Kompletní přehled ze soutěže : RCEV 2014-08-06 Chomutov - 6.9.2014 18:35:25

SORG V4 - www.RCSOFTWARE.cz / Aleš Krátký / ales@sgames.cz






Seznam zaregistrovaných soutěžících

# Příjmení, jméno Klub Stát Licence Frekvence 1. Kanál / 2. Kanál Věková kategorie
1 Novotný Radek   CZE  CZE-008-013  2,4 GHz 00(00) Senior 
2 Kučera Miroslav   CZE  CZE-008-004  2,4 GHz 00(00) Senior 
3 Mrázek Karel   CZE  CZE-264-027  2,4 GHz 00(00) Senior 
4 Veselý Jiří   CZE  CZE-523-5  2,4 GHz 00(00) Senior 
5 Žampach Roman   CZE  CZE-523-001  2,4 GHz 00(00) Senior 
6 Kamenský Jaromír   CZE  CZE-204-040  2,4 GHz 00(00) Senior 
7 Fiedler Josef   CZE  CZE-204-041  2,4 GHz 00(00) Senior 
8 Veselovský Jiří   CZE  CZE-213-020  2,4 GHz 00(00) Senior 
9 Beran Petr   CZE  CZE-71-02  35 MHz 78(0) Senior 
10 Váňa Jiří   CZE  CZE-074-050  2,4 GHz 00(00) Senior 
11 Chalupník Milan   CZE  CZE-442-036  2,4 GHz 00(00) Senior 
12 Rada Rudolf   CZE  CZE-071-011  2,4 GHz 00(00) Senior 
13 Kubica Jan   CZE  CZE-395-033  2,4 GHz 00(00) Senior 
14 Dušek Petr   CZE  CZE-232-003  2,4 GHz 00(00) Senior 
15 Novotný Luděk   CZE  CZE-008-014  2,4 GHz 00(00) Senior 
16 Petřík Josef Chomutov  CZE  CZE-008-003  2,4 GHz 00(00) Senior 

^^^


Výpis kanálů

2,4 GHz
Novotný Radek
Kučera Miroslav
Mrázek Karel
Veselý Jiří
Žampach Roman
Kamenský Jaromír
Fiedler Josef
Veselovský Jiří
Váňa Jiří
Chalupník Milan
Rada Rudolf
Kubica Jan
Dušek Petr
Novotný Luděk
Petřík Josef
35 MHz
Beran Petr - 78
40 MHz
72 MHz

Kolizní kanály 35 MHz
Kolizní kanály 40 MHz
Kolizní kanály 72 MHz


Počet kolizních kanálů na 35 MHz
Počet kolizních kanálů na 40 MHz
Počet kolizních kanálů na 72 MHz

^^^


Rozlosování

Let č. - 1
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Novotný Luděk
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Petřík Josef
2,4 GHz
Kamenský Jaromír
2,4 GHz
-
Skupina 2 Váňa Jiří
2,4 GHz
Žampach Roman
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Kučera Miroslav
2,4 GHz
Veselý Jiří
2,4 GHz
-
Skupina 3 Mrázek Karel
2,4 GHz
Beran Petr
35 MHz(78)
Fiedler Josef
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz

Let č. - 2
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Kamenský Jaromír
2,4 GHz
Kučera Miroslav
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Váňa Jiří
2,4 GHz
-
Skupina 2 Beran Petr
35 MHz(78)
Chalupník Milan
2,4 GHz
Petřík Josef
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Žampach Roman
2,4 GHz
Skupina 3 Fiedler Josef
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Veselý Jiří
2,4 GHz
-

Let č. - 3
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Mrázek Karel
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Veselý Jiří
2,4 GHz
Kučera Miroslav
2,4 GHz
-
Skupina 2 Kubica Jan
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Váňa Jiří
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Skupina 3 Petřík Josef
2,4 GHz
Kamenský Jaromír
2,4 GHz
Fiedler Josef
2,4 GHz
Žampach Roman
2,4 GHz
Beran Petr
35 MHz(78)
-

Let č. - 4
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Mrázek Karel
2,4 GHz
Fiedler Josef
2,4 GHz
Žampach Roman
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Petřík Josef
2,4 GHz
Skupina 2 Kučera Miroslav
2,4 GHz
Beran Petr
35 MHz(78)
Kubica Jan
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Váňa Jiří
2,4 GHz
-
Skupina 3 Veselý Jiří
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
Kamenský Jaromír
2,4 GHz
-

