Aleš
Šnyrych Per
Muhl Jiří
Čermák Vladimír
Tomiska Leos
Dušek Petr
Koros Bedřich
Kozel Zdeněk
Holešínský František
Radek Malčík
Svoboda marek
Barč Radim
Jirásko Ladislav
Jirásko Michal
Slezák Petr
Nehera Petr
Kotula Miroslav
Lešák Petr
35 MHz
40 MHz
72 MHz

Kolizní kanály 35 MHz
Kolizní kanály 40 MHz
Kolizní kanály 72 MHz


Počet kolizních kanálů na 35 MHz
Počet kolizních kanálů na 40 MHz
Počet kolizních kanálů na 72 MHz

^^^


Rozlosování

Let č. - 1
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9
Skupina 1 Pavlíček Martin
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Šnyrych Per
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
Holešínský František
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Lhota Jaroslav
2,4 GHz
Svoboda marek
2,4 GHz
Skupina 2 Barč Radim
2,4 GHz
Bachtík Lubor
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
Kovařík Pavel
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Lešák Petr
2,4 GHz
Tomiska Leos
2,4 GHz
Skupina 3 Horejsi Ivan
2,4 GHz
- Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Semerák Petr
2,4 GHz
Jícha Robert
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Jirásko Michal
2,4 GHz
Jirásko Ladislav
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Skupina 4 Radek Malčík
2,4 GHz
Čermák Vladimír
2,4 GHz
Muhl Jiří
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
- - Veselovský Jiří
2,4 GHz
Kozel Zdeněk
2,4 GHz

Let č. - 2
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9
Skupina 1 Pavlíček Martin
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Lhota Jaroslav
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Svoboda marek
2,4 GHz
Bachtík Lubor
2,4 GHz
Šnyrych Per
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Skupina 2 Krátký Aleš
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Lešák Petr
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
Kovařík Pavel
2,4 GHz
Semerák Petr
2,4 GHz
Tomiska Leos
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Muhl Jiří
2,4 GHz
Skupina 3 - Kotula Miroslav
2,4 GHz
Čermák Vladimír
2,4 GHz
Kozel Zdeněk
2,4 GHz
- Rada Rudolf
2,4 GHz
Jirásko Michal
2,4 GHz
Radek Malčík
2,4 GHz
Holešínský František
2,4 GHz
Skupina 4 Jirásko Ladislav
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Jícha Robert
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
- Janovský Radek
2,4 GHz
Horejsi Ivan
2,4 GHz

Let č. - 3
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9
Skupina 1 Lhota Jaroslav
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Šnyrych Per
2,4 GHz
Svoboda marek
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Bachtík Lubor
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Skupina 2 Koros Bedřich
2,4 GHz
- Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Kozel Zdeněk
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Muhl Jiří
2,4 GHz
Lešák Petr
2,4 GHz
Semerák Petr
2,4 GHz
Tomiska Leos
2,4 GHz
Skupina 3 Horejsi Ivan
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
Jirásko Ladislav
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
Jícha Robert
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Skupina 4 - Jirásko Michal
2,4 GHz
Radek Malčík
2,4 GHz
Kovařík Pavel
2,4 GHz
- Čermák Vladimír
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Holešínský František
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz

Let č. - 4
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9
Skupina 1 Barč Radim
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Šnyrych Per
2,4 GHz
Lešák Petr
2,4 GHz
Lhota Jaroslav
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Svoboda marek
2,4 GHz
Skupina 2 Rada Rudolf
2,4 GHz
Jirásko Michal
2,4 GHz
Čermák Vladimír
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Muhl Jiří
2,4 GHz
- Bachtík Lubor
2,4 GHz
Skupina 3 Veselovský Jiří
2,4 GHz
- Tomiska Leos
2,4 GHz
- Kotula Miroslav
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Radek Malčík
2,4 GHz
Kovařík Pavel
2,4 GHz
Holešínský František
2,4 GHz
Skupina 4 Kozel Zdeněk
2,4 GHz
Jícha Robert
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Jirásko Ladislav
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
Horejsi Ivan
2,4 GHz
Semerák Petr
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz

Let č. - 5
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9
Skupina 1 Dušek Petr
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Čermák Vladimír
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Muhl Jiří
2,4 GHz
Lhota Jaroslav
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Skupina 2 Horejsi Ivan
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Jirásko Michal
2,4 GHz
Kozel Zdeněk
2,4 GHz
Tomiska Leos
2,4 GHz
Radek Malčík
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Holešínský František
2,4 GHz
Skupina 3 Šnyrych Per
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
- Kovařík Pavel
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
- Jícha Robert
2,4 GHz
Bachtík Lubor
2,4 GHz
Skupina 4 Semerák Petr
2,4 GHz
Lešák Petr
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
Svoboda marek
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Jirásko Ladislav
2,4 GHz
-

Let č. - 6
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9
Skupina 1 Bachtík Lubor
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Čermák Vladimír
2,4 GHz
Kozel Zdeněk
2,4 GHz
- Číp Mirek
2,4 GHz
Horejsi Ivan
2,4 GHz
Jirásko Michal
2,4 GHz
Skupina 2 Veselovský Jiří
2,4 GHz
Semerák Petr
2,4 GHz
- Matula Ondra
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Jirásko Ladislav
2,4 GHz
Muhl Jiří
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Tomiska Leos
2,4 GHz
Skupina 3 Kovařík Pavel
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Lešák Petr
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Svoboda marek
2,4 GHz
Lhota Jaroslav
2,4 GHz
Skupina 4 Janovský Radek
2,4 GHz
Šnyrych Per
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Radek Malčík
2,4 GHz
Jícha Robert
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
- Holešínský František
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz

Let č. - 7
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9
Skupina 1 Slezák Petr
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Bachtík Lubor
2,4 GHz
Tomiska Leos
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Semerák Petr
2,4 GHz
Kozel Zdeněk
2,4 GHz
Horejsi Ivan
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Skupina 2 Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Lešák Petr
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Jirásko Ladislav
2,4 GHz
Radek Malčík
2,4 GHz
Jirásko Michal
2,4 GHz
Jícha Robert
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Skupina 3 Krátký Aleš
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
- Kotula Miroslav
2,4 GHz
Šnyrych Per
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Lhota Jaroslav
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Skupina 4 Matula Ondra
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
- Čermák Vladimír
2,4 GHz
- Svoboda marek
2,4 GHz
Kovařík Pavel
2,4 GHz
Muhl Jiří
2,4 GHz
Holešínský František
2,4 GHz

Let č. - 8
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9
Skupina 1 - Radek Malčík
2,4 GHz
Semerák Petr
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
Jirásko Michal
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Šnyrych Per
2,4 GHz
Skupina 2 - Koros Bedřich
2,4 GHz
Kozel Zdeněk
2,4 GHz
Čermák Vladimír
2,4 GHz
Kovařík Pavel
2,4 GHz
Horejsi Ivan
2,4 GHz
Holešínský František
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Jirásko Ladislav
2,4 GHz
Skupina 3 Kotula Miroslav
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Bachtík Lubor
2,4 GHz
- Lešák Petr
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Tomiska Leos
2,4 GHz
Skupina 4 Číp Mirek
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Jícha Robert
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Muhl Jiří
2,4 GHz
Svoboda marek
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Lhota Jaroslav
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz

Let č. - 9
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9
Skupina 1 Holešínský František
2,4 GHz
Horejsi Ivan
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Jirásko Michal
2,4 GHz
Radek Malčík
2,4 GHz
- Semerák Petr
2,4 GHz
Tomiska Leos
2,4 GHz
Skupina 2 Lešák Petr
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
- Rada Rudolf
2,4 GHz
Kozel Zdeněk
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
Jirásko Ladislav
2,4 GHz
- Jícha Robert
2,4 GHz
Skupina 3 Číp Mirek
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Lhota Jaroslav
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Kovařík Pavel
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Skupina 4 Bachtík Lubor
2,4 GHz
Šnyrych Per
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Čermák Vladimír
2,4 GHz
Svoboda marek
2,4 GHz
Muhl Jiří
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz

Let č. - 10
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9
Skupina 1 Kozel Zdeněk
2,4 GHz
Kovařík Pavel
2,4 GHz
Jirásko Ladislav
2,4 GHz
Radek Malčík
2,4 GHz
Lhota Jaroslav
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Jícha Robert
2,4 GHz
Holešínský František
2,4 GHz
Semerák Petr
2,4 GHz
Skupina 2 Nehera Petr
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Čermák Vladimír
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Horejsi Ivan
2,4 GHz
Šnyrych Per
2,4 GHz
- Bachtík Lubor
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Skupina 3 Pavlíček Martin
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
- Rada Rudolf
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Muhl Jiří
2,4 GHz
Svoboda marek
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Skupina 4 Veselovský Jiří
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Tomiska Leos
2,4 GHz
- Barč Radim
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Lešák Petr
2,4 GHz
Jirásko Michal
2,4 GHz

^^^


'Kdo s kým'

Rada Rudolf
Semerák Petr
Krajčovič Ivan
Horejsi Ivan
Novotný Radek
Jícha Robert
Pavlíček Martin
Bachtík Lubor
Veselovský Jiří
Janovský Radek
Lhota Jaroslav
Číp Mirek
Prašivka Miroslav
Kovařík Pavel
Matula Ondra
Krátký Aleš
Šnyrych Per
Muhl Jiří
Čermák Vladimír
Tomiska Leos
Dušek Petr
Koros Bedřich
Kozel Zdeněk
Holešínský František
Radek Malčík
Svoboda marek
Barč Radim
Jirásko Ladislav
Jirásko Michal
Slezák Petr
Nehera Petr
Kotula Miroslav
Lešák Petr
Rada Rudolf X 1 1 1 3 3 2 2 2 1 3 4 1 2 4 5 1 3 2 1 2 1 2 1 1 4 2 3 2 2 3 3 4
Semerák Petr 1 X 2 4 0 3 1 1 3 3 1 2 3 2 4 4 1 3 0 5 2 3 4 2 3 1 2 5 3 2 0 1 3
Krajčovič Ivan 1 2 X 2 3 1 3 4 2 1 4 2 1 1 2 2 4 3 3 3 3 2 1 0 0 3 4 1 3 3 3 4 4
Horejsi Ivan 1 4 2 X 0 4 0 3 2 8 0 4 1 1 2 2 1 0 3 3 3 3 5 3 2 0 1 5 4 2 3 2 0
Novotný Radek 3 0 3 0 X 2 5 5 3 0 5 1 2 3 1 1 5 4 3 1 2 1 0 2 0 7 4 0 2 4 2 1 2
Jícha Robert 3 3 1 4 2 X 1 1 3 6 2 3 2 2 2 4 2 1 0 0 3 2 3 2 3 1 1 7 2 1 2 2 2
Pavlíček Martin 2 1 3 0 5 1 X 3 1 1 5 1 4 2 1 3 5 3 2 1 4 2 0 2 3 6 3 1 2 4 1 2 2
Bachtík Lubor 2 1 4 3 5 1 3 X 2 1 2 2 2 2 2 0 5 2 4 3 0 1 2 0 0 3 4 0 2 6 5 3 2
Veselovský Jiří 2 3 2 2 3 3 1 2 X 1 2 2 1 4 4 2 1 4 1 5 3 3 2 1 2 1 5 2 1 2 0 3 2
Janovský Radek 1 3 1 8 0 6 1 1 1 X 0 3 3 1 2 3 2 0 2 2 4 2 3 4 4 0 0 6 4 1 4 1 1
Lhota Jaroslav 3 1 4 0 5 2 5 2 2 0 X 3 4 3 1 2 5 2 1 0 3 5 1 2 1 6 6 1 0 4 1 2 2
Číp Mirek 4 2 2 4 1 3 1 2 2 3 3 X 2 2 4 3 1 3 1 3 1 3 4 1 1 2 3 2 2 0 4 4 2
Prašivka Miroslav 1 3 1 1 2 2 4 2 1 3 4 2 X 1 2 4 6 1 1 1 3 3 1 2 3 4 3 2 2 3 2 1 4
Kovařík Pavel 2 2 1 1 3 2 2 2 4 1 3 2 1 X 4 1 1 2 3 3 1 4 2 5 3 2 2 2 1 0 2 4 3
Matula Ondra 4 4 2 2 1 2 1 2 4 2 1 4 2 4 X 5 0 4 1 4 1 1 1 1 0 3 3 4 0 2 2 3 4
Krátký Aleš 5 4 2 2 1 4 3 0 2 3 2 3 4 1 5 X 4 2 0 1 2 0 2 2 2 3 0 4 1 2 2 2 3
Šnyrych Per 1 1 4 1 5 2 5 5 1 2 5 1 6 1 0 4 X 1 2 0 2 1 0 2 2 5 3 0 1 4 4 2 1
Muhl Jiří 3 3 3 0 4 1 3 2 4 0 2 3 1 2 4 2 1 X 5 3 2 3 2 1 1 4 3 1 1 3 2 1 2
Čermák Vladimír 2 0 3 3 3 0 2 4 1 2 1 1 1 3 1 0 2 5 X 0 2 3 4 4 3 2 1 1 4 3 4 3 0
Tomiska Leos 1 5 3 3 1 0 1 3 5 2 0 3 1 3 4 1 0 3 0 X 2 2 3 3 3 0 4 1 3 3 3 2 5
Dušek Petr 2 2 3 3 2 3 4 0 3 4 3 1 3 1 1 2 2 2 2 2 X 5 1 1 4 2 3 3 4 1 1 0 4
Koros Bedřich 1 3 2 3 1 2 2 1 3 2 5 3 3 4 1 0 1 3 3 2 5 X 5 2 2 2 4 3 0 2 1 1 3
Kozel Zdeněk 2 4 1 5 0 3 0 2 2 3 1 4 1 2 1 2 0 2 4 3 1 5 X 4 4 0 1 4 3 2 1 2 2
Holešínský František 1 2 0 3 2 2 2 0 1 4 2 1 2 5 1 2 2 1 4 3 1 2 4 X 7 2 0 2 4 1 3 3 0
Radek Malčík 1 3 0 2 0 3 3 0 2 4 1 1 3 3 0 2 2 1 3 3 4 2 4 7 X 0 0 2 6 0 3 3 1
Svoboda marek 4 1 3 0 7 1 6 3 1 0 6 2 4 2 3 3 5 4 2 0 2 2 0 2 0 X 4 1 0 3 1 1 3
Barč Radim 2 2 4 1 4 1 3 4 5 0 6 3 3 2 3 0 3 3 1 4 3 4 1 0 0 4 X 1 1 5 1 1 3
Jirásko Ladislav 3 5 1 5 0 7 1 0 2 6 1 2 2 2 4 4 0 1 1 1 3 3 4 2 2 1 1 X 2 2 1 1 3
Jirásko Michal 2 3 3 4 2 2 2 2 1 4 0 2 2 1 0 1 1 1 4 3 4 0 3 4 6 0 1 2 X 1 3 4 2
Slezák Petr 2 2 3 2 4 1 4 6 2 1 4 0 3 0 2 2 4 3 3 3 1 2 2 1 0 3 5 2 1 X 3 1 2
Nehera Petr 3 0 3 3 2 2 1 5 0 4 1 4 2 2 2 2 4 2 4 3 1 1 1 3 3 1 1 1 3 3 X 3 2
Kotula Miroslav 3 1 4 2 1 2 2 3 3 1 2 4 1 4 3 2 2 1 3 2 0 1 2 3 3 1 1 1 4 1 3 X 1
Lešák Petr 4 3 4 0 2 2 2 2 2 1 2 2 4 3 4 3 1 2 0 5 4 3 2 0 1 3 3 3 2 2 2 1 X

