Kompletní přehled ze soutěže : RCEV - Přáslavice u Olomouce 21_9_2014 - 21.9.2014 21:20:36

SORG V4 - www.RCSOFTWARE.cz / Aleš Krátký / ales@sgames.cz






Seznam zaregistrovaných soutěžících

# Příjmení, jméno Klub Stát Licence Frekvence 1. Kanál / 2. Kanál Věková kategorie
1 Krátký Aleš   CZE  CZE-548-001  2,4 GHz 00(00) Senior 
2 Malčík Zdeněk   CZE  CZE-065-202  2,4 GHz 00(00) Senior 
3 Malčík Petr   CZE  CZE-065-211  2,4 GHz 00(00) Senior 
4 Malčík Radek   CZE  CZE-065-212  2,4 GHz 00(00) Senior 
5 Martina Neherová   CZE  CZE-053-999  2,4 GHz 00(00) Senior 
6 Prašivka Miroslav   CZE  CZE-261-025  2,4 GHz 00(00) Senior 
7 Kičmer Kamil   CZE  CZE-261-261  2,4 GHz 00(00) Senior 
8 Vohralík Martin   CZE  CZE-261-358  2,4 GHz 00(00) Senior 
9 Slezák Petr   CZE  CZE-342-044  2,4 GHz 00(00) Senior 
10 Nehera Petr   CZE  CZE-058-023  2,4 GHz 00(00) Senior 
11 Kremer Jiří   CZE  CZE-342-037  2,4 GHz 00(00) Senior 
12 Koláska Petr   CZE  CZE-548-003  2,4 GHz 00(00) Senior 
13 Kristian Libor   CZE  CZE-342-016  2,4 GHz 00(00) Senior 
14 Dušek Petr   CZE  CZE-232-003  2,4 GHz 00(00) Senior 
15 Kovář David   CZE  CZE-548-005  2,4 GHz 00(00) Senior 
16 Kurečka Ivo   CZE  CZE-342-017  2,4 GHz 00(00) Senior 
17 Koros Bedřich   CZE  CZE-058-102  2,4 GHz 00(00) Senior 
18 Zemančík Kristián   CZE  CZE-065-207  2,4 GHz 00(00) Senior 
19 Sedlář Lubomír   CZE  CZE-542-02  2,4 GHz 00(00) Senior 
20 Bořil Petr   CZE  CZE-542-04  2,4 GHz 00(00) Senior 
21 Knobloch Milan   CZE  CZE-542-06  2,4 GHz 00(00) Senior 
22 Barč Radim   CZE  CZE-342-001  2,4 GHz 00(00) Senior 

^^^


Výpis kanálů

2,4 GHz
Krátký Aleš
Malčík Zdeněk
Malčík Petr
Malčík Radek
Martina Neherová
Prašivka Miroslav
Kičmer Kamil
Vohralík Martin
Slezák Petr
Nehera Petr
Kremer Jiří
Koláska Petr
Kristian Libor
Dušek Petr
Kovář David
Kurečka Ivo
Koros Bedřich
Zemančík Kristián
Sedlář Lubomír
Bořil Petr
Knobloch Milan
Barč Radim
35 MHz
40 MHz
72 MHz

Kolizní kanály 35 MHz
Kolizní kanály 40 MHz
Kolizní kanály 72 MHz


Počet kolizních kanálů na 35 MHz
Počet kolizních kanálů na 40 MHz
Počet kolizních kanálů na 72 MHz

^^^


Rozlosování

Let č. - 1
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8
Skupina 1 Slezák Petr
2,4 GHz
- Zemančík Kristián
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Bořil Petr
2,4 GHz
-
Skupina 2 Nehera Petr
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Kurečka Ivo
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Kremer Jiří
2,4 GHz
Skupina 3 Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Sedlář Lubomír
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Knobloch Milan
2,4 GHz
Kovář David
2,4 GHz
Koláska Petr
2,4 GHz
Martina Neherová
2,4 GHz

Let č. - 2
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8
Skupina 1 Slezák Petr
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
- Kremer Jiří
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Kurečka Ivo
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Skupina 2 Krátký Aleš
2,4 GHz
Martina Neherová
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Sedlář Lubomír
2,4 GHz
Koláska Petr
2,4 GHz
Kovář David
2,4 GHz
Skupina 3 Dušek Petr
2,4 GHz
Zemančík Kristián
2,4 GHz
Bořil Petr
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Knobloch Milan
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
-

Let č. - 3
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8
Skupina 1 Kovář David
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Kremer Jiří
2,4 GHz
Sedlář Lubomír
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Skupina 2 Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Knobloch Milan
2,4 GHz
Zemančík Kristián
2,4 GHz
Koláska Petr
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Martina Neherová
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
Skupina 3 Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
- Malčík Radek
2,4 GHz
Bořil Petr
2,4 GHz
Kurečka Ivo
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
-

Let č. - 4
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8
Skupina 1 Malčík Petr
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Kremer Jiří
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Zemančík Kristián
2,4 GHz
Sedlář Lubomír
2,4 GHz
Kovář David
2,4 GHz
Skupina 2 Koros Bedřich
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
- Koláska Petr
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Bořil Petr
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Skupina 3 Knobloch Milan
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
- Slezák Petr
2,4 GHz
Kurečka Ivo
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Martina Neherová
2,4 GHz

Let č. - 5
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8
Skupina 1 Dušek Petr
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Kovář David
2,4 GHz
- Zemančík Kristián
2,4 GHz
Kurečka Ivo
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Skupina 2 Vohralík Martin
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Sedlář Lubomír
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Skupina 3 Koláska Petr
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Bořil Petr
2,4 GHz
Kremer Jiří
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
- Knobloch Milan
2,4 GHz
Martina Neherová
2,4 GHz

^^^


'Kdo s kým'

