Kompletní přehled ze soutěže : RCEV - První Packá Véčka - 25.4.2015 21:40:46

SORG V4 - www.RCSOFTWARE.cz / Aleš Krátký / ales@sgames.cz






Seznam zaregistrovaných soutěžících

# Příjmení, jméno Klub Stát Licence Frekvence 1. Kanál / 2. Kanál Věková kategorie
1 Čermák Vladimír   CZE  CZE-210-003  2,4 GHz 00(00) Senior 
2 Dušek Petr   CZE  CZE-232-003  2,4 GHz 00(00) Senior 
3 Kotula Miroslav   CZE  CZE-331-011  2,4 GHz 00(00) Senior 
4 Tomiška Leoš   CZE  CZE-232-018  2,4 GHz 00(00) Senior 
5 Veselovský Jiří   CZE  CZE-213-020  2,4 GHz 00(00) Senior 
6 Krajčovič Ivan   CZE  CZE-069-013  2,4 GHz 00(00) Senior 
7 Novotný René   CZE  CZE-008-133  72 MHz 11(11) Žák 
8 Novotný Radek   CZE  CZE-008-013  72 MHz 11(11) Senior 
9 Mrázek Karel   CZE  CZE-264-027  2,4 GHz 00(00) Senior 
10 Skoupý Karel   CZE  CZE-1520  2,4 GHz 00(00) Senior 
11 Koros Bedřich   CZE  CZE-058-102  2,4 GHz 00(00) Senior 
12 Janovský Radek   CZE  CZE-232-53  2,4 GHz 00(00) Senior 
13 Horák Martin   CZE  CZE-337-010  35 MHz 61(61) Senior 
14 Horák Štěpán   CZE  CZE-232-098  35 MHz 61(61) Žák 
15 Nehera Petr   CZE  CZE-058-023  2,4 GHz 00(00) Senior 
16 Micka Jan   CZE  CZE-074-013  2,4 GHz 00(00) Senior 
17 Hrubý Tomáš   CZE  CZE-213-039  2,4 GHz 00(00) Senior 
18 Jirásko Michal   CZE  CZE-210-081  35 MHz 66(61) Senior 
19 Jirásko Ladislav   CZE  CZE-210-074  35 MHz 73(61) Senior 
20 Pavlíček Martin   CZE  CZE-069-003  2,4 GHz 00(00) Senior 
21 Neherová Martina   CZE  CZE-1529  2,4 GHz 00(00) Senior 
22 Malčík Radek   CZE  CZE-065-212  2,4 GHz 00(00) Senior 
23 ČÍP Mirek   CZE  CZE-232-045  2,4 GHz 00(00) Senior 
24 Hanč Petr   CZE  CZE-304-004  2,4 GHz 00(00) Senior 

^^^


Výpis kanálů

2,4 GHz
Čermák Vladimír
Dušek Petr
Kotula Miroslav
Tomiška Leoš
Veselovský Jiří
Krajčovič Ivan
Mrázek Karel
Skoupý Karel
Koros Bedřich
Janovský Radek
Nehera Petr
Micka Jan
Hrubý Tomáš
Pavlíček Martin
Neherová Martina
Malčík Radek
ČÍP Mirek
Hanč Petr
35 MHz
Horák Martin - 61
Horák Štěpán - 61
Jirásko Michal - 66
Jirásko Ladislav - 73
40 MHz
72 MHz
Novotný René - 11
Novotný Radek - 11

Kolizní kanály 35 MHz
k.61 u Horák Martin
k.61 u Horák Štěpán
Kolizní kanály 40 MHz
Kolizní kanály 72 MHz
k.11 u Novotný Radek
k.11 u Novotný René


Počet kolizních kanálů na 35 MHz
2x - k.61
Počet kolizních kanálů na 40 MHz
Počet kolizních kanálů na 72 MHz
2x - k.11

^^^


Rozlosování

Let č. - 1
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8
Skupina 1 Veselovský Jiří
2,4 GHz
Horák Martin
35 MHz(61)
Skoupý Karel
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Jirásko Ladislav
35 MHz(73)
Malčík Radek
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Skupina 2 Micka Jan
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Novotný Radek
72 MHz(11)
ČÍP Mirek
2,4 GHz
Hanč Petr
2,4 GHz
Čermák Vladimír
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Jirásko Michal
35 MHz(66)
Skupina 3 Horák Štěpán
35 MHz(61)
Koros Bedřich
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Novotný René
72 MHz(11)
Dušek Petr
2,4 GHz
Neherová Martina
2,4 GHz

Let č. - 2
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8
Skupina 1 Micka Jan
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Jirásko Ladislav
35 MHz(73)
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
ČÍP Mirek
2,4 GHz
Hanč Petr
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Novotný René
72 MHz(11)
Skupina 2 Malčík Radek
2,4 GHz
Jirásko Michal
35 MHz(66)
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Horák Štěpán
35 MHz(61)
Čermák Vladimír
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Skupina 3 Tomiška Leoš
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Novotný Radek
72 MHz(11)
Neherová Martina
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Horák Martin
35 MHz(61)

Let č. - 3
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8
Skupina 1 Micka Jan
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Hanč Petr
2,4 GHz
Jirásko Ladislav
35 MHz(73)
ČÍP Mirek
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Skupina 2 Skoupý Karel
2,4 GHz
Čermák Vladimír
2,4 GHz
Novotný Radek
72 MHz(11)
Neherová Martina
2,4 GHz
Horák Martin
35 MHz(61)
Jirásko Michal
35 MHz(66)
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Skupina 3 Koros Bedřich
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Horák Štěpán
35 MHz(61)
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Novotný René
72 MHz(11)

Let č. - 4
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8
Skupina 1 Mrázek Karel
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Hanč Petr
2,4 GHz
Horák Štěpán
35 MHz(61)
Skoupý Karel
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Jirásko Michal
35 MHz(66)
Skupina 2 Hrubý Tomáš
2,4 GHz
ČÍP Mirek
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Novotný Radek
72 MHz(11)
Janovský Radek
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Skupina 3 Čermák Vladimír
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Horák Martin
35 MHz(61)
Koros Bedřich
2,4 GHz
Neherová Martina
2,4 GHz
Jirásko Ladislav
35 MHz(73)
Novotný René
72 MHz(11)
Kotula Miroslav
2,4 GHz

Let č. - 5
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8
Skupina 1 Veselovský Jiří
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Jirásko Michal
35 MHz(66)
Hanč Petr
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Skupina 2 Micka Jan
2,4 GHz
Horák Martin
35 MHz(61)
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Čermák Vladimír
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Jirásko Ladislav
35 MHz(73)
Novotný Radek
72 MHz(11)
Skupina 3 Neherová Martina
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
ČÍP Mirek
2,4 GHz
Horák Štěpán
35 MHz(61)
Koros Bedřich
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Novotný René
72 MHz(11)
Hrubý Tomáš
2,4 GHz