Výsledky základních kol

Kolo - 1 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Pavlíček Martin

9:58
50
122
Prašivka Miroslav

9:56
50
150
Slezák Petr

9:53
45
157
Šnyrych Per

9:58
50
92
Krátký Aleš

9:59
50
74
Holešínský František

6:14
40
166
Novotný Radek

9:55
50
62
Lhota Jaroslav

6:7
50
139
Svoboda marek

6:29
0
144
587 571 559,5 602 612 331 614 347,5 317
956,03 929,97 911,24 980,46 996,74 539,09 1000 565,96 516,29

Kolo - 1 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Barč Radim

9:57
40
110
Bachtík Lubor

9:55
40
168
Matula Ondra

8:57
25
99
Kovařík Pavel

5:14
35
148
Rada Rudolf

9:59
0
86
Nehera Petr

9:58
35
87
Číp Mirek

7:48
50
108
Lešák Petr

4:19
15
170
Tomiska Leos

5:47
45
126
582 551 512,5 275 556 589,5 464 189 329
987,28 934,69 869,38 466,5 943,17 1000 787,11 320,61 558,1

Kolo - 1 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Horejsi Ivan

4:40
50
136
-- Krajčovič Ivan

5:17
0
91
Semerák Petr

9:57
50
109
Jícha Robert

4:20
20
149
Janovský Radek

0:0
0
0
Jirásko Michal

8:55
50
156
Jirásko Ladislav

4:25
40
198
Kotula Miroslav

3:41
45
69
262 -- 271,5 592,5 205,5 0 507 206 231,5
442,19 -- 458,23 1000 346,84 0 855,7 347,68 390,72

Kolo - 1 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Radek Malčík

9:58
50
74
Čermák Vladimír

0:0
0
0
Muhl Jiří

0:0
0
0
Koros Bedřich

9:37
35
159
Dušek Petr

9:56
45
97
-- -- Veselovský Jiří

9:56
0
192
Kozel Zdeněk

9:50
40
176
611 0 0 532,5 592,5 -- -- 500 542
1000 0 0 871,52 969,72 -- -- 818,33 887,07

Kolo - 2 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Pavlíček Martin

9:58
50
113
Novotný Radek

9:57
50
95
Lhota Jaroslav

2:42
45
80
Slezák Petr

9:57
45
129
Barč Radim

9:58
50
182
Svoboda marek

9:54
30
202
Bachtík Lubor

6:14
15
195
Šnyrych Per

9:56
50
86
Prašivka Miroslav

7:13
50
117
591,5 599,5 167 577,5 557 518 291,5 603 424,5
980,93 994,2 276,95 957,71 923,71 859,04 483,42 1000 703,98

Kolo - 2 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Krátký Aleš

9:26
50
92
Krajčovič Ivan

0:0
0
0
Lešák Petr

4:53
10
196
Matula Ondra

9:55
50
88
Kovařík Pavel

9:40
45
202
Semerák Petr

9:22
50
115
Tomiska Leos

6:15
0
194
Veselovský Jiří

5:40
45
160
Muhl Jiří

0:0
0
0
570 0 205 601 519 554,5 278 305 0
948,42 0 341,1 1000 863,56 922,63 462,56 507,49 0

Kolo - 2 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
-- Kotula Miroslav

9:51
50
78
Čermák Vladimír

0:0
0
0
Kozel Zdeněk

9:55
35
183
-- Rada Rudolf

9:53
40
124
Jirásko Michal

9:49
45
139
Radek Malčík

9:58
50
35
Holešínský František

9:57
40
148
-- 602 0 538,5 -- 571 564,5 630,5 563
-- 954,8 0 854,08 -- 905,63 895,32 1000 892,94

Kolo - 2 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Jirásko Ladislav

9:39
50
213
Číp Mirek

9:58
35
136
Dušek Petr

9:56
40
85
Jícha Robert

9:48
15
164
Nehera Petr

9:57
45
78
Koros Bedřich

9:54
40
177
-- Janovský Radek

9:48
25
122
Horejsi Ivan

9:42
40
141
490 565 593,5 521 603 545,5 -- 552 551,5
812,6 936,98 984,25 864,01 1000 904,64 -- 915,42 914,59

Kolo - 3 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Lhota Jaroslav

9:44
35
185
Barč Radim

5:46
50
111
Šnyrych Per

5:22
45
107
Svoboda marek

9:36
0
133
Krajčovič Ivan

9:51
50
145
Slezák Petr

9:55
45
81
Novotný Radek

9:57
50
75
Bachtík Lubor

9:58
0
198
Pavlíček Martin

9:57
50
121
526,5 340,5 313,5 509,5 568,5 599,5 609,5 499 586,5
863,82 558,65 514,36 835,93 932,73 983,59 1000 818,7 962,26

Kolo - 3 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Koros Bedřich

9:40
0
165
-- Prašivka Miroslav

9:56
50
66
Kozel Zdeněk

9:43
0
188
Číp Mirek

9:52
40
111
Muhl Jiří

3:44
45
60
Lešák Petr

9:56
30
211
Semerák Petr

9:58
50
143
Tomiska Leos

9:58
15
165
497,5 -- 613 489 576,5 239 493 576,5 530,5
811,58 -- 1000 797,72 940,46 389,89 804,24 940,46 865,42

Kolo - 3 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Horejsi Ivan

4:27
45
145
Matula Ondra

6:18
50
207
Jirásko Ladislav

5:38
45
184
Janovský Radek

6:13
40
166
Krátký Aleš

7:36
20
160
Jícha Robert

5:49
0
183
Dušek Petr

7:45
45
153
Rada Rudolf

6:38
45
175
Veselovský Jiří

6:19
50
189
239,5 307 291 330 396 257,5 433,5 355,5 334,5
552,48 708,19 671,28 761,25 913,49 594 1000 820,07 771,63

Kolo - 3 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
-- Jirásko Michal

9:52
50
145
Radek Malčík

8:47
50
43
Kovařík Pavel

9:47
45
159
-- Čermák Vladimír

0:0
0
0
Kotula Miroslav

9:56
50
114
Holešínský František

9:52
45
130
Nehera Petr

0:0
0
0
-- 569,5 555,5 552,5 -- 0 589 572 0
-- 966,89 943,12 938,03 -- 0 1000 971,14 0

Kolo - 4 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Barč Radim

9:55
50
135
Dušek Petr

9:55
40
110
Krajčovič Ivan

9:53
45
86
Šnyrych Per

9:59
0
75
Lešák Petr

9:57
25
166
Lhota Jaroslav

9:57
50
151
Koros Bedřich

4:45
0
160
Prašivka Miroslav

5:39
0
53
Svoboda marek

0:0
0
0
577,5 580 595 561,5 539 571,5 205 312,5 0
970,59 974,79 1000 943,7 905,88 960,5 344,54 525,21 0

Kolo - 4 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Rada Rudolf

9:56
50
107
Jirásko Michal

9:52
45
142
Čermák Vladimír

0:0
0
0
Slezák Petr

9:55
50
90
Nehera Petr

9:55
50
74
Novotný Radek

9:56
50
90
Muhl Jiří

5:57
45
86
-- Bachtík Lubor

9:58
0
210
592,5 566 0 600 608 601 359 -- 468
974,51 930,92 0 986,84 1000 988,49 590,46 -- 769,74

Kolo - 4 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Veselovský Jiří

6:58
30
124
-- Tomiska Leos

9:55
25
142
-- Kotula Miroslav

6:7
50
100
Pavlíček Martin

9:58
45
80
Radek Malčík

9:57
45
59
Kovařík Pavel

9:55
25
173
Holešínský František

4:23
45
140
386 -- 549 -- 367 603 612,5 533,5 238
630,2 -- 896,33 -- 599,18 984,49 1000 871,02 388,57

Kolo - 4 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Kozel Zdeněk

9:49
40
195
Jícha Robert

9:50
45
184
Janovský Radek

9:56
35
151
Číp Mirek

0:0
0
0
Jirásko Ladislav

9:46
0
224
Matula Ondra

7:41
0
137
Horejsi Ivan

9:46
45
172
Semerák Petr

6:45
45
158
Krátký Aleš

9:56
50
112
531,5 543 555,5 0 414 392,5 545 371 590
900,85 920,34 941,53 0 701,69 665,25 923,73 628,81 1000

Kolo - 5 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Dušek Petr

5:25
5
109
Barč Radim

9:56
45
154
Slezák Petr

9:54
45
82
Krajčovič Ivan

6:10
30
123
Čermák Vladimír

0:0
0
0
Koros Bedřich

8:15
35
167
Muhl Jiří

1:24
40
58
Lhota Jaroslav

9:57
0
151
Pavlíček Martin

9:56
45
118
275,5 564 598 338,5 0 446,5 95 521,5 582
460,7 943,14 1000 566,05 0 746,66 158,86 872,07 973,24

Kolo - 5 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Horejsi Ivan

9:54
45
150
Nehera Petr

7:33
0
90
Janovský Radek

9:49
40
129
Jirásko Michal

9:52
50
140
Kozel Zdeněk

5:11
15
134
Tomiska Leos

5:18
45
148
Radek Malčík

9:55
45
62
Číp Mirek

9:58
0
153
Holešínský František

5:8
35
220
564 408 564,5 572 259 289 609 521,5 183
926,11 669,95 926,93 939,24 425,29 474,55 1000 856,32 300,49

