Kompletní přehled ze soutěže : RCEV - MČR 25.-26.8.2018 - 26.08.2018 17:24:02

SORG V4 - www.RCSOFTWARE.cz / Aleš Krátký / ales@sgames.cz






Seznam zaregistrovaných soutěžících

# Příjmení, jméno Klub Stát Licence Frekvence 1. Kanál / 2. Kanál Věková kategorie
1 Aleš Krátký   CZE  CZE-211-999  2,4 GHz 00(00) Senior 
2 Semerák Petr   CZE  CZE-210-088  2,4 GHz 00(00) Senior 
3 Novotný Radek   CZE  CZE-1528  2,4 GHz 00(00) Senior 
4 Slezák Petr   CZE  CZE-342-044  2,4 GHz 00(00) Senior 
5 Janovský Radek   CZE  CZE-232-053  2,4 GHz 00(00) Senior 
6 Sedláček Jiří   CZE  CZE-210-098  2,4 GHz 00(00) Senior 
7 Barč Radim   CZE  CZE-342-001  2,4 GHz 00(00) Senior 
8 Holešínský František   CZE  CZE-261-411  2,4 GHz 00(00) Senior 
9 Matula Ondra   CZE  CZE-261-242  2,4 GHz 00(00) Senior 
10 Odehnal František   CZE  CZE-342-019  2,4 GHz 00(00) Senior 
11 Pavelka Jiří   CZE  CZE-510-012  2,4 GHz 00(00) Senior 
12 Němec Petr   CZE  CZE-96-1  2,4 GHz 00(00) Senior 
13 Bachtík Lubor   CZE  CZE-069-014  2,4 GHz 00(00) Senior 
14 Mrázek Karel   CZE  CZE-264-027  2,4 GHz 00(00) Senior 
15 Horejsi Ivan   CZE  CZE-171-19  2,4 GHz 00(00) Senior 
16 Kičmer Kamil   CZE  CZE-261-261  2,4 GHz 00(00) Senior 
17 Vohralík Martin   CZE  CZE-261-358  2,4 GHz 00(00) Senior 
18 Prašivka Miroslav   CZE  CZE-261-025  2,4 GHz 00(00) Senior 
19 Vladimir Hornik   CZE  CZE-42 14  2,4 GHz 00(00) Senior 
20 Kristian Libor   CZE  CZE-342-016  2,4 GHz 00(00) Senior 
21 Vybíral Rudolf   CZE  CZE-213-36  2,4 GHz 00(00) Senior 
22 KUráň Petr   CZE  CZE 96 013  2,4 GHz 00(00) Senior 
23 Matula František   CZE  CZE-261-012  2,4 GHz 00(00) Senior 
24 Šmehlík Jaroslav   CZE  CZE-261-005  2,4 GHz 00(00) Senior 
25 Pavel Grűmann   CZE  CZE-261-022  2,4 GHz 00(00) Senior 
26 Petr Grűmann   CZE  CZE-261-021  2,4 GHz 00(00) Senior 
27 Rada Rudolf   CZE  CZE-071-011  2,4 GHz 00(00) Senior 
28 Muhl Jiři   CZE  CZE-210-013  2,4 GHz 00(00) Senior 
29 Jiří Mihulka   CZE  CZE-1661  2,4 GHz 00(00) Senior 
30 Vinklář Ondřej   CZE  CZE-210-082  2,4 GHz 00(00) Senior 
31 Jirásko Ladislav   CZE  CZE-210-072  2,4 GHz 00(00) Senior 
32 Dušek Petr   CZE  CZE-232-003  2,4 GHz 00(00) Senior 
33 Biječek Bohdan   CZE  CZE-332-038  2,4 GHz 00(00) Senior 
34 Kovařík Pavel   CZE  CZE-261-061  2,4 GHz 00(00) Senior 
35 Svoboda marek   CZE  CZE-232-058  2,4 GHz 00(00) Senior 
36 Novotný René   CZE  CZE-1527  2,4 GHz 00(00) Junior 
37 Maňák Pavel   CZE  CZE-425-05  2,4 GHz 00(00) Senior 
38 Honěk Jan   CZE  CZE-342-004  2,4 GHz 00(00) Senior 
39 Šnyrych Petr   CZE  CZE-114-004  2,4 GHz 00(00) Senior 
40 Kotula Mirek   CZE  CZE-331-011  2,4 GHz 00(00) Senior 
41 Tůma Jiří   CZE  CZE-1089  2,4 GHz 00(00) Senior 

^^^


Výpis kanálů

2,4 GHz
Aleš Krátký
Semerák Petr
Novotný Radek
Slezák Petr
Janovský Radek
Sedláček Jiří
Barč Radim
Holešínský František
Matula Ondra
Odehnal František
Pavelka Jiří
Němec Petr
Bachtík Lubor
Mrázek Karel
Horejsi Ivan
Kičmer Kamil
Vohralík Martin
Prašivka Miroslav
Vladimir Hornik
Kristian Libor
Vybíral Rudolf
KUráň Petr
Matula František
Šmehlík Jaroslav
Pavel Grűmann
Petr Grűmann
Rada Rudolf
Muhl Jiři
Jiří Mihulka
Vinklář Ondřej
Jirásko Ladislav
Dušek Petr
Biječek Bohdan
Kovařík Pavel
Svoboda marek
Novotný René
Maňák Pavel
Honěk Jan
Šnyrych Petr
Kotula Mirek
Tůma Jiří
35 MHz
40 MHz
72 MHz

Kolizní kanály 35 MHz
Kolizní kanály 40 MHz
Kolizní kanály 72 MHz


Počet kolizních kanálů na 35 MHz
Počet kolizních kanálů na 40 MHz
Počet kolizních kanálů na 72 MHz

^^^


Rozlosování

Let č. - 1
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9
Skupina 1 Semerák Petr
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Jiří Mihulka
2,4 GHz
Šmehlík Jaroslav
2,4 GHz
Pavelka Jiří
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Svoboda marek
2,4 GHz
Honěk Jan
2,4 GHz
Skupina 2 Muhl Jiři
2,4 GHz
Matula František
2,4 GHz
Němec Petr
2,4 GHz
Kovařík Pavel
2,4 GHz
Bachtík Lubor
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
KUráň Petr
2,4 GHz
-
Skupina 3 Odehnal František
2,4 GHz
Šnyrych Petr
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Horejsi Ivan
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Kotula Mirek
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
Tůma Jiří
2,4 GHz
-
Skupina 4 Barč Radim
2,4 GHz
Vinklář Ondřej
2,4 GHz
Maňák Pavel
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Petr Grűmann
2,4 GHz
Aleš Krátký
2,4 GHz
Biječek Bohdan
2,4 GHz
Sedláček Jiří
2,4 GHz
-
Skupina 5 Mrázek Karel
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Vladimir Hornik
2,4 GHz
Holešínský František
2,4 GHz
Jirásko Ladislav
2,4 GHz
Pavel Grűmann
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Vybíral Rudolf
2,4 GHz
-

Let č. - 2
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9
Skupina 1 Semerák Petr
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Muhl Jiři
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Aleš Krátký
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Němec Petr
2,4 GHz
Skupina 2 Biječek Bohdan
2,4 GHz
Jiří Mihulka
2,4 GHz
Matula František
2,4 GHz
Kotula Mirek
2,4 GHz
Svoboda marek
2,4 GHz
Vinklář Ondřej
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Odehnal František
2,4 GHz
-
Skupina 3 Šmehlík Jaroslav
2,4 GHz
Honěk Jan
2,4 GHz
Sedláček Jiří
2,4 GHz
Tůma Jiří
2,4 GHz
Maňák Pavel
2,4 GHz
Vladimir Hornik
2,4 GHz
KUráň Petr
2,4 GHz
Šnyrych Petr
2,4 GHz
-
Skupina 4 Holešínský František
2,4 GHz
Vybíral Rudolf
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
Kovařík Pavel
2,4 GHz
Pavel Grűmann
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Pavelka Jiří
2,4 GHz
-
Skupina 5 Kičmer Kamil
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Horejsi Ivan
2,4 GHz
Jirásko Ladislav
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Petr Grűmann
2,4 GHz
Bachtík Lubor
2,4 GHz
-

Let č. - 3
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9
Skupina 1 Biječek Bohdan
2,4 GHz
Honěk Jan
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
Tůma Jiří
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Vladimir Hornik
2,4 GHz
Semerák Petr
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Skupina 2 Šnyrych Petr
2,4 GHz
Pavelka Jiří
2,4 GHz
Odehnal František
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Jiří Mihulka
2,4 GHz
Aleš Krátký
2,4 GHz
Sedláček Jiří
2,4 GHz
Holešínský František
2,4 GHz
-
Skupina 3 Matula František
2,4 GHz
Němec Petr
2,4 GHz
Horejsi Ivan
2,4 GHz
Vybíral Rudolf
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Svoboda marek
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Maňák Pavel
2,4 GHz
-
Skupina 4 Pavel Grűmann
2,4 GHz
Bachtík Lubor
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Šmehlík Jaroslav
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Muhl Jiři
2,4 GHz
Kotula Mirek
2,4 GHz
Jirásko Ladislav
2,4 GHz
-
Skupina 5 KUráň Petr
2,4 GHz
Kovařík Pavel
2,4 GHz
Petr Grűmann
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Vinklář Ondřej
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
-

Let č. - 4
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9
Skupina 1 Novotný René
2,4 GHz
Šmehlík Jaroslav
2,4 GHz
Horejsi Ivan
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Vladimir Hornik
2,4 GHz
Kotula Mirek
2,4 GHz
Pavelka Jiří
2,4 GHz
Jiří Mihulka
2,4 GHz
Biječek Bohdan
2,4 GHz
Skupina 2 Janovský Radek
2,4 GHz
Honěk Jan
2,4 GHz
Němec Petr
2,4 GHz
Vinklář Ondřej
2,4 GHz
Semerák Petr
2,4 GHz
Bachtík Lubor
2,4 GHz
Tůma Jiří
2,4 GHz
Kovařík Pavel
2,4 GHz
-
Skupina 3 Rada Rudolf
2,4 GHz
Svoboda marek
2,4 GHz
Vybíral Rudolf
2,4 GHz
Aleš Krátký
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Šnyrych Petr
2,4 GHz
Muhl Jiři
2,4 GHz
-
Skupina 4 KUráň Petr
2,4 GHz
Holešínský František
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
Maňák Pavel
2,4 GHz
Jirásko Ladislav
2,4 GHz
Odehnal František
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
-
Skupina 5 Vohralík Martin
2,4 GHz
Petr Grűmann
2,4 GHz
Sedláček Jiří
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Matula František
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Pavel Grűmann
2,4 GHz
-

