Kompletní přehled ze soutěže : RCEV - Manušické RCEV - 15.09.2018 19:26:51

SORG V4 - www.RCSOFTWARE.cz / Aleš Krátký / ales@sgames.cz






Seznam zaregistrovaných soutěžících

# Příjmení, jméno Klub Stát Licence Frekvence 1. Kanál / 2. Kanál Věková kategorie
1 Papírník Vladimír   CZE  CZE-211-74  2,4 GHz 00(00) Senior 
2 Veselý Jiří   CZE  CZE-523-5  2,4 GHz 00(00) Senior 
3 Kopecký Miroslav   CZE  CZE-077-408  2,4 GHz 00(00) Senior 
4 Železný Mojmír   CZE  CZE-211-055  2,4 GHz 00(00) Senior 
5 Železný Jan   CZE  CZE-211-555  2,4 GHz 00(00) Senior 
6 Mrázek Karel   CZE  CZE-264-027  2,4 GHz 00(00) Senior 
7 Pastuch Aleš   CZE  CZE-94-56  2,4 GHz 00(00) Senior 
8 Hrobař Jiří   CZE  CZE-113-097  2,4 GHz 00(00) Senior 
9 Vavřinec Václav   CZE  CZE-211-048  2,4 GHz 00(00) Senior 
10 Janovský Radek   CZE  CZE-232-053  2,4 GHz 00(00) Senior 
11 Žampach Roman   CZE  CZE-523-001  2,4 GHz 00(00) Senior 
12 Novotný Radek   CZE  CZE-1528  2,4 GHz 00(00) Senior 
13 Kubica Jan   CZE  CZE-232-017  2,4 GHz 00(00) Senior 
14 Dušek Petr   CZE  CZE-232-003  2,4 GHz 00(00) Senior 
15 Tomiska Leos   CZE  CZE-232-18  2,4 GHz 00(00) Senior 
16 Rada Rudolf   CZE  CZE-071-011  2,4 GHz 00(00) Senior 
17 Tůma Jiří   CZE  CZE-1089  2,4 GHz 00(00) Senior 
18 Pavlíček Martin   CZE  CZE-069-003  2,4 GHz 00(00) Senior 

^^^


Výpis kanálů

2,4 GHz
Papírník Vladimír
Veselý Jiří
Kopecký Miroslav
Železný Mojmír
Železný Jan
Mrázek Karel
Pastuch Aleš
Hrobař Jiří
Vavřinec Václav
Janovský Radek
Žampach Roman
Novotný Radek
Kubica Jan
Dušek Petr
Tomiska Leos
Rada Rudolf
Tůma Jiří
Pavlíček Martin
35 MHz
40 MHz
72 MHz

Kolizní kanály 35 MHz
Kolizní kanály 40 MHz
Kolizní kanály 72 MHz


Počet kolizních kanálů na 35 MHz
Počet kolizních kanálů na 40 MHz
Počet kolizních kanálů na 72 MHz

^^^


Rozlosování

Let č. - 1
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Janovský Radek
2,4 GHz
Vavřinec Václav
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Tůma Jiří
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Skupina 2 Železný Mojmír
2,4 GHz
Hrobař Jiří
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Tomiska Leos
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Skupina 3 Papírník Vladimír
2,4 GHz
Železný Jan
2,4 GHz
Žampach Roman
2,4 GHz
Pastuch Aleš
2,4 GHz
Kopecký Miroslav
2,4 GHz
Veselý Jiří
2,4 GHz

Let č. - 2
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Janovský Radek
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Pastuch Aleš
2,4 GHz
Papírník Vladimír
2,4 GHz
Skupina 2 Dušek Petr
2,4 GHz
Kopecký Miroslav
2,4 GHz
Hrobař Jiří
2,4 GHz
Vavřinec Václav
2,4 GHz
Žampach Roman
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Skupina 3 Veselý Jiří
2,4 GHz
Tůma Jiří
2,4 GHz
Železný Mojmír
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Tomiska Leos
2,4 GHz
Železný Jan
2,4 GHz

Let č. - 3
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Vavřinec Václav
2,4 GHz
Hrobař Jiří
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Veselý Jiří
2,4 GHz
Tůma Jiří
2,4 GHz
Skupina 2 Dušek Petr
2,4 GHz
Žampach Roman
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Papírník Vladimír
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Železný Jan
2,4 GHz
Skupina 3 Železný Mojmír
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Tomiska Leos
2,4 GHz
Pastuch Aleš
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Kopecký Miroslav
2,4 GHz

Let č. - 4
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Železný Jan
2,4 GHz
Železný Mojmír
2,4 GHz
Tůma Jiří
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Vavřinec Václav
2,4 GHz
Skupina 2 Kubica Jan
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Veselý Jiří
2,4 GHz
Hrobař Jiří
2,4 GHz
Tomiska Leos
2,4 GHz
Kopecký Miroslav
2,4 GHz
Skupina 3 Pastuch Aleš
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Papírník Vladimír
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Žampach Roman
2,4 GHz