Let č. - 6
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8
Skupina 1 Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Hanč Petr
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Jirásko Michal
35 MHz(66)
Skupina 2 Kotula Miroslav
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
ČÍP Mirek
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Novotný René
72 MHz(11)
Horák Martin
35 MHz(61)
Skupina 3 Horák Štěpán
35 MHz(61)
Novotný Radek
72 MHz(11)
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Neherová Martina
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Jirásko Ladislav
35 MHz(73)
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Čermák Vladimír
2,4 GHz

^^^


'Kdo s kým'

Čermák Vladimír
Dušek Petr
Kotula Miroslav
Tomiška Leoš
Veselovský Jiří
Krajčovič Ivan
Novotný René
Novotný Radek
Mrázek Karel
Skoupý Karel
Koros Bedřich
Janovský Radek
Horák Martin
Horák Štěpán
Nehera Petr
Micka Jan
Hrubý Tomáš
Jirásko Michal
Jirásko Ladislav
Pavlíček Martin
Neherová Martina
Malčík Radek
ČÍP Mirek
Hanč Petr
Čermák Vladimír X 0 3 2 0 3 1 4 1 2 2 1 3 2 0 2 1 3 3 2 3 2 1 1
Dušek Petr 0 X 1 1 3 3 2 2 3 1 2 2 1 2 5 1 2 2 0 2 2 2 1 2
Kotula Miroslav 3 1 X 1 0 3 4 1 0 2 5 2 2 3 2 1 1 2 1 1 2 1 3 1
Tomiška Leoš 2 1 1 X 1 2 1 3 4 3 1 3 5 1 2 2 0 2 2 1 2 1 1 1
Veselovský Jiří 0 3 0 1 X 1 1 1 3 2 0 3 1 0 2 3 3 2 3 2 0 4 3 4
Krajčovič Ivan 3 3 3 2 1 X 2 3 2 1 2 2 3 1 2 3 0 2 2 0 2 0 1 2
Novotný René 1 2 4 1 1 2 X 0 0 1 5 3 2 3 3 1 3 0 2 1 3 0 3 1
Novotný Radek 4 2 1 3 1 3 0 X 2 1 0 2 3 1 2 2 2 2 2 1 3 2 2 1
Mrázek Karel 1 3 0 4 3 2 0 2 X 4 0 1 3 1 2 2 0 4 1 2 2 2 0 3
Skoupý Karel 2 1 2 3 2 1 1 1 4 X 2 1 2 3 0 2 1 4 1 2 2 2 1 2
Koros Bedřich 2 2 5 1 0 2 5 0 0 2 X 2 2 4 3 0 2 1 1 2 3 1 2 0
Janovský Radek 1 2 2 3 3 2 3 2 1 1 2 X 3 1 3 2 2 0 3 0 0 2 3 1
Horák Martin 3 1 2 5 1 3 2 3 3 2 2 3 X 0 2 1 0 1 3 0 3 1 1 0
Horák Štěpán 2 2 3 1 0 1 3 1 1 3 4 1 0 X 2 1 3 2 1 4 3 2 1 1
Nehera Petr 0 5 2 2 2 2 3 2 2 0 3 3 2 2 X 0 2 1 0 2 2 2 2 1
Micka Jan 2 1 1 2 3 3 1 2 2 2 0 2 1 1 0 X 2 3 3 2 0 1 3 5
Hrubý Tomáš 1 2 1 0 3 0 3 2 0 1 2 2 0 3 2 2 X 0 3 3 3 3 4 2
Jirásko Michal 3 2 2 2 2 2 0 2 4 4 1 0 1 2 1 3 0 X 0 3 1 2 1 4
Jirásko Ladislav 3 0 1 2 3 2 2 2 1 1 1 3 3 1 0 3 3 0 X 2 2 3 2 2
Pavlíček Martin 2 2 1 1 2 0 1 1 2 2 2 0 0 4 2 2 3 3 2 X 2 4 1 3
Neherová Martina 3 2 2 2 0 2 3 3 2 2 3 0 3 3 2 0 3 1 2 2 X 1 1 0
Malčík Radek 2 2 1 1 4 0 0 2 2 2 1 2 1 2 2 1 3 2 3 4 1 X 2 2
ČÍP Mirek 1 1 3 1 3 1 3 2 0 1 2 3 1 1 2 3 4 1 2 1 1 2 X 3
Hanč Petr 1 2 1 1 4 2 1 1 3 2 0 1 0 1 1 5 2 4 2 3 0 2 3 X

Výsledky základních kol

Kolo - 1 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Veselovský Jiří

5:8
50
158
Horák Martin

8:17
50
154
Skoupý Karel

9:51
50
243
Tomiška Leoš

8:21
35
170
Jirásko Ladislav

9:56
40
213
Malčík Radek

9:58
50
68
Mrázek Karel

5:38
0
175
Janovský Radek

4:5
10
141
279 470 412 451 497 614 250,5 184,5
454,4 765,47 671,01 734,53 809,45 1000 407,98 300,49

Kolo - 1 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Micka Jan

9:52
45
100
Kotula Miroslav

9:56
50
136
Novotný Radek

9:58
50
97
ČÍP Mirek

9:52
50
180
Hanč Petr

4:10
5
186
Čermák Vladimír

9:58
45
124
Krajčovič Ivan

9:55
45
176
Jirásko Michal

0:0
0
0
587 578 599,5 552 162 581 552 0
979,15 964,14 1000 920,77 270,23 969,14 920,77 0

Kolo - 1 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Horák Štěpán

7:28
25
200
Koros Bedřich

9:54
35
194
Nehera Petr

6:20
50
125
Hrubý Tomáš

9:57
15
63
Pavlíček Martin

7:23
45
204
Novotný René

7:32
10
240
Dušek Petr

5:27
30
111
Neherová Martina

8:52
0
197
373 532 367,5 580,5 376 242 301,5 433,5
642,55 916,45 633,07 1000 647,72 416,88 519,38 746,77

Kolo - 2 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Micka Jan

8:15
50
187
Veselovský Jiří

5:34
35
146
Jirásko Ladislav

7:23
45
241
Hrubý Tomáš

4:45
45
139
ČÍP Mirek

9:40
40
120
Hanč Petr

9:23
5
222
Janovský Radek

6:19
25
209
Novotný René

6:22
25
195
451,5 296 265 260,5 560 402 277 309,5
806,25 528,57 473,21 465,18 1000 717,86 494,64 552,68

Kolo - 2 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Malčík Radek

9:58
50
73
Jirásko Michal

9:54
50
156
Pavlíček Martin

7:5
45
208
Horák Štěpán

8:17
20
201
Čermák Vladimír

9:55
50
117
Kotula Miroslav

9:58
35
171
Skoupý Karel

9:47
30
117
Koros Bedřich

7:9
50
180
611,5 566 346 414 586,5 547,5 558,5 389
1000 925,59 565,82 677,02 959,12 895,34 913,33 636,14