Krátký Aleš
Malčík Zdeněk
Malčík Petr
Malčík Radek
Martina Neherová
Prašivka Miroslav
Kičmer Kamil
Vohralík Martin
Slezák Petr
Nehera Petr
Kremer Jiří
Koláska Petr
Kristian Libor
Dušek Petr
Kovář David
Kurečka Ivo
Koros Bedřich
Zemančík Kristián
Sedlář Lubomír
Bořil Petr
Knobloch Milan
Barč Radim
Krátký Aleš X 3 2 0 3 2 1 2 3 1 0 2 1 0 1 1 2 2 2 1 2 1
Malčík Zdeněk 3 X 3 1 2 3 1 2 2 2 1 1 0 2 0 2 1 2 1 1 3 0
Malčík Petr 2 3 X 0 2 3 0 2 1 1 1 2 1 2 2 0 1 3 3 1 3 1
Malčík Radek 0 1 0 X 0 1 2 1 1 4 2 1 2 3 1 4 3 1 0 2 0 1
Martina Neherová 3 2 2 0 X 2 2 1 1 1 1 4 0 0 2 1 0 1 2 1 4 3
Prašivka Miroslav 2 3 3 1 2 X 0 1 2 0 0 1 0 2 1 2 2 1 2 2 3 1
Kičmer Kamil 1 1 0 2 2 0 X 3 1 2 3 3 1 1 2 1 1 0 2 2 1 4
Vohralík Martin 2 2 2 1 1 1 3 X 2 1 3 1 2 2 3 1 1 1 4 0 0 2
Slezák Petr 3 2 1 1 1 2 1 2 X 1 2 0 3 0 1 2 3 1 2 1 1 1
Nehera Petr 1 2 1 4 1 0 2 1 1 X 2 2 2 2 1 3 2 2 0 1 1 1
Kremer Jiří 0 1 1 2 1 0 3 3 2 2 X 1 3 2 2 2 1 1 2 1 1 2
Koláska Petr 2 1 2 1 4 1 3 1 0 2 1 X 0 0 2 0 1 1 2 2 3 4
Kristian Libor 1 0 1 2 0 0 1 2 3 2 3 0 X 2 3 2 2 3 2 1 0 1
Dušek Petr 0 2 2 3 0 2 1 2 0 2 2 0 2 X 2 3 1 3 1 2 1 0
Kovář David 1 0 2 1 2 1 2 3 1 1 2 2 3 2 X 1 0 2 4 0 1 3
Kurečka Ivo 1 2 0 4 1 2 1 1 2 3 2 0 2 3 1 X 2 1 0 1 1 0
Koros Bedřich 2 1 1 3 0 2 1 1 3 2 1 1 2 1 0 2 X 1 1 3 0 1
Zemančík Kristián 2 2 3 1 1 1 0 1 1 2 1 1 3 3 2 1 1 X 1 2 2 0
Sedlář Lubomír 2 1 3 0 2 2 2 4 2 0 2 2 2 1 4 0 1 1 X 0 1 3
Bořil Petr 1 1 1 2 1 2 2 0 1 1 1 2 1 2 0 1 3 2 0 X 2 2
Knobloch Milan 2 3 3 0 4 3 1 0 1 1 1 3 0 1 1 1 0 2 1 2 X 2
Barč Radim 1 0 1 1 3 1 4 2 1 1 2 4 1 0 3 0 1 0 3 2 2 X

Výsledky základních kol

Kolo - 1 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Slezák Petr

9:55
50
218
-- Zemančík Kristián

9:54
50
108
Krátký Aleš

7:45
40
129
Kristian Libor

8:51
30
180
Koros Bedřich

9:51
50
178
Bořil Petr

8:50
35
197
--
491 -- 590 440,5 471 552 466,5 --
832,2 -- 1000 746,61 798,31 935,59 790,68 --

Kolo - 1 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Nehera Petr

5:25
50
115
Malčík Radek

5:2
50
129
Dušek Petr

6:8
40
138
Vohralík Martin

7:18
45
187
Kičmer Kamil

7:13
45
176
Kurečka Ivo

5:1
35
155
Malčík Zdeněk

5:17
25
109
Kremer Jiří

5:5
45
137
317,5 287,5 339 389,5 390 258,5 287,5 281,5
814,1 737,18 869,23 998,72 1000 662,82 737,18 721,79

Kolo - 1 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Prašivka Miroslav

9:32
35
156
Barč Radim

9:36
45
192
Sedlář Lubomír

9:15
15
204
Malčík Petr

4:28
10
63
Knobloch Milan

9:45
50
199
Kovář David

8:49
25
227
Koláska Petr

8:21
30
173
Martina Neherová

2:36
40
107
529 525 458 246,5 535,5 373 444,5 102,5
987,86 980,39 855,28 460,32 1000 696,55 830,07 191,41

Kolo - 2 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Slezák Petr

6:13
50
148
Nehera Petr

6:49
45
180
-- Kremer Jiří

7:16
40
201
Kristian Libor

6:38
50
153
Malčík Radek

6:43
50
104
Kurečka Ivo

6:55
50
189
Koros Bedřich

6:25
45
194
349 364 -- 373 371,5 401 370,5 333
870,32 907,73 -- 930,17 926,43 1000 923,94 830,42

Kolo - 2 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Krátký Aleš

5:17
50
155
Martina Neherová

3:54
0
123
Barč Radim

6:45
50
173
Kičmer Kamil

5:20
40
188
Vohralík Martin

5:17
50
170
Sedlář Lubomír

9:59
50
197
Koláska Petr

9:57
50
167
Kovář David

6:14
0
173
289,5 172,5 368,5 266 282 550,5 563,5 287,5
513,75 306,12 653,95 472,05 500,44 976,93 1000 510,2

Kolo - 2 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Dušek Petr

8:30
45
150
Zemančík Kristián

9:52
50
137
Bořil Petr

9:56
25
193
Malčík Petr

9:59
50
74
Malčík Zdeněk

9:57
50
179
Knobloch Milan

8:48
10
161
Prašivka Miroslav

4:28
50
102
--
480 573,5 524,5 612 557,5 457,5 267 --
784,31 937,09 857,03 1000 910,95 747,55 436,27 --