Let č. - 5
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Žampach Roman
2,4 GHz
Železný Jan
2,4 GHz
Pastuch Aleš
2,4 GHz
Tomiska Leos
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Skupina 2 Vavřinec Václav
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Hrobař Jiří
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Papírník Vladimír
2,4 GHz
Železný Mojmír
2,4 GHz
Skupina 3 Tůma Jiří
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Veselý Jiří
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Kopecký Miroslav
2,4 GHz

Let č. - 6
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Tůma Jiří
2,4 GHz
Žampach Roman
2,4 GHz
Vavřinec Václav
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Papírník Vladimír
2,4 GHz
Skupina 2 Tomiska Leos
2,4 GHz
Kopecký Miroslav
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Hrobař Jiří
2,4 GHz
Železný Jan
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Skupina 3 Železný Mojmír
2,4 GHz
Pastuch Aleš
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Veselý Jiří
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz

^^^


'Kdo s kým'

Papírník Vladimír
Veselý Jiří
Kopecký Miroslav
Železný Mojmír
Železný Jan
Mrázek Karel
Pastuch Aleš
Hrobař Jiří
Vavřinec Václav
Janovský Radek
Žampach Roman
Novotný Radek
Kubica Jan
Dušek Petr
Tomiska Leos
Rada Rudolf
Tůma Jiří
Pavlíček Martin
Papírník Vladimír X 1 1 1 2 2 3 1 2 2 4 1 2 3 0 2 1 2
Veselý Jiří 1 X 3 2 2 2 2 2 1 3 1 1 3 0 2 1 3 1
Kopecký Miroslav 1 3 X 1 2 1 2 3 1 1 2 4 1 2 3 2 1 0
Železný Mojmír 1 2 1 X 2 2 2 2 2 1 0 1 3 2 3 2 2 2
Železný Jan 2 2 2 2 X 2 2 1 1 0 3 1 2 2 3 1 2 2
Mrázek Karel 2 2 1 2 2 X 3 2 0 2 2 0 3 2 3 1 0 3
Pastuch Aleš 3 2 2 2 2 3 X 0 0 3 3 2 1 1 2 2 0 2
Hrobař Jiří 1 2 3 2 1 2 0 X 3 1 1 2 2 4 3 0 1 2
Vavřinec Václav 2 1 1 2 1 0 0 3 X 2 2 2 2 2 0 3 4 3
Janovský Radek 2 3 1 1 0 2 3 1 2 X 1 3 2 1 0 3 3 2
Žampach Roman 4 1 2 0 3 2 3 1 2 1 X 2 1 3 1 1 1 2
Novotný Radek 1 1 4 1 1 0 2 2 2 3 2 X 1 3 2 3 2 0
Kubica Jan 2 3 1 3 2 3 1 2 2 2 1 1 X 2 2 1 2 0
Dušek Petr 3 0 2 2 2 2 1 4 2 1 3 3 2 X 2 0 0 1
Tomiska Leos 0 2 3 3 3 3 2 3 0 0 1 2 2 2 X 1 1 2
Rada Rudolf 2 1 2 2 1 1 2 0 3 3 1 3 1 0 1 X 4 3
Tůma Jiří 1 3 1 2 2 0 0 1 4 3 1 2 2 0 1 4 X 3
Pavlíček Martin 2 1 0 2 2 3 2 2 3 2 2 0 0 1 2 3 3 X

Výsledky základních kol

Kolo - 1 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Janovský Radek

6:12
45
130
Vavřinec Václav

9:46
15
224
Kubica Jan

6:22
50
71
Novotný Radek

9:56
50
60
Tůma Jiří

9:54
50
131
Rada Rudolf

9:54
50
163
352 429 396,5 616 578,5 562,5
571,43 696,43 643,67 1000 939,12 913,15

Kolo - 1 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Železný Mojmír

9:1
0
212
Hrobař Jiří

6:49
35
168
Mrázek Karel

4:53
40
106
Dušek Petr

9:56
35
105
Tomiska Leos

4:39
50
191
Pavlíček Martin

9:57
50
104
405 360 280 578,5 233,5 595
680,67 605,04 470,59 972,27 392,44 1000

Kolo - 1 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Papírník Vladimír

7:43
45
163
Železný Jan

9:55
15
197
Žampach Roman

9:59
45
135
Pastuch Aleš

7:43
0
150
Kopecký Miroslav

9:21
25
140
Veselý Jiří

9:58
0
173
426,5 511,5 576,5 388 516 511,5
739,81 887,25 1000 673,03 895,06 887,25