Let č. - 5
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9
Skupina 1 Vybíral Rudolf
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Odehnal František
2,4 GHz
Holešínský František
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
KUráň Petr
2,4 GHz
Honěk Jan
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Kotula Mirek
2,4 GHz
Skupina 2 Kovařík Pavel
2,4 GHz
Semerák Petr
2,4 GHz
Sedláček Jiří
2,4 GHz
Maňák Pavel
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Šmehlík Jaroslav
2,4 GHz
Pavel Grűmann
2,4 GHz
Matula František
2,4 GHz
-
Skupina 3 Aleš Krátký
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Pavelka Jiří
2,4 GHz
Horejsi Ivan
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Němec Petr
2,4 GHz
-
Skupina 4 Svoboda marek
2,4 GHz
Bachtík Lubor
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Vinklář Ondřej
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Biječek Bohdan
2,4 GHz
Tůma Jiří
2,4 GHz
Jirásko Ladislav
2,4 GHz
-
Skupina 5 Petr Grűmann
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Šnyrych Petr
2,4 GHz
Muhl Jiři
2,4 GHz
Vladimir Hornik
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
Jiří Mihulka
2,4 GHz
-

^^^


'Kdo s kým'

Aleš Krátký
Semerák Petr
Novotný Radek
Slezák Petr
Janovský Radek
Sedláček Jiří
Barč Radim
Holešínský František
Matula Ondra
Odehnal František
Pavelka Jiří
Němec Petr
Bachtík Lubor
Mrázek Karel
Horejsi Ivan
Kičmer Kamil
Vohralík Martin
Prašivka Miroslav
Vladimir Hornik
Kristian Libor
Vybíral Rudolf
KUráň Petr
Matula František
Šmehlík Jaroslav
Pavel Grűmann
Petr Grűmann
Rada Rudolf
Muhl Jiři
Jiří Mihulka
Vinklář Ondřej
Jirásko Ladislav
Dušek Petr
Biječek Bohdan
Kovařík Pavel
Svoboda marek
Novotný René
Maňák Pavel
Honěk Jan
Šnyrych Petr
Kotula Mirek
Tůma Jiří
Aleš Krátký X 1 3 0 1 2 2 1 0 1 2 2 0 1 1 1 1 1 0 2 1 0 0 0 0 1 1 2 1 1 0 1 1 0 1 1 1 0 2 0 0
Semerák Petr 1 X 1 1 3 1 1 0 1 0 1 2 1 1 0 0 1 0 1 1 0 0 1 2 1 0 1 1 1 1 0 3 1 2 1 0 1 3 0 0 2
Novotný Radek 3 1 X 0 1 1 1 1 0 1 3 3 1 1 2 1 1 0 1 2 0 1 1 1 0 0 0 2 2 0 0 1 1 1 0 1 0 0 1 1 0
Slezák Petr 0 1 0 X 2 0 1 2 1 2 1 0 2 2 1 1 0 0 0 0 1 2 0 2 1 1 1 1 1 0 3 1 0 0 1 1 1 2 0 2 0
Janovský Radek 1 3 1 2 X 0 2 1 0 1 1 2 1 0 0 1 1 1 0 0 1 2 0 1 0 1 1 1 1 2 0 2 0 2 1 0 0 3 0 1 1
Sedláček Jiří 2 1 1 0 0 X 2 1 0 1 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 1 2 2 2 2 1 0 1 1 0 1 1 1 0 1 3 1 2 0 1
Barč Radim 2 1 1 1 2 2 X 1 0 1 0 2 0 0 1 1 3 0 0 0 2 1 2 0 1 2 0 1 0 1 0 2 1 0 1 1 2 1 0 1 0
Holešínský František 1 0 1 2 1 1 1 X 2 3 2 0 0 2 0 1 0 1 1 0 3 2 0 0 2 0 1 0 1 0 2 0 0 1 0 1 1 1 1 1 0
Matula Ondra 0 1 0 1 0 0 0 2 X 2 1 0 0 2 1 0 2 2 2 1 1 1 0 0 1 1 0 1 1 0 1 1 1 1 0 2 1 1 2 1 2
Odehnal František 1 0 1 2 1 1 1 3 2 X 1 0 0 1 1 0 1 1 0 1 1 2 1 0 0 0 0 0 2 1 1 0 1 0 1 0 1 1 2 3 1
Pavelka Jiří 2 1 3 1 1 1 0 2 1 1 X 1 0 1 2 1 0 1 1 1 1 0 0 2 1 0 0 0 3 0 0 1 1 1 1 2 0 1 1 1 0
Němec Petr 2 2 3 0 2 0 2 0 0 0 1 X 2 1 2 1 2 0 0 2 1 1 2 0 0 0 0 2 0 1 0 1 0 2 1 0 1 1 0 0 1
Bachtík Lubor 0 1 1 2 1 0 0 0 0 0 0 2 X 1 1 1 0 1 0 1 0 1 1 1 1 1 1 2 0 2 3 1 1 2 1 1 0 1 0 1 2
Mrázek Karel 1 1 1 2 0 0 0 2 2 1 1 1 1 X 2 3 0 0 2 2 1 1 0 0 1 1 2 0 0 0 3 1 1 0 0 0 1 1 0 0 1
Horejsi Ivan 1 0 2 1 0 0 1 0 1 1 2 2 1 2 X 2 2 1 1 1 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 0 1 0 1 1 1 0 1 2 1
Kičmer Kamil 1 0 1 1 1 1 1 1 0 0 1 1 1 3 2 X 1 1 1 1 1 1 1 0 2 3 3 0 0 1 2 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Vohralík Martin 1 1 1 0 1 1 3 0 2 1 0 2 0 0 2 1 X 1 1 0 1 0 2 0 1 2 0 2 1 0 0 2 0 0 1 1 1 0 2 1 1
Prašivka Miroslav 1 0 0 0 1 0 0 1 2 1 1 0 1 0 1 1 1 X 0 1 2 1 0 0 1 1 2 1 0 2 1 1 1 2 2 1 0 0 2 1 2
Vladimir Hornik 0 1 1 0 0 1 0 1 2 0 1 0 0 2 1 1 1 0 X 1 1 1 0 2 1 1 1 1 2 0 1 1 2 0 0 2 1 2 2 1 2
Kristian Libor 2 1 2 0 0 0 0 0 1 1 1 2 1 2 1 1 0 1 1 X 1 1 2 0 0 0 1 2 1 1 0 1 2 1 2 0 0 1 1 1 1
Vybíral Rudolf 1 0 0 1 1 0 2 3 1 1 1 1 0 1 1 1 1 2 1 1 X 1 1 0 2 0 2 1 0 0 1 0 0 1 2 1 1 1 1 1 0
KUráň Petr 0 0 1 2 2 1 1 2 1 2 0 1 1 1 0 1 0 1 1 1 1 X 1 1 0 1 1 1 0 1 1 0 0 2 0 0 2 2 1 1 1
Matula František 0 1 1 0 0 2 2 0 0 1 0 2 1 0 1 1 2 0 0 2 1 1 X 1 2 1 1 1 1 1 0 1 1 2 2 0 2 0 0 1 0
Šmehlík Jaroslav 0 2 1 2 1 2 0 0 0 0 2 0 1 0 1 0 0 0 2 0 0 1 1 X 2 0 1 1 2 0 1 1 1 1 1 2 2 2 1 2 1
Pavel Grűmann 0 1 0 1 0 2 1 2 1 0 1 0 1 1 0 2 1 1 1 0 2 0 2 2 X 1 2 1 0 0 2 1 0 2 0 2 1 0 0 1 0
Petr Grűmann 1 0 0 1 1 2 2 0 1 0 0 0 1 1 1 3 2 1 1 0 0 1 1 0 1 X 2 1 1 2 1 1 1 1 0 2 1 0 1 0 0
Rada Rudolf 1 1 0 1 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 3 0 2 1 1 2 1 1 1 2 2 X 1 0 1 2 0 0 2 1 0 1 0 1 0 0
Muhl Jiři 2 1 2 1 1 0 1 0 1 0 0 2 2 0 0 0 2 1 1 2 1 1 1 1 1 1 1 X 1 0 1 1 0 1 1 2 0 0 2 1 0
Jiří Mihulka 1 1 2 1 1 1 0 1 1 2 3 0 0 0 1 0 1 0 2 1 0 0 1 2 0 1 0 1 X 1 0 1 2 0 2 2 0 1 2 2 0
Vinklář Ondřej 1 1 0 0 2 1 1 0 0 1 0 1 2 0 0 1 0 2 0 1 0 1 1 0 0 2 1 0 1 X 1 1 3 2 2 1 1 1 0 1 2
Jirásko Ladislav 0 0 0 3 0 0 0 2 1 1 0 0 3 3 1 2 0 1 1 0 1 1 0 1 2 1 2 1 0 1 X 1 1 0 1 1 1 0 0 1 1
Dušek Petr 1 3 1 1 2 1 2 0 1 0 1 1 1 1 0 1 2 1 1 1 0 0 1 1 1 1 0 1 1 1 1 X 2 0 2 0 0 2 0 0 2
Biječek Bohdan 1 1 1 0 0 1 1 0 1 1 1 0 1 1 1 0 0 1 2 2 0 0 1 1 0 1 0 0 2 3 1 2 X 0 2 2 1 1 0 2 2
Kovařík Pavel 0 2 1 0 2 1 0 1 1 0 1 2 2 0 0 1 0 2 0 1 1 2 2 1 2 1 2 1 0 2 0 0 0 X 0 1 1 1 0 0 1
Svoboda marek 1 1 0 1 1 0 1 0 0 1 1 1 1 0 1 0 1 2 0 2 2 0 2 1 0 0 1 1 2 2 1 2 2 0 X 0 1 1 1 1 1
Novotný René 1 0 1 1 0 1 1 1 2 0 2 0 1 0 1 0 1 1 2 0 1 0 0 2 2 2 0 2 2 1 1 0 2 1 0 X 1 0 1 2 0
Maňák Pavel 1 1 0 1 0 3 2 1 1 1 0 1 0 1 1 0 1 0 1 0 1 2 2 2 1 1 1 0 0 1 1 0 1 1 1 1 X 1 1 0 1
Honěk Jan 0 3 0 2 3 1 1 1 1 1 1 1 1 1 0 0 0 0 2 1 1 2 0 2 0 0 0 0 1 1 0 2 1 1 1 0 1 X 1 1 3
Šnyrych Petr 2 0 1 0 0 2 0 1 2 2 1 0 0 0 1 0 2 2 2 1 1 1 0 1 0 1 1 2 2 0 0 0 0 0 1 1 1 1 X 1 2
Kotula Mirek 0 0 1 2 1 0 1 1 1 3 1 0 1 0 2 0 1 1 1 1 1 1 1 2 1 0 0 1 2 1 1 0 2 0 1 2 0 1 1 X 1
Tůma Jiří 0 2 0 0 1 1 0 0 2 1 0 1 2 1 1 0 1 2 2 1 0 1 0 1 0 0 0 0 0 2 1 2 2 1 1 0 1 3 2 1 X

