Kompletní přehled ze soutěže : RCEV - RCEV Plzeň I. - 07.06.2018 22:45:41

SORG V4 - www.RCSOFTWARE.cz / Aleš Krátký / ales@sgames.cz






Seznam zaregistrovaných soutěžících

# Příjmení, jméno Klub Stát Licence Frekvence 1. Kanál / 2. Kanál Věková kategorie
1 Hořejší Ivan   CZE  CZE-171-19  2,4 GHz 00(00) Senior 
2 Bartůněk Jaroslav   CZE  CZE-074-014  2,4 GHz 00(00) Senior 
3 Novotný Radek   CZE  CZE-1528  2,4 GHz 00(00) Senior 
4 Novotný René   CZE  CZE-1527  2,4 GHz 00(00) Junior 
5 Mrázek Karel   CZE  CZE-264-027  2,4 GHz 00(00) Senior 
6 Rudolf Vybíral   CZE  CZE-213-036  2,4 GHz 00(00) Senior 
7 Váňa Tomáš   CZE  CZE-074-150  2,4 GHz 00(00) Žák 
8 Váňa Jiří   CZE  CZE-074-050  2,4 GHz 00(00) Senior 
9 Vavřinec Václav   CZE  CZE-211-048  2,4 GHz 00(00) Senior 
10 Dušek Petr   CZE  CZE-232-003  2,4 GHz 00(00) Senior 
11 Tomiska Leos   CZE  CZE-232-18  2,4 GHz 00(00) Senior 

^^^


Výpis kanálů

2,4 GHz
Hořejší Ivan
Bartůněk Jaroslav
Novotný Radek
Novotný René
Mrázek Karel
Rudolf Vybíral
Váňa Tomáš
Váňa Jiří
Vavřinec Václav
Dušek Petr
Tomiska Leos
35 MHz
40 MHz
72 MHz

Kolizní kanály 35 MHz
Kolizní kanály 40 MHz
Kolizní kanály 72 MHz


Počet kolizních kanálů na 35 MHz
Počet kolizních kanálů na 40 MHz
Počet kolizních kanálů na 72 MHz

^^^


Rozlosování

Let č. - 1
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Váňa Jiří
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Rudolf Vybíral
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
-
Skupina 2 Váňa Tomáš
2,4 GHz
Vavřinec Václav
2,4 GHz
Tomiska Leos
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Hořejší Ivan
2,4 GHz

Let č. - 2
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Dušek Petr
2,4 GHz
Váňa Jiří
2,4 GHz
Váňa Tomáš
2,4 GHz
Rudolf Vybíral
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Tomiska Leos
2,4 GHz
Skupina 2 Mrázek Karel
2,4 GHz
Hořejší Ivan
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
- Vavřinec Václav
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz

Let č. - 3
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 - Tomiska Leos
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Hořejší Ivan
2,4 GHz
Rudolf Vybíral
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Skupina 2 Vavřinec Václav
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Váňa Tomáš
2,4 GHz
Váňa Jiří
2,4 GHz

Let č. - 4
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Tomiska Leos
2,4 GHz
- Vavřinec Václav
2,4 GHz
Váňa Tomáš
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Skupina 2 Váňa Jiří
2,4 GHz
Rudolf Vybíral
2,4 GHz
Hořejší Ivan
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz

Let č. - 5
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Dušek Petr
2,4 GHz
Tomiska Leos
2,4 GHz
Vavřinec Václav
2,4 GHz
Rudolf Vybíral
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Váňa Jiří
2,4 GHz
Skupina 2 Váňa Tomáš
2,4 GHz
- Hořejší Ivan
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz

Let č. - 6
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Rudolf Vybíral
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Vavřinec Václav
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Tomiska Leos
2,4 GHz
Váňa Jiří
2,4 GHz
Skupina 2 Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
- Váňa Tomáš
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Hořejší Ivan
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz

Let č. - 7
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Dušek Petr
2,4 GHz
Vavřinec Václav
2,4 GHz
Tomiska Leos
2,4 GHz
Rudolf Vybíral
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Váňa Jiří
2,4 GHz
Skupina 2 - Mrázek Karel
2,4 GHz
Hořejší Ivan
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Váňa Tomáš
2,4 GHz