Kolo - 2 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Janovský Radek

9:58
30
184
Mrázek Karel

6:14
45
148
Pavlíček Martin

0:0
0
0
Rada Rudolf

6:42
20
216
Pastuch Aleš

9:51
45
175
Papírník Vladimír

9:56
35
174
536 345 0 274 548,5 544
977,21 628,99 0 499,54 1000 991,8

Kolo - 2 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Dušek Petr

0:0
0
0
Kopecký Miroslav

4:59
0
186
Hrobař Jiří

3:18
0
141
Vavřinec Václav

4:46
0
185
Žampach Roman

3:36
10
121
Novotný Radek

0:0
0
0
0 206 127,5 193,5 165,5 0
0 1000 618,93 939,32 803,4 0

Kolo - 2 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Veselý Jiří

4:28
0
161
Tůma Jiří

6:18
50
178
Železný Mojmír

6:27
45
150
Kubica Jan

6:39
50
183
Tomiska Leos

6:32
50
212
Železný Jan

0:0
0
0
187,5 339 357 357,5 306 0
524,48 948,25 998,6 1000 855,94 0

Kolo - 3 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Vavřinec Václav

6:2
15
206
Hrobař Jiří

5:53
45
152
Pavlíček Martin

0:0
0
0
Janovský Radek

9:50
45
181
Veselý Jiří

6:20
35
143
Tůma Jiří

5:26
50
192
259 322 0 544,5 343,5 280
475,67 591,37 0 1000 630,85 514,23

Kolo - 3 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Dušek Petr

1:7
50
54
Žampach Roman

6:18
0
154
Kubica Jan

1:19
50
88
Papírník Vladimír

5:42
35
169
Mrázek Karel

0:0
0
0
Železný Jan

6:12
45
176
90 301 85 292,5 0 329
273,56 914,89 258,36 889,06 0 1000

Kolo - 3 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Železný Mojmír

4:0
15
186
Novotný Radek

5:22
50
166
Tomiska Leos

4:5
50
138
Pastuch Aleš

3:31
50
165
Rada Rudolf

2:8
45
128
Kopecký Miroslav

6:1
45
155
162 289 226 178,5 109 328,5
493,15 879,76 687,98 543,38 331,81 1000

Kolo - 4 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Železný Jan

3:17
0
176
Železný Mojmír

3:35
0
172
Tůma Jiří

6:32
30
183
Pavlíček Martin

0:0
0
0
Rada Rudolf

4:30
0
208
Vavřinec Václav

4:20
45
189
109 129 330,5 0 146 210,5
329,8 390,32 1000 0 441,75 636,91

Kolo - 4 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Kubica Jan

6:35
45
210
Mrázek Karel

5:10
0
186
Veselý Jiří

4:31
0
189
Hrobař Jiří

5:16
40
197
Tomiska Leos

6:2
35
135
Kopecký Miroslav

5:10
0
170
310 217 176,5 257,5 329,5 225
940,82 658,57 535,66 781,49 1000 682,85

Kolo - 4 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Pastuch Aleš

4:40
35
211
Dušek Petr

2:43
25
133
Janovský Radek

6:1
40
148
Papírník Vladimír

9:45
50
195
Novotný Radek

5:56
50
186
Žampach Roman

6:49
20
123
182 121,5 327 537,5 313 367,5
338,6 226,05 608,37 1000 582,33 683,72

Kolo - 5 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Žampach Roman

0:0
0
0
Železný Jan

3:50
40
205
Pastuch Aleš

6:48
35
133
Tomiska Leos

4:45
35
122
Pavlíček Martin

0:0
0
0
Mrázek Karel

4:10
0
180
0 155 376,5 259 0 160
0 411,69 1000 687,92 0 424,97

Kolo - 5 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Vavřinec Václav

6:49
0
168
Kubica Jan

9:54
45
164
Hrobař Jiří

4:50
30
181
Dušek Petr

9:49
45
121
Papírník Vladimír

9:53
40
215
Železný Mojmír

9:30
40
190
325 557 229,5 573,5 488 515
566,7 971,23 400,17 1000 850,92 897,99

Kolo - 5 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Tůma Jiří

0:0
0
0
Novotný Radek

9:21
0
113
Veselý Jiří

6:6
50
158
Janovský Radek

9:55
45
177
Rada Rudolf

4:50
45
160
Kopecký Miroslav

5:29
15
164
0 504,5 337 551,5 255 262
0 914,78 611,06 1000 462,38 475,07

Kolo - 6 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Tůma Jiří

9:53
50
219
Žampach Roman

9:55
25
188
Vavřinec Václav

9:57
0
212
Rada Rudolf

9:54
50
222
Pavlíček Martin

0:0
0
0
Papírník Vladimír

9:57
50
209
486 526 461 478 0 520
923,95 1000 876,43 908,75 0 988,59

Kolo - 6 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Tomiska Leos

5:46
35
167
Kopecký Miroslav

7:0
30
157
Dušek Petr

4:16
45
108
Hrobař Jiří

4:27
35
164
Železný Jan

6:35
20
180
Novotný Radek

5:5
50
129
297,5 371,5 247 220 325 290,5
800,81 1000 664,87 592,19 874,83 781,97

Kolo - 6 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Železný Mojmír

9:40
45
186
Pastuch Aleš

9:49
45
195
Mrázek Karel

9:55
45
238
Janovský Radek

8:34
45
156
Veselý Jiří

3:58
10
163
Kubica Jan

9:52
50
153
532 536,5 426 481 166,5 565,5
940,76 948,72 753,32 850,57 294,43 1000