Kolo - 5 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Šnyrych Per

3:58
50
95
Veselovský Jiří

8:6
35
152
-- Kovařík Pavel

4:25
30
127
Novotný Radek

4:6
50
71
Kotula Miroslav

9:26
15
126
-- Jícha Robert

6:9
0
170
Bachtík Lubor

6:44
35
180
240,5 445 -- 231,5 260,5 518 -- 284 349
464,29 859,07 -- 446,91 502,9 1000 -- 548,26 673,75

Kolo - 5 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Semerák Petr

9:57
45
98
Lešák Petr

9:47
35
154
Matula Ondra

3:7
0
94
Krátký Aleš

5:50
25
89
Svoboda marek

5:4
0
155
Rada Rudolf

5:0
50
152
Prašivka Miroslav

9:50
50
69
Jirásko Ladislav

4:34
35
152
--
593 545 140 330,5 226,5 274 605,5 233 --
979,36 900,08 231,21 545,83 374,07 452,52 1000 384,81 --

Kolo - 6 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Bachtík Lubor

8:12
45
167
Kotula Miroslav

9:57
45
184
Krajčovič Ivan

9:50
40
116
Čermák Vladimír

0:0
0
0
Kozel Zdeněk

9:56
15
197
-- Číp Mirek

8:58
0
115
Horejsi Ivan

6:24
25
199
Jirásko Michal

9:53
50
142
453,5 550 572 0 512,5 -- 480,5 309,5 572
792,83 961,54 1000 0 895,98 -- 840,03 541,08 1000

Kolo - 6 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Veselovský Jiří

5:20
45
150
Semerák Petr

5:5
45
110
-- Matula Ondra

7:5
0
140
Barč Radim

9:53
50
150
Jirásko Ladislav

9:44
30
249
Muhl Jiří

9:54
50
79
Slezák Petr

5:45
45
196
Tomiska Leos

4:37
40
125
290 295 -- 355 568 367 604,5 292 254,5
479,74 488,01 -- 587,26 939,62 607,11 1000 483,04 421,01

Kolo - 6 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Kovařík Pavel

9:55
40
163
Koros Bedřich

6:22
30
159
Novotný Radek

9:57
50
125
Rada Rudolf

9:57
45
144
Lešák Petr

6:6
30
191
Dušek Petr

9:56
40
146
Pavlíček Martin

7:31
50
152
Svoboda marek

9:36
45
150
Lhota Jaroslav

9:54
50
210
553,5 332,5 584,5 570 300,5 563 425 546 514
946,96 568,86 1000 975,19 514,11 963,22 727,12 934,13 879,38

Kolo - 6 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Janovský Radek

9:58
40
166
Šnyrych Per

5:39
50
87
Prašivka Miroslav

4:14
40
76
Radek Malčík

9:58
50
120
Jícha Robert

9:54
45
164
Nehera Petr

9:50
45
182
-- Holešínský František

9:58
0
116
Krátký Aleš

9:58
45
124
555 345,5 256 588 557 544 -- 540 581
943,88 587,59 435,37 1000 947,28 925,17 -- 918,37 988,1

Kolo - 7 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Slezák Petr

9:56
50
179
Koros Bedřich

6:7
0
166
Bachtík Lubor

5:25
50
155
Tomiska Leos

9:56
30
211
Veselovský Jiří

9:46
45
175
Semerák Petr

9:57
50
187
Kozel Zdeněk

9:53
40
202
Horejsi Ivan

0:0
0
0
Barč Radim

9:57
50
178
556,5 284 297,5 493 543,5 553,5 527 0 558
997,31 508,96 533,15 883,51 974,01 991,94 944,44 0 1000

Kolo - 7 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Prašivka Miroslav

9:52
50
110
Lešák Petr

6:17
35
165
Dušek Petr

9:57
50
164
Pavlíček Martin

9:57
50
203
Jirásko Ladislav

9:49
25
240
Radek Malčík

9:56
50
149
Jirásko Michal

9:54
45
138
Jícha Robert

8:30
35
175
Janovský Radek

9:56
30
183
587 329,5 565 538 394 571,5 570 457,5 534,5
1000 561,33 962,52 916,52 671,21 973,59 971,04 779,39 910,56

Kolo - 7 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Krátký Aleš

9:57
50
141
Rada Rudolf

9:58
50
175
Číp Mirek

9:57
40
191
-- Kotula Miroslav

9:58
50
193
Šnyrych Per

5:56
0
128
Krajčovič Ivan

6:30
0
145
Lhota Jaroslav

9:59
40
219
Nehera Petr

9:56
40
176
576,5 560,5 541,5 -- 551,5 292 317,5 482 548
1000 972,25 939,29 -- 956,63 506,5 550,74 836,08 950,56

Kolo - 7 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Matula Ondra

8:26
45
174
Novotný Radek

7:33
50
154
-- Čermák Vladimír

0:0
0
0
-- Svoboda marek

8:10
40
205
Kovařík Pavel

6:5
35
160
Muhl Jiří

4:8
50
107
Holešínský František

8:0
50
206
464 426 -- 0 -- 415 320 244,5 412
1000 918,1 -- 0 -- 894,4 689,66 526,94 887,93

Kolo - 8 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
-- Radek Malčík

5:58
45
65
Semerák Petr

8:5
40
183
Krátký Aleš

5:44
50
126
Jirásko Michal

5:47
50
144
Pavlíček Martin

5:48
50
148
Dušek Petr

6:9
20
143
Prašivka Miroslav

6:26
45
132
Šnyrych Per

4:32
50
185
-- 370,5 433,5 331 325 324 317,5 365 229,5
-- 854,67 1000 763,55 749,71 747,4 732,41 841,98 529,41

Kolo - 8 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
-- Koros Bedřich

6:37
0
200
Kozel Zdeněk

5:23
35
188
Čermák Vladimír

0:0
0
0
Kovařík Pavel

5:30
35
161
Horejsi Ivan

6:0
50
191
Holešínský František

8:13
10
242
Janovský Radek

9:43
40
179
Jirásko Ladislav

4:33
50
159
-- 297 264 0 284,5 314,5 277 533,5 243,5
-- 556,7 494,85 0 533,27 589,5 519,21 1000 456,42

Kolo - 8 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Kotula Miroslav

6:55
0
206
Nehera Petr

7:35
0
182
Slezák Petr

9:52
45
188
Bachtík Lubor

5:20
45
139
-- Lešák Petr

7:58
0
190
Matula Ondra

9:56
45
213
Krajčovič Ivan

4:38
40
164
Tomiska Leos

0:0
0
0
297 364 543 295,5 -- 383 502 236 0
546,96 670,35 1000 544,2 -- 705,34 924,49 434,62 0

Kolo - 8 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Číp Mirek

9:54
45
245
Novotný Radek

9:54
50
178
Jícha Robert

5:51
0
165
Rada Rudolf

7:39
50
177
Muhl Jiří

0:0
0
0
Svoboda marek

9:49
40
247
Veselovský Jiří

9:50
50
185
Lhota Jaroslav

5:16
40
171
Barč Radim

9:53
50
176
404 555 268,5 420,5 0 388 547,5 270,5 555
727,93 1000 483,78 757,66 0 699,1 986,49 487,39 1000

Kolo - 9 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Holešínský František

9:19
35
209
Horejsi Ivan

9:47
45
186
Janovský Radek

7:24
0
152
Dušek Petr

4:33
45
112
Jirásko Michal

6:36
50
173
Radek Malčík

9:58
50
89
-- Semerák Petr

9:55
50
148
Tomiska Leos

0:0
0
0
0 0 0 0 0 0 -- 0 0
0 0 0 0 0 0 -- 0 0

Kolo - 9 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Lešák Petr

4:40
45
208
Slezák Petr

9:55
50
195
-- Rada Rudolf

6:6
50
184
Kozel Zdeněk

6:12
0
193
Krátký Aleš

8:17
0
170
Jirásko Ladislav

8:5
0
156
-- Jícha Robert

4:58
45
167
259,5 259,5 -- 259,5 259,5 259,5 259,5 -- 259,5
259,5 259,5 -- 259,5 259,5 259,5 259,5 -- 259,5

Kolo - 9 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Číp Mirek

5:56
50
172
Barč Radim

7:38
50
181
Lhota Jaroslav

7:7
25
144
Koros Bedřich

6:3
50
167
Kovařík Pavel

8:46
0
216
Prašivka Miroslav

5:0
40
165
Kotula Miroslav

5:28
0
133
Matula Ondra

6:47
50
195
Veselovský Jiří

4:41
0
127
217,5 217,5 217,5 217,5 217,5 217,5 217,5 217,5 217,5
217,5 217,5 217,5 217,5 217,5 217,5 217,5 217,5 217,5

Kolo - 9 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Bachtík Lubor

8:32
30
205
Šnyrych Per

9:55
0
187
Pavlíček Martin

9:57
0
210
Novotný Radek

9:10
0
185
Nehera Petr

9:45
30
158
Čermák Vladimír

0:0
0
0
Svoboda marek

9:45
0
201
Muhl Jiří

0:0
0
0
Krajčovič Ivan

9:57
40
153
560,5 560,5 560,5 560,5 560,5 560,5 560,5 560,5 560,5
560,5 560,5 560,5 560,5 560,5 560,5 560,5 560,5 560,5

Kolo - 10 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Kozel Zdeněk

9:41
45
155
Kovařík Pavel

9:45
35
225
Jirásko Ladislav

9:51
20
232
Radek Malčík

9:58
50
180
Lhota Jaroslav

9:52
45
207
Koros Bedřich

9:43
0
204
Jícha Robert

9:32
40
199
Holešínský František

9:55
35
205
Semerák Petr

9:51
50
227
460 460 460 460 460 460 460 460 460
460 460 460 460 460 460 460 460 460

Kolo - 10 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Nehera Petr

4:34
0
128
Janovský Radek

8:30
50
176
Čermák Vladimír

0:0
0
0
Prašivka Miroslav

0:0
0
0
Horejsi Ivan

9:48
40
215
Šnyrych Per

9:55
50
183
-- Bachtík Lubor

9:46
50
213
Slezák Petr

9:51
45
195
538,5 538,5 538,5 538,5 538,5 538,5 -- 538,5 538,5
538,5 538,5 538,5 538,5 538,5 538,5 -- 538,5 538,5

Kolo - 10 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Pavlíček Martin

9:30
50
162
Matula Ondra

7:10
50
161
-- Rada Rudolf

6:37
10
185
Kotula Miroslav

6:39
45
182
Muhl Jiří

0:0
0
0
Svoboda marek

5:13
0
199
Krátký Aleš

3:21
25
108
Číp Mirek

6:52
40
191
356,5 356,5 -- 356,5 356,5 356,5 356,5 356,5 356,5
356,5 356,5 -- 356,5 356,5 356,5 356,5 356,5 356,5

Kolo - 10 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Veselovský Jiří

8:2
40
160
Dušek Petr

7:20
0
104
Tomiska Leos

0:0
0
0
-- Barč Radim

9:0
45
170
Krajčovič Ivan

7:59
25
154
Novotný Radek

7:54
0
124
Lešák Petr

0:0
0
0
Jirásko Michal

8:51
20
172
465 465 465 -- 465 465 465 465 465
465 465 465 -- 465 465 465 465 465

