Kompletní přehled ze soutěže : RCEV - Polanka 3 - 29.8.2015 16:41:47

SORG V4 - www.RCSOFTWARE.cz / Aleš Krátký / ales@sgames.cz






Seznam zaregistrovaných soutěžících

# Příjmení, jméno Klub Stát Licence Frekvence 1. Kanál / 2. Kanál Věková kategorie
1 Barč Radim   CZE  CZE-342-001  2,4 GHz 00(00) Senior 
2 Slezák Petr   CZE  CZE-342-044  2,4 GHz 00(00) Senior 
3 Koláska Petr   CZE  CZE-548-003  2,4 GHz 00(00) Senior 
4 Honěk Jan   CZE  CZE-537-004  2,4 GHz 00(00) Senior 
5 Kičmer Kamil   CZE  CZE-261-261  2,4 GHz 00(00) Senior 
6 Prašivka Miroslav   CZE  CZE-261-025  2,4 GHz 00(00) Senior 
7 Vohralík Martin   CZE  CZE-261-358  2,4 GHz 00(00) Senior 
8 Kristian Libor   CZE  CZE-342-016  2,4 GHz 00(00) Senior 
9 Odehnal František   CZE  CZE-342-019  2,4 GHz 00(00) Senior 
10 Matula Ondra   CZE  CZE-261-242  2,4 GHz 00(00) Senior 
11 Škvor Ladislav   CZE  CZE-261-003  2,4 GHz 00(00) Senior 
12 Šmehlík Jaroslav   CZE  CZE-261-005  2,4 GHz 00(00) Senior 
13 Kremer Jiří   CZE  CZE-342-037  2,4 GHz 00(00) Senior 
14 Grümann Petr   CZE  CZE-491-021  2,4 GHz 00(00) Senior 
15 Kovář David   CZE  CZE-548-005  2,4 GHz 00(00) Senior 
16 Kurečka Ivo   CZE  CZE-342-017  2,4 GHz 00(00) Senior 

^^^


Výpis kanálů

2,4 GHz
Barč Radim
Slezák Petr
Koláska Petr
Honěk Jan
Kičmer Kamil
Prašivka Miroslav
Vohralík Martin
Kristian Libor
Odehnal František
Matula Ondra
Škvor Ladislav
Šmehlík Jaroslav
Kremer Jiří
Grümann Petr
Kovář David
Kurečka Ivo
35 MHz
40 MHz
72 MHz

Kolizní kanály 35 MHz
Kolizní kanály 40 MHz
Kolizní kanály 72 MHz


Počet kolizních kanálů na 35 MHz
Počet kolizních kanálů na 40 MHz
Počet kolizních kanálů na 72 MHz

^^^


Rozlosování

Let č. - 1
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Grümann Petr
2,4 GHz
Koláska Petr
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Honěk Jan
2,4 GHz
Odehnal František
2,4 GHz
Skupina 2 Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Kurečka Ivo
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Kovář David
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
-
Skupina 3 Kičmer Kamil
2,4 GHz
Škvor Ladislav
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Šmehlík Jaroslav
2,4 GHz
Kremer Jiří
2,4 GHz
-

Let č. - 2
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Odehnal František
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Grümann Petr
2,4 GHz
Koláska Petr
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Kurečka Ivo
2,4 GHz
Skupina 2 Barč Radim
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Kovář David
2,4 GHz
-
Skupina 3 Šmehlík Jaroslav
2,4 GHz
Škvor Ladislav
2,4 GHz
Kremer Jiří
2,4 GHz
Honěk Jan
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
-

Let č. - 3
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Matula Ondra
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Odehnal František
2,4 GHz
Kurečka Ivo
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Skupina 2 Vohralík Martin
2,4 GHz
Koláska Petr
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Kremer Jiří
2,4 GHz
-
Skupina 3 Kovář David
2,4 GHz
Grümann Petr
2,4 GHz
Škvor Ladislav
2,4 GHz
Šmehlík Jaroslav
2,4 GHz
Honěk Jan
2,4 GHz
-

Let č. - 4
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Kovář David
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Kurečka Ivo
2,4 GHz
Škvor Ladislav
2,4 GHz
Skupina 2 Koláska Petr
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Grümann Petr
2,4 GHz
Šmehlík Jaroslav
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
-
Skupina 3 Kristian Libor
2,4 GHz
Honěk Jan
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Odehnal František
2,4 GHz
Kremer Jiří
2,4 GHz
-

Let č. - 5
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Kovář David
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Grümann Petr
2,4 GHz
Skupina 2 Kremer Jiří
2,4 GHz
Kurečka Ivo
2,4 GHz
Škvor Ladislav
2,4 GHz
Šmehlík Jaroslav
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
-
Skupina 3 Kičmer Kamil
2,4 GHz
Honěk Jan
2,4 GHz
Koláska Petr
2,4 GHz
Odehnal František
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
-