Let č. - 5
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Dušek Petr
2,4 GHz
Kučera Miroslav
2,4 GHz
Kamenský Jaromír
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Beran Petr
35 MHz(78)
Skupina 2 Chalupník Milan
2,4 GHz
Fiedler Josef
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Veselý Jiří
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
-
Skupina 3 Veselovský Jiří
2,4 GHz
Váňa Jiří
2,4 GHz
Žampach Roman
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Petřík Josef
2,4 GHz
-

^^^


'Kdo s kým'

Novotný Radek
Kučera Miroslav
Mrázek Karel
Veselý Jiří
Žampach Roman
Kamenský Jaromír
Fiedler Josef
Veselovský Jiří
Beran Petr
Váňa Jiří
Chalupník Milan
Rada Rudolf
Kubica Jan
Dušek Petr
Novotný Luděk
Petřík Josef
Novotný Radek X 1 2 1 1 2 1 2 1 3 2 1 1 1 2 1
Kučera Miroslav 1 X 3 2 1 2 0 1 2 3 0 2 2 2 0 0
Mrázek Karel 2 3 X 1 1 2 2 1 2 1 2 2 1 2 0 1
Veselý Jiří 1 2 1 X 1 1 2 2 0 1 1 3 1 2 2 0
Žampach Roman 1 1 1 1 X 1 2 2 2 2 2 0 0 2 1 4
Kamenský Jaromír 2 2 2 1 1 X 1 2 2 1 0 0 2 1 2 2
Fiedler Josef 1 0 2 2 2 1 X 0 2 0 3 3 1 2 1 2
Veselovský Jiří 2 1 1 2 2 2 0 X 1 1 1 1 1 0 3 3
Beran Petr 1 2 2 0 2 2 2 1 X 1 2 2 2 1 1 2
Váňa Jiří 3 3 1 1 2 1 0 1 1 X 1 1 2 2 1 1
Chalupník Milan 2 0 2 1 2 0 3 1 2 1 X 2 1 2 3 2
Rada Rudolf 1 2 2 3 0 0 3 1 2 1 2 X 2 1 1 0
Kubica Jan 1 2 1 1 0 2 1 1 2 2 1 2 X 3 2 1
Dušek Petr 1 2 2 2 2 1 2 0 1 2 2 1 3 X 1 1
Novotný Luděk 2 0 0 2 1 2 1 3 1 1 3 1 2 1 X 2
Petřík Josef 1 0 1 0 4 2 2 3 2 1 2 0 1 1 2 X