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po základních kolech

Zákl. výsledky

poz. Jméno soutěžícího Klub Licence Frekvence Věková kategorie V teamu Stát přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo 7 Kolo 8 Kolo 9 Kolo 10 Kolo pen
1 Radek Malčík CZE-1392 2,4 GHz 0 0 CZE 1000 8916,71 1000
9:58 / 50 / 74
1000
9:58 / 50 / 35
943,12
8:47 / 50 / 43
1000
9:57 / 45 / 59
1000
9:55 / 45 / 62
1000
9:58 / 50 / 120
973,59
9:56 / 50 / 149
854,67
5:58 / 45 / 65
1000
9:58 / 50 / 89
1000
9:58 / 50 / 180
0
2 Slezák Petr CZE-342-044 2,4 GHz 0 0 CZE 987,99 8809,59 911,24
9:53 / 45 / 157
957,71
9:57 / 45 / 129
983,59
9:55 / 45 / 81
986,84
9:55 / 50 / 90
1000
9:54 / 45 / 82
483,04
5:45 / 45 / 196
997,31
9:56 / 50 / 179
1000
9:52 / 45 / 188
1000
9:55 / 50 / 195
972,9
9:51 / 45 / 195
0
3 Barč Radim CZE-342-001 2,4 GHz 0 0 CZE 982,91 8764,34 987,28
9:57 / 40 / 110
923,71
9:58 / 50 / 182
558,65
5:46 / 50 / 111
970,59
9:55 / 50 / 135
943,14
9:56 / 45 / 154
939,62
9:53 / 50 / 150
1000
9:57 / 50 / 178
1000
9:53 / 50 / 176
1000
7:38 / 50 / 181
1000
9:0 / 45 / 170
0
4 Novotný Radek CZE-1528 2,4 GHz 0 0 CZE 957,87 8541,03 1000
9:55 / 50 / 62
994,2
9:57 / 50 / 95
1000
9:57 / 50 / 75
988,49
9:56 / 50 / 90
502,9
4:6 / 50 / 71
1000
9:57 / 50 / 125
918,1
7:33 / 50 / 154
1000
9:54 / 50 / 178
816,24
9:10 / 0 / 185
824
7:54 / 0 / 124
0
5 Pavlíček Martin CZE-069-003 2,4 GHz 0 0 CZE 936,9 8354,051 956,03
9:58 / 50 / 122
980,93
9:58 / 50 / 113
962,26
9:57 / 50 / 121
984,49
9:58 / 45 / 80
973,24
9:56 / 45 / 118
727,12
7:31 / 50 / 152
916,52
9:57 / 50 / 203
747,4
5:48 / 50 / 148
833,18
9:57 / 0 / 210
1000
9:30 / 50 / 162
0
6 Jirásko Michal CZE-210-081 2,4 GHz 0 0 CZE 923,98 8238,82 855,7
8:55 / 50 / 156
895,32
9:49 / 45 / 139
966,89
9:52 / 50 / 145
930,92
9:52 / 45 / 142
939,24
9:52 / 50 / 140
1000
9:53 / 50 / 142
971,04
9:54 / 45 / 138
749,71
5:47 / 50 / 144
595,69
6:36 / 50 / 173
930
8:51 / 20 / 172
0
7 Semerák Petr CZE-210-088 2,4 GHz 0 0 CZE 923,4 8233,72 1000
9:57 / 50 / 109
922,63
9:22 / 50 / 115
940,46
9:58 / 50 / 143
628,81
6:45 / 45 / 158
979,36
9:57 / 45 / 98
488,01
5:5 / 45 / 110
991,94
9:57 / 50 / 187
1000
8:5 / 40 / 183
946,15
9:55 / 50 / 148
824,37
9:51 / 50 / 227
0
8 Krátký Aleš CZE-211-999 2,4 GHz 0 0 CZE 886,95 7908,64 996,74
9:59 / 50 / 74
948,42
9:26 / 50 / 92
913,49
7:36 / 20 / 160
1000
9:56 / 50 / 112
545,83
5:50 / 25 / 89
988,1
9:58 / 45 / 124
1000
9:57 / 50 / 141
763,55
5:44 / 50 / 126
752,51
8:17 / 0 / 170
319,11
3:21 / 25 / 108
0
9 Janovský Radek CZE-232-53 2,4 GHz 0 0 CZE 881,73 7862,109 0
0:0 / 0 / 0
915,42
9:48 / 25 / 122
761,25
6:13 / 40 / 166
941,53
9:56 / 35 / 151
926,93
9:49 / 40 / 129
943,88
9:58 / 40 / 166
910,56
9:56 / 30 / 183
1000
9:43 / 40 / 179
609,78
7:24 / 0 / 152
852,76
8:30 / 50 / 176
0
10 Dušek Petr CZE-232-003 2,4 GHz 0 0 CZE 877,41 7823,61 969,72
9:56 / 45 / 97
984,25
9:56 / 40 / 85
1000
7:45 / 45 / 153
974,79
9:55 / 40 / 110
460,7
5:25 / 5 / 109
963,22
9:56 / 40 / 146
962,52
9:57 / 50 / 164
732,41
6:9 / 20 / 143
434,13
4:33 / 45 / 112
776
7:20 / 0 / 104
0
11 Nehera Petr CZE-1460 2,4 GHz 0 0 CZE 846,92 7551,72 1000
9:58 / 35 / 87
1000
9:57 / 45 / 78
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:55 / 50 / 74
669,95
7:33 / 0 / 90
925,17
9:50 / 45 / 182
950,56
9:56 / 40 / 176
670,35
7:35 / 0 / 182
956,29
9:45 / 30 / 158
379,4
4:34 / 0 / 128
0
12 Rada Rudolf CZE-071-011 2,4 GHz 0 0 CZE 843,78 7523,75 943,17
9:59 / 0 / 86
905,63
9:53 / 40 / 124
820,07
6:38 / 45 / 175
974,51
9:56 / 50 / 107
452,52
5:0 / 50 / 152
975,19
9:57 / 45 / 144
972,25
9:58 / 50 / 175
757,66
7:39 / 50 / 177
591,78
6:6 / 50 / 184
583,49
6:37 / 10 / 185
0
13 Číp Mirek CZE-232-045 2,4 GHz 0 0 CZE 836,18 7456 787,11
7:48 / 50 / 108
936,98
9:58 / 35 / 136
940,46
9:52 / 40 / 111
0
0:0 / 0 / 0
856,32
9:58 / 0 / 153
840,03
8:58 / 0 / 115
939,29
9:57 / 40 / 191
727,93
9:54 / 45 / 245
766,47
5:56 / 50 / 172
661,41
6:52 / 40 / 191
0
14 Matula Ondra CZE-261-242 2,4 GHz 0 0 CZE 825,06 7356,84 869,38
8:57 / 25 / 99
1000
9:55 / 50 / 88
708,19
6:18 / 50 / 207
665,25
7:41 / 0 / 137
231,21
3:7 / 0 / 94
587,26
7:5 / 0 / 140
1000
8:26 / 45 / 174
924,49
9:56 / 45 / 213
861,08
6:47 / 50 / 195
741,19
7:10 / 50 / 161
0
15 Kotula Miroslav CZE-331-011 2,4 GHz 0 0 CZE 818,73 7300,38 390,72
3:41 / 45 / 69
954,8
9:51 / 50 / 78
1000
9:56 / 50 / 114
599,18
6:7 / 50 / 100
1000
9:26 / 15 / 126
961,54
9:57 / 45 / 184
956,63
9:58 / 50 / 193
546,96
6:55 / 0 / 206
626,35
5:28 / 0 / 133
654,92
6:39 / 45 / 182
0
16 Lhota Jaroslav CZE-069-073 2,4 GHz 0 0 CZE 818,7 7300,11 565,96
6:7 / 50 / 139
276,95
2:42 / 45 / 80
863,82
9:44 / 35 / 185
960,5
9:57 / 50 / 151
872,07
9:57 / 0 / 151
879,38
9:54 / 50 / 210
836,08
9:59 / 40 / 219
487,39
5:16 / 40 / 171
910,18
7:7 / 25 / 144
924,73
9:52 / 45 / 207
0
17 Kozel Zdeněk CZE-232-028 2,4 GHz 0 0 CZE 814,33 7261,161 887,07
9:50 / 40 / 176
854,08
9:55 / 35 / 183
797,72
9:43 / 0 / 188
900,85
9:49 / 40 / 195
425,29
5:11 / 15 / 134
895,98
9:56 / 15 / 197
944,44
9:53 / 40 / 202
494,85
5:23 / 35 / 188
503,2
6:12 / 0 / 193
982,97
9:41 / 45 / 155
0
18 Prašivka Miroslav CZE-261-025 2,4 GHz 0 0 CZE 791,02 7053,28 929,97
9:56 / 50 / 150
703,98
7:13 / 50 / 117
1000
9:56 / 50 / 66
525,21
5:39 / 0 / 53
1000
9:50 / 50 / 69
435,37
4:14 / 40 / 76
1000
9:52 / 50 / 110
841,98
6:26 / 45 / 132
616,77
5:0 / 40 / 165
0
0:0 / 0 / 0
0
19 Kovařík Pavel CZE-261-061 2,4 GHz 0 0 CZE 786,38 7011,88 466,5
5:14 / 35 / 148
863,56
9:40 / 45 / 202
938,03
9:47 / 45 / 159
871,02
9:55 / 25 / 173
446,91
4:25 / 30 / 127
946,96
9:55 / 40 / 163
689,66
6:5 / 35 / 160
533,27
5:30 / 35 / 161
905,39
8:46 / 0 / 216
797,49
9:45 / 35 / 225
0
20 Šnyrych Per CZE-114-004 2,4 GHz 0 0 CZE 780,19 6956,761 980,46
9:58 / 50 / 92
1000
9:56 / 50 / 86
514,36
5:22 / 45 / 107
943,7
9:59 / 0 / 75
464,29
3:58 / 50 / 95
587,59
5:39 / 50 / 87
506,5
5:56 / 0 / 128
529,41
4:32 / 50 / 185
894,74
9:55 / 0 / 187
1000
9:55 / 50 / 183
0
21 Veselovský Jiří CZE-213-020 2,4 GHz 0 0 CZE 779,68 6952,18 818,33
9:56 / 0 / 192
507,49
5:40 / 45 / 160
771,63
6:19 / 50 / 189
630,2
6:58 / 30 / 124
859,07
8:6 / 35 / 152
479,74
5:20 / 45 / 150
974,01
9:46 / 45 / 175
986,49
9:50 / 50 / 185
520,96
4:41 / 0 / 127
884
8:2 / 40 / 160
0
22 Holešínský František CZE-261-411 2,4 GHz 0 0 CZE 764,18 6814,01 539,09
6:14 / 40 / 166
892,94
9:57 / 40 / 148
971,14
9:52 / 45 / 130
388,57
4:23 / 45 / 140
300,49
5:8 / 35 / 220
918,37
9:58 / 0 / 116
887,93
8:0 / 50 / 206
519,21
8:13 / 10 / 242
773,82
9:19 / 35 / 209
922,94
9:55 / 35 / 205
0
23 Krajčovič Ivan CZE-069-013 2,4 GHz 0 0 CZE 762,21 6796,37 458,23
5:17 / 0 / 91
0
0:0 / 0 / 0
932,73
9:51 / 50 / 145
1000
9:53 / 45 / 86
566,05
6:10 / 30 / 123
1000
9:50 / 40 / 116
550,74
6:30 / 0 / 145
434,62
4:38 / 40 / 164
1000
9:57 / 40 / 153
854
7:59 / 25 / 154
0
24 Bachtík Lubor CZE-069-014 2,4 GHz 0 0 CZE 754,4 6726,8 934,69
9:55 / 40 / 168
483,42
6:14 / 15 / 195
818,7
9:58 / 0 / 198
769,74
9:58 / 0 / 210
673,75
6:44 / 35 / 180
792,83
8:12 / 45 / 167
533,15
5:25 / 50 / 155
544,2
5:20 / 45 / 139
761,82
8:32 / 30 / 205
897,92
9:46 / 50 / 213
0
25 Horejsi Ivan CZE-171-019 2,4 GHz 0 0 CZE 746,4 6655,43 442,19
4:40 / 50 / 136
914,59
9:42 / 40 / 141
552,48
4:27 / 45 / 145
923,73
9:46 / 45 / 172
926,11
9:54 / 45 / 150
541,08
6:24 / 25 / 199
0
0:0 / 0 / 0
589,5
6:0 / 50 / 191
893,12
9:47 / 45 / 186
872,63
9:48 / 40 / 215
0
26 Koros Bedřich CZE-058-102 2,4 GHz 0 0 CZE 740,43 6602,23 871,52
9:37 / 35 / 159
904,64
9:54 / 40 / 177
811,58
9:40 / 0 / 165
344,54
4:45 / 0 / 160
746,66
8:15 / 35 / 167
568,86
6:22 / 30 / 159
508,96
6:7 / 0 / 166
556,7
6:37 / 0 / 200
789,22
6:3 / 50 / 167
844,09
9:43 / 0 / 204
0
27 Jícha Robert CZE-171-009 2,4 GHz 0 0 CZE 732,28 6529,49 346,84
4:20 / 20 / 149
864,01
9:48 / 15 / 164
594
5:49 / 0 / 183
920,34
9:50 / 45 / 184
548,26
6:9 / 0 / 170
947,28
9:54 / 45 / 164
779,39
8:30 / 35 / 175
483,78
5:51 / 0 / 165
473,97
4:58 / 45 / 167
918,46
9:32 / 40 / 199
0
28 Svoboda marek CZE-232-058 2,4 GHz 0 0 CZE 714,28 6369,01 516,29
6:29 / 0 / 144
859,04
9:54 / 30 / 202
835,93
9:36 / 0 / 133
0
0:0 / 0 / 0
374,07
5:4 / 0 / 155
934,13
9:36 / 45 / 150
894,4
8:10 / 40 / 205
699,1
9:49 / 40 / 247
859,95
9:45 / 0 / 201
396,1
5:13 / 0 / 199
0
29 Jirásko Ladislav CZE-210-074 2,4 GHz 0 0 CZE 649,59 5792,23 347,68
4:25 / 40 / 198
812,6
9:39 / 50 / 213
671,28
5:38 / 45 / 184
701,69
9:46 / 0 / 224
384,81
4:34 / 35 / 152
607,11
9:44 / 30 / 249
671,21
9:49 / 25 / 240
456,42
4:33 / 50 / 159
743,38
8:5 / 0 / 156
743,73
9:51 / 20 / 232
0
30 Lešák Petr CZE-210-095 2,4 GHz 0 0 607,83 5419,81 320,61
4:19 / 15 / 170
341,1
4:53 / 10 / 196
804,24
9:56 / 30 / 211
905,88
9:57 / 25 / 166
900,08
9:47 / 35 / 154
514,11
6:6 / 30 / 191
561,33
6:17 / 35 / 165
705,34
7:58 / 0 / 190
367,12
4:40 / 45 / 208
0
0:0 / 0 / 0
0
31 Tomiska Leos CZE-232-018 2,4 GHz 0 0 CZE 511,57 4561,48 558,1
5:47 / 45 / 126
462,56
6:15 / 0 / 194
865,42
9:58 / 15 / 165
896,33
9:55 / 25 / 142
474,55
5:18 / 45 / 148
421,01
4:37 / 40 / 125
883,51
9:56 / 30 / 211
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
32 Muhl Jiří CZE-210-013 2,4 GHz 0 0 CZE 299,01 2666,15 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
389,89
3:44 / 45 / 60
590,46
5:57 / 45 / 86
158,86
1:24 / 40 / 58
1000
9:54 / 50 / 79
526,94
4:8 / 50 / 107
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
33 Čermák Vladimír CZE-210-003 2,4 GHz 0 0 CZE 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Výsledky finálových kol


OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po finálních kolech

Celkové výsledky
Zakl. pozice Jméno soutěžícího přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo 7 Kolo 8 Kolo 9 Kolo 10 Kolo pen
1* Radek Malčík 1000 + 30 = 1030 8916,71 1000
9:58 / 50 / 74
1000
9:58 / 50 / 35
943,12
8:47 / 50 / 43
1000
9:57 / 45 / 59
1000
9:55 / 45 / 62
1000
9:58 / 50 / 120
973,59
9:56 / 50 / 149
854,67
5:58 / 45 / 65
1000
9:58 / 50 / 89
1000
9:58 / 50 / 180
0
2* Slezák Petr 987,99 + 25 = 1012,99 8809,59 911,24
9:53 / 45 / 157
957,71
9:57 / 45 / 129
983,59
9:55 / 45 / 81
986,84
9:55 / 50 / 90
1000
9:54 / 45 / 82
483,04
5:45 / 45 / 196
997,31
9:56 / 50 / 179
1000
9:52 / 45 / 188
1000
9:55 / 50 / 195
972,9
9:51 / 45 / 195
0
3* Barč Radim 982,91 + 20 = 1002,91 8764,34 987,28
9:57 / 40 / 110
923,71
9:58 / 50 / 182
558,65
5:46 / 50 / 111
970,59
9:55 / 50 / 135
943,14
9:56 / 45 / 154
939,62
9:53 / 50 / 150
1000
9:57 / 50 / 178
1000
9:53 / 50 / 176
1000
7:38 / 50 / 181
1000
9:0 / 45 / 170
0
4* Novotný Radek 957,87 + 15 = 972,87 8541,03 1000
9:55 / 50 / 62
994,2
9:57 / 50 / 95
1000
9:57 / 50 / 75
988,49
9:56 / 50 / 90
502,9
4:6 / 50 / 71
1000
9:57 / 50 / 125
918,1
7:33 / 50 / 154
1000
9:54 / 50 / 178
816,24
9:10 / 0 / 185
824
7:54 / 0 / 124
0
5* Pavlíček Martin 936,9 + 10 = 946,9 8354,051 956,03
9:58 / 50 / 122
980,93
9:58 / 50 / 113
962,26
9:57 / 50 / 121
984,49
9:58 / 45 / 80
973,24
9:56 / 45 / 118
727,12
7:31 / 50 / 152
916,52
9:57 / 50 / 203
747,4
5:48 / 50 / 148
833,18
9:57 / 0 / 210
1000
9:30 / 50 / 162
0
6* Jirásko Michal 923,98 + 5 = 928,98 8238,82 855,7
8:55 / 50 / 156
895,32
9:49 / 45 / 139
966,89
9:52 / 50 / 145
930,92
9:52 / 45 / 142
939,24
9:52 / 50 / 140
1000
9:53 / 50 / 142
971,04
9:54 / 45 / 138
749,71
5:47 / 50 / 144
595,69
6:36 / 50 / 173
930
8:51 / 20 / 172
0
7* Semerák Petr 923,4 8233,72 1000
9:57 / 50 / 109
922,63
9:22 / 50 / 115
940,46
9:58 / 50 / 143
628,81
6:45 / 45 / 158
979,36
9:57 / 45 / 98
488,01
5:5 / 45 / 110
991,94
9:57 / 50 / 187
1000
8:5 / 40 / 183
946,15
9:55 / 50 / 148
824,37
9:51 / 50 / 227
0
8* Krátký Aleš 886,95 7908,64 996,74
9:59 / 50 / 74
948,42
9:26 / 50 / 92
913,49
7:36 / 20 / 160
1000
9:56 / 50 / 112
545,83
5:50 / 25 / 89
988,1
9:58 / 45 / 124
1000
9:57 / 50 / 141
763,55
5:44 / 50 / 126
752,51
8:17 / 0 / 170
319,11
3:21 / 25 / 108
0
9* Janovský Radek 881,73 7862,109 0
0:0 / 0 / 0
915,42
9:48 / 25 / 122
761,25
6:13 / 40 / 166
941,53
9:56 / 35 / 151
926,93
9:49 / 40 / 129
943,88
9:58 / 40 / 166
910,56
9:56 / 30 / 183
1000
9:43 / 40 / 179
609,78
7:24 / 0 / 152
852,76
8:30 / 50 / 176
0
10* Dušek Petr 877,41 7823,61 969,72
9:56 / 45 / 97
984,25
9:56 / 40 / 85
1000
7:45 / 45 / 153
974,79
9:55 / 40 / 110
460,7
5:25 / 5 / 109
963,22
9:56 / 40 / 146
962,52
9:57 / 50 / 164
732,41
6:9 / 20 / 143
434,13
4:33 / 45 / 112
776
7:20 / 0 / 104
0
11 Nehera Petr 846,92 7551,72 1000
9:58 / 35 / 87
1000
9:57 / 45 / 78
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:55 / 50 / 74
669,95
7:33 / 0 / 90
925,17
9:50 / 45 / 182
950,56
9:56 / 40 / 176
670,35
7:35 / 0 / 182
956,29
9:45 / 30 / 158
379,4
4:34 / 0 / 128
0
12 Rada Rudolf 843,78 7523,75 943,17
9:59 / 0 / 86
905,63
9:53 / 40 / 124
820,07
6:38 / 45 / 175
974,51
9:56 / 50 / 107
452,52
5:0 / 50 / 152
975,19
9:57 / 45 / 144
972,25
9:58 / 50 / 175
757,66
7:39 / 50 / 177
591,78
6:6 / 50 / 184
583,49
6:37 / 10 / 185
0
13 Číp Mirek 836,18 7456 787,11
7:48 / 50 / 108
936,98
9:58 / 35 / 136
940,46
9:52 / 40 / 111
0
0:0 / 0 / 0
856,32
9:58 / 0 / 153
840,03
8:58 / 0 / 115
939,29
9:57 / 40 / 191
727,93
9:54 / 45 / 245
766,47
5:56 / 50 / 172
661,41
6:52 / 40 / 191
0
14 Matula Ondra 825,06 7356,84 869,38
8:57 / 25 / 99
1000
9:55 / 50 / 88
708,19
6:18 / 50 / 207
665,25
7:41 / 0 / 137
231,21
3:7 / 0 / 94
587,26
7:5 / 0 / 140
1000
8:26 / 45 / 174
924,49
9:56 / 45 / 213
861,08
6:47 / 50 / 195
741,19
7:10 / 50 / 161
0
15 Kotula Miroslav 818,73 7300,38 390,72
3:41 / 45 / 69
954,8
9:51 / 50 / 78
1000
9:56 / 50 / 114
599,18
6:7 / 50 / 100
1000
9:26 / 15 / 126
961,54
9:57 / 45 / 184
956,63
9:58 / 50 / 193
546,96
6:55 / 0 / 206
626,35
5:28 / 0 / 133
654,92
6:39 / 45 / 182
0
16 Lhota Jaroslav 818,7 7300,11 565,96
6:7 / 50 / 139
276,95
2:42 / 45 / 80
863,82
9:44 / 35 / 185
960,5
9:57 / 50 / 151
872,07
9:57 / 0 / 151
879,38
9:54 / 50 / 210
836,08
9:59 / 40 / 219
487,39
5:16 / 40 / 171
910,18
7:7 / 25 / 144
924,73
9:52 / 45 / 207
0
17 Kozel Zdeněk 814,33 7261,161 887,07
9:50 / 40 / 176
854,08
9:55 / 35 / 183
797,72
9:43 / 0 / 188
900,85
9:49 / 40 / 195
425,29
5:11 / 15 / 134
895,98
9:56 / 15 / 197
944,44
9:53 / 40 / 202
494,85
5:23 / 35 / 188
503,2
6:12 / 0 / 193
982,97
9:41 / 45 / 155
0
18 Prašivka Miroslav 791,02 7053,28 929,97
9:56 / 50 / 150
703,98
7:13 / 50 / 117
1000
9:56 / 50 / 66
525,21
5:39 / 0 / 53
1000
9:50 / 50 / 69
435,37
4:14 / 40 / 76
1000
9:52 / 50 / 110
841,98
6:26 / 45 / 132
616,77
5:0 / 40 / 165
0
0:0 / 0 / 0
0
19 Kovařík Pavel 786,38 7011,88 466,5
5:14 / 35 / 148
863,56
9:40 / 45 / 202
938,03
9:47 / 45 / 159
871,02
9:55 / 25 / 173
446,91
4:25 / 30 / 127
946,96
9:55 / 40 / 163
689,66
6:5 / 35 / 160
533,27
5:30 / 35 / 161
905,39
8:46 / 0 / 216
797,49
9:45 / 35 / 225
0
20 Šnyrych Per 780,19 6956,761 980,46
9:58 / 50 / 92
1000
9:56 / 50 / 86
514,36
5:22 / 45 / 107
943,7
9:59 / 0 / 75
464,29
3:58 / 50 / 95
587,59
5:39 / 50 / 87
506,5
5:56 / 0 / 128
529,41
4:32 / 50 / 185
894,74
9:55 / 0 / 187
1000
9:55 / 50 / 183
0
21 Veselovský Jiří 779,68 6952,18 818,33
9:56 / 0 / 192
507,49
5:40 / 45 / 160
771,63
6:19 / 50 / 189
630,2
6:58 / 30 / 124
859,07
8:6 / 35 / 152
479,74
5:20 / 45 / 150
974,01
9:46 / 45 / 175
986,49
9:50 / 50 / 185
520,96
4:41 / 0 / 127
884
8:2 / 40 / 160
0
22 Holešínský František 764,18 6814,01 539,09
6:14 / 40 / 166
892,94
9:57 / 40 / 148
971,14
9:52 / 45 / 130
388,57
4:23 / 45 / 140
300,49
5:8 / 35 / 220
918,37
9:58 / 0 / 116
887,93
8:0 / 50 / 206
519,21
8:13 / 10 / 242
773,82
9:19 / 35 / 209
922,94
9:55 / 35 / 205
0
23 Krajčovič Ivan 762,21 6796,37 458,23
5:17 / 0 / 91
0
0:0 / 0 / 0
932,73
9:51 / 50 / 145
1000
9:53 / 45 / 86
566,05
6:10 / 30 / 123
1000
9:50 / 40 / 116
550,74
6:30 / 0 / 145
434,62
4:38 / 40 / 164
1000
9:57 / 40 / 153
854
7:59 / 25 / 154
0
24 Bachtík Lubor 754,4 6726,8 934,69
9:55 / 40 / 168
483,42
6:14 / 15 / 195
818,7
9:58 / 0 / 198
769,74
9:58 / 0 / 210
673,75
6:44 / 35 / 180
792,83
8:12 / 45 / 167
533,15
5:25 / 50 / 155
544,2
5:20 / 45 / 139
761,82
8:32 / 30 / 205
897,92
9:46 / 50 / 213
0
25 Horejsi Ivan 746,4 6655,43 442,19
4:40 / 50 / 136
914,59
9:42 / 40 / 141
552,48
4:27 / 45 / 145
923,73
9:46 / 45 / 172
926,11
9:54 / 45 / 150
541,08
6:24 / 25 / 199
0
0:0 / 0 / 0
589,5
6:0 / 50 / 191
893,12
9:47 / 45 / 186
872,63
9:48 / 40 / 215
0
26 Koros Bedřich 740,43 6602,23 871,52
9:37 / 35 / 159
904,64
9:54 / 40 / 177
811,58
9:40 / 0 / 165
344,54
4:45 / 0 / 160
746,66
8:15 / 35 / 167
568,86
6:22 / 30 / 159
508,96
6:7 / 0 / 166
556,7
6:37 / 0 / 200
789,22
6:3 / 50 / 167
844,09
9:43 / 0 / 204
0
27 Jícha Robert 732,28 6529,49 346,84
4:20 / 20 / 149
864,01
9:48 / 15 / 164
594
5:49 / 0 / 183
920,34
9:50 / 45 / 184
548,26
6:9 / 0 / 170
947,28
9:54 / 45 / 164
779,39
8:30 / 35 / 175
483,78
5:51 / 0 / 165
473,97
4:58 / 45 / 167
918,46
9:32 / 40 / 199
0
28 Svoboda marek 714,28 6369,01 516,29
6:29 / 0 / 144
859,04
9:54 / 30 / 202
835,93
9:36 / 0 / 133
0
0:0 / 0 / 0
374,07
5:4 / 0 / 155
934,13
9:36 / 45 / 150
894,4
8:10 / 40 / 205
699,1
9:49 / 40 / 247
859,95
9:45 / 0 / 201
396,1
5:13 / 0 / 199
0
29 Jirásko Ladislav 649,59 5792,23 347,68
4:25 / 40 / 198
812,6
9:39 / 50 / 213
671,28
5:38 / 45 / 184
701,69
9:46 / 0 / 224
384,81
4:34 / 35 / 152
607,11
9:44 / 30 / 249
671,21
9:49 / 25 / 240
456,42
4:33 / 50 / 159
743,38
8:5 / 0 / 156
743,73
9:51 / 20 / 232
0
30 Lešák Petr 607,83 5419,81 320,61
4:19 / 15 / 170
341,1
4:53 / 10 / 196
804,24
9:56 / 30 / 211
905,88
9:57 / 25 / 166
900,08
9:47 / 35 / 154
514,11
6:6 / 30 / 191
561,33
6:17 / 35 / 165
705,34
7:58 / 0 / 190
367,12
4:40 / 45 / 208
0
0:0 / 0 / 0
0
31 Tomiska Leos 511,57 4561,48 558,1
5:47 / 45 / 126
462,56
6:15 / 0 / 194
865,42
9:58 / 15 / 165
896,33
9:55 / 25 / 142
474,55
5:18 / 45 / 148
421,01
4:37 / 40 / 125
883,51
9:56 / 30 / 211
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
32 Muhl Jiří 299,01 2666,15 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
389,89
3:44 / 45 / 60
590,46
5:57 / 45 / 86
158,86
1:24 / 40 / 58
1000
9:54 / 50 / 79
526,94
4:8 / 50 / 107
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
33 Čermák Vladimír 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Oficiální výsledovka s body