Výsledky základních kol

Kolo - 1 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Semerák Petr

9:56
45
156
Janovský Radek

9:56
40
162
Jiří Mihulka

0:0
0
0
Šmehlík Jaroslav

5:18
45
114
Pavelka Jiří

4:57
25
196
Slezák Petr

9:54
50
137
Dušek Petr

0:0
0
0
Svoboda marek

9:29
0
119
Honěk Jan

9:40
35
194
563 555 0 306 224 575,5 0 509,5 518
978,28 964,38 0 531,71 389,23 1000 0 885,32 900,09

Kolo - 1 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Muhl Jiři

9:48
15
117
Matula František

0:0
0
0
Němec Petr

0:0
0
0
Kovařík Pavel

7:41
45
165
Bachtík Lubor

9:47
45
204
Novotný Radek

9:56
40
124
Kristian Libor

9:48
40
157
KUráň Petr

9:53
40
180
--
544,5 0 0 423,5 520 574 549,5 543 --
948,61 0 0 737,8 905,92 1000 957,32 945,99 --

Kolo - 1 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Odehnal František

9:54
30
185
Šnyrych Petr

9:56
50
110
Prašivka Miroslav

9:56
40
140
Horejsi Ivan

6:23
25
183
Vohralík Martin

9:52
30
134
Kotula Mirek

9:51
45
96
Matula Ondra

9:55
50
152
Tůma Jiří

9:57
45
93
--
531,5 591 566 316,5 555 588 569 595,5 --
892,53 992,44 950,46 531,49 931,99 987,41 955,5 1000 --

Kolo - 1 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Barč Radim

6:45
5
108
Vinklář Ondřej

6:24
0
176
Maňák Pavel

9:54
50
190
Novotný René

9:58
45
148
Petr Grűmann

9:54
45
168
Aleš Krátký

9:57
50
78
Biječek Bohdan

9:55
15
169
Sedláček Jiří

5:20
25
136
--
356 296 549 569 555 608 525,5 277 --
585,53 486,84 902,96 935,86 912,83 1000 864,31 455,59 --

Kolo - 1 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Mrázek Karel

6:28
45
164
Kičmer Kamil

9:59
0
124
Vladimir Hornik

9:58
0
167
Holešínský František

9:59
0
128
Jirásko Ladislav

9:56
45
171
Pavel Grűmann

10:0
0
181
Rada Rudolf

9:53
50
165
Vybíral Rudolf

9:59
45
125
--
351 537 514,5 535 555,5 509,5 560,5 581,5 --
603,61 923,47 884,78 920,03 955,29 876,18 963,89 1000 --

Kolo - 2 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Semerák Petr

9:59
45
168
Novotný Radek

9:57
45
110
Vohralík Martin

9:57
35
125
Muhl Jiři

9:57
50
115
Janovský Radek

9:56
30
119
Dušek Petr

0:0
0
0
Aleš Krátký

9:57
35
104
Barč Radim

9:57
40
121
Němec Petr

0:0
0
0
560 587 569,5 589,5 566,5 0 580 576,5 0
949,96 995,76 966,07 1000 960,98 0 983,88 977,95 0

Kolo - 2 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Biječek Bohdan

9:54
45
190
Jiří Mihulka

6:48
35
98
Matula František

0:0
0
0
Kotula Mirek

6:43
45
80
Svoboda marek

0:58
0
0
Vinklář Ondřej

7:57
45
146
Kristian Libor

9:56
25
168
Odehnal František

9:56
45
195
--
544 394 0 408 58 449 537 543,5 --
1000 724,26 0 750 106,62 825,37 987,13 999,08 --

Kolo - 2 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Šmehlík Jaroslav

6:1
50
147
Honěk Jan

9:48
30
193
Sedláček Jiří

8:18
40
149
Tůma Jiří

9:58
45
99
Maňák Pavel

9:56
50
152
Vladimir Hornik

9:56
50
149
KUráň Petr

9:52
40
179
Šnyrych Petr

9:58
50
124
--
337,5 521,5 463,5 593,5 570 571,5 542,5 586 --
568,66 878,69 780,96 1000 960,4 962,93 914,07 987,36 --

Kolo - 2 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Holešínský František

0:0
0
0
Vybíral Rudolf

9:57
45
87
Matula Ondra

9:56
45
113
Kovařík Pavel

9:26
0
149
Pavel Grűmann

4:21
0
149
Prašivka Miroslav

9:57
35
162
Novotný René

9:55
40
192
Pavelka Jiří

8:3
45
160
--
0 598,5 584,5 491,5 186,5 551 539 448 --
0 1000 976,61 821,22 311,61 920,63 900,58 748,54 --

Kolo - 2 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Kičmer Kamil

9:56
35
116
Mrázek Karel

6:25
50
142
Rada Rudolf

9:56
50
151
Horejsi Ivan

8:10
35
143
Jirásko Ladislav

6:47
30
175
Slezák Petr

9:58
35
150
Petr Grűmann

9:56
45
124
Bachtík Lubor

9:43
40
194
--
573 364 570,5 453,5 349,5 558 579 526 --
989,64 628,67 985,32 783,25 603,63 963,73 1000 908,46 --

Kolo - 3 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Biječek Bohdan

6:30
50
190
Honěk Jan

6:43
30
222
Kristian Libor

6:6
45
162
Matula Ondra

0:0
0
0
Tůma Jiří

7:11
40
148
Dušek Petr

0:0
0
0
Vladimir Hornik

6:26
45
145
Semerák Petr

6:50
50
140
Mrázek Karel

5:51
45
163
345 267 330 0 397 0 358,5 390 314,5
869,02 672,54 831,23 0 1000 0 903,02 982,37 792,19

Kolo - 3 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Šnyrych Petr

9:57
40
124
Pavelka Jiří

9:56
45
187
Odehnal František

9:56
45
195
Novotný Radek

6:29
50
132
Jiří Mihulka

7:9
15
188
Aleš Krátký

2:25
0
49
Sedláček Jiří

8:4
40
171
Holešínský František

5:49
45
135
--
575 547,5 543,5 373 350 120,5 438,5 326,5 --
1000 952,17 945,22 648,7 608,7 209,57 762,61 567,83 --

Kolo - 3 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Matula František

0:0
0
0
Němec Petr

0:0
0
0
Horejsi Ivan

6:59
50
175
Vybíral Rudolf

7:19
50
183
Barč Radim

9:22
45
170
Svoboda marek

0:0
0
0
Vohralík Martin

7:57
5
182
Maňák Pavel

7:18
50
174
--
0 0 381,5 397,5 522 0 391 401 --
0 0 730,84 761,49 1000 0 749,04 768,2 --

Kolo - 3 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Pavel Grűmann

0:0
0
0
Bachtík Lubor

5:14
0
185
Slezák Petr

5:42
0
142
Šmehlík Jaroslav

3:45
0
127
Novotný René

5:51
50
192
Muhl Jiři

3:39
25
96
Kotula Mirek

7:26
45
168
Jirásko Ladislav

6:1
0
209
--
0 221,5 271 161,5 305 196 407 234 --
0 544,23 665,85 396,81 749,39 481,57 1000 574,94 --

Kolo - 3 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
KUráň Petr

7:29
0
178
Kovařík Pavel

0:0
0
0
Petr Grűmann

7:19
50
146
Rada Rudolf

9:53
35
199
Vinklář Ondřej

4:45
50
142
Prašivka Miroslav

1:19
45
30
Kičmer Kamil

4:39
0
155
Janovský Radek

8:40
0
160
--
360 0 416 528,5 264 109 201,5 440 --
681,17 0 787,13 1000 499,53 206,24 381,27 832,54 --

Kolo - 4 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Novotný René

6:2
50
172
Šmehlík Jaroslav

0:54
45
27
Horejsi Ivan

9:44
10
177
Novotný Radek

9:57
50
181
Vladimir Hornik

9:49
50
152
Kotula Mirek

9:57
40
220
Pavelka Jiří

9:21
50
191
Jiří Mihulka

7:14
25
163
Biječek Bohdan

8:17
0
200
326 85,5 505,5 556,5 563 477 515,5 377,5 397
579,04 151,87 897,87 988,45 1000 847,25 915,63 670,52 705,15

Kolo - 4 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Janovský Radek

9:56
0
164
Honěk Jan

7:56
30
188
Němec Petr

0:0
0
0
Vinklář Ondřej

7:16
25
176
Semerák Petr

9:57
50
214
Bachtík Lubor

9:59
25
210
Tůma Jiří

0:0
0
0
Kovařík Pavel

0:0
0
0
--
514 412 0 373 505 494 0 0 --
1000 801,56 0 725,68 982,49 961,09 0 0 --

Kolo - 4 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Rada Rudolf

6:43
50
151
Svoboda marek

0:0
0
0
Vybíral Rudolf

9:56
50
214
Aleš Krátký

7:40
35
189
Prašivka Miroslav

8:13
40
176
Kristian Libor

8:24
0
180
Šnyrych Petr

9:58
45
192
Muhl Jiři

6:5
45
134
--
377,5 0 504 400,5 445 414 547 343 --
690,13 0 921,39 732,18 813,53 756,86 1000 627,06 --

