Kompletní přehled ze soutěže : RCEV - Přáslavické RCEV 2015 - 17.5.2015 20:33:20

SORG V4 - www.RCSOFTWARE.cz / Aleš Krátký / ales@sgames.cz






Seznam zaregistrovaných soutěžících

# Příjmení, jméno Klub Stát Licence Frekvence 1. Kanál / 2. Kanál Věková kategorie
1 Krátký Aleš   CZE  CZE-548-001  2,4 GHz 00(00) Senior 
2 Koláska Petr   CZE  CZE-548-003  2,4 GHz 00(00) Senior 
3 Skoupý Karel   CZE  CZE-1520  2,4 GHz 00(00) Senior 
4 Nehera Petr   CZE  CZE-058-023  2,4 GHz 00(00) Senior 
5 Barč Radim   CZE  CZE-342-001  2,4 GHz 00(00) Senior 
6 Honěk Jan   CZE  CZE-537-004  2,4 GHz 00(00) Senior 
7 Kičmer Kamil   CZE  CZE-261-261  2,4 GHz 00(00) Senior 
8 Prašivka Miroslav   CZE  CZE-261-025  2,4 GHz 00(00) Senior 
9 Vohralík Martin   CZE  CZE-261-358  2,4 GHz 00(00) Senior 
10 Slezák Petr   CZE  CZE-342-044  2,4 GHz 00(00) Senior 
11 Neherová Martina   CZE  CZE-1529  2,4 GHz 00(00) Senior 
12 Malčík Radek   CZE  CZE-065-212  2,4 GHz 00(00) Senior 
13 Dušek Petr   CZE  CZE-232-003  2,4 GHz 00(00) Senior 
14 Bořil Petr   CZE  CZE-542-04  2,4 GHz 00(00) Senior 
15 Sedlář Lubomír   CZE  CZE-542-02  2,4 GHz 00(00) Senior 
16 Knobloch Milan   CZE  CZE-542-06  2,4 GHz 00(00) Senior 
17 Kristian Libor   CZE  CZE-342-016  2,4 GHz 00(00) Senior 
18 Odehnal František   CZE  CZE-342-019  2,4 GHz 00(00) Senior 
19 Kotula Miroslav   CZE  CZE-331-011  2,4 GHz 00(00) Senior 
20 Kristián Zemancik   CZ-  CZ-E-065-20  2,4 GHz 00(00) Senior 
21 Šmehlík Jaroslav   CZE  CZE-261-005  2,4 GHz 00(00) Senior 
22 Matula Ondra   CZE  CZE-261-242  2,4 GHz 00(00) Senior 
23 Malčík Petr   CZE  CZE-065-211  2,4 GHz 00(00) Senior 

^^^


Výpis kanálů

2,4 GHz
Krátký Aleš
Koláska Petr
Skoupý Karel
Nehera Petr
Barč Radim
Honěk Jan
Kičmer Kamil
Prašivka Miroslav
Vohralík Martin
Slezák Petr
Neherová Martina
Malčík Radek
Dušek Petr
Bořil Petr
Sedlář Lubomír
Knobloch Milan
Kristian Libor
Odehnal František
Kotula Miroslav
Kristián Zemancik
Šmehlík Jaroslav
Matula Ondra
Malčík Petr
35 MHz
40 MHz
72 MHz

Kolizní kanály 35 MHz
Kolizní kanály 40 MHz
Kolizní kanály 72 MHz


Počet kolizních kanálů na 35 MHz
Počet kolizních kanálů na 40 MHz
Počet kolizních kanálů na 72 MHz

^^^


Rozlosování

Let č. - 1
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8
Skupina 1 Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Sedlář Lubomír
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Bořil Petr
2,4 GHz
Koláska Petr
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Kristián Zemancik
2,4 GHz
Skupina 2 Kristian Libor
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Odehnal František
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Knobloch Milan
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Skupina 3 Honěk Jan
2,4 GHz
Šmehlík Jaroslav
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Neherová Martina
2,4 GHz
-

Let č. - 2
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8
Skupina 1 Odehnal František
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Skupina 2 Matula Ondra
2,4 GHz
Kristián Zemancik
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Knobloch Milan
2,4 GHz
Bořil Petr
2,4 GHz
Šmehlík Jaroslav
2,4 GHz
Honěk Jan
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Skupina 3 Dušek Petr
2,4 GHz
Neherová Martina
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Sedlář Lubomír
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Koláska Petr
2,4 GHz
-

Let č. - 3
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8
Skupina 1 Šmehlík Jaroslav
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
Bořil Petr
2,4 GHz
Odehnal František
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Kristián Zemancik
2,4 GHz
Honěk Jan
2,4 GHz
Skupina 2 Neherová Martina
2,4 GHz
Knobloch Milan
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Sedlář Lubomír
2,4 GHz
Koláska Petr
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Skupina 3 Malčík Radek
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
-

Let č. - 4
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8
Skupina 1 Matula Ondra
2,4 GHz
Kristián Zemancik
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Odehnal František
2,4 GHz
Knobloch Milan
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Bořil Petr
2,4 GHz
Skupina 2 Dušek Petr
2,4 GHz
Honěk Jan
2,4 GHz
Neherová Martina
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Sedlář Lubomír
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Koláska Petr
2,4 GHz
Skupina 3 Šmehlík Jaroslav
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
-

Let č. - 5
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8
Skupina 1 Koláska Petr
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Neherová Martina
2,4 GHz
Bořil Petr
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Honěk Jan
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Skupina 2 Nehera Petr
2,4 GHz
Odehnal František
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
Kristián Zemancik
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Šmehlík Jaroslav
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Skupina 3 Knobloch Milan
2,4 GHz
Sedlář Lubomír
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
-

Let č. - 6
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8
Skupina 1 Krátký Aleš
2,4 GHz
Bořil Petr
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Honěk Jan
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Koláska Petr
2,4 GHz
Neherová Martina
2,4 GHz
Skupina 2 Nehera Petr
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Kristián Zemancik
2,4 GHz
Sedlář Lubomír
2,4 GHz
Skupina 3 Knobloch Milan
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Odehnal František
2,4 GHz
Šmehlík Jaroslav
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
-