Kolo - 3 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Kovář David

5:42
40
189
Barč Radim

9:55
50
199
Vohralík Martin

9:50
50
208
Kristian Libor

8:34
0
157
Slezák Petr

9:55
45
181
Kremer Jiří

6:59
25
155
Sedlář Lubomír

9:56
45
200
Kičmer Kamil

9:54
35
102
287,5 545,5 516 435,5 549,5 366,5 541 578
497,4 943,77 892,73 753,46 950,69 634,08 935,99 1000

Kolo - 3 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Malčík Zdeněk

9:59
40
158
Nehera Petr

9:53
40
191
Knobloch Milan

6:0
50
168
Zemančík Kristián

5:40
50
152
Koláska Petr

9:54
50
212
Malčík Petr

9:59
50
77
Martina Neherová

2:34
30
127
Krátký Aleš

9:58
50
166
560 537,5 326 314 508 610,5 120,5 565
917,28 880,43 533,99 514,33 832,1 1000 197,38 925,47

Kolo - 3 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Prašivka Miroslav

6:0
50
146
Koros Bedřich

5:56
30
228
-- Malčík Radek

9:58
50
101
Bořil Petr

5:13
45
177
Kurečka Ivo

6:4
50
179
Dušek Petr

9:54
45
108
--
337 202 -- 597,5 269,5 324,5 585 --
564,02 338,08 -- 1000 451,05 543,1 979,08 --

Kolo - 4 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Malčík Petr

9:58
45
71
Dušek Petr

9:55
50
100
Kremer Jiří

7:29
30
205
Vohralík Martin

9:55
40
177
Kristian Libor

6:33
50
167
Zemančík Kristián

0:0
0
0
Sedlář Lubomír

9:53
45
197
Kovář David

9:56
40
184
607,5 595 364 546,5 359,5 0 539,5 544
1000 979,42 599,18 899,59 591,77 0 888,07 895,47

Kolo - 4 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Koros Bedřich

9:54
50
235
Nehera Petr

0:0
0
0
Malčík Radek

2:23
50
58
-- Koláska Petr

9:58
45
151
Kičmer Kamil

9:58
40
130
Bořil Petr

9:58
45
200
Barč Radim

9:57
50
176
439 0 164 -- 567,5 573 543 559
766,14 0 286,21 -- 990,4 1000 947,64 975,57

Kolo - 4 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Knobloch Milan

0:0
0
0
Krátký Aleš

3:45
10
91
Malčík Zdeněk

5:0
50
59
-- Slezák Petr

5:36
45
141
Kurečka Ivo

5:6
50
185
Prašivka Miroslav

6:10
40
141
Martina Neherová

2:48
0
114
0 189,5 320,5 -- 310,5 263,5 339,5 111
0 558,17 944,04 -- 914,58 776,14 1000 326,95

Kolo - 5 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Dušek Petr

9:55
45
123
Malčík Radek

9:57
45
99
Nehera Petr

9:56
45
99
Kovář David

9:56
35
164
-- Zemančík Kristián

7:6
0
53
Kurečka Ivo

9:57
35
166
Kristian Libor

9:56
45
160
578,5 592,5 591,5 549 -- 399,5 549 561
976,37 1000 998,31 926,58 -- 674,26 926,58 946,84

Kolo - 5 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Vohralík Martin

9:21
35
170
Slezák Petr

9:54
45
184
Krátký Aleš

1:26
0
28
Malčík Petr

7:0
45
55
Sedlář Lubomír

5:34
50
204
Prašivka Miroslav

8:18
50
103
Malčík Zdeněk

4:3
0
125
Koros Bedřich

9:59
0
197
511 547 72 437,5 272 496,5 180,5 500,5
934,19 1000 131,63 799,82 497,26 907,68 329,98 914,99

Kolo - 5 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Koláska Petr

6:43
0
134
Kičmer Kamil

6:32
20
175
Bořil Petr

2:30
30
99
Kremer Jiří

4:31
30
161
Barč Radim

9:0
50
190
-- Knobloch Milan

0:0
0
0
Martina Neherová

5:18
0
145
336 324,5 130,5 220,5 495 -- 0 245,5
678,79 655,56 263,64 445,45 1000 -- 0 495,96