Kolo - 2 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Tomiška Leoš

5:0
35
190
Dušek Petr

5:33
50
144
Novotný Radek

9:57
45
60
Neherová Martina

1:58
0
106
Krajčovič Ivan

3:25
45
154
Mrázek Karel

0:0
0
0
Nehera Petr

5:59
30
123
Horák Martin

6:4
50
174
240 311 612 65 173 0 327,5 327
392,16 508,17 1000 106,21 282,68 0 535,13 534,31

Kolo - 3 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Micka Jan

9:1
50
87
Malčík Radek

9:57
50
52
Veselovský Jiří

4:27
50
132
Hrubý Tomáš

9:58
40
75
Hanč Petr

4:46
45
189
Jirásko Ladislav

9:7
50
237
ČÍP Mirek

9:56
20
92
Pavlíček Martin

9:56
45
155
547,5 621 251 600,5 236,5 386 570 563,5
881,64 1000 404,19 966,99 380,84 621,58 917,87 907,41

Kolo - 3 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Skoupý Karel

5:23
50
120
Čermák Vladimír

7:15
45
86
Novotný Radek

9:58
45
71
Neherová Martina

9:57
0
201
Horák Martin

9:57
45
173
Jirásko Michal

7:18
50
143
Tomiška Leoš

9:58
0
165
Mrázek Karel

8:39
15
151
313 437 607,5 494 555,5 416,5 515,5 458,5
515,23 719,34 1000 813,17 914,4 685,6 848,56 754,73

Kolo - 3 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Koros Bedřich

9:58
50
157
Janovský Radek

5:38
5
184
Dušek Petr

9:54
50
127
Nehera Petr

3:50
35
120
Kotula Miroslav

5:49
50
107
Horák Štěpán

6:30
15
219
Krajčovič Ivan

9:52
30
200
Novotný René

9:53
35
169
569,5 251 580,5 205 345,5 248 522 543,5
981,05 432,39 1000 353,14 595,18 427,22 899,22 936,26

Kolo - 4 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Mrázek Karel

5:41
45
169
Micka Jan

9:58
35
200
Tomiška Leoš

6:13
50
182
Hanč Petr

9:14
0
199
Horák Štěpán

9:52
50
198
Skoupý Karel

4:2
50
150
Pavlíček Martin

9:56
5
143
Jirásko Michal

9:58
50
184
301,5 533 332 454,5 543 217 529,5 556
542,27 958,63 597,12 817,45 976,62 390,29 952,34 1000

Kolo - 4 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Hrubý Tomáš

9:58
45
85
ČÍP Mirek

9:57
15
83
Nehera Petr

0:0
0
0
Malčík Radek

9:59
50
85
Dušek Petr

9:57
50
121
Novotný Radek

9:21
45
60
Janovský Radek

9:54
30
223
Veselovský Jiří

9:52
50
238
600,5 570,5 0 606,5 586,5 576 455 428
990,11 940,64 0 1000 967,02 949,71 750,21 705,69

Kolo - 4 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Čermák Vladimír

9:48
45
149
Krajčovič Ivan

9:56
40
132
Horák Martin

8:53
30
201
Koros Bedřich

7:12
35
149
Neherová Martina

9:0
0
156
Jirásko Ladislav

9:55
45
144
Novotný René

9:53
30
122
Kotula Miroslav

9:43
20
93
558,5 570 460 392,5 462 568 562 556,5
979,82 1000 807,02 688,6 810,53 996,49 985,96 976,32

Kolo - 5 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Veselovský Jiří

9:54
50
176
Pavlíček Martin

5:24
35
138
Malčík Radek

9:58
50
96
Mrázek Karel

7:22
10
119
Jirásko Michal

5:28
50
149
Hanč Petr

9:0
0
199
Nehera Petr

0:0
0
0
Dušek Petr

9:50
45
95
556 290 600 392,5 303,5 440,5 0 587,5
926,67 483,33 1000 654,17 505,83 734,17 0 979,17

Kolo - 5 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Micka Jan

9:48
35
184
Horák Martin

5:5
0
195
Krajčovič Ivan

9:51
50
178
Čermák Vladimír

5:7
50
144
Tomiška Leoš

4:45
50
131
Janovský Radek

9:50
40
220
Jirásko Ladislav

4:44
50
193
Novotný Radek

7:47
30
70
531 207,5 552 285 269,5 470 237,5 462
961,96 375,91 1000 516,3 488,22 851,45 430,25 836,96

Kolo - 5 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Neherová Martina

0:0
0
0
Kotula Miroslav

6:14
45
90
ČÍP Mirek

9:10
40
120
Horák Štěpán

9:58
45
198
Koros Bedřich

9:52
25
143
Skoupý Karel

6:35
45
127
Novotný René

9:49
50
167
Hrubý Tomáš

2:4
0
72
0 374 530 544 545,5 376,5 555,5 88
0 673,27 954,1 979,3 982 677,77 1000 158,42

Kolo - 6 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Krajčovič Ivan

9:59
25
163
Skoupý Karel

7:25
0
137
Dušek Petr

9:57
45
99
Micka Jan

9:52
30
134
Veselovský Jiří

9:50
50
197
Hanč Petr

0:0
0
0
Mrázek Karel

9:55
50
147
Jirásko Michal

8:47
50
176
542,5 376,5 592,5 555 541,5 0 571,5 489
915,61 635,44 1000 936,71 913,92 0 964,56 825,32

Kolo - 6 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Kotula Miroslav

0:0
0
0
Nehera Petr

0:0
0
0
Koros Bedřich

3:40
50
103
ČÍP Mirek

5:6
30
82
Tomiška Leoš

5:12
45
136
Janovský Radek

4:57
30
183
Novotný René

3:27
30
194
Horák Martin

5:51
40
187
0 0 218,5 295 289 235,5 140 297,5
0 0 734,45 991,6 971,43 791,6 470,59 1000

Kolo - 6 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Horák Štěpán

0:0
0
0
Novotný Radek

9:58
0
98
Hrubý Tomáš

9:57
50
65
Neherová Martina

4:48
40
160
Malčík Radek

9:58
50
56
Jirásko Ladislav

6:0
35
257
Pavlíček Martin

2:39
0
146
Čermák Vladimír

4:5
40
121
0 549 614,5 248 620 124 86 224,5
0 885,48 991,13 400 1000 200 138,71 362,1