^^^


'Kdo s kým'

Hořejší Ivan
Bartůněk Jaroslav
Novotný Radek
Novotný René
Mrázek Karel
Rudolf Vybíral
Váňa Tomáš
Váňa Jiří
Vavřinec Václav
Dušek Petr
Tomiska Leos
Hořejší Ivan X 6 1 4 5 2 4 1 2 3 2
Bartůněk Jaroslav 6 X 2 3 6 1 5 2 3 2 1
Novotný Radek 1 2 X 2 3 4 2 5 6 3 4
Novotný René 4 3 2 X 4 3 5 2 1 2 3
Mrázek Karel 5 6 3 4 X 2 4 3 2 1 0
Rudolf Vybíral 2 1 4 3 2 X 1 6 3 6 5
Váňa Tomáš 4 5 2 5 4 1 X 2 3 2 3
Váňa Jiří 1 2 5 2 3 6 2 X 4 5 4
Vavřinec Václav 2 3 6 1 2 3 3 4 X 4 5
Dušek Petr 3 2 3 2 1 6 2 5 4 X 6
Tomiska Leos 2 1 4 3 0 5 3 4 5 6 X

Výsledky základních kol

Kolo - 1 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Váňa Jiří

9:58
50
89
Mrázek Karel

9:36
0
86
Rudolf Vybíral

9:59
45
149
Novotný Radek

9:55
50
72
Novotný René

9:49
50
66
--
603,5 533 569,5 609 606 --
990,97 875,21 935,14 1000 995,07 --

Kolo - 1 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Váňa Tomáš

6:30
50
136
Vavřinec Václav

9:23
5
129
Tomiska Leos

6:36
50
86
Bartůněk Jaroslav

7:12
30
79
Dušek Petr

5:16
50
78
Hořejší Ivan

3:0
40
94
372 503,5 403 422,5 327 173
738,83 1000 800,4 839,13 649,45 343,59

Kolo - 2 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Dušek Petr

9:54
45
69
Váňa Jiří

9:59
50
81
Váňa Tomáš

9:45
50
131
Rudolf Vybíral

9:58
50
92
Novotný René

9:55
40
92
Tomiska Leos

9:58
45
133
604,5 608,5 569,5 602 589 576,5
993,43 1000 935,91 989,32 967,95 947,41