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po základních kolech

Zákl. výsledky

poz. Jméno soutěžícího Klub Licence Frekvence Věková kategorie V teamu Stát přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo pen
1 Papírník Vladimír CZE-211-74 2,4 GHz 0 0 CZE 1000 4720,37 739,81
7:43 / 45 / 163
991,8
9:56 / 35 / 174
889,06
5:42 / 35 / 169
1000
9:45 / 50 / 195
850,92
9:53 / 40 / 215
988,59
9:57 / 50 / 209
0
2 Kopecký Miroslav CZE-077-408 2,4 GHz 0 0 CZE 969,82 4577,91 895,06
9:21 / 25 / 140
1000
4:59 / 0 / 186
1000
6:1 / 45 / 155
682,85
5:10 / 0 / 170
475,07
5:29 / 15 / 164
1000
7:0 / 30 / 157
0
3 Kubica Jan CZE-232-017 2,4 GHz 0 0 CZE 965,12 4555,72 643,67
6:22 / 50 / 71
1000
6:39 / 50 / 183
258,36
1:19 / 50 / 88
940,82
6:35 / 45 / 210
971,23
9:54 / 45 / 164
1000
9:52 / 50 / 153
0
4 Janovský Radek CZE-232-053 2,4 GHz 0 0 CZE 939,79 4436,15 571,43
6:12 / 45 / 130
977,21
9:58 / 30 / 184
1000
9:50 / 45 / 181
608,37
6:1 / 40 / 148
1000
9:55 / 45 / 177
850,57
8:34 / 45 / 156
0
5 Žampach Roman CZE-523-001 2,4 GHz 0 0 CZE 932,56 4402,01 1000
9:59 / 45 / 135
803,4
3:36 / 10 / 121
914,89
6:18 / 0 / 154
683,72
6:49 / 20 / 123
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:55 / 25 / 188
0
6 Tůma Jiří CZE-1089 2,4 GHz 0 0 CZE 916,36 4325,55 939,12
9:54 / 50 / 131
948,25
6:18 / 50 / 178
514,23
5:26 / 50 / 192
1000
6:32 / 30 / 183
0
0:0 / 0 / 0
923,95
9:53 / 50 / 219
0
7 Pastuch Aleš CZE-94-56 2,4 GHz 0 0 CZE 882,37 4165,13 673,03
7:43 / 0 / 150
1000
9:51 / 45 / 175
543,38
3:31 / 50 / 165
338,6
4:40 / 35 / 211
1000
6:48 / 35 / 133
948,72
9:49 / 45 / 195
0
8 Novotný Radek CZE-1528 2,4 GHz 0 0 CZE 881,04 4158,84 1000
9:56 / 50 / 60
0
0:0 / 0 / 0
879,76
5:22 / 50 / 166
582,33
5:56 / 50 / 186
914,78
9:21 / 0 / 113
781,97
5:5 / 50 / 129
0
9 Tomiska Leos CZE-232-18 2,4 GHz 0 0 CZE 854,31 4032,65 392,44
4:39 / 50 / 191
855,94
6:32 / 50 / 212
687,98
4:5 / 50 / 138
1000
6:2 / 35 / 135
687,92
4:45 / 35 / 122
800,81
5:46 / 35 / 167
0
10 Železný Mojmír CZE-211-055 2,4 GHz 0 0 CZE 849,76 4011,17 680,67
9:1 / 0 / 212
998,6
6:27 / 45 / 150
493,15
4:0 / 15 / 186
390,32
3:35 / 0 / 172
897,99
9:30 / 40 / 190
940,76
9:40 / 45 / 186
0
11 Vavřinec Václav CZE-211-048 2,4 GHz 0 0 CZE 787,18 3715,79 696,43
9:46 / 15 / 224
939,32
4:46 / 0 / 185
475,67
6:2 / 15 / 206
636,91
4:20 / 45 / 189
566,7
6:49 / 0 / 168
876,43
9:57 / 0 / 212
0
12 Železný Jan CZE-211-555 2,4 GHz 0 0 CZE 742,22 3503,57 887,25
9:55 / 15 / 197
0
0:0 / 0 / 0
1000
6:12 / 45 / 176
329,8
3:17 / 0 / 176
411,69
3:50 / 40 / 205
874,83
6:35 / 20 / 180
0
13 Rada Rudolf CZE-071-011 2,4 GHz 0 0 CZE 683,33 3225,57 913,15
9:54 / 50 / 163
499,54
6:42 / 20 / 216
331,81
2:8 / 45 / 128
441,75
4:30 / 0 / 208
462,38
4:50 / 45 / 160
908,75
9:54 / 50 / 222
0
14 Veselý Jiří CZE-523-5 2,4 GHz 0 0 CZE 675,65 3189,3 887,25
9:58 / 0 / 173
524,48
4:28 / 0 / 161
630,85
6:20 / 35 / 143
535,66
4:31 / 0 / 189
611,06
6:6 / 50 / 158
294,43
3:58 / 10 / 163
0
15 Hrobař Jiří CZE-113-097 2,4 GHz 0 0 CZE 675,59 3189,02 605,04
6:49 / 35 / 168
618,93
3:18 / 0 / 141
591,37
5:53 / 45 / 152
781,49
5:16 / 40 / 197
400,17
4:50 / 30 / 181
592,19
4:27 / 35 / 164
0
16 Dušek Petr CZE-232-003 2,4 GHz 0 0 CZE 664,51 3136,75 972,27
9:56 / 35 / 105
0
0:0 / 0 / 0
273,56
1:7 / 50 / 54
226,05
2:43 / 25 / 133
1000
9:49 / 45 / 121
664,87
4:16 / 45 / 108
0
17 Mrázek Karel CZE-264-027 2,4 GHz 0 0 CZE 622,08 2936,44 470,59
4:53 / 40 / 106
628,99
6:14 / 45 / 148
0
0:0 / 0 / 0
658,57
5:10 / 0 / 186
424,97
4:10 / 0 / 180
753,32
9:55 / 45 / 238
0
18 Pavlíček Martin CZE-069-003 2,4 GHz 0 0 CZE 211,85 1000 1000
9:57 / 50 / 104
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Výsledky finálových kol


OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po finálních kolech

Celkové výsledky
Zakl. pozice Jméno soutěžícího přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo pen
1* Papírník Vladimír 1000 + 30 = 1030 4720,37 739,81
7:43 / 45 / 163
991,8
9:56 / 35 / 174
889,06
5:42 / 35 / 169
1000
9:45 / 50 / 195
850,92
9:53 / 40 / 215
988,59
9:57 / 50 / 209
0
2* Kopecký Miroslav 969,82 + 25 = 994,82 4577,91 895,06
9:21 / 25 / 140
1000
4:59 / 0 / 186
1000
6:1 / 45 / 155
682,85
5:10 / 0 / 170
475,07
5:29 / 15 / 164
1000
7:0 / 30 / 157
0
3* Kubica Jan 965,12 + 20 = 985,12 4555,72 643,67
6:22 / 50 / 71
1000
6:39 / 50 / 183
258,36
1:19 / 50 / 88
940,82
6:35 / 45 / 210
971,23
9:54 / 45 / 164
1000
9:52 / 50 / 153
0
4* Janovský Radek 939,79 + 15 = 954,79 4436,15 571,43
6:12 / 45 / 130
977,21
9:58 / 30 / 184
1000
9:50 / 45 / 181
608,37
6:1 / 40 / 148
1000
9:55 / 45 / 177
850,57
8:34 / 45 / 156
0
5* Žampach Roman 932,56 + 10 = 942,56 4402,01 1000
9:59 / 45 / 135
803,4
3:36 / 10 / 121
914,89
6:18 / 0 / 154
683,72
6:49 / 20 / 123
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:55 / 25 / 188
0
6* Tůma Jiří 916,36 + 5 = 921,36 4325,55 939,12
9:54 / 50 / 131
948,25
6:18 / 50 / 178
514,23
5:26 / 50 / 192
1000
6:32 / 30 / 183
0
0:0 / 0 / 0
923,95
9:53 / 50 / 219
0
7* Pastuch Aleš 882,37 4165,13 673,03
7:43 / 0 / 150
1000
9:51 / 45 / 175
543,38
3:31 / 50 / 165
338,6
4:40 / 35 / 211
1000
6:48 / 35 / 133
948,72
9:49 / 45 / 195
0
8* Novotný Radek 881,04 4158,84 1000
9:56 / 50 / 60
0
0:0 / 0 / 0
879,76
5:22 / 50 / 166
582,33
5:56 / 50 / 186
914,78
9:21 / 0 / 113
781,97
5:5 / 50 / 129
0
9* Tomiska Leos 854,31 4032,65 392,44
4:39 / 50 / 191
855,94
6:32 / 50 / 212
687,98
4:5 / 50 / 138
1000
6:2 / 35 / 135
687,92
4:45 / 35 / 122
800,81
5:46 / 35 / 167
0
10* Železný Mojmír 849,76 4011,17 680,67
9:1 / 0 / 212
998,6
6:27 / 45 / 150
493,15
4:0 / 15 / 186
390,32
3:35 / 0 / 172
897,99
9:30 / 40 / 190
940,76
9:40 / 45 / 186
0
11 Vavřinec Václav 787,18 3715,79 696,43
9:46 / 15 / 224
939,32
4:46 / 0 / 185
475,67
6:2 / 15 / 206
636,91
4:20 / 45 / 189
566,7
6:49 / 0 / 168
876,43
9:57 / 0 / 212
0
12 Železný Jan 742,22 3503,57 887,25
9:55 / 15 / 197
0
0:0 / 0 / 0
1000
6:12 / 45 / 176
329,8
3:17 / 0 / 176
411,69
3:50 / 40 / 205
874,83
6:35 / 20 / 180
0
13 Rada Rudolf 683,33 3225,57 913,15
9:54 / 50 / 163
499,54
6:42 / 20 / 216
331,81
2:8 / 45 / 128
441,75
4:30 / 0 / 208
462,38
4:50 / 45 / 160
908,75
9:54 / 50 / 222
0
14 Veselý Jiří 675,65 3189,3 887,25
9:58 / 0 / 173
524,48
4:28 / 0 / 161
630,85
6:20 / 35 / 143
535,66
4:31 / 0 / 189
611,06
6:6 / 50 / 158
294,43
3:58 / 10 / 163
0
15 Hrobař Jiří 675,59 3189,02 605,04
6:49 / 35 / 168
618,93
3:18 / 0 / 141
591,37
5:53 / 45 / 152
781,49
5:16 / 40 / 197
400,17
4:50 / 30 / 181
592,19
4:27 / 35 / 164
0
16 Dušek Petr 664,51 3136,75 972,27
9:56 / 35 / 105
0
0:0 / 0 / 0
273,56
1:7 / 50 / 54
226,05
2:43 / 25 / 133
1000
9:49 / 45 / 121
664,87
4:16 / 45 / 108
0
17 Mrázek Karel 622,08 2936,44 470,59
4:53 / 40 / 106
628,99
6:14 / 45 / 148
0
0:0 / 0 / 0
658,57
5:10 / 0 / 186
424,97
4:10 / 0 / 180
753,32
9:55 / 45 / 238
0
18 Pavlíček Martin 211,85 1000 1000
9:57 / 50 / 104
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Oficiální výsledovka s body