^^^


'Kdo s kým'

Krátký Aleš
Koláska Petr
Skoupý Karel
Nehera Petr
Barč Radim
Honěk Jan
Kičmer Kamil
Prašivka Miroslav
Vohralík Martin
Slezák Petr
Neherová Martina
Malčík Radek
Dušek Petr
Bořil Petr
Sedlář Lubomír
Knobloch Milan
Kristian Libor
Odehnal František
Kotula Miroslav
Kristián Zemancik
Šmehlík Jaroslav
Matula Ondra
Malčík Petr
Krátký Aleš X 1 0 3 3 2 3 3 3 3 2 1 1 1 0 0 2 2 3 1 3 0 2
Koláska Petr 1 X 3 2 1 3 3 1 1 3 5 0 3 3 4 1 4 0 1 1 0 0 1
Skoupý Karel 0 3 X 2 1 0 1 1 3 1 2 3 1 2 4 4 1 2 2 2 1 2 1
Nehera Petr 3 2 2 X 2 1 1 3 1 2 3 0 2 0 3 1 1 1 3 2 3 1 2
Barč Radim 3 1 1 2 X 2 1 2 3 2 2 2 3 0 3 1 2 1 1 1 1 2 3
Honěk Jan 2 3 0 1 2 X 3 1 0 2 4 1 2 4 1 1 3 1 0 2 3 2 3
Kičmer Kamil 3 3 1 1 1 3 X 2 3 1 2 2 2 4 1 1 2 0 2 2 2 1 1
Prašivka Miroslav 3 1 1 3 2 1 2 X 3 2 0 0 1 2 2 0 1 3 2 4 3 2 3
Vohralík Martin 3 1 3 1 3 0 3 3 X 1 0 3 1 1 2 2 1 2 3 1 2 1 1
Slezák Petr 3 3 1 2 2 2 1 2 1 X 3 1 2 1 2 2 5 3 2 1 1 1 1
Neherová Martina 2 5 2 3 2 4 2 0 0 3 X 0 3 2 3 1 4 0 1 0 1 0 2
Malčík Radek 1 0 3 0 2 1 2 0 3 1 0 X 2 2 1 5 1 3 3 2 2 4 1
Dušek Petr 1 3 1 2 3 2 2 1 1 2 3 2 X 1 3 1 3 1 3 1 0 2 2
Bořil Petr 1 3 2 0 0 4 4 2 1 1 2 2 1 X 1 2 2 2 0 4 2 3 3
Sedlář Lubomír 0 4 4 3 3 1 1 2 2 2 3 1 3 1 X 2 2 0 1 2 0 2 1
Knobloch Milan 0 1 4 1 1 1 1 0 2 2 1 5 1 2 2 X 2 3 2 2 2 4 1
Kristian Libor 2 4 1 1 2 3 2 1 1 5 4 1 3 2 2 2 X 2 1 0 0 1 2
Odehnal František 2 0 2 1 1 1 0 3 2 3 0 3 1 2 0 3 2 X 3 3 3 3 3
Kotula Miroslav 3 1 2 3 1 0 2 2 3 2 1 3 3 0 1 2 1 3 X 1 3 1 0
Kristián Zemancik 1 1 2 2 1 2 2 4 1 1 0 2 1 4 2 2 0 3 1 X 3 4 3
Šmehlík Jaroslav 3 0 1 3 1 3 2 3 2 1 1 2 0 2 0 2 0 3 3 3 X 2 2
Matula Ondra 0 0 2 1 2 2 1 2 1 1 0 4 2 3 2 4 1 3 1 4 2 X 3
Malčík Petr 2 1 1 2 3 3 1 3 1 1 2 1 2 3 1 1 2 3 0 3 2 3 X

Výsledky základních kol

Kolo - 1 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Prašivka Miroslav

4:55
20
178
Kičmer Kamil

5:14
45
193
Sedlář Lubomír

0:0
0
0
Skoupý Karel

2:16
45
108
Bořil Petr

0:0
0
0
Koláska Petr

4:22
45
163
Vohralík Martin

3:54
45
183
Kristián Zemancik

4:5
25
157
226 262,5 0 127 0 225,5 187,5 191,5
860,95 1000 0 483,81 0 859,05 714,29 729,52

Kolo - 1 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Kristian Libor

6:32
45
192
Slezák Petr

9:50
45
250
Kotula Miroslav

5:39
50
190
Odehnal František

6:35
45
196
Matula Ondra

6:12
50
225
Malčík Radek

9:56
45
88
Knobloch Milan

0:0
0
0
Dušek Petr

9:58
45
266
0 0 294 342 247 597 0 345
0 0 492,46 572,86 413,74 1000 0 577,89

Kolo - 1 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Honěk Jan

8:15
25
239
Šmehlík Jaroslav

7:10
45
215
Krátký Aleš

6:7
45
149
Malčík Petr

3:23
50
81
Barč Radim

9:17
0
195
Nehera Petr

5:0
40
164
Neherová Martina

4:30
0
161
--
303 330 337,5 212,5 459,5 258 189,5 --
659,41 718,17 734,49 462,46 1000 561,48 412,4 --

Kolo - 2 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Odehnal František

8:23
50
178
Krátký Aleš

5:52
20
164
Vohralík Martin

5:48
45
181
Prašivka Miroslav

6:14
25
189
Malčík Petr

9:55
50
112
Kristian Libor

9:53
35
197
Slezák Petr

8:13
50
171
Barč Radim

8:52
50
162
464 290 302,5 304,5 589 529,5 457,5 501
787,78 492,36 513,58 516,98 1000 898,98 776,74 850,59

Kolo - 2 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Matula Ondra

6:30
50
190
Kristián Zemancik

9:56
50
133
Kičmer Kamil

9:57
50
198
Knobloch Milan

0:0
0
0
Bořil Petr

0:0
0
0
Šmehlík Jaroslav

5:41
0
193
Honěk Jan

8:27
10
165
Malčík Radek

0:0
0
0
345 579,5 548 0 0 244,5 434,5 0
595,34 1000 945,64 0 0 421,92 749,78 0

Kolo - 2 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Dušek Petr

9:56
45
186
Neherová Martina

3:13
25
154
Nehera Petr

6:16
0
184
Skoupý Karel

6:15
0
122
Sedlář Lubomír

0:0
0
0
Kotula Miroslav

9:52
45
240
Koláska Petr

9:55
50
195
--
548 141 284 314 0 417 547,5 --
1000 257,3 518,25 572,99 0 760,95 999,09 --