Let č. - 6
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Šmehlík Jaroslav
2,4 GHz
Kurečka Ivo
2,4 GHz
Koláska Petr
2,4 GHz
Škvor Ladislav
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Skupina 2 Kremer Jiří
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
Grümann Petr
2,4 GHz
Odehnal František
2,4 GHz
-
Skupina 3 Kristian Libor
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Kovář David
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Honěk Jan
2,4 GHz
-

^^^


'Kdo s kým'

Barč Radim
Slezák Petr
Koláska Petr
Honěk Jan
Kičmer Kamil
Prašivka Miroslav
Vohralík Martin
Kristian Libor
Odehnal František
Matula Ondra
Škvor Ladislav
Šmehlík Jaroslav
Kremer Jiří
Grümann Petr
Kovář David
Kurečka Ivo
Barč Radim X 2 2 2 2 0 2 1 1 3 2 1 2 1 3 2
Slezák Petr 2 X 2 0 0 2 3 2 2 2 1 0 2 3 3 3
Koláska Petr 2 2 X 2 2 2 2 1 3 2 1 2 1 3 0 2
Honěk Jan 2 0 2 X 2 1 1 2 3 2 2 2 2 2 2 0
Kičmer Kamil 2 0 2 2 X 2 1 3 2 3 1 2 1 1 2 1
Prašivka Miroslav 0 2 2 1 2 X 3 2 1 1 2 3 1 2 2 3
Vohralík Martin 2 3 2 1 1 3 X 2 1 1 1 1 2 1 3 2
Kristian Libor 1 2 1 2 3 2 2 X 3 1 1 1 2 2 2 2
Odehnal František 1 2 3 3 2 1 1 3 X 4 0 0 2 3 0 2
Matula Ondra 3 2 2 2 3 1 1 1 4 X 1 0 1 2 2 2
Škvor Ladislav 2 1 1 2 1 2 1 1 0 1 X 5 3 1 2 3
Šmehlík Jaroslav 1 0 2 2 2 3 1 1 0 0 5 X 3 2 1 2
Kremer Jiří 2 2 1 2 1 1 2 2 2 1 3 3 X 1 0 1
Grümann Petr 1 3 3 2 1 2 1 2 3 2 1 2 1 X 2 1
Kovář David 3 3 0 2 2 2 3 2 0 2 2 1 0 2 X 2
Kurečka Ivo 2 3 2 0 1 3 2 2 2 2 3 2 1 1 2 X

Výsledky základních kol

Kolo - 1 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Grümann Petr

5:54
0
170
Koláska Petr

9:58
50
203
Matula Ondra

4:45
50
113
Barč Radim

9:57
50
164
Honěk Jan

6:37
0
156
Odehnal František

9:55
50
213
269 539 278,5 565 319 506
476,11 953,98 492,92 1000 564,6 895,58

Kolo - 1 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Prašivka Miroslav

5:15
50
178
Kurečka Ivo

6:15
15
211
Vohralík Martin

5:1
45
148
Kovář David

6:0
25
215
Slezák Petr

9:9
50
188
--
276 257 272 240 505 --
546,53 508,91 538,61 475,25 1000 --

Kolo - 1 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Kičmer Kamil

9:55
45
174
Škvor Ladislav

6:17
0
202
Kristian Libor

5:42
35
186
Šmehlík Jaroslav

9:12
25
263
Kremer Jiří

8:33
40
219
--
553 271 284 288 396 --
1000 490,05 513,56 520,8 716,09 --

Kolo - 2 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Odehnal František

9:53
50
168
Slezák Petr

9:56
50
197
Grümann Petr

0:0
0
0
Koláska Petr

9:57
45
228
Kristian Libor

4:49
0
150
Kurečka Ivo

7:9
50
191
559 547,5 0 458 214 383,5
1000 979,43 0 819,32 382,83 686,05

Kolo - 2 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Barč Radim

9:29
50
170
Vohralík Martin

5:0
45
110
Matula Ondra

7:31
50
100
Kičmer Kamil

9:4
45
186
Kovář David

8:3
0
197
--
534 290 451 496 384,5 --
1000 543,07 844,57 928,84 720,04 --

Kolo - 2 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Šmehlík Jaroslav

9:56
0
222
Škvor Ladislav

6:24
45
210
Kremer Jiří

9:57
40
205
Honěk Jan

5:42
50
184
Prašivka Miroslav

6:20
45
173
--
430 299 522 300 338,5 --
823,75 572,8 1000 574,71 648,47 --

Kolo - 3 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Matula Ondra

9:57
50
122
Prašivka Miroslav

5:28
20
174
Odehnal František

9:56
50
177
Kurečka Ivo

9:57
45
187
Kičmer Kamil

9:54
45
197
Kristian Libor

4:48
40
154
586 261 557,5 548,5 540,5 251
1000 445,39 951,37 936,01 922,35 428,33