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po základních kolech

Zákl. výsledky

poz. Jméno soutěžícího Klub Licence Frekvence Věková kategorie V teamu Stát přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo pen
1 Malčík Radek CZE-065-212 2,4 GHz 0 0 CZE 1000 5000 1000
9:58 / 50 / 68
1000
9:58 / 50 / 73
1000
9:57 / 50 / 52
1000
9:59 / 50 / 85
1000
9:58 / 50 / 96
1000
9:58 / 50 / 56
0
2 Novotný Radek CZE-008-013 72 MHz 0 0 CZE 967,04 4835,19 1000
9:58 / 50 / 97
1000
9:57 / 45 / 60
1000
9:58 / 45 / 71
949,71
9:21 / 45 / 60
836,96
7:47 / 30 / 70
885,48
9:58 / 0 / 98
0
3 ČÍP Mirek CZE-232-045 2,4 GHz 0 0 CZE 961,42 4807,11 920,77
9:52 / 50 / 180
1000
9:40 / 40 / 120
917,87
9:56 / 20 / 92
940,64
9:57 / 15 / 83
954,1
9:10 / 40 / 120
991,6
5:6 / 30 / 82
0
4 Krajčovič Ivan CZE-069-013 2,4 GHz 0 0 CZE 947,12 4735,6 920,77
9:55 / 45 / 176
282,68
3:25 / 45 / 154
899,22
9:52 / 30 / 200
1000
9:56 / 40 / 132
1000
9:51 / 50 / 178
915,61
9:59 / 25 / 163
0
5 Micka Jan CZE-074-013 2,4 GHz 0 0 CZE 943,62 4718,09 979,15
9:52 / 45 / 100
806,25
8:15 / 50 / 187
881,64
9:1 / 50 / 87
958,63
9:58 / 35 / 200
961,96
9:48 / 35 / 184
936,71
9:52 / 30 / 134
0
6 Dušek Petr CZE-232-003 2,4 GHz 0 0 CZE 893,11 4465,57 519,38
5:27 / 30 / 111
508,17
5:33 / 50 / 144
1000
9:54 / 50 / 127
967,02
9:57 / 50 / 121
979,17
9:50 / 45 / 95
1000
9:57 / 45 / 99
0
7 Hrubý Tomáš CZE-213-039 2,4 GHz 0 0 CZE 882,68 4413,41 1000
9:57 / 15 / 63
465,18
4:45 / 45 / 139
966,99
9:58 / 40 / 75
990,11
9:58 / 45 / 85
158,42
2:4 / 0 / 72
991,13
9:57 / 50 / 65
0
8 Koros Bedřich CZE-058-102 2,4 GHz 0 0 CZE 860,51 4302,55 916,45
9:54 / 35 / 194
636,14
7:9 / 50 / 180
981,05
9:58 / 50 / 157
688,6
7:12 / 35 / 149
982
9:52 / 25 / 143
734,45
3:40 / 50 / 103
0
9 Čermák Vladimír CZE-210-003 2,4 GHz 0 0 CZE 828,74 4143,72 969,14
9:58 / 45 / 124
959,12
9:55 / 50 / 117
719,34
7:15 / 45 / 86
979,82
9:48 / 45 / 149
516,3
5:7 / 50 / 144
362,1
4:5 / 40 / 121
0
10 Kotula Miroslav CZE-331-011 2,4 GHz 0 0 CZE 820,85 4104,25 964,14
9:56 / 50 / 136
895,34
9:58 / 35 / 171
595,18
5:49 / 50 / 107
976,32
9:43 / 20 / 93
673,27
6:14 / 45 / 90
0
0:0 / 0 / 0
0
11 Horák Martin CZE-337-010 35 MHz 0 0 CZE 804,24 4021,2 765,47
8:17 / 50 / 154
534,31
6:4 / 50 / 174
914,4
9:57 / 45 / 173
807,02
8:53 / 30 / 201
375,91
5:5 / 0 / 195
1000
5:51 / 40 / 187
0
12 Novotný René CZE-008-133 72 MHz 2 0 CZE 789,1 3945,49 416,88
7:32 / 10 / 240
552,68
6:22 / 25 / 195
936,26
9:53 / 35 / 169
985,96
9:53 / 30 / 122
1000
9:49 / 50 / 167
470,59
3:27 / 30 / 194
0
13 Jirásko Michal CZE-210-081 35 MHz 0 0 CZE 788,47 3942,34 0
0:0 / 0 / 0
925,59
9:54 / 50 / 156
685,6
7:18 / 50 / 143
1000
9:58 / 50 / 184
505,83
5:28 / 50 / 149
825,32
8:47 / 50 / 176
0
14 Horák Štěpán CZE-232-098 35 MHz 2 0 CZE 740,54 3702,71 642,55
7:28 / 25 / 200
677,02
8:17 / 20 / 201
427,22
6:30 / 15 / 219
976,62
9:52 / 50 / 198
979,3
9:58 / 45 / 198
0
0:0 / 0 / 0
0
15 Tomiška Leoš CZE-232-018 2,4 GHz 0 0 CZE 727,97 3639,86 734,53
8:21 / 35 / 170
392,16
5:0 / 35 / 190
848,56
9:58 / 0 / 165
597,12
6:13 / 50 / 182
488,22
4:45 / 50 / 131
971,43
5:12 / 45 / 136
0
16 Pavlíček Martin CZE-069-003 2,4 GHz 0 0 CZE 711,32 3556,62 647,72
7:23 / 45 / 204
565,82
7:5 / 45 / 208
907,41
9:56 / 45 / 155
952,34
9:56 / 5 / 143
483,33
5:24 / 35 / 138
138,71
2:39 / 0 / 146
0
17 Veselovský Jiří CZE-213-020 2,4 GHz 0 0 CZE 705,85 3529,25 454,4
5:8 / 50 / 158
528,57
5:34 / 35 / 146
404,19
4:27 / 50 / 132
705,69
9:52 / 50 / 238
926,67
9:54 / 50 / 176
913,92
9:50 / 50 / 197
0
18 Skoupý Karel CZE-1520 2,4 GHz 0 0 CZE 682,56 3412,78 671,01
9:51 / 50 / 243
913,33
9:47 / 30 / 117
515,23
5:23 / 50 / 120
390,29
4:2 / 50 / 150
677,77
6:35 / 45 / 127
635,44
7:25 / 0 / 137
0
19 Jirásko Ladislav CZE-210-074 35 MHz 0 0 CZE 666,2 3330,98 809,45
9:56 / 40 / 213
473,21
7:23 / 45 / 241
621,58
9:7 / 50 / 237
996,49
9:55 / 45 / 144
430,25
4:44 / 50 / 193
200
6:0 / 35 / 257
0
20 Mrázek Karel CZE-264-027 2,4 GHz 0 0 CZE 664,74 3323,71 407,98
5:38 / 0 / 175
0
0:0 / 0 / 0
754,73
8:39 / 15 / 151
542,27
5:41 / 45 / 169
654,17
7:22 / 10 / 119
964,56
9:55 / 50 / 147
0
21 Janovský Radek CZE-232-53 2,4 GHz 0 0 CZE 664,06 3320,29 300,49
4:5 / 10 / 141
494,64
6:19 / 25 / 209
432,39
5:38 / 5 / 184
750,21
9:54 / 30 / 223
851,45
9:50 / 40 / 220
791,6
4:57 / 30 / 183
0
22 Hanč Petr CZE-304-004 2,4 GHz 0 0 CZE 584,11 2920,55 270,23
4:10 / 5 / 186
717,86
9:23 / 5 / 222
380,84
4:46 / 45 / 189
817,45
9:14 / 0 / 199
734,17
9:0 / 0 / 199
0
0:0 / 0 / 0
0
23 Neherová Martina CZE-1529 2,4 GHz 0 0 CZE 575,34 2876,68 746,77
8:52 / 0 / 197
106,21
1:58 / 0 / 106
813,17
9:57 / 0 / 201
810,53
9:0 / 0 / 156
0
0:0 / 0 / 0
400
4:48 / 40 / 160
0
24 Nehera Petr CZE-058-023 2,4 GHz 0 0 CZE 304,27 1521,34 633,07
6:20 / 50 / 125
535,13
5:59 / 30 / 123
353,14
3:50 / 35 / 120
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Výsledky finálových kol


OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po finálních kolech

Celkové výsledky
Zakl. pozice Jméno soutěžícího přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo pen
1* Malčík Radek 1000 5000 1000
9:58 / 50 / 68
1000
9:58 / 50 / 73
1000
9:57 / 50 / 52
1000
9:59 / 50 / 85
1000
9:58 / 50 / 96
1000
9:58 / 50 / 56
0
2* Novotný Radek 967,04 4835,19 1000
9:58 / 50 / 97
1000
9:57 / 45 / 60
1000
9:58 / 45 / 71
949,71
9:21 / 45 / 60
836,96
7:47 / 30 / 70
885,48
9:58 / 0 / 98
0
3* ČÍP Mirek 961,42 4807,11 920,77
9:52 / 50 / 180
1000
9:40 / 40 / 120
917,87
9:56 / 20 / 92
940,64
9:57 / 15 / 83
954,1
9:10 / 40 / 120
991,6
5:6 / 30 / 82
0
4* Krajčovič Ivan 947,12 4735,6 920,77
9:55 / 45 / 176
282,68
3:25 / 45 / 154
899,22
9:52 / 30 / 200
1000
9:56 / 40 / 132
1000
9:51 / 50 / 178
915,61
9:59 / 25 / 163
0
5* Micka Jan 943,62 4718,09 979,15
9:52 / 45 / 100
806,25
8:15 / 50 / 187
881,64
9:1 / 50 / 87
958,63
9:58 / 35 / 200
961,96
9:48 / 35 / 184
936,71
9:52 / 30 / 134
0
6* Dušek Petr 893,11 4465,57 519,38
5:27 / 30 / 111
508,17
5:33 / 50 / 144
1000
9:54 / 50 / 127
967,02
9:57 / 50 / 121
979,17
9:50 / 45 / 95
1000
9:57 / 45 / 99
0
7 Hrubý Tomáš 882,68 4413,41 1000
9:57 / 15 / 63
465,18
4:45 / 45 / 139
966,99
9:58 / 40 / 75
990,11
9:58 / 45 / 85
158,42
2:4 / 0 / 72
991,13
9:57 / 50 / 65
0
8 Koros Bedřich 860,51 4302,55 916,45
9:54 / 35 / 194
636,14
7:9 / 50 / 180
981,05
9:58 / 50 / 157
688,6
7:12 / 35 / 149
982
9:52 / 25 / 143
734,45
3:40 / 50 / 103
0
9 Čermák Vladimír 828,74 4143,72 969,14
9:58 / 45 / 124
959,12
9:55 / 50 / 117
719,34
7:15 / 45 / 86
979,82
9:48 / 45 / 149
516,3
5:7 / 50 / 144
362,1
4:5 / 40 / 121
0
10 Kotula Miroslav 820,85 4104,25 964,14
9:56 / 50 / 136
895,34
9:58 / 35 / 171
595,18
5:49 / 50 / 107
976,32
9:43 / 20 / 93
673,27
6:14 / 45 / 90
0
0:0 / 0 / 0
0
11 Horák Martin 804,24 4021,2 765,47
8:17 / 50 / 154
534,31
6:4 / 50 / 174
914,4
9:57 / 45 / 173
807,02
8:53 / 30 / 201
375,91
5:5 / 0 / 195
1000
5:51 / 40 / 187
0
12 Novotný René 789,1 3945,49 416,88
7:32 / 10 / 240
552,68
6:22 / 25 / 195
936,26
9:53 / 35 / 169
985,96
9:53 / 30 / 122
1000
9:49 / 50 / 167
470,59
3:27 / 30 / 194
0
13 Jirásko Michal 788,47 3942,34 0
0:0 / 0 / 0
925,59
9:54 / 50 / 156
685,6
7:18 / 50 / 143
1000
9:58 / 50 / 184
505,83
5:28 / 50 / 149
825,32
8:47 / 50 / 176
0
14 Horák Štěpán 740,54 3702,71 642,55
7:28 / 25 / 200
677,02
8:17 / 20 / 201
427,22
6:30 / 15 / 219
976,62
9:52 / 50 / 198
979,3
9:58 / 45 / 198
0
0:0 / 0 / 0
0
15 Tomiška Leoš 727,97 3639,86 734,53
8:21 / 35 / 170
392,16
5:0 / 35 / 190
848,56
9:58 / 0 / 165
597,12
6:13 / 50 / 182
488,22
4:45 / 50 / 131
971,43
5:12 / 45 / 136
0
16 Pavlíček Martin 711,32 3556,62 647,72
7:23 / 45 / 204
565,82
7:5 / 45 / 208
907,41
9:56 / 45 / 155
952,34
9:56 / 5 / 143
483,33
5:24 / 35 / 138
138,71
2:39 / 0 / 146
0
17 Veselovský Jiří 705,85 3529,25 454,4
5:8 / 50 / 158
528,57
5:34 / 35 / 146
404,19
4:27 / 50 / 132
705,69
9:52 / 50 / 238
926,67
9:54 / 50 / 176
913,92
9:50 / 50 / 197
0
18 Skoupý Karel 682,56 3412,78 671,01
9:51 / 50 / 243
913,33
9:47 / 30 / 117
515,23
5:23 / 50 / 120
390,29
4:2 / 50 / 150
677,77
6:35 / 45 / 127
635,44
7:25 / 0 / 137
0
19 Jirásko Ladislav 666,2 3330,98 809,45
9:56 / 40 / 213
473,21
7:23 / 45 / 241
621,58
9:7 / 50 / 237
996,49
9:55 / 45 / 144
430,25
4:44 / 50 / 193
200
6:0 / 35 / 257
0
20 Mrázek Karel 664,74 3323,71 407,98
5:38 / 0 / 175
0
0:0 / 0 / 0
754,73
8:39 / 15 / 151
542,27
5:41 / 45 / 169
654,17
7:22 / 10 / 119
964,56
9:55 / 50 / 147
0
21 Janovský Radek 664,06 3320,29 300,49
4:5 / 10 / 141
494,64
6:19 / 25 / 209
432,39
5:38 / 5 / 184
750,21
9:54 / 30 / 223
851,45
9:50 / 40 / 220
791,6
4:57 / 30 / 183
0
22 Hanč Petr 584,11 2920,55 270,23
4:10 / 5 / 186
717,86
9:23 / 5 / 222
380,84
4:46 / 45 / 189
817,45
9:14 / 0 / 199
734,17
9:0 / 0 / 199
0
0:0 / 0 / 0
0
23 Neherová Martina 575,34 2876,68 746,77
8:52 / 0 / 197
106,21
1:58 / 0 / 106
813,17
9:57 / 0 / 201
810,53
9:0 / 0 / 156
0
0:0 / 0 / 0
400
4:48 / 40 / 160
0
24 Nehera Petr 304,27 1521,34 633,07
6:20 / 50 / 125
535,13
5:59 / 30 / 123
353,14
3:50 / 35 / 120
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Oficiální výsledovka s body