Kolo - 3 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Šmehlík Jaroslav

6:22
0
165
Malčík Petr

5:4
35
101
Matula Ondra

6:1
45
179
Bořil Petr

0:0
0
0
Odehnal František

6:31
45
205
Prašivka Miroslav

6:8
50
191
Kristián Zemancik

6:24
50
178
Honěk Jan

5:36
30
195
299,5 288,5 316,5 0 321 322,5 345 268,5
868,12 836,23 917,39 0 930,43 934,78 1000 778,26

Kolo - 3 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Neherová Martina

4:49
35
160
Knobloch Milan

0:0
0
0
Skoupý Karel

6:17
50
183
Kristian Libor

4:44
50
162
Slezák Petr

6:48
0
188
Sedlář Lubomír

0:0
0
0
Koláska Petr

7:52
45
212
Nehera Petr

7:50
45
184
244 0 335,5 253 314 0 381 423
576,83 0 793,14 598,11 742,32 0 900,71 1000

Kolo - 3 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Malčík Radek

9:58
50
84
Kičmer Kamil

9:57
30
200
Dušek Petr

9:58
45
95
Barč Radim

7:29
35
159
Krátký Aleš

9:58
25
154
Vohralík Martin

7:12
50
198
Kotula Miroslav

9:57
45
119
--
606 527 595,5 404,5 546 383 582,5 --
1000 869,64 982,67 667,49 900,99 632,01 961,22 --

Kolo - 4 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Matula Ondra

9:56
45
187
Kristián Zemancik

0:0
0
0
Malčík Petr

6:32
45
79
Skoupý Karel

6:5
25
85
Odehnal František

7:48
5
180
Knobloch Milan

0:0
0
0
Malčík Radek

0:0
0
0
Bořil Petr

0:0
0
0
547,5 0 397,5 347,5 383 0 0 0
1000 0 726,03 634,7 699,54 0 0 0

Kolo - 4 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Dušek Petr

8:11
40
140
Honěk Jan

4:0
5
162
Neherová Martina

4:1
0
120
Slezák Petr

5:32
0
185
Sedlář Lubomír

0:0
0
0
Kristian Libor

7:23
0
198
Barč Radim

5:48
5
160
Koláska Petr

6:8
40
168
461 164 0 239,5 0 344 273 324
1000 355,75 0 519,52 0 746,2 592,19 702,82

Kolo - 4 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Šmehlík Jaroslav

3:55
15
179
Kičmer Kamil

4:30
0
180
Vohralík Martin

0:14
0
6
Nehera Petr

3:5
35
140
Prašivka Miroslav

5:59
0
161
Krátký Aleš

4:49
0
165
Kotula Miroslav

2:44
45
145
--
160,5 180 11 150 278,5 206,5 136,5 --
576,3 646,32 39,5 538,6 1000 741,47 490,13 --

Kolo - 5 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Koláska Petr

5:8
45
168
Dušek Petr

4:5
45
170
Neherová Martina

5:20
0
148
Bořil Petr

0:0
0
0
Kristian Libor

1:40
40
126
Malčík Petr

3:57
45
134
Honěk Jan

2:50
40
162
Kičmer Kamil

4:9
0
149
269 205 246 0 77 215 129 174,5
1000 762,08 914,5 0 286,25 799,26 479,55 648,7

Kolo - 5 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Nehera Petr

6:35
0
189
Odehnal František

0:0
0
0
Krátký Aleš

7:25
0
186
Kristián Zemancik

6:52
0
180
Slezák Petr

9:51
10
220
Prašivka Miroslav

7:28
0
201
Šmehlík Jaroslav

5:10
0
214
Kotula Miroslav

0:0
0
0
300,5 0 352 322 441 345 168 0
681,41 0 798,19 730,16 1000 782,31 380,95 0

Kolo - 5 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Knobloch Milan

0:0
0
0
Sedlář Lubomír

0:0
0
0
Matula Ondra

4:7
0
195
Skoupý Karel

1:58
45
96
Barč Radim

5:31
50
175
Vohralík Martin

0:0
0
0
Malčík Radek

5:33
0
155
--
0 0 149,5 115 293,5 0 255,5 --
0 0 509,37 391,82 1000 0 870,53 --

Kolo - 6 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Krátký Aleš

6:40
45
186
Bořil Petr

0:0
0
0
Kičmer Kamil

4:5
0
184
Honěk Jan

5:27
35
211
Slezák Petr

4:27
0
227
Kristian Libor

4:56
10
183
Koláska Petr

4:1
25
187
Neherová Martina

6:5
0
174
352 0 153 229 86 214,5 172,5 278
1000 0 434,66 650,57 244,32 609,38 490,06 789,77

Kolo - 6 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Nehera Petr

8:1
35
182
Matula Ondra

9:10
30
194
Malčík Petr

6:15
45
112
Prašivka Miroslav

5:36
35
196
Dušek Petr

9:47
45
169
Barč Radim

9:19
10
190
Kristián Zemancik

8:1
45
147
Sedlář Lubomír

0:0
0
0
425 483 364 273 547,5 474 452,5 0
776,26 882,19 664,84 498,63 1000 865,75 826,48 0

Kolo - 6 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Knobloch Milan

0:0
0
0
Skoupý Karel

9:50
30
155
Odehnal František

8:42
45
179
Šmehlík Jaroslav

9:37
0
165
Kotula Miroslav

9:39
0
204
Malčík Radek

9:57
50
71
Vohralík Martin

0:0
0
0
--
0 542,5 477,5 494,5 467 611,5 0 --
0 887,16 780,87 808,67 763,7 1000 0 --