Kolo - 3 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Vohralík Martin

9:55
35
116
Koláska Petr

9:59
30
162
Barč Radim

9:57
50
167
Slezák Petr

9:56
45
177
Kremer Jiří

9:55
0
222
--
572 548 563,5 552,5 429 --
1000 958,04 985,14 965,91 750 --

Kolo - 3 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Kovář David

7:20
0
223
Grümann Petr

9:56
35
211
Škvor Ladislav

9:49
45
208
Šmehlík Jaroslav

7:9
35
226
Honěk Jan

6:27
40
212
--
271 498 510 286 291 --
531,37 976,47 1000 560,78 570,59 --

Kolo - 4 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Kovář David

9:13
30
204
Matula Ondra

4:32
50
126
Barč Radim

8:14
50
169
Slezák Petr

7:4
0
154
Kurečka Ivo

9:1
45
168
Škvor Ladislav

7:6
0
176
471 259 459,5 347 502 338
938,25 515,94 915,34 691,24 1000 673,31

Kolo - 4 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Koláska Petr

9:15
5
186
Prašivka Miroslav

6:40
0
156
Grümann Petr

9:51
45
207
Šmehlík Jaroslav

5:35
45
199
Kičmer Kamil

7:32
50
149
--
467 322 515 280,5 427,5 --
906,8 625,24 1000 544,66 830,1 --

Kolo - 4 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Kristian Libor

5:57
45
189
Honěk Jan

5:25
40
172
Vohralík Martin

9:50
50
176
Odehnal František

6:29
45
164
Kremer Jiří

5:2
50
159
--
307,5 279 552 352 272,5 --
557,07 505,43 1000 637,68 493,66 --

Kolo - 5 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Prašivka Miroslav

5:30
45
162
Slezák Petr

7:49
50
169
Kovář David

7:7
45
184
Kristian Libor

5:46
15
183
Vohralík Martin

5:13
35
146
Grümann Petr

5:40
45
142
294 434,5 380 269,5 275 314
676,64 1000 874,57 620,25 632,91 722,67

Kolo - 5 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Kremer Jiří

9:2
10
211
Kurečka Ivo

6:47
50
167
Škvor Ladislav

6:58
40
200
Šmehlík Jaroslav

9:47
0
240
Barč Radim

9:15
40
199
--
419 373,5 358 367 495,5 --
845,61 753,78 722,5 740,67 1000 --

Kolo - 5 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Kičmer Kamil

9:56
45
203
Honěk Jan

7:55
45
213
Koláska Petr

9:58
50
182
Odehnal František

8:45
5
189
Matula Ondra

9:52
20
140
--
532 381 557 435,5 542 --
955,12 684,02 1000 781,87 973,07 --

Kolo - 6 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Šmehlík Jaroslav

8:27
50
204
Kurečka Ivo

4:59
25
143
Koláska Petr

5:36
50
163
Škvor Ladislav

5:23
45
177
Prašivka Miroslav

9:20
50
157
Vohralík Martin

5:54
30
148
445 252,5 304,5 279,5 531,5 310
837,25 475,07 572,91 525,87 1000 583,25