Kolo - 2 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Mrázek Karel

9:51
45
78
Hořejší Ivan

5:41
45
101
Bartůněk Jaroslav

9:55
45
125
-- Vavřinec Václav

9:45
40
196
Novotný Radek

9:55
45
74
597 335,5 577,5 -- 527 603
990,05 556,38 957,71 -- 873,96 1000

Kolo - 3 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
-- Tomiska Leos

9:59
40
111
Dušek Petr

9:53
45
65
Hořejší Ivan

9:46
50
146
Rudolf Vybíral

5:59
50
62
Novotný René

9:55
45
90
-- 583,5 605,5 563 378 595
-- 963,67 1000 929,81 624,28 982,66

Kolo - 3 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Vavřinec Václav

7:52
0
141
Mrázek Karel

9:54
50
101
Novotný Radek

8:2
0
68
Bartůněk Jaroslav

9:59
50
91
Váňa Tomáš

5:27
45
116
Váňa Jiří

5:26
50
78
401,5 593,5 448 603,5 314 337
665,29 983,43 742,34 1000 520,3 558,41

Kolo - 4 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Tomiska Leos

9:55
50
150
-- Vavřinec Václav

7:49
15
161
Váňa Tomáš

9:50
45
164
Novotný Radek

9:54
50
87
Novotný René

9:57
50
131
570 -- 403,5 553 600,5 581,5
949,21 -- 671,94 920,9 1000 968,36

Kolo - 4 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Váňa Jiří

9:58
35
117
Rudolf Vybíral

9:59
45
79
Hořejší Ivan

9:49
40
90
Dušek Petr

9:53
0
77
Bartůněk Jaroslav

1:13
0
40
Mrázek Karel

4:32
0
86
574,5 604,5 584 554,5 53 229
950,37 1000 966,09 917,29 87,68 378,83

Kolo - 5 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Dušek Petr

5:5
0
91
Tomiska Leos

6:2
45
150
Vavřinec Václav

6:27
0
143
Rudolf Vybíral

3:58
25
120
Novotný Radek

0:0
0
0
Váňa Jiří

7:49
50
51
259,5 332 315,5 203 0 493,5
525,84 672,75 639,31 411,35 0 1000

Kolo - 5 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Váňa Tomáš

8:6
40
189
-- Hořejší Ivan

9:56
40
142
Novotný René

2:59
45
72
Mrázek Karel

5:59
0
136
Bartůněk Jaroslav

9:56
50
113
431,5 -- 565 188 291 589,5
731,98 -- 958,44 318,91 493,64 1000

Kolo - 6 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Rudolf Vybíral

0:0
0
0
Dušek Petr

9:54
50
77
Vavřinec Václav

9:45
0
188
Novotný Radek

9:57
50
56
Tomiska Leos

9:57
40
95
Váňa Jiří

9:58
40
69
0 605,5 491 619 589,5 603,5
0 978,19 793,21 1000 952,34 974,96

Kolo - 6 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Bartůněk Jaroslav

6:0
50
108
-- Váňa Tomáš

8:32
50
150
Novotný René

9:55
50
148
Hořejší Ivan

9:43
40
135
Mrázek Karel

4:13
45
130
356 -- 487 571 555,5 233
623,47 -- 852,89 1000 972,85 408,06

Kolo - 7 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Dušek Petr

6:18
25
90
Vavřinec Václav

8:2
0
166
Tomiska Leos

5:28
50
97
Rudolf Vybíral

0:0
0
0
Novotný Radek

6:21
30
94
Váňa Jiří

4:13
50
114
358 399 329,5 0 364 246