Výsledky

Kontakt - Jméno :742
Datum konání :15.9.2018
Kategorie :RCEV
Místo konání :Manušice
Číslo pořádajícího klubu (např CZE96)CZE123
Kontakt - Jméno :kontakt - jmeno
Kontakt - Adresa :kontakt adresa
Kontakt - Email :kontakt email
Kontakt - Telefon :kontakt - telefon
Pořadatel :MK RCMANIA.cz
Ředitel soutěže :Vladimír Papírník
Hlavní rozhodčí :
Počasí :Polojasno, 15-20°C, vítr 0-5m/s




Pořadí - všichni

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 Let č. 6 body přepoč.
1* Papírník Vladimír CZE-211-74 739,81
7:43 / 45 / 163
991,8
9:56 / 35 / 174
889,06
5:42 / 35 / 169
1000
9:45 / 50 / 195
850,92
9:53 / 40 / 215
988,59
9:57 / 50 / 209
4720,37 1000 + 30 = 1030
2* Kopecký Miroslav CZE-077-408 895,06
9:21 / 25 / 140
1000
4:59 / 0 / 186
1000
6:1 / 45 / 155
682,85
5:10 / 0 / 170
475,07
5:29 / 15 / 164
1000
7:0 / 30 / 157
4577,91 969 + 25 = 994
3* Kubica Jan CZE-232-017 643,67
6:22 / 50 / 71
1000
6:39 / 50 / 183
258,36
1:19 / 50 / 88
940,82
6:35 / 45 / 210
971,23
9:54 / 45 / 164
1000
9:52 / 50 / 153
4555,72 965 + 20 = 985
4* Janovský Radek CZE-232-053 571,43
6:12 / 45 / 130
977,21
9:58 / 30 / 184
1000
9:50 / 45 / 181
608,37
6:1 / 40 / 148
1000
9:55 / 45 / 177
850,57
8:34 / 45 / 156
4436,15 939 + 15 = 954
5* Žampach Roman CZE-523-001 1000
9:59 / 45 / 135
803,4
3:36 / 10 / 121
914,89
6:18 / 0 / 154
683,72
6:49 / 20 / 123
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:55 / 25 / 188
4402,01 932 + 10 = 942
6* Tůma Jiří CZE-1089 939,12
9:54 / 50 / 131
948,25
6:18 / 50 / 178
514,23
5:26 / 50 / 192
1000
6:32 / 30 / 183
0
0:0 / 0 / 0
923,95
9:53 / 50 / 219
4325,55 916 + 5 = 921
7* Pastuch Aleš CZE-94-56 673,03
7:43 / 0 / 150
1000
9:51 / 45 / 175
543,38
3:31 / 50 / 165
338,6
4:40 / 35 / 211
1000
6:48 / 35 / 133
948,72
9:49 / 45 / 195
4165,13 882,37
8* Novotný Radek CZE-1528 1000
9:56 / 50 / 60
0
0:0 / 0 / 0
879,76
5:22 / 50 / 166
582,33
5:56 / 50 / 186
914,78
9:21 / 0 / 113
781,97
5:5 / 50 / 129
4158,84 881,04
9* Tomiska Leos CZE-232-18 392,44
4:39 / 50 / 191
855,94
6:32 / 50 / 212
687,98
4:5 / 50 / 138
1000
6:2 / 35 / 135
687,92
4:45 / 35 / 122
800,81
5:46 / 35 / 167
4032,65 854,31
10* Železný Mojmír CZE-211-055 680,67
9:1 / 0 / 212
998,6
6:27 / 45 / 150
493,15
4:0 / 15 / 186
390,32
3:35 / 0 / 172
897,99
9:30 / 40 / 190
940,76
9:40 / 45 / 186
4011,17 849,76
11 Vavřinec Václav CZE-211-048 696,43
9:46 / 15 / 224
939,32
4:46 / 0 / 185
475,67
6:2 / 15 / 206
636,91
4:20 / 45 / 189
566,7
6:49 / 0 / 168
876,43
9:57 / 0 / 212
3715,79 787,18
12 Železný Jan CZE-211-555 887,25
9:55 / 15 / 197
0
0:0 / 0 / 0
1000
6:12 / 45 / 176
329,8
3:17 / 0 / 176
411,69
3:50 / 40 / 205
874,83
6:35 / 20 / 180
3503,57 742,22
13 Rada Rudolf CZE-071-011 913,15
9:54 / 50 / 163
499,54
6:42 / 20 / 216
331,81
2:8 / 45 / 128
441,75
4:30 / 0 / 208
462,38
4:50 / 45 / 160
908,75
9:54 / 50 / 222
3225,57 683,33
14 Veselý Jiří CZE-523-5 887,25
9:58 / 0 / 173
524,48
4:28 / 0 / 161
630,85
6:20 / 35 / 143
535,66
4:31 / 0 / 189
611,06
6:6 / 50 / 158
294,43
3:58 / 10 / 163
3189,3 675,65
15 Hrobař Jiří CZE-113-097 605,04
6:49 / 35 / 168
618,93
3:18 / 0 / 141
591,37
5:53 / 45 / 152
781,49
5:16 / 40 / 197
400,17
4:50 / 30 / 181
592,19
4:27 / 35 / 164
3189,02 675,59
16 Dušek Petr CZE-232-003 972,27
9:56 / 35 / 105
0
0:0 / 0 / 0
273,56
1:7 / 50 / 54
226,05
2:43 / 25 / 133
1000
9:49 / 45 / 121
664,87
4:16 / 45 / 108
3136,75 664,51
17 Mrázek Karel CZE-264-027 470,59
4:53 / 40 / 106
628,99
6:14 / 45 / 148
0
0:0 / 0 / 0
658,57
5:10 / 0 / 186
424,97
4:10 / 0 / 180
753,32
9:55 / 45 / 238
2936,44 622,08
18 Pavlíček Martin CZE-069-003 1000
9:57 / 50 / 104
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
1000 211,85