Výsledky základních kol

Kolo - 1 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Novotný Luděk

0:0
0
0
Kubica Jan

9:57
30
122
Veselovský Jiří

9:54
45
129
Petřík Josef

9:51
50
124
Kamenský Jaromír

4:18
0
163
--
0 566 574,5 579 176,5 --
0 977,55 992,23 1000 304,84 --

Kolo - 1 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Váňa Jiří

9:56
50
117
Žampach Roman

9:50
50
139
Dušek Petr

9:56
40
110
Kučera Miroslav

9:56
50
138
Veselý Jiří

9:54
50
153
--
587,5 570,5 581 577 567,5 --
1000 971,06 988,94 982,13 965,96 --

Kolo - 1 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Mrázek Karel

9:49
40
131
Beran Petr

0:0
0
0
Fiedler Josef

5:7
25
170
Novotný Radek

9:57
50
141
Chalupník Milan

9:58
50
141
Rada Rudolf

5:46
40
140
563,5 0 247 576,5 577,5 316
975,76 0 427,71 998,27 1000 547,19

Kolo - 2 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Kamenský Jaromír

7:41
35
207
Kučera Miroslav

9:12
0
132
Mrázek Karel

6:54
40
156
Novotný Radek

9:56
50
175
Váňa Jiří

9:55
45
151
--
375 486 376 558,5 564,5 --
664,3 860,94 666,08 989,37 1000 --

Kolo - 2 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Beran Petr

9:55
45
173
Chalupník Milan

9:57
50
158
Petřík Josef

9:51
45
96
Novotný Luděk

0:0
0
0
Veselovský Jiří

9:57
50
159
Žampach Roman

9:56
45
191
553,5 568 588 0 567,5 545,5
941,33 965,99 1000 0 965,14 927,72

Kolo - 2 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Fiedler Josef

9:45
40
200
Dušek Petr

9:59
40
90
Rada Rudolf

5:31
45
189
Kubica Jan

9:56
45
54
Veselý Jiří

9:55
50
148
--
525 594 281,5 614 571 --
855,05 967,43 458,47 1000 929,97 --

Kolo - 3 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Mrázek Karel

9:47
35
143
Rada Rudolf

9:54
30
161
Veselovský Jiří

9:53
40
164
Veselý Jiří

9:57
50
157
Kučera Miroslav

9:51
35
149
--
550,5 543,5 551 568,5 551,5 --
968,34 956,02 969,22 1000 970,1 --

Kolo - 3 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Kubica Jan

9:54
40
48
Dušek Petr

9:57
25
82
Chalupník Milan

9:55
50
136
Váňa Jiří

9:56
45
115
Novotný Luděk

0:0
0
0
Novotný Radek

9:58
45
78
610 581 577 583,5 0 604
1000 952,46 945,9 956,56 0 990,16

Kolo - 3 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Petřík Josef

9:55
45
111
Kamenský Jaromír

8:38
5
115
Fiedler Josef

9:58
35
155
Žampach Roman

9:55
50
159
Beran Petr

9:58
35
133
--
584,5 465,5 555,5 565,5 566,5 --
1000 796,41 950,38 967,49 969,2 --

Kolo - 4 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Mrázek Karel

4:31
40
132
Fiedler Josef

6:42
0
159
Žampach Roman

5:28
0
95
Chalupník Milan

9:59
40
107
Dušek Petr

7:17
45
80
Petřík Josef

6:10
50
112
245 322,5 280,5 585,5 442 364
418,45 550,81 479,08 1000 754,91 621,69

Kolo - 4 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Kučera Miroslav

9:56
45
156
Beran Petr

9:55
20
147
Kubica Jan

9:56
45
117
Rada Rudolf

5:25
45
145
Váňa Jiří

9:56
45
115
--
563 541,5 582,5 297,5 583,5 --
964,87 928,02 998,29 509,85 1000 --