Kolo - 6 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Kremer Jiří

4:53
40
146
Slezák Petr

5:26
50
176
Matula Ondra

6:0
10
159
Grümann Petr

9:42
45
148
Odehnal František

8:32
45
166
--
260 288 290,5 553 474 --
470,16 520,8 525,32 1000 857,14 --

Kolo - 6 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Kristian Libor

7:22
45
185
Kičmer Kamil

9:33
45
173
Kovář David

9:16
0
181
Barč Radim

9:52
50
186
Honěk Jan

3:30
20
178
--
394,5 531,5 465,5 549 141 --
718,58 968,12 847,91 1000 256,83 --

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po základních kolech

Zákl. výsledky

poz. Jméno soutěžícího Klub Licence Frekvence Věková kategorie V teamu Stát přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo pen
1 Barč Radim CZE-342-001 2,4 GHz 0 0 CZE 1000 4985,14 1000
9:57 / 50 / 164
1000
9:29 / 50 / 170
985,14
9:57 / 50 / 167
915,34
8:14 / 50 / 169
1000
9:15 / 40 / 199
1000
9:52 / 50 / 186
0
2 Kičmer Kamil CZE-261-261 2,4 GHz 0 0 CZE 957,73 4774,43 1000
9:55 / 45 / 174
928,84
9:4 / 45 / 186
922,35
9:54 / 45 / 197
830,1
7:32 / 50 / 149
955,12
9:56 / 45 / 203
968,12
9:33 / 45 / 173
0
3 Koláska Petr CZE-548-003 2,4 GHz 0 0 CZE 930,39 4638,14 953,98
9:58 / 50 / 203
819,32
9:57 / 45 / 228
958,04
9:59 / 30 / 162
906,8
9:15 / 5 / 186
1000
9:58 / 50 / 182
572,91
5:36 / 50 / 163
0
4 Slezák Petr CZE-342-044 2,4 GHz 0 0 CZE 930,08 4636,58 1000
9:9 / 50 / 188
979,43
9:56 / 50 / 197
965,91
9:56 / 45 / 177
691,24
7:4 / 0 / 154
1000
7:49 / 50 / 169
520,8
5:26 / 50 / 176
0
5 Odehnal František CZE-342-019 2,4 GHz 0 0 CZE 899,87 4485,96 895,58
9:55 / 50 / 213
1000
9:53 / 50 / 168
951,37
9:56 / 50 / 177
637,68
6:29 / 45 / 164
781,87
8:45 / 5 / 189
857,14
8:32 / 45 / 166
0
6 Grümann Petr CZE-491-021 2,4 GHz 0 0 CZE 837,54 4175,25 476,11
5:54 / 0 / 170
0
0:0 / 0 / 0
976,47
9:56 / 35 / 211
1000
9:51 / 45 / 207
722,67
5:40 / 45 / 142
1000
9:42 / 45 / 148
0
7 Kovář David CZE-548-005 2,4 GHz 0 0 CZE 784,76 3912,14 475,25
6:0 / 25 / 215
720,04
8:3 / 0 / 197
531,37
7:20 / 0 / 223
938,25
9:13 / 30 / 204
874,57
7:7 / 45 / 184
847,91
9:16 / 0 / 181
0
8 Kurečka Ivo CZE-342-017 2,4 GHz 0 0 CZE 779,27 3884,75 508,91
6:15 / 15 / 211
686,05
7:9 / 50 / 191
936,01
9:57 / 45 / 187
1000
9:1 / 45 / 168
753,78
6:47 / 50 / 167
475,07
4:59 / 25 / 143
0
9 Matula Ondra CZE-261-242 2,4 GHz 0 0 CZE 774,08 3858,9 492,92
4:45 / 50 / 113
844,57
7:31 / 50 / 100
1000
9:57 / 50 / 122
515,94
4:32 / 50 / 126
973,07
9:52 / 20 / 140
525,32
6:0 / 10 / 159
0
10 Kremer Jiří CZE-342-037 2,4 GHz 0 0 CZE 763,34 3805,36 716,09
8:33 / 40 / 219
1000
9:57 / 40 / 205
750
9:55 / 0 / 222
493,66
5:2 / 50 / 159
845,61
9:2 / 10 / 211
470,16
4:53 / 40 / 146
0
11 Vohralík Martin CZE-261-358 2,4 GHz 0 0 CZE 754,09 3759,23 538,61
5:1 / 45 / 148
543,07
5:0 / 45 / 110
1000
9:55 / 35 / 116
1000
9:50 / 50 / 176
632,91
5:13 / 35 / 146
583,25
5:54 / 30 / 148
0
12 Šmehlík Jaroslav CZE-261-005 2,4 GHz 0 0 CZE 703,51 3507,11 520,8
9:12 / 25 / 263
823,75
9:56 / 0 / 222
560,78
7:9 / 35 / 226
544,66
5:35 / 45 / 199
740,67
9:47 / 0 / 240
837,25
8:27 / 50 / 204
0
13 Prašivka Miroslav CZE-261-025 2,4 GHz 0 0 CZE 701,46 3496,88 546,53
5:15 / 50 / 178
648,47
6:20 / 45 / 173
445,39
5:28 / 20 / 174
625,24
6:40 / 0 / 156
676,64
5:30 / 45 / 162
1000
9:20 / 50 / 157
0
14 Škvor Ladislav CZE-261-003 2,4 GHz 0 0 CZE 700,98 3494,48 490,05
6:17 / 0 / 202
572,8
6:24 / 45 / 210
1000
9:49 / 45 / 208
673,31
7:6 / 0 / 176
722,5
6:58 / 40 / 200
525,87
5:23 / 45 / 177
0
15 Honěk Jan CZE-537-004 2,4 GHz 0 0 CZE 581,6 2899,35 564,6
6:37 / 0 / 156
574,71
5:42 / 50 / 184
570,59
6:27 / 40 / 212
505,43
5:25 / 40 / 172
684,02
7:55 / 45 / 213
256,83
3:30 / 20 / 178
0
16 Kristian Libor CZE-342-016 2,4 GHz 0 0 CZE 569,25 2837,79 513,56
5:42 / 35 / 186
382,83
4:49 / 0 / 150
428,33
4:48 / 40 / 154
557,07
5:57 / 45 / 189
620,25
5:46 / 15 / 183
718,58
7:22 / 45 / 185
0