^^^


Pořadí klubů


Klub Členů Příjmení, jméno Součet Průměr

^^^


Pořadí týmů

Týmy Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
none 18 Papírník Vladimír, Veselý Jiří, Kopecký Miroslav, Železný Mojmír, Železný Jan, Mrázek Karel, Pastuch Aleš , Hrobař Jiří, Vavřinec Václav, Janovský Radek, Žampach Roman, Novotný Radek, Kubica Jan, Dušek Petr, Tomiska Leos, Rada Rudolf, Tůma Jiří, Pavlíček Martin, 71950,05 3997,23

^^^


Přestnost přistání

Příjmení, jméno celkem přistání Součet Průměr
Kubica Jan 6 50 , 50 , 50 , 45 , 45 , 50 290 48,33
Tomiska Leos 6 50 , 50 , 50 , 35 , 35 , 35 255 42,5
Papírník Vladimír 6 45 , 35 , 35 , 50 , 40 , 50 255 42,5
Janovský Radek 6 45 , 30 , 45 , 40 , 45 , 45 250 41,67
Tůma Jiří 6 50 , 50 , 50 , 30 , 0 , 50 230 38,33
Rada Rudolf 6 50 , 20 , 45 , 0 , 45 , 50 210 35
Pastuch Aleš 6 0 , 45 , 50 , 35 , 35 , 45 210 35
Dušek Petr 6 35 , 0 , 50 , 25 , 45 , 45 200 33,33
Novotný Radek 6 50 , 0 , 50 , 50 , 0 , 50 200 33,33
Hrobař Jiří 6 35 , 0 , 45 , 40 , 30 , 35 185 30,83
Železný Mojmír 6 0 , 45 , 15 , 0 , 40 , 45 145 24,17
Mrázek Karel 6 40 , 45 , 0 , 0 , 0 , 45 130 21,67
Železný Jan 6 15 , 0 , 45 , 0 , 40 , 20 120 20
Kopecký Miroslav 6 25 , 0 , 45 , 0 , 15 , 30 115 19,17
Žampach Roman 6 45 , 10 , 0 , 20 , 0 , 25 100 16,67
Veselý Jiří 6 0 , 0 , 35 , 0 , 50 , 10 95 15,83
Vavřinec Václav 6 15 , 0 , 15 , 45 , 0 , 0 75 12,5
Pavlíček Martin 6 50 , 0 , 0 , 0 , 0 , 0 50 8,33