Kolo - 4 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Veselý Jiří

5:27
45
160
Novotný Radek

9:48
50
106
Veselovský Jiří

3:21
45
166
Novotný Luděk

0:0
0
0
Kamenský Jaromír

0:0
0
0
--
292 585 163 0 0 --
499,15 1000 278,63 0 0 --

Kolo - 5 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Dušek Petr

9:55
45
84
Kučera Miroslav

8:17
50
140
Kamenský Jaromír

2:59
0
152
Mrázek Karel

5:44
35
132
Kubica Jan

5:22
45
71
Beran Petr

3:52
35
154
598 477 103 313 331,5 190
1000 797,66 172,24 523,41 554,35 317,73

Kolo - 5 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Chalupník Milan

5:3
45
109
Fiedler Josef

2:59
0
152
Rada Rudolf

2:26
50
130
Veselý Jiří

5:2
40
173
Novotný Luděk

0:0
0
0
--
293,5 103 131 255,5 0 --
1000 350,94 446,34 870,53 0 --

Kolo - 5 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Veselovský Jiří

9:54
50
186
Váňa Jiří

9:56
50
134
Žampach Roman

5:22
0
131
Novotný Radek

9:55
50
69
Petřík Josef

9:54
35
149
--
551 579 256,5 610,5 554,5 --
902,54 948,4 420,15 1000 908,27 --

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po základních kolech

Zákl. výsledky

poz. Jméno soutěžícího Klub Licence Frekvence Věková kategorie V teamu Stát přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo pen
1* Novotný Radek CZE-008-013 2,4 GHz 0 0 CZE 1000 3988,43 998,27
9:57 / 50 / 141
989,37
9:56 / 50 / 175
990,16
9:58 / 45 / 78
1000
9:48 / 50 / 106
1000
9:55 / 50 / 69
0
2* Kubica Jan CZE-395-033 2,4 GHz 0 0 CZE 996,84 3975,84 977,55
9:57 / 30 / 122
1000
9:56 / 45 / 54
1000
9:54 / 40 / 48
998,29
9:56 / 45 / 117
554,35
5:22 / 45 / 71
0
3* Chalupník Milan CZE-442-036 2,4 GHz 0 0 CZE 994,37 3965,99 1000
9:58 / 50 / 141
965,99
9:57 / 50 / 158
945,9
9:55 / 50 / 136
1000
9:59 / 40 / 107
1000
5:3 / 45 / 109
0
4* Váňa Jiří CZE-074-050 2,4 GHz 0 0 CZE 992,01 3956,56 1000
9:56 / 50 / 117
1000
9:55 / 45 / 151
956,56
9:56 / 45 / 115
1000
9:56 / 45 / 115
948,4
9:56 / 50 / 134
0
5* Dušek Petr CZE-232-003 2,4 GHz 0 0 CZE 980,04 3908,83 988,94
9:56 / 40 / 110
967,43
9:59 / 40 / 90
952,46
9:57 / 25 / 82
754,91
7:17 / 45 / 80
1000
9:55 / 45 / 84
0
6* Petřík Josef Chomutov CZE-008-003 2,4 GHz 0 0 CZE 979,9 3908,27 1000
9:51 / 50 / 124
1000
9:51 / 45 / 96
1000
9:55 / 45 / 111
621,69
6:10 / 50 / 112
908,27
9:54 / 35 / 149
0
7 Veselovský Jiří CZE-213-020 2,4 GHz 0 0 CZE 960,06 3829,13 992,23
9:54 / 45 / 129
965,14
9:57 / 50 / 159
969,22
9:53 / 40 / 164
278,63
3:21 / 45 / 166
902,54
9:54 / 50 / 186
0
8 Kučera Miroslav CZE-008-004 2,4 GHz 0 0 CZE 947,25 3778,04 982,13
9:56 / 50 / 138
860,94
9:12 / 0 / 132
970,1
9:51 / 35 / 149
964,87
9:56 / 45 / 156
797,66
8:17 / 50 / 140
0
9 Veselý Jiří CZE-523-5 2,4 GHz 0 0 CZE 944,35 3766,46 965,96
9:54 / 50 / 153
929,97
9:55 / 50 / 148
1000
9:57 / 50 / 157
499,15
5:27 / 45 / 160
870,53
5:2 / 40 / 173
0
10 Žampach Roman CZE-523-001 2,4 GHz 0 0 CZE 838,76 3345,35 971,06
9:50 / 50 / 139
927,72
9:56 / 45 / 191
967,49
9:55 / 50 / 159
479,08
5:28 / 0 / 95
420,15
5:22 / 0 / 131
0
11 Beran Petr CZE-71-02 35 MHz 0 0 CZE 791,36 3156,28 0
0:0 / 0 / 0
941,33
9:55 / 45 / 173
969,2
9:58 / 35 / 133
928,02
9:55 / 20 / 147
317,73
3:52 / 35 / 154
0
12 Mrázek Karel CZE-264-027 2,4 GHz 0 0 CZE 785,67 3133,59 975,76
9:49 / 40 / 131
666,08
6:54 / 40 / 156
968,34
9:47 / 35 / 143
418,45
4:31 / 40 / 132
523,41
5:44 / 35 / 132
0
13 Fiedler Josef CZE-204-041 2,4 GHz 0 0 CZE 698,01 2783,95 427,71
5:7 / 25 / 170
855,05
9:45 / 40 / 200
950,38
9:58 / 35 / 155
550,81
6:42 / 0 / 159
350,94
2:59 / 0 / 152
0
14 Rada Rudolf CZE-071-011 2,4 GHz 0 0 CZE 619,67 2471,53 547,19
5:46 / 40 / 140
458,47
5:31 / 45 / 189
956,02
9:54 / 30 / 161
509,85
5:25 / 45 / 145
446,34
2:26 / 50 / 130
0
15 Kamenský Jaromír CZE-204-040 2,4 GHz 0 0 CZE 485,85 1937,79 304,84
4:18 / 0 / 163
664,3
7:41 / 35 / 207
796,41
8:38 / 5 / 115
0
0:0 / 0 / 0
172,24
2:59 / 0 / 152
0
16 Novotný Luděk CZE-008-014 2,4 GHz 0 0 CZE 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Výsledky finálových kol