^^^


Výsledky finálových kol


OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po finálních kolech

Celkové výsledky
Zakl. pozice Jméno soutěžícího přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo pen
1* Barč Radim 1000 + 30 = 1030 4985,14 1000
9:57 / 50 / 164
1000
9:29 / 50 / 170
985,14
9:57 / 50 / 167
915,34
8:14 / 50 / 169
1000
9:15 / 40 / 199
1000
9:52 / 50 / 186
0
2* Kičmer Kamil 957,73 + 25 = 982,73 4774,43 1000
9:55 / 45 / 174
928,84
9:4 / 45 / 186
922,35
9:54 / 45 / 197
830,1
7:32 / 50 / 149
955,12
9:56 / 45 / 203
968,12
9:33 / 45 / 173
0
3* Koláska Petr 930,39 + 20 = 950,39 4638,14 953,98
9:58 / 50 / 203
819,32
9:57 / 45 / 228
958,04
9:59 / 30 / 162
906,8
9:15 / 5 / 186
1000
9:58 / 50 / 182
572,91
5:36 / 50 / 163
0
4* Slezák Petr 930,08 + 15 = 945,08 4636,58 1000
9:9 / 50 / 188
979,43
9:56 / 50 / 197
965,91
9:56 / 45 / 177
691,24
7:4 / 0 / 154
1000
7:49 / 50 / 169
520,8
5:26 / 50 / 176
0
5* Odehnal František 899,87 + 10 = 909,87 4485,96 895,58
9:55 / 50 / 213
1000
9:53 / 50 / 168
951,37
9:56 / 50 / 177
637,68
6:29 / 45 / 164
781,87
8:45 / 5 / 189
857,14
8:32 / 45 / 166
0
6* Grümann Petr 837,54 4175,25 476,11
5:54 / 0 / 170
0
0:0 / 0 / 0
976,47
9:56 / 35 / 211
1000
9:51 / 45 / 207
722,67
5:40 / 45 / 142
1000
9:42 / 45 / 148
0
7* Kovář David 784,76 3912,14 475,25
6:0 / 25 / 215
720,04
8:3 / 0 / 197
531,37
7:20 / 0 / 223
938,25
9:13 / 30 / 204
874,57
7:7 / 45 / 184
847,91
9:16 / 0 / 181
0
8* Kurečka Ivo 779,27 3884,75 508,91
6:15 / 15 / 211
686,05
7:9 / 50 / 191
936,01
9:57 / 45 / 187
1000
9:1 / 45 / 168
753,78
6:47 / 50 / 167
475,07
4:59 / 25 / 143
0
9* Matula Ondra 774,08 3858,9 492,92
4:45 / 50 / 113
844,57
7:31 / 50 / 100
1000
9:57 / 50 / 122
515,94
4:32 / 50 / 126
973,07
9:52 / 20 / 140
525,32
6:0 / 10 / 159
0
10* Kremer Jiří 763,34 3805,36 716,09
8:33 / 40 / 219
1000
9:57 / 40 / 205
750
9:55 / 0 / 222
493,66
5:2 / 50 / 159
845,61
9:2 / 10 / 211
470,16
4:53 / 40 / 146
0
11 Vohralík Martin 754,09 3759,23 538,61
5:1 / 45 / 148
543,07
5:0 / 45 / 110
1000
9:55 / 35 / 116
1000
9:50 / 50 / 176
632,91
5:13 / 35 / 146
583,25
5:54 / 30 / 148
0
12 Šmehlík Jaroslav 703,51 3507,11 520,8
9:12 / 25 / 263
823,75
9:56 / 0 / 222
560,78
7:9 / 35 / 226
544,66
5:35 / 45 / 199
740,67
9:47 / 0 / 240
837,25
8:27 / 50 / 204
0
13 Prašivka Miroslav 701,46 3496,88 546,53
5:15 / 50 / 178
648,47
6:20 / 45 / 173
445,39
5:28 / 20 / 174
625,24
6:40 / 0 / 156
676,64
5:30 / 45 / 162
1000
9:20 / 50 / 157
0
14 Škvor Ladislav 700,98 3494,48 490,05
6:17 / 0 / 202
572,8
6:24 / 45 / 210
1000
9:49 / 45 / 208
673,31
7:6 / 0 / 176
722,5
6:58 / 40 / 200
525,87
5:23 / 45 / 177
0
15 Honěk Jan 581,6 2899,35 564,6
6:37 / 0 / 156
574,71
5:42 / 50 / 184
570,59
6:27 / 40 / 212
505,43
5:25 / 40 / 172
684,02
7:55 / 45 / 213
256,83
3:30 / 20 / 178
0
16 Kristian Libor 569,25 2837,79 513,56
5:42 / 35 / 186
382,83
4:49 / 0 / 150
428,33
4:48 / 40 / 154
557,07
5:57 / 45 / 189
620,25
5:46 / 15 / 183
718,58
7:22 / 45 / 185
0