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po základních kolech

Zákl. výsledky

poz. Jméno soutěžícího Klub Licence Frekvence Věková kategorie V teamu Stát přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo pen
1* Barč Radim CZE-342-001 2,4 GHz 0 0 CZE 1000 3899,73 980,39
9:36 / 45 / 192
653,95
6:45 / 50 / 173
943,77
9:55 / 50 / 199
975,57
9:57 / 50 / 176
1000
9:0 / 50 / 190
0
2* Dušek Petr CZE-232-003 2,4 GHz 0 0 CZE 975,48 3804,1 869,23
6:8 / 40 / 138
784,31
8:30 / 45 / 150
979,08
9:54 / 45 / 108
979,42
9:55 / 50 / 100
976,37
9:55 / 45 / 123
0
3* Malčík Petr CZE-065-211 2,4 GHz 0 0 CZE 974,38 3799,82 460,32
4:28 / 10 / 63
1000
9:59 / 50 / 74
1000
9:59 / 50 / 77
1000
9:58 / 45 / 71
799,82
7:0 / 45 / 55
0
4* Malčík Radek CZE-065-212 2,4 GHz 0 0 CZE 958,32 3737,18 737,18
5:2 / 50 / 129
1000
6:43 / 50 / 104
1000
9:58 / 50 / 101
286,21
2:23 / 50 / 58
1000
9:57 / 45 / 99
0
5* Slezák Petr CZE-342-044 2,4 GHz 0 0 CZE 957,91 3735,59 832,2
9:55 / 50 / 218
870,32
6:13 / 50 / 148
950,69
9:55 / 45 / 181
914,58
5:36 / 45 / 141
1000
9:54 / 45 / 184
0
6* Vohralík Martin CZE-261-358 2,4 GHz 0 0 CZE 955,25 3725,23 998,72
7:18 / 45 / 187
500,44
5:17 / 50 / 170
892,73
9:50 / 50 / 208
899,59
9:55 / 40 / 177
934,19
9:21 / 35 / 170
0
7* Sedlář Lubomír CZE-542-02 2,4 GHz 0 0 CZE 937,57 3656,27 855,28
9:15 / 15 / 204
976,93
9:59 / 50 / 197
935,99
9:56 / 45 / 200
888,07
9:53 / 45 / 197
497,26
5:34 / 50 / 204
0
8* Kičmer Kamil CZE-261-261 2,4 GHz 0 0 CZE 937,39 3655,56 1000
7:13 / 45 / 176
472,05
5:20 / 40 / 188
1000
9:54 / 35 / 102
1000
9:58 / 40 / 130
655,56
6:32 / 20 / 175
0
9 Koláska Petr CZE-548-003 2,4 GHz 0 0 CZE 936,62 3652,57 830,07
8:21 / 30 / 173
1000
9:57 / 50 / 167
832,1
9:54 / 50 / 212
990,4
9:58 / 45 / 151
678,79
6:43 / 0 / 134
0
10 Nehera Petr CZE-058-023 2,4 GHz 0 0 CZE 923,29 3600,57 814,1
5:25 / 50 / 115
907,73
6:49 / 45 / 180
880,43
9:53 / 40 / 191
0
0:0 / 0 / 0
998,31
9:56 / 45 / 99
0
11 Malčík Zdeněk CZE-065-202 2,4 GHz 0 0 CZE 899,92 3509,45 737,18
5:17 / 25 / 109
910,95
9:57 / 50 / 179
917,28
9:59 / 40 / 158
944,04
5:0 / 50 / 59
329,98
4:3 / 0 / 125
0
12 Prašivka Miroslav CZE-261-025 2,4 GHz 0 0 CZE 887,13 3459,56 987,86
9:32 / 35 / 156
436,27
4:28 / 50 / 102
564,02
6:0 / 50 / 146
1000
6:10 / 40 / 141
907,68
8:18 / 50 / 103
0
13 Koros Bedřich CZE-058-102 2,4 GHz 0 0 CZE 883,94 3447,14 935,59
9:51 / 50 / 178
830,42
6:25 / 45 / 194
338,08
5:56 / 30 / 228
766,14
9:54 / 50 / 235
914,99
9:59 / 0 / 197
0
14 Kristian Libor CZE-342-016 2,4 GHz 0 0 CZE 878,28 3425,04 798,31
8:51 / 30 / 180
926,43
6:38 / 50 / 153
753,46
8:34 / 0 / 157
591,77
6:33 / 50 / 167
946,84
9:56 / 45 / 160
0
15 Kurečka Ivo CZE-342-017 2,4 GHz 0 0 CZE 843,51 3289,48 662,82
5:1 / 35 / 155
923,94
6:55 / 50 / 189
543,1
6:4 / 50 / 179
776,14
5:6 / 50 / 185
926,58
9:57 / 35 / 166
0
16 Zemančík Kristián CZE-065-207 2,4 GHz 0 0 CZE 801,51 3125,68 1000
9:54 / 50 / 108
937,09
9:52 / 50 / 137
514,33
5:40 / 50 / 152
0
0:0 / 0 / 0
674,26
7:6 / 0 / 53
0
17 Bořil Petr CZE-542-04 2,4 GHz 0 0 CZE 781,18 3046,4 790,68
8:50 / 35 / 197
857,03
9:56 / 25 / 193
451,05
5:13 / 45 / 177
947,64
9:58 / 45 / 200
263,64
2:30 / 30 / 99
0
18 Kovář David CZE-548-005 2,4 GHz 0 0 CZE 776,67 3028,8 696,55
8:49 / 25 / 227
510,2
6:14 / 0 / 173
497,4
5:42 / 40 / 189
895,47
9:56 / 40 / 184
926,58
9:56 / 35 / 164
0
19 Kremer Jiří CZE-342-037 2,4 GHz 0 0 CZE 739,85 2885,22 721,79
5:5 / 45 / 137
930,17
7:16 / 40 / 201
634,08
6:59 / 25 / 155
599,18
7:29 / 30 / 205
445,45
4:31 / 30 / 161
0
20 Krátký Aleš CZE-548-001 2,4 GHz 0 0 CZE 703,64 2744 746,61
7:45 / 40 / 129
513,75
5:17 / 50 / 155
925,47
9:58 / 50 / 166
558,17
3:45 / 10 / 91
131,63
1:26 / 0 / 28
0
21 Knobloch Milan CZE-542-06 2,4 GHz 0 0 CZE 559,41 2181,54 1000
9:45 / 50 / 199
747,55
8:48 / 10 / 161
533,99
6:0 / 50 / 168
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
-100
22 Martina Neherová CZE-053-999 2,4 GHz 0 0 CZE 340,13 1326,41 191,41
2:36 / 40 / 107
306,12
3:54 / 0 / 123
197,38
2:34 / 30 / 127
326,95
2:48 / 0 / 114
495,96
5:18 / 0 / 145
0