Finále1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Novotný Radek

M14:S53,00
L45
(H80)
Kubica Jan

M1:S49,00
L15
(H68)
Chalupník Milan

M9:S52,00
L50
(H132)
Váňa Jiří

M11:S30,00
L50
(H102)
Dušek Petr

M7:S6,00
L45
(H117)
Petřík Josef

M3:S49,00
L35
(H103)
898 90 576 689 412,5 212,5
1000 100,22 641,43 767,26 459,35 236,64

Finále2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Petřík Josef

M6:S36,00
L50
(H136)
Novotný Radek

M13:S5,00
L50
(H215)
Kubica Jan

M2:S0,00
L45
(H91)
Chalupník Milan

M7:S53,00
L50
(H120)
Váňa Jiří

M11:S6,00
L50
(H132)
Dušek Petr

M9:S14,00
L40
(H156)
378 690 119,5 463 650 516
547,83 1000 173,19 671,01 942,03 747,83

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po finálních kolech

Celkové výsledky
poz. přepoč. celkem F-let 1 F-let 2 pen Zakl. pozice Jméno soutěžícího přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo pen
1 1000 2000 1000
14:53 / 45 / 80
1000
13:5 / 50 / 215
0 1* Novotný Radek 1000 + 30 = 1030 3988,43 998,27
9:57 / 50 / 141
989,37
9:56 / 50 / 175
990,16
9:58 / 45 / 78
1000
9:48 / 50 / 106
1000
9:55 / 50 / 69
0
2 854,64 1709,29 767,26
11:30 / 50 / 102
942,03
11:6 / 50 / 132
0 4* Váňa Jiří 992,01 + 20 = 1012,01 3956,56 1000
9:56 / 50 / 117
1000
9:55 / 45 / 151
956,56
9:56 / 45 / 115
1000
9:56 / 45 / 115
948,4
9:56 / 50 / 134
0
3 656,22 1312,44 641,43
9:52 / 50 / 132
671,01
7:53 / 50 / 120
0 3* Chalupník Milan 994,37 + 10 = 1004,37 3965,99 1000
9:58 / 50 / 141
965,99
9:57 / 50 / 158
945,9
9:55 / 50 / 136
1000
9:59 / 40 / 107
1000
5:3 / 45 / 109
0
4 603,59 1207,18 459,35
7:6 / 45 / 117
747,83
9:14 / 40 / 156
0 5* Dušek Petr 980,04 3908,83 988,94
9:56 / 40 / 110
967,43
9:59 / 40 / 90
952,46
9:57 / 25 / 82
754,91
7:17 / 45 / 80
1000
9:55 / 45 / 84
0
5 392,24 784,47 236,64
3:49 / 35 / 103
547,83
6:36 / 50 / 136
0 6* Petřík Josef 979,9 3908,27 1000
9:51 / 50 / 124
1000
9:51 / 45 / 96
1000
9:55 / 45 / 111
621,69
6:10 / 50 / 112
908,27
9:54 / 35 / 149
0
6 136,71 273,41 100,22
1:49 / 15 / 68
173,19
2:0 / 45 / 91
0 2* Kubica Jan 996,84 3975,84 977,55
9:57 / 30 / 122
1000
9:56 / 45 / 54
1000
9:54 / 40 / 48
998,29
9:56 / 45 / 117
554,35
5:22 / 45 / 71
0
-- -- 7 Veselovský Jiří 960,06 3829,13 992,23
9:54 / 45 / 129
965,14
9:57 / 50 / 159
969,22
9:53 / 40 / 164
278,63
3:21 / 45 / 166
902,54
9:54 / 50 / 186
0
-- -- 8 Kučera Miroslav 947,25 3778,04 982,13
9:56 / 50 / 138
860,94
9:12 / 0 / 132
970,1
9:51 / 35 / 149
964,87
9:56 / 45 / 156
797,66
8:17 / 50 / 140
0
-- -- 9 Veselý Jiří 944,35 3766,46 965,96
9:54 / 50 / 153
929,97
9:55 / 50 / 148
1000
9:57 / 50 / 157
499,15
5:27 / 45 / 160
870,53
5:2 / 40 / 173
0
-- -- 10 Žampach Roman 838,76 3345,35 971,06
9:50 / 50 / 139
927,72
9:56 / 45 / 191
967,49
9:55 / 50 / 159
479,08
5:28 / 0 / 95
420,15
5:22 / 0 / 131
0
-- -- 11 Beran Petr 791,36 3156,28 0
0:0 / 0 / 0
941,33
9:55 / 45 / 173
969,2
9:58 / 35 / 133
928,02
9:55 / 20 / 147
317,73
3:52 / 35 / 154
0
-- -- 12 Mrázek Karel 785,67 3133,59 975,76
9:49 / 40 / 131
666,08
6:54 / 40 / 156
968,34
9:47 / 35 / 143
418,45
4:31 / 40 / 132
523,41
5:44 / 35 / 132
0
-- -- 13 Fiedler Josef 698,01 2783,95 427,71
5:7 / 25 / 170
855,05
9:45 / 40 / 200
950,38
9:58 / 35 / 155
550,81
6:42 / 0 / 159
350,94
2:59 / 0 / 152
0
-- -- 14 Rada Rudolf 619,67 2471,53 547,19
5:46 / 40 / 140
458,47
5:31 / 45 / 189
956,02
9:54 / 30 / 161
509,85
5:25 / 45 / 145
446,34
2:26 / 50 / 130
0
-- -- 15 Kamenský Jaromír 485,85 1937,79 304,84
4:18 / 0 / 163
664,3
7:41 / 35 / 207
796,41
8:38 / 5 / 115
0
0:0 / 0 / 0
172,24
2:59 / 0 / 152
0
-- -- 16 Novotný Luděk 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Oficiální výsledovka s body



