Kompletní přehled ze soutěže : RCEV - veřejná soutěž 703 - 24.8.2015 21:44:24

SORG V4 - www.RCSOFTWARE.cz / Aleš Krátký / ales@sgames.cz






Seznam zaregistrovaných soutěžících

# Příjmení, jméno Klub Stát Licence Frekvence 1. Kanál / 2. Kanál Věková kategorie
1 Kopecký Miroslav   CZE  CZE-077-408  2,4 GHz 00(00) Senior 
2 Kotula Miroslav   CZE  CZE-331-011  2,4 GHz 00(00) Senior 
3 Kubica Jan   CZE  CZE-395-033  2,4 GHz 00(00) Senior 
4 Micka Jan   CZE  CZE-074-013  2,4 GHz 00(00) Senior 
5 Mrázek Karel Bílá Tremesná KLoM  CZE  CZE-264-027  2,4 GHz 00(00) Senior 
6 Novotný Radek   CZE  CZE-008-013  2,4 GHz 00(00) Senior 
7 Perkovič Stanislav   CZE  CZE-008-001  2,4 GHz 00(00) Senior 
8 Rada Rudolf   CZE  CZE-071-011  2,4 GHz 00(00) Senior 
9 Váňa Jiří   CZE  CZE-074-050  2,4 GHz 00(00) Senior 
10 Veselý Jiří Duchcov    CZE-523-005  2,4 GHz 00(00) Senior 
11 Mihulka Jiří Ústí nad Labem    CZE-110-017  2,4 GHz 00(00) Senior 
12 Štern Pavel MK Severka    CZE-071-017  2,4 GHz 00(00) Senior 
13 Novotný René Chomutov    CZE-008-133  2,4 GHz 00(00) Žák 
14 Kubica Vojtěch     CZE-395-032  2,4 GHz 00(00) Senior 
15 Hrobař Jiří     CZE-070-006  35 MHz 66(4) Senior 

^^^


Výpis kanálů

2,4 GHz
Kopecký Miroslav
Kotula Miroslav
Kubica Jan
Micka Jan
Mrázek Karel
Novotný Radek
Perkovič Stanislav
Rada Rudolf
Váňa Jiří
Veselý Jiří
Mihulka Jiří
Štern Pavel
Novotný René
Kubica Vojtěch
35 MHz
Hrobař Jiří - 66
40 MHz
72 MHz

Kolizní kanály 35 MHz
Kolizní kanály 40 MHz
Kolizní kanály 72 MHz


Počet kolizních kanálů na 35 MHz
Počet kolizních kanálů na 40 MHz
Počet kolizních kanálů na 72 MHz

^^^


Rozlosování

Let č. - 1
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Kotula Miroslav
2,4 GHz
Veselý Jiří
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Skupina 2 Mihulka Jiří
2,4 GHz
Hrobař Jiří
35 MHz(66)
Kopecký Miroslav
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Kubica Vojtěch
2,4 GHz
Skupina 3 Rada Rudolf
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Štern Pavel
2,4 GHz
Váňa Jiří
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz

Let č. - 2
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Kotula Miroslav
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Mihulka Jiří
2,4 GHz
Skupina 2 Rada Rudolf
2,4 GHz
Kubica Vojtěch
2,4 GHz
Hrobař Jiří
35 MHz(66)
Kubica Jan
2,4 GHz
Veselý Jiří
2,4 GHz
Skupina 3 Štern Pavel
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Váňa Jiří
2,4 GHz
Kopecký Miroslav
2,4 GHz

Let č. - 3
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Rada Rudolf
2,4 GHz
Hrobař Jiří
35 MHz(66)
Kubica Jan
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Skupina 2 Micka Jan
2,4 GHz
Mihulka Jiří
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Veselý Jiří
2,4 GHz
Skupina 3 Mrázek Karel
2,4 GHz
Kopecký Miroslav
2,4 GHz
Štern Pavel
2,4 GHz
Váňa Jiří
2,4 GHz
Kubica Vojtěch
2,4 GHz

Let č. - 4
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Hrobař Jiří
35 MHz(66)
Novotný Radek
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
Skupina 2 Váňa Jiří
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Kopecký Miroslav
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Kubica Vojtěch
2,4 GHz
Skupina 3 Kubica Jan
2,4 GHz
Veselý Jiří
2,4 GHz
Mihulka Jiří
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Štern Pavel
2,4 GHz

Let č. - 5
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Rada Rudolf
2,4 GHz
Váňa Jiří
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Kopecký Miroslav
2,4 GHz
Skupina 2 Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Kubica Vojtěch
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Skupina 3 Novotný René
2,4 GHz
Mihulka Jiří
2,4 GHz
Štern Pavel
2,4 GHz
Hrobař Jiří
35 MHz(66)
Veselý Jiří
2,4 GHz