^^^


Výsledky finálových kol

Finále1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Barč Radim

M10:S2,00
L45
(H162)
Dušek Petr

M14:S38,00
L40
(H100)
Malčík Petr

M14:S56,00
L50
(H38)
Malčík Radek

M14:S55,00
L50
(H73)
Slezák Petr

M14:S53,00
L50
(H171)
Vohralík Martin

M9:S36,00
L40
(H132)
Sedlář Lubomír

M8:S18,00
L50
(H197)
Kičmer Kamil

M9:S16,00
L45
(H178)
566 868 927 908,5 857,5 550 449,5 512
610,57 936,35 1000 980,04 925,03 593,31 484,9 552,32

Finále2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Kičmer Kamil

M14:S55,00
L40
(H168)
Barč Radim

M14:S58,00
L45
(H184)
Dušek Petr

M14:S52,00
L40
(H91)
Malčík Petr

M12:S15,00
L40
(H41)
Malčík Radek

M12:S13,00
L45
(H52)
Slezák Petr

M14:S56,00
L50
(H156)
Vohralík Martin

M14:S59,00
L40
(H133)
Sedlář Lubomír

M10:S20,00
L45
(H167)
851 851 886,5 754,5 752 868 872,5 581,5
959,95 959,95 1000 851,1 848,28 979,13 984,21 655,95

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po finálních kolech

Celkové výsledky
poz. přepoč. celkem F-let 1 F-let 2 pen Zakl. pozice Jméno soutěžícího přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo pen
1 1000 1936,35 936,35
14:38 / 40 / 100
1000
14:52 / 40 / 91
0 2* Dušek Petr 975,48 + 30 = 1005,48 3804,1 869,23
6:8 / 40 / 138
784,31
8:30 / 45 / 150
979,08
9:54 / 45 / 108
979,42
9:55 / 50 / 100
976,37
9:55 / 45 / 123
0
2 983,38 1904,16 925,03
14:53 / 50 / 171
979,13
14:56 / 50 / 156
0 5* Slezák Petr 957,91 + 20 = 977,91 3735,59 832,2
9:55 / 50 / 218
870,32
6:13 / 50 / 148
950,69
9:55 / 45 / 181
914,58
5:36 / 45 / 141
1000
9:54 / 45 / 184
0
3 955,97 1851,1 1000
14:56 / 50 / 38
851,1
12:15 / 40 / 41
0 3* Malčík Petr 974,38 + 10 = 984,38 3799,82 460,32
4:28 / 10 / 63
1000
9:59 / 50 / 74
1000
9:59 / 50 / 77
1000
9:58 / 45 / 71
799,82
7:0 / 45 / 55
0
4 944,21 1828,32 980,04
14:55 / 50 / 73
848,28
12:13 / 45 / 52
0 4* Malčík Radek 958,32 3737,18 737,18
5:2 / 50 / 129
1000
6:43 / 50 / 104
1000
9:58 / 50 / 101
286,21
2:23 / 50 / 58
1000
9:57 / 45 / 99
0
5 814,69 1577,52 593,31
9:36 / 40 / 132
984,21
14:59 / 40 / 133
0 6* Vohralík Martin 955,25 3725,23 998,72
7:18 / 45 / 187
500,44
5:17 / 50 / 170
892,73
9:50 / 50 / 208
899,59
9:55 / 40 / 177
934,19
9:21 / 35 / 170
0
6 811,07 1570,52 610,57
10:2 / 45 / 162
959,95
14:58 / 45 / 184
0 1* Barč Radim 1000 3899,73 980,39
9:36 / 45 / 192
653,95
6:45 / 50 / 173
943,77
9:55 / 50 / 199
975,57
9:57 / 50 / 176
1000
9:0 / 50 / 190
0
7 780,99 1512,27 552,32
9:16 / 45 / 178
959,95
14:55 / 40 / 168
0 8* Kičmer Kamil 937,39 3655,56 1000
7:13 / 45 / 176
472,05
5:20 / 40 / 188
1000
9:54 / 35 / 102
1000
9:58 / 40 / 130
655,56
6:32 / 20 / 175
0
8 589,18 1140,85 484,9
8:18 / 50 / 197
655,95
10:20 / 45 / 167
0 7* Sedlář Lubomír 937,57 3656,27 855,28
9:15 / 15 / 204
976,93
9:59 / 50 / 197
935,99
9:56 / 45 / 200
888,07
9:53 / 45 / 197
497,26
5:34 / 50 / 204
0
-- -- 9 Koláska Petr 936,62 3652,57 830,07
8:21 / 30 / 173
1000
9:57 / 50 / 167
832,1
9:54 / 50 / 212
990,4
9:58 / 45 / 151
678,79
6:43 / 0 / 134
0
-- -- 10 Nehera Petr 923,29 3600,57 814,1
5:25 / 50 / 115
907,73
6:49 / 45 / 180
880,43
9:53 / 40 / 191
0
0:0 / 0 / 0
998,31
9:56 / 45 / 99
0
-- -- 11 Malčík Zdeněk 899,92 3509,45 737,18
5:17 / 25 / 109
910,95
9:57 / 50 / 179
917,28
9:59 / 40 / 158
944,04
5:0 / 50 / 59
329,98
4:3 / 0 / 125
0
-- -- 12 Prašivka Miroslav 887,13 3459,56 987,86
9:32 / 35 / 156
436,27
4:28 / 50 / 102
564,02
6:0 / 50 / 146
1000
6:10 / 40 / 141
907,68
8:18 / 50 / 103
0
-- -- 13 Koros Bedřich 883,94 3447,14 935,59
9:51 / 50 / 178
830,42
6:25 / 45 / 194
338,08
5:56 / 30 / 228
766,14
9:54 / 50 / 235
914,99
9:59 / 0 / 197
0
-- -- 14 Kristian Libor 878,28 3425,04 798,31
8:51 / 30 / 180
926,43
6:38 / 50 / 153
753,46
8:34 / 0 / 157
591,77
6:33 / 50 / 167
946,84
9:56 / 45 / 160
0
-- -- 15 Kurečka Ivo 843,51 3289,48 662,82
5:1 / 35 / 155
923,94
6:55 / 50 / 189
543,1
6:4 / 50 / 179
776,14
5:6 / 50 / 185
926,58
9:57 / 35 / 166
0
-- -- 16 Zemančík Kristián 801,51 3125,68 1000
9:54 / 50 / 108
937,09
9:52 / 50 / 137
514,33
5:40 / 50 / 152
0
0:0 / 0 / 0
674,26
7:6 / 0 / 53
0
-- -- 17 Bořil Petr 781,18 3046,4 790,68
8:50 / 35 / 197
857,03
9:56 / 25 / 193
451,05
5:13 / 45 / 177
947,64
9:58 / 45 / 200
263,64
2:30 / 30 / 99
0
-- -- 18 Kovář David 776,67 3028,8 696,55
8:49 / 25 / 227
510,2
6:14 / 0 / 173
497,4
5:42 / 40 / 189
895,47
9:56 / 40 / 184
926,58
9:56 / 35 / 164
0
-- -- 19 Kremer Jiří 739,85 2885,22 721,79
5:5 / 45 / 137
930,17
7:16 / 40 / 201
634,08
6:59 / 25 / 155
599,18
7:29 / 30 / 205
445,45
4:31 / 30 / 161
0
-- -- 20 Krátký Aleš 703,64 2744 746,61
7:45 / 40 / 129
513,75
5:17 / 50 / 155
925,47
9:58 / 50 / 166
558,17
3:45 / 10 / 91
131,63
1:26 / 0 / 28
0
-- -- 21 Knobloch Milan 559,41 2181,54 1000
9:45 / 50 / 199
747,55
8:48 / 10 / 161
533,99
6:0 / 50 / 168
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
-100
-- -- 22 Martina Neherová 340,13 1326,41 191,41
2:36 / 40 / 107
306,12
3:54 / 0 / 123
197,38
2:34 / 30 / 127
326,95
2:48 / 0 / 114
495,96
5:18 / 0 / 145
0