Výsledky

Kontakt - Jméno :32
Datum konání :26.8.2017
Kategorie :RCEV
Místo konání :Brdo-Stará Paka
Číslo pořádajícího klubu (např CZE96)CZE123
Kontakt - Jméno :kontakt - jmeno
Kontakt - Adresa :kontakt adresa
Kontakt - Email :kontakt email
Kontakt - Telefon :kontakt - telefon
Pořadatel :LMK Nová Paka
Ředitel soutěže :Vladimír Čermák
Hlavní rozhodčí :Ivan Hořejší, Radek Novotný, Robert Jícha
Počasí :polojasno až oblačno, mírný vítr.




Pořadí - všichni

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 Let č. 6 Let č. 7 Let č. 8 Let č. 9 Let č. 10 body přepoč.
1* Radek Malčík CZE-1392 1000
9:58 / 50 / 74
1000
9:58 / 50 / 35
943,12
8:47 / 50 / 43
1000
9:57 / 45 / 59
1000
9:55 / 45 / 62
1000
9:58 / 50 / 120
973,59
9:56 / 50 / 149
854,67
5:58 / 45 / 65
1000
9:58 / 50 / 89
1000
9:58 / 50 / 180
8916,71 1000 + 30 = 1030
2* Slezák Petr CZE-342-044 911,24
9:53 / 45 / 157
957,71
9:57 / 45 / 129
983,59
9:55 / 45 / 81
986,84
9:55 / 50 / 90
1000
9:54 / 45 / 82
483,04
5:45 / 45 / 196
997,31
9:56 / 50 / 179
1000
9:52 / 45 / 188
1000
9:55 / 50 / 195
972,9
9:51 / 45 / 195
8809,59 987 + 25 = 1012
3* Barč Radim CZE-342-001 987,28
9:57 / 40 / 110
923,71
9:58 / 50 / 182
558,65
5:46 / 50 / 111
970,59
9:55 / 50 / 135
943,14
9:56 / 45 / 154
939,62
9:53 / 50 / 150
1000
9:57 / 50 / 178
1000
9:53 / 50 / 176
1000
7:38 / 50 / 181
1000
9:0 / 45 / 170
8764,34 982 + 20 = 1002
4* Novotný Radek CZE-1528 1000
9:55 / 50 / 62
994,2
9:57 / 50 / 95
1000
9:57 / 50 / 75
988,49
9:56 / 50 / 90
502,9
4:6 / 50 / 71
1000
9:57 / 50 / 125
918,1
7:33 / 50 / 154
1000
9:54 / 50 / 178
816,24
9:10 / 0 / 185
824
7:54 / 0 / 124
8541,03 957 + 15 = 972
5* Pavlíček Martin CZE-069-003 956,03
9:58 / 50 / 122
980,93
9:58 / 50 / 113
962,26
9:57 / 50 / 121
984,49
9:58 / 45 / 80
973,24
9:56 / 45 / 118
727,12
7:31 / 50 / 152
916,52
9:57 / 50 / 203
747,4
5:48 / 50 / 148
833,18
9:57 / 0 / 210
1000
9:30 / 50 / 162
8354,051 936 + 10 = 946
6* Jirásko Michal CZE-210-081 855,7
8:55 / 50 / 156
895,32
9:49 / 45 / 139
966,89
9:52 / 50 / 145
930,92
9:52 / 45 / 142
939,24
9:52 / 50 / 140
1000
9:53 / 50 / 142
971,04
9:54 / 45 / 138
749,71
5:47 / 50 / 144
595,69
6:36 / 50 / 173
930
8:51 / 20 / 172
8238,82 923 + 5 = 928
7* Semerák Petr CZE-210-088 1000
9:57 / 50 / 109
922,63
9:22 / 50 / 115
940,46
9:58 / 50 / 143
628,81
6:45 / 45 / 158
979,36
9:57 / 45 / 98
488,01
5:5 / 45 / 110
991,94
9:57 / 50 / 187
1000
8:5 / 40 / 183
946,15
9:55 / 50 / 148
824,37
9:51 / 50 / 227
8233,72 923,4
8* Krátký Aleš CZE-211-999 996,74
9:59 / 50 / 74
948,42
9:26 / 50 / 92
913,49
7:36 / 20 / 160
1000
9:56 / 50 / 112
545,83
5:50 / 25 / 89
988,1
9:58 / 45 / 124
1000
9:57 / 50 / 141
763,55
5:44 / 50 / 126
752,51
8:17 / 0 / 170
319,11
3:21 / 25 / 108
7908,64 886,95
9* Janovský Radek CZE-232-53 0
0:0 / 0 / 0
915,42
9:48 / 25 / 122
761,25
6:13 / 40 / 166
941,53
9:56 / 35 / 151
926,93
9:49 / 40 / 129
943,88
9:58 / 40 / 166
910,56
9:56 / 30 / 183
1000
9:43 / 40 / 179
609,78
7:24 / 0 / 152
852,76
8:30 / 50 / 176
7862,109 881,73
10* Dušek Petr CZE-232-003 969,72
9:56 / 45 / 97
984,25
9:56 / 40 / 85
1000
7:45 / 45 / 153
974,79
9:55 / 40 / 110
460,7
5:25 / 5 / 109
963,22
9:56 / 40 / 146
962,52
9:57 / 50 / 164
732,41
6:9 / 20 / 143
434,13
4:33 / 45 / 112
776
7:20 / 0 / 104
7823,61 877,41
11 Nehera Petr CZE-1460 1000
9:58 / 35 / 87
1000
9:57 / 45 / 78
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:55 / 50 / 74
669,95
7:33 / 0 / 90
925,17
9:50 / 45 / 182
950,56
9:56 / 40 / 176
670,35
7:35 / 0 / 182
956,29
9:45 / 30 / 158
379,4
4:34 / 0 / 128
7551,72 846,92
12 Rada Rudolf CZE-071-011 943,17
9:59 / 0 / 86
905,63
9:53 / 40 / 124
820,07
6:38 / 45 / 175
974,51
9:56 / 50 / 107
452,52
5:0 / 50 / 152
975,19
9:57 / 45 / 144
972,25
9:58 / 50 / 175
757,66
7:39 / 50 / 177
591,78
6:6 / 50 / 184
583,49
6:37 / 10 / 185
7523,75 843,78
13 Číp Mirek CZE-232-045 787,11
7:48 / 50 / 108
936,98
9:58 / 35 / 136
940,46
9:52 / 40 / 111
0
0:0 / 0 / 0
856,32
9:58 / 0 / 153
840,03
8:58 / 0 / 115
939,29
9:57 / 40 / 191
727,93
9:54 / 45 / 245
766,47
5:56 / 50 / 172
661,41
6:52 / 40 / 191
7456 836,18
14 Matula Ondra CZE-261-242 869,38
8:57 / 25 / 99
1000
9:55 / 50 / 88
708,19
6:18 / 50 / 207
665,25
7:41 / 0 / 137
231,21
3:7 / 0 / 94
587,26
7:5 / 0 / 140
1000
8:26 / 45 / 174
924,49
9:56 / 45 / 213
861,08
6:47 / 50 / 195
741,19
7:10 / 50 / 161
7356,84 825,06
15 Kotula Miroslav CZE-331-011 390,72
3:41 / 45 / 69
954,8
9:51 / 50 / 78
1000
9:56 / 50 / 114
599,18
6:7 / 50 / 100
1000
9:26 / 15 / 126
961,54
9:57 / 45 / 184
956,63
9:58 / 50 / 193
546,96
6:55 / 0 / 206
626,35
5:28 / 0 / 133
654,92
6:39 / 45 / 182
7300,38 818,73
16 Lhota Jaroslav CZE-069-073 565,96
6:7 / 50 / 139
276,95
2:42 / 45 / 80
863,82
9:44 / 35 / 185
960,5
9:57 / 50 / 151
872,07
9:57 / 0 / 151
879,38
9:54 / 50 / 210
836,08
9:59 / 40 / 219
487,39
5:16 / 40 / 171
910,18
7:7 / 25 / 144
924,73
9:52 / 45 / 207
7300,11 818,7
17 Kozel Zdeněk CZE-232-028 887,07
9:50 / 40 / 176
854,08
9:55 / 35 / 183
797,72
9:43 / 0 / 188
900,85
9:49 / 40 / 195
425,29
5:11 / 15 / 134
895,98
9:56 / 15 / 197
944,44
9:53 / 40 / 202
494,85
5:23 / 35 / 188
503,2
6:12 / 0 / 193
982,97
9:41 / 45 / 155
7261,161 814,33
18 Prašivka Miroslav CZE-261-025 929,97
9:56 / 50 / 150
703,98
7:13 / 50 / 117
1000
9:56 / 50 / 66
525,21
5:39 / 0 / 53
1000
9:50 / 50 / 69
435,37
4:14 / 40 / 76
1000
9:52 / 50 / 110
841,98
6:26 / 45 / 132
616,77
5:0 / 40 / 165
0
0:0 / 0 / 0
7053,28 791,02
19 Kovařík Pavel CZE-261-061 466,5
5:14 / 35 / 148
863,56
9:40 / 45 / 202
938,03
9:47 / 45 / 159
871,02
9:55 / 25 / 173
446,91
4:25 / 30 / 127
946,96
9:55 / 40 / 163
689,66
6:5 / 35 / 160
533,27
5:30 / 35 / 161
905,39
8:46 / 0 / 216
797,49
9:45 / 35 / 225
7011,88 786,38
20 Šnyrych Per CZE-114-004 980,46
9:58 / 50 / 92
1000
9:56 / 50 / 86
514,36
5:22 / 45 / 107
943,7
9:59 / 0 / 75
464,29
3:58 / 50 / 95
587,59
5:39 / 50 / 87
506,5
5:56 / 0 / 128
529,41
4:32 / 50 / 185
894,74
9:55 / 0 / 187
1000
9:55 / 50 / 183
6956,761 780,19
21 Veselovský Jiří CZE-213-020 818,33
9:56 / 0 / 192
507,49
5:40 / 45 / 160
771,63
6:19 / 50 / 189
630,2
6:58 / 30 / 124
859,07
8:6 / 35 / 152
479,74
5:20 / 45 / 150
974,01
9:46 / 45 / 175
986,49
9:50 / 50 / 185
520,96
4:41 / 0 / 127
884
8:2 / 40 / 160
6952,18 779,68
22 Holešínský František CZE-261-411 539,09
6:14 / 40 / 166
892,94
9:57 / 40 / 148
971,14
9:52 / 45 / 130
388,57
4:23 / 45 / 140
300,49
5:8 / 35 / 220
918,37
9:58 / 0 / 116
887,93
8:0 / 50 / 206
519,21
8:13 / 10 / 242
773,82
9:19 / 35 / 209
922,94
9:55 / 35 / 205
6814,01 764,18
23 Krajčovič Ivan CZE-069-013 458,23
5:17 / 0 / 91
0
0:0 / 0 / 0
932,73
9:51 / 50 / 145
1000
9:53 / 45 / 86
566,05
6:10 / 30 / 123
1000
9:50 / 40 / 116
550,74
6:30 / 0 / 145
434,62
4:38 / 40 / 164
1000
9:57 / 40 / 153
854
7:59 / 25 / 154
6796,37 762,21
24 Bachtík Lubor CZE-069-014 934,69
9:55 / 40 / 168
483,42
6:14 / 15 / 195
818,7
9:58 / 0 / 198
769,74
9:58 / 0 / 210
673,75
6:44 / 35 / 180
792,83
8:12 / 45 / 167
533,15
5:25 / 50 / 155
544,2
5:20 / 45 / 139
761,82
8:32 / 30 / 205
897,92
9:46 / 50 / 213
6726,8 754,4
25 Horejsi Ivan CZE-171-019 442,19
4:40 / 50 / 136
914,59
9:42 / 40 / 141
552,48
4:27 / 45 / 145
923,73
9:46 / 45 / 172
926,11
9:54 / 45 / 150
541,08
6:24 / 25 / 199
0
0:0 / 0 / 0
589,5
6:0 / 50 / 191
893,12
9:47 / 45 / 186
872,63
9:48 / 40 / 215
6655,43 746,4
26 Koros Bedřich CZE-058-102 871,52
9:37 / 35 / 159
904,64
9:54 / 40 / 177
811,58
9:40 / 0 / 165
344,54
4:45 / 0 / 160
746,66
8:15 / 35 / 167
568,86
6:22 / 30 / 159
508,96
6:7 / 0 / 166
556,7
6:37 / 0 / 200
789,22
6:3 / 50 / 167
844,09
9:43 / 0 / 204
6602,23 740,43
27 Jícha Robert CZE-171-009 346,84
4:20 / 20 / 149
864,01
9:48 / 15 / 164
594
5:49 / 0 / 183
920,34
9:50 / 45 / 184
548,26
6:9 / 0 / 170
947,28
9:54 / 45 / 164
779,39
8:30 / 35 / 175
483,78
5:51 / 0 / 165
473,97
4:58 / 45 / 167
918,46
9:32 / 40 / 199
6529,49 732,28
28 Svoboda marek CZE-232-058 516,29
6:29 / 0 / 144
859,04
9:54 / 30 / 202
835,93
9:36 / 0 / 133
0
0:0 / 0 / 0
374,07
5:4 / 0 / 155
934,13
9:36 / 45 / 150
894,4
8:10 / 40 / 205
699,1
9:49 / 40 / 247
859,95
9:45 / 0 / 201
396,1
5:13 / 0 / 199
6369,01 714,28
29 Jirásko Ladislav CZE-210-074 347,68
4:25 / 40 / 198
812,6
9:39 / 50 / 213
671,28
5:38 / 45 / 184
701,69
9:46 / 0 / 224
384,81
4:34 / 35 / 152
607,11
9:44 / 30 / 249
671,21
9:49 / 25 / 240
456,42
4:33 / 50 / 159
743,38
8:5 / 0 / 156
743,73
9:51 / 20 / 232
5792,23 649,59
30 Lešák Petr CZE-210-095 320,61
4:19 / 15 / 170
341,1
4:53 / 10 / 196
804,24
9:56 / 30 / 211
905,88
9:57 / 25 / 166
900,08
9:47 / 35 / 154
514,11
6:6 / 30 / 191
561,33
6:17 / 35 / 165
705,34
7:58 / 0 / 190
367,12
4:40 / 45 / 208
0
0:0 / 0 / 0
5419,81 607,83
31 Tomiska Leos CZE-232-018 558,1
5:47 / 45 / 126
462,56
6:15 / 0 / 194
865,42
9:58 / 15 / 165
896,33
9:55 / 25 / 142
474,55
5:18 / 45 / 148
421,01
4:37 / 40 / 125
883,51
9:56 / 30 / 211
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
4561,48 511,57
32 Muhl Jiří CZE-210-013 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
389,89
3:44 / 45 / 60
590,46
5:57 / 45 / 86
158,86
1:24 / 40 / 58
1000
9:54 / 50 / 79
526,94
4:8 / 50 / 107
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
2666,15 299,01
33 Čermák Vladimír CZE-210-003 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0 0