Let č. - 6
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Rada Rudolf
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Štern Pavel
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Kopecký Miroslav
2,4 GHz
Skupina 2 Kubica Vojtěch
2,4 GHz
Hrobař Jiří
35 MHz(66)
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Váňa Jiří
2,4 GHz
Skupina 3 Kubica Jan
2,4 GHz
Mihulka Jiří
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
Veselý Jiří
2,4 GHz

Let č. - 7
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Rada Rudolf
2,4 GHz
Váňa Jiří
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Štern Pavel
2,4 GHz
Hrobař Jiří
35 MHz(66)
Skupina 2 Micka Jan
2,4 GHz
Mihulka Jiří
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Kubica Vojtěch
2,4 GHz
Skupina 3 Kopecký Miroslav
2,4 GHz
Veselý Jiří
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz

^^^


'Kdo s kým'

Kopecký Miroslav
Kotula Miroslav
Kubica Jan
Micka Jan
Mrázek Karel
Novotný Radek
Perkovič Stanislav
Rada Rudolf
Váňa Jiří
Veselý Jiří
Mihulka Jiří
Štern Pavel
Novotný René
Kubica Vojtěch
Hrobař Jiří
Kopecký Miroslav X 2 2 1 2 3 1 2 4 1 1 3 2 3 1
Kotula Miroslav 2 X 2 2 2 2 4 2 3 1 2 0 1 3 2
Kubica Jan 2 2 X 1 1 2 1 4 2 4 2 2 2 1 2
Micka Jan 1 2 1 X 2 2 5 1 1 3 3 1 3 2 1
Mrázek Karel 2 2 1 2 X 3 3 2 2 2 2 4 0 2 1
Novotný Radek 3 2 2 2 3 X 2 3 0 1 2 1 2 2 3
Perkovič Stanislav 1 4 1 5 3 2 X 0 1 3 4 0 1 3 0
Rada Rudolf 2 2 4 1 2 3 0 X 3 1 0 3 2 1 4
Váňa Jiří 4 3 2 1 2 0 1 3 X 0 0 4 3 3 2
Veselý Jiří 1 1 4 3 2 1 3 1 0 X 4 2 3 1 2
Mihulka Jiří 1 2 2 3 2 2 4 0 0 4 X 2 2 2 2
Štern Pavel 3 0 2 1 4 1 0 3 4 2 2 X 3 1 2
Novotný René 2 1 2 3 0 2 1 2 3 3 2 3 X 1 3
Kubica Vojtěch 3 3 1 2 2 2 3 1 3 1 2 1 1 X 3
Hrobař Jiří 1 2 2 1 1 3 0 4 2 2 2 2 3 3 X