^^^


Oficiální výsledovka s body



Výsledky

Kontakt - Jméno :705
Datum konání :29.8.2015
Kategorie :RCEV
Místo konání :Polanka nad Odrou
Číslo pořádajícího klubu (např CZE96)CZE123
Kontakt - Jméno :kontakt - jmeno
Kontakt - Adresa :kontakt adresa
Kontakt - Email :kontakt email
Kontakt - Telefon :kontakt - telefon
Pořadatel :LMK Polanka
Ředitel soutěže :Radim Barč
Hlavní rozhodčí :Miroslav Stryk
Počasí :Počasí




Pořadí - všichni

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 Let č. 6 body přepoč.
1* Barč Radim CZE-342-001 1000
9:57 / 50 / 164
1000
9:29 / 50 / 170
985,14
9:57 / 50 / 167
915,34
8:14 / 50 / 169
1000
9:15 / 40 / 199
1000
9:52 / 50 / 186
4985,14 1000 + 30 = 1030
2* Kičmer Kamil CZE-261-261 1000
9:55 / 45 / 174
928,84
9:4 / 45 / 186
922,35
9:54 / 45 / 197
830,1
7:32 / 50 / 149
955,12
9:56 / 45 / 203
968,12
9:33 / 45 / 173
4774,43 957 + 25 = 982
3* Koláska Petr CZE-548-003 953,98
9:58 / 50 / 203
819,32
9:57 / 45 / 228
958,04
9:59 / 30 / 162
906,8
9:15 / 5 / 186
1000
9:58 / 50 / 182
572,91
5:36 / 50 / 163
4638,14 930 + 20 = 950
4* Slezák Petr CZE-342-044 1000
9:9 / 50 / 188
979,43
9:56 / 50 / 197
965,91
9:56 / 45 / 177
691,24
7:4 / 0 / 154
1000
7:49 / 50 / 169
520,8
5:26 / 50 / 176
4636,58 930 + 15 = 945
5* Odehnal František CZE-342-019 895,58
9:55 / 50 / 213
1000
9:53 / 50 / 168
951,37
9:56 / 50 / 177
637,68
6:29 / 45 / 164
781,87
8:45 / 5 / 189
857,14
8:32 / 45 / 166
4485,96 899 + 10 = 909
6* Grümann Petr CZE-491-021 476,11
5:54 / 0 / 170
0
0:0 / 0 / 0
976,47
9:56 / 35 / 211
1000
9:51 / 45 / 207
722,67
5:40 / 45 / 142
1000
9:42 / 45 / 148
4175,25 837,54
7* Kovář David CZE-548-005 475,25
6:0 / 25 / 215
720,04
8:3 / 0 / 197
531,37
7:20 / 0 / 223
938,25
9:13 / 30 / 204
874,57
7:7 / 45 / 184
847,91
9:16 / 0 / 181
3912,14 784,76
8* Kurečka Ivo CZE-342-017 508,91
6:15 / 15 / 211
686,05
7:9 / 50 / 191
936,01
9:57 / 45 / 187
1000
9:1 / 45 / 168
753,78
6:47 / 50 / 167
475,07
4:59 / 25 / 143
3884,75 779,27
9* Matula Ondra CZE-261-242 492,92
4:45 / 50 / 113
844,57
7:31 / 50 / 100
1000
9:57 / 50 / 122
515,94
4:32 / 50 / 126
973,07
9:52 / 20 / 140
525,32
6:0 / 10 / 159
3858,9 774,08
10* Kremer Jiří CZE-342-037 716,09
8:33 / 40 / 219
1000
9:57 / 40 / 205
750
9:55 / 0 / 222
493,66
5:2 / 50 / 159
845,61
9:2 / 10 / 211
470,16
4:53 / 40 / 146
3805,36 763,34
11 Vohralík Martin CZE-261-358 538,61
5:1 / 45 / 148
543,07
5:0 / 45 / 110
1000
9:55 / 35 / 116
1000
9:50 / 50 / 176
632,91
5:13 / 35 / 146
583,25
5:54 / 30 / 148
3759,23 754,09
12 Šmehlík Jaroslav CZE-261-005 520,8
9:12 / 25 / 263
823,75
9:56 / 0 / 222
560,78
7:9 / 35 / 226
544,66
5:35 / 45 / 199
740,67
9:47 / 0 / 240
837,25
8:27 / 50 / 204
3507,11 703,51
13 Prašivka Miroslav CZE-261-025 546,53
5:15 / 50 / 178
648,47
6:20 / 45 / 173
445,39
5:28 / 20 / 174
625,24
6:40 / 0 / 156
676,64
5:30 / 45 / 162
1000
9:20 / 50 / 157
3496,88 701,46
14 Škvor Ladislav CZE-261-003 490,05
6:17 / 0 / 202
572,8
6:24 / 45 / 210
1000
9:49 / 45 / 208
673,31
7:6 / 0 / 176
722,5
6:58 / 40 / 200
525,87
5:23 / 45 / 177
3494,48 700,98
15 Honěk Jan CZE-537-004 564,6
6:37 / 0 / 156
574,71
5:42 / 50 / 184
570,59
6:27 / 40 / 212
505,43
5:25 / 40 / 172
684,02
7:55 / 45 / 213
256,83
3:30 / 20 / 178
2899,35 581,6
16 Kristian Libor CZE-342-016 513,56
5:42 / 35 / 186
382,83
4:49 / 0 / 150
428,33
4:48 / 40 / 154
557,07
5:57 / 45 / 189
620,25
5:46 / 15 / 183
718,58
7:22 / 45 / 185
2837,79 569,25