Kolo - 4 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
KUráň Petr

8:27
30
189
Holešínský František

8:53
35
180
Mrázek Karel

9:57
45
229
Matula Ondra

9:57
0
216
Maňák Pavel

7:25
45
182
Jirásko Ladislav

8:30
45
230
Odehnal František

8:32
50
189
Slezák Petr

8:7
50
179
--
442,5 478 455 449 399 365 467,5 447,5 --
925,73 1000 951,88 939,33 834,73 763,6 978,03 936,19 --

Kolo - 4 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Vohralík Martin

8:26
35
182
Petr Grűmann

6:6
30
144
Sedláček Jiří

5:28
0
151
Kičmer Kamil

8:28
50
175
Dušek Petr

0:0
0
0
Matula František

0:0
0
0
Barč Radim

8:59
50
174
Pavel Grűmann

8:35
40
209
--
450 324 252,5 470,5 0 0 502 428 --
896,41 645,42 502,99 937,25 0 0 1000 852,59 --

Kolo - 5 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Vybíral Rudolf

7:27
50
158
Janovský Radek

6:52
40
144
Odehnal František

9:55
45
206
Holešínský František

8:13
45
165
Barč Radim

9:56
50
194
KUráň Petr

8:17
50
188
Honěk Jan

8:2
0
203
Slezák Petr

9:57
45
182
Kotula Mirek

9:52
50
219
418 380 522 455,5 549 453 373 551 485
758,62 689,66 947,37 826,68 996,37 822,14 676,95 1000 880,22

Kolo - 5 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Kovařík Pavel

0:0
0
0
Semerák Petr

9:32
50
187
Sedláček Jiří

6:51
30
169
Maňák Pavel

8:17
50
187
Rada Rudolf

9:51
50
216
Šmehlík Jaroslav

0:0
0
0
Pavel Grűmann

8:45
45
188
Matula František

0:0
0
0
--
0 528,5 356,5 453,5 493 0 476 0 --
0 1000 674,55 858,09 932,83 0 900,66 0 --

Kolo - 5 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Aleš Krátký

7:38
45
163
Novotný Radek

9:52
50
164
Pavelka Jiří

7:36
50
164
Horejsi Ivan

8:9
30
184
Mrázek Karel

7:4
50
157
Kičmer Kamil

9:54
45
165
Kristian Libor

7:37
15
171
Němec Petr

0:0
0
0
--
421,5 560 424 427 395,5 556,5 386,5 0 --
752,68 1000 757,14 762,5 706,25 993,75 690,18 0 --

Kolo - 5 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Svoboda marek

0:0
0
0
Bachtík Lubor

8:42
45
187
Dušek Petr

0:0
0
0
Vinklář Ondřej

7:5
45
177
Prašivka Miroslav

8:5
45
157
Biječek Bohdan

9:11
45
193
Tůma Jiří

9:22
45
180
Jirásko Ladislav

9:56
5
412
--
0 473,5 0 381,5 451,5 499,5 517 0 --
0 915,86 0 737,91 873,31 966,15 1000 0 --

Kolo - 5 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Petr Grűmann

9:55
40
180
Vohralík Martin

9:55
50
231
Novotný René

9:44
50
195
Šnyrych Petr

9:56
40
178
Muhl Jiři

9:57
45
177
Vladimir Hornik

9:57
45
165
Matula Ondra

9:57
5
194
Jiří Mihulka

9:56
45
181
--
545 452 536,5 547 553,5 559,5 505 550,5 --
974,08 807,86 958,89 977,66 989,28 1000 902,59 983,91 --

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po základních kolech

Zákl. výsledky

poz. Jméno soutěžícího Klub Licence Frekvence Věková kategorie V teamu Stát přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo pen
1 Tůma Jiří CZE-1089 2,4 GHz 0 0 CZE 1000 4000 1000
9:57 / 45 / 93
1000
9:58 / 45 / 99
1000
7:11 / 40 / 148
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:22 / 45 / 180
0
2 Novotný Radek CZE-1528 2,4 GHz 0 0 CZE 996,05 3984,21 1000
9:56 / 40 / 124
995,76
9:57 / 45 / 110
648,7
6:29 / 50 / 132
988,45
9:57 / 50 / 181
1000
9:52 / 50 / 164
0
3 Šnyrych Petr CZE-114-004 2,4 GHz 0 0 CZE 994,95 3979,8 992,44
9:56 / 50 / 110
987,36
9:58 / 50 / 124
1000
9:57 / 40 / 124
1000
9:58 / 45 / 192
977,66
9:56 / 40 / 178
0
4 Barč Radim CZE-342-001 2,4 GHz 0 0 CZE 993,58 3974,32 585,53
6:45 / 5 / 108
977,95
9:57 / 40 / 121
1000
9:22 / 45 / 170
1000
8:59 / 50 / 174
996,37
9:56 / 50 / 194
0
5 Semerák Petr CZE-210-088 2,4 GHz 0 0 CZE 985,78 3943,14 978,28
9:56 / 45 / 156
949,96
9:59 / 45 / 168
982,37
6:50 / 50 / 140
982,49
9:57 / 50 / 214
1000
9:32 / 50 / 187
0
6 Slezák Petr CZE-342-044 2,4 GHz 0 0 CZE 974,98 3899,92 1000
9:54 / 50 / 137
963,73
9:58 / 35 / 150
665,85
5:42 / 0 / 142
936,19
8:7 / 50 / 179
1000
9:57 / 45 / 182
0
7 Rada Rudolf CZE-071-011 2,4 GHz 0 0 CZE 970,51 3882,04 963,89
9:53 / 50 / 165
985,32
9:56 / 50 / 151
1000
9:53 / 35 / 199
690,13
6:43 / 50 / 151
932,83
9:51 / 50 / 216
0
8 Odehnal František CZE-342-019 2,4 GHz 0 0 CZE 967,42 3869,7 892,53
9:54 / 30 / 185
999,08
9:56 / 45 / 195
945,22
9:56 / 45 / 195
978,03
8:32 / 50 / 189
947,37
9:55 / 45 / 206
0
9 Vladimir Hornik CZE-42 14 2,4 GHz 0 0 CZE 966,49 3865,95 884,78
9:58 / 0 / 167
962,93
9:56 / 50 / 149
903,02
6:26 / 45 / 145
1000
9:49 / 50 / 152
1000
9:57 / 45 / 165
0
10 Kičmer Kamil CZE-261-261 2,4 GHz 0 0 CZE 961,03 3844,11 923,47
9:59 / 0 / 124
989,64
9:56 / 35 / 116
381,27
4:39 / 0 / 155
937,25
8:28 / 50 / 175
993,75
9:54 / 45 / 165
0
11 Matula Ondra CZE-261-242 2,4 GHz 0 0 CZE 943,51 3774,03 955,5
9:55 / 50 / 152
976,61
9:56 / 45 / 113
0
0:0 / 0 / 0
939,33
9:57 / 0 / 216
902,59
9:57 / 5 / 194
0
12 Janovský Radek CZE-232-053 2,4 GHz 0 0 CZE 939,48 3757,9 964,38
9:56 / 40 / 162
960,98
9:56 / 30 / 119
832,54
8:40 / 0 / 160
1000
9:56 / 0 / 164
689,66
6:52 / 40 / 144
0
13 Kotula Mirek CZE-331-011 2,4 GHz 0 0 CZE 928,72 3714,88 987,41
9:51 / 45 / 96
750
6:43 / 45 / 80
1000
7:26 / 45 / 168
847,25
9:57 / 40 / 220
880,22
9:52 / 50 / 219
0
14 Biječek Bohdan CZE-332-038 2,4 GHz 0 0 CZE 924,87 3699,48 864,31
9:55 / 15 / 169
1000
9:54 / 45 / 190
869,02
6:30 / 50 / 190
705,15
8:17 / 0 / 200
966,15
9:11 / 45 / 193
0
15 Bachtík Lubor CZE-069-014 2,4 GHz 0 0 CZE 922,83 3691,33 905,92
9:47 / 45 / 204
908,46
9:43 / 40 / 194
544,23
5:14 / 0 / 185
961,09
9:59 / 25 / 210
915,86
8:42 / 45 / 187
0
16 Vybíral Rudolf CZE-213-36 2,4 GHz 0 0 CZE 920,72 3682,88 1000
9:59 / 45 / 125
1000
9:57 / 45 / 87
761,49
7:19 / 50 / 183
921,39
9:56 / 50 / 214
758,62
7:27 / 50 / 158
0
17 Petr Grűmann CZE-261-021 2,4 GHz 0 0 CZE 918,51 3674,04 912,83
9:54 / 45 / 168
1000
9:56 / 45 / 124
787,13
7:19 / 50 / 146
645,42
6:6 / 30 / 144
974,08
9:55 / 40 / 180
0
18 KUráň Petr CZE 96 013 2,4 GHz 0 0 CZE 901,98 3607,93 945,99
9:53 / 40 / 180
914,07
9:52 / 40 / 179
681,17
7:29 / 0 / 178
925,73
8:27 / 30 / 189
822,14
8:17 / 50 / 188
0
19 Vohralík Martin CZE-261-358 2,4 GHz 0 0 CZE 900,58 3602,33 931,99
9:52 / 30 / 134
966,07
9:57 / 35 / 125
749,04
7:57 / 5 / 182
896,41
8:26 / 35 / 182
807,86
9:55 / 50 / 231
0
20 Muhl Jiři CZE-210-013 2,4 GHz 0 0 CZE 891,24 3564,95 948,61
9:48 / 15 / 117
1000
9:57 / 50 / 115
481,57
3:39 / 25 / 96
627,06
6:5 / 45 / 134
989,28
9:57 / 45 / 177
0
21 Prašivka Miroslav CZE-261-025 2,4 GHz 0 0 CZE 889,48 3557,93 950,46
9:56 / 40 / 140
920,63
9:57 / 35 / 162
206,24
1:19 / 45 / 30
813,53
8:13 / 40 / 176
873,31
8:5 / 45 / 157
0
22 Maňák Pavel CZE-425-05 2,4 GHz 0 0 CZE 889,04 3556,18 902,96
9:54 / 50 / 190
960,4
9:56 / 50 / 152
768,2
7:18 / 50 / 174
834,73
7:25 / 45 / 182
858,09
8:17 / 50 / 187
0
23 Novotný René CZE-1527 2,4 GHz 1 0 CZE 886,18 3544,72 935,86
9:58 / 45 / 148
900,58
9:55 / 40 / 192
749,39
5:51 / 50 / 192
579,04
6:2 / 50 / 172
958,89
9:44 / 50 / 195
0
24 Kristian Libor CZE-342-016 2,4 GHz 0 0 CZE 883,14 3532,54 957,32
9:48 / 40 / 157
987,13
9:56 / 25 / 168
831,23
6:6 / 45 / 162
756,86
8:24 / 0 / 180
690,18
7:37 / 15 / 171
0
25 Aleš Krátký CZE-211-999 2,4 GHz 0 0 CZE 867,18 3468,74 1000
9:57 / 50 / 78
983,88
9:57 / 35 / 104
209,57
2:25 / 0 / 49
732,18
7:40 / 35 / 189
752,68
7:38 / 45 / 163
0
26 Pavelka Jiří CZE-510-012 2,4 GHz 0 0 CZE 843,37 3373,48 389,23
4:57 / 25 / 196
748,54
8:3 / 45 / 160
952,17
9:56 / 45 / 187
915,63
9:21 / 50 / 191
757,14
7:36 / 50 / 164
0
27 Holešínský František CZE-261-411 2,4 GHz 0 0 CZE 828,64 3314,54 920,03
9:59 / 0 / 128
0
0:0 / 0 / 0
567,83
5:49 / 45 / 135
1000
8:53 / 35 / 180
826,68
8:13 / 45 / 165
0
28 Honěk Jan CZE-342-004 2,4 GHz 0 0 CZE 814,32 3257,29 900,09
9:40 / 35 / 194
878,69
9:48 / 30 / 193
672,54
6:43 / 30 / 222
801,56
7:56 / 30 / 188
676,95
8:2 / 0 / 203
0
29 Horejsi Ivan CZE-171-19 2,4 GHz 0 0 CZE 793,62 3174,46 531,49
6:23 / 25 / 183
783,25
8:10 / 35 / 143
730,84
6:59 / 50 / 175
897,87
9:44 / 10 / 177
762,5
8:9 / 30 / 184
0
30 Mrázek Karel CZE-264-027 2,4 GHz 0 0 CZE 769,75 3078,99 603,61
6:28 / 45 / 164
628,67
6:25 / 50 / 142
792,19
5:51 / 45 / 163
951,88
9:57 / 45 / 229
706,25
7:4 / 50 / 157
0
31 Jiří Mihulka CZE-1661 2,4 GHz 0 0 CZE 746,85 2987,39 0
0:0 / 0 / 0
724,26
6:48 / 35 / 98
608,7
7:9 / 15 / 188
670,52
7:14 / 25 / 163
983,91
9:56 / 45 / 181
0
32 Pavel Grűmann CZE-261-022 2,4 GHz 0 0 CZE 735,26 2941,04 876,18
10:0 / 0 / 181
311,61
4:21 / 0 / 149
0
0:0 / 0 / 0
852,59
8:35 / 40 / 209
900,66
8:45 / 45 / 188
0
33 Jirásko Ladislav CZE-210-072 2,4 GHz 0 0 CZE 724,36 2897,46 955,29
9:56 / 45 / 171
603,63
6:47 / 30 / 175
574,94
6:1 / 0 / 209
763,6
8:30 / 45 / 230
0
9:56 / 5 / 412
0
34 Vinklář Ondřej CZE-210-082 2,4 GHz 0 0 CZE 697,12 2788,49 486,84
6:24 / 0 / 176
825,37
7:57 / 45 / 146
499,53
4:45 / 50 / 142
725,68
7:16 / 25 / 176
737,91
7:5 / 45 / 177
0
35 Sedláček Jiří CZE-210-098 2,4 GHz 0 0 CZE 680,28 2721,11 455,59
5:20 / 25 / 136
780,96
8:18 / 40 / 149
762,61
8:4 / 40 / 171
502,99
5:28 / 0 / 151
674,55
6:51 / 30 / 169
0
36 Šmehlík Jaroslav CZE-261-005 2,4 GHz 0 0 CZE 412,26 1649,05 531,71
5:18 / 45 / 114
568,66
6:1 / 50 / 147
396,81
3:45 / 0 / 127
151,87
0:54 / 45 / 27
0
0:0 / 0 / 0
0
37 Kovařík Pavel CZE-261-061 2,4 GHz 0 0 CZE 389,76 1559,02 737,8
7:41 / 45 / 165
821,22
9:26 / 0 / 149
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
38 Svoboda marek CZE-232-058 2,4 GHz 0 0 CZE 247,98 991,94 885,32
9:29 / 0 / 119
106,62
0:58 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
39 Němec Petr CZE-96-1 2,4 GHz 0 0 CZE 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
40 Matula František CZE-261-012 2,4 GHz 0 0 CZE 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
41 Dušek Petr CZE-232-003 2,4 GHz 0 0 CZE 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Výsledky finálových kol


OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po finálních kolech

Celkové výsledky
Zakl. pozice Jméno soutěžícího přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo pen
1* Tůma Jiří 1000 4000 1000
9:57 / 45 / 93
1000
9:58 / 45 / 99
1000
7:11 / 40 / 148
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:22 / 45 / 180
0
2* Novotný Radek 996,05 3984,21 1000
9:56 / 40 / 124
995,76
9:57 / 45 / 110
648,7
6:29 / 50 / 132
988,45
9:57 / 50 / 181
1000
9:52 / 50 / 164
0
3* Šnyrych Petr 994,95 3979,8 992,44
9:56 / 50 / 110
987,36
9:58 / 50 / 124
1000
9:57 / 40 / 124
1000
9:58 / 45 / 192
977,66
9:56 / 40 / 178
0
4* Barč Radim 993,58 3974,32 585,53
6:45 / 5 / 108
977,95
9:57 / 40 / 121
1000
9:22 / 45 / 170
1000
8:59 / 50 / 174
996,37
9:56 / 50 / 194
0
5* Semerák Petr 985,78 3943,14 978,28
9:56 / 45 / 156
949,96
9:59 / 45 / 168
982,37
6:50 / 50 / 140
982,49
9:57 / 50 / 214
1000
9:32 / 50 / 187
0
6* Slezák Petr 974,98 3899,92 1000
9:54 / 50 / 137
963,73
9:58 / 35 / 150
665,85
5:42 / 0 / 142
936,19
8:7 / 50 / 179
1000
9:57 / 45 / 182
0
7 Rada Rudolf 970,51 3882,04 963,89
9:53 / 50 / 165
985,32
9:56 / 50 / 151
1000
9:53 / 35 / 199
690,13
6:43 / 50 / 151
932,83
9:51 / 50 / 216
0
8 Odehnal František 967,42 3869,7 892,53
9:54 / 30 / 185
999,08
9:56 / 45 / 195
945,22
9:56 / 45 / 195
978,03
8:32 / 50 / 189
947,37
9:55 / 45 / 206
0
9 Vladimir Hornik 966,49 3865,95 884,78
9:58 / 0 / 167
962,93
9:56 / 50 / 149
903,02
6:26 / 45 / 145
1000
9:49 / 50 / 152
1000
9:57 / 45 / 165
0
10 Kičmer Kamil 961,03 3844,11 923,47
9:59 / 0 / 124
989,64
9:56 / 35 / 116
381,27
4:39 / 0 / 155
937,25
8:28 / 50 / 175
993,75
9:54 / 45 / 165
0
11 Matula Ondra 943,51 3774,03 955,5
9:55 / 50 / 152
976,61
9:56 / 45 / 113
0
0:0 / 0 / 0
939,33
9:57 / 0 / 216
902,59
9:57 / 5 / 194
0
12 Janovský Radek 939,48 3757,9 964,38
9:56 / 40 / 162
960,98
9:56 / 30 / 119
832,54
8:40 / 0 / 160
1000
9:56 / 0 / 164
689,66
6:52 / 40 / 144
0
13 Kotula Mirek 928,72 3714,88 987,41
9:51 / 45 / 96
750
6:43 / 45 / 80
1000
7:26 / 45 / 168
847,25
9:57 / 40 / 220
880,22
9:52 / 50 / 219
0
14 Biječek Bohdan 924,87 3699,48 864,31
9:55 / 15 / 169
1000
9:54 / 45 / 190
869,02
6:30 / 50 / 190
705,15
8:17 / 0 / 200
966,15
9:11 / 45 / 193
0
15 Bachtík Lubor 922,83 3691,33 905,92
9:47 / 45 / 204
908,46
9:43 / 40 / 194
544,23
5:14 / 0 / 185
961,09
9:59 / 25 / 210
915,86
8:42 / 45 / 187
0
16 Vybíral Rudolf 920,72 3682,88 1000
9:59 / 45 / 125
1000
9:57 / 45 / 87
761,49
7:19 / 50 / 183
921,39
9:56 / 50 / 214
758,62
7:27 / 50 / 158
0
17 Petr Grűmann 918,51 3674,04 912,83
9:54 / 45 / 168
1000
9:56 / 45 / 124
787,13
7:19 / 50 / 146
645,42
6:6 / 30 / 144
974,08
9:55 / 40 / 180
0
18 KUráň Petr 901,98 3607,93 945,99
9:53 / 40 / 180
914,07
9:52 / 40 / 179
681,17
7:29 / 0 / 178
925,73
8:27 / 30 / 189
822,14
8:17 / 50 / 188
0
19 Vohralík Martin 900,58 3602,33 931,99
9:52 / 30 / 134
966,07
9:57 / 35 / 125
749,04
7:57 / 5 / 182
896,41
8:26 / 35 / 182
807,86
9:55 / 50 / 231
0
20 Muhl Jiři 891,24 3564,95 948,61
9:48 / 15 / 117
1000
9:57 / 50 / 115
481,57
3:39 / 25 / 96
627,06
6:5 / 45 / 134
989,28
9:57 / 45 / 177
0
21 Prašivka Miroslav 889,48 3557,93 950,46
9:56 / 40 / 140
920,63
9:57 / 35 / 162
206,24
1:19 / 45 / 30
813,53
8:13 / 40 / 176
873,31
8:5 / 45 / 157
0
22 Maňák Pavel 889,04 3556,18 902,96
9:54 / 50 / 190
960,4
9:56 / 50 / 152
768,2
7:18 / 50 / 174
834,73
7:25 / 45 / 182
858,09
8:17 / 50 / 187
0
23 Novotný René 886,18 3544,72 935,86
9:58 / 45 / 148
900,58
9:55 / 40 / 192
749,39
5:51 / 50 / 192
579,04
6:2 / 50 / 172
958,89
9:44 / 50 / 195
0
24 Kristian Libor 883,14 3532,54 957,32
9:48 / 40 / 157
987,13
9:56 / 25 / 168
831,23
6:6 / 45 / 162
756,86
8:24 / 0 / 180
690,18
7:37 / 15 / 171
0
25 Aleš Krátký 867,18 3468,74 1000
9:57 / 50 / 78
983,88
9:57 / 35 / 104
209,57
2:25 / 0 / 49
732,18
7:40 / 35 / 189
752,68
7:38 / 45 / 163
0
26 Pavelka Jiří 843,37 3373,48 389,23
4:57 / 25 / 196
748,54
8:3 / 45 / 160
952,17
9:56 / 45 / 187
915,63
9:21 / 50 / 191
757,14
7:36 / 50 / 164
0
27 Holešínský František 828,64 3314,54 920,03
9:59 / 0 / 128
0
0:0 / 0 / 0
567,83
5:49 / 45 / 135
1000
8:53 / 35 / 180
826,68
8:13 / 45 / 165
0
28 Honěk Jan 814,32 3257,29 900,09
9:40 / 35 / 194
878,69
9:48 / 30 / 193
672,54
6:43 / 30 / 222
801,56
7:56 / 30 / 188
676,95
8:2 / 0 / 203
0
29 Horejsi Ivan 793,62 3174,46 531,49
6:23 / 25 / 183
783,25
8:10 / 35 / 143
730,84
6:59 / 50 / 175
897,87
9:44 / 10 / 177
762,5
8:9 / 30 / 184
0
30 Mrázek Karel 769,75 3078,99 603,61
6:28 / 45 / 164
628,67
6:25 / 50 / 142
792,19
5:51 / 45 / 163
951,88
9:57 / 45 / 229
706,25
7:4 / 50 / 157
0
31 Jiří Mihulka 746,85 2987,39 0
0:0 / 0 / 0
724,26
6:48 / 35 / 98
608,7
7:9 / 15 / 188
670,52
7:14 / 25 / 163
983,91
9:56 / 45 / 181
0
32 Pavel Grűmann 735,26 2941,04 876,18
10:0 / 0 / 181
311,61
4:21 / 0 / 149
0
0:0 / 0 / 0
852,59
8:35 / 40 / 209
900,66
8:45 / 45 / 188
0
33 Jirásko Ladislav 724,36 2897,46 955,29
9:56 / 45 / 171
603,63
6:47 / 30 / 175
574,94
6:1 / 0 / 209
763,6
8:30 / 45 / 230
0
9:56 / 5 / 412
0
34 Vinklář Ondřej 697,12 2788,49 486,84
6:24 / 0 / 176
825,37
7:57 / 45 / 146
499,53
4:45 / 50 / 142
725,68
7:16 / 25 / 176
737,91
7:5 / 45 / 177
0
35 Sedláček Jiří 680,28 2721,11 455,59
5:20 / 25 / 136
780,96
8:18 / 40 / 149
762,61
8:4 / 40 / 171
502,99
5:28 / 0 / 151
674,55
6:51 / 30 / 169
0
36 Šmehlík Jaroslav 412,26 1649,05 531,71
5:18 / 45 / 114
568,66
6:1 / 50 / 147
396,81
3:45 / 0 / 127
151,87
0:54 / 45 / 27
0
0:0 / 0 / 0
0
37 Kovařík Pavel 389,76 1559,02 737,8
7:41 / 45 / 165
821,22
9:26 / 0 / 149
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
38 Svoboda marek 247,98 991,94 885,32
9:29 / 0 / 119
106,62
0:58 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
39 Němec Petr 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
40 Matula František 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
41 Dušek Petr 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Oficiální výsledovka s body