Výsledky základních kol

Kolo - 1 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Kotula Miroslav

7:54
50
167
Veselý Jiří

6:18
0
173
Micka Jan

5:29
0
116
Mrázek Karel

4:49
0
143
Perkovič Stanislav

6:7
50
113
440,5 291,5 271 217,5 360,5
1000 661,75 615,21 493,76 818,39

Kolo - 1 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Mihulka Jiří

8:46
45
129
Hrobař Jiří

7:54
40
196
Kopecký Miroslav

2:51
35
122
Novotný Radek

9:56
50
149
Kubica Vojtěch

7:59
40
178
506,5 416 145 571,5 430
886,26 727,91 253,72 1000 752,41

Kolo - 1 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Rada Rudolf

9:22
45
144
Kubica Jan

9:58
45
122
Štern Pavel

6:52
40
194
Váňa Jiří

9:57
40
135
Novotný René

9:57
45
185
535 582 355 569,5 549,5
919,24 1000 609,97 978,52 944,16

Kolo - 2 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Kotula Miroslav

9:55
50
141
Perkovič Stanislav

9:57
50
117
Mrázek Karel

9:58
45
143
Novotný Radek

9:57
45
112
Mihulka Jiří

9:50
50
117
574,5 588,5 571,5 586 581,5
976,21 1000 971,11 995,75 988,11

Kolo - 2 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Rada Rudolf

9:47
50
133
Kubica Vojtěch

9:56
50
158
Hrobař Jiří

7:55
50
195
Kubica Jan

4:58
50
152
Veselý Jiří

9:57
0
137
570,5 567 427,5 272 528,5
1000 993,87 749,34 476,77 926,38

Kolo - 2 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Štern Pavel

7:13
0
200
Micka Jan

9:55
45
158
Novotný René

9:59
0
181
Váňa Jiří

9:57
40
157
Kopecký Miroslav

0:0
0
0
333 561 508,5 558,5 0
593,58 1000 906,42 995,54 0

Kolo - 3 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Rada Rudolf

7:21
30
154
Hrobař Jiří

4:45
45
180
Kubica Jan

4:48
30
121
Kotula Miroslav

9:56
50
132
Novotný Radek

9:57
50
148
394 240 257,5 580 573
679,31 413,79 443,97 1000 987,93

Kolo - 3 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Micka Jan

0:0
0
0
Mihulka Jiří

8:5
10
123
Perkovič Stanislav

9:28
50
116
Novotný René

9:54
45
186
Veselý Jiří

7:58
50
164
0 433,5 560 546 446
0 774,11 1000 975 796,43

Kolo - 3 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Mrázek Karel

6:56
40
123
Kopecký Miroslav

0:0
0
0
Štern Pavel

9:49
15
140
Váňa Jiří

9:57
0
179
Kubica Vojtěch

9:56
35
179
394,5 0 534 507,5 541,5
728,53 0 986,15 937,21 1000

Kolo - 4 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Hrobař Jiří

9:2
50
182
Novotný Radek

9:57
50
145
Novotný René

9:55
40
218
Rada Rudolf

9:36
20
176
Micka Jan

9:56
50
152
501 574,5 481 508 570
872,06 1000 837,25 884,25 992,17

Kolo - 4 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Váňa Jiří

9:55
45
116
Perkovič Stanislav

9:54
50
99
Kopecký Miroslav

0:0
0
0
Kotula Miroslav

9:57
50
122
Kubica Vojtěch

9:56
40
201
582 594,5 0 586 533
978,97 1000 0 985,7 896,55

Kolo - 4 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Kubica Jan

5:36
50
98
Veselý Jiří

9:56
50
206
Mihulka Jiří

9:47
50
132
Mrázek Karel

9:54
45
169
Štern Pavel

9:48
35
168
337 528 571 554,5 539
590,19 924,69 1000 971,1 943,96

Kolo - 5 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Rada Rudolf

5:33
50
178
Váňa Jiří

7:23
50
147
Kotula Miroslav

6:50
50
144
Kubica Jan

2:38
50
95
Kopecký Miroslav

0:0
0
0
294 419,5 388 160,5 0
700,83 1000 924,91 382,6 0

Kolo - 5 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Perkovič Stanislav

5:7
45
121
Kubica Vojtěch

5:51
40
202
Mrázek Karel

5:44
45
168
Micka Jan

5:3
20
155
Novotný Radek

6:36
45
174
291,5 285 305 245,5 354
823,45 805,08 861,58 693,5 1000

Kolo - 5 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Novotný René

9:51
45
207
Mihulka Jiří

9:43
45
139
Štern Pavel

7:55
25
212
Hrobař Jiří

9:10
25
195
Veselý Jiří

9:55
40
159
515 558,5 364 477,5 555,5
922,11 1000 651,75 854,97 994,63

Kolo - 6 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Rada Rudolf

0:0
0
0
Novotný Radek

6:46
50
153
Štern Pavel

0:0
0
0
Mrázek Karel

4:43
40
145
Kopecký Miroslav

0:0
0
0
0 379,5 0 250,5 0
0 1000 0 660,08 0

Kolo - 6 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Kubica Vojtěch

5:22
45
192
Hrobař Jiří

4:8
45
182
Kotula Miroslav

6:37
50
165
Novotný René

4:59
50
214
Váňa Jiří

4:39
45
154
271 202 364,5 207 247
743,48 554,18 1000 567,9 677,64

Kolo - 6 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Kubica Jan

6:29
50
164
Mihulka Jiří

6:27
45
117
Perkovič Stanislav