897,24 1000 825,81 0 912,28 616,54

Kolo - 7 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
-- Mrázek Karel

9:53
0
149
Hořejší Ivan

9:46
50
150
Novotný René

9:52
50
127
Bartůněk Jaroslav

9:55
45
154
Váňa Tomáš

9:55
45
154
-- 518,5 561 578,5 563 563
-- 896,28 969,75 1000 973,21 973,21

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po základních kolech

Zákl. výsledky

poz. Jméno soutěžícího Klub Licence Frekvence Věková kategorie V teamu Stát přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo 7 Kolo pen
1 Novotný René CZE-1527 2,4 GHz 1 0 CZE 1000 5914,04 995,07
9:49 / 50 / 66
967,95
9:55 / 40 / 92
982,66
9:55 / 45 / 90
968,36
9:57 / 50 / 131
318,91
2:59 / 45 / 72
1000
9:55 / 50 / 148
1000
9:52 / 50 / 127
0
2 Novotný Radek CZE-1528 2,4 GHz 0 0 CZE 956,13 5654,62 1000
9:55 / 50 / 72
1000
9:55 / 45 / 74
742,34
8:2 / 0 / 68
1000
9:54 / 50 / 87
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:57 / 50 / 56
912,28
6:21 / 30 / 94
0
3 Váňa Jiří CZE-074-050 2,4 GHz 0 0 CZE 935,54 5532,84 990,97
9:58 / 50 / 89
1000
9:59 / 50 / 81
558,41
5:26 / 50 / 78
950,37
9:58 / 35 / 117
1000
7:49 / 50 / 51
974,96
9:58 / 40 / 69
616,54
4:13 / 50 / 114
0
4 Tomiska Leos CZE-232-18 2,4 GHz 0 0 CZE 919,65 5438,84 800,4
6:36 / 50 / 86
947,41
9:58 / 45 / 133
963,67
9:59 / 40 / 111
949,21
9:55 / 50 / 150
672,75
6:2 / 45 / 150
952,34
9:57 / 40 / 95
825,81
5:28 / 50 / 97
0
5 Dušek Petr CZE-232-003 2,4 GHz 0 0 CZE 919,1 5435,6 649,45
5:16 / 50 / 78
993,43
9:54 / 45 / 69
1000
9:53 / 45 / 65
917,29
9:53 / 0 / 77
525,84
5:5 / 0 / 91
978,19
9:54 / 50 / 77
897,24
6:18 / 25 / 90
0
6 Bartůněk Jaroslav CZE-074-014 2,4 GHz 0 0 CZE 911,99 5393,52 839,13
7:12 / 30 / 79
957,71
9:55 / 45 / 125
1000
9:59 / 50 / 91
87,68
1:13 / 0 / 40
1000
9:56 / 50 / 113
623,47
6:0 / 50 / 108
973,21
9:55 / 45 / 154
0
7 Hořejší Ivan CZE-171-19 2,4 GHz 0 0 CZE 905,19 5353,32 343,59
3:0 / 40 / 94
556,38
5:41 / 45 / 101
929,81
9:46 / 50 / 146
966,09
9:49 / 40 / 90
958,44
9:56 / 40 / 142
972,85
9:43 / 40 / 135
969,75
9:46 / 50 / 150
0
8 Váňa Tomáš CZE-074-150 2,4 GHz 2 0 CZE 871,44 5153,72 738,83
6:30 / 50 / 136
935,91
9:45 / 50 / 131
520,3
5:27 / 45 / 116
920,9
9:50 / 45 / 164
731,98
8:6 / 40 / 189
852,89
8:32 / 50 / 150
973,21
9:55 / 45 / 154
0
9 Vavřinec Václav CZE-211-048 2,4 GHz 0 0 CZE 846,19 5004,4 1000
9:23 / 5 / 129
873,96
9:45 / 40 / 196
665,29
7:52 / 0 / 141
671,94
7:49 / 15 / 161
639,31
6:27 / 0 / 143
793,21
9:45 / 0 / 188
1000
8:2 / 0 / 166
0
10 Mrázek Karel CZE-264-027 2,4 GHz 0 0 CZE 785,7 4646,67 875,21
9:36 / 0 / 86
990,05
9:51 / 45 / 78
983,43
9:54 / 50 / 101
378,83
4:32 / 0 / 86
493,64
5:59 / 0 / 136
408,06
4:13 / 45 / 130