Výsledky

Kontakt - Jméno :647
Datum konání :6.9..2014
Kategorie :RCEV
Místo konání :Chomutov-Pesvice
Číslo pořádajícího klubu (např CZE96)CZE123
Kontakt - Jméno :kontakt - jmeno
Kontakt - Adresa :kontakt adresa
Kontakt - Email :kontakt email
Kontakt - Telefon :kontakt - telefon
Pořadatel :LMK Chomutov
Ředitel soutěže :Vlasta Kocourek
Hlavní rozhodčí :Renda
Počasí :kolem 2-3m/s, polojasno




Pořadí - všichni

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 body přepoč.
1* Novotný Radek CZE-008-013 998,27
9:57 / 50 / 141
989,37
9:56 / 50 / 175
990,16
9:58 / 45 / 78
1000
9:48 / 50 / 106
1000
9:55 / 50 / 69
3988,43 1000 + 30 = 1030
2* Váňa Jiří CZE-074-050 1000
9:56 / 50 / 117
1000
9:55 / 45 / 151
956,56
9:56 / 45 / 115
1000
9:56 / 45 / 115
948,4
9:56 / 50 / 134
3956,56 992 + 20 = 1012
3* Chalupník Milan CZE-442-036 1000
9:58 / 50 / 141
965,99
9:57 / 50 / 158
945,9
9:55 / 50 / 136
1000
9:59 / 40 / 107
1000
5:3 / 45 / 109
3965,99 994 + 10 = 1004
4* Dušek Petr CZE-232-003 988,94
9:56 / 40 / 110
967,43
9:59 / 40 / 90
952,46
9:57 / 25 / 82
754,91
7:17 / 45 / 80
1000
9:55 / 45 / 84
3908,83 980,04
5* Petřík Josef Chomutov CZE-008-003 1000
9:51 / 50 / 124
1000
9:51 / 45 / 96
1000
9:55 / 45 / 111
621,69
6:10 / 50 / 112
908,27
9:54 / 35 / 149
3908,27 979,9
6* Kubica Jan CZE-395-033 977,55
9:57 / 30 / 122
1000
9:56 / 45 / 54
1000
9:54 / 40 / 48
998,29
9:56 / 45 / 117
554,35
5:22 / 45 / 71
3975,84 996,84
7 Veselovský Jiří CZE-213-020 992,23
9:54 / 45 / 129
965,14
9:57 / 50 / 159
969,22
9:53 / 40 / 164
278,63
3:21 / 45 / 166
902,54
9:54 / 50 / 186
3829,13 960,06
8 Kučera Miroslav CZE-008-004 982,13
9:56 / 50 / 138
860,94
9:12 / 0 / 132
970,1
9:51 / 35 / 149
964,87
9:56 / 45 / 156
797,66
8:17 / 50 / 140
3778,04 947,25
9 Veselý Jiří CZE-523-5 965,96
9:54 / 50 / 153
929,97
9:55 / 50 / 148
1000
9:57 / 50 / 157
499,15
5:27 / 45 / 160
870,53
5:2 / 40 / 173
3766,46 944,35
10 Žampach Roman CZE-523-001 971,06
9:50 / 50 / 139
927,72
9:56 / 45 / 191
967,49
9:55 / 50 / 159
479,08
5:28 / 0 / 95
420,15
5:22 / 0 / 131
3345,35 838,76
11 Beran Petr CZE-71-02 0
0:0 / 0 / 0
941,33
9:55 / 45 / 173
969,2
9:58 / 35 / 133
928,02
9:55 / 20 / 147
317,73
3:52 / 35 / 154
3156,28 791,36
12 Mrázek Karel CZE-264-027 975,76
9:49 / 40 / 131
666,08
6:54 / 40 / 156
968,34
9:47 / 35 / 143
418,45
4:31 / 40 / 132
523,41
5:44 / 35 / 132
3133,59 785,67
13 Fiedler Josef CZE-204-041 427,71
5:7 / 25 / 170
855,05
9:45 / 40 / 200
950,38
9:58 / 35 / 155
550,81
6:42 / 0 / 159
350,94
2:59 / 0 / 152
2783,95 698,01
14 Rada Rudolf CZE-071-011 547,19
5:46 / 40 / 140
458,47
5:31 / 45 / 189
956,02
9:54 / 30 / 161
509,85
5:25 / 45 / 145
446,34
2:26 / 50 / 130
2471,53 619,67
15 Kamenský Jaromír CZE-204-040 304,84
4:18 / 0 / 163
664,3
7:41 / 35 / 207
796,41
8:38 / 5 / 115
0
0:0 / 0 / 0
172,24
2:59 / 0 / 152
1937,79 485,85
16 Novotný Luděk CZE-008-014 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0 0