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po základních kolech

Zákl. výsledky

poz. Jméno soutěžícího Klub Licence Frekvence Věková kategorie V teamu Stát přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo pen
1 Dušek Petr CZE-232-003 2,4 GHz 0 0 CZE 1000 4744,75 577,89
9:58 / 45 / 266
1000
9:56 / 45 / 186
982,67
9:58 / 45 / 95
1000
8:11 / 40 / 140
762,08
4:5 / 45 / 170
1000
9:47 / 45 / 169
0
2 Koláska Petr CZE-548-003 2,4 GHz 0 0 CZE 940,34 4461,67 859,05
4:22 / 45 / 163
999,09
9:55 / 50 / 195
900,71
7:52 / 45 / 212
702,82
6:8 / 40 / 168
1000
5:8 / 45 / 168
490,06
4:1 / 25 / 187
0
3 Barč Radim CZE-342-001 2,4 GHz 0 0 CZE 923,93 4383,83 1000
9:17 / 0 / 195
850,59
8:52 / 50 / 162
667,49
7:29 / 35 / 159
592,19
5:48 / 5 / 160
1000
5:31 / 50 / 175
865,75
9:19 / 10 / 190
0
4 Kristián Zemancik CZ-E-065-20 2,4 GHz 0 0 CZ- 903,35 4286,16 729,52
4:5 / 25 / 157
1000
9:56 / 50 / 133
1000
6:24 / 50 / 178
0
0:0 / 0 / 0
730,16
6:52 / 0 / 180
826,48
8:1 / 45 / 147
0
5 Krátký Aleš CZE-548-001 2,4 GHz 0 0 CZE 879,95 4175,14 734,49
6:7 / 45 / 149
492,36
5:52 / 20 / 164
900,99
9:58 / 25 / 154
741,47
4:49 / 0 / 165
798,19
7:25 / 0 / 186
1000
6:40 / 45 / 186
0
6 Kičmer Kamil CZE-261-261 2,4 GHz 0 0 CZE 866,28 4110,3 1000
5:14 / 45 / 193
945,64
9:57 / 50 / 198
869,64
9:57 / 30 / 200
646,32
4:30 / 0 / 180
648,7
4:9 / 0 / 149
434,66
4:5 / 0 / 184
0
7 Prašivka Miroslav CZE-261-025 2,4 GHz 0 0 CZE 863,06 4095,02 860,95
4:55 / 20 / 178
516,98
6:14 / 25 / 189
934,78
6:8 / 50 / 191
1000
5:59 / 0 / 161
782,31
7:28 / 0 / 201
498,63
5:36 / 35 / 196
0
8 Malčík Petr CZE-065-211 2,4 GHz 0 0 CZE 848,59 4026,36 462,46
3:23 / 50 / 81
1000
9:55 / 50 / 112
836,23
5:4 / 35 / 101
726,03
6:32 / 45 / 79
799,26
3:57 / 45 / 134
664,84
6:15 / 45 / 112
0
9 Matula Ondra CZE-261-242 2,4 GHz 0 0 CZE 822,87 3904,29 413,74
6:12 / 50 / 225
595,34
6:30 / 50 / 190
917,39
6:1 / 45 / 179
1000
9:56 / 45 / 187
509,37
4:7 / 0 / 195
882,19
9:10 / 30 / 194
0
10 Malčík Radek CZE-065-212 2,4 GHz 0 0 CZE 815,75 3870,53 1000
9:56 / 45 / 88
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:58 / 50 / 84
0
0:0 / 0 / 0
870,53
5:33 / 0 / 155
1000
9:57 / 50 / 71
0
11 Slezák Petr CZE-342-044 2,4 GHz 0 0 CZE 796,82 3780,69 742,11
6:32 / 45 / 192
776,74
8:13 / 50 / 171
742,32
6:48 / 0 / 188
519,52
5:32 / 0 / 185
1000
9:51 / 10 / 220
244,32
4:27 / 0 / 227
0
12 Odehnal František CZE-342-019 2,4 GHz 0 0 CZE 794,87 3771,48 572,86
6:35 / 45 / 196
787,78
8:23 / 50 / 178
930,43
6:31 / 45 / 205
699,54
7:48 / 5 / 180
0
0:0 / 0 / 0
780,87
8:42 / 45 / 179
0
13 Kristian Libor CZE-342-016 2,4 GHz 0 0 CZE 777,82 3690,54 837,87
9:50 / 45 / 250
898,98
9:53 / 35 / 197
598,11
4:44 / 50 / 162
746,2
7:23 / 0 / 198
286,25
1:40 / 40 / 126
609,38
4:56 / 10 / 183
0
14 Nehera Petr CZE-058-023 2,4 GHz 0 0 CZE 749,83 3557,75 561,48
5:0 / 40 / 164
518,25
6:16 / 0 / 184
1000
7:50 / 45 / 184
538,6
3:5 / 35 / 140
681,41
6:35 / 0 / 189
776,26
8:1 / 35 / 182
0
15 Kotula Miroslav CZE-331-011 2,4 GHz 0 0 CZE 731,01 3468,46 492,46
5:39 / 50 / 190
760,95
9:52 / 45 / 240
961,22
9:57 / 45 / 119
490,13
2:44 / 45 / 145
0
0:0 / 0 / 0
763,7
9:39 / 0 / 204
0
16 Šmehlík Jaroslav CZE-261-005 2,4 GHz 0 0 CZE 715,14 3393,18 718,17
7:10 / 45 / 215
421,92
5:41 / 0 / 193
868,12
6:22 / 0 / 165
576,3
3:55 / 15 / 179
380,95
5:10 / 0 / 214
808,67
9:37 / 0 / 165
0
17 Skoupý Karel CZE-1520 2,4 GHz 0 0 CZE 710,64 3371,8 483,81
2:16 / 45 / 108
572,99
6:15 / 0 / 122
793,14
6:17 / 50 / 183
634,7
6:5 / 25 / 85
391,82
1:58 / 45 / 96
887,16
9:50 / 30 / 155
0
18 Neherová Martina CZE-1529 2,4 GHz 0 0 CZE 704,65 3343,41 412,4
4:30 / 0 / 161
257,3
3:13 / 25 / 154
576,83
4:49 / 35 / 160
649,91
4:1 / 0 / 120
914,5
5:20 / 0 / 148
789,77
6:5 / 0 / 174
0
19 Honěk Jan CZE-537-004 2,4 GHz 0 0 CZE 699,21 3317,57 659,41
8:15 / 25 / 239
749,78
8:27 / 10 / 165
778,26
5:36 / 30 / 195
355,75
4:0 / 5 / 162
479,55
2:50 / 40 / 162
650,57
5:27 / 35 / 211
0
20 Vohralík Martin CZE-261-358 2,4 GHz 0 0 CZE 400,31 1899,38 714,29
3:54 / 45 / 183
513,58
5:48 / 45 / 181
632,01
7:12 / 50 / 198
39,5
0:14 / 0 / 6
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
21 Bořil Petr CZE-542-04 2,4 GHz 0 0 CZE 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
22 Sedlář Lubomír CZE-542-02 2,4 GHz 0 0 CZE 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
23 Knobloch Milan CZE-542-06 2,4 GHz 0 0 CZE 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Výsledky finálových kol


OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po finálních kolech

Celkové výsledky
Zakl. pozice Jméno soutěžícího přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo pen
1* Dušek Petr 1000 + 30 = 1030 4744,75 577,89
9:58 / 45 / 266
1000
9:56 / 45 / 186
982,67
9:58 / 45 / 95
1000
8:11 / 40 / 140
762,08
4:5 / 45 / 170
1000
9:47 / 45 / 169
0
2* Koláska Petr 940,34 + 25 = 965,34 4461,67 859,05
4:22 / 45 / 163
999,09
9:55 / 50 / 195
900,71
7:52 / 45 / 212
702,82
6:8 / 40 / 168
1000
5:8 / 45 / 168
490,06
4:1 / 25 / 187
0
3* Barč Radim 923,93 + 20 = 943,93 4383,83 1000
9:17 / 0 / 195
850,59
8:52 / 50 / 162
667,49
7:29 / 35 / 159
592,19
5:48 / 5 / 160
1000
5:31 / 50 / 175
865,75
9:19 / 10 / 190
0
4* Kristián Zemancik 903,35 + 15 = 918,35 4286,16 729,52
4:5 / 25 / 157
1000
9:56 / 50 / 133
1000
6:24 / 50 / 178
0
0:0 / 0 / 0
730,16
6:52 / 0 / 180
826,48
8:1 / 45 / 147
0
5* Krátký Aleš 879,95 + 10 = 889,95 4175,14 734,49
6:7 / 45 / 149
492,36
5:52 / 20 / 164
900,99
9:58 / 25 / 154
741,47
4:49 / 0 / 165
798,19
7:25 / 0 / 186
1000
6:40 / 45 / 186
0
6* Kičmer Kamil 866,28 4110,3 1000
5:14 / 45 / 193
945,64
9:57 / 50 / 198
869,64
9:57 / 30 / 200
646,32
4:30 / 0 / 180
648,7
4:9 / 0 / 149
434,66
4:5 / 0 / 184
0
7* Prašivka Miroslav 863,06 4095,02 860,95
4:55 / 20 / 178
516,98
6:14 / 25 / 189
934,78
6:8 / 50 / 191
1000
5:59 / 0 / 161
782,31
7:28 / 0 / 201
498,63
5:36 / 35 / 196
0
8* Malčík Petr 848,59 4026,36 462,46
3:23 / 50 / 81
1000
9:55 / 50 / 112
836,23
5:4 / 35 / 101
726,03
6:32 / 45 / 79
799,26
3:57 / 45 / 134
664,84
6:15 / 45 / 112
0
9* Matula Ondra 822,87 3904,29 413,74
6:12 / 50 / 225
595,34
6:30 / 50 / 190
917,39
6:1 / 45 / 179
1000
9:56 / 45 / 187
509,37
4:7 / 0 / 195
882,19
9:10 / 30 / 194
0
10* Malčík Radek 815,75 3870,53 1000
9:56 / 45 / 88
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:58 / 50 / 84
0
0:0 / 0 / 0
870,53
5:33 / 0 / 155
1000
9:57 / 50 / 71
0
11 Slezák Petr 796,82 3780,69 742,11
6:32 / 45 / 192
776,74
8:13 / 50 / 171
742,32
6:48 / 0 / 188
519,52
5:32 / 0 / 185
1000
9:51 / 10 / 220
244,32
4:27 / 0 / 227
0
12 Odehnal František 794,87 3771,48 572,86
6:35 / 45 / 196
787,78
8:23 / 50 / 178
930,43
6:31 / 45 / 205
699,54
7:48 / 5 / 180
0
0:0 / 0 / 0
780,87
8:42 / 45 / 179
0
13 Kristian Libor 777,82 3690,54 837,87
9:50 / 45 / 250
898,98
9:53 / 35 / 197
598,11
4:44 / 50 / 162
746,2
7:23 / 0 / 198
286,25
1:40 / 40 / 126
609,38
4:56 / 10 / 183
0
14 Nehera Petr 749,83 3557,75 561,48
5:0 / 40 / 164
518,25
6:16 / 0 / 184
1000
7:50 / 45 / 184
538,6
3:5 / 35 / 140
681,41
6:35 / 0 / 189
776,26
8:1 / 35 / 182
0
15 Kotula Miroslav 731,01 3468,46 492,46
5:39 / 50 / 190
760,95
9:52 / 45 / 240
961,22
9:57 / 45 / 119
490,13
2:44 / 45 / 145
0
0:0 / 0 / 0
763,7
9:39 / 0 / 204
0
16 Šmehlík Jaroslav 715,14 3393,18 718,17
7:10 / 45 / 215
421,92
5:41 / 0 / 193
868,12
6:22 / 0 / 165
576,3
3:55 / 15 / 179
380,95
5:10 / 0 / 214
808,67
9:37 / 0 / 165
0
17 Skoupý Karel 710,64 3371,8 483,81
2:16 / 45 / 108
572,99
6:15 / 0 / 122
793,14
6:17 / 50 / 183
634,7
6:5 / 25 / 85
391,82
1:58 / 45 / 96
887,16
9:50 / 30 / 155
0
18 Neherová Martina 704,65 3343,41 412,4
4:30 / 0 / 161
257,3
3:13 / 25 / 154
576,83
4:49 / 35 / 160
649,91
4:1 / 0 / 120
914,5
5:20 / 0 / 148
789,77
6:5 / 0 / 174
0
19 Honěk Jan 699,21 3317,57 659,41
8:15 / 25 / 239
749,78
8:27 / 10 / 165
778,26
5:36 / 30 / 195
355,75
4:0 / 5 / 162
479,55
2:50 / 40 / 162
650,57
5:27 / 35 / 211
0
20 Vohralík Martin 400,31 1899,38 714,29
3:54 / 45 / 183
513,58
5:48 / 45 / 181
632,01
7:12 / 50 / 198
39,5
0:14 / 0 / 6
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
21 Bořil Petr 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
22 Sedlář Lubomír 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
23 Knobloch Milan 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Oficiální výsledovka s body