^^^


Oficiální výsledovka s body



Výsledky

Kontakt - Jméno :614
Datum konání :21.9.2014
Kategorie :RCEV
Místo konání :
Číslo pořádajícího klubu (např CZE96)CZE123
Kontakt - Jméno :kontakt - jmeno
Kontakt - Adresa :kontakt adresa
Kontakt - Email :kontakt email
Kontakt - Telefon :kontakt - telefon
Pořadatel :MK MORAVIA Mariánské Údolí
Ředitel soutěže :Zdeněk Malčík
Hlavní rozhodčí :
Počasí :Zaraženo, odpoledne slunečno. 25st variábl




Pořadí - všichni

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 body přepoč.
1* Dušek Petr CZE-232-003 869,23
6:8 / 40 / 138
784,31
8:30 / 45 / 150
979,08
9:54 / 45 / 108
979,42
9:55 / 50 / 100
976,37
9:55 / 45 / 123
3804,1 975 + 30 = 1005
2* Slezák Petr CZE-342-044 832,2
9:55 / 50 / 218
870,32
6:13 / 50 / 148
950,69
9:55 / 45 / 181
914,58
5:36 / 45 / 141
1000
9:54 / 45 / 184
3735,59 957 + 20 = 977
3* Malčík Petr CZE-065-211 460,32
4:28 / 10 / 63
1000
9:59 / 50 / 74
1000
9:59 / 50 / 77
1000
9:58 / 45 / 71
799,82
7:0 / 45 / 55
3799,82 974 + 10 = 984
4* Malčík Radek CZE-065-212 737,18
5:2 / 50 / 129
1000
6:43 / 50 / 104
1000
9:58 / 50 / 101
286,21
2:23 / 50 / 58
1000
9:57 / 45 / 99
3737,18 958,32
5* Vohralík Martin CZE-261-358 998,72
7:18 / 45 / 187
500,44
5:17 / 50 / 170
892,73
9:50 / 50 / 208
899,59
9:55 / 40 / 177
934,19
9:21 / 35 / 170
3725,23 955,25
6* Barč Radim CZE-342-001 980,39
9:36 / 45 / 192
653,95
6:45 / 50 / 173
943,77
9:55 / 50 / 199
975,57
9:57 / 50 / 176
1000
9:0 / 50 / 190
3899,73 1000
7* Kičmer Kamil CZE-261-261 1000
7:13 / 45 / 176
472,05
5:20 / 40 / 188
1000
9:54 / 35 / 102
1000
9:58 / 40 / 130
655,56
6:32 / 20 / 175
3655,56 937,39
8* Sedlář Lubomír CZE-542-02 855,28
9:15 / 15 / 204
976,93
9:59 / 50 / 197
935,99
9:56 / 45 / 200
888,07
9:53 / 45 / 197
497,26
5:34 / 50 / 204
3656,27 937,57
9 Koláska Petr CZE-548-003 830,07
8:21 / 30 / 173
1000
9:57 / 50 / 167
832,1
9:54 / 50 / 212
990,4
9:58 / 45 / 151
678,79
6:43 / 0 / 134
3652,57 936,62
10 Nehera Petr CZE-058-023 814,1
5:25 / 50 / 115
907,73
6:49 / 45 / 180
880,43
9:53 / 40 / 191
0
0:0 / 0 / 0
998,31
9:56 / 45 / 99
3600,57 923,29
11 Malčík Zdeněk CZE-065-202 737,18
5:17 / 25 / 109
910,95
9:57 / 50 / 179
917,28
9:59 / 40 / 158
944,04
5:0 / 50 / 59
329,98
4:3 / 0 / 125
3509,45 899,92
12 Prašivka Miroslav CZE-261-025 987,86
9:32 / 35 / 156
436,27
4:28 / 50 / 102
564,02
6:0 / 50 / 146
1000
6:10 / 40 / 141
907,68
8:18 / 50 / 103
3459,56 887,13
13 Koros Bedřich CZE-058-102 935,59
9:51 / 50 / 178
830,42
6:25 / 45 / 194
338,08
5:56 / 30 / 228
766,14
9:54 / 50 / 235
914,99
9:59 / 0 / 197
3447,14 883,94
14 Kristian Libor CZE-342-016 798,31
8:51 / 30 / 180
926,43
6:38 / 50 / 153
753,46
8:34 / 0 / 157
591,77
6:33 / 50 / 167
946,84
9:56 / 45 / 160
3425,04 878,28
15 Kurečka Ivo CZE-342-017 662,82
5:1 / 35 / 155
923,94
6:55 / 50 / 189
543,1
6:4 / 50 / 179
776,14
5:6 / 50 / 185
926,58
9:57 / 35 / 166
3289,48 843,51
16 Zemančík Kristián CZE-065-207 1000
9:54 / 50 / 108
937,09
9:52 / 50 / 137
514,33
5:40 / 50 / 152
0
0:0 / 0 / 0
674,26
7:6 / 0 / 53
3125,68 801,51
17 Bořil Petr CZE-542-04 790,68
8:50 / 35 / 197
857,03
9:56 / 25 / 193
451,05
5:13 / 45 / 177
947,64
9:58 / 45 / 200
263,64
2:30 / 30 / 99
3046,4 781,18
18 Kovář David CZE-548-005 696,55
8:49 / 25 / 227
510,2
6:14 / 0 / 173
497,4
5:42 / 40 / 189
895,47
9:56 / 40 / 184
926,58
9:56 / 35 / 164
3028,8 776,67
19 Kremer Jiří CZE-342-037 721,79
5:5 / 45 / 137
930,17
7:16 / 40 / 201
634,08
6:59 / 25 / 155
599,18
7:29 / 30 / 205
445,45
4:31 / 30 / 161
2885,22 739,85
20 Krátký Aleš CZE-548-001 746,61
7:45 / 40 / 129
513,75
5:17 / 50 / 155
925,47
9:58 / 50 / 166
558,17
3:45 / 10 / 91
131,63
1:26 / 0 / 28
2744 703,64
21 Knobloch Milan CZE-542-06 1000
9:45 / 50 / 199
747,55
8:48 / 10 / 161
533,99
6:0 / 50 / 168
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
2181,54 559,41
22 Martina Neherová CZE-053-999 191,41
2:36 / 40 / 107
306,12
3:54 / 0 / 123
197,38
2:34 / 30 / 127
326,95
2:48 / 0 / 114
495,96
5:18 / 0 / 145
1326,41 340,13