^^^


Pořadí klubů


Klub Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
Chomutov 1 Petřík Josef, 4529,96 4529,96

^^^


Pořadí týmů

Týmy Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
none 16 Novotný Radek, Kučera Miroslav, Mrázek Karel, Veselý Jiří, Žampach Roman, Kamenský Jaromír, Fiedler Josef, Veselovský Jiří, Beran Petr, Váňa Jiří, Chalupník Milan, Rada Rudolf, Kubica Jan, Dušek Petr, Novotný Luděk, Petřík Josef, 59931,98 3745,75

^^^


Přestnost přistání

Příjmení, jméno celkem přistání Součet Průměr
Novotný Radek 7 50 , 50 , 45 , 50 , 50 , 45 , 50 340 48,57
Chalupník Milan 7 50 , 50 , 50 , 40 , 45 , 50 , 50 335 47,86
Váňa Jiří 7 50 , 45 , 45 , 45 , 50 , 50 , 50 335 47,86
Veselý Jiří 5 50 , 50 , 50 , 45 , 40 235 47
Veselovský Jiří 5 45 , 50 , 40 , 45 , 50 230 46
Petřík Josef 7 50 , 45 , 45 , 50 , 35 , 35 , 50 310 44,29
Rada Rudolf 5 40 , 45 , 30 , 45 , 50 210 42
Dušek Petr 7 40 , 40 , 25 , 45 , 45 , 45 , 40 280 40
Mrázek Karel 5 40 , 40 , 35 , 40 , 35 190 38
Kubica Jan 7 30 , 45 , 40 , 45 , 45 , 15 , 45 265 37,86
Kučera Miroslav 5 50 , 0 , 35 , 45 , 50 180 36
Žampach Roman 5 50 , 45 , 50 , 0 , 0 145 29
Beran Petr 5 0 , 45 , 35 , 20 , 35 135 27
Fiedler Josef 5 25 , 40 , 35 , 0 , 0 100 20
Kamenský Jaromír 5 0 , 35 , 5 , 0 , 0 40 8
Novotný Luděk 5 0 , 0 , 0 , 0 , 0 0 0