Výsledky

Kontakt - Jméno :670
Datum konání :17.5.2015
Kategorie :RCEV
Místo konání :Dub nad Moravou
Číslo pořádajícího klubu (např CZE96)CZE123
Kontakt - Jméno :kontakt - jmeno
Kontakt - Adresa :kontakt adresa
Kontakt - Email :kontakt email
Kontakt - Telefon :kontakt - telefon
Pořadatel :MK Moravia
Ředitel soutěže :Zdeněk Malčík
Hlavní rozhodčí :Zdeněk Malčík
Počasí :Místy zataženo, 5-7 m/s. 15° C




Pořadí - všichni

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 Let č. 6 body přepoč.
1* Dušek Petr CZE-232-003 577,89
9:58 / 45 / 266
1000
9:56 / 45 / 186
982,67
9:58 / 45 / 95
1000
8:11 / 40 / 140
762,08
4:5 / 45 / 170
1000
9:47 / 45 / 169
4744,75 1000 + 30 = 1030
2* Koláska Petr CZE-548-003 859,05
4:22 / 45 / 163
999,09
9:55 / 50 / 195
900,71
7:52 / 45 / 212
702,82
6:8 / 40 / 168
1000
5:8 / 45 / 168
490,06
4:1 / 25 / 187
4461,67 940 + 25 = 965
3* Barč Radim CZE-342-001 1000
9:17 / 0 / 195
850,59
8:52 / 50 / 162
667,49
7:29 / 35 / 159
592,19
5:48 / 5 / 160
1000
5:31 / 50 / 175
865,75
9:19 / 10 / 190
4383,83 923 + 20 = 943
4* Kristián Zemancik CZ-E-065-20 729,52
4:5 / 25 / 157
1000
9:56 / 50 / 133
1000
6:24 / 50 / 178
0
0:0 / 0 / 0
730,16
6:52 / 0 / 180
826,48
8:1 / 45 / 147
4286,16 903 + 15 = 918
5* Krátký Aleš CZE-548-001 734,49
6:7 / 45 / 149
492,36
5:52 / 20 / 164
900,99
9:58 / 25 / 154
741,47
4:49 / 0 / 165
798,19
7:25 / 0 / 186
1000
6:40 / 45 / 186
4175,14 879 + 10 = 889
6* Kičmer Kamil CZE-261-261 1000
5:14 / 45 / 193
945,64
9:57 / 50 / 198
869,64
9:57 / 30 / 200
646,32
4:30 / 0 / 180
648,7
4:9 / 0 / 149
434,66
4:5 / 0 / 184
4110,3 866,28
7* Prašivka Miroslav CZE-261-025 860,95
4:55 / 20 / 178
516,98
6:14 / 25 / 189
934,78
6:8 / 50 / 191
1000
5:59 / 0 / 161
782,31
7:28 / 0 / 201
498,63
5:36 / 35 / 196
4095,02 863,06
8* Malčík Petr CZE-065-211 462,46
3:23 / 50 / 81
1000
9:55 / 50 / 112
836,23
5:4 / 35 / 101
726,03
6:32 / 45 / 79
799,26
3:57 / 45 / 134
664,84
6:15 / 45 / 112
4026,36 848,59
9* Matula Ondra CZE-261-242 413,74
6:12 / 50 / 225
595,34
6:30 / 50 / 190
917,39
6:1 / 45 / 179
1000
9:56 / 45 / 187
509,37
4:7 / 0 / 195
882,19
9:10 / 30 / 194
3904,29 822,87
10* Malčík Radek CZE-065-212 1000
9:56 / 45 / 88
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:58 / 50 / 84
0
0:0 / 0 / 0
870,53
5:33 / 0 / 155
1000
9:57 / 50 / 71
3870,53 815,75
11 Slezák Petr CZE-342-044 742,11
6:32 / 45 / 192
776,74
8:13 / 50 / 171
742,32
6:48 / 0 / 188
519,52
5:32 / 0 / 185
1000
9:51 / 10 / 220
244,32
4:27 / 0 / 227
3780,69 796,82
12 Odehnal František CZE-342-019 572,86
6:35 / 45 / 196
787,78
8:23 / 50 / 178
930,43
6:31 / 45 / 205
699,54
7:48 / 5 / 180
0
0:0 / 0 / 0
780,87
8:42 / 45 / 179
3771,48 794,87
13 Kristian Libor CZE-342-016 837,87
9:50 / 45 / 250
898,98
9:53 / 35 / 197
598,11
4:44 / 50 / 162
746,2
7:23 / 0 / 198
286,25
1:40 / 40 / 126
609,38
4:56 / 10 / 183
3690,54 777,82
14 Nehera Petr CZE-058-023 561,48
5:0 / 40 / 164
518,25
6:16 / 0 / 184
1000
7:50 / 45 / 184
538,6
3:5 / 35 / 140
681,41
6:35 / 0 / 189
776,26
8:1 / 35 / 182
3557,75 749,83
15 Kotula Miroslav CZE-331-011 492,46
5:39 / 50 / 190
760,95
9:52 / 45 / 240
961,22
9:57 / 45 / 119
490,13
2:44 / 45 / 145
0
0:0 / 0 / 0
763,7
9:39 / 0 / 204
3468,46 731,01
16 Šmehlík Jaroslav CZE-261-005 718,17
7:10 / 45 / 215
421,92
5:41 / 0 / 193
868,12
6:22 / 0 / 165
576,3
3:55 / 15 / 179
380,95
5:10 / 0 / 214
808,67
9:37 / 0 / 165
3393,18 715,14
17 Skoupý Karel CZE-1520 483,81
2:16 / 45 / 108
572,99
6:15 / 0 / 122
793,14
6:17 / 50 / 183
634,7
6:5 / 25 / 85
391,82
1:58 / 45 / 96
887,16
9:50 / 30 / 155
3371,8 710,64
18 Neherová Martina CZE-1529 412,4
4:30 / 0 / 161
257,3
3:13 / 25 / 154
576,83
4:49 / 35 / 160
649,91
4:1 / 0 / 120
914,5
5:20 / 0 / 148
789,77
6:5 / 0 / 174
3343,41 704,65
19 Honěk Jan CZE-537-004 659,41
8:15 / 25 / 239
749,78
8:27 / 10 / 165
778,26
5:36 / 30 / 195
355,75
4:0 / 5 / 162
479,55
2:50 / 40 / 162
650,57
5:27 / 35 / 211
3317,57 699,21
20 Vohralík Martin CZE-261-358 714,29
3:54 / 45 / 183
513,58
5:48 / 45 / 181
632,01
7:12 / 50 / 198
39,5
0:14 / 0 / 6
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
1899,38 400,31
21 Bořil Petr CZE-542-04 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0 0
22 Sedlář Lubomír CZE-542-02 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0 0
23 Knobloch Milan CZE-542-06 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0 0