^^^


Pořadí klubů


Klub Členů Příjmení, jméno Součet Průměr

^^^


Pořadí týmů

Týmy Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
none 16 Barč Radim, Slezák Petr , Koláska Petr, Honěk Jan, Kičmer Kamil, Prašivka Miroslav, Vohralík Martin, Kristian Libor, Odehnal František, Matula Ondra, Škvor Ladislav, Šmehlík Jaroslav, Kremer Jiří, Grümann Petr, Kovář David, Kurečka Ivo, 71176,23 4448,51

^^^


Přestnost přistání

Příjmení, jméno celkem přistání Součet Průměr
Barč Radim 6 50 , 50 , 50 , 50 , 40 , 50 290 48,33
Kičmer Kamil 6 45 , 45 , 45 , 50 , 45 , 45 275 45,83
Odehnal František 6 50 , 50 , 50 , 45 , 5 , 45 245 40,83
Slezák Petr 6 50 , 50 , 45 , 0 , 50 , 50 245 40,83
Vohralík Martin 6 45 , 45 , 35 , 50 , 35 , 30 240 40
Kurečka Ivo 6 15 , 50 , 45 , 45 , 50 , 25 230 38,33
Matula Ondra 6 50 , 50 , 50 , 50 , 20 , 10 230 38,33
Koláska Petr 6 50 , 45 , 30 , 5 , 50 , 50 230 38,33
Prašivka Miroslav 6 50 , 45 , 20 , 0 , 45 , 50 210 35
Honěk Jan 6 0 , 50 , 40 , 40 , 45 , 20 195 32,5
Kremer Jiří 6 40 , 40 , 0 , 50 , 10 , 40 180 30
Kristian Libor 6 35 , 0 , 40 , 45 , 15 , 45 180 30
Škvor Ladislav 6 0 , 45 , 45 , 0 , 40 , 45 175 29,17
Grümann Petr 6 0 , 0 , 35 , 45 , 45 , 45 170 28,33
Šmehlík Jaroslav 6 25 , 0 , 35 , 45 , 0 , 50 155 25,83
Kovář David 6 25 , 0 , 0 , 30 , 45 , 0 100 16,67