^^^


Průměrná doba letu


Příjmení, jméno Počet záznamů Letové časy Celekem vteřin Průměrný letový čas
Papírník Vladimír 6 7:43,00, 9:56,00, 5:42,00, 9:45,00, 9:53,00, 9:57,00, 3176 8:49,33
Janovský Radek 6 6:12,00, 9:58,00, 9:50,00, 6:1,00, 9:55,00, 8:34,00, 3030 8:25
Pastuch Aleš 6 7:43,00, 9:51,00, 3:31,00, 4:40,00, 6:48,00, 9:49,00, 2542 7:3,67000000000002
Železný Mojmír 6 9:1,00, 6:27,00, 4:0,00, 3:35,00, 9:30,00, 9:40,00, 2533 7:2,17000000000002
Vavřinec Václav 6 9:46,00, 4:46,00, 6:2,00, 4:20,00, 6:49,00, 9:57,00, 2500 6:56,67
Kubica Jan 6 6:22,00, 6:39,00, 1:19,00, 6:35,00, 9:54,00, 9:52,00, 2441 6:46,83
Tůma Jiří 6 9:54,00, 6:18,00, 5:26,00, 6:32,00, 0:0,00, 9:53,00, 2283 6:20,5
Kopecký Miroslav 6 9:21,00, 4:59,00, 6:1,00, 5:10,00, 5:29,00, 7:0,00, 2280 6:20
Rada Rudolf 6 9:54,00, 6:42,00, 2:8,00, 4:30,00, 4:50,00, 9:54,00, 2278 6:19,67
Žampach Roman 6 9:59,00, 3:36,00, 6:18,00, 6:49,00, 0:0,00, 9:55,00, 2197 6:6,17000000000002
Novotný Radek 6 9:56,00, 0:0,00, 5:22,00, 5:56,00, 9:21,00, 5:5,00, 2140 5:56,67
Veselý Jiří 6 9:58,00, 4:28,00, 6:20,00, 4:31,00, 6:6,00, 3:58,00, 2121 5:53,5
Tomiska Leos 6 4:39,00, 6:32,00, 4:5,00, 6:2,00, 4:45,00, 5:46,00, 1909 5:18,17
Hrobař Jiří 6 6:49,00, 3:18,00, 5:53,00, 5:16,00, 4:50,00, 4:27,00, 1833 5:5,5
Mrázek Karel 6 4:53,00, 6:14,00, 0:0,00, 5:10,00, 4:10,00, 9:55,00, 1822 5:3,67000000000002
Železný Jan 6 9:55,00, 0:0,00, 6:12,00, 3:17,00, 3:50,00, 6:35,00, 1789 4:58,17
Dušek Petr 6 9:56,00, 0:0,00, 1:7,00, 2:43,00, 9:49,00, 4:16,00, 1671 4:38,5
Pavlíček Martin 6 9:57,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 597 1:39,5

^^^


Průměrná výška


Příjmení, jméno Počet záznamů Průměrná výška Výška celkem Průměrná výška
Pavlíček Martin 1 104, 0, 0, 0, 0, 0, 104 104
Dušek Petr 5 105, 0, 54, 133, 121, 108, 521 104,2
Novotný Radek 5 60, 0, 166, 186, 113, 129, 654 130,8
Žampach Roman 5 135, 121, 154, 123, 0, 188, 721 144,2
Kubica Jan 6 71, 183, 88, 210, 164, 153, 869 144,83
Tomiska Leos 6 191, 212, 138, 135, 122, 167, 965 160,83
Kopecký Miroslav 6 140, 186, 155, 170, 164, 157, 972 162
Janovský Radek 6 130, 184, 181, 148, 177, 156, 976 162,67
Veselý Jiří 6 173, 161, 143, 189, 158, 163, 987 164,5
Hrobař Jiří 6 168, 141, 152, 197, 181, 164, 1003 167,17
Pastuch Aleš 6 150, 175, 165, 211, 133, 195, 1029 171,5
Mrázek Karel 5 106, 148, 0, 186, 180, 238, 858 171,6
Tůma Jiří 5 131, 178, 192, 183, 0, 219, 903 180,6
Železný Mojmír 6 212, 150, 186, 172, 190, 186, 1096 182,67
Rada Rudolf 6 163, 216, 128, 208, 160, 222, 1097 182,83
Železný Jan 5 197, 0, 176, 176, 205, 180, 934 186,8
Papírník Vladimír 6 163, 174, 169, 195, 215, 209, 1125 187,5
Vavřinec Václav 6 224, 185, 206, 189, 168, 212, 1184 197,33

^^^


Čas vs výška


Příjmení, jméno Letový čas ze 100 metrů Průměrná výška Průměrný letový čas Potřebná výška pro nalétání 10 minut
Janovský Radek 5:10,45 162,67 8:25 193,27
Papírník Vladimír 4:42,31 187,5 8:49,33 212,53
Kubica Jan 4:40,9 144,83 6:46,83 213,6
Novotný Radek 4:32,68 130,8 5:56,67 220,04
Dušek Petr 4:27,27 104,2 4:38,5 224,49
Žampach Roman 4:13,93 144,2 6:6,17000000000002 236,29
Pastuch Aleš 4:7,04 171,5 7:3,67000000000002 242,88
Kopecký Miroslav 3:54,57 162 6:20 255,79
Železný Mojmír 3:51,11 182,67 7:2,17000000000002 259,62
Veselý Jiří 3:34,89 164,5 5:53,5 279,21
Vavřinec Václav 3:31,15 197,33 6:56,67 284,16
Tůma Jiří 3:30,69 180,6 6:20,5 284,78
Rada Rudolf 3:27,66 182,83 6:19,67 288,93
Tomiska Leos 3:17,82 160,83 5:18,17 303,29
Hrobař Jiří 3:2,75 167,17 5:5,5 328,32
Mrázek Karel 2:56,96 171,6 5:3,67000000000002 339,06
Železný Jan 2:39,62 186,8 4:58,17 375,9
Pavlíček Martin 1:35,67 104 1:39,5 627,14

^^^



Software SORG V4 (c) 2012 - Aleš Krátký / www.RCSOFTWARE.cz / ales@sgames.cz Stoupak.cz - RCEK, RCEJ, RCEN, RCEO, F5J, FXJ, Eurocup ... / www.stoupak.cz