6:58
40
134
Micka Jan

9:56
45
237
Veselý Jiří

9:35
50
198
357 373,5 391 430 526
678,71 710,08 743,35 817,49 1000

Kolo - 7 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Rada Rudolf

9:38
50
185
Váňa Jiří

8:13
50
142
Mrázek Karel

7:17
0
175
Štern Pavel

7:41
0
159
Hrobař Jiří

7:28
0
169
535,5 472 349,5 381,5 363,5
1000 881,42 652,66 712,42 678,8

Kolo - 7 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Micka Jan

6:52
0
130
Mihulka Jiří

4:29
45
120
Kotula Miroslav

9:57
50
153
Perkovič Stanislav

9:57
50
146
Kubica Vojtěch

9:59
0
194
347 254 570,5 574 502
604,53 442,51 993,9 1000 874,56

Kolo - 7 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Kopecký Miroslav

0:0
0
0
Veselý Jiří

5:26
45
182
Kubica Jan

5:34
50
141
Novotný Radek

5:56
50
211
Novotný René

5:25
45
206
0 280 313,5 273 252
0 893,14 1000 870,81 803,83

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po základních kolech

Zákl. výsledky

poz. Jméno soutěžícího Klub Licence Frekvence Věková kategorie V teamu Stát přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo 7 Kolo pen
1 Novotný Radek CZE-008-013 2,4 GHz 0 0 CZE 1000 5983,68 1000
9:56 / 50 / 149
995,75
9:57 / 45 / 112
987,93
9:57 / 50 / 148
1000
9:57 / 50 / 145
1000
6:36 / 45 / 174
1000
6:46 / 50 / 153
870,81
5:56 / 50 / 211
0
2 Kotula Miroslav CZE-331-011 2,4 GHz 0 0 CZE 995,34 5955,81 1000
7:54 / 50 / 167
976,21
9:55 / 50 / 141
1000
9:56 / 50 / 132
985,7
9:57 / 50 / 122
924,91
6:50 / 50 / 144
1000
6:37 / 50 / 165
993,9
9:57 / 50 / 153
0
3 Váňa Jiří CZE-074-050 2,4 GHz 0 0 CZE 964,57 5771,66 978,52
9:57 / 40 / 135
995,54
9:57 / 40 / 157
937,21
9:57 / 0 / 179
978,97
9:55 / 45 / 116
1000
7:23 / 50 / 147
677,64
4:39 / 45 / 154
881,42
8:13 / 50 / 142
0
4 Perkovič Stanislav CZE-008-001 2,4 GHz 0 0 CZE 942,87 5641,84 818,39
6:7 / 50 / 113
1000
9:57 / 50 / 117
1000
9:28 / 50 / 116
1000
9:54 / 50 / 99
823,45
5:7 / 45 / 121
743,35
6:58 / 40 / 134
1000
9:57 / 50 / 146
0
5 Veselý Jiří Duchcov CZE-523-005 2,4 GHz 0 0 925,06 5535,27 661,75
6:18 / 0 / 173
926,38
9:57 / 0 / 137
796,43
7:58 / 50 / 164
924,69
9:56 / 50 / 206
994,63
9:55 / 40 / 159
1000
9:35 / 50 / 198
893,14
5:26 / 45 / 182
0
6 Novotný René Chomutov CZE-008-133 2,4 GHz 2 0 900,58 5388,77 944,16
9:57 / 45 / 185
906,42
9:59 / 0 / 181
975
9:54 / 45 / 186
837,25
9:55 / 40 / 218
922,11
9:51 / 45 / 207
567,9
4:59 / 50 / 214
803,83
5:25 / 45 / 206
0
7 Mihulka Jiří Ústí nad Labem CZE-110-017 2,4 GHz 0 0 895,53 5358,56 886,26
8:46 / 45 / 129
988,11
9:50 / 50 / 117
774,11
8:5 / 10 / 123
1000
9:47 / 50 / 132
1000
9:43 / 45 / 139
710,08
6:27 / 45 / 117
442,51
4:29 / 45 / 120
0
8 Kubica Vojtěch CZE-395-032 2,4 GHz 0 0 889,5 5322,47 752,41
7:59 / 40 / 178
993,87
9:56 / 50 / 158
1000
9:56 / 35 / 179
896,55
9:56 / 40 / 201
805,08
5:51 / 40 / 202
743,48
5:22 / 45 / 192
874,56
9:59 / 0 / 194
0
9 Rada Rudolf CZE-071-011 2,4 GHz 0 0 CZE 866,29 5183,63 919,24
9:22 / 45 / 144
1000
9:47 / 50 / 133
679,31
7:21 / 30 / 154
884,25
9:36 / 20 / 176
700,83
5:33 / 50 / 178
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:38 / 50 / 185
0
10 Mrázek Karel Bílá Tremesná KLoM CZE-264-027 2,4 GHz 0 0 CZE 809,71 4845,06 493,76
4:49 / 0 / 143
971,11
9:58 / 45 / 143
728,53
6:56 / 40 / 123
971,1
9:54 / 45 / 169
861,58
5:44 / 45 / 168
660,08
4:43 / 40 / 145
652,66
7:17 / 0 / 175
0
11 Micka Jan CZE-074-013 2,4 GHz 0 0 CZE 789,3 4722,9 615,21
5:29 / 0 / 116
1000
9:55 / 45 / 158
0
0:0 / 0 / 0
992,17
9:56 / 50 / 152
693,5
5:3 / 20 / 155
817,49
9:56 / 45 / 237
604,53
6:52 / 0 / 130
0
12 Štern Pavel MK Severka CZE-071-017 2,4 GHz 0 0 751,68 4497,83 609,97
6:52 / 40 / 194
593,58
7:13 / 0 / 200
986,15
9:49 / 15 / 140
943,96
9:48 / 35 / 168
651,75
7:55 / 25 / 212
0
0:0 / 0 / 0
712,42
7:41 / 0 / 159
0
13 Hrobař Jiří CZE-070-006 35 MHz 0 0 741,56 4437,26 727,91
7:54 / 40 / 196
749,34
7:55 / 50 / 195
413,79
4:45 / 45 / 180
872,06
9:2 / 50 / 182
854,97
9:10 / 25 / 195
554,18
4:8 / 45 / 182
678,8
7:28 / 0 / 169
0
14 Kubica Jan CZE-395-033 2,4 GHz 0 0 CZE 700,18 4189,64 1000
9:58 / 45 / 122
476,77
4:58 / 50 / 152
443,97
4:48 / 30 / 121
590,19
5:36 / 50 / 98
382,6
2:38 / 50 / 95
678,71
6:29 / 50 / 164
1000
5:34 / 50 / 141
0
15 Kopecký Miroslav CZE-077-408 2,4 GHz 0 0 CZE 42,4 253,72 253,72
2:51 / 35 / 122
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Výsledky finálových kol


OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po finálních kolech

Celkové výsledky
Zakl. pozice Jméno soutěžícího přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo 7 Kolo pen
1* Novotný Radek 1000 + 30 = 1030 5983,68 1000
9:56 / 50 / 149
995,75
9:57 / 45 / 112
987,93
9:57 / 50 / 148
1000
9:57 / 50 / 145
1000
6:36 / 45 / 174
1000
6:46 / 50 / 153
870,81
5:56 / 50 / 211
0
2* Kotula Miroslav 995,34 + 25 = 1020,34 5955,81 1000
7:54 / 50 / 167
976,21
9:55 / 50 / 141
1000
9:56 / 50 / 132
985,7
9:57 / 50 / 122
924,91
6:50 / 50 / 144
1000
6:37 / 50 / 165
993,9
9:57 / 50 / 153
0
3* Váňa Jiří 964,57 + 20 = 984,57 5771,66 978,52
9:57 / 40 / 135
995,54
9:57 / 40 / 157
937,21
9:57 / 0 / 179
978,97
9:55 / 45 / 116
1000
7:23 / 50 / 147
677,64
4:39 / 45 / 154
881,42
8:13 / 50 / 142
0
4* Perkovič Stanislav 942,87 + 15 = 957,87 5641,84 818,39
6:7 / 50 / 113
1000
9:57 / 50 / 117
1000
9:28 / 50 / 116
1000
9:54 / 50 / 99
823,45
5:7 / 45 / 121
743,35
6:58 / 40 / 134
1000
9:57 / 50 / 146
0
5* Veselý Jiří 925,06 + 10 = 935,06 5535,27 661,75
6:18 / 0 / 173
926,38
9:57 / 0 / 137
796,43
7:58 / 50 / 164
924,69
9:56 / 50 / 206
994,63
9:55 / 40 / 159
1000
9:35 / 50 / 198
893,14
5:26 / 45 / 182
0
6* Novotný René 900,58 + 5 = 905,58 5388,77 944,16
9:57 / 45 / 185
906,42
9:59 / 0 / 181
975
9:54 / 45 / 186
837,25
9:55 / 40 / 218
922,11
9:51 / 45 / 207
567,9
4:59 / 50 / 214
803,83
5:25 / 45 / 206
0
7* Mihulka Jiří 895,53 5358,56 886,26
8:46 / 45 / 129
988,11
9:50 / 50 / 117
774,11
8:5 / 10 / 123
1000
9:47 / 50 / 132
1000
9:43 / 45 / 139
710,08
6:27 / 45 / 117
442,51
4:29 / 45 / 120
0
8* Kubica Vojtěch 889,5 5322,47 752,41
7:59 / 40 / 178
993,87
9:56 / 50 / 158
1000
9:56 / 35 / 179
896,55
9:56 / 40 / 201
805,08
5:51 / 40 / 202
743,48
5:22 / 45 / 192
874,56
9:59 / 0 / 194
0
9* Rada Rudolf 866,29 5183,63 919,24
9:22 / 45 / 144
1000
9:47 / 50 / 133
679,31
7:21 / 30 / 154
884,25
9:36 / 20 / 176
700,83
5:33 / 50 / 178
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:38 / 50 / 185
0
10* Mrázek Karel 809,71 4845,06 493,76
4:49 / 0 / 143
971,11
9:58 / 45 / 143
728,53
6:56 / 40 / 123
971,1
9:54 / 45 / 169
861,58
5:44 / 45 / 168
660,08
4:43 / 40 / 145
652,66
7:17 / 0 / 175
0
11 Micka Jan 789,3 4722,9 615,21
5:29 / 0 / 116
1000
9:55 / 45 / 158
0
0:0 / 0 / 0
992,17
9:56 / 50 / 152
693,5
5:3 / 20 / 155
817,49
9:56 / 45 / 237
604,53
6:52 / 0 / 130
0
12 Štern Pavel 751,68 4497,83 609,97
6:52 / 40 / 194
593,58
7:13 / 0 / 200
986,15
9:49 / 15 / 140
943,96
9:48 / 35 / 168
651,75
7:55 / 25 / 212
0
0:0 / 0 / 0
712,42
7:41 / 0 / 159
0
13 Hrobař Jiří 741,56 4437,26 727,91
7:54 / 40 / 196
749,34
7:55 / 50 / 195
413,79
4:45 / 45 / 180
872,06
9:2 / 50 / 182
854,97
9:10 / 25 / 195
554,18
4:8 / 45 / 182
678,8
7:28 / 0 / 169
0
14 Kubica Jan 700,18 4189,64 1000
9:58 / 45 / 122
476,77
4:58 / 50 / 152
443,97
4:48 / 30 / 121
590,19
5:36 / 50 / 98
382,6
2:38 / 50 / 95
678,71
6:29 / 50 / 164
1000
5:34 / 50 / 141
0
15 Kopecký Miroslav 42,4 253,72 253,72
2:51 / 35 / 122
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Oficiální výsledovka s body