^^^


Průměrná doba letu


Příjmení, jméno Počet záznamů Letové časy Celekem vteřin Průměrný letový čas
Váňa Jiří 5 9:56,00, 9:55,00, 9:56,00, 9:56,00, 9:56,00, 2979 9:55,8
Novotný Radek 5 9:57,00, 9:56,00, 9:58,00, 9:48,00, 9:55,00, 2974 9:54,8
Kučera Miroslav 5 9:56,00, 9:12,00, 9:51,00, 9:56,00, 8:17,00, 2832 9:26,4
Dušek Petr 5 9:56,00, 9:59,00, 9:57,00, 7:17,00, 9:55,00, 2824 9:24,8
Petřík Josef 5 9:51,00, 9:51,00, 9:55,00, 6:10,00, 9:54,00, 2741 9:8,20000000000005
Kubica Jan 5 9:57,00, 9:56,00, 9:54,00, 9:56,00, 5:22,00, 2705 9:1
Chalupník Milan 5 9:58,00, 9:57,00, 9:55,00, 9:59,00, 5:3,00, 2692 8:58,4
Veselovský Jiří 5 9:54,00, 9:57,00, 9:53,00, 3:21,00, 9:54,00, 2579 8:35,8
Žampach Roman 5 9:50,00, 9:56,00, 9:55,00, 5:28,00, 5:22,00, 2431 8:6,19999999999999
Veselý Jiří 5 9:54,00, 9:55,00, 9:57,00, 5:27,00, 5:2,00, 2415 8:3
Mrázek Karel 5 9:49,00, 6:54,00, 9:47,00, 4:31,00, 5:44,00, 2205 7:21
Fiedler Josef 5 5:7,00, 9:45,00, 9:58,00, 6:42,00, 2:59,00, 2071 6:54,2
Beran Petr 5 0:0,00, 9:55,00, 9:58,00, 9:55,00, 3:52,00, 2020 6:44
Rada Rudolf 5 5:46,00, 5:31,00, 9:54,00, 5:25,00, 2:26,00, 1742 5:48,4
Kamenský Jaromír 5 4:18,00, 7:41,00, 8:38,00, 0:0,00, 2:59,00, 1416 4:43,2
Novotný Luděk 5 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0 0:0

^^^


Průměrná výška


Příjmení, jméno Počet záznamů Průměrná výška Výška celkem Průměrná výška
Novotný Luděk 0 0, 0, 0, 0, 0, 0 0
Kubica Jan 7 122, 54, 48, 117, 71, 68, 91, 571 81,57
Dušek Petr 7 110, 90, 82, 80, 84, 117, 156, 719 102,71
Petřík Josef 7 124, 96, 111, 112, 149, 103, 136, 831 118,71
Novotný Radek 7 141, 175, 78, 106, 69, 80, 215, 864 123,43
Váňa Jiří 7 117, 151, 115, 115, 134, 102, 132, 866 123,71
Chalupník Milan 7 141, 158, 136, 107, 109, 132, 120, 903 129
Mrázek Karel 5 131, 156, 143, 132, 132, 694 138,8
Žampach Roman 5 139, 191, 159, 95, 131, 715 143
Kučera Miroslav 5 138, 132, 149, 156, 140, 715 143
Beran Petr 4 0, 173, 133, 147, 154, 607 151,75
Rada Rudolf 5 140, 189, 161, 145, 130, 765 153
Veselý Jiří 5 153, 148, 157, 160, 173, 791 158,2
Kamenský Jaromír 4 163, 207, 115, 0, 152, 637 159,25
Veselovský Jiří 5 129, 159, 164, 166, 186, 804 160,8
Fiedler Josef 5 170, 200, 155, 159, 152, 836 167,2

^^^


Čas vs výška


Příjmení, jméno Letový čas ze 100 metrů Průměrná výška Průměrný letový čas Potřebná výška pro nalétání 10 minut
Kubica Jan 11:3,22 81,57 9:1 90,47
Dušek Petr 9:9,87 102,71 9:24,8 109,11
Novotný Radek 8:1,9 123,43 9:54,8 124,51
Váňa Jiří 8:1,59 123,71 9:55,8 124,58
Petřík Josef 7:41,78 118,71 9:8,20000000000005 129,93
Chalupník Milan 6:57,36 129 8:58,4 143,76
Kučera Miroslav 6:36,08 143 9:26,4 151,48
Žampach Roman 5:40 143 8:6,19999999999999 176,47
Veselovský Jiří 5:20,77 160,8 8:35,8 187,05
Mrázek Karel 5:17,72 138,8 7:21 188,84
Veselý Jiří 5:5,31 158,2 8:3 196,52
Beran Petr 4:26,23 151,75 6:44 225,37
Fiedler Josef 4:7,73 167,2 6:54,2 242,2
Rada Rudolf 3:47,71 153 5:48,4 263,49
Kamenský Jaromír 2:57,83 159,25 4:43,2 337,39
Novotný Luděk 0:Není číslo Není číslo 0:0 Není číslo

^^^



Software SORG V4 (c) 2012 - Aleš Krátký / www.RCSOFTWARE.cz / ales@sgames.cz Stoupak.cz - RCEK, RCEJ, RCEN, RCEO, F5J, FXJ, Eurocup ... / www.stoupak.cz