Výsledky

Kontakt - Jméno :660
Datum konání :25.4.2015
Kategorie :RCEV
Místo konání :Brdo Stará Paka
Číslo pořádajícího klubu (např CZE96)CZE123
Kontakt - Jméno :kontakt - jmeno
Kontakt - Adresa :kontakt adresa
Kontakt - Email :kontakt email
Kontakt - Telefon :kontakt - telefon
Pořadatel :LMK Nová Paka
Ředitel soutěže :Vladimír Čermák
Hlavní rozhodčí :ing.Pavel Křížek
Počasí :Jasno, J vítr do 2 m/s 20°C




Pořadí - všichni

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 Let č. 6 body přepoč.
1* Malčík Radek CZE-065-212 1000
9:58 / 50 / 68
1000
9:58 / 50 / 73
1000
9:57 / 50 / 52
1000
9:59 / 50 / 85
1000
9:58 / 50 / 96
1000
9:58 / 50 / 56
5000 1000
2* Novotný Radek CZE-008-013 1000
9:58 / 50 / 97
1000
9:57 / 45 / 60
1000
9:58 / 45 / 71
949,71
9:21 / 45 / 60
836,96
7:47 / 30 / 70
885,48
9:58 / 0 / 98
4835,19 967,04
3* ČÍP Mirek CZE-232-045 920,77
9:52 / 50 / 180
1000
9:40 / 40 / 120
917,87
9:56 / 20 / 92
940,64
9:57 / 15 / 83
954,1
9:10 / 40 / 120
991,6
5:6 / 30 / 82
4807,11 961,42
4* Krajčovič Ivan CZE-069-013 920,77
9:55 / 45 / 176
282,68
3:25 / 45 / 154
899,22
9:52 / 30 / 200
1000
9:56 / 40 / 132
1000
9:51 / 50 / 178
915,61
9:59 / 25 / 163
4735,6 947,12
5* Micka Jan CZE-074-013 979,15
9:52 / 45 / 100
806,25
8:15 / 50 / 187
881,64
9:1 / 50 / 87
958,63
9:58 / 35 / 200
961,96
9:48 / 35 / 184
936,71
9:52 / 30 / 134
4718,09 943,62
6* Dušek Petr CZE-232-003 519,38
5:27 / 30 / 111
508,17
5:33 / 50 / 144
1000
9:54 / 50 / 127
967,02
9:57 / 50 / 121
979,17
9:50 / 45 / 95
1000
9:57 / 45 / 99
4465,57 893,11
7 Hrubý Tomáš CZE-213-039 1000
9:57 / 15 / 63
465,18
4:45 / 45 / 139
966,99
9:58 / 40 / 75
990,11
9:58 / 45 / 85
158,42
2:4 / 0 / 72
991,13
9:57 / 50 / 65
4413,41 882,68
8 Koros Bedřich CZE-058-102 916,45
9:54 / 35 / 194
636,14
7:9 / 50 / 180
981,05
9:58 / 50 / 157
688,6
7:12 / 35 / 149
982
9:52 / 25 / 143
734,45
3:40 / 50 / 103
4302,55 860,51
9 Čermák Vladimír CZE-210-003 969,14
9:58 / 45 / 124
959,12
9:55 / 50 / 117
719,34
7:15 / 45 / 86
979,82
9:48 / 45 / 149
516,3
5:7 / 50 / 144
362,1
4:5 / 40 / 121
4143,72 828,74
10 Kotula Miroslav CZE-331-011 964,14
9:56 / 50 / 136
895,34
9:58 / 35 / 171
595,18
5:49 / 50 / 107
976,32
9:43 / 20 / 93
673,27
6:14 / 45 / 90
0
0:0 / 0 / 0
4104,25 820,85
11 Horák Martin CZE-337-010 765,47
8:17 / 50 / 154
534,31
6:4 / 50 / 174
914,4
9:57 / 45 / 173
807,02
8:53 / 30 / 201
375,91
5:5 / 0 / 195
1000
5:51 / 40 / 187
4021,2 804,24
12 Novotný René CZE-008-133 416,88
7:32 / 10 / 240
552,68
6:22 / 25 / 195
936,26
9:53 / 35 / 169
985,96
9:53 / 30 / 122
1000
9:49 / 50 / 167
470,59
3:27 / 30 / 194
3945,49 789,1
13 Jirásko Michal CZE-210-081 0
0:0 / 0 / 0
925,59
9:54 / 50 / 156
685,6
7:18 / 50 / 143
1000
9:58 / 50 / 184
505,83
5:28 / 50 / 149
825,32
8:47 / 50 / 176
3942,34 788,47
14 Horák Štěpán CZE-232-098 642,55
7:28 / 25 / 200
677,02
8:17 / 20 / 201
427,22
6:30 / 15 / 219
976,62
9:52 / 50 / 198
979,3
9:58 / 45 / 198
0
0:0 / 0 / 0
3702,71 740,54
15 Tomiška Leoš CZE-232-018 734,53
8:21 / 35 / 170
392,16
5:0 / 35 / 190
848,56
9:58 / 0 / 165
597,12
6:13 / 50 / 182
488,22
4:45 / 50 / 131
971,43
5:12 / 45 / 136
3639,86 727,97
16 Pavlíček Martin CZE-069-003 647,72
7:23 / 45 / 204
565,82
7:5 / 45 / 208
907,41
9:56 / 45 / 155
952,34
9:56 / 5 / 143
483,33
5:24 / 35 / 138
138,71
2:39 / 0 / 146
3556,62 711,32
17 Veselovský Jiří CZE-213-020 454,4
5:8 / 50 / 158
528,57
5:34 / 35 / 146
404,19
4:27 / 50 / 132
705,69
9:52 / 50 / 238
926,67
9:54 / 50 / 176
913,92
9:50 / 50 / 197
3529,25 705,85
18 Skoupý Karel CZE-1520 671,01
9:51 / 50 / 243
913,33
9:47 / 30 / 117
515,23
5:23 / 50 / 120
390,29
4:2 / 50 / 150
677,77
6:35 / 45 / 127
635,44
7:25 / 0 / 137
3412,78 682,56
19 Jirásko Ladislav CZE-210-074 809,45
9:56 / 40 / 213
473,21
7:23 / 45 / 241
621,58
9:7 / 50 / 237
996,49
9:55 / 45 / 144
430,25
4:44 / 50 / 193
200
6:0 / 35 / 257
3330,98 666,2
20 Mrázek Karel CZE-264-027 407,98
5:38 / 0 / 175
0
0:0 / 0 / 0
754,73
8:39 / 15 / 151
542,27
5:41 / 45 / 169
654,17
7:22 / 10 / 119
964,56
9:55 / 50 / 147
3323,71 664,74
21 Janovský Radek CZE-232-53 300,49
4:5 / 10 / 141
494,64
6:19 / 25 / 209
432,39
5:38 / 5 / 184
750,21
9:54 / 30 / 223
851,45
9:50 / 40 / 220
791,6
4:57 / 30 / 183
3320,29 664,06
22 Hanč Petr CZE-304-004 270,23
4:10 / 5 / 186
717,86
9:23 / 5 / 222
380,84
4:46 / 45 / 189
817,45
9:14 / 0 / 199
734,17
9:0 / 0 / 199
0
0:0 / 0 / 0
2920,55 584,11
23 Neherová Martina CZE-1529 746,77
8:52 / 0 / 197
106,21
1:58 / 0 / 106
813,17
9:57 / 0 / 201
810,53
9:0 / 0 / 156
0
0:0 / 0 / 0
400
4:48 / 40 / 160
2876,68 575,34
24 Nehera Petr CZE-058-023 633,07
6:20 / 50 / 125
535,13
5:59 / 30 / 123
353,14
3:50 / 35 / 120
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
1521,34 304,27