Výsledky

Kontakt - Jméno :703
Datum konání :22.08.2015
Kategorie :RCEV
Místo konání :Modelpark Suché
Číslo pořádajícího klubu (např CZE96)CZE123
Kontakt - Jméno :kontakt - jmeno
Kontakt - Adresa :kontakt adresa
Kontakt - Email :kontakt email
Kontakt - Telefon :kontakt - telefon
Pořadatel :MK Severka
Ředitel soutěže :Čěněk Šlapák
Hlavní rozhodčí :
Počasí :Slunečno vítr 0-3 m/s




Pořadí - všichni

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 Let č. 6 Let č. 7 body přepoč.
1* Novotný Radek CZE-008-013 1000
9:56 / 50 / 149
995,75
9:57 / 45 / 112
987,93
9:57 / 50 / 148
1000
9:57 / 50 / 145
1000
6:36 / 45 / 174
1000
6:46 / 50 / 153
870,81
5:56 / 50 / 211
5983,68 1000 + 30 = 1030
2* Kotula Miroslav CZE-331-011 1000
7:54 / 50 / 167
976,21
9:55 / 50 / 141
1000
9:56 / 50 / 132
985,7
9:57 / 50 / 122
924,91
6:50 / 50 / 144
1000
6:37 / 50 / 165
993,9
9:57 / 50 / 153
5955,81 995 + 25 = 1020
3* Váňa Jiří CZE-074-050 978,52
9:57 / 40 / 135
995,54
9:57 / 40 / 157
937,21
9:57 / 0 / 179
978,97
9:55 / 45 / 116
1000
7:23 / 50 / 147
677,64
4:39 / 45 / 154
881,42
8:13 / 50 / 142
5771,66 964 + 20 = 984
4* Perkovič Stanislav CZE-008-001 818,39
6:7 / 50 / 113
1000
9:57 / 50 / 117
1000
9:28 / 50 / 116
1000
9:54 / 50 / 99
823,45
5:7 / 45 / 121
743,35
6:58 / 40 / 134
1000
9:57 / 50 / 146
5641,84 942 + 15 = 957
5* Veselý Jiří Duchcov CZE-523-005 661,75
6:18 / 0 / 173
926,38
9:57 / 0 / 137
796,43
7:58 / 50 / 164
924,69
9:56 / 50 / 206
994,63
9:55 / 40 / 159
1000
9:35 / 50 / 198
893,14
5:26 / 45 / 182
5535,27 925 + 10 = 935
6* Novotný René Chomutov CZE-008-133 944,16
9:57 / 45 / 185
906,42
9:59 / 0 / 181
975
9:54 / 45 / 186
837,25
9:55 / 40 / 218
922,11
9:51 / 45 / 207
567,9
4:59 / 50 / 214
803,83
5:25 / 45 / 206
5388,77 900 + 5 = 905
7* Mihulka Jiří Ústí nad Labem CZE-110-017 886,26
8:46 / 45 / 129
988,11
9:50 / 50 / 117
774,11
8:5 / 10 / 123
1000
9:47 / 50 / 132
1000
9:43 / 45 / 139
710,08
6:27 / 45 / 117
442,51
4:29 / 45 / 120
5358,56 895,53
8* Kubica Vojtěch CZE-395-032 752,41
7:59 / 40 / 178
993,87
9:56 / 50 / 158
1000
9:56 / 35 / 179
896,55
9:56 / 40 / 201
805,08
5:51 / 40 / 202
743,48
5:22 / 45 / 192
874,56
9:59 / 0 / 194
5322,47 889,5
9* Rada Rudolf CZE-071-011 919,24
9:22 / 45 / 144
1000
9:47 / 50 / 133
679,31
7:21 / 30 / 154
884,25
9:36 / 20 / 176
700,83
5:33 / 50 / 178
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:38 / 50 / 185
5183,63 866,29
10* Mrázek Karel Bílá Tremesná KLoM CZE-264-027 493,76
4:49 / 0 / 143
971,11
9:58 / 45 / 143
728,53
6:56 / 40 / 123
971,1
9:54 / 45 / 169
861,58
5:44 / 45 / 168
660,08
4:43 / 40 / 145
652,66
7:17 / 0 / 175
4845,06 809,71
11 Micka Jan CZE-074-013 615,21
5:29 / 0 / 116
1000
9:55 / 45 / 158
0
0:0 / 0 / 0
992,17
9:56 / 50 / 152
693,5
5:3 / 20 / 155
817,49
9:56 / 45 / 237
604,53
6:52 / 0 / 130
4722,9 789,3
12 Štern Pavel MK Severka CZE-071-017 609,97
6:52 / 40 / 194
593,58
7:13 / 0 / 200
986,15
9:49 / 15 / 140
943,96
9:48 / 35 / 168
651,75
7:55 / 25 / 212
0
0:0 / 0 / 0
712,42
7:41 / 0 / 159
4497,83 751,68
13 Hrobař Jiří CZE-070-006 727,91
7:54 / 40 / 196
749,34
7:55 / 50 / 195
413,79
4:45 / 45 / 180
872,06
9:2 / 50 / 182
854,97
9:10 / 25 / 195
554,18
4:8 / 45 / 182
678,8
7:28 / 0 / 169
4437,26 741,56
14 Kubica Jan CZE-395-033 1000
9:58 / 45 / 122
476,77
4:58 / 50 / 152
443,97
4:48 / 30 / 121
590,19
5:36 / 50 / 98
382,6
2:38 / 50 / 95
678,71
6:29 / 50 / 164
1000
5:34 / 50 / 141
4189,64 700,18
15 Kopecký Miroslav CZE-077-408 253,72
2:51 / 35 / 122
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
253,72 42,4