Výsledky

Kontakt - Jméno :37
Datum konání :25.8.2018
Kategorie :RCEV
Místo konání :Trnávka
Číslo pořádajícího klubu (např CZE96)CZE123
Kontakt - Jméno :kontakt - jmeno
Kontakt - Adresa :kontakt adresa
Kontakt - Email :kontakt email
Kontakt - Telefon :kontakt - telefon
Pořadatel :LMK Ikarus
Ředitel soutěže :Kamil Kičmer
Hlavní rozhodčí :Jaroslav Osoba
Počasí :Oblačno, přeháňky




Pořadí - všichni

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 body přepoč.
1* Tůma Jiří CZE-1089 1000
9:57 / 45 / 93
1000
9:58 / 45 / 99
1000
7:11 / 40 / 148
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:22 / 45 / 180
4000 1000
2* Novotný Radek CZE-1528 1000
9:56 / 40 / 124
995,76
9:57 / 45 / 110
648,7
6:29 / 50 / 132
988,45
9:57 / 50 / 181
1000
9:52 / 50 / 164
3984,21 996,05
3* Šnyrych Petr CZE-114-004 992,44
9:56 / 50 / 110
987,36
9:58 / 50 / 124
1000
9:57 / 40 / 124
1000
9:58 / 45 / 192
977,66
9:56 / 40 / 178
3979,8 994,95
4* Barč Radim CZE-342-001 585,53
6:45 / 5 / 108
977,95
9:57 / 40 / 121
1000
9:22 / 45 / 170
1000
8:59 / 50 / 174
996,37
9:56 / 50 / 194
3974,32 993,58
5* Semerák Petr CZE-210-088 978,28
9:56 / 45 / 156
949,96
9:59 / 45 / 168
982,37
6:50 / 50 / 140
982,49
9:57 / 50 / 214
1000
9:32 / 50 / 187
3943,14 985,78
6* Slezák Petr CZE-342-044 1000
9:54 / 50 / 137
963,73
9:58 / 35 / 150
665,85
5:42 / 0 / 142
936,19
8:7 / 50 / 179
1000
9:57 / 45 / 182
3899,92 974,98
7 Rada Rudolf CZE-071-011 963,89
9:53 / 50 / 165
985,32
9:56 / 50 / 151
1000
9:53 / 35 / 199
690,13
6:43 / 50 / 151
932,83
9:51 / 50 / 216
3882,04 970,51
8 Odehnal František CZE-342-019 892,53
9:54 / 30 / 185
999,08
9:56 / 45 / 195
945,22
9:56 / 45 / 195
978,03
8:32 / 50 / 189
947,37
9:55 / 45 / 206
3869,7 967,42
9 Vladimir Hornik CZE-42 14 884,78
9:58 / 0 / 167
962,93
9:56 / 50 / 149
903,02
6:26 / 45 / 145
1000
9:49 / 50 / 152
1000
9:57 / 45 / 165
3865,95 966,49
10 Kičmer Kamil CZE-261-261 923,47
9:59 / 0 / 124
989,64
9:56 / 35 / 116
381,27
4:39 / 0 / 155
937,25
8:28 / 50 / 175
993,75
9:54 / 45 / 165
3844,11 961,03
11 Matula Ondra CZE-261-242 955,5
9:55 / 50 / 152
976,61
9:56 / 45 / 113
0
0:0 / 0 / 0
939,33
9:57 / 0 / 216
902,59
9:57 / 5 / 194
3774,03 943,51
12 Janovský Radek CZE-232-053 964,38
9:56 / 40 / 162
960,98
9:56 / 30 / 119
832,54
8:40 / 0 / 160
1000
9:56 / 0 / 164
689,66
6:52 / 40 / 144
3757,9 939,48
13 Kotula Mirek CZE-331-011 987,41
9:51 / 45 / 96
750
6:43 / 45 / 80
1000
7:26 / 45 / 168
847,25
9:57 / 40 / 220
880,22
9:52 / 50 / 219
3714,88 928,72
14 Biječek Bohdan CZE-332-038 864,31
9:55 / 15 / 169
1000
9:54 / 45 / 190
869,02
6:30 / 50 / 190
705,15
8:17 / 0 / 200
966,15
9:11 / 45 / 193
3699,48 924,87
15 Bachtík Lubor CZE-069-014 905,92
9:47 / 45 / 204
908,46
9:43 / 40 / 194
544,23
5:14 / 0 / 185
961,09
9:59 / 25 / 210
915,86
8:42 / 45 / 187
3691,33 922,83
16 Vybíral Rudolf CZE-213-36 1000
9:59 / 45 / 125
1000
9:57 / 45 / 87
761,49
7:19 / 50 / 183
921,39
9:56 / 50 / 214
758,62
7:27 / 50 / 158
3682,88 920,72
17 Petr Grűmann CZE-261-021 912,83
9:54 / 45 / 168
1000
9:56 / 45 / 124
787,13
7:19 / 50 / 146
645,42
6:6 / 30 / 144
974,08
9:55 / 40 / 180
3674,04 918,51
18 KUráň Petr CZE 96 013 945,99
9:53 / 40 / 180
914,07
9:52 / 40 / 179
681,17
7:29 / 0 / 178
925,73
8:27 / 30 / 189
822,14
8:17 / 50 / 188
3607,93 901,98
19 Vohralík Martin CZE-261-358 931,99
9:52 / 30 / 134
966,07
9:57 / 35 / 125
749,04
7:57 / 5 / 182
896,41
8:26 / 35 / 182
807,86
9:55 / 50 / 231
3602,33 900,58
20 Muhl Jiři CZE-210-013 948,61
9:48 / 15 / 117
1000
9:57 / 50 / 115
481,57
3:39 / 25 / 96
627,06
6:5 / 45 / 134
989,28
9:57 / 45 / 177
3564,95 891,24
21 Prašivka Miroslav CZE-261-025 950,46
9:56 / 40 / 140
920,63
9:57 / 35 / 162
206,24
1:19 / 45 / 30
813,53
8:13 / 40 / 176
873,31
8:5 / 45 / 157
3557,93 889,48
22 Maňák Pavel CZE-425-05 902,96
9:54 / 50 / 190
960,4
9:56 / 50 / 152
768,2
7:18 / 50 / 174
834,73
7:25 / 45 / 182
858,09
8:17 / 50 / 187
3556,18 889,04
23 Novotný René CZE-1527 935,86
9:58 / 45 / 148
900,58
9:55 / 40 / 192
749,39
5:51 / 50 / 192
579,04
6:2 / 50 / 172
958,89
9:44 / 50 / 195
3544,72 886,18
24 Kristian Libor CZE-342-016 957,32
9:48 / 40 / 157
987,13
9:56 / 25 / 168
831,23
6:6 / 45 / 162
756,86
8:24 / 0 / 180
690,18
7:37 / 15 / 171
3532,54 883,14
25 Aleš Krátký CZE-211-999 1000
9:57 / 50 / 78
983,88
9:57 / 35 / 104
209,57
2:25 / 0 / 49
732,18
7:40 / 35 / 189
752,68
7:38 / 45 / 163
3468,74 867,18
26 Pavelka Jiří CZE-510-012 389,23
4:57 / 25 / 196
748,54
8:3 / 45 / 160
952,17
9:56 / 45 / 187
915,63
9:21 / 50 / 191
757,14
7:36 / 50 / 164
3373,48 843,37
27 Holešínský František CZE-261-411 920,03
9:59 / 0 / 128
0
0:0 / 0 / 0
567,83
5:49 / 45 / 135
1000
8:53 / 35 / 180
826,68
8:13 / 45 / 165
3314,54 828,64
28 Honěk Jan CZE-342-004 900,09
9:40 / 35 / 194
878,69
9:48 / 30 / 193
672,54
6:43 / 30 / 222
801,56
7:56 / 30 / 188
676,95
8:2 / 0 / 203
3257,29 814,32
29 Horejsi Ivan CZE-171-19 531,49
6:23 / 25 / 183
783,25
8:10 / 35 / 143
730,84
6:59 / 50 / 175
897,87
9:44 / 10 / 177
762,5
8:9 / 30 / 184
3174,46 793,62
30 Mrázek Karel CZE-264-027 603,61
6:28 / 45 / 164
628,67
6:25 / 50 / 142
792,19
5:51 / 45 / 163
951,88
9:57 / 45 / 229
706,25
7:4 / 50 / 157
3078,99 769,75
31 Jiří Mihulka CZE-1661 0
0:0 / 0 / 0
724,26
6:48 / 35 / 98
608,7
7:9 / 15 / 188
670,52
7:14 / 25 / 163
983,91
9:56 / 45 / 181
2987,39 746,85
32 Pavel Grűmann CZE-261-022 876,18
10:0 / 0 / 181
311,61
4:21 / 0 / 149
0
0:0 / 0 / 0
852,59
8:35 / 40 / 209
900,66
8:45 / 45 / 188
2941,04 735,26
33 Jirásko Ladislav CZE-210-072 955,29
9:56 / 45 / 171
603,63
6:47 / 30 / 175
574,94
6:1 / 0 / 209
763,6
8:30 / 45 / 230
0
9:56 / 5 / 412
2897,46 724,36
34 Vinklář Ondřej CZE-210-082 486,84
6:24 / 0 / 176
825,37
7:57 / 45 / 146
499,53
4:45 / 50 / 142
725,68
7:16 / 25 / 176
737,91
7:5 / 45 / 177
2788,49 697,12
35 Sedláček Jiří CZE-210-098 455,59
5:20 / 25 / 136
780,96
8:18 / 40 / 149
762,61
8:4 / 40 / 171
502,99
5:28 / 0 / 151
674,55
6:51 / 30 / 169
2721,11 680,28
36 Šmehlík Jaroslav CZE-261-005 531,71
5:18 / 45 / 114
568,66
6:1 / 50 / 147
396,81
3:45 / 0 / 127
151,87
0:54 / 45 / 27
0
0:0 / 0 / 0
1649,05 412,26
37 Kovařík Pavel CZE-261-061 737,8
7:41 / 45 / 165
821,22
9:26 / 0 / 149
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
1559,02 389,76
38 Svoboda marek CZE-232-058 885,32
9:29 / 0 / 119
106,62
0:58 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
991,94 247,98
39 Němec Petr CZE-96-1 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0 0
40 Matula František CZE-261-012 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0 0
41 Dušek Petr CZE-232-003 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0 0