^^^


Pořadí klubů


Klub Členů Příjmení, jméno Součet Průměr

^^^


Pořadí týmů

Týmy Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
none 33 Rada Rudolf, Semerák Petr, Krajčovič Ivan, Horejsi Ivan, Novotný Radek, Jícha Robert, Pavlíček Martin, Bachtík Lubor, Veselovský Jiří, Janovský Radek, Lhota Jaroslav, Číp Mirek, Prašivka Miroslav, Kovařík Pavel, Matula Ondra, Krátký Aleš, Šnyrych Per, Muhl Jiří, Čermák Vladimír, Tomiska Leos, Dušek Petr, Koros Bedřich, Kozel Zdeněk, Holešínský František, Radek Malčík, Svoboda marek, Barč Radim, Jirásko Ladislav, Jirásko Michal, Slezák Petr, Nehera Petr, Kotula Miroslav, Lešák Petr, 238063,6 7214,05

^^^


Přestnost přistání

Příjmení, jméno celkem přistání Součet Průměr
Radek Malčík 10 50 , 50 , 50 , 45 , 45 , 50 , 50 , 45 , 50 , 50 485 48,5
Barč Radim 10 40 , 50 , 50 , 50 , 45 , 50 , 50 , 50 , 50 , 45 480 48
Semerák Petr 10 50 , 50 , 50 , 45 , 45 , 45 , 50 , 40 , 50 , 50 475 47,5
Slezák Petr 10 45 , 45 , 45 , 50 , 45 , 45 , 50 , 45 , 50 , 45 465 46,5
Jirásko Michal 10 50 , 45 , 50 , 45 , 50 , 50 , 45 , 50 , 50 , 20 455 45,5
Pavlíček Martin 10 50 , 50 , 50 , 45 , 45 , 50 , 50 , 50 , 0 , 50 440 44
Novotný Radek 10 50 , 50 , 50 , 50 , 50 , 50 , 50 , 50 , 0 , 0 400 40
Rada Rudolf 10 0 , 40 , 45 , 50 , 50 , 45 , 50 , 50 , 50 , 10 390 39
Horejsi Ivan 10 50 , 40 , 45 , 45 , 45 , 25 , 0 , 50 , 45 , 40 385 38,5
Lhota Jaroslav 10 50 , 45 , 35 , 50 , 0 , 50 , 40 , 40 , 25 , 45 380 38
Prašivka Miroslav 10 50 , 50 , 50 , 0 , 50 , 40 , 50 , 45 , 40 , 0 375 37,5
Krátký Aleš 10 50 , 50 , 20 , 50 , 25 , 45 , 50 , 50 , 0 , 25 365 36,5
Kotula Miroslav 10 45 , 50 , 50 , 50 , 15 , 45 , 50 , 0 , 0 , 45 350 35
Šnyrych Per 10 50 , 50 , 45 , 0 , 50 , 50 , 0 , 50 , 0 , 50 345 34,5
Veselovský Jiří 10 0 , 45 , 50 , 30 , 35 , 45 , 45 , 50 , 0 , 40 340 34
Holešínský František 10 40 , 40 , 45 , 45 , 35 , 0 , 50 , 10 , 35 , 35 335 33,5
Dušek Petr 10 45 , 40 , 45 , 40 , 5 , 40 , 50 , 20 , 45 , 0 330 33
Kovařík Pavel 10 35 , 45 , 45 , 25 , 30 , 40 , 35 , 35 , 0 , 35 325 32,5
Matula Ondra 10 25 , 50 , 50 , 0 , 0 , 0 , 45 , 45 , 50 , 50 315 31,5
Bachtík Lubor 10 40 , 15 , 0 , 0 , 35 , 45 , 50 , 45 , 30 , 50 310 31
Číp Mirek 10 50 , 35 , 40 , 0 , 0 , 0 , 40 , 45 , 50 , 40 300 30
Janovský Radek 10 0 , 25 , 40 , 35 , 40 , 40 , 30 , 40 , 0 , 50 300 30
Jirásko Ladislav 10 40 , 50 , 45 , 0 , 35 , 30 , 25 , 50 , 0 , 20 295 29,5
Krajčovič Ivan 10 0 , 0 , 50 , 45 , 30 , 40 , 0 , 40 , 40 , 25 270 27
Kozel Zdeněk 10 40 , 35 , 0 , 40 , 15 , 15 , 40 , 35 , 0 , 45 265 26,5
Nehera Petr 10 35 , 45 , 0 , 50 , 0 , 45 , 40 , 0 , 30 , 0 245 24,5
Jícha Robert 10 20 , 15 , 0 , 45 , 0 , 45 , 35 , 0 , 45 , 40 245 24,5
Muhl Jiří 10 0 , 0 , 45 , 45 , 40 , 50 , 50 , 0 , 0 , 0 230 23
Lešák Petr 10 15 , 10 , 30 , 25 , 35 , 30 , 35 , 0 , 45 , 0 225 22,5
Tomiska Leos 10 45 , 0 , 15 , 25 , 45 , 40 , 30 , 0 , 0 , 0 200 20
Koros Bedřich 10 35 , 40 , 0 , 0 , 35 , 30 , 0 , 0 , 50 , 0 190 19
Svoboda marek 10 0 , 30 , 0 , 0 , 0 , 45 , 40 , 40 , 0 , 0 155 15,5
Čermák Vladimír 10 0 , 0 , 0 , 0 , 0 , 0 , 0 , 0 , 0 , 0 0 0