^^^


Pořadí klubů


Klub Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
Duchcov 1 Veselý Jiří, 6197,02 6197,02
Chomutov 1 Novotný René, 5956,67 5956,67
Ústí nad Labem 1 Mihulka Jiří, 5801,07 5801,07
Bílá Tremesná KLoM 1 Mrázek Karel, 5338,82 5338,82
MK Severka 1 Štern Pavel, 4497,83 4497,83

^^^


Pořadí týmů

Týmy Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
none 15 Kopecký Miroslav, Kotula Miroslav, Kubica Jan, Micka Jan, Mrázek Karel, Novotný Radek, Perkovič Stanislav, Rada Rudolf, Váňa Jiří, Veselý Jiří, Mihulka Jiří, Štern Pavel, Novotný René, Kubica Vojtěch, Hrobař Jiří, 80010,6 5334,04

^^^


Přestnost přistání

Příjmení, jméno celkem přistání Součet Průměr
Kotula Miroslav 7 50 , 50 , 50 , 50 , 50 , 50 , 50 350 50
Novotný Radek 7 50 , 45 , 50 , 50 , 45 , 50 , 50 340 48,57
Perkovič Stanislav 7 50 , 50 , 50 , 50 , 45 , 40 , 50 335 47,86
Kubica Jan 7 45 , 50 , 30 , 50 , 50 , 50 , 50 325 46,43
Mihulka Jiří 7 45 , 50 , 10 , 50 , 45 , 45 , 45 290 41,43
Rada Rudolf 6 45 , 50 , 30 , 20 , 50 , 50 245 40,83
Novotný René 7 45 , 0 , 45 , 40 , 45 , 50 , 45 270 38,57
Váňa Jiří 7 40 , 40 , 0 , 45 , 50 , 45 , 50 270 38,57
Hrobař Jiří 7 40 , 50 , 45 , 50 , 25 , 45 , 0 255 36,43
Kubica Vojtěch 7 40 , 50 , 35 , 40 , 40 , 45 , 0 250 35,71
Veselý Jiří 7 0 , 0 , 50 , 50 , 40 , 50 , 45 235 33,57
Mrázek Karel 7 0 , 45 , 40 , 45 , 45 , 40 , 0 215 30,71
Micka Jan 6 0 , 45 , 50 , 20 , 45 , 0 160 26,67
Štern Pavel 6 40 , 0 , 15 , 35 , 25 , 0 115 19,17
Kopecký Miroslav 2 35 , 0 35 17,5