896,28
9:53 / 0 / 149
0
11 Rudolf Vybíral CZE-213-036 2,4 GHz 0 0 CZE 669,61 3960,09 935,14
9:59 / 45 / 149
989,32
9:58 / 50 / 92
624,28
5:59 / 50 / 62
1000
9:59 / 45 / 79
411,35
3:58 / 25 / 120
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Výsledky finálových kol


OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po finálních kolech

Celkové výsledky
Zakl. pozice Jméno soutěžícího přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo 7 Kolo pen
1* Novotný René 1000 + 30 = 1030 5914,04 995,07
9:49 / 50 / 66
967,95
9:55 / 40 / 92
982,66
9:55 / 45 / 90
968,36
9:57 / 50 / 131
318,91
2:59 / 45 / 72
1000
9:55 / 50 / 148
1000
9:52 / 50 / 127
0
2* Novotný Radek 956,13 + 25 = 981,13 5654,62 1000
9:55 / 50 / 72
1000
9:55 / 45 / 74
742,34
8:2 / 0 / 68
1000
9:54 / 50 / 87
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:57 / 50 / 56
912,28
6:21 / 30 / 94
0
3* Váňa Jiří 935,54 + 20 = 955,54 5532,84 990,97
9:58 / 50 / 89
1000
9:59 / 50 / 81
558,41
5:26 / 50 / 78
950,37
9:58 / 35 / 117
1000
7:49 / 50 / 51
974,96
9:58 / 40 / 69
616,54
4:13 / 50 / 114
0
4* Tomiska Leos 919,65 + 15 = 934,65 5438,84 800,4
6:36 / 50 / 86
947,41
9:58 / 45 / 133
963,67
9:59 / 40 / 111
949,21
9:55 / 50 / 150
672,75
6:2 / 45 / 150
952,34
9:57 / 40 / 95
825,81
5:28 / 50 / 97
0
5* Dušek Petr 919,1 + 10 = 929,1 5435,6 649,45
5:16 / 50 / 78
993,43
9:54 / 45 / 69
1000
9:53 / 45 / 65
917,29
9:53 / 0 / 77
525,84
5:5 / 0 / 91
978,19
9:54 / 50 / 77
897,24
6:18 / 25 / 90
0
6* Bartůněk Jaroslav 911,99 + 5 = 916,99 5393,52 839,13
7:12 / 30 / 79
957,71
9:55 / 45 / 125
1000
9:59 / 50 / 91
87,68
1:13 / 0 / 40
1000
9:56 / 50 / 113
623,47
6:0 / 50 / 108
973,21
9:55 / 45 / 154
0
7 Hořejší Ivan 905,19 5353,32 343,59
3:0 / 40 / 94
556,38
5:41 / 45 / 101
929,81
9:46 / 50 / 146
966,09
9:49 / 40 / 90
958,44
9:56 / 40 / 142
972,85
9:43 / 40 / 135
969,75
9:46 / 50 / 150
0
8 Váňa Tomáš 871,44 5153,72 738,83
6:30 / 50 / 136
935,91
9:45 / 50 / 131
520,3
5:27 / 45 / 116
920,9
9:50 / 45 / 164
731,98
8:6 / 40 / 189
852,89
8:32 / 50 / 150
973,21
9:55 / 45 / 154
0
9 Vavřinec Václav 846,19 5004,4 1000
9:23 / 5 / 129
873,96
9:45 / 40 / 196
665,29
7:52 / 0 / 141
671,94
7:49 / 15 / 161
639,31
6:27 / 0 / 143
793,21
9:45 / 0 / 188
1000
8:2 / 0 / 166
0
10 Mrázek Karel 785,7 4646,67 875,21
9:36 / 0 / 86
990,05
9:51 / 45 / 78
983,43
9:54 / 50 / 101
378,83
4:32 / 0 / 86
493,64
5:59 / 0 / 136
408,06
4:13 / 45 / 130
896,28
9:53 / 0 / 149
0
11 Rudolf Vybíral 669,61 3960,09 935,14
9:59 / 45 / 149
989,32
9:58 / 50 / 92
624,28
5:59 / 50 / 62
1000
9:59 / 45 / 79
411,35
3:58 / 25 / 120
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Oficiální výsledovka s body