^^^


Průměrná doba letu


Příjmení, jméno Počet záznamů Letové časy Celekem vteřin Průměrný letový čas
Slezák Petr 10 9:53,00, 9:57,00, 9:55,00, 9:55,00, 9:54,00, 5:45,00, 9:56,00, 9:52,00, 9:55,00, 9:51,00, 5693 9:29,3
Radek Malčík 10 9:58,00, 9:58,00, 8:47,00, 9:57,00, 9:55,00, 9:58,00, 9:56,00, 5:58,00, 9:58,00, 9:58,00, 5663 9:26,3
Pavlíček Martin 10 9:58,00, 9:58,00, 9:57,00, 9:58,00, 9:56,00, 7:31,00, 9:57,00, 5:48,00, 9:57,00, 9:30,00, 5550 9:15
Barč Radim 10 9:57,00, 9:58,00, 5:46,00, 9:55,00, 9:56,00, 9:53,00, 9:57,00, 9:53,00, 7:38,00, 9:0,00, 5513 9:11,3
Jirásko Michal 10 8:55,00, 9:49,00, 9:52,00, 9:52,00, 9:52,00, 9:53,00, 9:54,00, 5:47,00, 6:36,00, 8:51,00, 5361 8:56,1
Semerák Petr 10 9:57,00, 9:22,00, 9:58,00, 6:45,00, 9:57,00, 5:5,00, 9:57,00, 8:5,00, 9:55,00, 9:51,00, 5332 8:53,2
Novotný Radek 10 9:55,00, 9:57,00, 9:57,00, 9:56,00, 4:6,00, 9:57,00, 7:33,00, 9:54,00, 9:10,00, 7:54,00, 5299 8:49,9
Kozel Zdeněk 10 9:50,00, 9:55,00, 9:43,00, 9:49,00, 5:11,00, 9:56,00, 9:53,00, 5:23,00, 6:12,00, 9:41,00, 5133 8:33,3
Rada Rudolf 10 9:59,00, 9:53,00, 6:38,00, 9:56,00, 5:0,00, 9:57,00, 9:58,00, 7:39,00, 6:6,00, 6:37,00, 4903 8:10,3
Janovský Radek 10 0:0,00, 9:48,00, 6:13,00, 9:56,00, 9:49,00, 9:58,00, 9:56,00, 9:43,00, 7:24,00, 8:30,00, 4877 8:7,69999999999999
Holešínský František 10 6:14,00, 9:57,00, 9:52,00, 4:23,00, 5:8,00, 9:58,00, 8:0,00, 8:13,00, 9:19,00, 9:55,00, 4859 8:5,89999999999998
Dušek Petr 10 9:56,00, 9:56,00, 7:45,00, 9:55,00, 5:25,00, 9:56,00, 9:57,00, 6:9,00, 4:33,00, 7:20,00, 4852 8:5,19999999999999
Lhota Jaroslav 10 6:7,00, 2:42,00, 9:44,00, 9:57,00, 9:57,00, 9:54,00, 9:59,00, 5:16,00, 7:7,00, 9:52,00, 4835 8:3,5
Krátký Aleš 10 9:59,00, 9:26,00, 7:36,00, 9:56,00, 5:50,00, 9:58,00, 9:57,00, 5:44,00, 8:17,00, 3:21,00, 4804 8:0,399999999999977
Bachtík Lubor 10 9:55,00, 6:14,00, 9:58,00, 9:58,00, 6:44,00, 8:12,00, 5:25,00, 5:20,00, 8:32,00, 9:46,00, 4804 8:0,399999999999977
Číp Mirek 10 7:48,00, 9:58,00, 9:52,00, 0:0,00, 9:58,00, 8:58,00, 9:57,00, 9:54,00, 5:56,00, 6:52,00, 4753 7:55,3
Nehera Petr 10 9:58,00, 9:57,00, 0:0,00, 9:55,00, 7:33,00, 9:50,00, 9:56,00, 7:35,00, 9:45,00, 4:34,00, 4743 7:54,3
Kovařík Pavel 10 5:14,00, 9:40,00, 9:47,00, 9:55,00, 4:25,00, 9:55,00, 6:5,00, 5:30,00, 8:46,00, 9:45,00, 4742 7:54,2
Kotula Miroslav 10 3:41,00, 9:51,00, 9:56,00, 6:7,00, 9:26,00, 9:57,00, 9:58,00, 6:55,00, 5:28,00, 6:39,00, 4678 7:47,8
Koros Bedřich 10 9:37,00, 9:54,00, 9:40,00, 4:45,00, 8:15,00, 6:22,00, 6:7,00, 6:37,00, 6:3,00, 9:43,00, 4623 7:42,3
Jirásko Ladislav 10 4:25,00, 9:39,00, 5:38,00, 9:46,00, 4:34,00, 9:44,00, 9:49,00, 4:33,00, 8:5,00, 9:51,00, 4564 7:36,4
Matula Ondra 10 8:57,00, 9:55,00, 6:18,00, 7:41,00, 3:7,00, 7:5,00, 8:26,00, 9:56,00, 6:47,00, 7:10,00, 4522 7:32,2
Šnyrych Per 10 9:58,00, 9:56,00, 5:22,00, 9:59,00, 3:58,00, 5:39,00, 5:56,00, 4:32,00, 9:55,00, 9:55,00, 4510 7:31
Jícha Robert 10 4:20,00, 9:48,00, 5:49,00, 9:50,00, 6:9,00, 9:54,00, 8:30,00, 5:51,00, 4:58,00, 9:32,00, 4481 7:28,1
Veselovský Jiří 10 9:56,00, 5:40,00, 6:19,00, 6:58,00, 8:6,00, 5:20,00, 9:46,00, 9:50,00, 4:41,00, 8:2,00, 4478 7:27,8
Svoboda marek 10 6:29,00, 9:54,00, 9:36,00, 0:0,00, 5:4,00, 9:36,00, 8:10,00, 9:49,00, 9:45,00, 5:13,00, 4416 7:21,6
Horejsi Ivan 10 4:40,00, 9:42,00, 4:27,00, 9:46,00, 9:54,00, 6:24,00, 0:0,00, 6:0,00, 9:47,00, 9:48,00, 4228 7:2,80000000000001
Krajčovič Ivan 10 5:17,00, 0:0,00, 9:51,00, 9:53,00, 6:10,00, 9:50,00, 6:30,00, 4:38,00, 9:57,00, 7:59,00, 4205 7:0,5
Prašivka Miroslav 10 9:56,00, 7:13,00, 9:56,00, 5:39,00, 9:50,00, 4:14,00, 9:52,00, 6:26,00, 5:0,00, 0:0,00, 4086 6:48,6
Lešák Petr 10 4:19,00, 4:53,00, 9:56,00, 9:57,00, 9:47,00, 6:6,00, 6:17,00, 7:58,00, 4:40,00, 0:0,00, 3833 6:23,3
Tomiska Leos 10 5:47,00, 6:15,00, 9:58,00, 9:55,00, 5:18,00, 4:37,00, 9:56,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 3106 5:10,6
Muhl Jiří 10 0:0,00, 0:0,00, 3:44,00, 5:57,00, 1:24,00, 9:54,00, 4:8,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 1507 2:30,7
Čermák Vladimír 10 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0 0:0

^^^


Průměrná výška


Příjmení, jméno Počet záznamů Průměrná výška Výška celkem Průměrná výška
Čermák Vladimír 0 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0 0
Muhl Jiří 5 0, 0, 60, 86, 58, 79, 107, 0, 0, 0, 390 78
Radek Malčík 10 74, 35, 43, 59, 62, 120, 149, 65, 89, 180, 876 87,6
Prašivka Miroslav 9 150, 117, 66, 53, 69, 76, 110, 132, 165, 0, 938 104,22
Novotný Radek 10 62, 95, 75, 90, 71, 125, 154, 178, 185, 124, 1159 115,9
Krátký Aleš 10 74, 92, 160, 112, 89, 124, 141, 126, 170, 108, 1196 119,6
Dušek Petr 10 97, 85, 153, 110, 109, 146, 164, 143, 112, 104, 1223 122,3
Šnyrych Per 10 92, 86, 107, 75, 95, 87, 128, 185, 187, 183, 1225 122,5
Nehera Petr 9 87, 78, 0, 74, 90, 182, 176, 182, 158, 128, 1155 128,33
Krajčovič Ivan 9 91, 0, 145, 86, 123, 116, 145, 164, 153, 154, 1177 130,78
Kotula Miroslav 10 69, 78, 114, 100, 126, 184, 193, 206, 133, 182, 1385 138,5
Pavlíček Martin 10 122, 113, 121, 80, 118, 152, 203, 148, 210, 162, 1429 142,9
Semerák Petr 10 109, 115, 143, 158, 98, 110, 187, 183, 148, 227, 1478 147,8
Jirásko Michal 10 156, 139, 145, 142, 140, 142, 138, 144, 173, 172, 1491 149,1
Slezák Petr 10 157, 129, 81, 90, 82, 196, 179, 188, 195, 195, 1492 149,2
Matula Ondra 10 99, 88, 207, 137, 94, 140, 174, 213, 195, 161, 1508 150,8
Rada Rudolf 10 86, 124, 175, 107, 152, 144, 175, 177, 184, 185, 1509 150,9
Barč Radim 10 110, 182, 111, 135, 154, 150, 178, 176, 181, 170, 1547 154,7
Číp Mirek 9 108, 136, 111, 0, 153, 115, 191, 245, 172, 191, 1422 158
Janovský Radek 9 0, 122, 166, 151, 129, 166, 183, 179, 152, 176, 1424 158,22
Tomiska Leos 7 126, 194, 165, 142, 148, 125, 211, 0, 0, 0, 1111 158,71
Veselovský Jiří 10 192, 160, 189, 124, 152, 150, 175, 185, 127, 160, 1614 161,4
Lhota Jaroslav 10 139, 80, 185, 151, 151, 210, 219, 171, 144, 207, 1657 165,7
Horejsi Ivan 9 136, 141, 145, 172, 150, 199, 0, 191, 186, 215, 1535 170,56
Jícha Robert 10 149, 164, 183, 184, 170, 164, 175, 165, 167, 199, 1720 172
Koros Bedřich 10 159, 177, 165, 160, 167, 159, 166, 200, 167, 204, 1724 172,4
Kovařík Pavel 10 148, 202, 159, 173, 127, 163, 160, 161, 216, 225, 1734 173,4
Holešínský František 10 166, 148, 130, 140, 220, 116, 206, 242, 209, 205, 1782 178,2
Kozel Zdeněk 10 176, 183, 188, 195, 134, 197, 202, 188, 193, 155, 1811 181,1
Svoboda marek 9 144, 202, 133, 0, 155, 150, 205, 247, 201, 199, 1636 181,78
Bachtík Lubor 10 168, 195, 198, 210, 180, 167, 155, 139, 205, 213, 1830 183
Lešák Petr 9 170, 196, 211, 166, 154, 191, 165, 190, 208, 0, 1651 183,44
Jirásko Ladislav 10 198, 213, 184, 224, 152, 249, 240, 159, 156, 232, 2007 200,7

^^^


Čas vs výška


Příjmení, jméno Letový čas ze 100 metrů Průměrná výška Průměrný letový čas Potřebná výška pro nalétání 10 minut
Radek Malčík 10:46,46 87,6 9:26,3 92,81
Novotný Radek 7:37,2 115,9 8:49,9 131,23
Krátký Aleš 6:41,67 119,6 8:0,399999999999977 149,38
Dušek Petr 6:36,73 122,3 8:5,19999999999999 151,24
Prašivka Miroslav 6:32,05 104,22 6:48,6 153,04
Pavlíček Martin 6:28,38 142,9 9:15 154,49
Slezák Petr 6:21,57 149,2 9:29,3 157,25
Nehera Petr 6:9,58 128,33 7:54,3 162,34
Šnyrych Per 6:8,16 122,5 7:31 162,97
Semerák Petr 6:0,76 147,8 8:53,2 166,32
Jirásko Michal 5:59,56 149,1 8:56,1 166,87
Barč Radim 5:56,37 154,7 9:11,3 168,37
Kotula Miroslav 5:37,76 138,5 7:47,8 177,64
Rada Rudolf 5:24,92 150,9 8:10,3 184,66
Krajčovič Ivan 5:21,54 130,78 7:0,5 186,61
Janovský Radek 5:8,24 158,22 8:7,69999999999999 194,65
Číp Mirek 5:0,82 158 7:55,3 199,45
Matula Ondra 4:59,87 150,8 7:32,2 200,09
Lhota Jaroslav 4:51,79 165,7 8:3,5 205,63
Kozel Zdeněk 4:43,43 181,1 8:33,3 211,69
Veselovský Jiří 4:37,45 161,4 7:27,8 216,26
Kovařík Pavel 4:33,47 173,4 7:54,2 219,4
Holešínský František 4:32,67 178,2 8:5,89999999999998 220,05
Koros Bedřich 4:28,16 172,4 7:42,3 223,75
Bachtík Lubor 4:22,51 183 8:0,399999999999977 228,56
Jícha Robert 4:20,52 172 7:28,1 230,31
Horejsi Ivan 4:7,9 170,56 7:2,80000000000001 242,04
Svoboda marek 4:2,93 181,78 7:21,6 246,98
Jirásko Ladislav 3:47,4 200,7 7:36,4 263,85
Lešák Petr 3:28,95 183,44 6:23,3 287,15
Tomiska Leos 3:15,7 158,71 5:10,6 306,59
Muhl Jiří 3:13,21 78 2:30,7 310,55
Čermák Vladimír 0:NaN NaN 0:0 NaN

^^^



Software SORG V4 (c) 2012 - Aleš Krátký / www.RCSOFTWARE.cz / ales@sgames.cz Stoupak.cz - RCEK, RCEJ, RCEN, RCEO, F5J, FXJ, Eurocup ... / www.stoupak.cz