^^^


Pořadí klubů


Klub Členů Příjmení, jméno Součet Průměr

^^^


Pořadí týmů

Týmy Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
none 41 Aleš Krátký, Semerák Petr, Novotný Radek, Slezák Petr, Janovský Radek, Sedláček Jiří, Barč Radim, Holešínský František, Matula Ondra, Odehnal František, Pavelka Jiří, Němec Petr, Bachtík Lubor, Mrázek Karel, Horejsi Ivan, Kičmer Kamil, Vohralík Martin, Prašivka Miroslav, Vladimir Hornik, Kristian Libor, Vybíral Rudolf, KUráň Petr, Matula František, Šmehlík Jaroslav, Pavel Grűmann, Petr Grűmann, Rada Rudolf, Muhl Jiři , Jiří Mihulka, Vinklář Ondřej, Jirásko Ladislav, Dušek Petr, Biječek Bohdan, Kovařík Pavel, Svoboda marek, Novotný René, Maňák Pavel, Honěk Jan, Šnyrych Petr, Kotula Mirek, Tůma Jiří, 146681,1 3577,59

^^^


Přestnost přistání

Příjmení, jméno celkem přistání Součet Průměr
Maňák Pavel 5 50 , 50 , 50 , 45 , 50 245 49
Vybíral Rudolf 5 45 , 45 , 50 , 50 , 50 240 48
Semerák Petr 5 45 , 45 , 50 , 50 , 50 240 48
Novotný René 5 45 , 40 , 50 , 50 , 50 235 47
Rada Rudolf 5 50 , 50 , 35 , 50 , 50 235 47
Mrázek Karel 5 45 , 50 , 45 , 45 , 50 235 47
Novotný Radek 5 40 , 45 , 50 , 50 , 50 235 47
Kotula Mirek 5 45 , 45 , 45 , 40 , 50 225 45
Šnyrych Petr 5 50 , 50 , 40 , 45 , 40 225 45
Pavelka Jiří 5 25 , 45 , 45 , 50 , 50 215 43
Odehnal František 5 30 , 45 , 45 , 50 , 45 215 43
Petr Grűmann 5 45 , 45 , 50 , 30 , 40 210 42
Prašivka Miroslav 5 40 , 35 , 45 , 40 , 45 205 41
Vladimir Hornik 5 0 , 50 , 45 , 50 , 45 190 38
Barč Radim 5 5 , 40 , 45 , 50 , 50 190 38
Muhl Jiři 5 15 , 50 , 25 , 45 , 45 180 36
Slezák Petr 5 50 , 35 , 0 , 50 , 45 180 36
Tůma Jiří 5 45 , 45 , 40 , 0 , 45 175 35
Vinklář Ondřej 5 0 , 45 , 50 , 25 , 45 165 33
Aleš Krátký 5 50 , 35 , 0 , 35 , 45 165 33
KUráň Petr 5 40 , 40 , 0 , 30 , 50 160 32
Biječek Bohdan 5 15 , 45 , 50 , 0 , 45 155 31
Vohralík Martin 5 30 , 35 , 5 , 35 , 50 155 31
Bachtík Lubor 5 45 , 40 , 0 , 25 , 45 155 31
Horejsi Ivan 5 25 , 35 , 50 , 10 , 30 150 30
Šmehlík Jaroslav 5 45 , 50 , 0 , 45 , 0 140 28
Sedláček Jiří 5 25 , 40 , 40 , 0 , 30 135 27
Kičmer Kamil 5 0 , 35 , 0 , 50 , 45 130 26
Honěk Jan 5 35 , 30 , 30 , 30 , 0 125 25
Jirásko Ladislav 5 45 , 30 , 0 , 45 , 5 125 25
Kristian Libor 5 40 , 25 , 45 , 0 , 15 125 25
Holešínský František 5 0 , 0 , 45 , 35 , 45 125 25
Jiří Mihulka 5 0 , 35 , 15 , 25 , 45 120 24
Janovský Radek 5 40 , 30 , 0 , 0 , 40 110 22
Matula Ondra 5 50 , 45 , 0 , 0 , 5 100 20
Pavel Grűmann 5 0 , 0 , 0 , 40 , 45 85 17
Kovařík Pavel 5 45 , 0 , 0 , 0 , 0 45 9
Svoboda marek 5 0 , 0 , 0 , 0 , 0 0 0
Dušek Petr 5 0 , 0 , 0 , 0 , 0 0 0
Matula František 5 0 , 0 , 0 , 0 , 0 0 0
Němec Petr 5 0 , 0 , 0 , 0 , 0 0 0