Výsledky

Kontakt - Jméno :721
Datum konání :3.6.2018
Kategorie :RCEV
Místo konání :Letiště LMK Plzeň JS
Číslo pořádajícího klubu (např CZE96)CZE123
Kontakt - Jméno :kontakt - jmeno
Kontakt - Adresa :kontakt adresa
Kontakt - Email :kontakt email
Kontakt - Telefon :kontakt - telefon
Pořadatel :LMK Plzeň JSl
Ředitel soutěže :Robert Jícha
Hlavní rozhodčí :Robert Jícha
Počasí :Polojasno, 26C, vitr do 3m/s.




Pořadí - všichni

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 Let č. 6 Let č. 7 body přepoč.
1* Novotný René CZE-1527 995,07
9:49 / 50 / 66
967,95
9:55 / 40 / 92
982,66
9:55 / 45 / 90
968,36
9:57 / 50 / 131
318,91
2:59 / 45 / 72
1000
9:55 / 50 / 148
1000
9:52 / 50 / 127
5914,04 1000 + 30 = 1030
2* Novotný Radek CZE-1528 1000
9:55 / 50 / 72
1000
9:55 / 45 / 74
742,34
8:2 / 0 / 68
1000
9:54 / 50 / 87
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:57 / 50 / 56
912,28
6:21 / 30 / 94
5654,62 956 + 25 = 981
3* Váňa Jiří CZE-074-050 990,97
9:58 / 50 / 89
1000
9:59 / 50 / 81
558,41
5:26 / 50 / 78
950,37
9:58 / 35 / 117
1000
7:49 / 50 / 51
974,96
9:58 / 40 / 69
616,54
4:13 / 50 / 114
5532,84 935 + 20 = 955
4* Tomiska Leos CZE-232-18 800,4
6:36 / 50 / 86
947,41
9:58 / 45 / 133
963,67
9:59 / 40 / 111
949,21
9:55 / 50 / 150
672,75
6:2 / 45 / 150
952,34
9:57 / 40 / 95
825,81
5:28 / 50 / 97
5438,84 919 + 15 = 934
5* Dušek Petr CZE-232-003 649,45
5:16 / 50 / 78
993,43
9:54 / 45 / 69
1000
9:53 / 45 / 65
917,29
9:53 / 0 / 77
525,84
5:5 / 0 / 91
978,19
9:54 / 50 / 77
897,24
6:18 / 25 / 90
5435,6 919 + 10 = 929
6* Bartůněk Jaroslav CZE-074-014 839,13
7:12 / 30 / 79
957,71
9:55 / 45 / 125
1000
9:59 / 50 / 91
87,68
1:13 / 0 / 40
1000
9:56 / 50 / 113
623,47
6:0 / 50 / 108
973,21
9:55 / 45 / 154
5393,52 911 + 5 = 916
7 Hořejší Ivan CZE-171-19 343,59
3:0 / 40 / 94
556,38
5:41 / 45 / 101
929,81
9:46 / 50 / 146
966,09
9:49 / 40 / 90
958,44
9:56 / 40 / 142
972,85
9:43 / 40 / 135
969,75
9:46 / 50 / 150
5353,32 905,19
8 Váňa Tomáš CZE-074-150 738,83
6:30 / 50 / 136
935,91
9:45 / 50 / 131
520,3
5:27 / 45 / 116
920,9
9:50 / 45 / 164
731,98
8:6 / 40 / 189
852,89
8:32 / 50 / 150
973,21
9:55 / 45 / 154
5153,72 871,44
9 Vavřinec Václav CZE-211-048 1000
9:23 / 5 / 129
873,96
9:45 / 40 / 196
665,29
7:52 / 0 / 141
671,94
7:49 / 15 / 161
639,31
6:27 / 0 / 143
793,21
9:45 / 0 / 188
1000
8:2 / 0 / 166
5004,4 846,19
10 Mrázek Karel CZE-264-027 875,21
9:36 / 0 / 86
990,05
9:51 / 45 / 78
983,43
9:54 / 50 / 101
378,83
4:32 / 0 / 86
493,64
5:59 / 0 / 136
408,06
4:13 / 45 / 130
896,28
9:53 / 0 / 149
4646,67 785,7
11 Rudolf Vybíral CZE-213-036 935,14
9:59 / 45 / 149
989,32
9:58 / 50 / 92
624,28
5:59 / 50 / 62
1000
9:59 / 45 / 79
411,35
3:58 / 25 / 120
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
3960,09 669,61

^^^


Pořadí klubů


Klub Členů Příjmení, jméno Součet Průměr

^^^


Pořadí týmů

Týmy Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
none 11 Hořejší Ivan, Bartůněk Jaroslav, Novotný Radek, Novotný René, Mrázek Karel, Rudolf Vybíral, Váňa Tomáš, Váňa Jiří, Vavřinec Václav, Dušek Petr, Tomiska Leos, 61533,28 5593,93

^^^


Přestnost přistání

Příjmení, jméno celkem přistání Součet Průměr
Novotný René 7 50 , 40 , 45 , 50 , 45 , 50 , 50 330 47,14
Váňa Jiří 7 50 , 50 , 50 , 35 , 50 , 40 , 50 325 46,43
Váňa Tomáš 7 50 , 50 , 45 , 45 , 40 , 50 , 45 325 46,43
Tomiska Leos 7 50 , 45 , 40 , 50 , 45 , 40 , 50 320 45,71
Hořejší Ivan 7 40 , 45 , 50 , 40 , 40 , 40 , 50 305 43,57
Bartůněk Jaroslav 7 30 , 45 , 50 , 0 , 50 , 50 , 45 270 38,57
Novotný Radek 7 50 , 45 , 0 , 50 , 0 , 50 , 30 225 32,14
Dušek Petr 7 50 , 45 , 45 , 0 , 0 , 50 , 25 215 30,71
Rudolf Vybíral 7 45 , 50 , 50 , 45 , 25 , 0 , 0 215 30,71
Mrázek Karel 7 0 , 45 , 50 , 0 , 0 , 45 , 0 140 20
Vavřinec Václav 7 5 , 40 , 0 , 15 , 0 , 0 , 0 60 8,57