^^^


Pořadí klubů


Klub Členů Příjmení, jméno Součet Průměr

^^^


Pořadí týmů

Týmy Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
none 22 Krátký Aleš, Malčík Zdeněk, Malčík Petr, Malčík Radek, Martina Neherová, Prašivka Miroslav, Kičmer Kamil, Vohralík Martin, Slezák Petr , Nehera Petr, Kremer Jiří, Koláska Petr, Kristian Libor, Dušek Petr, Kovář David, Kurečka Ivo, Koros Bedřich, Zemančík Kristián, Sedlář Lubomír, Bořil Petr, Knobloch Milan, Barč Radim, 81769,59 3716,8

^^^


Přestnost přistání

Příjmení, jméno celkem přistání Součet Průměr
Malčík Radek 7 50 , 50 , 50 , 50 , 45 , 50 , 45 340 48,57
Barč Radim 7 45 , 50 , 50 , 50 , 50 , 45 , 45 335 47,86
Slezák Petr 7 50 , 50 , 45 , 45 , 45 , 50 , 50 335 47,86
Prašivka Miroslav 5 35 , 50 , 50 , 40 , 50 225 45
Kurečka Ivo 5 35 , 50 , 50 , 50 , 35 220 44
Dušek Petr 7 40 , 45 , 45 , 50 , 45 , 40 , 40 305 43,57
Sedlář Lubomír 7 15 , 50 , 45 , 45 , 50 , 50 , 45 300 42,86
Vohralík Martin 7 45 , 50 , 50 , 40 , 35 , 40 , 40 300 42,86
Malčík Petr 7 10 , 50 , 50 , 45 , 45 , 50 , 40 290 41,43
Kičmer Kamil 7 45 , 40 , 35 , 40 , 20 , 45 , 40 265 37,86
Bořil Petr 5 35 , 25 , 45 , 45 , 30 180 36
Nehera Petr 5 50 , 45 , 40 , 0 , 45 180 36
Koros Bedřich 5 50 , 45 , 30 , 50 , 0 175 35
Kristian Libor 5 30 , 50 , 0 , 50 , 45 175 35
Koláska Petr 5 30 , 50 , 50 , 45 , 0 175 35
Kremer Jiří 5 45 , 40 , 25 , 30 , 30 170 34
Malčík Zdeněk 5 25 , 50 , 40 , 50 , 0 165 33
Zemančík Kristián 5 50 , 50 , 50 , 0 , 0 150 30
Krátký Aleš 5 40 , 50 , 50 , 10 , 0 150 30
Kovář David 5 25 , 0 , 40 , 40 , 35 140 28
Knobloch Milan 5 50 , 10 , 50 , 0 , 0 110 22
Martina Neherová 5 40 , 0 , 30 , 0 , 0 70 14