^^^


Průměrná doba letu


Příjmení, jméno Počet záznamů Letové časy Celekem vteřin Průměrný letový čas
Barč Radim 6 9:57,00, 9:29,00, 9:57,00, 8:14,00, 9:15,00, 9:52,00, 3404 9:27,33
Kičmer Kamil 6 9:55,00, 9:4,00, 9:54,00, 7:32,00, 9:56,00, 9:33,00, 3354 9:19
Koláska Petr 6 9:58,00, 9:57,00, 9:59,00, 9:15,00, 9:58,00, 5:36,00, 3283 9:7,16999999999996
Odehnal František 6 9:55,00, 9:53,00, 9:56,00, 6:29,00, 8:45,00, 8:32,00, 3210 8:55
Šmehlík Jaroslav 6 9:12,00, 9:56,00, 7:9,00, 5:35,00, 9:47,00, 8:27,00, 3006 8:21
Slezák Petr 6 9:9,00, 9:56,00, 9:56,00, 7:4,00, 7:49,00, 5:26,00, 2960 8:13,33
Kremer Jiří 6 8:33,00, 9:57,00, 9:55,00, 5:2,00, 9:2,00, 4:53,00, 2842 7:53,67
Kovář David 6 6:0,00, 8:3,00, 7:20,00, 9:13,00, 7:7,00, 9:16,00, 2819 7:49,83
Kurečka Ivo 6 6:15,00, 7:9,00, 9:57,00, 9:1,00, 6:47,00, 4:59,00, 2648 7:21,33
Matula Ondra 6 4:45,00, 7:31,00, 9:57,00, 4:32,00, 9:52,00, 6:0,00, 2557 7:6,17000000000002
Škvor Ladislav 6 6:17,00, 6:24,00, 9:49,00, 7:6,00, 6:58,00, 5:23,00, 2517 6:59,5
Grümann Petr 6 5:54,00, 0:0,00, 9:56,00, 9:51,00, 5:40,00, 9:42,00, 2463 6:50,5
Vohralík Martin 6 5:1,00, 5:0,00, 9:55,00, 9:50,00, 5:13,00, 5:54,00, 2453 6:48,83
Prašivka Miroslav 6 5:15,00, 6:20,00, 5:28,00, 6:40,00, 5:30,00, 9:20,00, 2313 6:25,5
Honěk Jan 6 6:37,00, 5:42,00, 6:27,00, 5:25,00, 7:55,00, 3:30,00, 2136 5:56
Kristian Libor 6 5:42,00, 4:49,00, 4:48,00, 5:57,00, 5:46,00, 7:22,00, 2064 5:44

^^^


Průměrná výška


Příjmení, jméno Počet záznamů Průměrná výška Výška celkem Průměrná výška
Matula Ondra 6 113, 100, 122, 126, 140, 159, 760 126,67
Vohralík Martin 6 148, 110, 116, 176, 146, 148, 844 140,67
Prašivka Miroslav 6 178, 173, 174, 156, 162, 157, 1000 166,67
Kristian Libor 6 186, 150, 154, 189, 183, 185, 1047 174,5
Grümann Petr 5 170, 0, 211, 207, 142, 148, 878 175,6
Barč Radim 6 164, 170, 167, 169, 199, 186, 1055 175,83
Slezák Petr 6 188, 197, 177, 154, 169, 176, 1061 176,83
Kurečka Ivo 6 211, 191, 187, 168, 167, 143, 1067 177,83
Odehnal František 6 213, 168, 177, 164, 189, 166, 1077 179,5
Kičmer Kamil 6 174, 186, 197, 149, 203, 173, 1082 180,33
Honěk Jan 6 156, 184, 212, 172, 213, 178, 1115 185,83
Koláska Petr 6 203, 228, 162, 186, 182, 163, 1124 187,33
Kremer Jiří 6 219, 205, 222, 159, 211, 146, 1162 193,67
Škvor Ladislav 6 202, 210, 208, 176, 200, 177, 1173 195,5
Kovář David 6 215, 197, 223, 204, 184, 181, 1204 200,67
Šmehlík Jaroslav 6 263, 222, 226, 199, 240, 204, 1354 225,67

^^^


Čas vs výška


Příjmení, jméno Letový čas ze 100 metrů Průměrná výška Průměrný letový čas Potřebná výška pro nalétání 10 minut
Matula Ondra 5:36,45 126,67 7:6,17000000000002 178,34
Barč Radim 5:22,65 175,83 9:27,33 185,95
Kičmer Kamil 5:9,98 180,33 9:19 193,56
Odehnal František 4:58,05 179,5 8:55 201,31
Koláska Petr 4:52,08 187,33 9:7,16999999999996 205,42
Vohralík Martin 4:50,64 140,67 6:48,83 206,45
Slezák Petr 4:38,98 176,83 8:13,33 215,06
Kurečka Ivo 4:8,17 177,83 7:21,33 241,76
Kremer Jiří 4:4,58 193,67 7:53,67 245,32
Kovář David 3:54,14 200,67 7:49,83 256,27
Grümann Petr 3:53,77 175,6 6:50,5 256,66
Prašivka Miroslav 3:51,3 166,67 6:25,5 259,41
Šmehlík Jaroslav 3:42,01 225,67 8:21 270,26
Škvor Ladislav 3:34,58 195,5 6:59,5 279,62
Kristian Libor 3:17,13 174,5 5:44 304,36
Honěk Jan 3:11,57 185,83 5:56 313,2

^^^



Software SORG V4 (c) 2012 - Aleš Krátký / www.RCSOFTWARE.cz / ales@sgames.cz Stoupak.cz - RCEK, RCEJ, RCEN, RCEO, F5J, FXJ, Eurocup ... / www.stoupak.cz