^^^


Průměrná doba letu


Příjmení, jméno Počet záznamů Letové časy Celekem vteřin Průměrný letový čas
Novotný René 7 9:49,00, 9:55,00, 9:55,00, 9:57,00, 2:59,00, 9:55,00, 9:52,00, 3742 8:54,5700000000001
Vavřinec Václav 7 9:23,00, 9:45,00, 7:52,00, 7:49,00, 6:27,00, 9:45,00, 8:2,00, 3543 8:26,14
Váňa Tomáš 7 6:30,00, 9:45,00, 5:27,00, 9:50,00, 8:6,00, 8:32,00, 9:55,00, 3485 8:17,86
Tomiska Leos 7 6:36,00, 9:58,00, 9:59,00, 9:55,00, 6:2,00, 9:57,00, 5:28,00, 3475 8:16,43
Hořejší Ivan 7 3:0,00, 5:41,00, 9:46,00, 9:49,00, 9:56,00, 9:43,00, 9:46,00, 3461 8:14,43
Váňa Jiří 7 9:58,00, 9:59,00, 5:26,00, 9:58,00, 7:49,00, 9:58,00, 4:13,00, 3441 8:11,57
Dušek Petr 7 5:16,00, 9:54,00, 9:53,00, 9:53,00, 5:5,00, 9:54,00, 6:18,00, 3373 8:1,86000000000001
Bartůněk Jaroslav 7 7:12,00, 9:55,00, 9:59,00, 1:13,00, 9:56,00, 6:0,00, 9:55,00, 3250 7:44,29
Novotný Radek 7 9:55,00, 9:55,00, 8:2,00, 9:54,00, 0:0,00, 9:57,00, 6:21,00, 3244 7:43,43
Mrázek Karel 7 9:36,00, 9:51,00, 9:54,00, 4:32,00, 5:59,00, 4:13,00, 9:53,00, 3238 7:42,57
Rudolf Vybíral 7 9:59,00, 9:58,00, 5:59,00, 9:59,00, 3:58,00, 0:0,00, 0:0,00, 2393 5:41,86

^^^


Průměrná výška


Příjmení, jméno Počet záznamů Průměrná výška Výška celkem Průměrná výška
Novotný Radek 6 72, 74, 68, 87, 0, 56, 94, 451 75,17
Dušek Petr 7 78, 69, 65, 77, 91, 77, 90, 547 78,14
Váňa Jiří 7 89, 81, 78, 117, 51, 69, 114, 599 85,57
Rudolf Vybíral 5 149, 92, 62, 79, 120, 0, 0, 502 100,4
Bartůněk Jaroslav 7 79, 125, 91, 40, 113, 108, 154, 710 101,43
Novotný René 7 66, 92, 90, 131, 72, 148, 127, 726 103,71
Mrázek Karel 7 86, 78, 101, 86, 136, 130, 149, 766 109,43
Tomiska Leos 7 86, 133, 111, 150, 150, 95, 97, 822 117,43
Hořejší Ivan 7 94, 101, 146, 90, 142, 135, 150, 858 122,57
Váňa Tomáš 7 136, 131, 116, 164, 189, 150, 154, 1040 148,57
Vavřinec Václav 7 129, 196, 141, 161, 143, 188, 166, 1124 160,57

^^^


Čas vs výška


Příjmení, jméno Letový čas ze 100 metrů Průměrná výška Průměrný letový čas Potřebná výška pro nalétání 10 minut
Dušek Petr 10:16,64 78,14 8:1,86000000000001 97,3
Novotný Radek 10:16,53 75,17 7:43,43 97,32
Váňa Jiří 9:34,46 85,57 8:11,57 104,44
Novotný René 8:35,43 103,71 8:54,5700000000001 116,4
Bartůněk Jaroslav 7:37,75 101,43 7:44,29 131,08
Tomiska Leos 7:2,75 117,43 8:16,43 141,93
Mrázek Karel 7:2,72 109,43 7:42,57 141,94
Hořejší Ivan 6:43,38 122,57 8:14,43 148,74
Rudolf Vybíral 5:40,5 100,4 5:41,86 176,21
Váňa Tomáš 5:35,1 148,57 8:17,86 179,05
Vavřinec Václav 5:15,21 160,57 8:26,14 190,35

^^^



Software SORG V4 (c) 2012 - Aleš Krátký / www.RCSOFTWARE.cz / ales@sgames.cz Stoupak.cz - RCEK, RCEJ, RCEN, RCEO, F5J, FXJ, Eurocup ... / www.stoupak.cz