^^^


Pořadí klubů


Klub Členů Příjmení, jméno Součet Průměr

^^^


Pořadí týmů

Týmy Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
none 24 Čermák Vladimír, Dušek Petr, Kotula Miroslav, Tomiška Leoš, Veselovský Jiří, Krajčovič Ivan, Novotný René, Novotný Radek, Mrázek Karel, Skoupý Karel, Koros Bedřich, Janovský Radek, Horák Martin, Horák Štěpán, Nehera Petr, Micka Jan, Hrubý Tomáš, Jirásko Michal, Jirásko Ladislav, Pavlíček Martin, Neherová Martina, Malčík Radek, ČÍP Mirek, Hanč Petr, 100696,5 4195,69

^^^


Přestnost přistání

Příjmení, jméno celkem přistání Součet Průměr
Malčík Radek 6 50 , 50 , 50 , 50 , 50 , 50 300 50
Veselovský Jiří 6 50 , 35 , 50 , 50 , 50 , 50 285 47,5
Čermák Vladimír 6 45 , 50 , 45 , 45 , 50 , 40 275 45,83
Dušek Petr 6 30 , 50 , 50 , 50 , 45 , 45 270 45
Jirásko Ladislav 6 40 , 45 , 50 , 45 , 50 , 35 265 44,17
Jirásko Michal 6 0 , 50 , 50 , 50 , 50 , 50 250 41,67
Micka Jan 6 45 , 50 , 50 , 35 , 35 , 30 245 40,83
Koros Bedřich 6 35 , 50 , 50 , 35 , 25 , 50 245 40,83
Krajčovič Ivan 6 45 , 45 , 30 , 40 , 50 , 25 235 39,17
Skoupý Karel 6 50 , 30 , 50 , 50 , 45 , 0 225 37,5
Horák Martin 6 50 , 50 , 45 , 30 , 0 , 40 215 35,83
Novotný Radek 6 50 , 45 , 45 , 45 , 30 , 0 215 35,83
Tomiška Leoš 6 35 , 35 , 0 , 50 , 50 , 45 215 35,83
Kotula Miroslav 6 50 , 35 , 50 , 20 , 45 , 0 200 33,33
ČÍP Mirek 6 50 , 40 , 20 , 15 , 40 , 30 195 32,5
Hrubý Tomáš 6 15 , 45 , 40 , 45 , 0 , 50 195 32,5
Novotný René 6 10 , 25 , 35 , 30 , 50 , 30 180 30
Pavlíček Martin 6 45 , 45 , 45 , 5 , 35 , 0 175 29,17
Horák Štěpán 6 25 , 20 , 15 , 50 , 45 , 0 155 25,83
Janovský Radek 6 10 , 25 , 5 , 30 , 40 , 30 140 23,33
Mrázek Karel 6 0 , 0 , 15 , 45 , 10 , 50 120 20
Nehera Petr 6 50 , 30 , 35 , 0 , 0 , 0 115 19,17
Hanč Petr 6 5 , 5 , 45 , 0 , 0 , 0 55 9,17
Neherová Martina 6 0 , 0 , 0 , 0 , 0 , 40 40 6,67