^^^


Pořadí klubů


Klub Členů Příjmení, jméno Součet Průměr

^^^


Pořadí týmů

Týmy Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
none 23 Krátký Aleš, Koláska Petr, Skoupý Karel, Nehera Petr, Barč Radim, Honěk Jan, Kičmer Kamil, Prašivka Miroslav, Vohralík Martin, Slezák Petr , Neherová Martina, Malčík Radek, Dušek Petr, Bořil Petr, Sedlář Lubomír, Knobloch Milan, Kristian Libor, Odehnal František, Kotula Miroslav, Kristián Zemancik , Šmehlík Jaroslav, Matula Ondra, Malčík Petr, 82048,95 3567,35

^^^


Přestnost přistání

Příjmení, jméno celkem přistání Součet Průměr
Malčík Petr 6 50 , 50 , 35 , 45 , 45 , 45 270 45
Dušek Petr 6 45 , 45 , 45 , 40 , 45 , 45 265 44,17
Koláska Petr 6 45 , 50 , 45 , 40 , 45 , 25 250 41,67
Matula Ondra 6 50 , 50 , 45 , 45 , 0 , 30 220 36,67
Skoupý Karel 6 45 , 0 , 50 , 25 , 45 , 30 195 32,5
Kristian Libor 7 45 , 35 , 50 , 0 , 40 , 10 , 45 225 32,14
Odehnal František 6 45 , 50 , 45 , 5 , 0 , 45 190 31,67
Kotula Miroslav 6 50 , 45 , 45 , 45 , 0 , 0 185 30,83
Kristián Zemancik 6 25 , 50 , 50 , 0 , 0 , 45 170 28,33
Vohralík Martin 5 45 , 45 , 50 , 0 , 0 140 28
Nehera Petr 6 40 , 0 , 45 , 35 , 0 , 35 155 25,83
Barč Radim 6 0 , 50 , 35 , 5 , 50 , 10 150 25
Malčík Radek 6 45 , 0 , 50 , 0 , 0 , 50 145 24,17
Honěk Jan 6 25 , 10 , 30 , 5 , 40 , 35 145 24,17
Krátký Aleš 6 45 , 20 , 25 , 0 , 0 , 45 135 22,5
Prašivka Miroslav 6 20 , 25 , 50 , 0 , 0 , 35 130 21,67
Slezák Petr 7 45 , 50 , 0 , 0 , 10 , 0 , 45 150 21,43
Kičmer Kamil 6 45 , 50 , 30 , 0 , 0 , 0 125 20,83
Šmehlík Jaroslav 6 45 , 0 , 0 , 15 , 0 , 0 60 10
Neherová Martina 7 0 , 25 , 35 , 0 , 0 , 0 , 0 60 8,57
Knobloch Milan 4 0 , 0 , 0 , 0 0 0
Sedlář Lubomír 4 0 , 0 , 0 , 0 0 0
Bořil Petr 4 0 , 0 , 0 , 0 0 0