^^^


Průměrná doba letu


Příjmení, jméno Počet záznamů Letové časy Celekem vteřin Průměrný letový čas
Barč Radim 5 9:36,00, 6:45,00, 9:55,00, 9:57,00, 9:0,00, 2713 9:2,60000000000002
Koláska Petr 5 8:21,00, 9:57,00, 9:54,00, 9:58,00, 6:43,00, 2693 8:58,6
Sedlář Lubomír 5 9:15,00, 9:59,00, 9:56,00, 9:53,00, 5:34,00, 2677 8:55,4
Dušek Petr 5 6:8,00, 8:30,00, 9:54,00, 9:55,00, 9:55,00, 2662 8:52,4
Koros Bedřich 5 9:51,00, 6:25,00, 5:56,00, 9:54,00, 9:59,00, 2525 8:25
Vohralík Martin 5 7:18,00, 5:17,00, 9:50,00, 9:55,00, 9:21,00, 2501 8:20,2
Slezák Petr 5 9:55,00, 6:13,00, 9:55,00, 5:36,00, 9:54,00, 2493 8:18,6
Malčík Petr 5 4:28,00, 9:59,00, 9:59,00, 9:58,00, 7:0,00, 2484 8:16,8
Kovář David 5 8:49,00, 6:14,00, 5:42,00, 9:56,00, 9:56,00, 2437 8:7,39999999999998
Kristian Libor 5 8:51,00, 6:38,00, 8:34,00, 6:33,00, 9:56,00, 2432 8:6,39999999999998
Kičmer Kamil 5 7:13,00, 5:20,00, 9:54,00, 9:58,00, 6:32,00, 2337 7:47,4
Bořil Petr 5 8:50,00, 9:56,00, 5:13,00, 9:58,00, 2:30,00, 2187 7:17,4
Prašivka Miroslav 5 9:32,00, 4:28,00, 6:0,00, 6:10,00, 8:18,00, 2068 6:53,6
Malčík Zdeněk 5 5:17,00, 9:57,00, 9:59,00, 5:0,00, 4:3,00, 2056 6:51,2
Malčík Radek 5 5:2,00, 6:43,00, 9:58,00, 2:23,00, 9:57,00, 2043 6:48,6
Kurečka Ivo 5 5:1,00, 6:55,00, 6:4,00, 5:6,00, 9:57,00, 1983 6:36,6
Zemančík Kristián 5 9:54,00, 9:52,00, 5:40,00, 0:0,00, 7:6,00, 1952 6:30,4
Nehera Petr 5 5:25,00, 6:49,00, 9:53,00, 0:0,00, 9:56,00, 1923 6:24,6
Kremer Jiří 5 5:5,00, 7:16,00, 6:59,00, 7:29,00, 4:31,00, 1880 6:16
Krátký Aleš 5 7:45,00, 5:17,00, 9:58,00, 3:45,00, 1:26,00, 1691 5:38,2
Knobloch Milan 5 9:45,00, 8:48,00, 6:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 1473 4:54,6
Martina Neherová 5 2:36,00, 3:54,00, 2:34,00, 2:48,00, 5:18,00, 1030 3:26

^^^


Průměrná výška


Příjmení, jméno Počet záznamů Průměrná výška Výška celkem Průměrná výška
Malčík Petr 7 63, 74, 77, 71, 55, 38, 41, 419 59,86
Malčík Radek 7 129, 104, 101, 58, 99, 73, 52, 616 88
Zemančík Kristián 4 108, 137, 152, 0, 53, 450 112,5
Krátký Aleš 5 129, 155, 166, 91, 28, 569 113,8
Dušek Petr 7 138, 150, 108, 100, 123, 100, 91, 810 115,71
Martina Neherová 5 107, 123, 127, 114, 145, 616 123,2
Malčík Zdeněk 5 109, 179, 158, 59, 125, 630 126
Prašivka Miroslav 5 156, 102, 146, 141, 103, 648 129,6
Nehera Petr 4 115, 180, 191, 0, 99, 585 146,25
Kičmer Kamil 7 176, 188, 102, 130, 175, 178, 168, 1117 159,57
Kristian Libor 5 180, 153, 157, 167, 160, 817 163,4
Koláska Petr 5 173, 167, 212, 151, 134, 837 167,4
Vohralík Martin 7 187, 170, 208, 177, 170, 132, 133, 1177 168,14
Slezák Petr 7 218, 148, 181, 141, 184, 171, 156, 1199 171,29
Kremer Jiří 5 137, 201, 155, 205, 161, 859 171,8
Bořil Petr 5 197, 193, 177, 200, 99, 866 173,2
Kurečka Ivo 5 155, 189, 179, 185, 166, 874 174,8
Knobloch Milan 3 199, 161, 168, 0, 0, 528 176
Barč Radim 7 192, 173, 199, 176, 190, 162, 184, 1276 182,29
Kovář David 5 227, 173, 189, 184, 164, 937 187,4
Sedlář Lubomír 7 204, 197, 200, 197, 204, 197, 167, 1366 195,14
Koros Bedřich 5 178, 194, 228, 235, 197, 1032 206,4

^^^


Čas vs výška


Příjmení, jméno Letový čas ze 100 metrů Průměrná výška Průměrný letový čas Potřebná výška pro nalétání 10 minut
Malčík Petr 13:49,98 59,86 8:16,8 72,29
Malčík Radek 7:44,32 88 6:48,6 129,22
Dušek Petr 7:40,1 115,71 8:52,4 130,4
Zemančík Kristián 5:47,02 112,5 6:30,4 172,9
Malčík Zdeněk 5:26,35 126 6:51,2 183,85
Koláska Petr 5:21,74 167,4 8:58,6 186,48
Prašivka Miroslav 5:19,14 129,6 6:53,6 188,01
Kristian Libor 4:57,67 163,4 8:6,39999999999998 201,56
Barč Radim 4:57,66 182,29 9:2,60000000000002 201,57
Vohralík Martin 4:57,49 168,14 8:20,2 201,69
Krátký Aleš 4:57,19 113,8 5:38,2 201,89
Kičmer Kamil 4:52,91 159,57 7:47,4 204,84
Slezák Petr 4:51,09 171,29 8:18,6 206,13
Sedlář Lubomír 4:34,36 195,14 8:55,4 218,69
Nehera Petr 4:22,97 146,25 6:24,6 228,16
Kovář David 4:20,09 187,4 8:7,39999999999998 230,69
Bořil Petr 4:12,54 173,2 7:17,4 237,59
Koros Bedřich 4:4,67 206,4 8:25 245,23
Kurečka Ivo 3:46,89 174,8 6:36,6 264,45
Kremer Jiří 3:38,86 171,8 6:16 274,15
Knobloch Milan 2:47,39 176 4:54,6 358,45
Martina Neherová 2:47,21 123,2 3:26 358,83

^^^



Software SORG V4 (c) 2012 - Aleš Krátký / www.RCSOFTWARE.cz / ales@sgames.cz Stoupak.cz - RCEK, RCEJ, RCEN, RCEO, F5J, FXJ, Eurocup ... / www.stoupak.cz