^^^


Průměrná doba letu


Příjmení, jméno Počet záznamů Letové časy Celekem vteřin Průměrný letový čas
Kotula Miroslav 7 7:54,00, 9:55,00, 9:56,00, 9:57,00, 6:50,00, 6:37,00, 9:57,00, 3666 8:43,71
Váňa Jiří 7 9:57,00, 9:57,00, 9:57,00, 9:55,00, 7:23,00, 4:39,00, 8:13,00, 3601 8:34,43
Novotný René 7 9:57,00, 9:59,00, 9:54,00, 9:55,00, 9:51,00, 4:59,00, 5:25,00, 3600 8:34,29
Rada Rudolf 6 9:22,00, 9:47,00, 7:21,00, 9:36,00, 5:33,00, 9:38,00, 3077 8:32,83
Veselý Jiří 7 6:18,00, 9:57,00, 7:58,00, 9:56,00, 9:55,00, 9:35,00, 5:26,00, 3545 8:26,43
Novotný Radek 7 9:56,00, 9:57,00, 9:57,00, 9:57,00, 6:36,00, 6:46,00, 5:56,00, 3545 8:26,43
Kubica Vojtěch 7 7:59,00, 9:56,00, 9:56,00, 9:56,00, 5:51,00, 5:22,00, 9:59,00, 3539 8:25,57
Štern Pavel 6 6:52,00, 7:13,00, 9:49,00, 9:48,00, 7:55,00, 7:41,00, 2958 8:13
Perkovič Stanislav 7 6:7,00, 9:57,00, 9:28,00, 9:54,00, 5:7,00, 6:58,00, 9:57,00, 3448 8:12,57
Mihulka Jiří 7 8:46,00, 9:50,00, 8:5,00, 9:47,00, 9:43,00, 6:27,00, 4:29,00, 3427 8:9,56999999999999
Micka Jan 6 5:29,00, 9:55,00, 9:56,00, 5:3,00, 9:56,00, 6:52,00, 2831 7:51,83
Hrobař Jiří 7 7:54,00, 7:55,00, 4:45,00, 9:2,00, 9:10,00, 4:8,00, 7:28,00, 3022 7:11,71
Mrázek Karel 7 4:49,00, 9:58,00, 6:56,00, 9:54,00, 5:44,00, 4:43,00, 7:17,00, 2961 7:3
Kubica Jan 7 9:58,00, 4:58,00, 4:48,00, 5:36,00, 2:38,00, 6:29,00, 5:34,00, 2401 5:43
Kopecký Miroslav 2 2:51,00, 0:0,00, 171 1:25,5

^^^


Průměrná výška


Příjmení, jméno Počet záznamů Průměrná výška Výška celkem Průměrná výška
Perkovič Stanislav 7 113, 117, 116, 99, 121, 134, 146, 846 120,86
Kopecký Miroslav 1 122, 0, 122 122
Mihulka Jiří 7 129, 117, 123, 132, 139, 117, 120, 877 125,29
Kubica Jan 7 122, 152, 121, 98, 95, 164, 141, 893 127,57
Kotula Miroslav 7 167, 141, 132, 122, 144, 165, 153, 1024 146,29
Váňa Jiří 7 135, 157, 179, 116, 147, 154, 142, 1030 147,14
Mrázek Karel 7 143, 143, 123, 169, 168, 145, 175, 1066 152,29
Novotný Radek 7 149, 112, 148, 145, 174, 153, 211, 1092 156
Micka Jan 6 116, 158, 152, 155, 237, 130, 948 158
Rada Rudolf 6 144, 133, 154, 176, 178, 185, 970 161,67
Veselý Jiří 7 173, 137, 164, 206, 159, 198, 182, 1219 174,14
Štern Pavel 6 194, 200, 140, 168, 212, 159, 1073 178,83
Hrobař Jiří 7 196, 195, 180, 182, 195, 182, 169, 1299 185,57
Kubica Vojtěch 7 178, 158, 179, 201, 202, 192, 194, 1304 186,29
Novotný René 7 185, 181, 186, 218, 207, 214, 206, 1397 199,57

^^^


Čas vs výška


Příjmení, jméno Letový čas ze 100 metrů Průměrná výška Průměrný letový čas Potřebná výška pro nalétání 10 minut
Perkovič Stanislav 6:47,57 120,86 8:12,57 147,22
Mihulka Jiří 6:30,76 125,29 8:9,56999999999999 153,55
Kotula Miroslav 5:58,01 146,29 8:43,71 167,6
Váňa Jiří 5:49,61 147,14 8:34,43 171,62
Novotný Radek 5:24,63 156 8:26,43 184,82
Rada Rudolf 5:17,22 161,67 8:32,83 189,15
Micka Jan 4:58,63 158 7:51,83 200,92
Veselý Jiří 4:50,81 174,14 8:26,43 206,32
Mrázek Karel 4:37,77 152,29 7:3 216,01
Štern Pavel 4:35,68 178,83 8:13 217,64
Kubica Vojtěch 4:31,4 186,29 8:25,57 221,08
Kubica Jan 4:28,87 127,57 5:43 223,15
Novotný René 4:17,7 199,57 8:34,29 232,83
Hrobař Jiří 3:52,64 185,57 7:11,71 257,91
Kopecký Miroslav 1:10,08 122 1:25,5 856,14

^^^



Software SORG V4 (c) 2012 - Aleš Krátký / www.RCSOFTWARE.cz / ales@sgames.cz Stoupak.cz - RCEK, RCEJ, RCEN, RCEO, F5J, FXJ, Eurocup ... / www.stoupak.cz