^^^


Průměrná doba letu


Příjmení, jméno Počet záznamů Letové časy Celekem vteřin Průměrný letový čas
Dušek Petr 6 9:58,00, 9:56,00, 9:58,00, 8:11,00, 4:5,00, 9:47,00, 3115 8:39,17
Barč Radim 6 9:17,00, 8:52,00, 7:29,00, 5:48,00, 5:31,00, 9:19,00, 2776 7:42,67
Slezák Petr 7 9:50,00, 8:13,00, 6:48,00, 5:32,00, 9:51,00, 4:27,00, 6:32,00, 3073 7:19
Matula Ondra 6 6:12,00, 6:30,00, 6:1,00, 9:56,00, 4:7,00, 9:10,00, 2516 6:59,33
Krátký Aleš 6 6:7,00, 5:52,00, 9:58,00, 4:49,00, 7:25,00, 6:40,00, 2451 6:48,5
Kristian Libor 7 6:32,00, 9:53,00, 4:44,00, 7:23,00, 1:40,00, 4:56,00, 9:50,00, 2698 6:25,43
Odehnal František 6 6:35,00, 8:23,00, 6:31,00, 7:48,00, 0:0,00, 8:42,00, 2279 6:19,83
Šmehlík Jaroslav 6 7:10,00, 5:41,00, 6:22,00, 3:55,00, 5:10,00, 9:37,00, 2275 6:19,17
Kičmer Kamil 6 5:14,00, 9:57,00, 9:57,00, 4:30,00, 4:9,00, 4:5,00, 2272 6:18,67
Kotula Miroslav 6 5:39,00, 9:52,00, 9:57,00, 2:44,00, 0:0,00, 9:39,00, 2271 6:18,5
Koláska Petr 6 4:22,00, 9:55,00, 7:52,00, 6:8,00, 5:8,00, 4:1,00, 2246 6:14,33
Nehera Petr 6 5:0,00, 6:16,00, 7:50,00, 3:5,00, 6:35,00, 8:1,00, 2207 6:7,82999999999998
Prašivka Miroslav 6 4:55,00, 6:14,00, 6:8,00, 5:59,00, 7:28,00, 5:36,00, 2180 6:3,32999999999998
Malčík Radek 6 9:56,00, 0:0,00, 9:58,00, 0:0,00, 5:33,00, 9:57,00, 2124 5:54
Kristián Zemancik 6 4:5,00, 9:56,00, 6:24,00, 0:0,00, 6:52,00, 8:1,00, 2118 5:53
Malčík Petr 6 3:23,00, 9:55,00, 5:4,00, 6:32,00, 3:57,00, 6:15,00, 2106 5:51
Honěk Jan 6 8:15,00, 8:27,00, 5:36,00, 4:0,00, 2:50,00, 5:27,00, 2075 5:45,83
Skoupý Karel 6 2:16,00, 6:15,00, 6:17,00, 6:5,00, 1:58,00, 9:50,00, 1961 5:26,83
Neherová Martina 7 4:30,00, 3:13,00, 4:49,00, 4:1,00, 5:20,00, 6:5,00, 4:1,00, 1919 4:34,14
Vohralík Martin 5 3:54,00, 5:48,00, 7:12,00, 0:14,00, 0:0,00, 1028 3:25,6
Knobloch Milan 4 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0 0:0
Sedlář Lubomír 4 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0 0:0
Bořil Petr 4 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0 0:0

^^^


Průměrná výška


Příjmení, jméno Počet záznamů Průměrná výška Výška celkem Průměrná výška
Knobloch Milan 0 0, 0, 0, 0, 0 0
Sedlář Lubomír 0 0, 0, 0, 0, 0 0
Bořil Petr 0 0, 0, 0, 0, 0 0
Malčík Radek 4 88, 0, 84, 0, 155, 71, 398 99,5
Malčík Petr 6 81, 112, 101, 79, 134, 112, 619 103,17
Skoupý Karel 6 108, 122, 183, 85, 96, 155, 749 124,83
Vohralík Martin 4 183, 181, 198, 6, 0, 568 142
Neherová Martina 7 161, 154, 160, 120, 148, 174, 120, 1037 148,14
Kristián Zemancik 5 157, 133, 178, 0, 180, 147, 795 159
Krátký Aleš 6 149, 164, 154, 165, 186, 186, 1004 167,33
Dušek Petr 6 266, 186, 95, 140, 170, 169, 1026 171
Barč Radim 6 195, 162, 159, 160, 175, 190, 1041 173,5
Nehera Petr 6 164, 184, 184, 140, 189, 182, 1043 173,83
Kotula Miroslav 5 190, 240, 119, 145, 0, 204, 898 179,6
Koláska Petr 6 163, 195, 212, 168, 168, 187, 1093 182,17
Kičmer Kamil 6 193, 198, 200, 180, 149, 184, 1104 184
Prašivka Miroslav 6 178, 189, 191, 161, 201, 196, 1116 186
Kristian Libor 7 192, 197, 162, 198, 126, 183, 250, 1308 186,86
Odehnal František 5 196, 178, 205, 180, 0, 179, 938 187,6
Šmehlík Jaroslav 6 215, 193, 165, 179, 214, 165, 1131 188,5
Honěk Jan 6 239, 165, 195, 162, 162, 211, 1134 189
Matula Ondra 6 225, 190, 179, 187, 195, 194, 1170 195
Slezák Petr 7 250, 171, 188, 185, 220, 227, 192, 1433 204,71

^^^


Čas vs výška


Příjmení, jméno Letový čas ze 100 metrů Průměrná výška Průměrný letový čas Potřebná výška pro nalétání 10 minut
Malčík Radek 5:55,78 99,5 5:54 168,64
Malčík Petr 5:40,23 103,17 5:51 176,36
Dušek Petr 5:3,61 171 8:39,17 197,62
Barč Radim 4:26,67 173,5 7:42,67 225
Skoupý Karel 4:21,82 124,83 5:26,83 229,16
Krátký Aleš 4:4,12 167,33 6:48,5 245,77
Kristián Zemancik 3:42,01 159 5:53 270,25
Matula Ondra 3:35,04 195 6:59,33 279,01
Slezák Petr 3:34,45 204,71 7:19 279,79
Nehera Petr 3:31,6 173,83 6:7,82999999999998 283,55
Kotula Miroslav 3:30,75 179,6 6:18,5 284,7
Kristian Libor 3:26,27 186,86 6:25,43 290,89
Kičmer Kamil 3:25,8 184 6:18,67 291,55
Koláska Petr 3:25,49 182,17 6:14,33 291,99
Odehnal František 3:22,47 187,6 6:19,83 296,34
Šmehlík Jaroslav 3:21,15 188,5 6:19,17 298,29
Prašivka Miroslav 3:15,34 186 6:3,32999999999998 307,16
Neherová Martina 3:5,05 148,14 4:34,14 324,23
Honěk Jan 3:2,98 189 5:45,83 327,9
Vohralík Martin 2:24,79 142 3:25,6 414,4
Knobloch Milan 0:Není číslo Není číslo 0:0 Není číslo
Sedlář Lubomír 0:Není číslo Není číslo 0:0 Není číslo
Bořil Petr 0:Není číslo Není číslo 0:0 Není číslo

^^^



Software SORG V4 (c) 2012 - Aleš Krátký / www.RCSOFTWARE.cz / ales@sgames.cz Stoupak.cz - RCEK, RCEJ, RCEN, RCEO, F5J, FXJ, Eurocup ... / www.stoupak.cz