^^^


Průměrná doba letu


Příjmení, jméno Počet záznamů Letové časy Celekem vteřin Průměrný letový čas
Malčík Radek 6 9:58,0, 9:58,0, 9:57,0, 9:59,0, 9:58,0, 9:58,0, 3588 9:58
Novotný Radek 6 9:58,0, 9:57,0, 9:58,0, 9:21,0, 7:47,0, 9:58,0, 3419 9:29,83
Micka Jan 6 9:52,0, 8:15,0, 9:1,0, 9:58,0, 9:48,0, 9:52,0, 3406 9:27,67
ČÍP Mirek 6 9:52,0, 9:40,0, 9:56,0, 9:57,0, 9:10,0, 5:6,0, 3221 8:56,83
Krajčovič Ivan 6 9:55,0, 3:25,0, 9:52,0, 9:56,0, 9:51,0, 9:59,0, 3178 8:49,67
Dušek Petr 6 5:27,0, 5:33,0, 9:54,0, 9:57,0, 9:50,0, 9:57,0, 3038 8:26,33
Koros Bedřich 6 9:54,0, 7:9,0, 9:58,0, 7:12,0, 9:52,0, 3:40,0, 2865 7:57,5
Jirásko Ladislav 6 9:56,0, 7:23,0, 9:7,0, 9:55,0, 4:44,0, 6:0,0, 2825 7:50,83
Novotný René 6 7:32,0, 6:22,0, 9:53,0, 9:53,0, 9:49,0, 3:27,0, 2816 7:49,33
Hrubý Tomáš 6 9:57,0, 4:45,0, 9:58,0, 9:58,0, 2:4,0, 9:57,0, 2799 7:46,5
Čermák Vladimír 6 9:58,0, 9:55,0, 7:15,0, 9:48,0, 5:7,0, 4:5,0, 2768 7:41,33
Veselovský Jiří 6 5:8,0, 5:34,0, 4:27,0, 9:52,0, 9:54,0, 9:50,0, 2685 7:27,5
Horák Martin 6 8:17,0, 6:4,0, 9:57,0, 8:53,0, 5:5,0, 5:51,0, 2647 7:21,17
Skoupý Karel 6 9:51,0, 9:47,0, 5:23,0, 4:2,0, 6:35,0, 7:25,0, 2583 7:10,5
Pavlíček Martin 6 7:23,0, 7:5,0, 9:56,0, 9:56,0, 5:24,0, 2:39,0, 2543 7:3,82999999999998
Horák Štěpán 6 7:28,0, 8:17,0, 6:30,0, 9:52,0, 9:58,0, 0:0,0, 2525 7:0,829999999999984
Kotula Miroslav 6 9:56,0, 9:58,0, 5:49,0, 9:43,0, 6:14,0, 0:0,0, 2500 6:56,67
Jirásko Michal 6 0:0,0, 9:54,0, 7:18,0, 9:58,0, 5:28,0, 8:47,0, 2485 6:54,17
Janovský Radek 6 4:5,0, 6:19,0, 5:38,0, 9:54,0, 9:50,0, 4:57,0, 2443 6:47,17
Tomiška Leoš 6 8:21,0, 5:0,0, 9:58,0, 6:13,0, 4:45,0, 5:12,0, 2369 6:34,83
Mrázek Karel 6 5:38,0, 0:0,0, 8:39,0, 5:41,0, 7:22,0, 9:55,0, 2235 6:12,5
Hanč Petr 6 4:10,0, 9:23,0, 4:46,0, 9:14,0, 9:0,0, 0:0,0, 2193 6:5,5
Neherová Martina 6 8:52,0, 1:58,0, 9:57,0, 9:0,0, 0:0,0, 4:48,0, 2075 5:45,83
Nehera Petr 6 6:20,0, 5:59,0, 3:50,0, 0:0,0, 0:0,0, 0:0,0, 969 2:41,5

^^^


Průměrná výška


Příjmení, jméno Počet záznamů Průměrná výška Výška celkem Průměrná výška
Malčík Radek 6 68, 73, 52, 85, 96, 56, 430 71,67
Novotný Radek 6 97, 60, 71, 60, 70, 98, 456 76
Hrubý Tomáš 6 63, 139, 75, 85, 72, 65, 499 83,17
ČÍP Mirek 6 180, 120, 92, 83, 120, 82, 677 112,83
Dušek Petr 6 111, 144, 127, 121, 95, 99, 697 116,17
Kotula Miroslav 5 136, 171, 107, 93, 90, 0, 597 119,4
Nehera Petr 3 125, 123, 120, 0, 0, 0, 368 122,67
Čermák Vladimír 6 124, 117, 86, 149, 144, 121, 741 123,5
Micka Jan 6 100, 187, 87, 200, 184, 134, 892 148,67
Skoupý Karel 6 243, 117, 120, 150, 127, 137, 894 149
Mrázek Karel 5 175, 0, 151, 169, 119, 147, 761 152,2
Koros Bedřich 6 194, 180, 157, 149, 143, 103, 926 154,33
Jirásko Michal 5 0, 156, 143, 184, 149, 176, 808 161,6
Tomiška Leoš 6 170, 190, 165, 182, 131, 136, 974 162,33
Neherová Martina 5 197, 106, 201, 156, 0, 160, 820 164
Pavlíček Martin 6 204, 208, 155, 143, 138, 146, 994 165,67
Krajčovič Ivan 6 176, 154, 200, 132, 178, 163, 1003 167,17
Veselovský Jiří 6 158, 146, 132, 238, 176, 197, 1047 174,5
Horák Martin 6 154, 174, 173, 201, 195, 187, 1084 180,67
Novotný René 6 240, 195, 169, 122, 167, 194, 1087 181,17
Janovský Radek 6 141, 209, 184, 223, 220, 183, 1160 193,33
Hanč Petr 5 186, 222, 189, 199, 199, 0, 995 199
Horák Štěpán 5 200, 201, 219, 198, 198, 0, 1016 203,2
Jirásko Ladislav 6 213, 241, 237, 144, 193, 257, 1285 214,17

^^^


Čas vs výška


Příjmení, jméno Letový čas ze 100 metrů Průměrná výška Průměrný letový čas Potřebná výška pro nalétání 10 minut
Malčík Radek 13:54,42 71,67 9:58 71,91
Novotný Radek 12:29,78 76 9:29,83 80,02
Hrubý Tomáš 9:20,92 83,17 7:46,5 106,97
ČÍP Mirek 7:55,78 112,83 8:56,83 126,11
Dušek Petr 7:15,87 116,17 8:26,33 137,66
Micka Jan 6:21,84 148,67 9:27,67 157,14
Čermák Vladimír 6:13,55 123,5 7:41,33 160,62
Kotula Miroslav 5:48,97 119,4 6:56,67 171,94
Krajčovič Ivan 5:16,85 167,17 8:49,67 189,37
Koros Bedřich 5:9,4 154,33 7:57,5 193,92
Skoupý Karel 4:48,93 149 7:10,5 207,67
Novotný René 4:19,06 181,17 7:49,33 231,61
Veselovský Jiří 4:16,45 174,5 7:27,5 233,97
Jirásko Michal 4:16,29 161,6 6:54,17 234,11
Pavlíček Martin 4:15,84 165,67 7:3,82999999999998 234,53
Mrázek Karel 4:4,74 152,2 6:12,5 245,15
Horák Martin 4:4,19 180,67 7:21,17 245,72
Tomiška Leoš 4:3,22 162,33 6:34,83 246,68
Jirásko Ladislav 3:39,84 214,17 7:50,83 272,92
Neherová Martina 3:30,87 164 5:45,83 284,53
Janovský Radek 3:30,6 193,33 6:47,17 284,89
Horák Štěpán 3:27,1 203,2 7:0,829999999999984 289,71
Hanč Petr 3:3,67 199 6:5,5 326,68
Nehera Petr 2:11,66 122,67 2:41,5 455,74

^^^



Software SORG V4 (c) 2012 - Aleš Krátký / www.RCSOFTWARE.cz / ales@sgames.cz Stoupak.cz - RCEK, RCEJ, RCEN, RCEO, F5J, FXJ, Eurocup ... / www.stoupak.cz