^^^


Průměrná doba letu


Příjmení, jméno Počet záznamů Letové časy Celekem vteřin Průměrný letový čas
Šnyrych Petr 5 9:56,00, 9:58,00, 9:57,00, 9:58,00, 9:56,00, 2985 9:57
Odehnal František 5 9:54,00, 9:56,00, 9:56,00, 8:32,00, 9:55,00, 2893 9:38,6
Rada Rudolf 5 9:53,00, 9:56,00, 9:53,00, 6:43,00, 9:51,00, 2776 9:15,2
Semerák Petr 5 9:56,00, 9:59,00, 6:50,00, 9:57,00, 9:32,00, 2774 9:14,8
Novotný Radek 5 9:56,00, 9:57,00, 6:29,00, 9:57,00, 9:52,00, 2771 9:14,2
Vohralík Martin 5 9:52,00, 9:57,00, 7:57,00, 8:26,00, 9:55,00, 2767 9:13,4
Vladimir Hornik 5 9:58,00, 9:56,00, 6:26,00, 9:49,00, 9:57,00, 2766 9:13,2
Janovský Radek 5 9:56,00, 9:56,00, 8:40,00, 9:56,00, 6:52,00, 2720 9:4
Barč Radim 5 6:45,00, 9:57,00, 9:22,00, 8:59,00, 9:56,00, 2699 8:59,8
Vybíral Rudolf 5 9:59,00, 9:57,00, 7:19,00, 9:56,00, 7:27,00, 2678 8:55,6
KUráň Petr 5 9:53,00, 9:52,00, 7:29,00, 8:27,00, 8:17,00, 2638 8:47,6
Kotula Mirek 5 9:51,00, 6:43,00, 7:26,00, 9:57,00, 9:52,00, 2629 8:45,8
Biječek Bohdan 5 9:55,00, 9:54,00, 6:30,00, 8:17,00, 9:11,00, 2627 8:45,4
Slezák Petr 5 9:54,00, 9:58,00, 5:42,00, 8:7,00, 9:57,00, 2618 8:43,6
Bachtík Lubor 5 9:47,00, 9:43,00, 5:14,00, 9:59,00, 8:42,00, 2605 8:41
Petr Grűmann 5 9:54,00, 9:56,00, 7:19,00, 6:6,00, 9:55,00, 2590 8:38
Kičmer Kamil 5 9:59,00, 9:56,00, 4:39,00, 8:28,00, 9:54,00, 2576 8:35,2
Maňák Pavel 5 9:54,00, 9:56,00, 7:18,00, 7:25,00, 8:17,00, 2570 8:34
Honěk Jan 5 9:40,00, 9:48,00, 6:43,00, 7:56,00, 8:2,00, 2529 8:25,8
Kristian Libor 5 9:48,00, 9:56,00, 6:6,00, 8:24,00, 7:37,00, 2511 8:22,2
Novotný René 5 9:58,00, 9:55,00, 5:51,00, 6:2,00, 9:44,00, 2490 8:18
Jirásko Ladislav 5 9:56,00, 6:47,00, 6:1,00, 8:30,00, 9:56,00, 2470 8:14
Pavelka Jiří 5 4:57,00, 8:3,00, 9:56,00, 9:21,00, 7:36,00, 2393 7:58,6
Matula Ondra 5 9:55,00, 9:56,00, 0:0,00, 9:57,00, 9:57,00, 2385 7:57
Muhl Jiři 5 9:48,00, 9:57,00, 3:39,00, 6:5,00, 9:57,00, 2366 7:53,2
Horejsi Ivan 5 6:23,00, 8:10,00, 6:59,00, 9:44,00, 8:9,00, 2365 7:53
Aleš Krátký 5 9:57,00, 9:57,00, 2:25,00, 7:40,00, 7:38,00, 2257 7:31,4
Prašivka Miroslav 5 9:56,00, 9:57,00, 1:19,00, 8:13,00, 8:5,00, 2250 7:30
Tůma Jiří 5 9:57,00, 9:58,00, 7:11,00, 0:0,00, 9:22,00, 2188 7:17,6
Mrázek Karel 5 6:28,00, 6:25,00, 5:51,00, 9:57,00, 7:4,00, 2145 7:9
Sedláček Jiří 5 5:20,00, 8:18,00, 8:4,00, 5:28,00, 6:51,00, 2041 6:48,2
Vinklář Ondřej 5 6:24,00, 7:57,00, 4:45,00, 7:16,00, 7:5,00, 2007 6:41,4
Holešínský František 5 9:59,00, 0:0,00, 5:49,00, 8:53,00, 8:13,00, 1974 6:34,8
Pavel Grűmann 5 10:0,00, 4:21,00, 0:0,00, 8:35,00, 8:45,00, 1901 6:20,2
Jiří Mihulka 5 0:0,00, 6:48,00, 7:9,00, 7:14,00, 9:56,00, 1867 6:13,4
Kovařík Pavel 5 7:41,00, 9:26,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 1027 3:25,4
Šmehlík Jaroslav 5 5:18,00, 6:1,00, 3:45,00, 0:54,00, 0:0,00, 958 3:11,6
Svoboda marek 5 9:29,00, 0:58,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 627 2:5,40000000000001
Dušek Petr 5 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0 0:0
Matula František 5 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0 0:0
Němec Petr 5 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0 0:0

^^^


Průměrná výška


Příjmení, jméno Počet záznamů Průměrná výška Výška celkem Průměrná výška
Dušek Petr 0 0, 0, 0, 0, 0, 0 0
Matula František 0 0, 0, 0, 0, 0, 0 0
Němec Petr 0 0, 0, 0, 0, 0, 0 0
Šmehlík Jaroslav 4 114, 147, 127, 27, 0, 415 103,75
Aleš Krátký 5 78, 104, 49, 189, 163, 583 116,6
Svoboda marek 1 119, 0, 0, 0, 0, 119 119
Muhl Jiři 5 117, 115, 96, 134, 177, 639 127,8
Tůma Jiří 4 93, 99, 148, 0, 180, 520 130
Prašivka Miroslav 5 140, 162, 30, 176, 157, 665 133
Novotný Radek 5 124, 110, 132, 181, 164, 711 142,2
Šnyrych Petr 5 110, 124, 124, 192, 178, 728 145,6
Kičmer Kamil 5 124, 116, 155, 175, 165, 735 147
Janovský Radek 5 162, 119, 160, 164, 144, 749 149,8
Holešínský František 4 128, 0, 135, 180, 165, 608 152
Petr Grűmann 5 168, 124, 146, 144, 180, 762 152,4
Vybíral Rudolf 5 125, 87, 183, 214, 158, 767 153,4
Barč Radim 5 108, 121, 170, 174, 194, 767 153,4
Sedláček Jiří 5 136, 149, 171, 151, 169, 776 155,2
Vladimir Hornik 5 167, 149, 145, 152, 165, 778 155,6
Kotula Mirek 5 96, 80, 168, 220, 219, 783 156,6
Kovařík Pavel 2 165, 149, 0, 0, 0, 314 157
Jiří Mihulka 4 0, 98, 188, 163, 181, 630 157,5
Slezák Petr 5 137, 150, 142, 179, 182, 790 158
Vinklář Ondřej 5 176, 146, 142, 176, 177, 817 163,4
Kristian Libor 5 157, 168, 162, 180, 171, 838 167,6
Matula Ondra 4 152, 113, 0, 216, 194, 675 168,75
Vohralík Martin 5 134, 125, 182, 182, 231, 854 170,8
Mrázek Karel 5 164, 142, 163, 229, 157, 855 171
Horejsi Ivan 5 183, 143, 175, 177, 184, 862 172,4
Semerák Petr 5 156, 168, 140, 214, 187, 865 173
Rada Rudolf 5 165, 151, 199, 151, 216, 882 176,4
Maňák Pavel 5 190, 152, 174, 182, 187, 885 177
Pavelka Jiří 5 196, 160, 187, 191, 164, 898 179,6
Novotný René 5 148, 192, 192, 172, 195, 899 179,8
Pavel Grűmann 4 181, 149, 0, 209, 188, 727 181,75
KUráň Petr 5 180, 179, 178, 189, 188, 914 182,8
Biječek Bohdan 5 169, 190, 190, 200, 193, 942 188,4
Odehnal František 5 185, 195, 195, 189, 206, 970 194
Bachtík Lubor 5 204, 194, 185, 210, 187, 980 196
Honěk Jan 5 194, 193, 222, 188, 203, 1000 200
Jirásko Ladislav 5 171, 175, 209, 230, 412, 1197 239,4

^^^


Čas vs výška


Příjmení, jméno Letový čas ze 100 metrů Průměrná výška Průměrný letový čas Potřebná výška pro nalétání 10 minut
Šnyrych Petr 6:50,03 145,6 9:57 146,33
Novotný Radek 6:29,73 142,2 9:14,2 153,95
Aleš Krátký 6:27,14 116,6 7:31,4 154,98
Muhl Jiři 6:10,27 127,8 7:53,2 162,05
Janovský Radek 6:3,15 149,8 9:4 165,22
Vladimir Hornik 5:55,53 155,6 9:13,2 168,76
Barč Radim 5:51,89 153,4 8:59,8 170,51
Kičmer Kamil 5:50,48 147 8:35,2 171,2
Vybíral Rudolf 5:49,15 153,4 8:55,6 171,84
Petr Grűmann 5:39,9 152,4 8:38 176,53
Prašivka Miroslav 5:38,35 133 7:30 177,33
Tůma Jiří 5:36,62 130 7:17,6 178,24
Kotula Mirek 5:35,76 156,6 8:45,8 178,7
Slezák Petr 5:31,39 158 8:43,6 181,05
Vohralík Martin 5:24 170,8 9:13,4 185,18
Semerák Petr 5:20,69 173 9:14,8 187,09
Rada Rudolf 5:14,74 176,4 9:15,2 190,63
Kristian Libor 4:59,64 167,6 8:22,2 200,24
Odehnal František 4:58,25 194 9:38,6 201,18
Maňák Pavel 4:50,4 177 8:34 206,61
KUráň Petr 4:48,62 182,8 8:47,6 207,88
Matula Ondra 4:42,67 168,75 7:57 212,26
Biječek Bohdan 4:38,87 188,4 8:45,4 215,15
Novotný René 4:36,97 179,8 8:18 216,63
Horejsi Ivan 4:34,36 172,4 7:53 218,69
Pavelka Jiří 4:26,48 179,6 7:58,6 225,16
Bachtík Lubor 4:25,82 196 8:41 225,72
Sedláček Jiří 4:23,02 155,2 6:48,2 228,12
Holešínský František 4:19,74 152 6:34,8 231
Honěk Jan 4:12,9 200 8:25,8 237,25
Mrázek Karel 4:10,88 171 7:9 239,16
Vinklář Ondřej 4:5,65 163,4 6:41,4 244,25
Jiří Mihulka 3:57,08 157,5 6:13,4 253,08
Pavel Grűmann 3:29,19 181,75 6:20,2 286,82
Jirásko Ladislav 3:26,35 239,4 8:14 290,77
Šmehlík Jaroslav 3:4,67 103,75 3:11,6 324,9
Kovařík Pavel 2:10,83 157 3:25,4 458,62
Svoboda marek 1:45,38 119 2:5,40000000000001 569,38
Dušek Petr 0:NaN NaN 0:0 NaN
Matula František 0:NaN NaN 0:0 NaN
Němec Petr 0:NaN NaN 0:0 NaN

^^^



Software SORG V4 (c) 2012 - Aleš Krátký / www.RCSOFTWARE.cz / ales@sgames.cz Stoupak.cz - RCEK, RCEJ, RCEN, RCEO, F5J, FXJ, Eurocup ... / www.stoupak.cz